Accept Refuse

EUR-Lex Access to European Union law

Back to EUR-Lex homepage

This document is an excerpt from the EUR-Lex website

Document 32014D0927(01)

Sklep Sveta z dne 25. septembra 2014 o imenovanju članov in nadomestnih članov Svetovalnega odbora za prosto gibanje delavcev

OJ C 338, 27.9.2014, p. 21–25 (BG, ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, HR, IT, LV, LT, HU, MT, NL, PL, PT, RO, SK, SL, FI, SV)

No longer in force, Date of end of validity: 24/09/2016

27.9.2014   

SL

Uradni list Evropske unije

C 338/21


SKLEP SVETA

z dne 25. septembra 2014

o imenovanju članov in nadomestnih članov Svetovalnega odbora za prosto gibanje delavcev

2014/C 338/03

SVET EVROPSKE UNIJE JE –

ob upoštevanju Pogodbe o delovanju Evropske unije,

ob upoštevanju Uredbe (EU) št. 492/2011 Evropskega parlamenta in Sveta z dne 5. aprila 2011 o prostem gibanju delavcev v Uniji (1) in zlasti členov 23 in 24 Uredbe,

ob upoštevanju seznamov kandidatov, ki so jih Svetu poslale vlade držav članic,

ob upoštevanju naslednjega:

(1)

Svet je s sklepoma z dne 4. oktobra 2012 (2) in 20. novembra 2012 (3) imenoval člane in nadomestne člane Svetovalnega odbora za prosto gibanje delavcev (v nadaljnjem besedilu: Odbor) za obdobje od 25. septembra 2012 do 24. septembra 2014.

(2)

Člani izvršujejo svojo funkcijo, dokler niso zamenjani ali ponovno imenovani.

(3)

Člane in nadomestne člane Odbora bi bilo treba imenovati za obdobje dveh let –

SPREJEL NASLEDNJI SKLEP:

Člen 1

Za člane in nadomestne člane Svetovalnega odbora za prosto gibanje delavcev se za obdobje od 25. septembra 2014 do 24. septembra 2016 imenujejo:

I.   PREDSTAVNIKI VLADE

Država

Člani

Nadomestni člani

Belgija

Gylvie GUELLUY

Jacques OUZIEL

Thierry LHOIR

Bolgarija

Hristo SIMEONOV

Tatiana GUEORGUIEVA

Dimitrina KOSTADINOVA

Češka

Kateřina ŠTĚPÁNKOVÁ

Eva DIANIŠKOVÁ

Eva NOVÁKOVÁ

Danska

Stig Hansen NØRGAARD

Rikke Mark SEERUP

Simone HEINECKE

Nemčija

Vera BADE

Johannes RASCHKA

Anne Katrin LUTZ

Estonija

Marit RAIST

Liis REITER

Kristi SUUR

Irska

Mary Joan KEHOE

Anthony MORRISSEY

Aedin DOYLE

Grčija

 

 

Hrvaška

Marija KNEŽEVIĆ KAJARI

Ivana GUBEROVIĆ

Aleksandra GAVRILOVIĆ

Španija

Paloma MARTÍNEZ GAMO

Miguel COLINA ROBLEDO

Rosalía SERRANO VELASCO

Francija

Magali MARTIN

Albert MARTINO

Laurent FRIBOULET

Italija

 

 

Ciper

 

 

Latvija

Ilze ZVĪDRIŅA

Kristaps ZIEDIŅŠ

Linda PAUGA

Litva

Rasa MALAIŠKIENĖ

Agnė PECIUKEVIČIENĖ

Inga LIUBERTĖ

Luksemburg

 

 

Madžarska

 

 

Malta

Mario SCHEMBRI

Nicola CINI

George CAMILLERI

Nizozemska

Onno BRINKMAN

Cristel van TILBURG

Mark JACOBS

Avstrija

Heinz KUTROWATZ

Martha ROJAS-PINEDA

Günter STICKLER

Poljska

Magdalena SWEKLEJ

Marcin WIATRÓW

Agnieszka ZDAK

Portugalska

 

 

Romunija

Auraş MARINESCU

Simona ŞTEFAN

Bogdan-Tiberius PAŞCA

Slovenija

Sonja MALEC

Grega MALEC

Mateja GOLJA

Slovaška

Zuzana KRCHŇAVÁ

Jaroslav KOVÁČ

 

Finska

Katri NISKANEN

Olli SORAINEN

Elina HIRTTIÖ

Švedska

Maria NORDIN SKULT

Madeleine ÖHBERG

Kristina EKBERG

Združeno kraljestvo

Janina CIECIORA

Deborah MORRISON

Jonathan PIGGINS


II.   PREDSTAVNIKI SINDIKATOV

Država

Člani

Nadomestni člani

Belgija

Koen MEESTERS

Hanne SANDERS

Jean-François MACOURS

Bolgarija

Atanaska TODOROVA

Daniel YANEV

 

Češka

Vít SAMEK

Pavel JANÍČKO

Petr ŠULC

Danska

Jørgen Rønnow BRUUN

Helle Hjort BENTZ

Käthe Munk RYOM

Nemčija

Alexandra KRAMER

Ina HINZER

Thomas BEMMANN

Estonija

Mare VIIES

Liina CARR

Aija MAASIKAS

Irska

Esther LYNCH

John DOUGLAS

 

Grčija

 

 

Hrvaška

Ana KRANJAC JULARIĆ

David Jakov BABIĆ

Ana MILIĆEVIĆ PEZELJ

Španija

Ana María CORRAL JUAN

Francisco GONZÁLEZ MORENO

Jose Antonio MORENO DÍAZ

Francija

Francine BLANCHE

Corinne MARES

Ommar BENFAID

Italija

 

 

Ciper

 

 

Latvija

Natalja MICKEVIČA

Kaspars RĀCENĀJS

Mārtiņš SVIRSKIS

Litva

Janina ŠVEDIENĖ

Janina MATUIZIENĖ

Ričardas GARUOLIS

Luksemburg

 

 

Madžarska

 

 

Malta

Ian Mark ZAMMIT

Jeremy J CAMILLERI

Paul PACE

Nizozemska

Caroline RIETBERGEN

Martijn HORDIJK

Henk BOSSCHER

Avstrija

Johannes PEYRL

Oliver RÖPKE

Lena KARASZ

Poljska

Jakub KUS

Krystyna CIEMNIAK

Bogdan OLSZEWSKI

Portugalska

 

 

Romunija

Corneliu CONSTANTINOAIA

Liviu APOSTOIU

Dragos FRUMOSU

Slovenija

Marko TANASIČ

Jakob POČIVAVŠEK

Nadja GÖTZ

Slovaška

Vlasta SZABOVÁ

Zdena DVORANOVÁ

Mária SVOREŇOVÁ

Finska

Eve KYNTÄJÄ

Heikki TAULU

Ralf SUND

Švedska

Thord INGESSON

Josefin EDSTRÖM

Sofia RÅSMAR

Združeno kraljestvo

Rosa CRAWFORD

Mohammed TAJ

Wilf SULLIVAN


III.   PREDSTAVNIKI ZDRUŽENJ DELODAJALCEV

Država

Člani

Nadomestni člani

Belgija

Michèle CLAUS

Hilde THYS

Monica DE JONGHE

Bolgarija

Ivan ZAHARIEV

Martin STOYANOV

Daniela SIMIDCHIEVA

Češka

Vladimíra DRBALOVÁ

Marie ZVOLSKÁ

Jitka HLAVÁČKOVÁ

Danska

Henning GADE

Flemming DREESEN

Karen ROIY

Nemčija

Alexander WILHELM

Christina BREIT

Carmen Eugenia BÂRSAN

Estonija

Piia SIMMERMANN

Katrin TRUVE

Mare HIIESALU

Irska

Tony DONOHOE

Kara McGANN

 

Grčija

 

 

Hrvaška

Milica JOVANOVIĆ

Milka KOSANOVIĆ

Nataša NOVAKOVIĆ

Španija

Helena MORALES DE LABRA

Patricia CIREZ MIQUELEIZ

Luis MÉNDEZ LÓPEZ

Francija

Garance PINEAU

Natacha MARQUET

Pascale DESSEN

Italija

 

 

Ciper

 

 

Latvija

Anita LĪCE

Ilona KIUKUCĀNE

Jolanta VJAKSE

Litva

Justinas USONIS

Aidas VAIČIULIS

Dovilė BAŠKYTĖ

Luksemburg

 

 

Madžarska

 

 

Malta

Lawrence MIZZI

Michael GALEA

John HUBER

Nizozemska

Rob SLAGMOLEN

A.P.M.G. SCHOENMAECKERS

G.A.M. Gerard VAN DER GRIND

Avstrija

Margit KREUZHUBER

Julia ENZELSBERGER

Kornelia LIENHART

Poljska

Monika GŁADOCH

Grzegorz BACZEWSKI

Andrzej STĘPNIKOWSKI

Portugalska

 

 

Romunija

Roxana PRODAN

Florian STAMATE

Liviu ROGOJINARU

Slovenija

Igor ANTAUER

Polona FINK RUŽIČ

Maja SKORUPAN

Slovaška

Radovan MAXIN

Peter MOLNÁR

Martin HOŠTÁK

Finska

Mikko RÄSÄNEN

Jenni RUOKONEN

Simopekka KOIVU

Švedska

Karin EKENGER

Carin RENGER

Patrik KARLSSON

Združeno kraljestvo

Sinead LAWRENCE

Rob WALL

Tom SALLIS

Člen 2

Svet bo pozneje imenoval še člane, ki trenutno še niso bili določeni.

Člen 3

Ta sklep začne veljati na dan sprejetja.

V Bruslju, 25. septembra 2014

Za Svet

Predsednik

F. GUIDI


(1)  UL L 141, 27.5.2011, str. 1.

(2)  Sklep Sveta z dne 4. oktobra 2012 o imenovanju članov in nadomestnih članov Svetovalnega odbora za prosto gibanje delavcev (UL C 302, 6.10.2012, str. 1).

(3)  Sklep Sveta z dne 20. novembra 2012 o imenovanju članov in nadomestnih članov Svetovalnega odbora za prosto gibanje delavcev za Italijo (UL C 360, 22.11.2012, str. 4).


Top