|
25.1.2021 |
NL |
Publicatieblad van de Europese Unie |
C 28/41 |
Arrest van het Gerecht van 18 november 2020 — Tinnus Enterprises/EUIPO — Mystic Products en Koopman International (Installaties voor vloeistofvoorziening)
(Zaak T-574/19) (1)
(“Gemeenschapsmodel - Nietigheidsprocedure - Ingeschreven gemeenschapsmodel dat installaties voor vloeistofvoorziening weergeeft - Nietigheidsgrond - Niet-naleving van de voorwaarden voor bescherming - Artikel 25, lid 1, onder b), van verordening (EG) nr. 6/2002 - Uiterlijke kenmerken van een voortbrengsel die uitsluitend door de technische functie van dat voortbrengsel worden bepaald - Artikel 8, lid 1, van verordening (EG) nr. 6/2002”)
(2021/C 28/62)
Procestaal: Engels
Partijen
Verzoekende partij: Tinnus Enterprises LLC (Plano, Texas, Verenigde Staten) (vertegenwoordigers: A. Odle, R. Palijama, advocaten, en J. St Ville, barrister)
Verwerende partij: Bureau voor intellectuele eigendom van de Europese Unie (vertegenwoordigers: J. Ivanauskas en A. Folliard-Monguiral, gemachtigden)
Andere partij in de procedure voor de kamer van beroep van het EUIPO, interveniërend voor het Gerecht: Koopman International BV (Amsterdam, Nederland) (vertegenwoordigers: G. van den Bergh en B. Brouwer, advocaten)
Andere partij in de procedure bij de kamer van beroep van het EUIPO: Mystic Products Import & Export, SL (Badalona, Spanje)
Voorwerp
Beroep tegen de beslissing van de derde kamer van beroep van het EUIPO van 12 juni 2019 (zaak R 1002/2018-3) inzake een nietigheidsprocedure tussen Mystic Products Import & Export en Koopman International enerzijds en Tinnus Enterprises anderzijds
Dictum
|
1) |
Het beroep wordt verworpen. |
|
2) |
Tinnus Enterprises LLC draagt haar eigen kosten alsook de kosten van het Bureau voor intellectuele eigendom van de Europese Unie (EUIPO) en van Koopman International BV. |