27.1.2020   

NL

Publicatieblad van de Europese Unie

C 27/33


Arrest van het Gerecht van 28 november 2019 – Runnebaum Invest/EUIPO – Berg Toys Beheer (Bergsteiger)

(Zaak T-736/18) (1)

(„Uniemerk - Oppositieprocedure - Aanvraag voor Uniewoordmerk Bergsteiger - Ouder Beneluxwoordmerk en ouder Uniebeeldmerk en Uniewoordmerk BERG - Relatieve weigeringsgrond - Artikel 47, leden 1 en 2, van verordening (EU) 2017/1001 - Ontvankelijkheid van een verzoek tot overlegging van bewijs van normaal gebruik - Geen verwarringsgevaar - Artikel 8, lid 1, onder b), van verordening 2017/1001”)

(2020/C 27/41)

Procestaal: Engels

Partijen

Verzoekende partij: Runnebaum Invest GmbH (Diepholz, Duitsland) (vertegenwoordiger: W. Prinz, advocaat)

Verwerende partij: Bureau voor intellectuele eigendom van de Europese Unie (vertegenwoordigers: J. Crespo Carrillo en H. O’Neill, gemachtigden)

Andere partij in de procedure voor de kamer van beroep van het EUIPO, interveniërend voor het Gerecht: Berg Toys Beheer BV (Ede, Nederland) (vertegenwoordiger: E. van Gelderen, advocaat)

Voorwerp

Beroep tegen de beslissing van de vierde kamer van beroep van het EUIPO van 22 oktober 2018 (zaak R 572/2018-4) betreffende een oppositieprocedure tussen Berg Toys Beheer en Runnebaum Invest

Dictum

1)

De beslissing van de vierde kamer van beroep van het Bureau voor intellectuele eigendom van de Europese Unie (EUIPO) van 22 oktober 2018 (zaak R 572/2018-4) wordt vernietigd.

2)

Het EUIPO zal zijn eigen kosten en die van Runnebaum Invest GmbH dragen.

3)

Berg Toys Beheer BV zal haar eigen kosten dragen.


(1)  PB C 65 van 18.2.2019.