EUR-Lex Access to European Union law
This document is an excerpt from the EUR-Lex website
Document 32005D0475
2005/475/EC: Commission Decision of 15 June 2005 amending Annexes I and II to Decision 2002/308/EC establishing lists of approved zones and approved farms with regard to one or more of the fish diseases viral haemorrhagic septicaemia (VHS) and infectious haematopoietic necrosis (IHN) (notified under document number C(2005) 1766) (Text with EEA relevance)
2005/475/EB: 2005 m. birželio 15 d. Komisijos sprendimas, iš dalies keičiantis Sprendimo 2002/308/EB, nustatančio patvirtintų zonų ir patvirtintų ūkių, atsižvelgiant į vienos ar kelių žuvų ligų - virusinės hemoraginės septicemijos (VHS) arba infekcinės hemotopoetinės nekrozės (IHN) - paplitimą, sąrašus, I ir II priedus (pranešta dokumentu Nr. C(2005) 1766) (Tekstas svarbus EEE)
2005/475/EB: 2005 m. birželio 15 d. Komisijos sprendimas, iš dalies keičiantis Sprendimo 2002/308/EB, nustatančio patvirtintų zonų ir patvirtintų ūkių, atsižvelgiant į vienos ar kelių žuvų ligų - virusinės hemoraginės septicemijos (VHS) arba infekcinės hemotopoetinės nekrozės (IHN) - paplitimą, sąrašus, I ir II priedus (pranešta dokumentu Nr. C(2005) 1766) (Tekstas svarbus EEE)
OL L 176, 2005 7 8, p. 30–52
(ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, IT, LV, LT, HU, NL, PL, PT, SK, SL, FI, SV)
OL L 349M, 2006 12 12, p. 182–204
(MT)
No longer in force, Date of end of validity: 31/07/2009; netiesiogiai panaikino 32009D0177
8.7.2005 |
LT |
Europos Sąjungos oficialusis leidinys |
L 176/30 |
KOMISIJOS SPRENDIMAS
2005 m. birželio 15 d.
iš dalies keičiantis Sprendimo 2002/308/EB, nustatančio patvirtintų zonų ir patvirtintų ūkių, atsižvelgiant į vienos ar kelių žuvų ligų - virusinės hemoraginės septicemijos (VHS) arba infekcinės hemotopoetinės nekrozės (IHN) - paplitimą, sąrašus, I ir II priedus
(pranešta dokumentu Nr. C(2005) 1766)
(Tekstas svarbus EEE)
(2005/475/EB)
EUROPOS BENDRIJŲ KOMISIJA,
atsižvelgdama į Europos bendrijos steigimo sutartį,
atsižvelgdama į 1991 m. sausio 28 d. Tarybos direktyvą 91/67/EEB dėl gyvūnų sveikatos reikalavimų, reglamentuojančių akvakultūros gyvūnų ir jų produktų teikimą į rinką (1), ypač į jos 5 ir 6 straipsnius,
kadangi:
(1) |
Komisijos sprendime 2002/308/EB (2) yra nustatytas dėl tam tikrų žuvų ligų patvirtintų zonų ir patvirtintų žuvininkystės ūkių, įsikūrusių nepatvirtintose zonose, sąrašas. |
(2) |
Prancūzija, Vokietija, Italija ir Ispanija pateikė reikalingus dokumentus, kad tam tikroms zonoms jų teritorijose būtų suteiktas dėl VHS ir IHN patvirtintų zonų statusas. Pateikti dokumentai rodo, kad šios zonos atitinka Direktyvos 91/67/EEB 5 straipsnyje apibrėžtus reikalavimus. Dėl to jos turi teisę į patvirtintos zonos statusą ir turėtų būti įtrauktos į patvirtintų zonų sąrašą. |
(3) |
Danija, Prancūzija, Vokietija ir Ispanija pateikė reikalingus dokumentus, kad tam tikriems jų teritorijose esantiems ūkiams būtų suteiktas dėl VHS ir IHN patvirtintų ūkių, esančių nepatvirtintose zonose, statusas. Pateikti dokumentai įrodo, kad šie ūkiai atitinka Direktyvos 91/67/EEB 6 straipsnyje keliamus reikalavimus. Dėl to jie turi teisę į patvirtinto ūkio, esančio nepatvirtintoje zonoje, statusą ir turėtų būti įtraukti į patvirtintų ūkių sąrašą. |
(4) |
Vokietija ir Italija paprašė patvirtintų ūkių, esančių nepatvirtintose zonose, sąrašo techninių pakeitimų – daugiausia dėl pasikeitusių jų savininkų. |
(5) |
Todėl reikėtų atitinkamai iš dalies pakeisti Sprendimą 2002/308/EB. |
(6) |
Šiame Sprendime numatytos priemonės atitinka Maisto grandinės ir gyvūnų sveikatos nuolatinio komiteto nuomonę, |
PRIĖMĖ ŠĮ SPRENDIMĄ:
1 straipsnis
Sprendimas 2002/308/EB iš dalies keičiamas taip:
1. |
I priedas yra pakeičiamas šio sprendimo I priede pateiktu tekstu. |
2. |
II priedas yra pakeičiamas šio sprendimo II priede pateiktu tekstu. |
2 straipsnis
Šis sprendimas yra skirtas valstybėms narėms.
Priimta Briuselyje, 2005 m. birželio 15 d.
Komisijos vardu
Markos KYPRIANOU
Komisijos narys
(1) OL L 46, 1991 2 19, p. 1. Direktyva su paskutiniais pakeitimais, padarytais Reglamentu (EB) Nr. 806/2003 (OL L 122, 2003 5 16, p. 1).
(2) OL L 106, 2002 4 23, p. 28. Sprendimas su paskutiniais pakeitimais, padarytais sprendimu 2005/107/EB (OL L 34, 2005 2 8, p. 21).
I PRIEDAS
„I PRIEDAS
dėl virusinės hemoraginės septicemijos (VHS) arba infekcinės hematopoetinės nekrozės (IHN) patvirtintos zonos
1.A. DĖL VHS PATVIRTINTOS DANIJOS ZONOS (1)
— |
Hansted Å |
— |
Hovmølle Å |
— |
Grenå |
— |
Treå |
— |
Alling Å |
— |
Kastbjerg |
— |
Villestrup Å |
— |
Korup Å |
— |
Sæby Å |
— |
Elling Å |
— |
Uggerby Å |
— |
Lindenborg Å |
— |
Øster Å |
— |
Hasseris Å |
— |
Binderup Å |
— |
VidkærÅ |
— |
Dybvad Å |
— |
Bjørnsholm Å |
— |
Trend Å |
— |
Lerkenfeld Å |
— |
Vester Å |
— |
Lønnerup med tilløb |
— |
Slette Å |
— |
Bredkær Bæk |
— |
Vandløb til Kilen |
— |
Resenkær Å |
— |
Klostermølle Å |
— |
Hvidbjerg Å |
— |
Knidals Å |
— |
Spang Å |
— |
Simested Å |
— |
Skals Å |
— |
Jordbro Å |
— |
Fåremølle Å |
— |
Flynder Å |
— |
Damhus Å |
— |
Karup Å |
— |
Gudenåen |
— |
Halkær Å |
— |
Storåen |
— |
Århus Å |
— |
Bygholm Å |
— |
Grejs Å |
— |
Ørum Å |
1.B. DĖL IHN PATVIRTINTOS DANIJOS ZONOS
— |
Danija (2) |
2. DĖL VHS IR IHN PATVIRTINTOS VOKIETIJOS ZONOS
2.1. Baden Württemberg (3)
— |
Isenburger Tal nuo ištakų iki Falkenstein ūkio vandens ištekėjimo angos, |
— |
Eyach ir jo intakai nuo ištakų iki pirmos užtvankos pasroviui prie Haigerloch miesto, |
— |
Andelsbach ir jo intakai nuo ištakų iki turbinos prie Krauchenwies miesto, |
— |
Lauchert ir jo intakai nuo ištakų iki turbinos netoli Sigmaringendorf miesto, |
— |
Grosse Lauter ir jo intakai nuo ištakų iki krioklio netoli Lauterach vietovės, |
— |
Wolfegger Aach ir jo intakai nuo ištakų iki krioklio netoli Baienfurth vietovės, |
— |
ENZ baseino zona, kurią sudaro Grosse Enz, Kleine Enz ir Eyach nuo ištakų iki nepraeinamos užtvankos Neuenbürg centre, |
— |
Erms nuo ištakų iki nepraeinamos užtvankos už 200 m pasroviui nuo Strobel, Anlage Seeburg ūkio, |
— |
Obere Nagold nuo ištakų iki nepraeinamos užtvankos netoli Neumühle. |
3. DĖL VHS IR IHN PATVIRTINTOS ISPANIJOS ZONOS
3.1. Regionas: Autonominė Asturijos Bendruomenė
Kontinentinės zonos
— |
Visi Asturijos vandens baseinai |
Pajūrio zonos
— |
Visos Asturijos pakrantės |
3.2. Regionas: Autonominė Galicijos Bendruomenė
Kontinentinės zonos
— |
Visi Galicijos vandens baseinai:
|
Pajūrio zonos
— |
Galicijos pakrančių zonos nuo Eo (Isla Pancha) upės žiočių iki Punta Picos (Miño upės žiočių). |
3.3. Regionas: Autonominė Aragono Bendruomenė
Kontinentinės zonos
— |
Ebro upės baseinas nuo jos ištakų iki Mequinenza tvenkinio Aragono bendruomenėje, |
— |
Isuela upė nuo jos ištakų iki Arguis užtvankos, |
— |
Flúmen upė nuo jos ištakų iki Santa María de Belsue užtvankos, |
— |
Guatizalema upė nuo jos ištakų iki Vadiello užtvankos, |
— |
Cinca upė nuo jos ištakų iki Grado užtvankos, |
— |
Esera upė nuo jos ištakų iki Barasona užtvankos, |
— |
Noguera-Ribagorzana upė nuo jos ištakų iki Santa Ana užtvankos, |
— |
Matarraña upė nuo jos ištakų iki Aguas de Pena užtvankos, |
— |
Pena upė nuo jos ištakų iki Pena užtvankos, |
— |
Guadalaviar-Turia upė nuo jos ištakų iki Generalísimo užtvankos Valencijos provincijoje, |
— |
Mijares upė nuo jos ištakų iki Arenós užtvankos Castellón provincijoje, |
Kiti Aragono bendruomenės kanalai yra laikomi buferine zona.
3.4. Regionas: Autonominė Navarra Bendruomenė
Kontinentinės zonos
— |
Ebro upės baseinas nuo jos ištakų iki Mequinenza tvenkinio Aragono bendruomenėje, |
— |
Bidasoa upė nuo jos ištakų iki žiočių, |
— |
Leizarán upė nuo jos ištakų iki Leizarán (Muga) užtvankos, |
Kiti Navarra bendruomenės kanalai yra laikomi buferine zona.
3.5. Regionas: Autonominė Castilla ir León Bendruomenė
Kontinentinės zonos
— |
Ebro upės baseinas nuo jos ištakų iki Mequinenza tvenkinio Aragono bendruomenėje, |
— |
Duero upė nuo jos ištakų iki Aldeávila užtvankos, |
— |
Sil upė, |
— |
Tiétar upė nuo jos ištakų iki Rosarito užtvankos, |
— |
Alberche upė nuo jos ištakų iki Burguillo užtvankos. |
Kiti kanalai Autonominėje Castilla ir León bendruomenėje yra laikomi buferine zona.
3.6. Regionas: Autonominė Cantabria Bendruomenė
Kontinentinės zonos
— |
Ebro upės baseinas nuo jos ištakų iki Mequinenza tvenkinio Aragono bendruomenėje, |
— |
Toliau išvardytų upių vandens baseinai nuo jų ištakų iki jūros:
|
Upių Gandarillas, Escudo, Miera y Campiazo baseinai yra laikomi buferinėmis zonomis.
Pajūrio zonos
— |
Visa Cantabria pakrantė nuo Deva upės žiočių iki Ontón įlankos. |
3.7. Regionas: Autonominė La Rioja Bendruomenė
Kontinentinės zonos
— |
El Rio Ebro upės baseinas nuo jos ištakų iki Mequinenza tvenkinio Aragono bendruomenėje, |
3.8. Regionas: Autonominė Castilla-La-Mancha Bendruomenė
Kontinentinės zonos
— |
Río Tajo upės baseinas nuo jos ištakų iki Estremera tvenkinio. |
— |
Río Tajuña upės baseinas nuo jos ištakų iki La Tajera tvenkinio. |
— |
Río Júcar upės baseinas nuo jos ištakų iki La Toba tvenkinio. |
— |
Río Cabriel upės baseinas nuo jos ištakų iki Bujioso tvenkinio. |
4.A. DĖL VHS IR IHN PATVIRTINTOS PRANCŪZIJOS ZONOS
4.A.1. Adour-Garonne
Baseinai
— |
Charente baseinas, |
— |
Seudre baseinas, |
— |
Pajūrio upių Gironde estuarijoje Charente-Maritime srityje baseinai, |
— |
Nive ir Nivelles (Pyrenées Atlantiques) baseinai, |
— |
Forges baseinas (Landes), |
— |
Dronne (Dordogne) baseinas nuo ištakų iki Eglisottes tvenkinio, esančio Monfourat, |
— |
Beauronne (Dordogne) baseinas nuo ištakų iki Faye tvenkinio, |
— |
Valouse (Dordogne) baseinas nuo ištakų iki Etang des Roches Noires tvenkinio, |
— |
Paillasse (Gironde) baseinas nuo ištakų iki Grand Forge tvenkinio, |
— |
Ciron (Gironde, Lot et Garonne) baseinas nuo ištakų iki Moulin de Castaing tvenkinio, |
— |
Petite Leyre (Landes) baseinas nuo ištakų iki Pont de L'Espine tvenkinio, esančio Argelouse, |
— |
Pave (Landes) baseinas nuo ištakų iki Pave tvenkinio, |
— |
Escource (Landes) baseinas nuo ištakų iki Moulin de Barbe tvenkinio, |
— |
Geloux (Landes) baseinas nuo ištakų iki D38 tvenkinio, esančio Saint Martin d'Oney, |
— |
Estrigon (Landes) baseinas nuo ištakų iki Campet et Lamolère tvenkinio, |
— |
Estampon (Landes) baseinas nuo ištakų iki Ancienne Minoterie tvenkinio, esančio Roquefort, |
— |
Gélise (Landes, Lot et Garonne) baseinas nuo ištakų iki tvenkinio pasroviui ties Gélise ir Osse santaka, |
— |
Magescq (Landes) baseinas nuo ištakų iki žiočių, |
— |
Luys (Pyrénées Atlantiques) baseinas nuo ištakų iki Moulin d'Oro tvenkinio, |
— |
Neez (Pyrénées Atlantiques) baseinas nuo ištakų iki Jurançon tvenkinio, |
— |
Beez (Pyrénées Atlantiques) baseinas nuo ištakų iki Nay tvenkinio, |
— |
Gave de Cauterets (Hautes Pyrénées) baseinas nuo ištakų iki Soulom elektrinės Calypso tvenkinio. |
Pajūrio zonos
— |
Visa Atlanto vandenyno pakrantė nuo šiaurinės Vendée srities ribos iki pietinės Charente-Maritime srities ribos. |
4.A.2. Loire-Bretagne
Kontinentinės zonos
— |
Visi Bretagne regiono baseinai, išskyrus šiuos baseinus:
|
— |
Sèvre Niortaise baseinas, |
— |
Lay baseinas, |
— |
Toliau išvardyti Vienne baseinai:
|
Pajūrio zonos
— |
Visa Bretagne pakrantė, išskyrus toliau išvardytas dalis:
|
4.A.3. Seine-Normandie
Kontinentinės zonos
— |
Sélune baseinas. |
4.A.4. Aquitaine Regionas
Baseinai
— |
Vignac upės baseinas nuo jos ištakų iki „la Forge“ užtvankos, |
— |
Gouaneyre upės baseinas nuo jos ištakų iki „Maillières užtvankos“, |
— |
Susselgue upės baseinas nuo jos ištakų iki „de Susselgue“ užtvankos, |
— |
Luzou upės baseinas nuo jos ištakų iki „de Laluque“ žuvininkystės ūkio, |
— |
Gouadas upės baseinas nuo jos ištakų iki „l’Etang de la Glacière à Saint Vincent de Paul“ užtvankos, |
— |
Bayse upės baseinas nuo jos ištakų iki „Moulin de Lartia et de Manobre“ užtvankos, |
— |
Rancez upės baseinas nuo jos ištakų iki Rancez užtvankos, |
— |
Eyre upės baseinas nuo jos ištakų iki jos Arcachon estuarijos, |
— |
L’Onesse upės baseinas nuo jos ištakų iki jos Courant de Contis estuarijos. |
4.A.5. Pietų Pirėnai
Baseinai
— |
Cernon upės baseinas nuo jos ištakų iki Saint George de Luzençon užtvankos, |
— |
Dourdou upės baseinas nuo Dourdou ir Grauzon upių ištakų iki nepraeinamos užtvankos Vabres-l'Abbaye. |
4.A.6. L'Ain
— |
Kontinentinė des étangs de la Dombes zona. |
4.B. DĖL VHS PATVIRTINTOS PRANCŪZIJOS ZONOS
4.B.1. Loire-Bretagne
Kontinentinės zonos
— |
Loire baseino dalis, apimanti Huisine baseino aukštupio dalį, besidriekiančią nuo vagų ištakų iki Ferté-Bernard tvenkinių. |
4.C. DĖL IHN PATVIRTINTOS PRANCŪZIJOS ZONOS
4.C.1. Loire-Bretagne
Kontinentinės zonos
— |
Toliau išvardyti Vienne baseinai:
|
5.A. DĖL VHS PATVIRTINTOS AIRIJOS ZONOS
— |
Airija (2), išskyrus Cape Clear salą |
5.B. DĖL IHN PATVIRTINTOS AIRIJOS ZONOS
— |
Airija (2) |
6.A. DĖL VHS IR IHN PATVIRTINTOS ITALIJOS ZONOS
6.A.1. Trentino alto adige regionas, autonominė trento provincija
Kontinentinės zonos
— |
Zona Val di Fiemme, Fassa e Cembra: Avisio upės baseinas nuo jos ištakų iki dirbtinės Serra San Giorgio užtvankos, esančios Giovo bendruomenėje, |
— |
Zona Val delle Sorne: Sorna upės baseinas nuo jos ištakų iki dirbtinės užtvankos, įrengtos šalia hidroelektrinės, esančios Chizzola (Ala) vietovėje, prieš Adige upę, |
— |
Zona Torrente Adanà: Adanà upės baseinas nuo ištakų iki dirbtinių užtvankų, esančių pasroviui nuo Armani Cornelio-Lardaro ūkio, |
— |
Zona Rio Manes: sritis, kurioje susirenka Rio Manes vanduo iki krioklio, esančio už 200 metrų pasroviui nuo Troticoltura Giovanelli fermos La Zinquantina vietovėje, |
— |
Zona Val di Ledro: Massangla ir Ponale upių baseinas nuo jų ištakų iki hidroelektrinės prie „Centrale“, Molina di Ledro bendruomenėje, |
— |
Zona Valsugana: Brenta upės baseinas nuo jos ištakų iki Marzotto užtvankos prie Mantincelli, Grigno bendrijoje. |
— |
Zona Val del Fersina: Fersina upės baseinas nuo jos ištakų iki Ponte Alto krioklio. |
6.A.2. Lombardijos regionas, Brescia provincija
Kontinentinės zonos
— |
Zona Ogliolo: vandens baseinas nuo Ogliolo upelio ištakų iki krioklio, esančio pasroviui nuo Adamello žuvininkystės ūkio, kur Ogliolo upelis įteka į Oglio upę. |
— |
Zona Fiume Caffaro: vandens baseinas nuo Cafarro upelio ištakų iki dirbtinės užtvankos, esančios už 1 km pasroviui nuo ūkio. |
— |
Zona Val Brembana: Brembo upės baseinas nuo ištakų iki nepraeinamos užtvankos Ponte S. Pietro bendruomenėje. |
6.A.3. Umbria regionas
Kontinentinės zonos
— |
Fosso di Terrìa: Terrìa upės baseinas nuo jos ištakų iki užtvankos, esančios žemiau Ditta Mountain Fish žuvininkystės ūkio, kur Terrìa upė įteka į Nera upę. |
6.A.4. Veneto regionas
Kontinentinės zonos
— |
Zona Belluno: Vandens baseinas Belluno provincijoje nuo Ardo upelio ištakų iki užtvankos, esančios pasroviui (Ardo upeliui dar nepasiekus Piave upės) nuo Centro Sperimentale di Acquacoltura ūkio, Valli di Bolzano Bellunese, Belluno. |
6.A.5. Toscana regionas
Kontinentinės zonos
— |
Zona Valle del fiume Serchio: Serchio upės baseinas nuo jos ištakų iki Piaggione tvenkinio užtvankos. |
6.A.6. Piemonte regionas
Kontinentinės zonos
— |
Sorgenti della Gerbola: Grana upės baseino dalis nuo „Cavo C“ ir „Canale del Molino della Gerbala“ ištakų iki užtvankos žemiau „Azienda Agricola Canali Cavour S.S.“ |
6.B. DĖL VHS PATVIRTINTOS ITALIJOS ZONOS
6.B.1. Trentino alto adige regionas, autonominĖ trento provincija
Kontinentinės zonos
— |
Zona Valle dei Laghi: San Massenza, Toblino ir Cavedine ežerų baseinai pasroviui iki užtvankos Cavedine ežero pietuose, vedantys iki hidroelektrinės, esančios Torbole savivaldybėje. |
6.C. DĖL IHN PATVIRTINTOS ITALIJOS ZONOS
6.C.1. Umbria regionas, Perugia provincija
— |
Zona Lago Trasimeno: Trasimeno ežeras |
6.C.2. Trentino alto adige regionas, autonominė trento provincija
— |
Zona Val Rendena: vandens baseinas nuo Sarca upės ištakų iki Oltresarca tvenkinio Villa Rendena bendruomenėje. |
7.A. DĖL VHS PATVIRTINTOS ŠVEDIJOS ZONOS
— |
Švedija (2): |
— |
išskyrus vakarinės pakrantės plotą, esantį pusapskritimyje 20 kilometrų spinduliu aplink žuvininkystės ūkį, esantį Björkö saloje, bei estuarijas ir Göta bei Säve upių baseinus iki jų pirmųjų migracijos užtvankų (esančių atitinkamai Trollhättan ir Aspen ežero įlankėlėje). |
7.B. DĖL IHN PATVIRTINTOS ŠVEDIJOS ZONOS
— |
Švedija (2) |
8. DĖL VHS IR IHN PATVIRTINTOS JUNGTINĖS KARALYSTĖS, KANALŲ SALŲ IR MANO SALOS ZONOS
— |
Didžioji Britanija (2) |
— |
Šiaurės Airija (2) |
— |
Guernsey (2) |
— |
Mano sala (2). |
(1) Joms priklausančios baseino ir pakrančių zonos.
(2) Įskaitant visas jos teritorijoje esančias kontinentines ir pakrančių zonas.
(3) Kai kurios baseino vietovės.
II PRIEDAS
„II PRIEDAS
dėl virusinės hemoraginės septicemijos (VHS) arba infekcinės hematopoetinės nekrozės (IHN) patvirtinti žuvininkystės ūkiai
1. DĖL VHS IR IHN PATVIRTINTI BELGIJOS ŽUVININKYSTĖS ŪKIAI
1. |
La Fontaine aux truites |
B-6769 Gérouville |
2. DĖL VHS IR IHN PATVIRTINTI DANIJOS ŽUVININKYSTĖS ŪKIAI
1. |
Vork Dambrug |
DK-6040 Egtved |
2. |
Egebæk Dambrug |
DK-6880 Tarm |
3. |
Bækkelund Dambrug |
DK-6950 Ringkøbing |
4. |
Borups Geddeopdræt |
DK-6950 Ringkøbing |
5. |
Bornholms Lakseklækkeri |
DK-3730 Nexø |
6. |
Langes Dambrug |
DK-6940 Lem St. |
7. |
Brænderigårdens Dambrug |
DK-6971 Spjald |
8. |
Siglund Fiskeopdræt |
DK-4780 Stege |
9. |
Ravning Fiskeri |
DK-7182 Bredsten |
10. |
Ravnkær Dambrug |
DK-7182 Bredsten |
11. |
Hulsig Dambrug |
DK-7183 Randbøl |
12. |
Ligård Fiskeri |
DK-7183 Randbøl |
13. |
Grønbjerglund Dambrug |
DK-7183 Randbøl |
14. |
Danish Aquaculture |
DK-6040 Egtved |
3.A. DĖL VHS IR IHN PATVIRTINTI VOKIETIJOS ŽUVININKYSTĖS ŪKIAI
3.A.1. Žemutinė Saksonija
1. |
Jochen Moeller |
|
|||
2. |
Versuchsgut Relliehausen der Universität Göttingen |
|
|||
3. |
Dr. R. Rosengarten |
|
|||
4. |
Klaus Kröger |
|
|||
5. |
Ingeborg Riggert-Schlumbohm |
|
|||
6. |
Volker Buchtmann |
|
|||
7. |
Sven Kramer |
|
|||
8. |
Hans-Peter Klusak |
|
|||
9. |
F. Feuerhake |
|
|||
10. |
Horst Pöpke |
|
3.A.2. Tiuringija
1. |
Firma Tautenhahn |
D-98646 Trostadt |
||
2. |
Fischzucht Salza GmbH |
D-99734 Nordhausen-Salza |
||
3. |
Fischzucht Kindelbrück GmbH |
D-99638 Kindelbrück |
||
4. |
Reinhardt Strecker |
|
3.A.3. Baden-Württemberg
1. |
Heiner Feldmann |
|
||||||
2. |
Walter Dietmayer |
|
||||||
3. |
Heiner Feldmann |
|
||||||
4. |
Heiner Feldmann |
|
||||||
5. |
Oliver Fricke |
|
||||||
6. |
Peter Schmaus |
|
||||||
7. |
Josef Schnetz |
|
||||||
8. |
Falko Steinhart |
|
||||||
9. |
Hugo Strobel |
|
||||||
10. |
Reinhard Lenz |
|
||||||
11. |
Stephan Hofer |
|
||||||
12. |
Stephan Hofer |
|
||||||
13. |
Stephan Hofer |
|
||||||
14. |
Stephan Hofer |
|
||||||
15. |
Stephan Schuppert |
|
||||||
16. |
Anton Jung |
|
||||||
17. |
Peter Störk |
|
||||||
18. |
Erwin Steinhart |
|
||||||
19. |
Joachim Schindler |
|
||||||
20. |
Georg Sohnius |
|
||||||
21. |
Claus Lehr |
|
||||||
22. |
Hugo Hager |
|
||||||
23. |
Hugo Hager |
|
||||||
24. |
Gumpper und Stoll GmbH |
|
||||||
25. |
Hans Schmutz |
|
||||||
26. |
Wilhelm Drafehn |
|
||||||
27. |
Wilhelm Drafehn |
|
||||||
28. |
Franz Schwarz |
|
||||||
29. |
Meinrad Nuber |
|
||||||
30. |
Walter Dietmayer |
|
||||||
31. |
Fischbrutanstalt des Landes Baden-Würtemberg |
|
||||||
32. |
Kreissportfischereiverein Biberach |
|
||||||
33. |
Hans Schmutz |
|
||||||
34. |
Reinhard Rösch |
|
||||||
35. |
Rainer Tress |
|
||||||
36. |
Andreas Tröndle |
|
||||||
37. |
Andreas Tröndle |
|
||||||
38. |
Stephan Hofer |
|
||||||
39. |
Heiner Feldmann |
|
||||||
40. |
Andreas Zordel |
|
||||||
41. |
Thomas Fischböck |
|
||||||
42. |
Reinhold Bihler |
|
||||||
43. |
Josef Dürr |
|
||||||
44. |
Andreas Zordel |
|
||||||
45. |
Fischzucht Anton Jung |
|
||||||
46. |
Staatliches Forstamt Ravensburg |
|
||||||
47. |
Simon Phillipson |
|
||||||
48. |
Hans Klaiber |
|
||||||
49. |
Josef Hönig |
|
||||||
50. |
Werner Baur |
|
||||||
51. |
Gerhard Weihmann |
|
||||||
52. |
Hubert Belser GBR |
|
||||||
53. |
Staatliche Forstämter Ravensburg and Wangen |
|
||||||
54. |
Anton Jung |
|
||||||
55. |
Hildegart Litke |
|
||||||
56. |
Werner Wägele |
|
||||||
57. |
Ernst Graf |
|
||||||
58. |
Fischbrutanstalt des Landes Baden-Württemberg |
|
||||||
59. |
Forellenzucht Kunzmann |
|
||||||
60. |
Meinrad Nuber |
|
||||||
61. |
Bezirksfischereiverein Nagoldtal e.V. |
|
||||||
62. |
Bernd und Volker Fähnrich |
|
||||||
63. |
Klaiber „An der Tierwiese“ |
|
||||||
64. |
Parey, Bittigkoffer – Unterreichenbach |
|
||||||
65. |
|
|
||||||
66. |
|
|
||||||
67. |
|
|
||||||
68. |
|
|
||||||
69. |
|
|
||||||
70. |
|
|
||||||
71. |
|
|
||||||
72. |
|
|
||||||
73. |
|
|
||||||
74. |
Krämer, Bad Teinach |
|
||||||
75. |
|
|
||||||
76. |
Karpfenteichwirtschaft Mönchsroth |
|
||||||
77. |
|
|
||||||
78. |
|
|
||||||
79. |
Matthias Grassmann |
|
3.A.4. Šiaurės Reino Vestfalija
1. |
Wolfgang Lindhorst-Emme |
|
|||
2. |
Wolfgang Lindhorst-Emme |
|
|||
3. |
Hugo Rameil und Söhne |
|
|||
4. |
Peter Horres |
|
|||
5. |
Wolfgang Middendorf |
|
|||
6. |
|
Lambacher Forellenzucht und Räucherei |
3.A.5. Bavarija
1. |
Gerstner Peter |
|
|||||
2. |
Werner Ruf |
|
|||||
3. |
Rogg |
|
|||||
4. |
|
|
|||||
5. |
|
|
|||||
6. |
|
|
|||||
7. |
|
|
|||||
8. |
|
|
3.A.6. Saksonija
1. |
Anglerverband Südsachsen „Mulde/Elster“ e.V. |
|
||
2. |
H. und G. Ermisch GbR |
|
3.A.7. Hessen
1. |
Hermann Rameil |
|
3.A.8. Šlezvigas-Holšteinas
1. |
Hubert Mertin |
|
3.B. DĖL IHN PATVIRTINTI VOKIETIJOS ŽUVININKYSTĖS ŪKIAI
3.B.1. Tiuringija
1. |
Thüringer Forstamt Leinefelde |
|
4. DĖL VHS IR IHN PATVIRTINTI ISPANIJOS ŽUVININKYSTĖS ŪKIAI
4.1. Regionas: autonominės Aragono Bendruomenės
1. |
Truchas del Prado |
įsikūręs Alcala de Ebro, Province of Zaragoza (Aragón). |
4.2. Regionas: autonominė Andalūzijos Bendruomenė
1. |
Piscifactoria de Riodulce |
|
|||
2. |
Piscifactoria Manzanil |
|
4.3. Regionas: autonominė Castilla-La-Mancha Bendruomenė
1. |
Piscifactoria Rincón de Uña |
|
5.A. DĖL VHS IR IHN PATVIRTINTI ŽUVININKYSTĖS ŪKIAI PRANCŪZIJOJE
5.A.1. Adour-Garonne
1. |
Pisciculture de Sarrance |
F-64490 Sarrence (Pyrénées-Atlantiques) |
2. |
Pisciculture des Sources |
F-12540 Cornus (Aveyron) |
3. |
Pisciculture de Pissos |
F-40410 Pissos (Landes) |
4. |
Pisciculture de Tambareau |
F-40000 Mont-de-Marsan (Landes) |
5. |
Pisciculture „Les Fontaines d’Escot“ |
F-64490 Escot (Pyrénées-Atlantiques) |
6. |
Pisciculture de la Forge |
F-47700 Casteljaloux (Lot-et-Garonne) |
5.A.2. Artois-Picardie
1. |
Pisciculture du Moulin du Roy |
F-62156 Rémy (Pas-de-Calais) |
|||||
2. |
Pisciculture du Bléquin |
F-62380 Séninghem (Pas-de-Calais) |
|||||
3. |
Pisciculture de Earls Feldmann F-76340 Hodeng Au Bosc |
F-80580 Bray-Les-Mareuil |
|||||
4. |
Pisciculture Bonnelle à Ponthoile |
|
|||||
5. |
Pisciculture Bretel à Gezaincourt |
|
|||||
6. |
Pisciculture de Moulin Est |
|
5.A.3. Aquitaine
1. |
SARL Salmoniculture de la Ponte - Station d’Alevinage du Ruisseau Blanc |
|
|||||||
2. |
L’EPST-INRA Pisciculture à Lees Athas |
|
|||||||
3. |
|
|
5.A.4. Drome
1. |
Pisciculture „Sources de la fabrique“ |
|
5.A.5. Aukštutinė Normandija
1. |
Pisciculture des Godeliers |
F-27210 Le Torpt |
||||
2. |
|
|
5.A.6. Loire-Bretagne
1. |
SCEA „Truites du lac de Cartravers“ |
|
||||||
2. |
Pisciculture du Thélohier |
F-35190 Cardroc (Ille-et-Vilaine) |
||||||
3. |
Pisciculture de Plainville |
F-28400 Marolles-les-Buis (Eure-et-Loir) |
||||||
4. |
Pisciculture Rémon à Parné-sur-Roc |
|
||||||
5. |
|
|
5.A.7. Rhin-Meuse
1. |
Pisciculture du ruisseau de Dompierre |
F-55300 Lacroix-sur-Meuse (Meuse) |
2. |
Pisciculture de la source de la Deüe |
F-55500 Cousances-aux-Bois (Meuse) |
5.A.8. Rhone-Mediterranee-Corse
1. |
Pisciculture Charles Murgat |
|
5.A.9. Seine-Normandie
1. |
Pisciculture du Vaucheron |
F-55130 Gondrecourt-le-Château (Meuse) |
5.A.10. Languedoc Roussillon
1. |
|
|
5.A.11. Pietų Pirėnai
1. |
Pisciculture de la source du Durzon |
|
5.A.12. Alpes Maritimes
1. |
|
|
5.A.13. Hautes Alpes
1. |
Pisciculture fédérale de La Roche-de-Rame |
|
5.A.14. Rhone-Alpes
1. |
Pisciculture Petit Ronjon |
|
|||
2. |
Gaec Piscicole de Teppe |
|
5.B. PRANCŪZIJOS ŽUVININKYSTĖS ŪKIAI, KURIUOSE PATVIRTINTA VHS
5.B.1. Artois-Picardie
1. |
Pisciculture de Sangheen |
F-62102 Calais (Pas-de-Calais) |
6.A. DĖL VHS IR IHN PATVIRTINTI ITALIJOS ŽUVININKYSTĖS ŪKIAI
6.A.1. Regionas: Friuli Venezia Giulia
Stella upės baseinas |
||||||||
1. |
|
|
||||||
2. |
Impianto ittiogenico di Flambro de Talmassons |
|
||||||
Tagliamento upės baseinas |
||||||||
3. |
SGM Srl |
|
||||||
4. |
Impianto ittiogenico di Forni di Sotto, |
|
||||||
5. |
Impianto di Grauzaria di Moggio Udinese |
|
||||||
6. |
Impianto ittiogenico di Amaro |
|
||||||
7. |
Impianto ittiogenico di Somplago – Mena di Cavazzo Carnico, |
|
||||||
Bianco upės baseinas |
||||||||
8. |
|
|
||||||
Muje upės baseinas |
||||||||
9. |
|
|
6.A.2. Provincija: Autonoma Di Trento
Noce upės baseinas |
|||||||
1. |
Ass. Pescatori Solandri (Loc. Fucine) |
Cavizzana |
|||||
2. |
|
|
|||||
Brenta upės baseinas |
|||||||
3. |
Campestrin Giovanni |
Telve Valsugana (Fontane) |
|||||
4. |
Ittica Resenzola Serafini |
Grigno |
|||||
5. |
Ittica Resenzola Selva |
Grigno |
|||||
6. |
Leonardi F.lli |
Levico Terme (S. Giuliana) |
|||||
7. |
Dellai Giuseppe - Trot. Valsugana |
Grigno (Fontana Secca, Maso Puele) |
|||||
8. |
Cappello Paolo |
|
|||||
Adige upės baseinas |
|||||||
9. |
Celva Remo |
Pomarolo |
|||||
10. |
Margonar Domenico |
Ala (Pilcante) |
|||||
11. |
Degiuli Pasquale |
Mattarello (Regole) |
|||||
12. |
Tamanini Livio |
Vigolo Vattaro |
|||||
13. |
Troticultura Istituto Agrario di S. Michele a/A. |
S. Michele all’Adige |
|||||
Sarca upės baseinas |
|||||||
14. |
Ass. Pescatori Basso Sarca |
Ragoli (Pez) |
|||||
15. |
Stab. Giudicariese La Mola |
Tione (Delizia d’Ombra) |
|||||
16. |
Azienda Agricola La Sorgente S.S. |
Tione (Saone) |
|||||
17. |
Fonti del Dal S.S. |
Lomaso (Dasindo) |
|||||
18. |
Comfish S.r.l. (ex Paletti) |
Preore (Molina) |
|||||
19. |
Ass. Pescatori Basso Sarca |
Tenno (Pranzo) |
|||||
20. |
Troticultura „La Fiana“ |
Di Valenti Claudio (Bondo) |
6.A.3. Regionas: Umbria
Nera upės slėnis |
||
1. |
Impianto ittiogenico provinciale |
Loc. Ponte di Cerreto di Spoleto (PG) – Public Plant (Province of Perugia) |
6.A.4. Regionas: Veneto
Astiko upės baseinas |
|||||||||
1. |
Centro Ittico Valdastico, |
Valdastico (Veneto, Province Vicenza) |
|||||||
Lietta upės baseinas |
|||||||||
2. |
|
|
|||||||
Bacchiglione upės baseinas |
|||||||||
3. |
|
|
|||||||
4. |
|
|
|||||||
Brenta upės baseinas |
|||||||||
5. |
|
|
|||||||
Tione upė Fattolé rajone |
|||||||||
6. |
Piscicoltura Menozzi di Franco e Davide Menozzi S.S. |
|
|||||||
Tartaro/Tioner upės baseinas |
|||||||||
7. |
|
|
|||||||
Celarda upė |
|||||||||
8. |
|
|
|||||||
Molini upė |
|||||||||
9. |
Azienda Agricoltura Troticoltura Rio Molini |
|
|||||||
Sile upė |
|||||||||
10. |
|
|
6.A.5. Regionas: Valle d’Aosta
Dora Baltea upės baseinas |
||||
1. |
Stabilimento ittiogenico regionale |
|
6.A.6. Regionas: Lombardija
1. |
Azienda Troticoltura Foglio A.s.s. |
|
|||||||
2. |
|
|
|||||||
3. |
Centro ittiogenico Unione Pesca Sportiva della Provincia di Sondrio |
|
|||||||
4. |
|
|
6.A.7. Regionas: Toscana
Maresca upės baseinas |
|||||||||
1. |
Allevamento trote di Petrolini Marcello |
|
|||||||
2. |
|
|
6.A.8. Regionas: Liguria
1. |
Incubatoio ittico provinciale – Masone Loc. Rio Freddo |
|
6.A.9. Regionas: Piemonte
1. |
|
|
|||||||
2. |
Azienda agricola Canali Cavour di Lucio Fariano |
|
|||||||
3. |
|
|
6.A.10. Regionas:Abruzzo
1. |
|
|
6.A.11. Regionas: Emilio-Romagna
1. |
|
|
7. DĖL VHS IR IHN PATVIRTINTI AUSTRIJOS ŽUVININKYSTĖS ŪKIAI
1. |
Alois Köttl |
|
|||||
2. |
Herbert Böck |
|
|||||
3. |
Forellenzucht Glück |
|
|||||
4. |
|
|
|||||
5. |
Forellenzucht Jobst |
|