EUR-Lex Access to European Union law

Back to EUR-Lex homepage

This document is an excerpt from the EUR-Lex website

Document 32007D0651

2007/651/ES: Sklep Sveta z dne 1. oktobra 2007 o imenovanju nemškega člana in dveh nadomestnih članov Odbora regij

OJ L 262, 9.10.2007, p. 29–29 (BG, ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, IT, LV, LT, HU, MT, NL, PL, PT, RO, SK, SL, FI, SV)

No longer in force, Date of end of validity: 25/01/2010

ELI: http://data.europa.eu/eli/dec/2007/651/oj

9.10.2007   

SL

Uradni list Evropske unije

L 262/29


SKLEP SVETA

z dne 1. oktobra 2007

o imenovanju nemškega člana in dveh nadomestnih članov Odbora regij

(2007/651/ES)

SVET EVROPSKE UNIJE JE –

ob upoštevanju Pogodbe o ustanovitvi Evropske skupnosti in zlasti člena 263 Pogodbe,

ob upoštevanju predloga nemške vlade,

ob upoštevanju naslednjega:

(1)

Svet je 24. januarja 2006 sprejel Sklep št. 2006/116/ES (1) o imenovanju članov in nadomestnih članov Odbora regij za obdobje od 26. januarja 2006 do 25. januarja 2010.

(2)

Zaradi izteka mandata ge. SPECKERT se je sprostilo mesto člana Odbora regij. Dve mesti nadomestnih članov Odbora regij sta se sprostili zaradi izteka mandata ge. SPIESS in ge. WISCHER –

SKLENIL:

Člen 1

Za preostanek mandata, ki se izteče 25. januarja 2010, se v Odbor regij imenujejo:

(a)

za člana:

g. Reinhard LOSKE, Senator für Umwelt, Bau, Verkehr und Europa der Freien Hansestadt Bremen, ki nadomesti ga. Sandro SPECKERT;

in

(b)

za nadomestna člana:

g. Hermann KUHN, Mitglied der Bremischen Bürgerschaft (Landtag), ki nadomesti go. Iris SPIESS, in

ga. Manuela MAHNKE, Mitglied der Bremischen Bürgerschaft (Landtag), ki nadomesti go. Christino WISCHER.

Člen 2

Ta sklep začne učinkovati na dan sprejetja.

V Luxembourgu, 1. oktobra 2007

Za Svet

Predsednik

M. LINO


(1)  UL L 56, 25.2.2006, str. 75.


Top