EUR-Lex Access to European Union law

Back to EUR-Lex homepage

This document is an excerpt from the EUR-Lex website

Document 52017XG0128(01)

Wykaz osób mianowanych przez Radę – lipiec – grudzień 2016 r. (sprawy społeczne)

OJ C 29, 28.1.2017, p. 2–5 (BG, ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, HR, IT, LV, LT, HU, MT, NL, PL, PT, RO, SK, SL, FI, SV)

28.1.2017   

PL

Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej

C 29/2


Wykaz osób mianowanych przez Radę

lipiec – grudzień 2016 r. (sprawy społeczne)

(2017/C 29/03)

Komitet

Koniec kadencji

Publikacja w Dz.U.

Osoba zastąpiona

Rezygnacja/mianowanie

Członek/zastępca członka

Kategoria

Państwo

Osoba mianowana

Przynależność

Data decyzji Rady

Komitet Doradczy ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy

28.2.2019

Dz.U. C 79 z 1.3.2016

Margaret LAWLOR

rezygnacja

zastępca członka

rząd

Irlandia

Paul CULLEN

Safety, Health and Chemicals Policy

20.9.2016

Komitet Doradczy ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy

28.2.2019

Dz.U. C 79 z 1.3.2016

Paweł PETTKE

rezygnacja

zastępca członka

pracodawcy

Polska

Rafał HRYNYK

3M Wrocław Sp. z o.o

29.9.2016

Komitet Doradczy ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy

28.2.2019

Dz.U. C 79 z 1.3.2016

Etbin TRATNIK

rezygnacja

zastępca członka

rząd

Słowenia

Vladka KOMEL

Ministry of Labour, Family, Social Affair and Equal Opportunities

17.10.2016

Komitet Doradczy ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy

28.2.2019

Dz.U. C 79 z 1.3.2016

Olivier MEUNIER

rezygnacja

zastępca członka

rząd

Francja

Arnaud PUJAL

Ministère du Travail, de l’Emploi et de la Santé

17.10.2016

Komitet Doradczy ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy

28.2.2019

Dz.U. C 79 z 1.3.2016

Bénédicte LEGRAND-JUNG

rezygnacja

członek

rząd

Francja

Patrick MADDALONE

Ministère du Travail, de l’Emploi et de la Santé

17.10.2016

Komitet Doradczy ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy

28.2.2019

Dz.U. C 79 z 1.3.2016

Kristel PLANGI

rezygnacja

zastępca członka

rząd

Estonia

Eva PÕLDIS

Ministry of Social Affairs of Estonia

17.10.2016

Komitet Doradczy ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy

28.2.2019

Dz.U. C 79 z 1.3.2016

Andrew Agius MUSCAT

rezygnacja

zastępca członka

pracodawcy

Malta

Brian ZAHRA

Malta Hotels and Restaurants Association

17.10.2016

Komitet Doradczy ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy

28.2.2019

Dz.U. C 79 z 1.3.2016

John SCICLUNA

rezygnacja

członek

pracodawcy

Malta

Lawrence MIZZI

Malta Employers Association

17.10.2016

Komitet Doradczy ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy

28.2.2019

Dz.U. C 79 z 1.3.2016

Anne-Sofie DALENG

rezygnacja

zastępca członka

rząd

Szwecja

Jonna JONSSON

Ministry of Employement

8.11.2016

Komitet Doradczy ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy

28.2.2019

Dz.U. C 79 z 1.3.2016

Vladimir TEJBUS

rezygnacja

zastępca członka

rząd

Słowacja

Jozef KSINAN

Permanent Representation of the Slovak Republic to the EU

28.11.2016

Komitet Doradczy ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy

28.2.2019

Dz.U. C 79 z 1.3.2016

Dominic FROST

rezygnacja

zastępca członka

pracodawcy

Zjednoczone Królestwo

Terry WOOLMER

EEF – the manufacturers’ organisation

12.12.2016

Komitet Doradczy ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy

28.2.2019

Dz.U. C 79 z 1.3.2016

Jana MALÁ

rezygnacja

członek

pracodawcy

Republika Czeska

Nora ŠEJDOVÁ

Confederation of Industry of the Czech Republic

12.12.2016

Komitet Doradczy ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy

28.2.2019

Dz.U. C 79 z 1.3.2016

František HROBSKÝ

rezygnacja

zastępca członka

pracodawcy

Republika Czeska

Jana MALÁ

Czech Association of Energy Sector Employers

12.12.2016

Komitet Doradczy ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy

28.2.2019

Dz.U. C 79 z 1.3.2016

Jozef KSINAN

rezygnacja

zastępca członka

rząd

Słowacja

Lucia SABOVA DANKOVA

National Labour Inspectorate

12.12.2016

Komitet Doradczy ds. Koordynacji Systemów Zabezpieczenia Społecznego

19.10.2020

Dz.U. C 341 z 16.10.2015

Michał MENES

rezygnacja

członek

związek zawodowy

Polska

Stanisław RÓŻYCKI

OPZZ

20.9.2016

Komitet Doradczy ds. Koordynacji Systemów Zabezpieczenia Społecznego

19.10.2020

Dz.U. C 341 z 16.10.2015

Koen MEESTERS

rezygnacja

członek

związek zawodowy

Belgia

Nathalie DIESBECQ

Studiedienst ACV

29.9.2016

Komitet Doradczy ds. Swobodnego Przepływu Pracowników

24.9.2018

Dz.U C 348 z 20.9.2016

Stefanie RIEDER

rezygnacja

zastępca członka

pracodawcy

Austria

Barbara DALLINGER

Wirtschaftskammer Österreich, EU-Büro Brüssel

17.10.2016

Komitet Doradczy ds. Swobodnego Przepływu Pracowników

24.9.2018

Dz.U C 348 z 20.9.2016

Paloma MARTÍNEZ GAMO

rezygnacja

członek

rząd

Hiszpania

Sara CORRES ARMENDARIZ

Ministerio de Empleo y Seguridad Social

28.11.2016

Komitet Doradczy ds. Swobodnego Przepływu Pracowników

24.9.2018

Dz.U C 348 z 20.9.2016

Alexandra KRAMER

rezygnacja

członek

związek zawodowy

Niemcy

Robert SPILLER

DGB Bundesvostand

28.11.2016

Zarząd Europejskiego Instytutu ds. Równości Kobiet i Mężczyzn

31.5.2019

Dz.U. C 199 z 4.6.2016

Maria de Fátima DUARTE

rezygnacja

członek

rząd

Portugalia

Carlos Miguel RODRIGUES DUARTE

CIG

29.9.2016

Rada Zarządzająca Europejskiej Agencji ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy

7.11.2016

Dz.U. C 360 z 10.12.2013

Octavian Alexandru BOJAN

rezygnacja

zastępca członka

pracodawcy

Rumunia

Daniela SÂRBU

UGIR – Uniunea Generală a Industriaşilor din România

18.7.2016


Top