ISSN 1977-0952

doi:10.3000/19770952.C_2012.102.lav

Eiropas Savienības

Oficiālais Vēstnesis

C 102

European flag  

Izdevums latviešu valodā

Informācija un paziņojumi

55. sējums
2012. gada 5. aprīlis


Paziņojums Nr.

Saturs

Lappuse

 

II   Informācija

 

IESTĀŽU NOLĪGUMI

 

Eiropas Komisija
Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komiteja

2012/C 102/01

Eiropas Komisijas un Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejas sadarbības protokols

1

 

Eiropas Komisija
Reģionu komiteja

2012/C 102/02

Protokols par Eiropas Komisijas un Reģionu komitejas sadarbību

6

 

III   Sagatavošanā esoši tiesību akti

 

Eiropas Komisija

2012/C 102/03

Komisijas pieņemtie likumdošanas priekšlikumi

11

2012/C 102/04

Komisijas pieņemtie likumdošanas priekšlikumi

12

2012/C 102/05

Komisijas pieņemtie likumdošanas priekšlikumi

18

2012/C 102/06

Komisijas pieņemtie likumdošanas priekšlikumi

23

2012/C 102/07

Komisijas pieņemtie likumdošanas priekšlikumi

24

2012/C 102/08

Komisijas pieņemtie likumdošanas priekšlikumi

27

 

IV   Paziņojumi

 

EIROPAS SAVIENĪBAS IESTĀŽU UN STRUKTŪRU SNIEGTI PAZIŅOJUMI

 

Eiropas Komisija

2012/C 102/09

Euro maiņas kurss

28

2012/C 102/10

COM dokumentu, kas nav Komisijas pieņemtie likumdošanas priekšlikumi, un Komisijas pieņemto likumdošanas priekšlikumu pēdējās publikācijas
OV C 37, 10.2.2012.

29

2012/C 102/11

COM dokumenti, kas nav Komisijas pieņemtie likumdošanas priekšlikumi

30

2012/C 102/12

COM dokumenti, kas nav Komisijas pieņemtie likumdošanas priekšlikumi

34

2012/C 102/13

COM dokumenti, kas nav Komisijas pieņemtie likumdošanas priekšlikumi

36

2012/C 102/14

COM dokumenti, kas nav Komisijas pieņemtie likumdošanas priekšlikumi

37

 

V   Atzinumi

 

PROCEDŪRAS, KAS SAISTĪTAS AR KOPĒJĀS TIRDZNIECĪBAS POLITIKAS ĪSTENOŠANU

 

Eiropas Komisija

2012/C 102/15

Paziņojums par antidempinga pasākumiem cita starpā Kazahstānas izcelsmes silīcijmangāna importam

39

 

2012/C 102/16

Piezīme lasītājam (sk. aizmugurējā vāka iekšpusē)

s3

LV

 


II Informācija

IESTĀŽU NOLĪGUMI

Eiropas Komisija Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komiteja

5.4.2012   

LV

Eiropas Savienības Oficiālais Vēstnesis

C 102/1


Eiropas Komisijas un Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejas sadarbības protokols

2012/C 102/01

PREAMBULA

Komisija un Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komiteja (turpmāk – Komiteja) uzskata, ka to kopējās interesēs ir veicināt abu iestāžu sadarbību, piemērojot šo protokolu, ar ko aizstāj 2005. gada 7. novembra protokolu un tā 2007. gada 31. maija pielikumu, paredzot ciešākas sadarbības nosacījumus.

Šādi sadarbības nosacījumi atbilst tādas vides radīšanai, kas veicina pilsoniskās sabiedrības organizāciju aktīvāku līdzdalību gan attiecīgās valsts, gan Eiropas līmenī Eiropas Savienības politikas un lēmumu izstrādē un pieņemšanā, kā arī veicina minēto organizāciju un Savienības iestāžu pastāvīga strukturētā dialoga izvēršanu, kā paredzēts Līguma par Eiropas Savienību (LES) 11. panta 1. un 2. punktā.

Atbilstoši funkcijām, kas tai noteiktas līgumos, Komitejai ir īpašs uzdevums veicināt Eiropas Savienības iestāžu un politikas demokrātiskās leģitimitātes un efektivitātes stiprināšanu. Ņemot vērā iepriekš minēto, Komitejai, kas ir priviliģēta starpniece starp pilsoniskās sabiedrības organizācijām un Savienības iestādēm, kā norādīts 13. pantā, ir izšķiroša loma, nodrošinot, ka minētās iestādes īsteno LES 11. pantā paredzētos noteikumus.

Komisija sadarbojas ar Komiteju to trīs pamatuzdevumu izpildē, kas noteikti Komitejas pamatuzdevumu deklarācijā, proti:

nodrošināt padomdevēja funkciju Eiropas Parlamentā, Padomē un Komisijā Savienības un tās iedzīvotāju vispārējās interesēs,

popularizēt Eiropas Savienības pamatvērtības un sekmēt uz līdzdalību vērstas, iekļaujošākas un līdz ar to iedzīvotājiem tuvākas Eiropas Savienības attīstību,

piedalīties Savienības ārējās dimensijas pasākumos, attīstot dialogu ar pilsoniskās sabiedrības organizācijām un palielinot organizētas pilsoniskās sabiedrības un līdzdalības demokrātijas lomu.

Komisija atbalsta Komitejas padomdevējas funkcijas nostiprināšanu gan Savienības politikas un tiesību aktu izstrādes, gan īstenošanas procesā. Komiteja var sniegt ieguldījumu ES tiesību aktu īstenošanas novērtēšanā, jo īpaši attiecībā uz horizontālajām klauzulām, kā paredzēts Līguma par Eiropas Savienības darbību (LESD) 8. līdz 12. pantā.

Komisija un Komiteja sadarbojas līdzdalības demokrātijas attīstīšanā Savienības līmenī nolūkā stiprināt tās demokrātisko leģitimitāti.

Komisija uzskata minēto sadarbību par prioritāru līdzekli, lai organizētu atklātu, pārredzamu un pastāvīgu dialogu ar pilsoniskās sabiedrības un tās apvienību pārstāvjiem, kā norādīts LES 11. pantā.

Lai Komiteja pilnībā varētu pildīt savu starpnieces lomu, uzklausot organizētas pilsoniskās sabiedrības vēlmes un ieceres, Komisija atbalsta Komitejas ierosmes, kas veicina un strukturē dialogu un apspriešanos ar Eiropas organizēto pilsonisko sabiedrību, kā arī stiprina sakarus ar dalībvalstu ekonomikas un sociālo lietu padomju un tām līdzīgu organizāciju tīklu.

I.   INSTITUCIONĀLĀS UN ADMINISTRATĪVĀS ATTIECĪBAS

1.

Katra gada pirmajā pusgadā Komiteja dara zināmas savas politiskās prioritātes attiecībā uz Komisijas darba programmu nākamajam gadam.

Vismaz reizi gadā, sagatavojot Komisijas darba programmu un lai izskatītu vispārējas intereses jautājumus, tiek rīkota Komisijas priekšsēdētāja un/vai par sadarbību ar Komiteju atbildīgā Komisijas priekšsēdētāja vietnieka tikšanās ar Komitejas priekšsēdētāju.

Komiteja katru gadu organizē debates par Eiropas Savienības nākotni, kurās Komisijas priekšsēdētājs un/vai par sadarbību ar Komiteju atbildīgais Komisijas priekšsēdētāja vietnieks iepazīstina ar Eiropas Savienības stratēģiskajām prioritātēm nākamajam gadam.

2.

Komisijas pilnvaru termiņa sākumā Komisijas priekšsēdētājs iepazīstina pilnsapulci ar saviem stratēģiskajiem mērķiem.

3.

Komisija un Komiteja sadarbojas nolūkā būtiski uzlabot tiesību aktu izstrādi.

4.

Komisijas locekļi tiek aicināti piedalīties Komitejas darbā, it īpaši plenārsesijās, lai apspriestu stratēģiskās pamatnostādnes attiecīgajā kompetences jomā, kā arī citus, iepriekš vienojoties noteiktus jautājumus. Komisijas locekļi var lūgt arī uzstāšanos pilnsapulcē.

Komisijas locekļi vai, izņēmuma gadījumos, augstākā līmeņa ierēdņi var lūgt uzstāšanos Komitejas Biroja debatēs par Komisijas ierosinātajām iniciatīvām.

Reizi gadā tiek organizēta specializēto nodaļu priekšsēdētāju un par atbilstošajām politikas jomām atbildīgo Komisijas locekļu tikšanās, lai izskatītu attiecīgās prioritātes un darba programmas.

5.

Komisijas pārstāvji iesaistās Komitejas darbā pie dokumentiem, kas ir viņu kompetencē, un pēc iespējas piedalās sanāksmēs, uz kurām ir uzaicināti. Viņi iepazīstina ar Komisijas priekšlikumiem vai citiem izskatāmiem dokumentiem, kā arī sniedz informāciju par dokumentācijas sagatavošanas gaitu.

Komisijas pārstāvji cieši sadarbojas ar Komitejas kolēģiem darbā ar dokumentāciju, kas ir viņu kompetencē.

6.

Katra Komisijas dienesta ieceltie koordinatori vai atbildīgās personas, kā arī Komitejas specializēto nodaļu sekretariāti regulāri apmainās ar informāciju, jo īpaši saistībā ar ģenerāldirektorātu darba plānošanu un minēto nodaļu darba prioritāšu īstenošanu.

Vismaz reizi gadā koordinatori tiekas ar Komitejas sekretariātu, lai apmainītos ar informāciju par galvenajiem pasākumiem vai kopīgas ieinteresētības iniciatīvām, ko īstenojusi vai plānojusi Komisija vai Komiteja.

II.   EIROPAS EKONOMIKAS UN SOCIĀLO LIETU KOMITEJAS KONSULTATĪVĀ FUNKCIJA

7.

Pamatojoties uz Komisijas gada darba programmu un Komisijas un Komitejas izskatītajām prioritātēm, Komisijas ģenerālsekretārs nosūta Komitejai sarakstu ar priekšlikumiem, par kuriem ir paredzēta fakultatīva konsultēšanās. Minētajā sarakstā iekļauj arī neleģislatīvus dokumentus, par kuriem Komisija paredz pieprasīt Komitejai atzinumu.

Programmas izstrādē papildus caurviju programmai Komisija pirms Komitejas Biroja sēdēm apstiprina fakultatīvos atzinuma pieprasījumus.

Organizējot darbu, Komiteja cenšas ievērot Komisijas prioritātes un termiņus. Šajā nolūkā Komisija sniedz Komitejai precīzu informāciju par savu priekšlikumu secību.

8.

Pienācīgi ievērojot līgumus, Komisijai un Komitejai svarīgi ir noteikt selektīvāku pieeju.

Komisijas lēmuma par fakultatīvu konsultēšanos pamatā tādēļ ir šādi kritēriji:

izskatāmais temats ir vispārēji nozīmīgs un attiecas uz jomu, kurā Komitejas atzinums sniegtu pievienoto vērtību saistībā ar Savienības politikas un lēmumu izstrādi,

konsultēšanās mērķis ir rosināt debates par Savienības rīcības lietderību kādā konkrētā jomā vai par kādu konkrētu jautājumu.

Komiteja mērķtiecīgi turpina uzsāktos centienus racionalizēt savu darbu, lai pirmām kārtām koncentrētos uz tiem atzinumiem, kas var sniegt reālu pievienoto vērtību Savienības politikas un lēmumu izstrādes procesā.

9.

Komisija Savienības politikas izstrādes procesā un sava darba plānošanas ietvaros var lūgt Komitejai sagatavot izpētes atzinumus par organizētai pilsoniskai sabiedrībai īpaši svarīgām jomām, kuras tā uzskata par Komitejas kompetencei un pieredzei atbilstošām. Šādus atzinumu pieprasījumus Komitejai dara zināmus Komisijas priekšsēdētāja vietnieks, kura kompetencē ir attiecības ar Komiteju. Minētajos pieprasījumos ir precīzas norādes par atzinuma tematu un izstrādes termiņu, ja tāds paredzēts.

Komisija un Komiteja cenšas panākt izpētes atzinumu pieprasījumu atbilstību integrētai pieejai, kas ļautu nodrošināt pilsoniskās sabiedrības visu ieinteresēto pušu viedokļa ņemšanu vērā pēc iespējas plašākā mērogā.

Komisija nodrošina attiecīgu pārraudzību, lai novērtētu šādu atzinumu pievienoto vērtību Savienības politikas un lēmumu izstrādes procesā.

10.

Komisija nosūta Eiropas Parlamentam un Padomei un vienlaikus arī Komitejai visus dokumentus un informāciju, kas nepieciešama Komitejas konsultatīvās funkcijas izpildei.

11.

Atzinumu labākas lasāmības labad Komiteja jo īpaši cenšas

precīzi norādīt grozījumus, ko tā vēlas ieviest Komisijas tiesību aktu priekšlikumos,

apkopot galvenos Komitejas formulētos ieteikumus un priekšlikumus.

12.

Komisija un Komiteja atzīst darba pēc atzinumu pieņemšanas nozīmīgumu un nepieciešamību. Tāpēc Komisija sistemātiski ziņo par iemesliem, kuru dēļ Komitejas atzinumos minētos grozījumu priekšlikumus vai būtiskus ierosinājumus ņem vai neņem vērā.

Attiecībā uz izpētes atzinumiem Komisija cenšas nodrošināt arī to īstenošanas politisku uzraudzību, un kompetents Komisijas loceklis iespēju robežās sniedz informāciju nākamajā plenārajā sesijā pēc tās plenārās sesijas, kurā attiecīgais atzinums pieņemts.

Komisijas apstiprinātos tiesību aktu grozījumu priekšlikumus Komisija pēc iespējas iestrādā savos grozītajos priekšlikumos.

Ja Komisija būtiski groza savu priekšlikumu pēc tam, kad sākotnējais atzinuma pieprasījums jau ir nosūtīts Komitejai, un ja līgumos ir paredzēta obligāta konsultēšanās, Komisija nodrošina atkārtotu konsultēšanos ar Komiteju.

III.   EIROPAS EKONOMIKAS UN SOCIĀLO LIETU KOMITEJA UN ORGANIZĒTA PILSONISKĀ SABIEDRĪBA

13.

Komitejai ir īpašs uzdevums īstenot līdzdalības demokrātiju un ar Līgumu par Eiropas Savienību Komitejai ir piešķirtas papildu pilnvaras, lai tā varētu pildīt savu priviliģētās starpnieces lomu organizētas pilsoniskās sabiedrības un Savienības iestāžu dialogā.

Saskaņā ar LES 11. pantu Komisija un Komiteja sadarbojas, lai stiprinātu pilsoniskās sabiedrības organizāciju turpmāku līdzdalību un dialogu ar tām gan attiecīgās valsts, gan Eiropas līmenī, un lai veicinātu minēto organizāciju ciešāku iesaistīšanu politikas veidošanā un Savienības tiesību aktu izstrādē.

Komisija un Komiteja kopīgi veicina Eiropas pilsoniskās sabiedrības organizāciju un tīklu savstarpēju strukturētu dialogu, kā arī minēto organizāciju un ES iestāžu strukturēto dialogu, jo īpaši ar Komitejas izveidotās Sadarbības grupas starpniecību.

Attiecībā uz konsultāciju politiku Komisija paļaujas uz Komitejas atbalstu, jo īpaši, lai stiprinātu savas attiecības ar organizētu pilsonisko sabiedrību gan Eiropas Savienībā, gan ārpus tās. Šajā nolūkā Komiteja atbalsta Komisiju, organizējot ar ieinteresētajiem dalībniekiem kopīgas uzklausīšanas sanāksmes, seminārus un konferences par konkrētiem vispārējas nozīmes politikas jautājumiem, kuros Komitejai ir atbilstoša kompetence un pieredze.

14.

Komisija atzīmē Komitejas gatavību sniegt palīdzību pilsoņu iniciatīvas tiesību īstenošanā.

Regulas (ES) Nr. 211/2011 11. pantā ir paredzēts, ka trīs mēnešu laika posmā, kurā Komisija analizē sekmīgi īstenotu pilsoņu iniciatīvu, tās organizatoriem dod iespēju ar Eiropas Parlamentu kopīgi organizētā atklātā uzklausīšanā iepazīstināt ar minēto iniciatīvu, “attiecīgā gadījumā piesaistot citas Savienības iestādes un struktūrvienības, kam varētu būt vēlme piedalīties”. Tādēļ Komisija paredz ierosināt Eiropas Parlamentam atbilstošā gadījumā uzaicināt uz šādu atklātu uzklausīšanu arī Komiteju.

Komisija atzīmē, ka Komiteja katrā laikā varētu izteikt vēlmi izstrādāt atzinumu jomās, kurās Komiteja uzskata, ka tai ir atbilstoša kompetence un pieredze, un kurās tā varētu sniegt pievienoto vērtību.

15.

Komiteja savas konsultatīvās funkcijas ietvaros uzklausīšanas sanāksmju, semināru vai konferenču veidā organizē strukturētu konsultēšanos ar organizētu pilsonisko sabiedrību nolūkā pēc iespējas plaši apzināt attiecīgo pilsoniskās sabiedrības organizāciju viedokļus.

Komisija ir gatava sadarboties šādu konsultāciju organizēšanā un īstenošanā iespējami visatbilstošākajā veidā, tai skaitā sniedzot loģistikas un/vai finansiālu atbalstu.

16.

Komisija un Komiteja turpinās vairot savu pasākumu un iniciatīvu sinerģiju tajās politikas jomās, kas visvairāk attiecas uz organizētu pilsonisko sabiedrību, jo īpaši saistībā ar stratēģiju “Eiropa 2020”, kā arī ilgtspējīgu attīstību un klimata pārmaiņām, iekšējā tirgus padziļināšanu, cīņu pret nabadzību un sociālo atstumtību, imigrāciju un energoapgādi.

Katru gadu Komiteja publicē ziņojumu, kurā ciešā sadarbībā ar valstu ekonomikas un sociālo lietu padomju un tām līdzīgu organizāciju tīklu ir novērtēta pilsoniskās sabiedrības iesaistīšana valstu reformu programmu izstrādē. Minēto ziņojumu apspriež plenārsesijā pirms Eiropadomes pavasara sanāksmes.

Komiteja uzaicinās atbildīgo Komisijas locekli piedalīties minētajās debatēs un iepazīstināt ar gada izaugsmes pētījumu.

17.

Komisija un Komiteja cenšas veicināt iedzīvotāju līdzdalību Savienības politikā. Tāpēc Komisija atzinīgi vērtē Komitejas nodomu turpināt iesākto, lai iesaistītu valstu ekonomikas un sociālo lietu padomju un tām līdzīgu organizāciju tīklu.

18.

Komiteja veicina Savienības tiesību aktu īstenošanas novērtējuma procesu, jo īpaši attiecībā uz horizontālajām klauzulām, kā paredzēts LESD 8. līdz 12. pantā.

19.

Komiteja atbalsta Savienības darbības ārējo dimensiju, uzturot dialogu ar pilsoniskās sabiedrības organizācijām valstīs un reģionos, ar kuriem ES ir strukturētas attiecības. Šajā nolūkā Komisija atbalsta Komitejas iniciatīvas, kas stiprina organizētas pilsoniskās sabiedrības lomu ārpus ES un veicina ar to saistītā dialoga un konsultāciju kultūru un struktūras.

Komiteja un Komisija sadarbojas, lai sekmētu tirdzniecības līgumu īstenošanas uzraudzībai paredzētu kopīgu pilsoniskās sabiedrības mehānismu izveidi un nodrošinātu to pārvaldību.

IV.   PARTNERĪBA INFORMĀCIJAS SNIEGŠANĀ PAR EIROPU

20.

Informācijas sniegšana par Eiropu iedzīvotājiem un pilsoniskās sabiedrības organizācijām ir visu ES iestāžu un struktūrvienību kopīgā kompetencē. Efektīva informēšana un komunikācija, ko nodrošina Eiropas Savienība, pirmām kārtām būtu uzskatāma par publisko dienestu uzdevumu, lai sniegtu iedzīvotājiem un pilsoniskās sabiedrības organizācijām iespēju pilnībā iesaistīties debatēs par Eiropu un demokrātiskā Savienības lēmumu un politikas veidošanas procesā.

21.

Komisija un Komiteja ir vienisprātis par to, ka stiprināt savstarpējās attiecības informācijas un komunikācijas jomā un šajā nolūkā cieši sadarboties ir Eiropas Savienības un tās iedzīvotāju vispārējās interesēs.

22.

Komisija un Komiteja ir vienisprātis arī par to, ka komunikācija ir jāintegrē lēmumu pieņemšanas procesā. Komisija atzīst, ka, ņemot vērā Komitejas sastāvu un tai ar līgumiem piešķirtās pilnvaras, Komitejai ir izšķiroša loma, veidojot reālu Eiropas publisko telpu dialogam un diskusijām par tiem jautājumiem, kas visvairāk skar iedzīvotājus un kas noteiks Eiropas projekta nākotni.

23.

Komisija un Komiteja sadarbosies, lai plašsaziņas līdzekļos kopīgi atspoguļotu notikušos pasākumus un norises, izmantojot pieejamos komunikācijas forumus un instrumentus. Publiskajos komunikācijas un informēšanas pasākumos Komisija un Komiteja atspoguļo savas attiecīgās funkcijas.

24.

Komisija un Komiteja aktualizēs un, ievērojot datu aizsardzības noteikumus, savstarpēji apmainīsies ar oficiālo kontaktpersonu sarakstiem centrālo dienestu līmenī un dalībvalstīs.

Komisijas pārstāvniecības dalībvalstīs un Komitejas kontaktpersona katrai dalībvalstij apmainīsies ar informāciju par komunikācijas plāniem un apvienos centienus, lai vajadzības gadījumā piedalītos attiecīgajos pasākumos. Komisijas pārstāvniecību telpas dalībvalstīs, abām pusēm vienojoties, vajadzības gadījumā un loģistikas iespēju robežās būs pieejamas Komitejas ierosmju realizēšanai. Iespējams, ka attiecīgā gadījumā būs jākonsultējas arī ar Eiropas Parlamenta informācijas birojiem.

25.

Komiteja kopā ar tās locekļiem, partnerorganizācijām un valstu ekonomikas un sociālo lietu padomēm un tām līdzīgām organizācijām veido galveno informācijas un komunikācijas tīklu. Komisija pēc iespējas piedalīsies sanāksmēs, ko Komiteja organizēs ar locekļiem, organizācijām, kurām locekļi ir piederīgi, valstu ekonomikas un sociālo lietu padomēm un tām līdzīgām organizācijām.

Briselē, 2012. gada 22. februārī

Eiropas Komisijas vārdā

José Manuel BARROSO

priekšsēdētājs

Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejas vārdā

Staffan NILSSON

priekšsēdētājs


Eiropas Komisija Reģionu komiteja

5.4.2012   

LV

Eiropas Savienības Oficiālais Vēstnesis

C 102/6


Protokols par Eiropas Komisijas un Reģionu komitejas sadarbību

2012/C 102/02

Eiropas Komisija (Komisija) un Reģionu komiteja (Komiteja),

ņemot vērā Līgumu par Eiropas Savienību (LES) un Līgumu par Eiropas Savienības darbību (LESD), īpaši tā 305. līdz 307. pantu un 263. pantu, kā arī Līgumiem pievienotā Protokola par subsidiaritātes principa un proporcionalitātes principa piemērošanu 8. pantu,

ņemot vērā Protokolu par Eiropas Komisijas un Reģionu komitejas sadarbību, kas parakstīts 2005. gada 17. novembrī un papildinājumu, kas parakstīts 2007. gada 5. jūnijā;

A.

tā kā ar Lisabonas Līgums stiprina Eiropas Savienības teritoriālo dimensiju, atsaucoties uz pašpārvaldes principu, nosakot teritoriālās kohēzijas mērķi un subsidiaritātes principa ievērošanu saistot ar reģionālo un vietējo dimensiju;

B.

tā kā Līgumos ir noteikts, ka Eiropas Komisijai, Eiropas Parlamentam un Padomei ir obligāti jāapspriežas ar Reģionu komiteju;

C.

tā kā daudzlīmeņu pārvaldības pieeja ir svarīgs ES politikas jomu veidošanas un īstenošanas instruments, Eiropas Komisija un Reģionu komiteja noslēdz šādu līgumu

I.   SADARBĪBA ATTIECĪBĀ UZ LIKUMDOŠANAS PROCEDŪRĀM UN PLĀNOŠANU

i)   Komisijas darba programma

1.

Katra gada pirmajā pusgadā Komiteja pieņem Komisijai adresētu rezolūciju, kurā ir sniegts pārskats par Komitejas nostāju tādos pamata jautājumos, kas saistīti ar Komisijas darba programmu nākamajam gadam. Šīs rezolūcijas pamatā ir Komitejas politiskās prioritātes un novērtējums par rīcību pēc iepriekšējām RK rezolūcijām.

2.

Reizi gadā Komisijas darba programmas sagatavošanas laikā rīko Komisijas priekšsēdētāja vai par attiecībām ar Komiteju atbildīgā priekšsēdētāja vietnieka un Komitejas priekšsēdētāja tikšanos, lai novērtētu šā protokola piemērošanu un īpaši Komitejas atzinumu ietekmi.

3.

Komisijas priekšsēdētājs vai par attiecībām ar Komiteju atbildīgais priekšsēdētāja vietnieks katru gadu iepazīstina Komiteju ar nākamā gada stratēģiskajām prioritātēm. Šajā nolūkā Komiteja rīko debates par Savienības nākotni.

Komiteja, nosakot politikas gada prioritātes un organizējot savu darbu, ņem vērā Komisijas prioritātes un termiņus.

4.

Reizi gadā ir iespējams rīkot Komisijas un Komitejas dienestu sanāksmi, lai veiktu Komisijas iniciatīvu termiņa vidus novērtējumu, savukārt Komiteja varētu sniegt būtisku ieguldījumu un pārraudzīt to īstenošanu.

ii)   Ar likumdošanas procesu saistītas procedūras

Informācijas apmaiņa un Komisijas piedalīšanās Komitejas sanāksmēs

5.

Komisija un Komiteja pēc iespējas īsākā laikā veic nepieciešamo dokumentu un informācijas apmaiņu.

6.

Komitejas priekšsēdētājs uzaicina Komisijas locekļus piedalīties Komitejas darbā, īpaši plenārsesijās un Biroja sanāksmēs, kā arī pēc kopējas vienošanās rīkotos īpašos pasākumos. Komisijas locekļi drīkst uzstāties Komitejas plenārsesijās, kad tiek apspriesti tie tiesību aktu priekšlikumi, kuri ir konkrētā komisāra atbildības jomā.

7.

Ārkārtēju apstākļu gadījumā Komitejas Birojs var uzklausīt Komisijas augstākā līmeņa ierēdņus. Komisijas amatpersonas, kuras atbild par Komisijas izskatāmajiem dokumentiem, iespēju robežās piedalās Komitejas komisiju sanāksmēs, uz kurām tās ir uzaicinātas, lai skaidrotu Komisijas priekšlikumus un iepazītos ar Komitejas locekļu pausto viedokli.

Atzinumu pieprasījumu saraksts

8.

Pamatojoties uz Komisijas darba programmu, Komisijas ģenerālsekretārs nosūta Komisijai to priekšlikumu sarakstu, par kuriem apspriešanās ir obligāta, tam pievienojot arī to priekšlikumu sarakstu, kuru gadījumā apspriešanās ir fakultatīva, kā arī perspektīvas atzinumu sarakstu. Šajā sarakstā ietver neleģislatīvus dokumentus, par kuriem Komisija ir paredzējusi apspriesties ar Komiteju, kā arī priekšlikumus sadarbībai attiecībā uz subsidiaritātes un proporcionalitātes principu ievērošanu.

Fakultatīvi atzinuma pieprasījumi

9.

Atzinuma pieprasīšana ir fakultatīva, ja ir spēkā vismaz viens no šiem kritērijiem:

jautājums ir saistīts ar reglamentējošiem vai administratīviem decentralizēto: reģionālo, vietējo vai vidējā līmeņa pārvaldes iestāžu uzdevumiem,

iecerētais Savienības tiesību akts vai valsts pasākums, kas būs jāpieņem tā īstenošanas nolūkā visdrīzāk tieši ietekmēs vietējo vai reģionālo pašvaldību budžetu un/vai reģionālās vai vietējās administrācijas darbību,

attiecīgais Savienības pasākums iespējams ietekmēs ekonomisko, sociālo un teritoriālo kohēziju,

topošais tiesību akts ir īpaši “jutīgs” no subsidiaritātes viedokļa,

paredzētais pasākums ir saistīts ar Eiropas iedzīvotāju informēšanu un informētības palielināšanu par Eiropas Savienības politikas nozarēm Komitejas kompetences jomā.

Perspektīvas atzinumi

10.

Komisija atzinīgi vērtē Komitejas iespēju savlaicīgāk ar perspektīvas atzinumu palīdzību ietekmēt turpmāko Savienības politiku pirms pasākumi ir pieņemti Savienības līmenī jomās, kurās Komitejai ir piemēroti vietējie informācijas avoti.

Par šādiem atzinumu pieprasījumiem paziņo priekšsēdētāja vietnieks, kas atbild par attiecībām ar Komiteju. perspektīvas atzinumu pieprasījumus papildina ar konkrētām pilnvarām un saskaņotu to pasākumu sistēmu, kas jāsagatavo kopēji vienojoties. Termiņš šādiem atzinumiem nevar būt īsāks par vienu mēnesi pēc dienas, kad Komitejas priekšsēdētājs ir saņēmis paziņojumu šajā nolūkā. Komisijas darba programma, ko nepieciešamības gadījumā papildina ar vispārējo programmu, ir galvenais instruments šādu atzinuma pieprasījumu tematu noteikšanai.

Politisko perspektīvas atzinumu pārraudzību var nodrošināt Komisijas locekļa apmeklējums Komitejas plenārsesijā vai Komisijas augstākā līmeņa ierēdņa apmeklējums Komitejas attiecīgās komisijas sanāksmē.

Jauna atzinuma pieprasījums

11.

Komisija var aicināt Komiteju sagatavot jaunu atzinumu par likumdošanas procesa rezultātu ietekmi uz reģionālajām un vietējām pašvaldībām.

Ja Komisija būtiski maina savu priekšlikumu pēc sākotnējā atzinuma pieprasījuma no Komitejas un ja Līgumos ir paredzēta obligāta apspriešanās, tai jānodrošina atkārtota apspriešanās ar Komiteju.

Darbs pēc atzinumu pieņemšanas

12.

Atzinumos Komiteja iespēju robežās norāda, kā tā vēlas mainīt tiesību akta priekšlikumu ar konkrētiem Komisijas teksta grozījumiem. Komiteja katram atzinumam pievieno kopsavilkumu.

13.

Komiteja pēc iespējas ātrāk nosūta Komisijas ģenerālsekretariātam to Komitejas sanāksmju un plenārsesiju protokolus, kuru saturs varētu būt svarīgs Komisijas skatījumā, īpaši ja runa ir par subsidiaritātes principa īstenošanu.

14.

Lai Komiteja varētu regulāri sagatavot sava darba ietekmes novērtējumus, Komisijas dienesti vismaz divas reizes gadā tai sniedz pilnīgus pārskatus, norādot kādā veidā Komitejas atzinumā sniegtās piezīmes ir ņemtas vērā.

Komisija sniedz paskaidrojumus par Komitejas atzinumos skartajiem subsidiaritātes jautājumiem.

II.   SADARBĪBA DARBĪBAS JOMĀ

15.

Komisija un Komiteja vienojas pastiprināt sadarbību ar mērķi palielināt darbības sinerģiju tādās jomās kā stratēģija “Eiropa 2020”, ekonomikas un sociālā kohēzija un īpaši – pārrobežu, reģionu un valstu sadarbības īstenošanā.

Apspriešanās ar vietējām un reģionālām pašvaldībām

16.

Komisija atzīst, ka Komitejai ir īpaša loma Eiropas Savienības iestāžu, struktūrvienību, biroju un aģentūru attiecību veidošanā ar dalībvalstu vietējām un reģionālām pašvaldībām.

17.

Komiteja sadarbībā ar Komisiju veido reālu stratēģiju apspriedēm ar reģionālajām un vietējām pašvaldībām, rūpīgi ņemot vērā to prerogatīvas un konsultācijas veic pēc iespējas savlaicīgāk. Uz šāda pamata Komiteja veicina teritoriālo dialogu jaunā stratēģijas “Eiropa 2020” pārvaldības cikla kontekstā, gatavojoties pavasara Eiropadomes sanāksmei.

18.

Saskaņā ar labas pārvaldības principu Komiteja uzņemas pilnvērtīgu starpniecības lomu dialogā ar reģionālo un vietējo pašvaldību asociācijām. Komisija nodrošina, lai Komiteja tiktu pilnībā iesaistīta kopīgi rīkoto sanāksmju sagatavošanā.

Strukturētais dialogs ar asociācijām

19.

Komisija un Komiteja kopīgi plāno reģionālo un vietējo pašvaldību asociāciju strukturēto dialogu. Ikgadējā strukturētā dialoga sanāksmē piedalās Komiteja un Komisijas ģenerālsekretariāta dienesti un tajā apspriež Komisijas pieņemto darba programmu. Gada gaitā strukturētais dialogs tiek risināts sanāksmēs, kuras apmeklē atbildīgie Komisijas locekļi un kuras notiek attiecīgās Komitejas komisijas sanāksmes laikā.

Eiropas pusgads

20.

Komiteja reizi gadā iesniedz ziņojumu par vietējo un reģionālo pašvaldību iesaistīšanos stratēģijas “Eiropa 2020” īstenošanā un Komisija to ņem vērā, sagatavojot gada izaugsmes pētījumu. Komiteja uzlūdz atbildīgo Komisijas locekli plenārsesijā sniegt pārskatu par gada izaugsmes pētījumu.

Gatavojoties Eiropadomes pavasara sanāksmei, Komiteja rīko teritoriālā dialoga sanāksmi. Šīs dialoga sanāksmes sagatavošanas nolūkā Komiteja konsultējas stratēģijas “Eiropa 2020” tīklā un sagatavo ziņojumu, kas jāiesniedz Komisijai un Eiropadomei.

Eiropas teritoriālās sadarbības grupa

21.

Komisija ar Komitejas palīdzību vēlas uzlabot vietējo un reģionālo pašvaldību, kā arī Savienības iestāžu dienestu informētību par Eiropas teritoriālās sadarbības grupu (ETSG). Komiteja gatavo visu pastāvošo ETSG reģistru un rūpējas par to, lai Komisija būtu informēta par visām jaunām ETSG un lai šī informācija tiktu publicēta ES Oficiālā Vēstneša “C” sērijā saskaņā ar Regulas (EK) Nr. 1082/2006 5. panta 2. punktu.

III.   SUBSIDIARITĀTES UN PROPORCIONALITĀTES PRINCIPA UN DAUDZLĪMEŅU PĀRVALDĪBAS ĪSTENOŠANA

Asambleja, kuru veido vietējo un reģionālo pašvaldību politiskie pārstāvji

22.

Komisija atzīst, ka Komitejai ir īpaša loma, jo tā ir asambleja, kuru veido Savienības vietējo un reģionālo pašvaldību politiskie pārstāvji. Tā cieši sadarbojas ar Komiteju, īstenojot Protokola par subsidiaritātes principa un proporcionalitātes principa piemērošanu 2. pantu, kurā paredzētas konsultācijas pirms tiesību aktu izstrādes, lai ņemtu vērā paredzēto darbību reģionālo un vietējo dimensiju.

23.

Tiesību aktu izstrādes procesā Komiteja īpašu vērību velta tam, vai ES tiesību aktu priekšlikumi atbilst subsidiaritātes un proporcionalitātes principiem, ņemot vērā spēkā esošos noteikumus un paredzētās izmaiņas. Šajā nolūkā Komiteja izmanto subsidiaritātes uzraudzības tīklu un par šo konsultāciju rezultātiem informē Komisiju. Komisija un Komiteja, izmantojot daudzlīmeņu pārvaldību, kopīgi stiprina partnerības principu tajās Savienības politikas jomās, kurās apspriešanās ar Komiteju ir obligāta.

Komisija un Komiteja regulāri veic savstarpēju informācijas apmaiņu par subsidiaritātes uzraudzību, jo īpaši par valstu un reģionālo parlamentu viedokli šajā jautājumā. Ja tiesību likumdošanas procedūras gaitā Komitejai rodas būtiskas bažas par subsidiaritātes principa ievērošanu, tā nekavējoties informē likumdevējus.

Komitejas darbs ir saistīts ar Komisijas centieniem ar sadarbības palīdzību izveidot subsidiaritātes kultūru. Komisija un Komiteja vienojas, ka lēmumi ir jāpieņem pilsoņiem vistuvākajā līmenī, izmantojot vispiemērotākos līdzekļus un tā, lai mērķis tiktu sasniegts visefektīvākajā veidā. Komisija un Komiteja vienojas noteikt, kurām prioritātēm ir vajadzīga īpaša subsidiaritātes un proporcionalitātes uzraudzība.

Komisijas dienesti var lūgt Komitejas palīdzību, lai sagatavotu ietekmes novērtējumus. Komitejas platformas un tīkli var kļūt par izdevīgu piekļuves punktu reģionālām un vietējām pašvaldībām, tādējādi dodot Komisijai iespēju nepieciešamības gadījumā padziļināt reģionālo un vietēju aspektu analīzi ietekmes novērtējumos. Komiteja ikgadējā ziņojumā sniedz kopsavilkumu par savu darbību šajā jomā un to nosūta Komisijai.

24.

Komiteja sniedz Komisijai gada ziņojumu par subsidiaritātes principa piemērošanu, kas ir ieguldījums Komisijas ziņojumā “Tiesību aktu labāka izstrāde”.

IV.   SAVIENĪBAS ĀRĒJĀ DIMENSIJA

25.

Komiteja, īpaši pēc Komisijas pieprasījuma, veido pasākumus, kas saistīti ar tām Savienības politikas jomām, kurām piemīt ārēja dimensija un kurās reģionālām un vietējām pašvaldībām ir institucionālas pilnvaras. Sadarbība ar Komisiju jo īpaši ir vērsa uz:

a)

atbalstu paplašināšanas procesam un iesaistīšanos Savienības pirmspievienošanās politikas īstenošanā;

b)

atbalstu kaimiņattiecību politikai; īpaši, izmantojot tādas jau pastāvošas institucionālās platformas kā ARLEM (Eiropas un Vidusjūras reģiona valstu Reģionālo un vietējo pašvaldību asambleja) un CORLEAP (Austrumu partnerības reģionālo un vietējo pašvaldību konference);

c)

reģionālās un vietējās demokrātijas veicināšanu trešās valstīs (īpaši kandidātvalstīs un kaimiņvalstīs), īpaši izmantojot vēlēšanu novērošanu vietējā un reģionālā līmenī;

d)

atbalstu Savienības politikas jomām un nostājām, novērotāja statusā piedaloties starptautiskās konferencēs par tām politikas jomām, kuras ir saistītas ar Komitejas tiesībām un obligātu atzinuma pieprasījumu;

e)

decentralizētas sadarbības attīstīšanu un veicināšanu, īpaši izmantojot pastāvīgu vispārēju atbalstu ATLAS, portālam un decentralizētas sadarbības konferencei;

f)

pārrobežu sadarbību starp Savienību un kaimiņvalstīm.

V.   INFORMĀCIJAS UN SAZIŅAS POLITIKA

26.

Komisija un Komiteja cieši sadarbojas komunikācijas un informācijas sniegšanas jomā, kā arī lai ieviestu reālu decentralizētu komunikācijas politiku reģionālā un vietējā līmenī. Tās atzīst reģionālo un vietēju pašvaldību lomu sabiedrības informēšanā par Savienības politiku.

27.

Komisija un Komiteja sadarbojas jo īpaši, lai rīkotu forumus un pasākumus reģionālām un vietējām pašvaldībām. Tās rūpējas par šo pasākumu atspoguļošanu kopējos plašsaziņas līdzekļos.

28.

Tiek ieviesti kopēji un regulāri atjaunināti komunikācijas pasākumi. Tie īpaši vērsti uz:

sadarbību starp ES pārstāvniecību birojiem dalībvalstīs un Komitejas locekļiem, atbalstot kopējus komunikācijas pasākumus valsts, reģionu un vietējā līmenī,

sadarbības uzlabošanu un atbalstu, lai veidotu pasākumus vietējiem un reģionāliem plašsaziņas līdzekļiem, kā arī uzlabotu sinerģijas ar valstu reģionālo un vietējo vēlēto pārstāvju asociācijām,

sadarbību sabiedrības viedokļa jomā, iespēju robežās veicot informācijas apmaiņu un nodrošinot atgriezenisko saiti par Eirobarometra viedokļa aptaujām Komitejas interešu jomās un/vai Eirobarometra viedokļa aptaujām, kurām piemīt vietēja un/vai reģionāla dimensija,

sadarbību ar mērķi izveidot tādus instrumentus kā tīmekļa vietnes un informatīvie biļeteni ar Iestāžu kopējās internetam paredzētās redakcijas komitejas palīdzību, lai veidotu plašai publikai veltītus informācijas un saziņas kanālus.

Briselē, 2012. gada 16. februārī

Eiropas Komisijas vārdā

José Manuel BARROSO

priekšsēdētājs

Reģionu komitejas vārdā

Mercedes BRESSO

priekšsēdētāja


III Sagatavošanā esoši tiesību akti

Eiropas Komisija

5.4.2012   

LV

Eiropas Savienības Oficiālais Vēstnesis

C 102/11


Komisijas pieņemtie likumdošanas priekšlikumi

2012/C 102/03

Dokuments

Daļa

Datums

Nosaukums

COM(2011) 739

 

9.11.2011.

Grozīts priekšlikums – Padomes Lēmums par Eiropas Savienības pašu resursu sistēmu

COM(2011) 740

 

9.11.2011.

Grozīts priekšlikums – Padomes Regula, ar ko nosaka Eiropas Savienības pašu resursu sistēmas īstenošanas pasākumus

COM(2011) 742

 

9.11.2011.

Grozīts priekšlikums – Padomes Regula par metodēm un procedūru, lai darītu pieejamus tradicionālos un NKI pašu resursus, un par pasākumiem, lai izpildītu kases vajadzības (pārstrādāta versija)

COM(2011) 832

 

25.11.2011.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam atbilstīgi Līguma par Eiropas Savienības darbību 294. panta 6. punktam par Padomes nostāju, lai pieņemtu Eiropas Parlamenta un Padomes direktīvu par vienotu pieteikšanās procedūru, lai trešo valstu valstspiederīgajiem izsniegtu vienotu uzturēšanās un darba atļauju dalībvalsts teritorijā, kā arī par vienotu tiesību kopumu trešo valstu darba ņēmējiem, kuri kādā dalībvalstī uzturas likumīgi

Šie teksti ir pieejami EUR-Lex: http://eur-lex.europa.eu


5.4.2012   

LV

Eiropas Savienības Oficiālais Vēstnesis

C 102/12


Komisijas pieņemtie likumdošanas priekšlikumi

2012/C 102/04

Dokuments

Daļa

Datums

Nosaukums

COM(2011) 688

 

27.10.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula par naftas un gāzes meklēšanas, izpētes un ieguves darbību jūrā drošumu

COM(2011) 690

 

27.10.2011.

Priekšlikums – Padomes Lēmums par Eiropas Savienības pievienošanos Protokolam par Vidusjūras aizsardzību pret piesārņojumu, ko izraisa kontinentālā šelfa, jūras gultnes un tās dzīļu izpēte un izmantošana

COM(2011) 706

 

9.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula, ar ko izveido rīcības programmu muitas un nodokļu nozarei Eiropas Savienībā laikposmam no 2014. līdz 2020. gadam (FISCUS) un atceļ Lēmumu Nr. 1482/2007/EK un Lēmumu Nr. 624/2007/EK

COM(2011) 707

 

9.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula par Patērētāju tiesību aizsardzības programmu 2014.–2020. gadam

COM(2011) 709

 

9.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula, ar ko izveido programmu “Veselība izaugsmei” – trešo ES daudzgadu rīcības programmu veselības aizsardzības jomā 2014.–2020. gadam

COM(2011) 720

 

10.11.2011.

Priekšlikums – Padomes Lēmums par nostāju, kas Eiropas Savienības vārdā paužama Pasaules Tirdzniecības organizācijas attiecīgajās instancēs par Krievijas Federācijas iestāšanos Pasaules Tirdzniecības organizācijā

COM(2011) 721

 

10.11.2011.

Priekšlikums – Padomes Lēmums par to, lai Eiropas Savienības vārdā parakstītu un provizoriski piemērotu Nolīgumu vēstuļu apmaiņas veidā starp Eiropas Savienību un Krievijas Federācijas valdību par pašreizējā ES un Krievijas partnerības un sadarbības nolīgumā paredzēto pakalpojumu tirdzniecības saistību saglabāšanu

COM(2011) 722

 

10.11.2011.

Priekšlikums – Padomes Lēmums par Nolīguma vēstuļu apmaiņas veidā noslēgšanu Eiropas Savienības vārdā starp Eiropas Savienību un Krievijas Federāciju par to tarifa likmes kvotu pārvaldību, kas piemērojamas koksnes eksportam no Krievijas Federācijas uz Eiropas Savienību, un Protokola noslēgšanu starp Eiropas Savienību un Krievijas Federācijas valdību par tehnisko kārtību atbilstoši minētajam Nolīgumam

COM(2011) 723

 

10.11.2011.

Priekšlikums – Padomes Lēmums par to, lai Eiropas Savienības vārdā parakstītu un provizoriski piemērotu Nolīgumu starp Eiropas Savienību un Krievijas Federācijas valdību par mehānisko transportlīdzekļu detaļu un komplektējošo daļu tirdzniecību starp Eiropas Savienību un Krievijas Federāciju

COM(2011) 724

 

10.11.2011.

Priekšlikums – Padomes Lēmums par to, lai Eiropas Savienības vārdā noslēgtu Nolīgumu vēstuļu apmaiņas veidā starp Eiropas Savienību un Krievijas Federācijas valdību par pašreizējā ES un Krievijas partnerības un sadarbības nolīgumā paredzēto pakalpojumu tirdzniecības saistību saglabāšanu

COM(2011) 725

 

10.11.2011.

Priekšlikums – Padomes Lēmums par to, lai Eiropas Savienības vārdā noslēgtu Nolīgumu starp Eiropas Savienību un Krievijas Federācijas valdību par mehānisko transportlīdzekļu detaļu un komplektējošo daļu tirdzniecību starp Eiropas Savienību un Krievijas Federāciju

COM(2011) 726

 

10.11.2011.

Priekšlikums Padomes Lēmums par Nolīguma vēstuļu apmaiņas veidā parakstīšanu Eiropas Savienības vārdā starp Eiropas Savienību un Krievijas Federāciju par to tarifa likmes kvotu pārvaldību, kas piemērojamas koksnes eksportam no Krievijas Federācijas uz Eiropas Savienību, un Protokola parakstīšanu starp Eiropas Savienību un Krievijas Federācijas valdību par tehnisko kārtību atbilstoši minētajam Nolīgumam, kā arī par minētā Nolīguma un Protokola provizorisku piemērošanu

COM(2011) 727

 

10.11.2011.

Priekšlikums – Padomes Lēmums par Nolīguma vēstuļu apmaiņas veidā noslēgšanu Eiropas Savienības vārdā starp Eiropas Savienību un Krievijas Federāciju par Krievijas Federācijas izvedmuitas nodokļu ieviešanu vai palielināšanu izejvielām

COM(2011) 728

 

10.11.2011.

Priekšlikums – Padomes Lēmums par Nolīguma vēstuļu apmaiņas veidā parakstīšanu Eiropas Savienības vārdā starp Eiropas Savienību un Krievijas Federāciju par Krievijas Federācijas izvedmuitas nodokļu ieviešanu vai palielināšanu izejvielām un tā provizorisku piemērošanu

COM(2011) 737

 

9.11.2011.

Priekšlikums – Padomes Regula par metodēm un procedūru, lai darītu pieejamus pašu resursus, kuru pamatā ir pievienotās vērtības nodoklis

COM(2011) 738

 

9.11.2011.

Priekšlikums – Padomes Regula par metodēm un procedūru, lai darītu pieejamus pašu resursus, kuru pamatā ir finanšu darījumu nodoklis

COM(2011) 744

 

16.11.2011.

Priekšlikums – Padomes Regula, ar ko atbilstīgi Regulai (EK) Nr. 104/2000 nosaka orientējošās cenas un Savienības ražotāju cenas dažiem zvejas produktiem 2012. zvejas gadam

COM(2011) 746

 

15.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīva, ar ko groza Direktīvu 2009/65/EK par normatīvo un administratīvo aktu koordināciju attiecībā uz pārvedamu vērtspapīru kolektīvo ieguldījumu uzņēmumiem (PVKIU) un Direktīvu 2011/61/ES par alternatīvo ieguldījumu fondu pārvaldniekiem saistībā ar pārāk lielu paļaušanos uz kredītreitingiem

COM(2011) 747

 

15.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula, ar ko groza Regulu (EK) Nr. 1060/2009 par kredītreitingu aģentūrām

COM(2011) 752

 

15.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula, ar ko paredz vispārīgus noteikumus Patvēruma un migrācijas fondam un finansiālā atbalsta instrumentam policijas sadarbībai, noziedzības novēršanai un apkarošanai un krīžu pārvarēšanai

COM(2011) 753

 

15.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula, ar ko Iekšējās drošības fonda ietvaros izveido finansiālā atbalsta instrumentu policijas sadarbībai, noziedzības novēršanai un apkarošanai un krīžu pārvarēšanai

COM(2011) 756

 

15.11.2011.

Priekšlikums – Padomes Regula, ar kuru precizē tādu galīgo antidempinga maksājumu piemērošanas jomu, kas ar Regulu (EK) Nr. 261/2008 uzlikti konkrētu Ķīnas Tautas Republikas izcelsmes kompresoru importam

COM(2011) 757

 

15.11.2011.

Priekšlikums – Padomes Lēmums, ar ko groza un pagarina piemērošanas laiku 2010. gada 7. jūnija Lēmumam 2010/371/ES par apspriešanās procedūras pabeigšanu ar Madagaskaras Republiku saskaņā ar ĀKK un ES partnerattiecību nolīguma 96. pantu

COM(2011) 758

 

15.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula, ar ko izveido programmu "Tiesības un pilsonība" laikposmam no 2014. gada līdz 2020. gadam

COM(2011) 759

 

15.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula, ar ko izveido programmu "Tiesiskums" laikposmam no 2014. gada līdz 2020. gadam

COM(2011) 760

 

22.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula, ar ko groza Padomes 2008. gada 18. decembra Regula (EK) Nr. 1300/2008, ar kuru izveido daudzgadu plānu siļķu krājumam uz rietumiem no Skotijas un zvejniecībām, kas šo krājumu izmanto

COM(2011) 762

 

14.11.2011.

Priekšlikums – Padomes Lēmums, ar ko nosaka nostāju, kas jāpieņem Eiropas Savienības vārdā Pasaules Tirdzniecības organizācijā (PTO) par lūgumiem, kuri izteikti saskaņā ar IX pantu Marakešas nolīgumā, ar ko izveido Pasaules Tirdzniecības organizāciju (PTO līgums) attiecībā uz atsevišķu atbrīvojumu piešķiršanu un/vai atbrīvojumu pagarināšanu

COM(2011) 764

 

21.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīva par dalībvalstu tiesību aktu saskaņošanu attiecībā uz pirotehnisko izstrādājumu pieejamību tirgū

COM(2011) 765

 

21.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīva par to, kā saskaņot dalībvalstu tiesību aktus, kas attiecas uz elektromagnētisko savietojamību

COM(2011) 766

 

21.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīva par dalībvalstu to tiesību aktu tuvināšanu, kas attiecas uz to, kā darīt pieejamus tirgū neautomātiskos svarus

COM(2011) 768

 

21.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīva par dalībvalstu tiesību aktu saskaņošanu, kuri attiecas uz to, kā vienkāršas spiedtvertnes darīt pieejamas tirgū

COM(2011) 769

 

21.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīva par dalībvalstu tiesību aktu saskaņošanu attiecībā uz mērinstrumentu pieejamību tirgū

COM(2011) 770

 

21.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīva par dalībvalstu tiesību aktu saskaņošanu attiecībā uz to, kā darīt pieejamus tirgū liftus un liftu aizsargierīces (pārstrādāta redakcija)

COM(2011) 771

 

21.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīva par dalībvalstu tiesību aktu saskaņošanu attiecībā uz civilām vajadzībām paredzēto sprāgstvielu pieejamību tirgū un pārraudzību

COM(2011) 772

 

21.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīva par dalībvalstu tiesību aktu saskaņošanu attiecībā uz iekārtām un aizsardzības sistēmām, kas paredzētas lietošanai sprādzienbīstamā vidē

COM(2011) 773

 

21.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīva par dalībvalstu tiesību aktu saskaņošanu attiecībā uz to, kā darīt pieejamas tirgū elektroiekārtas, kas paredzētas lietošanai noteiktās sprieguma robežās

COM(2011) 775

 

21.11.2011.

Priekšlikums – Padomes Regula, ar kuru piemēro galīgu antidempinga maksājumu un galīgi iekasē pagaidu maksājumu, kas noteikts konkrētu Ķīnas Tautas Republikas izcelsmes nerūsējošā tērauda bezšuvju cauruļu un caurulīšu importam

COM(2011) 778

 

30.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīva, ar ko groza Direktīvu 2006/43/EK, ar ko paredz gada pārskatu un konsolidēto pārskatu obligātās revīzijas

COM(2011) 779

 

30.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula par īpašām prasībām attiecībā uz obligātajām revīzijām sabiedriskas nozīmes struktūrās

COM(2011) 783

 

24.11.2011.

Priekšlikums – Padomes Regula par Savienības atbalstu kodoliekārtu ekspluatācijas izbeigšanas palīdzības programmām Bulgārijā, Lietuvā un Slovākijā

COM(2011) 785

 

23.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula, ar ko izveido programmu „Radošā Eiropa”

COM(2011) 788

 

23.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula, ar ko izveido “Erasmus visiem”, Savienības programmu izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta jomā

COM(2011) 789

 

23.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula par mehānismu siltumnīcefekta gāzu emisiju monitoringam un ziņošanai un citas informācijas ziņošanai valstu un Eiropas Savienības līmenī saistībā ar klimata pārmaiņām

COM(2011) 792

 

21.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Lēmums par ES Solidaritātes fonda izmantošanu

COM(2011) 793

 

29.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīva par alternatīvu strīdu izšķiršanu un grozījumiem Regulā (EK) Nr. 2006/2004 un Direktīvā 2009/22/EK (Direktīva par patērētāju ADR)

COM(2011) 794

 

29.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula par patērētāju strīdu izšķiršanu tiešsaistē (Regula par patērētāju ODR)

COM(2011) 797

 

30.11.2011.

Priekšlikums – Padomes Regula par zvejas iespēju iedalīšanu saskaņā ar protokolu, kas pievienots Partnerattiecību nolīgumam zivsaimniecības nozarē starp Eiropas Savienību un Mozambikas Republiku

COM(2011) 798

 

21.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula par grozījumiem Regulā (EK) Nr. 1185/2003 par haizivju spuru atdalīšanu uz kuģiem

COM(2011) 799

 

25.11.2011.

Priekšlikums – Padomes Regula, ar ko 2012. gadam nosaka konkrētu zivju krājumu un zivju krājumu grupu zvejas iespējas Melnajā jūrā

COM(2011) 800

 

30.11.2011.

Priekšlikums – Padomes Lēmums par to, lai Savienības vārdā parakstītu un provizoriski piemērotu protokolu, ar kuru nosaka zvejas iespējas un finansiālo ieguldījumu, kas paredzēts Partnerattiecību nolīgumā zivsaimniecības nozarē starp Eiropas Savienību un Mozambikas Republiku

COM(2011) 801

 

30.11.2011.

Priekšlikums – Padomes Lēmums par to, lai noslēgtu jaunu protokolu, ar kuru nosaka zvejas iespējas un finansiālo ieguldījumu, kas paredzēts Partnerattiecību nolīgumā zivsaimniecības nozarē starp Eiropas Savienību un Mozambikas Republiku

COM(2011) 804

 

2.12.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula par Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fondu [ar ko atceļ Padomes Regulu (EK) Nr. 1198/2006, Padomes Regulu (EK) Nr. 861/2006 un Padomes Regulu (ES) Nr. XXX/2011 par integrēto jūrlietu politiku]

COM(2011) 805

 

23.11.2011.

Priekšlikums – Padomes Lēmums par nolīguma parakstīšanu starp Amerikas Savienotajām Valstīm un Eiropas Savienību par pasažieru datu reģistra datu izmantošanu un pārsūtīšanu Amerikas Savienoto Valstu Iekšzemes drošības departamentam

COM(2011) 806

 

25.11.2011.

Priekšlikums – Padomes Regula, ar ko pēc termiņa beigu pārskatīšanas atbilstīgi Regulas (EK) Nr. 1225/2009 11. panta 2. punktam nosaka galīgo antidempinga maksājumu Ķīnas Tautas Republikas izcelsmes trihlorizocianūrskābes importam

COM(2011) 807

 

23.11.2011.

Priekšlikums Padomes Lēmums par nolīguma noslēgšanu starp Amerikas Savienotajām Valstīm un Eiropas Savienību par pasažieru datu reģistra datu izmantošanu un pārsūtīšanu Amerikas Savienoto Valstu Iekšzemes drošības departamentam

COM(2011) 809

 

30.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula, ar ko izveido Pētniecības un inovācijas pamatprogrammu 2014.–2020. gadam “Apvārsnis 2020”

COM(2011) 810

 

30.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula, kurā izklāstīti dalības un pētījumu rezultātu izplatīšanas noteikumi attiecībā uz pētniecības un inovācijas pamatprogrammu “Apvārsnis 2020” (2014.–2020. gads)

COM(2011) 811

 

30.11.2011.

Priekšlikums – Padomes Lēmums, ar ko izveido īpašo programmu, ar kuru īsteno Pētniecības un inovāciju pamatprogrammu 2014.–2020. gadam “Apvārsnis 2020”

COM(2011) 812

 

30.11.2011.

Priekšlikums – Padomes Regula par Eiropas Atomenerģijas kopienas pētniecības un mācību programmu 2014.–2018. gadam, kas papildina pētniecības un inovācijas pamatprogrammu “Apvārsnis 2020”

COM(2011) 813

 

23.11.2011.

Priekšlikums – Padomes Lēmums par dalībvalstu nodarbinātības politikas pamatnostādnēm

COM(2011) 817

 

30.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula, ar ko groza Regulu (EK) Nr. 294/2008 par Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta izveidi

COM(2011) 820

 

24.11.2011.

Priekšlikums – Padomes Regula, ar ko no 2011. gada 1. jūlija koriģē Eiropas Savienības ierēdņu un pārējo darbinieku atalgojumu un pensijas, kā arī korekcijas koeficientus, kurus piemēro šim atalgojumam un pensijām

COM(2011) 821

 

23.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula par kopīgiem noteikumiem budžeta plānu projektu pārraudzībai un novērtēšanai, un pārmērīga budžeta deficīta novēršanai eurozonas dalībvalstīs

COM(2011) 822

 

30.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Lēmums par Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) stratēģisko inovāciju programmu: EIT ieguldījums inovācijas veicināšanā Eiropā

COM(2011) 825

 

24.11.2011.

Priekšlikums – Padomes Regula, ar kuru no 2011. gada 1. jūlija koriģē iemaksu likmi Eiropas Savienības ierēdņu un pārējo darbinieku pensiju shēmā

COM(2011) 827

 

1.12.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula par kopīgiem noteikumiem attiecībā uz laika nišu piešķiršanu Eiropas Savienības lidostās

COM(2011) 834

 

30.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula, ar ko izveido Uzņēmumu konkurētspējas un mazo un vidējo uzņēmumu programmu (2014.–2020. gadam)

COM(2011) 850

 

5.12.2011.

Priekšlikums – Padomes Regula, ar ko atliek kopīgā muitas tarifa autonomos nodokļus konkrētiem lauksaimniecības, zvejniecības un rūpniecības produktiem

COM(2011) 852

 

6.12.2011.

Priekšlikums – Padomes Lēmums, ar kuru Zviedrijai atļauj piemērot samazinātu nodokļa likmi attiecībā uz elektroenerģiju, ko patērē mājsaimniecības un pakalpojumu nozares uzņēmumi noteiktos Zviedrijas ziemeļu apgabalos, saskaņā ar Direktīvas 2003/96/EK 19. pantu

COM(2011) 854

 

5.12.2011.

Priekšlikums – Padomes Regula, ar kuru groza Regulu (ES) Nr. 7/2010, ar ko atsevišķiem lauksaimniecības un rūpniecības ražojumiem ievieš autonomas Savienības tarifa kvotas un nosaka to pārvaldību

COM(2011) 855

 

7.12.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula, ar ko groza Padomes Regulu (EK) Nr. 1217/2009, ar ko izveido tīklu grāmatvedības datu savākšanai par ienākumiem un saimniecisko darbību lauku saimniecībās Eiropas Kopienā

COM(2011) 861

 

8.12.2011.

Priekšlikums – Padomes Lēmums par ES pievienošanos Starptautiskajai kokvilnas padomdevēju komitejai (ICAC)

COM(2011) 863

 

7.12.2011.

Priekšlikums – Padomes Īstenošanas regula, ar ko pēc termiņbeigu pārskatīšanas atbilstīgi Padomes Regulas (EK) Nr. 1225/2009 11. panta 2. punktam nosaka galīgo antidempinga maksājumu Ķīnas Tautas Republikas un Taivānas izcelsmes dažu nerūsējošā tērauda skrūvju un stiprinājumu veidu un to daļu importam

COM(2011) 867

 

9.12.2011.

Priekšlikums – Padomes Regula, ar ko galīgo antidempinga maksājumu, kas ar Regulu (ES) Nr. 511/2010 noteikts dažu Ķīnas Tautas Republikas izcelsmes molibdēna stiepļu importam, piemēro arī dažu molibdēnas stiepļu importam, ko nosūta no Malaizijas, deklarējot vai nedeklarējot Malaizijas izcelsmi, un ar ko izbeidz izmeklēšanu attiecībā uz importu, ko nosūta no Šveices

COM(2011) 868

 

9.12.2011.

Priekšlikums – Padomes Regula, ar kuru groza Regulu (EK) Nr. 1292/2007, ar ko piemēro galīgu antidempinga maksājumu Indijas izcelsmes polietilēntereftalāta (PET) plēves importam

COM(2011) 869

 

8.12.2011.

Priekšlikums – Padomes Īstenošanas lēmums, ar ko Spānijai un Francijai atļauj piemērot īpašu pasākumu, atkāpjoties no 5. panta Padomes Direktīvā 2006/112/EK par kopējo pievienotās vērtības nodokļa sistēmu

COM(2011) 871

 

2.12.2011.

Priekšlikums – Padomes Lēmums, ar ko nosaka nostāju, kura Eiropas Savienībai jāieņem Pasaules Tirdzniecības organizācijas (PTO) Ministru konferencē attiecībā uz atbrīvojuma piešķiršanu, lai ļautu noteikt preferenču režīmu vismazāk attīstīto valstu izcelsmes pakalpojumiem un pakalpojumu sniedzējiem

COM(2011) 874

 

12.12.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula par vides un klimata pasākumu programmas (LIFE) izveidi

COM(2011) 877

 

12.12.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīva, ar ko groza Direktīvu 2003/98/EK par valsts sektora informācijas atkalizmantošanu

Šie teksti ir pieejami EUR-Lex: http://eur-lex.europa.eu


5.4.2012   

LV

Eiropas Savienības Oficiālais Vēstnesis

C 102/18


Komisijas pieņemtie likumdošanas priekšlikumi

2012/C 102/05

Dokuments

Daļa

Datums

Nosaukums

COM(2011) 750

 

15.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula, ar ko Iekšējās drošības fonda ietvaros izveido finansiāla atbalsta instrumentu ārējām robežām un vīzām

COM(2011) 751

 

15.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula, ar ko izveido Patvēruma un migrācijas fondu

COM(2011) 814

 

30.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula par Eiropas satelītu navigācijas sistēmu ieviešanu un ekspluatāciju

COM(2011) 819

 

23.11.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula par to eurozonas dalībvalstu ekonomiskās un budžeta uzraudzības pastiprināšanu, kurās ir vai kuras apdraud finansiālās stabilitātes grūtības

COM(2011) 824

 

1.12.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula par apkalpošanas uz zemes pakalpojumiem Savienības lidostās, un ar ko atceļ Padomes Direktīvu 96/67/EK

COM(2011) 828

 

1.12.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula par noteikumiem un procedūrām attiecībā uz tādu ekspluatācijas ierobežojumu, kas saistīti ar troksni, ieviešanu Savienības lidostās, izmantojot līdzsvarotu pieeju, un par Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvas 2002/30/EK atcelšanu

COM(2011) 836

 

7.12.2011.

Priekšlikums – Padomes Lēmums par nostāju, kas Eiropas Savienībai jāpieņem ĀKK un ES Ministru padomē attiecībā uz ĀKK un ES Partnerattiecību nolīguma daudzgadu finanšu shēmu 2014.–2020. gadam

COM(2011) 838

 

7.12.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula par pirmspievienošanās palīdzības instrumentu (PPI II)

COM(2011) 839

 

7.12.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula, ar ko izveido Eiropas kaimiņattiecību instrumentu

COM(2011) 840

 

7.12.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula, ar ko izveido finanšu instrumentu sadarbībai attīstības jomā

COM(2011) 841

 

7.12.2011.

Priekšlikums – Padomes Regula, ar ko izveido instrumentu sadarbībai kodoldrošības jomā

COM(2011) 842

 

7.12.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula, ar ko paredz kopīgus noteikumus un procedūras Savienības ārējās darbības instrumentu īstenošanai

COM(2011) 843

 

7.12.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula, ar ko izveido Partnerības instrumentu sadarbībai ar trešām valstīm

COM(2011) 844

 

7.12.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula, ar ko izveido finanšu instrumentu demokrātijas un cilvēktiesību veicināšanai visā pasaulē

COM(2011) 845

 

7.12.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula, ar ko izveido Stabilitātes instrumentu

COM(2011) 846

 

7.12.2011.

Priekšlikums – Padomes Lēmums par attiecībām starp Eiropas Savienību, no vienas puses, un Grenlandi un Dānijas Karalisti, no otras puses

COM(2011) 856

 

9.12.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula par mehānisko transportlīdzekļu skaņas līmeni

COM(2011) 860

 

7.12.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula par Eiropas riska kapitāla fondiem

COM(2011) 862

 

7.12.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula par Eiropas sociālās uzņēmējdarbības fondiem

COM(2011) 872

 

2.12.2011.

Priekšlikums – Padomes Īstenošanas lēmums, ar ko groza Padomes Īstenošanas lēmumu 2011/344/ES par Savienības finanšu palīdzības piešķiršanu Portugālei

COM(2011) 873

 

12.12.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula, ar ko izveido Eiropas Robežu uzraudzības sistēmu (EUROSUR)

COM(2011) 880

 

13.12.2011.

Priekšlikums – Padomes Lēmums, ar ko nosaka Eiropas Savienības Pamattiesību aģentūras daudzgadu nostādnes laikposmam no 2013. gada līdz 2017. gadam

COM(2011) 881

 

14.12.2011.

Priekšlikums – Padomes Direktīva par Savienības pilsoņu konsulāro aizsardzību ārvalstīs

COM(2011) 883

 

19.12.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīva, ar ko groza Direktīvu 2005/36/EK par profesionālo kvalifikāciju atzīšanu un Regulu […] par administratīvo sadarbību, izmantojot Iekšējā tirgus informācijas sistēmu

COM(2011) 884

 

14.12.2011.

Priekšlikums – Padomes Regula, ar ko laikposmam no 2014. līdz 2020. gadam izveido programmu “Eiropa pilsoņiem”

COM(2011) 887

 

9.12.2011.

Kopīgs priekšlikums – Padomes Regula par ierobežojošiem pasākumiem saistībā ar situāciju Sīrijā un ar ko atceļ Regulu (ES) Nr. 442/2011

COM(2011) 888

 

14.12.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula par konkrētiem pasākumiem zivju krājumu saglabāšanas jomā attiecībā uz valstīm, kuras atļauj neilgtspējīgu zveju

COM(2011) 890

 

13.12.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula, ar ko groza Civildienesta noteikumus un Eiropas Savienības pārējo darbinieku nodarbināšanas kārtību

COM(2011) 895

 

20.12.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīva par iepirkumu, ko īsteno subjekti, kuri darbojas ūdensapgādes, enerģētikas, transporta un pasta pakalpojumu nozarēs

COM(2011) 896

 

20.12.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīva par publisko iepirkumu

COM(2011) 897

 

20.12.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīva par koncesijas līgumu slēgšanas tiesību piešķiršanu

COM(2011) 903

 

20.12.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula par Eiropas statistiku par demogrāfiju

COM(2011) 904

 

21.12.2011.

Priekšlikums – Padomes Lēmums par dalībvalstu deklarāciju Eiropas Savienības interesēs, ar ko tās akceptē Gabonas pievienošanos 1980. gada Hāgas konvencijai par starptautiskās bērnu nolaupīšanas civiltiesiskajiem aspektiem

COM(2011) 905

 

21.12.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Lēmums par Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas (ERAB) dibināšanas nolīguma grozījumiem, ar ko paplašina ERAB darbības ģeogrāfisko apgabalu, aptverot Vidusjūras dienvidu un austrumu reģionu

COM(2011) 906

 

21.12.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula, ar kuru groza Padomes Regulu (EK) Nr. 774/94, ar ko atver dažas Kopienas tarifa kvotas augstākā labuma liellopu gaļai un cūkgaļai, mājputnu gaļai, kviešiem un kviešu un rudzu graudu maisījumam, un klijām, atsijām un pārējiem atlikumiem un paredz to pārvaldi

COM(2011) 908

 

21.12.2011.

Priekšlikums – Padomes Lēmums par dalībvalstu deklarāciju Eiropas Savienības interesēs, ar ko tās akceptē Andoras pievienošanos 1980. gada Hāgas konvencijai par starptautiskās bērnu nolaupīšanas civiltiesiskajiem aspektiem

COM(2011) 909

 

21.12.2011.

Priekšlikums – Padomes Lēmums par dalībvalstu deklarāciju Eiropas Savienības interesēs, ar ko tās akceptē Seišelu pievienošanos 1980. gada Hāgas konvencijai par starptautiskās bērnu nolaupīšanas civiltiesiskajiem aspektiem

COM(2011) 910

 

19.12.2011.

Priekšlikums – Padomes Regula, ar kuru Regulas (ES) Nr. …/2012, ar ko izveido apmaiņas, atbalsta un mācību programmu euro aizsardzībai pret viltošanu (programmu "Perikls 2020”), piemērošanu paplašina attiecībā uz neiesaistītajām dalībvalstīm

COM(2011) 911

 

21.12.2011.

Priekšlikums – Padomes Lēmums par dalībvalstu deklarāciju Eiropas Savienības interesēs, ar ko tās akceptē Krievijas Federācijas pievienošanos 1980. gada Hāgas konvencijai par starptautiskās bērnu nolaupīšanas civiltiesiskajiem aspektiem

COM(2011) 912

 

21.12.2011.

Priekšlikums – Padomes Lēmums par dalībvalstu deklarāciju Eiropas Savienības interesēs, ar ko tās akceptē Albānijas pievienošanos 1980. gada Hāgas konvencijai par starptautiskās bērnu nolaupīšanas civiltiesiskajiem aspektiem

COM(2011) 913

 

19.12.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula, ar ko izveido apmaiņas, atbalsta un mācību programmu euro aizsardzībai pret viltošanu (programmu "Perikls 2020")

COM(2011) 914

 

19.12.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula par Hercule III programmu, lai veicinātu darbības Eiropas Savienības finansiālo interešu aizsardzības jomā

COM(2011) 915

 

21.12.2011.

Priekšlikums – Padomes Lēmums par dalībvalstu deklarāciju Eiropas Savienības interesēs, ar ko tās akceptē Singapūras pievienošanos 1980. gada Hāgas konvencijai par starptautiskās bērnu nolaupīšanas civiltiesiskajiem aspektiem

COM(2011) 916

 

21.12.2011.

Priekšlikums – Padomes Lēmums par dalībvalstu deklarāciju Eiropas Savienības interesēs, ar ko tās akceptē Marokas pievienošanos 1980. gada Hāgas konvencijai par starptautiskās bērnu nolaupīšanas civiltiesiskajiem aspektiem

COM(2011) 917

 

21.12.2011.

Priekšlikums – Padomes Lēmums par dalībvalstu deklarāciju Eiropas Savienības interesēs, ar ko tās akceptē Armēnijas pievienošanos 1980. gada Hāgas konvencijai par starptautiskās bērnu nolaupīšanas civiltiesiskajiem aspektiem

COM(2011) 918

 

21.12.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula, ar ko attiecībā uz Komisijai piešķiramajām deleģētajām un īstenošanas pilnvarām groza Padomes Regulu (EK) Nr. 2008/97, Regulu (EK) Nr. 779/98 un Regulu (EK) Nr. 1506/98 par olīveļļas un citu lauksaimniecības produktu importu no Turcijas

COM(2011) 924

 

21.12.2011.

Priekšlikums – Padomes Lēmums par to, lai Savienības vārdā parakstītu Nolīgumu vēstuļu apmaiņas veidā starp Eiropas Savienību, no vienas puses, un Izraēlas Valsti, no otras puses, ar kuru groza 1. un 2. protokola pielikumus Eiropas un Vidusjūras reģiona valstu nolīgumā, ar kuru izveido asociāciju starp Eiropas Kopienām un to dalībvalstīm, no vienas puses, un Izraēlas Valsti, no otras puses

COM(2011) 925

 

20.12.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Lēmums par makrofinansiālo palīdzību Kirgizstānas Republikai

COM(2011) 926

 

21.12.2011.

Priekšlikums – Padomes Lēmums par to, lai noslēgtu Nolīgumu vēstuļu apmaiņas veidā starp Eiropas Savienību, no vienas puses, un Izraēlas Valsti, no otras puses, ar ko groza 1. un 2. protokola pielikumus Eiropas un Vidusjūras reģiona valstu nolīgumā, ar kuru izveido asociāciju starp Eiropas Kopienām un to dalībvalstīm, no vienas puses, un Izraēlas Valsti, no otras puses

COM(2011) 928

 

21.12.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula par 2013.–2017. gada Eiropas statistikas programmu

COM(2011) 931

 

21.12.2011.

Priekšlikums – Padomes Lēmums par papildu pētniecības programmas pieņemšanu ITER projektam (2014.–2018. gadam)

COM(2011) 932

 

21.12.2011.

Priekšlikums – Padomes Regula, ar ko izbeidz daļēju starpposma pārskatīšanu saskaņā ar 11. panta 3. punktu Padomes Regulā (EK) Nr. 1225/2009 attiecībā uz antidempinga pasākumiem, ko piemēro ferosilīcija importam, kura izcelsme cita starpā ir Krievijā

COM(2011) 934

 

20.12.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Lēmums par Savienības Civilās aizsardzības mehānismu

COM(2011) 936

 

9.1.2012.

Priekšlikums – Padomes Regula, ar kuru pēc termiņa beigu pārskatīšanas saskaņā ar Regulas (EK) Nr. 1225/2009 11. panta 2. punktu Ķīnas Tautas Republikas un Ukrainas izcelsmes tērauda trošu un tauvu importam noteikto galīgo antidempinga maksājumu attiecina arī uz tādu tērauda trošu un tauvu importu, kas sūtītas no Marokas, Moldovas un Korejas Republikas, neatkarīgi no tā, vai tās ir deklarētas ar izcelsmi minētajās valstīs, un saskaņā ar Regulas (EK) Nr. 1225/2009 11. panta 2. punktu izbeidz termiņa beigu pārskatīšanas procedūru attiecībā uz Dienvidāfrikas izcelsmes tērauda trošu un tauvu importu

COM(2011) 937

 

5.1.2012.

Priekšlikums – Padomes Lēmums par Savienības nostāju ES–ASV Apvienotajā muitas sadarbības komitejā saistībā ar Eiropas Savienības Atzīto komersantu programmas un Amerikas Savienoto Valstu Muitas un tirdzniecības partnerības programmas pret terorismu savstarpēju atzīšanu

COM(2011) 938

 

10.1.2012.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula par dažām piemērošanas procedūrām Stabilizācijas un asociācijas nolīgumam starp Eiropas Kopienām un to dalībvalstīm, no vienas puses, un Serbijas Republiku, no otras puses, kā arī Pagaidu nolīgumam starp Eiropas Kopienu, no vienas puses, un Serbijas Republiku, no otras puses

COM(2011) 939

 

19.12.2011.

Priekšlikums – Padomes Lēmums, ar ko atceļ Padomes Lēmumu 2011/491/ES par to, lai Eiropas Savienības vārdā parakstītu un provizoriski piemērotu Protokolu starp Eiropas Savienību un Marokas Karalisti, ar kuru nosaka zvejas iespējas un finansiālo ieguldījumu, kas paredzēts Partnerattiecību nolīgumā zivsaimniecības nozarē starp Eiropas Kopienu un Marokas Karalisti

COM(2011) 940

 

19.12.2011.

Kopīgs priekšlikums – Padomes Regula, ar ko groza Regulu (ES) Nr. 204/2011 par ierobežojošiem pasākumiem saistībā ar situāciju Lībijā

Šie teksti ir pieejami EUR-Lex: http://eur-lex.europa.eu


5.4.2012   

LV

Eiropas Savienības Oficiālais Vēstnesis

C 102/23


Komisijas pieņemtie likumdošanas priekšlikumi

2012/C 102/06

Dokuments

Daļa

Datums

Nosaukums

COM(2011) 866

 

8.12.2011.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Lēmums par nopietniem pārrobežu veselības apdraudējumiem

COM(2011) 876

 

31.1.2012.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīva par Direktīvas 2000/60/EK un 2008/105/EK grozīšanu attiecībā uz prioritārajām vielām ūdens resursu politikas jomā

COM(2011) 884

 

14.12.2011.

Priekšlikums – Padomes Regula, ar ko laikposmam no 2014. līdz 2020. gadam izveido programmu “Eiropa pilsoņiem”

Šie teksti ir pieejami EUR-Lex: http://eur-lex.europa.eu


5.4.2012   

LV

Eiropas Savienības Oficiālais Vēstnesis

C 102/24


Komisijas pieņemtie likumdošanas priekšlikumi

2012/C 102/07

Dokuments

Daļa

Datums

Nosaukums

COM(2012) 2

 

13.1.2012.

Priekšlikums – Padomes Regula, ar ko Īstenošanas regulā (ES) Nr. 282/2011 izdara grozījumus attiecībā uz īpašajiem režīmiem nodokļa maksātājiem, kas neveic uzņēmējdarbību attiecīgā dalībvalstī un kas sniedz telekomunikāciju pakalpojumus, apraides pakalpojumus vai elektroniskos pakalpojumus personām, kuras nav nodokļa maksātājas

COM(2012) 8

 

26.1.2012.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīva par bīstamu preparātu klasifikāciju, iepakošanu un marķēšanu

COM(2012) 10

 

25.1.2012.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīva par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi, ko veic kompetentās iestādes, lai novērstu, izmeklētu, atklātu noziedzīgus nodarījumus, sauktu pie atbildības par tiem vai izpildītu kriminālsodus, un par šādu datu brīvu apriti

COM(2012) 11

 

25.1.2012.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula)

COM(2012) 14

 

26.1.2012.

Priekšlikums – Padomes Lēmums, ar ko Rumānijai atļauj piemērot pasākumu, atkāpjoties no 287. panta Direktīvā 2006/112/EK par kopējo pievienotās vērtības nodokļa sistēmu

COM(2012) 15

 

25.1.2012.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīva, ar ko groza Direktīvu 2004/40/EK par minimālajām drošības un veselības aizsardzības prasībām attiecībā uz darba ņēmēju pakļaušanu riskam, ko rada fizikāli faktori (elektromagnētiskie lauki) (18. atsevišķā direktīva Direktīvas 89/391/EEK 16. panta 1. punkta nozīmē)

COM(2012) 19

 

27.1.2012.

Priekšlikums – Padomes Lēmums par Kopējās aviācijas telpas nolīguma starp Eiropas Savienību un tās dalībvalstīm, no vienas puses, un Moldovas Republiku, no otras puses, parakstīšanu Eiropas Savienības vārdā un tā provizorisku piemērošanu

COM(2012) 20

 

27.1.2012.

Priekšlikums – Padomes Lēmums par to, lai noslēgtu Kopējās aviācijas telpas nolīgumu starp Eiropas Savienību un tās dalībvalstīm, no vienas puses, un Moldovas Republiku, no otras puses

COM(2012) 21

 

31.1.2012.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula, ar kuru groza Padomes 2008. gada 18. decembra Regulu (EK) Nr. 1342/2008, ar ko izveido ilgtermiņa plānu mencu krājumiem un šo krājumu zvejniecībai

COM(2012) 23

 

20.1.2012.

Kopīgs Priekšlikums – Padomes Regula, ar kuru groza Regulu (ES) Nr. 961/2010, ar ko paredz ierobežojošus pasākumus pret Irānu

COM(2012) 24

 

30.1.2012.

Priekšlikums – Padomes Lēmums, ar ko nosaka nostāju, kas Eiropas Savienībai jāieņem Pasaules Tirdzniecības organizācijas (PTO) Ģenerālpadomē par lūgumu piešķirt PTO atbrīvojumu attiecībā uz papildu autonomajām tirdzniecības preferencēm, ko Eiropas Savienība piešķir Pakistānai

COM(2012) 28

 

2.2.2012.

Priekšlikums – Padomes Lēmums par nolīguma par dažiem gaisa pārvadājumu pakalpojumu aspektiem parakstīšanu Eiropas Savienības vārdā un provizorisku piemērošanu starp Eiropas Savienību un Ķīnas Tautas Republikas Makao Īpašās pārvaldes apgabalu

COM(2012) 29

 

2.2.2012.

Priekšlikums – Padomes Lēmums par nolīguma noslēgšanu par atsevišķiem gaisa pārvadājumu pakalpojumu aspektiem starp Eiropas Savienību un Ķīnas Tautas Republikas Makao Īpašās pārvaldes apgabalu

COM(2012) 32

 

25.1.2012.

Kopīgs priekšlikums – Padomes Regula, ar ko groza Padomes Regulu (EK) Nr. 765/2006 par ierobežojošiem pasākumiem attiecībā uz Baltkrieviju

COM(2012) 35

 

8.2.2012.

Priekšlikums – Padomes Regula par Eiropas nodibinājuma (FE) statūtiem

COM(2012) 38

 

13.2.2012.

Priekšlikums – Padomes Lēmums par to, lai Eiropas Savienības vārdā parakstītu un provizoriski piemērotu Eiropas Savienības un Šrilankas Demokrātiskās Sociālistiskās Republikas nolīgumu par dažiem gaisa pārvadājumu pakalpojumu aspektiem

COM(2012) 39

 

13.2.2012.

Priekšlikums – Padomes Lēmums par nolīguma noslēgšanu par atsevišķiem gaisa pārvadājumu pakalpojumu aspektiem starp Eiropas Savienību un Šrilankas Demokrātisko Sociālistisko Republiku

COM(2012) 41

 

7.2.2012.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula, ar kuru groza Padomes 2009. gada 30. novembra Regulu (EK) Nr. 1225/2009 par aizsardzību pret importu par dempinga cenām no valstīm, kas nav Eiropas Kopienas dalībvalstis

COM(2012) 43

 

10.2.2012.

Priekšlikums – Padomes Lēmums par nostāju, kas Eiropas Savienībai jāpieņem EEZ Apvienotajā komitejā attiecībā uz grozījumu XIII pielikumā (Transports)

COM(2012) 44

 

13.2.2012.

Priekšlikums – Padomes Lēmums par grozījuma iesniegšanu no Eiropas Savienības attiecībā uz III pielikumu Konvencijā par starptautisko tirdzniecību ar apdraudētajām savvaļas dzīvnieku un augu sugām (CITES)

COM(2012) 47

 

7.2.2012.

Priekšlikums – Padomes Lēmums, ar ko nosaka nostāju, kura Eiropas Savienības vārdā jāieņem Līgumslēdzēju pušu septiņpadsmitajā sanāksmē attiecībā uz priekšlikumiem izdarīt grozījumus Konvencijas par Vidusjūras reģiona jūras vides un piekrastes aizsardzību Protokola par īpaši aizsargājamām teritorijām un bioloģisko daudzveidību Vidusjūrā II un III pielikumā

COM(2012) 51

 

10.2.2012.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula, ar ko groza Regulu (EK) Nr. 726/2004 attiecībā uz farmakovigilanci

COM(2012) 52

 

10.2.2012.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīva, ar ko groza Direktīvu 2001/83/EK attiecībā uz farmakovigilanci

COM(2012) 53

 

15.2.2012.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Lēmums par Eiropas Globalizācijas pielāgošanas fonda izmantošanu saskaņā ar Eiropas Parlamenta, Padomes un Komisijas 2006. gada 17. maija Iestāžu nolīguma par budžeta disciplīnu un pareizu finanšu pārvaldību 28. punktu (Spānijas pieteikums EGF/2011/006 ES/Comunidad Valenciana Construction)

COM(2012) 61

 

17.2.2012.

Priekšlikums – Padomes Lēmums, ar ko groza Padomes Lēmumu 2001/822/EK par aizjūras zemju un teritoriju asociāciju ar Eiropas Kopienu

COM(2012) 63

 

17.2.2012.

Priekšlikums – Padomes Lēmums, ar ko Rumānijai atļauj piemērot pasākumus, atkāpjoties no 26. panta 1. punkta a) apakšpunkta un 168. panta Direktīvā 2006/112/EK par kopējo pievienotās vērtības nodokļa sistēmu

COM(2012) 64

 

20.2.2012.

Priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula, ar ko izveido Savienības Muitas kodeksu (pārstrādāta redakcija)

COM(2012) 78

 

20.2.2012.

Priekšlikums – Padomes Lēmums, ar ko groza Padomes 2011. gada 2. septembra Lēmumu, ar ko daļēji aptur starp Eiropas Ekonomikas kopienu un Sīrijas Arābu Republiku noslēgtā sadarbības nolīguma piemērošanu

Šie teksti ir pieejami EUR-Lex: http://eur-lex.europa.eu


5.4.2012   

LV

Eiropas Savienības Oficiālais Vēstnesis

C 102/27


Komisijas pieņemtie likumdošanas priekšlikumi

2012/C 102/08

Dokuments

Daļa

Datums

Nosaukums

COM(2012) 1

 

11.1.2012.

Komisijas atzinums atbilstīgi Līguma par Eiropas Savienības darbību 294. panta 7. punkta c) apakšpunktam par Eiropas Parlamenta grozījumu(-iem) Padomes nostājā attiecībā uz priekšlikumu Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvai, ar ko attiecībā uz saimnieciskām mikrovienībām groza Padomes Direktīvu 78/660/EEK par noteiktu veidu sabiedrību gada pārskatiem

COM(2012) 3

 

12.1.2012.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam atbilstīgi Līguma par Eiropas Savienības darbību 294. panta 6. punktam par Padomes nostāju par lēmuma pieņemšanu – Eiropas Parlamenta un Padomes Lēmums, ar ko izveido daudzgadu radiofrekvenču spektra politikas programmu

COM(2012) 34

 

31.1.2012.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam atbilstīgi Līguma par Eiropas Savienības darbību 294. panta 6. punktam par Padomes nostāju par Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas pieņemšanu – Regula, ar ko groza Padomes Regulu (EK) Nr. 1290/2005 un Padomes Regulu (EK) Nr. 1234/2007 attiecībā uz pārtikas izplatīšanu vistrūcīgākajām personām Savienībā

COM(2012) 48

 

10.2.2012.

Grozīts priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīva, ar ko attiecībā uz informāciju plašai sabiedrībai par zālēm, kuru iegādei vajadzīga ārsta recepte, groza Direktīvu 2001/83/EK, ar ko attiecībā uz informāciju plašai sabiedrībai par zālēm, kurām vajadzīga ārsta recepte, groza Direktīvu 2001/83/EK par Kopienas kodeksu, kas attiecas uz cilvēkiem paredzētām zālēm

COM(2012) 49

 

10.2.2012.

Grozīts priekšlikums – Eiropas Parlamenta un Padomes Regula, ar ko groza Regulu (EK) Nr. 726/2004/EK attiecībā uz informāciju plašai sabiedrībai par cilvēkiem paredzētām zālēm, kuru iegādei vajadzīga ārsta recepte

Šie teksti ir pieejami EUR-Lex: http://eur-lex.europa.eu


IV Paziņojumi

EIROPAS SAVIENĪBAS IESTĀŽU UN STRUKTŪRU SNIEGTI PAZIŅOJUMI

Eiropas Komisija

5.4.2012   

LV

Eiropas Savienības Oficiālais Vēstnesis

C 102/28


Euro maiņas kurss (1)

2012. gada 4. aprīlis

2012/C 102/09

1 euro =


 

Valūta

Maiņas kurss

USD

ASV dolārs

1,3142

JPY

Japānas jena

108,22

DKK

Dānijas krona

7,4397

GBP

Lielbritānijas mārciņa

0,82850

SEK

Zviedrijas krona

8,8185

CHF

Šveices franks

1,2038

ISK

Islandes krona

 

NOK

Norvēģijas krona

7,5730

BGN

Bulgārijas leva

1,9558

CZK

Čehijas krona

24,595

HUF

Ungārijas forints

295,63

LTL

Lietuvas lits

3,4528

LVL

Latvijas lats

0,7002

PLN

Polijas zlots

4,1548

RON

Rumānijas leja

4,3750

TRY

Turcijas lira

2,3584

AUD

Austrālijas dolārs

1,2785

CAD

Kanādas dolārs

1,3079

HKD

Hongkongas dolārs

10,2058

NZD

Jaunzēlandes dolārs

1,6136

SGD

Singapūras dolārs

1,6550

KRW

Dienvidkorejas vona

1 486,18

ZAR

Dienvidāfrikas rands

10,2735

CNY

Ķīnas juaņa renminbi

8,2764

HRK

Horvātijas kuna

7,4840

IDR

Indonēzijas rūpija

12 029,85

MYR

Malaizijas ringits

4,0293

PHP

Filipīnu peso

56,361

RUB

Krievijas rublis

38,6304

THB

Taizemes bāts

40,780

BRL

Brazīlijas reāls

2,4060

MXN

Meksikas peso

16,8730

INR

Indijas rūpija

67,1420


(1)  Datu avots: atsauces maiņas kursu publicējusi ECB.


5.4.2012   

LV

Eiropas Savienības Oficiālais Vēstnesis

C 102/29


COM dokumentu, kas nav Komisijas pieņemtie likumdošanas priekšlikumi, un Komisijas pieņemto likumdošanas priekšlikumu pēdējās publikācijas

2012/C 102/10

OV C 37, 10.2.2012.

Iepriekšējās publikācijas:

 

OV C 335, 16.11.2011.

 

OV C 264, 8.9.2011.

 

OV C 189, 29.6.2011.

 

OV C 140, 11.5.2011.

 

OV C 121, 19.4.2011.

 

OV C 94, 26.3.2011.


5.4.2012   

LV

Eiropas Savienības Oficiālais Vēstnesis

C 102/30


COM dokumenti, kas nav Komisijas pieņemtie likumdošanas priekšlikumi

2012/C 102/11

Dokuments

Daļa

Datums

Nosaukums

COM(2011) 666

 

12.10.2011.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam un Padomei “Paplašināšanās stratēģija un galvenie uzdevumi 2011.–2012. gadā”

COM(2011) 668

 

12.10.2011.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam un Padomei “Komisijas atzinums par Serbijas pieteikumu dalībai Eiropas Savienībā”

COM(2011) 676

 

19.10.2011.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei, Eiropas Savienības Tiesai, Revīzijas palātai, Eiropas Investīciju bankai, Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejai un Reģionu komitejai “Integrēto Eiropas infrastruktūru izaugsmes pakete”

COM(2011) 685

 

25.10.2011.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei, Eiropas Centrālajai bankai, Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejai, Reģionu komitejai un Eiropas Datu aizsardzības uzraudzītājam "Dokumentu komplekts "Atbildīgi uzņēmumi" "

COM(2011) 692

 

26.10.2011.

Komisijas paziņojums Padomei "Aprēķini par Eiropas Attīstības fonda saistībām un maksājumiem un dalībvalstu veicamajām iemaksām 2011.–2013. gadam"

COM(2011) 735

 

15.11.2011.

Zaļā grāmata par Eiropas Savienībā dzīvojošo trešo valstu valstspiederīgo tiesībām uz ģimenes atkalapvienošanos (Direktīva 2003/86/EK)

COM(2011) 736

 

14.11.2011.

Komisijas ziņojums Eiropas Parlamentam un Padomei par paveikto darbu attiecībā uz 2009. finanšu gada budžeta izpildes apstiprinājumu (kopsavilkums)

COM(2011) 743

 

18.11.2011.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei, Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejai un Reģionu komitejai "Vispārējā pieeja migrācijai un mobilitātei"

COM(2011) 748

 

15.11.2011.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam un Padomei "Rīcības plāns pret pieaugošajiem draudiem, ko rada mikrobu rezistence"

COM(2011) 749

 

15.11.2011.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei, Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejai un Reģionu komitejai "Veidojot atvērtu un drošu Eiropu – iekšlietu budžets 2014.–2020. gadam"

COM(2011) 763

 

21.11.2011.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam un Padomei "Desmit tehniskās saskaņošanas direktīvu pielāgošana Eiropas Parlamenta un Padomes 2008. gada 9. jūlija Lēmumam Nr. 768/2008/EK par produktu tirdzniecības vienotu sistēmu"

COM(2011) 774

 

18.11.2011.

Komisijas ziņojums Eiropas Parlamentam un Padomei, piemērojot Padomes Regulas (EK) Nr. 1234/2007 184. panta 7. punktu par vīna veicināšanas pasākumu īstenošanu trešo valstu tirgos

COM(2011) 776

 

24.11.2011.

Komisijas ziņojums Eiropas Parlamentam un Padomei "Septītais progresa ziņojums par ekonomisko, sociālo un teritoriālo kohēziju"

COM(2011) 777

 

15.11.2011.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei, Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejai un Reģionu komitejai "Komisijas darba programma 2012. gadam. Eiropas atjaunošanas īstenošana"

COM(2011) 781

 

23.11.2011.

Komisijas ziņojums Padomei par to, kā iestādes 2010. gadā izmantojušas Padomes Regulu Nr. 300/76, kurā jaunākie grozījumi izdarīti ar Regulu Nr. 1873/2006 (par maiņu darbu), Regulu Nr. 495/77, kurā jaunākie grozījumi izdarīti ar Regulu Nr. 1945/2006 (par pastāvīgu darba gatavību), un Regulu Nr. 858/2004 (par īpaši grūtiem darba apstākļiem)

COM(2011) 782

 

21.11.2011.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei, Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejai un Reģionu komitejai "Atlantijas okeāna reģiona jūrlietu stratēģijas izstrāde"

COM(2011) 784

 

24.11.2011.

Komisijas paziņojums Padomei un Eiropas Parlamentam par starpposma ziņojumu attiecībā uz Eiropas Savienībā darbojošos kodolspēkstaciju riska un drošuma pilnīgu novērtējumu ("noturības testi")

COM(2011) 786

 

23.11.2011.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei, Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejai un Reģionu komitejai "Radošā Eiropa" – jauna pamatprogramma kultūras un radošajām nozarēm (2014–2020)

COM(2011) 787

 

23.11.2011.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei, Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejai un Reģionu komitejai ""Erasmus visiem", ES programma izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta jomā"

COM(2011) 790

 

25.11.2011.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam un Padomei "Pirmais gada pārskats par ES Iekšējās drošības stratēģijas īstenošanu"

COM(2011) 791

 

29.11.2011.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei un Ekonomikas un sociālo lietu komitejai "Patērētāju strīdu alternatīva izšķiršana vienotajā tirgū"

COM(2011) 795

 

23.11.2011.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei, Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejai un Reģionu komitejai "Universālais pakalpojums elektronisko sakaru nozarē: ziņojums par sabiedriskās apspriešanas rezultātiem un darbības jomas trešais periodiskais pārskats saskaņā ar Direktīvas 2002/22/EK 15. pantu"

COM(2011) 796

 

21.11.2011.

Budžeta grozījuma Nr. 7 projekts. 2011. gada vispārējais budžets. Izdevumu kopsavilkums pa iedaļām. III iedaļa – Komisija

COM(2011) 803

 

23.11.2011.

Komisijas ziņojums Padomei un Eiropas Parlamentam "Regulatīvā sloga mazināšana MVU ES regulējuma pielāgošana mikrouzņēmumu vajadzībām"

COM(2011) 808

 

30.11.2011.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei, Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejai un Reģionu komitejai " "Apvārsnis 2020" – pētniecības un inovācijas pamatprogramma"

COM(2011) 815

 

23.11.2011.

Komisijas paziņojums "Gada izaugsmes pētījums par 2012. gadu"

COM(2011) 816

 

30.11.2011.

Komisijas atzinums par neatkarīgu ekspertu novērtējumu par EIT

COM(2011) 818

 

23.11.2011.

Zaļā grāmata par stabilitātes obligāciju ieviešanas iespējamību

COM(2011) 823

 

1.12.2011.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei, Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejai un Reģionu komitejai "Lidostu politika Eiropas Savienībā – risināt ar kapacitāti un kvalitāti saistītās problēmas izaugsmes, savienojamības un ilgtspējīgas mobilitātes sekmēšanai"

COM(2011) 830

 

25.11.2011.

Komisijas ziņojums Eiropas Parlamentam un Padomei par ELGF izdevumiem "Agrīnā brīdinājuma sistēma" Nr. 10/2011

COM(2011) 831

 

30.11.2011.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei, Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejai un Reģionu komitejai par Eiropas Zemes novērošanas programmu (GMES) un tās darbībām (no 2014. gada)

COM(2011) 847

 

5.12.2011.

Komisijas ziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei, Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejai un Reģionu komitejai par Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda īstenošanas kvalitatīvajiem un kvantitatīvajiem aspektiem un gūtajiem rezultātiem 2007.–2009. gada laikposmā (ziņojums iesniegts saskaņā ar Padomes 2007. gada 25. jūnija Lēmuma 2007/435/EK 48. panta 3. punkta b) apakšpunktu)

COM(2011) 849

 

2.12.2011.

Komisijas ziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei, Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejai un Reģionu komitejai "Inovācijas savienības attīstība 2011. gadā"

COM(2011) 857

 

9.12.2011.

Komisijas ziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei, Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejai un Reģionu komitejai par Ārējo robežu fonda īstenošanas kvalitatīvajiem un kvantitatīvajiem aspektiem un gūtajiem rezultātiem laikposmā no 2007. gada līdz 2009. gadam (ziņojums iesniegts saskaņā ar Padomes 2007. gada 23. maija Lēmuma Nr. 574/2007/EK 52. panta 3. punkta b) apakšpunktu)

COM(2011) 858

 

9.12.2011.

Komisijas ziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei, Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejai un Reģionu komitejai par Eiropas Atgriešanās fonda īstenošanas kvalitatīvajiem un kvantitatīvajiem aspektiem un gūtajiem rezultātiem laikposmā no 2007. gada līdz 2009. gadam (ziņojums iesniegts saskaņā ar Padomes 2007. gada 23. maija Lēmuma Nr. 575/2007/EK 50. panta 3. punkta b) apakšpunktu)

COM(2011) 859

 

7.12.2011.

Komisijas ziņojums Eiropas Parlamentam un Padomei par to, kā īstenot Eiropas Parlamenta un Padomes 2008. gada 16. decembra Lēmumu Nr. 1297/2008/EK par Eiropas uzņēmējdarbības un tirdzniecības statistikas modernizācijas (EUTSM) programmu

COM(2011) 882

 

12.12.2011.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei, Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejai un Reģionu komitejai "Atklātie dati. Inovācijas, izaugsmes un pārredzamas pārvaldības dzinējspēks"

COM(2011) 886

 

12.12.2011.

Kopīgs paziņojums Eiropas Parlamentam un Padomei "Cilvēktiesības un demokrātija – ES ārējās darbības svarīgākais elements"

Šie teksti ir pieejami EUR-Lex: http://eur-lex.europa.eu


5.4.2012   

LV

Eiropas Savienības Oficiālais Vēstnesis

C 102/34


COM dokumenti, kas nav Komisijas pieņemtie likumdošanas priekšlikumi

2012/C 102/12

Dokuments

Daļa

Datums

Nosaukums

COM(2011) 713

 

18.1.2012.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam un Padomei “Noziedzības statistikas veidošana Eiropas Savienībā – rīcības plāns 2011.–2015. gadam”

COM(2011) 802

 

23.11.2011.

Komisijas ziņojums Padomei par līgumdarbinieku izmantošanu 2010. gadā

COM(2011) 835

 

2.12.2011.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei, Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejai un Reģionu komitejai par stiprinātu ES iekšējo solidaritāti patvēruma jomā “ES programma labākai atbildības sadalei un savstarpējās uzticēšanās vairošanai”

COM(2011) 837

 

7.12.2011.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam un Padomei “Daudzgadu finanšu shēmu laikposmam no 2014. līdz 2020. gadam sagatavošana par finansējuma piešķiršanu ES sadarbībai ar Āfrikas, Karību jūras un Klusā okeāna valstīm, un aizjūras zemēm un teritorijām (11. Eiropas Attīstības fonds)”

COM(2011) 848

 

1.12.2011.

Komisijas ziņojums – Valsts atbalsta progresa ziņojums “Ziņojums par ES dalībvalstu piešķirto valsts atbalstu – 2011. gada rudens precizētā redakcija”

COM(2011) 851

 

6.12.2011.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei un Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejai par PVN nākotni “Ceļā uz vienkāršāku, stabilāku un efektīvāku PVN sistēmu, kas piemērota vienotajam tirgum”

COM(2011) 853

 

7.12.2011.

Komisijas ziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei un Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejai “Direktīvas 98/34/EK darbība 2009. un 2010. gadā”

COM(2011) 864

 

15.12.2011.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei un Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejai “Mantojuma nodokļa radīto pārrobežu šķēršļu pārvarēšana Eiropas Savienībā”

COM(2011) 865

 

7.12.2011.

Kopīgs paziņojums Eiropas Parlamentam un Padomei “Globālā Eiropa – Jauna pieeja ES ārējās darbības finansējumam”

COM(2011) 870

 

7.12.2011.

Komisijas paziņojums Padomei, Eiropas Parlamentam, Reģionu komitejai un Ekonomikas un sociālo lietu komitejai “Rīcības plāns, lai uzlabotu MVU piekļuvi finansējumam”

COM(2011) 878

 

19.12.2011.

Komisijas ziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei un Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejai “Ziņojums par tālākpārdošanas tiesību direktīvas (2001/84/EC) īstenošanu un ietekmi”

COM(2011) 879

 

12.12.2011.

Komisijas ziņojums par komiteju darbu 2010. gadā

COM(2011) 885

 

15.12.2011.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei, Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejai un Reģionu komitejai “Enerģētikas ceļvedis 2050”

COM(2011) 889

 

15.12.2011.

Zaļā grāmata “Nākotnes apgaismojums – Novatorisku apgaismojuma tehnoloģiju izmantošanas veicināšana”

COM(2011) 891

 

13.12.2011.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam un Padomei “Bijušā Komisijas veikala Economat līdzekļu daļēja pārdale”

COM(2011) 892

 

19.12.2011.

Komisijas ziņojums Padomei un Eiropas Parlamentam “Eiropas skolu sistēma 2010. gadā”

COM(2011) 898

 

19.12.2011.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam un Padomei “Eiropas redzējums pasažieriem: paziņojums par pasažieru tiesībām visos transporta veidos”

COM(2011) 900

 

20.12.2011.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei, Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejai un Reģionu komitejai “Vispārējas nozīmes pakalpojumu kvalitātes sistēma Eiropā”

COM(2011) 901

 

20.12.2011.

Komisijas ziņojums Padomei un Eiropas Parlamentam par to, kā tiek piemērota Direktīva 2005/71/EK par īpašu procedūru trešo valstu valstspiederīgo uzņemšanai zinātniskās pētniecības nolūkos

COM(2011) 902

 

20.12.2011.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei, Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejai un Reģionu komitejai “Projekts Padomes un Komisijas 2012. gada kopīgajam ziņojumam par stratēģiskās sistēmas Eiropas sadarbībai izglītības un apmācības jomā (“ET 2020”) īstenošanu – Izglītība un apmācība gudrā, ilgtspējīgā un iekļaujošā Eiropā”

COM(2011) 907

 

20.12.2011.

Komisijas ziņojums Eiropas Parlamentam un Padomei “Progresa ziņojums par otrās paaudzes Šengenas Informācijas sistēmas (SIS II) izstrādi – 2011. gada janvāris – 2011. gada jūnijs”

COM(2011) 919

 

21.12.2011.

Komisijas ziņojums Eiropas Parlamentam un Padomei “Pirmais ziņojums par Egejas jūras nelielo salu lauksaimniecībā veikto īpašo pasākumu shēmas 2006. gada reformu”

COM(2011) 921

 

20.12.2011.

Komisijas ziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei un Reģionu komitejai “Pasākuma “Eiropas Kultūras galvaspilsēta”ex post novērtējums par 2010. gadu (Rūras Esene, Pēča un Stambula)”

COM(2011) 922

 

20.12.2011.

Komisijas ziņojums Padomei un Eiropas Parlamentam “Muitas savienības attīstības stratēģijas progresa ziņojums”

COM(2011) 923

 

22.12.2011.

Komisijas paziņojums “Pārvaldības un stimulu mehānismi Eiropas vienotās gaisa telpas tehnoloģiskā pīlāra SESAR izvēršanai”

COM(2011) 927

 

21.12.2011.

Komisijas ziņojums “Ceturtais gada ziņojums par Eiropas Zivsaimniecības fonda līdzekļu apguvi (2010)”

COM(2011) 930

 

21.12.2011.

Komisijas ziņojums “Otrais EU Pilot novērtējuma ziņojums”

COM(2011) 933

 

20.12.2011.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei, Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejai un Reģionu komitejai “Jaunatnes iespēju iniciatīva”

COM(2011) 941

 

11.1.2012.

Zaļā grāmata “Ceļā uz karšu, interneta un mobilo maksājumu integrētu Eiropas tirgu”

Šie teksti ir pieejami EUR-Lex: http://eur-lex.europa.eu


5.4.2012   

LV

Eiropas Savienības Oficiālais Vēstnesis

C 102/36


COM dokumenti, kas nav Komisijas pieņemtie likumdošanas priekšlikumi

2012/C 102/13

Dokuments

Daļa

Datums

Nosaukums

COM(2011) 829

 

24.11.2011.

Komisijas paziņojums Padomei, ar ko sniedz papildu informāciju Komisijas 2011. gada 13. jūlija ziņojumam par izņēmuma klauzulu

COM(2011) 875

 

31.1.2012.

Komisijas ziņojums Eiropas Parlamentam un Padomei par Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvas 2000/60/EK X pielikuma pārskatīšanas rezultātu attiecībā uz prioritārajām vielām ūdens resursu politikas jomā

COM(2011) 899

 

15.12.2011.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei, Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejai un Reģionu komitejai “Inovācija ilgtspējīgai nākotnei. Ekoinovācijas rīcības plāns (Eco-AP)”

COM(2011) 942

 

11.1.2012.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei, Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejai un Reģionu komitejai “Vienota sistēma uzticēšanās pastiprināšanai vienotajam digitālajam e-tirdzniecības un tiešsaistes pakalpojumu tirgum”

Šie teksti ir pieejami EUR-Lex: http://eur-lex.europa.eu


5.4.2012   

LV

Eiropas Savienības Oficiālais Vēstnesis

C 102/37


COM dokumenti, kas nav Komisijas pieņemtie likumdošanas priekšlikumi

2012/C 102/14

Dokuments

Daļa

Datums

Nosaukums

COM(2012) 4

 

11.1.2012.

Komisijas paziņojums Padomei “Budžeta izpildes novērtējums uzsāktās pārmērīga budžeta deficīta procedūras kontekstā pēc Komisijas dienestu 2011. gada rudens prognozes”

COM(2012) 5

 

11.1.2012.

Ieteikums – Padomes Lēmums, ar ko konstatē, ka Ungārija nav veikusi efektīvus pasākumus, reaģējot uz Padomes 2009. gada 7. jūlija ieteikumu

COM(2012) 6

 

15.2.2012.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei un Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejai par Eiropas Savienības dzīvnieku aizsardzības un labturības stratēģiju 2012.–2015. gadam

COM(2012) 7

 

17.1.2012.

Zaļā grāmata “Pārstrukturēšanās un pārmaiņu prognozēšana – kāda ir jaunākā pieredze?”

COM(2012) 9

 

25.1.2012.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei, Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejai un Reģionu komitejai “Privātuma nodrošināšana saistītā pasaulē Eiropas datu aizsardzības regulējums 21. gadsimtam”

COM(2012) 12

 

25.1.2012.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei, Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejai un Reģionu komitejai, pamatojoties uz Padomes 2008. gada 27. novembra Pamatlēmuma par tādu personas datu aizsardzību, ko apstrādā, policijas un tiesu iestādēm sadarbojoties krimināllietās, 29. panta 2. punktu

COM(2012) 16

 

26.1.2012.

Komisijas ziņojums Eiropas Parlamentam un Padomei “Par pārtiku un pārtikas sastāvdaļām, kas apstrādātas ar jonizējošo starojumu (2009. gads)”

COM(2012) 17

 

26.1.2012.

Komisijas ziņojums Eiropas Parlamentam un Padomei “Par pārtiku un pārtikas sastāvdaļām, kas apstrādātas ar jonizējošo starojumu (2010. gads)”

COM(2012) 22

 

27.1.2012.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei un Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejai “Tirdzniecība, izaugsme un attīstība. Tirdzniecības un ieguldījumu politikas pielāgošana valstīm, kurām ir visvairāk vajadzību”

COM(2012) 27

 

2.2.2012.

Komisijas Ieteikums padomei par nolīguma apstiprināšanu par sadarbību starp Eiropas Atomenerģijas kopienu (Euratom) un Dienvidāfrikas valdību kodolenerģijas izmantošanā mierīgiem mērķiem

COM(2012) 31

 

27.1.2012.

Budžeta grozījuma Nr. 1 projekts “2012. gada vispārējais budžets izdevumu kopsavilkums pa iedaļām III iedaļa – Komisija”

COM(2012) 33

 

3.2.2012.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei, Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejai un Reģionu komitejai “Starpposma novērtējums par Savienības daudzgadu programmu to bērnu aizsardzībai, kuri izmanto internetu un citas komunikācijas tehnoloģijas”

COM(2012) 36

 

7.2.2012.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam un Padomei “Par darījumiem, kas saskaņā ar EIB ārējām pilnvarām veikti 2010. gadā”

COM(2012) 37

 

7.2.2012.

Komisijas ziņojums Padomei par Eiropas Savienības ierēdņu un pārējo darbinieku pensiju shēmu

COM(2012) 40

 

17.2.2012.

Komisijas ziņojums Eiropas Parlamentam un Padomei par Eiropas Savienības finanšu novērtējumu, balstoties uz sasniegtajiem rezultātiem

COM(2012) 42

 

8.2.2012.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei, Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejai un Reģionu komitejai “Daudzgadu finanšu shēmas 2014.–2020. gadam vienkāršošanas programma”

COM(2012) 45

 

15.2.2012.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei, Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejai un Reģionu komitejai “Augstas veiktspējas skaitļošana. Eiropas pozīcija pasaules mēroga sacensībā”

COM(2012) 46

 

13.2.2012.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei, Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejai un Reģionu komitejai “Augsnes aizsardzības tematiskās stratēģijas īstenošana un pašreizējie pasākumi”

COM(2012) 55

 

16.2.2012.

Baltā grāmata “Atbilstīgu, drošu un noturīgu pensiju programma”

COM(2012) 56

 

8.2.2012.

Komisijas ziņojums Eiropas Parlamentam un Padomei “Starpposma ziņojums par Rumānijas panākumiem saskaņā ar sadarbības un pārbaudes mehānismu”

COM(2012) 57

 

8.2.2012.

Komisijas ziņojums Eiropas Parlamentam un Padomei “Starpposma ziņojums par Bulgārijas panākumiem saskaņā ar sadarbības un pārbaudes mehānismu”

COM(2012) 58

 

15.2.2012.

Komisijas ziņojums Padomei un Eiropas Parlamentam par savstarpējās palīdzības noteikumu izmantošanu prasījumu piedziņā saistībā ar noteiktiem maksājumiem, nodokļiem un citiem pasākumiem 2009.–2010. gadā

COM(2012) 59

 

16.2.2012.

Komisijas ziņojums Komisijas 29. gada ziņojums Eiropas Parlamentam par ES antidempinga, pretsubsīdiju un tirgus aizsardzības pasākumiem (2010)

COM(2012) 60

 

13.2.2012.

Komisijas paziņojums Eiropas Parlamentam, Padomei, Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejai un Reģionu komitejai “Inovācijas ilgtspējīgai izaugsmei: Eiropas bioekonomika”

COM(2012) 62

 

16.2.2012.

Komisijas ziņojums Eiropas Parlamentam un Padomei par ELGF izdevumiem

COM(2012) 66

 

20.2.2012.

Komisijas ziņojums Eiropas Parlamentam un Padomei par vispārējā budžeta garantijām “Stāvoklis 2011. gada 30. jūnijā”

COM(2012) 70

 

21.2.2012.

Komisijas ziņojums 2012. gada ziņojums par šķēršļiem tirdzniecībai un ieguldījumiem

Šie teksti ir pieejami EUR-Lex: http://eur-lex.europa.eu


V Atzinumi

PROCEDŪRAS, KAS SAISTĪTAS AR KOPĒJĀS TIRDZNIECĪBAS POLITIKAS ĪSTENOŠANU

Eiropas Komisija

5.4.2012   

LV

Eiropas Savienības Oficiālais Vēstnesis

C 102/39


Paziņojums par antidempinga pasākumiem cita starpā Kazahstānas izcelsmes silīcijmangāna importam

2012/C 102/15

Eiropas Savienības Vispārējā tiesa ar 2011. gada 30. novembra spriedumu lietā T-107/08 atcēla 1. pantu Padomes 2007. gada 4. decembra Regulā (EK) Nr. 1420/2007 (1), ar ko piemēro galīgo antidempinga maksājumu Ķīnas Tautas Republikas un Kazahstānas izcelsmes silīcijmangāna importam un izbeidz procedūru attiecībā uz Ukrainas izcelsmes silīcijmangāna importu, ciktāl šis pants attiecas uz tāda silīcijmangāna importu, ko ražo starptautiskais uzņēmums “Kazchrome” AO.

Tādējādi galīgie antidempinga maksājumi, kas saskaņā ar Padomes Regulas (EK) Nr. 1420/2007 1. pantu samaksāti par tāda silīcijmangāna (tostarp ferosilīcijmangāna) importu Eiropas Savienībā, ko patlaban klasificē ar KN kodiem 7202 30 00 un ex 8111 00 11 (TARIC kods 8111001110) un ko ražo starptautiskais uzņēmums “Kazchrome” AO, būtu jāatmaksā vai jāpiešķir atbrīvojums no minētajiem maksājumiem. Pieprasījumu veikt atmaksu vai piešķirt atbrīvojumu no minētajiem maksājumiem iesniedz valsts muitas dienestiem saskaņā ar tiesību aktiem, ko piemēro muitas jomā.

Saskaņā ar 2011. gada 30. novembra spriedumu uz starptautisko uzņēmumu “Kazchrome” AO (TARIC papildu kods B271) vairs neattiecas antidempinga pasākumi, kas noteikti ar Padomes Regulu (EK) Nr. 1420/2007.


(1)  OV L 317, 5.12.2007., 5. lpp.


5.4.2012   

LV

Eiropas Savienības Oficiālais Vēstnesis

C 102/s3


PAZIŅOJUMS

2012. gada 5. aprīlīEiropas Savienības Oficiālajā Vēstnesī C 102 A tiks publicēts “Kopējais lauksaimniecības augu šķirņu katalogs – 30. pilnā izdevuma trešais papildinājums”.

Oficiālā Vēstneša abonenti bez maksas var saņemt tik daudz šā Oficiālā Vēstneša eksemplāru un valodas versiju, cik paredz to abonements. Lūdzam abonentus atsūtīt pilnīgi aizpildītu pievienoto pasūtījuma veidlapu, tajā minot abonementa reģistrācijas numuru (kods katras etiķetes kreisajā daļā, kas sākas ar O/…). Šis Oficiālais Vēstnesis būs pieejams bez maksas vienu gadu no publicēšanas datuma.

Citi interesenti šo Oficiālo Vēstnesi var pasūtīt par maksu kādā no mūsu pārdošanas birojiem (sk. http://publications.europa.eu/others/agents/index_lv.htm).

Šo Oficiālo Vēstnesi, tāpat kā visas Oficiālā Vēstneša sērijas (L, C, CA, CE), bez maksas var lasīt tiešsaistes režīmā http://eur-lex.europa.eu

Image