EUR-Lex Достъп до правото на Европейския съюз

Обратно към началната страница на EUR-Lex

Този документ е извадка от уебсайта EUR-Lex.

Документ 62014TN0674

Byla T-674/14: 2014 m. rugsėjo 19 d. pareikštas ieškinys byloje SEA/Komisija

OL C 388, 2014 11 3г., стр. 23—24 (BG, ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, HR, IT, LV, LT, HU, MT, NL, PL, PT, RO, SK, SL, FI, SV)

3.11.2014   

LT

Europos Sąjungos oficialusis leidinys

C 388/23


2014 m. rugsėjo 19 d. pareikštas ieškinys byloje SEA/Komisija

(Byla T-674/14)

2014/C 388/29

Proceso kalba: italų

Šalys

Ieškovė: Società per azioni esercizi aeroportuali (SEA) (Segrate, Italija), atstovaujama advokatų F. Gatti, J.-F. Bellis, F. Di Gianni ir A. Scalini

Atsakovė: Europos Komisija

Reikalavimai

Ieškovė Bendrojo Teismo prašo:

panaikinti 2014 m. liepos 9 d. Sprendimą C (2014) 4537 galutinis, kuriuo Europos Komisija pradėjo formalaus tyrimo procedūrą dėl Airport Handling įsteigimo;

priteisti iš Europos Komisijos bylinėjimosi išlaidas.

Ieškinio pagrindai ir pagrindiniai argumentai

Grįsdama ieškinį ieškovė remiasi trimis pagrindais.

1.

Pirmasis ieškinio pagrindas susijęs su skundžiamo sprendimo motyvavimo trūkumu.

Ieškovė šiuo klausimu teigia, kad skundžiamame sprendime ignoruojami įrodymai (be kita ko, tresto įsteigimas, tam, kad būtų užtikrintas visiško ekonominio tęstinumo tarp Handling ir SEA Handling, bendrovės, tariamai gavusios pagalbą SA.21420, nebuvimas).

2.

Antrasis ieškinio pagrindas susijęs su klaidingu SESV 107 straipsnio 1 dalies taikymu, kylančiu iš klaidingo svarbių objektyvių įrodymų ir informacijos, kuriuos Komisijai pateikė ieškovė, vertinimo.

Šiuo klausimu ieškovė teigia, kad skundžiamame sprendime Komisija klaidingai nusprendė, kad Airport Handling gali būti laikoma SEA Handling ekonominių teisių perėmėja, o ieškovės įnašas Airport Handling naudai yra valstybės pagalba, kaip tai suprantama pagal SESV 107 straipsnio 1 dalį.

3.

Trečiasis ieškinio pagrindas susijęs su pagrindinių teisėtų lūkesčių, gero administravimo, proporcingumo ir nediskriminavimo principų pažeidimu.

Šiuo klausimu ieškovė teigia, kad Komisijos tarnybų veiksmai ir skundžiamas sprendimas akivaizdžiai prieštarauja minėtiems Europos Sąjungos teisės sistemos principams. Konkrečiai kalbant, dėl proporcingumo principo, ieškovė teigia, kad Komisija turėjo išsklaidyti savo abejones rūpestingai išanalizuodama ieškovės pateiktą informaciją prieš tyrimą vykusiame etape, o ne priimti nagrinėjamą sprendimą pardėti formalaus tyrimo procedūrą.


Нагоре