Choose the experimental features you want to try

This document is an excerpt from the EUR-Lex website

Document C2012/356/04

Predhodna priglasitev koncentracije (Zadeva COMP/M.6764 – JCDecaux/Russ AD/Russ Out Of Home) – Zadeva, primerna za obravnavo po poenostavljenem postopku Besedilo velja za EGP

UL C 356, 20.11.2012, p. 4–4 (BG, ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, IT, LV, LT, HU, MT, NL, PL, PT, RO, SK, SL, FI, SV)

20.11.2012   

SL

Uradni list Evropske unije

C 356/4


Predhodna priglasitev koncentracije

(Zadeva COMP/M.6764 – JCDecaux/Russ AD/Russ Out Of Home)

Zadeva, primerna za obravnavo po poenostavljenem postopku

(Besedilo velja za EGP)

2012/C 356/04

1.

Komisija je 13. novembra 2012 prejela priglasitev predlagane koncentracije v skladu s členom 4 Uredbe Sveta (ES) št. 139/2004 (1), s katero podjetji JCDecaux Central Eastern Europe Holding GmbH („JCDecaux CEE“, Avstrija), ki je pod nadzorom francoske skupine JCDecaux, in Rus AD Invest Coöperatief U.A. („Rus AD“, Nizozemska), ki je pod nadzorom ruske skupine VTB, z nakupom delnic nameravata pridobiti v smislu člena 3(1)(b) Uredbe o združitvah skupni nadzor nad podjetjem Russ Out of Home B.V. („Russ Out Of Home“, Nizozemska).

2.

Poslovne dejavnosti zadevnih podjetij so:

za JCDecaux CEE: podjetje, dejavno na področju oglaševanja na prostem,

za Rus AD: podjetje, dejavno na področju upravljanja ali lastništva premoženja drugih gospodarskih družb in podjetij, ter,

za Russ Out of Home: podjetje, dejavno na področju oglaševanja na prostem v Rusiji.

3.

Po predhodnem pregledu Komisija ugotavlja, da bi priglašena transakcija lahko spadala v področje uporabe Uredbe ES o združitvah. Vendar končna odločitev o tej točki še ni sprejeta. Na podlagi Obvestila Komisije o poenostavljenem postopku obravnave določenih koncentracij v okviru Uredbe ES o združitvah (2) je treba opozoriti, da je ta zadeva primerna za obravnavo po postopku iz Obvestila.

4.

Komisija zainteresirane tretje osebe poziva, naj ji predložijo svoje morebitne pripombe glede predlagane transakcije.

Komisija mora prejeti pripombe najpozneje v 10 dneh po datumu te objave. Pripombe lahko pošljete Komisiji po telefaksu (+32 22964301), po elektronski pošti na naslov COMP-MERGER-REGISTRY@ec.europa.eu ali po pošti z navedbo sklicne številke COMP/M.6764 – JCDecaux/Russ AD/Russ Out Of Home na naslov:

European Commission

Directorate-General for Competition

Merger Registry

J-70

1049 Bruxelles/Brussel

BELGIQUE/BELGIË


(1)  UL L 24, 29.1.2004, str. 1 (Uredba ES o združitvah).

(2)  UL C 56, 5.3.2005, str. 32 (Obvestilo o poenostavljenem postopku).


Top