EUR-Lex Access to European Union law

Back to EUR-Lex homepage

This document is an excerpt from the EUR-Lex website

Document 52018XG0913(01)

Wykaz osób mianowanych przez Radę – styczeń–lipiec 2018 r. (sprawy społeczne)

SN/3829/2018/REV/1

OJ C 324, 13.9.2018, p. 2–10 (BG, ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, HR, IT, LV, LT, HU, MT, NL, PL, PT, RO, SK, SL, FI, SV)

13.9.2018   

PL

Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej

C 324/2


Wykaz osób mianowanych przez Radę

styczeń–lipiec 2018 r. (sprawy społeczne)

(2018/C 324/03)

Komitet

Koniec kadencji

Publikacja w Dz.U.

Osoba zastąpiona

Rezygnacja/mianowanie

Członek/zastępca członka

Kategoria

Państwo

Osoba mianowana

Przynależność

Data decyzji Rady

Europejskie Centrum Rozwoju Kształcenia Zawodowego

17.9.2018

Dz.U. C 232 z 16.7.2015, s. 2.

Soledad IGLESIAS JIMÉNEZ

rezygnacja

członek

rząd

Hiszpania

Juan José ESCOBAR SANZ

Hiszpańskie Ministerstwo Edukacji, Kultury i Sportu

18.6.2018

Komitet Doradczy ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy

28.2.2019

Dz.U. C 79 z 1.3.2016.

Thierry VANMOL

rezygnacja

zastępca członka

pracodawcy

Belgia

Dorothée DUPUIS

Essenscia Wallonie

29.1.2018

Komitet Doradczy ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy

28.2.2019

Dz.U. C 79 z 1.3.2016.

Reneta VASILEVA

rezygnacja

zastępca członka

związek zawodowy

Bułgaria

Ognian ATANASOV

CITUB

29.1.2018

Komitet Doradczy ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy

28.2.2019

Dz.U. C 79 z 1.3.2016.

Carlo STEFFES

rezygnacja

zastępca członka

rząd

Luksemburg

Armin KOEGEL

Ministère de la Santé

29.1.2018

Komitet Doradczy ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy

28.2.2019

Dz.U. C 79 z 1.3.2016.

Leo SUOMAA

rezygnacja

członek

rząd

Finlandia

Raimo ANTILA

Ministerstwo Spraw Socjalnych i Zdrowia

29.1.2018

Komitet Doradczy ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy

28.2.2019

Dz.U. C 79 z 1.3.2016.

Wiking HUSBERG

rezygnacja

zastępca członka

rząd

Finlandia

Hannu STÅLHAMMAR

Ministerstwo Spraw Socjalnych i Zdrowia

8.3.2018

Komitet Doradczy ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy

28.2.2019

Dz.U. C 79 z 1.3.2016.

Christina JÄRNSTEDT

rezygnacja

członek

związek zawodowy

Szwecja

My BILLSTAM

LO Szwecja

16.4.2018

Komitet Doradczy ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy

28.2.2019

Dz.U. C 79 z 1.3.2016.

Rasmus RAABJERG NIELSEN

rezygnacja

członek

związek zawodowy

Dania

Nina HEDEGAARD

Duńska Konfederacja Wysoko Wykwalifikowanych Pracowników (FTF)

16.4.2018

Komitet Doradczy ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy

28.2.2019

Dz.U. C 79 z 1.3.2016.

Nina HEDEGAARD

rezygnacja

zastępca członka

związek zawodowy

Dania

Rasmus RAABJERG NIELSEN

Duńska Konfederacja Związków Zawodowych (LO)

16.4.2018

Komitet Doradczy ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy

28.2.2019

Dz.U. C 79 z 1.3.2016.

Pedro Nuno PIMENTA BRAZ

rezygnacja

członek

rząd

Portugalia

Maria Luísa TORRES DE ECKENROTH GUIMARÃES

ACT-Autoridade para as Condições de Trabalho

18.6.2018

Komitet Doradczy ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy

28.2.2019

Dz.U. C 79 z 1.3.2016.

Antόnio ROBALO DOS SANTOS

rezygnacja

zastępca członka

rząd

Portugalia

Helena KRIPPAHL

ACT-Autoridade para as Condições de Trabalho

18.6.2018

Komitet Doradczy ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy

28.2.2019

Dz.U. C 79 z 1.3.2016.

Yvonne MULLOOLY

rezygnacja

członek

rząd

Irlandia

Paula GOUGH

Rada Zarządzająca ds. ochrony zdrowia i bezpieczeństwa

16.7.2018

Komitet Doradczy ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy

28.2.2019

Dz.U. C 79 z 1.3.2016.

Patrick MADDALONE

rezygnacja

członek

rząd

Francja

Frédéric TEZE

Ministère du Travail, de l’Emploi et de la Santé

16.7.2018

Komitet Doradczy ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy

28.2.2019

Dz.U. C 79 z 1.3.2016.

Frédéric TEZE

rezygnacja

zastępca członka

rząd

Francja

Arnaud PUJAL

Ministère du Travail, de l’Emploi et de la Santé

16.7.2018

Komitet Doradczy ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy

28.2.2019

Dz.U. C 79 z 1.3.2016.

Katell DANIAULT

rezygnacja

zastępca członka

rząd

Francja

Clémentine BRAILLON

Ministère du Travail, de l’Emploi et de la Santé

16.7.2018

Komitet Doradczy ds. Swobodnego Przepływu Pracowników

24.9.2018

Dz.U C 348 z 23.9.2016.

Francisco GONZÁLEZ MORENO

rezygnacja

członek

związek zawodowy

Hiszpania

José Antonio MORENO DIAZ

CCOO

29.1.2018

Komitet Doradczy ds. Swobodnego Przepływu Pracowników

24.9.2018

Dz.U C 348 z 23.9.2016.

Eva DIANIŠKOVÁ

rezygnacja

członek

rząd

Republika Czeska

Petra SILOVSKÁ

Ministerstwo Pracy i Spraw Społecznych Republiki Czeskiej

8.3.2018

Komitet Doradczy ds. Swobodnego Przepływu Pracowników

24.9.2018

Dz.U C 348 z 23.9.2016.

Kees VAN DUIN

rezygnacja

zastępca członka

rząd

Niderlandy

Gaby BLOM-FABER

Ministerstwo Spraw Społecznych i Zatrudnienia

IZ/EA

22.5.2018

Komitet Doradczy ds. Swobodnego Przepływu Pracowników

24.9.2018

Dz.U C 348 z 23.9.2016.

Siiri OTSMANN

rezygnacja

członek

rząd

Estonia

Kristi SUUR

Estońskie Ministerstwo Spraw Społecznych

18.6.2018

Komitet Doradczy ds. Swobodnego Przepływu Pracowników

24.9.2018

Dz.U C 348 z 23.9.2016.

Carita RAMMUS

rezygnacja

zastępca członka

rząd

Estonia

Thea TREIER

Estońskie Ministerstwo Spraw Społecznych

18.6.2018

Komitet Doradczy ds. Swobodnego Przepływu Pracowników

24.9.2018

Dz.U C 348 z 23.9.2016.

Katrin TRUVE

rezygnacja

członek

pracodawcy

Estonia

Helo TAMME

Estońska Konfederacja Pracodawców

18.6.2018

Komitet Doradczy ds. Koordynacji Systemów Zabezpieczenia Społecznego

19.10.2020

Dz.U. C 341 z 16.10.2015

Lindsay ROOME

rezygnacja

członek

rząd

Zjednoczone Królestwo

Danielle WELLS

Departament ds. Pracy i Emerytur (DWP)

Caxton House

23.1.2018

Komitet Doradczy ds. Koordynacji Systemów Zabezpieczenia Społecznego

19.10.2020

Dz.U. C 341 z 16.10.2015.

Lindsay FULLARTON

rezygnacja

zastępca członka

rząd

Zjednoczone Królestwo

Annette LOAKES

Departament ds. Pracy i Emerytur (DWP)

Caxton House

23.1.2018

Komitet Doradczy ds. Koordynacji Systemów Zabezpieczenia Społecznego

19.10.2020

Dz.U. C 341 z 16.10.2015.

Malcolm SCICLUNA

rezygnacja

członek

rząd

Malta

Fiona Cilia PULIS

Ministerstwo rodziny, praw dziecka i solidarności społecznej

29.1.2018

Komitet Doradczy ds. Koordynacji Systemów Zabezpieczenia Społecznego

19.10.2020

Dz.U. C 341 z 16.10.2015

Pirjo VÄÄNÄNEN

rezygnacja

członek

związek zawodowy

Finlandia

Tuuli GLANTZ

Centralna Organizacja Fińskich Związków Zawodowych (SAK)

22.5.2018

Komitet Doradczy ds. Koordynacji Systemów Zabezpieczenia Społecznego

19.10.2020

Dz.U. C 341 z 16.10.2015

Zsófia TÓTH

rezygnacja

zastępca członka

rząd

Węgry

András LOPUSSNY

Ministerstwo Zasobów Ludzkich

22.5.2018

Komitet Doradczy ds. Koordynacji Systemów Zabezpieczenia Społecznego

19.10.2020

Dz.U. C 341 z 16.10.2015

Claude EWEN

rezygnacja

członek

rząd

Luksemburg

Carine PIGEON

Inspection générale de la Sécurité sociale

18.6.2018

Komitet Doradczy ds. Koordynacji Systemów Zabezpieczenia Społecznego

19.10.2020

Dz.U. C 341 z 16.10.2015

Karin MANDERSCHEID

rezygnacja

zastępca członka

rząd

Luksemburg

Anne RECH

Ministère de la Sécurité sociale

18.6.2018

Komitet Doradczy ds. Koordynacji Systemów Zabezpieczenia Społecznego

19.10.2020

Dz.U. C 341 z 16.10.2015

Vincent JACQUET

rezygnacja

zastępca członka

związek zawodowy

Luksemburg

Paul DE ARAUJO

LCGB

18.6.2018

Komitet Doradczy ds. Koordynacji Systemów Zabezpieczenia Społecznego

19.10.2020

Dz.U. C 341 z 16.10.2015

Ellen NYGREN

rezygnacja

członek

związek zawodowy

Szwecja

Joa BERGOLD

Szwedzka Konfederacja Związków Zawodowych

16.7.2018

Rada Zarządzająca Europejskiej Agencji ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy

7.11.2019

Dz.U. C 386 z 20.10.2016

Jan KAHR FREDERIKSEN

rezygnacja

członek

związek zawodowy

Dania

Nina HEDEGAARD

FTF

29.1.2018

Rada Zarządzająca Europejskiej Agencji ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy

7.11.2019

Dz.U. C 386 z 20.10.2016

Leo SUOMAA

rezygnacja

członek

rząd

Finlandia

Raimo ANTILA

Ministerstwo Spraw Socjalnych i Zdrowia

29.1.2018

Rada Zarządzająca Europejskiej Agencji ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy

7.11.2019

Dz.U. C 386 z 20.10.2016

Maria BJERRE

rezygnacja

zastępca członka

związek zawodowy

Dania

Rasmus RAABJERG NIELSEN

Duńska Konfederacja Związków Zawodowych

29.1.2018

Rada Zarządzająca Europejskiej Agencji ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy

7.11.2019

Dz.U. C 386 z 20.10.2016

Wiking HUSBERG

rezygnacja

zastępca członka

rząd

Finlandia

Hannu STÅLHAMMAR

Ministerstwo Spraw Socjalnych i Zdrowia

8.3.2018

Rada Zarządzająca Europejskiej Agencji ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy

7.11.2019

Dz.U. C 386 z 20.10.2016

Christina JÄRNSTEDT

rezygnacja

zastępca członka

związek zawodowy

Szwecja

My BILLSTAM

LO Szwecja

16.4.2018

Rada Zarządzająca Europejskiej Agencji ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy

7.11.2019

Dz.U. C 386 z 20.10.2016

Antόnio ROBALO DOS SANTOS

rezygnacja

członek

rząd

Portugalia

Maria Luísa TORRES DE ECKENROTH GUIMARÃES

ACT-Autoridade para as Condições de Trabalho

18.6.2018

Rada Zarządzająca Europejskiej Agencji ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy

7.11.2019

Dz.U. C 386 z 20.10.2016

Frédéric TEZE

rezygnacja

członek

rząd

Francja

Arnaud PUJAL

Ministère du Travail, de l’Emploi et de la Santé

16.7.2018

Rada Zarządzająca Europejskiej Agencji ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy

7.11.2019

Dz.U. C 386 z 20.10.2016

Katell DANIAULT

rezygnacja

zastępca członka

rząd

Francja

Clémentine BRAILLON

Ministère du Travail, de l’Emploi et de la Santé

16.7.2018

Rada Zarządzająca Europejskiej Fundacji na rzecz Poprawy Warunków Życia i Pracy

30.11.2019

Dz.U. C 447 z 1.12.2016

Mary O’SULLIVAN

rezygnacja

zastępca członka

rząd

Irlandia

Fiona WARD

Departament Przedsiębiorczości, Przedsiębiorstw i Innowacji

23.1.2018

Rada Zarządzająca Europejskiej Fundacji na rzecz Poprawy Warunków Życia i Pracy

30.11.2019

Dz.U. C 447 z 1.12.2016

Fiona WARD

rezygnacja

członek

rząd

Irlandia

Mary O’SULLIVAN

Ministerstwo Zatrudnienia i Ochrony Socjalnej

23.1.2018

Rada Zarządzająca Europejskiej Fundacji na rzecz Poprawy Warunków Życia i Pracy

30.11.2019

Dz.U. C 447 z 1.12.2016

Dorthe ANDERSEN

rezygnacja

członek

pracodawcy

Dania

Christiane MIßLBECK-WINBERG

Konfederacja Pracodawców Duńskich

8.3.2018

Rada Zarządzająca Europejskiej Fundacji na rzecz Poprawy Warunków Życia i Pracy

30.11.2019

Dz.U. C 447 z 1.12.2016

Lone HENRIKSEN

rezygnacja

członek

rząd

Dania

Thomas Mølsted JØRGENSEN

Ministerstwo Zatrudnienia

22.5.2018

Rada Zarządzająca Europejskiej Fundacji na rzecz Poprawy Warunków Życia i Pracy

30.11.2019

Dz.U. C 447 z 1.12.2016

Anna KWIATKIEWICZ-MORY

rezygnacja

członek

pracodawcy

Polska

Andrzej RUDKA

Konfederacja Lewiatan

18.6.2018

Rada Zarządzająca Europejskiej Fundacji na rzecz Poprawy Warunków Życia i Pracy

30.11.2019

Dz.U. C 447 z 1.12.2016

Katharina LINDNER

rezygnacja

członek

pracodawcy

Austria

Cornelia HOCKE

Federacja Przemysłu Austriackiego

18.6.2018

Rada Zarządzająca Europejskiej Fundacji na rzecz Poprawy Warunków Życia i Pracy

30.11.2019

Dz.U. C 447 z 1.12.2016

Vincent JACQUET

rezygnacja

członek

związek zawodowy

Luksemburg

Paul DE ARAUJO

LCGB

18.6.2018

Rada Zarządzająca Europejskiej Fundacji na rzecz Poprawy Warunków Życia i Pracy

30.11.2019

Dz.U. C 447 z 1.12.2016

Paul DE ARAUJO

rezygnacja

członek

związek zawodowy

Luksemburg

Véronique EISCHEN-BECKER

OGBL

18.6.2018

Rada Zarządzająca Europejskiej Fundacji na rzecz Poprawy Warunków Życia i Pracy

30.11.2019

Dz.U. C 447 z 1.12.2016

Véronique EISCHEN-BECKER

rezygnacja

zastępca członka

związek zawodowy

Luksemburg

Paul DE ARAUJO

LCGB

18.6.2018

Rada Zarządzająca Europejskiej Fundacji na rzecz Poprawy Warunków Życia i Pracy

30.11.2019

Dz.U. C 447 z 1.12.2016

Manuel MADURO ROXO

rezygnacja

członek

rząd

Portugalia

Maria Luísa TORRES DE ECKENROTH GUIMARÃES

ACT-Autoridade para as Condições de Trabalho

18.6.2018

Rada Zarządzająca Europejskiej Fundacji na rzecz Poprawy Warunków Życia i Pracy

30.11.2019

Dz.U. C 447 z 1.12.2016

Rena BARDANI

rezygnacja

członek

pracodawcy

Grecja

Christos IOANNOU

Grecka Federacja Przemysłu (SEV)

18.6.2018


Top