EUR-Lex Access to European Union law
This document is an excerpt from the EUR-Lex website
Document 32004D0850
2004/850/EC: Commission Decision of 3 December 2004 amending Annexes I and II to Decision 2002/308/EC establishing lists of approved zones and approved farms with regard to one or more of the fish diseases viral haemorrhagic septicaemia (VHS) and infectious haematopoietic necrosis (IHN) (notified under document number C(2004) 4553)Text with EEA relevance
2004/850/ES: Odločba Komisije z dne 3. decembra 2004 o spremembi prilog I in II k Odločbi 2002/308/ES s seznami con in ribogojnic, odobrenih glede ene ali več bolezni rib – virusna hemoragična septikemija (VHS) in nalezljiva hematopoetska nekroza (IHN) (notificirana pod dokemntarno številko K(2004) 4553)Besedilo velja za EGP.
2004/850/ES: Odločba Komisije z dne 3. decembra 2004 o spremembi prilog I in II k Odločbi 2002/308/ES s seznami con in ribogojnic, odobrenih glede ene ali več bolezni rib – virusna hemoragična septikemija (VHS) in nalezljiva hematopoetska nekroza (IHN) (notificirana pod dokemntarno številko K(2004) 4553)Besedilo velja za EGP.
UL L 368, 15.12.2004, p. 28–47
(ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, IT, LV, LT, HU, NL, PL, PT, SK, SL, FI, SV)
No longer in force, Date of end of validity: 31/07/2009; implicitno zavrnjeno 32009D0177
Relation | Act | Comment | Subdivision concerned | From | To |
---|---|---|---|---|---|
Modifies | 32002D0308 | zamenjava | priloga 1 | 03/12/2004 | |
Modifies | 32002D0308 | zamenjava | priloga 2 | 03/12/2004 |
Relation | Act | Comment | Subdivision concerned | From | To |
---|---|---|---|---|---|
Implicitly repealed by | 32009D0177 | 01/08/2009 |
15.12.2004 |
SL |
Uradni list Evropske unije |
L 368/28 |
ODLOČBA KOMISIJE
z dne 3. decembra 2004
o spremembi prilog I in II k Odločbi 2002/308/ES s seznami con in ribogojnic, odobrenih glede ene ali več bolezni rib – virusna hemoragična septikemija (VHS) in nalezljiva hematopoetska nekroza (IHN)
(notificirana pod dokemntarno številko K(2004) 4553)
(Besedilo velja za EGP)
(2004/850/ES)
KOMISIJA EVROPSKIH SKUPNOSTI JE –
ob upoštevanju Pogodbe o ustanovitvi Evropske skupnosti,
ob upoštevanju Direktive Sveta 91/67/EGS z dne 28. januarja 1991 o pogojih v zvezi z zdravjem živali, ki urejajo dajanje živali in proizvodov iz ribogojstva na trg (1) in zlasti členov 5 in 6 Direktive,
ob upoštevanju naslednjega:
(1) |
Odločba Komisije 2002/308/ES (2) določa seznam odobrenih con in odobrenih ribogojnic, ki se nahajajo v neodobrenih conah, ob upoštevanju nekaterih bolezni rib. |
(2) |
Avstrija, Italija, Nemčija in Španija so predložile utemeljitve za pridobitev statusa odobrenih ribogojnic v neodobrenih conah glede VHS in IHN za določene ribogojnice na njihovem ozemlju. Iz predložene dokumentacije je razvidno, da te ribogojnice izpolnjujejo zahteve člena 6 Direktive 91/67/EGS. Te ribogojnice torej izpolnjujejo pogoje za pridobitev statusa odobrene ribogojnice v neodobreni coni in se dodajo na seznam odobrenih ribogojnic. |
(3) |
Italija je obvestila o odkritju bolezni VHS v delu celinske cone, za katerega je prej veljalo, da v njem ni te bolezni. Ta cona zato ne izpolnjuje več zahtev člena 5 Direktive 91/67/EGS. Odobreni status za celinsko cono v zvezi z boleznijo VHS se zato razveljavi. |
(4) |
Odločbo 2002/308/ES je zato treba ustrezno spremeniti. |
(5) |
Ukrepi, predvideni s to odločbo, so v skladu z mnenjem Stalnega odbora za prehranjevalno verigo in zdravje živali – |
SPREJELA NASLEDNJO ODLOČBO:
Člen 1
Odločba 2002/308/ES se spremeni na naslednji način:
1. |
Priloga I se nadomesti z besedilom v Prilogi I k tej odločbi. |
2. |
Priloga II se nadomesti z besedilom v Prilogi II k tej odločbi. |
Člen 2
Ta odločba je naslovljena na države članice.
V Bruslju, 3. decembra 2004
Za Komisijo
Markos KYPRIANOU
Član Komisije
(1) UL L 46, 19.2.1991, str. 1. Direktiva, kakor je bila nazadnje spremenjena z Uredbo (ES) št. 806/2003 (UL L 122, 16.5.2003, str. 1).
(2) UL L 106, 23.4.2002, str. 28. Odločba, kakor je bila nazadnje spremenjena z Odločbo 2004/373/ES (UL L 118, 23.4.2004, str. 49).
PRILOGA I
„PRILOGA I
Cone, odobrene glede na bolezni rib – virusna hemoragična septikemija (VHS) ali nalezljiva hematopoetska nekroza (IHN)
1.A Cone (1) na Danskem, odobrene glede na VHS
— |
Hansted Å |
— |
Hovmølle Å |
— |
Grenå |
— |
Treå |
— |
Alling Å |
— |
Kastbjerg |
— |
Villestrup Å |
— |
Korup Å |
— |
Sæby Å |
— |
Elling Å |
— |
Uggerby Å |
— |
Lindenborg Å |
— |
Øster Å |
— |
Hasseris Å |
— |
Binderup Å |
— |
Vidkær Å |
— |
Dybvad Å |
— |
Bjørnsholm Å |
— |
Trend Å |
— |
Lerkenfeld Å |
— |
Vester Å |
— |
Lønnerup med tilløb |
— |
Slette Å |
— |
Bredkær Bæk |
— |
Vandløb til Kilen |
— |
Resenkær Å |
— |
Klostermølle Å |
— |
Hvidbjerg Å |
— |
Knidals Å |
— |
Spang Å |
— |
Simested Å |
— |
Skals Å |
— |
Jordbro Å |
— |
Fåremølle Å |
— |
Flynder Å |
— |
Damhus Å |
— |
Karup Å |
— |
Gudenåen |
— |
Halkær Å |
— |
Storåen |
— |
Århus Å |
— |
Bygholm Å |
— |
Grejs Å |
— |
Ørum Å |
1.B Cone na Danskem, odobrene glede na IHN
— |
Danska (2) |
2. Cone v Nemčiji, odobrene glede na VHS in IHN
2.1 BADEN WÜRTTEMBERG (3)
— |
Isenburger Tal od izvira do iztoka vode iz ribogojnice Falkenstein, |
— |
Eyach in njegovi pritoki od izvirov do prvega jezu nizvodno blizu mesta Haigerloch, |
— |
Andelsbach in njegovi pritoki od izvirov do turbine blizu mesta Krauchenwies, |
— |
Lauchert in njegovi pritoki od izvirov do ovire, ki jo predstavlja turbina blizu mesta Sigmaringendorf, |
— |
Grosse Lauter in njeni pritoki od izvirov do ovire, ki jo predstavlja slap blizu mesta Lauterach, |
— |
Wolfegger Aach in njegovi pritoki od izvirov do ovire, ki jo predstavlja slap blizu mesta Baienfurth, |
— |
povodje ENZ, ki ga sestavljajo reke Grosse Enz, Kleine Enz in Eyach od izvirov do nepremostljive pregrade v središču mesta Neuenbürg. |
3. Cone v Španiji, odobrene glede na VHS in IHN
3.1 REGIJA: AVTONOMNA SKUPNOST ASTURIJA
Celinske cone
— |
vsa povodja Asturije. |
Obalne cone
— |
celotna obala Asturije. |
3.2 REGIJA: AVTONOMNA SKUPNOST GALICIJA
Celinske cone
— |
povodja Galicije:
|
Obalne cone
— |
obalno območje v Galiciji od ustja reke Eo (Isla Pancha) do Punta Picos (ustje reke Miño). |
3.3 REGIJA: AVTONOMNA SKUPNOST ARAGON
Celinske cone
— |
povodje reke Ebro od izvira do jeza Mequinenza v skupnosti Aragón, |
— |
reka Isuela od izvira do pregrade Arguis, |
— |
reka Flúmen od izvira do pregrade Santa María de Belsue, |
— |
reka Guatizalema od izvira do pregrade Vadiello, |
— |
reka Cinca od izvira do pregrade Grado, |
— |
reka Esera od izvira do pregrade Barasona, |
— |
reka Noguera-Ribagorzana od izvira do pregrade Santa Ana, |
— |
reka Matarraña od izvira do pregrade Aguas de Pena, |
— |
reka Pena od izvira do pregrade Pena, |
— |
reka Guadalaviar-Turia od izvira do pregrade Generalísimo v provinci Valencia, |
— |
reka Mijares od izvira do pregrade Arenós v provinci Castellón. |
Drugi vodotoki skupnosti Aragón se štejejo za varovalni pas.
3.4 REGIJA: AVTONOMNA SKUPNOST NAVARRA
Celinske cone
— |
povodje reke Ebro od izvira do jeza Mequinenza v skupnosti Aragón, |
— |
reka Bidasoa od izvira do ustja, |
— |
reka Leizarán od izvira do pregrade Leizarán (Muga). |
Drugi vodotoki skupnosti Navarra se štejejo za varovalni pas.
3.5 REGIJA: AVTONOMNA SKUPNOST KASTILIJA IN LEÓN
Celinske cone
— |
povodje reke Ebro od izvira do jeza Mequinenza v skupnosti Aragón, |
— |
reka Duero od izvira do pregrade Aldeávila, |
— |
reka Sil, |
— |
reka Tiétar od izvira do pregrade Rosarito, |
— |
reka Alberche od izvira do pregrade Burguillo. |
Drugi vodotoki avtonomne skupnosti Kastilija in León se štejejo za varovalni pas.
3.6 REGIJA: AVTONOMNA SKUPNOST KANTABRIJA
Celinske cone
— |
povodje reke Ebro od izvira do jeza Mequinenza v skupnosti Aragón, |
— |
povodja naslednjih rek od njihovega izvira do morja:
|
Povodja rek Gandarillas, Escudo, Miera y Campiazo se štejejo za varovalni pas.
Obalne cone
— |
celotna obala Kantabrije od ustja reke Deva do zaliva Ontón. |
3.7 REGIJA: AVTONOMNA SKUPNOST LA RIOJA
Celinske cone
Povodje reke Ebro od izvira do jeza Mequinenza v skupnosti Aragón.
4.A Cone v Franciji, odobrene glede na VHS in IHN
4.A.1 ADOUR-GARONNE
Povodja
— |
porečje Charente, |
— |
porečje Seudre, |
— |
porečja obalnih rek v estuariju reke Gironde v departmaju Charente-Maritime, |
— |
povodja Nive in Nivelles (Atlantski Pireneji), |
— |
porečje Forges (Landes), |
— |
povodje Dronne (Dordogne) od izvira do jezu Eglisottes pri Monfouratu, |
— |
povodje Beauronne (Dordogne) od izvira do jezu Faye, |
— |
povodje Valouse (Dordogne) od izvira do jezu Etang des Roches Noires, |
— |
povodje Paillasse (Gironde) od izvira do jezu Grand Forge, |
— |
povodje Ciron (Lot et Garonne, Gironde) od izvira do jezu Moulin de Castaing, |
— |
povodje Petite Leyre (Landes) od izvira do jezu Pont de l'Espine pri Argelousu, |
— |
povodje Pave (Landes) od izvira do jezu Pave, |
— |
povodje Escource (Landes) od izvira do jezu Moulin de Barbe, |
— |
povodje Geloux (Landes) od izvira do jezu D38 pri kraju Saint-Martin d'Oney, |
— |
povodje Estrigon (Landes) od izvira do jezu Campet et Lamolère, |
— |
povodje Estampon (Landes) od izvira do jezu Ancienne Minoterie pri kraju Roquefort, |
— |
povodje Gélise (Landes, Lot et Garonne) od izvira do jezu nizvodno od sotočja rek Gélise in Osse, |
— |
povodje Magescq (Landes) od izvira do ustja, |
— |
povodje Luys (Pyrénées-Atlantiques) od izvira do jezu Moulin d'Oro, |
— |
povodje Neez (Pyrénées Atlantiques) od izvira do jezu Jurançon, |
— |
povodje Beez (Pyrénées Atlantiques) od izvira do jezu Nay, |
— |
povodje Gave de Cauterets (Hautes Pyrénées) od izvira do jezu Calypso pri elektrarni Soulom. |
Obalna območja
— |
Celotna atlantska obala med severno mejo departmaja Vendée in južno mejo departmaja Charente-Maritime. |
4.A.2 LOIRE-BRETAGNE
Celinske cone
— |
Vsa povodja v bretonski regiji, razen naslednjih:
|
— |
porečje Sèvre-Niortaise, |
— |
porečje reke Lay, |
— |
naslednja povodja porečja Vienne:
|
— |
porečja atlantskih obalnih rek v departmaju Vendée. |
Obalna območja
— |
celotna bretonska obala, razen naslednjih delov:
|
4.A.3 SEINE-NORMANDIE
Celinske cone
— |
porečje reke Sélune. |
4.A.4 REGIJA AKVITANIJA
Porečja
— |
porečje reke Vignac od izvira do pregrade ‚la Forge‘, |
— |
porečje reke Gouaneyre od izvira do pregrade ‚Maillières dam‘, |
— |
porečje reke Gouaneyre od izvira do pregrade ‚Maillières dam‘, |
— |
porečje reke Luzou od izvira do ribogojnice ‚de Laluque‘, |
— |
porečje reke Gouadas od izvira do pregrade ‚l’Etange de la Glacière à Saint Vincent de Paul‘, |
— |
porečje reke Bayse od izvira do pregrade ‚Moulin de Lartia et de Manobre‘. |
4.A.5 MIDI-PYRENEES
Porečja
— |
porečje reke Cernon od izvira do pregrade ‚Saint George de Luzençon‘, |
— |
porečje reke Dourdou od izvira rek Dourdou in Grauzon do nepremagljive ovire pri kraju Vabres-l’Abbaye. |
4.A.6 L’AIN
— |
celinske cone jezer Dombes. |
4.B Cone v Franciji, odobrene glede na VHS
4.B.1 LOIRE-BRETAGNE
Celinske cone
— |
del porečja reke Loire, ki zajema zgornji del povodja reke Huisne od izvira do vodotokov pred jezovi Ferté-Bernard. |
4.C Cone v Franciji, odobrene glede na IHN
4.C.1 LOIRE-BRETAGNE
Celinske cone
— |
naslednja povodja porečja Vienne:
|
5.A Cone na Irskem, odobrene glede na VHS
— |
Irska (4), razen otoka Cape Clear. |
5.B Cone na Irskem, odobrene glede na IHN
— |
Irska (4). |
6.A Cone v Italiji, odobrene glede na VHS in IHN
6.A.1 DEŽELA TRIDENTINSKA GORNJE POADIŽJE, AVTONOMNA POKRAJINA TRENTO
Celinske cone
— |
cona Val di Fiemme, Fassa e Cembra: povodje reke Avisio od izvira do umetne pregrade Serra San Giorgio, ki se nahaja v občini Giovo, |
— |
cona Val delle Sorne: povodje reke Sorna od izvira do umetne pregrade, ki jo predstavlja hidroelektrarna v kraju Chizzola (Ala), pred izlivom v reko Adižo, |
— |
cona Torrente Adanà: povodje reke Adanà od izvira do niza umetnih pregrad, ki se nahajajo nizvodno od ribogojnice Armani Cornelio-Lardaro, |
— |
cona Rio Manes: cona, v kateri se zbirajo vode reke Rio Manes, do slapu, ki je 200 metrov nizvodno od ribogojnice ‚Troticoltura Giovanelli‘ v kraju ‚La Zinquantina‘, |
— |
cona Val di Ledro: povodje rek Massangla in Ponale od izvira do hidroelektrarne pri kraju ‚Centrale‘ v občini Molina di Ledro, |
— |
cona Valsugana: povodje reke Brenta od izvira do jeza Marzotto pri kraju Mantincelli v občini Grigno, |
— |
cona Val del Fersina: povodje reke Fersina od izvira do slapa Ponte Alto. |
6.A.2 DEŽELA LOMBARDIJA, POKRAJINA BRESCIA
Celinske cone
— |
cona Ogliolo: povodje potoka Ogliolo od izvira do slapu, ki je nizvodno od ribogojnice Adamello, kjer se potok Ogliolo priključi reki Oglio, |
— |
cona Fiume Caffaro: povodje potoka Cafarro od izvira do umetne pregrade, ki je 1 km nizvodno od ribogojnice. |
6.A.3 DEŽELA UMBRIJA
6.A.4 DEŽELA VENETO
Celinske cone
— |
cona Belluno: povodje v provinci Belluno od izvira potoka Ardo do pregrade nizvodno (preden se potok Ardo izlije v reko Piave) pri ribogojnici Centro Sperimentale di Acquacoltura, Valli di Bolzano Bellunese, Belluno. |
6.A.5 DEŽELA TOSKANA
Celinske cone
— |
cona Valle del fiume Serchio: povodje reke Serchio od izvira do pregrade jeza Piaggione. |
6.A.6 DEŽELA UMBRIJA
Celinske cone
— |
Fosso di Terrìa: povodje reke Terrìa od izvira do pregrade pri ribogojnici Ditta Mountain Fish, kjer se reka Terrìa priključi reki Nera. |
6.B Cone v Italiji, odobrene glede na VHS
6.B.1 DEŽELA TRIDENTINSKA GORNJE POADIŽJE, AVTONOMNA POKRAJINA TRENTO
Celinske cone
— |
cona Valle dei Laghi: povodja, ki spadajo k jezerom San Massenza, Toblino in Cavedine do pregrade nizvodno v južnem delu jezera Cavedine pred hidroelektrarno, ki se nahaja v občini Torbole. |
6.C Cone v Italiji, odobrene glede na IHN
6.C.1 DEŽELA UMBRIJA, POKRAJINA PERUGIA
— |
Cona Lago Trasimeno: jezero Trasimeno. |
6.C.2 DEŽELA TRIDENTINSKA GORNJE POADIŽJE, AVTONOMNA POKRAJINA TRENTO
— |
Cona Val Rendena: povodje od izvira reke Sarca do jezu Oltresarca v občini Villa Rendena. |
7.A Cone na Švedskem, odobrene glede na VHS
— |
Švedska (5):
|
7.B Cone na Švedskem, odobrene glede na IHN
— |
Švedska (5). |
8. Cone v Združenem kraljestvu, na Kanalskih otokih in otoku Man, odobrene glede na VHS in IHN
— |
Velika Britanija (5), |
— |
Severna Irska (5), |
— |
Guernsey (5), |
— |
otok Man (5).“ |
(1) Sem spadajo povodja in obalna območja.
(2) Vključno z vsemi celinskimi in obalnimi območji na njenem ozemlju.
(3) Predeli povodja.
(4) Vključno z vsemi celinskimi in obalnimi območji na njenem ozemlju.
(5) Vključno z vsemi celinskimi in obalnimi območji na njenem ozemlju.
PRILOGA II
„PRILOGA II
Ribogojnice, odobrene glede na bolezni rib – virusna hemoragična septikemija (VHS) ali nalezljiva hematopoetska nekroza (IHN)
1. Ribogojnice v Belgiji, odobrene glede na VHS in IHN
1. |
La Fontaine aux truites |
B-6769 Gérouville |
2. Ribogojnice na Danskem, odobrene glede na VHS in IHN
1. |
Vork Dambrug |
DK-6040 Egtved |
2. |
Egebæk Dambrug |
DK-6880 Tarm |
3. |
Bækkelund Dambrug |
DK-6950 Ringkøbing |
4. |
Borups Geddeopdræt |
DK-6950 Ringkøbing |
5. |
Bornholms Lakseklækkeri |
DK-3730 Nexø |
6. |
Langes Dambrug |
DK-6940 Lem St. |
7. |
Braenderigaardens Dambrug |
DK-6971 Spjald |
8. |
Siglund Fiskeopdræt |
DK-4780 Stege |
9. |
Ravning Fiskeri |
DK-7182 Bredsten |
10. |
Ravnkær Dambrug |
DK-7182 Bredsten |
3.A. Ribogojnice v Nemčiji, odobrene glede na VHS in IHN
3.A.1. SPODNJA SAŠKA
1. |
Jochen Moeller |
|
|||
2. |
Versuchsgut Relliehausen der Universität Göttingen |
(sólo incubación) D-37586 Dassel |
|||
3. |
Dr. R. Rosengarten |
|
|||
4. |
Klaus Kröger |
|
|||
5. |
Ingeborg Riggert-Schlumbohm |
|
|||
6. |
Volker Buchtmann |
|
|||
7. |
Sven Kramer |
|
|||
8. |
Hans-Peter Klusak |
|
|||
9. |
F. Feuerhake |
|
|||
10. |
Horst Pöpke |
|
3.A.2. TURINGIJA
1. |
Firma Tautenhahn |
D-98646 Trostadt |
||
2. |
Fischzucht Salza GmbH |
D-99734 Nordhausen-Salza |
||
3. |
Fischzucht Kindelbrück GmbH |
D-99638 Kindelbrück |
||
4. |
Reinhardt Strecker |
|
3.A.3. BADEN-WÜRTTEMBERG
1. |
Heiner Feldmann |
|
||||||
2. |
Walter Dietmayer |
|
||||||
3. |
Heiner Feldmann |
|
||||||
4. |
Heiner Feldmann |
|
||||||
5. |
Oliver Fricke |
|
||||||
6. |
Peter Schmaus |
|
||||||
7. |
Josef Schnetz |
|
||||||
8. |
Erwin Steinhart |
|
||||||
9. |
Hugo Strobel |
|
||||||
10. |
Reinhard Lenz |
|
||||||
11. |
Peter Hofer |
|
||||||
12. |
Stephan Hofer |
|
||||||
13. |
Stephan Hofer |
|
||||||
14. |
Stephan Hofer |
|
||||||
15. |
Hubert Schuppert |
|
||||||
16. |
Johannes Dreier |
|
||||||
17. |
Peter Störk |
|
||||||
18. |
Erwin Steinhart |
|
||||||
19. |
Joachim Schindler |
|
||||||
20. |
Georg Sohnius |
|
||||||
21. |
Claus Lehr |
|
||||||
22. |
Hugo Hager |
|
||||||
23. |
Hugo Hager |
|
||||||
24. |
Gumpper und Stoll GmbH |
|
||||||
25. |
Ulrich Ibele |
|
||||||
26. |
Hans Schmutz |
|
||||||
27. |
Wilhelm Drafehn |
|
||||||
28. |
Wilhelm Drafehn |
|
||||||
29. |
Franz Schwarz |
|
||||||
30. |
Meinrad Nuber |
|
||||||
31. |
Anton Spieß |
|
||||||
32. |
Fischbrutanstalt des Landes Baden-Württemberg |
|
||||||
33. |
Kreissportfischereiverein Biberach |
|
||||||
34. |
Hans Schmutz |
|
||||||
35. |
Reinhard Rösch |
|
||||||
36. |
Harald Tress |
|
||||||
37. |
Alfred Tröndle |
|
||||||
38. |
Alfred Tröndle |
|
||||||
39. |
Peter Hofer |
|
||||||
40. |
Heiner Feldmann |
|
||||||
41. |
Andreas Zordel |
|
||||||
42. |
Hans Fischböck |
|
||||||
43. |
Reinhold Bihler |
|
||||||
44. |
Josef Dürr |
|
||||||
45. |
Kurt Englerth und Sohn GBR |
|
||||||
46. |
Fischzucht Anton Jung |
|
||||||
47. |
Staatliches Forstamt Wangen |
|
||||||
48. |
Simon Phillipson |
|
||||||
49. |
Hans Klaiber |
|
||||||
50. |
Josef Hönig |
|
||||||
51. |
Werner Baur |
|
||||||
52. |
Gerhard Weihmann |
|
||||||
53. |
Hubert Belser GBR |
|
||||||
54. |
Staatliche Forstämter Ravensburg und Wangen |
|
||||||
55. |
Anton Jung |
|
||||||
56. |
Hildegart Litke |
|
||||||
57. |
Werner Wägele |
|
||||||
58. |
Ernst Graf |
|
||||||
59. |
Fischbrutanstalt des Landes Baden-Württemberg |
|
||||||
60. |
Forellenzucht Kunzmann |
|
||||||
61. |
Meinrad Nuber |
|
||||||
62. |
Bezirksfischereiverein Nagoldtal e.V. |
|
||||||
63. |
Bernd und Volker Fähnrich |
|
||||||
64. |
Klaiber ‚An der Tierwiese‘ |
|
||||||
65. |
Parey, Bittigkoffer — Unterreichenbach |
|
||||||
66. |
Farm Sauter Anlage Pflegelberg |
|
||||||
67. |
Krattenmacher Anlage Osterhofen |
|
||||||
68. |
|
|
||||||
69. |
Gumpper und Stoll Anlage Unterhausen |
|
||||||
70. |
Durach Anlage Altann |
|
||||||
71. |
Städler Anlage Raunsmühle |
|
||||||
72. |
König Anlage Erisdorf |
|
||||||
73. |
Forellenzucht Drafehn Anlage Wittelbach |
|
||||||
74. |
Wirth Anlage Dengelshofen |
|
||||||
75. |
Krämer, Bad Teinach |
|
||||||
76. |
Muffler Anlage Eigeltingen |
|
||||||
77. |
Karpfenteichwirtschaft Mönchsroth |
|
||||||
78. |
Krattenmacher Anlage Dietmans |
|
||||||
79. |
Bruthaus Fischzucht Anselm-Schneider |
|
3.A.4. SEVERNO PORENJE-VESTFALIJA
1. |
Wolfgang Lindhorst-Emme |
|
|||
2. |
Wolfgang Lindhorst-Emme |
|
|||
3. |
Hugo Rameil und Söhne |
|
|||
4. |
Peter Horres |
|
|||
5. |
Wolfgang Middendorf |
|
|||
6. |
Michael und Guido Kamp |
|
3.A.5. BAVARSKA
1. |
Peter Gerstner |
|
|||||
2. |
Werner Ruf |
|
|||||
3. |
Rogg |
|
|||||
4. |
|
|
|||||
5. |
|
|
|||||
6. |
|
|
|||||
7. |
|
|
|||||
8. |
|
|
3.A.6. SAŠKA
1. |
Anglerverband Südsachsen ‚Mulde/Elster‘ e.V. |
|
||
2. |
H. und G. Ermisch GbR |
|
3.A.7. HESSEN
1. |
Hermann Rameil |
|
3.A.8. SCHLESWIG-HOLSTEIN
1. |
Hubert Mertin |
|
3.B. Ribogojnice v Nemčiji, odobrene glede na IHN
3.B.1. TURINGIJA
1. |
Thüringer Forstamt Leinefelde |
|
4. Ribogojnice v Španiji, odobrene glede na VHS in IHN
4.1. REGIJA: AVTONOMNA SKUPNOST ARAGON
1. |
Truchas del Prado |
Located in Alcalá de Ebro, Province of Zaragoza (Aragón) |
4.2. REGION: SAMOSPRÁVNÁ OBLAST ANDALUSIE
1. |
Piscifactoría de Riodulce |
D. Julio Domezain Fran. ‚Piscifactoría de Sierra Nevada S.L.‘ Camino de la Piscifactoría no 2, E-18313 Loja-Granada |
2. |
Piscifactoría Manzanil |
D. Julio Domezain Fran. ‚Piscifactoría de Sierra Nevada S.L.‘ Camino de la Piscifactoría no 2, E-18313 Loja-Granada |
5.A. Ribogojnice v Franciji, odobrene glede na VHS in IHN
5.A.1. ADOUR-GARONNE
1. |
Pisciculture de Sarrance |
F-64490 Sarrance (Pyrénées-Atlantiques) |
2. |
Pisciculture des Sources |
F-12540 Cornus (Aveyron) |
3. |
Pisciculture de Pissos |
F-40410 Pissos (Landes) |
4. |
Pisciculture de Tambareau |
F-40000 Mont-de-Marsan (Landes) |
5. |
Pisciculture ‚Les Fontaines d'Escot‘ |
F-64490 Escot (Pyrénées-Atlantiques) |
6. |
Pisciculture de la Forge |
F-47700 Casteljaloux (Lot-et-Garonne) |
5.A.2. ARTOIS-PICARDIE
1. |
Pisciculture du Moulin du Roy |
F-62156 Rémy (Pas-de-Calais) |
||||
2. |
Pisciculture du Bléquin |
F-62380 Séninghem (Pas-de-Calais) |
||||
3. |
Pisciculture de Earls Feldmann F-76340 Hodeng-au-Bosc |
F-80580 Bray-lès-Mareuil |
||||
4. |
Pisciculture Bonnelle à Ponthoile |
|
||||
5. |
Pisciculture Bretel à Gezaincourt |
|
5.A.3. AKVITANIJA
1. |
SARL Salmoniculture de la Ponte — Station d'Alevinage du Ruisseau Blanc |
Le Meysout, F-40120 Arue |
||
2. |
L'EPST-INRA Pisciculture à Lees-Athas |
|
5.A.4. DROME
1. |
Pisciculture ‚Sources de la Fabrique‘ |
|
5.A.5. HAUTE-NORMANDIE
1. |
Pisciculture des Godeliers |
F-27210 Le Torpt |
||||
2. |
|
|
5.A.6. LOIRE-BRETAGNE
1. |
SCEA ‚Truites du lac de Cartravers‘ |
|
||||||
2. |
Pisciculture du Thélohier |
F-35190 Cardroc (Ille-et-Vilaine) |
||||||
3. |
Pisciculture de Plainville |
F-28400 Marolles-les-Buis (Eure-et-Loire) |
||||||
4. |
Pisciculture Rémon à Parné-sur-Roc |
|
||||||
5. |
|
|
5.A.7. RHIN-MEUSE
1. |
Pisciculture du ruisseau de Dompierre |
F-55300 Lacroix-sur-Meuse (Meuse) |
2. |
Pisciculture de la source de la Deüe |
F-55500 Cousances-aux-Bois (Meuse) |
5.A.8. RHONE-MEDITERRANEE-CORSE
1. |
Pisciculture Charles Murgat |
|
5.A.9. SEINE-NORMANDIE
1. |
Pisciculture du Vaucheron |
F-55130 Gondrecourt-le-Château (Meuse) |
5.A.10. LANGUEDOC-ROUSSILLON
1. |
|
|
5.A.11. MIDI-PYRENEES
1. |
Pisciculture de la source du Durzon |
|
5.A.12. ALPES-DE-HAUTE-PROVENCE
1. |
|
|
5.B. Ribogojnice v Franciji, odobrene glede na VHS
5.B.1. ARTOIS-PICARDIE
1. |
Pisciculture de Sangheen |
F-62102 Calais (Pas-de-Calais) |
6.A. Ribogojnice v Italiji, odobrene glede na VHS in IHN
6.A.1. DEŽELA: FURLANIJA JULIJSKA KRAJINA
Porečje reke Stella |
|||||
1. |
Azienda ittica agricola Collavini Mario |
|
|||
2. |
Impianto ittiogenico di Flambro di Talmassons |
|
|||
Porečje reke Tagliamento |
|||||
3. |
SGM srl |
|
|||
4. |
Impianto ittiogenico di Forni di Sotto |
|
|||
5. |
Impianto di Grauzaria di Moggio Udinese |
|
|||
6. |
Impianto ittiogenico di Amaro |
|
|||
7. |
Impianto ittiogenico di Somplago — Mena di Cavazzo Carnico |
|
6.A.2. AVTONOMNA POKRAJINA TRENTO
Porečje Noce |
||||||
1. |
Ass. Pescatori Solandri (Loc. Fucine) |
Cavizzana |
||||
2. |
Troticoltura di Grossi Roberto |
|
||||
Porečje Brenta |
||||||
3. |
Campestrin Giovanni |
Telve Valsugana (Fontane) |
||||
4. |
Ittica Resenzola Serafini |
Grigno |
||||
5. |
Ittica Resenzola Selva |
Grigno |
||||
6. |
Leonardi F.lli |
Levico Terme (S. Giuliana) |
||||
7. |
Dellai Giuseppe-Trot. Valsugana |
Grigno (Fontana Secca, Maso Puele) |
||||
8. |
Cappello Paolo |
|
||||
Porečje Adiže |
||||||
9. |
Celva Remo |
Pomarolo |
||||
10. |
Margonar Domenico |
Ala (Pilcante) |
||||
11. |
Degiuli Pasquale |
Mattarello (Regole) |
||||
12. |
Tamanini Livio |
Vigolo Vattaro |
||||
13. |
Troticultura Istituto Agrario di S. Michele a/A. |
S. Michele all'Adige |
||||
Porečje Sarca |
||||||
14. |
Ass. Pescatori Basso Sarca |
Ragoli (Pez) |
||||
15. |
Stab. Giudicariese La Mola |
Tione (Delizia d'Ombra) |
||||
16. |
Azienda Agricola La Sorgente s.s. |
Tione (Saone) |
||||
17. |
Fonti del Dal s.s. |
Lomaso (Dasindo) |
||||
18. |
Comfish S.r.l. (ex. Paletti) |
Preore (Molina) |
||||
19. |
Ass. Pescatori Basso Sarca |
Tenno (Pranzo) |
||||
20. |
Troticultura ‚La Fiana‘ |
Di Valenti Claudio (Bondo) |
6.A.3. DEŽELA: UMBRIJA
Dolina reke Nera |
||
1. |
Impianto Ittiogenico provinciale |
Loc Ponte di Cerreto di Spoleto (PG) — Public Plant (Province of Perugia) |
6.A.4. DEŽELA: VENETO
Porečje Astico |
|||||||||
1. |
Centro Ittico Valdastico |
Valdastico (Veneto, Province Vicenza) |
|||||||
Porečje reke Lietta |
|||||||||
2. |
Azienda Agricola Lietta srl. |
|
|||||||
Porečje reke Bacchiglione |
|||||||||
3. |
Azienda Agricola Troticoltura Grosselle Massimo |
|
|||||||
4. |
Biasia Luigi |
|
|||||||
Porečje reke Brenta |
|||||||||
5. |
|
|
|||||||
Reka Tione in Fattolé |
|||||||||
6. |
Piscicoltura Menozzi di Franco e Davide Menozzi S.S. |
|
|||||||
Porečje reke Tartaro/Tioner |
|||||||||
7. |
Stanzial Eneide Loc Casotto |
|
|||||||
Reka Celarda |
|||||||||
8. |
|
|
|||||||
Reka Molini |
|||||||||
9. |
Azienda Agricoltura Troticoltura Rio Molini |
|
6.A.5. DEŽELA: DOLINA AOSTA
Porečje reke Dora Baltea |
||
1. |
Stabilimento ittiogenico regionale |
Rue Mont Blanc 14, Morgex (AO) |
6.A.6. DEŽELA: LOMBARDIJA
1. |
Azienda Troticoltura Foglio A.S.S. |
|
|||
2. |
Azienda Agricola Pisani Dossi Cascina Oldani, Cisliano (MI) |
|
|||
3. |
Centro ittiogenico Unione Pesca Sportiva della Provincia di Sondrio |
|
6.A.7. DEŽELA: TOSKANA
Porečje reke Maresca |
|||||
1. |
Allevamento trote di Petrolini Marcello |
|
6.A.8. DEŽELA: LIGURIJA
1. |
Incubatoio Ittico provinciale — Masone Loc. Rio Freddo |
|
6.A.9. DEŽELA: PIEMONT
1. |
Incubatoio Ittico della valle di Peleussieres, Oulx (TO) cod. 175 TO 802 |
|
7. Ribogojnice v Avstriji, odobrene glede na VHS in IHN
1. |
Alois Köttl |
|
|||
2. |
Herbert Böck |
|
|||
3. |
Forellenzucht Glück |
|
|||
4. |
Forellenzuchtbetrieb St. Florian |
|
|||
5. |
Forellenzucht Jobst |
|