Choose the experimental features you want to try

This document is an excerpt from the EUR-Lex website

Document 32011R0019

2011 m. sausio 11 d. Komisijos reglamentas (ES) Nr. 19/2011 dėl variklinių transporto priemonių ir jų priekabų tipo patvirtinimo, atsižvelgiant į gamintojo identifikavimo plokštelę ir transporto priemonės identifikavimo numerį reikalavimų, kuriuo įgyvendinamas Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (EB) Nr. 661/2009 dėl variklinių transporto priemonių, jų priekabų ir joms skirtų sistemų, sudėtinių dalių bei atskirų techninių mazgų tipo patvirtinimo, atsižvelgiant į jų bendrąją saugą, reikalavimų Tekstas svarbus EEE

OL L 8, 2011 1 12, p. 1–13 (BG, ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, IT, LV, LT, HU, MT, NL, PL, PT, RO, SK, SL, FI, SV)

Šis dokumentas paskelbtas specialiajame (-iuosiuose) leidime (-uose) (HR)

Legal status of the document No longer in force, Date of end of validity: 05/07/2022; panaikino 32019R2144

ELI: http://data.europa.eu/eli/reg/2011/19/oj

12.1.2011   

LT

Europos Sąjungos oficialusis leidinys

L 8/1


KOMISIJOS REGLAMENTAS (ES) Nr. 19/2011

2011 m. sausio 11 d.

dėl variklinių transporto priemonių ir jų priekabų tipo patvirtinimo, atsižvelgiant į gamintojo identifikavimo plokštelę ir transporto priemonės identifikavimo numerį reikalavimų, kuriuo įgyvendinamas Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (EB) Nr. 661/2009 dėl variklinių transporto priemonių, jų priekabų ir joms skirtų sistemų, sudėtinių dalių bei atskirų techninių mazgų tipo patvirtinimo, atsižvelgiant į jų bendrąją saugą, reikalavimų

(Tekstas svarbus EEE)

EUROPOS KOMISIJA,

atsižvelgdama į Sutartį dėl Europos Sąjungos veikimo,

atsižvelgdama į 2009 m. liepos 13 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (EB) Nr. 661/2009 dėl variklinių transporto priemonių, jų priekabų ir joms skirtų sistemų, sudėtinių dalių bei atskirų techninių mazgų tipo patvirtinimo, atsižvelgiant į jų bendrąją saugą, reikalavimų (1), ypač į jo 14 straipsnio 1 dalies a punktą,

kadangi:

(1)

Reglamentas (EB) Nr. 661/2009 yra atskiras reglamentas, susijęs su tipo patvirtinimo procedūra, numatyta 2007 m. rugsėjo 5 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvoje 2007/46/EB, nustatančioje motorinių transporto priemonių ir jų priekabų bei tokioms transporto priemonėms skirtų sistemų, sudėtinių dalių ir atskirų techninių mazgų patvirtinimo pagrindus (toliau – Pagrindų direktyva) (2).

(2)

Reglamentu (EB) Nr. 661/2009 panaikinta 1975 m. gruodžio 18 d. Tarybos direktyva 76/114/EEB dėl valstybių narių įstatymų, reglamentuojančių motorinių transporto priemonių ir jų priekabų identifikavimo lenteles, įrašus, tų lentelių tvirtinimo vietą ir būdus, suderinimo (3). Šioje direktyvoje nustatyti reikalavimai turėtų būti perkelti į šį reglamentą ir, jei reikia, iš dalies pakeisti, kad būtų pritaikyti prie mokslo žinių raidos.

(3)

Reglamente (EB) Nr. 661/2009 nustatytos esminės nuostatos dėl transporto priemonių tipo pagal transporto priemonės identifikavimo metodus patvirtinimo reikalavimų. Todėl taip pat būtina apibrėžti tokiam tipo patvirtinimui taikomas specialiąsias procedūras, bandymus ir reikalavimus.

(4)

Nesant suderintų teisės aktų dėl sunkiasvorių transporto priemonių ašių ar ašių junginių didžiausios leistinos apkrovos masės 1997 m. liepos 22 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvoje 97/27/EB dėl tam tikrų kategorijų transporto priemonių ir jų priekabų masės ir matmenų, iš dalies keičiančioje Direktyvą 70/156/EEB (4), numatytas registruojamos ir (arba) eksploatuojamos transporto priemonės didžiausios leidžiamos masės nustatymas, kuris turi būti atliktas valstybės narės teritorijoje sunkiasvorių transporto priemonių registracijos, eksploatacijos pradžios ar naudojimo tikslais. Todėl yra tikslinga įtraukti registruojamos ir (arba) eksploatuojamos transporto priemonės didžiausią leistiną masę į pavyzdinę gamintojo identifikavimo plokštelę. Siekiant geresnės kelių eismo saugos taip pat tikslinga įrašyti didžiausią leistiną ašių junginio apkrovos masę.

(5)

Šiame reglamente numatytos priemonės atitinka Motorinių transporto priemonių techninio komiteto nuomonę,

PRIĖMĖ ŠĮ REGLAMENTĄ:

1 straipsnis

Taikymo sritis

Šis reglamentas taikomas M, N ir O kategorijų sukomplektuotoms ir ne visiškai sukomplektuotoms transporto priemonėms.

2 straipsnis

Sąvokų apibrėžtys

Šiame reglamente:

1)   Gamintojo identifikavimo plokštelė– plokštelė arba žyma, gamintojo pritvirtinta prie transporto priemonės, kurioje nurodytos pagrindinės techninės charakteristikos, būtinos transporto priemonei identifikuoti ir kuriomis kompetentingoms institucijoms suteikiama atitinkama informacija apie didžiausią leidžiamą pakrautos transporto priemonės masę.

2)   Transporto priemonės identifikavimo numeris (VIN)– gamintojo transporto priemonei priskirtas raidžių ir skaitmenų kodas, kuriuo siekiama užtikrinti tinkamą kiekvienos transporto priemonės identifikavimą.

3)   Transporto priemonės tipas– transporto priemonių grupė, kaip apibrėžta Direktyvos 2007/46/EB II priedo B dalyje.

3 straipsnis

Transporto priemonės EB tipo patvirtinimo atsižvelgiant į gamintojo identifikavimo plokštelę ir transporto priemonės identifikavimo numerį nuostatos

1.   Gamintojas ar jo atstovas pateikia tipo patvirtinimą suteikiančiai institucijai paraišką dėl transporto priemonės EB tipo patvirtinimo suteikimo, atsižvelgiant į gamintojo identifikavimo plokštelės išdėstymą ir vietą bei transporto priemonės identifikavimo numerio sandarą ir vietą.

2.   Paraiška parengiama pagal III priedo A dalyje nustatytą informacinio dokumento pavyzdį.

3.   Jeigu patvirtinimą suteikianti institucija ar technikos tarnyba mano esant būtina, gamintojas turi pateikti patikrinimui tinkamą to tipo, kuris turi būti patvirtintas, transporto priemonės pavyzdį.

4.   Jei laikomasi šio reglamento I ir II prieduose nustatytų susijusių reikalavimų, patvirtinimą suteikianti institucija suteikia tipo patvirtinimą pagal Direktyvos 2007/46/EB VII priede nustatytą numeravimo sistemą.

Valstybė narė negali priskirti to paties numerio kitam transporto priemonių tipui.

5.   Taikant 4 dalį, tipo patvirtinimą suteikianti institucija išduoda EB tipo patvirtinimo sertifikatą, sudarytą pagal III priedo B dalyje nustatytą pavyzdį.

4 straipsnis

Pagal Direktyvą 76/114/EEB suteiktų EB tipo patvirtinimų galiojimas ir išplėtimas

Nacionalinės institucijos leidžia parduoti ir pradėti eksploatuoti patvirtinto tipo transporto priemones iki Reglamento (EB) Nr. 661/2009 13 straipsnio 2 dalyje nurodytos datos ir toliau tvirtina tų transporto priemonių patvirtinimų išplėtimą pagal Direktyvoje 76/114/EEB nustatytas sąlygas.

5 straipsnis

Įsigaliojimas

Šis reglamentas įsigalioja 2011 m. vasario 1 d.

Šis reglamentas yra privalomas visas ir tiesiogiai taikomas visose valstybėse narėse.

Priimta Briuselyje 2011 m. sausio 11 d.

Komisijos vardu

Pirmininkas

José Manuel BARROSO


(1)  OL L 200, 2009 7 31, p. 1.

(2)  OL L 263, 2007 10 9, p. 1.

(3)  OL L 24, 1976 1 30, p. 1.

(4)  OL L 233, 1997 8 25, p. 1.


I PRIEDAS

TECHNINIAI REIKALAVIMAI

A   DALIS

Gamintojo identifikavimo plokštelė

1.   Bendrosios nuostatos

1.1.   Kiekvienoje transporto priemonėje turi būti sumontuota šiame skirsnyje aprašyta gamintojo identifikavimo plokštelė.

1.2.   Gamintojo identifikavimo plokštelę tvirtina transporto priemonės gamintojas arba jo atstovas.

1.3.   Gamintojo identifikavimo plokštelė padaryta iš:

a)

stačiakampio metalo lakšto; arba

b)

stačiakampės prilipdomos žymos.

1.4.   Metalinės plokštelės turi būti pritvirtintos kniedėmis.

1.5.   Žymos turi būti tokios, kad pažeidimas būtų aiškiai matomas, atsparios klastotei ir nesugadinamos bandant jas pašalinti.

2.   Informacija, kuri turi būti gamintojo identifikavimo plokštelėje

2.1.   Toliau nurodyta informacija turi būti atspausdinta, kad jos nebūtų galima ištrinti, gamintojo identifikavimo plokštelėje šia tvarka:

a)

gamintojo bendrovės pavadinimas;

b)

transporto priemonės tipo patvirtinimo numeris;

c)

transporto priemonės identifikavimo numeris;

d)

didžiausia techniškai leidžiama pakrautos transporto priemonės masė;

e)

transporto priemonių junginio didžiausia techniškai leidžiama masė;

f)

didžiausia techniškai leidžiama kiekvienos ašies apkrovos masė, vardijant nuo priekio link galo.

2.2.   Simbolių aukštis neturi būti mažesnis kaip 4 mm.

3.   Specialiosios nuostatos

3.1.   Priekabos

3.1.1.

Jei tai priekaba, turi būti nurodyta didžiausia techniškai leidžiama statinė vertikali masė sukabinimo taške.

3.1.2.

Sukabinimo tašku laikoma pirma ašis ir jis turi būti žymimas skaitmeniu „0“.

3.1.3.

Pirmoji ašis žymima skaitmeniu „1“, antroji – „2“ ir t. t., po to rašomas brūkšnelis.

3.1.4.

2.1 punkto e papunktyje nurodyta transporto priemonių junginio masė nėra nurodoma.

3.2.   Visos sunkiasvorės transporto priemonės

3.2.1.

N3, O3 ar O4 kategorijų transporto priemonių didžiausia techniškai leidžiama ašių junginio apkrovos masė turi būti nurodyta. Žodžius „Ašių junginys“ atitinkantis įrašas žymimas raide „T“.

3.2.2.

M3, N3, O3 ar O4 kategorijų transporto priemonių atveju gamintojas gali nurodyti gamintojo identifikacinėje lentelėje numatomą didžiausią leidžiamą registruojamos ir (arba) eksploatuojamos pakrautos transporto priemonės masę.

3.2.2.1.

Tokiu atveju gamintojo identifikavimo plokštelės dalis, kurioje nurodytos masės, dalinama į dvi skiltis: numatoma didžiausia leidžiama registruojamos ir (arba) eksploatuojamos transporto priemonės masė nurodoma kairiojoje skiltyje, o techniškai leidžiama didžiausia pakrautos transporto priemonės masė nurodoma dešiniojoje skiltyje.

3.2.2.2.

Šalies, kurioje planuojama registruoti transporto priemonę, kodas nurodomas kairiosios skilties viršuje.

Kodas turi atitikti standartą ISO 3166–1: 2006.

3.2.3.

3.2.1 punkto reikalavimai netaikomi, kai:

a)

didžiausia techniškai leidžiama ašių junginio masė yra ašių, kurios yra to ašių junginio dalys, masių suma; ir

b)

prie kiekvienos ašies, kuri yra to ašių junginio dalis, didžiausios masės kaip priesaga prirašoma raidė „T“;

c)

jei taikomi 3.2.2 punkto reikalavimai, registruotos (eksploatuojamos) transporto priemonės ašių junginio didžiausia leidžiama masė yra registruojamos (eksploatuojamos) transporto priemonės ašių, kurios yra to ašių junginio dalys, masių suma.

4.   Papildoma informacija

4.1.   Po privalomaisiais įrašais arba šalia jų, bet ne aiškiai išskirtame stačiakampyje, kuriame nurodoma tik 2 ir 3 skirsniuose paminėta informacija, gamintojas gali pateikti papildomos informacijos.

5.   Gamintojo identifikavimo plokštelės pavyzdžiai

5.1.   Galimi įvairūs gamintojo identifikavimo plokštelės pavyzdžiai pateikiami šio priedo priedėlyje.

5.2.   Pavyzdžiuose pateikti duomenys yra fiktyvūs.

B   DALIS

Transporto priemonės identifikavimo numeris (VIN)

1.   Bendrosios nuostatos

1.1.   Identifikavimo numeris VIN žymimas ant kiekvienos transporto priemonės.

1.2.   Identifikavimo numeris turi būti unikalus ir priskirtas tik vienai transporto priemonei.

1.3.   VIN žymimas ant važiuoklės ar ant transporto priemonės transporto priemonę išleidžiant iš gamybos linijos.

1.4.   Gamintojas užtikrina, kad transporto priemonė galėtų būti atsekama pagal identifikavimo numerį 30 metų.

1.5.   Suteikiant tipo patvirtinimą neturi būti tikrinama, ar gamintojas ėmėsi priemonių 1.4 punkte nurodytam transporto priemonės atsekamumui užtikrinti.

2.   Identifikavimo numerio sandara

2.1.   Numerį sudaro trys dalys:

a)

tarptautinio gamintojo identifikatorius (WMI);

b)

transporto priemonės apibūdinimo dalis (VDS);

c)

transporto priemonės indikatoriaus dalis (VIS).

2.2.   WMI turi sudaryti transporto priemonės gamintojui priskirtas kodas, pagal kurį galima būtų identifikuoti gamintoją.

2.2.1.

Kodą turi sudaryti trys raidžių ir skaitmenų simboliai, nurodyti didžiosiomis lotyniškomis raidėmis ar arabiškais skaitmenimis, kuriuos priskiria šalies, kurioje yra pagrindinė gamintojo veiklos vieta, kompetentinga institucija.

2.2.2.

Kompetentinga institucija turi veikti pagal susitarimą su tarptautine organizacija, nurodytą standarte ISO 3780:2009 „Kelių transporto priemonės. Tarptautinio gamintojo identifikatoriaus (WMI) kodas“.

2.2.3.

Jeigu gamintojo visa produkcija yra mažesnė nei 500 transporto priemonių per metus, trečias simbolis visada yra „9“. Tokiems gamintojams identifikuoti 2.2.1 punkte minėta kompetentinga institucija priskiria trečiąjį, ketvirtąjį ir penktąjį VIS simbolius.

2.3.   VDS sudaro šeši raidžių ir skaitmenų simboliai, nurodyti didžiosiomis lotyniškomis raidėmis ar arabiškais skaitmenimis, pagal kuriuos galima nustatyti bendras transporto priemonės charakteristikas. Jeigu gamintojas nenaudoja vieno ar daugiau iš šešių simbolių, nenaudoti tarpai užpildomi raidžių ir skaitmenų simboliais gamintojo nuožiūra taip, kad bendras reikalaujamų simbolių skaičius būtų 6.

2.4.   VIS sudaro aštuoni raidžių ir skaitmenų simboliai, nurodyti didžiosiomis lotyniškomis raidėmis ar arabiškais skaitmenimis, iš kurių paskutiniai keturi turi būti tik skaičiai.

Ši dalis kartu su WMI ir VDS leidžia aiškiai identifikuoti konkrečią transporto priemonę. Į visas neišnaudotas vietas įrašomi „0“, kad bendras reikalaujamų simbolių skaičius būtų 8.

2.5.   Identifikavimo numerio, montuojamo ant važiuoklės, simbolių aukštis turi būti ne mažesnis kaip 7 mm.

2.6.   Tarp ženklų neturi būti tarpų.

2.7.   Raidės T, O ar Q neturi būti naudojamos.

2.8.   Identifikavimo numerio pradžia ir pabaiga turi būti vienas simbolis gamintojo nuožiūra – tai neturėtų būti nei didžioji lotyniška raidė, nei arabiškas skaitmuo.

2.8.1.

Šios nuostatos gali būti nebesilaikoma, jei VIN išdėstytas viena eilute.

2.8.2.

Jeigu VIN išdėstytas dviem eilutėmis, ši nuostata taikoma kiekvienai eilutei.

Priedėlis

Gamintojo identifikavimo plokštelės pavyzdys

1.   A PAVYZDYS M1 ar N1 kategorijos transporto priemonėms

STELLA AUTO S.P.A.

e3*2007/46*0004

ZFS159000AZ000055

1 850 kg

3 290 kg

1–1 100 kg

2–880 kg

Gamintojo identifikavimo plokštelės pavyzdys M1 kategorijos transporto priemonei, tipas patvirtintas Italijoje

2.   B PAVYZDYS M ar N kategorijų, išskyrus M1 ar N1 kategorijas, transporto priemonėms

MAYER NUTZFAHRZEUGE GmbH

e1*2007/46*0345

WMN22500A00980520

(DE)

 

17 990 kg

17 990 kg

40 000 kg

44 000 kg

1–7 100 kg

1–7 100 kg

2–11 500 kg

2–11 500 kg

T.–kg

T.–kg

Gamintojo identifikavimo plokštelės pavyzdys N3 kategorijos transporto priemonei, tipas patvirtintas Vokietijoje

Pastaba. Kairioji skiltis yra pasirenkama.

3.   C PAVYZDYS O1 ar O2 kategorijos transporto priemonėms

JEAN HORSE TRAILERS Ltd

e11*2007/46*0085

SARHT000BC0000023

1 500 kg

0–100 kg

1–850 kg

2–850 kg

Gamintojo identifikavimo plokštelės pavyzdys O2 kategorijos transporto priemonei, tipas patvirtintas Jungtinėje Karalystėje

4.   D PAVYZDYS O kategorijos, išskyrus O1 ar O2 kategorijas, transporto priemonėms

REMORQUES HENSCHLER SA

e6*2007/46*0098

YA9EBS37009000005

(BE)

 

34 000 kg

37 000 kg

0–8 000 kg

0–8 000 kg

1–9 000 kg

1–10 000 kg

2–9 000 kg

2–10 000 kg

3–9 000 kg

3–10 000 kg

T. 27 000 kg

T. 30 000 kg

Gamintojo identifikavimo plokštelės pavyzdys O4 kategorijos orto priemonei, tipas patvirtintas Belgijoje

Pastaba. Kairioji skiltis yra pasirenkama.


II PRIEDAS

VIETOS PARINKIMO TRANSPORTO PRIEMONĖJE REIKALAVIMAI

A   DALIS

Gamintojo identifikavimo plokštelė

1.

Gamintojo identifikavimo plokštelė turi būti tvirtai pritvirtinta gerai matomoje ir pasiekiamoje vietoje.

2.

Vieta parenkama taip, kad detalė, prie kurios ji tvirtinama, eksploatuojant nebūtų keičiama.

B   DALIS

Transporto priemonės identifikavimo numeris (VIN)

1.

Identifikavimo numeris turi būti išdėstytas viena eilute.

1.1.

Jeigu dėl techninių priežasčių, pavyzdžiui, vietos trūkumo, VIN negali būti išdėstytas viena eilute, nacionalinė institucija gamintojo prašymu gali leisti išdėstyti VIN dviem eilutėmis.

Tokiu atveju dalys, nurodytos I priedo B dalies 2.1 punkte, negali būti perkeliamos.

2.

VIN žymimas štampuojant ar mechaniškai prikalant prie važiuoklės, rėmo ar panašios dalies.

3.

Techniniai metodai, dėl kurių įrodyta, kad juos naudojant suteikiamas tas pats apsaugos nuo pažeidimų ar klastojimo lygis kaip ir mechaniškai prikalant, gali būti naudojami vietoje minėto metodo.

4.

Identifikavimo numeris turi būti aiškiai matomas ir prieinamas. Vieta parenkama taip, kad jis negalėtų būti paslėptas ar sugadintas.

5.

Identifikavimo numeris turi būti dešinėje transporto priemonės pusėje.


III PRIEDAS

A   DALIS

Informacinis dokumentas

NAUDOTINAS PAVYZDYS

Informacinis dokumentas Nr. … dėl variklinės transporto priemonės ir jos priekabos EB tipo patvirtinimo atsižvelgiant į gamintojo identifikavimo plokštelę ir transporto priemonės identifikavimo numerį (VIN).

Toliau nurodyti duomenys ir turinys pateikiami trimis egzemplioriais. Brėžiniai nubraižomi atitinkamu masteliu, jie turi būti pakankamai detalūs ir pateikiami A4 formato lapuose arba iki A4 formato sulankstytuose kitų formatų lapuose. Jei pateikiamos nuotraukos, jos turi būti pakankamai aiškios.

0.   BENDROJI INFORMACIJA

0.1.   Markė (gamintojo prekinis pavadinimas): …

0.2.   Tipas: …

0.2.1.   Komercinis (-iai) pavadinimas (-ai) (jeigu taikoma): …

0.3.   Tipo (jei transporto priemonė paženklinta jo ženklu) identifikavimo priemonės (1): …

0.3.1.   Minėto ženklinimo vieta: …

0.4.   Transporto priemonės kategorija (2): …

0.5.   Gamintojo pavadinimas ir adresas: …

0.6.   Gamintojo identifikavimo plokštelės tvirtinimo vieta ir metodas: …

0.6.1.   Prie važiuoklės (3): …

0.6.2.   Prie kėbulo (3): …

0.7.   Identifikavimo numerio (VIN) vieta: …

0.7.1.   Prie važiuoklės (3): …

0.7.2.   Prie kėbulo (3): …

0.8.   Surinkimo gamyklos (-ų) pavadinimas (-ai) ir adresas (-ai): …

0.9.   Gamintojo atstovo (jei yra) pavadinimas ir adresas: …

1.   TRANSPORTO PRIEMONĖS KONSTRUKCIJOS BENDROSIOS CHARAKTERISTIKOS

1.1.   Tipinės transporto priemonės nuotraukos ir (arba) brėžiniai: …

9.   KĖBULAS

9.17.   Gamintojo identifikavimo plokštelės ir transporto priemonės identifikavimo numeris (VIN)

9.17.1.   Gamintojo identifikavimo plokštelių bei užrašų ir transporto priemonės identifikavimo numerio (VIN) išdėstymo nuotraukos ir (arba) brėžiniai: …

9.17.2.   Gamintojo identifikavimo plokštelės bei įrašų nuotraukos ir (arba) brėžiniai (baigtinis pavyzdys su matmenimis): …

9.17.3.   Transporto priemonės identifikavimo numerio nuotraukos ir (arba) brėžiniai (baigtinis pavyzdys su matmenimis): …

9.17.4.   Gamintojo atitikties Reglamento (ES) Nr. 19/2011 I priedo B dalies 2.2 punkto reikalavimams deklaracija

9.17.5.   Išsamus VIN sandaros aprašas: …

Aiškinamosios pastabos

B   DALIS

EB tipo patvirtinimo sertifikatas

PAVYZDYS

Formatas A4 (210 × 297 mm)

EB TIPO PATVIRTINIMO SERTIFIKATAS

Pranešimas apie transporto priemonės:

EB tipo patvirtinimą (4)

EB tipo išplėtimo patvirtinimą (4)

atsisakymą suteikti EB tipo patvirtinimą (4)

EB tipo patvirtinimo panaikinimą (4)

transporto priemonės tipo atsižvelgiant į gamintojo identifikavimo plokštelę ir transporto priemonės identifikavimo numerį

pagal Reglamentą (ES) Nr. …/… su paskutiniais pakeitimais, padarytais Reglamentu (ES) Nr. …/… (4)

EB tipo patvirtinimo numeris: …

Išplėtimo motyvas: …

I   SKIRSNIS

0.1.   Markė (gamintojo prekinis pavadinimas): …

0.2.   Tipas: …

0.2.1.   Komercinis (-iai) pavadinimas (-ai) (jeigu taikoma): …

0.3.   Tipo identifikavimo priemonės, jeigu pažymėta ant transporto priemonės (5): …

0.3.1.   Minėto ženklinimo vieta: …

0.4.   Transporto priemonės kategorija (6): …

0.5.   Gamintojo pavadinimas ir adresas: …

0.8.   Surinkimo gamyklos (-ų) pavadinimas (-ai) ir adresas (-ai): …

0.9.   Gamintojo atstovo pavadinimas ir adresas (jei žinomas): …

II   SKIRSNIS

1.   Papildoma informacija (kai taikoma): žr. papildymą

2.   Už bandymus atsakinga technikos tarnyba: …

3.   Bandymų ataskaitos data: …

4.   Bandymų ataskaitos numeris: …

5.   Pastabos (jeigu buvo pareikštos): …

6.   Vieta: …

7.   Data: …

8.   Parašas: …

Priedai

:

Informacijos paketas

Bandymų ataskaita


(1)  Jei tipo identifikavimo priemonėse yra ženklų, netinkančių konkrečios transporto priemonės, sudedamosios dalies ar atskiro techninio mazgo tipams, kuriems taikomas šis informacinis dokumentas, apibūdinti, tokie ženklai dokumentuose nurodomi simboliu „?“. (pvz., ABC??123??).

(2)  Klasifikuota pagal Direktyvos 2007/46/EB II priedo A dalyje pateiktas apibrėžtis.

(3)  Išbraukti, kur netaikoma.

(4)  Nereikalingus žodžius išbraukti.

(5)  Jei tipo identifikavimo priemonėse yra ženklų, netinkančių konkrečios transporto priemonės, sudedamosios dalies ar atskiro techninio mazgo tipams, kuriems taikomas šis informacinis dokumentas, apibūdinti, tokie ženklai dokumentuose nurodomi simboliu „?“. (pvz., ABC??123??).

(6)  Kaip apibrėžta II priedo A skirsnyje.

Papildymas

EB tipo patvirtinimo sertifikato Nr. …

Netaikoma.


Top