8.7.2005 |
SL |
Uradni list Evropske unije |
L 176/30 |
ODLOČBA KOMISIJE
z dne 15. junija 2005
o spremembi Prilog I in II k Odločbi 2002/308/ES s seznami con in ribogojnic, odobrenih glede ene ali več bolezni rib - virusna hemoragična septikemija (VHS) in nalezljiva hematopoetska nekroza (IHN)
[notificirano pod dokumentarno številko C(2005) 1766]
(Besedilo velja za EGP)
(2005/475/ES)
KOMISIJA EVROPSKIH SKUPNOSTI JE –
ob upoštevanju Pogodbe o ustanovitvi Evropske skupnosti,
ob upoštevanju Direktive Sveta 91/67/EGS z dne 28. januarja 1991 o pogojih v zvezi z zdravjem živali, ki urejajo dajanje živali in proizvodov iz ribogojstva na trg (1) in zlasti členov 5 in 6 Direktive,
ob upoštevanju naslednjega:
(1) |
Odločba Komisije 2002/308/ES (2) glede na nekatere bolezni rib določa sezname odobrenih con in odobrenih ribogojnic, ki se nahajajo v neodobrenih conah. |
(2) |
Francija, Nemčija, Italija in Španija so za določene cone na svojih ozemljih predložile obrazložitve za pridobitev statusa odobrenih con glede na VHS in IHN. Iz predložene dokumentacije je razvidno, da te cone izpolnjujejo zahteve člena 5 Direktive 91/67/EGS. Te cone torej izpolnjujejo pogoje za pridobitev statusa odobrenih con in se dodajo na seznam odobrenih con. |
(3) |
Danska, Francija, Nemčija in Španija so za določene ribogojnice na svojih ozemljih predložile obrazložitve za pridobitev statusa odobrenih ribogojnic v neodobrenih conah glede na VHS in IHN. Iz predložene dokumentacije je razvidno, da te ribogojnice izpolnjujejo zahteve člena 6 Direktive 91/67/EGS. Te ribogojnice torej izpolnjujejo pogoje za pridobitev statusa odobrene ribogojnice v neodobreni coni in se dodajo na seznam odobrenih ribogojnic. |
(4) |
Nemčija in Italija sta zahtevali tehnične spremembe seznama odobrenih ribogojnic, ki niso v odobrenih conah, predvsem zaradi spremembe lastništva. |
(5) |
Odločbo 2002/308/ES je zato treba ustrezno spremeniti. |
(6) |
Ukrepi iz te odločbe so v skladu z mnenjem Stalnega odbora za prehranjevalno verigo in zdravje živali – |
SPREJELA NASLEDNJO ODLOČBO:
Člen 1
Odločba 2002/308/ES se spremeni:
1. |
Priloga I se nadomesti z besedilom iz Priloge I k tej odločbi. |
2. |
Priloga II se nadomesti z besedilom iz Priloge II k tej odločbi. |
Člen 2
Ta odločba je naslovljena na države članice.
V Bruslju, 15. junija 2005
Za Komisijo
Markos KYPRIANOU
Član Komisije
(1) UL L 46, 19.2.1991, str. 1. Direktiva, kakor je bila nazadnje spremenjena z Uredbo (ES) št. 806/2003 (UL L 122, 16.5.2003, str. 1).
(2) UL L 106, 23.4.2002, str. 28. Odločba, kakor je bila nazadnje spremenjena z Odločbo 2005/107/ES (UL L 34, 8.2.2005, str. 21).
PRILOGA I
„PRILOGA I
Cone, odobrene glede na ribji bolezni virusno hemoragiČno septikemijo (VHS) ali nalezljivo hematopoetsko nekrozo (IHN)
1.A CONE (1) NA DANSKEM, ODOBRENE GLEDE NA BOLEZEN VHS
— |
Hansted Å |
— |
Hovmølle Å |
— |
Grenå |
— |
Treå |
— |
Alling Å |
— |
Kastbjerg |
— |
Villestrup Å |
— |
Korup Å |
— |
Sæby Å |
— |
Elling Å |
— |
Uggerby Å |
— |
Lindenborg Å |
— |
Øster Å |
— |
Hasseris Å |
— |
Binderup Å |
— |
VidkærÅ |
— |
Dybvad Å |
— |
Bjørnsholm Å |
— |
Trend Å |
— |
Lerkenfeld Å |
— |
Vester Å |
— |
Lønnerup med tilløb |
— |
Slette Å |
— |
Bredkær Bæk |
— |
Vandløb til Kilen |
— |
Resenkær Å |
— |
Klostermølle Å |
— |
Hvidbjerg Å |
— |
Knidals Å |
— |
Spang Å |
— |
Simested Å |
— |
Skals Å |
— |
Jordbro Å |
— |
Fåremølle Å |
— |
Flynder Å |
— |
Damhus Å |
— |
Karup Å |
— |
Gudenåen |
— |
Halkær Å |
— |
Storåen |
— |
Århus Å |
— |
Bygholm Å |
— |
Grejs Å |
— |
Ørum Å |
1.B CONE NA DANSKEM, ODOBRENE GLEDE NA BOLEZEN IHN
— |
Danska (2) |
2. CONE V NEMČIJI, ODOBRENE GLEDE NA BOLEZNI VHS IN IHN
2.1 Baden-Württemberg (3):
— |
Isenburger Tal od izvira do izliva vode iz ribogojnice Falkenstein, |
— |
Eyach in njeni pritoki od izvirov do prvega jezu nizvodno, ki leži v bližini mesta Haigerloch, |
— |
Andelsbach in njeni pritoki od izvirov do turbine blizu mesta Krauchenwies, |
— |
Lauchert in njeni pritoki od izvirov do ovire, ki jo predstavlja turbina blizu mesta Sigmaringendorf, |
— |
Grosse Lauter in njeni pritoki od izvirov do ovire, ki jo predstavlja slap blizu mesta Lauterach, |
— |
Wolfegger Ach in njeni pritoki od izvirov do ovire, ki jo predstavlja slap blizu mesta Baienfurth, |
— |
Povodje ENZ, ki ga sestavljajo reke Grosse Enz, Kleine Enz in Eyach od izvirov do neprehodne ovire v središču mesta Neuenbürg, |
— |
Erms od izvira do neprehodne ovire 200 m nizvodno, ki jo predstavlja ribogojnica Strobel, Anlage Seeburg, |
— |
Obere Nagold od izvira do neprehodne ovire blizu mesta Neumühle. |
3. CONE V ŠPANIJI, ODOBRENE GLEDE NA BOLEZNI VHS IN IHN
3.1 Regija: Kneževina Asturija
Celinske cone:
— |
vsa povodja Asturije. |
Obalne cone:
— |
celotna obala Asturije. |
3.2 Regija: Avtonomna skupnost Galicija
Celinske cone:
— |
povodja Galicije:
|
Obalne cone:
— |
obalno območje v Galiciji od ustja reke Eo (Isla Pancha) do Punta Picos (ustje reke Miño). |
3.3 Regija: Avtonomna skupnost Aragonija
Celinske cone:
— |
povodje reke Ebro od izvira do jeza Mequinenza v skupnosti Aragonija, |
— |
reka Isuela od izvira do pregrade Arguis, |
— |
reka Flúmen od izvira do pregrade Santa María de Belsue, |
— |
reka Guatizalema od izvira do pregrade Vadiello, |
— |
reka Cinca od izvira do pregrade Grado, |
— |
reka Esera od izvira do pregrade Barasona, |
— |
reka Noguera-Ribagorzana od izvira do pregrade Santa Ana, |
— |
reka Matarraña od izvira do pregrade Aguas de Pena, |
— |
reka Pena od izvira do pregrade Pena, |
— |
reka Guadalaviar-Turia od izvira do pregrade Generalísimo v provinci Valencija, |
— |
reka Mijares od izvira do pregrade Arenós v provinci Castellón. |
Drugi vodotoki skupnosti Aragonija veljajo za varovalni pas.
3.4 Regija: Avtonomna regija Navarra
Celinske cone:
— |
povodje reke Ebro od izvira do jeza Mequinenza v skupnosti Aragonija, |
— |
reka Bidasoa od izvira do ustja, |
— |
reka Leizarán od izvira do pregrade Leizarán (Muga). |
Drugi vodotoki skupnosti Navarra veljajo za varovalni pas.
3.5 Regija: Avtonomna skupnost Castilla-Léon
Celinske cone:
— |
povodje reke Ebro od izvira do jeza Mequinenza v skupnosti Aragonija, |
— |
reka Duero od izvira do pregrade Aldeávila, |
— |
reka Sil, |
— |
reka Tiétar od izvira do pregrade Rosarito, |
— |
reka Alberche od izvira do pregrade Burguillo. |
Ostali vodotoki avtonomne skupnosti Kastilija in León veljajo za varovalni pas.
3.6 Regija: Avtonomna skupnost Kantabrija
Celinske cone:
— |
povodje reke Ebro od izvira do jeza Mequinenza v skupnosti Aragonija, |
— |
povodja naslednjih rek od izvira do morja:
|
Povodja rek Gandarillas, Escudo, Miera y Campiazo veljajo za varovalni pas.
Obalne cone:
— |
celotna obala Kantabrije od ustja reke Deva do zaliva Ontón. |
3.7 Regija: Avtonomna skupnost La Rioja
Celinske cone:
— |
Povodje reke el Rio Ebro od izvira do jeza Mequinenza v skupnosti Aragonija. |
3.8 Regija: Avtonomna skupnost Castilla-La Manche
Celinske cone:
— |
povodje reke Río Tajo od izvirov do jezu Estremera, |
— |
povodje reke Río Tajuña od izvirov do jezu La Tajera, |
— |
povodje reke Río Júcar od izvirov do jezu La Toba, |
— |
povodje reke Río Cabriel od izvirov do jezu Bujioso. |
4.A CONE V FRANCIJI, ODOBRENE GLEDE NA BOLEZNI VHS IN IHN
4.A.1 Adour-Garonne
Povodja
— |
porečje Charente, |
— |
porečje Seudre, |
— |
porečja obalnih rek v estuariju reke Gironde v departmaju Charente-Maritime, |
— |
povodja Nive in Nivelles (Pyrénées Atlantiques), |
— |
porečje Forges (Landes), |
— |
povodje Dronne (Dordogne) od izvira do jezu Eglisottes pri Monfouratu, |
— |
povodje Beauronne (Dordogne) od izvira do jezu Faye, |
— |
povodje Valouse (Dordogne) od izvira do jezu Etang des Roches Noires, |
— |
povodje Paillasse (Gironde) od izvira do jezu Grand Forge, |
— |
povodje Ciron (Gironde in Lot et Garonne) od izvira do jezu Moulin de Castaing, |
— |
povodje Petite Leyre (Landes) od izvira do jezu Pont de l'Espine pri Argelousu, |
— |
povodje Pave (Landes) od izvira do jezu Pave, |
— |
povodje Escource (Landes) od izvira do jezu Moulin de Barbe, |
— |
povodje Geloux (Landes) od izvira do jezu D38 pri kraju Saint-Martin d'Oney, |
— |
povodje Estrigon (Landes) od izvira do jezu Campet et Lamolère, |
— |
povodje Estampon (Landes) od izvira do jezu Ancienne Minoterie pri kraju Roquefort, |
— |
povodje Gélise (Landes in Lot et Garonne) od izvira do jezu nizvodno od sotočja rek Gélise in Osse, |
— |
povodje Magescq (Landes) od izvira do ustja, |
— |
povodje Luys (Pyrénées-Atlantiques) od izvira do jezu Moulin d'Oro, |
— |
povodje Neez (Pyrénées Atlantiques) od izvira do jezu Jurançon, |
— |
povodje Beez (Pyrénées Atlantiques) od izvira do jezu Nay, |
— |
povodje Gave de Cauterets (Hautes Pyrénées) od izvira do jezu Calypso pri elektrarni Soulom. |
Obalna območja:
— |
celotna atlantska obala med severno mejo departmaja Vendée in južno mejo departmaja Charente-Maritime. |
4.A.2 Loire-Bretagne
Celinske cone:
— |
vsa povodja v bretonski regiji, razen naslednjih:
|
— |
porečje Sèvre-Niortaise, |
— |
porečje reke Lay, |
— |
naslednja povodja porečja Vienne:
|
Obalna območja:
— |
celotna bretonska obala, razen naslednjih delov:
|
4.A.3 Seine-Normandie
Celinske cone:
— |
porečje reke Sélune. |
4.A.4 Regija Akvitanija
Povodja:
— |
povodje reke Vignac od izvira do pregrade ‚la Forge’, |
— |
povodje reke Gouaneyre od izvira do pregrade ‚Maillières dam’, |
— |
povodje reke Susselgue od izvira do pregrade ‚de Susselgue’, |
— |
povodje reke Luzou od izvira do ribogojnice ‚de Laluque’, |
— |
povodje reke Gouadas od izvira do pregrade ‚l'Etang de la glacière à Saint Vincent de Paul’, |
— |
povodje reke Bayse od izvirov do pregrade ‚Moulin de Lartia et de Manobre’, |
— |
povodje reke Rancez od izvirov do pregrade pri kraju Rancez, |
— |
povodje reke Eyre od izvirov do estuarija Arcachon. |
— |
povodje reke L’Onesse od izvirov do estuarija Courant de Contis. |
4.A.5 Midi-Pyrénées
Povodja
— |
povodje reke Cernon od izvira do pregrade pri kraju Saint George de Luzençon, |
— |
povodje reke Dourdou od izvirov rek Dourdou in Grauzon do neprehodne ovire pri kraju Vabres-l'Abbaye. |
4.A.6 L'Ain
— |
Celinske cone jezer Dombes. |
4.B CONE V FRANCIJI, ODOBRENE GLEDE NA BOLEZEN VHS
4.B.1 Loire-Bretagne
Celinske cone:
— |
del porečja reke Loare, ki zajema zgornji del povodja reke Huisne od izvira vodotokov do jezov Ferté-Bernard. |
4.C CONE V FRANCIJI, ODOBRENE GLEDE NA BOLEZEN IHN
4.C.1 Loire-Bretagne
Celinske cone:
— |
naslednja povodja porečja Vienne:
|
5.A CONE NA IRSKEM, ODOBRENE GLEDE NA BOLEZEN VHS
— |
Irska (2), razen otoka Cape Clear. |
5.B CONE NA IRSKEM, ODOBRENE GLEDE NA BOLEZEN IHN
— |
Irska (2). |
6.A CONE V ITALIJI, ODOBRENE GLEDE NA BOLEZNI VHS IN IHN
6.A.1 Regija Trentino – Zgornje Poadižje, Avtonomna pokrajina Trento
Celinske cone
— |
cona Val di Fiemme, Fassa e Cembra: povodje reke Avisio od izvira do umetne pregrade Serra San Giorgio, ki se nahaja v občini Giovo, |
— |
cona Val delle Sorne: povodje reke Sorna od izvira do umetne pregrade, ki jo predstavlja hidroelektrarna v kraju Chizzola (Ala), pred izlivom v reko Adižo, |
— |
cona Torrente Adanà: povodje reke Adanà od izvira do niza umetnih pregrad, ki se nahajajo nizvodno od ribogojnice Armani Cornelio-Lardaro, |
— |
cona Rio Manes: cona, v kateri se zbirajo vode reke Rio Manes, do slapu, ki je 200 metrov nizvodno od ribogojnice ‚Troticoltura Giovanelli’ v kraju ‚La Zinquantina’, |
— |
cona Val di Ledro: povodji rek Massangla in Ponale od izvirov do hidroelektrarne pri kraju ‚Centrale’ v občini Molina di Ledro, |
— |
cona Valsugana: povodje reke Brenta od izvirov do jeza Marzotto pri kraju Mantincelli v občini Grigno, |
— |
cona Val del Fersina: povodje reke Fersina od izvirov do slapa Ponte Alto. |
6.A.2 Regija LombardijA, Pokrajina Brescia
Celinske cone:
— |
cona Ogliolo: povodje od izvira potoka Ogliolo do slapu, ki je nizvodno od ribogojnice Adamello, kjer se potok Ogliolo steka v reko Oglio, |
— |
cona Fiume Caffaro: povodje od izvira potoka Cafarro do umetne pregrade, ki je 1 km nizvodno od ribogojnice, |
— |
cona Val Brembana: povodje reke Brembo od izvirov do neprehodne ovire v občini Ponte S. Pietro. |
6.A.3 Regija Umbrija
Celinske cone:
— |
Fosso di Terrìa: povodje reke Terrìa od izvirov do pregrade pod ribogojnico Ditta Mountain Fish, kjer se reka Terrìa steka v reko Nera. |
6.A.4 Regija Benečija
Celinske cone:
— |
cona Belluno: povodje v provinci Belluno od izvira potoka Ardo do pregrade nizvodno (preden se potok Ardo izlije v reko Piave), ki jo predstavlja ribogojnica Centro Sperimentale di Acquacoltura, Valli di Bolzano Bellunese, Belluno. |
6.A.5 Regija Toskana
Celinske cone:
— |
cona Valle del fiume Serchio: povodje reke Serchio od izvira do pregrade jeza Piaggione. |
6.A.6 Regija Piemont
Celinske cone:
— |
Sorgenti della Gerbola: del povodja reke Grana od izvirov ‚Cavo C’ in ‚Canale del Molino della Gerbala’ do ovire pod ribogojnico ‚Azienda Agricola Canali Cavour S.S.’. |
6.B CONE V ITALIJI, ODOBRENE GLEDE NA BOLEZEN VHS
6.B.1 Regija Trentino – Zgornje Poadižje, Avtonomna pokrajina Trento
Celinske cone:
— |
cona Valle dei Laghi: povodje jezer San Massenza, Toblino in Cavedine do pregrade nizvodno v južnem delu jezera Cavedine, ki vodi do hidroelektrarne v občini Torbole. |
6.C CONE V ITALIJI, ODOBRENE GLEDE NA BOLEZEN IHN
6.C.1 Regija Umbrija, Pokrajina Perugia
— |
Cona Lago Trasimeno: jezero Trasimeno. |
6.C.2 Regija Trentino – Zgornje Poadižje, Avtonomna pokrajina Trento
— |
Cona Val Rendena: povodje od izvira reke Sarca do jezu Oltresarca v občini Villa Rendena. |
7.A Cone na Švedskem, odobrene glede na bolezen VHS
— |
Švedska (2): |
— |
razen območja zahodne obale v polkrogu z 20-kilometrskim polmerom okoli ribogojnice na otoku Björkö, ter estuarijev in povodij rek Göta in Säve do prvih selitvenih pregrad na vsaki od rek (na prvi reki v kraju Trollhättan in na drugi reki pri dotoku v jezero Aspen). |
7.B Cone na Švedskem, odobrene glede na bolezen IHN
— |
Švedska (2). |
8. Cone v Združenem kraljestvu, na Kanalskih otokih in Otoku Man, odobrene glede na bolezni VHS in IHN
— |
Velika Britanija (2) |
— |
Severna Irska (2) |
— |
Guernsey (2) |
— |
otok Man (2). |
(1) Sem spadajo povodja in obalna območja.
(2) Vključno z vsemi celinskimi in obalnimi območji na njenem ozemlju.
(3) Predeli povodij.
PRILOGA II
„PRILOGA II
Ribogojnice, odobrene glede na ribji bolezni virusno hemoragično septikemijo (VHS) ali nalezljivo hematopoetsko nekrozo (IHN)
1. RIBOGOJNICE V BELGIJI, ODOBRENE GLEDE NA BOLEZNI VHS IN IHN
1. |
La Fontaine aux truites |
B-6769 Gérouville |
2. RIBOGOJNICE NA DANSKEM, ODOBRENE GLEDE NA BOLEZNI VHS IN IHN
1. |
Vork Dambrug |
DK-6040 Egtved |
2. |
Egebæk Dambrug |
DK-6880 Tarm |
3. |
Bækkelund Dambrug |
DK-6950 Ringkøbing |
4. |
Borups Geddeopdræt |
DK-6950 Ringkøbing |
5. |
Bornholms Lakseklækkeri |
DK-3730 Nexø |
6. |
Langes Dambrug |
DK-6940 Lem St. |
7. |
Brænderigårdens Dambrug |
DK-6971 Spjald |
8. |
Siglund Fiskeopdræt |
DK-4780 Stege |
9. |
Ravning Fiskeri |
DK-7182 Bredsten |
10. |
Ravnkær Dambrug |
DK-7182 Bredsten |
11. |
Hulsig Dambrug |
DK-7183 Randbøl |
12. |
Ligård Fiskeri |
DK-7183 Randbøl |
13. |
Grønbjerglund Dambrug |
DK-7183 Randbøl |
14. |
Danish Aquaculture |
DK-6040 Egtved |
3.A RIBOGOJNICE V NEMČIJI, ODOBRENE GLEDE NA BOLEZNI VHS IN IHN
3.A.1 Spodnja Saška
1. |
Jochen Moeller |
|
|||
2. |
Versuchsgut Relliehausen der Universität Göttingen |
|
|||
3. |
Dr. R. Rosengarten |
|
|||
4. |
Klaus Kröger |
|
|||
5. |
Ingeborg Riggert-Schlumbohm |
|
|||
6. |
Volker Buchtmann |
|
|||
7. |
Sven Kramer |
|
|||
8. |
Hans-Peter Klusak |
|
|||
9. |
F. Feuerhake |
|
|||
10. |
Horst Pöpke |
|
3.A.2 Turingija
1. |
Firma Tautenhahn |
D-98646 Trostadt |
||
2. |
Fischzucht Salza GmbH |
D-99734 Nordhausen-Salza |
||
3. |
Fischzucht Kindelbrück GmbH |
D-99638 Kindelbrück |
||
4. |
Reinhardt Strecker |
|
3.A.3 Baden-Württemberg
1. |
Heiner Feldmann |
|
||||||
2. |
Walter Dietmayer |
|
||||||
3. |
Heiner Feldmann |
|
||||||
4. |
Heiner Feldmann |
|
||||||
5. |
Oliver Fricke |
|
||||||
6. |
Peter Schmaus |
|
||||||
7. |
Josef Schnetz |
|
||||||
8. |
Falko Steinhart |
|
||||||
9. |
Hugo Strobel |
|
||||||
10. |
Reinhard Lenz |
|
||||||
11. |
Stephan Hofer |
|
||||||
12. |
Stephan Hofer |
|
||||||
13. |
Stephan Hofer |
|
||||||
14. |
Stephan Hofer |
|
||||||
15. |
Stephan Schuppert |
|
||||||
16. |
Anton Jung |
|
||||||
17. |
Peter Störk |
|
||||||
18. |
Erwin Steinhart |
|
||||||
19. |
Joachim Schindler |
|
||||||
20. |
Georg Sohnius |
|
||||||
21. |
Claus Lehr |
|
||||||
22. |
Hugo Hager |
|
||||||
23. |
Hugo Hager |
|
||||||
24. |
Gumpper und Stoll GmbH |
|
||||||
25. |
Hans Schmutz |
|
||||||
26. |
Wilhelm Drafehn |
|
||||||
27. |
Wilhelm Drafehn |
|
||||||
28. |
Franz Schwarz |
|
||||||
29. |
Meinrad Nuber |
|
||||||
30. |
Walter Dietmayer |
|
||||||
31. |
Fischbrutanstalt des Landes Baden-Würtemberg |
|
||||||
32. |
Kreissportfischereiverein Biberach |
|
||||||
33. |
Hans Schmutz |
|
||||||
34. |
Reinhard Rösch |
|
||||||
35. |
Rainer Tress |
|
||||||
36. |
Andreas Tröndle |
|
||||||
37. |
Andreas Tröndle |
|
||||||
38. |
Stephan Hofer |
|
||||||
39. |
Heiner Feldmann |
|
||||||
40. |
Andreas Zordel |
|
||||||
41. |
Thomas Fischböck |
|
||||||
42. |
Reinhold Bihler |
|
||||||
43. |
Josef Dürr |
|
||||||
44. |
Andreas Zordel |
|
||||||
45. |
Fischzucht Anton Jung |
|
||||||
46. |
Staatliches Forstamt Ravensburg |
|
||||||
47. |
Simon Phillipson |
|
||||||
48. |
Hans Klaiber |
|
||||||
49. |
Josef Hönig |
|
||||||
50. |
Werner Baur |
|
||||||
51. |
Gerhard Weihmann |
|
||||||
52. |
Hubert Belser GBR |
|
||||||
53. |
Staatliche Forstämter Ravensburg and Wangen |
|
||||||
54. |
Anton Jung |
|
||||||
55. |
Hildegart Litke |
|
||||||
56. |
Werner Wägele |
|
||||||
57. |
Ernst Graf |
|
||||||
58. |
Fischbrutanstalt des Landes Baden-Württemberg |
|
||||||
59. |
Forellenzucht Kunzmann |
|
||||||
60. |
Meinrad Nuber |
|
||||||
61. |
Bezirksfischereiverein Nagoldtal e.V. |
|
||||||
62. |
Bernd und Volker Fähnrich |
|
||||||
63. |
Klaiber ‚An der Tierwiese’ |
|
||||||
64. |
Parey, Bittigkoffer – Unterreichenbach |
|
||||||
65. |
|
|
||||||
66. |
|
|
||||||
67. |
|
|
||||||
68. |
|
|
||||||
69. |
|
|
||||||
70. |
|
|
||||||
71. |
|
|
||||||
72. |
|
|
||||||
73. |
|
|
||||||
74. |
Krämer, Bad Teinach |
|
||||||
75. |
|
|
||||||
76. |
Karpfenteichwirtschaft Mönchsroth |
|
||||||
77. |
|
|
||||||
78. |
|
|
||||||
79. |
Matthias Grassmann |
|
3.A.4 Severno porenje – Vestfalija
1. |
Wolfgang Lindhorst-Emme |
|
|||
2. |
Wolfgang Lindhorst-Emme |
|
|||
3. |
Hugo Rameil und Söhne |
|
|||
4. |
Peter Horres |
|
|||
5. |
Wolfgang Middendorf |
|
|||
6. |
|
Lambacher Forellenzucht und Räucherei |
3.A.5 Bavarska
1. |
Gerstner Peter |
|
|||||
2. |
Werner Ruf |
|
|||||
3. |
Rogg |
|
|||||
4. |
|
|
|||||
5. |
|
|
|||||
6. |
|
|
|||||
7. |
|
|
|||||
8. |
|
|
3.A.6 Saška
1. |
Anglerverband Südsachsen ‚Mulde/Elster’ e.V. |
|
||
2. |
H. und G. Ermisch GbR |
|
3.A.7 Hessen
1. |
Hermann Rameil |
|
3.A.8 Schleswig-Holstein
1. |
Hubert Mertin |
|
3.B RIBOGOJNICE V NEMČIJI, ODOBRENE GLEDE NA BOLEZEN IHN
3.B.1 Turingija
1. |
Thüringer Forstamt Leinefelde |
|
4. RIBOGOJNICE V ŠPANIJI, ODOBRENE GLEDE NA BOLEZNI VHS IN IHN
4.1 Regija: Avtonomna skupnost Aragonija
1. |
Truchas del Prado |
locirana v Alcali de Ebro, pokrajini Zaragoza (Aragón). |
4.2 Regija: Avtonomna skupnost Andaluzija
1. |
Piscifactoria de Riodulce |
|
|||
2. |
Piscifactoria Manzanil |
|
4.3 Regija: Avtonomna skupnost Castilla-La Manche
1. |
Piscifactoria Rincón de Uña |
|
5.A RIBOGOJNICE V FRANCIJI, ODOBRENE GLEDE NA BOLEZNI VHS IN IHN
5.A.1 Adour-Garonne
1. |
Pisciculture de Sarrance |
F-64490 Sarrence (Pyrénées-Atlantiques) |
2. |
Pisciculture des Sources |
F-12540 Cornus (Aveyron) |
3. |
Pisciculture de Pissos |
F-40410 Pissos (Landes) |
4. |
Pisciculture de Tambareau |
F-40000 Mont-de-Marsan (Landes) |
5. |
Pisciculture ‚Les Fontaines d’Escot’ |
F-64490 Escot (Pyrénées-Atlantiques) |
6. |
Pisciculture de la Forge |
F-47700 Casteljaloux (Lot-et-Garonne) |
5.A.2 Artois–Picardie
1. |
Pisciculture du Moulin du Roy |
F-62156 Rémy (Pas-de-Calais) |
|||||
2. |
Pisciculture du Bléquin |
F-62380 Séninghem (Pas-de-Calais) |
|||||
3. |
Pisciculture de Earls Feldmann F-76340 Hodeng Au Bosc |
F-80580 Bray-Les-Mareuil |
|||||
4. |
Pisciculture Bonnelle à Ponthoile |
|
|||||
5. |
Pisciculture Bretel à Gezaincourt |
|
|||||
6. |
Pisciculture de Moulin Est |
|
5.A.3 Akvitanija
1. |
SARL Salmoniculture de la Ponte – Station d’Alevinage du Ruisseau Blanc |
|
|||||||
2. |
L’EPST-INRA Pisciculture à Lees Athas |
|
|||||||
3. |
|
|
5.A.4 Drôme
1. |
Pisciculture ‚Sources de la fabrique’ |
|
5.A.5 Haute-Normandie
1. |
Pisciculture des Godeliers |
F-27210 Le Torpt |
||||
2. |
|
|
5.A.6 Loire-Bretagne
1. |
SCEA ‚Truites du lac de Cartravers’ |
|
||||||
2. |
Pisciculture du Thélohier |
F-35190 Cardroc (Ille-et-Vilaine) |
||||||
3. |
Pisciculture de Plainville |
F-28400 Marolles-les-Buis (Eure-et-Loir) |
||||||
4. |
Pisciculture Rémon à Parné-sur-Roc |
|
||||||
5. |
|
|
5.A.7 Rhin-Meuse
1. |
Pisciculture du ruisseau de Dompierre |
F-55300 Lacroix-sur-Meuse (Meuse) |
2. |
Pisciculture de la source de la Deüe |
F-55500 Cousances-aux-Bois (Meuse) |
5.A.8 Rhone-Méditerranée-Corse
1. |
Pisciculture Charles Murgat |
|
5.A.9 Seine-Normandie
1. |
Pisciculture du Vaucheron |
F-55130 Gondrecourt-le-Château (Meuse) |
5.A.10 Languedoc-Roussillon
1. |
|
|
5.A.11 Midi-Pyrénées
1. |
Pisciculture de la source du Durzon |
|
5.A.12 Alpes-Maritime
1. |
|
|
5.A.13 Hautes-Alpes
1. |
Pisciculture fédérale de La Roche-de-Rame |
|
5.A.14 Rhône-Alpes
1. |
Pisciculture Petit Ronjon |
|
|||
2. |
Gaec Piscicole de Teppe |
|
5.B RIBOGOJNICE V FRANCIJI, ODOBRENE GLEDE NA BOLEZEN VHS
5.B.1 Artois–Picardie
1. |
Pisciculture de Sangheen |
F-62102 Calais (Pas-de-Calais) |
6.A RIBOGOJNICE V ITALIJI, ODOBRENE GLEDE NA BOLEZNI VHS IN IHN
6.A.1 Regija: Furlanija – Julijska krajina
Porečje reke Stella |
||||||||
1. |
|
|
||||||
2. |
Impianto ittiogenico di Flambro de Talmassons |
|
||||||
Porečje reke Tagliamento |
||||||||
3. |
SGM Srl |
|
||||||
4. |
Impianto ittiogenico di Forni di Sotto |
|
||||||
5. |
Impianto di Grauzaria di Moggio Udinese |
|
||||||
6. |
Impianto ittiogenico di Amaro |
|
||||||
7. |
Impianto ittiogenico di Somplago – Mena di Cavazzo Carnico |
|
||||||
Porečje reke Bianco |
||||||||
8. |
|
|
||||||
Porečje reke Muje |
||||||||
9. |
|
|
6.A.2 Avtonomna pokrajina Trento
Porečje Noce |
|||||||
1. |
Ass. Pescatori Solandri (Loc. Fucine) |
Cavizzana |
|||||
2. |
|
|
|||||
Porečje Brenta |
|||||||
3. |
Campestrin Giovanni |
Telve Valsugana (Fontane) |
|||||
4. |
Ittica Resenzola Serafini |
Grigno |
|||||
5. |
Ittica Resenzola Selva |
Grigno |
|||||
6. |
Leonardi F.lli |
Levico Terme (S. Giuliana) |
|||||
7. |
Dellai Giuseppe – Trot. Valsugana |
Grigno (Fontana Secca, Maso Puele) |
|||||
8. |
Cappello Paolo |
|
|||||
Porečje Adiže |
|||||||
9. |
Celva Remo |
Pomarolo |
|||||
10. |
Margonar Domenico |
Ala (Pilcante) |
|||||
11. |
Degiuli Pasquale |
Mattarello (Regole) |
|||||
12. |
Tamanini Livio |
Vigolo Vattaro |
|||||
13. |
Troticultura Istituto Agrario di S. Michele a/A. |
S. Michele all’Adige |
|||||
Porečje Sarca |
|||||||
14. |
Ass. Pescatori Basso Sarca |
Ragoli (Pez) |
|||||
15. |
Stab. Giudicariese La Mola |
Tione (Delizia d’Ombra) |
|||||
16. |
Azienda Agricola La Sorgente S.S. |
Tione (Saone) |
|||||
17. |
Fonti del Dal S.S. |
Lomaso (Dasindo) |
|||||
18. |
Comfish S.r.l. (ex Paletti) |
Preore (Molina) |
|||||
19. |
Ass. Pescatori Basso Sarca |
Tenno (Pranzo) |
|||||
20. |
Troticultura ‚La Fiana’ |
Di Valenti Claudio (Bondo) |
6.A.3 Regija: Umbrija
Dolina reke Nera |
||
1. |
Impianto ittiogenico provinciale |
Loc. Ponte di Cerreto di Spoleto (PG) — Public Plant (Provincia di Perugia) |
6.A.4 Regija: Benečija
Porečje Astico |
|||||||||
1. |
Centro Ittico Valdastico |
Valdastico (Provincia di Vicenza) |
|||||||
Porečje reke Lietta |
|||||||||
2. |
|
|
|||||||
Porečje reke Bacchiglione |
|||||||||
3. |
|
|
|||||||
4. |
|
|
|||||||
Porečje reke Brenta |
|||||||||
5. |
|
|
|||||||
Reka Tione v Fattoléju |
|||||||||
6. |
Piscicoltura Menozzi di Franco e Davide Menozzi S.S. |
|
|||||||
Reka Tartaro/porečje Tioner |
|||||||||
7. |
|
|
|||||||
Reka Celarda |
|||||||||
8. |
|
|
|||||||
Reka Molini |
|||||||||
9. |
Azienda Agricoltura Troticoltura Rio Molini |
|
|||||||
Reka Sile |
|||||||||
10. |
|
|
6.A.5 Regija: Valle d'Aosta
Porečje reke Dora Baltea |
||||
1. |
Stabilimento ittiogenico regionale |
|
6.A.6 Regija: Lombardija
1. |
Azienda Troticoltura Foglio A.s.s. |
|
|||||||
2. |
|
|
|||||||
3. |
Centro ittiogenico Unione Pesca Sportiva della Provincia di Sondrio |
|
|||||||
4. |
|
|
6.A.7 Regija: Toskana
Porečje reke Maresca |
|||||||||
1. |
Allevamento trote di Petrolini Marcello |
|
|||||||
2. |
|
|
6.A.8 Regija: Ligurija
1. |
Incubatoio ittico provinciale – Masone Loc. Rio Freddo |
|
6.A.9 Regija: Piemont
1. |
|
|
|||||||
2. |
Azienda agricola Canali Cavour di Lucio Fariano |
|
|||||||
3. |
|
|
6.A.10 Regija: Abruzzo
1. |
|
|
6.A.11 Regija: Emilia-Romagna
1. |
|
|
7. RIBOGOJNICE V AVSTRIJI, ODOBRENE GLEDE NA BOLEZNI VHS IN IHN
1. |
Alois Köttl |
|
|||||
2. |
Herbert Böck |
|
|||||
3. |
Forellenzucht Glück |
|
|||||
4. |
|
|
|||||
5. |
Forellenzucht Jobst |
|