EUR-Lex Access to European Union law

Back to EUR-Lex homepage

This document is an excerpt from the EUR-Lex website

Document 32012D0518

2012/518/EU: Besluit van de Raad van 24 september 2012 houdende benoeming van twee Cypriotische leden en drie Cypriotische plaatsvervangers van het Comité van de Regio’s

OJ L 258, 26.9.2012, p. 30–30 (BG, ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, IT, LV, LT, HU, MT, NL, PL, PT, RO, SK, SL, FI, SV)

No longer in force, Date of end of validity: 25/01/2015

ELI: http://data.europa.eu/eli/dec/2012/518/oj

26.9.2012   

NL

Publicatieblad van de Europese Unie

L 258/30


BESLUIT VAN DE RAAD

van 24 september 2012

houdende benoeming van twee Cypriotische leden en drie Cypriotische plaatsvervangers van het Comité van de Regio’s

(2012/518/EU)

DE RAAD VAN DE EUROPESE UNIE

Gezien het Verdrag betreffende de werking van de Europese Unie, en met name artikel 305,

Gezien de voordracht van de Cypriotische regering,

Overwegende hetgeen volgt:

(1)

Op 22 december 2009 respectievelijk 18 januari 2010 heeft de Raad Besluit 2009/1014/EU (1) en Besluit 2010/29/EU (2) houdende benoeming van de leden en plaatsvervangers van het Comité van de Regio’s voor de periode van 26 januari 2010 tot en met 25 januari 2015 vastgesteld.

(2)

In het Comité van de Regio’s zijn twee zetels van lid vrijgekomen door het verstrijken van de ambtstermijn van de heren Savvas ELIOFOTOU en Evyenios MICHAIL. In het Comité van de Regio’s zijn drie zetels van plaatsvervanger vrijgekomen door het verstrijken van het mandaat van de heren Andreas MOUSEOS, Andreas HADZILOIZOU en Christofis ANTONIOU,

HEEFT HET VOLGENDE BESLUIT VASTGESTELD:

Artikel 1

In het Comité van de Regio’s worden voor de resterende duur van de ambtstermijn, dat wil zeggen tot en met 25 januari 2015, de volgende personen benoemd:

a)

als lid:

mevrouw Louisa MAVROMMÁTI, Αντιδήμαρχος 'Εγκωμης

de heer Louis KOUMENIDES, Πρόεδρος Κ.Σ. Κάτω Λευκάρων

alsmede

b)

als plaatsvervanger:

de heer Sávvas VÉRGΑS, Δήμαρχος Πάφου

de heer Glavkos KARIÓLOU, Δήμαρχος Κερύνειας

de heer Georgios IAKOVOU, Πρόεδρος Κ.Σ. Αγίων Τριμιθιάς.

Artikel 2

Dit besluit treedt in werking op de dag waarop het wordt vastgesteld.

Gedaan te Brussel, 24 september 2012.

Voor de Raad

De voorzitter

A. D. MAVROYIANNIS


(1)  PB L 348 van 29.12.2009, blz. 22.

(2)  PB L 12 van 19.1.2010, blz. 11.


Top