|
8.8.2013 |
NL |
Publicatieblad van de Europese Unie |
C 230/1 |
Beknopte informatie van de lidstaten betreffende overheidssteun die wordt verleend krachtens Verordening (EG) nr. 800/2008 van de Commissie waarbij bepaalde categorieën steun op grond van de artikelen 87 en 88 van het Verdrag met de gemeenschappelijke markt verenigbaar worden verklaard (de algemene groepsvrijstellingsverordening)
(Voor de EER relevante tekst)
2013/C 230/01
|
Referentienummer staatssteun |
SA.36402 (13/X) |
|||||||||
|
Lidstaat |
Bulgarije |
|||||||||
|
Referentie lidstaat |
— |
|||||||||
|
Naam van de regio (NUTS) |
Bulgaria Artikel 107, lid 3, onder a) |
|||||||||
|
Steunverlenende autoriteit |
За областни управители и кметове на общини:
|
|||||||||
|
Benaming van de steunmaatregel |
Национална регионална инвестиционна помощ и регионална помощ за заетост |
|||||||||
|
Nationale rechtsgrondslag (Referentie desbetreffende nationale officiële publicatie) |
|
|||||||||
|
Soort steun |
Regeling |
|||||||||
|
Aanpassing bestaande steunmaatregel |
Modification X 351/2010 |
|||||||||
|
Looptijd |
1.5.2009-31.12.2013 |
|||||||||
|
Betrokken economische sector(en) |
Alle economische sectoren komen voor steun in aanmerking |
|||||||||
|
Soort begunstigde |
KMO's,Grote onderneming |
|||||||||
|
Totale geplande jaarbudget in het kader van de regeling |
BGN 60,00 (in miljoen) |
|||||||||
|
Voor garanties |
BGN 60,00 (in miljoen) |
|||||||||
|
Steuninstrument (artikel 5) |
Rechtstreekse subsidie, Overige — Безвъзмездна помощ. Друг — Продажба или учредяване на вещно право върху недвижим имот на цени по-ниски от пазарните, но не по-ниски от данъчната оценка, за приоритетни инвестиционни проекти, получили сертификат за клас инвестиция с Решение на министерски съвет. Безвъзмездна помощ. Друг — Частично възстановяване на направените от инвеститора за негова сметка, в качеството му на работодател, задължителни осигурителни вноски за държавното обществено осигуряване, за допълнителното задължително пенсионно осигуряване и за задължителното здравно осигуряване за работниците и служителите, заели новите работни места, за период от не повече от 24 месеца от разкриването на съответното работно място. Помощта се предоставя за инвестиционни проекти, сертифицирани за клас А, клас Б и като приоритетни по Закона за насърчаване на инвестициите. |
|||||||||
|
Referentie besluit van de Commissie |
— |
|||||||||
|
Bij cofinanciering uit communautaire fondsen |
— |
|||||||||
|
Doelstellingen |
Maximum steunintensiteit (in %) of maximum steunbedrag (in nationale munteenheid) |
Kmo-verhogingen (in %) |
||||||||
|
Regeling |
50 % |
20 % |
||||||||
|
Ad-hocsteun (art. 13.1) |
50 % |
0 % |
||||||||
Weblink naar de volledige tekst van de steunmaatregel:
|
|
www.mi.government.bg/library/index/download/lang/bg/fileId/115 |
|
|
www.mi.government.bg/library/index/download/lang/bg/fileId/112 |
|
|
http://www.mi.government.bg/bg/themes/prilojenie-na-zakona-za-nasarchavane-na-investiciite-95-284.html |
|
Referentienummer staatssteun |
SA.36502 (13/X) |
|||||
|
Lidstaat |
Zweden |
|||||
|
Referentie lidstaat |
N2013/1058/MK |
|||||
|
Naam van de regio (NUTS) |
SVERIGE Artikel 107, lid 3, onder c),Niet-steungebieden |
|||||
|
Steunverlenende autoriteit |
|
|||||
|
Benaming van de steunmaatregel |
Bidrag till åtgärder för en effektiv och miljöanpassad energiförsörjning |
|||||
|
Nationale rechtsgrondslag (Referentie desbetreffende nationale officiële publicatie) |
|
|||||
|
Soort steun |
Regeling |
|||||
|
Aanpassing bestaande steunmaatregel |
Modification N 761/2006 |
|||||
|
Looptijd |
1.3.2013-1.3.2017 |
|||||
|
Betrokken economische sector(en) |
Alle economische sectoren komen voor steun in aanmerking |
|||||
|
Soort begunstigde |
KMO's,Grote onderneming |
|||||
|
Totale geplande jaarbudget in het kader van de regeling |
SEK 120,00 (in miljoen) |
|||||
|
Voor garanties |
SEK 120,00 (in miljoen) |
|||||
|
Steuninstrument (artikel 5) |
Rechtstreekse subsidie |
|||||
|
Referentie besluit van de Commissie |
— |
|||||
|
Bij cofinanciering uit communautaire fondsen |
— |
|||||
|
Doelstellingen |
Maximum steunintensiteit (in %) of maximum steunbedrag (in nationale munteenheid) |
Kmo-verhogingen (in %) |
||||
|
Milieu-investeringssteun ter stimulering van energie uit hernieuwbare energiebronnen (art. 23) |
45 % |
20 % |
||||
|
Steun ten behoeve van milieustudies (art. 24) |
50 % |
0 % |
||||
|
Steun voor de aanschaf van nieuwe vervoersmiddelen die verder gaan dan communautaire normen of die, bij ontstentenis van communautaire normen, het niveau van milieubescherming doen toenemen (art. 19) |
35 % |
20 % |
||||
|
Milieu-investeringssteun ten behoeve van energiebesparende maatregelen (art. 21) |
60 % |
20 % |
||||
Weblink naar de volledige tekst van de steunmaatregel:
http://www.riksdagen.se/sv/Dokument-Lagar/Lagar/Svenskforfattningssamling/Forordning-2003564-om-bidra_sfs-2003-564/?bet=2003:564
|
Referentienummer staatssteun |
SA.36604 (13/X) |
|||||||||
|
Lidstaat |
Griekenland |
|||||||||
|
Referentie lidstaat |
GR |
|||||||||
|
Naam van de regio (NUTS) |
THESSALIA, IPEIROS, IONIA NISIA, DYTIKI ELLADA, STEREA ELLADA, VOREIO AIGAIO, ANATOLIKI MAKEDONIA, THRAKI, DYTIKI MAKEDONIA, NOTIO AIGAIO, PELOPONNISOS, ATTIKI, KRITI, KENTRIKI MAKEDONIA Artikel 107, lid 3, onder a),Artikel 107, lid 3, onder c) |
|||||||||
|
Steunverlenende autoriteit |
|
|||||||||
|
Benaming van de steunmaatregel |
Bilateral RTD Cooperation Greece — Germany 2013 — 2015 |
|||||||||
|
Nationale rechtsgrondslag (Referentie desbetreffende nationale officiële publicatie) |
|
|||||||||
|
Soort steun |
Regeling |
|||||||||
|
Aanpassing bestaande steunmaatregel |
— |
|||||||||
|
Looptijd |
3.4.2013-31.12.2015 |
|||||||||
|
Betrokken economische sector(en) |
Alle economische sectoren komen voor steun in aanmerking |
|||||||||
|
Soort begunstigde |
KMO's,Grote onderneming |
|||||||||
|
Totale geplande jaarbudget in het kader van de regeling |
EUR 1,67 (in miljoen) |
|||||||||
|
Voor garanties |
EUR 1,67 (in miljoen) |
|||||||||
|
Steuninstrument (artikel 5) |
Rechtstreekse subsidie |
|||||||||
|
Referentie besluit van de Commissie |
— |
|||||||||
|
Bij cofinanciering uit communautaire fondsen |
ERDF — EUR 4,23 (in miljoen) |
|||||||||
|
Doelstellingen |
Maximum steunintensiteit (in %) of maximum steunbedrag (in nationale munteenheid) |
Kmo-verhogingen (in %) |
||||||||
|
Steun voor technische haalbaarheidsstudies (art. 32) |
75 % |
— |
||||||||
|
Steun voor kmo's ten behoeve van de kosten voor industriële-eigendomsrechten (art. 33) |
90 % |
— |
||||||||
|
Industrieel onderzoek (art. 31, lid 2, onder b) |
65 % |
15 % |
||||||||
|
Fundamenteel onderzoek (art. 31, lid 2, onder a) |
100 % |
— |
||||||||
|
Experimentele ontwikkeling (art. 31, lid 2, onder c) |
40 % |
20 % |
||||||||
Weblink naar de volledige tekst van de steunmaatregel:
|
|
http://www.gsrt.gr/central.aspx?sId=108I334I1106I646I444510&olID=777&neID=673&neTa=1_303_1&ncID=0&neHC=0&tbid=0&lrID=2&oldUIID=aI777I0I119I428I1089I0I2&actionID=load&JScript=1 |
|
|
Δράσεις Ενίσχυσης Ε&Τ › Τρέχουσες Εθνικές Δράσεις › Ενεργές προκηρύξεις ΕΣΠΑ |
|
Referentienummer staatssteun |
SA.36613 (13/X) |
|||||
|
Lidstaat |
Oostenrijk |
|||||
|
Referentie lidstaat |
— |
|||||
|
Naam van de regio (NUTS) |
TIROL Gemengd |
|||||
|
Steunverlenende autoriteit |
|
|||||
|
Benaming van de steunmaatregel |
Tiroler Förderung von emissionsarmen schweren LKW und Auto-/Omnibussen der Euro-Klasse VI |
|||||
|
Nationale rechtsgrondslag (Referentie desbetreffende nationale officiële publicatie) |
|
|||||
|
Soort steun |
Regeling |
|||||
|
Aanpassing bestaande steunmaatregel |
Prolongation SA.34132 |
|||||
|
Looptijd |
1.1.2013-30.9.2013 |
|||||
|
Betrokken economische sector(en) |
Alle economische sectoren komen voor steun in aanmerking |
|||||
|
Soort begunstigde |
KMO's,Grote onderneming |
|||||
|
Totale geplande jaarbudget in het kader van de regeling |
EUR 0,50 (in miljoen) |
|||||
|
Voor garanties |
EUR 0,50 (in miljoen) |
|||||
|
Steuninstrument (artikel 5) |
Rechtstreekse subsidie |
|||||
|
Referentie besluit van de Commissie |
— |
|||||
|
Bij cofinanciering uit communautaire fondsen |
— |
|||||
|
Doelstellingen |
Maximum steunintensiteit (in %) of maximum steunbedrag (in nationale munteenheid) |
Kmo-verhogingen (in %) |
||||
|
Steun voor de aanschaf van nieuwe vervoersmiddelen die verder gaan dan communautaire normen of die, bij ontstentenis van communautaire normen, het niveau van milieubescherming doen toenemen (art. 19) |
35 % |
10 % |
||||
Weblink naar de volledige tekst van de steunmaatregel:
http://www.tirol.gv.at/wirtschaft/wirtschaftsfoerderung/wirtschaftsfrderungen/foerderung-emissionsarmer-schwerer-lkw-und-busse/
|
Referentienummer staatssteun |
SA.36615 (13/X) |
|||||||||
|
Lidstaat |
Hongarije |
|||||||||
|
Referentie lidstaat |
— |
|||||||||
|
Naam van de regio (NUTS) |
Baranya, Somogy, Tolna, Borsod-Abaúj-Zemplén, Heves, Nógrád, Hajdú-Bihar, Jász-Nagykun-Szolnok, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Bács-Kiskun, Békés, Csongrád Artikel 107, lid 3, onder a) |
|||||||||
|
Steunverlenende autoriteit |
|
|||||||||
|
Benaming van de steunmaatregel |
Szociális hozzájárulási adó és szakképzési hozzájárulás kedvezmény a szabad vállalkozási zónák területén |
|||||||||
|
Nationale rechtsgrondslag (Referentie desbetreffende nationale officiële publicatie) |
|
|||||||||
|
Soort steun |
Regeling |
|||||||||
|
Aanpassing bestaande steunmaatregel |
— |
|||||||||
|
Looptijd |
1.1.2013-31.12.2014 |
|||||||||
|
Betrokken economische sector(en) |
Alle economische sectoren komen voor steun in aanmerking |
|||||||||
|
Soort begunstigde |
KMO's,Grote onderneming |
|||||||||
|
Totale geplande jaarbudget in het kader van de regeling |
HUF 1 000,00 (in miljoen) |
|||||||||
|
Voor garanties |
HUF 1 000,00 (in miljoen) |
|||||||||
|
Steuninstrument (artikel 5) |
Andere vorm van belastingvoordeel |
|||||||||
|
Referentie besluit van de Commissie |
— |
|||||||||
|
Bij cofinanciering uit communautaire fondsen |
— |
|||||||||
|
Doelstellingen |
Maximum steunintensiteit (in %) of maximum steunbedrag (in nationale munteenheid) |
Kmo-verhogingen (in %) |
||||||||
|
Regeling |
50 % |
20 % |
||||||||
Weblink naar de volledige tekst van de steunmaatregel:
|
|
http://www.magyarkozlony.hu/pdf/15066 2012. évi CLXXVIII. törvény 370. § |
|
|
http://www.kozlonyok.hu/nkonline/mkpdf/hiteles/mk11139.pdf 2011. évi CLV. törvény 4. § (2) bekezdés |
|
|
http://www.magyarkozlony.hu/pdf/14527 2012. évi CXLVI. törvény 1. § (2) bekezdés |
|
|
http://www.magyarkozlony.hu/pdf/15066 2012. évi CLXXVIII. törvény 368. § |
|
|
http://www.magyarkozlony.hu/pdf/16046 A Kormány 27/2013. (II.12.) Kormány rendelete |
|
|
http://www.magyarkozlony.hu/pdf/15066 2012. évi CLXXVIII. törvény 407. § |
|
Referentienummer staatssteun |
SA.36616 (13/X) |
|||||||
|
Lidstaat |
Hongarije |
|||||||
|
Referentie lidstaat |
— |
|||||||
|
Naam van de regio (NUTS) |
Baranya, Somogy, Tolna, Borsod-Abaúj-Zemplén, Heves, Nógrád, Hajdú-Bihar, Jász-Nagykun-Szolnok, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Bács-Kiskun, Békés, Csongrád Artikel 107, lid 3, onder a) |
|||||||
|
Steunverlenende autoriteit |
|
|||||||
|
Benaming van de steunmaatregel |
A fejlesztési adókedvezmény szabad vállalkozási zónák területén megvalósított beruházási jogcíme |
|||||||
|
Nationale rechtsgrondslag (Referentie desbetreffende nationale officiële publicatie) |
|
|||||||
|
Soort steun |
Regeling |
|||||||
|
Aanpassing bestaande steunmaatregel |
— |
|||||||
|
Looptijd |
1.1.2013-31.12.2014 |
|||||||
|
Betrokken economische sector(en) |
Alle economische sectoren komen voor steun in aanmerking |
|||||||
|
Soort begunstigde |
KMO's,Grote onderneming |
|||||||
|
Totale geplande jaarbudget in het kader van de regeling |
HUF 6 000,00 (in miljoen) |
|||||||
|
Voor garanties |
HUF 6 000,00 (in miljoen) |
|||||||
|
Steuninstrument (artikel 5) |
Andere vorm van belastingvoordeel |
|||||||
|
Referentie besluit van de Commissie |
— |
|||||||
|
Bij cofinanciering uit communautaire fondsen |
— |
|||||||
|
Doelstellingen |
Maximum steunintensiteit (in %) of maximum steunbedrag (in nationale munteenheid) |
Kmo-verhogingen (in %) |
||||||
|
Regeling |
50 % |
20 % |
||||||
Weblink naar de volledige tekst van de steunmaatregel:
|
|
http://www.magyarkozlony.hu/pdf/16046 A Kormány 27/2013. (II.12.) Kormány rendelete |
|
|
http://www.magyarkozlony.hu/pdf/15066 2012. évi CLXXVIII. törvény 36. § (1) bekezdés |
|
Referentienummer staatssteun |
SA.36648 (13/X) |
|||||||
|
Lidstaat |
Spanje |
|||||||
|
Referentie lidstaat |
— |
|||||||
|
Naam van de regio (NUTS) |
ESPANA Artikel 107, lid 3, onder a),Artikel 107, lid 3, onder c),Niet-steungebieden,Gemengd |
|||||||
|
Steunverlenende autoriteit |
|
|||||||
|
Benaming van de steunmaatregel |
Fomento de la producción ecológica |
|||||||
|
Nationale rechtsgrondslag (Referentie desbetreffende nationale officiële publicatie) |
Orden AAA/569/2013, de 4 de abril por la que se establecen las bases reguladoras para la concesión de subvenciones a organizaciones de ámbito de actuación superior a más de una Comunidad Autónoma para la realización de actuaciones relacionadas con el fomento de la producción ecológica y por la que se convoca las correspondientes al año 2013 |
|||||||
|
Soort steun |
Regeling |
|||||||
|
Aanpassing bestaande steunmaatregel |
— |
|||||||
|
Looptijd |
13.4.2013-31.12.2018 |
|||||||
|
Betrokken economische sector(en) |
Ondersteunende activiteiten in verband met de landbouw; activiteiten met betrekking tot gewassen na de oogst, Vervaardiging van voedingsmiddelen |
|||||||
|
Soort begunstigde |
KMO's |
|||||||
|
Totale geplande jaarbudget in het kader van de regeling |
EUR 0,24 (in miljoen) |
|||||||
|
Voor garanties |
EUR 0,24 (in miljoen) |
|||||||
|
Steuninstrument (artikel 5) |
Rechtstreekse subsidie |
|||||||
|
Referentie besluit van de Commissie |
— |
|||||||
|
Bij cofinanciering uit communautaire fondsen |
— |
|||||||
|
Doelstellingen |
Maximum steunintensiteit (in %) of maximum steunbedrag (in nationale munteenheid) |
Kmo-verhogingen (in %) |
||||||
|
Algemene opleiding (art. 38, lid 2) |
60 % |
0 % |
||||||
|
Kmo-steun ten behoeve van consultancy (art. 26) |
50 % |
— |
||||||
|
Kmo-steun ten behoeve van deelneming aan beurzen (art. 27) |
50 % |
— |
||||||
Weblink naar de volledige tekst van de steunmaatregel:
http://www.boe.es/boe/dias/2013/04/12/pdfs/BOE-A-2013-3894.pdf
|
Referentienummer staatssteun |
SA.36652 (13/X) |
|||||
|
Lidstaat |
Duitsland |
|||||
|
Referentie lidstaat |
— |
|||||
|
Naam van de regio (NUTS) |
BAYERN Artikel 107, lid 3, onder c),Niet-steungebieden |
|||||
|
Steunverlenende autoriteit |
|
|||||
|
Benaming van de steunmaatregel |
Richtlinien zur Förderung innovativer und energieeffizienter Technologien im Schienenverkehr sowie Investitionen in die Optimierung logistischer Abläufe im Verkehrsbereich (BayITOL) |
|||||
|
Nationale rechtsgrondslag (Referentie desbetreffende nationale officiële publicatie) |
Richtlinien zur Förderung innovativer und energieeffizienter Technologien im Schienenverkehr sowie Investitionen in die Optimierung logistischer Abläufe im Verkehrsbereich (BayITOL), StAnz Nr. 15, AllMBl 2013/179 |
|||||
|
Soort steun |
Regeling |
|||||
|
Aanpassing bestaande steunmaatregel |
— |
|||||
|
Looptijd |
15.4.2013-30.6.2014 |
|||||
|
Betrokken economische sector(en) |
Alle economische sectoren komen voor steun in aanmerking |
|||||
|
Soort begunstigde |
KMO's,Grote onderneming |
|||||
|
Totale geplande jaarbudget in het kader van de regeling |
EUR 3,00 (in miljoen) |
|||||
|
Voor garanties |
EUR 3,00 (in miljoen) |
|||||
|
Steuninstrument (artikel 5) |
Rechtstreekse subsidie |
|||||
|
Referentie besluit van de Commissie |
— |
|||||
|
Bij cofinanciering uit communautaire fondsen |
EFRE — EUR 1,50 (in miljoen) |
|||||
|
Doelstellingen |
Maximum steunintensiteit (in %) of maximum steunbedrag (in nationale munteenheid) |
Kmo-verhogingen (in %) |
||||
|
Milieu-investeringssteun ten behoeve van energiebesparende maatregelen (art. 21) |
60 % |
0 % |
||||
|
Steun voor de aanschaf van nieuwe vervoersmiddelen die verder gaan dan communautaire normen of die, bij ontstentenis van communautaire normen, het niveau van milieubescherming doen toenemen (art. 19) |
35 % |
20 % |
||||
|
Kmo-steun ten behoeve van vroege aanpassing aan toekomstige communautaire normen (art.20) |
10 % |
— |
||||
Weblink naar de volledige tekst van de steunmaatregel:
https://www.verkuendung-bayern.de/files/allmbl/2013/05/allmbl-2013-05.pdf#page=7
|
Referentienummer staatssteun |
SA.36733 (13/X) |
||||||
|
Lidstaat |
Duitsland |
||||||
|
Referentie lidstaat |
— |
||||||
|
Naam van de regio (NUTS) |
BADEN-WUERTTEMBERG Niet-steungebieden |
||||||
|
Steunverlenende autoriteit |
|
||||||
|
Benaming van de steunmaatregel |
Förderprogramm Klimaschutz-Plus, Allgemeiner Teil, CO2-Minderungsprogramm und Modellprojekte für Träger von Krankenhäusern |
||||||
|
Nationale rechtsgrondslag (Referentie desbetreffende nationale officiële publicatie) |
Gemeinsames Amtsblatt 2013, Nr. 4 vom 29.5.2013 |
||||||
|
Soort steun |
Regeling |
||||||
|
Aanpassing bestaande steunmaatregel |
— |
||||||
|
Looptijd |
2.5.2013-31.12.2013 |
||||||
|
Betrokken economische sector(en) |
Ziekenhuizen |
||||||
|
Soort begunstigde |
KMO's,Grote onderneming |
||||||
|
Totale geplande jaarbudget in het kader van de regeling |
EUR 2,00 (in miljoen) |
||||||
|
Voor garanties |
EUR 2,00 (in miljoen) |
||||||
|
Steuninstrument (artikel 5) |
Rechtstreekse subsidie |
||||||
|
Referentie besluit van de Commissie |
— |
||||||
|
Bij cofinanciering uit communautaire fondsen |
— |
||||||
|
Doelstellingen |
Maximum steunintensiteit (in %) of maximum steunbedrag (in nationale munteenheid) |
Kmo-verhogingen (in %) |
|||||
|
Milieu-investeringssteun ter stimulering van energie uit hernieuwbare energiebronnen (art. 23) |
45 % |
0 % |
|||||
|
Milieu-investeringssteun ten behoeve van energiebesparende maatregelen (art. 21) |
50 % |
0 % |
|||||
|
Milieu-investeringssteun ten behoeve van hoogrenderende warmtekrachtkoppeling (art. 22) |
45 % |
0 % |
|||||
Weblink naar de volledige tekst van de steunmaatregel:
http://www.um.baden-wuerttemberg.de/servlet/is/6223/
|
Referentienummer staatssteun |
SA.36736 (13/X) |
|||||||
|
Lidstaat |
België |
|||||||
|
Referentie lidstaat |
— |
|||||||
|
Naam van de regio (NUTS) |
REGION WALLONNE Artikel 107, lid 3, onder c),Niet-steungebieden |
|||||||
|
Steunverlenende autoriteit |
|
|||||||
|
Benaming van de steunmaatregel |
Agrément et subventions aux entreprises d'insertion. |
|||||||
|
Nationale rechtsgrondslag (Referentie desbetreffende nationale officiële publicatie) |
|
|||||||
|
Soort steun |
Regeling |
|||||||
|
Aanpassing bestaande steunmaatregel |
N 498/2002 |
|||||||
|
Looptijd |
31.1.2013-31.5.2025 |
|||||||
|
Betrokken economische sector(en) |
Alle economische sectoren komen voor steun in aanmerking |
|||||||
|
Soort begunstigde |
KMO's,Grote onderneming |
|||||||
|
Totale geplande jaarbudget in het kader van de regeling |
EUR 11,63 (in miljoen) |
|||||||
|
Voor garanties |
EUR 11,63 (in miljoen) |
|||||||
|
Steuninstrument (artikel 5) |
Rechtstreekse subsidie |
|||||||
|
Referentie besluit van de Commissie |
— |
|||||||
|
Bij cofinanciering uit communautaire fondsen |
— |
|||||||
|
Doelstellingen |
Maximum steunintensiteit (in %) of maximum steunbedrag (in nationale munteenheid) |
Kmo-verhogingen (in %) |
||||||
|
Steun in de vorm van loonsubsidies ten behoeve van de indienstneming van kwetsbare werknemers (art. 40) |
50 % |
— |
||||||
Weblink naar de volledige tekst van de steunmaatregel:
|
|
http://wallex.wallonie.be/index.php?doc=24078&rev=25674-16604 |
|
|
http://wallex.wallonie.be/index.php?doc=24677&rev=25894-16604 |
|
|
http://www.ejustice.just.fgov.be/doc/rech_f.htm |