EUR-Lex Access to European Union law
This document is an excerpt from the EUR-Lex website
Document 32005D0107
2005/107/EC: Commission Decision of 2 February 2005 amending Annexes I and II to Decision 2002/308/EC establishing lists of approved zones and approved farms with regard to one or more of the fish diseases viral haemorrhagic septicaemia (VHS) and infectious haematopoietic necrosis (IHN) (notified under document number C(2005) 188) (Text with EEA relevance)
2005/107/EK: Komisijas Lēmums (2005. gada 2. februāris), ar ko groza I un II pielikumu Lēmumam 2002/308/EK, kas nosaka apstiprināto zonu un apstiprināto saimniecību sarakstu attiecībā uz vienu vai vairākām vīrusu hemorāģiskās septicēmijas (VHS) un lašu infekciozās hematopoētiskās nekrozes (IHN) zivju slimībām (izziņots ar dokumenta numuru K(2005) 188)Dokuments attiecas uz EEZ
2005/107/EK: Komisijas Lēmums (2005. gada 2. februāris), ar ko groza I un II pielikumu Lēmumam 2002/308/EK, kas nosaka apstiprināto zonu un apstiprināto saimniecību sarakstu attiecībā uz vienu vai vairākām vīrusu hemorāģiskās septicēmijas (VHS) un lašu infekciozās hematopoētiskās nekrozes (IHN) zivju slimībām (izziņots ar dokumenta numuru K(2005) 188)Dokuments attiecas uz EEZ
OV L 34, 8.2.2005, p. 21–42
(ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, IT, LV, LT, HU, NL, PL, PT, SK, SL, FI, SV)
OV L 272M, 18.10.2005, p. 47–68
(MT)
No longer in force, Date of end of validity: 31/07/2009; Iesaist. atcelta ar 32009D0177
Relation | Act | Comment | Subdivision concerned | From | To |
---|---|---|---|---|---|
Modifies | 32002D0308 | Grozījums | pielikums 1 | 02/02/2005 | |
Modifies | 32002D0308 | Grozījums | pielikums 2 | 02/02/2005 |
Relation | Act | Comment | Subdivision concerned | From | To |
---|---|---|---|---|---|
Implicitly repealed by | 32009D0177 | 01/08/2009 |
8.2.2005 |
LV |
Eiropas Savienības Oficiālais Vēstnesis |
L 34/21 |
KOMISIJAS LĒMUMS
(2005. gada 2. februāris),
ar ko groza I un II pielikumu Lēmumam 2002/308/EK, kas nosaka apstiprināto zonu un apstiprināto saimniecību sarakstu attiecībā uz vienu vai vairākām vīrusu hemorāģiskās septicēmijas (VHS) un lašu infekciozās hematopoētiskās nekrozes (IHN) zivju slimībām
(izziņots ar dokumenta numuru K(2005) 188)
(Dokuments attiecas uz EEZ)
(2005/107/EK)
EIROPAS KOPIENU KOMISIJA,
ņemot vērā Eiropas Kopienas dibināšanas līgumu,
ņemot vērā Padomes 1991. gada 28. janvāra Direktīvu 91/67/EEK, ar ko nosaka dzīvnieku veselības prasības, kas regulē akvakultūras dzīvnieku un produktu laišanu tirgū (1), jo īpaši tās 5. panta 6. punktu,
tā kā:
(1) |
Ar Komisijas Lēmumu 2002/308/EK (2) izveido apstiprināto zonu un apstiprināto saimniecību sarakstu, kas atrodas zonās, kas nav apstiprinātas attiecībā uz atsevišķām zivju slimībām. |
(2) |
Francija ir iesniegusi pamatojumu zonu apstiprināšanai attiecībā uz VHS un IHN atsevišķām zonām, kas atrodas tās teritorijā. Iesniegtā dokumentācija liecina, ka šīs zonas atbilst Direktīvas 91/67/EEK 5. panta prasībām. Līdz ar to tās atbilst apstiprinātas zonas statusam un ir iekļaujamas apstiprināto zonu sarakstā. |
(3) |
Dānija, Francija un Itālija ir iesniegušas pamatojumus, lai atsevišķas to teritorijā esošās saimniecības, kas atrodas neapstiprinātajās zonās, tiktu apstiprinātas attiecībā uz VHS un IHN. Iesniegtā dokumentācija liecina, ka šīs saimniecības atbilst Direktīvas 91/67/EEK 6. panta prasībām. Līdz ar to tās atbilst statusam “apstiprināta zivjaudzētava neapstiprinātā zonā” un ir iekļaujamas apstiprināto saimniecību sarakstā. |
(4) |
Ar Komisijas Lēmumu 2003/634/EK (3) apstiprina un tajā ir uzskaitītas dalībvalstu iesniegtās programmas par apstiprināto zonu statusu un apstiprināto saimniecību statusu iegūšanu attiecībā uz VHS un IHN. Itālija ir paziņojusi, ka tā ir pabeigusi divas ar šo Lēmumu apstiprinātās programmas. Iesniegtā dokumentācija liecina, ka viena saimniecība atbilst apstiprinātās saimniecības statusam neapstiprinātajā zonā un ir jāiekļauj apstiprināto saimniecību sarakstā, bet viena zona atbilst apstiprinātās zonas statusam un ir jāiekļauj apstiprināto zonu sarakstā. |
(5) |
Tādēļ attiecīgi jāgroza Lēmums 2002/308/EK. |
(6) |
Šajā lēmumā paredzētie pasākumi ir saskaņā ar Pastāvīgās pārtikas aprites un dzīvnieku veselības komitejas atzinumu, |
IR PIEŅĒMUSI ŠO LĒMUMU.
1. pants
Lēmumu 2002/308/EK groza šādi:
1) |
Tā I pielikumu aizstāj ar šā lēmuma I pielikumu. |
2) |
Tā II pielikumu aizstāj ar šā lēmuma II pielikumu. |
2. pants
Šis lēmums ir adresēts dalībvalstīm.
Briselē, 2005. gada 2. februārī
Komisijas vārdā —
Komisijas loceklis
Markos KYPRIANOU
(1) OV L 46, 19.2.1991., 1. lpp. Direktīvā pēdējie grozījumi izdarīti ar Regulu (EK) Nr. 806/2003 (OV L 122, 16.5.2003., 1. lpp.).
(2) OV L 106, 23.4.2002., 28. lpp. Lēmumā pēdējie grozījumi izdarīti ar Lēmumu 2004/850/EK (OV L 368, 15.12.2004., 28. lpp.).
(3) OV L 220, 3.9.2003., 8. lpp. Lēmumā jaunākie grozījumi izdarīti ar Lēmumu 2004/328/EK (OV L 104, 8.4.2004., 129. lpp.).
I PIELIKUMS
“I PIELIKUMS
APSTIPRINĀTĀS ZONAS ATTIECĪBĀ UZ ZIVJU SLIMĪBĀM HEMORĀĢISKĀ SEPTICĒMIJA (VHS) VAI INFEKCIOZĀ HEMATOPOĒTISKĀ NEKROZE (IHN)
1.A. ZONAS (1) DĀNIJĀ, KAS IR APSTIPRINĀTAS ATTIECĪBĀ UZ VHS
— |
Hansted Å |
— |
Hovmølle Å |
— |
Grenå |
— |
Treå |
— |
Alling Å |
— |
Kastbjerg |
— |
Villestrup Å |
— |
Korup Å |
— |
Sæby Å |
— |
Elling Å |
— |
Uggerby Å |
— |
Lindenborg Å |
— |
Øster Å |
— |
Hasseris Å |
— |
Binderup Å |
— |
Vidkær Å |
— |
Dybvad Å |
— |
Bjørnsholm Å |
— |
Trend Å |
— |
Lerkenfeld Å |
— |
Vester Å |
— |
Lønnerup med tilløb |
— |
Slette Å |
— |
Bredkær Bæk |
— |
Vandløb til Kilen |
— |
Resenkær Å |
— |
Klostermølle Å |
— |
Hvidbjerg Å |
— |
Knidals Å |
— |
Spang Å |
— |
Simested Å |
— |
Skals Å |
— |
Jordbro Å |
— |
Fåremølle Å |
— |
Flynder Å |
— |
Damhus Å |
— |
Karup Å |
— |
Gudenåen |
— |
Halkær Å |
— |
Storåen |
— |
Århus Å |
— |
Bygholm Å |
— |
Grejs Å |
— |
Ørum Å. |
1.B. ZONAS DĀNIJĀ, KAS IR APSTIPRINĀTAS ATTIECĪBĀ UZ IHN
— |
Dānija (2) |
2. ZONAS VĀCIJĀ, KAS IR APSTIPRINĀTAS ATTIECĪBĀ UZ VHS UN IHN
2.1. BĀDENE VIRTEMBERGA (3)
— |
Īzenburgas ieleja (Isenburger Tal) no iztekas līdz Falkenstein saimniecības notecei, |
— |
Ējaha (Eyach) (upe) un tās pietekas no iztekām līdz pirmajam aizsprostam lejup straumes virzienā, kas atrodas pie Heigerlohas (Haigerloch) (pilsētas), |
— |
Andelsbaha (Andelsbach) (upe) un tās pietekas no iztekām līdz turbīnai pie Krauhenvīzes (Krauchenwies) (pilsētas), |
— |
Lauherta (Lauchert) (upe) un tās pietekas no iztekām līdz turbīnai pie Zigmaringendorfas (pilsētas), |
— |
Lielā Lautera (Grosse Lauter) (upe) un tās pietekas no iztekām līdz ūdenskritumam pie Lauterahas, |
— |
Volfeger Āha (Wolfegger Aach) (upe) un tās pietekas no iztekām līdz ūdenskritumam pie Baienfurtes, |
— |
ENCAS (ENZ) ūdens sateces baseins, kurā ietilpst Lielā Enca (Grosse Enz), Mazā Enca (Kleine Enz) un Ējaha (Eyach) no to iztekām līdz nepārvaramam aizsprostam Neuenburgā (Neuenbürg). |
3. ZONAS SPĀNIJĀ, KAS IR APSTIPRINĀTAS ATTIECĪBĀ UZ VHS UN IHN
3.1. REĢIONS: AUTONOMAIS ASTŪRIJAS APGABALS
Kontinentālās zonas
— |
Visi Astūrijas sateces baseini |
Piekrastes zonas
— |
Visa Astūrijas piekraste |
3.2. REĢIONS: AUTONOMAIS GALISIJAS APGABALS
Kontinentālās zonas
— |
Sateces baseini Galisijā:
|
Piekrastes zonas
— |
Piekrastes zona Galisijā no Eo upes grīvas (Pančas sala) līdz Punta Picos (Miņo (Miño) upes ietekas vietai). |
3.3. REĢIONS: AUTONOMAIS ARAGONAS APGABALS
Kontinentālās zonas
— |
Ūdens sateces baseins no Ebro (upes) iztekas vietas līdz Mequinenza aizsprostam Aragonas apgabalā, |
— |
Isuela (upe) no tās iztekas līdz Arguis aizsprostam, |
— |
Flumena (Flúmen) (upe) no tās iztekas līdz Santa María de Belsue aizsprostam, |
— |
Gvatizalema (Guatizalema) (upe) no tās iztekas līdz Vadiello aizsprostam, |
— |
Sinka (Cinca) (upe) no tās iztekas līdz Grado aizsprostam, |
— |
Esera (upe) no tās iztekas līdz Barasona aizsprostam, |
— |
Nogvera-Rivagorsana (Noguera-Ribagorzana) (upe) no tās iztekas līdz Santa Ana aizsprostam, |
— |
Mataranja (Matarraña) (upe) no tās iztekas līdz Aguas de Pena aizsprostam, |
— |
Pena (upe) no tās iztekas līdz Penas (Pena) aizsprostam, |
— |
Gvadalaviara-Turia (Guadalaviar-Turia) (upe) no tās iztekas līdz Generalísimo aizsprostam Valensijas provincē, |
— |
Mihare (Mijare) (upe) no tās iztekas līdz Arenós aizsprostam Kasteļonas provincē. |
Pārējos Aragonas apgabala ūdensceļus uzskata par buferzonām.
3.4. REĢIONS: NAVARRAS AUTONOMAIS APGABALS
Kontinentālās zonas
— |
Ūdens sateces baseins no Ebro upes iztekas vietas līdz Mequinenza aizsprostam Aragonas apgabalā, |
— |
Bidasoja (Bidasoa) (upe) no tās iztekas līdz ietekas vietai, |
— |
Leisarana (Leizarán) (upe) no tās iztekas līdz Leisaranas (Leizarán) aizsprostam (Muga). |
Pārējos Navarras apgabala ūdensceļus uzskata par buferzonām.
3.5. REĢIONS: KASTĪLIJAS UN LEONAS AUTONOMAIS APGABALS
Kontinentālās zonas
— |
Ūdens sateces baseins no Ebro upes iztekas vietas līdz Mequinenza aizsprostam Aragonas apgabalā, |
— |
Dvero (Duero) (upe) no tās iztekas līdz Aldeávila aizsprostam, |
— |
Sila (Sil) (upe), |
— |
Tjetara (Tiétar) (upe) no tās iztekas līdz Rosarito aizsprostam, |
— |
Alberče (Alberche) (upe) no tās iztekas līdz Burguillo aizsprostam. |
Pārējos Kastīlijas un Leonas autonomā apgabala ūdenceļus uzskata par buferzonu.
3.6. REĢIONS: KANTABRIJAS AUTONOMAIS APGABALS
Kontinentālās zonas
— |
Ūdens sateces baseins no Ebro upes iztekas vietas līdz Mequinenza aizsprostam Aragonas apgabalā, |
— |
Še turpmāk norādīto upju sateces baseini no to iztekas līdz ietekai jūrā:
|
Gandariljas (Gandarillas) (upes), Eskudo (Escudo) (upes), Mjeras (Miera) un Kampjaso (Campiazo) (upju) sateces baseinus uzskata par buferzonu.
Piekrastes zonas
— |
Visa Kantabrijas piekraste no Devas (upes) ietekas vietas līdz Ontonas (Ontón) līcim. |
3.7. REĢIONS: LARJOHAS AUTONOMAIS APGABALS.
Kontinentālās zonas
Ūdens sateces baseins no Ebro upes iztekas vietas līdz Mequinenza aizsprostam Aragonas apgabalā.
4.A. FRANCIJAS ZONAS, KAS IR APSTIPRINĀTAS ATTIECĪBĀ UZ VHS UN IHN
4.A.1. ADŪRA-GARONNA
Sateces baseini
— |
Šarentas (Charente) (upes) baseins, |
— |
Sedrē (Seudre) (upes) baseins, |
— |
Žirondas (Gironde) grīvas piekrastes upju baseini Piejūras Šarantas (Charente-Maritime) departamentā, |
— |
Nīves (Nive) un Nivelles (Nivelles) upju sateces baseini (Atlantijas Pireneju departamentā), |
— |
Foržē (Forges) (upes) baseins Landas departamentā, |
— |
Dronnas (Dronne) (upes) sateces baseins Dordoņā (Dordogne) no tā iztekas līdz Eglizotes (Eglisottes) upes aizsprostam Monfūras (Monfourat) pilsētā, |
— |
Buronas (Beauronne) (upes) sateces baseins Dordoņā (Dordogne) no tā iztekas līdz Fajes (Faye) (upes) aizsprostam, |
— |
Valūzas (Valouse) (upes) sateces baseins Dordoņā (Dordogne) no tā iztekas līdz Etang des Roches Noires aizsprostam, |
— |
Pajases (Paillasse) (upes) sateces baseins Žirondas (Gironde) departamentā no tā iztekas līdz Grand Forge aizsprostam, |
— |
Sironas (Ciron) (upes) sateces baseins Lo un Garonnas un Žirondas (Lot et Garonne, Gironde) departamentos no tā iztekas līdz Moulin de Castaing aizsprostam, |
— |
Mazās Leiras (Petite Leyre) (upes) sateces baseins (Landas departamentā) no tā iztekas līdz Pont de l’Espine aizsprostam Argelūzā (Argelouse), |
— |
Pāves (Pave) (upes) sateces baseins Landā no tā iztekas līdz Pāves (Pave) upes aizsprostam, |
— |
Eskursas (Escource) (upes) sateces baseins Landā no tā iztekas līdz Moulin de Barbe aizsprostam, |
— |
Želu (Geloux) (upes) sateces baseins Landā no tā iztekas līdz D38 aizsprostam pie Saint Martin d'Oney, |
— |
Estrigonas (Estrigon) (upes) sateces baseins Landā no tā iztekas līdz Campet et Lamolère aizsprostam, |
— |
Estamponas (Estampon) upes sateces baseins Landā no tā iztekas līdz Ancienne Minoterie aizsprostam Rokforā, |
— |
Želīzes (Gélise) (upes) sateces baseins Landā, Lo un Garonnā no tā iztekas līdz aizsprostam lejpus Želīzes (Gélise) (upes) satekas ar Osse (upi), |
— |
Mageskas (Magescq) (upes) sateces baseins Landā no tā iztekas līdz ietekas vietai, |
— |
Lijas (Luys) (upes) sateces baseins Atlantijas Pirenejos no tā iztekas līdz Moulin d’Oro aizsprostam, |
— |
Nīzas (Neez) (upes) sateces baseins Atlantijas Pirenejos, no tā iztekas līdz Jurançon aizsprostam, |
— |
Bīzas (Beez) (upes) sateces baseins Atlantijas Pirenejos no tā iztekas līdz Nay aizsprostam, |
— |
Gaves de Kuteretas (Gave de Cauterets) (upes) sateces baseins Augšpirenejos no tā iztekas līdz Sulomas (Soulom) elektrostacijas līdz Kalipso (Calypso) aizsprostam. |
Piekrastes zonas
— |
Visa Atlantijas okeāna piekraste starp Vandejas (Vendée) departamenta ziemeļu robežu un Piejūras Šarantes departamenta dienvidu robežu. |
4.A.2. LUĀRA-BRETAŅA
Kontinentālās zonas
— |
Visi Bretaņas sateces baseini, izņemot šādus sateces baseinus:
|
— |
Sevras Niortēzas (Sèvre Niortaise) (upes) baseins, |
— |
Lē (Lay) (upes) baseins, |
— |
Šādi Vjennas baseina ūdens sateces baseini:
|
Piekrastes zonas
— |
Visa Bretaņas piekraste, izņemot šādas daļas:
|
4.A.3. SĒNA-NORMANDIJA
Kontinentālās zonas
— |
Selēnas (Sélune) (upes) baseins. |
4.A.4. AKVITĀNIJAS REĢIONS
Sateces baseini
— |
Viņjakas (Vignac) (upes) sateces baseins no tā iztekas līdz “la Forge” aizsprostam, |
— |
Gouaneyre (upes) sateces baseins no tā iztekas līdz “Maillières” aizsprostam, |
— |
Susselgue (upe) sateces baseins no tā iztekas līdz “de Susselgue” aizsprostam, |
— |
Luzū (Luzou) (upes) sateces baseins no iztekas līdz aizsprostam pie “de Laluque” zivjaudzētavas, |
— |
Gouadas (upes) sateces baseins no iztekas līdz aizsprostam pie “l’Etang de la Glacière à Saint Vincent de Paul”, |
— |
Bayse (upes) sateces baseins no iztekām līdz aizsprostam pie “Moulin de Lartia et de Manobre”, |
— |
Rancez (upes) sateces baseins no tā iztekām līdz Rancez aizsprostam, |
— |
Eyre (upes) sateces baseins no iztekām līdz Arkašonas (Arcachon) grīvas ūdeņiem. |
4.A.5. VIDUSPIRENEJI
Sateces baseini
— |
Cernon (upes) sateces baseins no tā iztekas līdz aizsprostam pie Saint George de Luzençon, |
— |
Durdū (Dourdou) (upes) sateces baseins no Durdū (Dourdou) (upes) un Grauzon (upes) iztekām līdz nepārvaramam aizsprostam pie Vabres-l’Abbaye. |
4.A.6. L’AIN
— |
Des étangs de la Dombes kontinentālā zona. |
4.B. FRANCIJAS ZONAS, KAS IR APSTIPRINĀTAS ATTIECĪBĀ UZ VHS
4.B.1. LUĀRA-BRETAŅA
Kontinentālās zonas
— |
Luāras baseina daļa, kuru veido Huisne (upes) sateces baseina augštece no šo ūdensceļu iztekas līdz Ferté-Bernard aizsprostam. |
4.C. FRANCIJAS ZONAS, KAS IR APSTIPRINĀTAS ATTIECĪBĀ UZ IHN
4.C.1. LUĀRA-BRETAŅA
Kontinentālās zonas
— |
Šādi Vjennas baseina sateces baseini:
|
5.A. ĪRIJAS ZONAS, KAS IR APSTIPRINĀTAS ATTIECĪBĀ UZ VHS
— |
Īrija (4), izņemot Skaidrā Raga salu |
5.B. ĪRIJAS ZONAS, KAS IR APSTIPRINĀTAS ATTIECĪBĀ UZ IHN
— |
Īrija (4). |
6.A. ITĀLIJAS ZONAS, KAS IR APSTIPRINĀTAS ATTIECĪBĀ UZ VHS UN IHN
6.A.1. TRENTĪNO-ALTO ADIDŽE REĢIONS, AUTONOMAIS TRENTO APGABALS
Kontinentālās zonas
— |
Val di Fiemme, Fassa e Cembra zona: Avizio (upes) ūdens sateces baseins no tā iztekas līdz mākslīgajam Serra San Giorgio aizsprostam Džovo (Giovo) komūnā, |
— |
Val delle Sorne zona: Sornas (upes) sateces baseins no tā iztekas līdz mākslīgajam aizsprostam, kuru veido hidroelektrostacija Chizzola (Ala) apvidū, nesasniedzot Adidži (Adige) (upi), |
— |
Torrente Adana zona: Adanas (upes) sateces baseins no tā iztekas līdz mākslīgo aizsprostu virknei, kas atrodas lejup pa straumi no Armani Cornelio-Lardaro zivjaudzētavas, |
— |
Riomanes zona: Zona, kas ietver Riomanes ūdeni līdz ūdenskritumam, kas atrodas 200 metrus lejup pa straumi no “Trocitoltura Giovanelli” zivjaudzētavas, kas atrodas “La Zinquantina” apvidū, |
— |
Val di Ledro zona: Massanglas (Massangla) un Ponales (Ponale) upju ūdens sateces baseini no to iztekas līdz hidroelektrostacijai “Centrale”Molina di Ledro komūnā, |
— |
Valsugana zona: Brentas upes ūdens sateces baseins no tās iztekas līdz Marzotto aizsprostam pie Mantinčelli (Mantincelli) Grinjo komūnā, |
— |
Val del Fersina zona: Fersinas (Fersina) upes ūdens sateces baseins no tās iztekas līdz Ponte Alto ūdenskritumam. |
6.A.2. LOMBARDIJAS REĢIONS, BREČAS APGABALS
Kontinentālās zonas
— |
Ogliolo zona: Ūdens sateces baseins no Ogliolo (strauta) iztekas līdz ūdenskritumam, kas atrodas lejup pa straumi no Adamello zivjaudzētavas, vietā, kur Ogliolo (strauts) saplūst ar Oglio (upi), |
— |
Fiume Caffaro zona: Ūdens sateces baseins no Cafarro strauta iztekas līdz mākslīgajam aizsprostam, kas atrodas 1 km lejpus saimniecības, |
— |
Val Brembana zona: Brembo upes ūdens sateces baseins no tā iztekām līdz necaurlaidīgajam aizsprostam Ponte S. Pietro komūnā. |
6.A.3. UMBRIJAS REĢIONS
6.A.4. VENETO REĢIONS
Kontinentālās zonas
— |
Belluno (Belluno) zona: Ūdens sateces baseins Belluno (Belluno) provincē no Ardo strauta iztekas līdz Centro Sperimentale di Acquacoltura, Valli di Bolzano Bellunese, Belluno zivjaudzētavas aizsprostam (kas atrodas, pirms Ardo (upe) saplūst ar Pāvi (upi)) lejup pa straumi. |
6.A.5. TOSKĀNAS REĢIONS
Kontinentālās zonas
— |
Valle del fiume Serchio zona: Serčio (Serchio) upes ūdens sateces baseins no tās iztekām līdz Piaggione aizsprostam. |
6.A.6. UMBRIJAS REĢIONS
Kontinentālās zonas
— |
Fosso di Terrìa: Terrìa (upes) sateces baseins no iztekām līdz aizsprostam pie zivjaudzētavas Ditta Mountain Fish, kur Terrìa saplūst ar Neru (upi). |
6.B. ITĀLIJAS ZONAS, KAS IR APSTIPRINĀTAS ATTIECĪBĀ UZ VHS
6.B.1. TRENTĪNO-ALTO ADIDŽE REĢIONS, AUTONOMAIS TRENTO APGABALS
Kontinentālās zonas
— |
Valle dei Laghi zona: Sanmasenca (ezera), Toblino (ezera) un Cavedine (ezera) ūdens sateces baseins līdz aizsprostam lejup pa straumi Cavedine ezera dienvidu daļā, sasniedzot hidroelektrostaciju Torboles pašvaldībā. |
6.C. ITĀLIJAS ZONAS, KAS IR APSTIPRINĀTAS ATTIECĪBĀ UZ IHN
6.C.1. UMBRIJAS REĢIONS, PERUDŽAS APGABALS
— |
Lago Trasimeno zona: Trasimeno ezers. |
6.C.2. TRENTĪNO-ALTO ADIDŽE REĢIONS, AUTONOMAIS TRENTO APGABALS
— |
Val Rendena zona: Ūdens sateces baseins no Sarkas (Sarca) upes iztekas līdz Oltresarkas (Oltresarca) aizsprostam Villa Rendena komūnā. |
7.A. ZVIEDRIJAS ZONAS, KAS IR APSTIPRINĀTAS ATTIECĪBĀ UZ VHS
— |
Zviedrija (5).
|
7.B. ZVIEDRIJAS ZONAS, KAS ASTIPRINĀTAS ATTIECĪBĀ UZ IHN
— |
Zviedrija (5). |
8. APVIENOTĀS KARALISTES, NORMANDIJAS SALU UN MENAS SALAS ZONAS, KAS IR APSTIPRINĀTAS ATTIECĪBĀ UZ VHS UN IHN
— |
Lielbritānija (5), |
— |
Ziemeļīrija (5), |
— |
Gērnsija (5), |
— |
Menas sala (5).” |
(1) Tai piederošie ūdens sateces baseini piekrastes zonās.
(2) Ietverot visas kontinentālās un piekrastes zonas tās teritorijā.
(3) Ūdens sateces baseinu daļas.
(4) Ietverot visas kontinentālās un piekrastes zonas tās teritorijā.
(5) Ietverot visas kontinentālās un piekrastes zonas tās teritorijā.
II PIELIKUMS
“II PIELIKUMS
APSTIPRINĀTĀS ZIVJAUDZĒTAVAS ATTIECĪBĀ UZ ZIVJU SLIMĪBĀM HEMORĀĢISKĀ SEPTICĒMIJA (VHS) VAI INFEKCIOZĀ HEMATOPOĒTISKĀ NEKROZE (IHN)
1. BEĻĢIJAS ZIVJAUDZĒTAVAS, KURAS IR APSTIPRINĀTAS ATTIECĪBĀ UZ VHS UN IHN
1. |
La Fontaine aux truites |
B-6769 Gérouville |
2. DĀNIJAS ZIVJAUDZĒTAVAS, KURAS APSTIPRINĀTAS ATTIECĪBĀ UZ VHS UN IHN
1. |
Vork Dambrug |
DK-6040 Egtved |
2. |
Egebæk Dambrug |
DK-6880 Tarm |
3. |
Bækkelund Dambrug |
DK-6950 Ringkøbing |
4. |
Borups Geddeopdræt |
DK-6950 Ringkøbing |
5. |
Bornholms Lakseklækkeri |
DK-3730 Nexø |
6. |
Langes Dambrug |
DK-6940 Lem St. |
7. |
Brænderigårdens Dambrug |
DK-6971 Spjald |
8. |
Siglund Fiskeopdræt |
DK-4780 Stege |
9. |
Ravning Fiskeri |
DK-7182 Bredsten |
10. |
Ravnkær Dambrug |
DK-7182 Bredsten |
11. |
Hulsig Dambrug |
DK-7183 Randbøl |
12. |
Liegård Fiskeri |
DK-7183 Randbøl |
13. |
Grønbjerglund Dambrug |
DK-7183 Randbøl |
3.A. VĀCIJAS ZIVJAUDZĒTAVAS, KURAS IR APSTIPRINĀTAS ATTIECĪBĀ UZ VHS UN IHN
3.A.1. LEJASSAKSIJA
1. |
Jochen Moeller |
Fischzucht Harkenbleck D-30966 Hemmingen-Harkenbleck |
2. |
Versuchsgut Relliehausen der Universität Göttingen |
(hatchery only) D-37586 Dassel |
3. |
Dr. R. Rosengarten |
Forellenzucht Sieben Quellen D-49124 Georgsmarienhütte |
4. |
Klaus Kröger |
Fischzucht Klaus Kröger D-21256 Handeloh Wörme |
5. |
Ingeborg Riggert-Schlumbohm |
Forellenzucht W. Riggert D-29465 Schnega |
6. |
Volker Buchtmann |
Fischzucht Nordbach D-21441 Garstedt |
7. |
Sven Kramer |
Forellenzucht Kaierde D-31073 Delligsen |
8. |
Hans-Peter Klusak |
Fischzucht Grönegau D-49328 Melle |
9. |
F. Feuerhake |
Forellenzucht Rheden D-31039 Rheden |
10. |
Horst Pöpke |
Fischzucht Pöpke Hauptstraße 14 D-21745 Hemmoor |
3.A.2. TĪRINGENE
1. |
Firma Tautenhahn |
D-98646 Trostadt |
2. |
Fischzucht Salza GmbH |
D-99734 Nordhausen-Salza |
3. |
Fischzucht Kindelbrück GmbH |
D-99638 Kindelbrück |
4. |
Reinhardt Strecker |
Forellenzucht Orgelmühle D-37351 Dingelstadt |
3.A.3. BĀDENE-VIRTEMBERGA
1. |
Heiner Feldmann |
Riedlingen/Neufra D-88630 Pfullendorf |
2. |
Walter Dietmayer |
Forellenzucht Walter Dietmayer Hettingen D-72501 Gammertingen |
3. |
Heiner Feldmann |
Bad Waldsee D-88630 Pfullendorf |
4. |
Heiner Feldmann |
Bergatreute D-88630 Pfullendorf |
5. |
Oliver Fricke |
Anlage Wuchzenhofen Boschenmühle D-87764 Mariasteinbach-Legau 13 |
6. |
Peter Schmaus |
Fischzucht Schmaus, Steinental D-88410 Steinental/Hauerz |
7. |
Josef Schnetz |
Fenkenmühle D-88263 Horgenzell |
8. |
Erwin Steinhart |
Quellwasseranlage Steinhart Hettingen D-72513 Hettingen |
9. |
Hugo Strobel |
Quellwasseranlage Otterswang Sägmühle D-72505 Hausen am Andelsbach |
10. |
Reinhard Lenz |
Forsthaus Gaimühle D-64759 Sensbachtal |
11. |
Peter Hofer |
Sulzbach D-78727 Aisteig/Oberndorf |
12. |
Stephan Hofer |
Oberer Lautenbach D-78727 Aisteig/Oberndorf |
13. |
Stephan Hofer |
Unterer Lautenbach D-78727 Aisteig/Oberndorf |
14. |
Stephan Hofer |
Schelklingen D-78727 Aistaig/Oberndorf |
15. |
Hubert Schuppert |
Brutanlage: Obere Fischzucht Mastanlage: Untere Fischzucht D-88454 Unteressendorf |
16. |
Johannes Dreier |
Brunnentobel D-88299 Leutkirch/Hebrazhofen |
17. |
Peter Störk |
Wagenhausen D-88348 Saulgau |
18. |
Erwin Steinhart |
Geislingen/St. D-73312 Geislingen/St. |
19. |
Joachim Schindler |
Forellenzucht Lohmühle D-72275 Alpirsbach |
20. |
Georg Sohnius |
Forellenzucht Sohnius D-72160 Horb-Diessen |
21. |
Claus Lehr |
Forellenzucht Reinerzau D-72275 Alpirsbach-Reinerzau |
22. |
Hugo Hager |
Bruthausanlage D-88639 Walbertsweiler |
23. |
Hugo Hager |
Waldanlage D-88639 Walbertsweiler |
24. |
Gumpper und Stoll GmbH |
Forellenhof Rössle Honau D-72805 Liechtenstein |
25. |
Ulrich Ibele |
Pfrungen D-88271 Pfrungen D-64759 Sensbachtal |
26. |
Hans Schmutz |
Brutanlage 1, Brutanlage 2, Brut- und Setzlingsanlage 3 (Hausanlage) D-89155 Erbach |
27. |
Wilhelm Drafehn |
Obersimonswald D-77960 Seelbach |
28. |
Wilhelm Drafehn |
Brutanlage Seelbach D-77960 Seelbach |
29. |
Franz Schwarz |
Oberharmersbach D-77784 Oberharmersbach |
30. |
Meinrad Nuber |
Langenenslingen D-88515 Langenenslingen |
31. |
Anton Spieß |
Höhmühle D-88353 Kißleg |
32. |
Fischbrutanstalt des Landes Baden-Württemberg |
Argenweg 50 D-88085 Langenargen Anlage Osterhofen |
33. |
Kreissportfischereiverein Biberach |
Warthausen D-88400 Biberach |
34. |
Hans Schmutz |
Gossenzugen D-89155 Erbach |
35. |
Reinhard Rösch |
Haigerach D-77723 Gengenbach |
36. |
Harald Tress |
Unterlauchringen D-79787 Unterlauchringen |
37. |
Alfred Tröndle |
Tiefenstein D-79774 Albbruck |
38. |
Alfred Tröndle |
Unteralpfen D-79774 Unteralpfen |
39. |
Peter Hofer |
Schenkenbach D-78727 Aisteig/Oberndorf |
40. |
Heiner Feldmann |
Bainders D-88630 Pfullendorf |
41. |
Andreas Zordel |
Fischzucht Im Gänsebrunnen D-75305 Neuenbürg |
42. |
Hans Fischböck |
Forellenzucht am Kocherursprung D-73447 Oberkochen |
43. |
Reinhold Bihler |
Dorfstraße 22 D-88430 Rot a.d. Rot Haslach Anlage: Einöde |
44. |
Josef Dürr |
Forellenzucht Igersheim D-97980 Bad Mergentheim |
45. |
Kurt Englerth und Sohn GBR |
Anlage Berneck D-72297 Seewald |
46. |
Fischzucht Anton Jung |
Anlage Rohrsee D-88353 Kißleg |
47. |
Staatliches Forstamt Wangen |
Anlage Karsee D-88239 Wangen i.A. |
48. |
Simon Phillipson |
Anlage Weißenbronnen D-88364 Wolfegg |
49. |
Hans Klaiber |
Anlage Bad Wildbad D-75337 Enzklösterle |
50. |
Josef Hönig |
Forellenzucht Hönig D-76646 Bruchsal-Heidelsheim |
51. |
Werner Baur |
Blitzenreute D-88273 Fronreute-Blitzenreute |
52. |
Gerhard Weihmann |
Mägerkingen D-72574 Bad Urach-Seeburg |
53. |
Hubert Belser GBR |
Dettingen D-72401 Haigerloch-Gruol |
54. |
Staatliche Forstämter Ravensburg und Wangen |
Altdorfer Wald D-88214 Ravensburg |
55. |
Anton Jung |
Bunkhoferweiher, Schanzwiesweiher und Häcklerweiher D-88353 Kißleg |
56. |
Hildegart Litke |
Holzweiher D-88480 Achstetten |
57. |
Werner Wägele |
Ellerazhofer Weiher D-88319 Aitrach |
58. |
Ernst Graf |
Hatzenweiler Osterbergstr. 8 D-88239 Wangen-Hatzenweiler |
59. |
Fischbrutanstalt des Landes Baden-Württemberg |
Argenweg 50 D-88085 Langenargen Anlage Obereisenbach |
60. |
Forellenzucht Kunzmann |
Heinz Kunzmann Unterer Steinweg 64 D-75438 Knittlingen |
61. |
Meinrad Nuber |
Ochsenhausen Obere Wiesen 1 D-88416 Ochsenhausen |
62. |
Bezirksfischereiverein Nagoldtal e.V. |
Kentheim Lange Steige 34 D-75365 Calw |
63. |
Bernd und Volker Fähnrich |
Neumühle D-88260 Ratzenried-Argenbühl |
64. |
Klaiber “An der Tierwiese” |
Hans Klaiber Rathausweg 7 D-75377 Enzklösterle |
65. |
Parey, Bittigkoffer — Unterreichenbach |
Klaus Parey, Mörikeweg 17 D-75331 Engelsbran 2 |
66. |
Farm Sauter Anlage Pflegelberg |
Gerhard Sauter D-88239 Wangen-Pflegelberg 6 |
67. |
Krattenmacher Anlage Osterhofen |
Krattenmacher, Hittelhofen Gasthaus D-88339 Bad Waldsee |
68. |
Fähnrich Anlage Argenmühle D-88260 Ratzenried-Argenmühle |
Bernd und Volker Fähnrich Von Rütistraße D-88339 Bad Waldsee |
69. |
Gumpper und Stoll Anlage Unterhausen |
Gumpper und Stoll GmbH und Co.KG Heerstr. 20 D-72805 Lichtenstein-Honau |
70. |
Durach Anlage Altann |
Antonie Durach Panoramastr. 23 D-88346 Wolfegg-Altann |
71. |
Städler Anlage Raunsmühle |
Paul Städler Raunsmühle D-88499 Riedlingen-Pfummern |
72. |
König Anlage Erisdorf |
Sigfried König Helfenstr. 2/1 D-88499 Riedlingen-Neufra |
73. |
Forellenzucht Drafehn Anlage Wittelbach |
Wilhelm Drafehn Schuttertalsstraße 1 D-77960 Seelbach-Wittelbach |
74. |
Wirth Anlage Dengelshofen |
Günther Wirth D-88316 Isny-Dengelshofen 219 |
75. |
Krämer, Bad Teinach |
Sascha Krämer Poststr. 11 D-75385 Bad Teinach-Zavelstein |
76. |
Muffler Anlage Eigeltingen |
Emil Muffler Brielholzer Hof D-78253 Eigeltingen |
77. |
Karpfenteichwirtschaft Mönchsroth |
Karl Uhl Fischzucht D-91614 Mönchsroth |
78. |
Krattenmacher Anlage Dietmans |
Krattenmacher, Hittelhofen Gasthaus D-8339 Bad Waldsee |
79. |
Bruthaus Fischzucht Anselm-Schneider |
Dagmar Anselm-Schneider Grabenköpfel 1 D-77743 Neuried |
3.A.4. ZIEMEĻREINA-VESTFĀLENE
1. |
Wolfgang Lindhorst-Emme |
Hirschquelle D-33758 Schloss Holte-Stukenbrock |
2. |
Wolfgang Lindhorst-Emme |
Am Oelbach D-33758 Schloss Holte-Stukenbrock |
3. |
Hugo Rameil und Söhne |
Sauerländer Forellenzucht D-57368 Lennestadt-Gleierbrück |
4. |
Peter Horres |
Ovenhausen, Jätzer Mühle D-37671 Höxter |
5. |
Wolfgang Middendorf |
Fischzuchtbetrieb Middendorf D-46348 Raesfeld |
6. |
Michael und Guido Kamp |
Lambacher Forellenzucht und Räucherei Lambachtalstr. 58 D-51766 Engelskirchen-Oesinghausen |
3.A.5. BAVĀRIJA
1. |
Gerstner Peter |
(Forellenzuchtbetrieb Juraquell) Wellheim D-97332 Volkach |
2. |
Werner Ruf |
Fischzucht Wildbad D-86925 Fuchstal-Leeder |
3. |
Rogg |
Fisch Rogg D-87751 Heimertingen |
4. |
Fischzucht Graf Anlage D-87737 Reichau |
Fischzucht Graf GbR Engishausen 64 D-87743 Egg an der Günz |
5. |
Fischzucht Graf Anlage D-87727 Klosterbeuren |
Fischzucht Graf GbR Engishausen 64 D-87743 Egg an der Günz |
6. |
Fischzucht Graf Anlage D-87743 Egg an der Günz |
Fischzucht Graf GbR Engishausen 64 D-87743 Egg an der Günz |
7. |
Anlage Am großen Dürrmaul D-95671 Bärnau |
Andreas Rösch Am großen Dürrmaul 2 D-95671 Bärnau |
8. |
Andreas Hofer Anlage D-84524 Mitterhausen |
Andreas Hofer Vils 6 D-84149 Velden |
3.A.6. SAKSIJA
1. |
Anglerverband Südsachsen “Mulde/Elster” e.V. |
Forellenanlage Schlettau D-09487 Schlettau |
2. |
H. und G. Ermisch GbR |
Forellen- und Lachszucht D-01844 Langburkersdorf |
3.A.7. HESENE
1. |
Hermann Rameil |
Fischzuchtbetriebe Hermann Rameil D-34311 Naumburg OT Altendorf |
3.A.8. ŠLĒSVIGA-HOLŠTEINA
1. |
Hubert Mertin |
Forellenzucht Mertin Mühlenweg 6 D-24247 Roderbek |
3.B. VĀCIJAS ZIVJAUDZĒTAVAS, KURAS IR APSTIPRINĀTAS ATTIECĪBĀ UZ IHN
3.B.1. TĪRINGENE
1. |
Thüringer Forstamt Leinefelde |
Fischzucht Worbis D-37327 Leinefelde |
4. SPĀNIJAS ZIVJAUDZĒTAVAS, KURAS IR APSTIPRINĀTAS ATTIECĪBĀ UZ VHS UN IHN
4.1. REĢIONS: AUTONOMAIS ARAGONAS APGABALS
1. |
Truchas del Prado |
located in Alcalá de Ebro, Province of Zaragoza (Aragón) |
4.2. REĢIONS: ANDALŪZIJAS AUTONOMAIS APGABALS
1. |
Piscifactoría de Riodulce |
D. Julio Domezain Fran. “Piscifactoría de Sierra Nevada S.L.” Camino de la Piscifactoría no 2, Loja-Granada. E-18313 |
2. |
Piscifactoría Manzanil |
D. Julio Domezain Fran. “Piscifactoría de Sierra Nevada S.L.” Camino de la Piscifactoría no 2, Loja-Granada. E-18313 |
5.A. FRANCIJAS ZIVJAUDZĒTAVAS, KURAS IR APSTIPRINĀTAS ATTIECĪBĀ UZ VHS UN IHN
5.A.1. ADŪRA GARONNA
1. |
Pisciculture de Sarrance |
F-64490 Sarrence (Pyrénées-Atlantiques) |
2. |
Pisciculture des Sources |
F-12540 Cornus (Aveyron) |
3. |
Pisciculture de Pissos |
F-40410 Pissos (Landes) |
4. |
Pisciculture de Tambareau |
F-40000 Mont-de-Marsan (Landes) |
5. |
Pisciculture “Les Fontaines d’Escot” |
F-64490 Escot (Pyrénées-Atlantiques) |
6. |
Pisciculture de la Forge |
F-47700 Casteljaloux (Lot-et-Garonne) |
5.A.2. ARTUĀZA-PIKARDIJA
1. |
Pisciculture du Moulin du Roy |
F-62156 Rémy (Pas-de-Calais) |
2. |
Pisciculture du Bléquin |
F-62380 Séninghem (Pas-de-Calais) |
3. |
Pisciculture de Earls Feldmann F-76340 Hodeng-Au-Bosc |
F-80580 Bray-Les-Mareuil |
4. |
Pisciculture Bonnelle à Ponthoile |
Bonnelle F-80133 Ponthoile M. Sohier 26 rue George Deray F-80100 Abeville |
5. |
Pisciculture Bretel à Gezaincourt |
Bretel F-80600 Gezaincourt-Doulens M. Sohier 26 rue George Deray F-80100 Abeville |
5.A.3. AKVITĀNIJA
1. |
SARL Salmoniculture de la Ponte — Station d’Alevinage du Ruisseau Blanc |
Le Meysout F-40120 Aure |
2. |
L’EPST-INRA Pisciculture à Lees Athas |
Saillet et Esquit F-64490 Lees Athas INRA — BP-3 F-64310 Saint-Pee-sur-Nivelle |
3. |
Truites de haut Baretous Route de la Pierre Saint Martin F-64570 Arette reg 64040154 |
Mme Estournes Françoise Maison Ménin F-64570 Aramits |
5.A.4. DROMA
1. |
Pisciculture “Sources de la Fabrique” |
40, Chemin de Robinson F-26000 Valence |
5.A.5. AUGŠNORMANDIJA
1. |
Pisciculture des Godeliers |
F-27210 Le Torpt |
2. |
Pisciculture fédérale de Sainte Gertrude F-76490 Maulevrier |
Fédération des associations pour la pêche et la protection du milieu aquatique de Seine-Maritime F-76490 Maulevrier |
5.A.6. LUĀRA-BRETAŅA
1. |
SCEA “Truites du lac de Cartravers” |
Bois-Boscher F-22460 Merleac (Côtes-d’Armor) |
2. |
Pisciculture du Thélohier |
F-35190 Cardroc (Ille-et-Vilaine) |
3. |
Pisciculture de Plainville |
F-28400 Marolles-les-Buis (Eure-et-Loir) |
4. |
Pisciculture Rémon à Parné sur Roc |
SARL Remon 21 rue de la Véquerie F-53260 Parné-sur-Roc (de la Mayenne) |
5. |
Esosiculture de Feins Étang aux Moines 5440 FEINS |
AAPPMA 9 rue Kerautret Botmel F-35200 Rennes |
5.A.7. RHIN-MEUSE
1. |
Pisciculture du ruisseau de Dompierre |
F-55300 Lacroix-sur-Meuse (Meuse) |
2. |
Pisciculture de la source de la Deüe |
F-55500 Cousances-aux-Bois (Meuse) |
5.A.8. RONA-VIDUSJŪRA-KORSIKA
1. |
Pisciculture Charles Murgat |
Les Fontaines F-38270 Beaufort (Isère) |
5.A.9. SĒNA-NORMANDIJA
1. |
Pisciculture du Vaucheron |
F-55130 Gondrecourt-le-Château (Meuse) |
5.A.10. LANGEDOKA RUSIJONA
1. |
Pisciculture de Pêcher F-48400 Florac |
Fédération de la Lozère pour la pêche et la protection du milieu aquatique F-48400 Florac |
5.A.11. VIDUSPIRENEJI
1. |
Pisciculture de la source du Durzon |
SCEA Pisciculture du mas de pommiers F-12230 Nant |
5.A.12. PIEJŪRAS ALPI
1. |
Centre piscicole de Roquebiliere F-06450 Roquebilière |
Fédération des Alpes-Maritimes pour et la pêche et la protection du milieu Aquatique F-06450 Roquebilière |
5.A.13. AUGŠALPI
1. |
Pisciculture Fédérale de la Roche-de-Rame |
Pisciculture Fédérale F-05310 La Roche-de-Rame |
5.B. FRANCIJAS ZIVJAUDZĒTAVAS, KURAS IR APSTIPRINĀTAS ATTIECĪBĀ UZ VHS
5.B.1. ARTUĀZA-PIKARDIJA
1. |
Pisciculture de Sangheen |
F-62102 Calais (Pas-de-Calais) |
6.A. ITĀLIJAS ZIVJAUDZĒTAVAS, KURAS IR APSTIPRINĀTAS SAISTĪBĀ AR VHS UN IHN
6.A.1. REĢIONS: FRIULI VENĒCIJA DŽŪLIJA
Stella upes baseins
1. |
Azienda ittica agricola Collavini Mario N. I096UD005 |
Via Tiepolo 12 I-33032 Bertiolo (UD) |
2. |
Impianto ittigenico de Flambro de Talmassons |
Ente tutela pesca del Friuli Venezia Giulia Via Colugna 3 I-33100 Udine |
Tagliamento upes baseins
3. |
SGM srl |
SGM srl Via Mulino del Cucco 38 Rivoli di Osoppo (UD) |
4. |
Impianto ittiogenico di Forni di Sotto |
Ente tutela pesca del Friuli Via Colugna 3 I-33100 Udine |
5. |
Impianto di Grauzaria di Moggio Udinese |
Ente tutela pesca del Friuli Via Colugna 3 I-33100 Udine |
6. |
Impianto ittiogenico di Amaro |
Ente tutela pesca del Friuli Via Colugna 3 I-33100 Udine |
7. |
Impianto ittiogenico di Somplago — Mena di Cavazzo Carnico |
Ente tutela pesca del Friuli Via Colugna 3 I-33100 Udine |
Bianco upes baseins
8. |
S.A.I.S. srl Loc Blasis Codropio (UD) Cod I027UD001 |
Mirella Fossaluzza Via Rot 6/2 I-33080 Zoppola (PN) |
Muje upes baseins
9. |
S.A.I.S. srl Poffabro-Frisanco (PN) |
Mirella Fossaluzza Via Rot 6/2 I-33080 Zoppola (PN) |
6.A.2. PROVINCE: TRENTO AUTONOMAIS APGABALS
Noce baseins
1. |
Ass. Pescatori Solandri (Loc. Fucine) |
Cavizzana |
2. |
Troticoltura di Grossi Roberto N. 121TN010 |
Grossi Roberto Via Molini n. 11 Monoclassico (TN) |
Brenta baseins
3. |
Campestrin Giovanni |
Telve Valsugana (Fontane) |
4. |
Ittica Resenzola Serafini |
Grigno |
5. |
Ittica Resenzola Selva |
Grigno |
6. |
Leonardi F.lli |
Levico Terme (S. Giuliana) |
7. |
Dellai Giuseppe-Trot. Valsugana |
Grigno (Fontana Secca, Maso Puele) |
8. |
Cappello Paolo |
Via Zacconi 21 Loc. Maso Fontane, Roncegno |
Adige baseins
9. |
Celva Remo |
Pomarolo |
10. |
Margonar Domenico |
Ala (Pilcante) |
11. |
Degiuli Pasquale |
Mattarello (Regole) |
12. |
Tamanini Livio |
Vigolo Vattaro |
13. |
Troticultura Istituto Agrario di S. Michele a/A. |
S. Michele all’Adige |
Sarca baseins
14. |
Ass. Pescatori Basso Sarca |
Ragoli (Pez) |
15. |
Stab. Giudicariese La Mola |
Tione (Delizia d’Ombra) |
16. |
Azienda Agricola La Sorgente s.s. |
Tione (Saone) |
17. |
Fonti del Dal s.s. |
Lomaso (Dasindo) |
18. |
Comfish S.r.l. (ex. Paletti) |
Preore (Molina) |
19. |
Ass. Pescatori Basso Sarca |
Tenno (Pranzo) |
20. |
Troticultura “La Fiana” |
Di Valenti Claudio (Bondo) |
6.A.3. REĢIONS: UMBRIJA
Neras upes ieleja
1. |
Impianto Ittogenico provinciale |
Loc Ponte di Cerreto di Spoleto (PG) — Public Plant (Province of Perugia) |
6.A.4. REĢIONS: VENETO
Astico baseins
1. |
Centro Ittico Valdastico |
Valdastico (Veneto, Province Vicenza) |
Lietta upes baseins
2. |
Azienda Agricola Lietta srl N. 052TV074 |
Via Rai 3 I-31010 Ormelle (TV) |
Bacchiglione upes baseins
3. |
Azienda Agricola Troticoltura Grosselle Massimo N. 091VI831 |
Massimo Grosselle Via Palmirona 18 Sandrigo (VI) |
4. |
Biasia Luigi N. 013VI831 |
Biasia Luigi Via Ca’D’Oro 25 Bolzano Vic. (VI) |
Brentas upes baseins
5. |
Polo Guerrino Via S.Martino 51 Loc. Campese I-36061 Bassano del Grappa |
Polo Guerrino Via Tre Case 4 I-36056 Tezze sul Brenta |
Tione in Fattolé (upe)
6. |
Piscicoltura Menozzi di Franco e Davide Menozzi S.S. |
Davide Menozzi Via Mazzini 32 Bonferraro de Sorga |
Tartaro/Tioner upes baseins
7. |
Stanzial Eneide Loc Casotto |
Stanzial Eneide I-37063 Isola Della Scala VR |
Celarda upe
8. |
Vincheto di Celarda 021 BL 282 |
M.I.P.A. via Gregorio XVI, n.8 I-32100 Belluno |
Molini upe
9. |
Azienda Agricoltura Troticoltura Rio Molini |
Azienda Agricoltura Troticoltura Rio Molini Via Molini 6 I-37020 Brentino Belluno |
Sile upe
10. |
Azienda Troticoltura S. Cristina Via Chiesa Vecchia 14 Loc. S. Cristina di Quinto Cod. 064TV015 |
Azienda Troticoltura S Cristina Via Chiesa Vecchia 14 |
6.A.5. REĢIONS: VALLE D’AOSTA
Dora Baltea upes baseins
1. |
Stabilimento ittiogenico regionale |
Rue Mont Blanc 14, Morgex (AO) |
6.A.6. REĢIONS: LOMBARDIJA
1. |
Azienda Troticoltura Foglio A.s.s. |
Troticoltura Foglio Angelo. S. S. Piazza Marconi 3 I-25072 Bagolino |
2. |
Azienda Agricola Pisani Dossi Cascina Oldani, Cisliano (MI) |
Giorgio Peterlongo Via Veneto 20 — Milano |
3. |
Centro ittiogenico Unione Pesca Sportiva della Provincia di Sondrio |
Unione Pesca Sportiva della Provincia di Sondino Via Fiume 85, Sondrio |
4. |
Ittica Acquasarga Allevamento Piscicoltura Valsassinese IT070LC087 |
Mirella Fossaluzza Via Rot 6/2 Zoppola (PN) |
6.A.7. REĢIONS: TOSKĀNA
Maresca upes baseins
1. |
Allevamento trote di Petrolini Marcello |
Petrolini Marcello Via Mulino Vecchio 229 Maresca — S. Marcello P.se (PT) |
2. |
Azienda agricola Fratelli Mascalchi Loc Carda, Castel Focognano (AR) Cod. IT008AR003 |
Fratelli Mascalchi Loc Carda, Castel Focognano (AR) |
6.A.8. REĢIONS: LIGŪRIJA
1. |
Incubatoio Ittico provenciale — Masone. Loc Rio Freddo |
Provincia de Genova Piazzale Mazzini 2 I-16100 Genova |
6.A.9. REĢIONS: PJEMONTA
1. |
Incubatoio Ittico de valle de Peleussieres, Oulx (TO) Cod. 175TO802 |
Associazone Pescatori Valsusa Via Martiri della Libertà 1 I-10040 Caprie (TO) |
2. |
Azienda agricola Canali Cavour di Lucio Fariano |
Lucio Fariano Via Marino 8 I-12044 Centallo (CN) |
3. |
Troticoltura Marco Borroni Loc Gerb Veldieri (CN) Cod. 233CN800 |
Marco Borroni Via Piave 39 I-12044 Centallo (CN) |
6.A.10. REĢIONS: ABRUCO
1. |
Impianti ittiogenici di POPOLI (PE) Loc S. Callisto |
Nouva Azzurro Spa Viale del Lavoro 45 S. Martino BA (VR) |
6.A.11. REĢIONS: EMĪLIJA-ROMANJA
1. |
Troticoltura Alta Val Secchia srl (RE) Via Porali 1/A — Collagna (RE) Cod. 019RE050 |
Nicoletta Bestini Via Porali 1/A Collagna (RE) |
7. AUSTRIJAS ZIVJAUDZĒTAVAS, KURAS IR APSTIPRINĀTAS ATTIECĪBĀ UZ VHS UN IHN
1. |
Alois Köttl |
Forellenzucht Alois Köttl A-4872 Neukirchen a.d. Vöckla |
2. |
Herbert Böck |
Forellenhof Kaumberg A-2572 Kaumberg, Höfnergraben 1 |
3. |
Forellenzucht Glück |
Erick und Sylvia Glück Hammerweg 13 A-5270 Mauerkirchen |
4. |
Forellenzuchbetrieb St. Florian |
Martin Ebner St. Florian 20 A-5261 Uttendorf |
5. |
Forellenzucht Jobst |
Alois Jobst Bruggen 25 A-9761 Greifenburg” |