EUR-Lex Access to European Union law

Back to EUR-Lex homepage

This document is an excerpt from the EUR-Lex website

Document 32007E0248

Skupno stališče Sveta 2007/248/SZVP z dne 23. aprila 2007 o podaljšanju omejevalnih ukrepov proti Burmi/Mjanmaru

OJ L 107, 25.4.2007, p. 8–24 (BG, ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, IT, LV, LT, HU, NL, PL, PT, RO, SK, SL, FI, SV)
OJ L 4M , 8.1.2008, p. 409–425 (MT)
Special edition in Croatian: Chapter 18 Volume 003 P. 15 - 31

No longer in force, Date of end of validity: 30/04/2010

ELI: http://data.europa.eu/eli/compos/2007/248/oj

25.4.2007   

SL

Uradni list Evropske unije

L 107/8


SKUPNO STALIŠČE SVETA 2007/248/SZVP

z dne 23. aprila 2007

o podaljšanju omejevalnih ukrepov proti Burmi/Mjanmaru

SVET EVROPSKE UNIJE JE –

ob upoštevanju Pogodbe o Evropski uniji in zlasti člena 15 Pogodbe,

ob upoštevanju naslednjega:

(1)

Svet je 27. aprila 2006 sprejel Skupno stališče 2006/318/SZVP o podaljšanju omejevalnih ukrepov proti Burmi/Mjanmaru (1). Ti ukrepi so nadomestili prejšnje ukrepe, med katerimi so bili prvi sprejeti leta 1996 (2).

(2)

Glede na to, da se položaj človekovih pravic v Burmi/Mjanmaru ni izboljšal in da ni bilo vidnega napredka v smeri vseobsegajočega procesa demokratizacije, bi bilo treba omejevalne ukrepe iz Skupnega stališča 2006/318/SZVP podaljšati za nadaljnje obdobje 12 mesecev.

(3)

Posodobiti bi bilo treba seznam oseb, za katere veljajo omejevalni ukrepi, da bi se upoštevale spremembe v vladi, varnostnih službah, hierarhiji strank in upravi v Burmi/Mjanmaru ter osebni položaj oseb, na katere se nanašajo ukrepi –

SPREJEL NASLEDNJE SKUPNO STALIŠČE:

Člen 1

Skupno stališče 2006/318/SZVP se podaljša do 30. aprila 2008.

Člen 2

Priloga I Skupnega stališča 2006/318/SZVP se nadomesti z besedilom, ki se nahaja v Prilogi k temu skupnemu stališču.

Člen 3

To skupno stališče začne učinkovati z dnem sprejetja.

Člen 4

To skupno stališče se objavi v Uradnem listu Evropske unije.

V Luxembourgu, 23. aprila 2007

Za Svet

Predsednik

F.-W. STEINMEIER


(1)  UL L 116, 29.4.2006, str. 77.

(2)  Skupno stališče 96/635/SZVP (UL L 287, 8.11.1996, str. 1). Skupno stališče, kakor je bilo nazadnje spremenjeno s Skupnim stališčem 2002/831/SZVP (UL L 285, 23.10.2002, str. 7).


PRILOGA

„PRILOGA I

Seznam iz členov 4, 5 in 8

Opombe k tabeli:

1.

Vzdevki ali spremembe pri črkovanju so označeni s ‚tudi

A.   DRŽAVNI SVET ZA MIR IN RAZVOJ (SPDC)

 

Ime (in morebitni vzdevki)

Podatki za ugotavljanje identitete (funkcija/naziv, datum in kraj rojstva (d.r. in k.r.), številka potnega lista (št.p.l.)/osebne izkaznice (o.i.), soprog(a) ali sin/hčerka …)

Spol

(M/Ž)

A1a

Vrhovni poveljnik general Than Shwe

Predsednik, d.r. 2.2.1933

M

A1b

Kyaing Kyaing

Soproga vrhovnega poveljnika generala Thana Shweja

Ž

A1c

Thandar Shwe

Hči vrhovnega poveljnika generala Thana Shweja

Ž

A1ci

Major Zaw Phyo Win

Soprog Thandar Shwe Namestnik direktorja izvoznega oddelka, Ministrstvo za trgovino

M

A1d

Khin Pyone Shwe

Hči vrhovnega poveljnika generala Thana Shweja

Ž

A1e

Aye Aye Thit Shwe

Hči vrhovnega poveljnika generala Thana Shweja

Ž

A1f

Tun Naing Shwe tudi Tun Tun Naing

Sin vrhovnega poveljnika generala Thana Shweja

M

A1g

Khin Thanda

Soproga Tuna Nainga Shweja

Ž

A1h

Kyaing San Shwe

Sin vrhovnega poveljnika generala Thana Shweja

M

A1i

Dr Khin Win Sein

Soproga Kyainga Sana Shweja

Ž

A1j

Thant Zaw Shwe tudi Maung Maung

Sin vrhovnega poveljnika generala Thana Shweja

M

A1k

Dewar Shwe

Hči vrhovnega poveljnika generala Thana Shweja

Ž

A1l

Kyi Kyi Shwe

Hči vrhovnega poveljnika generala Thana Shweja

Ž

A2a

Namestnik vrhovnega poveljnika general Maung Aye

Podpredsednik, d.r. 25.12.1937

M

A2b

Mya Mya San

Soproga namestnika vrhovnega poveljnika generala Maunga Ayeja

Ž

A2c

Nandar Aye

Hči namestnika vrhovnega poveljnika generala Maunga Ayeja, soproga majorja Pyeja Aunga (D17g)

Ž

A3a

General Thura Shwe Mann

Poveljnik štaba, koordinator za posebne operacije (vojska, mornarica in zračne enote) d.r. 11.7.1947

Ž

A3b

Khin Lay Thet

Soproga generala Thura Shweja Manna d.r. 19.6.1947

Ž

A3c

Aung Thet Mann tudi Shwe Mann Ko Ko

Sin generala Thura Shweja Manna, podjetje Ayeya Shwe War Company d.r. 19.6.1977 št.p.l. – CM102233

M

A3d

Khin Hnin Thandar

Soproga Aunga Theta Manna

Ž

A3e

Toe Naing Mann

Sin Shweja Manna d.r. 29.6.1978

M

A3f

Zay Zin Latt

Soproga Toeja Nainga Manna; Hči Khina Shweja (glej J5a), d.r. 24.3.1981

Ž

A4a

Gen Soe Win

Predsednik vlade od 19.10.2004, rojen leta 1946

M

A4b

Than Than Nwe

Soproga Gena Soeja Wina

Ž

A5a

Generalporočnik Thein Sein

Sekretar 1 (od 19.10.2004) in generalov pribočnik

M

A5b

Khin Khin Win

Soproga generalporočnika Theina Seina

Ž

A6a

Generalporočnik (Thiha Thura) Tin Aung Myint Oo

(Thiha Thura je naziv) Glavni intendant

M

A6b

Khin Saw Hnin

Soproga generalporočnika Thiha Thura Tina Aunga Myinta Ooja

Ž

A7a

Generalporočnik Kyaw Win

Načelnik Urada za posebne operacije 2 (država Kayah), pokrovitelj USDA

M

A7b

San San Yee aka San San Yi

Soproga generalporočnika Kyawa Wina

Ž

A7c

Nyi Nyi Aung

Sin generalporočnika Kyawa Wina

M

A7d

San Thida Win

Soproga Nyija Nyija Aunga

Ž

A7e

Min Nay Kyaw Win

Sin generalporočnika Kyawa Wina

M

A7f

Dr Phone Myint Htun

Sin generalporočnika Kyawa Wina

M

A7g

San Sabai Win

Soproga Dr. Phoneja Myinta Htuna

Ž

A8a

Generalporočnik Tin Aye

Načelnik vojaških arzenalov, vodja UMEH

M

A8b

Kyi Kyi Ohn

Soproga generalporočnika Tina Ayeja

Ž

A8c

Zaw Min Aye

Sin generalporočnika Tin Ayeja

M

A9a

Generalporočnik Ye Myint

Načelnik Urada za posebne operacije 1 (Kachin, Chin, Sagaing, Magwe, Mandalay)

M

A9b

Tin Lin Myint

Soproga generalporočnika Yeja Myinta; d.r. 25.1.1947

Ž

A9c

Theingi Ye Myint

Hči generalporočnika Yeja Myinta

Ž

A9d

Aung Zaw Ye Myint

Sin generalporočnika Yeja Myinta, Yetagun Construction Co

M

A9e

Kay Khaing Ye Myint

Hči generalporočnika Yeja Myinta

Ž

A10a

Generalporočnik Aung Htwe

Načelnik usposabljanja oboroženih sil

M

A10b

Khin Hnin Wai

Soproga generalporočnika Aunga Htweja

Ž

A11a

Generalporočnik Khin Maung Than

Načelnik Urada za posebne operacije 3 (Pegu, Irrawaddy, Arakan)

M

A11b

Marlar Tint

Soproga generalporočnika Khina Maung Thana

Ž

A12a

Generalporočnik Maung Bo

Načelnik Urada za posebne operacije 4 (Karen, Mon, Tenasserim)

M

A12b

Khin Lay Myint

Soproga generalporočnika Maunga Boja

Ž

A12c

Kyaw Swa Myint

Sin generalporočnika Maunga Boja, poslovnež

M

A13a

Generalporočnik Myint Swe

Načelnik Urada za posebne operacije 5 (Naypyidaw, Rangun/Yangon)

M

A13b

Khin Thet Htay

Soproga generalporočnika Myinta Sweja

Ž


B.   REGIONALNI POVELJNIKI

 

Ime

Podatki za ugotavljanje identitete (vključno s poveljstvom)

Spol

(M/Ž)

B1a

Brigadni general Hla Htay Win

Rangun (Yangon)

M

B1b

Mar Mar Wai

Soproga brigadnega generala Hla Htaya Wina

Ž

B2a

Brigadni general Thaung Aye

vzhodna (Država Shan (jug))

M

B2b

Thin Myo Myo Aung

Soproga brigadnega generala Thunga Ayeja

Ž

B3a

Generalmajor Thar Aye tudi Tha Aye

severozahodna (Divizija Sagaing)

M

B3b

Wai Wai Khaing tudi Wei Wei Khaing

Soproga generalmajorja Thara Ayeja

Ž

B4a

Brigadni general Khin Zaw Oo

obalna (Divizija Tanintharyi)

M

B5a

Brigadni general Aung Than Htut

severovzhodna (Država Shan (sever))

M

B6a

Generalmajor Khin Zaw

centralna (Divizija Mandalay)

M

B6b

Khin Pyone Win

Soproga generalmajorja Khina Zawa

Ž

B6c

Kyi Tha Khin Zaw

Sin generalmajorja Khina Zawa

M

B6d

Su Khin Zaw

Hči generalmajorja Khina Zawa

Ž

B7a

Brigadni general Maung Shein

zahodna (Država Rakhine)

M

B8a

Generalmajor Thura Myint Aung

jugozahodna (Divizija Irrawaddy)

M

B8b

Than Than Nwe

Soproga generalmajorja Thura Myinta Aunga

Ž

B9a

Generalmajor Ohn Myint

severna (Država Kachin)

M

B9b

Nu Nu Swe

Soproga generalmajorja Ohna Myinta

Ž

B9c

Kyaw Thiha

Sin generalmajorja Ohna Myinta

M

B9d

Nwe Ei Ei Zin

soproga Kyawa Thihaja

Ž

B10a

Generalmajor Ko Ko

južna (Divizija Pegu)

M

B10b

Sao Nwan Khun Sum

Soproga generalmajorja Koja Koja

Ž

B11a

Brigadni general Thet Naing Win

jugovzhodna (Država Mon)

M

B12a

Generalmajor Min Aung Hlaing

Trikotnik (Država Shan (vzhod))

M

B13a

Brigadni general Wai Lwin

Naypyidaw (nov položaj regionalnega poveljnika)

M

B13b

Swe Swe Oo

Soproga brigadnega generala Waia Lwina

Ž

B13c

Wai Phyo

Sin brigadnega generala Waia Lwina

M

B13d

Lwin Yamin

Hči brigadnega generala Waia Lwina

Ž


C.   NAMESTNIKI REGIONALNIH POVELJNIKOV

 

Ime

Podatki za ugotavljanje identitete (vključno s poveljstvom)

Spol

(M/Ž)

C1a

Polkovnik Kyaw Kyaw Tun

Rangun (Yangon)

M

C1b

Khin May Latt

Soproga polkovnika Kyawa Kyawa Tuna

Ž

C2a

Brigadni general Nay Win

centralna

M

C2b

Nan Aye Mya

Soproga brigadnega generala Naya Wina

Ž

C3a

Brigadni general Tin Maung Ohn

severozahodna

M

C4a

Brigadni general San Tun

severna

M

C4b

Tin Sein

Soproga brigadnega generala Sana Tuna

Ž

C5a

Brigadni general Hla Myint

severovzhodna

M

C5b

Su Su Hlaing

Soproga brigadnega generala Hla Myinta

Ž

C6a

Brigadni general Wai Lin

Trikotnik

M

C7a

Brigadni general Win Myint

vzhodna

M

C8a

Polkovnik Zaw Min

jugovzhodna

M

C8b

Nyunt Nyunt Wai

Soproga polkovnika Zawa Mina

Ž

C9a

Brigadni general Hone Ngaing/Hon Ngai

obalna

M

C10a

Brigadni general Thura Maung Ni

južna

M

C10b

Nan Myint Sein

Soproga brigadnega generala Thura Maunga Nija

Ž

C11a

Brigadni general Tint Swe

jugozahodna

M

C11b

Khin Thaung

Soproga brigadnega generala Tinta Sweja

Ž

C11c

Ye Min tudi: Ye Kyaw Swar Swe

Sin brigadnega generala Tinta Sweja

M

C11d

Su Mon Swe

Soproga Yeja Mina

Ž

C12a

Brigadni general Tin Hlaing

zahodna

M


D.   MINISTRI

 

Ime

Podatki za ugotavljanje identitete (vključno z ministrstvom)

Spol

(M/Ž)

D3a

Generalmajor Htay Oo

Kmetijstvo in namakanje od 18.9.2004 (prej zadruge od 25.8.2003); Generalni sekretar USDA

M

D3b

Ni Ni Win

Soproga generalmajorja Htaya Ooja

Ž

D3c

Thein Zaw Nyo

Kadet. Sin generalmajorja Htaya Ooja

M

D4a

Brigadni general Tin Naing Thein

Trgovina (od 18.9.2004), prej namestnik ministra za gozdarstvo

M

D4b

Aye Aye

Soproga brigadnega generala Tina Nainga Theina

Ž

D5a

Generalmajor Saw Tun

Gradbeništvo, d.r. 8.5.1935 (od 15.6.1995)

M

D5b

Myint Myint Ko

Soproga generalmajorja Sawa Tuna; d.r. 11.1.1945

Ž

D5c

Me Me Tun

Hči generalmajorja Sawa Tuna, d.r. 26.10.1967 št.p.l. 415194

Ž

D5d

Maung Maung Lwin

Soprog Meja Meja Tuna; d.r. 2.1.1969

M

D6a

Generalmajor Tin Htut

Zadruge (od 15.5.2006)

M

D6b

Tin Tin Nyunt

Soproga generalmajorja Tina Htuta

Ž

D7a

Generalmajor Khin Aung Myint

Kultura (od 15.5.2006)

M

D7a

Khin Phyone

Soproga generalmajorja Khina Aunga Myinta

Ž

D8a

Dr. Chan Nyein

Education. Izobraževanje (od 10.8.2005) prej namestnik ministra za znanost in tehnologijo

M

D8b

Sandar Aung

Soproga dr. Chana Nyeina

Ž

D9a

Polkovnik Zaw Min

Električna energija (1) (od 15.5.2006)

M

D9b

Khin Mi Mi

Soproga polkovnika Zawa Mina

Ž

D10a

Brigadni general Lun Thi

Energetika (od 20.12.1997)

M

D10b

Khin Mar Aye

Soproga brigadnega generala Luna Thija

Ž

D10c

Mya Sein Aye

Hči brigadnega generala Luna Thija

Ž

D10d

Zin Maung Lun

Sin brigadnega generala Luna Thija

M

D10e

Zar Chi Ko

Soproga Zina Maunga Luna

Ž

D11a

Generalmajor Hla Tun

Finance in prihodki (od 1.2.2003)

M

D11b

Khin Than Win

Soproga generalmajorja Hla Tuna

Ž

D12a

Nyan Win

Zunanje zadeve (od 18.9.2004), prej namestnik vodje usposabljanja oboroženih sil, d.r. 22.1.1953

M

D12b

Myint Myint Soe

Soproga Nyana Wina

Ž

D13a

Brigadni general Thein Aung

Gozdarstvo (od 25.8.2003)

M

D13b

Khin Htay Myint

Soproga brigadnega generala Theina Aunga

Ž

D14a

Prof. Dr. Kyaw Myint

Zdravstvo (od 1.2.2003)

M

D14b

Nilar Thaw

Soproga prof. dr. Kyawa Myinta

Ž

D15a

Generalmajor Maung Oo

Notranje zadeve (od 5.11.2004)

M

D15b

Nyunt Nyunt Oo

Soproga generalmajorja Maunga Ooja

Ž

D16a

Generalmajor Maung Maung Swe

Ministrstvo za priseljence in prebivalstvo ter Ministrstvo za socialno varnost, pomoč in ponovno naselitev (od 15.5.2006)

M

D16b

Tin Tin Nwe

Soproga generalmajorja Maunga Maunga Sweja

Ž

D16c

Ei Thet Thet Swe

Hči generalmajorja Maunga Maunga Sweja

Ž

D16d

Kaung Kyaw Swe

Sin generalmajorja Maunga Maunga Sweja

M

D17a

Aung Thaung

Industrija 1 (od 15.11.1997)

M

D17b

Khin Khin Yi

Soproga Aunga Thaunga

Ž

D17c

Major Moe Aung

Sin Aunga Thaunga

M

D17d

Dr Aye Khaing Nyunt

Soproga majorja Moeja Aunga

Ž

D17e

Nay Aung

Sin Aunga Thaunga, poslovnež, generalni direktor, Aung Yee Phyoe Co. Ltd

M

D17f

Khin Moe Nyunt

Soproga Naya Aunga

Ž

D17g

Major Pyi Aung aka Pye Aung

Sin Aunga Thaunga (poročen z A2c)

M

D17h

Khin Ngu Yi Phyo

Hči Aunga Thaunga

Ž

D17i

Dr Thu Nanda Aung

Hči Aunga Thaunga

Ž

D17j

Aye Myat Po Aung

Hči Aunga Thaunga

Ž

D18a

Generalmajor Saw Lwin

Industrija 2 (od 14.11.1998)

M

D18b

Moe Moe Myint

Soproga generalmajorja Sawa Lwina

Ž

D19a

Brigadni general Kyaw Hsan

Informacije (od 13.9.2002)

M

D19b

Kyi Kyi Win

Soproga brigadnega generala Kyawa Hsana

Ž

D20a

Brigadni general Maung Maung Thein

Živinoreja in ribolov

M

D20b

Myint Myint Aye

Soproga brigadnega generala Maunga Maunga Theina

Ž

D20c

Min Thein

Sin brigadnega generala Maunga Maunga Theina

M

D21a

Brigadni general Ohn Myint

Rudarstvo (od 15.11.1997)

M

D21b

San San

Soproga brigadnega generala Ohna Myinta

Ž

D21c

Thet Naing Oo

Sin brigadnega generala Ohna Myinta

M

D21d

Min Thet Oo

Sin brigadnega generala Ohna Myinta

M

D22a

Soe Tha

Državno načrtovanje in gospodarski razvoj (od 20.12.1997)

M

D22b

Kyu Kyu Win

Soproga Soeja Thaja

Ž

D22c

Kyaw Myat Soe

Sin Soeja Thaja

M

D22d

Wei Wei Lay

Soproga Kyawa Myata Soeja

Ž

D22e

Aung Soe Tha

Sin Soeja Thaja

M

D23a

Polkovnik Thein Nyunt

Napredek obmejnih področij, nacionalne etnične in razvojne zadeve (od 15.11.1997), župan Naypyidawa

M

D23b

Kyin Khaing

Soproga polkovnika Theina Nyunta

Ž

D24a

Generalmajor Aung Min

Železniški promet (od 1.2.2003)

M

D24b

Wai Wai Thar aka Wai Wai Tha

Soproga generalmajorja Aunga Mina

Ž

D25a

Brigadni general Thura Myint Maung

Verske zadeve (od 25.8.2003)

M

D25b

Aung Kyaw Soe

Sin brigadnega generala Thura Myinta Maunga

M

D25c

Su Su Sandi

Soproga Aunga Kyawa Soeja

Ž

D25d

Zin Myint Maung

Hči brigadnega generala Thura Myinta Maunga

Ž

D26a

Thaung

Znanost in tehnologija, (od 11.1998) tudi delo (od 5.11.2004)

M

D26b

May Kyi Sein

Soproga Thaunga

Ž

D27a

Brigadni general Thura Aye Myint

Šport (od 29.10.1999)

M

D27b

Aye Aye

Soproga brigadnega generala Thura Ayeja Myinta

Ž

D27c

Nay Linn

Sin brigadnega generala Thura Ayeja Myinta

M

D28a

Brigadni general Thein Zaw

Minister za telekomunikacije, pošto in telegraf (od 10.5.2001)

M

D28b

Mu Mu Win

Soproga brigadnega generala Theina Zawa

Ž

D29a

Generalmajor Thein Swe

Promet (od 18.9.2004) (prej v uradu predsednika vlade od 25.8.2003)

M

D29b

Mya Theingi

Soproga generalmajorja Theina Sweja

Ž

D30a

Generalmajor Soe Naing

Minister za hotelirstvo in turizem (od 15.5.2006)

M

D30b

Tin Tin Latt

Soproga generalmajorja Soeja Nainga

Ž

D30c

Wut Yi Oo

Hči generalmajorja Soeja Nainga

Ž

D30d

Stotnik Htun Zaw Win

Soprog Wut Yi Oo

M

D30e

Yin Thu Aye

Hči generalmajorja Soeja Nainga

Ž

D30f

Yi Phone Zaw

Sin generalmajorja Soeja Nainga

M

D31a

Generalmajor Khin Maung Myint

Električna energija (2) (novo ministrstvo) (od 15.5.2006)

M

D31b

Win Win Nu

Soproga generalmajorja Khina Maunga Myinta

Ž


E.   NAMESTNIKI MINISTROV

 

Ime

Podatki za ugotavljanje identitete (vključno z ministrstvom)

Spol

(M/Ž)

E1a

Ohn Myint

Kmetijstvo in namakanje (od 15.11.1997)

M

E1b

Thet War

Soproga Ohna Myinta

Ž

E2a

Brigadni general Aung Tun

Trgovina (od 13.9.2003)

M

E3a

Brigadni general Myint Thein

Gradbeništvo (od 5.1.2000)

M

E3b

Mya Than

Soproga brigadnega generala Myinta Theina

Ž

E4a

U Tint Swe

Gradbeništvo (od 7.5.1998)

M

E5a

Generalmajor Aye Myint (od 15.5.2006)

Obramba

M

E6a

Myo Nyunt

Izobraževanje (od 8.7.1999)

M

E6b

Marlar Thein

Soproga Myoa Nyunta

Ž

E7a

Brigadni general Aung Myo Min

Izobraževanje (od 19.11.2003)

M

E7b

Thazin Nwe

Soproga brigadnega generala Aunga Myoa Mina

Ž

E8a

Myo Myint

Električna energija 1 (od 29.10.1999)

M

E8b

Tin Tin Myint

Soproga Myoa Myinta

Ž

E8c

Aung Khaing Moe

Sin Myoa Myinta, d.r. 25.6.1967 (verjetno se trenutno nahaja v Združenem kraljestvu; odšel pred vključitvijo na seznam)

M

E9a

Brigadni general Than Htay

Energetika (od 25.8.2003)

M

E9b

Soe Wut Yi

Soproga brigadnega generala Thana Htaya

Ž

E10a

Polkovnik Hla Thein Swe

Finance in prihodki (od 25.8.2003)

M

E10b

Thida Win

Soproga polkovnika Hla Theina Sweja

Ž

E11a

Kyaw Thu

Zunanje zadeve (od 25.8.2003), d.r. 15.8.1949

M

E11b

Lei Lei Kyi

Soproga Kyawa Thuja

Ž

E12a

Maung Myint

Zunanje zadeve (od 18.9.2004)

M

E12b

Dr Khin Mya Win

Soproga Maunga Myinta

Ž

E13a

Prof. Dr. Mya Oo

Zdravstvo (od 16.11.1997), d.r. 25.1.1940

M

E13b

Tin Tin Mya

Soproga prof. dr. Mye Ooja

Ž

E13c

Dr. Tun Tun Oo

Sin prof. dr. Mye Ooja, d.r. 26.7.1965

M

E13d

Dr. Mya Thuzar

Hči prof. dr. Mye Ooja; d.r. 23.9.1971

Ž

E13e

Mya Thidar

Hči prof. dr. Mye Ooja; d.r. 10.6.1973

Ž

E13f

Mya Nandar

Hči prof. dr. Mye Ooja; d.r. 29.5.1976

Ž

E14a

Brigadni general Phone Swe

Notranje zadeve (od 25.8.2003)

M

E14b

San San Wai

Soproga brigadnega generala Phona Sweja

Ž

E15a

Brigadni general Aye Myint Kyu

Hotelirstvo in turizem (od 16.11.1997)

M

E15b

Khin Swe Myint

Soproga brigadnega generala Aya Myinta Kyuja

Ž

E16a

Brigadni general Win Sein

Priseljenci in prebivalstvo (od novembra 2006)

M

E16b

Wai Wai Linn

Soproga brigadnega generala Wina Seina

Ž

E17a

Podpolkovnik Khin Maung Kyaw

Industrija 2 (od 5.1.2000)

M

E17b

Mi Mi Wai

Soproga podpolkovnika Khina Maunga Kyawa

Ž

E18a

Generalmajor Aung Kyi

Delo (od novembra 2006)

M

E18b

Thet Thet Swe

Soproga generalmajorja Aunga Kyija

Ž

E19a

Polkovnik Tin Ngwe

Napredek obmejnih področij, etnične in razvojne zadeve (od 25.8.2003)

M

E19b

Khin Mya Chit

Soproga polkovnika Tina Ngweja

Ž

E20a

Thura Thaung Lwin

(Thura je naziv), Železniški promet (od 16.11.1997)

M

E20b

Dr Yi Yi Htwe

Soproga Thura Thaunga Lwina

Ž

E21a

Brigadni general Thura Aung Ko

(Thura je naziv), Verske zadeve, član USDA CEC (od 17.11.1997)

M

E21b

Myint Myint Yee aka Yi Yi Myint

Soproga brigadnega generala Thura Aunga Koja

Ž

E22a

Kyaw Soe

Znanost in tehnologija (od 15.11.2004)

M

E23a

Polkovnik Thurein Zaw

Državno načrtovanje in gospodarski razvoj (od 10.8.2005)

M

E23b

Tin Ohn Myint

Soproga polkovnika Thureina Zawa

Ž

E24a

Brigadni general Kyaw Myint

Socialno varstvo, pomoč in ponovna naselitev (od 25.8.2003)

M

E24b

Khin Nwe Nwe

Soproga brigadnega generala Kyawa Myinta

Ž

E25a

Pe Than

Železniški promet (od 14.11.1998)

M

E25b

Cho Cho Tun

Soproga Peja Thana

Ž

E26a

Col Nyan Tun Aung

Promet (od 25.8.2003)

M

E26b

Wai Wai

Soproga polkovnika Nyana Tuna Aunga

Ž

E27a

Dr Paing Soe

Zdravstvo (dodatni namestnik ministra) (od 15.5.2006)

M


F.   DRUGA IMENOVANJA V ZVEZI S TURIZMOM

 

Ime

Podatki za ugotavljanje identitete (vključno s položajem)

Spol

(M/Ž)

F1a

Capt. (Ret’d.) Htay Aung

Generalni direktor direktorata za hotelirstvo in turizem (glavni direktor hotelirskih in turističnih storitev v Mjanmaru do avgusta 2004)

M

F2a

Tin Maung Shwe

Namestnik generalnega direktorja, direktorat za hotelirstvo in turizem

M

F3a

Soe Thein

Glavni direktor, hotelirske in turistične storitve v Mjanmaru, od oktobra 2004 (prej generalni direktor)

M

F4a

Khin Maung Soe

Generalni direktor

M

F5a

Tint Swe

Generalni direktor

M

F6a

Podpolkovnik Yan Naing

Generalni direktor, ministrstvo za hotelirstvo in turizem

M

F7a

Kyi Kyi Aye

Direktorica za spodbujanje turizma, ministrstvo za hotelirstvo in turizem

Ž


G.   VIŠJI ČASTNIKI (BRIGADNI GENERALI IN VIŠJI ČINI)

 

Ime

Podatki za ugotavljanje identitete (vključno s funkcijo)

Spol

(M/Ž)

G1a

Generalmajor Hla Shwe

Namestnik generalovega pribočnika

M

G2a

Generalmajor Soe Maung

Sodnik pravobranilec

M

G3a

Brigadni general Thein Htaik aka Hteik

Generalni inšpektor

M

G4a

Generalmajor Saw Hla

Poveljnik vojaške policije

M

G4b

Cho Cho Maw

Soproga generalmajorja Sawa Hlaja

Ž

G5a

Generalmajor Htin Aung Kyaw

Namestnik glavnega intendanta

M

G5b

Khin Khin Maw

Soproga generalmajorja Htina Aunga Kyawa

Ž

G6a

Generalmajor Lun Maung

Glavni revizor

M

G7a

Generalmajor Nay Win

Vojaški pomočnik predsednika SPDC

M

G8a

Generalmajor Hsan Hsint

General za vojaška imenovanja; d.r. 1951

M

G8b

Khin Ma Lay

Soproga generalmajorja Hsana Hsinta

Ž

G8c

Okkar San Sint

Sin generalmajorja Hsana Hsinta

M

G9a

Generalmajor Hla Aung Thein

Poveljnik vojaškega tabora, Rangun

M

G9b

Amy Khaing

Soproga Hla Aunga Theina

Ž

G10a

Generalmajor Ye Myint

Načelnik za vojaško-varnostne zadeve

M

G10b

Myat Ngwe

Soproga generalmajorja Yea Myinta

Ž

G11a

Brigadni general Mya Win

Načelnik, Višja šola za nacionalno obrambo

M

G12a

Brigadni general Tun Tun Oo

Direktor za stike z javnostjo in psihološko vojno

M

G13a

Generalmajor Thein Tun

Direktor za zveze; član Upravnega odbora za sklicevanje nacionalnega konventa

M

G14a

Generalmajor Than Htay

Direktor za zaloge in promet

M

G15a

Generalmajor Khin Maung Tint

Direktor za varstvo tiskovin

M

G16a

Generalmajor Sein Lin

Direktor, Ministrstvo za obrambo (natančno delovno mesto neznano); prej direktor materialno-tehničnega oddelka

M

G17a

Generalmajor Kyi Win

Direktor topniškega in oklopnega oddelka, član uprave UMEHL

M

G18a

Generalmajor Tin Tun

Direktor za vojaško inženirstvo

M

G19a

Generalmajor Aung Thein

Direktor za ponovno naselitev

M

G19b

Htwe Yi

Soproga generalmajorja Aunga Theina

Ž

G20a

Brigadni general Zaw Win

Namestnik načelnika usposabljanja oboroženih sil

M

G21a

Brigadni general Than Maung

Namestnik načelnika višje šole za nacionalno obrambo

M

G22a

Brigadni general Win Myint

Rektor tehnološke akademije služb za obrambo

M

G23a

Brigadni general Yar Pyae

Rektor; Medicinska akademija služb za obrambo

M

G24a

Brigadni general Than Sein

Načelnik, Bolnišnica služb za obrambo, Mingaladon, d.r. 1.2.1946, Bago

M

G24b

Rosy Mya Than

Soproga brigadnega generala Thana Seina

Ž

G25a

Brigadni general Win Than

Direktor za javna naročila in generalni direktor Union of Myanmar Economic Holdings (prej generalmajor Win Hlaing, K1a)

M

G26a

Brigadni general Than Maung

Direktor službe za ljudsko milico in obmejne sile

M

G27a

Generalmajor Khin Maung Win

Direktor za obrambno industrijo

M

G28a

Brigadni general Kyaw Swa Khine

Direktor za obrambno industrijo

M

G29a

Brigadni general Win Aung

Član odbora za izbor in usposabljanje javnih uslužbencev

M

G30a

Brigadni general Soe Oo

Član odbora za izbor in usposabljanje javnih uslužbencev

M

G31a

Brigadni general Nyi Tun aka Nyi Htun

Član odbora za izbor in usposabljanje javnih uslužbencev

M

G32a

Brigadni general Kyaw Aung

Član odbora za izbor in usposabljanje javnih uslužbencev

M

G33a

Generalmajor Myint Hlaing

Načelnik štaba (zračna obramba) (še ni član SPDC; imenovanje se pričakuje v bližnji prihodnosti)

M

G33b

Khin Thant Sin

Soproga generalmajorja Myinta Hlainga

Ž

G33c

Hnin Nandar Hlaing

Hči generalmajorja Myinta Hlainga

Ž

G33d

Thant Sin Hlaing

Sin generalmajorja Myinta Hlainga

M

G34a

Generalmajor Mya Win

Direktor, Ministrstvo za obrambo

M

G35a

Generalmajor Tin Soe

Direktor, Ministrstvo za obrambo

M

G36a

Generalmajor Than Aung

Direktor, Ministrstvo za obrambo

M

G37a

Generalmajor Ngwe Thein

Ministrstvo za obrambo

M

Mornarica

G38a

Viceadmiral Soe Thein

Glavni poveljnik (mornarica)

M

G38b

Khin Aye Kyin

Soproga viceadmirala Soeja Theina

Ž

G38c

Yimon Aye

Hči viceadmirala Soeja Theina; d.r. 12.7.1980

Ž

G38d

Aye Chan

Sin viceadmirala Soeja Theina; d.r. 23.9.1973

M

G38e

Thida Aye

Hči viceadmirala Soeja Theina; d.r. 23.3.1979

Ž

G39a

Komodor Nyan Tun

Načelnik štaba (mornarica), član uprave UMEHL

M

G39b

Khin Aye Myint

Soproga Nyana Tuna

Ž

G40a

Komodor Win Shein

Poveljnik, generalni štab usposabljanja za mornarico

M

Vojaško letalstvo

G41a

Generalporočnik Myat Hein

Glavni poveljnik (zračne sile)

M

G41b

Htwe Htwe Nyunt

Soproga generalporočnika Myata Heina

Ž

G42a

Brigadni general Ye Chit Pe

Štab glavnega poveljnika zračnih sil, Mingaladon

M

G43a

Brigadni general Khin Maung Tin

Načelnik Letalske šole Shande, Meiktila

M

G44a

Brigadni general Zin Yaw

Načelnik štaba (zračne sile), član uprave UMEHL

M

G44b

Khin Thiri

Soproga brigadnega generala Zina Yawa

Ž

Divizije lahke pehote (LID) (tisti, ki imajo čin brigadnega generala)

G45a

Brigadni general Hla Min

11 LID

M

G46a

Brigadni general Tun Nay Lin

22 LID

M

G47a

Brigadni general Tin Tun Aung

33 LID, Sagaing

M

G48a

Brigadni general Hla Myint Shwe

44 LID

M

G49a

Brigadni general Win Myint

77 LID, Bago

M

G50a

Brigadni general Tin Oo Lwin

99 LID, Meiktila

M

Drugi brigadni generali

G51a

Brigadni general Htein Win

Oporišče Taikkyi

M

G52a

Brigadni general Khin Maung Aye

Poveljnik oporišča Meiktila

M

G53a

Brigadni general Kyaw Oo Lwin

Poveljnik oporišča Kalay

M

G54a

Brigadni general Khin Zaw Win

Oporišče Khamaukgyi

M

G55a

Brigadni general Kyaw Aung

Južna vojaška regija, poveljnik oporišča Toungoo

M

G56a

Brigadni general Thet Oo

Poveljnik vojaškega operativnega poveljništva-16

M

G57a

Brigadni general Myint Hein

Vojaško operativno poveljništvo-3, oporišče Mogaung

M

G58a

Brigadni general Tin Ngwe

Ministrstvo za obrambo

M

G59a

Brigadni general Myo Lwin

Vojaško operativno poveljništvo-7, oporišče Pekon

M

G60a

Brigadni general Myint Soe

Vojaško operativno poveljništvo-5, oporišče Taungup

M

G61a

Brigadni general Myint Aye

Vojaško operativno poveljništvo-9, oporišče Kyauktaw

M

G62a

Brigadni general Nyunt Hlaing

Vojaško operativno poveljništvo-17, oporišče Mong Pan

M

G63a

Brigadni general Ohn Myint

Država Mon, član USDA CEC

M

G64a

Brigadni general Soe Nwe

Vojaško operativno poveljništvo-21, oporišče Bhamo

M

G65a

Brigadni general Than Tun

Poveljnik oporišča Kyaukpadaung

M

G66a

Brigadni general Than Tun Aung

Regionalno operativno poveljništvo-Sittwe

M

G67a

Brigadni general Thaung Htaik

Poveljnik oporišča Aungban

M

G68a

Brigadni general Thein Hteik

Vojaško operativno poveljništvo-13, oporišče Bokpyin

M

G69a

Brigadni general Thura Myint Thein

Taktično operativno poveljništvo v Namhsanu

M

G70a

Brigadni general Win Aung

Poveljnik oporišča Mong Hsat

M

G71a

Brigadni general Myo Tint

Častnik s posebnimi nalogami, ministrstvo za promet

M

G72a

Brigadni general Thura Sein Thaung

Častnik s posebnimi nalogami, ministrstvo za socialno varstvo

M

G73a

Brigadni general Phone Zaw Han

Major v Mandalayu od februarja 2005, prej poveljnik v Kyaukmeju

M

G74a

Brigadni general Win Myint

Poveljnik oporišča Pyinmana

M

G75a

Brigadni general Kyaw Swe

Poveljnik oporišča Pyin Oo Lwin

M

G76a

Brigadni general Soe Win

Poveljnik oporišča Bahtoo

M

G77a

Brigadni general Thein Htay

Ministrstvo za obrambo

M


H.   VOJAŠKI ČASTNIKI, KI VODIJO ZAPORE IN POLICIJO

 

Ime

Podatki za ugotavljanje identitete (vključno s funkcijo)

Spol

(M/Ž)

H1a

Generalmajor Khin Yi

Generalni direktor policijskih sil v Mjanmaru

M

H1b

Khin May Soe

Soproga generalmajorja Khina Yija

Ž

H2a

Zaw Win

Generalni direktor oddelka za zapore (ministrstvo za notranje zadeve) od avgusta 2004, prej namestnik generalnega direktorja policijskih sil v Mjanmaru in nekdanji brigadni general. Nekdanja vojaška oseba.

M

H3a

Aung Saw Win

Generalni direktor, Urad za posebne preiskave

M


I.   ZDRUŽENJE ZA SKUPNO SOLIDARNOST IN RAZVOJ (USDA)

(višji uslužbenci USDA, ki niso omenjeni na drugem mestu)

 

Ime

Podatki za ugotavljanje identitete (vključno s funkcijo)

Spol

(M/Ž)

I1a

Brigadni general Aung Thein Lin

Župan in predsednik razvojnega odbora mesta Yangon (sekretar)

M

I1b

Khin San Nwe

Soproga brigadnega generala Aunga Theina Lina

Ž

I1b

Thidar Myo

Hči brigadnega generala Aunga Theina Lina

Ž

I2a

Polkovnik Maung Par

Podžupan razvojnega odbora mesta Yangon (član CEC)

M

I2b

Khin Nyunt Myaing

Soproga polkovnika Maunga Para

Ž

I2c

Naing Win Par

Sin polkovnika Maunga Para

M


J.   OSEBE, KI IMAJO KORISTI OD VLADNE GOSPODARSKE POLITIKE

 

Ime

Podatki za ugotavljanje identitete (vključno s podjetjem)

Spol

(M/Ž)

J1a

Tay Za

Generalni direktor, Htoo Trading Co; d.r. 18.7.1964; št.p.l. 306869, o.i. MYGN 006415. Oče U Myint Swe (6.11.1924), mati Daw Ohn (12.8.1934)

M

J1b

Thidar Zaw

Soproga Taya Zaja; d.r. 24.2.1964, o.i. KMYT 006865, št.p.l. 275107. Starši Zaw Nyunt (pokojni), Htoo (pokojna)

Ž

J1c

Pye Phyo Tay Za

Sin Taya Zaja (J1a); d.r. 29.1.1987

M

J2a

Thiha

Brat Taya Zaja (J1a). d.r. 24.6.1960, direktor Htoo Trading. Distributer cigaret London (Myawaddy Trading)

M

J2b

Shwe Shwe

Soproga Thihaja

Ž

J3a

Aung Ko Win tudi Saya Kyaung

Kanbawza Bank

M

J3b

Nan Than Htwe

Soproga Aunga Koa Wina

Ž

J4a

Tun Myint Naing tudi Steven Law

Asia World Co.

M

J4b

(Ng) Seng Hong

Soproga Tuna Myinta Nainga

Ž

J5a

Khin Shwe

Zaykabar Co; d.r. 21.1.1952. Glej tudi A3f

M

J5b

San San Kywe

Soproga Khina Shweja

Ž

J5c

Zay Thiha

Sin Khina Shweja, d.r. 1.1.1977

M

J6a

Htay Myint

Yuzana Co., d.r. 6.2.1955

M

J6b

Aye Aye Maw

Soproga Htaya Myinta; d.r. 17.11.1957

Ž

J7a

Kyaw Win

Shwe Thanlwin Trading Co.

M

J7b

Nan Mauk Loung Sai tudi Nang Mauk Lao Hsai

soproga Kyawa Wina

Ž

J10a

Generalmajor (v pokoju) Nyunt Tin

Nekdanji minister za kmetijstvo in namakanje, upokojen septembra 2004

M

J10b

Khin Myo Oo

Soproga generalmajorja (v pokoju) Nyunta Tina

Ž

J10c

Kyaw Myo Nyunt

Sin generalmajorja (v pokoju) Nyunta Tina

M

J10d

Thu Thu Ei Han

Hči generalmajorja (v pokoju) Nyunta Tina

Ž


K.   PODJETJA V LASTI VOJSKE

 

Ime

Podatki za ugotavljanje identitete (vključno s podjetjem)

Spol

(M/Ž)

K1a

Generalmajor (v pokoju) Win Hlaing

Nekdanji generalni direktor, Union of Myanmar Economic Holdings, Myawaddy Bank

M

K1b

Ma Ngeh

Hči generalmajorja (v pokoju) Wina Hlainga

Ž

K1c

Zaw Win Naing

Glavni direktor Kambawza Bank. Soprog Maje Ngehe (K1b) in nečak Aung Ko Wina (J3a)

M

K1d

Win Htway Hlaing

Sin generalmajorja (v pokoju) Wina Hlainga, zastopnik podjetja KESCO

M

K2

Polkovnik Ye Htut

Myanmar Economic Corporation

M

K3a

Polkovnik Myint Aung

Glavni direktor, Myawaddy Trading Co. d.r. 11.8.1949

M

K3b

Nu Nu Yee

Soproga Myinta Aunga, laboratorijski tehnik, d.r. 11.11.1954

Ž

K3c

Thiha Aung

Sin Myinta Aunga, zaposlenega pri firmi Schlumberger, d.r. 11.6.1982, št.p.l. 795543

M

K3d

Nay Linn Aung

Sin Myinta Aunga, pomorščak, d.r. 11.4.1981

M

K4a

Polkovnik Myo Myint

Glavni direktor, Bandoola Transportation Co.

M

K5a

Polkovnik (v pokoju) Thant Zin

Glavni direktor, Myanmar Land and Development

M

K6a

Podpolkovnik (v pokoju) Maung Maung Aye

UMEHL, predsednik Myanmar Breweries

M

K7a

Polkovnik Aung San

Glavni direktor, Hsinmin Cement Plant Construction Project

M“


Top