25.10.2006 |
NL |
Publicatieblad van de Europese Unie |
L 294/72 |
BESLUIT 2006/718/GBVB VAN DE RAAD
van 23 oktober 2006
tot uitvoering van Gemeenschappelijk Standpunt 2006/276/GBVB betreffende beperkende maatregelen tegen bepaalde functionarissen van Belarus
DE RAAD VAN DE EUROPESE UNIE,
Gelet op Gemeenschappelijk Standpunt 2006/276/GBVB van 10 april 2006 betreffende beperkende maatregelen tegen bepaalde functionarissen van Belarus en tot intrekking van Gemeenschappelijk Standpunt 2004/661/GBVB (1), en met name op artikel 2 ervan, juncto artikel 23, lid 2, tweede streepje, van het Verdrag betreffende de Europese Unie,
Overwegende hetgeen volgt:
(1) |
Op 10 april 2006 heeft de Raad Gemeenschappelijk Standpunt 2006/276/GBVB vastgesteld, waarmee de bestaande beperkende maatregelen ten aanzien van degenen die verantwoordelijk zijn voor de schendingen van de internationale verkiezingsnormen in de presidentiële verkiezingen in Belarus op 19 maart 2006 en het hardhandig optreden tegen het maatschappelijk middenveld en de democratische oppositie, alsmede de met hen samenwerkende natuurlijke en rechtspersonen, lichamen en instanties. |
(2) |
Op 18 mei 2006 heeft de Raad Gemeenschappelijk Standpunt 2006/362/GBVB tot wijziging van Gemeenschappelijk Standpunt 2006/276/GBVB vastgesteld, met als doel de bevriezing van tegoeden en economische middelen van bovengenoemde personen, alsmede de met hen samenwerkende natuurlijke en rechtspersonen, lichamen en instanties. |
(3) |
Overeenkomstig Gemeenschappelijk Standpunt 2006/276/GBVB, zoals gewijzigd, heeft de Raad de beperkende maatregelen opnieuw bezien en besloten dat ook andere personen die verantwoordelijk zijn voor het hardhandig optreden tegen de civiele samenleving en de democratische oppositie, moeten worden aangepakt. De lijsten in de bijlagen III en IV bij Gemeenschappelijk Standpunt 2006/276/GBVB moeten dienovereenkomstig worden aangepast, |
BESLUIT:
Artikel 1
De bijlagen III en IV bij Gemeenschappelijk Standpunt 2006/276/GBVB worden vervangen door de tekst in de bijlage bij dit besluit.
Artikel 2
Dit besluit treedt in werking op de dag waarop het wordt aangenomen.
Artikel 3
Dit besluit wordt bekendgemaakt in het Publicatieblad van de Europese Unie.
Gedaan te Luxemburg, 23 oktober 2006.
Voor de Raad
De voorzitter
J.-E. ENESTAM
(1) PB L 101 van 11.4.2006, blz. 5. Gemeenschappelijk Standpunt laatstelijk gewijzigd bij Gemeenschappelijk Standpunt 2006/362/GBVB (PB L 134 van 20.5.2006, blz. 45).
BIJLAGE
BIJLAGE III
Lijst van personen bedoeld in artikel 1, lid 1, onder c)
Naam (Nederlandse spelling) |
Naam (Belarussische spelling) |
Naam (Russische spelling) |
Geboortedatum |
Geboorteplaats |
Adres |
Paspoortnummer |
Functie |
Loekasjenko Aleksandr Grigorjevitsj (Loekasjenka Aljaksandr Rygoravitsj) |
Лукашенка Аляксандр Рыгоравiч |
ЛУКАШЕНКО Александр Григорьевич |
30.8.1954 |
Kopys, district Vitebsk |
|
|
President |
Njevyglas Gennadi Nikolajevitsj (Njevyglas Genadz Mikalajevitsj) |
Невыглас Генадзь Мікалаевіч |
НЕВЫГЛАС Геннадий Николаевич |
11.2.1954 |
Parachonsk, district Pinsk |
|
|
Hoofd van het Kabinet van de President |
Petkevitsj Natalija Vladimirovna (Pjatkevitsj Natallja Uladzimirauna) |
Пяткевіч Наталля Уладзіміраўна |
ПЕТКЕВИЧ Наталья Владимировна |
24.10.1972 |
Minsk |
|
|
Adjunct-hoofd van het kabinet van de president |
Roebinov Anatoli Nikolajevitsj (Roebinau Anatol Mikalajevitsj) |
Рубiнаў Анатоль Мікалаевіч |
РУБИНОВ Анатолий Николаевич |
15.4.1939 |
Mogilev |
|
|
Adjunct-hoofd belast met media en ideologie |
Proljeskovski Oleg Vitoldovitsj (Praljaskouski Aleg Vitoldavitsj) |
Праляскоўскi Алег Вiтольдавiч |
ПРОЛЕСКОВСКИЙ Олег Витольдович |
1.10.1963 |
Zagorsk (Rusland, thans Sergijev Posad) |
|
|
Medewerker en hoofd van hoofddepartement ideologie, kabinet van de president |
Radkov Aleksandr Michailovitsj (Radzkou Aljaksandr Michailavitsj) |
Радзькоў Аляксандр Міхайлавіч |
РАДЬКОВ Александр Михайлович |
1.7.1951 |
Votnja, district Bychov, oblast Mogilev Вотня Быховского района Могилевской области |
|
|
Minister van Onderwijs |
Roesakevitsj Vladimir Vasiljevitsj (Roesakevitsj Uladzimir Vasiljevitsj) |
Русакевіч Уладзімір Васільевіч |
РУСАКЕВИЧ Владимир Васильевич |
13.9.1947 |
Vygonosjtsji, oblast Brest Выгонощи, Брестская область |
|
|
Minister van Voorlichting |
Golovanov Viktor Grigorevitsj (Galavanau Viktar Rygoravitsj) |
Галаванаў Віктар Рыгоравіч |
ГОЛОВАНОВ Виктор Григорьевич |
1952 |
Borisov |
|
|
Minister van Justitie |
Zimovski Aleksandr Leonidovitsj (Zimouski Aljaksandr Leanidavitsj) |
Зімоўскі Аляксандр Леанідавіч |
ЗИМОВСКИЙ Александр Леонидович |
10.1.1961 |
Duitsland |
|
|
Lid van de Eerste Kamer van het Parlement; hoofd van het staatsbedrijf voor radio en televisie |
Konopljev Vladimir Nikolajevitsj (Kanapljou Uladzimir Mikalajevitsj) |
Канаплёў Уладзiмiр Мiкалаевiч |
КОНОПЛЕВ Владимир Николаевич |
3.1.1954 |
Akoelintsy, district Mogilev д. Акулинцы Могилевского района |
|
|
Voorzitter van de Tweede Kamer van het Parlement |
Tsjerginjets Nikolaj Ivanovitsj (Tsjarginjets Mikalaj Ivanavitsj) |
Чаргiнец Мiкалай Iванавiч |
ЧЕРГИНЕЦ Николай Иванович |
17.10.1937 |
Minsk |
|
|
Voorzitter van de Commissie buitenlandse zaken van de Eerste Kamer |
Kostjan Sergej Ivanovitsj (Kastsian Siargej Ivanavitsj) |
Касцян Сяргей Iванавiч |
КОСТЯН Сергей Иванович |
15.1.1941 |
Oesochi, district Klitsjov, oblast Mogilev Усохи Кличевского района Могилевской области |
|
|
Voorzitter van de Commissie buitenlandse zaken van de Tweede Kamer |
Orda Michail Sergejevitsj (Orda Michail Siargejevitsj) |
Орда Мiхаiл Сяргеевiч |
ОРДА Михаил Сергеевич |
28.9.1966 |
Djatlovo, oblast Grodno, Дятлово Гродненской области |
|
|
Lid van de Eerste Kamer, leider van de BRSM (Republikeinse Unie van de Belarussische Jeugd) |
Lozovik Nikolaj Ivanovitsj (Lazavik Mikalaj Ivanavitsj) |
Лазавік Мікалай Іванавіч |
ЛОЗОВИК Николай Иванович |
18.1.1951 |
Nevinjany, district Vilejka, oblast Minsk, Невиняны Вилейского р-на Минской обл |
|
|
Afgevaardigde van de centrale verkiezingscommissie |
Miklasjevitsj Pjotr Petrovitsj (Miklasjevitsj Pjotr Pjatrovitsj) |
Мiклашэвiч Пётр Пятровiч |
МИКЛАШЕВИЧ Петр Петрович |
1954 |
Kosoeta, oblast Minsk, Косута Минской области |
|
|
Procureur-generaal |
Slizjevski Oleg Leonidovitsj (Slizjeuski Aleg Leanidavitsj) |
Слiжэўскi Алег Леанiдавiч |
СЛИЖЕВСКИЙ Олег Леонидович |
|
|
|
|
Hoofd van de afdeling sociale organisaties, sociale partners en NGO's, ministerie van Justitie |
Chariton Aleksandr (Charyton Aljaksandr) |
Харытон Аляксандр |
ХАРИТОН Александр |
|
|
|
|
Adviseur van de afdeling sociale organisaties, sociale partners en NGO's, ministerie van Justitie |
Smirnov Jevgeni Aleksandrovitsj (Smirnou Jaugen Aljaksandravitsj) |
Смiрноў Яўген Аляксандравiч |
CМИРНОВ Евгений Александрович |
15.3.1949 |
district Rjazan, Rusland |
|
|
Eerste vice-voorzitter van het Economisch Hof |
Reoetskaja Nadezjda Zalovna (Ravutskaja Nadzeja Zalauna) |
Равуцкая Надзея Залаўна |
РЕУТСКАЯ Надежда Заловна |
|
|
|
|
Rechter in het district Moskou van Minsk |
Troebnikov Nikolaj Aleksejevitsj (Troebnikau Mikalaj Aljaksejevitsj) |
Трубнiкаў Мiкалай Аляксеевiч |
ТРУБНИКОВ Николай Алексеевич |
|
|
|
|
Rechter in het district Partizanski van Minsk |
Koeprijanov Nikolaj Michailovitsj (Koepryjanau Mikalaj Michailavitsj) |
Купрыянаў Мiкалай Мiхайлавiч |
КУПРИЯНОВ Николай Михайлович |
|
|
|
|
Adjunct-procureur-generaal |
Soechorenko Stepan Nikolajevitsj (Sucharenka Stsiapan Mikalajevitsj) |
Сухарэнка Сцяпан Мікалаевіч |
СУХОРЕНКО Степан Николаевич |
27.1.1957 |
Zdoeditsji, district Svetlogorsk, oblast Gomel Здудичи Светлогорского района Гомельской области |
|
|
Voorzitter van de KGB |
Dementej Vasili Ivanovitsj (Dzemjantsiej Vasil Ivanavitsj) |
Дземянцей Васiль Iванавіч |
ДЕМЕНТЕЙ Василий Иванович |
|
|
|
|
Eerste vice-voorzitter, KGB |
Kozik Leonid Petrovitsj (Kozik Leanid Pjatrovitsj) |
Козiк Леанiд Пятровiч |
КОЗИК Леонид Петрович |
13.7.1948 |
Borisov |
|
|
Hoofd van de federatie van vakbonden |
Koljeda Aleksandr Michailovitsj (Kaljada Aljaksandr Michailavitsj) |
Каляда Аляксандр Мiхайлавiч |
КОЛЕДА Александр Михайлович |
|
|
|
|
Voorzitter van de verkiezingscommissie van het district Brest |
Michasev Vladimir Ilitsj (Michasiou Uladzimir Ilitsj) |
Мiхасёў Уладзiмiр Iльiч |
МИХАСЕВ Владимир Ильич |
|
|
|
|
Voorzitter van de centrale verkiezingscommissie van het district Gomel |
Loetsjina Leonid Aleksandrovitsj |
Лучына Леанiд Аляксандравiч |
ЛУЧИНА Леонид Александрович |
18.11.1947 |
district Minsk |
|
|
Voorzitter van de centrale verkiezingscommissie van het district Grodno |
Karpenko Igor Vasiljevitsj (Karpenka Igar Vasiljevitsj) |
Карпенка Iгар Васiльевiч |
КАРПЕНКО Игорь Васильевич |
28.4.1964 |
Novokoeznetsk, oblast Kemerov, Rusland Новокузнецк Кемеровской области, Россия |
|
|
Voorzitter van de centrale verkiezingscommissie van de stad Minsk |
Koerlovitsj Vladimir Anatoljevitsj (Koerlovitsj Uladzimir Anatoljevitsj) |
Курловiч Уладзiмiр Анатольевiч |
КУРЛОВИЧ Владимир Анатольевич |
|
|
|
|
Voorzitter van de centrale verkiezingscommissie van het district Minsk |
Metelitsa Nikolaj Timofejevitsj (Mjatselitsa Mikalaj Tsimafejevitsj) |
Мяцелiца Мiкалай Цiмафеевiч |
МЕТЕЛИЦА Николай Тимофеевич |
|
|
|
|
Voorzitter van de centrale verkiezingscommissie van het district Mogilev |
Pisjtsjoeljenok Michail Vasiljevitsj (Pisjtsjoelenak Michail Vasiljevitsj) |
Пiшчулёнак Мiхаiл Васiльевiч |
ПИЩУЛЕНОК Михаил Васильевич |
|
|
|
|
Voorzitter van de centrale verkiezingscommissie van het district Vitebsk |
Rybakov Alexej |
Рыбакоў Аляксей |
РЫБАКОВ Алексей |
|
|
Ul. Jesenina 31-1-104, Minsk |
|
Rechter bij het hof van het district Moskou van Minsk |
Bortnik Sergej Aleksandrovitsj |
Бортнік Сяргей Аляксандравiч |
БОРТНИК Сергей Александрович |
28.5.1953 |
Minsk |
Ul. Surganovo 80-263, Minsk |
MP0469554 |
Openbaar aanklager |
Jasinovitsj Leonid Stanislavovitsj |
Ясіновіч Леанід Станіслававіч |
ЯСИНОВИЧ Леонид Станиславович |
26.11.1961 |
Boetsjany, district Vitebsk |
Ul. Gorovtsa 4-104, Minsk |
MP0515811 |
Rechter bij het hof van het centraal district van Minsk |
Migoen Andrej Arkadjevitsj |
Мігун Андрэй Аркадзевiч |
МИГУН Андрей Аркадевич |
5.2.1978 |
Minsk |
UI. Goretskovo Maksima 53-16, Minsk |
MP1313262 |
Openbaar aanklager |
BIJLAGE IV
Lijst van personen bedoeld in artikel 1, lid 1, onder a)
Naam (Engelse spelling) |
Naam (Belarussische spelling) |
Naam (Russische spelling) |
Geboortedatum |
Geboorteplaats |
Adres |
Paspoortnummer |
Functie |
Loekasjenko Aleksandr Grigorjevitsj Loekasjenka Aljaksandr Rygoravitsj) |
Лукашенка Аляксандр Рыгоравiч |
ЛУКАШЕНКО Александр Григорьевич |
30.8.1954 |
Kopys, district Vitebsk |
|
|
President |
Njevyglas Gennadi Nikolajevitsj (Njevyglas Genadz Mikalajevitsj) |
Невыглас Генадзь Мікалаевіч |
НЕВЫГЛАС Геннадий Николаевич |
11.2.1954 |
Parachonsk, district Pinsk |
|
|
Hoofd van het Kabinet van de President |
Petkevitsj Natalija Vladimirovna (Pjatkevitsj Natallja Uladzimirauna) |
Пяткевіч Наталля Уладзіміраўна |
ПЕТКЕВИЧ Наталья Владимировна |
24.10.1972 |
Minsk |
|
|
Adjunct-hoofd van het kabinet van de president |
Roebinov Anatoli Nikolajevitsj (Roebinau Anatol Mikalajevitsj) |
Рубiнаў Анатоль Мікалаевіч |
РУБИНОВ Анатолий Николаевич |
15.4.1939 |
Mogilev |
|
|
Adjunct-hoofd belast met media en ideologie |
Proljeskovski Oleg Vitoldovitsj (Praljaskouski Aleg Vitoldavitsj) |
Праляскоўскi Алег Вiтольдавiч |
ПРОЛЕСКОВСКИЙ Олег Витольдович |
1.10.1963 |
Zagorsk (Rusland, thans Sergijev Posad) |
|
|
Medewerker en hoofd van hoofddepartement ideologie, kabinet van de president |
Radkov Aleksandr Michailovitsj (Radzkou Aljaksandr Michailavitsj) |
Радзькоў Аляксандр Міхайлавіч |
РАДЬКОВ Александр Михайлович |
1.7.1951 |
Votnja, district Bychov, oblast Mogilev Вотня Быховского района Могилевской области |
|
|
Minister van Onderwijs |
Roesakevitsj Vladimir Vasiljevitsj (Roesakevitsj Uladzimir Vasiljevitsj) |
Русакевіч Уладзімір Васільевіч |
РУСАКЕВИЧ Владимир Васильевич |
13.9.1947 |
Vygonosjtsji, oblast Brest Выгонощи, Брестская область |
|
|
Minister van Voorlichting |
Golovanov Viktor Grigorevitsj (Galavanau Viktar Rygoravitsj) |
Галаванаў Віктар Рыгоравіч |
ГОЛОВАНОВ Виктор Григорьевич |
1952 |
Borisov |
|
|
Minister van Justitie |
Zimowski Aleksandr Leonidovitsj (Zimouski Aljaksandr Leanidavitsj) |
Зімоўскі Аляксандр Леанідавіч |
ЗИМОВСКИЙ Александр Леонидович |
10.1.1961 |
Duitsland |
|
|
Lid van de Eerste Kamer van het Parlement; hoofd van het staatsbedrijf voor radio en televisie |
Konopljev Vladimir Nikolajevitsj (Kanapljou Uladzimir Mikalajevitsj) |
Канаплёў Уладзiмiр Мiкалаевiч |
КОНОПЛЕВ Владимир Николаевич |
3.1.1954 |
Akoelintsy, district Mogilev д. Акулинцы Могилевского района |
|
|
Voorzitter van de Tweede Kamer van het Parlement |
Tsjerginjets Nikolaj Ivanovitsj (Tsjarginjets Mikalaj Ivanavitsj) |
Чаргiнец Мiкалай Iванавiч |
ЧЕРГИНЕЦ Николай Иванович |
17.10.1937 |
Minsk |
|
|
Voorzitter van de Commissie buitenlandse zaken van de Eerste Kamer |
Kostjan Sergej Ivanovitsj (Kastsian Siargej Ivanavitsj) |
Касцян Сяргей Iванавiч |
КОСТЯН Сергей Иванович |
15.1.1941 |
Oesochi, district Klitsjov, oblast Mogilev Усохи Кличевского района Могилевской области |
|
|
Voorzitter van de Commissie buitenlandse zaken van de Tweede Kamer |
Orda Michail Sergejevitsj (Orda Michail Siargejevitsj) |
Орда Мiхаiл Сяргеевiч |
ОРДА Михаил Сергеевич |
28.9.1966 |
Djatlovo, district Grodno, Дятлово Гродненской области |
|
|
Lid van de Eerste Kamer, leider van de BRSM (Republikeinse Unie van de Belarussische Jeugd) |
Lozovik Nikolaj Ivanovitsj (Lazavik Mikalaj Ivanavitsj) |
Лазавік Мікалай Іванавіч |
ЛОЗОВИК Николай Иванович |
18.1.1951 |
Nevinjany, district Vilejka, oblast Minsk, Невиняны Вилейского р-на Минской об |
|
|
Afgevaardigde van de centrale verkiezingscommissie |
Miklasjevitsj Pjotr Petrovitsj (Miklasjevitsj Pjotr Pjatrovitsj) |
Мiклашэвiч Пётр Пятровiч |
МИКЛАШЕВИЧ Петр Петрович |
1954 |
Kosoeta, oblast Minsk, Косута Минской области |
|
|
Procureur-generaal |
Slizjevski Oleg Leonidovitsj (Slizjeuski Aleg Leanidavitsj) |
Слiжэўскi Алег Леанiдавiч |
СЛИЖЕВСКИЙ Олег Леонидович |
|
|
|
|
Hoofd van de afdeling sociale organisaties, sociale partners en NGO's, ministerie van Justitie |
Chariton Aleksandr (Charyton Aljaksandr) |
Харытон Аляксандр |
ХАРИТОН Александр |
|
|
|
|
Adviseur van de afdeling sociale organisaties, sociale partners en NGO's, ministerie van Justitie |
Smirnov Jevgeni Aleksandrovitsj (Smirnou Jaugen Aljaksandravitsj) |
Смiрноў Яўген Аляксандравiч |
CМИРНОВ Евгений Александрович |
15.3.1949 |
district Rjazan, Rusland |
|
|
Eerste vice-voorzitter van het Economisch Hof |
Reoetskaja Nadezjda Zalovna (Ravutskaja Nadzeja Zalauna) |
Равуцкая Надзея Залаўна |
РЕУТСКАЯ Надежда Заловна |
|
|
|
|
Rechter in het district Moskou van Minsk |
Troebnikov Nikolaj Aleksejevitsj (Troebnikau Mikalaj Aljaksejevitsj) |
Трубнiкаў Мiкалай Аляксеевiч |
ТРУБНИКОВ Николай Алексеевич |
|
|
|
|
Rechter in het district Partizanski van Minsk |
Koeprijanov Nikolaj Michailovitsj (Koepryjanau Mikalaj Michailavitsj) |
Купрыянаў Мiкалай Мiхайлавiч |
КУПРИЯНОВ Николай Михайлович |
|
|
|
|
Adjunct-procureur-generaal |
Soechorenko Stepan Nikolajevitsj (Sucharenka Stsiapan Mikalajevitsj) |
Сухарэнка Сцяпан Мікалаевіч |
СУХОРЕНКО Степан Николаевич |
27.1.1957 |
Zdoeditsji, district Svetlogorsk, oblast Gomel Здудичи Светлогорского района Гомельской области |
|
|
Voorzitter van de KGB |
Dementej Vasili Ivanovitsj (Dzemjantsiej Vasil Ivanavitsj) |
Дземянцей Васiль Iванавіч |
ДЕМЕНТЕЙ Василий Иванович |
|
|
|
|
Eerste vice-voorzitter, KGB |
Kozik Leonid Petrovitsj (Kozik Leanid Pjatrovitsj) |
Козiк Леанiд Пятровiч |
КОЗИК Леонид Петрович |
13.7.1948 |
Borisov |
|
|
Hoofd van de federatie van vakbonden |
Koljeda Aleksandr Michailovitsj (Kaljada Aljaksandr Michailavitsj) |
Каляда Аляксандр Мiхайлавiч |
КОЛЕДА Александр Михайлович |
|
|
|
|
Voorzitter van de verkiezingscommissie van het district Brest |
Michasev Vladimir Ilitsj (Michasiou Uladzimir Ilitsj) |
Мiхасёў Уладзiмiр Iльiч |
МИХАСЕВ Владимир Ильич |
|
|
|
|
Voorzitter van de centrale verkiezingscommissie van het district Gomel |
Loetsjina Leonid Aleksandrovitsj |
Лучына Леанiд Аляксандравiч |
ЛУЧИНА Леонид Александрович |
18.11.1947 |
district Minsk |
|
|
Voorzitter van de centrale verkiezingscommissie van het district Grodno |
Karpenko Igor Vasiljevitsj (Karpenka Igar Vasiljevitsj) |
Карпенка Iгар Васiльевiч |
КАРПЕНКО Игорь Васильевич |
28.4.1964 |
Novokoeznetsk, oblast Kemerov, Rusland Новокузнецк Кемеровской области, Россия |
|
|
Voorzitter van de centrale verkiezingscommissie van de stad Minsk |
Koerlovitsj Vladimir Anatoljevitsj (Koerlovitsj Uladzimir Anatoljevitsj) |
Курловiч Уладзiмiр Анатольевiч |
КУРЛОВИЧ Владимир Анатольевич |
|
|
|
|
Voorzitter van de centrale verkiezingscommissie van het district Minsk |
Metelitsa Nikolaj Timofejevitsj (Mjatselitsa Mikalaj Tsimafejevitsj) |
Мяцелiца Мiкалай Цiмафеевiч |
МЕТЕЛИЦА Николай Тимофеевич |
|
|
|
|
Voorzitter van de centrale verkiezingscommissie van het district Mogilev |
Pisjtsjoeljenok Michail Vasiljevitsj (Pisjtsjoelenak Michail Vasiljevitsj) |
Пiшчулёнак Мiхаiл Васiльевiч |
ПИЩУЛЕНОК Михаил Васильевич |
|
|
|
|
Voorzitter van de centrale verkiezingscommissie van het district Vitebsk |
Sjejman (Sjeiman)Viktor Vladimirovitsj |
|
|
26.5.1958 |
regio Grodno |
|
|
Staatssecretaris van de Veiligheidsraad |
Pavlitsjenko (Pavlioetsjenko), Dmitri Valerijevitsj |
|
|
1966 |
Vitebsk |
|
|
Hoofd van de speciale reactiegroep bij het ministerie van Binnenlandse Zaken (SOBR) |
Naoemov Vladimir Vladimïrovitsj |
|
|
7.2.1956 |
|
|
|
Minister van Binnenlandse Zaken |
Jermosjina Lidija Michajlovna |
|
|
29.1.1953 |
Sloetsk (regio Minsk) |
|
|
Voorzitter van de centrale verkiezingscommissie |
Podobjed Joeri Nikolajevitsj |
|
|
5.3.1962 |
Sloetsk (regio Minsk) |
|
|
Luitenant-kolonel van de speciale politie-eenheid (OMON), ministerie van Binnenlandse Zaken |
Rybakov Alexej |
Рыбакоў Аляксей |
РЫБАКОВ Алексей |
|
|
Ul. Jesenina 31-1-104, Minsk |
|
Rechter bij het hof van het district Moskou van Minsk |
Bortnik Sergej Aleksandrovitsj |
Бортнік Сяргей Аляксандравiч |
БОРТНИК Сергей Александрович |
28.5.1953 |
Minsk |
Ul. Surganovo 80-263, Minsk |
MP0469554 |
Openbaar aanklager |
Jasinovitsj Leonid Stanislavovitsj |
Ясіновіч Леанід Станіслававіч |
ЯСИНОВИЧ Леонид Станиславович |
26.11.1961 |
Boetsjany, district Vitebsk |
Ul. Gorovtsa 4-104, Minsk |
MP0515811 |
Rechter bij het hof van het centraal district van Minsk |
Migoen Andrej Arkadjevitsj |
Мігун Андрэй Аркадзевiч |
МИГУН Андрей Аркадевич |
5.2.1978 |
Minsk |
UI. Goretskovo Maksima 53-16, Minsk |
MP1313262 |
Openbaar aanklager |