This document is an excerpt from the EUR-Lex website
Document 52017XC0811(09)R(03)
Corrigendum to notice of initiation of an anti-dumping proceeding concerning imports of new and retreaded tyres for buses or lorries originating in the People’s Republic of China (OJ C 264, 11.8.2017)
Rectificatie van het bericht van inleiding van een antidumpingprocedure betreffende de invoer van nieuwe en van een nieuw loopvlak voorziene banden voor autobussen of voor vrachtwagens, van oorsprong uit de Volksrepubliek China (PB C 264 van 11.8.2017)
Rectificatie van het bericht van inleiding van een antidumpingprocedure betreffende de invoer van nieuwe en van een nieuw loopvlak voorziene banden voor autobussen of voor vrachtwagens, van oorsprong uit de Volksrepubliek China (PB C 264 van 11.8.2017)
C/2017/7144
PB C 356 van 21.10.2017, p. 24–24
(BG, ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, HR, IT, LV, LT, HU, MT, NL, PL, PT, RO, SK, SL, FI, SV)
|
21.10.2017 |
NL |
Publicatieblad van de Europese Unie |
C 356/24 |
Rectificatie van het bericht van inleiding van een antidumpingprocedure betreffende de invoer van nieuwe en van een nieuw loopvlak voorziene banden voor autobussen of voor vrachtwagens, van oorsprong uit de Volksrepubliek China
( Publicatieblad van de Europese Unie C 264 van 11 augustus 2017 )
(2017/C 356/11)
Bladzijde 14, punt 2 „Onderzocht product”:
in plaats van:
„Dit onderzoek heeft betrekking op bepaalde nieuwe of van een nieuw loopvlak voorziene luchtbanden van rubber, van de soort gebruikt voor autobussen of voor vrachtwagens (of „nieuwe en van een nieuw loopvlak voorziene banden”) („het onderzochte product”).”,
lezen:
„Dit onderzoek heeft betrekking op bepaalde nieuwe of van een nieuw loopvlak voorziene luchtbanden van rubber, van de soort gebruikt voor autobussen of voor vrachtwagens, met een belastingsindex van meer dan 121 (of „nieuwe en van een nieuw loopvlak voorziene banden”) („het onderzochte product”).”.
Bladzijde 14, punt 3 „Bewering dat er sprake is van dumping”:
in plaats van:
„Bij het product dat met dumping zou worden ingevoerd, gaat het om het onderzochte product, van oorsprong uit de Volksrepubliek China („het betrokken land”), momenteel ingedeeld onder de GN-codes 4011 20 90 en 4012 12 00. Deze GN-codes worden slechts ter informatie vermeld.”,
lezen:
„Bij het product dat met dumping zou worden ingevoerd, gaat het om het onderzochte product, van oorsprong uit de Volksrepubliek China („het betrokken land”), momenteel ingedeeld onder de GN-codes 4011 20 90 en ex 4012 12 00. Deze GN-codes worden slechts ter informatie vermeld.”.