Choose the experimental features you want to try

This document is an excerpt from the EUR-Lex website

Document C2007/194/08

Iepriekšējs paziņojums par koncentrāciju (Lieta COMP/M.4845 — Santander/ABM AMRO assets) — Lieta, kas pretendē uz vienkāršotu procedūru Dokuments attiecas uz EEZ

OV C 194, 22.8.2007, p. 14–14 (BG, ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, IT, LV, LT, HU, MT, NL, PL, PT, RO, SK, SL, FI, SV)

22.8.2007   

LV

Eiropas Savienības Oficiālais Vēstnesis

C 194/14


Iepriekšējs paziņojums par koncentrāciju

(Lieta COMP/M.4845 — Santander/ABM AMRO assets)

Lieta, kas pretendē uz vienkāršotu procedūru

(Dokuments attiecas uz EEZ)

(2007/C 194/08)

1.

Komisija 2007. gada 14. augustā saņēma paziņojumu par ierosinātu koncentrāciju, ievērojot 4. pantu Padomes Regulā (EK) Nr. 139/2004 (1), kuras rezultātā uzņēmums Banco Santander Central Hispano, S.A. (“Santander”, Spānija) Padomes regulas 3. panta 1. punkta b) apakšpunkta izpratnē iegūst daļēju kontroli pār uzņēmumu ABN AMRO Holding N.V. (“ABN AMRO assets”, Nīderlande) publiskā izsolē, kas izziņota 2007. gada 29. maijā.

2.

Attiecīgie uzņēmumi veic šādu uzņēmējdarbību:

uzņēmums Santander: sniedz banku pakalpojumus uzņēmumiem un privātklientiem, darbojas aktīvu pārvaldīšanas un apdrošināšanas jomā galvenokārt kontinentālajā Eiropā, Apvienotajā Karalistē un Latīņamerikā;

uzņēmums ABN AMRO assets: aktīvus veido ABN AMRO Business Unit Latin America (izņemot lielo korporatīvo klientu apkalpošanu ārpus Brazīlijas robežām un aktīvu pārvaldīšanu) un Antonveneta.

3.

Iepriekšējā pārbaudē Komisija konstatē, ka Regulas (EK) Nr. 139/2004 darbības joma, iespējams, attiecas uz paziņoto darījumu. Tomēr galīgais lēmums šajā jautājumā netiek pieņemts. Ievērojot Komisijas paziņojumu par vienkāršotu procedūru noteiktu koncentrācijas procesu izskatīšanai saskaņā ar Padomes Regulu (EK) Nr. 139/2004 (2), jānorāda, ka šī lieta ir nododama izskatīšanai atbilstoši paziņojumā paredzētajai procedūrai.

4.

Komisija aicina ieinteresētās trešās personas iesniegt tai savus iespējamos apsvērumus par ierosināto darbību.

Apsvērumiem jānonāk Komisijā 10 dienu laikā pēc šīs publikācijas datuma. Apsvērumus Komisijai var nosūtīt pa faksu (faksa numurs (32-2) 296 43 01 vai 296 72 44) vai pa pastu ar atsauces numuru COMP/M.4845 — Santander/ABM AMRO assets uz šādu adresi:

European Commission

Directorate-General for Competition

Merger Registry

J-70

B-1049 Bruxelles/Brussel


(1)  OV L 24, 29.1.2004., 1. lpp.

(2)  OV C 56, 5.3.2005., 32. lpp.


Top