Choose the experimental features you want to try

This document is an excerpt from the EUR-Lex website

Document 62014TN0758

    Byla T-758/14: 2014 m. lapkričio 13 d. pareikštas ieškinys byloje Infineon Technologies/Komisija

    OL C 107, 2015 3 30, p. 28–29 (BG, ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, HR, IT, LV, LT, HU, MT, NL, PL, PT, RO, SK, SL, FI, SV)

    30.3.2015   

    LT

    Europos Sąjungos oficialusis leidinys

    C 107/28


    2014 m. lapkričio 13 d. pareikštas ieškinys byloje Infineon Technologies/Komisija

    (Byla T-758/14)

    (2015/C 107/38)

    Proceso kalba: anglų

    Šalys

    Ieškovė: Infineon Technologies AG (Noibibergas, Vokietija), atstovaujama advokatų I. Brinker, U. Soltész, P. Linsmeier

    Atsakovė: Europos Komisija

    Reikalavimai

    Ieškovė Bendrojo Teismo prašo:

    panaikinti 2014 m. rugsėjo 3 d. Europos Komisijos sprendimą byloje AT.39574 – Lustinių kortelių lustai (ieškovei įteiktas 2014 m. rugsėjo 5 d.), visų pirma 1 straipsnio a punktą, 2 straipsnio a punktą ir 4 straipsnio antrą pastraipą,

    nepatenkinus pirmojo reikalavimo, iš esmės sumažinti pagal sprendimo 2 straipsnio a punktą Infineon Technologies AG skirtą baudą ir

    priteisti iš Europos Komisijos ieškovės patirtas bylinėjimosi išlaidas.

    Ieškinio pagrindai ir pagrindiniai argumentai

    Šiuo ieškiniu ieškovė prašo panaikinti 2014 m. rugsėjo 3 d. Europos Komisijos sprendimą C(2014) 6250 final byloje AT.39574 – Lustinių kortelių lustai.

    Grįsdama ieškinį ieškovė remiasi šešiais pagrindais.

    1.

    Pirmasis ieškinio pagrindas, susijęs su tuo, kad Komisija pažeidė ieškovės teisę būti išklausytai, ypač kai nepriėmė naujo pranešimo apie kaltinimus. Ieškovė tvirtina, kad:

    Komisija nepateikė įrodymų tokiu būdu, kad ieškovė būtų galėjusi sužinoti, kokiais veiksmais ji kaltinama, ir tinkamai apsiginti;

    Komisija pažeidė Infineon procesines teises, kai labai vėlai pateikė esminius įrodymus; dėl to Infineon negalėjo apsiginti pateikdama išsamų atsakymą į pranešimą apie kaltinimus ir neteko galimybės paneigti prieš ją naudotų įrodymų bylą nagrinėjant žodžiu ir

    kai kurie dokumentai, kuriais rėmėsi Komisija, nebuvo atskleisti Infineon ir negali būti panaudoti prieš ją.

    2.

    Antrasis ieškinio pagrindas, susijęs su tuo, kad Komisija pažeidė gero administravimo principą ir Infineon teisę į gynybą, kai taikė „pagreitintą procedūrą“.

    3.

    Trečiasis ieškinio pagrindas, susijęs su tuo, kad dėl sprendime nurodytų Infineon kontaktų su konkurentais nebuvo pažeista SESV 101 straipsnio 1 dalis. Ieškovė tvirtina, kad:

    įrodymai, kuriais rėmėsi Komisija, yra nepatikimi, todėl jų nepakanka be pagrįstų abejonių (in dubio pro reo) patvirtinti sprendime apibūdintas faktines aplinkybes, ir

    Komisijos apibūdintos faktinės aplinkybės nėra „ribojimas dėl tikslo“, kaip tvirtina Komisija.

    4.

    Ketvirtasis ieškinio pagrindas, susijęs su tuo, kad Komisija padarė akivaizdžią klaidą, kai taikė „vieno tęstinio pažeidimo“ sąvoką, nes, pirma, Infineon buvo atsakinga tik už septynis dvišalius kontaktus (iš 41 kontakto apskritai), antra, ji apie juos nežinojo ir, galiausiai, ji taip pat negalėjo pagrįstai numatyti kitų dalyvių dvišalių kontaktų.

    5.

    Penktasis ieškinio pagrindas, susijęs su tuo, kad Komisija padarė akivaizdžias klaidas, kai apskaičiuodama baudą iš „pardavimo vertės“ (baudos apskaičiavimo pagrindas) neatėmė apyvartos, kuriai pažeidimu tikrai nebuvo padaryta įtakos.

    6.

    Šeštasis ieškinio pagrindas, susijęs su tuo, kad Komisija pažeidė savo pačios baudų apskaičiavimo gaires ir proporcingumo principą, ypač kai visoms šalims nustatė vienodą „sunkumo procentinį dydį“.


    Top