European flag

Eiropas Savienības
Oficiālais Vēstnesis

LV

C sērija


C/2024/3223

28.5.2024

Paziņojums, ar ko groza paziņojumu par atklāto konkursu EPSO/AD/402/23 – Administratori (AD 6) šādās jomās: 1. Mikroekonomika/makroekonomika 2. Finanšu ekonomika 3. Rūpniecības ekonomika

(“Eiropas Savienības Oficiālais Vēstnesis” C 220 A, 2023. gada 22. jūnijs)

(C/2024/3223)

Atklātā konkursa EPSO/AD/402/23 ietvaros 2023. gada 2.–4. oktobrī notikušajos tiešsaistes pārbaudījumos ar attālinātu uzraudzību radās nopietnas tehniskas problēmas. Tā rezultātā ievērojams skaits kandidātu nevarēja kārtot pārbaudījumus piemērotos apstākļos vai tos pabeigt.

EPSO 2023. gada 8. novembrī paziņoja par savu lēmumu apturēt pārbaudījumu kārtošanu konkursā EPSO/AD/402/23 un meklēt alternatīvas iespējas noturīgai pārbaudījumu kārtošanas sistēmai, kas saglabātu integritāti, vienlaikus nodrošinot optimālu lietotāja pieredzi. Pēc šiem kritērijiem ir izvērtētas dažādas iespējas, vienlaikus ņemot vērā arī dienesta un kandidātu intereses, lai atsāktu konkursus bez liekas kavēšanās.

Konkursam EPSO/AD/402/23 noteiktais risinājums ietver tiešsaistes pārbaudījumus ar attālinātu uzraudzību, bet ar atšķirīgu pārbaudījumu norises kārtību. Lielam skaitam šā konkursa kandidātu nav derīga (vai pilnīga) snieguma, tāpēc viņiem pārbaudījumi būtu jākārto atkārtoti saskaņā ar jaunajiem nosacījumiem. Lai nodrošinātu, ka visi kandidāti tiek testēti ar vienādiem nosacījumiem, pārbaudījumu posms šajā konkursā tiks atsākts, un visiem kandidātiem no jauna būs jākārto visi pārbaudījumi. Tas attiecas arī uz tiem kandidātiem, kuri iepriekš pārbaudījumus bija nokārtojuši.

Tā kā konkursa EPSO/AD/402/23 pārbaudījumu posms ir jāatkārto, tas dod iespēju šo konkursu pieskaņot pilnam 24 valodu režīmam. Šī pieeja atbilst tam, kā EPSO rīkojas to konkursu gadījumā, kuros paziņojums tika publicēts, bet pārbaudījumu posms vēl nebija sācies (sk. 2024. gada 1. marta C/2024/1805  (1) un 2024. gada 22. marta C/2024/2265  (2)).

Pieskaņošanās pilnam “24 valodu režīmam” nozīmē, ka kandidātiem saskaņā ar norādījumiem, kas sniegti konkrētā paziņojumā par konkursu, būs iespēja pārbaudījumu kārtošanai brīvi izvēlēties jebkuras divas no 24 oficiālajām ES valodām.

Lai pārietu uz pilnu “24 valodu režīmu” konkursā EPSO/AD/402/23, ir jāpielāgo pārbaudījumu portfelis. Proti, šajā kontekstā problēmsituācijas analīzes izmantošana rada praktiskas grūtības. Tāpēc ir lietderīgi to aizstāt ar rakstveida pārbaudījumu, kura pamatā ir materiāli/dokumenti, kas jau ir publiski pieejami 24 valodās. Novērtējumā galvenā uzmanība tiks pievērsta rakstiskās saziņas prasmēm. Punktu skaits un ilgums nemainīsies, un tie ir sīkāk precizēti grozošajā paziņojumā.

Lai gan pašreizējie, gan potenciālie jaunie kandidāti varētu maksimāli izmantot elastību, ko nodrošina pilns “24 valodu režīms”, un potenciāli pārbaudījumiem izvēlēties citas valodas, šis konkurss tiek atsākts. Līdz ar to kandidātiem, kuri jau ir iesnieguši savu pieteikumu, ir jāpārskata un atkārtoti jāapstiprina pieteikums, lai turpinātu piedalīties šajā konkursā. Papildu informācija šiem kandidātiem tiks sniegta individuāli viņu EPSO kontā.

Iepriekš minēto iemeslu dēļ paziņojumu par atklāto konkursu EPSO/AD/402/23 groza šādi:

1)

1. lappusē pieteikuma iesniegšanas termiņš būtu jālasa šādi:

Pieteikumu iesniegšanas termiņš: 2024. gada 9. jūlijs, plkst. 12.00 (dienā) pēc Briseles laika. ”;

2)

2. lappusē 3. sadaļā “Piemērotības nosacījumi”:

tekstu: “Pieteikumu iesniegšanas termiņa pēdējā dienā kandidātiem jāatbilst visiem tālāk uzskaitītajiem vispārīgajiem un konkrētajiem piemērotības nosacījumiem.”

lasīt šādi: “Pieteikumu iesniegšanas termiņa pēdējā dienā kandidātiem jāatbilst visiem tālāk uzskaitītajiem vispārīgajiem un konkrētajiem piemērotības nosacījumiem (sk. šā paziņojuma 4.3.1. punkta a) apakšpunktu).”;

3)

4. lappusē 4. sadaļa “Kā tiks organizēts konkurss” būtu jālasa šādi:

“4.   KĀ TIKS ORGANIZĒTS KONKURSS

4.1.   Konkursa procedūru pārskats

Konkurss tiks organizēts šādos posmos:

pieteikums (sk. 4.3.1. punktu),

pārbaudījumi: loģiskās analīzes testi, daudzizvēļu tests saistībā ar kandidāta izvēlēto jomu (“ar konkrēto jomu saistīts daudzizvēļu tests”) un rakstveida pārbaudījums (sk. 4.3.2. punktu),

rakstveida pārbaudījuma vērtēšana un piemērotības pārbaude (sk. 4.3.3. punktu),

kandidātu rezerves sarakstu izveide (sk. 4.3.4. punktu).

4.2.   Konkursā izmantotās valodas

Civildienesta noteikumos ((1)*) * ir paredzēts, ka ierēdni var iecelt amatā tikai ar nosacījumu, ka viņš pierāda, ka viņam ir padziļinātas kādas ES valodas prasmes un pietiekamas kādas citas ES valodas prasmes apjomā, kādā tas vajadzīgs savu pienākumu veikšanai.

Tādējādi kandidātam šajā konkursā ir vajadzīgas padziļinātas vismaz vienas no 24 ES oficiālajām valodām prasmes (vismaz C1 līmenis) un pietiekamas citas valodas prasmes (vismaz B2 līmenis), kura jāizvēlas no atlikušajām 23 ES oficiālajām valodām. Šeit norādītais prasību minimums attiecas uz katru valodas prasmi (runāšanu, rakstīšanu, lasīšanu un klausīšanos), kas prasīta pieteikuma veidlapā. Šīs prasmes atbilst Eiropas vienotajā valodu prasmes līmeņa noteikšanas sistēmā  ((2)*) * noteiktajām prasmēm.

Ērtības labad šīs valodas sauc par “1. valodu” un “2. valodu”.

Dažādos konkursa posmos tiks lietotas šādas valodas.

Konkursa posms

Pārbaudījumi

Valoda

Pieteikums

Jebkura no 24 ES oficiālajām valodām

Pārbaudījumi

Loģiskās analīzes testi

1. valoda

Ar konkrēto jomu saistīts daudzizvēļu tests

2. valoda

Rakstveida pārbaudījums

2. valoda

Kandidātiem pieteikuma veidlapā būs jānorāda izvēlētās pārbaudījuma valodas, un pēc pieteikuma apstiprināšanas viņi šo izvēli nevarēs mainīt.

4.3.   Konkursa posmi

4.3.1.    Pieteikums

a)

Lai pieteiktos, kandidātam ir vajadzīgs EPSO konts. Kandidātiem, kuriem vēl nav EPSO konta, tas būs jāizveido. Visiem kandidāta EPSO pieteikumiem var izveidot tikai vienu kontu.

Kandidātiem pieteikums jāiesniedz tiešsaistē EPSO tīmekļa vietnē  ((3)*) līdz

2024. gada 9. jūlijam, plkst. 12.00 (dienā) pēc Briseles laika.

b)

Apstiprinot savu pieteikuma veidlapu, kandidāti ar godavārdu apliecina savu atbilstību visiem nosacījumiem, kas minēti 3. sadaļā “Piemērotības nosacījumi”. Pēc pieteikuma apstiprināšanas kandidāti izmaiņas tajā izdarīt vairs nevarēs. Kandidāti ir atbildīgi par to, lai termiņā pabeigtu un apstiprinātu savu pieteikumu.

c)

EPSO atkārtoti izskatīs to kandidātu pieteikumus, kuri tos šim konkursam jau ir iesnieguši līdz termiņam, kas norādīts sākotnējā paziņojumā par konkursu, kurš 2023. gada 22. jūnijā publicēts Eiropas Savienības Oficiālajā Vēstnesī C 220 A, vai līdz pagarinātajam termiņam, kas norādīts paziņojumā, ar kuru groza paziņojumu par šo konkursu un kurš 2023. gada 9. augustā publicēts Eiropas Savienības Oficiālajā Vēstnesī C 280 A, turpmāk – “esošie kandidāti”.

d)

Esošajiem kandidātiem līdz šā punkta a) apakšpunktā minētajam termiņam ir atkārtoti jāpārskata un jāapstiprina savs pieteikums. Šī darbība ir obligāta, lai arī turpmāk varētu kandidēt šajā konkursā.

e)

Papildus pārbaudījuma valodas izvēles pārskatīšanai kandidātiem ir iespēja veikt jebkādas citas izmaiņas pieteikuma veidlapā, piemēram, atjaunināt informāciju par izglītību vai pašreizējās darba pieredzes ilgumu.

f)

Kandidātiem līdz 2024. gada 4. septembra plkst. 12.00 (dienā) pēc Briseles laika savā EPSO kontā vajadzēs augšupielādēt (un piesaistīt savam pieteikumam) skenētas to dokumentu kopijas, kas apliecina pieteikuma veidlapā sniegto informāciju. Skaidrojums par to, kā to izdarīt, ir pieejams EPSO tīmekļa vietnē  ((4)*) .

g)

Esošajiem kandidātiem, kuri jau ir augšupielādējuši apliecinošos dokumentus un piesaistījuši tos pieteikuma veidlapai, nebūs atkārtoti jāaugšupielādē/jāpiesaista šie dokumenti. Tomēr viņi var nolemt pievienot/piesaistīt papildu dokumentus līdz šā punkta f) apakšpunktā norādītajam termiņam.

4.3.2.    Pārbaudījumi

a)   Vispārīga informācija

Šā konkursa ietvaros 2023. gada 2., 3. un 4. oktobrī notikušie pārbaudījumi ir anulēti. Kandidātu testu atbildes un atbildes brīvā formā, kuras izriet no šiem pārbaudījumiem, neapstrādās, un testu rezultāti netiks iegūti.

Visi kandidāti, kuri līdz šā paziņojuma 4.3.1. punkta a) apakšpunktā norādītajam termiņam un atbilstīgi 4.3.1. punktā izklāstītajiem norādījumiem būs pienācīgi apstiprinājuši savu pieteikuma veidlapu, tiks aicināti kārtot virkni pārbaudījumu.

Pārbaudījumi tiks rīkoti un uzraudzīti attālināti. EPSO informēs kandidātus par pārbaudījumu norises kārtību vēlākais tad, kad viņi tiks uzaicināti uz pārbaudījumiem.

Turpmākajā tabulā parādīts, kā tiks izmantoti pārbaudījumu rezultāti.

Pārbaudījums

Kā tiks izmantoti pārbaudījumu rezultāti?

Teksta loģiskā analīzes, matemātisko iemaņu un abstraktās domāšanas testi

“Nokārtots/nenokārtots”

Pārbaudījumos punktu skaits tiks piešķirts, lai noteiktu, vai kandidāts ir ieguvis nepieciešamo punktu minimumu.

Ar konkrēto jomu saistīts daudzizvēļu tests

“Nokārtots/nenokārtots un sarindojums”

To kandidātu punktu skaitu, kuri ieguvuši nepieciešamo punktu minimumu, izmantos, lai izveidotu sarindojumu atbilstoši kandidātu sniegumam.

Rakstveida pārbaudījums

“Nokārtots/nenokārtots”

Pārbaudījumā punktu skaits tiks piešķirts, lai noteiktu, vai kandidāts ir ieguvis nepieciešamo punktu minimumu.

Ja kandidāts vienā no testiem neiegūs nepieciešamo punktu minimumu(-us), viņa dalība konkursā ir beigusies. Šādu kandidātu pārbaudījumu rezultāti un/vai atbildes brīvā formā netiks tālāk apstrādāti, un attiecīgi viņu piemērotība netiks pārbaudīta.

Pārbaudījumu rezultāti kandidātiem tiks paziņoti tikai konkursa beigās neatkarīgi no tā, kuru konkursa posmu kandidāts ir sasniedzis.

b)   Loģiskās analīzes testi

Kandidātu loģiskās analīzes spēju testi tiks organizēti šādi:

Testi

Valoda

Jautājumu skaits

Ilgums

Punktu skaits

Nepieciešamais punktu minimums

Matemātisko iemaņu tests

1. valoda

10 jautājumi

20 minūtes

0 līdz 10

6/10

Teksta loģiskās analīzes tests

20 jautājumi

35 minūtes

0 līdz 20

Teksta loģiskās analīzes un abstraktās domāšanas testi kopā: 15/30

Abstraktās domāšanas tests

10 jautājumi

10 minūtes

0 līdz 10

Lai sekmīgi nokārtotu loģiskās analīzes testus, kandidātam ir jāiegūst abi nepieciešamie punktu minimumi –

i)

6/10 matemātisko iemaņu testā un

ii)

15/30 teksta loģiskās analīzes un abstraktās domāšanas testos kopā.

c)   Ar konkrēto jomu saistīts daudzizvēļu tests

Ar konkrēto jomu saistītais daudzizvēļu tests attieksies uz kandidāta izvēlēto jomu. Tas tiks organizēts šādi:

Tests

Valoda

Jautājumu skaits

Ilgums

Punktu skaits

Nepieciešamais punktu minimums

Ar konkrēto jomu saistīts daudzizvēļu tests

2. valoda

30

40 minūtes

0 līdz 30

15/30

Kandidātam ir jāiegūst nepieciešamais punktu minimums 15/30 un jābūt starp tiem kandidātiem, kuri ieguvuši vislielāko punktu skaitu. Kandidātus, kuri būs ieguvuši nepieciešamo punktu minimumu, sarindos iegūto punktu skaita dilstošā secībā katrā jomā. Šo sarindojumu izmantos, lai i) noteiktu kandidātus, kuriem tiks vērtēts rakstveida pārbaudījums un kuru piemērotība tiks pārbaudīta (sk. 4.3.3. punktu), un ii) lai izveidotu kandidātu rezerves sarakstus saskaņā ar 4.3.4. punktā noteikto procedūru.

Ja kandidāts nav to kandidātu skaitā, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu, kā noteikts 4.3.3. punkta a) apakšpunktā, tiks uzskatīts, ka viņa dalība konkursā ir beigusies. Šādu kandidātu rakstveida pārbaudījuma darbi netiks tālāk apstrādāti, un viņu piemērotība netiks pārbaudīta.

d)   Rakstveida pārbaudījums

Rakstveida pārbaudījuma mērķis ir novērtēt kandidātu rakstiskās saziņas prasmes. Tas tiks organizēts šādi:

Tests

Valoda

Ilgums

Punktu skaits

Nepieciešamais punktu minimums

Rakstveida pārbaudījums

2. valoda

45 minūtes

0 līdz 10

5/10

Kandidātiem būs jāizpilda pārbaudījuma uzdevums(-i), pamatojoties uz sniegtajiem dokumentiem, kas saistīti ar ekonomikas jomu. Dokumentācija būs pieejama EPSO tīmekļa vietnē pirms pārbaudījuma datuma. Pārbaudījuma laikā kandidāti saņems tos pašus dokumentus, kā arī uz tiem balstīto(-os) uzdevumu(-us).

Rakstveida pārbaudījums nav valodas pārbaudījums. Novērtējuma pamatā būs konkrētie pamatpunkti, kas publicēti EPSO tīmekļa vietnē  ((5)*) .

4.3.3.    Rakstveida pārbaudījuma vērtēšana un piemērotības pārbaude

a)

Rakstveida pārbaudījuma vērtēšana un piemērotības pārbaude (pēdējo veic saskaņā ar b) apakšpunktu) tiks veiktas paralēli. Tas tiks darīts 4.3.2. punkta c) apakšpunktā minētā sarindojuma dilstošā secībā. Atlases komisija vērtēs rakstveida pārbaudījumu darbus un pārbaudīs piemērotību tikai ierobežotam skaitam kandidātu katrā jomā (kas ne vairāk kā 1,5 reizes pārsniegs katrai jomai atlasāmo veiksmīgo kandidātu skaitu).

b)

Piemērotības pārbaude nozīmē, ka tiks pārbaudīta atbilstība šā paziņojuma 3. sadaļā (“Piemērotības nosacījumi”) izklāstītajiem piemērotības nosacījumiem. Atlases komisija pieņems lēmumu par kandidāta piemērotību, salīdzinot a) pieteikuma veidlapā sniegto informāciju un b) kandidāta EPSO kontā augšupielādētos dokumentus, kuri apliecina šo informāciju.

4.3.4.    Kandidātu rezerves sarakstu izveide

a)

Pēc 4.3.3. punktā minēto procedūru pabeigšanas atlases komisija attiecīgajā rezerves sarakstā iekļaus to kandidātu vārdus, kuri ir ieguvuši i) visu nepieciešamo punktu minimumu un ii) vienu no augstākajiem punktu skaitiem ar konkrēto jomu saistītajā daudzizvēļu pārbaudījumā starp 4.3.3. punkta a) apakšpunktā minētajiem kandidātiem, un iii) ir atzīti par piemērotiem.

b)

Tas tiks darīts dilstošā secībā pēc 4.3.2. punkta c) apakšpunktā minētā sarindojuma, līdz tiks sasniegts katrā jomā atlasāmo veiksmīgo kandidātu skaits vai līdz brīdim, kad būs izsmelts iepriekš a) apakšpunktā minētajiem kritērijiem atbilstošo kandidātu loks.

c)

Kandidātu rezerves sarakstā tiks iekļauti arī kandidāti, kuri ieguvuši vienādu punktu skaitu attiecībā uz pēdējo pieejamo vietu.

d)

Uzvārdi un vārdi rezerves sarakstos tiks uzskaitīti alfabēta secībā. Kandidātu rezerves sarakstus darīs pieejamus darbā pieņēmējiem dienestiem. Kandidātiem paziņos viņu rezultātus (pārbaudījumu rezultātus un piemērotības pārbaudes rezultātus), izņemot, ja viņu testu atbildes un/vai atbildes brīvā formā nebūs apstrādāti un/vai dokumentu datnes izskatītas šajā paziņojumā norādīto iemeslu dēļ.

Iekļaušana kandidātu rezerves sarakstā nenozīmē tiesības vai garantijas tikt pieņemtam darbā.

((1)*)  Padomes Regula Nr. 31 (EEK), 11 (EAEK), ar kuru nosaka Eiropas Ekonomikas kopienas un Eiropas Atomenerģijas kopienas Civildienesta noteikumus un pārējo darbinieku nodarbināšanas kārtību (OV 45, 14.6.1962., 1385./62. lpp.). Konsolidēts teksts: https://eur-lex.europa.eu/legal-content/LV/TXT/?uri=CELEX%3A01962R0031-20220101."

((2)*)   https://eu-careers.europa.eu/lv/documents/common-european-framework-reference-languages."

((3)*)   https://epso.europa.eu/lv/job-opportunities/open-for-application."

((4)*)   https://epso.europa.eu/lv/help/faq/competitions-published-after-january-2023."

((5)*)   https://eu-careers.europa.eu/lv/help/what-written-test.”;"

4)

11. lappusē I pielikuma 5. sadaļa “Testēšana” būtu jālasa šādi:

“5.   Pārbaudījumi

1)

EPSO informēs kandidātus par pārbaudījumu norises kārtību un sniegs visas nepieciešamās ziņas un norādījumus vēlākais tad, kad kandidāti tiks uzaicināti uz pārbaudījumiem.

2)

Ja un kad kandidātiem tiks sniegti norādījumi, viņiem būs jārezervē pārbaudījumu datums, ievērojot EPSO sniegtos norādījumus. Rezervācijas un pārbaudījumu posma ilgums ir ierobežots.

3)

Kandidātiem jāveic visi nepieciešamie posmi, kas minēti pirms pārbaudījumiem izdotajos norādījumos, piemēram, programmatūras instalēšana, nepieciešamās(-o) sinhronizācijas(-u) veikšana, savienojamības izmēģināšana, tehnisko priekšnoteikumu pārbaude vai sistēmu pārbaude un/vai izmēģinājuma tests. Norādījumu ievērošana ļaus pārbaudīt kandidāta IT vides gatavību un kandidāta ierīces saderību ar testēšanas platformu vai lietotni. Obligāto posmu neveikšana var liegt kandidātam kārtot pārbaudījumus un kavēt pārbaudījuma norises nodrošinātāja spēju efektīvi novērst visas tehniskās problēmas, ar kurām kandidāts saskāries pārbaudījumu laikā.

4)

Gadījumos, kad kandidātiem neizdodas rezervēt, kārtot vai pabeigt vienu vai vairākus pārbaudījumus, tiks uzskatīts, ka viņu dalība konkursā ir beigusies, izņemot, ja kandidāti var pierādīt, ka rezervācija, kārtošana vai pārbaudījuma pabeigšana nav notikusi tādu apstākļu dēļ, kurus kandidāti nevar ietekmēt, vai force majeure situācijas dēļ. Viņiem pēc iespējas ātrāk, vēlams pirms pārbaudījuma, jāsazinās ar EPSO un jāsniedz nepieciešamais pamatojums, tostarp attiecīgā gadījumā pierādījums, ka viņi ir sazinājušies ar tehniskā atbalsta dienestiem.

5)

Ja netiek ievēroti attiecībā uz pārbaudījumiem piemērojamie noteikumi, kas norādīti norādījumos un kandidātiem pieejamajā informācijā, to neuzskata ne par apstākli, ko kandidāti nevar ietekmēt, ne par force majeure situāciju.

6)

Kandidāti ir arī aicināti iepazīties ar EPSO tīmekļa vietni  (*1) , lai gūtu sīkāku informāciju par EPSO atlases procedūrām, tostarp pārbaudījumiem piemērojamajām vispārīgajām prasībām.

(*1)   https://eu-careers.europa.eu/lv ”;"

5)

11. lappusē I pielikuma 7.1. punkts “Tehniski un organizatoriski jautājumi” būtu jālasa šādi:

“7.1.   Tehniski un organizatoriski jautājumi

1)

Ja kādā no atlases procedūras posmiem kandidāti saskaras ar nopietnām tehniskām vai organizatoriskām problēmām, viņiem par to jāinformē EPSO, izmantojot tiešsaistes saziņas veidlapu  (*2) .

2)

Attiecībā uz jautājumiem, kas saistīti ar pieteikuma veidlapu, kandidātiem nekavējoties un katrā ziņā pirms pieteikumu iesniegšanas termiņa beigām ir jāsazinās ar EPSO.

3)

Ja problēma rodas pārbaudījumu laikā, kandidātam ir jāveic abas turpmāk norādītās darbības:

a)

nekavējoties jāziņo par šo jautājumu, stingri ievērojot norādījumus, kas izklāstīti vēstulē(-ēs), ar kuru(-ām) kandidāti tiek aicināti uz pārbaudījumu(-iem),

un

b)

trīs kalendāro dienu laikā, rēķinot no nākamās dienas (to ieskaitot) pēc dienas, kad kandidāts kārtoja pārbaudījumu, jāsazinās ar EPSO un, izmantojot tiešsaistes saziņas veidlapu  (*3) , jāsniedz detalizēts problēmas apraksts. Kandidātam jāpievieno arī pierādījums par mēģinājumu(-iem) atrisināt problēmu (piemēram, palīdzības dienesta vai tehniskā atbalsta ziņojuma numurs, tērzēšanas izraksti, traucējummeklēšanas ziņojums utt.). Šis dokumentārais pierādījums ir nepieciešams, lai EPSO varētu noskaidrot situāciju. Uzaicinājuma vēstulēs uz pārbaudījumiem var precizēt papildu prasības un norādījumus saistībā ar ziņošanu par problēmām, kas radušās pārbaudījumu laikā.

Pienākums informēt EPSO attiecas uz visiem gadījumiem, pat ja pārbaudījuma norises nodrošinātājs ir reaģējis uz kandidāta sūdzību.

4)

Sūdzības, kas saņemtas pēc šajā punktā norādītā termiņa, tiks uzskatītas par nepieņemamām.

5)

Sūdzības par tehniskām problēmām, ko iesnieguši kandidāti, kuri nav veikuši 5. sadaļas 3. punktā minētos pasākumus, tiks uzskatītas par nepieņemamām, ja vien kandidāts nevar pierādīt, ka nepieciešamie posmi nav pabeigti tādu apstākļu dēļ, kurus kandidāti nevar ietekmēt, vai force majeure apstākļu dēļ.

6)

Apgalvojumi, kas iesniegti saistībā ar 7.2.2. un 7.3.1. punktā minētajām sūdzībām un kas balstīti uz iespējamām tehniskām un/vai organizatoriskām problēmām, par kurām nav ziņots saskaņā ar 7.1. punktu, ko lasa kopā ar 5. sadaļu, tiks uzskatīti par nepieņemamiem.

(*2)   https://epso.europa.eu/lv/help/faq/complaints."

(*3)   https://epso.europa.eu/lv/help/faq/complaints.” "


(1)   https://eur-lex.europa.eu/eli/C/2024/1805/oj.

(2)   https://eur-lex.europa.eu/eli/C/2024/2265/oj.


ELI: http://data.europa.eu/eli/C/2024/3223/oj

ISSN 1977-0952 (electronic edition)