02020R0124 — LV — 25.07.2022 — 003.001


Šis dokuments ir tikai informatīvs, un tam nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tā saturu. Attiecīgo tiesību aktu un to preambulu autentiskās versijas ir publicētas Eiropas Savienības “Oficiālajā Vēstnesī” un ir pieejamas datubāzē “Eur-Lex”. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā dokumentā iegultajām saitēm

►B

KOMISIJAS DELEĢĒTĀ REGULA (ES) 2020/124

(2019. gada 15. oktobris),

ar ko papildina Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) 2019/833, ar kuru nosaka saglabāšanas un izpildes panākšanas pasākumus, kas piemērojami Ziemeļrietumu Atlantijas zvejniecības organizācijas pārvaldības apgabalā

(OV L 034I, 6.2.2020., 1. lpp)

Grozīta ar:

 

 

Oficiālais Vēstnesis

  Nr.

Lappuse

Datums

►M1

KOMISIJAS DELEĢĒTĀ REGULA (ES) 2020/989 (2020. gada 27. aprīlis),

  L 221

5

10.7.2020

►M2

KOMISIJAS DELEĢĒTĀ REGULA (ES) 2021/860 (2021. gada 23. marts),

  L 190

19

31.5.2021

►M3

KOMISIJAS DELEĢĒTĀ REGULA (ES) 2022/1281 (2022. gada 4. marts),

  L 195

21

22.7.2022




▼B

KOMISIJAS DELEĢĒTĀ REGULA (ES) 2020/124

(2019. gada 15. oktobris),

ar ko papildina Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) 2019/833, ar kuru nosaka saglabāšanas un izpildes panākšanas pasākumus, kas piemērojami Ziemeļrietumu Atlantijas zvejniecības organizācijas pārvaldības apgabalā



1. pants

Ziemeļrietumu Atlantijas zvejniecības organizācijas saglabāšanas un izpildes panākšanas pasākumu noteikumi un pielikumi, kas minēti Regulas (ES) 2019/833 pielikumā, ir iekļauti šīs regulas pielikumā.

2. pants

Šī regula stājas spēkā trešajā dienā pēc tās publicēšanas Eiropas Savienības Oficiālajā Vēstnesī.

Šī regula uzliek saistības kopumā un ir tieši piemērojama visās dalībvalstīs.




PIELIKUMS

1.   NAFO SAGLABĀŠANAS UN IZPILDES PANĀKŠANAS PASĀKUMU (CEM) 4. TABULA, KAS MINĒTA REGULAS (ES) 2019/833 3. PANTA 17. PUNKTĀ UN 17. PANTĀ



Robežpunkti, kas iezīmē pēdas nospieduma austrumu malu

Koordināta Nr.

Ģeogr. platums

Ģeogr. garums

Koordināta Nr.

Ģeogr. platums

Ģeogr. garums

1

48°17'39''N

EEZ robeža (1)

26

46°26'32''N

46°58'53''W

2

48°16'51''N

47°25'37''W

27

46°27'40''N

47°12'01''W

3

48°19'15''N

46°53'48''W

28

46°04'15''N

47°09'10''W

4

48°29'21''N

46°21'17''W

29

46°04'53''N

47°31'01''W

5

48°32'43''N

46°08'04''W

30

45°48'17''N

47°37'16''W

6

48°48'10''N

45°37'59''W

31

45°33'14''N

47°52'41''W

7

48°59'54''N

45°17'46''W

32

45°27'14''N

48°10'15''W

8

49°02'20''N

44°53'17''W

33

45°16'17''N

48°26'50''W

9

48°56'46''N

44°33'18''W

34

44°54'01''N

48°43'58''W

10

48°33'53''N

44°10'25''W

35

44°33'10''N

48°50'25''W

11

48°08'29''N

43°57'28''W

36

44°09'57''N

48°48'49''W

12

47°42'00''N

43°36'44''W

37

43°50'44''N

48°52'49''W

13

47°12'44''N

43°28'36''W

38

43°34'34''N

48°50'12''W

14

46°57'14''N

43°26'15''W

39

43°23'13''N

49°03'57''W

15

46°46'02''N

43°45'27''W

40

43°03'48''N

48°55'23''W

16

46°38'10''N

44°03'37''W

41

42°54'42''N

49°14'26''W

17

46°27'43''N

44°20'38''W

42

42°48'18''N

49°32'51''W

18

46°24'41''N

44°36'01''W

43

42°39'49''N

49°58'46''W

19

46°19'28''N

45°16'34''W

44

42°37'54''N

50°28'04''W

20

46°08'16''N

45°33'27''W

45

42°40'57''N

50°53'36''W

21

46°07'13''N

45°57'44''W

46

42°51'48''N

51°10'09''W

22

46°15'06''N

46°14'21''W

47

42°45'59''N

51°31'58''W

23

45°54'33''N

46°24'03''W

48

42°51'06''N

51°41'50''W

24

45°59'36''N

46°45'33''W

49

43°03'56''N

51°48'21''W

25

46°09'58''N

46°58'53''W

50

43°22'12''N

EEZ robeža (2)

(1)   

Aptuveni 47°47'45"W.

(2)   

Aptuveni 52°09'46"W.

2.   CEM 2. ATTĒLS, KAS MINĒTS REGULAS (ES) 2019/833 3. PANTA 17. PUNKTĀ UN 17. PANTĀ

image

NAFO pārvaldības apgabala pēdas nospieduma karte (ieēnots)

Leģenda

— 
Footprint Coordinates (1–50 Points) – Pēdas nospieduma koordinātas (punkti no 1 līdz 50)
— 
Exclusive Economic Zone (EEZ) – Ekskluzīvā ekonomiskā zona (EEZ)
— 
Footprint Area – Pēdas nospieduma apgabals
— 
2000 m Depth Contour (GEBCO) – 2 000  m dziļuma kontūra (GEBCO)

Footprint Statistics – Pēdas nospieduma statistiskie dati:

— 
Area (sq km) 120 047 – Platība 120 047  km2
— 
Perimeter (km) 2 384 – Perimetrs 2 384  km

▼M2

3.   CEM I.E PIELIKUMA VI DAĻA, KAS MINĒTA REGULAS (ES) 2019/833 3. PANTA 21. PUNKTĀ, 21. PANTA 2. PUNKTĀ UN 27. PANTA 11. PUNKTA A) APAKŠPUNKTA I) PUNKTĀ



VI.  JJE indikatorsugu saraksts

Vispārpieņemtais nosaukums un FAO ASFIS trīsburtu kods

Taksons

Dzimta

FAO ASFIS TRĪSBURTU KODS

Lielie sūkļi

(PFR – Porifera)

Asconema foliatum

Rossellidae

ZBA

Aphrocallistes beatrix

Aphrocallistidae

 

Asbestopluma (Asbestopluma) ruetzleri

Cladorhizidae

ZAB (Asbestopluma)

Axinella sp.

Axinellidae

 

Chondrocladia grandis

Cladorhizidae

ZHD (Chondrocladia)

Cladorhiza abyssicola

Cladorhizidae

ZCH (Cladorhiza)

Cladorhiza kenchingtonae

Cladorhizidae

ZCH (Cladorhiza)

Craniella spp.

Tetillidae

ZCS (Craniella spp.)

Dictyaulus romani

Euplectellidae

ZDY (Dictyaulus)

Esperiopsis villosa

Esperiopsidae

ZEW

Forcepia spp.

Coelosphaeridae

ZFR

Geodia barrette

Geodiidae

 

Geodia macandrewii

Geodiidae

 

Geodia parva

Geodiidae

 

Geodia phlegraei

Geodiidae

 

Haliclona sp.

Chalinidae

ZHL

Iophon piceum

Acarnidae

WJP

Isodictya palmata

Isodictyidae

 

Lissodendoryx (Lissodendoryx) complicata

Coelosphaeridae

ZDD

Mycale (Mycale) lingua

Mycalidae

 

Mycale (Mycale) loveni

Mycalidae

 

Phakellia sp.

Axinellidae

 

Polymastia spp.

Polymastiidae

ZPY

Stelletta normani

Ancorinidae

WSX (Stelletta)

Stelletta tuberosa

Ancorinidae

WSX (Stelletta)

Stryphnus fortis

Ancorinidae

WPH

Thenea muricata

Pachastrellidae

ZTH (Thenea)

Thenea valdiviae

Pachastrellidae

ZTH (Thenea)

Weberella bursa

Polymastiidae

 

 

 

 

 

Melnie koraļļi (AQZ – Antipatharia)

Stichopathes sp.

Antipathidae

QYX

Leiopathes cf. expansa

Leiopathidae

 

Leiopathes sp.

Leiopathidae

 

Plumapathes sp.

Myriopathidae

 

Bathypathes cf. patula

Schizopathidae

 

Parantipathes sp.

Schizopathidae

 

Stauropathes arctica

Schizopathidae

SQW

Stauropathes cf. punctata

Schizopathidae

 

Telopathes magnus

Schizopathidae

 

 

 

 

 

Akmenskoraļļi (CSS – Scleractinia)

Enallopsammia rostrata*

Dendrophylliidae

FEY

Lophelia pertusa*

Caryophylliidae

LWS

Madrepora oculata*

Oculinidae

MVI

Solenosmilia variabilis*

Caryophylliidae

RZT

 

 

 

 

Mazie ragkoraļļi

(GGW)

Acanella arbuscula

Isididae

KQL (Acanella)

Anthothela grandiflora

Anthothelidae

WAG

Chrysogorgia sp.

Chrysogorgiidae

FHX

Metallogorgia melanotrichos*

Chrysogorgiidae

 

Narella laxa

Primnoidae

 

Radicipes gracilis

Chrysogorgiidae

CZN

Swiftia sp.

Plexauridae

 

 

 

 

 

Lielie ragkoraļļi

(GGW)

Acanthogorgia armata

Acanthogorgiidae

AZC

Calyptrophora sp.*

Primnoidae

 

Corallium bathyrubrum

Coralliidae

COR (Corallium)

Corallium bayeri

Coralliidae

COR (Corallium)

Iridogorgia sp.*

Chrysogorgiidae

 

Keratoisis cf. siemensii

Isididae

 

Keratoisis grayi

Isididae

 

Lepidisis sp.*

Isididae

QFX (Lepidisis)

Paragorgia arborea

Paragorgiidae

BFU

Paragorgia johnsoni

Paragorgiidae

BFV

Paramuricea grandis

Plexauridae

PZL (Paramuricea)

Paramuricea placomus

Plexauridae

PZL (Paramuricea)

Paramuricea spp.

Plexauridae

PZL (Paramuricea)

Parastenella atlantica

Primnoidae

 

Placogorgia sp.

Plexauridae

 

Placogorgia terceira

Plexauridae

 

Primnoa resedaeformis

Primnoidae

QOE

Thouarella (Euthouarella) grasshoffi*

Primnoidae

 

 

 

 

 

Jūrasspalvas (NTW – Pennatulacea)

Anthoptilum grandiflorum

Anthoptilidae

AJG (Anthoptilum)

Distichoptilum gracile

Protoptilidae

WDG

Funiculina quadrangularis

Funiculinidae

FQJ

Halipteris cf. christii

Halipteridae

ZHX (Halipteris)

Halipteris finmarchica

Halipteridae

HFM

Halipteris sp.

Halipteridae

ZHX (Halipteris)

Kophobelemnon stelliferum

Kophobelemnidae

KVF

Pennatula aculeata

Pennatulidae

QAC

Pennatula grandis

Pennatulidae

 

Pennatula sp.

Pennatulidae

 

Protoptilum carpenteri

Protoptilidae

 

Umbellula lindahli

Umbellulidae

 

Virgularia mirabilis

Virgulariidae

 

 

 

 

 

Cauruļmītņu aktīnijas

Pachycerianthus borealis

Cerianthidae

WQB

 

 

 

 

Stāvie sūneņi (BZN – Bryozoa)

Eucratea loricata

Eucrateidae

WEL

 

 

 

 

Jūraslilijas (CWD – Crinoidea)

Conocrinus lofotensis

Bourgueticrinidae

WCF

Gephyrocrinus grimaldii

Hyocrinidae

 

Trichometra cubensis

Antedonidae

 

 

 

 

 

Ascīdijas (SSX – Ascidiacea)

Boltenia ovifera

Pyuridae

WBO

Halocynthia aurantium

Pyuridae

 

 

 

 

 

Traļos, visticamāk, konstatēti netiks, novērojami tikai in situ:

Lielie ksenofiofori

Syringammina sp.

Syringamminidae

 

▼B

4.   CEM I.E PIELIKUMA VII DAĻA, KAS MINĒTA REGULAS (ES) 2019/833 3. PANTA 29. PUNKTĀ



JJE fizikālo indikatorelementu saraksts

JJE fizikālais indikatorelements

Jūras pacēlumi

Fogo jūras pacēlumi (3O, 4Vs raj.)

Ņūfaundlendas jūras pacēlumi (3MN raj.)

Kornerraizas (Corner Rise) jūras pacēlumi (6GH raj.)

Jaunanglijas jūras pacēlumi (6EF raj.)

Kanjoni

Kanjons, kas izvago šelfu; Lielā Ņūfaundlendas sēkļa dienvidgals (3N raj.)

Kanjoni, kuru augšgala dziļums > 400 m; Flemiškepa dienvidu daļa un Lielā Ņūfaundlendas sēkļa dienvidgals (3MN raj.)

Kanjoni, kuru augšgala dziļums > 200 m; Lielā Ņūfaundlendas sēkļa dienvidgals (3O raj.)

Pauguri

Orfana paugurs (Orphan Knoll) (3K raj.)

Bīoteku paugurs (Beothuk Knoll) (3LMN raj.)

Dienvidaustrumu sēklis

Lielā Ņūfaundlendas sēkļa dienvidgala nārsta vietas (3N raj.)

Stāvas nogāzes > 6,4°

Flemiškepa dienvidu un dienvidaustrumu daļa (3LM raj.)

▼M1

5.    CEM II.C PIELIKUMĀ NOTEIKTAIS FORMĀTS, KAS MINĒTS REGULAS (ES) 2019/833 4. PANTA 2. PUNKTA A) APAKŠPUNKTĀ

Paziņošana par kuģiem un atļaujām

1. Formāts, kādā paziņojama kuģu reģistrēšana



Datu elements

Kods

Obligāti (O)/fakultatīvi (F)

Piezīmes

Ieraksta sākums

SR

O

Sistēmas dati: apzīmē ieraksta sākumu

Adrese

AD

O

Ziņas dati: adresāts, NAFO sekretariāta gadījumā “XNW”

Nosūtītājs

FR

O

Ziņas dati: pārraidošās līgumslēdzējas puses ISO-3 kods

Ieraksta numurs

RN

O

Ziņas dati: ziņas kārtas numurs kārtējā gadā

Ieraksta datums

RD

O

Ziņas dati: pārraidīšanas datums

Ieraksta laiks

RT

O

Ziņas dati: pārraidīšanas laiks

Ziņas tips

TM

O

Ziņas dati: ziņas tips, “NOT” kā paziņojums par kuģiem, kas drīkst veikt zvejas darbības NAFO pārvaldības apgabalā

Kuģa vārds

NA

O

Kuģa vārds

Radio izsaukuma signāls

RC

O

Kuģa starptautiskais radio izsaukuma signāls

Karoga valsts

FS

O

Valsts, kurā kuģis reģistrēts

Iekšējais atsauces numurs

IR

(1)

Unikāls līgumslēdzējas puses kuģa numurs: karoga valsts ISO-3 kods, kam seko numurs

Ārējais reģistrācijas numurs

XR

O

Kuģa borta numurs

Kuģa SJO numurs

IM

O

SJO numurs

Ostas nosaukums

PO

O

Kuģa reģistrācijas osta vai piederības osta

Kuģa īpašnieks

VO

(2)

Reģistrētais īpašnieks un tā adrese

Kuģa fraktētājs

VC

(2)

Atbildīgais par kuģa izmantošanu

Kuģa tips

TP

O

FAO kuģa kods (II.I pielikums)

Kuģa zvejas rīks

GE

F

FAO zvejas rīku statistiskā klasifikācija (II.J pielikums)

Kuģa tilpība

mērīšanas metode

tilpība

VT

O

Kuģa tilpība tonnās; norāda vajadzīgos datu pārus

“OC” = 1947. gada Oslo konvencija, “LC” = Londonas konvencija ICTM-69

Kopējā tilpība tonnās

Kuģa garums

mērīšanas metode

garums

VL

O

Garums metros; norāda vajadzīgos datu pārus

“OA” = lielākais garums;

garums metros

Kuģa dzinēja jauda

mērīšanas metode

jauda

VP

O

Dzinēja jauda kilovatos; norāda vajadzīgos datu pārus

PE = galvenais dzinējs

AE = visi palīgdzinēji (jaudas summa)

Kopējā uzstādītā kuģa dzinēju jauda, mērīta kilovatos

Ieraksta beigas

ER

O

Sistēmas dati: apzīmē ieraksta beigas

(1)   

Obligāti, ja citās ziņās izmanto kā vienīgo identifikāciju.

(2)   

Norādīt attiecīgo.

2. Formāts, kādā paziņojama kuģu izslēgšana no reģistra



Datu elements

Kods

Obligāti (O)/fakultatīvi (F)

Piezīmes

Ieraksta sākums

SR

O

Sistēmas dati: apzīmē ieraksta sākumu

Adrese

AD

O

Ziņas dati: adresāts, NAFO sekretariāta gadījumā “XNW”

Nosūtītājs

FR

O

Ziņas dati: pārraidošās līgumslēdzējas puses ISO-3 kods

Ieraksta numurs

RN

O

Ziņas dati: ziņas kārtas numurs kārtējā gadā

Ieraksta datums

RD

O

Ziņas dati: pārraidīšanas datums

Ieraksta laiks

RT

O

Ziņas dati: pārraidīšanas laiks

Ziņas tips

TM

O

Ziņas dati: ziņas tips, “WIT” kā paziņotu kuģu izslēgšana no reģistra

Kuģa vārds

NA

O

Kuģa vārds

Radio izsaukuma signāls

RC

O

Kuģa starptautiskais radio izsaukuma signāls

Iekšējais atsauces numurs

IR

F

Unikāls līgumslēdzējas puses kuģa numurs: karoga valsts ISO-3 kods, kam seko numurs (ja tāds ir)

Ārējais reģistrācijas numurs

XR

O

Kuģa borta numurs

Kuģa SJO numurs

IM

O

SJO numurs

Sākuma datums

SD

O

Pirmā diena, no kuras izslēgšana stājas spēkā

Ieraksta beigas

ER

O

Sistēmas dati: apzīmē ieraksta beigas

3. Formāts, kādā paziņojama atļauja veikt zvejas darbības



Datu elements

Kods

Obligāti (O)/fakultatīvi (F)

Piezīmes

Ieraksta sākums

SR

O

Sistēmas dati: apzīmē ieraksta sākumu

Adrese

AD

O

Ziņas dati: adresāts, NAFO sekretariāta gadījumā “XNW”

Nosūtītājs

FR

O

Ziņas dati: pārraidošās līgumslēdzējas puses ISO-3 kods

Ieraksta numurs

RN

O

Ziņas dati: ziņas kārtas numurs kārtējā gadā

Ieraksta datums

RD

O

Ziņas dati: pārraidīšanas datums

Ieraksta laiks

RT

O

Ziņas dati: pārraidīšanas laiks

Ziņas tips

TM

O

Ziņas dati: ziņas tips, “AUT” kā atļauja kuģiem veikt zvejas darbības NAFO pārvaldības apgabalā

Kuģa vārds

NA

O

Kuģa vārds

Radio izsaukuma signāls

RC

O

Kuģa starptautiskais radio izsaukuma signāls

Iekšējais atsauces numurs

IR

F

Unikāls līgumslēdzējas puses kuģa numurs: karoga valsts ISO-3 kods, kam seko numurs (ja tāds ir)

Ārējais reģistrācijas numurs

XR

O

Kuģa borta numurs

Kuģa SJO numurs

IM

O

SJO numurs

Sākuma datums

SD

O

Licences dati: diena, no kuras atļauja stājas spēkā

Beigu datums

ED

F

Licences dati: diena, kurā atļauja zaudē spēku. Maksimālais derīguma termiņš ir 12 mēneši.

Mērķsuga un apgabals

TA

(1)

Licences dati: specializētajai zvejai atļautā suga un apgabals. Reglamentētām sugām, kas iekļautas I.A vai I.B pielikumā, jānorāda krājuma specifikācija. Nereglamentētām sugām norāda apakšapgabalu vai rajonu, vai “ANY”. Pieļaujami vairāki lauku pāri, piem.,//TA/GHL 3LMNO COD 3M RED 3LN RED 3M HER ANY//

Ieraksta beigas

ER

O

Sistēmas dati: apzīmē ieraksta beigas

(1)   

Transporta kuģiem TA lauks ir fakultatīvs.

4. Formāts, kādā apturama atļauja veikt zvejas darbības



Datu elements

Kods

Obligāti (O)/fakultatīvi (F)

Piezīmes

Ieraksta sākums

SR

O

Sistēmas dati: apzīmē ieraksta sākumu

Adrese

AD

O

Ziņas dati: adresāts, NAFO sekretariāta gadījumā “XNW”

Nosūtītājs

FR

O

Ziņas dati: pārraidošās līgumslēdzējas puses ISO-3 kods

Ieraksta numurs

RN

O

Ziņas dati: ziņas kārtas numurs kārtējā gadā

Ieraksta datums

RD

O

Ziņas dati: pārraidīšanas datums

Ieraksta laiks

RT

O

Ziņas dati: pārraidīšanas laiks

Ziņas tips

TM

O

Ziņas dati: ziņas tips, “SUS” kā kuģa atļaujas apturēšana

Kuģa vārds

NA

O

Kuģa vārds

Radio izsaukuma signāls

RC

O

Kuģa starptautiskais radio izsaukuma signāls

Iekšējais atsauces numurs

IR

F

Unikāls līgumslēdzējas puses kuģa numurs: karoga valsts ISO-3 kods, kam seko numurs (ja tāds ir)

Ārējais reģistrācijas numurs

XR

O

Kuģa borta numurs

Kuģa SJO numurs

IM

O

SJO numurs

Sākuma datums

SD

O

Licences dati: diena, no kuras apturēšana stājas spēkā

Ieraksta beigas

ER

O

Sistēmas dati: apzīmē ieraksta beigas;

▼B

6.   CEM 1. TABULA UN 1.1. ATTĒLS, KAS MINĒTI REGULAS (ES) 2019/833 9. PANTA 1. PUNKTĀ

Robežpunkti, kas iezīmē 3L rajona daļu, kura garneļu pārvaldības vajadzībām iekļauta 3M rajonā



Koordināta Nr.

Ģeogr. platums

Ģeogr. garums

1

47°20'0 N

46°40'0 W

2

47°20'0 N

46°30'0 W

3

46°00'0 N

46°30'0 W

4

46°00'0 N

46°40'0 W

Līnija, kas norobežo 200 metru dziļuma zonu 3L rajonā, 3L rajona daļa, ko uzskata par daļu no 3M rajona, un 3M rajona zvejas aizlieguma apgabals