EUR-Lex Access to European Union law

Back to EUR-Lex homepage

This document is an excerpt from the EUR-Lex website

Document 32023R2696

2023 m. gruodžio 4 d. Komisijos įgyvendinimo reglamentas (ES) 2023/2696, kuriuo nustatomos taikytinos procedūros ir šablonas, naudotinas atliekant Europos prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo atleistiems darbuotojams paramos gavėjų apklausą pagal Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (ES) 2021/691

C/2023/8220

OL L, 2023/2696, 5.12.2023, ELI: http://data.europa.eu/eli/reg_impl/2023/2696/oj (BG, ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, GA, HR, IT, LV, LT, HU, MT, NL, PL, PT, RO, SK, SL, FI, SV)

Legal status of the document In force

ELI: http://data.europa.eu/eli/reg_impl/2023/2696/oj

European flag

oficialusis leidinys
Europos Sąjungos

LT

Seriju L


2023/2696

2023 12 5

KOMISIJOS ĮGYVENDINIMO REGLAMENTAS (ES) 2023/2696

2023 m. gruodžio 4 d.

kuriuo nustatomos taikytinos procedūros ir šablonas, naudotinas atliekant Europos prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo atleistiems darbuotojams paramos gavėjų apklausą pagal Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (ES) 2021/691

EUROPOS KOMISIJA,

atsižvelgdama į Sutartį dėl Europos Sąjungos veikimo,

atsižvelgdama į 2021 m. balandžio 28 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (ES) 2021/691 dėl Europos prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo atleistiems darbuotojams (EGF), kuriuo panaikinamas Reglamentas (ES) Nr. 1309/2013 (1), ypač į jo 22 straipsnio 6 dalį,

pasikonsultavusi su Europos prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo atleistiems darbuotojams komitetu, įsteigtu pagal Reglamento (ES) 2021/691 26 straipsnį,

kadangi:

(1)

siekiant užtikrinti rezultatų stebėseną ir palengvinti Europos prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo atleistiems darbuotojams (EGF) veiklos vertinimus reikalaujama, kad įgyvendinus kiekvieną EGF finansinį įnašą valstybės narės padėtų Komisijai atlikti paramos gavėjų apklausą pagal Reglamento (ES) 2021/691 22 straipsnį;

(2)

siekiant užtikrinti veiksmingą apklausų naudojimą vertinimo tikslais, būtina nustatyti vienodas apklausų atlikimo nuostatas ir sukurti bendrą šabloną, kad duomenis būtų galima apibendrinti Sąjungos lygmeniu;

(3)

siekiant užtikrinti veiksmingą apklausos duomenų analizę stebėsenos ir vertinimo tikslais, būtina visapusiškai išnaudoti elektroninių apklausos atlikimo priemonių pranašumus, o kartu išsaugoti saugų keitimąsi informacija ir užtikrinti informacijos vientisumą, autentiškumą ir konfidencialumą, laikantis taikytinų duomenų apsaugos taisyklių. Todėl Komisija turėtų sukurti internetinę priemonę, skirtą Komisijos internetinės apklausų valdymo sistemos „EUSurvey“ apklausoms atlikti;

(4)

remdamos Komisiją valstybės narės turėtų informuoti paramos gavėjus apie atliktiną apklausą ir skatinti jų dalyvavimą – išsiųsti kvietimą dalyvauti ir bent vieną priminimą. Kadangi apklausas atlieka Komisija, valstybės narės turėtų informuoti Komisiją iš karto, kai tik bus išsiųsti kvietimai arba priminimai. Valstybės narės taip pat turėtų skatinti paramos gavėjus iki apklausos pradžios nuolat atnaujinti savo kontaktinius duomenis, ir suteikti jiems daugiau galimybių dalyvauti internetinėje apklausoje;

(5)

Komisija, kaip duomenų savininkė, surinktą kiekybinę ir kokybinę informaciją turėtų naudoti tik stebėsenos ir vertinimo tikslais;

(6)

atitinkama valstybė narė gali prašyti apibendrintų apklausos rezultatų nacionaliniais stebėsenos ir vertinimo tikslais. Jei atitinkama valstybė narė norėtų pateikti klausimų, kurie, jos nuomone, naudingi nacionaliniais stebėsenos ar vertinimo tikslais, Komisija turėtų turėti galimybę įtraukti šiuos klausimus į atliktiną apklausą ir kartu užtikrinti šablono visumą,

PRIĖMĖ ŠĮ REGLAMENTĄ:

1 straipsnis

Dalykas

Šiame reglamente nustatomos taikytinos procedūros ir šablonas, naudotinas atliekant Reglamento (ES) 2021/691 22 straipsnyje nurodytą paramos gavėjų apklausą.

2 straipsnis

Paramos gavėjų apklausos atlikimo procedūros

1.   Komisija, naudodama 3 straipsnyje nurodytą šabloną, atitinkamos valstybės narės oficialiąja kalba (-omis) parengia internetinę apklausų valdymo sistemą. Nuoroda į apklausą atitinkamai valstybei narei išsiunčiama ne vėliau kaip per penkis mėnesius nuo atitinkamo finansinio įnašo įgyvendinimo laikotarpio pabaigos.

2.   Atitinkama valstybė narė pradeda apklausą per šeštą mėnesį nuo įgyvendinimo laikotarpio pabaigos pagal Reglamento (ES) 2021/691 22 straipsnio 4 dalį – kiekvienam Europos prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo atleistiems darbuotojams (EGF) paramos gavėjui išsiunčia kvietimą dalyvauti apklausoje. Nuo apklausos pradžios Komisija užtikrina, kad apklausa vyktų bent keturias savaites.

3.   Atitinkama valstybė narė informuoja Komisiją apie galimus švenčių laikotarpius ar kitas aplinkybes, kurios galėtų turėti įtakos dalyvavimo lygiui. Tokiu atveju apklausos atlikimo laikotarpis gali būti pratęsiamas iki aštuonių savaičių.

4.   Likus savaitei iki numatytos apklausos pabaigos atitinkama valstybė narė paramos gavėjams išsiunčia priminimą.

5.   Jei dalyvavimo lygis žemas, Komisija ir atitinkama valstybė narė gali susitarti apklausos laikotarpį pratęsti. Jei apklausos laikotarpį susitariama pratęsti, atitinkama valstybė narė paramos gavėjams nusiunčia papildomą priminimą ir nurodo pratęsto laikotarpio trukmę.

6.   Atitinkama valstybė narė praneša Komisijai apie pastangas skatinti dalyvavimą ir informuoja Komisiją iš karto, kai tik pradedama apklausa ir kai išsiunčiamas priminimas.

7.   Atitinkama valstybė narė informuoja paramos gavėjus apie būsimą apklausą, kai tik jie kreipiasi dėl paramos, ir paprašo jų iki apklausos pradžios nuolat atnaujinti savo kontaktinius duomenis. Valstybės narės padeda paramos gavėjams naudotis internetine apklausų valdymo sistema.

3 straipsnis

Paramos gavėjų apklausų šablonas

1.   Reglamento (ES) 2021/691 22 straipsnyje nurodytos paramos gavėjų apklausos atliekamos naudojant priede pateiktą šabloną.

2.   Komisija pateikia šabloną visomis oficialiosiomis Sąjungos kalbomis.

3.   Atitinkama valstybė narė gali prašyti įtraukti klausimus į šabloną nacionaliniais stebėsenos ar vertinimo tikslais su sąlyga, kad pats šablonas nebus pakeistas. Siūlomi papildomi klausimai turi būti pateikti Komisijai oficialiąja valstybės narės kalba (-omis) ne vėliau kaip per du mėnesius nuo įgyvendinimo laikotarpio pabaigos. Komisija sprendžia, ar leisti pateikti papildomų klausimų.

4 straipsnis

Apklausos duomenų naudojimas

1.   Surinktų duomenų savininkė yra Komisija. Komisija surinktą kiekybinę ir kokybinę informaciją naudoja tik stebėsenos ir vertinimo tikslais.

2.   Gavusi prašymą, Komisija atitinkamai valstybei narei pateikia suvestinius apklausos rezultatus nacionaliniais stebėsenos ir vertinimo tikslais.

5 straipsnis

Įsigaliojimas

Šis reglamentas įsigalioja dvidešimtą dieną po jo paskelbimo Europos Sąjungos oficialiajame leidinyje.

Šis reglamentas privalomas visas ir tiesiogiai taikomas visose valstybėse narėse.

Priimta Briuselyje 2023 m. gruodžio 4 d.

Komisijos vardu

Pirmininkė

Ursula VON DER LEYEN


(1)   OL L 153, 2021 5 3, p. 48.


PRIEDAS

EGF paramos gavėjų apklausos šablonas

E. laiško projektas

Gerbiami paramos gavėjai,

kviečiame dalyvauti šioje apklausoje, nes gavote paramą iš Europos prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo atleistiems darbuotojams (EGF) po atleidimo iš [valstybės narės] [bendrovės pavadinimas / ekonomikos sektorius / regionas]. EGF yra Europos priemonė, pagal kurią teikiama parama asmenims, netekusiems darbo dėl didelio masto restruktūrizavimo.

Norėdami dalyvauti šioje ES apklausoje, susikurkite Europos Komisijos tapatybės atpažinimo sistemos (EU Login) paskyrą. Atlikite čia aprašytus veiksmus.

Atsakyti į klausimyno klausimus neturėtų užtrukti ilgiau kaip [7] minutes. Jūsų atsakymai bus automatiškai išsaugoti tam atvejui, jei norėtumėte atsakyti tik į dalį klausimų ir apklausą užbaigti vėliau. Paskutinė atsakymų pateikimo data yra [data].

Jūsų atsakymai bus tvarkomi visiškai konfidencialiai ir jais nebus su niekuo dalijamasi.

Jei turite klausimų dėl šios apklausos, kreipkitės į [atitinkamo nacionalinio EGF kontaktinio asmens vardas, pavardė arba funkcinė e. pašto dėžutė].

Ačiū už jūsų laiką. Jūsų atsakymai mums labai svarbūs.

Apie apklausą

Šios apklausos tikslas – išsiaiškinti, ar Europos prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondas atleistiems darbuotojams (EGF) buvo naudingas paramą gavusiems žmonėms. Šios apklausos metu surinkti duomenys bus naudojami EGF veiklai tobulinti.

1.   Europos Sąjunga ir EGF

1.1.

Ar žinote, kad priemones, kuriose dalyvavote, bendrai finansavo Europos Sąjunga? (galite pažymėti kelis atsakymus)

Taip, žinau, kad priemones, kuriose dalyvavau, bendrai finansavo Europos Sąjunga (ES).

Taip, žinau, kad priemones, kuriose dalyvavau, bendrai finansavo Europos prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondas atleistiems darbuotojams (EGF).

Ne

2.   Bendroji informacija apie paramos gavėją

Norėtume daugiau sužinoti apie jūsų asmenines aplinkybes. Atsakykite į šiuos klausimus

2.1.

Kiek jums metų?

15–24

25–29

30–45

46–54

55–64

Daugiau kaip 65

2.2.

Kokia jūsų lytis?

Moteris

Vyras

Nebinarinio lytiškumo asmuo

Nenorėčiau atsakyti

2.3.

Kokia jūsų pilietybė?

Pasirinkite iš sąrašo (ES ir ES nepriklausančios šalys).

Jei pilietybė yra dviguba, įrašykite antrąją pilietybę: ________

2.4.

Koks yra aukščiausias jūsų įgytas išsilavinimas pagal Tarptautinį standartizuotą švietimo klasifikatorių (ISCED)?

Nebaigtas pradinis išsilavinimas (ISCED 0)

Pradinis išsilavinimas (ISCED 1);

Vidurinis išsilavinimas (ISCED 2 ir 3)

Profesinis išsilavinimas (ISCED 4);

Bakalauro laipsnis (ISCED 6)

Magistro laipsnis (ISCED 7)

Kita: ___ Iš viso mokymosi metų: _______

2.5.

Kiek metų profesinės patirties turite?

1–3

4–5

6–10

11–15

16–20

21–30

Daugiau kaip 30

2.6.

Ar turite negalią?

Taip

Ne

Nenorėčiau atsakyti

2.7.

Ar esate migrantų kilmės (1)?

Taip

Ne

Nenorėčiau atsakyti

2.8.

Ar kada nors patyrėte ilgalaikį nedarbą (2)?

Taip

Ne

Nenorėčiau atsakyti

2.9.

Ar jaučiatės esantis nepalankioje padėtyje darbo rinkoje?

Ne

Taip. Jei taip, nurodykite priežastį: _______

Nenorėčiau atsakyti

3.   Jūsų užimtumo padėtis prieš gaunant EGF paramą

Tolesniuose klausimuose turėtų būti pateikta daugiau informacijos apie jūsų ankstesnį darbą. Atsakymai padės mums palyginti jūsų užimtumo padėtį prieš gaunant EGF paramą ir ją gavus.

3.1.

Koks buvo jūsų užimtumo statusas?

Užimtumo statusas

Dirbantis asmuo

Savarankiškai dirbantis asmuo

Dirbau*

visą darbo dieną

ne visą darbo dieną

Mano darbo sutartis / darbo santykiai buvo* ...

nuolatinė (-iai) (neriboto galiojimo)

laikina (-i) (terminuota (-i))

Mano darbo sutartis / darbo santykiai buvo* ...

sudaryta tiesiogiai su bendrove

sudaryta per agentūrą

*

Netaikoma savarankiškai dirbantiems asmenims.

3.2.

Ar buvote patenkintas savo darbu?

Labai patenkintas

Patenkintas

Nenorėčiau atsakyti

Nepatenkintas

Labai nepatenkintas

 

 

 

 

 

4.   Priemonės ir (arba) parama

Toliau pateikiami klausimai apie priemones ir (arba) paramą, kurias gavote.

4.1.

Kokios rūšies paramą gavote? Galima pasirinkti kelis atsakymo variantus.

Bendrosios kategorijos

(* neprivaloma) konkrečios priemonės

Individuali pagalba ieškant darbo, atvejo valdymas ir bendro informavimo paslaugos

Profiliavimas (3)

Patarimai, konsultacijos, profesinis orientavimas arba pagalba ieškant darbo

Mentorystė arba ugdomasis vadovavimas

Konsultacijos dėl atleistųjų iš darbo įsidarbinimo (4)

Mokymas ir perkvalifikavimas

Mokymas ir perkvalifikavimas – institucinis mokymas (mokykla, universitetas, mokymo centras ar pan.)

Mokymas ir perkvalifikavimas – profesinis mokymas; prižiūrimas mokymas darbo vietoje; pameistrystės programos, stažuotės ar mokomoji praktika

Užimtumo paskatos / darbo užmokesčio subsidija

Darbo užmokesčio subsidija

Remiamas užimtumas ir reabilitacija

Remiamas užimtumas (5)

Reabilitacija (6)

Verslumo skatinimas

Pagalba pradedant verslą (pvz., konsultavimas, mentorystė, teisinės konsultacijos ir t. t.)

Finansinės paskatos pradėti savo verslą

Pagalba steigiant verslą

Pagalba, įmonę perimant darbuotojams

Išmokos

Mokymo išmoka

Darbo paieškos išmoka

Judumo išmoka ir (arba) dalies su kelionėmis į darbą vietą susijusių išlaidų padengimas

Dienpinigiai

Parama priklausomų asmenų globėjų išlaidoms padengti

Kita (prašome įrašyti):

________________

4.2.

Kiek laiko praėjo nuo atleidimo iš darbo iki priemonės (-ių) taikymo pradžios?

Mažiau kaip [vienas] mėnuo

1–2 mėnesiai

3–5 mėnesiai

6–8 mėnesiai

9–12 mėnesių

Daugiau kaip 12 mėnesių

4.3.

Kiek laiko gavote EGF paramą?

Mažiau kaip [vienas] mėnuo

1–2 mėnesius

3–5 mėnesius

6–8 mėnesius

9–12 mėnesius

Daugiau kaip 12 mėnesių

4.4.

Ar sutinkate su šiais teiginiais?

Visiškai sutinku

Sutinku

Nesutinku

Visiškai nesutinku

Nežinau

Netaikoma

Man teikiama parama buvo pritaikyta prie mano poreikių.

 

 

 

 

 

 

Parama man padėjo įgyti naujų įgūdžių / naujų kvalifikacijų.

 

 

 

 

 

 

Dėl gautos paramos dabar galiu geriau naudotis skaitmeninėmis technologijomis (pvz., internetu, kompiuteriu, išmaniuoju telefonu, kitais prietaisais, programine įranga) [skaitmeniniai įgūdžiai]

 

 

 

 

 

 

Dėl gautos paramos dabar sugebu geriau taupyti energiją, sumažinau atliekų arba radau kitų būdų, kaip prisidėti prie aplinką apsaugos [žalieji įgūdžiai]

 

 

 

 

 

 

Ši parama paskatino mane įveikti lyčių stereotipus pasirenkant darbą ir (arba) padėjo man geriau suvokti diskriminaciją dėl lyties apskritai.

 

 

 

 

 

 

Parama padėjo įgyti daugiau pasitikėjimo savo gebėjimais.

 

 

 

 

 

 

Parama man padėjo sukurti ryšių tinklą.

 

 

 

 

 

 

Dalyvaudamas priemonėje (-ėse) įgijau geresnę darbo kvalifikaciją.

 

 

 

 

 

 

4.5.

Kuri priemonė buvo naudingiausia?

Pasirinkite iš priemonių sąrašo (išskleidžiamasis meniu):

konsultavimas / mentorystė

mokymas / perkvalifikavimas

darbo užmokesčio subsidija

remiamas užimtumas ir reabilitacija

verslumo skatinimas

išmokos

4.6.

Ar jums buvo pasiūlyta priemonių, kuriose nedalyvavote?

Taip

Ne (jei ne, pereikite prie 4.8 klausimo)

4.7.

Dėl kokių priežasčių nedalyvavote priemonėse?

Nedomino

Netinkamas laikas

Gavau darbo pasiūlymą

Buvo per toli

Asmeninės priežastys

Kita, įrašykite: _____

4.8.

Ar prašėte konkrečios priemonės?

Taip

Ne (pereikite prie 4.11 klausimo)

4.9.

Ar gavote priemonę, kurios prašėte?

Taip

Jei ne, kokios priemonės prašėte? Įrašykite: _____

4.10.

Jei ne, ar žinote, kodėl negavote priemonės, kurios prašėte?

Įrašykite: _____

4.11.

Jei įgijote išsilavinimą ar dalyvavote mokyme naudodamiesi EGF parama, nurodykite, koks tai išsilavinimas? (Galima pasirinkti kelis atsakymus)

Pradinis išsilavinimas

Vidurinis išsilavinimas

Profesinis mokymas

Bakalauro laipsnis

Magistro laipsnis

ES nepriklausančios šalies išsilavinimo patvirtinimas

Kalbų kursai

Mokymai, skirti pasirengti darbo patirties įgytų įgūdžių pripažinimui

Perkvalifikavimas / naujų įgūdžių formavimas / profesinis perorientavimas; kokios profesijos: (įrašykite) _______

Kita: įrašykite ______________

Netaikoma

4.12.

Koks buvo jūsų statusas, kai baigėte dalyvauti paskutinėje priemonėje?

Jūsų statusas praėjus 6 mėnesiams (jei taikoma)

Jūsų statusas praėjus 12 mėnesių (jei taikoma)

Jūsų statusas praėjus 18 mėnesių (jei taikoma)

 

Mokymasis, profesinis mokymasis

Dirbantis asmuo

Savarankiškai dirbantis asmuo

Bedarbis

Pensininkas

Kita (įrašykite)

Netaikoma

Mokymasis, profesinis mokymasis

Dirbantis asmuo

Savarankiškai dirbantis asmuo

Bedarbis

Pensininkas

Kita (įrašykite)

Netaikoma

Mokymasis, profesinis mokymasis

Dirbantis asmuo

Savarankiškai dirbantis asmuo

Bedarbis

Pensininkas

Kita (įrašykite)

Netaikoma

5.   Dabartinė padėtis

Norėtume sužinoti, kuris iš toliau nurodytų variantų geriausiai apibūdina dabartinį jūsų užimtumo statusą.

5.1.

Kokia jūsų dabartinė padėtis? (Jei tinka daugiau nei vienas variantas, pasirinkite pagrindinį variantą ir kitame klausime pateikite papildomos informacijos.)

Bedarbis (įskaitant nuolatines laikinojo nedarbingumo atostogas, negalią arba nedarbingumą, atostogas dėl šeiminių priežasčių, užsiėmimą namų ruoša, vaikų ar kitų asmenų priežiūrą) (pereiti į 6 skyrių)

Samdomasis darbuotojas (nuolatinis, laikinas, trumpalaikis darbas, užimtumas skaitmeninėse platformose (7)) (pereiti į 7 skyrių)

Savarankiškai dirbantis asmuo (pereiti į 8 skyrių)

Studentas arba besimokantis (pereiti į 9 skyrių)

Pensininkas (pereiti į 10 skyrių)

Kitaip neaktyvus(pereiti į 10 skyrių)

5.2.

Jei turite papildomos informacijos apie savo dabartinę užimtumo padėtį, nurodykite: ______

6.   Šiuo metu nedirbantiems dalyviams

Ankstesniame klausime pažymėjote, kad šiuo metu esate bedarbis ir (arba) išėjęs nuolatinio nedarbingumo atostogų, atliekate namų ruošos darbus, prižiūrite vaikus ar kitus asmenis. Toliau pateikti klausimai padės mums suprasti jūsų konkrečią padėtį.

6.1.

Kiek mėnesių neturite darbo?

Įrašykite: _______________

6.2.

Ar šiuo metu ieškote darbo?

Taip, aktyviai ieškau darbo.

Ne, jau radau naują darbą, tačiau dar nepradėjau dirbti.

Ne, šiuo metu nenoriu susirasti darbo.

6.3.

Jei nenorite susirasti darbo, kodėl? Įrašykite: ______________

7.   Šiuo metu dirbantiems dalyviams

Ankstesniame klausime pažymėjote, kad šiuo metu dirbate. Toliau pateikti klausimai padės mums suprasti jūsų konkrečią padėtį.

7.1.

Ar dirbate...

visą darbo dieną

ne visą darbo dieną

7.2.

Kokios rūšies sutartį esate sudarę?

Nuolatinę (neterminuotą) sutartį

Laikinąją (terminuotą) sutartį

7.3.

Kokio pobūdžio jūsų darbo santykiai?

Tiesioginiai, per bendrovę

Netiesioginiai, per agentūrą

7.4.

Ar turite tą pačią profesiją kaip ir prieš gaudamas EGF paramą?

Taip

Ne

Jei ne, kokia jūsų profesija? Įrašykite: _______________

7.5.

Ar jūsų naujas darbas yra tame pačiame regione, kuriame dirbote prieš gaudami EGF paramą?

Taip

Ne, kitame regione

Ne, kitoje ES šalyje

Ne, kitoje ES nepriklausančioje šalyje

7.6.

Ar gauta parama motyvavo susirasti darbą už jūsų šalies ar regiono ribų?

Taip

Ne

7.7.

Kiek laiko dirbate savo dabartiniame darbe?

0–2 mėnesius

3–5 mėnesius

6–11 mėnesių

12–17 mėnesių

18–24 mėnesius

Daugiau kaip 24 mėnesius

7.8.

Ar dabartiniame darbe turite daugiau atsakomybės nei anksčiau?

Taip

Ne

Nenorėčiau atsakyti

7.9.

Kiek valandų mokamų ar nemokamų viršvalandžių paprastai dirbate naujajame darbe?

Daugiau nei ankstesniame darbe

Mažiau nei ankstesniame darbe

Tiek pat, kaip ankstesniame darbe

7.10.

Koks jūsų atlyginimas, palyginti su atlyginimu ankstesniame darbe?

Didesnis

Mažesnis

Toks pat

Nenorėčiau atsakyti

7.11.

Kokios apskritai jūsų darbo sąlygos naujajame darbe palyginti su darbu, kurį dirbote prieš gaudami EGF paramą?

Geresnės

Blogesnės

Tokios pat

Nenorėčiau atsakyti

7.12.

Ar suteikta pagalba jums padėjo susirasti naują darbą?

Taip

Ne

Nenorėčiau atsakyti

7.13.

Ar techniniai ir skaitmeniniai įgūdžiai, kuriuos įgijote gaudami paramą, naujajame darbe naudingi?

Labai naudingi

Šiek tiek naudingi

Ne, visai nenaudingi

Tokiame mokyme nedalyvavau

7.14.

Ar aplinkosaugos / žalieji įgūdžiai, kuriuos įgijote gaudami paramą, naujajame darbe naudingi?

Labai naudingi

Šiek tiek naudingi

Ne, visai nenaudingi

Nedalyvavau tokiame mokyme

8.   Šiuo metu savarankiškai dirbantiems dalyviams

Ankstesniame klausime pažymėjote, kad šiuo metu dirbate savarankiškai. Atsakykite į šiuos klausimus. Toliau pateikti klausimai padės mums suprasti jūsų konkrečią padėtį.

8.1.

Ar jūsų veikla yra...

darbas visą darbo dieną

darbas ne visą darbo dieną

8.2.

Ar jūsų naujasis darbas yra tame pačiame sektoriuje, kuriame dirbote prieš gaudami EGF paramą?

Taip

Ne

Jei ne, koks tai sektorius? Įrašykite: ____________

8.3.

Ar jūsų naujasis darbas yra tame pačiame regione, kuriame dirbote prieš gaudami EGF paramą?

Taip (pereiti prie 8.5 punkto)

Ne, kitame regione

Ne, kitoje ES šalyje

Ne, kitoje ES nepriklausančioje šalyje

8.4.

Jei ne, ar gauta parama motyvavo susirasti darbą už jūsų šalies ar regiono ribų?

Taip

Ne

8.5.

Kiek laiko dirbate savarankiškai?

0–2 mėnesius

3–5 mėnesius

6–11 mėnesių

12–17 mėnesių

18–24 mėnesius

Daugiau kaip 24 mėnesius

8.6.

Kiek žmonių dirba jūsų įmonėje (įskaitant jus)?

(Įrašykite skaičių) ___

8.7.

Kokios yra jūsų pajamos palyginti su pajamomis, kurias turėjote prieš gaudami EGF paramą?

Didesnės

Mažesnės

Tokios pat

Nenorėčiau atsakyti

8.8.

Apskritai kokios yra jūsų darbo sąlygos palyginti su sąlygomis, kuriomis dirbote prieš gaudami EGF paramą?

Geresnės

Blogesnės

Tokios pat

Nenorėčiau atsakyti

8.9.

Ar suteikta pagalba jums padėjo tapti savarankiškai dirbančiu?

Taip

Ne

Nenorėčiau atsakyti

8.10.

Ar techniniai ir skaitmeniniai įgūdžiai, kuriuos įgijote gaudami paramą, naudingi dirbant savarankiškai?

Labai naudingi

Šiek tiek naudingi

Ne, visai nenaudingi

Tokiame mokyme nedalyvavau

8.11.

Ar aplinkosaugos / žalieji įgūdžiai, kuriuos įgijote gaudami paramą, naudingi dirbant savarankiškai?

Labai naudingi

Šiek tiek naudingi

Ne, visai nenaudingi

Nedalyvavau tokiame mokyme

9.   Asmenys, kurie studijuoja ar mokosi

Ankstesniame 5.1 klausime pažymėjote, kad šiuo metu studijuojate arba mokotės. Toliau pateikti klausimai padės mums suprasti jūsų konkrečią padėtį.

9.1.

Kokio pobūdžio mokyme šiuo metu dalyvaujate?

Baigiu pradinį išsilavinimą

Baigiu vidurinį išsilavinimą

Profesinis mokymas

Bakalauro laipsnis

Magistro laipsnis

ES nepriklausančios šalies išsilavinimo patvirtinimas

Kalbų kursai

Kita: įrašykite ______________

9.2.

Kokios profesijos siekiate įgijęs arba baigęs mokymą?

Įrašykite: ________

9.3.

Ar jums buvo suteikta pagalba pradėti studijuoti ar dalyvauti mokymo programoje?

Taip

Ne

Nenorėčiau atsakyti

9.4.

Ar skaitmeniniai įgūdžiai, kuriuos įgijote gaudami paramą, naudingi studijuojant ar mokantis?

Labai naudingi

Šiek tiek naudingi

Ne, visai nenaudingi

Nedalyvavau tokiame mokyme

9.5.

Ar aplinkosaugos / žalieji įgūdžiai, kuriuos įgijote gaudami paramą, naudingi studijuojant ar mokantis?

Labai naudingi

Šiek tiek naudingi

Ne, visai nenaudingi

Nedalyvavau tokiame mokyme

10.   Paskutinis puslapis

Toliau galite pateikti papildomos grįžtamosios informacijos apie gautą EGF paramą:

Spustelėjus mygtuką „Pateikti“, jūsų atsakymai bus išsaugoti ir išsiųsti ir jų keisti nebegalėsite. Galite [savo] e. paštu gauti savo pateiktų atsakymų kopiją. Laikykitės svetainėje „EUSurvey“ pateiktų nurodymų.

Ačiū, kad atsakėte į apklausos klausimus.


(1)  Asmuo, kuris:

a)

persikėlė į dabartinę gyvenamosios vietos šalį ir (arba)

b)

anksčiau turėjo kitą nei dabartinės gyvenamosios šalies tapatybę, ir (arba)

c)

bent vienas iš jo tėvų anksčiau atvyko į dabartinę gyvenamąją šalį kaip migrantas.

(informacinis langas)

(2)  Ilgalaikis nedarbas reiškia, kad asmuo neturi darbo ilgiau nei vienus metus ir aktyviai ieško darbo. (informacinis langas)

(3)  Darbo ieškančių asmenų užimtumo potencialo vertinimas siekiant parengti individualius veiksmų planus ir parinkti darbo ieškantiems asmenims tinkamas aktyvias darbo rinkos priemones. (informacinis langas)

(4)  Pagalba atleistiems darbuotojams ieškant naujo darbo: tiesiogiai darbdavio arba per specializuotą tarnybą darbdavio teikiama pagalba. (informacinis langas)

(5)  Subsidijos nuolatinio (arba ilgalaikio) riboto darbingumo asmenų įdarbinimui. (informacinis langas)

(6)  Priemonės, kuriomis užtikrinama (laikino arba nuolatinio) riboto darbingumo asmenų profesinė reabilitacija ir kurios padeda dalyviams prisitaikyti prie savo negalios ar būklės ir ugdyti gebėjimus, padedančius pasirengti dirbti arba reguliariai mokytis. (informacinis langas)

(7)  Mokamas darbas, organizuojamas per interneto platformas. (informacinis langas)


ELI: http://data.europa.eu/eli/reg_impl/2023/2696/oj

ISSN 1977-0723 (electronic edition)


Top