EUR-Lex Access to European Union law
This document is an excerpt from the EUR-Lex website
Document 32005D0646
2005/646/EC: Commission Decision of 17 August 2005 on the establishment of a register of sites to form the intercalibration network in accordance with Directive 2000/60/EC of the European Parliament and of the Council (notified under document number C(2005) 3140)
2005/646/EK: Komisijas Lēmums (2005. gada 17. augusts) par tādu vietu reģistra izveidi, kas veidos interkalibrācijas tīklu saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Eiropadomes Direktīvu 2000/60/EK (izziņots ar dokumenta numuru K(2005) 3140)
2005/646/EK: Komisijas Lēmums (2005. gada 17. augusts) par tādu vietu reģistra izveidi, kas veidos interkalibrācijas tīklu saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Eiropadomes Direktīvu 2000/60/EK (izziņots ar dokumenta numuru K(2005) 3140)
OV L 243, 19.9.2005, p. 1–48
(ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, IT, LV, LT, HU, NL, PL, PT, SK, SL, FI, SV) Šis dokuments ir publicēts īpašajā(-os) izdevumā(–os)
(BG, RO, HR)
OV L 349M, 12.12.2006, p. 349–396
(MT)
In force
19.9.2005 |
LV |
Eiropas Savienības Oficiālais Vēstnesis |
L 243/1 |
KOMISIJAS LĒMUMS
(2005. gada 17. augusts)
par tādu vietu reģistra izveidi, kas veidos interkalibrācijas tīklu saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Eiropadomes Direktīvu 2000/60/EK
(izziņots ar dokumenta numuru K(2005) 3140)
(2005/646/EK)
EIROPAS KOPIENU KOMISIJA,
ņemot vērā Eiropas Kopienas dibināšanas līgumu,
ņemot vērā Eiropas Parlamenta un Padomes 2000. gada 23. oktobra Direktīvu 2000/60/EK, ar ko izveido sistēmu Kopienas rīcībai ūdens resursu politikas jomā (1), un jo īpaši tās V pielikuma 1.4.1. sadaļas vii) ievilkumu,
tā kā:
(1) |
Direktīvas 2000/60/EK 4. panta 1. punkta a) apakšpunkta ii) ievilkumā ir noteikta prasība dalībvalstīm aizsargāt, uzlabot un atjaunot visus virszemes ūdensobjektus nolūkā panākt labu virszemes ūdeņu stāvokli vēlākais piecpadsmit gadus pēc šās direktīvas stāšanās spēkā, ievērojot atsevišķus izņēmumus saskaņā ar šās direktīvas V pielikumā paredzētajiem noteikumiem. Direktīvas 2000/60/EK 4. panta 1. punkta a) apakšpunkta iii) ievilkumā ir noteikta prasība dalībvalstīm aizsargāt, uzlabot un atjaunot visus mākslīgos un stipri pārveidotos ūdensobjektus nolūkā sasniegt labu ekoloģisko potenciālu un labu virszemes ūdeņu ķīmisko kvalitāti vēlākais piecpadsmit gadus pēc šās direktīvas spēkā stāšanās dienas, ievērojot atsevišķus izņēmumus saskaņā ar šīs direktīvas V pielikumā paredzētajiem noteikumiem. Atbilstīgi Direktīvas 2000/60/EK V pielikuma 1.4.1. sadaļas i) ievilkumam attiecībā uz mākslīgajiem un stipri pārveidotajiem ūdensobjektiem atsauces uz ekoloģisko kvalitāti uzskatāmas par atsaucēm uz ekoloģisko potenciālu. |
(2) |
Direktīvas 2000/60/EK 1.4.1. sadaļā noteikta procedūra, kā nodrošināt dalībvalstu bioloģiskā monitoringa rezultātu salīdzināmību, kam ir galvenā loma ekoloģiskās kvalitātes klasifikācijā. Tādēļ ir jāsalīdzina dalībvalstu monitoringa un klasifikācijas sistēmu rezultāti, izmantojot interkalibrācijas tīklu, kurā apkopotas monitoringa vietas visās dalībvalstīs un visos Kopienas ekoreģionos. Direktīvā ir izvirzīta prasība dalībvalstīm attiecīgā gadījumā apkopot vajadzīgo informāciju par interkalibrācijas tīklā iekļautajām vietām, lai tādējādi būtu iespējams izvērtēt nacionālo klasifikācijas sistēmu atbilstību Direktīvas 2000/60/EK V pielikuma normatīvajām definīcijām un lai nodrošinātu dalībvalstu klasifikācijas sistēmu salīdzināmību. |
(3) |
Lai veidotu interkalibrācijas tīklā iekļaujamo vietu reģistru, kas minēts Direktīvas 2000/60/EK V pielikuma 1.4.1. sadaļas vii) ievilkumā, dalībvalstīm bija jāizraugās vietas, pamatojoties uz šajās dalībvalstīs spēkā esošo normatīvo definīciju interpretāciju attiecībā uz robežu starp “augstu/labu” un “labu/vidēju” ūdeņu kvalitāti. Katrai dalībvalstij par šīm vietām bija jāsniedz ziņojums, norādot to pašreizējo provizorisko kvalitātes klasifikāciju. Visām dalībvalstīm tika prasīts, ja tas iespējams, sniegt ziņas par vismaz divām vietām, kas atbilst divām iepriekš minētajām kvalitātes klašu robežām un katram no kopējiem virszemesūdensobjektu tipiem, kas izraudzīti interkalibrācijas tīklam un kas sastopami šās valsts teritorijā. Dalībvalstis tika aicinātas norādīt arī vietas, kas ir tuvu iepriekšminētajam ūdeņu kvalitātes dalījumam, bet kuras, iespējams, precīzi neatbilst robežai starp šīm kvalitātes klasēm saskaņā ar pagaidu klasifikāciju, kas veikta pēc valstī šobrīd lietotajām novērtējuma metodēm. |
(4) |
Izraugoties šīs vietas, dalībvalstīm bija jāņem vērā visa informācija, kas bija to rīcībā, par slodzēm un bioloģiskās kvalitātes kritērijiem. Kā galvenās interkalibrācijas darbam izvēlas tās slodzes un kvalitātes kritērijus, ko visplašāk aptver monitorings. |
(5) |
Informācijā, ko interkalibrācijas reģistra sakarā dalībvalstis sniedz par katru vietu, ietilpst vietas apraksts un ūdensobjektu tipu raksturojošie kritēriji, ziņas par slodzēm, datu pieejamību par visiem bioloģiskajiem un tos papildinošajiem fizikāli ķīmiskajiem kvalitātes kritērijiem, ziņas par noteikto etalonstāvokli, vietu pagaidu kvalitātes klasifikāciju, vietu izvēlē lietotajiem kritērijiem un to metožu apraksti, kas izmantotas, lai novērtētu bioloģiskās kvalitātes kritērijus. |
(6) |
Ar to darbību palīdzību, ko veic ekoloģiskās kvalitātes klasifikācijas jomā, ir jāpārvar daži ierobežojumi un neskaidrības šībrīža pieejā, un šo darbību rezultātā varētu pārskatīt izveidoto vietu reģistru, jo īpaši ņemot vērā interkalibrācijas rezultātus. Šāda pārskatīšana vairotu interkalibrācijas rezultātu uzticamību, uzlabotu precizitāti, tādējādi sekmējot Direktīvas 2000/60/EK mērķu efektīvu sasniegšanu. Turpmāka pārskatīšana varētu būt vajadzīga upju baseinu apsaimniekošanas plānošanas cikla sākumposmos, jo atkārtoti veiktajā plānošanā, kas paredzēta Direktīvas 2000/60/EK 13. pantā, var kļūt zināmi jauni fakti. |
(7) |
Direktīvas 2000/60/EK V pielikuma 1.4.1. sadaļas v) ievilkumā ir izvirzīta prasība, lai tīklā ietilptu vietas, ko dalībvalstis izvēlas no katrā ekoreģionā esošo virszemes ūdensobjektu tipu klāsta. Lai nodrošinātu virszemes ūdeņu salīdzināmību starp tām valstīm, kurās ir līdzīgi ūdensobjektu tipi, saistībā ar vietu reģistra izveidi šīs vietas jāiedala interkalibrācijas ģeogrāfiskajās grupās, ko veido dalībvalstis, kurām ir kopīgi virszemes ūdeņu tipi. Tādējādi katra ģeogrāfiskā grupa varētu salīdzināt rezultātus un veikt interkalibrāciju starp savas attiecīgās grupas locekļiem. |
(8) |
Tā kā Bulgārijai, Norvēģijai, Rumānijai ir daudz kopēju pārrobežu upju baseinu ar dalībvalstīm, šīs nosauktās valstis brīvprātīgi piedalās interkalibrācijā un šajā sakarā ir iesniegušas vietu sarakstu, ievērojot tādu pašu kārtību kā dalībvalstis. |
(9) |
Šajā lēmumā paredzētie pasākumi ir saskaņā ar Direktīvas 2000/60/EK 21. panta 1. punktā minēto Komitejas atzinumu, |
IR PIEŅĒMUSI ŠO LĒMUMU.
1. pants
1. To vietu reģistrs, kas veidos Direktīvas 2000/60/EK V pielikuma 1.4.1. sadaļas vii) ievilkumā minēto interkalibrācijas tīklu, ir ietverts šā lēmuma pielikuma 1. sadaļā. Šajā sarakstā ir arī vietas Bulgārijā, Norvēģijā un Rumānijā, kas brīvprātīgi piedalās interkalibrācijas tīklā.
2. Reģistra izveides un interkalibrācijas nolūkā dalībvalstis, kā to paredz pielikuma 2. sadaļa, tiek iedalītas interkalibrācijas ģeogrāfiskajās grupās, kurās ietilpst tās dalībvalstis, kurām ir kopīgi atsevišķi virszemes ūdensobjektu tipi.
2. pants
Vajadzības gadījumā dalībvalstis iesniedz Komisijai atjauninātus datus un informāciju par katru pielikumā uzskaitīto vietu.
3. pants
Šis lēmums ir adresēts dalībvalstīm.
Briselē, 2005. gada 17. augustā
Komisijas vārdā –
Stavros DIMAS
Komisijas loceklis
(1) OV L 327, 22.12.2000., 1. lpp. Direktīvā grozījumi izdarīti ar Lēmumu Nr. 2455/2001/EK (OV L 331, 15.12.2001., 1. lpp.).
PIELIKUMS
1. SADAĻA
Interkalibrācijas tīklu veidojošo vietu reģistrs
Par katru vietu sniedz šādas ziņas:
— |
Ūdeņu kategorija |
— |
Dalībvalsts (DV) vai valsts |
— |
Vietas nosaukums |
— |
Interkalibrācijas ģeogrāfiskā grupa (IĢG) |
— |
Kvalitātes klašu robeža, kurai vieta vistuvāk atbilst saskaņā ar dalībvalsts veikto ekoloģiskās kvalitātes novērtējumu (“augsta/laba” (high-good (HG)) vai “laba/vidēja” (good-moderate (GM)). |
— |
Vietas identifikācijas kods |
Nr. |
Ūdeņu kategorija |
DV |
Vietas nosaukums |
IĢG |
Kvalitātes klašu robeža |
Vietas kods |
1 |
Upe |
AT |
Alm, below Wieselmühle |
RAL |
GM |
R589 |
2 |
Upe |
AT |
Aschauer (Reither) Ache, near St. Johann in Tirol |
RAL |
GM |
R611 |
3 |
Upe |
AT |
Deutsche Thaya, near Schwarzenau |
RCE |
GM |
R621 |
4 |
Upe |
AT |
Gail, Wodmaier Brücke |
RAL |
HG |
R604 |
5 |
Upe |
AT |
Gießenbach, above Grasmühle |
RCE |
HG |
R626 |
6 |
Upe |
AT |
Gießenbach, below Grasmühle |
RCE |
GM |
R628 |
7 |
Upe |
AT |
Große Ysper, above Donau |
RCE |
GM |
R629 |
8 |
Upe |
AT |
Große Ysper, near Altenmarkt |
RCE |
GM |
R622 |
9 |
Upe |
AT |
Großer Kamp, near Haselbach |
RCE |
HG |
R623 |
10 |
Upe |
AT |
Isar, near Scharnitz |
RAL |
HG |
R606 |
11 |
Upe |
AT |
Kleine Ysper, above Yspermühle |
RCE |
HG |
R627 |
12 |
Upe |
AT |
Lafnitz, near Altenmarkt/Fürstenfeld |
REC |
HG |
R997 |
13 |
Upe |
AT |
Lammer, Schwaighofer Brücke |
RAL |
HG |
R607 |
14 |
Upe |
AT |
Litz, above Silbertal |
RAL |
HG |
R619 |
15 |
Upe |
AT |
Lutz, above ARA Sonntag |
RAL |
HG |
R527 |
16 |
Upe |
AT |
Mur, Mäander |
RAL |
GM |
R612 |
17 |
Upe |
AT |
Mürz, near Tebrin |
RAL |
GM |
R594 |
18 |
Upe |
AT |
Pinka, near Burg |
REC |
GM |
R995 |
19 |
Upe |
AT |
Rabnitz, near Lutzmannsburg |
REC |
GM |
R1001 |
20 |
Upe |
AT |
Rauriser Ache |
RAL |
GM |
R613 |
21 |
Upe |
AT |
Saalach, near Viehhofen |
RAL |
GM |
R614 |
22 |
Upe |
AT |
Salza, near Mariazell |
RAL |
HG |
R609 |
23 |
Upe |
AT |
Sarmingbach, above Angern |
RCE |
GM |
R630 |
24 |
Upe |
AT |
Sarmingbach, Wolfsschlucht |
RCE |
HG |
R625 |
25 |
Upe |
AT |
Schwarza, below Schwarzau |
RAL |
GM |
R597 |
26 |
Upe |
AT |
Schwarze Aist, Frauneck |
RCE |
HG |
R624 |
27 |
Upe |
AT |
Strem, near Heiligenbrunn |
REC |
GM |
R1000 |
28 |
Upe |
AT |
Stullneggbach, near Kruckenberg |
RAL |
HG |
R617 |
29 |
Upe |
AT |
Taurach, St. Andrä |
RAL |
GM |
R615 |
30 |
Upe |
AT |
Vils, near Vils |
RAL |
GM |
R598 |
31 |
Upe |
AT |
Weiße Sulm, Sulmklamm |
RAL |
HG |
R620 |
32 |
Upe |
AT |
Wildbach, near Kramermirtl |
RAL |
HG |
R618 |
33 |
Upe |
AT |
Winklbach, near Nockalmstüberl |
RAL |
HG |
R616 |
34 |
Upe |
AT |
Ybbs, below Lunz |
RAL |
GM |
R599 |
35 |
Upe |
BE |
Alleines |
RCE |
HG |
R3799 |
36 |
Upe |
BE |
Berwijn |
RCE |
HG |
R939 |
37 |
Upe |
BE |
Biesme |
RCE |
GM |
R3804 |
38 |
Upe |
BE |
Bosbeek |
RCE |
HG |
R941 |
39 |
Upe |
BE |
Burggravenstroom 1 |
RCE |
HG |
R954 |
40 |
Upe |
BE |
Grote Nete 1 |
RCE |
HG |
R947 |
41 |
Upe |
BE |
Honnelle |
RCE |
GM |
R3807 |
42 |
Upe |
BE |
Houille |
RCE |
HG |
R3800 |
43 |
Upe |
BE |
IJsse |
RCE |
HG |
R801 |
44 |
Upe |
BE |
IJzer |
RCE |
GM |
R468 |
45 |
Upe |
BE |
IJzer 1 |
RCE |
GM |
R943 |
46 |
Upe |
BE |
Kleine Nete 1 |
RCE |
HG |
R451 |
47 |
Upe |
BE |
Kleine Nete 2 |
RCE |
GM |
R662 |
48 |
Upe |
BE |
Laan |
RCE |
GM |
R819 |
49 |
Upe |
BE |
Lhomme |
RCE |
HG |
R3801 |
50 |
Upe |
BE |
Neblon |
RCE |
HG |
R3805 |
51 |
Upe |
BE |
Ourthe |
RCE |
HG |
R3802 |
52 |
Upe |
BE |
Samson |
RCE |
HG |
R3806 |
53 |
Upe |
BE |
Warmbeek 1 |
RCE |
HG |
R942 |
54 |
Upe |
BE |
Warmbeek 2 |
RCE |
GM |
R936 |
55 |
Upe |
BE |
Wiltz |
RCE |
GM |
R3803 |
56 |
Upe |
CY |
Kargotis river |
RME |
GM |
R544 |
57 |
Upe |
CY |
Xeropotamos river Lazarides |
RME |
HG |
R550 |
58 |
Upe |
CZ |
Bečva, ústí |
RCE |
GM |
R672 |
59 |
Upe |
CZ |
Berounka, Radotín |
RCE |
GM |
R717 |
60 |
Upe |
CZ |
Bihanka, ústí |
RCE |
HG |
R715 |
61 |
Upe |
CZ |
Černy brook, Biskupice |
RCE |
GM |
R711 |
62 |
Upe |
CZ |
Dyje, confluence with Moravou |
RCE |
GM |
R719 |
63 |
Upe |
CZ |
Losinský potok, Kacov |
RCE |
HG |
R713 |
64 |
Upe |
CZ |
Luha, Sloup |
RCE |
HG |
R708 |
65 |
Upe |
CZ |
Moštěnka, ústí |
RCE |
GM |
R724 |
66 |
Upe |
CZ |
Nectava, Březinky |
RCE |
HG |
R705 |
67 |
Upe |
CZ |
Nemilka, Růžové údolí |
RCE |
HG |
R709 |
68 |
Upe |
CZ |
Okluka, Hamry |
RCE |
HG |
R3757 |
69 |
Upe |
CZ |
Olšava, ústí |
RCE |
GM |
R723 |
70 |
Upe |
CZ |
Oskava potok, Oskava |
RCE |
GM |
R710 |
71 |
Upe |
CZ |
Pstružný potok, Františkodol |
RCE |
HG |
R712 |
72 |
Upe |
CZ |
Rokytná, ústí |
RCE |
GM |
R725 |
73 |
Upe |
CZ |
Sázava, Pikovice |
RCE |
HG |
R718 |
74 |
Upe |
CZ |
Sedlický potok, Strojetice |
RCE |
HG |
R714 |
75 |
Upe |
CZ |
Šumice, Kandia |
RCE |
GM |
R706 |
76 |
Upe |
CZ |
Trnávka, Slušovice |
RCE |
HG |
R716 |
77 |
Upe |
CZ |
Úsobrnský potok, Nové Dvory |
RCE |
GM |
R707 |
78 |
Upe |
CZ |
Velička, ústí |
RCE |
GM |
R728 |
79 |
Upe |
CZ |
Velička, Suchovské Mlýny |
RCE |
HG |
R668 |
80 |
Upe |
DE |
Albrechtsbach |
RCE |
GM |
R3128 |
81 |
Upe |
DE |
Aubach above Wiesthal |
RCE |
HG |
R867 |
82 |
Upe |
DE |
Belziger Bach |
RCE |
HG |
R760 |
83 |
Upe |
DE |
Berkel SE of Vreden |
RCE |
GM |
R796 |
84 |
Upe |
DE |
Bischofwiesener Ache PTBY_341 |
RAL |
HG |
R23 |
85 |
Upe |
DE |
Chemnitzbach |
RCE |
GM |
R3716 |
86 |
Upe |
DE |
Dahle |
RCE |
GM |
R3207 |
87 |
Upe |
DE |
Dinkel near Heek |
RCE |
GM |
R793 |
88 |
Upe |
DE |
Dreibach |
RCE |
HG |
R759 |
89 |
Upe |
DE |
Dünnbach |
RCE |
GM |
R3722 |
90 |
Upe |
DE |
Eder |
RCE |
HG |
R3708 |
91 |
Upe |
DE |
Elbe km 504 |
RCE |
GM |
R3208 |
92 |
Upe |
DE |
Elligastbach |
RCE |
GM |
R3709 |
93 |
Upe |
DE |
Eltingmühlenbach near Greven |
RCE |
HG |
R789 |
94 |
Upe |
DE |
Erlbach |
RCE |
GM |
R3710 |
95 |
Upe |
DE |
Goldbach |
RCE |
HG |
R3210 |
96 |
Upe |
DE |
Große Pyra |
RCE |
GM |
R3211 |
97 |
Upe |
DE |
Große Vils |
RCE |
GM |
R3212 |
98 |
Upe |
DE |
Großwaldbach |
RAL |
HG |
R736 |
99 |
Upe |
DE |
Hafenlohr |
RCE |
GM |
R3213 |
100 |
Upe |
DE |
Helbe |
RCE |
GM |
R3706 |
101 |
Upe |
DE |
Hochspeyerbach |
RCE |
GM |
R3723 |
102 |
Upe |
DE |
Hunte |
RCE |
HG |
R757 |
103 |
Upe |
DE |
Ilme |
RCE |
HG |
R3215 |
104 |
Upe |
DE |
Itterbach |
RCE |
HG |
R3216 |
105 |
Upe |
DE |
Jossa below Sahlensee |
RCE |
GM |
R849 |
106 |
Upe |
DE |
Kalltalsperre |
RCE |
HG |
R843 |
107 |
Upe |
DE |
Karthane near Mühlenholz |
RCE |
GM |
R769 |
108 |
Upe |
DE |
Kirnitzsch |
RCE |
GM |
R3711 |
109 |
Upe |
DE |
Kleine Enz |
RCE |
HG |
R3217 |
110 |
Upe |
DE |
Kleine Jahna |
RCE |
GM |
R3718 |
111 |
Upe |
DE |
Klingbach below Hausen |
RCE |
GM |
R841 |
112 |
Upe |
DE |
Kremitz |
RCE |
GM |
R3218 |
113 |
Upe |
DE |
Lachte W of Lachendorf |
RCE |
HG |
R767 |
114 |
Upe |
DE |
Linneperhütte |
RCE |
HG |
R840 |
115 |
Upe |
DE |
Lippe near Klostermersch |
RCE |
HG |
R3219 |
116 |
Upe |
DE |
Luppa |
RCE |
GM |
R3719 |
117 |
Upe |
DE |
Lutzke |
RCE |
HG |
R756 |
118 |
Upe |
DE |
Mühlbach |
RCE |
GM |
R3220 |
119 |
Upe |
DE |
Elbrighäuser Bach near Neuludwigsdorf |
RCE |
HG |
R839 |
120 |
Upe |
DE |
Oberprether Mühle |
RCE |
HG |
R838 |
121 |
Upe |
DE |
Oberteisendorfer Ache |
RAL |
HG |
R737 |
122 |
Upe |
DE |
Oberteisendorfer Ache (Achthal) |
RAL |
GM |
R739 |
123 |
Upe |
DE |
Oder near Frankfurt |
RCE |
GM |
R3664 |
124 |
Upe |
DE |
Oder near Oderhaus |
RCE |
HG |
R3663 |
125 |
Upe |
DE |
Örtze N of Poitzen |
RCE |
HG |
R766 |
126 |
Upe |
DE |
Ohre |
RCE |
GM |
R3665 |
127 |
Upe |
DE |
Olbitzbach |
RCE |
HG |
R3666 |
128 |
Upe |
DE |
Osterau |
RCE |
GM |
R3667 |
129 |
Upe |
DE |
Plane |
RCE |
HG |
R747 |
130 |
Upe |
DE |
Pulsnitz |
RCE |
GM |
R3714 |
131 |
Upe |
DE |
Rauda |
RCE |
GM |
R3668 |
132 |
Upe |
DE |
Rotbach |
RCE |
HG |
R3701 |
133 |
Upe |
DE |
Saidenbach |
RCE |
GM |
R3715 |
134 |
Upe |
DE |
Saußbach |
RCE |
HG |
R3702 |
135 |
Upe |
DE |
Schwarze Elster |
RCE |
GM |
R753 |
136 |
Upe |
DE |
Spree |
RCE |
GM |
R3720 |
137 |
Upe |
DE |
Steina |
RCE |
HG |
R3724 |
138 |
Upe |
DE |
Steinbach (Ruhpolding) |
RAL |
HG |
R741 |
139 |
Upe |
DE |
Stepenitz near Putlitz |
RCE |
HG |
R765 |
140 |
Upe |
DE |
Stoißer Ache |
RAL |
GM |
R742 |
141 |
Upe |
DE |
Südradde |
RCE |
GM |
R3703 |
142 |
Upe |
DE |
Tollense |
RCE |
HG |
R3704 |
143 |
Upe |
DE |
Trebnitz |
RCE |
GM |
R3721 |
144 |
Upe |
DE |
Vereinigte Mulde |
RCE |
GM |
R3712 |
145 |
Upe |
DE |
Verlorenwasserbach |
RCE |
HG |
R748 |
146 |
Upe |
DE |
Weißbach (Schneizlreuth) |
RAL |
HG |
R743 |
147 |
Upe |
DE |
Weiße Achen |
RAL |
GM |
R744 |
148 |
Upe |
DE |
Werra |
RCE |
GM |
R3707 |
149 |
Upe |
DE |
Wössener Bach |
RAL |
GM |
R745 |
150 |
Upe |
DK |
Bramming Å, Gammelbrogård |
RCE |
GM |
R1061 |
151 |
Upe |
DK |
Haarby Å, 3.10 |
RCE |
GM |
R1060 |
152 |
Upe |
DK |
Karstoft Å, west of Nr. Grene |
RCE |
HG |
R962 |
153 |
Upe |
DK |
Karup Å, near Jættestue |
RCE |
HG |
R958 |
154 |
Upe |
DK |
Lindenborg Å, upstream Røde Mølle |
RCE |
HG |
R964 |
155 |
Upe |
DK |
Mattrup Å, downstream Stids Mølle |
RCE |
HG |
R963 |
156 |
Upe |
DK |
Pøle Å, Pibe Møllegård |
RCE |
GM |
R1058 |
157 |
Upe |
DK |
Skærbæk, near Valborghus |
RCE |
HG |
R961 |
158 |
Upe |
DK |
Skibsted Å, Skibsted Bro |
RCE |
GM |
R1054 |
159 |
Upe |
DK |
Spang Å, Bredstrup |
RCE |
GM |
R1057 |
160 |
Upe |
DK |
Stenderup Bæk, near Stenderup Bro |
RCE |
GM |
R1063 |
161 |
Upe |
DK |
Sunds Nørreå, near Nr. Linå |
RCE |
HG |
R960 |
162 |
Upe |
DK |
Terpling Å, Bolding |
RCE |
GM |
R1064 |
163 |
Upe |
DK |
Vibæk, Vibæk Bro |
RCE |
GM |
R1062 |
164 |
Upe |
EE |
Ahja |
RCE |
HG |
R930 |
165 |
Upe |
EE |
Amme |
RCE |
GM |
R3179 |
166 |
Upe |
EE |
Emajõgi |
RCE |
GM |
R3276 |
167 |
Upe |
EE |
Jänijõgi |
RCE |
HG |
R3278 |
168 |
Upe |
EE |
Jägala |
RCE |
HG |
R931 |
169 |
Upe |
EE |
Õhne |
RCE |
GM |
R929 |
170 |
Upe |
EE |
Porijõgi |
RCE |
HG |
R3183 |
171 |
Upe |
EE |
Räpu |
RCE |
GM |
R3277 |
172 |
Upe |
EE |
Võhandu — Kirumpää |
RCE |
GM |
R3274 |
173 |
Upe |
EE |
Võhandu — Ülemjooks |
RCE |
HG |
R3275 |
174 |
Upe |
ES |
Abella-REGARG |
RCE |
GM |
R3906 |
175 |
Upe |
ES |
Águeda — Fregeneda |
RME |
HG |
R255 |
176 |
Upe |
ES |
Alagón — Coria |
RME |
GM |
R190 |
177 |
Upe |
ES |
Albentosa — Manzanera |
RME |
HG |
R182 |
178 |
Upe |
ES |
Albercha — Navaluenga |
RME |
GM |
R4035 |
179 |
Upe |
ES |
Almonte — Monroy |
RME |
HG |
R163 |
180 |
Upe |
ES |
Amir — Ramonete |
RME |
GM |
R4036 |
181 |
Upe |
ES |
Anllóns-ANL1AG |
RCE |
HG |
R3909 |
182 |
Upe |
ES |
Anoia — Jorba |
RME |
HG |
R223 |
183 |
Upe |
ES |
Aragon — Caseda |
RME |
HG |
R164 |
184 |
Upe |
ES |
Arnego-ARN1AG |
RCE |
HG |
R3895 |
185 |
Upe |
ES |
Arnego-ARN2OR |
RCE |
HG |
R3900 |
186 |
Upe |
ES |
Bacares — Tijola |
RME |
GM |
R149 |
187 |
Upe |
ES |
Barrosa — Parzán |
RAL |
HG |
R4029 |
188 |
Upe |
ES |
Bayas — Ribera Alta |
RME |
HG |
R156 |
189 |
Upe |
ES |
Belelle-BELLRG |
RCE |
HG |
R3912 |
190 |
Upe |
ES |
Bunol — Alborache |
RME |
GM |
R4030 |
191 |
Upe |
ES |
Cabriel — Villatoya |
RME |
HG |
R171 |
192 |
Upe |
ES |
Caldes — Gallifa |
RME |
HG |
R185 |
193 |
Upe |
ES |
Cambas-CAMBRG |
RCE |
GM |
R3915 |
194 |
Upe |
ES |
Carcabo — Cieza |
RME |
GM |
R3944 |
195 |
Upe |
ES |
Cardener — Navas |
RME |
HG |
R161 |
196 |
Upe |
ES |
Carrión — Guardo |
RME |
HG |
R173 |
197 |
Upe |
ES |
Castro Naraio-CNARRG |
RCE |
GM |
R3913 |
198 |
Upe |
ES |
Chercos — Líjar |
RME |
GM |
R150 |
199 |
Upe |
ES |
Chícamo — Abanilla |
RME |
HG |
R3945 |
200 |
Upe |
ES |
Cinca — Salinas |
RAL |
HG |
R110 |
201 |
Upe |
ES |
Cinqueta — Salinas |
RAL |
HG |
R203 |
202 |
Upe |
ES |
Daro — Gualta |
RME |
GM |
R229 |
203 |
Upe |
ES |
Deva-MI143 |
RCE |
HG |
R3886 |
204 |
Upe |
ES |
Duero — Royo |
RME |
HG |
R174 |
205 |
Upe |
ES |
Dúrcal — Dúrcal |
RME |
HG |
R153 |
206 |
Upe |
ES |
Edo-MI112 |
RCE |
GM |
R3883 |
207 |
Upe |
ES |
Esera — Benasque |
RAL |
GM |
R3958 |
208 |
Upe |
ES |
Esera — Castejón |
RAL |
GM |
R204 |
209 |
Upe |
ES |
Eume-EUM1AG |
RCE |
HG |
R3897 |
210 |
Upe |
ES |
Fluvià — Montagut |
RME |
GM |
R222 |
211 |
Upe |
ES |
Foix — Sarroca |
RME |
HG |
R230 |
212 |
Upe |
ES |
Fornalutx — Fornalutx |
RME |
HG |
R186 |
213 |
Upe |
ES |
Francolí — Riba |
RME |
GM |
R224 |
214 |
Upe |
ES |
Furelos-FUR1AG |
RCE |
GM |
R3899 |
215 |
Upe |
ES |
Gallego — Formigal |
RAL |
HG |
R207 |
216 |
Upe |
ES |
Gallego — Murillo |
RME |
HG |
R256 |
217 |
Upe |
ES |
Gallo — Ventosa |
RME |
GM |
R4034 |
218 |
Upe |
ES |
Genestaza-NAL043 |
RCE |
HG |
R3947 |
219 |
Upe |
ES |
Grande Xubia-GXU1AF |
RCE |
GM |
R3916 |
220 |
Upe |
ES |
Guadalfeo — Lobras |
RME |
HG |
R154 |
221 |
Upe |
ES |
Guadalfeo — Orgiva |
RME |
GM |
R162 |
222 |
Upe |
ES |
Hoyamala-NAN006 |
RCE |
GM |
R3954 |
223 |
Upe |
ES |
Isabena — Capella |
RME |
GM |
R158 |
224 |
Upe |
ES |
Júcar — Castellar |
RME |
GM |
R176 |
225 |
Upe |
ES |
Larín-LARIRF |
RCE |
HG |
R3907 |
226 |
Upe |
ES |
Lérez Cerdedo |
RCE |
HG |
R193 |
227 |
Upe |
ES |
Lérez-LER3RF |
RCE |
HG |
R3894 |
228 |
Upe |
ES |
Llobregat — Castell |
RME |
GM |
R225 |
229 |
Upe |
ES |
Llobregat — Lillet |
RME |
HG |
R228 |
230 |
Upe |
ES |
Louro-MI603 |
RCE |
GM |
R4004 |
231 |
Upe |
ES |
Louro-MI605 |
RCE |
GM |
R3956 |
232 |
Upe |
ES |
Marín-BI003 |
RCE |
HG |
R3953 |
233 |
Upe |
ES |
Martín — Arino |
RME |
GM |
R159 |
234 |
Upe |
ES |
Maruzo-MARZAG |
RCE |
GM |
R3902 |
235 |
Upe |
ES |
Mazarrón — Mazarrón |
RME |
HG |
R184 |
236 |
Upe |
ES |
Mijares — Valbona |
RME |
GM |
R183 |
237 |
Upe |
ES |
Muga — Boadella |
RME |
HG |
R221 |
238 |
Upe |
ES |
Najerilla — Nájera |
RME |
GM |
R160 |
239 |
Upe |
ES |
Navelgas — ES007 |
RCE |
HG |
R3882 |
240 |
Upe |
ES |
Noguera Cardós — Lladorre |
RAL |
HG |
R4028 |
241 |
Upe |
ES |
Noguera Pallaresa — Isil |
RAL |
HG |
R100 |
242 |
Upe |
ES |
Noguera Pallaresa — Llavorsí |
RAL |
GM |
R4026 |
243 |
Upe |
ES |
Omecillo — Berguenda |
RME |
HG |
R4032 |
244 |
Upe |
ES |
Onza-ONZARG |
RCE |
HG |
R3914 |
245 |
Upe |
ES |
Pambre-PAMBAG |
RCE |
GM |
R3901 |
246 |
Upe |
ES |
Pastrana — Uguejar |
RME |
HG |
R3946 |
247 |
Upe |
ES |
Perea — Mula |
RME |
HG |
R148 |
248 |
Upe |
ES |
Rego Xallas-REGXRF |
RCE |
HG |
R3908 |
249 |
Upe |
ES |
Resinero — Toro |
RME |
HG |
R4033 |
250 |
Upe |
ES |
Reventón — Mazarrón |
RME |
GM |
R180 |
251 |
Upe |
ES |
Ricabo-NAL052 |
RCE |
HG |
R3948 |
252 |
Upe |
ES |
Riotorto-RTOR |
RCE |
HG |
R3910 |
253 |
Upe |
ES |
Santomé-SANTORF |
RCE |
HG |
R3904 |
254 |
Upe |
ES |
Segre — Llivia |
RAL |
GM |
R206 |
255 |
Upe |
ES |
Serranos — Beniaján |
RME |
HG |
R3943 |
256 |
Upe |
ES |
Sor — Ambrosores |
RCE |
HG |
R195 |
257 |
Upe |
ES |
Tajo — Aranjuez |
RME |
GM |
R172 |
258 |
Upe |
ES |
Tambre — TAM1AG |
RCE |
GM |
R3898 |
259 |
Upe |
ES |
Tea-MI151 |
RCE |
GM |
R3887 |
260 |
Upe |
ES |
Tenes — Bigues |
RME |
HG |
R179 |
261 |
Upe |
ES |
Ter — Bescano |
RME |
HG |
R226 |
262 |
Upe |
ES |
Ter — Ripoll |
RME |
GM |
R227 |
263 |
Upe |
ES |
Ternelles-T3RF |
RME |
HG |
R4016 |
264 |
Upe |
ES |
Ternelles-T5RF |
RME |
HG |
R4017 |
265 |
Upe |
ES |
Trabaque — Priego |
RME |
GM |
R253 |
266 |
Upe |
ES |
Turia — Albarracín |
RME |
HG |
R178 |
267 |
Upe |
ES |
Valdebois-VALDRF |
RCE |
HG |
R3911 |
268 |
Upe |
ES |
Vells — Nacimiento |
RAL |
GM |
R4027 |
269 |
Upe |
ES |
Verdugo-VERD3RF |
RCE |
HG |
R3903 |
270 |
Upe |
ES |
Villahermosa — Argelita |
RME |
HG |
R254 |
271 |
Upe |
ES |
Vinalopo — Bocairent |
RME |
HG |
R4031 |
272 |
Upe |
ES |
Vinao-MI133 |
RCE |
HG |
R3885 |
273 |
Upe |
ES |
Xesta-XESTRF |
RCE |
HG |
R3905 |
274 |
Upe |
ES |
Zadorra — Miranda |
RME |
GM |
R169 |
275 |
Upe |
FI |
Isojoki, Villamo vp 16100 |
RNO |
HG |
R1084 |
276 |
Upe |
FI |
Kiskonjoki |
RNO |
GM |
R1135 |
277 |
Upe |
FI |
Kruunupyynjoki |
RNO |
GM |
R1132 |
278 |
Upe |
FI |
Lestijoki, Tornikoski |
RNO |
HG |
R1087 |
279 |
Upe |
FI |
Nuorittajoki, Viinikoski |
RNO |
GM |
R1031 |
280 |
Upe |
FI |
Seinäjoki |
RNO |
GM |
R1133 |
281 |
Upe |
FI |
Simojoki |
RNO |
HG |
R1134 |
282 |
Upe |
FI |
Vanjoki 24,2 |
RNO |
HG |
R1083 |
283 |
Upe |
FR |
01590040 – Solre — Solrinnes |
RCE |
GM |
R3162 |
284 |
Upe |
FR |
02080033 – Meuse — Remilly — Aillicourt |
RCE |
GM |
R3165 |
285 |
Upe |
FR |
02080039 – Givonne — Givonne |
RCE |
GM |
R3166 |
286 |
Upe |
FR |
02550042 – Orne — Gussainville |
RCE |
GM |
R3167 |
287 |
Upe |
FR |
02680036 – Liepvrette — Sainte-Marie-aux-Mines |
RCE |
HG |
R3133 |
288 |
Upe |
FR |
03100001 – Seine — Marnay-sur-Seine |
RCE |
HG |
R3136 |
289 |
Upe |
FR |
03100050 – Ource — Celles-sur-Ource |
RCE |
HG |
R3137 |
290 |
Upe |
FR |
03210050 – Seine — Nod-sur-Seine |
RCE |
GM |
R3172 |
291 |
Upe |
FR |
03270057 – Risle — Saint-Philbert-sur-Risle |
RCE |
HG |
R3138 |
292 |
Upe |
FR |
03520005 – Aube — La Ferté |
RCE |
HG |
R3139 |
293 |
Upe |
FR |
03520034 – Marne — Condes |
RCE |
GM |
R3173 |
294 |
Upe |
FR |
03580010 – Yonne — Arleuf |
RCE |
HG |
R3141 |
295 |
Upe |
FR |
04150002 – Courbières — Courbires |
RCE |
HG |
R3143 |
296 |
Upe |
FR |
04180042 – Cher — Brinay |
RCE |
GM |
R3174 |
297 |
Upe |
FR |
04230004 – Tardes — amont de Saint-Silvain-Bellegarde |
RCE |
GM |
R3175 |
298 |
Upe |
FR |
04360010 – Creuse — Saint-Gaultier |
RCE |
HG |
R3145 |
299 |
Upe |
FR |
04490005 – Loir — Corzé |
RCE |
GM |
R3176 |
300 |
Upe |
FR |
04720011 – Huisne — Avezé |
RCE |
HG |
R3146 |
301 |
Upe |
FR |
04870014 – Rivalier — aval de Saint-Sulpice-Laurière |
RCE |
HG |
R3147 |
302 |
Upe |
FR |
05091006 – Ariège — Savignac-les-Ormeaux |
RAL |
HG |
R3148 |
303 |
Upe |
FR |
05121002 – Boralde de Flaujac — Espalion |
RCE |
HG |
R3149 |
304 |
Upe |
FR |
05170021 – Charente — Chaniers |
RCE |
GM |
R3177 |
305 |
Upe |
FR |
05190007 – Corrèze — Corrèze |
RCE |
GM |
R3178 |
306 |
Upe |
FR |
05311001 – Pique — Cierp-Gaud |
RAL |
HG |
R3151 |
307 |
Upe |
FR |
05311002 – Ger — Boutx |
RAL |
GM |
R3184 |
308 |
Upe |
FR |
05311004 – Volp — Le Plan |
RCE |
GM |
R3185 |
309 |
Upe |
FR |
05461001 – Bervezou — Prendeignes |
RCE |
HG |
R3152 |
310 |
Upe |
FR |
05471002 – Baise — Vianne |
RCE |
GM |
R3186 |
311 |
Upe |
FR |
05651001 – Gave de Pau — Gavarnie |
RAL |
GM |
R3187 |
312 |
Upe |
FR |
05651002 – Gave de Pau — Saint-Pé-de-Bigorre |
RAL |
HG |
R3161 |
313 |
Upe |
FR |
05821008 – Lemboulas — a Molieres |
RCE |
GM |
R3190 |
314 |
Upe |
FR |
06050041 – Gyronde — Vallouise |
RAL |
GM |
R3191 |
315 |
Upe |
FR |
06050048 – Drac blanc — Champoléon |
RAL |
HG |
R3160 |
316 |
Upe |
FR |
06380025 – Gre — Pont-Evêque |
RCE |
GM |
R3194 |
317 |
Upe |
FR |
1092000 – Liane — Hesdigneul |
RCE |
GM |
R3124 |
318 |
Upe |
FR |
1101000 – Aa — Wizernes |
RCE |
GM |
R3310 |
319 |
Upe |
FR |
1115000 – Hem — Recques-sur-Hem |
RCE |
HG |
R3875 |
320 |
Upe |
FR |
2048950 – Moselle — Fresse |
RCE |
HG |
R3876 |
321 |
Upe |
FR |
2054300 – Durbion — Vaxoncourt |
RCE |
HG |
R3877 |
322 |
Upe |
FR |
2061500 – Meurthe — Fraize |
RCE |
GM |
R3314 |
323 |
Upe |
FR |
2062500 – Fave — Frapelle |
RCE |
HG |
R3878 |
324 |
Upe |
FR |
2065200 – Plaine — Allarmont |
RCE |
HG |
R3879 |
325 |
Upe |
FR |
2065300 – Plaine — Celles-sur-Plaine |
RCE |
HG |
R3921 |
326 |
Upe |
FR |
2085675 – Yron — Ville-sur-Yron |
RCE |
HG |
R3922 |
327 |
Upe |
FR |
2088600 – Conroy — Moyeuvre-Grande |
RCE |
GM |
R3323 |
328 |
Upe |
FR |
2094980 – Sarre rouge — Abreschviller |
RCE |
HG |
R3923 |
329 |
Upe |
FR |
2100600 – Horn — Liederschiedt |
RCE |
GM |
R3326 |
330 |
Upe |
FR |
2104900 – Rotte — Vatimont |
RCE |
GM |
R3328 |
331 |
Upe |
FR |
2105000 – Nied-française — Pontigny |
RCE |
GM |
R3343 |
332 |
Upe |
FR |
2106660 – Mouzon — Vrécourt |
RCE |
GM |
R3347 |
333 |
Upe |
FR |
2107900 – Méholle — Void-Vacon |
RCE |
HG |
R3291 |
334 |
Upe |
FR |
2114500 – Wiseppe — Beauclair |
RCE |
GM |
R3352 |
335 |
Upe |
FR |
2117575 – Bar — Sauville |
RCE |
HG |
R3292 |
336 |
Upe |
FR |
2118350 – Audry — Murtin-et-Bagny |
RCE |
HG |
R3293 |
337 |
Upe |
FR |
2120000 – Semois — Haulmé |
RCE |
GM |
R3361 |
338 |
Upe |
FR |
3002100 – Seine — Charrey-sur-Seine |
RCE |
HG |
R3296 |
339 |
Upe |
FR |
3006272 – Ource — Recey-sur-Ource |
RCE |
HG |
R3298 |
340 |
Upe |
FR |
3013660 – Auxence — Vimpelles |
RCE |
GM |
R3364 |
341 |
Upe |
FR |
3014130 – Aube — Auberive |
RCE |
HG |
R3300 |
342 |
Upe |
FR |
3014780 – Aube — Boudreville |
RCE |
HG |
R3303 |
343 |
Upe |
FR |
3021355 – Aujon — Cour-L'Evêque |
RCE |
HG |
R3307 |
344 |
Upe |
FR |
3024245 – Yonne — Château-Chinon |
RCE |
HG |
R3308 |
345 |
Upe |
FR |
3024662 – Auxois — Lormes |
RCE |
GM |
R3374 |
346 |
Upe |
FR |
3033040 – Cure — Montsauche-les-Settons |
RCE |
HG |
R3313 |
347 |
Upe |
FR |
3033285 – Chalaux — Brassy |
RCE |
HG |
R3317 |
348 |
Upe |
FR |
3033470 – Brinjame — Saint-André-en-Morvan |
RCE |
HG |
R3319 |
349 |
Upe |
FR |
3034510 – Serein — Bierre-lés-Semur |
RCE |
GM |
R3379 |
350 |
Upe |
FR |
3036350 – Armançon — Eguilly |
RCE |
GM |
R3384 |
351 |
Upe |
FR |
3039240 – Brenne — Posanges |
RCE |
HG |
R3321 |
352 |
Upe |
FR |
3040490 – Brenne — Seigny |
RCE |
GM |
R3453 |
353 |
Upe |
FR |
3047680 – Ecole — Pringy |
RCE |
GM |
R3454 |
354 |
Upe |
FR |
3051500 – Almont — Moisenay |
RCE |
GM |
R3456 |
355 |
Upe |
FR |
3051840 – Loing — Saint-Privé |
RCE |
HG |
R3322 |
356 |
Upe |
FR |
3052785 – Bézonde — Pannes |
RCE |
GM |
R3457 |
357 |
Upe |
FR |
3057985 – Fusain — Château-Landon |
RCE |
GM |
R3458 |
358 |
Upe |
FR |
3061000 – Orvanne — Villecerf |
RCE |
GM |
R3459 |
359 |
Upe |
FR |
3068950 – Juine — Saint-Vrain |
RCE |
GM |
R3460 |
360 |
Upe |
FR |
3075000 – Remarde — Saint-Cyr-sur-Dourdan |
RCE |
HG |
R3325 |
361 |
Upe |
FR |
3089000 – Marne — Marnaval |
RCE |
GM |
R3461 |
362 |
Upe |
FR |
3097000 – Saulx — Stainville |
RCE |
HG |
R3329 |
363 |
Upe |
FR |
3116720 – Grand Morin — Villeneuve-sur-Bellot |
RCE |
HG |
R3330 |
364 |
Upe |
FR |
3167000 – Sausseron — Nesles-la-Vallée |
RCE |
GM |
R3832 |
365 |
Upe |
FR |
3172000 – Vaucouleurs — Mantes-la-Ville |
RCE |
GM |
R3858 |
366 |
Upe |
FR |
3175000 – Epte — Bouchevilliers |
RCE |
HG |
R3264 |
367 |
Upe |
FR |
3178000 – Epte — Fourges |
RCE |
GM |
R3859 |
368 |
Upe |
FR |
3187000 – Eure — Saint-Luperce |
RCE |
HG |
R3265 |
369 |
Upe |
FR |
3198000 – Iton — Breteuil-sur-Iton |
RCE |
HG |
R3266 |
370 |
Upe |
FR |
3213000 – Varenne — Martigny |
RCE |
HG |
R3267 |
371 |
Upe |
FR |
3216000 – Saâne — Longueil |
RCE |
GM |
R3860 |
372 |
Upe |
FR |
3226300 – Touques — Saint-Martin-de-la-Lieue |
RCE |
HG |
R3268 |
373 |
Upe |
FR |
3232450 – Vie — Coupesarte |
RCE |
HG |
R3269 |
374 |
Upe |
FR |
3244000 – Odon — Bretteville-sur-Odon |
RCE |
HG |
R3270 |
375 |
Upe |
FR |
3249880 – Beuvrogne — Coulonces |
RCE |
HG |
R3271 |
376 |
Upe |
FR |
3265600 – Sienne — La Baleine |
RCE |
HG |
R3272 |
377 |
Upe |
FR |
3265993 – Airou — Ver |
RCE |
HG |
R3273 |
378 |
Upe |
FR |
4016855 – Ternin — Champeau |
RCE |
HG |
R3280 |
379 |
Upe |
FR |
4023535 – Dragne — Onlay |
RCE |
HG |
R3281 |
380 |
Upe |
FR |
4028400 – Alagnon — Laveissiere |
RCE |
HG |
R3282 |
381 |
Upe |
FR |
4072700 – Indre — Saint-Priest |
RCE |
GM |
R3861 |
382 |
Upe |
FR |
4086550 – Grande Creuse — Clairavaux |
RCE |
HG |
R3283 |
383 |
Upe |
FR |
4154020 – Petit Lay — Saint-Mars-la-Réorthe |
RCE |
GM |
R3332 |
384 |
Upe |
FR |
4156200 – Vendée — La Chapelle-aux-Lys |
RCE |
HG |
R3284 |
385 |
Upe |
FR |
4171550 – Trieux — Kerpert |
RCE |
GM |
R3333 |
386 |
Upe |
FR |
4172570 – Guindy — Plouguiel |
RCE |
HG |
R3285 |
387 |
Upe |
FR |
4178130 – Aulne-Ster Aon — Lohuec |
RCE |
HG |
R3288 |
388 |
Upe |
FR |
4200595 – Vilaine — Bourgon |
RCE |
GM |
R3334 |
389 |
Upe |
FR |
5021500 – Tardoire — Cussac |
RCE |
GM |
R3336 |
390 |
Upe |
FR |
5033500 – Dronne — pont de Comberanche-et-Epeluche |
RCE |
GM |
R3337 |
391 |
Upe |
FR |
5038000 – Isle — pont de la D3e4 à Benevent |
RCE |
GM |
R3340 |
392 |
Upe |
FR |
5042080 – Auvézère — Ségur-le-Château |
RCE |
GM |
R3341 |
393 |
Upe |
FR |
5057150 – Vézère — Bugeat |
RCE |
HG |
R3289 |
394 |
Upe |
FR |
5066000 – Cère — Comblat-le-Pont |
RCE |
GM |
R3342 |
395 |
Upe |
FR |
5139310 – Gijou — Rocalet |
RCE |
GM |
R3350 |
396 |
Upe |
FR |
5192051 – Les Forges — Parentis-en-Barn |
RCE |
HG |
R3290 |
397 |
Upe |
FR |
5197200 – Magescq — pont de la D50 à Soustons |
RCE |
GM |
R3353 |
398 |
Upe |
FR |
5204000 – Gave D'Oloron — pont de la N133 |
RCE |
HG |
R3254 |
399 |
Upe |
FR |
5215100 – Gave de Pau — pont d'Assat |
RCE |
HG |
R3261 |
400 |
Upe |
FR |
5219900 – Luy — Cherrou |
RCE |
GM |
R3356 |
401 |
Upe |
FR |
5223130 – Louts — Saint-Geours-d'Auribat |
RCE |
GM |
R3360 |
402 |
Upe |
FR |
5226102 – Estrigon — Uchacq |
RCE |
GM |
R3363 |
403 |
Upe |
FR |
5237000 – Nivelle — passerelle du cc d'Urgury |
RCE |
HG |
R3263 |
404 |
Upe |
FR |
6000990 – Saône — Belrupt |
RCE |
GM |
R3367 |
405 |
Upe |
FR |
6001180 – Petite Amance — Maizières-sur-Amance |
RCE |
GM |
R3371 |
406 |
Upe |
FR |
6003950 – Salon — Coublanc |
RCE |
GM |
R3378 |
407 |
Upe |
FR |
6010000 – Ognon — Pesmes |
RCE |
GM |
R3380 |
408 |
Upe |
FR |
6013800 – Tille — Champdôtre |
RCE |
HG |
R3196 |
409 |
Upe |
FR |
6021000 – Doubs — Mathay |
RAL |
GM |
R3381 |
410 |
Upe |
FR |
6027000 – Doubs — Colombier-Fontaine |
RAL |
GM |
R3382 |
411 |
Upe |
FR |
6031200 – Doubs — Gevry |
RCE |
GM |
R3385 |
412 |
Upe |
FR |
6033000 – Loue — Parcey |
RCE |
HG |
R3197 |
413 |
Upe |
FR |
6039900 – Grosne — Saint-Léger-sous-la-Bussière |
RCE |
HG |
R3199 |
414 |
Upe |
FR |
6041800 – Seille — Saint-Usuge |
RCE |
HG |
R3200 |
415 |
Upe |
FR |
6049000 – Veyle — Pont-de-Veyle |
RCE |
HG |
R3222 |
416 |
Upe |
FR |
6069050 – Usses — Seyssel |
RAL |
HG |
R3223 |
417 |
Upe |
FR |
6071000 – Chéran — Rumilly |
RAL |
HG |
R3224 |
418 |
Upe |
FR |
6071900 – Fier — Motz |
RAL |
GM |
R3672 |
419 |
Upe |
FR |
6083850 – Ain — Ney |
RAL |
HG |
R3225 |
420 |
Upe |
FR |
6084300 – Ain — pont de Poitte |
RAL |
HG |
R3226 |
421 |
Upe |
FR |
6085500 – Bienne — Jeurre |
RAL |
GM |
R3681 |
422 |
Upe |
FR |
6109800 – Ouvèze — Privas |
RME |
HG |
R3228 |
423 |
Upe |
FR |
6124900 – Mian-Sorgue — Bédarrides |
RME |
GM |
R3676 |
424 |
Upe |
FR |
6127000 – Gardon d'Alès — Cendras |
RME |
HG |
R3232 |
425 |
Upe |
FR |
6134000 – Doron de Bozel — Moûtiers |
RAL |
GM |
R3682 |
426 |
Upe |
FR |
6142500 – Drac — Chauffayer |
RME |
HG |
R3233 |
427 |
Upe |
FR |
6150500 – Durance — Briançon |
RAL |
HG |
R3234 |
428 |
Upe |
FR |
6150800 – Guil — Mont-Dauphin |
RAL |
HG |
R3235 |
429 |
Upe |
FR |
6151990 – Ubaye — Barcelonnette |
RAL |
HG |
R3236 |
430 |
Upe |
FR |
6152000 – Ubaye — Saint-Pons |
RAL |
HG |
R3237 |
431 |
Upe |
FR |
6152170 – Ubaye — Roches-Rous |
RAL |
GM |
R3683 |
432 |
Upe |
FR |
6156000 – Buech — Châteauneuf-de-Chabre |
RME |
HG |
R3238 |
433 |
Upe |
FR |
6175300 – Berre 11 — Villesèque-des-Corbières |
RME |
HG |
R3244 |
434 |
Upe |
FR |
6175600 – Aude — Axat |
RAL |
GM |
R3684 |
435 |
Upe |
FR |
6176000 – Aude — Luc-sur-Aude |
RCE |
HG |
R3245 |
436 |
Upe |
FR |
6177000 – Aude — Pomas |
RCE |
HG |
R3247 |
437 |
Upe |
FR |
6178900 – Orbiel — Les Ilhes |
RCE |
GM |
R3733 |
438 |
Upe |
FR |
6204000 – Caramy — Vins-sur-Camary |
RME |
HG |
R3248 |
439 |
Upe |
FR |
6204500 – Issole — Cabasse |
RME |
HG |
R3252 |
440 |
Upe |
FR |
6210400 – Loup — Cagnes-sur-Mer |
RME |
GM |
R3673 |
441 |
Upe |
FR |
6210900 – Tinee — Tournefort |
RME |
GM |
R3670 |
442 |
Upe |
FR |
6211000 – Var — Malaussène |
RME |
HG |
R3253 |
443 |
Upe |
GR |
Aoos — Milea |
RME |
HG |
R3993 |
444 |
Upe |
GR |
Arkoudoremma-Dipotama |
RME |
HG |
R946 |
445 |
Upe |
GR |
Krathis-Tsivlos |
RME |
GM |
R3994 |
446 |
Upe |
GR |
Lousios-Gortys |
RME |
HG |
R3957 |
447 |
Upe |
GR |
Neda-Eira |
RME |
GM |
R940 |
448 |
Upe |
GR |
Neda-Marina |
RME |
GM |
R944 |
449 |
Upe |
GR |
Olosson-Mavroremma |
RME |
GM |
R948 |
450 |
Upe |
GR |
Onochonos-Kaitsa |
RME |
GM |
R949 |
451 |
Upe |
GR |
Onochonos-Smokovo |
RME |
GM |
R938 |
452 |
Upe |
GR |
Onochonos-Thrapsimi |
RME |
GM |
R950 |
453 |
Upe |
GR |
Pamisos-Vrachopanagitsa |
RME |
GM |
R951 |
454 |
Upe |
GR |
Prasinada |
RME |
HG |
R945 |
455 |
Upe |
GR |
Tsouraki SL98 |
RME |
GM |
R3996 |
456 |
Upe |
GR |
Steno — Methydrio |
RME |
HG |
R3966 |
457 |
Upe |
GR |
Tsouraki |
RME |
HG |
R937 |
458 |
Upe |
HU |
Duna, Komárom |
REC |
GM |
R1068 |
459 |
Upe |
HU |
Duna, upstream Budapest |
REC |
HG |
R1011 |
460 |
Upe |
HU |
Gyöngyös-patak |
REC |
GM |
R3527 |
461 |
Upe |
HU |
Gyöngyös-patak, Lajosháza |
REC |
HG |
R3524 |
462 |
Upe |
HU |
Kemence-patak, Királyháza |
REC |
HG |
R3550 |
463 |
Upe |
HU |
Kerka, Magyarföld |
REC |
HG |
R1016 |
464 |
Upe |
HU |
Koppány, Somogyacsa |
REC |
GM |
R1026 |
465 |
Upe |
HU |
Pinka, Vasalja |
REC |
HG |
R1029 |
466 |
Upe |
HU |
Répce, Vasegerszeg |
REC |
GM |
R1032 |
467 |
Upe |
HU |
Duna, Baja |
REC |
GM |
R1017 |
468 |
Upe |
HU |
Sajó, Sajópüspöki |
REC |
HG |
R1021 |
469 |
Upe |
HU |
Tisza, Aranyosapáti |
REC |
GM |
R1037 |
470 |
Upe |
HU |
Tisza, Tápé |
REC |
GM |
R1047 |
471 |
Upe |
HU |
Szentendrei-Duna |
REC |
HG |
R1019 |
472 |
Upe |
HU |
Telekes-patak, Alsótelekes |
REC |
GM |
R3548 |
473 |
Upe |
HU |
Tisza, Tiszabecs |
REC |
HG |
R1069 |
474 |
Upe |
IE |
01C060100 Clogher (Finn) Bridge northeast of Letterkillew |
RNO |
GM |
R352 |
475 |
Upe |
IE |
01E020300 Elatagh Bridge |
RNO |
HG |
R296 |
476 |
Upe |
IE |
01M010100 Mourne Beg Red Burn Bridge |
RNO |
GM |
R350 |
477 |
Upe |
IE |
01S020200 Stranagoppoge Bridge u/s Finn R confl |
RNO |
HG |
R301 |
478 |
Upe |
IE |
06B010100 Big (Louth) Ballygoly Bridge |
RNO |
HG |
R291 |
479 |
Upe |
IE |
06W010500 White (Lh) Coneyburrow Bridge |
RCE |
GM |
R379 |
480 |
Upe |
IE |
11O010500 Owenavorragh Bridge north of Ballinamona |
RCE |
GM |
R353 |
481 |
Upe |
IE |
12C030200 Clody Ford (Br) 3km u/s Bunclody |
RCE |
HG |
R303 |
482 |
Upe |
IE |
12D030200 Douglas (Ballon) Sragh Bridge |
RCE |
GM |
R355 |
483 |
Upe |
IE |
12U010200 Urrin Buck's Bridge |
RCE |
HG |
R383 |
484 |
Upe |
IE |
13D010350 Duncormick (W) Bridge nr Duncormick Rly St |
RNO |
GM |
R337 |
485 |
Upe |
IE |
16A010800 Aherlow Cappa Old Bridge |
RCE |
HG |
R317 |
486 |
Upe |
IE |
18B021900 Blackwater (Munster) Killavullen Bridge |
RCE |
GM |
R373 |
487 |
Upe |
IE |
19G010200 Glashaboy (L Mahon) Ballyvorisheen Bridge |
RNO |
GM |
R342 |
488 |
Upe |
IE |
25C060500 Clodiagh (Tullamore) Bridge at Rahan |
RCE |
GM |
R372 |
489 |
Upe |
IE |
25N010300(b) Nenagh Ballysoilshaun Bridge |
RCE |
HG |
R335 |
490 |
Upe |
IE |
25N020100 Newport (Tipp.) Ford u/s Doonane R. |
RNO |
HG |
R294 |
491 |
Upe |
IE |
26I011350 Inny Shrule Bridge |
RCE |
HG |
R319 |
492 |
Upe |
IE |
30C010100 Clare (Galway) Bridge 1.5 km u/s Milltown |
RCE |
GM |
R381 |
493 |
Upe |
IE |
34M020700 Moy Ballylahan Bridge |
RCE |
HG |
R305 |
494 |
Upe |
IE |
34M020900 Moy u/s Corroy River — nr Hollywood Ho |
RCE |
HG |
R318 |
495 |
Upe |
IE |
34S040800 Strade Bridge u/s Moy River confl |
RCE |
HG |
R325 |
496 |
Upe |
IE |
36A021400 Annalee 0.2 km d/s Cavan R confl |
RCE |
GM |
R370 |
497 |
Upe |
IT |
Canale del Latte |
RCE |
GM |
R3855 |
498 |
Upe |
IT |
Canale Delizia |
RCE |
GM |
R3852 |
499 |
Upe |
IT |
Cavo Citterio |
RCE |
HG |
R3848 |
500 |
Upe |
IT |
Fiume Adda — Località Premadio |
RAL |
HG |
R1219 |
501 |
Upe |
IT |
Fiume Adda — Località Le Prese — Verzedo |
RAL |
GM |
R1220 |
502 |
Upe |
IT |
Fiume Arno — Castelluccio Buon Riposo |
RME |
HG |
R1174 |
503 |
Upe |
IT |
Fiume Arno — Mulino di Bucchio |
RME |
HG |
R1164 |
504 |
Upe |
IT |
Fiume Arno — Ponte Acquaborra |
RME |
GM |
R1159 |
505 |
Upe |
IT |
Fiume Arno — Ponte Calcinaia |
RME |
GM |
R1162 |
506 |
Upe |
IT |
Fiume Arno — Ponte di Terrossola |
RME |
GM |
R1157 |
507 |
Upe |
IT |
Fiume Biferno — Pietre Cadute |
RME |
HG |
R1184 |
508 |
Upe |
IT |
Fiume Biferno — Vicenne |
RME |
HG |
R1186 |
509 |
Upe |
IT |
Fiume Cecina — A monte confluenza Possera |
RME |
HG |
R1178 |
510 |
Upe |
IT |
Fiume Cecina — Ponte di Ponteginori |
RME |
HG |
R1179 |
511 |
Upe |
IT |
Fiume Cecina — Ex strada statale 1 |
RME |
GM |
R1176 |
512 |
Upe |
IT |
Fiume Cecina — Ponte per Anqua |
RME |
HG |
R1177 |
513 |
Upe |
IT |
Fiume Cornia |
RME |
GM |
R1180 |
514 |
Upe |
IT |
Fiume Elsa — Isola |
RME |
GM |
R1182 |
515 |
Upe |
IT |
Fiume Elsa — Presa acquedotto Poggibonsi |
RME |
GM |
R1181 |
516 |
Upe |
IT |
Fiume Elsa — Ponte di Santa Giulia |
RME |
HG |
R1183 |
517 |
Upe |
IT |
Fiume Era |
RME |
HG |
R1185 |
518 |
Upe |
IT |
Fiume Fiora — Ex strada statale Maremmana km 42,8 |
RME |
HG |
R1190 |
519 |
Upe |
IT |
Fiume Fiora — Strada provinciale 119 Cellena Selvena |
RME |
HG |
R1187 |
520 |
Upe |
IT |
Fiume Fiora — Strada provinciale 32 Manciano-Farnese |
RME |
HG |
R1192 |
521 |
Upe |
IT |
Fiume Magra — Scuola materna |
RME |
HG |
R1193 |
522 |
Upe |
IT |
Fiume Magra — Località Caprigliola |
RME |
HG |
R1194 |
523 |
Upe |
IT |
Fiume Merse — Località Il Santo — Montepescini |
RME |
HG |
R1197 |
524 |
Upe |
IT |
Fiume Merse — Ponte strada statale 441 Montieri |
RME |
HG |
R1196 |
525 |
Upe |
IT |
Fiume Mignone |
RME |
GM |
R1138 |
526 |
Upe |
IT |
Fiume Mignone — Località confluenza Fosso Verginese |
RME |
HG |
R1139 |
527 |
Upe |
IT |
Fiume Oglio — Ponte Salto del Lupo |
RAL |
GM |
R1222 |
528 |
Upe |
IT |
Fiume Ombrone Grossetano — Poggio alle Mura |
RME |
GM |
R1203 |
529 |
Upe |
IT |
Fiume Ombrone Grossetano — Ponte del Garbo |
RME |
GM |
R1202 |
530 |
Upe |
IT |
Fiume Ombrone Grossetano — Ponte d'Istia d'Ombrone |
RME |
GM |
R1205 |
531 |
Upe |
IT |
Fiume Ombrone Grossetano — Valle confluenza Orcia |
RME |
HG |
R1207 |
532 |
Upe |
IT |
Fiume Ombrone Grossetano — Valle confluenza Fosso Lupaie |
RME |
HG |
R1208 |
533 |
Upe |
IT |
Fiume Ombrone Pistoiese — Ponte della Caserana |
RME |
GM |
R1200 |
534 |
Upe |
IT |
Fiume Ombrone Pistoiese — Presa acquedotto Prombialla |
RME |
HG |
R1201 |
535 |
Upe |
IT |
Fiume Orcia — Località Bagno Vignoni |
RME |
HG |
R1209 |
536 |
Upe |
IT |
Fiume Orcia — Podere La Casaccia |
RME |
HG |
R1210 |
537 |
Upe |
IT |
Fiume Saccione |
RME |
GM |
R1189 |
538 |
Upe |
IT |
Fiume Sangro — Sterparo |
RME |
HG |
R1191 |
539 |
Upe |
IT |
Fiume Serchio — Migliarino |
RME |
GM |
R1211 |
540 |
Upe |
IT |
Fiume Serchio — Ripafratta |
RME |
HG |
R1212 |
541 |
Upe |
IT |
Fiume Sieve — A monte di San Piero |
RME |
HG |
R1215 |
542 |
Upe |
IT |
Fiume Sieve — Ponte per Montecuccoli |
RME |
HG |
R1214 |
543 |
Upe |
IT |
Fiume Sieve — Presa acquedotto San Francesco |
RME |
GM |
R1213 |
544 |
Upe |
IT |
Fiume Tagliamento — Forni di Sopra |
RAL |
HG |
R1228 |
545 |
Upe |
IT |
Fiume Tevere — Ponte di Formole |
RME |
HG |
R1217 |
546 |
Upe |
IT |
Fiume Tevere — Molin del Becco |
RME |
HG |
R1218 |
547 |
Upe |
IT |
Fiume Tevere — Ponte di Pistrino |
RME |
GM |
R1216 |
548 |
Upe |
IT |
Fiume Trigno — Montebello |
RME |
HG |
R1198 |
549 |
Upe |
IT |
Fiume Trigno — Pedicagne |
RME |
HG |
R1195 |
550 |
Upe |
IT |
Fiume Trino — Piana dei Fumatori |
RME |
HG |
R1199 |
551 |
Upe |
IT |
Fiumi Albegna — Barca dei Grazi |
RME |
HG |
R1152 |
552 |
Upe |
IT |
Fiumi Albegna — Mulino per Santa Caterina |
RME |
HG |
R1154 |
553 |
Upe |
IT |
Fiumi Albegna — Ponte strada statale 322 |
RME |
HG |
R1151 |
554 |
Upe |
IT |
Fosso della Mola |
RME |
HG |
R1140 |
555 |
Upe |
IT |
Fosso Ortolano |
RME |
HG |
R1141 |
556 |
Upe |
IT |
Rio Capodacqua — Santa Croce |
RME |
HG |
R1136 |
557 |
Upe |
IT |
Rio Val di Gambis |
RAL |
GM |
R1225 |
558 |
Upe |
IT |
Rio Val di Stava |
RAL |
HG |
R1226 |
559 |
Upe |
IT |
Roggia di Fondo |
RAL |
HG |
R1224 |
560 |
Upe |
IT |
Roggia Donda |
RCE |
HG |
R3853 |
561 |
Upe |
IT |
Roggia Nuova |
RCE |
GM |
R3856 |
562 |
Upe |
IT |
Roggia Rile |
RCE |
HG |
R3854 |
563 |
Upe |
IT |
Torrente Ansiei |
RAL |
HG |
R1142 |
564 |
Upe |
IT |
Torrente Biois |
RAL |
GM |
R1143 |
565 |
Upe |
IT |
Torrente Boite — Località Fiammes |
RAL |
HG |
R1144 |
566 |
Upe |
IT |
Torrente Boite — Località Ponte di Cancia |
RME |
GM |
R1147 |
567 |
Upe |
IT |
Torrente Boite — Località Scolo |
RAL |
GM |
R1146 |
568 |
Upe |
IT |
Torrente Cordevole |
RAL |
HG |
R1148 |
569 |
Upe |
IT |
Torrente Farfa |
RME |
HG |
R1137 |
570 |
Upe |
IT |
Torrente Mae |
RAL |
HG |
R1149 |
571 |
Upe |
IT |
Torrente Noce — Pejo |
RAL |
HG |
R1206 |
572 |
Upe |
IT |
Torrente Noce — Pellizzano |
RAL |
HG |
R1204 |
573 |
Upe |
IT |
Torrente Padola |
RAL |
GM |
R1150 |
574 |
Upe |
IT |
Torrente Sarca di Campiglio |
RAL |
HG |
R1109 |
575 |
Upe |
IT |
Torrente Vermigliana — Ossana |
RAL |
HG |
R1223 |
576 |
Upe |
LT |
Akmena at Tubausiai |
RCE |
HG |
R912 |
577 |
Upe |
LT |
Bartuva above Skuodas |
RCE |
HG |
R3511 |
578 |
Upe |
LT |
Bražuolė mouth |
RCE |
HG |
R3522 |
579 |
Upe |
LT |
Buka above Baluošas |
RCE |
HG |
R3478 |
580 |
Upe |
LT |
Dubysa above Seredžius |
RCE |
GM |
R3553 |
581 |
Upe |
LT |
Geluža above Valkininkai |
RCE |
GM |
R3472 |
582 |
Upe |
LT |
Jiesia at Kliokiškė |
RCE |
GM |
R3493 |
583 |
Upe |
LT |
Jūra above Tauragė |
RCE |
HG |
R3567 |
584 |
Upe |
LT |
Kražantė above Kelmė |
RCE |
GM |
R3479 |
585 |
Upe |
LT |
Laukesa below Zarasai |
RCE |
HG |
R3521 |
586 |
Upe |
LT |
Lėvuo above Kupiškis |
RCE |
GM |
R534 |
587 |
Upe |
LT |
Lūšė Pikeliai |
RCE |
HG |
R3520 |
588 |
Upe |
LT |
Minija above Plungė |
RCE |
GM |
R3494 |
589 |
Upe |
LT |
Minija below Gargždai |
RCE |
GM |
R3534 |
590 |
Upe |
LT |
Minija below Priekulė |
RCE |
GM |
R538 |
591 |
Upe |
LT |
Šešuvis at Skirgailiai |
RCE |
GM |
R3547 |
592 |
Upe |
LT |
Skroblus below Dubininkai |
RCE |
HG |
R3474 |
593 |
Upe |
LT |
Šventoji above Anykščiai |
RCE |
HG |
R453 |
594 |
Upe |
LT |
Veiviržas at Veiviržėnai |
RCE |
HG |
R531 |
595 |
Upe |
LT |
Žeimena below Pabradė |
RCE |
HG |
R3777 |
596 |
Upe |
LT |
Žeimena below Švenčionėliai |
RCE |
HG |
R3559 |
597 |
Upe |
LU |
Attert, aval Everlange |
RCE |
HG |
R1079 |
598 |
Upe |
LU |
Attert, Colmar-Berg |
RCE |
GM |
R1080 |
599 |
Upe |
LU |
Clerve, aval Clervaux |
RCE |
GM |
R1082 |
600 |
Upe |
LU |
Clerve, Kautenbach |
RCE |
HG |
R1081 |
601 |
Upe |
LV |
Abava 0.5 km upstream Kandava |
RCE |
HG |
R3229 |
602 |
Upe |
LV |
Berze 1.0 km downstream Dobele |
RCE |
GM |
R3230 |
603 |
Upe |
LV |
Dubna, 0.5 km upstream Livani |
RCE |
HG |
R361 |
604 |
Upe |
LV |
Gauja 3.0 km downstream Valmiera |
RCE |
GM |
R367 |
605 |
Upe |
LV |
Memele, boundary with Lithuania |
RCE |
HG |
R368 |
606 |
Upe |
LV |
Musa, boundary with Lithuania |
RCE |
GM |
R371 |
607 |
Upe |
LV |
Rezekne 4.0 km upstream Rezekne |
RCE |
HG |
R3227 |
608 |
Upe |
LV |
Tebra upstream Aizpute |
RCE |
HG |
R3295 |
609 |
Upe |
MT |
Bahrija Valley System |
RME |
GM |
R4039 |
610 |
Upe |
NL |
Beneden-Dinkel |
RCE |
GM |
R448 |
611 |
Upe |
NL |
Boekelerbeek |
RCE |
GM |
R16 |
612 |
Upe |
NL |
Boven-Dinkel |
RCE |
HG |
R51 |
613 |
Upe |
NL |
Drentse Aa |
RCE |
GM |
R26 |
614 |
Upe |
NL |
Gasterensche Diep |
RCE |
HG |
R49 |
615 |
Upe |
NL |
Gulp |
RCE |
GM |
R45 |
616 |
Upe |
NL |
Keersop |
RCE |
HG |
R42 |
617 |
Upe |
NL |
Niers/Zelderheide |
RCE |
GM |
R40 |
618 |
Upe |
NL |
Oude Graaf Hugten |
RCE |
GM |
R38 |
619 |
Upe |
NL |
Poppelsche Ley |
RCE |
GM |
R39 |
620 |
Upe |
NL |
Puntbeek |
RCE |
GM |
R70 |
621 |
Upe |
NL |
Rammelbeek |
RCE |
GM |
R63 |
622 |
Upe |
NL |
Rodebeek (Rothenbach) |
RCE |
HG |
R438 |
623 |
Upe |
NL |
Rovertsche Ley |
RCE |
HG |
R58 |
624 |
Upe |
NL |
Ruenbergerbeek |
RCE |
HG |
R50 |
625 |
Upe |
NL |
Selzerbeek (Partij) |
RCE |
HG |
R55 |
626 |
Upe |
NL |
Swalm (Hoosterhof) |
RCE |
GM |
R53 |
627 |
Upe |
NL |
Worm (Haanrade) |
RCE |
GM |
R71 |
628 |
Upe |
PL |
Drawa |
RCE |
HG |
R459 |
629 |
Upe |
PL |
Gizela |
RCE |
GM |
R430 |
630 |
Upe |
PL |
Grabowa |
RCE |
HG |
R472 |
631 |
Upe |
PL |
Grzybnica |
RCE |
HG |
R475 |
632 |
Upe |
PL |
Kamionka |
RCE |
HG |
R394 |
633 |
Upe |
PL |
Łaźna Struga |
RCE |
HG |
R395 |
634 |
Upe |
PL |
Lega |
RCE |
HG |
R432 |
635 |
Upe |
PL |
Osownica |
RCE |
GM |
R456 |
636 |
Upe |
PL |
Parsęta |
RCE |
GM |
R469 |
637 |
Upe |
PL |
Struga Koniuszyn |
RCE |
HG |
R426 |
638 |
Upe |
PL |
Ugoszcz |
RCE |
GM |
R446 |
639 |
Upe |
PL |
Wołczenica |
RCE |
HG |
R477 |
640 |
Upe |
PL |
Zimna Woda |
RCE |
HG |
R1030 |
641 |
Upe |
PT |
Arunca |
RME |
GM |
R120 |
642 |
Upe |
PT |
Avô_1 |
RME |
HG |
R3505 |
643 |
Upe |
PT |
Azibo_1 |
RME |
GM |
R271 |
644 |
Upe |
PT |
Baceiro_1 |
RME |
HG |
R265 |
645 |
Upe |
PT |
Cabreira |
RME |
HG |
R3509 |
646 |
Upe |
PT |
Ceira |
RME |
GM |
R212 |
647 |
Upe |
PT |
Côja_1 |
RME |
HG |
R3502 |
648 |
Upe |
PT |
Curros_10 |
RME |
HG |
R236 |
649 |
Upe |
PT |
Curros_20 |
RME |
HG |
R244 |
650 |
Upe |
PT |
Foz_Arouce |
RME |
GM |
R211 |
651 |
Upe |
PT |
Góis |
RME |
HG |
R214 |
652 |
Upe |
PT |
I-GS-1 Castelão |
RME |
HG |
R115 |
653 |
Upe |
PT |
I-GS-CP Corte Pinheiro |
RME |
HG |
R124 |
654 |
Upe |
PT |
II-A-2 Cerca dos Pomares |
RME |
HG |
R238 |
655 |
Upe |
PT |
III-S-1 São Cristóvão |
RME |
GM |
R3557 |
656 |
Upe |
PT |
Local 7.8 Ribeira de Valverde |
RME |
GM |
R3572 |
657 |
Upe |
PT |
Macedo_20 |
RME |
HG |
R269 |
658 |
Upe |
PT |
Meirinhos_1 |
RME |
GM |
R262 |
659 |
Upe |
PT |
P2223031 Ribeira de São Domingos |
RME |
GM |
R3539 |
660 |
Upe |
PT |
P4213011 Afluente do Torgal |
RME |
HG |
R3536 |
661 |
Upe |
PT |
P4213041 Porteira Rija |
RME |
GM |
R3554 |
662 |
Upe |
PT |
Pinhão_1 |
RME |
HG |
R247 |
663 |
Upe |
PT |
Rabaçal_60 |
RME |
GM |
R284 |
664 |
Upe |
PT |
Rabaçal_70 |
RME |
HG |
R285 |
665 |
Upe |
PT |
Sabor_1 |
RME |
HG |
R266 |
666 |
Upe |
PT |
Sabor_4 |
RME |
HG |
R270 |
667 |
Upe |
PT |
Sabor_5 |
RME |
GM |
R280 |
668 |
Upe |
PT |
Sousa_3 |
RME |
GM |
R267 |
669 |
Upe |
PT |
Tedo_1 |
RME |
HG |
R272 |
670 |
Upe |
PT |
Tua_1 |
RME |
GM |
R278 |
671 |
Upe |
PT |
Tuela_3 |
RME |
HG |
R268 |
672 |
Upe |
PT |
Tuela_55 |
RME |
HG |
R283 |
673 |
Upe |
SE |
River 3631 |
RNO |
HG |
R3480 |
674 |
Upe |
SE |
Å från Limmaren |
RCE |
GM |
R3475 |
675 |
Upe |
SE |
Båthusbäcken |
RNO |
GM |
R3518 |
676 |
Upe |
SE |
Fällbäcken |
RNO |
GM |
R3370 |
677 |
Upe |
SE |
Insjöbäcken |
RNO |
HG |
R3372 |
678 |
Upe |
SE |
Kvarnån |
RNO |
GM |
R3377 |
679 |
Upe |
SE |
Larsboån |
RNO |
HG |
R3346 |
680 |
Upe |
SE |
Laukersjöbäcken |
RNO |
HG |
R3477 |
681 |
Upe |
SE |
Mellanälven |
RNO |
HG |
R3354 |
682 |
Upe |
SE |
Rockån |
RNO |
GM |
R3376 |
683 |
Upe |
SE |
Sandvadsbäcken |
RNO |
GM |
R3365 |
684 |
Upe |
SE |
Storbäcken |
RNO |
HG |
R3375 |
685 |
Upe |
SE |
Torrfinnån |
RNO |
HG |
R3373 |
686 |
Upe |
SE |
Ullnaån |
RCE |
GM |
R889 |
687 |
Upe |
SE |
Ursån |
RNO |
GM |
R3525 |
688 |
Upe |
SI |
Koritnica Kal |
RAL |
HG |
R3790 |
689 |
Upe |
SI |
Sava Otoče |
RAL |
HG |
R331 |
690 |
Upe |
SI |
Savinja Luče |
RAL |
HG |
R3785 |
691 |
Upe |
SI |
Soča Trenta |
RAL |
HG |
R3789 |
692 |
Upe |
SK |
Belá, Liptovský Hrádok |
REC |
HG |
R1158 |
693 |
Upe |
SK |
Čierna voda, Čierna Voda |
REC |
GM |
R1169 |
694 |
Upe |
SK |
Čierna voda, Senec |
REC |
GM |
R1168 |
695 |
Upe |
SK |
Dunaj (Danube), Komárno |
REC |
GM |
R1173 |
696 |
Upe |
SK |
Dunaj (Danube), Medveďov |
REC |
GM |
R1172 |
697 |
Upe |
SK |
Malý Dunaj, Jelka |
REC |
GM |
R1167 |
698 |
Upe |
SK |
Myjava, Kúty |
REC |
GM |
R1171 |
699 |
Upe |
SK |
Myjava, pod Myjavou |
REC |
GM |
R1170 |
700 |
Upe |
SK |
Rajčianka, Žilina |
REC |
HG |
R1163 |
701 |
Upe |
SK |
Ronava, Slovenské Nové Mesto |
REC |
GM |
R1165 |
702 |
Upe |
SK |
Trnávka, Zemplínske Hradište |
REC |
GM |
R1166 |
703 |
Upe |
SK |
Varínka, Varín |
REC |
HG |
R1161 |
704 |
Upe |
UK |
Allan Water at NN817066 |
RCE |
HG |
R3972 |
705 |
Upe |
UK |
Allander Water at d/s Milngavie STW |
RNO |
GM |
R439 |
706 |
Upe |
UK |
Allt Chalder at u/s hydro offtake |
RNO |
HG |
R519 |
707 |
Upe |
UK |
Allt Chomraidh |
RCE |
HG |
R561 |
708 |
Upe |
UK |
Allt Eigheach at road bridge |
RCE |
GM |
R564 |
709 |
Upe |
UK |
Allt Eigheach at road bridge — N5 |
RNO |
GM |
R1066 |
710 |
Upe |
UK |
Annas at 5m d/s bridge at Annaside |
RCE |
GM |
R495 |
711 |
Upe |
UK |
Annas at 5m d/s bridge at Annaside — N2 |
RNO |
GM |
R575 |
712 |
Upe |
UK |
Annas at A595 bridge at Bootle |
RCE |
HG |
R496 |
713 |
Upe |
UK |
Ashgrove Tributary at Ballykeel |
RCE |
GM |
R380 |
714 |
Upe |
UK |
Avon Water at Gordleton |
RCE |
HG |
R501 |
715 |
Upe |
UK |
Bidno at u/s Wye |
RCE |
GM |
R488 |
716 |
Upe |
UK |
Biggar Water at NT130349 |
RCE |
GM |
R552 |
717 |
Upe |
UK |
Black Cart Water at Howwood Bridge |
RNO |
GM |
R443 |
718 |
Upe |
UK |
Black Cart Water at u/s Johnstone STW |
RNO |
GM |
R445 |
719 |
Upe |
UK |
Carie Burn at parking site |
RNO |
HG |
R533 |
720 |
Upe |
UK |
Charlton Stream at Charlton/Milbourne |
RCE |
HG |
R498 |
721 |
Upe |
UK |
Clun at Marlow |
RCE |
HG |
R492 |
722 |
Upe |
UK |
Cothi at Moelfre |
RNO |
HG |
R487 |
723 |
Upe |
UK |
Cothi Clydach at B4310 |
RNO |
HG |
R485 |
724 |
Upe |
UK |
Craufurdland Water at Assloss Ford |
RCE |
HG |
R3936 |
725 |
Upe |
UK |
Cwm Cywarch |
RNO |
GM |
R482 |
726 |
Upe |
UK |
Cynfal at Pont Newydd |
RNO |
GM |
R486 |
727 |
Upe |
UK |
Dall Burn at Main Road — N5 |
RNO |
GM |
R1067 |
728 |
Upe |
UK |
Dall Burn at main road bridge |
RCE |
GM |
R537 |
729 |
Upe |
UK |
Dean Water at NO 345 482 |
RCE |
GM |
R3989 |
730 |
Upe |
UK |
East Looe River at Trussel Bridge |
RNO |
GM |
R500 |
731 |
Upe |
UK |
Endrick Water at Balfron |
RNO |
HG |
R3937 |
732 |
Upe |
UK |
Endrick Water at Drymen Bridge (R-C4) |
RCE |
HG |
R3939 |
733 |
Upe |
UK |
Endrick Water at Drymen Bridge (R-N4) |
RNO |
HG |
R467 |
734 |
Upe |
UK |
Ettrick Water at Lindean |
RNO |
HG |
R470 |
735 |
Upe |
UK |
Fenwick Water at Assloss Bridge |
RCE |
GM |
R65 |
736 |
Upe |
UK |
Finn River (Cos Tyrone/Donegal) at Clady Bridge |
RNO |
GM |
R502 |
737 |
Upe |
UK |
Gala Water at NT487368 |
RCE |
GM |
R546 |
738 |
Upe |
UK |
Glendun River at Knocknacarry Bridge |
RCE |
GM |
R382 |
739 |
Upe |
UK |
Glenroan Burn at Glenroan Bridge |
RCE |
HG |
R384 |
740 |
Upe |
UK |
Glensawisk Burn at Campbell's Bridge |
RCE |
HG |
R418 |
741 |
Upe |
UK |
Hepste at d/s Two ridges near Bryn Cul Ford |
RCE |
HG |
R491 |
742 |
Upe |
UK |
Hilton/Cut Throat Brook at Broughton |
RCE |
HG |
R504 |
743 |
Upe |
UK |
Killyglen Burn at Drains Bay |
RCE |
GM |
R385 |
744 |
Upe |
UK |
King Edward Burn at Bridge of Eden |
RNO |
HG |
R476 |
745 |
Upe |
UK |
King Edward Burn at Stocherie |
RNO |
GM |
R479 |
746 |
Upe |
UK |
Leader Water at Leader Water Foot |
RCE |
HG |
R1059 |
747 |
Upe |
UK |
Lee (Thames) at Leasy Bridge, Wheathampstead |
RCE |
GM |
R507 |
748 |
Upe |
UK |
Len Trib. at 100m d/s Leeds STW |
RCE |
GM |
R506 |
749 |
Upe |
UK |
Leys Farm Ditch at A4095 Roadbridge |
RCE |
GM |
R499 |
750 |
Upe |
UK |
Lisnabane Burn at Lisnablane Bridge |
RCE |
HG |
R386 |
751 |
Upe |
UK |
Loughermore River at Loughermore Bridge |
RCE |
GM |
R388 |
752 |
Upe |
UK |
Main Water of Luce at u/s Penwhirn Burn |
RNO |
HG |
R3938 |
753 |
Upe |
UK |
Monnow at Monmouth Gap |
RCE |
GM |
R494 |
754 |
Upe |
UK |
Nant y Dernol at u/s Wye |
RCE |
HG |
R490 |
755 |
Upe |
UK |
Palnure Burn at Craignine Bridge |
RNO |
HG |
R525 |
756 |
Upe |
UK |
Polharrow Burn at A713 bridge |
RNO |
HG |
R520 |
757 |
Upe |
UK |
Polmaddy Burn near A713 bridge |
RNO |
GM |
R521 |
758 |
Upe |
UK |
River Alaw at Llanfigael |
RCE |
GM |
R3817 |
759 |
Upe |
UK |
River Annan at NY117762 |
RCE |
GM |
R3988 |
760 |
Upe |
UK |
River Annan at NY101860 |
RCE |
HG |
R548 |
761 |
Upe |
UK |
River Annan at NY123757 |
RCE |
HG |
R3981 |
762 |
Upe |
UK |
River Bervie at u/s Macphies |
RCE |
HG |
R484 |
763 |
Upe |
UK |
River Bladnoch at Glassock Bridge |
RNO |
HG |
R526 |
764 |
Upe |
UK |
River Calder at d/s Lochwinnoch |
RNO |
HG |
R510 |
765 |
Upe |
UK |
River Calder at d/s Lochwinnoch RC2 |
RCE |
HG |
R512 |
766 |
Upe |
UK |
River Carron at Tewel Ford |
RNO |
HG |
R489 |
767 |
Upe |
UK |
River Clyde at Highlees |
RCE |
HG |
R513 |
768 |
Upe |
UK |
River Clyde at Hyndford Bridge |
RNO |
GM |
R3951 |
769 |
Upe |
UK |
River Clyde at Uddingston |
RCE |
GM |
R515 |
770 |
Upe |
UK |
River Cree at Arnimean |
RNO |
GM |
R3891 |
771 |
Upe |
UK |
River Derg at Crew Bridge |
RNO |
HG |
R455 |
772 |
Upe |
UK |
River Devon at NS886962 |
RCE |
GM |
R3940 |
773 |
Upe |
UK |
River Devon at NS845957 |
RCE |
HG |
R549 |
774 |
Upe |
UK |
River Don at Kintore Bridge |
RNO |
GM |
R509 |
775 |
Upe |
UK |
River Enrick d/s Drumnadrochit |
RNO |
HG |
R3950 |
776 |
Upe |
UK |
River Irvine at Gatehead |
RCE |
GM |
R3986 |
777 |
Upe |
UK |
River Isla at Wester Cardean |
RNO |
HG |
R471 |
778 |
Upe |
UK |
River Kelvin at Torrance |
RCE |
GM |
R4003 |
779 |
Upe |
UK |
River Nant at d/s Taynuilt |
RNO |
HG |
R517 |
780 |
Upe |
UK |
River Nith above Kirkconnel |
RCE |
HG |
R3992 |
781 |
Upe |
UK |
River Nith at NX967778 |
RCE |
GM |
R560 |
782 |
Upe |
UK |
River Nith at NX971765 |
RCE |
GM |
R559 |
783 |
Upe |
UK |
River Otter 50m u |
RCE |
HG |
R3818 |
784 |
Upe |
UK |
River Tweed at NT682321 |
RCE |
HG |
R556 |
785 |
Upe |
UK |
River Tweed at NT690333 |
RCE |
HG |
R557 |
786 |
Upe |
UK |
RIVER TWEED AT NT907479 |
RCE |
HG |
R3977 |
787 |
Upe |
UK |
Rothley Brook at Ratby |
RCE |
GM |
R497 |
788 |
Upe |
UK |
Shalloch at u/s Minnoch confluence |
RNO |
HG |
R522 |
789 |
Upe |
UK |
Tregeseal Stream at Carn Praunter |
RCE |
GM |
R503 |
790 |
Upe |
UK |
Tregeseal Stream at Carn Praunter — N2 |
RNO |
GM |
R576 |
791 |
Upe |
UK |
Tweed at NT489323 |
RCE |
HG |
R3974 |
792 |
Upe |
UK |
Tweed at NT625316 |
RCE |
HG |
R3952 |
793 |
Upe |
UK |
Water of Federate at Mill of Federate |
RCE |
GM |
R3990 |
794 |
Upe |
UK |
Water of Minnoch u/s of Shalloch confluence |
RNO |
GM |
R523 |
795 |
Upe |
UK |
Water of Minnoch u/s of Shalloch confluence — RC3 |
RCE |
GM |
R524 |
796 |
Upe |
UK |
Whiteadder at NT786567 |
RCE |
HG |
R3880 |
797 |
Upe |
UK |
Whiteadder Water at Chesterfield Ford |
RCE |
GM |
R463 |
798 |
Upe |
UK |
Wye (Thames) at G.S. Hedsor |
RCE |
HG |
R505 |
799 |
Ezers |
AT |
Altausseer See |
LAL |
HG |
L275 |
800 |
Ezers |
AT |
Attersee |
LAL |
HG |
L240 |
801 |
Ezers |
AT |
Faaker See |
LAL |
HG |
L105 |
802 |
Ezers |
AT |
Grundlsee |
LAL |
HG |
L276 |
803 |
Ezers |
AT |
Hallstätter See |
LAL |
HG |
L252 |
804 |
Ezers |
AT |
Irrsee |
LAL |
HG |
L237 |
805 |
Ezers |
AT |
Mattsee |
LAL |
HG |
L219 |
806 |
Ezers |
AT |
Mondsee |
LAL |
HG |
L234 |
807 |
Ezers |
AT |
Obertrumer See |
LAL |
HG |
L220 |
808 |
Ezers |
AT |
Ossiacher See |
LAL |
HG |
L107 |
809 |
Ezers |
AT |
Pressegger See |
LAL |
HG |
L108 |
810 |
Ezers |
AT |
Wallersee |
LAL |
HG |
L232 |
811 |
Ezers |
AT |
Weißensee |
LAL |
HG |
L109 |
812 |
Ezers |
AT |
Wörthersee |
LAL |
HG |
L111 |
813 |
Ezers |
AT |
Wolfgangsee |
LAL |
HG |
L233 |
814 |
Ezers |
BE |
Blokkersdijk — LO |
LCE |
GM |
L656 |
815 |
Ezers |
BE |
Gavers — Harelbeke |
LCE |
GM |
L478 |
816 |
Ezers |
CY |
Asprokremmos dam |
LME |
GM |
L535 |
817 |
Ezers |
CY |
Kouris dam |
LME |
GM |
L452 |
818 |
Ezers |
DE |
Alpsee bei Füssen |
LAL |
HG |
L655 |
819 |
Ezers |
DE |
Barniner See |
LCE |
GM |
L658 |
820 |
Ezers |
DE |
Bodensee (Obersee) |
LAL |
HG |
L661 |
821 |
Ezers |
DE |
Bothkamper See |
LCE |
GM |
L665 |
822 |
Ezers |
DE |
Chiemsee |
LAL |
HG |
L669 |
823 |
Ezers |
DE |
Grimnitzsee |
LCE |
GM |
L732 |
824 |
Ezers |
DE |
Großer Alpsee bei Immenstadt |
LAL |
GM |
L673 |
825 |
Ezers |
DE |
Großer Müggelsee |
LCE |
GM |
L3920 |
826 |
Ezers |
DE |
Großer Ostersee |
LAL |
HG |
L676 |
827 |
Ezers |
DE |
Großer Plöner See |
LCE |
GM |
L3810 |
828 |
Ezers |
DE |
Großer Wariner See |
LCE |
GM |
L700 |
829 |
Ezers |
DE |
Gulper See |
LCE |
GM |
L731 |
830 |
Ezers |
DE |
Königssee |
LAL |
HG |
L677 |
831 |
Ezers |
DE |
Malkwitzer See |
LCE |
HG |
L685 |
832 |
Ezers |
DE |
Schliersee |
LAL |
GM |
L690 |
833 |
Ezers |
DE |
Schöhsee |
LCE |
HG |
L691 |
834 |
Ezers |
DE |
Starnberger See |
LAL |
HG |
L692 |
835 |
Ezers |
DE |
Suhrer See |
LCE |
HG |
L693 |
836 |
Ezers |
DE |
Tachinger See |
LAL |
GM |
L697 |
837 |
Ezers |
DE |
Treptowsee |
LCE |
HG |
L698 |
838 |
Ezers |
DE |
Waginger See |
LAL |
GM |
L699 |
839 |
Ezers |
DE |
Weißensee |
LAL |
HG |
L701 |
840 |
Ezers |
DE |
Weitsee |
LAL |
HG |
L702 |
841 |
Ezers |
DE |
Wittwesee |
LCE |
HG |
L730 |
842 |
Ezers |
DE |
Wörthsee |
LAL |
HG |
L727 |
843 |
Ezers |
DK |
Almind Sø |
LCE |
HG |
L3434 |
844 |
Ezers |
DK |
Bagsværd Sø |
LCE |
GM |
L3431 |
845 |
Ezers |
DK |
Bastrup Sø |
LCE |
GM |
L3426 |
846 |
Ezers |
DK |
Bryrup Langsø |
LCE |
GM |
L3429 |
847 |
Ezers |
DK |
Damhussøen |
LCE |
GM |
L3427 |
848 |
Ezers |
DK |
Engelsholm Sø |
LCE |
GM |
L3430 |
849 |
Ezers |
DK |
Engetved Sø |
LCE |
GM |
L3444 |
850 |
Ezers |
DK |
Glenstrup Sø |
LCE |
GM |
L3413 |
851 |
Ezers |
DK |
Hald Sø |
LCE |
GM |
L3411 |
852 |
Ezers |
DK |
Hampen Sø |
LCE |
HG |
L3440 |
853 |
Ezers |
DK |
Hostrup Sø |
LCE |
GM |
L3442 |
854 |
Ezers |
DK |
Knud Sø |
LCE |
GM |
L3414 |
855 |
Ezers |
DK |
Maglesø |
LCE |
HG |
L3419 |
856 |
Ezers |
DK |
Nors Sø |
LCE |
HG |
L3423 |
857 |
Ezers |
DK |
Ravnsø |
LCE |
GM |
L3251 |
858 |
Ezers |
DK |
Rørbæk Sø |
LCE |
GM |
L3445 |
859 |
Ezers |
DK |
Slåen Sø |
LCE |
HG |
L3339 |
860 |
Ezers |
DK |
Søby Sø |
LCE |
HG |
L3433 |
861 |
Ezers |
DK |
Søholm Sø |
LCE |
GM |
L3425 |
862 |
Ezers |
DK |
Sunds Sø |
LCE |
GM |
L3439 |
863 |
Ezers |
DK |
Vandet Sø |
LCE |
GM |
L3412 |
864 |
Ezers |
EE |
Endla |
LCE |
GM |
L927 |
865 |
Ezers |
EE |
Ihamaru Palojärv |
LCE |
GM |
L917 |
866 |
Ezers |
EE |
Kalli |
LCE |
HG |
L928 |
867 |
Ezers |
EE |
Köstrejärv |
LCE |
GM |
L921 |
868 |
Ezers |
EE |
Kooraste Kõverjärv |
LCE |
HG |
L922 |
869 |
Ezers |
EE |
Nohipalu Valgjärv |
LCE |
HG |
L916 |
870 |
Ezers |
EE |
Prossa |
LCE |
HG |
L920 |
871 |
Ezers |
EE |
Saadjärv |
LCE |
HG |
L924 |
872 |
Ezers |
EE |
Tõhela |
LCE |
HG |
L919 |
873 |
Ezers |
EE |
Uljaste |
LCE |
GM |
L590 |
874 |
Ezers |
EE |
Väike Palkna |
LCE |
HG |
L918 |
875 |
Ezers |
EE |
Verevi |
LCE |
GM |
L923 |
876 |
Ezers |
EE |
Viljandi |
LCE |
GM |
L926 |
877 |
Ezers |
ES |
Agavanzal |
LME |
GM |
L3532 |
878 |
Ezers |
ES |
Águeda |
LME |
GM |
L126 |
879 |
Ezers |
ES |
Aldeadávila |
LME |
GM |
L136 |
880 |
Ezers |
ES |
Bao |
LME |
GM |
L117 |
881 |
Ezers |
ES |
Guadalest |
LME |
GM |
L166 |
882 |
Ezers |
ES |
Guadalmellato |
LME |
GM |
L114 |
883 |
Ezers |
ES |
Loriguilla |
LME |
GM |
L146 |
884 |
Ezers |
ES |
Negratín |
LME |
GM |
L141 |
885 |
Ezers |
ES |
Pálmaces |
LME |
GM |
L130 |
886 |
Ezers |
ES |
Portodemouros |
LME |
GM |
L104 |
887 |
Ezers |
ES |
Salime |
LME |
GM |
L102 |
888 |
Ezers |
ES |
San Esteban |
LME |
GM |
L112 |
889 |
Ezers |
ES |
Sau |
LME |
GM |
L260 |
890 |
Ezers |
ES |
Talarn |
LME |
GM |
L133 |
891 |
Ezers |
ES |
Tanes |
LME |
GM |
L139 |
892 |
Ezers |
ES |
Valparaíso |
LME |
GM |
L116 |
893 |
Ezers |
ES |
Vilasouto |
LME |
GM |
L121 |
894 |
Ezers |
ES |
Yeguas |
LME |
GM |
L113 |
895 |
Ezers |
FI |
Ähtärinjärvi |
LNO |
GM |
L3872 |
896 |
Ezers |
FI |
Haukkajärvi |
LNO |
HG |
L1126 |
897 |
Ezers |
FI |
Joutsijärvi |
LNO |
GM |
L1127 |
898 |
Ezers |
FI |
Jyväsjärvi |
LNO |
GM |
L1128 |
899 |
Ezers |
FI |
Keskijärvi |
LNO |
GM |
L1129 |
900 |
Ezers |
FI |
Luujärvi |
LNO |
HG |
L1130 |
901 |
Ezers |
FI |
Pääjärvi |
LNO |
HG |
L3820 |
902 |
Ezers |
FI |
Pieksänjärvi |
LNO |
GM |
L3823 |
903 |
Ezers |
FI |
Punelia, Neittysaari 158 |
LNO |
HG |
L1014 |
904 |
Ezers |
FI |
Salmijärvi |
LNO |
GM |
L1131 |
905 |
Ezers |
FI |
Tevänti, keskiosa 1 |
LNO |
HG |
L1024 |
906 |
Ezers |
FI |
Tuomiojärvi |
LNO |
GM |
L3822 |
907 |
Ezers |
FR |
Aiguebelette-le-Lac |
LAL |
GM |
L984 |
908 |
Ezers |
FR |
Annecy |
LAL |
HG |
L98 |
909 |
Ezers |
FR |
Le Bourget-du-Lac |
LAL |
GM |
L983 |
910 |
Ezers |
FR |
Cazaux |
LCE |
HG |
L95 |
911 |
Ezers |
FR |
Hourtin-carcans |
LCE |
GM |
L96 |
912 |
Ezers |
FR |
Lacanau |
LCE |
GM |
L97 |
913 |
Ezers |
FR |
Laffrey |
LAL |
HG |
L975 |
914 |
Ezers |
FR |
Léman |
LAL |
GM |
L985 |
915 |
Ezers |
FR |
Petichet |
LAL |
GM |
L978 |
916 |
Ezers |
FR |
Sainte-Croix |
LME |
GM |
L4022 |
917 |
Ezers |
FR |
Saint-Point |
LCE |
GM |
L99 |
918 |
Ezers |
FR |
Saint-Cassien |
LME |
GM |
L4021 |
919 |
Ezers |
FR |
Sylans |
LAL |
GM |
L980 |
920 |
Ezers |
GR |
Fragma Thisavrou |
LME |
GM |
L3935 |
921 |
Ezers |
GR |
Tehniti Limni Tavropou (Plastira) |
LME |
HG |
L3941 |
922 |
Ezers |
HU |
Kunkápolnási-mocsár |
LCE |
HG |
L1078 |
923 |
Ezers |
HU |
Balaton, Keszthelyi-öböl |
LCE |
GM |
L1073 |
924 |
Ezers |
HU |
Balaton, Balatonfüredi-öböl |
LCE |
HG |
L1075 |
925 |
Ezers |
HU |
Velencei-tó, Gárdony |
LCE |
GM |
L1074 |
926 |
Ezers |
HU |
Kis-Balaton, Vörsi-víz |
LCE |
HG |
L1076 |
927 |
Ezers |
IE |
Lough Ballynakill |
LAT |
GM |
L354 |
928 |
Ezers |
IE |
Lough Dromore |
LAT |
HG |
L321 |
929 |
Ezers |
IE |
Lough Lattone |
LAT |
HG |
L3926 |
930 |
Ezers |
IE |
Lough Acrow |
LAT |
GM |
L399 |
931 |
Ezers |
IE |
Lough Akibbon |
LNO |
HG |
L553 |
932 |
Ezers |
IE |
Lough Annamakerrig |
LAT |
GM |
L329 |
933 |
Ezers |
IE |
Lough Atorick |
LNO |
GM |
L387 |
934 |
Ezers |
IE |
Lough Ballycullinan |
LAT |
GM |
L309 |
935 |
Ezers |
IE |
Lough Bunny |
LAT |
HG |
L103 |
936 |
Ezers |
IE |
Lough Columbkille |
LAT |
HG |
L570 |
937 |
Ezers |
IE |
Lough Doo (Doolough) |
LNO |
GM |
L434 |
938 |
Ezers |
IE |
Lough Dunglow |
LNO |
HG |
L357 |
939 |
Ezers |
IE |
Lough Easky |
LNO |
HG |
L421 |
940 |
Ezers |
IE |
Lough Ennell |
LAT |
GM |
L292 |
941 |
Ezers |
IE |
Lough Garadice |
LAT |
GM |
L338 |
942 |
Ezers |
IE |
Lough Graney |
LNO |
GM |
L473 |
943 |
Ezers |
IE |
Lough Guitane |
LNO |
HG |
L424 |
944 |
Ezers |
IE |
Lough Inchiquin |
LAT |
GM |
L295 |
945 |
Ezers |
IE |
Lough Lene |
LAT |
HG |
L106 |
946 |
Ezers |
IE |
Lough Lickeen |
LNO |
GM |
L435 |
947 |
Ezers |
IE |
Lough Moher |
LNO |
HG |
L882 |
948 |
Ezers |
IE |
Lough Nahasleam |
LAT |
HG |
L351 |
949 |
Ezers |
IE |
Lough Naminn |
LAT |
HG |
L375 |
950 |
Ezers |
IE |
Lough O'Flynn |
LAT |
HG |
L290 |
951 |
Ezers |
IE |
Lough Owel |
LAT |
HG |
L293 |
952 |
Ezers |
IE |
Lough MacNean Lower |
LAT |
GM |
L3893 |
953 |
Ezers |
IE |
Lough MacNean Upper |
LAT |
HG |
L1156 |
954 |
Ezers |
IE |
Lough Melvin |
LAT |
GM |
L1160 |
955 |
Ezers |
IT |
Bacino del Medio Flumendosa |
LME |
GM |
L1125 |
956 |
Ezers |
IT |
Bacino dell'Alto Flumendosa |
LME |
GM |
L3396 |
957 |
Ezers |
IT |
Bacino di Cucchinadorza |
LME |
GM |
L1123 |
958 |
Ezers |
IT |
Bacino di Punta Gennarta |
LME |
GM |
L1124 |
959 |
Ezers |
IT |
Lago di Caldaro |
LAL |
HG |
L1112 |
960 |
Ezers |
IT |
Lago di Candia |
LAL |
GM |
L1113 |
961 |
Ezers |
IT |
Lago di Como |
LAL |
GM |
L1108 |
962 |
Ezers |
IT |
Lago di Endine |
LAL |
HG |
L1114 |
963 |
Ezers |
IT |
Lago di Garda |
LAL |
HG |
L1110 |
964 |
Ezers |
IT |
Lago di Mezzola |
LAL |
GM |
L1111 |
965 |
Ezers |
IT |
Lago di Montorfano |
LAL |
HG |
L1115 |
966 |
Ezers |
IT |
Lago di Piano |
LAL |
GM |
L1116 |
967 |
Ezers |
IT |
Lago di Segrino |
LAL |
HG |
L1117 |
968 |
Ezers |
LT |
Alnis |
LCE |
HG |
L4005 |
969 |
Ezers |
LT |
Dusia |
LCE |
HG |
L583 |
970 |
Ezers |
LT |
Lūkštas |
LCE |
GM |
L574 |
971 |
Ezers |
LT |
Plateliai |
LCE |
HG |
L585 |
972 |
Ezers |
LT |
Rubikiai |
LCE |
GM |
L3204 |
973 |
Ezers |
LT |
Šventas |
LCE |
HG |
L3999 |
974 |
Ezers |
LV |
Lake Burtnieks |
LCE |
GM |
L339 |
975 |
Ezers |
LV |
Lake Kanieris |
LCE |
HG |
L340 |
976 |
Ezers |
LV |
Lake Kisezers |
LCE |
GM |
L343 |
977 |
Ezers |
LV |
Lake Liepajas |
LCE |
HG |
L345 |
978 |
Ezers |
LV |
Lake Raznas |
LCE |
HG |
L349 |
979 |
Ezers |
LV |
Lake Usmas |
LCE |
HG |
L359 |
980 |
Ezers |
NL |
Achterste Goorven |
LCE |
GM |
L3795 |
981 |
Ezers |
NL |
Ankeveense Plassen |
LCE |
HG |
L3755 |
982 |
Ezers |
NL |
Bergven |
LCE |
HG |
L3811 |
983 |
Ezers |
NL |
Beuven |
LCE |
HG |
L3794 |
984 |
Ezers |
NL |
Botshol |
LCE |
HG |
L436 |
985 |
Ezers |
NL |
Broekvelden |
LCE |
HG |
L3731 |
986 |
Ezers |
NL |
Fluessen |
LCE |
GM |
L416 |
987 |
Ezers |
NL |
Gaasperplas |
LCE |
HG |
L3359 |
988 |
Ezers |
NL |
Gooimeer |
LCE |
GM |
L427 |
989 |
Ezers |
NL |
Groot Huisven |
LCE |
GM |
L3814 |
990 |
Ezers |
NL |
Naardermeer |
LCE |
HG |
L935 |
991 |
Ezers |
NL |
Nieuwemeer |
LCE |
GM |
L3728 |
992 |
Ezers |
NL |
Nieuwkoopse Plassen |
LCE |
GM |
L566 |
993 |
Ezers |
NL |
Rauwven |
LCE |
GM |
L3812 |
994 |
Ezers |
NL |
Spiegelplas |
LCE |
HG |
L3729 |
995 |
Ezers |
NL |
Veluwemeer |
LCE |
HG |
L274 |
996 |
Ezers |
NL |
Venrode Midden |
LCE |
GM |
L3797 |
997 |
Ezers |
NL |
Vlietlanden |
LCE |
GM |
L3815 |
998 |
Ezers |
NL |
Wieden |
LCE |
GM |
L4002 |
999 |
Ezers |
NL |
Zegerplas |
LCE |
GM |
L3730 |
1000 |
Ezers |
NL |
Zevenhuizerplas |
LCE |
HG |
L3727 |
1001 |
Ezers |
PL |
Bobięcińskie Wielkie |
LCE |
HG |
L638 |
1002 |
Ezers |
PL |
Busznica |
LCE |
HG |
L1 |
1003 |
Ezers |
PL |
Cieszęcino |
LCE |
HG |
L651 |
1004 |
Ezers |
PL |
Długie Wigierskie |
LCE |
HG |
L3 |
1005 |
Ezers |
PL |
Gaładuś |
LCE |
HG |
L5 |
1006 |
Ezers |
PL |
Gwiazdy |
LCE |
GM |
L636 |
1007 |
Ezers |
PL |
Jegocin |
LCE |
HG |
L634 |
1008 |
Ezers |
PL |
Jeleń |
LCE |
HG |
L637 |
1009 |
Ezers |
PL |
Kamieniczno |
LCE |
HG |
L650 |
1010 |
Ezers |
PL |
Kiedrowickie |
LCE |
GM |
L1035 |
1011 |
Ezers |
PL |
Kołowin |
LCE |
HG |
L632 |
1012 |
Ezers |
PL |
Krępsko Długie |
LCE |
HG |
L635 |
1013 |
Ezers |
PL |
Majcz Wielki |
LCE |
HG |
L633 |
1014 |
Ezers |
PL |
Miałkie |
LCE |
GM |
L311 |
1015 |
Ezers |
PL |
Mokre |
LCE |
GM |
L6 |
1016 |
Ezers |
PL |
Nicemino |
LCE |
HG |
L652 |
1017 |
Ezers |
PL |
Piasek |
LCE |
HG |
L645 |
1018 |
Ezers |
PL |
Śmiadowo |
LCE |
HG |
L551 |
1019 |
Ezers |
PL |
Wiłkokuk |
LCE |
HG |
L289 |
1020 |
Ezers |
PL |
Wiżajny |
LCE |
GM |
L344 |
1021 |
Ezers |
PL |
Zelwa |
LCE |
HG |
L307 |
1022 |
Ezers |
PT |
Aguieira |
LME |
GM |
L3465 |
1023 |
Ezers |
PT |
Alto Lindoso |
LME |
GM |
L119 |
1024 |
Ezers |
PT |
Caniçada |
LME |
GM |
L208 |
1025 |
Ezers |
PT |
Fronhas |
LME |
GM |
L210 |
1026 |
Ezers |
PT |
Maranhão |
LME |
GM |
L241 |
1027 |
Ezers |
PT |
Montargil |
LME |
GM |
L3463 |
1028 |
Ezers |
PT |
Monte da Rocha |
LME |
GM |
L249 |
1029 |
Ezers |
PT |
Pracana |
LME |
GM |
L3566 |
1030 |
Ezers |
SE |
Bäen |
LNO |
GM |
L897 |
1031 |
Ezers |
SE |
Baktsjaure |
LNO |
HG |
L883 |
1032 |
Ezers |
SE |
Bysjön |
LNO |
HG |
L869 |
1033 |
Ezers |
SE |
Dalkarlsaspen |
LNO |
GM |
L957 |
1034 |
Ezers |
SE |
Degervattnet |
LNO |
HG |
L879 |
1035 |
Ezers |
SE |
Fiolen |
LNO |
HG |
L910 |
1036 |
Ezers |
SE |
Försjön |
LNO |
HG |
L871 |
1037 |
Ezers |
SE |
Gryten |
LNO |
GM |
L3762 |
1038 |
Ezers |
SE |
Hjärtsjön |
LNO |
GM |
L895 |
1039 |
Ezers |
SE |
Limmingsjön |
LNO |
HG |
L878 |
1040 |
Ezers |
SE |
Marsjön |
LNO |
HG |
L880 |
1041 |
Ezers |
SE |
Örvattnet |
LNO |
GM |
L892 |
1042 |
Ezers |
SE |
Övre Skärsjön |
LNO |
GM |
L3764 |
1043 |
Ezers |
SE |
Pahajärvi |
LNO |
HG |
L874 |
1044 |
Ezers |
SE |
Remmarsjön |
LNO |
HG |
L877 |
1045 |
Ezers |
SE |
Sangen |
LNO |
HG |
L872 |
1046 |
Ezers |
SE |
Spjutmosjön |
LNO |
GM |
L3766 |
1047 |
Ezers |
SE |
Stensjön |
LNO |
HG |
L870 |
1048 |
Ezers |
SE |
Stensjön(2) |
LNO |
HG |
L881 |
1049 |
Ezers |
SE |
Sundträsket |
LNO |
GM |
L885 |
1050 |
Ezers |
SE |
Täfteträsket |
LNO |
GM |
L876 |
1051 |
Ezers |
SE |
Toftan |
LNO |
GM |
L3763 |
1052 |
Ezers |
SE |
Valasjön |
LNO |
HG |
L873 |
1053 |
Ezers |
SE |
Vikholmen |
LNO |
GM |
L886 |
1054 |
Ezers |
SE |
Vuotnersjön |
LNO |
HG |
L884 |
1055 |
Ezers |
SI |
Blejsko jezero |
LAL |
GM |
L3995 |
1056 |
Ezers |
SI |
Bohinjsko jezero |
LAL |
HG |
L3998 |
1057 |
Ezers |
UK |
Bassenthwaite Lake |
LNO |
GM |
L431 |
1058 |
Ezers |
UK |
Bosherston Lake, Central Arm |
LCE |
HG |
L442 |
1059 |
Ezers |
UK |
Buttermere |
LNO |
HG |
L3869 |
1060 |
Ezers |
UK |
Cam Loch |
LNO |
HG |
L514 |
1061 |
Ezers |
UK |
Carlingwark Loch |
LCE |
GM |
L320 |
1062 |
Ezers |
UK |
Cashel Upper Lough |
LAT |
GM |
L369 |
1063 |
Ezers |
UK |
Chasewater |
LAT |
GM |
L3843 |
1064 |
Ezers |
UK |
Coolyermer Lough |
LAT |
HG |
L346 |
1065 |
Ezers |
UK |
Crose Mere |
LAT |
GM |
L3838 |
1066 |
Ezers |
UK |
Crummock Water |
LNO |
HG |
L3809 |
1067 |
Ezers |
UK |
Derwent Water |
LNO |
HG |
L458 |
1068 |
Ezers |
UK |
Ennerdale Water |
LNO |
HG |
L3864 |
1069 |
Ezers |
UK |
Esthwaite Water or “Claife, Wray Mires Tarn” |
LNO |
GM |
L3870 |
1070 |
Ezers |
UK |
Frensham Great Pond |
LCE |
GM |
L3846 |
1071 |
Ezers |
UK |
Grasmere |
LNO |
GM |
L966 |
1072 |
Ezers |
UK |
Hanmer Mere |
LAT |
GM |
L447 |
1073 |
Ezers |
UK |
Hornsea Mere |
LAT |
GM |
L3842 |
1074 |
Ezers |
UK |
Keenaghan Lough |
LAT |
GM |
L391 |
1075 |
Ezers |
UK |
Kenfig Pool |
LCE |
HG |
L465 |
1076 |
Ezers |
UK |
Lake of Menteith |
LNO |
GM |
L981 |
1077 |
Ezers |
UK |
Lattone |
LAT |
HG |
L3892 |
1078 |
Ezers |
UK |
Linlithgow Loch |
LCE |
GM |
L3691 |
1079 |
Ezers |
UK |
Llangorse Lake |
LCE |
GM |
L3871 |
1080 |
Ezers |
UK |
Llyn Coron |
LCE |
GM |
L3873 |
1081 |
Ezers |
UK |
Llyn Cwellyn |
LNO |
HG |
L3865 |
1082 |
Ezers |
UK |
Llyn Llygeirian |
LAT |
GM |
L3839 |
1083 |
Ezers |
UK |
Llyn Padarn |
LNO |
GM |
L3863 |
1084 |
Ezers |
UK |
Llyn Tegid or Bala Lake |
LNO |
HG |
L3866 |
1085 |
Ezers |
UK |
Locanan Lacasdail or Laxadale Lochs |
LNO |
GM |
L3741 |
1086 |
Ezers |
UK |
Loch a' Bhraoin |
LNO |
HG |
L3752 |
1087 |
Ezers |
UK |
Loch Borralie |
LAT |
HG |
L259 |
1088 |
Ezers |
UK |
Loch Brora |
LNO |
HG |
L3740 |
1089 |
Ezers |
UK |
Loch Calder |
LAT |
HG |
L437 |
1090 |
Ezers |
UK |
Loch Dee |
LNO |
GM |
L3756 |
1091 |
Ezers |
UK |
Loch Doilet |
LNO |
HG |
L3749 |
1092 |
Ezers |
UK |
Loch Druidibeag |
LNO |
HG |
L3717 |
1093 |
Ezers |
UK |
Loch Dun na Cille |
LNO |
GM |
L3748 |
1094 |
Ezers |
UK |
Loch Grannoch |
LNO |
GM |
L450 |
1095 |
Ezers |
UK |
Loch Laidon |
LNO |
GM |
L986 |
1096 |
Ezers |
UK |
Loch Leven |
LAT |
GM |
L3686 |
1097 |
Ezers |
UK |
Loch Lomond North Basin |
LNO |
HG |
L3888 |
1098 |
Ezers |
UK |
Loch Lomond South Basin |
LNO |
GM |
L3890 |
1099 |
Ezers |
UK |
Loch Lubnaig |
LNO |
HG |
L481 |
1100 |
Ezers |
UK |
Loch Maree |
LNO |
HG |
L3750 |
1101 |
Ezers |
UK |
Loch Ness |
LNO |
HG |
L3751 |
1102 |
Ezers |
UK |
Loch of Clunie |
LNO |
GM |
L518 |
1103 |
Ezers |
UK |
Loch of Lowes |
LNO |
GM |
L3738 |
1104 |
Ezers |
UK |
Loch of Swannay |
LCE |
GM |
L3688 |
1105 |
Ezers |
UK |
Loch Osgaig |
LNO |
HG |
L3705 |
1106 |
Ezers |
UK |
Loch Ossian |
LNO |
HG |
L466 |
1107 |
Ezers |
UK |
Loch Sgealtair |
LAT |
HG |
L3530 |
1108 |
Ezers |
UK |
Loch Tarff |
LNO |
HG |
L3754 |
1109 |
Ezers |
UK |
Loch Watston |
LAT |
HG |
L3545 |
1110 |
Ezers |
UK |
Lochindorb |
LNO |
HG |
L3753 |
1111 |
Ezers |
UK |
Lough Ash |
LAT |
HG |
L363 |
1112 |
Ezers |
UK |
Lough Carn |
LAT |
HG |
L390 |
1113 |
Ezers |
UK |
Lough Melvin |
LAT |
GM |
L972 |
1114 |
Ezers |
UK |
Lough Muck |
LAT |
GM |
L365 |
1115 |
Ezers |
UK |
Lower MacNean |
LAT |
GM |
L967 |
1116 |
Ezers |
UK |
Loweswater |
LNO |
GM |
L461 |
1117 |
Ezers |
UK |
Martnaham Loch |
LCE |
HG |
L3698 |
1118 |
Ezers |
UK |
Tatton Mere |
LAT |
GM |
L3837 |
1119 |
Ezers |
UK |
The Mere |
LAT |
GM |
L3841 |
1120 |
Ezers |
UK |
Upper MacNean |
LAT |
HG |
L965 |
1121 |
Ezers |
UK |
Upton Broad |
LCE |
HG |
L454 |
1122 |
Ezers |
UK |
Wast Water |
LNO |
HG |
L3867 |
1123 |
Ezers |
UK |
West Loch Ollay |
LCE |
HG |
L3690 |
1124 |
Ezers |
UK |
Woodhall Loch |
LNO |
HG |
L3739 |
1125 |
Piekrastes/pārejas |
BE |
Beneden-Zeeschelde |
CNE |
GM |
T1018 |
1126 |
Piekrastes/pārejas |
CY |
Limassol Bay |
CME |
GM |
C358 |
1127 |
Piekrastes/pārejas |
DE |
Amrum |
CNE |
GM |
C425 |
1128 |
Piekrastes/pārejas |
DE |
Dithmarschen Bight |
CNE |
GM |
C330 |
1129 |
Piekrastes/pārejas |
DE |
Eastern Ems |
CNE |
GM |
C336 |
1130 |
Piekrastes/pārejas |
DE |
Geltinger Birk |
CBA |
GM |
C429 |
1131 |
Piekrastes/pārejas |
DE |
Hever |
CNE |
GM |
C412 |
1132 |
Piekrastes/pārejas |
DE |
Hörnum tidal basin |
CNE |
HG |
C422 |
1133 |
Piekrastes/pārejas |
DE |
Northern peninsula Darß-Zingst |
CBA |
GM |
C308 |
1134 |
Piekrastes/pārejas |
DE |
Spiekeroog Wadden Sea |
CNE |
GM |
C419 |
1135 |
Piekrastes/pārejas |
DE |
Trischen-Blauort |
CNE |
GM |
C410 |
1136 |
Piekrastes/pārejas |
DE |
Wangerooge Open Sea |
CNE |
GM |
C428 |
1137 |
Piekrastes/pārejas |
DE |
Western Ems |
CNE |
GM |
C411 |
1138 |
Piekrastes/pārejas |
DK |
Århus Bugt (DMU 427) |
CNE |
GM |
C3573 |
1139 |
Piekrastes/pārejas |
DK |
Bælthavet — Fynshoved (DMU 935) |
CNE |
GM |
C3558 |
1140 |
Piekrastes/pārejas |
DK |
Bornholm west (DMU 1040050 Rønne) |
CBA |
GM |
C3587 |
1141 |
Piekrastes/pārejas |
DK |
Danish Wadden Sea — inner part |
CNE |
GM |
C3258 |
1142 |
Piekrastes/pārejas |
DK |
Dybsø Fjord (103250 N Rønnen) |
CBA |
GM |
C3582 |
1143 |
Piekrastes/pārejas |
DK |
Faxe Bugt — Stevns (DMU 441) |
CBA |
GM |
C3580 |
1144 |
Piekrastes/pārejas |
DK |
Hjelm Bugt (DMU 0901032) |
CBA |
GM |
C3576 |
1145 |
Piekrastes/pārejas |
DK |
Kattegat — Læsø Rende (DMU 403) |
CNE |
GM |
C3544 |
1146 |
Piekrastes/pārejas |
DK |
Øresund north (DMU 431) |
CNE |
GM |
C3564 |
1147 |
Piekrastes/pārejas |
DK |
Danish Wadden Sea — outer part (DMU 1510008) |
CNE |
GM |
C3529 |
1148 |
Piekrastes/pārejas |
DK |
Jylland west coast — Hirtshals (1013) |
CNE |
GM |
C3504 |
1149 |
Piekrastes/pārejas |
EE |
Kõiguste laht |
CBA |
GM |
C3246 |
1150 |
Piekrastes/pārejas |
EE |
Küdema laht |
CBA |
HG |
C925 |
1151 |
Piekrastes/pārejas |
ES |
Arenys-Matar |
CME |
GM |
C3515 |
1152 |
Piekrastes/pārejas |
ES |
Bahía de El Confital |
CNE |
GM |
C3510 |
1153 |
Piekrastes/pārejas |
ES |
Bahía de Santander |
CNE |
GM |
T3776 |
1154 |
Piekrastes/pārejas |
ES |
Barbate |
CNE |
GM |
C3388 |
1155 |
Piekrastes/pārejas |
ES |
Cabo de Gata |
CME |
HG |
C3435 |
1156 |
Piekrastes/pārejas |
ES |
Hospitalet-Ametlla |
CME |
HG |
C3516 |
1157 |
Piekrastes/pārejas |
ES |
Matxitxako-Getaria |
CNE |
HG |
C3402 |
1158 |
Piekrastes/pārejas |
ES |
Estuario del Oka |
CNE |
GM |
T3395 |
1159 |
Piekrastes/pārejas |
ES |
Puerto de Almería |
CME |
GM |
T3390 |
1160 |
Piekrastes/pārejas |
ES |
Tossa-Sant Feliú |
CME |
HG |
C3513 |
1161 |
Piekrastes/pārejas |
ES |
Trafalgar |
CNE |
HG |
C3398 |
1162 |
Piekrastes/pārejas |
FI |
Bågaskär |
CBA |
GM |
C3918 |
1163 |
Piekrastes/pārejas |
FI |
Bergö |
CBA |
GM |
C1023 |
1164 |
Piekrastes/pārejas |
FI |
Domarkobban |
CBA |
HG |
C3917 |
1165 |
Piekrastes/pārejas |
FI |
Hailuoto |
CBA |
HG |
C1033 |
1166 |
Piekrastes/pārejas |
FI |
Järviluoto |
CBA |
GM |
C3927 |
1167 |
Piekrastes/pārejas |
FI |
Långskär |
CBA |
HG |
C3919 |
1168 |
Piekrastes/pārejas |
FI |
Perämeri |
CBA |
HG |
C1013 |
1169 |
Piekrastes/pārejas |
FI |
Pjelaxfjärden |
CBA |
GM |
C3924 |
1170 |
Piekrastes/pārejas |
FI |
Putsaari |
CBA |
HG |
C3925 |
1171 |
Piekrastes/pārejas |
FI |
Rounakari |
CBA |
HG |
C1028 |
1172 |
Piekrastes/pārejas |
FI |
Seili |
CBA |
GM |
C1012 |
1173 |
Piekrastes/pārejas |
FR |
Anse du Cul de Loup, Anse de Jonville |
CNE |
HG |
C3769 |
1174 |
Piekrastes/pārejas |
FR |
Arcachon amont |
CNE |
GM |
T933 |
1175 |
Piekrastes/pārejas |
FR |
Arcachon Amont |
CNE |
GM |
C3835 |
1176 |
Piekrastes/pārejas |
FR |
Baie de Bourgneuf |
CNE |
GM |
C4009 |
1177 |
Piekrastes/pārejas |
FR |
Baie de La Ciotat |
CME |
HG |
C3358 |
1178 |
Piekrastes/pārejas |
FR |
Baie de La Ciotat 2 |
CME |
GM |
C3773 |
1179 |
Piekrastes/pārejas |
FR |
Baie des Veys |
CNE |
HG |
T3639 |
1180 |
Piekrastes/pārejas |
FR |
Baie du Mont-Saint-Michel Ouest |
CNE |
HG |
C4020 |
1181 |
Piekrastes/pārejas |
FR |
Baie du Mont-Saint-Michel Sud |
CNE |
HG |
C3630 |
1182 |
Piekrastes/pārejas |
FR |
Berck-sur-Mer |
CNE |
HG |
C3771 |
1183 |
Piekrastes/pārejas |
FR |
Campoloro |
CME |
HG |
C3369 |
1184 |
Piekrastes/pārejas |
FR |
Campoloro 2 |
CME |
GM |
C3775 |
1185 |
Piekrastes/pārejas |
FR |
Chausey |
CNE |
HG |
C3615 |
1186 |
Piekrastes/pārejas |
FR |
Concarneau large |
CNE |
GM |
C4019 |
1187 |
Piekrastes/pārejas |
FR |
Côte de Nacre |
CNE |
GM |
C3889 |
1188 |
Piekrastes/pārejas |
FR |
Estuaire de la Gironde |
CNE |
GM |
T3772 |
1189 |
Piekrastes/pārejas |
FR |
Estuaire de l'Orne |
CNE |
GM |
T3640 |
1190 |
Piekrastes/pārejas |
FR |
Estuaire du Rhône |
CME |
GM |
T3406 |
1191 |
Piekrastes/pārejas |
FR |
Étang de Lapalme |
CME |
HG |
T3896 |
1192 |
Piekrastes/pārejas |
FR |
Etretat et Senneville |
CNE |
GM |
C3767 |
1193 |
Piekrastes/pārejas |
FR |
Fond estuarien de la baie du mont Saint-Michel |
CNE |
HG |
T3770 |
1194 |
Piekrastes/pārejas |
FR |
Golfe du Morbihan |
CNE |
HG |
C4010 |
1195 |
Piekrastes/pārejas |
FR |
Île du Levant |
CME |
HG |
C3366 |
1196 |
Piekrastes/pārejas |
FR |
Île du Levant 2 |
CME |
GM |
C3774 |
1197 |
Piekrastes/pārejas |
FR |
Le Cap Romain, Saint-Aubin, Bernires, Courseulles |
CNE |
GM |
C3768 |
1198 |
Piekrastes/pārejas |
FR |
Lorient Groix |
CNE |
HG |
C4015 |
1199 |
Piekrastes/pārejas |
FR |
Merville-Franceville |
CNE |
GM |
C3627 |
1200 |
Piekrastes/pārejas |
FR |
Paimpol Perros-Guirrec |
CNE |
HG |
C4011 |
1201 |
Piekrastes/pārejas |
FR |
Pertuis charentais |
CNE |
GM |
C932 |
1202 |
Piekrastes/pārejas |
FR |
Rade de Brest |
CNE |
GM |
C4013 |
1203 |
Piekrastes/pārejas |
FR |
Tatihou |
CNE |
HG |
C3618 |
1204 |
Piekrastes/pārejas |
FR |
Thau |
CME |
GM |
T3409 |
1205 |
Piekrastes/pārejas |
GR |
S. Evvoikos gulf |
CME |
HG |
C953 |
1206 |
Piekrastes/pārejas |
GR |
Saronikos gulf |
CME |
GM |
C934 |
1207 |
Piekrastes/pārejas |
GR |
Thessaloniki gulf |
CME |
GM |
C952 |
1208 |
Piekrastes/pārejas |
IE |
Cork Harbour |
CNE |
GM |
C991 |
1209 |
Piekrastes/pārejas |
IE |
Dublin Bay |
CNE |
GM |
C987 |
1210 |
Piekrastes/pārejas |
IE |
Garavoge Estuary |
CNE |
GM |
T3928 |
1211 |
Piekrastes/pārejas |
IE |
Inner Clew Bay |
CNE |
HG |
C3929 |
1212 |
Piekrastes/pārejas |
IE |
Lough Foyle |
CNE |
HG |
C316 |
1213 |
Piekrastes/pārejas |
IE |
Malahide Bay |
CNE |
GM |
C3930 |
1214 |
Piekrastes/pārejas |
IE |
Newport Bay |
CNE |
HG |
T3931 |
1215 |
Piekrastes/pārejas |
IE |
Outer Dundalk Bay |
CNE |
GM |
C3932 |
1216 |
Piekrastes/pārejas |
IE |
Sligo Bay |
CNE |
HG |
C3933 |
1217 |
Piekrastes/pārejas |
IE |
Suir Estuary Lower |
CNE |
GM |
T996 |
1218 |
Piekrastes/pārejas |
IE |
Westport Bay |
CNE |
HG |
T3934 |
1219 |
Piekrastes/pārejas |
IE |
Wexford Harbour |
CNE |
HG |
C988 |
1220 |
Piekrastes/pārejas |
IT |
Antignano |
CME |
GM |
C3170 |
1221 |
Piekrastes/pārejas |
IT |
Carbonifera |
CME |
HG |
C3144 |
1222 |
Piekrastes/pārejas |
IT |
Castagneto |
CME |
GM |
C3198 |
1223 |
Piekrastes/pārejas |
IT |
Cattolica |
CME |
HG |
C3164 |
1224 |
Piekrastes/pārejas |
IT |
Cesenatico |
CME |
GM |
C3202 |
1225 |
Piekrastes/pārejas |
IT |
Conero |
CME |
HG |
C3129 |
1226 |
Piekrastes/pārejas |
IT |
Golfo di Milazzo |
CME |
HG |
C3168 |
1227 |
Piekrastes/pārejas |
IT |
Imperia |
CME |
GM |
C3188 |
1228 |
Piekrastes/pārejas |
IT |
Marinella — Foce del Magra |
CME |
GM |
C3201 |
1229 |
Piekrastes/pārejas |
IT |
Miramare |
CME |
HG |
C3126 |
1230 |
Piekrastes/pārejas |
IT |
Porto Cesareo |
CME |
HG |
C3140 |
1231 |
Piekrastes/pārejas |
IT |
Punta Licosa |
CME |
HG |
C3134 |
1232 |
Piekrastes/pārejas |
IT |
Punta Mesco |
CME |
HG |
C3131 |
1233 |
Piekrastes/pārejas |
IT |
Laguna di Venezia — Bacino meridionale |
CME |
GM |
T3851 |
1234 |
Piekrastes/pārejas |
IT |
Trappeto |
CME |
GM |
C3203 |
1235 |
Piekrastes/pārejas |
LT |
Curonian Lagoon Plume, Karklė |
CBA |
GM |
T3625 |
1236 |
Piekrastes/pārejas |
LT |
Southeastern Baltic Coast, Juodkrantė |
CBA |
GM |
C586 |
1237 |
Piekrastes/pārejas |
LV |
Latvian open Baltic Sea coastal zone |
CBA |
GM |
C4012 |
1238 |
Piekrastes/pārejas |
MT |
Majjiesa-Raheb |
CME |
HG |
C4037 |
1239 |
Piekrastes/pārejas |
MT |
Fliegu |
CME |
GM |
C4038 |
1240 |
Piekrastes/pārejas |
NL |
Eems-Dollard |
CNE |
GM |
T3658 |
1241 |
Piekrastes/pārejas |
NL |
Eems-Dollard kust |
CNE |
GM |
C3656 |
1242 |
Piekrastes/pārejas |
NL |
Hollandse kust |
CNE |
GM |
C3651 |
1243 |
Piekrastes/pārejas |
NL |
Waddenzee |
CNE |
GM |
C3657 |
1244 |
Piekrastes/pārejas |
NL |
Westerschelde |
CNE |
GM |
T134 |
1245 |
Piekrastes/pārejas |
NL |
Zeeuwse kust |
CNE |
GM |
C3655 |
1246 |
Piekrastes/pārejas |
PL |
Kępa Redłowska |
CBA |
GM |
C7 |
1247 |
Piekrastes/pārejas |
PL |
Mielizna Borzyńska |
CBA |
HG |
C286 |
1248 |
Piekrastes/pārejas |
PL |
Piaski Dziewicze |
CBA |
GM |
C8 |
1249 |
Piekrastes/pārejas |
PL |
Rowy |
CBA |
HG |
C287 |
1250 |
Piekrastes/pārejas |
PT |
Buarcos |
CNE |
GM |
C3955 |
1251 |
Piekrastes/pārejas |
PT |
Castelejo Costa Vicentina N |
CNE |
HG |
C3975 |
1252 |
Piekrastes/pārejas |
PT |
Espinho |
CNE |
GM |
C3585 |
1253 |
Piekrastes/pārejas |
PT |
Ingrina Costa Vicentina S |
CNE |
HG |
C3973 |
1254 |
Piekrastes/pārejas |
PT |
Inner Lima Ponte de Lima |
CNE |
GM |
T3982 |
1255 |
Piekrastes/pārejas |
PT |
Inner Minho Valença |
CNE |
GM |
T3984 |
1256 |
Piekrastes/pārejas |
PT |
Lagos bay |
CNE |
GM |
C3976 |
1257 |
Piekrastes/pārejas |
PT |
Outer Lima Viana do Castelo |
CNE |
HG |
T3983 |
1258 |
Piekrastes/pārejas |
PT |
Outer Minho Caminha |
CNE |
HG |
T3985 |
1259 |
Piekrastes/pārejas |
PT |
Ponte da Praia de Faro |
CNE |
HG |
C3978 |
1260 |
Piekrastes/pārejas |
PT |
Praia do Garrão |
CNE |
HG |
C3980 |
1261 |
Piekrastes/pārejas |
PT |
Ramalhete |
CNE |
GM |
C3979 |
1262 |
Piekrastes/pārejas |
SE |
Torhamns skärgård |
CBA |
GM |
C649 |
1263 |
Piekrastes/pārejas |
SE |
Gaviksfjärden |
CBA |
HG |
C3355 |
1264 |
Piekrastes/pārejas |
SE |
Hakefjord och Galterö |
CNE |
GM |
C3259 |
1265 |
Piekrastes/pārejas |
SE |
Harskärs och Trödjefjärden |
CBA |
HG |
C3130 |
1266 |
Piekrastes/pārejas |
SE |
Kungsbackafjorden — Nidingen |
CNE |
GM |
C4008 |
1267 |
Piekrastes/pārejas |
SE |
Långvinds- och Skärsåfjärden |
CBA |
HG |
C3127 |
1268 |
Piekrastes/pārejas |
SE |
N Kåvra |
CNE |
GM |
C3255 |
1269 |
Piekrastes/pārejas |
SE |
Skälderviken |
CNE |
GM |
C4006 |
1270 |
Piekrastes/pārejas |
SE |
Sydöstra Gotland, Suders |
CBA |
HG |
C3476 |
1271 |
Piekrastes/pārejas |
SE |
SV Holmöarna, N Kvarken |
CBA |
GM |
C3362 |
1272 |
Piekrastes/pārejas |
SE |
Askö-området |
CBA |
GM |
C750 |
1273 |
Piekrastes/pārejas |
SE |
Yttre Gävlebukten |
CBA |
GM |
C799 |
1274 |
Piekrastes/pārejas |
SE |
Ljusnans och Voxnans kustområde |
CBA |
GM |
C977 |
1275 |
Piekrastes/pārejas |
SE |
Gotlands östkust, Grogarn |
CBA |
HG |
C3471 |
1276 |
Piekrastes/pārejas |
SE |
Gullmarsfjorden |
CNE |
GM |
C733 |
1277 |
Piekrastes/pārejas |
SE |
Kosterfjorden |
CNE |
HG |
C734 |
1278 |
Piekrastes/pārejas |
SE |
Lysekils yttre skärgård |
CNE |
HG |
C3221 |
1279 |
Piekrastes/pārejas |
SE |
Kvarken- Örefjärden |
CBA |
HG |
C1015 |
1280 |
Piekrastes/pārejas |
SE |
Yxlan |
CBA |
GM |
C3635 |
1281 |
Piekrastes/pārejas |
SE |
V Landskrona och Lommabukten |
CNE |
GM |
C4007 |
1282 |
Piekrastes/pārejas |
SI |
Piran 000F |
CME |
HG |
C3959 |
1283 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Belfast Lough (outer) |
CNE |
GM |
C313 |
1284 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Blackwater Estuary |
CNE |
HG |
T414 |
1285 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Boulby Coast |
CNE |
HG |
C397 |
1286 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Busta Voe, Shetland |
CNE |
HG |
C328 |
1287 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Cardigan Bay |
CNE |
HG |
C417 |
1288 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Carlingford Lough |
CNE |
GM |
C315 |
1289 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Carrick Roads |
CNE |
GM |
C3645 |
1290 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Chichester Harbour |
CNE |
GM |
C398 |
1291 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Cleddau Estuary |
CNE |
HG |
T4000 |
1292 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Clyde Estuary |
CNE |
GM |
T3819 |
1293 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Conwy Bay |
CNE |
HG |
C3646 |
1294 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Conwy Estuary |
CNE |
HG |
T3881 |
1295 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Cumbria Coast |
CNE |
HG |
C3830 |
1296 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Dart Estuary |
CNE |
HG |
T406 |
1297 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Dee Estuary |
CNE |
HG |
T393 |
1298 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Essex Coast |
CNE |
GM |
C1065 |
1299 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Exe Estuary |
CNE |
GM |
T3659 |
1300 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Firth of Clyde |
CNE |
GM |
C3455 |
1301 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Firth of Clyde — Kilbrannan Sound |
CNE |
GM |
C302 |
1302 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Foyle Estuary |
CNE |
GM |
T19 |
1303 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Holy Island-Budle Bay |
CNE |
GM |
C3713 |
1304 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Horden Coast |
CNE |
GM |
C420 |
1305 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Humber Estuary (Lower) |
CNE |
HG |
T409 |
1306 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Loch Indaal |
CNE |
HG |
C306 |
1307 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Loch Ryan |
CNE |
GM |
C360 |
1308 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Loch Torridon |
CNE |
HG |
C347 |
1309 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Lough Foyle |
CNE |
HG |
C316 |
1310 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Lower Forth Estuary |
CNE |
GM |
T366 |
1311 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Medway Estuary |
CNE |
GM |
T3692 |
1312 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Milford Haven |
CNE |
GM |
C3849 |
1313 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Montrose Basin |
CNE |
GM |
T364 |
1314 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
North Cornwall Coast |
CNE |
HG |
C356 |
1315 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Northumberland-Berwickshire Coast |
CNE |
HG |
C396 |
1316 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Orwell-Stour Estuary |
CNE |
GM |
T3693 |
1317 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Poole Harbour |
CNE |
GM |
T3694 |
1318 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Salcombe Harbour |
CNE |
GM |
C1025 |
1319 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Sandsound Voe |
CNE |
HG |
C3368 |
1320 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
St Bride's Bay |
CNE |
HG |
C3874 |
1321 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Stonehaven, Aberdeen |
CNE |
HG |
C1020 |
1322 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Strangford Lough |
CNE |
HG |
C493 |
1323 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Tees Estuary |
CNE |
GM |
T433 |
1324 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Thames Estuary |
CNE |
GM |
T3700 |
1325 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
The Wash (Outer) |
CNE |
HG |
C1044 |
1326 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Tor Bay |
CNE |
HG |
C3649 |
1327 |
Piekrastes/pārejas |
UK |
Tweed Estuary (lower) |
CNE |
HG |
T408 |
Trešās valstis, kas brīvprātīgi piedalās savstarpēji salīdzinošās kalbirēšanas tīklā:
Nr. |
Ūdeņu kategorija |
DV |
Vietas nosaukums |
IĢG |
Kvalitātes klašu robeža |
Vietas kods |
1328 |
Upe |
BG |
Danube — to Rousse |
REC |
GM |
R3302 |
1329 |
Upe |
BG |
Danube — to Oriahovo |
REC |
GM |
R3287 |
1330 |
Upe |
BG |
Djuljunitza to Djuljunitza |
REC |
GM |
R3320 |
1331 |
Upe |
BG |
Ogosta — to Kobilyak |
REC |
GM |
R3316 |
1332 |
Upe |
BG |
Vit — to Sadovets |
REC |
HG |
R3304 |
1333 |
Upe |
NO |
Aargaardsvassdraget-2 |
RNO |
GM |
R855 |
1334 |
Upe |
NO |
Akerselva, OSLEAKR4 |
RNO |
GM |
R675 |
1335 |
Upe |
NO |
Akerselva, OSLEAKR5 |
RNO |
GM |
R678 |
1336 |
Upe |
NO |
Benda |
RNO |
HG |
R786 |
1337 |
Upe |
NO |
Bygdaelva/Korsbrekke |
RNO |
HG |
R809 |
1338 |
Upe |
NO |
Dybingsvatnet, utloep |
RNO |
GM |
R761 |
1339 |
Upe |
NO |
Eldalen v/Espeset |
RNO |
GM |
R3407 |
1340 |
Upe |
NO |
Figgja |
RNO |
GM |
R847 |
1341 |
Upe |
NO |
Fosstoelbekken |
RNO |
GM |
R768 |
1342 |
Upe |
NO |
Frognerelva, OSLEFR05 |
RNO |
GM |
R670 |
1343 |
Upe |
NO |
Frognerelva, OSLEFRO4 |
RNO |
GM |
R667 |
1344 |
Upe |
NO |
Fuglevaagvassdraget |
RNO |
HG |
R815 |
1345 |
Upe |
NO |
Gira, HEDEGI02 |
RNO |
HG |
R660 |
1346 |
Upe |
NO |
Gira, HEDEGI03 |
RNO |
HG |
R663 |
1347 |
Upe |
NO |
Grisleelva |
RNO |
GM |
R806 |
1348 |
Upe |
NO |
Groena, HEDEGRO5 |
RNO |
HG |
R689 |
1349 |
Upe |
NO |
Haaelva, STREHAAE2 |
RNO |
GM |
R720 |
1350 |
Upe |
NO |
Halsjoeen, utloep, HEDEHAL1 |
RNO |
GM |
R682 |
1351 |
Upe |
NO |
Hesja |
RNO |
HG |
R785 |
1352 |
Upe |
NO |
Hildreelva |
RNO |
HG |
R811 |
1353 |
Upe |
NO |
Hotranvassdraget, Dalingbekken |
RNO |
GM |
R853 |
1354 |
Upe |
NO |
Hunnselva, OPPEHUN1 |
RNO |
GM |
R679 |
1355 |
Upe |
NO |
Knipselva |
RNO |
GM |
R3404 |
1356 |
Upe |
NO |
Kvernaani |
RNO |
HG |
R777 |
1357 |
Upe |
NO |
Lena, OPPELEN1 |
RNO |
GM |
R680 |
1358 |
Upe |
NO |
Logaana v/Laudal |
RNO |
HG |
R774 |
1359 |
Upe |
NO |
Lustadelva |
RNO |
HG |
R859 |
1360 |
Upe |
NO |
Moeska-1 |
RNO |
GM |
R781 |
1361 |
Upe |
NO |
Mokkaelva |
RNO |
HG |
R857 |
1362 |
Upe |
NO |
Nesvoldbekken, HEDEGRO3 |
RNO |
HG |
R687 |
1363 |
Upe |
NO |
Oestre Groena, HEDEGRO2 |
RNO |
HG |
R686 |
1364 |
Upe |
NO |
Oeynesvannet, bekk fra |
RNO |
HG |
R772 |
1365 |
Upe |
NO |
Ogna-1 |
RNO |
GM |
R844 |
1366 |
Upe |
NO |
Ogna-2 |
RNO |
GM |
R848 |
1367 |
Upe |
NO |
Raudelva v/Vaaje |
RNO |
HG |
R771 |
1368 |
Upe |
NO |
Rinda, OPPERIN1 |
RNO |
HG |
R674 |
1369 |
Upe |
NO |
Skauga-1 |
RNO |
GM |
R845 |
1370 |
Upe |
NO |
Skauga-2 |
RNO |
GM |
R846 |
1371 |
Upe |
NO |
Skuru |
RNO |
HG |
R788 |
1372 |
Upe |
NO |
Logna v/Smeland, nord |
RNO |
GM |
R773 |
1373 |
Upe |
NO |
Solnoervassdraget |
RNO |
HG |
R813 |
1374 |
Upe |
NO |
Spjelkavikvassdraget |
RNO |
HG |
R810 |
1375 |
Upe |
NO |
Storaani-2 |
RNO |
GM |
R780 |
1376 |
Upe |
NO |
Svartbekken, HEDESVR1 |
RNO |
GM |
R683 |
1377 |
Upe |
NO |
Tannaaa, HEDEGRO4 |
RNO |
HG |
R688 |
1378 |
Upe |
NO |
Tennfjordvassdraget |
RNO |
HG |
R812 |
1379 |
Upe |
NO |
Trylandvassdraget v/Barstoel |
RNO |
GM |
R779 |
1380 |
Upe |
NO |
Vaaraana, nord |
RNO |
GM |
R776 |
1381 |
Upe |
NO |
Vestre Groena, HEDEGRO1 |
RNO |
HG |
R684 |
1382 |
Upe |
NO |
Vikedalselva-11 |
RNO |
GM |
R3403 |
1383 |
Upe |
NO |
Visa v/Myklebostad |
RNO |
HG |
R842 |
1384 |
Upe |
NO |
Vismunda, OPPEVIS1 |
RNO |
HG |
R681 |
1385 |
Upe |
NO |
Vrangselva HEDEVRA6 |
RNO |
GM |
R3742 |
1386 |
Upe |
NO |
Vrangselva HEDEVRA7 |
RNO |
HG |
R3743 |
1387 |
Upe |
NO |
Vrangselva HEDEVRA8 |
RNO |
GM |
R3695 |
1388 |
Upe |
RO |
upstream Motatei (Balasan river) |
REC |
HG |
R1039 |
1389 |
Upe |
RO |
Mihai Viteazu (Berza river) |
REC |
GM |
R3827 |
1390 |
Upe |
RO |
Chiciu (Danube river) |
REC |
GM |
R3469 |
1391 |
Upe |
RO |
Moreni (Cricov river) |
REC |
HG |
R1107 |
1392 |
Upe |
RO |
Dragu Brad (Crisul Alb river) |
REC |
HG |
R3831 |
1393 |
Upe |
RO |
upstream Baile Homorod (Homorod ul Mare river) |
REC |
HG |
R3824 |
1394 |
Upe |
RO |
upstream Sacel (Iza river) |
REC |
HG |
R3826 |
1395 |
Upe |
RO |
upstream Cimpa (Jiu de Est river) |
REC |
HG |
R1094 |
1396 |
Upe |
RO |
upstream cf. Timis (Nadrag river) |
REC |
GM |
R642 |
1397 |
Upe |
RO |
upstream Nistoresti (Oltet river) |
REC |
HG |
R1103 |
1398 |
Upe |
RO |
Nedelea (Prahova river) |
REC |
GM |
R602 |
1399 |
Upe |
RO |
Pristol (Danube river) |
REC |
GM |
R3464 |
1400 |
Upe |
RO |
Dumitreni (Tarnava Mica river) |
REC |
GM |
R1097 |
1401 |
Upe |
RO |
upstream Arges (Danube river) |
REC |
GM |
R3467 |
1402 |
Ezers |
NO |
Aasrumvatnet |
LNO |
GM |
L3679 |
1403 |
Ezers |
NO |
Bandak |
LNO |
HG |
L3674 |
1404 |
Ezers |
NO |
Bergsjoeen |
LNO |
GM |
L3678 |
1405 |
Ezers |
NO |
Bogstadvannet |
LNO |
GM |
L829 |
1406 |
Ezers |
NO |
Borrevatnet |
LNO |
GM |
L3660 |
1407 |
Ezers |
NO |
Doelisjoeen |
LNO |
HG |
L3661 |
1408 |
Ezers |
NO |
Drivenesvatnet, NVE nr. 11147 |
LNO |
GM |
L821 |
1409 |
Ezers |
NO |
Fjotlandsvatn, NVE nr. 10400 |
LNO |
GM |
L740 |
1410 |
Ezers |
NO |
Gagnaasvatnet |
LNO |
HG |
L818 |
1411 |
Ezers |
NO |
Gaustadvatnet, NVE nr. 890 |
LNO |
GM |
L704 |
1412 |
Ezers |
NO |
Goksjoe |
LNO |
GM |
L3662 |
1413 |
Ezers |
NO |
Harasjoeen |
LNO |
HG |
L817 |
1414 |
Ezers |
NO |
Heggefjorden, NVE nr. 580 |
LNO |
HG |
L770 |
1415 |
Ezers |
NO |
Holmevatn, NVE-29741 |
LNO |
GM |
L3432 |
1416 |
Ezers |
NO |
Holmsjoeen, NVE-282 |
LNO |
GM |
L3357 |
1417 |
Ezers |
NO |
Hostovatnet, NVE nr. 955 |
LNO |
HG |
L807 |
1418 |
Ezers |
NO |
Hukusjoeen |
LNO |
HG |
L825 |
1419 |
Ezers |
NO |
Indre Espelandsvatnet, NVE-11095 |
LNO |
GM |
L3449 |
1420 |
Ezers |
NO |
Kleivsetvatnet, NVE nr. 11592 |
LNO |
GM |
L824 |
1421 |
Ezers |
NO |
Langen, NVE nr. 294 |
LNO |
GM |
L749 |
1422 |
Ezers |
NO |
Langtjernet, NVE-7272 |
LNO |
GM |
L3448 |
1423 |
Ezers |
NO |
Laugen |
LNO |
GM |
L726 |
1424 |
Ezers |
NO |
Leksdalsvatn, NVE nr. 942 |
LNO |
HG |
L778 |
1425 |
Ezers |
NO |
Lynvatnet, NVE nr. 37117 |
LNO |
HG |
L764 |
1426 |
Ezers |
NO |
Markusdalsvatnet, NVE-26000 |
LNO |
GM |
L3428 |
1427 |
Ezers |
NO |
Molandsvatnet, NVE nr. 1265 |
LNO |
GM |
L738 |
1428 |
Ezers |
NO |
Movatnet, NVE-1935 |
LNO |
GM |
L3450 |
1429 |
Ezers |
NO |
Nedre Furuvatn, NVE nr. 14367 |
LNO |
GM |
L850 |
1430 |
Ezers |
NO |
Nesvatnet, NVE nr. 37128 |
LNO |
GM |
L729 |
1431 |
Ezers |
NO |
Noeklevann |
LNO |
HG |
L827 |
1432 |
Ezers |
NO |
Nordsjoe |
LNO |
HG |
L3675 |
1433 |
Ezers |
NO |
Nugguren, NVE nr. 122 |
LNO |
HG |
L746 |
1434 |
Ezers |
NO |
Oegderen (Hemnessjoeen) |
LNO |
GM |
L3680 |
1435 |
Ezers |
NO |
Oeyvannet, NVE-5742 |
LNO |
HG |
L3422 |
1436 |
Ezers |
NO |
Raasen |
LNO |
GM |
L823 |
1437 |
Ezers |
NO |
Reinsvatnet |
LNO |
HG |
L828 |
1438 |
Ezers |
NO |
Rognstoeylsvatn, NVE-31858 |
LNO |
HG |
L3451 |
1439 |
Ezers |
NO |
Saebufjorden, NVE nr. 576 |
LNO |
HG |
L798 |
1440 |
Ezers |
NO |
Skardvatnet, NVE-36436 |
LNO |
HG |
L3438 |
1441 |
Ezers |
NO |
Skjerivatnet, NVE-36727 |
LNO |
HG |
L3446 |
1442 |
Ezers |
NO |
Sognevatnet, NVE-11078 |
LNO |
HG |
L3424 |
1443 |
Ezers |
NO |
Storboerja, NVE-368 |
LNO |
GM |
L3345 |
1444 |
Ezers |
NO |
Sundkilen |
LNO |
HG |
L3533 |
1445 |
Ezers |
NO |
Tjoernstoeltjoern, NVE nr. 8373 |
LNO |
GM |
L835 |
1446 |
Ezers |
NO |
Tunevatnet |
LNO |
GM |
L3677 |
1447 |
Ezers |
NO |
Tussetjoern, NVE nr. 1311 |
LNO |
GM |
L836 |
1448 |
Ezers |
NO |
Vansjoe |
LNO |
GM |
L3669 |
1449 |
Ezers |
NO |
Vermunden, NVE nr. 182 |
LNO |
HG |
L775 |
1450 |
Ezers |
NO |
Vingersjoeen, NVE nr. 154 |
LNO |
GM |
L648 |
1451 |
Ezers |
RO |
Bezid Reservoir |
LME |
HG |
L1089 |
1452 |
Ezers |
RO |
Bradisor Reservoir |
LME |
GM |
L1051 |
1453 |
Ezers |
RO |
Colibita Reservoir |
LME |
HG |
L529 |
1454 |
Ezers |
RO |
Izvorul Muntelui Reservoir |
LME |
GM |
L1049 |
1455 |
Ezers |
RO |
Sacele Reservoir |
LME |
GM |
L1086 |
1456 |
Ezers |
RO |
Siriu Reservoir |
LME |
GM |
L571 |
1457 |
Ezers |
RO |
Vidraru Reservoir |
LME |
GM |
L1090 |
1458 |
Ezers |
RO |
Paltinu Reservoir |
LME |
HG |
L569 |
1459 |
Piekrastes/pārejas |
BG |
Kaliakra |
CBL |
GM |
C3386 |
1460 |
Piekrastes/pārejas |
BG |
Krapets |
CBL |
GM |
C3331 |
1461 |
Piekrastes/pārejas |
BG |
Rousalka |
CBL |
GM |
C3335 |
1462 |
Piekrastes/pārejas |
NO |
Balsfjord |
CNE |
HG |
C3604 |
1463 |
Piekrastes/pārejas |
NO |
Bergen Boemlo |
CNE |
GM |
C3602 |
1464 |
Piekrastes/pārejas |
NO |
Bergen Feie |
CNE |
HG |
C3541 |
1465 |
Piekrastes/pārejas |
NO |
Bergen Inner Arc |
CNE |
GM |
C1004 |
1466 |
Piekrastes/pārejas |
NO |
Bergen Sotra |
CNE |
GM |
C3603 |
1467 |
Piekrastes/pārejas |
NO |
Coast of Agder |
CNE |
HG |
C3560 |
1468 |
Piekrastes/pārejas |
NO |
Coast of Lista |
CNE |
HG |
C3552 |
1469 |
Piekrastes/pārejas |
NO |
Grenland fjords |
CNE |
GM |
C3591 |
1470 |
Piekrastes/pārejas |
NO |
Hammerfest |
CNE |
HG |
C3600 |
1471 |
Piekrastes/pārejas |
NO |
Hardangerfjord |
CNE |
GM |
C3607 |
1472 |
Piekrastes/pārejas |
NO |
Hvaler |
CNE |
GM |
C3596 |
1473 |
Piekrastes/pārejas |
NO |
Kvaenangen |
CNE |
HG |
C3608 |
1474 |
Piekrastes/pārejas |
NO |
Nord- Moere |
CNE |
HG |
C3601 |
1475 |
Piekrastes/pārejas |
NO |
Oslofjord |
CNE |
GM |
C3590 |
1476 |
Piekrastes/pārejas |
NO |
Oslofjord Inner Area |
CNE |
GM |
C3594 |
1477 |
Piekrastes/pārejas |
NO |
Oslofjord Outer E |
CNE |
GM |
C3588 |
1478 |
Piekrastes/pārejas |
NO |
Oslofjord Outer W |
CNE |
GM |
C3583 |
1479 |
Piekrastes/pārejas |
NO |
Oslofjord Sandvika |
CNE |
GM |
C3595 |
1480 |
Piekrastes/pārejas |
NO |
Risoer fjords |
CNE |
HG |
C3592 |
1481 |
Piekrastes/pārejas |
NO |
Tjoeme |
CNE |
GM |
C3597 |
1482 |
Piekrastes/pārejas |
NO |
Tromsoe area |
CNE |
GM |
C3609 |
1483 |
Piekrastes/pārejas |
NO |
Trondheim Shallow |
CNE |
GM |
C3610 |
1484 |
Piekrastes/pārejas |
NO |
Trondheimsfjord |
CNE |
GM |
C3605 |
1485 |
Piekrastes/pārejas |
NO |
Utnes |
CNE |
GM |
C3598 |
1486 |
Piekrastes/pārejas |
RO |
Chilia — Periboina |
CBL |
GM |
T657 |
1487 |
Piekrastes/pārejas |
RO |
Eforie Nord |
CBL |
GM |
C3473 |
1488 |
Piekrastes/pārejas |
RO |
Sulina arm |
CBL |
GM |
T3644 |
1489 |
Piekrastes/pārejas |
RO |
Vama Veche |
CBL |
GM |
C3470 |
2. SADAĻA
Interkalibrācijas ģeogrāfiskās grupas
Turpmāk norādītajās tabulās ir uzskaitītas dalībvalstis, kas piedalās katrā no interkalibrācijas ģeogrāfiskajām grupām:
1) UPES
Interkalibrācijas ģeogrāfiskās grupas nosaukums |
Dalībvalstis, kas piedalās attiecīgajā interkalibrācijas ģeogrāfiskajā grupā |
Ziemeļu (RNO) |
Apvienotā Karaliste Īrija Somija Zviedrija |
Centrālā/Baltijas (RCE) |
Apvienotā Karaliste Austrija Beļģija Čehija Dānija Francija Igaunija Īrija Itālija Latvija Lietuva Luksemburga Nīderlande Polija Spānija Vācija Zviedrija |
Kalnu (RAL) |
Austrija Francija Itālija Slovēija Spānija Vācija |
Austrumu kontinentālā (REC) |
Austrija Čehija Grieķija Slovakia Ungārija |
Vidusjūras (RME) |
Francija Grieķija Itālija Kipra Malta Portugāle Spānija |
Norvēģija ir aicināta brīvprātīgi pievienoties Ziemeļu grupai (RNO), bet Bulgārija un Rumānija – Austrumu kontinentālajai grupai (REC).
2) EZERI
Interkalibrācijas grupas nosaukums |
Dalībvalstis, kas piedalās attiecīgajā interkalibrācijas ģeogrāfiskajā grupā |
Ziemeļu (LNO) |
Apvienotā Karaliste Īrija Somija Zviedrija |
Centrālā/Baltijas (LCE) |
Apvienotā Karaliste Beļģija Dānija Francija Igaunija Latvija Lietuva Nīderlande Polija Ungārija Vācija |
Atlantijas (LAT) |
Apvienotā Karaliste Īrija |
Kalnu (LAL) |
Austrija Francija Itālija Slovēnija Vācija |
Vidusjūras (LME) |
Francija Grieķija Kipra Itālija Portugāle Spānija |
Norvēģija ir uzaicināta brīvprātīgi piedalīties Ziemeļu (LNO) grupā, bet Rumānija – Vidusjūras (LME) grupā.
3) PĀREJAS UN PIEKRASTES ŪDEŅI
Interkalibrācijas grupas nosaukums |
Dalībvalstis, kas piedalās attiecīgajā interkalibrācijas ģeogrāfiskajā grupā |
Baltijas (CBA) |
Dānija Igaunija Latvija Lietuva Polija Somija Vācija Zviedrija |
Ziemeļaustrumu Atlantijas (CNE) |
Apvienotā Karaliste Beļģija Dānija Francija Īrija Nīderlande Portugāle Spānija Vācija Zviedrija |
Vidusjūras (CME) |
Francija Grieķija Itālija Kipra Malta Slovēnija Spānija |
Norvēģija ir aicināta brīvprātīgi pievienoties Ziemeļaustrumu Atlantijas grupai (CNE), bet Bulgārija un Rumānija ir aicinātas izveidot Melnās jūras grupu (CBL).