EUR-Lex Access to European Union law

Back to EUR-Lex homepage

This document is an excerpt from the EUR-Lex website

Document 32013D0141

2013/141/EU: Besluit van de Raad van 18 maart 2013 houdende benoeming van een Spaans lid en drie Spaanse plaatsvervangers in het Comité van de Regio’s

OJ L 77, 20.3.2013, p. 24–24 (BG, ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, IT, LV, LT, HU, MT, NL, PL, PT, RO, SK, SL, FI, SV)

No longer in force, Date of end of validity: 25/01/2015

ELI: http://data.europa.eu/eli/dec/2013/141(1)/oj

20.3.2013   

NL

Publicatieblad van de Europese Unie

L 77/24


BESLUIT VAN DE RAAD

van 18 maart 2013

houdende benoeming van een Spaans lid en drie Spaanse plaatsvervangers in het Comité van de Regio’s

(2013/141/EU)

DE RAAD VAN DE EUROPESE UNIE,

Gezien het Verdrag betreffende de werking van de Europese Unie, en met name artikel 305,

Gezien de voordrachten van de Spaanse regering,

Overwegende hetgeen volgt:

(1)

Op 22 december 2009 respectievelijk 18 januari 2010 heeft de Raad Besluit 2009/1014/EU (1) en Besluit 2010/29/EU (2) houdende benoeming van de leden en plaatsvervangers in het Comité van de Regio’s voor de periode van 26 januari 2010 tot en met 25 januari 2015 vastgesteld.

(2)

Er is een zetel van lid vrijgekomen door het verstrijken van de ambtstermijn van de heer Francisco Javier LÓPEZ ÁLVAREZ. Drie zetels van plaatsvervanger zijn vrijgekomen door het verstrijken van de ambtstermijn van de heer Guillermo ECHENIQUE GONZÁLEZ, de heer Senén FLORENSA I PALAU en mevrouw Elvira SAINT-GERONS HERRERA,

HEEFT HET VOLGENDE BESLUIT VASTGESTELD:

Artikel 1

In het Comité van de Regio’s worden benoemd voor de resterende duur van de ambtstermijn, te weten tot en met 25 januari 2015:

a)

tot lid:

de heer Iñigo URKULLU RENTERIA, Presidente del Gobierno Vasco

en

b)

tot plaatsvervanger:

mevrouw María Ángeles ELORZA ZUBIRÍA, Secretaria General de Acción Exterior del Gobierno Vasco

de heer Roger ALBINYANA I SAIGÍ, Secretario de Asuntos Exteriores, Generalitat de Cataluña

mevrouw Maria Sol CALZADO GARCÍA, Secretaria General de Acción Exterior de la Junta de Andalucía.

Artikel 2

Dit besluit treedt in werking op de dag waarop het wordt vastgesteld.

Gedaan te Brussel, 18 maart 2013.

Voor de Raad

De voorzitter

S. COVENEY


(1)  PB L 348 van 29.12.2009, blz. 22.

(2)  PB L 12 van 19.1.2010, blz. 11.


Top