4.5.2016   

LV

Eiropas Savienības Oficiālais Vēstnesis

C 160/2


Dalībvalstu noteiktās centrālās iestādes, kas nodarbojas ar nelikumīgi no dalībvalsts teritorijas izvestu kultūras priekšmetu atgriešanu saskaņā ar Direktīvas 2014/60/ES 4. pantu (1)

(2016/C 160/02)

Dalībvalsts

Centrālā iestāde

Beļģija

Service Public Fédéral Justice/Federale Overheidsdienst Justitie

Service de droit de la procedure civile et droit patrimonial/Dienst burgerlijk procesrecht en vermogensrecht

Boulevard de Waterloo/Waterloolaan 115

1000 Bruxelles/Brussel

BELGIQUE/BELGIË

Kontaktpersona: Mr Jean-Christophe Boulet

Tālr. +32 25426597

Fakss +32 25427006

E-pasts: jean-christophe.boulet@just.fgov.be

Bulgārija

Ministry of Culture

DG Inspectorate for Protection of Cultural Heritage

17 Al. Stamboliyski Blvd.

1040 Sofia

BULGARIA

Kontaktpersona: Ms Petya Ganchovska

Tālr. +359 29400879

Fakss +359 29871434

E-pasts: p.ganchovska@mc.government.bg

Ms Mariya Todorova-Simova

Tālr. +359 29400972

E-pasts: m.todorova@mc.government.bg

Čehija

Ministerstvo kultury

Maltézské nám. 1

118 11 Praha 1

ČESKÁ REPUBLIKA

Kontaktpersona: Mrs Magda Němcová

Tālr. +420 257085454

Fakss +420 602623699

E-pasts: Magda.Nemcova@mkcr.cz

Ministerstvo vnitra (responsible for archives)

Milady Horákové 133

166 21 Praha 6

ČESKÁ REPUBLIKA

Kontaktpersona: PhDr. Pavel Šimůnek

odbor archivní správy a spisové služby

Tālr. +420 974847606

Fakss +420 974835032

E-pasts: pavel.simunek@mvcr.cz

Dānija

Kulturværdiudvalget

Nationalmuseet

Frederiksholms Kanal 12

1220 København K

DANMARK

Tālr. +45 33745185

Fakss +45 33745101

E-pasts: kulturvaerdier@natmus.dk

Kontaktpersona: Mr Jan B. Jans

Tālr. +45 33744500/+45 33744514

Fakss +45 40786818

Vācija

FEDERĀLAJAI VALDĪBAI

Die Beauftragte der Bundesregierung für Kultur und Medien

Referat K 42

Graurheindorfer Str. 198

53117 Bonn

DEUTSCHLAND

Kontaktpersona: Ministerialrat Frithjof Berger

Tālr. +49 228996813657

Fakss +49 2289968153657

E-pasts: K42@bkm.bund.de

Internets: www.kulturstaatsministerin.de

FEDERĀLAJĀM ZEMĒM

Ministerium für Wissenschaft, Forschung und Kunst Baden-Württemberg

Königstraβe 46

70173 Stuttgart

DEUTSCHLAND

Kontaktpersona: Leitender Ministerialrat Joachim Uhlmann

Tālr. +49 7112792980

Fakss +49 7112793213

E-pasts: joachim.uhlmann@mwk.bwl.de

Internets: www.mwk.baden-wuerttemberg.de

Bayerisches Staatsministerium für Bildung und Kultus, Wissenschaft und Kunst

Abteilung B Referat B 3

Salvatorstraβe 2

80333 München

DEUTSCHLAND

Kontaktpersona: Ministerialrat Dr. Burkhard von Urff

Tālr. +49 8921862369

Fakss +49 8921862842

E-pasts: burkhard.urff@stmbkwk.bayern.de

Internets: www.stmbkwk.bayern.de

Der Regierende Bürgermeister von Berlin Senatskanzlei – Kulturelle Angelegenheiten

Brunnenstraβe 188-190

10119 Berlin

DEUTSCHLAND

Kontaktpersona: Regierungsdirektorin Liane Rybczyk

Tālr. +49 3090228410

Fakss +49 3090228456

E-pasts: liane.rybczyk@kultur.berlin.de

Internets: www.berlin.de/senatskanzlei

Ministerium für Wissenschaft, Forschung und Kultur des Landes Brandenburg

Dortustraβe 36

14467 Potsdam

DEUTSCHLAND

Kontaktpersona: Ministerialrat Dr. Philipp Riecken

Tālr. +49 3318664910

Fakss +49 3318664998

E-pasts: Philipp.Riecken@mwfk.brandenburg.de

Internets: www.mwfk.brandenburg.de

Der Senator für Kultur

Altenwall 15/16

28195 Bremen

DEUTSCHLAND

Kontaktpersona: Referatsleiter Dr. Andreas Mackeben

Tālr. +49 421619541/421612749

Fakss +49 4213616025

E-pasts

:

Andreas.Mackeben@Kultur.Bremen.de

Kirsten.Paffhausen@Kultur.Bremen.de

Internets: www.kultur.bremen.de

Freie und Hansestadt Hamburg

Kulturbehörde - Staatsarchiv

Kattunbleiche 19

22041 Hamburg

DEUTSCHLAND

Kontaktpersona: Frau Dr. Christine Axer

Tālr. +49 40428313132

Fakss +49 40427916001

E-pasts: christine.axer@staatsarchiv.hamburg.de

Hessisches Ministerium für Wissenschaft und Kunst

Rheinstraβe 23 - 25

65185 Wiesbaden

DEUTSCHLAND

Kontaktpersona: Dr. Reinhard Dietrich

Tālr. +49 611323463

Fakss +49 611323499

E-pasts: Reinhard.Dietrich@HMWK.Hessen.de

Internets: www.HMWK.Hessen.de

Ministerium für Bildung, Wissenschaft und Kultur Mecklenburg-Vorpommern

Werderstraβe 124

19055 Schwerin

DEUTSCHLAND

Kontaktpersona: Ministerialrat Ulf Tielking

Tālr. +49 3855887420

Fakss +49 3855887087

E-pasts: U.Tielking@bm.mv-regierung.de

Niedersächsisches Ministerium für Wissenschaft und Kultur

Leibnizufer 9

30169 Hannover

DEUTSCHLAND

Kontaktpersona: Herr Lars Augath

Tālr. +49 5111202596

Fakss +49 511120992596

E-pasts: lars.augath@mwk.niedersachsen.de

Internets: www.mwk.niedersachsen.de

Ministerium für Familie, Kinder, Jugend, Kultur und Sport des Landes Nordrhein-Westfalen

Abteilung IV - Kultur

Haroldstr. 4

40213 Düsseldorf

DEUTSCHLAND

Kontaktpersona: Ministerialrat Johannes Lierenfeld

Tālr. +49 2118374391

Fakss +49 211837664391

E-pasts: Johannes.Lierenfeld@mfkjks.nrw.de

Internets: www.mfkjks.nrw.de

Ministerium für Bildung, Wissenschaft, Weiterbildung und Kultur des Landes Rheinland-Pfalz

Mittlere Bleiche 61

55116 Mainz

DEUTSCHLAND

Kontaktpersona: Frau Hedda Frank

Tālr. +49 6131165451

Fakss +49 6131164151

E-pasts: Hedda.Frank@mbwwk.rlp.de

Internets: www.mbwwk.rlp.de

Der Minister für Bildung und Kultur

Trierer Straβe 33

66111 Saarbrücken

DEUTSCHLAND

Kontaktpersona: Herr Jörg Sämann

Tālr. +49 6815017458

Fakss +49 6815017227

E-pasts: J.saemann@kultur.saarland.de

Internets: www.saarland.de

Sächsisches Staatsministerium für Wissenschaft und Kunst

Wigardstraβe 17

01097 Dresden

DEUTSCHLAND

Kontaktpersona: Frau Uta Volkmann

Tālr. +49 3515646211

Fakss +49 3515646099

E-pasts: uta.volkmann@smwk.sachsen.de

Internets: www.smwk.sachsen.de

Kultusministerium des Landes Sachsen-Anhalt

Turmschanzenstraβe 32

39114 Magdeburg

DEUTSCHLAND

Kontaktpersona: Herr Ingo Mundt

Tālr. +49 3915673635

Fakss +49 3915673695

E-pasts: ingo.mundt@mk.sachsen-anhalt.de

Zuständiger Referent

Kontaktpersona: Felix Meister

E-pasts: felix.meister@mk.sachsen.anhalt.de

Internets: www.mk.sachsen-anhalt.de

Ministerium für Justiz Kultur und Europa des Landes Schleswig-Holstein

Kulturabteilung, Referat II 42

Reventlouallee 2-4

24105 Kiel

DEUTSCHLAND

Kontaktpersona: Frau Anne Nilges

Tālr. +49 4319885845

Fakss +49 4319886125845

E-pasts: anne.nilges@jumi.landsh.de

Thüringer StaatskanzleiReferat 43

Werner-Seelenbinder-Straβe 7

99096 Erfurt

DEUTSCHLAND

Kontaktpersona: Ministerialrat Stefan Biermann

Tālr. +49 3613794120

Fakss +49 3613794008

E-pasts: stefan.biermann@tsk.thueringen.de

Internets: www.thueringen.de

Igaunija

Kultuuriministeerium

Muinsuskaitseamet

Uus, 18

10111 Tallinn

EESTI/ESTONIA

Kontaktpersona: Linda Lainvoo

Tālr. +372 6403018

Fakss +372 6403060

E-pasts: linda.lainvoo@muinas.ee

Īrija

Department of Arts, Heritage and the Gaeltacht

Cultural Institutions Unit

New Road

Killarney

IE - Co. Kerry

IRELAND

Kontaktpersona: Ms Orlaith Gleeson

Tālr. +353 646627337

E-pasts: Orlaith.gleeson@ahg.gov.ie

Kontaktpersona: Ms. Angela Byrne

Tālr. +353 646627355

E-pasts: angela.byrne@ahg.gov.ie

Grieķija

Hellenic Ministry of Culture & General Directorate of Antiquities and Culture Property

Directorate for the Documentation & Protection of Cultural Goods

Ag. Assomaton 33 str.

10553 Αθήνα/Athens

ΕΛΛΑΔΑ/GREECE

Kontaktpersona: Ms Katerina Voutsa

Mr Kosta Nikolentzos

Tālr

:

+30 2103238877

+30 2103238870

Fakss +30 2103238874

E-pasts: dtppa@culture.gr

Spānija

Ministerio de Educación, Cultura y Deporte

Dirección General de Bellas Artes y Bienes Culturales y de Archivos y Bibliotecas

Plaza del Rey, 1

28004 Madrid

ESPAÑA

Kontaktpersona: Sr. Carlos González-Barandiarán y de Muller, Consejero Tecnico

E-pasts: carlos.gonzalez@mecd.es

Kontaktpersona: Sra Elisa de Cabo de la Vega, Subdirectora General de Protección del Patrimonio Histórico

E-pasts: elisa.decabo@mecd.es

Kontaktpersona: Sr. Miguel Angel Recio Crespo, Director General de Bellas Artes y Bienes Culturales y de Archivos y Bibliotecas

E-pasts: secretaria.bellasartes@mecd.es

Tālr. +34 917017040/917017035

Fakss +34 917017381

Francija

Office Central de lutte contre le trafic illicite de biens culturels (OCBC)

101 rue des trois Fontanot

92000 Nanterre

FRANCE

Tālr. +33 147449863

Fakss +33 147449866

E-pasts: ocbc-doc.dcpjac@interieur.gouv.fr

Horvātija

Ministarstvo kulture

Runjaninova 2

HR – 10000 Zagreb

HRVATSKA

Kontaktpersona: Nives Milinković

Tālr. +3851 4866255

Fakss +3851 4866280

E-pasts: nives.milinkovic@min-kulture.hr

Itālija

Ministero dei beni e delle attività culturali e del turismo

Segretario Generale

Via del Collegio Romano, 27

00186 Roma

ITALIA

Central authority: Segretario Generale

Arch. Antonia Pasqua Recchia

Tālr. +39 0667232002 – 2433

Fakss +39 0667232705

E-pasts: sg@beniculturali.it

Kontaktpunkts:

Ministero dei BENI e delle attività culturali e del Turismo

Segretario Generale – Servizio I, Coordinamento e studi

Via del Collegio Romano, 27

00186 Roma

ITALIA

Kontaktpersona: Dott. Vitantonio Bruno

Tālr. +39 0667232098

Fakss +39 0667232547

E-pasts: vitantonio.bruno@beniculturali.it

Pārējās kontaktpersonas:

Dott. ssa Loredana Rossigno

Ufficio legislativo

Via del Collegio Romano, 27

00186 Roma

ITALIA

Tālr. +39 0667232699

Fakss +39 0667232290

E-pasts: loredana.rossigno@beniculturali.it

Direzione generale Archeologia – Servizio III

Via di San Michele, 22

00153 Roma

ITALIA

Tālr. +39 0658434689

Fakss +39 0658434721

E-pasts: jeannette.papadopoulos@beniculturali.it

Kipra

Ministry of Transport, Communications and Works

Department of Antiquities

1 Museum Street

1516 Nicosia

CYPRUS

Kontaktpersona: Dr. Despo Pilides, (Curator of Antiquities)

Tālr: +357- 22865800/22865806

Fakss +357-22303148

E-pasts: antiquitiesdept@da.mcw.gov.cy

Latvija

Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija

Mazā Pils iela 19

Rīga, LV–1050

LATVIJA

Kontaktpersona: Liāna Liepa

Tālr. +371 67229272

Fakss +371 67228808

E-pasts

:

Liana.Liepa@mantojums.lv,

vkpai@mantojums.lv

Lietuva

Kultūros ministerija

J. Basanavičiaus st. 5

LT – 01118 Vilnius

LIETUVA/LITHUANIA

Saugomų teritorijų ir paveldo apsaugos skyrius

Kontaktpersona: Mr Mindaugas Žolynas

Tālr. +370 52193460

Fakss +370 52623120

E-pasts: m.zolynas@lrkm.lt

Luksemburga

Ministère de la Justice

Direction des affaires pénales et judiciaires

Centre administratif Pierre Werner

13, rue Erasme

1468 Luxembourg

LUXEMBOURG

Kontaktpersona: Mme Catherine Trierweiler

Tālr. +352 24788534

Fakss +352 24784026

E-pasts: Catherine.trierweiler@mj.etat.lu

Ungārija

Forster Gyula Nemzeti Örökséggazdálkodási és Szolgáltatási Központ – Műtárgyfelügyeleti Iroda

Szentháromság tér 6. III. emelet

Budapest

Táncsics M.u.1.

1014

MAGYARORSZÁG/HUNGARY

Kontaktpersona: Dr. Péter Buzinkay

Tālr. +36 12254980

Fakss +36 12254985

E-pasts

:

mutargy@forsterkozpont.hu

peter.buzinkay@forsterkozpont.hu

Μalta

Superintendence of Cultural Heritage

173, St. Christopher Street

Valletta VLT2000

MALTA

Kontaktpersona: Mr Nathaniel Cutajar

Tālr. +356 23950503/23950100

Fakss +356 23950444

E-pasts: nathaniel.cutajar@gov.mt

Nīderlande

Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap Erfgoedinspectie

Rijnstraat 50

Postbus 16478

2500 BL Den Haag

NEDERLAND

Kontaktpersona: Ms M.M.C. van Heese

Tālr. +31 652367793

Fakss +31 704124014

E-pasts: vanheese@erfgoedinspectie.nl

Internets: www.erfgoedinspectie.nl

Austrija

Bundesdenkmalamt

Hofburg, Säulenstiege

1010 Wien

ÖSTERREICH

Kontaktpersona: Dr. Brigitte Faszbinder-Brückler

Tālr. +43 153415105

Fakss +43 1534155107

Kontaktpersona: Dr. Ulrike Emberger

Tālr. +43 153415108

Fakss +43 1534155107

E-pasts

:

ausfuhr@bda.at

recht@bda.at

Österreichisches Staatsarchiv

Nottendorfergasse 2

1030 Wien

ÖSTERREICH

Kontaktpersona: Mg. Erwin Wolfslehner

Tālr. +43 79540150

E-pasts: Erwin.wolfslehner@oesta.gv.at

Minoritenplatz 1

1010 Wien

ÖSTERREICH

Kontaktpersona: Mg. Thomas Just

Tālr. +43 79540800

E-pasts: thomas.just@oesta.gv.at

Polija

Ministry of Culture and National Heritage

National Institute for Museums and Public Collections

ul. Goraszewska 7

02-910 Warszawa

POLSKA/POLAND

Kontaktpersona: Ms Maria Romanowska-Zadrożna

Tālr. +48 222569613

Fakss +48 222569650

E-pasts: mromanowska@nimoz.pl

Mr Olgierd Jakubowski

Tālr. +48 222569619

Fakss +48 222569650

E-pasts: ojakubowski@nimoz.pl

Portugāle

Direção-Geral do Património Cultural

Palácio Nacional da Ajuda

1349-021, Lisboa

PORTUGAL

Kontaktpersonas: Dra. Maria Ramalho, Dra. Deolinda Folgado, Dra. Maria João Zagalo

Tālr. +351 213614200

Fakss +351 213637047

E-pasts

:

dgpc@dgpc.pt

mramalho@dgpc.pt

dfolgado@dgpc.pt

mzagalo@dgpc.pt

Direção-Geral do Livro, Arquivos e Bibliotecas

Edifício da Torre do Tombo

Alameda da Universidade

1649-010 Lisboa

PORTUGAL

Kontaktpersona: Dr. José Cortês

Tālr. +351 217811500

Fakss +351 217937230

E-pasts: secretariado@dglab.gov.pt

Biblioteca Nacional de Portugal

Campo Grande, no 83

1749-081 Lisboa

PORTUGAL

Kontaktpersona: Dra. Maria Inês Cordeiro

Tālr. +351 217982000

Fakss +351 217982140

E-pasts: bn@bnportugal.pt

Cinemateca Portuguesa-Museu do Cinema

Rua Barata Salgueiro, no 39

1269-059 Lisboa

PORTUGAL

Kontaktpersona: Dr. José Manuel Costa

Tālr. +351 213596200

Fakss +351 213523180

E-pasts: cinemateca@cinemateca.pt

Rumānija

Ministerul Culturii

Bulevardul Unirii, nr. 22

O.P. 4, C.P. 15, Sector 3

030833, București

ROMÂNIA

Kontaktpersona: Dl. Daniel-Lucian Ene

Direcția Patrimoniu Cultural

Tālr. +402 12244421

Fakss +402 12233157

E-pasts: daniel.ene@cultura.ro

Slovēnija

Ministry of Culture

Maistrova 10

SI – 1000 Ljubljana

SLOVENIJA

Kontaktpersona: Ms Marija Brus

Tālr. +386 13695917

Fakss +386 13695902

E-pasts: marija.brus@gov.si

Slovākija

Ministerstvo vnútra

Odbor archívov a registratúr

Križkova 7

811 04 Bratislava 1

SLOVENSKO/SLOVAKIA

Kontaktpersona: Ms Mária Španková

Tālr. +421 257283226

Fakss +421 252494530

E-pasts: maria.spankova@mvsr.vs.sk

Ministerstvo kultúry SR

sekcia kultúrneho dedičstva

Nám. SNP 33

813 33 Bratislava 1

SLOVENSKO/SLOVAKIA

Kontaktpersona: Ing. Iveta Kodoňová

Tālr. +421 220482414

Fakss +421 220482476

E-pasts: skd@culture.gov.sk

Somija

Ministry of Education and Culture

P.O. Box 29

FI-00023 Government

SUOMI/FINLAND

Kontaktpersona: Ms Merja Leinonen

Tālr. +358 295330269

E-pasts: merja.leinonen@minedu.fi

Pārējās kontaktpersonas: Ms Mirva Mattila

Tālr. +358 295330269

E-pasts: mirva.mattila@minedu.fi

National Board of Antiquities

P.O. Box 913

FI-00101 Helsinki

SUOMI/FINLAND

Kontaktpersona: Ms Tiina Tähtinen

Tālr. +358 295336033

E-pasts: tiina.tahtinen@museovirasto.fi

Pārējās kontaktpersonas: Ms Raila Kataja

Tālr. +358 295336388

E-pasts: raila.kataja@kansallismuseo.fi

Zviedrija

Swedish National Heritage Board

Riksantikvarieämbetet

Box 5405

SE – 114 84 Stockholm

SVERIGE

Kontaktpersona: Ms Maria Adolfsson

Tālr. +46 851918179

E-pasts: maria.adolfsson@raa.se

Apvienotā Karaliste

Department for Culture, Media and Sport

4th Floor, 100 Parliament Street

London

SW1A 2BQ

UNITED KINGDOM

Kontaktpersona: Mr James Pender

Tālr. +44 2072116491

E-pasts: james.pender@culture.gsi.gov.uk

Kontaktpersona: Mr Dominic Lake

Tālr. +44 2072116957

E-pasts: dominic.lake@culture.gsi.gov.uk


(1)  OV L 159, 28.5.2014., 1. lpp. un labojums OV L 147, 12.6.2015., 24. lpp.