This document is an excerpt from the EUR-Lex website
Plastic materials and articles in contact with food
Materialen en voorwerpen van kunststof in contact met levensmiddelen
Materialen en voorwerpen van kunststof in contact met levensmiddelen
Toegelaten stoffen
Na de wijzigingen die zijn ingevoerd bij Verordening (EU) 2025/351, verduidelijkt de verordening de regels voor stoffen verder.
In de handel brengen
Verordening (EU) 2025/351 verduidelijkt nader de voorwaarden waaronder kunststofmaterialen en -voorwerpen op de EU-markt in de handel mogen worden gebracht.
De verordening is sinds van toepassing.
Verordening (EU) 2025/351 is sinds van toepassing. Krachtens de overgangsbepalingen mogen bestaande materialen en voorwerpen die aan de voorgaande regels voldoen en die voor het eerst vóór in de handel worden gebracht, tot uitputting van de voorraden op de markt worden gebracht.
Zie voor meer informatie:
Verordening (EU) nr. 10/2011 van de Commissie van betreffende materialen en voorwerpen van kunststof, bestemd om met levensmiddelen in contact te komen (PB L 12 van , blz. 1-89).
Achtereenvolgende wijzigingen aan de Verordening (EU) have werden in de basistekst opgenomen. Deze geconsolideerde versie is enkel van documentaire waarde.
De achtereenvolgende wijzigingen in en correcties van Verordening (EU) nr. 10/2011 werden in de basistekst opgenomen. Deze geconsolideerde versie is uitsluitend bedoeld als referentie.
laatste update