EUR-Lex Access to European Union law

Back to EUR-Lex homepage

This document is an excerpt from the EUR-Lex website

Document C:2004:237A:FULL

Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej, CA 237, 24 wrzesień 2004


Display all documents published in this Official Journal
 

ISSN 1725-5228

Dziennik Urzędowy

Unii Europejskiej

C 237A

European flag  

Wydanie polskie

Informacje i zawiadomienia

Tom 47
24 września 2004


Powiadomienie nr

Spis treśći

Strona

 

III   Powiadomienia

 

Urząd Oficjalnych Publikacji Wspólnot Europejskich

2004/C 237A/1

Ogłoszenie o naborze na stanowisko Dyrektora (artykuł 29 ust. 1 lit. a) i b) oraz artykuł 29 ust. 2 Regulaminu Pracowniczego, odnoszącego się do urzędników i innych osób zatrudnionych przez Wspólnoty Europejskie) COM/211/04

1

 

Europejska Agencja ds. Leków

2004/C 237A/2

Rekrutacja do europejskiej agencji ds. leków (Londyn)

5

 

Organ nadzorczy GALILEO

2004/C 237A/3

Nabór na stanowisko Dyrektora Wykonawczego organu nadzorczego GALILEO

7

PL

 


III Powiadomienia

Urząd Oficjalnych Publikacji Wspólnot Europejskich

24.9.2004   

PL

Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej

CA 237/1


Ogłoszenie o naborze na stanowisko Dyrektora

(artykuł 29 ust. 1 lit. a) i b) oraz artykuł 29 ust. 2 Regulaminu Pracowniczego, odnoszącego się do urzędników i innych osób zatrudnionych przez Wspólnoty Europejskie)

COM/211/04

(2004/C 237 A/01)

Urząd Oficjalnych Publikacji Wspólnot Europejskich w Luksemburgu poszukuje aktualnie kandydata na stanowisko:

Dyrektor ds. Publikacji i Rozpowszechniania

Zadaniem Urzędu Oficjalnych Publikacji Wspólnot Europejskich jest publikowanie i rozpowszechnianie publikacji instytucji, agencji oraz innych ciał Wspólnot Europejskich w optymalnych warunkach technicznych i finansowych, przy czym instytucje te ponoszą odpowiedzialność za działanie urzędu (decyzja 2000/459/WE, EWWiS, Euratom, Dz.U. L 183 z 22.7.2000, str. 12).

Urząd Publikacji wydaje pozycje we wszystkich językach urzędowych Unii Europejskiej i poprzez rozmaite media (wydania papierowe, on-line, CD-ROM-y…). Działa pod nadzorem Rady Zarządzającej, złożonej z sekretarzy generalnych instytucji, które są jego udziałowcami. W 2001 r. przeszedł gruntowną reorganizację.

Obecnie planuje się zatrudnienie dyrektora ds. publikacji i rozpowszechniania, aby wesprzeć kierownictwo produkcji, dystrybucję oraz sprzedaż publikacji, zwłaszcza w kontekście rozwoju technologii oraz w obliczu szczególnego wyzwania, jakim jest rozszerzenie.

Opis stanowiska

Dyrektor ds. publikacji i rozpowszechniania będzie pracować pod bezpośrednim zwierzchnictwem dyrektora urzędu.

Będzie odpowiadać za:

nadawanie strategicznego kierunku dyrekcji ds. publikacji i rozpowszechniania oraz zarządzanie nią w ramach nakreślonych przez dokument wyznaczający zadania urzędu, średnioterminowy plan strategiczny oraz roczny program pracy,

trzy jednostki o obrocie produkcyjnym o wartości 80 milionów euro, zatrudniające 260 pracowników:

„Publikacje” — wszystkie publikacje papierowe lub inne wydawnictwa drukowane w którymkolwiek z 20 obecnych języków urzędowych (6 900 tytułów w 2003 r.), wyprodukowane głównie przez podwykonawców, ale także w małym wewnętrznym dziale druku,

„Multimedia” — zastosowanie produktów multimedialnych, głównie bazujących na technologii internetowej, a także doradzanie serwisom autorskim co do zastosowania takich produktów (obrót roczny: 2 mln EUR); odpowiedzialność za produkcję i elektroniczne rozpowszechnianie suplementu do Dziennika Urzędowego (224 000 publicznych ogłoszeń o przetargach w 2003 r., obrót roczny 22 mln EUR), oraz

„Rozpowszechnianie” — przechowywanie, dystrybucja, promocja i sprzedaż wszystkich produktów (52,5 mln sztuk rozprowadzono w 2003 r.).

(Planuje się poszerzenie dyrekcji w 2004 r. o czwartą jednostkę. Będzie ona odpowiedzialna za CORDIS, internetowy wielojęzyczny serwis informacyjny Wspólnoty Europejskiej oraz za druk produktów związanych z programami UE w dziedzinie prac badawczo-rozwojowych i w dziedzinach innowacji, które mają ułatwić branie udziału we wspólnotowych pracach badawczo-innowacyjnych oraz informowanie o ich rezultatach (budżet roczny: 10 mln EUR)),

uczestniczenie w trwającym rozwoju i w reorganizacji, którą Urząd Publikacji ma przejść w najbliższych latach,

zapewnienie odpowiedniej i właściwej kontroli oraz warunków nadzoru, w zgodzie z ustalonymi standardami kontroli w kontekście rozporządzenia finansowego (rozporządzenie Rady (WE) nr 1605/2002) i zasad wprowadzających je w życie (rozporządzenie Komisji (WE) nr 2342/2002).

Profesjonalne doświadczenie, cechy osobiste, zdolności przywódcze oraz kierownicze podejście ze strony przyszłego dyrektora ds. publikacji i rozpowszechniania będą miały zasadnicze znaczenie dla pełnej integracji tej nowej funkcji w Urzędzie Publikacji.

Kwalifikacje i doświadczenie

Kandydaci muszą:

posiadać dyplom uniwersytecki lub uznawany za równoważny, dający prawo do podjęcia studiów podyplomowych,

mieć co najmniej 15 lat doświadczenia zawodowego (zdobytego po uzyskaniu stopnia uniwersyteckiego lub równoważnego), z czego co najmniej pięć lat pracy na wyższym stanowisku menedżerskim i pięć lat w dziedzinie związanej ze stanowiskiem,

być obywatelami jednego z Państw Członkowskich Unii Europejskiej,

posiadać bardzo dobrą znajomość jednego z języków urzędowych UE oraz dobrą znajomość drugiego języka UE.

Cechy wymienione poniżej mogą stanowić dodatkowy atut:

znaczące doświadczenie na stanowisku kierowniczym oraz dobra znajomość działania organizacji należących do sektora publicznego,

konieczne cechy osobiste i doskonałe umiejętności menedżerskie, wymagane w wielokulturowym środowisku,

znakomite umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

silne cechy przywódcze (umiejętność wyznaczania celów oraz informowania o nich, umiejętność hierarchizowania zadań i zapewnienia ich wykonania, asertywność, zdolność do motywowania współpracowników),

duże zdolności analityczne i organizacyjne oraz umiejętność podejmowania decyzji,

znajomość dziedzin informacji, komunikacji i negocjacji oraz zdolności w tym zakresie,

możliwe do potwierdzenia osiągnięcia w dziedzinie zarządzania zmianą w środowisku przemysłowym, optymalnie w działalności wydawniczej, przy czym szczególny nacisk kładzie się na zagadnienia technologiczne, organizacyjne oraz kwestie rozwoju personelu,

doświadczenie w zarządzaniu środkami finansowymi,

doświadczenie w przetargach publicznych i zlecaniu podwykonawstwa,

dążenie do rozwijania i podtrzymywania dobrych kontaktów z partnerami Urzędu Publikacji,

pogłębiona znajomość jednego z języków urzędowych Unii Europejskiej, dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego jako języka pracy i umiejętność komunikowania się w mowie w trzecim języku urzędowym Unii Europejskiej.

Niezależność i oświadczenie na temat powiązań

Od kandydatów wymaga się gotowości złożenia deklaracji stwierdzającej ich wolę niezależnego działania w interesie Wspólnot Europejskich oraz oświadczenia na temat wszelkich powiązań, które mogą wywrzeć negatywny wpływ na ich niezależność.

Proces selekcji, warunki zatrudnienia

Dyrektor zostanie wybrany przez Komitet Zarządzający Urzędu Publikacji i zatrudniony przez Komisję Europejską. Wszyscy kandydaci zostaną sprawdzeni przez komisję selekcji wstępnej, która przeprowadzi z nimi rozmowy kwalifikacyjne i przygotuje listę najlepszych kandydatów. Dalsze rozmowy kwalifikacyjne będą prowadzone przez Komitet Konsultacyjny Komisji ds. Zatrudnienia, poszerzony o przedstawicieli innych instytucji.

Wynagrodzenie i warunki zatrudnienia są takie, jak szczegółowo określone w odniesieniu do urzędników pełniących funkcję odpowiadającą podstawowemu stanowisku dyrektora Wspólnot Europejskich.

Zwraca się uwagę kandydatów na fakt, że zgodnie z nowym Regulaminem Pracowniczym wszyscy nowi pracownicy podlegają obowiązkowi odbycia trwającego dziewięć miesięcy okresu próbnego.

Powołanie na stanowisko nastąpi w Luksemburgu.

Równe szanse

Unia Europejska prowadzi politykę równych szans.

Procedura składania wniosków

Wnioski powinny zawierać wyłącznie następujące dokumenty. Dowodów potwierdzających (np. poświadczonych kopii stopni naukowych/dyplomów, listów polecających, dowodów potwierdzających doświadczenie itp.) nie należy przesyłać na tym etapie, lecz przedłożyć na etapie późniejszym, jeśli kandydat zostanie o to poproszony:

1.

Życiorys (najwyżej cztery strony) sporządzony w języku angielskim, francuskim lub niemieckim. Pierwsza strona życiorysu powinna zawierać następujące informacje:

pełne imię i nazwisko (tytuł, imię, nazwisko),

pełny adres pocztowy,

adres e-mail,

numery telefonu (domowy, służbowy i komórkowy),

data urodzenia,

płeć,

obywatelstwo,

znajomość języków (język ojczysty, znajomość bardzo dobra lub dostateczna),

tytuł stopni naukowych umożliwiających dostęp do niniejszej procedury selekcji i instytucja, która go przyznała,

data przyznania stopnia naukowego umożliwiającego dostęp do niniejszej procedury selekcji (dzień, miesiąc i rok).

2.

List motywacyjny w języku angielskim, francuskim lub niemieckim.

Zgłoszenia niekompletne będą odrzucane (np. w przypadku braku listu motywacyjnego, życiorysu lub obu dokumentów).

Zgłoszenia należy przesyłać pocztą elektroniczną.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na następujący adres e-mailowy: admin-job-vacancies-management@cec.eu.int. Zgłoszenia powinny wyraźnie wskazywać numer referencyjny konkursu COM/211/04 w polu tematycznym wiadomości e-mailowej.

Wyłącznie kandydaci, którzy nie byli w stanie przesłać zgłoszeń drogą e-mailową, mogą przesłać je listem poleconym lub pocztą kurierską na następujący adres:

Komisja Europejska

Dyrekcja Generalna ds. Personelu i Administracji

„Schemat organizacyjny i personel zarządzający”

COM/211/04

MO-34 5/105

B-1049 Bruksela.

Termin składania zgłoszeń

Zgłoszenia należy przesyłać do dnia (włącznie) 29 października 2004 r. (data wiadomości e-mail lub data nadania listu poleconego).

Zgłoszenia przesłane ekspresową usługą kurierską muszą zostać dostarczone na podany adres przed godziną 17.00 dnia 29 października 2004 r.


Europejska Agencja ds. Leków

24.9.2004   

PL

Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej

CA 237/5


REKRUTACJA DO EUROPEJSKIEJ AGENCJI DS. LEKÓW (LONDYN)

(2004/C 237 A/02)

Agencja jest odpowiedzialna za koordynację oceniania i kontrolowania produktów medycznych przeznaczonych do stosowania u ludzi oraz do celów weterynaryjnych w Unii Europejskiej (patrz: rozporządzenie Rady (EWG) nr 2309/93 z dnia 22 lipca 1993 r., Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej L 214 z 24 sierpnia 1993 r., i rozporządzenie Rady (WE) nr 726/2004 z dnia 31 marca 2004 r., Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej L 136/1 z dnia 30 kwietnia 2004 r.). Agencja została ustanowiona w styczniu 1995 r. Ściśle współpracuje z Komisją Europejską, 25 Państwami Członkowskimi Unii Europejskiej, krajami Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz wieloma innymi grupami w rządzie i sektorze prywatnym.

Dodatkowe informacje na temat EMEA i jej działalności dostępne są w Internecie, na naszej stronie: http://www.emea.eu.int

EMEA organizuje procedury rekrutacyjne mające na celu przygotowanie list rezerwowych na stanowiska:

EMEA/A/194: Administrator (Naukowy), EudraVigilance, dział oceny leków stosowanych u ludzi przed uzyskaniem zezwolenia (A*5)

EMEA/A/195: Administrator (Naukowy), dział oceny leków stosowanych u ludzi przed uzyskaniem zezwolenia (A*5)

EMEA/A/196: Administrator (Naukowy), nadzór nad bezpieczeństwem farmakoterapii, dział oceny leków stosowanych u ludzi przed uzyskaniem zezwolenia (A*5)

EMEA/A/197: Administrator (Naukowy), nadzór nad bezpieczeństwem farmakoterapii, dział oceny leków stosowanych u ludzi przed uzyskaniem zezwolenia (A*6)

EMEA/B/198: Asystent, EudraVigilance, dział oceny leków stosowanych u ludzi przed uzyskaniem zezwolenia (B*3)

EMEA/A/199: Administrator (projektant systemów/administrator baz danych) (A*6)

Wybrani kandydaci zostaną umieszczeni na liście rezerwowej, a w zależności od sytuacji budżetowej mogą otrzymać propozycję pięcioletniego, odnawialnego kontraktu, zgodnie z Warunkami zatrudnienia innych pracowników Unii Europejskiej ( Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej L 56 z dnia 4 marca 1968 r.) (1).

Miejscem zatrudnienia będzie Londyn.

Kandydaci muszą być obywatelami jednego z Państw Członkowskich Wspólnot Europejskich bądź Islandii, Norwegii lub Liechtensteinu i posiadać pełne prawa obywatelskie.

Pełne warunki, opis stanowisk pracy i niezbędny formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony internetowej EMEA: http://www.emea.eu.int/. Formularz zgłoszeniowy należy odpowiednio podpisać, oznaczyć datą i przesłać wraz z wymaganymi dokumentami, nie później niż do 5 listopada 2004 r. (data stempla pocztowego) na poniższy adres:EMEA Head of Personnel, 7 Westferry Circus, Canary Wharf, UK-London E14 4HB (Tel.: (44-207) 418 84 00; faks: (44-207) 418 84 16).


(1)  Rada przyjęła nowy Regulamin Pracowniczy, który wszedł w życie z dniem 1 maja 2004 r. Regulamin ten obejmuje nową strukturę zatrudnienia. Z tego względu wybrani kandydaci będą rekrutowani na podstawie nowego Regulaminu Pracowniczego, zgodnie z ustaleniami zamieszczonymi w szczególności w art. 12 sekcji 2 Załącznika XIII (patrz: strona IntraComm: http://www.europa.eu.int).


Organ nadzorczy GALILEO

24.9.2004   

PL

Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej

CA 237/7


NABÓR NA STANOWISKO DYREKTORA WYKONAWCZEGO ORGANU NADZORCZEGO GALILEO

(2004/C 237 A/03)

Zainteresowane osoby mogą składać aplikacje na stanowisko Dyrektora Wykonawczego organu nadzorczego GALILEO ustanowione przez rozporządzenie Rady (WE) nr 1321/2004 z dnia 12 lipca 2004 r. w sprawie struktur zarządzania programów europejskich radionawigacji satelitarnej (1).

Do momentu ustalenia ostatecznej lokalizacji siedziby przez Radę Europejską, organ nadzorczy będzie miał siedzibę w Brukseli.

Organ nadzorczy GALILEO

Kilkakrotnie Rada Europejska i Rada Ministrów Transportu Unii Europejskiej podkreślały konieczność udziału sektora prywatnego w fazie uruchomienia (2006 — 2008), a następnie eksploatacji europejskiego programu radionawigacji satelitarnej (więcej informacji znajduje się na stronie internetowej http://europa.eu.int/comm/dgs/energy_transport/galileo) oraz zaznaczały, że udział ten powinien wynikać z zaproszenia do składania ofert, w celu wybrania operatora prywatnego i ustalenia warunków jego udziału w tych dwóch fazach.

Wybrana formuła to umowa o koncesję pomiędzy władzą publiczną i prywatnym konsorcjum wybranym w wyniku zaproszenia do składania ofert i odpowiedzialnym, w zamian za przestrzeganie warunków przetargu, za uruchomienie i eksploatację systemu.

Celem wymienionego rozporządzenia Rady jest utworzenie władzy publicznej.

Należy stworzyć strukturę zewnętrzną wobec Komisji, szczególnie po to, by mogły w niej uczestniczyć państwa członkowskie Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA), które nie są członkami Unii Europejskiej (Norwegia i Szwajcaria), ale które uczestniczyły w finansowaniu wcześniejszych etapów poprzez program GALILEOSAT Europejskiej Agencji Kosmicznej.

Organ nadzorczy będzie właścicielem całości europejskiego systemu radionawigacji satelitarnej, gdyż był on finansowany wyłącznie z funduszy publicznych (Unia Europejska i Europejska Agencja Kosmiczna).

Główne zadania organu nadzorczego (patrz też: art. 2 wyżej wymienionego rozporządzenia):

zawiera umowę o koncesję z konsorcjum, które zostanie wybrane po zakończeniu fazy rozwoju GALILEO i, jako organ wydający licencje, czuwa nad przestrzeganiem przez nie zobowiązań wynikających z tej umowy,

zapewnia zarządzanie i kontrolę w odniesieniu do korzystania z funduszy wspólnotowych przeznaczonych na ten program,

dysponuje wszystkimi kompetencjami technicznymi w zakresie bezpieczeństwa, wymienionymi w art. 2 ust. 1 lit. j). Decyzje w tym zakresie będą bezpośrednio podejmowane przez zarząd, przy udziale komitetu ds. bezpieczeństwa, złożonego z przedstawicieli Państw Członkowskich i Komisji,

przy zachowaniu obecnie obowiązujących zasad, Państwa Członkowskie, które złożyły przy Międzynarodowej Unii Telekomunikacyjnej dokumenty dotyczące korzystania z częstotliwości koniecznych do funkcjonowania systemu, nadadzą organowi nadzorczemu prawo do przekazania ich wyłącznego użytku koncesjonariuszowi,

organ nadzorczy będzie wspomagał Komisję w dziedzinach dotyczących radionawigacji satelitarnej.

ESA zapewni organowi nadzorczemu pomoc techniczną i naukową.

Zasady funkcjonowania organu nadzorczego wzorowane są na zasadach funkcjonowania agencji regulacyjnej. Posiada on osobowość prawną. Ma do niego zastosowanie protokół w sprawie przywilejów i immunitetów.

Dyrektora wykonawczego organu nadzorczego powołuje zarząd na podstawie zaproponowanej przez Komisję listy trzech kandydatów. Jest on prawnym przedstawicielem organu nadzorczego i odpowiada za jego codzienne zarządzanie. Jest odpowiedzialny za kierowanie i zarządzanie personelem organu nadzorczego.

Personel organu nadzorczego podlega przepisom mającym zastosowanie do urzędników i innych pracowników Wspólnot.

Zakres obowiązków

Dyrektor wykonawczy jest prawnym przedstawicielem organu nadzorczego wobec podmiotów zewnętrznych. Z podejmowanych działań zdaje relacje zarządowi. W zakres jego zadań wchodzą:

przygotowywanie posiedzeń zarządu, w których uczestniczy bez prawa do głosowania,

sporządzenie rocznego programu pracy organu nadzorczego,

sporządzenie i wykonanie budżetu organu nadzorczego,

sporządzenie rocznego sprawozdania z działalności,

sporządzenie schematu organizacyjnego,

kierowanie personelem organu nadzorczego.

Wymagane kwalifikacje i doświadczenie zawodowe

Dyplom ukończenia studiów wyższych, dający prawo wstępu na studia doktoranckie.

Co najmniej 15 lat doświadczenia zawodowego (liczone od momentu uzyskania dyplomu ukończenia studiów), z czego co najmniej pięć lat na stanowisku kierowniczym, najlepiej w jednej z dziedzin wchodzących w zakres zadań organu.

Dobra znajomość w zakresie zarządzania i kontroli dużej infrastruktury publicznej.

Potwierdzona zdolność kierowania organizacją, zarówno z punktu widzenia strategii, jak i zarządzania wewnętrznego oraz zdolność do wypełnienia misji powierzonej organowi.

Umiejętność komunikacji z opinią publiczną i tworzenia dobrych stosunków pracy ze wszystkimi partnerami.

Dobra znajomość instytucji wspólnotowych.

Biegła znajomość co najmniej jednego języka urzędowego Unii Europejskiej i zadowalająca co najmniej jednego innego języka urzędowego.

Niezależność i oświadczenie o braku konfliktu interesów

Dyrektor wykonawczy będzie miał obowiązek złożenia oświadczenia, w którym podejmie zobowiązanie do działania w interesie publicznym i w duchu niezależności, a także oświadczenia w sprawie interesów, które mogłyby być uznane za narażające jego niezależność. Kandydaci muszą zatem dołączyć do aktu kandydatury potwierdzenie gotowości do składania takich deklaracji.

Mianowanie i warunki rekrutacji

Dyrektora wykonawczego powołuje zarząd na podstawie propozycji Komisji. Niniejsze zawiadomienie stanowi podstawę do wysunięcia przez Komisję propozycji. Zwraca się uwagę kandydatów, że propozycja ta może zostać podana do wiadomości publicznej i że fakt figurowania na liście nie stanowi gwarancji zatrudnienia. Po rozstrzygnięciu konkursu otwartego dyrektor wykonawczy zostanie mianowany na urzędnika tymczasowego, zgodnie z art. 2 statutu odnoszącego się do innych pracowników Wspólnot Europejskich, na okres pięciu lat. Kontrakt ten może zostać przedłużony.

Rekrutacja odbędzie się na szczeblu AD 14 — 15. Jeżeli jest to stosowne i z należycie umotywowanych powodów, zarząd może zdecydować o przyznaniu innych korzyści lub świadczeń określonych przez postanowienia statutowe mające zastosowanie do urzędników Wspólnot Europejskich oraz przez warunki zatrudnienia innych pracowników Wspólnot Europejskich.

Obywatelstwo

Kandydaci muszą posiadać obywatelstwo jednego z Państw Członkowskich Unii Europejskiej.

Polityka równych szans

Unia Europejska podejmuje starania w celu uniknięcia wszelkiej formy dyskryminacji w procesie rekrutacji i aktywnie zachęca kobiety do składania kandydatur.

Procedura składania aplikacji

Zgłoszenia kandydatur powinny zawierać list motywacyjny, należycie wypełniony formularz kandydatury i CV dowolnego formatu (maksymalnie 3 strony). Formularz kandydatury oraz dodatkowe informacje są dostępne na stronie internetowej: http://europa.eu.int/comm/dgs/energy_transport/galileo/

Na późniejszym etapie procedury, jeśli zostaną o to poproszeni, kandydaci będą musieli przedstawić dokumenty poświadczające.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres:

Komisja Europejska

Dyrekcja Generalna ds. Energii i Transportu

Jednostka TREN/E4

Dyrektor Wykonawczy organu nadzorczego GALILEO

Biuro DM 28 1/71

B-1049 Bruksela

Dostarczenie niekompletnej dokumentacji spowoduje odrzucenie kandydatury.

Termin przesyłania zgłoszeń

Zgoszenie kandydatury należy przesłać listem poleconym (na wyżej wskazany adres Dyrekcji Generalnej ds. Energii i Transportu) najpóźniej do dnia 3 listopada 2004 r. (decyduje data stempla pocztowego).

Zgoszenia kandydatur przesyłane jako ekspresowe przesyłki kurierskie muszą zostać dostarczone pod ten sam adres najpóźniej dnia 3 listopada 2004 r. o godzinie 17.00.


(1)  Dz.U. L 246 z 20.7.2004, str. 1.


Top