|
19.5.2015 |
SK |
Úradný vestník Európskej únie |
C 164/1 |
Výkaz príjmov a výdavkov Európskej agentúry pre bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci na rozpočtový rok 2015 – Opravný rozpočet č. 1
(2015/C 164/01)
PRÍJMY
|
Hlava Kapitola |
Položka |
Rozpočet 2015 |
Opravný rozpočet č. 1 |
Nová suma |
|
1 |
||||
|
DOTÁCIA EURÓPSKEJ ÚNIE |
||||
|
1 0 |
DOTÁCIA EURÓPSKEJ ÚNIE |
15 110 660 |
|
15 110 660 |
|
|
Hlava 1 – Súčet |
15 110 660 |
|
15 110 660 |
|
2 |
||||
|
OSTATNÉ DOTÁCIE |
||||
|
2 0 |
OSTATNÉ DOTÁCIE |
160 100 |
|
160 100 |
|
2 2 |
ĎALŠIE DOTÁCIE PRE KONKRÉTNE PROJEKTY |
p.m. |
1 641 766 |
1 641 766 |
|
|
Hlava 2 – Súčet |
160 100 |
1 641 766 |
1 801 866 |
|
5 |
||||
|
RÔZNE PRÍJMY |
||||
|
5 0 |
VÝNOSY Z PREDAJA HNUTEĽNÉHO A NEHNUTEĽNÉHO MAJETKU |
p.m. |
|
p.m. |
|
5 2 |
PRÍJMY Z INVESTÍCIÍ ALEBO POSKYTNUTÝCH PÔŽIČIEK, BANKOVÝCH ÚROKOV A INÝCH POLOŽIEK |
p.m. |
|
p.m. |
|
5 4 |
RÔZNE PRÍJMY |
p.m. |
|
p.m. |
|
5 9 |
INÝ PRÍJEM ZO SPRÁVNEJ ČINNOSTI |
p.m. |
|
p.m. |
|
|
Hlava 5 – Súčet |
p.m. |
|
p.m. |
|
6 |
||||
|
PRÍJMY ZO SLUŽIEB VYKONANÝCH ZA PLATBU |
||||
|
6 0 |
PRÍJMY ZO SLUŽIEB VYKONANÝCH ZA PLATBU |
p.m. |
|
p.m. |
|
|
Hlava 6 – Súčet |
p.m. |
|
p.m. |
|
|
CELKOVÝ SÚČET |
15 270 760 |
1 641 766 |
16 912 526 |
VÝDAVKY
|
Hlava Kapitola |
Položka |
Rozpočtové prostriedky 2015 |
Opravný rozpočet č. 1 |
Nová suma |
|
1 |
||||
|
ZAMESTNANCI |
||||
|
1 1 |
ZAMESTNANCI V AKTÍVNOM PRACOVNOM POMERE |
5 558 200 |
|
5 558 200 |
|
1 4 |
SOCIÁLNA A ZDRAVOTNÍCKA INFRAŠTRUKTÚRA |
33 000 |
|
33 000 |
|
1 5 |
MOBILITA |
15 000 |
|
15 000 |
|
1 6 |
SOCIÁLNA STAROSTLIVOSŤ |
p.m. |
|
p.m. |
|
1 8 |
ZJEDNOTENIE NAHROMADENÝCH STRÁT |
p.m. |
|
p.m. |
|
1 9 |
DÔCHODKY A ODSTUPNÉ PRI SKONČENÍ PRACOVNÉHO POMERU |
p.m. |
|
p.m. |
|
|
Hlava 1 – Súčet |
5 606 200 |
|
5 606 200 |
|
2 |
||||
|
VÝDAVKY NA BUDOVY, ZARIADENIA A INÉ PREVÁDZKOVÉ NÁKLADY |
||||
|
2 0 |
NÁJOM BUDOV A S TÝM SÚVISIACE NÁKLADY |
637 805 |
|
637 805 |
|
2 1 |
INFORMAČNÉ TECHNOLÓGIE |
505 800 |
|
505 800 |
|
2 2 |
HNUTEĽNÝ MAJETOK A S TÝM SÚVISIACE NÁKLADY |
39 150 |
|
39 150 |
|
2 3 |
BEŽNÉ SPRÁVNE VÝDAVKY |
54 500 |
|
54 500 |
|
2 4 |
POŠTOVNÉ A TELEKOMUNIKÁCIE |
134 500 |
|
134 500 |
|
|
Hlava 2 – Súčet |
1 371 755 |
|
1 371 755 |
|
3 |
||||
|
PREVÁDZKOVÉ VÝDAVKY |
||||
|
3 2 |
KOMUNIKÁCIA, ORGANIZOVANIE KAMPANÍ A PROPAGÁCIA |
3 722 000 |
|
3 722 000 |
|
3 3 |
VYTVÁRANIE SIETÍ A KOORDINÁCIA |
1 570 805 |
|
1 570 805 |
|
3 4 |
PREVENCIA A VÝSKUM |
3 000 000 |
|
3 000 000 |
|
|
Hlava 3 – Súčet |
8 292 805 |
|
8 292 805 |
|
4 |
||||
|
VÝDAVKY NA USKUTOČŇOVANIE OSOBITNÝCH PROJEKTOV FINANCOVANÝCH INÝMI ŠPECIFICKÝMI DOTÁCIAMI |
||||
|
4 7 |
ZDRAVIE A BEZPEČNOSŤ STARŠÍCH PRACOVNÍKOV PRI PRÁCI |
p.m. |
1 343 841 |
1 343 841 |
|
4 8 |
ENPI — NÁSTROJ EURÓPSKEHO SUSEDSTVA A PARTNERSTVA |
p.m. |
297 925 |
297 925 |
|
4 9 |
NOVÝ PROGRAM IPA II |
|
|
p.m. |
|
|
Hlava 4 – Súčet |
p.m. |
1 641 766 |
1 641 766 |
|
5 |
||||
|
REZERVA |
||||
|
5 0 |
REZERVA |
p.m. |
|
p.m. |
|
|
Hlava 5 – Súčet |
p.m. |
|
p.m. |
|
|
CELKOVÝ SÚČET |
15 270 760 |
1 641 766 |
16 912 526 |
Plán pracovných miest
|
Kategória a trieda |
2013 |
2014 |
2015 |
||
|
31.12.2013 |
Schválené |
31.12.2014 |
Schválené |
Schválené |
|
|
AD 16 |
— |
— |
— |
— |
— |
|
AD 15 |
— |
— |
— |
— |
— |
|
AD 14 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
|
AD 13 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
|
AD 12 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
|
AD 11 |
1 |
1 |
1 |
1 |
2 |
|
AD 10 |
2 |
3 |
2 |
3 |
2 |
|
AD 9 |
2 |
1 |
1 |
1 |
2 |
|
AD 8 |
4 |
5 |
5 |
6 |
6 |
|
AD 7 |
5 |
5 |
6 |
5 |
5 |
|
AD 6 |
7 |
6 |
5 |
5 |
4 |
|
AD 5 |
— |
— |
— |
— |
— |
|
Trieda AD – spolu |
24 |
24 |
23 |
24 |
24 |
|
AST 11 |
— |
— |
— |
— |
— |
|
AST 10 |
— |
— |
— |
— |
— |
|
AST 9 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
|
AST 8 |
— |
— |
— |
— |
— |
|
AST 7 |
— |
1 |
— |
1 |
1 |
|
AST 6 |
— |
1 |
1 |
1 |
2 |
|
AST 5 |
4 |
1 |
3 |
2 |
4 |
|
AST 4 |
7 |
6 |
8 |
8 |
5 |
|
AST 3 |
3 |
6 |
2 |
3 |
2 |
|
AST 2 |
1 |
3 |
2 |
2 |
3 |
|
AST 1 |
2 |
1 |
— |
1 |
— |
|
Trieda AST – spolu |
18 |
20 |
17 |
19 |
18 |
|
AST/SC6 |
|
|
|
|
|
|
AST/SC5 |
|
|
|
|
|
|
AST/SC4 |
|
|
|
|
|
|
AST/SC3 |
|
|
|
|
|
|
AST/SC2 |
|
|
|
|
|
|
AST/SC1 |
|
|
|
|
|
|
Trieda AST/SC – spolu |
|
|
|
|
|
|
Hlavný súčet |
42 |
44 |
40 |
43 |
42 |
Odhadovaný počet zmluvných zamestnancov (vyjadrený v ekvivalentoch plného pracovného úväzku) a dočasne vyslaných národných odborníkov
|
Počet pracovných miest pre zmluvných zamestnancov |
31.12.2013 |
31.12.2014 |
2015 |
|
FG IV |
2 |
2 |
2 |
|
FG III |
11 |
12 |
12 |
|
FG II |
11 |
10 |
10 |
|
FG I |
— |
— |
— |
|
Spolu FG |
24 |
24 |
24 |
|
Počet pracovných miest pre vyslaných národných odborníkov |
— |
— |
— |
|
Spolu |
24 |
24 |
24 |