Choose the experimental features you want to try

This document is an excerpt from the EUR-Lex website

Document 32006D0540

2006/540/EK: Komisijas Lēmums ( 2006. gada 11. aprīlis ) par saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (EK) Nr. 2037/2000 ierobežojamo vielu izmantošanas daudzumu piešķiršanu 2006. gadā būtiskām vajadzībām paredzētam lietojumam Kopienā (izziņots ar dokumenta numuru K(2006) 1483) (Dokuments attiecas uz EEZ)

OV L 214, 4.8.2006, p. 35–49 (ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, IT, LV, LT, HU, NL, PL, PT, SK, SL, FI, SV)
OV L 118M, 8.5.2007, p. 1030–1044 (MT)

Legal status of the document No longer in force, Date of end of validity: 31/12/2006

ELI: http://data.europa.eu/eli/dec/2006/540/oj

4.8.2006   

LV

Eiropas Savienības Oficiālais Vēstnesis

L 214/35


KOMISIJAS LĒMUMS

(2006. gada 11. aprīlis)

par saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (EK) Nr. 2037/2000 ierobežojamo vielu izmantošanas daudzumu piešķiršanu 2006. gadā būtiskām vajadzībām paredzētam lietojumam Kopienā

(izziņots ar dokumenta numuru K(2006) 1483)

(Autentiski ir tikai teksti angļu, dāņu, franču, holandiešu, igauņu, itāliešu, somu, slovēņu, spāņu, vācu un zviedru valodā)

(Dokuments attiecas uz EEZ)

(2006/540/EK)

EIROPAS KOPIENU KOMISIJA,

ņemot vērā Eiropas Kopienas dibināšanas līgumu,

ņemot vērā Eiropas Parlamenta un Padomes 2000. gada 29. jūnija Regulu (EK) Nr. 2037/2000 par vielām, kas noārda ozona slāni (1), un jo īpaši tās 3. panta 1. punktu,

tā kā:

(1)

Kopiena jau pakāpeniski ir pārtraukusi hlorfluorogļūdeņražu, citu perhalogenhlorfluorogļūdeņražu, halonu, tetrahloroglekļa, 1,1,1 trihloretāna, daļēji halogenētu bromfluorogļūdeņražu un bromhlormetāna ražošanu un izmantošanu.

(2)

Komisijai katru gadu jānosaka šo ierobežojamo vielu būtiskām vajadzībām paredzētais lietojums, daudzumi, kādos šīs vielas var izmantot, un uzņēmumi, kuri tās var izmantot.

(3)

Lēmumā IV/25, ko pieņēmušas puses, kas parakstījušas Monreālas protokolu par vielām, kas noārda ozona slāni, turpmāk “Monreālas protokols”, ir izklāstīti kritēriji, kurus Komisija izmanto būtiskām vajadzībām paredzēta lietojuma noteikšanai, un katrai pusei atļauj ierobežojamo vielu ražošanu un patēriņu, kas nepieciešams to izmantošanai būtiskām vajadzībām.

(4)

Ar Lēmumu XV/8, ko pieņēmušas Monreālas protokola puses, atļauj tādu ražošanu un patēriņu, kas vajadzīgs, lai ievērotu Monreālas protokola A, B un C pielikumā minēto ierobežojamo vielu (II un III grupas vielas) būtiskām vajadzībām paredzēto lietojumu laboratoriskām un analītiskām vajadzībām, kā minēts pušu septītās sanāksmes ziņojuma IV pielikumā, saskaņā ar pušu sestās sanāksmes ziņojuma II pielikumā, Monreālas protokola pušu Lēmumos VII/11, XI/15 un XV/5 izklāstītajiem nosacījumiem. Ar Monreālas protokola pušu Lēmumu XVII/10 ir atļauta Monreālas protokola E pielikumā iekļautās ierobežojamās vielas ražošana un izmantošana, kas nepieciešama metilbromīda lietojumiem laboratoriskām un analītiskām vajadzībām.

(5)

Saskaņā ar 3. punktu Monreālas protokola pušu Lēmumā XVII/2 par pasākumiem, lai sekmētu pāreju uz hlorfluorogļūdeņražus nesaturošiem dozējošajiem inhalatoriem (MDI, Metered-Dose Inhaler), visas dalībvalstis ir paziņojušas (2) ANO Vides programmai, ka hlorfluorogļūdeņraži (CFC) vairs nav būtiski vajadzīgi Eiropas Kopienas tirgū laižamo salbutamola CFC-MDI ražošanai.

Austrija, Beļģija, Čehijas Republika, Dānija, Grieķija, Igaunija, Latvija, Lietuva, Nīderlande, Norvēģija, Portugāle, Slovākijas Republika, Slovēnija, Ungārija un Vācija paziņojušas ANO Vides programmai, ka CFC izmantošana vairs nav uzskatāma par būtiski vajadzīgu lietojumu Eiropas Kopienas tirgū laižamo MDI ražošanai, kuri satur aktīvās vielas, kas pieder īslaicīgas darbības beta-agonistu bronhodilatoriem, konkrēti, terbutalīnu (3), fenoterolu, orciprenalīnu, reproterolu, karbuterolu, heksoprenalīnu, pirbuterolu, klenbuterolu, bitolterolu un prokaterolu.

Beļģija, Čehijas Republika, Igaunija, Latvija, Nīderlande, Slovākijas Republika, Slovēnija, Ungārija, Vācija un Zviedrija paziņojušas ANO Vides programmai, ka CFC izmantošana vairs nav uzskatāma par būtiski vajadzīgu Eiropas Kopienas tirgū laižamo MDI ražošanai, kuri satur aktīvās vielas, kas pieder inhalējamo steroīdu terapeitiskajai grupai, konkrēti, beklometazonu, deksametazonu, flunizolidu, flutikazonu, budesonidu (4) un triamcinolonu.

Dānija (beklometazons, flutikazons), Īrija (beklometazons, flutikazons), Francija (beklometazons, flutikazons), Itālija (beklometazons, flutikazons, budesonids), Malta (flutikazons, budesonids), Portugāle (flutikazons, budesonids), Slovēnija (beklometazons, flutikazons, budesonids), Somija (beklometazons, flutikazons), Spānija (beklometazons, flutikazons) un Apvienotā Karaliste (flutikazons) paziņojušas ANO Vides programmai, ka CFC izmantošana vairs nav uzskatāma par būtiski vajadzīgu Eiropas Kopienas tirgū laižamo MDI ražošanai, kuri satur iekavās aiz katras dalībvalsts norādītās aktīvās vielas, kas pieder inhalējamo steroīdu terapeitiskajai grupai.

Beļģija, Čehijas Republika, Dānija, Igaunija, Francija, Grieķija, Vācija, Latvija, Nīderlande, Slovākijas Republika un Slovēnija paziņojušas ANO Vides programmai, ka CFC izmantošana vairs nav uzskatāma par būtiski vajadzīgu Eiropas Kopienas tirgū laižamo MDI ražošanai, kuri satur aktīvās vielas, kas pieder nesteroīdu pretiekaisuma līdzekļu terapeitiskajai grupai, konkrēti, kromoglicīnskābi un nedrokromilu.

Portugāle paziņojusi ANO Vides programmai, ka CFC izmantošana vairs nav uzskatāma par būtiski vajadzīgu lietojumu Eiropas Kopienas tirgū laižamo MDI ražošanai, kuri satur aktīvo vielu kromoglicīnskābi. Spānija paziņojusi ANO Vides programmai, ka CFC izmantošana vairs nav uzskatāma par būtiski vajadzīgu lietojumu Eiropas Kopienas tirgū laižamo MDI ražošanai, kuri satur aktīvo vielu nedrokromilu.

Beļģija, Čehijas Republika, Dānija, Grieķija, Igaunija, Īrija, Kipra, Latvija, Malta, Nīderlande, Slovākijas Republika, Somija, Spānija, Ungārija, Vācija, Zviedrija un Apvienotā Karaliste paziņojušas ANO Vides programmai, ka CFC izmantošana vairs nav uzskatāma par būtiski vajadzīgu lietojumu Eiropas Kopienas tirgū laižamo MDI ražošanai, kuri satur aktīvās vielas, kas pieder antiholinerģisko bronhodilatoru terapeitiskajai grupai, konkrēti, ipatropija bromīdu un oksitropija bromīdu.

Portugāle paziņojusi ANO Vides programmai, ka CFC izmantošana vairs nav uzskatāma par būtiski vajadzīgu lietojumu Eiropas Kopienas tirgū laižamo MDI ražošanai, kuri satur aktīvo vielu ipatropija bromīdu.

Vācija paziņojusi ANO Vides programmai, ka CFC izmantošana vairs nav uzskatāma par būtiski vajadzīgu lietojumu Eiropas Kopienas tirgū laižamo MDI ražošanai, kuri satur aktīvās vielas, kas pieder ilgstošas iedarbības beta-agonistu bronhodilatoru terapeitiskajai grupai, konkrēti, formoterolu un salmeterolu.

Itālija paziņojusi ANO Vides programmai, ka CFC izmantošana vairs nav uzskatāma par būtiski vajadzīgu lietojumu Eiropas Kopienas tirgū laižamo MDI ražošanai, kuri satur aktīvo vielu formoterolu.

Nīderlande un Vācija paziņojušas ANO Vides programmai, ka CFC izmantošana vairs nav uzskatāma par būtiski vajadzīgu lietojumu Eiropas Kopienas tirgū laižamo MDI ražošanai, kuri satur aktīvo vielu kombinācijas.

Kā paredzēts 4. panta 4. punkta i) apakšpunkta b) ievilkumā Regulā (EK) Nr. 2037/2000 hlorfluorogļūdeņražu izmantošana un laišana tirgū atļauta tikai tad, ja tie ir uzskatāmi par būtiskiem saskaņā ar minētās regulas 3. panta 1. punktā izklāstītajiem nosacījumiem. Šo nebūtiskuma nosacījumu dēļ samazinājies hlorfluorogļūdeņražu pieprasījums izmantošanai Eiropas Kopienas tirgū laižamo MDI ražošanai. Turklāt saskaņā ar 4. panta 6. punktu Regulā (EK) Nr. 2037/2000 CFC-MDI produktu imports un tirgū laišana atļauta tikai tad, ja šajos produktos esošie hlorfluorogļūdeņraži ir uzskatāmi par būtiski vajadzīgiem saskaņā ar 3. panta 1. punktā izklāstītajiem nosacījumiem.

(6)

Komisija 2005. gada 8. jūlijā ir publicējusi paziņojumu (5) tiem Kopienas 25 dalībvalstu uzņēmumiem, kuri pieprasa, lai Komisija ierobežojamo vielu lietojumu uzskatītu par būtiskām vajadzībām paredzētu Kopienā 2006. gadā, un ir saņēmusi deklarācijas par būtiskām vajadzībām paredzēto ierobežojamo vielu plānoto izmantošanu 2006. gadā.

(7)

Lai nodrošinātu, ka ieinteresētie uzņēmumi un citi uzņēmējdarbības subjekti var turpināt pienācīgi izmantot licencēšanas sistēmu, ir ieteicams šo lēmumu piemērot no 2006. gada 1. janvāra.

(8)

Šajā lēmumā paredzētie pasākumi ir saskaņā ar Pārvaldības komitejas atzinumu, kas izveidota ar 18. panta 1. punktu Regulā (EK) Nr. 2037/2000,

IR PIEŅĒMUSI ŠO LĒMUMU.

1. pants

1.   To ierobežojamo I grupas vielu daudzums (hlorfluorogļūdeņraži 11, 12, 113, 114 un 115) saskaņā ar Regulu (EK) Nr. 2037/2000, kuras Kopienā 2006. gadā var izmantot būtiskām vajadzībām medicīnā, ir 539 000,00 ONP (6) kg.

2.   To ierobežojamo I grupas (hlorfluorogļūdeņraži 11, 12, 113, 114 un 115) un II grupas (citi perhalogenhlorfluorogļūdeņraži) vielu daudzums saskaņā ar Regulu (EK) Nr. 2037/2000, kuras Kopienā 2006. gadā var izmantot būtiskām vajadzībām laboratorijās, ir 256 761,86 ONP kg.

3.   To ierobežojamo III grupas (haloni) vielu daudzums saskaņā ar Regulu (EK) Nr. 2037/2000, kuras Kopienā 2006. gadā var izmantot būtiskām vajadzībām laboratorijās, ir 482,70 ONP kg.

4.   Ierobežojamo IV grupas (tetrahlorogleklis) vielu daudzums saskaņā ar Regulu (EK) Nr. 2037/2000, kuras Kopienā 2006. gadā var izmantot būtiskām vajadzībām laboratorijās, ir 149 641,536 ONP kg.

5.   To ierobežojamo V grupas (1,1,1 trihloretāns) vielu daudzums saskaņā ar Regulu (EK) Nr. 2037/2000, kuras Kopienā 2006. gadā var izmantot būtiskām vajadzībām laboratorijās, ir 754,00 ONP kg.

6.   To ierobežojamo VI grupas (metilbromīds) vielu daudzums saskaņā ar Regulu (EK) Nr. 2037/2000, kuras Kopienā 2006. gadā var izmantot laboratoriskām un analītiskām vajadzībām, ir 300,00 ONP kg.

7.   To ierobežojamo VII grupas (daļēji halogenēti bromfluorogļūdeņraži) vielu daudzums saskaņā ar Regulu (EK) Nr. 2037/2000, kuras Kopienā 2006. gadā var izmantot būtiskām vajadzībām laboratorijās, ir 4,49 ONP kg.

8.   To ierobežojamo IX grupas (bromhlormetāns) vielu daudzums saskaņā ar Regulu (EK) Nr. 2037/2000, kuras Kopienā 2006. gadā var izmantot būtiskām vajadzībām laboratorijās, ir 13,308 ONP kg.

2. pants

Tirgū nelaiž tos I pielikumā minētos hlorfluorogļūdeņradi saturošos dozējošos inhalatorus (CFC-MDI) gadījumos, kad kompetentā iestāde atzinusi hlorfluorogļūdeņradi saturošus dozējošos inhalatorus par tirgū nebūtiskiem.

3. pants

Laikā no 2006. gada 1. janvāra līdz 31. decembrim ir spēkā šādi noteikumi:

1)

Kvotas, kas paredzētas hlorfluorogļūdeņražu 11, 12, 113, 114 un 115 būtiskam lietojumam medicīnā, piešķir II pielikumā norādītajiem uzņēmumiem.

2)

Kvotas, kas paredzētas hlorfluorogļūdeņražu 11, 12, 113, 114 un 115 un citu perhalogēnhlorfluorogļūdeņražu būtiskam lietojumam laboratorijās, piešķir III pielikumā norādītajiem uzņēmumiem.

3)

Kvotas, kas paredzētas halonu būtiskam lietojumam laboratorijās, piešķir IV pielikumā norādītajiem uzņēmumiem.

4)

Kvotas, kas paredzētas tetrahloroglekļa būtiskam lietojumam laboratorijās, piešķir V pielikumā norādītajiem uzņēmumiem.

5)

Kvotas, kas paredzētas 1,1,1 -trihloretāna būtiskam lietojumam laboratorijās, piešķir VI pielikumā norādītajiem uzņēmumiem.

6)

Kvotas, kas paredzētas metilbromīda būtiskam lietojumam laboratoriskām un analītiskām vajadzībām, piešķir VII pielikumā norādītajiem uzņēmumiem.

7)

Kvotas, kas paredzētas daļēji halogenētu bromfluorogļūdeņražu būtiskam lietojumam laboratorijās, piešķir VIII pielikumā norādītajiem uzņēmumiem.

8)

Kvotas, kas paredzētas bromhlormetāna būtiskam lietojumam laboratorijās, piešķir IX pielikumā norādītajiem uzņēmumiem.

9)

Kvotas, kas paredzētas hlorfluorogļūdeņražu 11, 12, 113, 114 un 115 un citu perhalogēnhlorfluorogļūdeņražu, tetrahloroglekļa, 1,1,1 trihloretāna, daļēji halogenētu bromfluorogļūdeņražu un bromhlormetāna būtiskam lietojumam, ir noteiktas X pielikumā.

4. pants

Šo lēmumu piemēro no 2006. gada 1. janvāra līdz 2006. gada 31 decembrim.

5. pants

Šis lēmums ir adresēts šādiem uzņēmumiem:

 

3M Health Care Ltd

3M House Morley Street

Loughborough

Leicestershire LE11 1EP

United Kingdom

 

Bespak PLC

North Lynn Industrial Estate

King's Lynn

PE30 2JJ — Norfolk

United Kingdom

 

Boehringer Ingelheim GmbH

Binger Straße 173

D-55216 Ingelheim am Rhein

Boehringer Ingelheim (Francija) vārdā

 

Chiesi Farmaceutici SpA

Via Palermo, 26/A

I-43100 Parma

 

IVAX Ltd

Unit 301 Industrial Park

Waterford

Ireland

 

Laboratorio Aldo Union SA

Baronesa de Maldá, 73

Espluges de Llobregat

E-08950 Barcelona

 

SICOR SpA

Via Terrazzano, 77

I-20017 Rho (MI)

 

Valeas SpA Pharmaceuticals

Via Vallisneri, 10

I-20133 Milano

 

Valvole Aerosol Research Italiana (VARI)

Spa — LINDAL Group Italia

Via del Pino, 10

I-23854 Olginate (LC)

 

Acros Organics bvba

Janssen Pharmaceuticalaan 3o

B-2440 Geel

 

Airbus France

route de Bayonne 316

F-31300 Toulouse

 

Biosolove B.V.

Waalreseweg 17

5554 HA Valkenswaard

Nederland

 

Bie & Berntsen

Sandbækvej 7

DK-2610 Roedovre

 

Carlo Erba Reactifs-SDS

Z.I. de Valdonne, BP 4

F-13124 Peypin

 

CNRS — Groupe de Physique des Solides

Université Paris, 7 Denis Diderot & Paris

6 Pierre et Marie Curie

F-75251 Paris Cedex 5

 

Health Protection Inspectorate-Laboratories

Paldiski mnt 81

EE-10617 Tallinn

 

Honeywell Fluorine Products Europe

Kempenweg 90

P.O. Box 264

6000 AG Weert

Nederland

 

Honeywell Specialty Chemicals

Wunstorfer Straße 40

Postfach 100262

D-30918 Seelze

 

Ineos Fluor Ltd

PO Box 13, The Heath

Runcorn Cheshire WA7 4QF

United Kingdom

 

Institut Scientifique de Service Public (ISSeP)

Rue du Chéra, 200

B-4000 Liège

 

Katholieke Universiteit Leuven

Krakenstraat 3

B-3000 Leuven

 

LGC Promochem GmbH

Mercatorstraße 51

D-46485 Wesel

 

Mallinckrodt Baker BV

Teugseweg 20

7418 AM Deventer

Nederland

 

Merck KgaA

Frankfurter Straße 250

D-64271 Darmstadt

 

Mikro+Polo d.o.o.

Lackova 78

SLO-2000 Maribor

 

Ministry of Defense

Directorate Material RNL Navy

PO Box 2070

2500 ES The Hague

Nederland

 

Panreac Química SA

Riera de Sant Cugat 1

E-08110 Montcada I Reixac (Barcelona)

 

Sanolabor d.d.

Leskovškova 4

SLO-1000 Ljubljana

 

Sigma Aldrich Logistik GmbH

Riedstraße 2

D-89555 Steinheim

 

Sigma Aldrich Chimie SARL

80, rue de Luzais

L'isle-d'abeau Chesnes

F-38297 Saint-Quentin-Fallavier

 

Sigma Aldrich Company Ltd

The Old Brickyard

New Road Gillingham SP8 4XT

United Kingdom

 

Sigma Aldrich Laborchemikalien

Wunstorfer Straße 40

Postfach 100262

D-30918 Seelze

 

Sigma Aldrich Chemie GmbH

Riedstraße 2

D-89555 Steinheim

 

Tazzetti Fluids S.r.l.

Corso Europa, 600/a

I-10088 Volpiano (TO)

 

University of Technology Vienna

Institut of Industrial Electronics&Material Science

Gusshausstraße 27-29

A-1040 Wien

 

VWR I.S.A.S.

201, rue Carnot

F-94126 Fontenay-sous-Bois

 

YA-Kemia Oy — Sigma Aldrich Finland

Teerisuonkuja 4

FI-00700 Helsinki

Briselē, 2006. gada 11. aprīlī

Komisijas vārdā

Komisijas loceklis

Stavros DIMAS


(1)  OV L 244, 29.9.2000., 1. lpp. Regulā jaunākie grozījumi izdarīti ar Komisjias Regulu (EK) Nr. 29/2006 (OV L 6, 11.1.2006., 27. lpp.).

(2)  www.unep.org/ozone/Information_for_the_Parties/3Bi_dec12-2-3.asp

(3)  Izņemot Dāniju.

(4)  Izņemot Zviedriju.

(5)  OV C 168, 8.7.2005., 20. lpp.

(6)  Ozona noārdīšanas potenciāls.


I PIELIKUMS

Ievērojot 3. punktu divpadsmitās sanāksmes Lēmumā XII/2, ko pieņēmušas Monreālas protokola puses par pasākumiem, lai sekmētu pāreju uz hlorfluorogļūdeņražus nesaturošiem dozējošajiem inhalatoriem (non-CFC MDI), valstis ir noteikušas, ka līdz ar piemērotu CFC nesaturošu dozējošo inhalatoru pieejamību hlorfluorogļūdeņraži saskaņā ar minēto protokolu vairs nav kvalificējami kā “būtiski” kombinācijās ar šādām aktīvām sastāvdaļām:

1.   tabula

Valsts

Īslaicīgas iedarbības beta-agonisti bronhodilatori

salbutamols

terbutalīns

fenoterols

orciprenalīns

reproterols

karbuterols

heksoprenalīns

pirbuterols

klenbuterols

bitolterols

prokaterols

Austrija

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Beļģija

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Kipra

X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čehija

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Dānija

X

 

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Igaunija

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Somija

X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Francija

X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vācija

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Grieķija

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Ungārija

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Īrija

X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Itālija

X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Latvija

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Lietuva

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Luksemburga

X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Malta

X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nīderlande

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Polija

X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Portugāle

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Norvēģija

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Slovākija

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Slovēnija

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Spānija

X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zviedrija

X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Apvienotā Karaliste

X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Avots: www.unep.org/ozone/Information_for_the_Parties/3Bi_dec12-2-3.asp


2.   tabula

Valsts

Inhalējamie steroīdi

Beklometazons

Deksametazons

Flunizolīds

Flutikazons

Budesonīds

Triamcinolons

Austrija

 

 

 

 

 

 

Beļģija

X

X

X

X

X

X

Kipra

 

 

 

 

 

 

Čehija

X

X

X

X

X

X

Dānija

X

 

 

X

 

 

Igaunija

X

X

X

X

X

X

Somija

X

 

 

X

 

 

Francija

X

 

 

X

 

 

Vācija

X

X

X

X

X

X

Grieķija

 

 

 

 

 

 

Ungārija

X

X

X

X

X

X

Īrija

X

 

 

X

 

 

Itālija

X

 

 

X

X

 

Latvija

X

X

X

X

X

X

Lietuva

 

 

 

 

 

 

Luksemburga

 

 

 

 

 

 

Malta

 

 

 

X

X

 

Polija

 

 

 

 

 

 

Portugāle

 

 

 

X

X

 

Nīderlande

X

X

X

X

X

X

Norvēģija

 

 

 

 

 

 

Slovākija

X

X

X

X

X

X

Slovēnija

X

X

X

X

X

X

Spānija

X

 

 

X

 

 

Zviedrija

X

X

X

X

 

X

Apvienotā Karaliste

 

 

 

X

 

 

Avots: www.unep.org/ozone/Information_for_the_Parties/3Bi_dec12-2-3.asp


3.   tabula

Valsts

Nesteroīdu pretiekaisuma līdzekļi

Kromoglicīnskābe

Nedrokromils

 

 

 

 

Austrija

 

 

 

 

 

 

Beļģija

X

X

 

 

 

 

Kipra

 

 

 

 

 

 

Čehija

X

X

 

 

 

 

Dānija

X

X

 

 

 

 

Igaunija

X

X

 

 

 

 

Somija

X

X

 

 

 

 

Francija

X

X

 

 

 

 

Vācija

X

X

 

 

 

 

Grieķija

X

X

 

 

 

 

Ungārija

 

 

 

 

 

 

Īrija

 

 

 

 

 

 

Itālija

 

 

 

 

 

 

Latvija

X

X

 

 

 

 

Lietuva

 

 

 

 

 

 

Luksemburga

 

 

 

 

 

 

Malta

 

 

 

 

 

 

Polija

 

 

 

 

 

 

Portugāle

X

 

 

 

 

 

Nīderlande

X

X

 

 

 

 

Norvēģija

 

 

 

 

 

 

Slovākija

X

X

 

 

 

 

Slovēnija

X

X

 

 

 

 

Spānija

 

X

 

 

 

 

Zviedrija

 

 

 

 

 

 

Apvienotā Karaliste

 

 

 

 

 

 

Avots: www.unep.org/ozone/Information_for_the_Parties/3Bi_dec12-2-3.asp


4.   tabula

Valsts

Antiholinerģiskie bronhodilatori

Ipratropija bromīds

Oksitropija bromīds

 

 

 

 

Austrija

 

 

 

 

 

 

Beļģija

X

X

 

 

 

 

Kipra

X

X

 

 

 

 

Čehija

X

X

 

 

 

 

Dānija

X

X

 

 

 

 

Igaunija

X

X

 

 

 

 

Somija

X

X

 

 

 

 

Francija

 

 

 

 

 

 

Vācija

X

X

 

 

 

 

Grieķija

X

X

 

 

 

 

Ungārija

X

X

 

 

 

 

Īrija

X

X

 

 

 

 

Itālija

 

 

 

 

 

 

Latvija

 

 

 

 

 

 

Lietuva

 

 

 

 

 

 

Luksemburga

 

 

 

 

 

 

Malta

X

X

 

 

 

 

Nīderlande

X

X

 

 

 

 

Polija

 

 

 

 

 

 

Portugāle

X

 

 

 

 

 

Norvēģija

 

 

 

 

 

 

Slovākija

X

X

 

 

 

 

Slovēnija

 

 

 

 

 

 

Spānija

X

X

 

 

 

 

Zviedrija

X

X

 

 

 

 

Apvienotā Karaliste

X

X

 

 

 

 

Avots: www.unep.org/ozone/Information_for_the_Parties/3Bi_dec12-2-3.asp


5.   tabula

Valsts

Ilgstošas iedarbības beta-agonisti bronhodilatori

Formoterols

Salmeterols

 

 

 

 

Austrija

 

 

 

 

 

 

Beļģija

 

 

 

 

 

 

Kipra

 

 

 

 

 

 

Čehija

 

 

 

 

 

 

Dānija

 

 

 

 

 

 

Igaunija

 

 

 

 

 

 

Somija

 

 

 

 

 

 

Francija

 

 

 

 

 

 

Vācija

X

X

 

 

 

 

Grieķija

 

 

 

 

 

 

Ungārija

 

 

 

 

 

 

Īrija

 

 

 

 

 

 

Itālija

X

 

 

 

 

 

Latvija

 

 

 

 

 

 

Lietuva

 

 

 

 

 

 

Luksemburga

 

 

 

 

 

 

Malta

 

 

 

 

 

 

Nīderlande

 

 

 

 

 

 

Polija

 

 

 

 

 

 

Portugāle

 

 

 

 

 

 

Norvēģija

 

 

 

 

 

 

Slovākija

 

 

 

 

 

 

Slovēnija

 

 

 

 

 

 

Spānija

 

 

 

 

 

 

Zviedrija

 

 

 

 

 

 

Apvienotā Karaliste

 

 

 

 

 

 

Avots: www.unep.org/ozone/Information_for_the_Parties/3Bi_dec12-2-3.asp


6.   tabula

Valsts

Aktīvo sastāvdaļu kombinācijas vienā inhalācijas dozatorā MDI

Austrija

 

 

 

 

 

 

Beļģija

 

 

 

 

 

 

Kipra

 

 

 

 

 

 

Čehija

 

 

 

 

 

 

Dānija

 

 

 

 

 

 

Igaunija

 

 

 

 

 

 

Somija

 

 

 

 

 

 

Francija

 

 

 

 

 

 

Vācija

X

 

 

 

 

 

Grieķija

 

 

 

 

 

 

Ungārija

 

 

 

 

 

 

Īrija

 

 

 

 

 

 

Itālija

 

 

 

 

 

 

Latvija

 

 

 

 

 

 

Lietuva

 

 

 

 

 

 

Luksemburga

 

 

 

 

 

 

Malta

 

 

 

 

 

 

Nīderlande

 

 

 

 

 

 

Polija

 

 

 

 

 

 

Portugāle

 

 

 

 

 

 

Norvēģija

 

 

 

 

 

 

Slovākija

 

 

 

 

 

 

Slovēnija

 

 

 

 

 

 

Spānija

 

 

 

 

 

 

Zviedrija

 

 

 

 

 

 

Apvienotā Karaliste

 

 

 

 

 

 

Avots: www.unep.org/ozone/Information_for_the_Parties/3Bi_dec12-2-3.asp


II PIELIKUMS

BŪTISKĀM VAJADZĪBĀM PAREDZĒTS LIETOJUMS MEDICĪNĀ

Kvotas, kas paredzētas ierobežojamām I grupas vielām, kuras var izmantot dozējošu inhalatoru (MDI) ražošanā astmas un citu hronisku obstruktīvu plaušu slimību (HOPS) ārstēšanai, ir piešķirtas:

 

3M Health Care (UK)

 

Bespak (UK)

 

Boehringer Ingelheim (DE) Boehringer Ingelheim (France) vārdā

 

Chiesi (IT)

 

IVAX (IE)

 

Lab Aldo-Union (ES)

 

Sicor (IT)

 

Valeas (IT)

 

V.A.R.I. (IT)


III PIELIKUMS

BŪTISKĀM VAJADZĪBĀM PAREDZĒTS LIETOJUMS LABORATORIJĀS

Kvotas, kas paredzētas ierobežojamām I un II grupas vielām, kuras var izmantot laboratoriskām un analītiskām vajadzībām, ir piešķirtas:

 

Acros organics bvba (BE)

 

Bie & Berntsen (DK)

 

Biosolve (NL)

 

Carlo Erba Reactifs-SDS (FR)

 

CNRS — Groupe de Physique des Solides (FR)

 

Honeywell Fluorine Products Europe (NL)

 

Honeywell Specialty Chemicals (DE)

 

Ineos Fluor (UK)

 

Katholieke Universiteit Leuven (BE)

 

LGC Promochem (DE)

 

Mallinckrodt Baker (NL)

 

Merck KGaA (DE)

 

Mikro + Polo (SI)

 

Panreac Química (ES)

 

Sanolabor (SI)

 

Sigma Aldrich Chimie (FR)

 

Sigma Aldrich Company (UK)

 

Sigma Aldrich Logistik (DE)

 

Tazzetti Fluids (IT)

 

University of Technology Vienna (AT)


IV PIELIKUMS

BŪTISKĀM VAJADZĪBĀM PAREDZĒTS LIETOJUMS LABORATORIJĀS

Kvotas, kas paredzētas ierobežojamām III grupas vielām, kuras var izmantot laboratoriskām un analītiskām vajadzībām, ir piešķirtas:

 

Airbus France (FR)

 

Ineos Fluor (UK)

 

Ministry of Defense (NL)

 

Sigma Aldrich Chimie (FR)


V PIELIKUMS

BŪTISKĀM VAJADZĪBĀM PAREDZĒTS LIETOJUMS LABORATORIJĀS

Kvotas, kas paredzētas ierobežojamām IV grupas vielām, kuras var izmantot laboratoriskām un analītiskām vajadzībām, ir piešķirtas:

 

Acros Organics (BE)

 

Bie & Berntsen (DK)

 

Biosolve (NL)

 

Carlo Erba Reactifs-SDS (FR)

 

Health Protection Inspectorate-Laboratories (EE)

 

Institut Scientifique de Service Public (ISSeP) (BE)

 

Katholieke Universiteit Leuven (BE)

 

Mallinckrodt Baker (NL)

 

Merck KGaA (DE)

 

Mikro + Polo (SI)

 

Panreac Química (ES)

 

Sanolabor d.d. (SI)

 

Sigma Aldrich Chimie (FR)

 

Sigma Aldrich Company (UK)

 

Sigma Aldrich Laborchemikalien (DE)

 

Sigma Aldrich Logistik (DE)

 

VWR I.S.A.S. (FR)

 

YA-Kemia Oy (FI)


VI PIELIKUMS

BŪTISKĀM VAJADZĪBĀM PAREDZĒTS LIETOJUMS LABORATORIJĀS

Kvotas, kas paredzētas ierobežojamām V grupas vielām, kuras var izmantot laboratoriskām un analītiskām vajadzībām, ir piešķirtas:

 

Acros Organics (BE)

 

Bie & Berntsen (DK)

 

Katholieke Universiteit Leuven (BE)

 

Mallinckrodt Baker (NL)

 

Merck KGaA (DE)

 

Mikro + Polo (SI)

 

Panreac Química (ES)

 

Sanolabor d.d. (SI)

 

Sigma Aldrich Chimie (FR)

 

Sigma Aldrich Company (UK)

 

Sigma Aldrich Logistik (DE)

 

YA-Kemia Oy (FI)


VII PIELIKUMS

LIETOJUMS BŪTISKĀM LABORATORISKĀM UN ANALĪTISKĀM VAJADZĪBĀM

Kvota, kas paredzēta ierobežojamām VI grupas vielām, kuras var izmantot būtiskām laboratoriskām un analītiskām vajadzībām, ir piešķirta:

Sigma-Aldrich Chemie GmbH (DE)


VIII PIELIKUMS

BŪTISKĀM VAJADZĪBĀM PAREDZĒTS LIETOJUMS LABORATORIJĀS

Kvotas, kas paredzētas ierobežojamām VII grupas vielām, kuras var izmantot laboratoriskām un analītiskām vajadzībām, ir piešķirtas:

 

Ineos Fluor (UK)

 

Katholieke Universiteit Leuven (BE)

 

Sigma Aldrich Logistik (FR)

 

Sigma Aldrich Company (UK)


IX PIELIKUMS

BŪTISKĀM VAJADZĪBĀM PAREDZĒTS LIETOJUMS LABORATORIJĀS

Kvotas, kas paredzētas ierobežojamām IX grupas vielām, kuras var izmantot laboratoriskām un analītiskām vajadzībām, ir piešķirtas:

 

Ineos Fluor (UK)

 

Katholieke Universiteit Leuven (BE)

 

Sigma Aldrich Logistik (FR)

 

YA-Kemia Oy (FI)


X PIELIKUMS

[Šo pielikumu nepublicē, jo tajā ir ietverta konfidenciāla komercinformācija.]


Top