EUR-Lex Access to European Union law
This document is an excerpt from the EUR-Lex website
Document 31996D0254
96/254/EC: Commission Decision of 26 March 1996 amending Decision 94/448/EC laying down special conditions governing imports of fishery and aquaculture products originating in New Zealand (Text with EEA relevance)
Решение на Комисията от 26 март 1996 година за изменение на Решение 94/448/ЕО относно определяне на специални условия, регулиращи вноса на рибни продукти и продукти от аквакултури с произход от Нова ЗеландияТекст от значение за ЕИП.
Решение на Комисията от 26 март 1996 година за изменение на Решение 94/448/ЕО относно определяне на специални условия, регулиращи вноса на рибни продукти и продукти от аквакултури с произход от Нова ЗеландияТекст от значение за ЕИП.
OB L 86, 4.4.1996, p. 75–80
(ES, DA, DE, EL, EN, FR, IT, NL, PT, FI, SV) Този документ е публикуван в специално издание
(CS, ET, LV, LT, HU, MT, PL, SK, SL, BG, RO)
No longer in force, Date of end of validity: 30/04/2007; заключение отменено от 32006R1664
Relation | Act | Comment | Subdivision concerned | From | To |
---|---|---|---|---|---|
Modifies | 31994D0448 | заместване | приложение B. | ||
Implicit repeal | 31995D0310 | 28/03/1996 |
Relation | Act | Comment | Subdivision concerned | From | To |
---|---|---|---|---|---|
Implicitly repealed by | 32006R1664 | 01/05/2007 |
03/ 18 |
BG |
Официален вестник на Европейския съюз |
198 |
31996D0254
L 086/75 |
ОФИЦИАЛЕН ВЕСТНИК НА ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪЮЗ |
РЕШЕНИЕ НА КОМИСИЯТА
от 26 март 1996 година
за изменение на Решение 94/448/ЕО относно определяне на специални условия, регулиращи вноса на рибни продукти и продукти от аквакултури с произход от Нова Зеландия
(текст от значение за ЕИП)
(96/254/ЕО)
КОМИСИЯТА НА ЕВРОПЕЙСКИТЕ ОБЩНОСТИ,
като взе предвид Договора за създаване на Европейската общност,
като взе предвид Директива 91/493/ЕИО на Съвета от 22 юли 1991 г. заопределяне на здравните изисквания за производството и пускането на пазара на рибни продукти (1), последно изменена с Акта за присъединяване на Австрия, Финландия и Швеция, и по-специално член 11, параграф 5 от нея,
като има предвид, че списъкът на одобрените от Нова Зеландия предприятия и кораби-фабрики за внос на рибни продукти и продукти от аквакултури в Общността е изготвен с Решение 94/448/ЕО на Комисията (2), последно изменено с Решение 96/31/ЕО (3); като има предвид, че този списък може да бъде изменен след предоставяне на нов списък от страна на компетентния орган на Нова Зеландия;
като има предвид, че компетентният орган на Нова Зеландия е предоставил нов списък от 164 предприятия и 205 кораба-фабрики;
като има предвид, че е необходимо да се измени съответно списъкът на одобрените предприятия и кораби-фабрики;
като има предвид, че мерките, предвидени с настоящото решение, са изготвени в съответствие с процедурата, установена с Решение 90/13/ЕИО на Комисията (4),
ПРИЕ НАСТОЯЩОТО РЕШЕНИЕ:
Член 1
Приложение Б към Решение 94/448/ЕО се заменя с приложението към настоящото решение.
Член 2
Адресати на настоящото решение са държавите-членки.
Съставено в Брюксел на 26 март 1996 година.
За Комисията
Franz FISCHLER
Член на Комисията
(1) ОВ L 268, 24.9.1991 г., стр. 15.
(2) ОВ L 184, 20.7.1994 г., стр. 16.
(3) ОВ L 9, 12.1.1994 г., стр. 6.
(4) ОВ L 8, 11.1.1990 г., стр. 70.
ПРИЛОЖЕНИЕ
„ПРИЛОЖЕНИЕ Б
СПИСЪК НА ОДОБРЕНИТЕ ПРЕДПРИЯТИЯ И КОРАБИ-ФАБРИКИ
I. Предприятия
Номер на одобрението |
Предприятие |
Адрес |
PH 1 |
Talleys Fisheries Limited |
PORT MOTUEKA |
PH 3 |
Waitaki Biosciences International Ltd |
320 Port Hills Road, CHRISTCHURCH |
PH 5 |
Healtheries of New Zealand Ltd |
505 Mt Wellington Highway, Mt Wellington, AUCKLAND |
PH 12 |
Sealord Products Ltd NELSON |
Vickerman Street, NELSON |
PH 16 |
PFL Group Limited PALMERSTON NORTH |
117-119 Ruahine Street, PALMERSTON NORTH |
PH 26 |
McFarlane Laboratories New Zealand Limited |
117 Lansford Crescent, Avondale, AUCKLAND |
PH 35 |
Aroma NZ Limited |
12 Senior Place, Bromley, CHRISTCHURCH |
PH 37 |
Independent Fisheries Limited |
Staunton Street, Woolston, CHRISTCHURCH |
PH 48 |
Sanford Limited |
Wharf Road, COROMANDEL |
PH 51 |
Globe Export Fisheries Limited |
Sawyers Bay, PORT CHALMERS |
PH 59 |
Moana Pacific Fisheries Limited |
Subway Road, Pukekohe AUCKLAND |
PH 60 |
OP Columbia |
South Highway, WHITIANGA |
PH 63 |
Mount Maunganui Seafoods Ltd |
5-11 Tyne Street, MT MAUNGANUI |
PH 72 |
NZ Eel Processing Co Limited |
Rata Street, TE KAUWHATA |
PH 73 |
Talaford Sea Products |
21 McPherson Street, Richmond, NELSON |
PH 76 |
Sanford Ltd |
Cross Road, TAURANGA |
PH 77 |
Nelson Fisheries |
5 London Quay, PICTON |
PH 78 |
Burkhart Fisheries Limited |
Main Road South, WARD |
PH 81 |
Mossburn Enterprises Limited |
Kennington, No 1 RD, INVERCARGILL |
PH 85 |
Coral Fisheries Ltd |
28 Herekino Street, WHANGAREI |
PH 87 |
Rainbow Seafoods Ltd |
4 Wharf Street, DUNEDIN |
PH 91 |
Otakou Fisheries Ltd |
Corner Cresswell and Mason Streets, DUNEDIN |
PH 98 |
Gisborne Fisheries (1955) Limited |
131 Peel Street, GISBORNE |
PH 102 |
Talleys Fisheries Limited |
Greeson Street, WHANGAREI |
PH 103 |
Talleys Fisheries Limited |
Chamberlain Street, WESTPORT |
PH 107 |
Talleys Fisheries Limited |
Waitapu Wharf, TAKAKA |
PH 111 |
Fresco Seafood Ltd |
26 Sandyford Street, CHRISTCHURCH |
PH 118 |
Bapobs Ltd |
Water Front Street, BLUFF |
PH 119 |
Westbay Seafoods Ltd |
Adairs Road, TAKUTAI |
PH 120 |
Deep Cove Fisheries |
7 Hall Street, North Mole, TIMARU |
PH 123 |
Pacifica Fishing Ltd |
North Wharf, KAIKOURA |
PH 126 |
Leigh Fisheries Limited |
Cumberland Street, LEIGH |
PH 129 |
Anton's Seafoods Ltd |
1-3 Bell Avenue, Westfield, AUCKLAND |
PH 130 |
Regal Salmon Limited |
4 Queen Charlotte Drive, PICTON |
PH 139 |
Riverton Fisherman's Co-op Limited |
RIVERTON |
PH 141 |
Pacific Marine Farms (1991) Limited |
Long Bay Road, COROMANDEL |
PH 142 |
Urwin and Company Limited |
153 Foreshore Road, BLUFF |
PH 143 |
Westfleet Fisherman's Cooperative Limited |
Gilbert Street, GREYMOUTH |
PH 145 |
Bluff Fisherman's Co-op Ltd |
Foreshore Road, BLUFF |
PH 146 |
Johnson & de Rijk |
Foreshore Road, BLUFF |
PH 147 |
Johnsons Oysters Limited |
Foreshore Road, BLUFF |
PH 148 |
Sanford South Island Ltd |
Foreshore Road, BLUFF |
PH 151 |
Wanganui Seafoods Limited |
Gilberd Street, WANGANUI |
PH 155 |
Sealord Products Ltd |
Birch Street, DUNEDIN |
PH 159 |
Talleys Fisheries Limited |
Old Renwick Road, BLENHEIM |
PH 162 |
Far North Fisheries |
Main Road North, AWANUI |
PH 164 |
Sanford South Island Limited |
137 Vickerman Street, NELSON |
PH 165 |
Otakou Fisheries Ltd |
Bombay and Creswell Streets, DUNEDIN |
PH 166 |
Mac Cure Seafoods Ltd |
18 Rotherham Street, NELSON |
PH 174 |
Sea Health Foods International Limited |
24 McPherson Street, Richmond, NELSON |
PH 175 |
Pacifica Fishing (Christchurch) Ltd |
2 Matipo Street, CHRISTCHURCH |
PH 176 |
Westhaven Marketing Ltd |
Main Road, RD 1, Collingwood, GOLDEN BAY |
PH 177 |
Sanford South Island Limited |
Havelock Wharf, HAVELOCK |
PH 181 |
Southern Processors Ltd |
83 Beatty Street, NELSON |
PH 182 |
E. N. Vanderdrift 1987 Ltd |
121 Cordelia Street, STRATFORD |
PH 183 |
Gould Aquafarms |
Timber Yard Road, Lakeside, LEESTON |
PH 187 |
Marlborough Seafoods Ltd |
Bristol Street, Riverlands Industrial Estate, BLENHEIM |
PH 193 |
Southern Ocean Seafoods |
Waitangi, CHATHAM ISLANDS |
PH 194 |
Simunovich Fisheries Limited |
1 Market Place, AUCKLAND |
PH 199 |
Pacifica Seafoods (Nelson) Ltd |
Main Road, RAI VALLEY |
PH 223 |
Westpac Mussels Distributors Ltd |
19 Corban Avenue, Henderson, AUCKLAND |
PH 227 |
The New Zealand Fish Co (1996) Limited |
136 Vanguard Street, NELSON |
PH 255 |
Levin Eel Trading Co Ltd |
Main Road South, LEVIN |
PH 287 |
Coastal Seafoods Ltd |
14 Earl Richardson Avenue, AUCKLAND |
PH 289 |
Roaring Forties Seafoods Ltd |
Owenga Road, CHATHAM ISLANDS |
PH 290 |
Moana Pacific Fisheries Ltd |
12 Brigade Road, Mangere, AUCKLAND |
PH 295 |
Salmon Processors Ltd |
25 Marylands Place, CHRISTCHURCH |
PH 299 |
Panpac Fishing Ltd |
13 Miami Parade, Onehunga, AUCKLAND |
PH 303 |
Fresha Processors Limited |
Edmundson Street, Onekawa, NAPIER |
PH 326 |
Biomarine Ltd |
Goodalls Rd, Snells Beach, WARKWORTH |
PH 344 |
Bluff Fisherman's Co-op Ltd |
Orchard Road, CHRISTCHURCH |
PH 368 |
Star Fish Supply Ltd |
27 Dunlop Road, NAPIER |
PH 382 |
Fresha Fisheries Limited |
126A Brooklands Road, NEW PLYMOUTH |
PH 385 |
Marlborough Abalone Limited |
Bristol St, Riverlands Industrial Estate, BLENHEIM |
PH 386 |
Seafresh Fisheries (NZ) Ltd |
Whakatu Industrial Park, Anderson Rd, WHAKATU |
PH 389 |
Lobster New Zealand Ltd |
Bolt Place, Christchurch International Airport |
PH 400 |
The New Zealand Scallop Co Ltd |
Main Road, STOKE |
PH 402 |
Sealord Products Ltd |
Fryatt Street, DUNEDIN |
PH 419 |
South Pacific International Ltd |
257 Fraser Street, TAURANGA |
PH 422 |
Nikau Enterprises Ltd |
Glen Lyon Avenue Greerton, TAURANGA |
PH 425 |
SeaTaste Products Limited |
34-36 Main St, BLENHEIM |
PH 587 |
United Fisheries Limited |
58 Parkhouse Rd, Sockburn, CHRISTCHURCH |
FPH 3 |
Sanford South Island Limited |
Hall Street, North Mole, TIMARU |
FPH 5 |
Sanford (South Island) Limited |
Normanby Wharf, OAMARU |
FPH 11 |
Hikurangi Fisheries Limited |
21 King Street, HIKURANGI |
FPH 36 |
Thomas Richard & Co Ltd |
Brigham Creek Road, Whenuapai, AUCKLAND |
FPH 52 |
Sanford Limited |
22 Jellicoe Street, Freemans Bay, AUCKLAND |
FPH 53 |
Hikurangi Fisheries Limited |
Main Highway, KAEO |
FPH 131 |
Tide Farm Seafoods |
RD 2, WARKWORTH |
FPH 197 |
Port Albert Fisheries Ltd |
11 Hood Street, WELLSFORD |
ME 50 |
Alliance Group Limited |
State Highway 6, Lorneville, SOUTHLAND |
S 9 |
Eskimo Group Limited — Southland Cool Stores |
|
S 10 |
Otago Coolstores Ltd |
|
S 11 |
Polarcold Stores (South Island) Limited |
|
S 17 |
Coolhire Storage Ltd |
|
S 25 |
Richmond Limited |
|
S 28 |
Coolstores (NZ) Limited |
|
S 31 |
AFFCO |
|
S 34 |
Polar Cold (Coolpak) Ltd |
|
S 35 |
Cold Storage Co-operative (Nelson) Limited |
|
S 36 |
Cold Storage (BOP) Ltd |
|
S 39 |
Christchurch Cool Stores Limited |
|
S 40 |
South Port New Zealand Ltd |
|
S 41 |
Manawatu Cold Storage Ltd |
|
S 42 |
Wellington Cold Storage Limited |
|
S 47 |
Polarcold Stores Ltd |
|
S 54 |
Sanford South Island Limited |
|
S 56 |
Dandy Food Distributors Limited |
|
S 57 |
Air New Zealand Ltd (Cargo operations division) |
|
S 59 |
Richmond Cold Stores (1963) Limited |
|
S 60 |
Sanford Limited Tauranga Branch |
|
S 61 |
Coolpak Cool Stores Limited |
|
S 62 |
Industrial Park Coolstores Limited |
|
S 64 |
G. V. International Freight Ltd |
|
S 66 |
Owens Coolair Services Ltd |
|
S 68 |
Freezerflow |
|
S 70 |
Kelcold |
|
S 71 |
Cold Storage Cooperative (Nelson) Ltd |
|
S 72 |
Motueka Cold Storage Limited |
|
S 75 |
Amaltal Corporation Limited |
|
S 84 |
Polarcold Storage Limited |
|
S 88 |
Hawkes Bay Export Cold Stores Ltd |
|
S 89 |
Industrial Park Coolstores Ltd |
|
S 97 |
Wattie Frozen Foods Ltd |
|
S 105 |
Eskimo Group Limited — Hornby Cool Stores |
|
S 107 |
Canterbury Meat Packers Ltd |
|
S 114 |
Hilton Cold Storage Limited |
|
S 115 |
Arctic Public Cold Storage Ltd |
|
S 120 |
Tradeair Limited |
|
S 122 |
Ross Meo Limited |
|
S 125 |
Caroline Rd Coldstore |
|
S 127 |
LEP Freightways International Ltd |
|
S 129 |
Arco Holdings Ltd |
|
S 130 |
Ffowcs Williams Ltd |
|
S 134 |
Ansett (NZ) Ltd |
|
S 137 |
Ansett International Airfreight Limited |
|
S 138 |
Owens Coolair |
|
S 140 |
Chiquita Brands New Zealand Ltd |
|
S 143 |
Circle Freight International (NZ) |
|
S 145 |
Whakatu Coldstores Ltd |
|
S 153 |
Wanganui Coolstore & Packhouse Co Ltd |
|
S 155 |
Whakatu Industrial Park Ltd |
|
S 156 |
NZ Express Transport Christchurch Ltd |
|
S 158 |
Provincial Coldstores Limited |
|
S 159 |
LEP Freightways International Ltd |
|
S 162 |
Eskimo Group Limited — Produce Cool Stores |
|
S 163 |
Cold Storage Cooperative (Nelson) Ltd |
|
S 164 |
Burlington Air Express (NZ) Ltd |
|
S 165 |
Air Express International Ltd |
|
S 166 |
Sanford (South Island) Limited |
|
S 167 |
Polarcold Stores Limited |
|
S 168 |
Independent Coldstores Ltd |
|
S 173 |
Schenker & Co NZ Limited |
|
S 177 |
Air New Zealand Cargo |
|
S 178 |
Burlington Air Express (NZ) Ltd |
|
S 179 |
Banner International Limited |
|
S 180 |
P & O Coldstorage (NZ) Ltd |
|
S 181 |
Westgate Transport Limited |
|
S 182 |
Polarcold Stores Limited, Kaiapoi |
|
S 183 |
South Otago Meat Transporters Ltd |
|
S 184 |
Alliance Group Limited Ocean Beach Plant |
|
S 188 |
Pacifica Coolstores |
|
S 190 |
G. V. International Freight Auckland Ltd |
|
W 4 |
T. J. Gould Lakeside RD3 |
CHRISTCHURCH |
II. Кораби-фабрики
Номер |
Наименование |
PH 46 |
Amaltal Explorer |
PH 160 |
Taharaki |
PH 180 |
Pakura |
PH 203 |
Azuchi Maru |
PH 216 |
Tomi Maru No 58 |
PH 222 |
San Waitaki |
PH 224 |
Chiyo Maru No 2 |
PH 225 |
San Rangitoto |
PH 234 |
Will Watch |
PH 250 |
Tomi Maru No 86 |
PH 251 |
Tomi Maru No 87 |
PH 269 |
Echizen Maru |
PH 292 |
Koyo Maru No 2 |
PH 315 |
FV Labrador |
PH 319 |
F/V Mary Ann |
PH 329 |
Kermadec |
PH 337 |
F V Lord Auckland |
PH 340 |
Amaltal Endeavour |
PH 345 |
Longva 2 |
PH 355 |
GRV Tangaroa |
PH 370 |
Eikyu Maru No 6 |
PH 373 |
Dalmor II |
PH 381 |
FV James Cook |
PH 384 |
Amaltal Columbia |
PH 390 |
San Aotea |
PH 392 |
San Arawa |
PH 407 |
FV Aquila |
PH 410 |
Newfoundland Lynx |
PH 411 |
Aoraki |
PH 428 |
Dorada |
PH 441 |
Saint Giovanni |
PH 451 |
Amarel |
L70806 |
20 Syezd |
L70809 |
26 Syezd |
L44638 |
Abruka |
L15618 |
Advancer |
L15781 |
Agatovyy |
L62245 |
Akmolinsk |
L15874 |
Albatross II |
L62713 |
Aleksey Slobodchikov |
L16041 |
Alexandrovsk |
L7847 |
Amaltal Voyager |
L15886 |
Amga |
L62748 |
Arzamas |
L7996 |
Atu |
L62224 |
Barit |
L8103 |
Bars |
L15894 |
Belovo |
L15811 |
Bilyarra |
L62756 |
Bratya Stoyanovy |
L63015 |
Chang Chu No 1 |
L62971 |
Chang Yu No 1 |
L62972 |
Chang Long No 1 |
L44671 |
Chi Nan No 36 |
L62905 |
Choko Maru No 38 |
L15738 |
Christmas Creek |
L63016 |
Chuan Fu No 11 |
L44299 |
Chung Yong No 31 |
L62286 |
Cordella |
L62232 |
Daniel Solander |
L 8058 |
Darvin |
L 8090 |
Donfico No 701 |
L 7969 |
Dong Won No 521 |
L 8007 |
Dong Wong No 522 |
L62289 |
Dong Won No 513 |
L90051 |
Dong Won 519 |
L90038 |
Dong Won 517 |
L15950 |
Drysdale |
L62878 |
Effim Gorbenko |
L15671 |
Eikyu Maru No 8 |
L62867 |
Eishin Maru No 82 |
L15837 |
Enemelay |
L44673 |
Feng Chun No 101 |
L62964 |
Fu Chang Chun |
L62965 |
Fu Tsai Chun |
L44665 |
Fuji Maru No 63 |
L15858 |
Geliograf |
L 8005 |
Giljanes |
L90000 |
Gissar |
L90004 |
Gnevnyi |
L16121 |
Grigoriy Terentyev |
L86135 |
Gromovo |
L63040 |
Hai De |
L63036 |
Hai Fu |
L63037 |
Hai Feng 2021 |
L63039 |
Hai Xing |
L63038 |
Hai Mu |
L90057 |
Her Sheng No 1 |
L62511 |
Hoshin Maru No 58 |
L62974 |
Hsin Yu Fa |
L44676 |
Hsin Chan No 1 |
L62973 |
Hsin Yu Man |
L62978 |
Hsin Haring |
L62970 |
Hwa Jaan No 16 |
L44615 |
Ibaraki Maru No 11 |
L62466 |
Inari Maru No 28 |
L70828 |
Ivan Golubets |
L62751 |
Ivan Korobkin |
L15887 |
Izmurudnji |
L62813 |
Kai Xin |
L62266 |
Kaiyo Maru |
L62468 |
Kaneshige Maru 25 |
L16063 |
Kapitan Lomayev |
L15975 |
Karagach |
L7995 |
Kariqa |
L15849 |
Khrustalnyy |
L15497 |
Klimovo |
L16122 |
Kontayka |
L86189 |
Kontek 2 |
L62738 |
Koryo Maru No 52 |
L70726 |
Koyo Maru No 11 |
L15784 |
Kremen |
L70884 |
Kursa |
L62567 |
Kyofuku Maru |
L15978 |
Langoustine Explorer |
L63024 |
Lien Chun No 1 |
L62969 |
Man Wei No 111 |
L62638 |
Melilla |
L62858 |
Meridian 1 |
L16030 |
MFV Petersen |
L62975 |
Ming Chich |
L15871 |
Mutual Enterprise |
L15936 |
MYS Yudina |
L62857 |
MYS Chaikovskogo |
L70709 |
MYS Krylova |
L70851 |
MYS Senyavina |
L32621 |
N R Francis |
L70837 |
Nikon Karpenko |
L70687 |
Nofa 97 |
L70807 |
Novoangarsk |
L70808 |
Novoarkangelsk |
L70889 |
Novobataysk |
L70888 |
Novobobruysk |
L62663 |
Novoeniseysk |
L44596 |
Novokazalinsk |
L8080 |
Novokotovsk |
L62664 |
Novonikolsk |
L16064 |
Novoorsk |
L70875 |
Novopskov |
L44597 |
Novosokolniki |
L62373 |
Ocean Ranger |
L8057 |
Ochakov |
L32867 |
Ognevka |
L62281 |
Ohau |
L62749 |
Oktant |
L16236 |
Olenino |
L16235 |
Om |
L16232 |
Orlovka |
L16234 |
Osha |
L56181 |
Oyang No 85 |
L56182 |
Oyang No 86 |
L62623 |
Oyang No 77 |
L62962 |
Pao Hsiang No 1 |
L70857 |
Peredovik |
L8091 |
Pioner Nikolaeva |
L7959 |
Pirit |
L70874 |
Planerist |
L62660 |
Poet |
L90024 |
Polevod |
L90025 |
Prostor |
L62662 |
Prosvititel |
L62914 |
Pyotr Ruban |
L15737 |
Red Bluff |
L90065 |
Rubinovy |
L62469 |
Ryoun Maru 15 |
L62467 |
Ryoun Maru 23 |
L44336 |
Sagami Maru No 1 |
L7990 |
San Te Maru No 18 |
L15944 |
San Tangaroa |
L7972 |
San Te Maru No 17 |
L70836 |
Sapun Gora |
L70870 |
Sarfaq |
L90061 |
Seiju Maru 51 |
L32818 |
Semiozernoe |
L44570 |
Shiomi Maru No 55 |
L44666 |
Shoichi Maru No 88 |
L62903 |
Shoshin Maru No 51 |
L62475 |
Shoun Maru 51 |
L7985 |
Shunyo Maru 8 |
L44672 |
Shyong Chuen No 1 |
L70849 |
Sokolinoe |
L70914 |
Sokolovo |
L62272 |
Solander II |
L44335 |
Soshu Maru |
L90066 |
Sur Este |
L90011 |
Sur Este 707 |
L70863 |
Sureste 709 |
L70854 |
Takaroa 1 |
L70765 |
Tavrida |
L90060 |
Te Fu No 12 |
L70852 |
Tigil |
L86042 |
Tomi Maru No 83 |
L62977 |
Tung Heng No 3 |
L62701 |
Turkul |
L44453 |
Venture K |
L15862 |
Volnomer |
L16237 |
Voskhititelnyi |
L15936 |
Yudina |
L90059 |
Yun Fu No 12 |
L70745 |
Yuzhnomorsk |
L15669 |
Zhemchuzhny |
W44615 |
Ibaraki Maru No 11 |
W86002 |
Paluma |
W44570 |
Shiomi Maru No 55 |
W44566 |
Young Heung No 55“ |