EUR-Lex Access to European Union law

Back to EUR-Lex homepage

This document is an excerpt from the EUR-Lex website

Document 32008D0382

2008/382/WE: Decyzja Rady z dnia 14 maja 2008 r. w sprawie mianowania dwóch członków i zastępcy członka z Włoch w Komitecie Regionów

OJ L 131, 21.5.2008, p. 13–13 (BG, ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, IT, LV, LT, HU, MT, NL, PL, PT, RO, SK, SL, FI, SV)

No longer in force, Date of end of validity: 25/01/2010

ELI: http://data.europa.eu/eli/dec/2008/382/oj

21.5.2008   

PL

Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej

L 131/13


DECYZJA RADY

z dnia 14 maja 2008 r.

w sprawie mianowania dwóch członków i zastępcy członka z Włoch w Komitecie Regionów

(2008/382/WE)

RADA UNII EUROPEJSKIEJ,

uwzględniając Traktat ustanawiający Wspólnotę Europejską, w szczególności jego art. 263,

uwzględniając propozycję rządu Włoch,

a także mając na uwadze, co następuje:

(1)

W dniu 24 stycznia 2006 r. Rada przyjęła decyzję 2006/116/WE w sprawie mianowania członków i zastępców członków Komitetu Regionów na okres od dnia 26 stycznia 2006 r. do dnia 25 stycznia 2010 r. (1).

(2)

Dwa stanowiska członków Komitetu Regionów zwolniły się w związku z rezygnacją Bruna MARZIANO i Paola FONTANELLIEGO. Jedno stanowisko zastępcy członka Komitetu Regionów zwolniło się w związku z rezygnacją pana CARRAZZY,

STANOWI, CO NASTĘPUJE:

Artykuł 1

Niniejszym następujące osoby zostają mianowane w Komitecie Regionów na pozostały okres kadencji, to znaczy do dnia 25 stycznia 2010 r.:

a)

na stanowiska członków:

Graziano MILIA, Presidente della Provincia di Cagliari, (zmiana mandatu),

Leonardo DOMENICI, Sindaco del comune di Firenze;

oraz

b)

na stanowisko zastępcy członka:

Giuseppe VARACALLI, Consigliere comunale del Comune di Gerace.

Artykuł 2

Niniejsza decyzja staje się skuteczna z dniem jej przyjęcia.

Sporządzono w Brukseli, dnia 14 maja 2008 r.

W imieniu Rady

A. BAJUK

Przewodniczący


(1)  Dz.U. L 56 z 25.2.2006, s. 75.


Top