EUR-Lex Access to European Union law

Back to EUR-Lex homepage

This document is an excerpt from the EUR-Lex website

Document C2016/101/05

Atviras kvietimas teikti paraiškas – GP/DSI/ReferNet_FPA/001/16 – ReferNet – Cedefop Europos informacijos apie profesinį rengimą ir mokymą tinklas

OL C 101, 2016 3 17, p. 11–12 (BG, ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, HR, IT, LV, LT, HU, MT, NL, PL, PT, RO, SK, SL, FI, SV)

17.3.2016   

LT

Europos Sąjungos oficialusis leidinys

C 101/11


Atviras kvietimas teikti paraiškas – GP/DSI/ReferNet_FPA/001/16

ReferNet – Cedefop Europos informacijos apie profesinį rengimą ir mokymą tinklas

(2016/C 101/05)

1.   Tikslai ir aprašymas

Siekiant sukurti Europos informacijos apie profesinį rengimą ir mokymą tinklą, ReferNet, šio kvietimo teikti paraiškas tikslas – atrinkti vieną paraiškos teikėją iš Maltos, su kuriuo Cedefop pasirašys partnerystės pagrindų susitarimą, kurio trukmė – nuo 2016 m. birželio mėn. iki 2019 m. gruodžio mėn. (3 metai ir 7 mėnesiai), ir su atrinktu paraiškos teikėju pasirašyti specialiąją dotacijos sutartį, pagal kurią 2016 m. (nuo 2016 m. birželio 1 d.) bus vykdomas 7 mėnesių veiklos planas.

Europos profesinio mokymo plėtros centras (Cedefop) yra Europos Sąjungos (ES) agentūra, įsteigta 1975 m. ir nuo 1995 m. įsikūrusi Graikijoje. Europos profesinio mokymo plėtros centras yra pripažintas autoritetingas informacijos ir praktinių žinių profesinio rengimo ir mokymo, įgūdžių ir kvalifikacijos srityje šaltinis; jo misija – padėti tobulinti Europos profesinio rengimo ir mokymo politiką ir prisidėti prie jos įgyvendinimo.

ReferNet yra Cedefop Europos informacijos apie profesinį rengimą ir mokymą tinklas. ReferNet misija – remti Cedefop veiklą ir tuo tikslu informuoti apie nacionalines profesinio rengimo bei mokymo sistemas ir apie politikos pokyčius, taip pat didinti profesinio rengimo bei mokymo ir Cedefop veiklos produktų matomumą. ReferNet priklauso 30 narių, kurie vadinami ReferNet nacionaliniais partneriais ir atstovauja ES valstybėms narėms, Islandijai ir Norvegijai. ReferNet nacionaliniai partneriai yra pagrindinės institucijos, dalyvaujančios įgyvendinant šalių, kurioms jos atstovauja, profesinio rengimo bei mokymo arba darbo rinkos politiką.

Partnerystės pagrindų susitarimai įgyvendinami vadovaujantis metiniais susitarimais dėl dotacijos. Todėl paraiškų teikėjai turi pateikti ne tik pasiūlymą dėl partnerystės pagrindų susitarimo, kurio trukmė – nuo 2016 m. birželio mėn. iki 2019 m. gruodžio mėn. (jei pasiūlymas bus atrinktas, bus pasirašytas 2016–2019 m. partnerystės pagrindų susitarimas), bet ir paraišką dėl dotacijos 2016 m. veiklai finansuoti (kurią atrinkus 2016 m. gali būti pasirašyta specialioji dotacijos sutartis 7 mėnesiams (nuo 2016 m. birželio 1 d.)). Pareiškėjas privalo įrodyti, kad yra pajėgus ketverius metus vykdyti visų numatytų rūšių veiklą ir užtikrinti pakankamą bendrą finansavimą numatytoms užduotims įgyvendinti.

2.   Biudžetas ir projekto trukmė

Ketverių metų partnerystės pagrindų susitarimų biudžeto sąmata – 4 000 000 EUR, priklausomai nuo biudžeto valdymo institucijos metinių sprendimų.

Visas turimas biudžetas 2016 m. metiniam veiklos planui įgyvendinti (projekto trukmė – 12 mėnesių) bus 980 000 EUR, kurie bus skirti 30 partnerių (iš 28 ES valstybių narių, Islandijos ir Norvegijos).

Dotacijos, kuri skiriama metiniam veiklos planui įgyvendinti, dydis priklauso nuo šalies gyventojų skaičiaus. Visas 2016 m. veiklos plano biudžetas bus paskirstytas šalims, kurios yra priskirtos vienai iš trijų šalių grupių, sudarytų pagal šalių gyventojų skaičių:

    1 šalių grupė: Estija, Kipras, Kroatija, Latvija, Lietuva, Liuksemburgas, Malta (*), Slovėnija ir Islandija. Didžiausia dotacijos suma: 23 615 EUR;

    2 šalių grupė Airija, Austrija, Belgija, Bulgarija, Čekija, Danija, Graikija, Nyderlandai, Portugalija, Rumunija, Slovakija, Suomija, Švedija ir Vengrija, taip pat Norvegija. Didžiausia dotacijos suma: 33 625 EUR;

    3 šalių grupė Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė, Lenkija, Prancūzija, Vokietija. Didžiausia dotacijos suma: 43 620 EUR.

Sąjungos dotacija yra finansinis įnašas dotacijos gavėjo (ir (arba) bendrų dotacijos gavėjų) išlaidoms padengti; taip pat būtinas nuosavas finansinis įnašas ir (arba) vietos, regioniniai, nacionaliniai ir (arba) privatūs įnašai. Bendras Sąjungos įnašas negali viršyti 70 % visų tinkamų finansuoti išlaidų.

Cedefop pasilieka teisę nepaskirstyti viso turimo biudžeto.

3.   Tinkamumo kriterijai

Kad galėtų gauti dotaciją, pareiškėjai turi atitikti šiuos reikalavimus:

a)

būti viešoji arba privati organizacija, turinti teisinį statusą ir teisinį subjektiškumą (fiziniai asmenys reikalavimų neatitinka);

b)

jų organizacija turi būti registruota Maltoje, ten, kur bus skirta dotacija.

4.   Galutinė paraiškų pateikimo data

Paraiškos dėl partnerystės pagrindų susitarimo sudarymo ir 2016 m. veiklos planas turi būti pateikti ne vėliau kaip 2016 m. balandžio 22 d.

5.   Papildoma informacija

Visą kvietimo teikti paraiškas tekstą, paraiškos formą ir priedus Cedefop interneto svetainėje bus galima rasti nuo 2016 m. kovo 18 d. tokiu adresu:

http://www.cedefop.europa.eu/en/about-cedefop/public-procurement

Paraiškos turi būti parengtos laikantis visame kvietimo tekste nustatytų reikalavimų ir pateiktos naudojant oficialias paraiškos formas.

Paraiškos bus vertinamos vadovaujantis skaidrumo ir vienodo požiūrio principais.

Visas pateiktas paraiškas vertins ekspertų komitetas pagal išsamioje kvietimo versijoje apibrėžtus atitikties reikalavimams, atmetimo, atrankos ir sutarties sudarymo kriterijus.


(*)  Pagal 7 mėnesių veiksmų planą ir patikslintą veiklos planą didžiausia dotacijos suma, kuri gali būti skirta Maltai 2016 m., – 20 815 EUR.


Top