EUR-Lex Access to European Union law

Back to EUR-Lex homepage

This document is an excerpt from the EUR-Lex website

Document 52005XC0319(03)

Udelenie licencií pre širokopásmové rádiové frekvencie typu P-MP (Point-Multipoint) — Konania na udelenie licencií pre širokopásmové frekvencie rádiových sietí typu P-MP

OJ C 68, 19.3.2005, p. 28–28 (ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, IT, LV, LT, HU, NL, PL, PT, SK, SL, FI, SV)

19.3.2005   

SK

Úradný vestník Európskej únie

C 68/28


Udelenie licencií pre širokopásmové rádiové frekvencie typu P-MP (Point-Multipoint)

Konania na udelenie licencií pre širokopásmové frekvencie rádiových sietí typu P-MP

(2005/C 68/05)

„Ministero delle Comunicazioni della Repubblica Italiana“ (Ministerstvo komunikácie v Talianskej republike), „Direzione Generale per i Servizi di Comunicazione Elettronica e di Radiodiffusione“ týmto oznamuje, že konanie na udelenie licencií pre širokopásmové frekvencie rádiových sietí typu P-MP (Point-Multipoint) bolo zverejnené prostredníctvom oznámenia v „Gazzetta Ufficiale della Repubblica Italiana“ č. 45 zo dňa 24.2.2005, „Parte seconda“ (Časť II), „Foglio delle Inserzioni“ (v klasifikovanej sekcii), v súlade s úvahou č. 195/04/CONS zo dňa 23.6.2004„Autorità per le Garanzie nelle Comunicazioni“.

Licencie pre oblasti geografického pokrytia zodpovedajúce oblastiam jednotlivých talianskych regiónov alebo autonómnych provincií Trento a Bolzano, sú k dispozícii pre:

a)

spektrálne zdroje v pásme 24,5-26,5 GHz: tieto sa skladajú zo samostatných blokov rovných 56 MHz pre každý úsek pásma, ktoré môžu byť použité v kanáloch šírky najviac 28 MHz, a sú k dispozícii pre každú oblasť geografického pokrytia v množstve určenom nižšie:

6

:

Abruzzo, Basilicata, Calabria, Friuli Venezia Giulia, Valle d'Aosta;

5

:

Campania, Emilia Romagna, Lazio, Lombardy, Marche, Molise, Piemont, Puglia, Sardínia, Sicília;

4

:

autonómna provincia Bolzano, Liguria, Toskánsko, autonómna provincia Trento;

3

:

Benátky;

b)

spektrálne zdroje v pásme 27,5-29,5 GHz: tieto sa skladajú zo samostatných blokov rovných 112 MHz pre každý úsek pásma, ktoré môžu byť použité v kanáloch šírky najviac 28 MHz; dva sú k dispozícii pre každú oblasť geografického pokrytia.

40 kalendárnych dní musí uplynúť od dátumu zverejnenia oznámenia v „Gazzetta Ufficiale della Repubblica Italiana“ pred predložením prihlášok na udelenie licencií pre frekvencie. Prihlášky musia byť v súlade s podmienkami a postupmi stanovenými v oznámení a špecifikáciách obstarávania.

Strany, ktoré žiadajú ďalšie informácie týkajúce sa postupov na udelenie licencií, frekvencií, ktoré sa majú udeliť, kvalifikácií na účasť a postupov účasti, poplatkov za udelenie licencií pre frekvencie, a povinností v súvislosti s udelenou frekvenciou, vyzývame, aby sa informovali z oznámenia a špecifikácií obstarávania na internetovej stránke Ministerstva (www.comunicazioni.it).


Top