EUR-Lex Access to European Union law
This document is an excerpt from the EUR-Lex website
Document 32006D0674
2006/674/EC: Commission Decision of 6 October 2006 amending Annexes I and II to Decision 2002/308/EC establishing lists of approved zones and approved farms with regard to one or more of the fish diseases viral haemorrhagic septicaemia (VHS) and infectious haematopoietic necrosis (IHN) (notified under document number C(2006) 4362) (Text with EEA relevance)
2006/674/EK: Komisijas Lēmums ( 2006. gada 6. oktobris ), ar kuru groza I un II pielikumu Lēmumam 2002/308/EK, ar ko izveido apstiprināto zonu un apstiprināto saimniecību sarakstu attiecībā uz vīrusu hemorāģisko septicēmiju (VHS) vai infekciozo hematopoētisko nekrozi (IHN), vai abām šīm slimībām (izziņots ar dokumenta numuru K(2006) 4362) (Dokuments attiecas uz EEZ)
2006/674/EK: Komisijas Lēmums ( 2006. gada 6. oktobris ), ar kuru groza I un II pielikumu Lēmumam 2002/308/EK, ar ko izveido apstiprināto zonu un apstiprināto saimniecību sarakstu attiecībā uz vīrusu hemorāģisko septicēmiju (VHS) vai infekciozo hematopoētisko nekrozi (IHN), vai abām šīm slimībām (izziņots ar dokumenta numuru K(2006) 4362) (Dokuments attiecas uz EEZ)
OV L 276, 7.10.2006, p. 80–108
(ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, IT, LV, LT, HU, NL, PL, PT, SK, SL, FI, SV) Šis dokuments ir publicēts īpašajā(-os) izdevumā(–os)
(BG, RO)
OV L 142M, 5.6.2007, p. 230–258
(MT)
No longer in force, Date of end of validity: 31/07/2009; Iesaist. atcelta ar 32009D0177
7.10.2006 |
LV |
Eiropas Savienības Oficiālais Vēstnesis |
L 276/80 |
KOMISIJAS LĒMUMS
(2006. gada 6. oktobris),
ar kuru groza I un II pielikumu Lēmumam 2002/308/EK, ar ko izveido apstiprināto zonu un apstiprināto saimniecību sarakstu attiecībā uz vīrusu hemorāģisko septicēmiju (VHS) vai infekciozo hematopoētisko nekrozi (IHN), vai abām šīm slimībām
(izziņots ar dokumenta numuru K(2006) 4362)
(Dokuments attiecas uz EEZ)
(2006/674/EK)
EIROPAS KOPIENU KOMISIJA,
ņemot vērā Eiropas Kopienas dibināšanas līgumu,
ņemot vērā Padomes 1991. gada 28. janvāra Direktīvu 91/67/EEK, kura attiecas uz dzīvnieku veselības nosacījumiem, ar ko reglamentē akvakultūras dzīvnieku un produktu laišanu tirgū (1), un jo īpaši tās 5. un 6. pantu,
tā kā:
(1) |
Ar Komisijas Lēmumu 2002/308/EK (2) izveido sarakstu ar apstiprinātajām zonām un apstiprinātajām saimniecībām, kas atrodas zonās, kuras nav apstiprinātas attiecībā uz atsevišķām zivju slimībām. |
(2) |
Dānija, Itālija un Vācija ir iesniegušas Komisijai pamatojumus, lai atsevišķām saimniecībām to teritorijā piešķirtu apstiprinātas saimniecības statusu neapstiprinātās zonās attiecībā uz vīrusu hemorāģisko septicēmiju (VHS) un infekciozo hematopoētisko nekrozi (IHN). Iesniegtie dokumenti liecina, ka šīs saimniecības atbilst Direktīvas 91/67/EEK 6. panta prasībām. Līdz ar to tās atbilst statusam “apstiprināta saimniecība neapstiprinātā zonā” un ir iekļaujamas apstiprināto saimniecību sarakstā. |
(3) |
Apvienotā Karaliste un Itālija ir paziņojušas, ka VHS ir konstatēta zonās, kuras iepriekš uzskatīja par brīvām no šīs slimības. Tomēr IHN šajās zonās nav konstatēta. Tāpēc šīs zonas Lēmumā 2002/308/EK vairs nedrīkst minēt kā brīvas no VHS. |
(4) |
Itālija un Vācija ir paziņojušas, ka attiecīgi VHS un IHN ir konstatētas saimniecībās, kuras iepriekš uzskatīja par brīvām no šīm slimībām. Tāpēc šīs saimniecības Lēmumā 2002/308/EK vairs nedrīkst minēt kā brīvas no attiecīgās slimības. |
(5) |
Vācija ir paziņojusi, ka viena saimniecība Šlēsvigā-Holšteinā ir pārtraukusi darbību. Tāpēc šī saimniecība jāsvītro no Lēmuma 2002/308/EK II pielikuma. |
(6) |
Ar Komisijas Lēmumu 2003/634/EK (3) apstiprina un uzskaita programmas, ko dalībvalstis iesniegušas nolūkā saņemt apstiprinātu zonu un apstiprinātu saimniecību statusu attiecībā uz VHS un IHN. |
(7) |
Itālija un Kipra ir paziņojušas, ka atsevišķas ar Lēmumu 2003/634/EK apstiprinātās programmas ir pabeigtas. Saskaņā ar Kipras iesniegto dokumentāciju visas tās teritorijā esošās kontinentālās zonas atbilst apstiprinātas zonas statusam, tādēļ tās ir jāiekļauj apstiprināto zonu sarakstā. Saskaņā ar Itālijas iesniegto dokumentāciju viena no tās teritorijā esošajām saimniecībām atbilst apstiprinātas saimniecības statusam neapstiprinātā zonā, tādēļ tā ir jāiekļauj apstiprināto saimniecību sarakstā neapstiprinātās zonās. |
(8) |
Tādēļ attiecīgi jāgroza Lēmums 2002/308/EK. |
(9) |
Šajā lēmumā paredzētie pasākumi ir saskaņā ar Pārtikas aprites un dzīvnieku veselības pastāvīgās komitejas atzinumu, |
IR PIEŅĒMUSI ŠO LĒMUMU.
1. pants
Lēmumu 2002/308/EK groza šādi.
1) |
Lēmuma I pielikumu aizstāj ar šā lēmuma I pielikumu. |
2) |
Lēmuma II pielikumu aizstāj ar šā lēmuma II pielikumu. |
2. pants
Šis lēmums ir adresēts dalībvalstīm.
Briselē, 2006. gada 6. oktobrī
Komisijas vārdā —
Komisijas loceklis
Markos KYPRIANOU
(1) OV L 46, 19.2.1991., 1. lpp. Direktīvā jaunākie grozījumi izdarīti ar Regulu (EK) Nr. 806/2003 (OV L 122, 16.5.2003., 1. lpp.).
(2) OV L 106, 23.4.2002., 28. lpp. Lēmumā jaunākie grozījumi izdarīti ar Lēmumu 2006/214/EK (OV L 80, 17.3.2006., 46. lpp.).
(3) OV L 220, 3.9.2003., 8. lpp. Lēmumā jaunākie grozījumi izdarīti ar Lēmumu 2005/770/EK (OV L 291, 5.11.2005., 33. lpp.).
I PIELIKUMS
“I PIELIKUMS
ZONAS, KAS APSTIPRINĀTAS ATTIECĪBĀ UZ ZIVJU SLIMĪBĀM VĪRUSU HEMORĀĢISKĀ SEPTICĒMIJA (VHS) UN INFEKCIOZĀ HEMATOPOĒTISKĀ NEKROZE (IHN)
1.A. ATTIECĪBĀ UZ VHS APSTIPRINĀTĀS ZONAS DĀNIJĀ
Ūdens sateces baseini un piekrastes zonas:
— |
Hansted Å |
— |
Hovmølle Å |
— |
Grenå |
— |
Treå |
— |
Alling Å |
— |
Kastbjerg |
— |
Villestrup Å |
— |
Korup Å |
— |
Sæby Å |
— |
Elling Å |
— |
Uggerby Å |
— |
Lindenborg Å |
— |
Øster Å |
— |
Hasseris Å |
— |
Binderup Å |
— |
Vidkær Å |
— |
Dybvad Å |
— |
Bjørnsholm Å |
— |
Trend Å |
— |
Lerkenfeld Å |
— |
Vester Å |
— |
Lønnerup med tilløb |
— |
Slette Å |
— |
Bredkær Bæk |
— |
Vandløb til Kilen |
— |
Resenkær Å |
— |
Klostermølle Å |
— |
Hvidbjerg Å |
— |
Knidals Å |
— |
Spang Å |
— |
Simested Å |
— |
Skals Å |
— |
Jordbro Å |
— |
Fåremølle Å |
— |
Flynder Å |
— |
Damhus Å |
— |
Karup Å |
— |
Gudenåen |
— |
Halkær Å |
— |
Storåen |
— |
Århus Å |
— |
Bygholm Å |
— |
Grejs Å |
— |
Ørum Å |
1.B. ATTIECĪBĀ UZ IHN APSTIPRINĀTĀS ZONAS DĀNIJĀ
— |
Visas kontinentālās un piekrastes zonas Dānijā. |
2.A. ATTIECĪBĀ UZ VHS UN IHN APSTIPRINĀTĀS ZONAS VĀCIJĀ
2.A.1. BĀDENE-VIRTEMBERGA
— |
Isenburger Tal ūdens sateces baseins no iztekas līdz Falkenstein saimniecības notecei, |
— |
Eyach ūdens sateces baseins un tā pietekas no iztekām līdz pirmajam aizsprostam lejup pa straumi, kas atrodas pie Haigerloch pilsētas, |
— |
Lauchert ūdens sateces baseins un tā pietekas no iztekām līdz turbīnas aizsprostam pie Sigmaringendorf pilsētas, |
— |
Grosse Lauter ūdens sateces baseins un tā pietekas no iztekām līdz ūdenskrituma aizsprostam pie Lauterach, |
— |
Wolfegger Ach ūdens sateces baseins un tā pietekas no iztekām līdz ūdenskrituma aizsprostam pie Baienfurth, |
— |
ENZ ūdens sateces baseins, kurā ietilpst Grosse Enz, Kleine Enz un Eyach no to iztekām līdz aizsprostam Neuenbürg centrā, |
— |
Erms ūdens sateces baseins no iztekas līdz aizsprostam 200 m lejup pa straumi no Strobel saimniecības, Anlage Seeburg, |
— |
Obere Nagold ūdens sateces baseins no iztekas līdz aizsprostam pie Neumühle. |
2.B. ATTIECĪBĀ UZ VHS APSTIPRINĀTĀS ZONAS VĀCIJĀ
2.B.1. BĀDENE-VIRTEMBERGA
— |
Andelsbach ūdens sateces baseins un tā pietekas no iztekām līdz turbīnas aizsprostam pie Krauchenwies pilsētas. |
3. ATTIECĪBĀ UZ VHS UN IHN APSTIPRINĀTĀS ZONAS SPĀNIJĀ
3.1. REĢIONS: ASTŪRIJAS AUTONOMAIS APGABALS
Kontinentālās zonas
— |
Visi Astūrijas sateces baseini. |
Piekrastes zonas
— |
Visa Astūrijas piekraste. |
3.2. REĢIONS: GALISIJAS AUTONOMAIS APGABALS
Kontinentālās zonas
— |
Sateces baseini Galisijā:
|
Piekrastes zonas
— |
Piekrastes zona Galisijā no Eo upes grīvas (Isla Pancha) līdz Punta Picos (Mińo upes grīva). |
3.3. REĢIONS: ARAGONAS AUTONOMAIS APGABALS
Kontinentālās zonas
— |
Ūdens sateces baseins no Ebro upes iztekas vietas līdz Mequinenza aizsprostam Aragonas apgabalā, |
— |
Isuela upe no tās iztekas līdz Arguis aizsprostam, |
— |
Flumen upe no tās iztekas līdz Santa María de Belsué aizsprostam, |
— |
Guatizalema upe no tās iztekas līdz Vadiello aizsprostam, |
— |
Cinca upe no tās iztekas līdz Grado aizsprostam, |
— |
Esera upe no tās iztekas līdz Barasona aizsprostam, |
— |
Noguera-Ribagorzana upe no tās iztekas līdz Santa Ana aizsprostam, |
— |
Matarraña upe no tās iztekas līdz Aguas de Pena aizsprostam, |
— |
Pena upe no tās iztekas līdz Pena aizsprostam, |
— |
Guadalaviar-Turia upe no tās iztekas līdz Generalísimo aizsprostam Valensijas provincē, |
— |
Mijares upe no tās iztekas līdz Arenós aizsprostam Kasteļonas provincē. |
Pārējās Aragonas autonomā apgabala ūdensteces uzskata par buferzonu.
3.4. REĢIONS: NAVARRAS AUTONOMAIS APGABALS
Kontinentālās zonas
— |
Ebro upes ūdens sateces baseins no iztekas vietas līdz Mequinenza aizsprostam Aragonas apgabalā, |
— |
Bidasoa upe no tās iztekas līdz ietekas vietai, |
— |
Leizarán upe no tās iztekas līdz Leizarán aizsprostam (Muga). |
Pārējās Navarras autonomā apgabala ūdensteces uzskata par buferzonu.
3.5. REĢIONS: KASTĪLIJAS UN LEONAS AUTONOMAIS APGABALS
Kontinentālās zonas
— |
Ebro upes ūdens sateces baseins no iztekas vietas līdz Mequinenza aizsprostam Aragonas apgabalā, |
— |
Duero upe no tās iztekas līdz Aldeávila aizsprostam, |
— |
Sil upe, |
— |
Tiétar upe no tās iztekas līdz Rosarito aizsprostam, |
— |
Alberche upe no tās iztekas līdz Burguillo aizsprostam. |
Pārējās Kastīlijas un Leonas autonomā apgabala ūdensteces uzskata par buferzonu.
3.6. REĢIONS: KANTABRIJAS AUTONOMAIS APGABALS
Kontinentālās zonas
— |
Ebro upes ūdens sateces baseins no iztekas vietas līdz Mequinenza aizsprostam Aragonas apgabalā, |
— |
Turpmāk uzskaitīto upju ūdens sateces baseini no to iztekas līdz ietekai jūrā: |
— |
Deva upe, |
— |
Nansa upe, |
— |
Saja-Besaya upe, |
— |
Pas-Pisueña upe, |
— |
Asón upe, |
— |
Agüera upe. |
Gandarillas, Escudo, Miera y Campiazo upju sateces baseinus uzskata par buferzonu.
Piekrastes zonas
— |
Visa Kantabrijas piekraste no Deva upes ietekas vietas līdz Ontón līcim. |
3.7. REĢIONS: LARJOHAS AUTONOMAIS APGABALS
Kontinentālās zonas
Ebro upes ūdens sateces baseins no iztekas vietas līdz Mequinenza aizsprostam Aragonas apgabalā.
3.8. REĢIONS: KASTĪLIJAS-LAMANČAS AUTONOMAIS APGABALS
Kontinentālās zonas
— |
Rio Tajo upes ūdens sateces baseins no tās iztekas līdz Estremera dambim, |
— |
Río Tajuña upes ūdens sateces baseins no tās iztekas līdz La Tajera dambim, |
— |
Rio Júcar upes ūdens sateces baseins no tās iztekas līdz La Toba dambim, |
— |
Rio Cabriel upes ūdens sateces baseins no tās iztekas līdz Bujioso dambim. |
4.A. ATTIECĪBĀ UZ VHS UN IHN APSTIPRINĀTĀS ZONAS FRANCIJĀ
4.A.1. ADŪRA-GARONNA
Sateces baseini
— |
Charente baseins, |
— |
Seudre baseins, |
— |
Gironde grīvas piekrastes upju baseini Charente-Maritime departamentā, |
— |
Nive un Nivelles upju sateces baseini Atlantijas Pireneju departamentā, |
— |
Forges upes baseins Landes departamentā, |
— |
Dronne upes sateces baseins Dordogne no tās iztekas līdz Eglisottes dambim Monfourat, |
— |
Beauronne upes sateces baseins Dordogne no tās iztekas līdz Faye dambim, |
— |
Valouse upes sateces baseins Dordogne no tās iztekas līdz Etang des Roches Noires aizsprostam, |
— |
Paillasse upes sateces baseins Gironde departamentā no tās iztekas līdz Grand Forge aizsprostam, |
— |
Ciron upes sateces baseins Lot et Garonne un Gironde departamentos no tās iztekas līdz Moulin de Castaing aizsprostam, |
— |
Petite Leyre upes sateces baseins Landes departamentā no tās iztekas līdz Pont de l'Espine aizsprostam pie Argelouse, |
— |
Pave upes sateces baseins Landes departamentā no tās iztekas līdz Pave aizsprostam, |
— |
Escource upes sateces baseins Landes no tās iztekas līdz Moulin de Barbe aizsprostam, |
— |
Geloux (Landes) upes sateces baseins no tās iztekas līdz D38 aizsprostam pie Saint Martin d'Oney, |
— |
Estrigon (Landes) upes sateces baseins no tās iztekas līdz Campet et Lamolère aizsprostam, |
— |
Estampon (Landes) upes sateces baseins no tās iztekas līdz Ancienne Minoterie aizsprostam pie Rokforas, |
— |
Gélise (Landes un Lot et Garonne) upes sateces baseins no tās iztekas līdz aizsprostam lejpus Gélise upes satecei ar Osse, |
— |
Magescq (Landes) upes sateces baseins no tās iztekas līdz ietekas vietai, |
— |
Luys upes sateces baseins Atlantijas Pirenejos no tās iztekas līdz Moulin d'Oro aizsprostam, |
— |
Neez upes sateces baseins Atlantijas Pirenejos, no tās iztekas līdz Juranço aizsprostam, |
— |
Beez upes sateces baseins Atlantijas Pirenejos no tās iztekas līdz Nay aizsprostam, |
— |
Gave de Cauterets upes sateces baseins Augšpirenejos no tā iztekas līdz Soulom elektrostacijas Calypso aizsprostam. |
Piekrastes zonas
— |
Visa Atlantijas okeāna piekraste starp Vendée departamenta ziemeļu robežu un Charente-Maritime departamenta dienvidu robežu. |
4.A.2. LUĀRA-BRETAŅA
Kontinentālās zonas
— |
Visi Bretaņas sateces baseini, izņemot šādus sateces baseinus:
|
— |
Sèvre Niortaise upes baseins, |
— |
Lay upes baseins, |
— |
Šādi Vienne baseina ūdens sateces baseini:
|
Piekrastes zonas
— |
Visa Bretaņas piekraste, izņemot šādas daļas:
|
4.A.3. SĒNA-NORMANDIJA
Kontinentālās zonas
— |
Sélune upes baseins. |
4.A.4. AKVITĀNIJAS REĢIONS
Sateces baseini
— |
Vignac upes sateces baseins no tā iztekas līdz “la Forge” aizsprostam, |
— |
Gouaneyre upes sateces baseins no tā iztekas līdz “Maillières” aizsprostam, |
— |
Susselgue upes sateces baseins no tā iztekas līdz “de Susselgue” aizsprostam, |
— |
Luzou upes sateces baseins no iztekas līdz aizsprostam pie “de Laluque” zivjaudzētavas, |
— |
Gouadas upes sateces baseins no iztekas līdz aizsprostam pie “l'Etang de la Glacière à Saint-Vincent-de-Paul”, |
— |
Bayse upes sateces baseins no iztekām līdz aizsprostam pie “Moulin de Lartia et de Manobre”, |
— |
Rancez upes ūdens sateces baseins no tās iztekām līdz Rancez aizsprostam, |
— |
Eyre upes sateces baseins no iztekām līdz Arcachon grīvas ūdeņiem, |
— |
L’Onesse upes sateces baseins no iztekām līdz Courant de Contis grīvas ūdeņiem. |
4.A.5. VIDUSPIRENEJI
Sateces baseini
— |
Cernon upes sateces baseins no iztekas līdz aizsprostam pie Saint George de Luzençon, |
— |
Dourdou upes sateces baseins no Dourdou upes un Grauzon upes iztekām līdz aizsprostam pie Vabres-l'Abbaye. |
4.A.6. ĒNA
— |
Des étangs de la Dombe kontinentālā zona. |
4.A.7. ARTUĀ-PIKARDIJA
— |
La Selle upes sateces baseina kontinentālā zona no tās iztekas no La Poix upes līdz vietai, kur upe saplūst ar Les Evoissons upi. |
4.A.8. OVERŅA
— |
Couze Pavin kontinentālā zona no tās iztekas līdz Besse en-Chandesse aizsprostam. |
4.B. ATTIECĪBĀ UZ VHS APSTIPRINĀTĀS ZONAS FRANCIJĀ
4.B.1. LUĀRA-BRETAŅA
Kontinentālās zonas
— |
Luāras baseina daļa, kuru veido Huisne ūdens sateces baseina augštece no šo ūdensceļu iztekas līdz Ferte-Bernard aizsprostam. |
4.C. ATTIECĪBĀ UZ IHN APSTIPRINĀTĀS ZONAS FRANCIJĀ
4.C.1. LUĀRA-BRETAŅA
Kontinentālās zonas
— |
Šādi Vienne baseina sateces baseini:
|
5.A. ATTIECĪBĀ UZ VHS APSTIPRINĀTĀS ZONAS ĪRIJĀ
— |
Visas kontinentālās un piekrastes zonas Īrijā, izņemot Cape Clear salu. |
5.B. ATTIECĪBĀ UZ IHN APSTIPRINĀTĀS ZONAS ĪRIJĀ
— |
Visas kontinentālās un piekrastes zonas Īrijā. |
6.A. ATTIECĪBĀ UZ VHS UN IHN APSTIPRINĀTĀS ZONAS ITĀLIJĀ
6.A.1. TRENTĪNO ALTO ADIDŽE REĢIONS, AUTONOMAIS TRENTO APGABALS
Kontinentālās zonas
— |
Val di Fiemme, Fassa e Cembra: Avisio upes ūdens sateces baseins no tās iztekas līdz Serra San Giorgio aizsprostam Giovo komūnā, |
— |
Valle della Sorna: Sorna upes ūdens sateces baseins no tās iztekas līdz aizsprostam, kuru veido hidroelektrostacija Chizzola (Ala) apvidū, nesasniedzot Adige upi, |
— |
Rio Manes: Zona, kas ietver Rio Manes ūdeņus līdz aizsprostam, kas atrodas 200 metrus lejup pa straumi no “Trocitoltura Giovanelli” zivjaudzētavas, kas atrodas “La Zinquantina” apvidū, |
— |
Val di Ledro: Massangla un Ponale upju ūdens sateces baseini no to iztekām līdz aizsprostam, kuru veido hidroelektrostacija pie “Centrale”Molina di Ledro komūnā, |
— |
Valsugana: Brenta upes ūdens sateces baseins no tās iztekas līdz Marzotto aizsprostam pie Mantincelli Grigno komūnā, |
— |
Val del Fersina: Fersina upes ūdens sateces baseins no tās iztekas līdz Ponte Alto aizsprostam. |
6.A.2. LOMBARDIJAS REĢIONS, BREČA APGABALS
Kontinentālās zonas
— |
Ogliolo: Ūdens sateces baseins no Ogliolo straumes iztekas līdz aizsprostam, kas atrodas lejup pa straumi no Adamello zivjaudzētavas, vietā, kur Ogliolo saplūst ar Oglio, |
— |
Fiume Caffaro: Ūdens sateces baseins no Caffaro strauta iztekas līdz aizsprostam, kas atrodas 1 km lejpus saimniecības, |
— |
Val Brembana: Brembo upes ūdens sateces baseins no tās iztekas līdz aizsprostam Ponte S. Pietro komūnā. |
6.A.3. UMBRIJAS REĢIONS
Kontinentālās zonas
— |
Fosso di Terrìa: Terrìa upes sateces baseins no iztekas līdz aizsprostam pie zivjaudzētavas Ditta Mountain Fish, kur Terrìa saplūst ar Nera upi. |
6.A.4. VENETO REĢIONS
Kontinentālās zonas
— |
Belluno: Ūdens sateces baseins Belluno provincē no Ardo strauta iztekas līdz lejtekas Centro Sperimentale di Acquacoltura, Valli di Bolzano Bellunese, Belluno, saimniecības aizsprostam, kurš atrodas pirms Ardo straumes ietekas Piave upē, |
— |
Bacino del torrente Tegorzo: Tegorzo upes ūdens sateces baseins no tās iztekām līdz aizsprostam vietā, kur atrodas tilts pār Tegorzo upi Faveri ciematā. |
6.A.5. TOSKĀNAS REĢIONS
Kontinentālās zonas
— |
Valle del fiume Serchio: Serchio upes sateces baseins no tās iztekas līdz Piaggione dambim, |
— |
Bacino del torrente Lucido: Lucido upes sateces baseins no tās iztekas līdz dambim Ponte del Bertoli, |
— |
Bacino del torrente Osca: Osca upes ūdens sateces baseins no tās iztekas līdz aizsprostam, kas atrodas lejup pa straumi no zivjaudzētavas “Il Giardino”, |
— |
Bacino del fiume Staggia: Staggia upes ūdens sateces baseins no tās iztekas līdz Calcinaia aizsprostam. |
6.A.6. PJEMONTAS REĢIONS
Kontinentālās zonas
— |
Sorgenti della Gerbola: Grana upes ūdens sateces baseina daļa no iztekas pie “Cavo C” un “Canale del Molino della Gerbola” līdz aizsprostam lejpus “Azienda Agricola Canali Cavour S.S.” saimniecības, |
— |
Bacino del Besante: Besante upes ūdens sateces baseins no tās iztekas līdz aizsprostam, kas atrodas 500 m lejup pa straumi no saimniecības Pastorino Giovanni, |
— |
Valle di Duggia: Duggia upe no tās iztekas līdz aizsprostam 100 m augšup pa straumi no vietas, kur atrodas Vallo-Locarno ceļa tilts pār šo upi, |
— |
Rio Valdigoja: Valdigoja strauts no tā iztekām līdz vietai, kur tas ietek Duggia upē augšup pa straumi no aizsprosta “Valle di Duggia” apstiprinātajā zonā, |
— |
Sorgente dei Paschi: Pesio upes ūdens sateces baseins no tās iztekām līdz aizsprostam, kas atrodas lejup pa straumi no saimniecības “Azienda dei Paschi”, |
— |
Stura Valgrande: Stura Valgrande upes ūdens sateces baseins no tās iztekām līdz aizsprostam, kas atrodas lejup pa straumi no zivjaudzētavas “Troticoltura delle Sorgenti”, |
— |
Valle Elvo: Elvo upes ūdens sateces baseins no tās iztekām līdz “Tintoria Europa” aizsprostam Occhieppo Inferiore komūnā, |
— |
Valle Strona: Strona upes ūdens sateces baseins no tās iztekām Camandona pašvaldībā līdz aizsprostam Rovella apvidū pie Vallemosso, |
— |
Valle Cervo: Cervo upes ūdens sateces baseins no tās iztekām Sagliano Micca pašvaldībā līdz aizsprostam, kas atrodas pie apgabala ceļa SS Nr. 142 tilta Biella pašvaldībā, |
— |
Lanca del Boschetto: Toce upes daļa no avotiem Mittage Feerico zivjaudzētavas teritorijā līdz aizsprostam lejup pa straumi no Moretti Renzo zivjaudzētavas. |
6.A.7. EMĪLIJA-ROMAŅJA REĢIONS
Kontinentālās zonas
— |
Bacino Fontanacce-Valdarno: Fontanacce un Valdarno upes ūdens sateces baseins no to iztekām līdz aizsprostam 100 m lejup pa straumi no saimniecības “S.V.A. s.r.l. fish farm”. |
6.A.8. LIGŪRIJAS REĢIONS
Kontinentālās zonas
— |
Penna upes ūdens sateces baseins no tās iztekām līdz aizsprostam vietā, kur Penna upe saplūst ar Borzone upi. |
6.B. ATTIECĪBĀ UZ VHS APSTIPRINĀTĀS ZONAS ITĀLIJĀ
6.B.1. TRENTĪNO ALTO ADIDŽE REĢIONS, AUTONOMAIS TRENTO APGABALS
Kontinentālās zonas
— |
Valle dei Laghi: San Massenza, Toblino un Cavedine ezeru ūdens sateces baseins līdz aizsprostam lejup pa straumi Cavedine ezera dienvidu daļā, kas noved pie hidrelektrostacijas Torbole pašvaldībā. |
6.C. ATTIECĪBĀ UZ IHN APSTIPRINĀTĀS ZONAS ITĀLIJĀ
6.C.1. UMBRIJAS REĢIONS, PERUDŽAS APGABALS
— |
Lago Trasimeno: Trasimeno ezers. |
6.C.2. TRENTĪNO ALTO ADIDŽE REĢIONS, AUTONOMAIS TRENTO APGABALS
— |
Val Rendena: Ūdens sateces baseins no Sarca upes iztekas līdz Oltresarca aizsprostam Villa Rendena komūnā. |
6.C.3. TRENTĪNO ALTO ADIDŽE REĢIONS, AUTONOMAIS TRENTO APGABALS
— |
Torrente Adanà: Adanà upes ūdens sateces baseins no tās iztekas līdz aizsprostiem, kas atrodas lejup pa straumi no Armani Cornelio-Lardaro saimniecības. |
7.A. ATTIECĪBĀ UZ VHS UN IHN APSTIPRINĀTĀS ZONAS ZVIEDRIJĀ
— |
Visas kontinentālās un piekrastes zonas Zviedrijā:
|
7.B. ATTIECĪBĀ UZ IHN APSITPRINĀTĀS ZONAS ZVIEDRIJĀ
— |
Visas kontinentālās un piekrastes zonas Zviedrijā. |
8.A. ATTIECĪBĀ UZ VHS APSTIPRINĀTĀS ZONAS APVIENOTAJĀ KARALISTĒ, NORMANDIJAS SALĀS UN MENAS SALĀ
— |
Visas kontinentālās un piekrastes zonas Lielbritānijā, izņemot:
|
— |
Visas kontinentālās un piekrastes zonas Ziemeļīrijā; |
— |
Visas kontinentālās un piekrastes zonas Guernsey; |
— |
Visas kontinentālās un piekrastes zonas Menas salā. |
8.B. ATTIECĪBĀ UZ IHN APSTIPRINĀTĀS ZONAS APVIENOTAJĀ KARALISTĒ, NORMANDIJAS SALĀS UN MENAS SALĀ
— |
Visas kontinentālās un piekrastes zonas Lielbritānijā; |
— |
Visas kontinentālās un piekrastes zonas Ziemeļīrijā; |
— |
Visas kontinentālās un piekrastes zonas Guernsey; |
— |
Visas kontinentālās un piekrastes zonas Menas salā. |
9.A. ATTIECĪBĀ UZ VHS APSITPRINĀTĀS ZONAS SOMIJĀ
— |
Visas kontinentālās zonas tās teritorijā. |
9.B. ATTIECĪBĀ UZ IHN APSITPRINĀTĀS ZONAS SOMIJĀ
— |
Visas kontinentālās un piekrastes zonas tās teritorijā. |
10. ATTIECĪBĀ UZ VHS UN IHN APSTIPRINĀTĀS ZONAS KIPRĀ
— |
Visas kontinentālās zonas tās teritorijā.” |
II PIELIKUMS
“II PIELIKUMS
ZIVJAUDZĒTAVAS, KAS APSTIPRINĀTAS ATTIECĪBĀ UZ ZIVJU SLIMĪBĀM VĪRUSU HEMORĀĢISKĀ SEPTICĒMIJA (VHS) UN INFEKCIOZĀ HEMATOPOĒTISKĀ NEKROZE (IHN)
1. ATTIECĪBĀ UZ VHS UN IHN APSTIPRINĀTĀS ZIVJAUDZĒTAVAS BEĻĢIJĀ
1. |
La Fontaine aux truites |
B-6769 Gérouville |
2. ATTIECĪBĀ UZ VHS UN IHN APSTIPRINĀTĀS ZIVJAUDZĒTAVAS DĀNIJĀ
1. |
Vork Dambrug |
DK-6040 Egtved |
2. |
Egebæk Dambrug |
DK-6880 Tarm |
3. |
Bækkelund Dambrug |
DK-6950 Ringkøbing |
4. |
Borups Geddeoprdræt |
DK-6950 Ringkøbing |
5. |
Bornholms Lakseklækkeri |
DK-3730 Nexø |
6. |
Langes Dambrug |
DK-6940 Lem St. |
7. |
Brænderigårdens Dambrug |
DK-6971 Spjald |
8. |
Siglund Fiskeopdræt |
DK-4780 Stege |
9. |
Ravning Fiskeri |
DK-7182 Bredsten |
10. |
Ravnkær Dambrug |
DK-7182 Bredsten |
11. |
Hulsig Dambrug |
DK-7183 Randbøl |
12. |
Ligård Fiskeri |
DK-7183 Randbøl |
13. |
Grønbjerglund Dambrug |
DK-7183 Randbøl |
14. |
Danish Aquaculture |
DK-6040 Egtved |
15. |
Abild Dambrug |
DK-6920 Videbæk |
16. |
Tvilho Fiskeri |
DK-6800 Varde |
3.A. ATTIECĪBĀ UZ VHS UN IHN APSTIPRINĀTĀS ZIVJAUDZĒTAVAS VĀCIJĀ
3.A.1. LEJASSAKSIJA
1. |
Jochen Moeller |
|
|||
2. |
Versuchsgut Relliehausen der Universität Göttingen |
(hatchery only) D-37586 Dassel |
|||
3. |
Dr. R. Rosengarten |
|
|||
4. |
Klaus Kröger |
|
|||
5. |
Ingeborg Riggert-Schlumbohm |
|
|||
6. |
Volker Buchtmann |
|
|||
7. |
Sven Kramer |
|
|||
8. |
Hans-Peter Klusak |
|
|||
9. |
F. Feuerhake |
|
|||
10. |
Horst Pöpke |
|
3.A.2. TĪRINGENE
1. |
Firma Tautenhahn |
D-98646 Trostadt |
||
2. |
Fischzucht Salza GmbH |
D-99734 Nordhausen-Salza |
||
3. |
Fischzucht Kindelbrück GmbH |
D-99638 Kindelbrück |
||
4. |
Reinhardt Strecker |
|
3.A.3. BĀDENE-VIRTEMBERGA
1. |
Walter Dietmayer |
|
||||||
2. |
Heiner Feldmann |
|
||||||
3. |
Oliver Fricke |
|
||||||
4. |
Peter Schmaus |
|
||||||
5. |
Josef Schnetz |
|
||||||
6. |
Falko Steinhart |
|
||||||
7. |
Hugo Strobel |
|
||||||
8. |
Reinhard Lenz |
|
||||||
9. |
Stephan Hofer |
|
||||||
10. |
Stephan Hofer |
|
||||||
11. |
Stephan Hofer |
|
||||||
12. |
Stephan Hofer |
|
||||||
13. |
Stephan Schuppert |
|
||||||
14. |
Anton Jung |
|
||||||
15. |
Peter Störk |
|
||||||
16. |
Erwin Steinhart |
|
||||||
17. |
Joachim Schindler |
|
||||||
18. |
Georg Sohnius |
|
||||||
19. |
Claus Lehr |
|
||||||
20. |
Hugo Hager |
|
||||||
21. |
Hugo Hager |
|
||||||
22. |
Gumpper und Stoll GmbH |
|
||||||
23. |
Hans Schmutz |
|
||||||
24. |
Wilhelm Drafehn |
|
||||||
25. |
Wilhelm Drafehn |
|
||||||
26. |
Franz Schwarz |
|
||||||
27. |
Meinrad Nuber |
|
||||||
28. |
Walter Dietmayer |
|
||||||
29. |
Fischbrutanstalt des Landes Baden-Würtemberg |
|
||||||
30. |
Kreissportfischereiverein Biberach |
|
||||||
31. |
Hans Schmutz |
|
||||||
32. |
Reinhard Rösch |
|
||||||
33. |
Rainer Tress |
|
||||||
34. |
Andreas Tröndle |
|
||||||
35. |
Andreas Tröndle |
|
||||||
36. |
Stephan Hofer |
|
||||||
37. |
Heiner Feldmann |
|
||||||
38. |
Andreas Zordel |
|
||||||
39. |
Thomas Fischböck |
|
||||||
40. |
Reinhold Bihler |
|
||||||
41. |
Josef Dürr |
|
||||||
42. |
Andreas Zordel |
|
||||||
43. |
Fischzucht Anton Jung |
|
||||||
44. |
Staatliches Forstamt Ravensburg |
|
||||||
45. |
Simon Phillipson |
|
||||||
46. |
Hans Klaiber |
|
||||||
47. |
Josef Hönig |
|
||||||
48. |
Werner Baur |
|
||||||
49. |
Gerhard Weihmann |
|
||||||
50. |
Hubert Belser GBR |
|
||||||
51. |
Staatliche Forstämter Ravensburg und Wangen |
|
||||||
52. |
Anton Jung |
|
||||||
53. |
Hildegart Litke |
|
||||||
54. |
Werner Wägele |
|
||||||
55. |
Ernst Graf |
|
||||||
56. |
Fischbrutanstalt des Landes Baden-Württemberg |
|
||||||
57. |
Forellenzucht Kunzmann |
|
||||||
58. |
Meinrad Nuber |
|
||||||
59. |
Bezirksfischereiverein Nagoldtal e.V. |
|
||||||
60. |
Bernd und Volker Fähnrich |
|
||||||
61. |
Klaiber „An der Tierwiese“ |
|
||||||
62. |
Parey Bittigkoffer — Unterreichenbach |
|
||||||
63. |
Farm Sauter Anlage Pflegelberg |
|
||||||
64. |
Krattenmacher Anlage Osterhofen |
|
||||||
65. |
|
|
||||||
66. |
Gumpper und Stoll Anlage Unterhausen |
|
||||||
67. |
Durach Anlage Altann |
|
||||||
68. |
Städler Anlage Raunsmühle |
|
||||||
69. |
König Anlage Erisdorf |
|
||||||
70. |
Forellenzucht Drafehn Anlage Wittelbach |
|
||||||
71. |
Wirth Anlage Dengelshofen |
|
||||||
72. |
Krämer, Bad Teinach |
|
||||||
73. |
Muffler Anlage Eigeltingen |
|
||||||
74. |
Karpfenteichwirtschaft Mönchsroth |
|
||||||
75. |
Krattenmacher Anlage Dietmans |
|
||||||
76. |
Bruthaus Fischzucht Anselm-Schneider |
|
||||||
77. |
Matthias Grassmann |
|
||||||
78. |
Forellenzucht Hurrle |
|
3.A.4. ZIEMEĻREINA-VESTFĀLENE
1. |
Wolfgang Lindhorst-Emme |
|
|||
2. |
Wolfgang Lindhorst-Emme |
|
|||
3. |
Hugo Rameil und Söhne |
|
|||
4. |
Peter Horres |
|
|||
5. |
Wolfgang Middendorf |
|
|||
6. |
Michael und Guido Kamp |
|
|||
7. |
Thomas Rameil |
|
|||
8. |
Ignaz Brands |
|
3.A.5. BAVĀRIJA
1. |
Werner Ruf |
|
|||||
2. |
Rogg |
|
|||||
3. |
|
|
|||||
4. |
|
|
|||||
5. |
|
|
|||||
6. |
|
|
|||||
7. |
|
|
|||||
8. |
|
|
|||||
9. |
|
|
|||||
10. |
Fischzucht Grünmühl Anlage D-94379 |
|
3.A.6. SAKSIJA
1. |
Anglerverband Südsachsen „Mulde/Elster“ e.V. |
|
|||
2. |
H. und G. Ermisch GbR |
|
|||
3. |
Teichwirtschaft Weissig |
|
|||
4. |
Teichwirtschaft Zeisholz |
|
3.A.7. HESENE
1. |
Hermann Rameil |
|
3.B. ATTIECĪBĀ UZ IHN APSTIPRINĀTĀS ZIVJAUDZĒTAVAS VĀCIJĀ
3.B.1. TĪRINGENE
1. |
Thüringer Forstamt Leinefelde |
|
3.C. ATTIECĪBĀ UZ VHS APSTIPRINĀTĀS ZIVJAUDZĒTAVAS VĀCIJĀ
3.C.1. BĀDENE-VIRTEMBERGA
1. |
Heiner Feldmann |
|
||
2. |
Heiner Feldmann |
|
4. ATTIECĪBĀ UZ VHS UN IHN APSTIPRINĀTĀS ZIVJAUDZĒTAVAS SPĀNIJĀ
4.1. REĢIONS: ARAGONAS AUTONOMAIS APGABALS
1. |
Truchas del Prado |
Alcalá de Ebro, Provincia de Zaragoza (Aragón). |
4.2. REĢIONS: ANDALŪZIJAS AUTONOMAIS APGABALS
1. |
Piscifactoría de Riodulce |
D. Julio Domezáin Fran. “Piscifactoria de Sierra Nevada S.L.” Camino de La Piscifactoria no 2, Loja-Granada. E-18313 |
2. |
Piscifactoria Manzanil |
D. Julio Domezáin Fran. “Piscifactoria de Sierra Nevada S.L.” Camino de La Piscifactoria no 2, Loja-Granada. E-18313 |
4.3. REĢIONS: KASTĪLIJAS-LAMANČAS AUTONOMAIS APGABALS
1. |
Piscifactoria Rincón de Uña |
|
5.A ATTIECĪBĀ UZ VHS UN IHN APSTIPRINĀTĀS ZIVJAUDZĒTAVAS FRANCIJĀ
5.A.1. ADŪRA-GARONNA
1. |
Pisciculture de Sarrance |
F-64490 Sarrance (Pyrénées-Atlantiques) |
2. |
Pisciculture des Sources |
F-12540 Cornus (Aveyron) |
3. |
Pisciculture de Pissos |
F-40410 Pissos (Landes) |
4. |
Pisciculture de Tambareau |
F-40000 Mont-de-Marsan (Landes) |
5. |
Pisciculture «Les Fontaines d’Escot» |
F-64490 Escot (Pyrénées Atlantiques) |
6. |
Pisciculture de la Forge |
F-47700 Casteljaloux (Lot-et-Garonne) |
5.A.2. ARTUĀ-PIKARDIJA
1. |
Pisciculture du Moulin du Roy |
F-62156 Rémy (Pas-de-Calais) |
||||
2. |
Pisciculture du Bléquin |
F-62380 Séninghem (Pas-de-Calais) |
||||
3. |
Pisciculture de Earls Feldmann 76340 Hodeng-Au-Bosc |
F-80580 Bray-Les-Mareuil |
||||
4. |
Pisciculture Bonnelle, à Ponthoile |
|
||||
5. |
Pisciculture Bretel, à Gezaincourt |
|
||||
6. |
Pisciculture de Moulin Est |
|
5.A.3. AKVITĀNIJA
1. |
SARL Salmoniculture de la Ponte — Station d’Alevinage du Ruisseau Blanc |
|
||||||
2. |
L’EPST-INRA Pisciculture à Lées-Athas |
|
||||||
3. |
|
|
5.A.4. DROMA
1. |
Pisciculture «Sources de la Fabrique» |
|
|||
2. |
Pisciculture Font Rome F-26400 Beaufort-sur-Gervanne |
|
5.A.5. AUGŠNORMANDIJA
1. |
Pisciculture des Godeliers |
F-27210 Le Torpt |
||||
2. |
|
|
5.A.6. LUĀRA-BRETAŅA
1. |
SCEA «Truites du lac de Cartravers» |
|
||||||
2. |
Pisciculture du Thélohier |
F-35190 Cardroc (Ille-et-Vilaine) |
||||||
3. |
Pisciculture de Plainville |
F-28400 Marolles les Buis (Eure et Loir) |
||||||
4. |
Pisciculture Rémon, à Parné-sur-Roc |
|
||||||
5. |
|
|
5.A.7. REINA-MĒZA
1. |
Pisciculture du ruisseau de Dompierre |
F-55300 Lacroix-sur-Meuse (Meuse) |
2. |
Pisciculture de la source de la Deüe |
F-55500 Cousances-aux-Bois (Meuse), Cousances-les-Triconville |
5.A.8. RONA-VIDUSJŪRA-KORSIKA
1. |
Pisciculture Charles Murgat |
|
5.A.9. SĒNA-NORMANDIJA
1. |
Pisciculture du Vaucheron |
F-55130 Gondrecourt-le-Château (Meuse) |
5.A.10. LANGDOKA RUSIJONA
1. |
|
|
5.A.11. VIDUSPIRENEJI
1. |
Pisciculture de la source du Durzon |
|
5.A.12. PIEJŪRAS ALPI
1. |
|
|
5.A.13. AUGŠALPI
1. |
Pisciculture Fédérale de la-Roche-de-Rame |
|
5.A.14. RONA ALPI
1. |
Pisciculture Petit Ronjon |
|
|||
2. |
Gaec Piscicole de Teppe |
|
5.A.15. LOZERE
1. |
|
Lycée d’enseignement général et technologique agricole-Ministère de l’agriculture de la pêche et de l’alimentation |
5.A.16. ARDEŠA
1. |
|
|
5.B. ATTIECĪBĀ UZ VHS APSTIPRINĀTĀS ZIVJAUDZĒTAVAS FRANCIJĀ
5.B.1. ARTUĀ-PIKARDIJA
1. |
Pisciculture de Sangheen |
F-62102 Calais (Pas-de-Calais) |
6.A. ATTIECĪBĀ UZ VHS UN IHN APSTIPRINĀTĀS ZIVJAUDZĒTAVAS ITĀLIJĀ
6.A.1. REĢIONS: FRIULI-VENĒCIJA-DŽŪLIJA
1. |
Azienda ittica agricola Collavini Mario n. I096UD005 |
|
|||
2. |
Impianto ittiogenico di Flambro (Talmassons) |
|
|||
3. |
Impianto ittiogenico di Forni di Sotto |
|
|||
4. |
Impianto di Grauzaria di Moggio Udinese |
|
|||
5. |
Impianto ittiogenico di Amaro |
|
|||
6. |
Impianto ittiogenico di Somplago Mena di Cavazzo Carnico |
|
|||
7. |
S.A.I.S. Srl Loc. Blasis Codropio (UD) Cod I027UD001 |
|
|||
8. |
S.A.I.S. Srl Poffabro-Frisanco (PN) |
|
|||
9. |
Avanotteria Valbruna Loc. Valbruna I022PN002 |
|
6.A.2. TRENTO AUTONOMAIS APGABALS
1. |
Ass. Pescatori Solandri (Loc. Fucine) |
Cavizzana |
|||
2. |
Troticoltura di Grossi Roberto n. 121TN010 |
|
|||
3. |
Campestrin Giovanni |
Telve Valsugana (Fontane) |
|||
4. |
Ittica Resenzola Serafini |
Grigno |
|||
5. |
Ittica Resenzola Selva |
Grigno |
|||
6. |
Leonardi F.lli |
Levico Terme (S. Giuliana) |
|||
7. |
Dellai Giuseppe-Trot. Valsugana |
Grigno (Fontana Secca, Maso Puele) |
|||
8. |
Cappello Paolo |
|
|||
9. |
Celva Remo |
Pomarolo |
|||
10. |
Margonar Domenico |
Ala (Pilcante) |
|||
11. |
Degiuli Pasquale |
Mattarello (Regole) |
|||
12. |
Tamanini Livio |
Vigolo Vattaro |
|||
13. |
Troticultura Istituto Agrario di S. Michele a/A. |
S. Michele all’Adige |
|||
14. |
Ass. Pescatori Basso Sarca |
Ragoli (Pez) |
|||
15. |
Stab. Giudicariese La Mola |
Tione (Delizia d’Ombra) |
|||
16. |
Azienda Agricola La Sorgente s.s. |
Tione (Saone) |
|||
17. |
Fonti del Dal s.s. |
Lomaso (Dasindo) |
|||
18. |
Comfish S.r.l. (ex. Paletti) |
Preore (Molina) |
|||
19. |
Ass. Pescatori Basso Sarca |
Tenno (Pranzo) |
|||
20. |
Troticultura “La Fiana” |
Di Valenti Claudio (Bondo) |
6.A.3. REĢIONS: UMBRIJA
1. |
Centro ittiogenico di Borgo Cerreto |
Impianto ittiogenico della provincia di Perugia Borgo Cerreto (Loc. Ponte) Cerreto di Spoleto (PG) |
||
2. |
Ittica Tranquilli S.r.l. Cod. IT 035 PG 175 |
|
6.A.4. REĢIONS: VENETO
1. |
Centro Ittico Valdastico |
Valdastico (Veneto, Provincia Vicenza) |
|||||||
2. |
Azienda Agricola Lietta Srl n. 052TV074 |
|
|||||||
3. |
Azienda Agricola Troticoltura Grosselle Massimo n. 091VI831 |
|
|||||||
4. |
|
|
|||||||
5. |
Piscicoltura Menozzi di Franco e Davide Menozzi S.S. |
|
|||||||
6. |
Stanzial Eneide Loc. Casotto |
|
|||||||
7. |
Vincheto di Celarda 021 BL 282 |
|
|||||||
8. |
Azienda Agricoltura Troticoltura Rio Molini |
|
|||||||
9. |
Azienda agricola Bassan Antonio |
|
6.A.5. REĢIONS: AOSTAS IELEJA
1. |
Stabilimento ittiogenico regionale |
|
6.A.6. REĢIONS: LOMBARDIJA
1. |
Azienda Troticoltura Foglio A.s.s. |
|
|||
2. |
Azienda Agricola Pisani Dossi Cascina Oldani, Cisliano (MI) |
|
|||
3. |
Centro ittiogenico Unione Pesca Sportiva della Provincia di Sondrio |
|
|||
4. |
Ittica Acquasarga Allevamento Piscicoltura Valsassinese IT070LC087 |
|
|||
5. |
Incubatoio Ittico U.P.S.L.I 010BS070/l |
|
|||
6. |
Azienda agricola allevamento e commercio pesci 113PV03 |
|
6.A.7. REĢIONS: TOSKĀNA
1. |
Allevamento trote di Petrolini Marcello |
|
|||
2. |
Azienda agricola Fratelli Mascalchi Loc. Carda, Castel Focognano (AR) Cod. IT008AR003 |
|
6.A.8. REĢIONS: LIGŪRIJA
1. |
Incubatoio ittico provinciale Masone — Loc. Rio Freddo |
|
6.A.9. REĢIONS: PJEMONTA
1. |
Incubatoio ittico di valle di Peleussieres Oulx (TO) Cod. 175 TO 802 |
|
|||||||
2. |
Azienda agricola Canali Cavour di Lucio Fariano |
|
|||||||
3. |
Troticoltura Marco Borroni Loc. Gerb Valdieri (CN) Cod. 233 CN 800 |
|
|||||||
4. |
Incubatoio ittico di valle Loc. Cascina Prelle Traversella (TO) 278 TO 802 |
|
|||||||
5. |
Cod 130 CN 801 |
|
|||||||
6. |
Azienda Agricola Ossolana Acque IT-051-VB-801 |
|
|||||||
7. |
IT144CN802 |
|
6.A.10. REĢIONS: ABRUCO
1. |
Impianti ittiogenici di Popoli (PE) Loc. S. Callisto |
|
|||
2. |
Centro Ittiogenico Sperimentale e di Idrobiologia (CISI) Cod. IT 049 AQ I01 |
|
6.A.11. REĢIONS: EMĪLIJA-ROMAŅJA
1. |
Cod. 019RE050 |
|
6.A.12. REĢIONS: BAZILIKATA
1. |
Cod. IT089PZ185/I |
|
6.A.13. REĢIONS: KAMPĀNIJA
1. |
Ittica Fasanella Sant’Angelo a Fasanella Loc. Fiume (SA) Cod. 128SA077 |
Società cooperativa Ittica Fasanella Sant’Angelo a Fasanella Loc. Fiume (SA) |
|||
2. |
Ittico Tammaro S.a.s. di Silvana Di Mella ISTAT 044BN001 |
|
6.A.14. REĢIONS: MARKE
1. |
Troticoltura Cherubini Snc IT010MC019 |
Troticoltura Cherubini Snc Valle di Castel Sant’Angelo sul Nera (MC) |
6.B. ATTIECĪBĀ UZ VHS APSTIPRINĀTĀS ZIVJAUDZĒTAVAS ITĀLIJĀ
6.B.1. REĢIONS: FRIULI-VENĒCIJA-DŽŪLIJA
1. |
SGM Srl |
|
6.B.2. REĢIONS: VENETO
1. |
Cod. 064TV015 |
|
|||||
2. |
Biasia Luigi n. 013VI831 |
|
7. ATTIECĪBĀ UZ VHS UN IHN APSTIPRINĀTĀS ZIVJAUDZĒTAVAS AUSTRIJĀ
1. |
Alois Köttl |
|
|||
2. |
Herbert Böck |
|
|||
3. |
Forellenzucht Glück |
|
|||
4. |
Forellenzuchbetrieb St. Florian |
|
|||
5. |
Forellenzucht Jobst |
|
|||
6. |
Fischzuchtbetrieb Kölbl |
|
|||
7. |
Forellenzucht Hartl Teichanlage Nöfing |
|