EUR-Lex Access to European Union law

Back to EUR-Lex homepage

This document is an excerpt from the EUR-Lex website

Document 32005D0678

2005/678/ES: Sklep Sveta z dne 20. septembra 2005 o imenovanju dveh članov in enega nadomestnega člana Odbora regij

OJ L 256, 1.10.2005, p. 55–55 (ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, IT, LV, LT, HU, NL, PL, PT, SK, SL, FI, SV)

No longer in force, Date of end of validity: 25/01/2006

ELI: http://data.europa.eu/eli/dec/2005/678/oj

1.10.2005   

SL

Uradni list Evropske unije

L 256/55


SKLEP SVETA

z dne 20. septembra 2005

o imenovanju dveh članov in enega nadomestnega člana Odbora regij

(2005/678/ES)

SVET EVROPSKE UNIJE JE –

ob upoštevanju Pogodbe o ustanovitvi Evropske skupnosti in zlasti člena 263 Pogodbe,

ob upoštevanju predloga estonske vlade,

ob upoštevanju naslednjega:

(1)

Svet je 22. januarja 2002 sprejel Sklep 2002/60/ES o imenovanju članov in nadomestnih članov Odbora regij za obdobje od 26. januarja 2002 do 25. januarja 2006 (1).

(2)

Dve mesti članov Odbora regij sta se sprostili zaradi odstopov g. Andrusa ANSIPA in g. Edgarja SAVISAARJA, en sedež nadomestnega člana pa se je sprostil, ker je bil g. Väino HALLIKMÄGI predlagan za člana –

SKLENIL:

Člen 1

Za preostanek mandata, ki se izteče 25. januarja 2006, se imenujejo naslednji člani in nadomestni člani Odbora regij:

(a)

člana:

 

g. Väino HALLIKMÄGI,

član Mestnega sveta Pärnu,

ki zamenja g. Andrusa ANSIPA;

 

g. Tõnis PALTS,

župan mesta Tallinn,

ki zamenja g. Edgarja SAVISAARJA;

(b)

nadomestna članica:

ga. Laine JÄNES,

županja mesta Tartu,

ki zamenja g. Väina HALLIKMÄGIJA.

Člen 2

Ta sklep se objavi v Uradnem listu Evropske unije.

Učinkovati začne na dan sprejetja.

V Bruslju, 20. septembra 2005

Za Svet

Predsednica

M. BECKETT


(1)  UL L 24, 26.1.2002, str. 38.


Top