EUR-Lex Access to European Union law
This document is an excerpt from the EUR-Lex website
Document 32007D0345
2007/345/EC: Commission Decision of 10 May 2007 amending Annexes I and II to Decision 2002/308/EC establishing lists of approved zones and approved farms with regard to one or more of the fish diseases viral haemorrhagic septicaemia (VHS) and infectious haematopoietic necrosis (IHN) (notified under document number C(2007) 1989) (Text with EEA relevance)
2007/345/EÜ: Komisjoni otsus, 10. mai 2007 , millega muudetakse otsuse 2002/308/EÜ (millega kehtestatakse kalahaiguste viirusliku hemorraagilise septitseemia (VHS) ja/või nakkusliku vereloomenekroosi (IHN) suhtes heakskiidetud vööndite ja kalakasvanduste loetelud) I ja II lisa (teatavaks tehtud numbri K(2007) 1989 all) (EMPs kohaldatav tekst)
2007/345/EÜ: Komisjoni otsus, 10. mai 2007 , millega muudetakse otsuse 2002/308/EÜ (millega kehtestatakse kalahaiguste viirusliku hemorraagilise septitseemia (VHS) ja/või nakkusliku vereloomenekroosi (IHN) suhtes heakskiidetud vööndite ja kalakasvanduste loetelud) I ja II lisa (teatavaks tehtud numbri K(2007) 1989 all) (EMPs kohaldatav tekst)
ELT L 130, 22.5.2007, p. 16–42
(BG, ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, IT, LV, LT, HU, MT, NL, PL, PT, RO, SK, SL, FI, SV)
No longer in force, Date of end of validity: 31/07/2009; mõjud tunnistatud kehtetuks 32009D0177
22.5.2007 |
ET |
Euroopa Liidu Teataja |
L 130/16 |
KOMISJONI OTSUS,
10. mai 2007,
millega muudetakse otsuse 2002/308/EÜ (millega kehtestatakse kalahaiguste viirusliku hemorraagilise septitseemia (VHS) ja/või nakkusliku vereloomenekroosi (IHN) suhtes heakskiidetud vööndite ja kalakasvanduste loetelud) I ja II lisa
(teatavaks tehtud numbri K(2007) 1989 all)
(EMPs kohaldatav tekst)
(2007/345/EÜ)
EUROOPA ÜHENDUSTE KOMISJON,
võttes arvesse Euroopa Ühenduse asutamislepingut,
võttes arvesse nõukogu 28. jaanuari 1991. aasta direktiivi 91/67/EMÜ, mis käsitleb loomatervishoiunõudeid akvakultuurloomade ja -toodete turuleviimise suhtes, (1) eriti selle artikleid 5 ja 6,
ning arvestades järgmist:
(1) |
Komisjoni otsusega 2002/308/EÜ (2) on kehtestatud teatavate kalahaiguste suhtes heakskiidetud vööndite ja heakskiitmata vööndites asuvate heakskiidetud kalakasvanduste loetelu. |
(2) |
Saksamaa, Prantsusmaa ja Itaalia on esitanud põhjendused taotlemaks teatavatele oma territooriumil heakskiitmata vööndis asuvatele kalakasvandustele viirusliku hemorraagilise septitseemia (VHS) ja nakkusliku vereloomenekroosi (IHN) suhtes heakskiidetud kalakasvanduse staatust. Esitatud dokumentidest ilmneb, et need kalakasvandused vastavad direktiivi 91/67/EMÜ artikli 6 nõuetele. Seepärast tuleks neile anda heakskiitmata vööndis asuva heakskiidetud kasvanduse staatus ja need kasvandused tuleks lisada heakskiidetud kasvanduste loetellu. |
(3) |
Saksamaa, Prantsusmaa ja Itaalia on esitanud põhjendused VHSi ja IHNi suhtes heakskiidetud vööndite staatuse saamiseks teatavatele vöönditele, mis asuvad nende territooriumil. Esitatud dokumentidest ilmneb, et need vööndid vastavad direktiivi 91/67/EMÜ artikli 5 nõuetele. Seepärast tuleks neile anda heakskiidetud vööndi staatus ning lisada need heakskiidetud vööndite loetellu. |
(4) |
Rootsi on esitanud põhjendused VHSi suhtes heakskiidetud vööndite staatuse saamiseks teatavatele rannikualadele, mis asuvad tema territooriumil. Esitatud dokumentidest ilmneb, et need alad vastavad direktiivi 91/67/EMÜ artikli 5 nõuetele. Seetõttu tuleks kogu Rootsi territooorium VHSi ja IHNi suhtes heaks kiita. |
(5) |
Saksamaa on teatanud IHNi leiust ühes vööndis, mida varem peeti sellest haigusest vabaks. Seega ei tuleks seda vööndit otsuses 2002/308/EÜ enam nimetada IHNi-vabaks. Selle vööndi ümberkorraldamise järel jäävad mõned vööndi osad VHSi- ja IHNi-vabadeks, vööndi ülejäänud osasid tuleks aga lugeda ainult VHSi-vabaks. Seetõttu tuleks heakskiidetud vööndite loetelu vastavalt muuta. |
(6) |
Taani on teatanud, et üks VHSi ja IHNi suhtes heakskiidetud kasvandus ei vasta hooldusnõuetele, et teda võiks lugeda VHSi-vabaks. Seega ei tuleks seda kasvandust enam nimetada VHSi-vabaks. |
(7) |
Soome on teatanud, et tema kava VHSi suhtes heakskiidetud vööndi staatuse saamiseks, mis on heaks kiidetud komisjoni 28. augusti 2003. aasta otsusega 2003/634/EÜ (millega kiidetakse heaks kavad kalahaiguste viirusliku hemorraagilise septitseemia (VHS) ja nakkusliku vereloomenekroosi (IHN) suhtes heakskiidetud vööndite ja heakskiitmata vööndites asuvate heakskiidetud kalakasvanduste staatuse saamiseks) (3) on lõpule viidud. Soome esitatud dokumentidest ilmneb, et kõik riigi territooriumi rannikualad, välja arvatud alad, mille suhtes rakendatakse tauditõrje erimeetmeid, vastavad heakskiidetud vööndi nõuetele ja need tuleks seega lisada otsusega 2002/308/EÜ heakskiidetud vööndite loetellu. |
(8) |
Itaalia on teatanud, et otsusega 2003/634/EC heakskiidetud kava VHSi ja IHNi suhtes heakskiidetud vööndi staatuse saamiseks on lõpule viidud. See vöönd vastab heakskiidetud vööndi nõuetele ja seepärast tuleks see lisada heakskiidetud vööndite loetellu. |
(9) |
Prantsusmaa heakskiidetud vööndid ja heakskiitmata vööndites asuvad heakskiidetud kasvandused tuleks ümber korraldada, nii et nad vastaksid paremini selle liikmesriigi geograafiale ja halduskorrale. |
(10) |
Seetõttu tuleks otsust 2002/308/EÜ vastavalt muuta. |
(11) |
Käesoleva otsusega ettenähtud meetmed on kooskõlas toiduahela ja loomatervishoiu alalise komitee arvamusega, |
ON VASTU VÕTNUD KÄESOLEVA OTSUSE:
Artikkel 1
Otsust 2002/308/EÜ muudetakse järgmiselt:
1. |
I lisa asendatakse käesoleva otsuse I lisa tekstiga. |
2. |
II lisa asendatakse käesoleva otsuse II lisa tekstiga. |
Artikkel 2
Käesolev otsus on adresseeritud liikmesriikidele.
Brüssel, 10. mai 2007
Komisjoni nimel
komisjoni liige
Markos KYPRIANOU
(1) EÜT L 46, 19.2.1991, lk 1. Direktiivi on viimati muudetud määrusega (EÜ) nr 806/2003 (ELT L 122, 16.5.2003, lk 1).
(2) EÜT L 106, 23.4.2002, lk 28. Otsust on viimati muudetud otsusega 2006/674/EÜ (ELT L 276, 7.10.2006, lk 80).
(3) ELT L 220, 3.9.2003, lk 8. Otsust on viimati muudetud otsusega 2006/685/EÜ (ELT L 282,13.10.2006, lk 44).
I LISA
“I LISA
KALAHAIGUSTE VIIRUSLIKU HEMORRAAGILISE SEPTISEEMIA (VHS) JA NAKKUSLIKU VERELOOMENEKROOSI (IHN) SUHTES HEAKS KIIDETUD VÖÖNDID
1.A. VHSi SUHTES HEAKSKIIDETUD VÖÖNDID TAANIS
Vastavad valglad ja rannikualad:
— |
Hansted Å |
— |
Hovmølle Å |
— |
Grenå |
— |
Treå |
— |
Alling Å |
— |
Kastbjerg |
— |
Villestrup Å |
— |
Korup Å |
— |
Sæby Å |
— |
Elling Å |
— |
Uggerby Å |
— |
Lindenborg Å |
— |
Øster Å |
— |
Hasseris Å |
— |
Binderup Å |
— |
VidkærÅ |
— |
Dybvad Å |
— |
Bjørnsholm Å |
— |
Trend Å |
— |
Lerkenfeld Å |
— |
Vester Å |
— |
Lønnerup med tilløb |
— |
Slette Å |
— |
Bredkær Bæk |
— |
Vandløb til Kilen |
— |
Resenkær Å |
— |
Klostermølle Å |
— |
Hvidbjerg Å |
— |
Knidals Å |
— |
Spang Å |
— |
Simested Å |
— |
Skals Å |
— |
Jordbro Å |
— |
Fåremølle Å |
— |
Flynder Å |
— |
Damhus Å |
— |
Karup Å |
— |
Gudenåen |
— |
Halkær Å |
— |
Storåen |
— |
Århus Å |
— |
Bygholm Å |
— |
Grejs Å |
— |
Ørum Å |
1.B. IHNi SUHTES HEAKSKIIDETUD VÖÖNDID TAANIS
— |
Kõik Taani mandri- ja rannikualad |
2.A. VHSi JA IHNi SUHTES HEAKSKIIDETUD VÖÖNDID SAKSAMAAL
2.A.1. BADEN WÜRTTEMBERG
— |
Isenburger Tali valgla alates lähtest kuni Falkensteini talu veeväljalaskmeni |
— |
Eyachi valgla ja selle lisajõed lähetest kuni esimese paisuni allavoolu Haigerlochi linna lähedal |
— |
Laucherti valgla ja selle lisajõed alates lähetest kuni turbiinini Sigmaringendorfi linna lähedal |
— |
Grosse Lauteri valgla ja selle lisajõed lähtest kuni joani Lauterachi lähedal |
— |
Wolfegger Achi valgla ja selle lisajõed lähtest kuni joani Baienfurthi lähedal |
— |
Enzi jõe valgla, mille moodustab Eyach lähtest kuni Eyachtali kalakasvanduse sissevooluni |
— |
Ermsi valgla lähtest kuni paisuni 200 m allavoolu Strobeli kalakasvandusest Anlage Seeburgis |
— |
Obere Nagoldi valgla lähtest kuni paisuni Neumühle lähedal |
2.A.2. BAYERN
— |
Saussbachi vöönd: Schauerbachi, Reicher Muhlbachi ja Ziegelstadelbachi valglad lähetest kuni Fischerhausli elektrijaamani |
2.B. VHSI SUHTES HEAKS KIIDETUD VÖÖNDID SAKSAMAAL
2.B.1. BADEN WÜRTTEMBERG
— |
Andelsbachi valgla ja selle lisajõed alates lähetest kuni turbiinini Krauchenwiesi linna lähedal |
— |
Enzi jõe valgla, mille moodustavad Große Enz ja Kleine Enz alates lähetest ning Eyachi valgla alates Eyachtali kalakasvanduse sissevoolust Neuenbürgi linna keskel |
3. VHSi JA IHNi SUHTES HEAKSKIIDETUD HISPAANIA VÖÖNDID
3.1. PIIRKOND: ASTUURIA AUTONOOMNE PIIRKOND
Mandrivööndid
— |
kõik Astuuria valglad |
Rannikuveed
— |
kogu Astuuria rannik |
3.2. PIIRKOND: GALIITSIA AUTONOOMNE PIIRKOND
Mandrivööndid
— |
Galicia valglad:
|
Rannikuveed
— |
Galiitsia rannik Eo jõe suudmest (Isla Pancha) kuni Punta Picoseni (Miño jõe suue). |
3.3. PIIRKOND: ARAGONI AUTONOOMNE PIIRKOND
Mandrivööndid
— |
Ebro jõe valgla lähtest kuni Mequinenza paisuni Aragóni piirkonnas, |
— |
Isuela jõgi lähtest kuni Arguise paisuni |
— |
Flúmeni jõgi lähtest kuni Santa María de Belsué paisuni |
— |
Guatizalema jõgi lähtest kuni Vadiello paisuni |
— |
Cinca jõgi lähtest kuni Grado paisuni |
— |
Esera jõgi lähtest kuni Barasona paisuni |
— |
Noguera-Ribagorzana jõgi lähtest kuni Santa Ana paisuni |
— |
Matarraña jõgi lähtest kuni Aguas de Pena paisuni |
— |
Pena jõgi lähtest kuni Pena paisuni |
— |
Guadalaviar-Turia jõgi lähtest kuni Valencia provintsis asuva Generalísimo paisuni |
— |
Mijarese jõgi lähtest kuni Castellóni provintsis asuva Arenósi paisuni |
Teised Aragóni autonoomse piirkonna vooluveekogud loetakse puhvervööndiks.
3.4. PIIRKOND: NAVARRA AUTONOOMNE PIIRKOND
Mandrivööndid
— |
Ebro jõe valgla lähtest kuni Mequinenza paisuni Aragóni piirkonnas |
— |
Bidasoa jõgi lähtest kuni suudmeni |
— |
Leizaráni jõgi lähtest kuni Leizaráni (Muga) paisuni |
Teised Navarra autonoomse piirkonna vooluveekogud loetakse puhvervööndiks.
3.5. PIIRKOND: CASTILLA-LEÓNI AUTONOOMNE PIIRKOND
Mandrivööndid
— |
Ebro jõe valgla lähtest kuni Mequinenza paisuni Aragóni piirkonnas |
— |
Duero jõgi lähtest kuni Aldeávila paisuni |
— |
Sili jõgi |
— |
Tiétari jõgi lähtest kuni Rosarito paisuni |
— |
Alberche jõgi lähtest kuni Burguillo paisuni |
Teised Castilla-Leóni autonoomse piirkonna vooluveekogud loetakse puhvervööndiks.
3.6. PIIRKOND: KANTAABRIA AUTONOOMNE PIIRKOND
Mandrivööndid
— |
Ebro jõe valgla lähtest kuni Mequinenza paisuni Aragóni piirkonnas |
— |
järgmiste jõgede valglad lähtest mereni: |
— |
Deva jõgi |
— |
Nansa jõgi |
— |
Saja-Besaya jõgi |
— |
Pas-Pisueña jõgi |
— |
Asóni jõgi |
— |
Agüera jõgi |
Gandarillase, Escudo ja Miera y Campiazo jõgede valglad loetakse puhvervööndiks.
Rannikuveed
— |
Kogu Kantaabria rannik Deva jõe suudmest Ontóni abajani |
3.7. PIIRKOND: LA RIOJA AUTONOOMNE PIIRKOND
Mandrivööndid
Ebro jõe valgla lähtest kuni Mequinenza paisuni Aragóni piirkonnas
3.8. PIIRKOND: CASTILLA-LA-MANCHA AUTONOOMNE PIIRKOND
Mandrivööndid
— |
Tajo jõe valgla lähtest kuni Estremera tammini |
— |
Tajuña jõe valgla lähtest kuni La Tajera tammini |
— |
Júcari jõe valgla lähtest kuni La Toba tammini |
— |
Cabrieli jõe valgla lähtest kuni Bujioso tammini |
4.A. IHNi JA VHSi SUHTES HEAKSKIIDETUD VÖÖNDID PRANTSUSMAAL
4.A.1. ADOUR-GARONNE
Valglad
— |
Charente’i jõgikond |
— |
Seudre’i jõgikond |
— |
rannikujõed Gironde’i lehtersuudmes Charente-Maritime’i departemangus |
— |
Nive’i ja Nivelles’i valglad (Pyrénées Atlantiques) |
— |
Forges’i jõgikond (Landes) |
— |
Dronne’i (Dordogne) valgla lähtest Eglisottes’i tammini Monfourat’s |
— |
Beauronne’i (Dordogne) valgla lähtest Faye’ tammini |
— |
Valouse’i (Dordogne) valgla lähtest Etang des Roches Noires’i tammini |
— |
Paillasse’i (Gironde) valgla lähtest Grand Forge’i tammini |
— |
Cironi (Lot et Garonne, Gironde) valgla lähtest Moulin de Castaingi tammini |
— |
Petite Leyre’i (Landes) valgla lähtest Pont de l’Espine’i tammini Argelouse’is |
— |
Pave’i (Landes) valgla lähtest Pave’i tammini |
— |
Escource’i (Landes) valgla lähtest Moulin de Barbe’i tammini |
— |
Geloux’ (Landes) valgla lähtest D38 tammini Saint Martin d’Oney’s |
— |
Estrigoni (Landes) valgla lähtest Campet et Lamolère’i tammini |
— |
Estramponi (Landes) valgla lähtest Ancienne Minoterie’ tammini Roquefort’is |
— |
Gélise’i (Landes, Lot et Garonne) valgla lähtest tammini Gélise’i ja Osse’i ühinemiskohast allavoolu |
— |
Magescqi (Landes) valgla lähtest suudmeni |
— |
Luys’ (Pyrénées Atlantiques) valgla lähtest Moulin d’Oro tammini |
— |
Neezi valgla (Pyrenées Atlantiques) lähtest Jurançoni paisuni |
— |
Beezi valgla (Pyrenées Atlantiques) lähtest Nay paisuni |
— |
Gave de Cauterets’ valgla (Hautes Pyrenées) lähtest Soulomi elektrijaama Calypso paisuni |
— |
Vignaci jõe valgla lähtest Forge’i paisuni |
— |
Gouaneyre’i jõe valgla lähtest Maillières’i tammini |
— |
Susselgue’i jõe valgla lähtest Susselgue’i paisuni |
— |
Luzou’ jõe valgla lähtest Laluque’i kalakasvanduse paisuni |
— |
Goudas’ jõe valgla lähtest l’Etange de la Glacière à Saint Vincent de Pauli paisuni |
— |
Bayse’i jõe valgla lähetest paisuni “Moulin de Lartia et de Manobre” lähedal |
— |
Rancezi jõe valgla lähetest Rancezi paisuni |
— |
Eyre’i jõe valgla lähetest Arcachoni lehtersuudmeni |
— |
L’Onesse’i jõe valgla lähetest Courant de Contis’ lehtersuudmeni |
— |
Cernoni jõe valgla lähtest Saint George de Luzençoni paisuni |
— |
Dourdou’ jõe valgla Dourdou’ ja Grauzoni jõgede lähetest Vabres-l’Abbaye paisuni |
— |
Dadou jõe valgla lähtest kuni Lacaze’i (Tarn) kommuunis asuva Prade paisuni |
— |
Gijou jõe valgla lähtest kuni Vabre (Tarn) kommuunis asuva Le Moulin de Courrech’ paisuni |
— |
Haut Agout jõe valgla lähtest kuni Les Salvages’i (Tarn) kommuunis asuva d’Anselme’i paisuni |
— |
Ruisseau des Agres’i jõe valgla lähtest Sagne de Secuni (Tarn) paisuni |
— |
Durenque’i jõe valgla lähtest kuni Noailhaci (Tarni) kommuunis asuva Pont du Greli paisuni |
— |
Osa Arni jõe valglast, mis koosneb jõe ülavoolust alates selle lähtest kuni St-Peyres’ (Tarn) paisuni |
— |
Dadounet’ jõe valgla lähtest Peyrolles’ (Tarn) paisuni |
Rannikualad
— |
Atlandi ookeani rannik Vendée departemangu põhjapiiri ja Charente-Maritime’i departemangu lõunapiiri vahel |
4.A.2. LOIRE-BRETAGNE
Mandrivööndid
— |
Kõik Bretagne’i piirkonnas asuvad valglad, välja arvatud järgmised:
|
— |
Sèvre Niortaise’i jõgikond |
— |
Lay’ jõgikond |
— |
järgmised Vienne’i jõgikonna valglad:
|
— |
Couze Pavini jõe mandrivöönd lähtest Besse-en-Chandesse’i paisuni |
Rannikualad
— |
Kogu Bretagne’i rannik, välja arvatud järgmised alad:
|
4.A.3. SEINE’i-NORMANDIA
Mandrivööndid
— |
Sélune’i jõgikond |
4.A.4. RHONE’i vahemere KORSIKA
— |
Dombes’i järvede mandrivöönd (Ain) |
4.A.5. ARTOIS-PICARDIE
— |
Selle’i jõe valgla mandrivöönd alates lähtest Poix’ jões kuni Selle’i suubumiseni Evoissonsi jõkke |
— |
Ternoise’i jõe valgla lähtest kuni Auchy les Hesdin’i (Pas de Calais) paisuni |
— |
Scardoni jõe valgla lähtest kuni Scardoni (Somme) kasvandusest allavoolu asuva paisuni |
4.B. VHSi SUHTES HEAKSKIIDETUD VÖÖNDID PRANTSUSMAAL
4.B.1. LOIRE-BRETAGNE
Mandrivööndid
— |
Loire’i jõgikonna osa, mis hõlmab Huisne’i valgla ülemjooksu vooluveekogude lähtest Ferté-Bernard’i paisuni |
4.C. IHNi SUHTES HEAKSKIIDETUD VÖÖNDID PRANTSUSMAAL
4.C.1. LOIRE-BRETAGNE
Mandrivööndid
— |
järgmised Vienne’i jõgikonna valglad:
|
5.A. VHSi SUHTES HEAKSKIIDETUD VÖÖNDID IIRIMAAL
— |
kõik Iirimaa mandri- ja rannikualad, välja arvatud Cape Cleari saar |
5.B. IHNi SUHTES HEAKSKIIDETUD VÖÖNDID IIRIMAAL
— |
kõik Iirimaa mandri- ja rannikualad |
6.A. VHSi ja IHNi SUHTES HEAKSKIIDETUD VÖÖNDID ITAALIAS
6.A.1. TRENTO AUTONOOMNE PROVINTS, TRENTINO-ALTO ADIGE MAAKOND
Mandrivööndid
— |
Val di Fiemme vöönd, Fassa e Cembra: Avisio jõe valgla lähtest kuni Giovo kommuunis asuva Serra San Giorgio paisuni |
— |
Valle della Sorna vöönd: Sorna jõe valgla lähtest kuni Chizzolas (Ala) asuva hüdroelektrijaama paisuni, enne Adige jõkke suubumist |
— |
Rio Manesi vöönd: Rio Manesi veehaardepiirkonnast kuni paisuni, mis paikneb Troticoltura Giovanelli kalakasvandusest La Zinquantina omavalitsuses 200 meetrit allavoolu |
— |
Val di Ledro vöönd: Massangla ja Ponale jõgede valglad lähtest kuni Molina di Ledro kommuunis asuva Centrale hüdroelektrijaama paisuni |
— |
Valsugana vöönd: Brenta jõe valgla lähtest Marzotto tammini Mantincellis Grigno kommuunis |
— |
Val del Fersina vöönd: Fersina jõe valgla lähtest kuni Ponte Alto joani |
— |
Valle del Cismon e del Vanoi vöönd: Cismoni ja Canoi valglad lähetest kuni Lamon-Sovramonte (BL) haldusüksuses asuva Ponte Serra at Moline tammini |
— |
Torrente Adana vöönd: Adana mägijõe lähtest kuni Fontanella maakonnas asuva tehistammini Lardaro omavalitsuses |
— |
Val Banale vöönd Ambiesi oja lähtest kuni san Lorenzo di Banale kommuunis asuva Nembio hüdroelektrijaama paisuni |
— |
Val di Sole ja Val di Noni vöönd: Noce jõe valgla lähtest kuni Ton and Spormaggiore kommuunis Mantincellis asuva Rocchetta paisuni |
— |
Torrente Leno vöönd: Leno jõe valgla lähtest kuni Santa Maria koseni Rovereto kommuuni |
6.A.2. LOMBARDIA MAAKOND
Mandrivööndid
— |
Ogliolo vöönd: Ogliolo oja valgla lähtest kuni Adamello kalakasvandusest allavoolu Ogliolo oja ja Ogliolo jõe ühinemiskohas asuva paisuni (Brescia provints) |
— |
Fiume Caffaro vöönd: Cafarro oja valgla lähtest kuni kasvandusest 1 km allavoolu asuva paisuni (Brescia provints) |
— |
Val Brembana vöönd: Brembo jõe valgla lähtest kuni de Ponte S.Pietro kommuunis asuva paisuni (Brescia provints) |
— |
Valle del torrente Venina vöönd: Venina jõe valgla alates lähtest kuni järgmiste piirideni: läänes Livrio org, lõunas Orobie Alpid Publino kurust kuni Redorta tipuni ning idas: Armisa ja Armisola orud (Sondrio provints) |
6.A.3. UMBRIA MAAKOND
Mandrivööndid
— |
Fosso di Terrìa: Terrìa jõe valgla lähtest kuni paisuni, mis asub Ditta Mountain Fish kasvandusest allpool, kus Terrìa jõgi suubub Nera jõkke |
6.A.4. VENETO MAAKOND
Mandrivööndid
— |
Belluno vöönd: Belluno provintsis asuv valgla Ardo oja lähtest kuni paisuni, mis asub Centro Sperimentale di Acquacoltura kasvandusest (Valli di Bolzano Bellunese, Belluno) allavoolu, enne Ardo oja suubumist Piave jõkke |
— |
Bacino del torrente Tegorzo: Tegorzo jõe valgla lähtest kuni paisuni Tegorzo jõe sillal Faveri külas |
6.A.5. TOSCANA MAAKOND
Mandrivööndid
— |
Valle del fiume Serchio vöönd: Serchio jõe valgla lähtest Piaggione paisuni |
— |
Bacino del torrente Lucido: Lucido jõe valgla lähtest Ponte del Bertoli paisuni |
— |
Bacino del torrente Osca: Osca jõe valgla lähtest kuni Il Giardino majandist allpool asuva paisuni |
— |
Bacino del fiume Staggia: Staggia jõe valgla lähtest Calcinaia paisuni |
6.A.6. PIEMONTE MAAKOND
Mandrivööndid
— |
Sorgenti della Gerbola: Grana jõe valgla osa Cavo C lähtest ja Canale del Molino della Gerbala lähtest kuni Azienda Agricola Canali Cavour S.S. kasvandusest allavoolu asuva paisuni |
— |
Bacino del Besante: Besante jõe valgla lähtest kuni paisuni 500 m allpool Pastorino Giovanni majandit |
— |
Valle di Duggia: Duggia jõgi lähtest kuni paisuni, mis asub 100 m ülesvoolu Varallo-Locarno tee silda üle Duggia jõe |
— |
Rio Valdigoia vöönd: Valdigoia oja lähtest kuni kohani, kus oja suubub Duggia jõkke ülalpool Valle di Duggia heakskiidetud vööndi paisu |
— |
Sorgente dei Paschi vöönd: Pesio jõe valgla lähtest kuni Azienda dei Paschi kasvandusest allavoolu asuva paisuni |
— |
Stura Valgrande vöönd: Stura Valgrande jõe valgla lähtest kuni Troticoltura delle Sorgenti kalakasvandusest allavoolu asuva paisuni |
— |
Valle Elvo: Elvo jõe valgla lähtest kuni Tintoria Europa paisuni Occhieppo Inferiore kommuunis |
— |
Valle Strona: Strona jõe valgla lähtest Camandona omavalitsusüksuses kuni Vallemosso läheduses Rovella paikkonnas asuva paisuni |
— |
Valle Cervo: Cervo jõe valgla Sagliano Micca omavalitsusüksuses asuvast lähtest kuni Biella omavalitsusüksuses provintsimaantee SS nr 142 silla juures asuva paisuni |
— |
Lanca del Boschetto vöönd: Toce jõe osa, mis ulatub Mittage Feerico kasvanduse territooriumil asuvatest allikatest kuni Moretti Renzo kasvandusest allavoolu asuva paisuni |
6.A.7. EMILIA-ROMAGNA MAAKOND
Mandrivööndid
— |
Bacino Fontanacce-Valdarno: Fontanacce ja Valdarno jõgede valgla lähtest kuni paisuni, mis asub “S.V.A. s.r.l. fish farm” kalakasvandusest 100 m allavoolu |
6.A.8. LIGURIA MAAKOND
Mandrivööndid
— |
Penna jõe valgla lähtest kuni Penna jõe ja Borzone jõe ühinemiskohas asuva paisuni |
6.B. VHSi SUHTES HEAKSKIIDETUD VÖÖNDID ITAALIAS
6.B.1. TRENTO AUTONOOMNE PROVINTS, TRENTINO-ALTO ADIGE MAAKOND
Mandrivööndid
— |
Valle dei Laghi vöönd: San Massenza, Toblino ja Cavedine järvede valglad kuni Cavedine järve lõunaosas Torbole kommuunis asuva hüdroelektrijaama ees oleva paisuni |
6.C. IHNi SUHTES HEAKSKIIDETUD VÖÖNDID ITAALIAS
6.C.1. UMBRIA MAAKOND, PERUGIA PROVINTS
— |
Lago Trasimeno vöönd: Trasimeno järv |
6.C.2. TRENTO AUTONOOMNE PROVINTS, TRENTINO-ALTO ADIGE MAAKOND
— |
Val Rendena vöönd: Sarca jõe valgla lähtest kuni Oltresarca paisuni Villa Rendena kommuunis |
6.C.3. TRENTO AUTONOOMNE PROVINTS, TRENTINO-ALTO ADIGE MAAKOND
— |
Torrente Adanà vöönd: Adanà jõe valgla lähtest kuni Armani Cornelio-Lardaro kasvandusest allavoolu asuvate paisudeni |
7.A. VHSi ja IHNi SUHTES HEAKS KIIDETUD VÖÖNDID ROOTSIS
— |
kõik Rootsi mandri- ja rannikualad |
8.A. VHSi SUHTES HEAKS KIIDETUD VÖÖNDID ÜHENDKUNINGRIIGIS, KANALISAARTEL JA MANI SAAREL
— |
kõik Suurbritannia mandri- ja rannikualad, välja arvatud:
|
— |
kõik Põhja-Iirimaa mandri- ja rannikualad |
— |
kõik Guernsey mandri- ja rannikualad |
— |
kõik Mani saare mandri- ja rannikualad |
8.B. IHNi SUHTES HEAKS KIIDETUD VÖÖNDID ÜHENDKUNINGRIIGIS, KANALISAARTEL JA MANI SAAREL
— |
kõik Suurbritannia mandri- ja rannikualad |
— |
kõik Põhja-Iirimaa mandri- ja rannikualad |
— |
kõik Guernsey mandri- ja rannikualad |
— |
kõik Mani saare mandri- ja rannikualad |
9.A. VHSi SUHTES HEAKS KIIDETUD VÖÖNDID SOOMES
— |
kõik riigi territooriumil asuvad mandri- ja rannikualad:
|
9.B. IHNi SUHTES HEAKSKIIDETUD VÖÖNDID SOOMES
— |
kõik riigi territooriumil asuvad mandri- ja rannikualad |
10. VHSi JA IHNi SUHTES HEAKS KIIDETUD VÖÖNDID KÜPROSEL
— |
kõik riigi territooriumil asuvad rannikualad” |
II LISA
„II LISA
KALAHAIGUSTE VIIRUSLIKU HEMORRAAGILISE SEPTITSEEMIA (VHS) JA [VÕI] NAKKUSLIKU VERELOOMENEKROOSI (IHN) SUHTES HEAKS KIIDETUD KALAKASVANDUSED
1. VHSi JA IHNi SUHTES HEAKSKIIDETUD BELGIA KALAKASVANDUSED
1. |
La Fontaine aux truites |
B-6769 Gérouville |
2. VHSi JA IHNi SUHTES HEAKSKIIDETUD TAANI KALAKASVANDUSED
1. |
Egebæk Dambrug |
DK-6880 Tarm |
2. |
Bækkelund Dambrug |
DK-6950 Ringkøbing |
3. |
Borups Geddeopdræt |
DK-6950 Ringkøbing |
4. |
Bornholms Lakseklækkeri |
DK-3730 Nexø |
5. |
Langes Dambrug |
DK-6940 Lem St. |
6. |
Brænderigårdens Dambrug |
DK-6971 Spjald |
7. |
Siglund Fiskeopdræt |
DK-4780 Stege |
8. |
Ravning Fiskeri |
DK-7182 Bredsten |
9. |
Ravnkær Dambrug |
DK-7182 Bredsten |
10. |
Hulsig Dambrug |
DK-7183 Randbøl |
11. |
Ligård Fiskeri |
DK-7183 Randbøl |
12. |
Grønbjerglund Dambrug |
DK-7183 Randbøl |
13. |
Danish Aquaculture |
DK-6040 Egtved |
14. |
Abild Dambrug |
DK-6920 Videbæk |
15. |
Tvilho Fiskeri |
DK-6800 Varde |
3.A. VHSi JA IHNi SUHTES HEAKSKIIDETUD SAKSAMAA KALAKASVANDUSED
3.A.1. ALAM-SAKSIMAA
1. |
Jochen Moeller |
|
|||
2. |
Versuchsgut Relliehausen der Universität Göttingen |
(hatchery only) D-37586 Dassel |
|||
3. |
Dr. R. Rosengarten |
|
|||
4. |
Klaus Kröger |
|
|||
5. |
Ingeborg Riggert-Schlumbohm |
|
|||
6. |
Volker Buchtmann |
|
|||
7. |
Sven Kramer |
|
|||
8. |
Hans-Peter Klusak |
|
|||
9. |
F. Feuerhake |
|
|||
10. |
Horst Pöpke |
|
3.A.2. TÜÜRING
1. |
Firma Tautenhahn |
D-98646 Trostadt |
||
2. |
Fischzucht Salza GmbH |
D-99734 Nordhausen-Salza |
||
3. |
Fischzucht Kindelbrück GmbH |
D-99638 Kindelbrück |
||
4. |
Reinhardt Strecker |
|
3.A.3. BADEN-WÜRTTENBERG
1. |
Walter Dietmayer |
|
||||||
2. |
Heiner Feldmann |
|
||||||
3. |
Oliver Fricke |
|
||||||
4. |
Peter Schmaus |
|
||||||
5. |
Josef Schnetz |
|
||||||
6. |
Falko Steinhart |
|
||||||
7. |
Hugo Strobel |
|
||||||
8. |
Reinhard Lenz |
|
||||||
9. |
Stephan Hofer |
|
||||||
10. |
Stephan Hofer |
|
||||||
11. |
Stephan Hofer |
|
||||||
12. |
Stephan Hofer |
|
||||||
13. |
Stephan Schuppert |
|
||||||
14. |
Anton Jung |
|
||||||
15. |
Peter Störk |
|
||||||
16. |
Erwin Steinhart |
|
||||||
17. |
Joachim Schindler |
|
||||||
18. |
Georg Sohnius |
|
||||||
19. |
Claus Lehr |
|
||||||
20. |
Hugo Hager |
|
||||||
21. |
Hugo Hager |
|
||||||
22. |
Gumpper und Stoll GmbH |
|
||||||
23. |
Hans Schmutz |
|
||||||
24. |
Wilhelm Drafehn |
|
||||||
25. |
Wilhelm Drafehn |
|
||||||
26. |
Franz Schwarz |
|
||||||
27. |
Meinrad Nuber |
|
||||||
28. |
Walter Dietmayer |
|
||||||
29. |
Fischbrutanstalt des Landes Baden-Württemberg |
|
||||||
30. |
Kreissportfischereiverein Biberach |
|
||||||
31. |
Hans Schmutz |
|
||||||
32. |
Reinhard Rösch |
|
||||||
33. |
RainerTress |
|
||||||
34. |
Andreas Tröndle |
|
||||||
35. |
Andreas Tröndle |
|
||||||
36. |
Stephan Hofer |
|
||||||
37. |
Heiner Feldmann |
|
||||||
38. |
Andreas Zordel |
|
||||||
39. |
Thomas Fischböck |
|
||||||
40. |
Reinhold Bihler |
|
||||||
41. |
Josef Dürr |
|
||||||
42. |
Andreas Zordel |
|
||||||
43. |
Fischzucht Anton Jung |
|
||||||
44. |
Staatliches Forstamt Ravensburg |
|
||||||
45. |
Simon Phillipson |
|
||||||
46. |
Hans Klaiber |
|
||||||
47. |
Josef Hönig |
|
||||||
48. |
Werner Baur |
|
||||||
49. |
Gerhard Weihmann |
|
||||||
50. |
Hubert Belser GBR |
|
||||||
51. |
Staatliche Forstämter Ravensburg and Wangen |
|
||||||
52. |
Anton Jung |
|
||||||
53. |
Hildegart Litke |
|
||||||
54. |
Werner Wägele |
|
||||||
55. |
Ernst Graf |
|
||||||
56. |
Fischbrutanstalt des Landes Baden-Württemberg |
|
||||||
57. |
Forellenzucht Kunzmann |
|
||||||
58. |
Meinrad Nuber |
|
||||||
59. |
Bezirksfischereiverein Nagoldtal e.V. |
|
||||||
60. |
Bernd und Volker Fähnrich |
|
||||||
61. |
Klaiber „An der Tierwiese” |
|
||||||
62. |
Parey, Bittigkoffer — Unterreichenbach |
|
||||||
63. |
Farm Sauter Anlage Pflegelberg |
|
||||||
64. |
Krattenmacher Anlage Osterhofen |
|
||||||
65. |
|
|
||||||
66. |
Gumpper und Stoll Anlage Unterhausen |
|
||||||
67. |
Durach Anlage Altann |
|
||||||
68. |
Städler Anlage Raunsmühle |
|
||||||
69. |
König Anlage Erisdorf |
|
||||||
70. |
Forellenzucht Drafehn Anlage Wittelbach |
|
||||||
71. |
Wirth Anlage Dengelshofen |
|
||||||
72. |
Muffler Anlage Eigeltingen |
|
||||||
73. |
Karpfenteichwirtschaft Mönchsroth |
|
||||||
74. |
Krattenmacher Anlage Dietmans |
|
||||||
75. |
Bruthaus Fischzucht Anselm-Schneider |
|
||||||
76. |
Matthias Grassmann |
Fischzucht Grassmann Königsbach-Stein |
||||||
77. |
Forellenzucht Hurrle |
|
||||||
78. |
|
|
3.A.4. NORDRHEIN-WESTFALEN
1. |
Wolfgang Lindhorst-Emme |
|
|||
2. |
Wolfgang Lindhorst-Emme |
|
|||
3. |
Hugo Rameil und Söhne |
|
|||
4. |
Peter Horres |
|
|||
5. |
Wolfgang Middendorf |
|
|||
6. |
|
Lambacher Forellenzucht und Räucherei |
|||
7. |
|
Brutanlage Am Gensenberg |
|||
8. |
|
Forellenzucht Brands |
3.A.5. BAIER
1. |
Werner Ruf |
|
||||||
2. |
Rogg |
|
||||||
3. |
|
|
||||||
4. |
|
|
||||||
5. |
|
|
||||||
6. |
|
|
||||||
7. |
|
|
||||||
8. |
|
|
||||||
9. |
|
|
||||||
10. |
|
|
3.A.6. SAKSIMAA
1. |
Anglerverband Südsachsen „Mulde/Elster” e.V. |
|
||||||
2. |
H. und G. Ermisch GbR |
|
||||||
3. |
Teichwirtschaft Weissig |
|
||||||
4. |
Teichwirtschaft Zeisholz |
|
||||||
5. |
|
|
3.A.7. HESSEN
1. |
Hermann Rameil |
|
3.B. IHNi SUHTES HEAKS KIIDETUD KALAKASVANDUSED SAKSAMAAL
3.B.1. TÜÜRING
1. |
Thüringer Forstamt Leinefelde |
|
3.C. VHSi SUHTES HEAKS KIIDETUD KALAKASVANDUSED SAKSAMAAL
3.C.1. BADEN-WÜRTTENBERG
1. |
Heiner Feldmann |
|
||
2. |
Heiner Feldmann |
|
||
3. |
Sascha Krämer |
|
4. IHNi JA VHSi SUHTES HEAKSKIIDETUD HISPAANIA KALAKASVANDUSED
4.1. PIIRKOND: ARAGONI AUTONOOMNE PIIRKOND
1. |
Truchas del Prado |
Alcalá de Ebro, provincia de Zaragoza (Aragón) |
4.2. PIIRKOND: ANDALUUSIA AUTONOOMNE PIIRKOND
1. |
Piscifactoría de Riodulce |
|
||||
2. |
Piscifactoria Manzanil |
|
4.3. PIIRKOND: CASTILLA-LA-MANCHA AUTONOOMNE PIIRKOND
1. |
Piscifactoria Rincón de Uña |
|
5.A. VHSi JA IHNi SUHTES HEAKSKIIDETUD KALAKASVANDUSED PRANTSUSMAAL
5.A.1. ADOUR-GARONNE
1. |
Pisciculture de Sarrance |
F-64490 Sarrence (Pyrénées-Atlantiques) |
|||||||
2. |
Pisciculture des Sources |
F-12540 Cornus (Aveyron) |
|||||||
3. |
Pisciculture de Pissos |
F-40410 Pissos (Landes) |
|||||||
4. |
Pisciculture de Tambareau |
F-40000 Mont de Marsan (Landes) |
|||||||
5. |
Pisciculture „Les Fontaines d'Escot” |
F-64490 Escot (Pyrénées Atlantiques) |
|||||||
6. |
Pisciculture de la Forge |
F-47700 Casteljaloux (Lot et Garonne) |
|||||||
7. |
SARL Salmoniculture de la Ponte — Station d'Alevinage du Ruisseau Blanc |
|
|||||||
8. |
L'EPST-INRA Pisciculture à Lees Athas |
|
|||||||
9. |
|
|
|||||||
10. |
|
|
|||||||
11. |
Pisciculture de la source du Durzon |
|
|||||||
12. |
|
Lycée d'Enseignement Général et Technologique Agricole Ministère de l'Agriculture de la Pêche et de l'Alimentation |
|||||||
13. |
|
|
5.A.2. ARTOIS-PICARDIE
1. |
Pisciculture du Moulin du Roy |
F-62156 Rémy (Pas-de-Calais) |
||||
2. |
Pisciculture du Bléquin |
F-62380 Séninghem (Pas-de-Calais) |
||||
3. |
|
F-80580 Bray-Les-Mareuil |
||||
4. |
Pisciculture Bonnelle à Ponthoile |
|
||||
5. |
Pisciculture Bretel à Gezaincourt |
|
||||
6. |
Pisciculture de Moulin Est |
|
5.A.3. RHONE-VAHEMERI-KORSIKA
1. |
Pisciculture „Sources de la Fabrique” |
|
||||||
2. |
|
|
||||||
3. |
Pisciculture Charles Murgat |
|
||||||
4. |
|
|
||||||
5. |
Pisciculture Fédérale de la Roche de Rame |
|
||||||
6. |
Pisciculture Petit Ronjon |
|
||||||
7. |
Gaec Piscicole de Teppe |
|
||||||
8. |
|
|
||||||
9. |
|
|
5.A.4. SEINE-NORMANDIA
1. |
Pisciculture des Godeliers |
F-27210 Le Torpt |
||||
2. |
|
|
||||
3. |
Pisciculture du Vaucheron |
F-55130 Gondrecourt-le-Château (Meuse) |
||||
4. |
|
|
5.A.5. LOIRE-BRETAGNE
1. |
SCEA „Truites du lac de Cartravers” |
|
||||||
2. |
Pisciculture du Thélohier |
F-35190 Cardroc (Ille-et-Vilaine) |
||||||
3. |
Pisciculture de Plainville |
F-28400 Marolles les Buis (Eure et Loir) |
||||||
4. |
Pisciculture Rémon à Parné sur Roc |
|
||||||
5. |
|
|
5.A.6. REIN-MAAS
1. |
Pisciculture du ruisseau de Dompierre |
F-55300 Lacroix-sur-Meuse (Meuse) |
2. |
Pisciculture de la source de la Deüe |
F-55500 Cousances-aux-Bois (Meuse) |
5.B. VHSi SUHTES HEAKSKIIDETUD PRANTSUSMAA KALAKASVANDUSED
5.B.1. ARTOIS-PICARDIE
1. |
Pisciculture de Sangheen |
F-62102 Calais (Pas-de-Calais) |
6.A. VHSi JA IHNi SUHTES HEAKSKIIDETUD ITAALIA KALAKASVANDUSED
6.A.1. PIIRKOND: FRIULI-VENEZIA GIULIA
1. |
|
|
|||||||
2. |
Impianto ittiogenico de Flambro de Talmassons |
|
|||||||
3. |
Impianto ittiogenico di Forni di Sotto, |
|
|||||||
4. |
Impianto di Grauzaria di Moggio Udinese |
|
|||||||
5. |
Impianto ittiogenico di Amaro |
|
|||||||
6. |
Impianto ittiogenico di Somplago — Mena di Cavazzo Carnico, |
|
|||||||
7. |
|
|
|||||||
8. |
|
|
|||||||
9. |
|
|
|||||||
10. |
|
|
|||||||
11. |
|
|
|||||||
12. |
|
|
6.A.2. PROVINTS: TRENTO AUTONOOMNE PROVINTS
1. |
Ass. Pescatori Solandri (Loc. Fucine) |
Cavizzana |
||||||
2. |
|
|
||||||
3. |
Campestrin Giovanni |
Telve Valsugana (Fontane) |
||||||
4. |
Ittica Resenzola Serafini |
Grigno |
||||||
5. |
Ittica Resenzola Selva |
Grigno |
||||||
6. |
Leonardi F.lli |
Levico Terme (S. Giuliana) |
||||||
7. |
Dellai Giuseppe-Trot. Valsugana |
Grigno (Fontana Secca, Maso Puele) |
||||||
8. |
Cappello Paolo |
|
||||||
9. |
Celva Remo |
Pomarolo |
||||||
10. |
Margonar Domenico |
Ala (Pilcante) |
||||||
11. |
Degiuli Pasquale |
Mattarello (Regole) |
||||||
12. |
Tamanini Livio |
Vigolo Vattaro |
||||||
13. |
Troticultura Istituto Agrario di S. Michele a/A. |
S. Michele all'Adige |
||||||
14. |
Ass. Pescatori Basso Sarca |
Ragoli (Pez) |
||||||
15. |
Stab. Giudicariese La Mola |
Tione (Delizia d'Ombra) |
||||||
16. |
Azienda Agricola La Sorgente s.s. |
Tione (Saone) |
||||||
17. |
Fonti del Dal s.s. |
Lomaso (Dasindo) |
||||||
18. |
Comfish S.r.l. (ex. Paletti) |
Preore (Molina) |
||||||
19. |
Ass. Pescatori Basso Sarca |
Tenno (Pranzo) |
||||||
20. |
Troticultura „La Fiana” |
Di Valenti Claudio (Bondo) |
||||||
21. |
|
|
||||||
22. |
|
|
||||||
23. |
|
|
6.A.3. PIIRKOND: UMBRIA
1. |
Impianto Ittogenico provinciale |
Loc Ponte di Cerreto di Spoleto (PG) — Impianto pubblico (Provincia di Perugia) |
||||
2. |
|
|
6.A.4. PIIRKOND: VENETO
1. |
Centro Ittico Valdastico |
Valdastico (Veneto, Provincia di Vicenza) |
|||||||
2. |
|
|
|||||||
3. |
|
|
|||||||
4. |
|
|
|||||||
5. |
Piscicoltura Menozzi di Franco e Davide Menozzi S.S. |
|
|||||||
6. |
Stanzial Eneide Loc. Casotto |
|
|||||||
7. |
|
|
|||||||
8. |
Azienda Agricoltura Troticoltura Rio Molini |
|
|||||||
9. |
Azienda agricola Bassan Antonio |
|
6.A.5. PIIRKOND: VALLE D’AOSTA
1. |
Stabilimento ittiogenico regionale |
Rue Mont Blanc 14, Morgex (AO) |
6.A.6. PIIRKOND: LOMBARDIA
1. |
Azienda Troticoltura Foglio A.s.s. |
|
|||||||
2. |
|
|
|||||||
3. |
Centro ittiogenico Unione Pesca Sportiva della Provincia di Sondrio |
|
|||||||
4. |
|
|
|||||||
5. |
|
|
|||||||
6. |
|
|
6.A.7. PIIRKOND: TOSKAANA
1. |
Allevamento trote di Petrolini Marcello |
|
||||||
2. |
|
|
6.A.8. MAAKOND: LIGUURIA
1. |
Incubatioio Ittico provinciale — Masone Loc. Rio Freddo |
|
6.A.9. MAAKOND: PIEMONTE
1. |
Incubatioio Ittico di valle di Peleussieres, Oulx (TO) Cod. 175 TO 802 |
|
||||||||
2. |
Azienda agricola Canali Cavour di Lucio Fariano |
|
||||||||
3. |
|
|
||||||||
4. |
|
|
||||||||
5. |
|
|
||||||||
6. |
|
|
||||||||
7. |
|
|
6.A.10. MAAKOND: ABRUZZO
1. |
Impianti ittiogenici di POPOLI (PE) Loc. S. Callisto |
|
|||||
2. |
|
|
6.A.11. MAAKOND: EMILIA-ROMAGNA
1. |
|
|
6.A.12. MAAKOND: BASILICATA
1. |
|
|
6.A.13. MAAKOND: CAMPANIA
1. |
|
|
||||||||
2. |
|
|
6.A.14. MAAKOND: MARCHE
1. |
|
|
6.B. VHSi SUHTES HEAKSKIIDETUD KALAKASVANDUSED ITAALIAS
6.B.1. PIIRKOND: FRIULI-VENEZIA GIULIA
1. |
SGM Srl |
|
6.B.2. PIIRKOND: VENETO
1. |
|
|
|||||
2. |
|
|
7. IHNi JA VHSi SUHTES HEAKSKIIDETUD AUSTRIA KALAKASVANDUSED
1. |
Alois Köttl |
|
|||
2. |
Herbert Böck |
|
|||
3. |
Forellenzucht Glück |
|
|||
4. |
Forellenzuchtbetrieb St. Florian |
|
|||
5. |
Forellenzucht Jobst |
|
|||
6. |
Fischzuchtbetrieb Kölbl |
|
|||
7. |
Forellenzucht Hartl Teichanlage Nöfing |
|