Choose the experimental features you want to try

This document is an excerpt from the EUR-Lex website

Document 62024CO0083

Beschikking van het Hof (Negende kamer) van 3 september 2024.
„Riviera” Erzeugung chemischer und kosmetischer Produkte, Robert Schrenk eU en Riviera Pharma & Cosmetics GmbH tegen Republiek Oostenrijk.
Hogere voorziening – Artikel 181 van het Reglement voor de procesvoering van het Hof – Onduidelijkheid en onnauwkeurigheid van de middelen – Kennelijk niet-ontvankelijke hogere voorziening.
Zaak C-83/24 P.

ECLI identifier: ECLI:EU:C:2024:713

 Beschikking van het Hof (Negende kamer) van 3 september 2024 –
Riviera en Riviera Pharma & Cosmetics / Oostenrijk

(zaak C‑83/24 P)

„Hogere voorziening – Artikel 181 van het Reglement voor de procesvoering van het Hof – Onduidelijkheid en onnauwkeurigheid van de middelen – Kennelijk niet-ontvankelijke hogere voorziening”

Hogere voorziening – Middelen – Noodzaak van precieze kritiek op een onderdeel van de redenering van het Gerecht

[Art. 256, lid 1, VWEU; Statuut van het Hof van Justitie, art. 58, eerste alinea; Reglement voor de procesvoering van het Hof, art. 168, lid 1, d), en art. 169, lid 2]

(zie punten 24, 25, 27, 29)

Dictum

1) 

De hogere voorziening wordt kennelijk niet-ontvankelijk verklaard.

2) 

„Riviera” Erzeugung chemischer und kosmetischer Produkte, Robert Schrenk eU, en Riviera Pharma & Cosmetics GmbH dragen hun eigen kosten.

Top