Accept Refuse

EUR-Lex Access to European Union law

Back to EUR-Lex homepage

This document is an excerpt from the EUR-Lex website

Document 32008D0906

2008/906/ES: Sklep Sveta z dne 27. novembra 2008 o imenovanju dveh danskih članov in dveh danskih nadomestnih članov Odbora regij

OJ L 327, 5.12.2008, p. 21–21 (BG, ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, IT, LV, LT, HU, MT, NL, PL, PT, RO, SK, SL, FI, SV)

No longer in force, Date of end of validity: 25/01/2010

ELI: http://data.europa.eu/eli/dec/2008/906/oj

5.12.2008   

SL

Uradni list Evropske unije

L 327/21


SKLEP SVETA

z dne 27. novembra 2008

o imenovanju dveh danskih članov in dveh danskih nadomestnih članov Odbora regij

(2008/906/ES)

SVET EVROPSKE UNIJE JE –

ob upoštevanju Pogodbe o ustanovitvi Evropske skupnosti in zlasti člena 263 Pogodbe,

ob upoštevanju predloga danske vlade,

ob upoštevanju naslednjega:

(1)

Svet je 24. januarja 2006 sprejel Sklep 2006/116/ES o imenovanju članov in nadomestnih članov Odbora regij za obdobje od 26. januarja 2006 do 25. januarja 2010 (1).

(2)

Zaradi izteka mandata ge. Mone HEIBERG in ge. Helene LUND sta se sprostili dve mesti članov Odbora regij. Zaradi izteka mandata g. Jensa Christiana GJESINGA in ge. Tove LARSEN sta se sprostili dve mesti nadomestnih članov –

SKLENIL:

Člen 1

Za preostanek mandata, ki se izteče 25. januarja 2010, se v Odbor regij imenujejo:

(a)

za člane:

 

ga. Helene LUND, Byrådsmedlem, Furesø Kommune (sprememba mandata),

 

ga. Mona HEIBERG, 1. Næstformand for Borgerrepræsentationen, Københavns Kommune (sprememba mandata);

(b)

za nadomestne člane:

 

g. Jens Christian GJESING, 1. Viceborgmester, Haderslev Kommune (sprememba mandata),

 

ga. Tove LARSEN, Borgmester, Aabenraa Kommune (sprememba mandata).

Člen 2

Ta sklep začne učinkovati na dan sprejetja.

V Bruslju, 27. novembra 2008

Za Svet

Predsednik

L. CHATEL


(1)  UL L 56, 25.2.2006, str. 75.


Top