12.6.2008 |
LV |
Eiropas Savienības Oficiālais Vēstnesis |
CE 146/1 |
PROTOKOLS
(2008/C 146 E/01)
SĒDES NORISE
SĒDI VADA: Hans-Gert PÖTTERING
Priekšsēdētājs
1. Sesijas atsākšana
Sēde tika atklāta plkst. 17.00.
2. Iepriekšējās sēdes protokola apstiprināšana
Iepriekšējās sēdes protokols tika apstiprināts.
3. Parlamenta sastāvs
Īrijas kompetentās iestādes ir paziņojušas, ka Simon Coveney ievēlēts par Īrijas parlamenta deputātu.
Parlaments pieņēma zināšanai, ka saskaņā ar Akta par Eiropas Parlamenta deputātu ievēlēšanu tiešās vispārējās vēlēšanās 7. panta 2. punktu šis amats nav savienojams ar Eiropas Parlamenta deputāta mandātu, un paziņoja, ka ir brīva vieta, sākot no 2007. gada 11. jūnija.
4. Pilnvaru pārbaude
Pēc JURI komitejas ierosinājuma Parlaments pieņēma lēmumu apstiprināt deputāta Samuli Pohjamo pilnvaras, sākot no 2007. gada 23. aprīļa, kā arī deputātu Cristian Silviu Buşoi un Horia-Victor Toma pilnvaras, sākot no 2007. gada 24. aprīļa.
5. Komiteju un delegāciju sastāvs
Pēc ALDE grupas pieprasījuma Parlaments apstiprināja turpmāk minēto deputātu iecelšanu amatā.
— |
AFET komiteja: Metin Kazak. |
— |
ECON komiteja: Mariela Velichkova Baeva. |
— |
EMPL komiteja: Bilyana Ilieva Raeva. |
— |
ENVI komiteja: Vladko Todorov Panayotov. |
6. Koplēmuma procedūrā pieņemto tiesību aktu parakstīšana
Priekšsēdētājs ir paziņojis, ka saskaņā ar Parlamenta Reglamenta 68. pantu kopā ar Padomes priekšsēdētāju trešdien parakstīs šādus koplēmuma procedūrā pieņemtos tiesību aktus:
— |
Eiropas Parlamenta un Padomes lēmumu, ar ko atceļ Padomes Direktīvu 68/89/EEK par dalībvalstu normatīvo un administratīvo aktu tuvināšanu attiecībā uz neapstrādāto kokmateriālu klasifikāciju (3605/1/2007 — C6-0181/2007 — 2006/0178(COD)); |
— |
Eiropas Parlamenta un Padomes lēmumu, ar ko laikposmam no 2007. gada līdz 2013. gadam kā daļu no Vispārējas programmas “Pamattiesības un tiesiskums” izveido īpašu programmu, lai novērstu un apkarotu vardarbību pret bērniem, jauniešiem un sievietēm un lai aizsargātu cietušos un riska grupas (programma Daphne III) (3626/2007 — C6-0185/2007 — 2005/0037A(COD)); |
— |
Eiropas Parlamenta un Padomes regulu, ar ko paredz vispārīgus noteikumus Kopienas finansiālā atbalsta piešķiršanai Eiropas transporta un enerģētikas tīklu jomā (3625/2007 — C6-0174/2007 — 2004/0154(COD)); |
— |
Eiropas Parlamenta un Padomes regulu attiecībā uz Kopienas statistiku par ārvalstu saistītu uzņēmumu struktūru un darbību (3603/3/2007 — C6-0182/2007 — 2005/0016(COD)); |
— |
Eiropas Parlamenta un Padomes regulu par tipa apstiprinājumu mehāniskiem transportlīdzekļiem attiecībā uz emisijām no vieglajiem pasažieru un komerciālajiem transportlīdzekļiem (“Euro 5” un “Euro 6”) un par piekļuvi transportlīdzekļa remonta un tehniskās apkopes informācijai (3602/4/2007 — C6-0184/2007 — 2005/0282(COD)); |
— |
Eiropas Parlamenta un Padomes direktīvu, ar ko groza Padomes Direktīvu 89/391/EEK, tās atsevišķās direktīvas, kā arī Padomes Direktīvas 83/477/EEK, 91/383/EEK, 92/29/EEK un 94/33/EK, lai vienkāršotu un racionalizētu ziņojumus par praktisko īstenošanu (3617/3/2007 — C6-0183/2007 — 2006/0127(COD)). |
7. Dokumentu iesniegšana
Tika iesniegti turpmāk minētie dokumenti.
1. |
Parlamenta komitejas
|
2. |
Deputāti
|
8. Rakstiskas deklarācijas (Reglamenta 116. pants)
Saskaņā ar Reglamenta 116. panta 5. punktu rakstiskas deklarācijas Nr. 25, 26, 27, 28, 29, 30/2007 nav spēkā, jo tās neieguva vajadzīgo parakstu skaitu.
9. Rakstiskas deklarācijas un mutiski jautājumi (iesniegšana)
Deputāti ir iesnieguši turpmāk minētos dokumentus.
1. |
Mutiski jautājumi (Reglamenta 108. pants):
|
2. |
Rakstiskas deklarācijas iekļaušanai reģistrā (Reglamenta 116. pants):
|
10. Lūgumraksti
Saskaņā ar Reglamenta 191. panta 5. punktu atbildīgajai komitejai ir iesniegti šādi lūgumraksti, kas ir iekļauti vispārējā reģistrā turpmāk minētajos datumos:
21.5.2007.
Jean-Michel Camus (SCP d'Avocats) (Nr. 240/2007);
Nikola Nikolov (Nr. 241/2007);
Lars Evan Jørgensen (Nr. 242/2007);
(Iesniedzēja vārds netiek izpausts) (Nr. 243/2007);
Uwe Hackländer (Nr. 244/2007);
Thorsten Laetermann (Nr. 245/2007);
Julia Ovchinski (Dr. Gorev Engelmann u. c.) (Nr. 246/2007);
George Skevofylax (Nr. 247/2007);
Janet Crawford (Nr. 248/2007);
Pauline Smout (The Hafod Environmental Group) (Nr. 249/2007);
Janet Crawford (Nr. 250/2007);
(Iesniedzēja vārds netiek izpausts) (vēl 10 000 parakstu) (Nr. 251/2007);
Patrick Ryan (Nr. 252/2007);
Peter Thompson (Carrigtwohill Environmental Alliance) (Nr. 253/2007);
Jean Dudley (ar 2 parakstiem) (Nr. 254/2007);
Keith William Partridge (ar 2 parakstiem) (Nr. 255/2007);
Eric Støttrup Thomsen (European Roma and Travellers Forum “Romano”) (Nr. 256/2007);
Theresa Jordan (Nr. 257/2007);
(Iesniedzēja vārds netiek izpausts) (vēl 230 parakstu) (Nr. 258/2007);
Keith Baker (Nr. 259/2007);
Jurij Radovič (Nr. 260/2007);
Patrick Kelly (261/2007);
Dalia Zagnoj (262/2007);
Muhammed Mokbel Elbakry (Nr. 263/2007);
Adam Grim (B. Grima & Sons Ltd) (Nr. 264/2007);
Natalia González Menéndez (Asociación de Vecinos “San Martín de Veriña”) (Nr. 265/2007);
Concepció Tortojada Capdevila (Nr. 266/2007);
Seija Suorsa Pahl (Nr. 267/2007);
Maria Calia (Nr. 268/2007);
Heidi Theunissen (Nr. 269/2007);
(Iesniedzēja vārds netiek izpausts) (Nr. 270/2007);
Anna Najberg (Rada Rodziców przy SP 16 w Kielcach) (Nr. 271/2007);
Mihaela Rodica Rotaru (Nr. 272/2007);
Viorel Oltean (Nr. 273/2007);
Maria Dragnea (Nr. 274/2007);
Alexei Rudeanu (Nr. 275/2007);
Paul Ioan (Nr. 276/2007);
Sabine Kehling (Nr. 277/2007).
6.6.2007.
Jürgen un Rosita Westphal (vēl 18 parakstu) (Nr. 278/2007);
Karin Regorsek (Nr. 279/2007);
Franz König (Nr. 280/2007);
Christian Augenstein (Nr. 281/2007);
Hermann Witte (Nr. 282/2007);
Christian Müller (Nr. 283/2007);
Philipp Moschkerz (Nr. 284/2007);
José Morales Roselló (Nr. 285/2007);
James Lane (Nr. 286/2007);
Tibor Petrys (Akademia Górniczo-Hutnicza im S. Staszica) (Nr. 287/2007);
Gabriel Nistorescu (Nr. 288/2007);
Bernadette Moore (Nr. 289/2007);
Christopher Smith (Nr. 290/2007);
Maria Cholewinska (Nr. 291/2007);
Francisco Goya Pérez (Nr. 292/2007);
Diego De Ramón Hernández (Nr. 293/2007) (Unión Democrática Región de Murcia);
Maria José Delgado Aguilera (Asociación en Defensa de la Medicina Natural) (Nr. 294/2007);
Emil un Luciana Pica (ar 2 parakstiem) (Nr. 295/2007);
Norbert un Gudrun Schmidt (ar 2 parakstiem) (Nr. 296/2007);
Herbert Greipl (Nr. 297/2007);
Cristiana Muscardini (vēl 3000 parakstu) (Nr. 298/2007);
Denis Dineen (Watergrasshill Community Association) (Nr. 299/2007).
8.6.2007.
Christos Nikoloutsopoulos un Konstantinos Tokatlidis (Nikoloutsopoulos Law Office) (ar 2 parakstiem) (Nr. 300/2007);
Dragos-Catalin Stoianovici (Nr. 301/2007);
Sergio Braunstein (Nr. 302/2007);
Emilian Ghita (Nr. 303/2007);
Sorin Ilieşiu (ar 791 parakstu) (Nr. 304/2007);
Valentin-Cristian Enache (Nr. 305/2007);
Bertil Rexler (vēl 18 parakstu) (Nr. 306/2007);
Terence Philip Wayne (Comunidad de Propietarios de Valle Romano) (Nr. 307/2007);
Enrique Lluch Broseta (Nr. 308/2007);
José Enrique Sanz Salvador (Arca Ibérica) (Nr. 309/2007);
Mauel Gómez Costa (Asociación de Vecinos “San Miguel Arcángel”) (Nr. 310/2007);
Jan-Pierre Versini (ARDM Unita Naziunale) (Nr. 311/2007);
Alberto Barrera y Vidal (Nr. 312/2007);
Mauro Guizzardi (Nr. 313/2007);
Massimo Pradella (Organizzazione Internazionale per la Protezione degli Animali) (ar +/- 18 700 parakstu) (Nr. 314/2007);
Mario Baroni (Nr. 315/2007);
Giuseppe Rasizzi Spurio (Nr. 316/2007);
Andrea Bucci (Nr. 317/2007);
Bernard Martin Blomsma (Nr. 318/2007);
Danuta Szymkowiak (Nr. 319/2007);
Zenon Stanisław Wójcik (Nr. 320/2007);
Eva Eisner Szuscik (Nr. 321/2007);
Jerzy Elwart (Nr. 322/2007);
Krzystof Sawicki (vēl 53 paraksti) (Nr. 323/2007);
Wiktor Woźniak (Nr. 324/2007);
Maria Isabel Lopes Silva (Nr. 325/2007);
José Da Fonte Magalhaes Winkler (Nr. 326/2007);
Milan Petrov (Nr. 327/2007);
Nicolae Cristinel Oleaneu (Nr. 328/2007);
Gheorghe Alexandru Mugur Georgescu (Nr. 329/2007);
Ion Anghel (Nr. 330/2007);
Ioan Paun Cojocariu (Nr. 331/2007);
Dumitru Orbai (Nr. 332/2007);
Gheorghe Bacioiu (Nr. 333/2007);
Gheorghe Zinca Nr. 334/2007).
15.6.2007.
(Iesniedzēja vārds netiek izpausts) (Nr. 335/2007);
Reinhard Kraus (Nr. 336/2007);
Manuela Angelli (Nr. 337/2007);
Athanasios Rovas (Nr. 338/2007);
Simeon Leftheriodis (Federation of Loaders and Unloaders of Greece) (ar 2 parakstiem) (Nr. 339/2007);
Αnastasios Galanis (Nr. 340/2007);
Anastasios Tertis (Nr. 341/2007);
Sheila Gibb (Nr. 342/2007);
Guido Cesal (Région Autonome de la Vallée d'Aoste) (ar 22 000 parakstu) (Nr. 343/2007);
Andreas Zehetbauer (Nr. 344/2007);
Thomas Radmann (Nr. 345/2007);
Tobias Fleck (Nr. 346/2007);
Ali Khodamoradi (Nr. 347/2007);
Willi Kleemann (Nr. 349/2007);
Anthony Leworthy (Nr. 348/2007);
Eanna Conneely (Nr. 350/2007);
Armando Penazzi (Rimear Construzione e assistenza macchine enologiche e agricole) (Nr. 351/2007);
Stefan Adamcio (Nr. 352/2007).
11. Padomes nosūtītie nolīgumu teksti
Padome ir nosūtījusi oficiāli apstiprinātu kopiju šādam dokumentam:
— |
Gaisa transporta nolīgums starp Eiropas Kopienu un tās dalībvalstīm, no vienas puses, un Amerikas Savienotajām Valstīm, no otras puses. |
12. Darba kārtība
Nākamais punkts bija darba kārtība.
Izdalīja jūnija plenārsēdes galīgo darba kārtības projektu (PE 389.558/PDOJ), kurā ierosināja šādus grozījumus (Reglamenta 132. pants).
18.6.2007.—21.6.2007. sēdes
Pirmdiena
— |
PSE grupas pieprasījums iekļaut darba kārtībā Parlamenta priekšsēdētāja paziņojumu par situāciju Palestīnā, kam sekoja politisko grupu priekšsēdētāju īsas uzstāšanās. |
Sēdes vadītājs ierosināja iekļaut šo punktu darba kārtībā rīt plkst. 9.00.
Uzstājās Daniel Cohn-Bendit Verts/ALE grupas vārdā, kurš pieprasīja, lai arī Padome un Komisija sniegtu paziņojumus par šo jautājumu (sēdes vadītājs atbildēja viņam, ka centīsies nosūtīt tālāk šo prasību).
Parlaments šo pieprasījumu apstiprināja.
Otrdiena
— |
Sēdes vadītājs norādīja, ka Padome nepiedalīsies kopīgajā diskusijā par G8 valstu līderu secinājumiem un Tūkstošgades attīstības mērķiem (galīgā darba kārtības projekta 71. un 41. punkts). |
Uzstājās Hannes Swoboda PSE grupas vārdā, lai paustu nožēlu par Padomes nepiedalīšanos.
Trešdiena
— |
bez grozījumiem |
Ceturtdiena
— |
ALDE grupas pieprasījums uz 2007. gada jūlija plenārsēdi atlikt balsošanu par rezolūcijas priekšlikumiem par Vidējiem Austrumiem (galīgā darba kārtības projekta 46. punkts). |
Uzstājās: Annemie Neyts-Uyttebroeck ALDE grupas vārdā, kura pamatoja pieprasījumu, un Hannes Swoboda PSE grupas vārdā.
Parlaments šo pieprasījumu apstiprināja.
Debates par cilvēktiesību, demokrātijas un tiesiskuma principu pārkāpumiem (Reglamenta 115. pants):
— |
PPE-DE grupas pieprasījums aizstāt punktu “Irākas bēgļu situācija” (galīgā darba kārtības projekta 80. punkts) aizstāt ar punktu “Kuba”. |
Uzstājās: Hartmut Nassauer PPE-DE grupas vārdā, kurš pamatoja pieprasījumu, un Martin Schulz PSE grupas vārdā.
Balsojot elektroniski (74 par, 73 pret, 6 atturas), Parlaments šo pieprasījumu apstiprināja.
Uzstājās: Martin Schulz, kurš, konstatēdams, ka daudzas balsošanas iekārtas nedarbojas, iebilda pret balsošanas rezultātiem un pieprasīja balošanu atkārtot, Hartmut Nassauer, Alejo Vidal-Quadras un Karin Scheele — visi trīs par šo uzstāšanos.
Sēdes vadītājs norādīja, ka ir saņēmis tehnisko darbinieku apstiprinājumu tam, ka elektroniskās balsošanas laikā ir bijuši tehniski traucējumi, un tādēļ viņš ir pieņēmis lēmumu balsošanu atkārtot.
Balsojot elektroniski (127 par, 111 pret, 4 atturas), Parlaments PPE-DE grupas pieprasījumu apstiprināja.
27.6.2007. sēde
— |
bez grozījumiem |
Tādējādi darba kārtība tika noteikta.
13. Vienas minūtes runas par politiski svarīgiem jautājumiem
Saskaņā ar Reglamenta 144. pantu ar vienu minūti ilgu runu uzstājās šādi deputāti, kuri vēlējās pievērst Parlamenta uzmanību politiski svarīgiem jautājumiem:
Zita Pleštinská, Yannick Vaugrenard, Silvia Ciornei, Bogusław Rogalski, Claude Turmes, Milan Gaľa, Richard Corbett, Jules Maaten, Mirosław Mariusz Piotrowski, Věra Flasarová, Gerard Batten, Ashley Mote, James Nicholson, Manuel Medina Ortega, Roberta Alma Anastase, Cristian Silviu Buşoi, Józef Pinior, Vytautas Landsbergis, Jörg Leichtfried, Laima Liucija Andrikienė, Marian Harkin, Hanna Foltyn-Kubicka, Kyriacos Triantaphyllides, Tunne Kelam, Miloš Koterec, Paul Rübig, Marios Matsakis un Charles Tannock.
SĒDI VADA: Adam BIELAN
Priekšsēdētāja vietnieks
14. Eiropas politikas izstrāde platjoslas pakalpojumu jomā (debates)
Ziņojums par Eiropas politikas izstrādi platjoslas pakalpojumu jomā [2006/2273(INI)] — Rūpniecības, pētniecības un enerģētikas komiteja.
Referents: Gunnar Hökmark (A6-0193/2007).
Gunnar Hökmark iepazīstināja ar ziņojumu.
Uzstājās Neelie Kroes (Komisijas locekle).
Uzstājās: Aloyzas Sakalas (JURI komitejas atzinuma sagatavotājs), Paul Rübig PPE-DE grupas vārdā, Catherine Trautmann PSE grupas vārdā, Jorgo Chatzimarkakis ALDE grupas vārdā, David Hammerstein Verts/ALE grupas vārdā, Umberto Guidoni GUE/NGL grupas vārdā, Giles Chichester, Reino Paasilinna, Marian Harkin, Ján Hudacký, Erika Mann, Nikolaos Vakalis, Teresa Riera Madurell, Romana Jordan Cizelj, Gabriela Creţu, Oldřich Vlasák, Malcolm Harbour (IMCO komitejas atzinuma sagatavotājs) un Viviane Reding (Komisijas locekle).
Debates tika slēgtas.
Balsojums: 2007. gada 19. jūnija protokola 8.24. punkts.
15. Stipro alkoholisko dzērienu definīcija, nosaukums, noformējums un etiķetēšana ***I (debates)
Ziņojums par priekšlikumu Eiropas Parlamenta un Padomes regulai par stipro alkoholisko dzērienu definīciju, nosaukumu, noformējumu un etiķetēšanu [COM(2005)0125 — C6-0440/2005 — 2005/0028(COD)] — Vides, sabiedrības veselības un pārtikas nekaitīguma komiteja.
Referents: Horst Schnellhardt (A6-0035/2007).
Uzstājās Viviane Reding (Komisijas locekle).
SĒDI VADA: Marek SIWIEC
Priekšsēdētāja vietnieks
Horst Schnellhardt iepazīstināja ar ziņojumu.
Uzstājās: Gary Titley (IMCO komitejas atzinuma sagatavotājs), Marianne Thyssen PPE-DE grupas vārdā, Linda McAvan PSE grupas vārdā, Jules Maaten ALDE grupas vārdā, Zdzisław Zbigniew Podkański UEN grupas vārdā, Carl Schlyter Verts/ALE grupas vārdā, Jiří Maštálka GUE/NGL grupas vārdā, Johannes Blokland IND/DEM grupas vārdā, Andreas Mölzer ITS grupas vārdā, Irena Belohorská, pie grupām nepiederoša deputāte, Miroslav Mikolášik, Libor Rouček, Henrik Lax, Wiesław Stefan Kuc, Ian Hudghton, Jens Holm, Roger Helmer, Struan Stevenson, Emanuel Jardim Fernandes, Ryszard Czarnecki, Richard Seeber, Karin Scheele, Danutė Budreikaitė, Jan Březina, Bogdan Golik, Margie Sudre, Åsa Westlund, Alexander Stubb un Péter Olajos.
SĒDI VADA: Luisa MORGANTINI
Priekšsēdētāja vietniece
Uzstājās: Christa Klaß, Bogusław Sonik, James Nicholson, Niels Busk (AGRI komitejas atzinuma sagatavotājs) un Viviane Reding.
Debates tika slēgtas.
Balsojums: 2007. gada 19. jūnija protokola 8.22. punkts.
16. ES ekonomikas un tirdzniecības attiecības ar Krieviju (debates)
Ziņojums par ES ekonomikas un tirdzniecības attiecībām ar Krieviju [2006/2237(INI)] — Starptautiskās tirdzniecības komiteja.
Referente: Godelieve Quisthoudt-Rowohl (A6-0206/2007).
Godelieve Quisthoudt-Rowohl iepazīstināja ar ziņojumu.
Uzstājās Neelie Kroes (Komisijas locekle).
Uzstājās: Jan Marinus Wiersma (AFET komitejas atzinuma sagatavotājs), Robert Goebbels (ECON komitejas atzinuma sagatavotājs), Ria Oomen-Ruijten PPE-DE grupas vārdā, Panagiotis Beglitis PSE grupas vārdā, Danutė Budreikaitė ALDE grupas vārdā, Ģirts Valdis Kristovskis UEN grupas vārdā, Vladimír Remek GUE/NGL grupas vārdā, Bastiaan Belder IND/DEM grupas vārdā, Georgios Papastamkos, Erika Mann, Hanna Foltyn-Kubicka, Esko Seppänen, Nils Lundgren, Christofer Fjellner, Joel Hasse Ferreira, Andrzej Tomasz Zapałowski, Zbigniew Zaleski, Marusya Ivanova Lyubcheva un Roberts Zīle.
SĒDI VADA: Mechtild ROTHE
Priekšsēdētāja vietniece
Uzstājās: Roberta Alma Anastase, Justas Vincas Paleckis, Dariusz Maciej Grabowski, Libor Rouček, Zbigniew Krzysztof Kuźmiuk, Francisco Assis un Neelie Kroes.
Debates tika slēgtas.
Balsojums: 2007. gada 19. jūnija protokola 8.25. punkts.
17. Konkurences politika 2005. gadā (debates)
Ziņojums par Komisijas ziņojumu par konkurences politiku 2005. gadā [2007/2078(INI)] — Ekonomikas un monetārā komiteja.
Referente: Elisa Ferreira (A6-0176/2007).
Uzstājās Neelie Kroes (Komisijas locekle).
Uzstājās: Pervenche Berès PSE grupas vārdā, Sophia in 't Veld ALDE grupas vārdā, Jeffrey Titford IND/DEM grupas vārdā, José Manuel García-Margallo y Marfil un Neelie Kroes.
Debates tika slēgtas.
Balsojums: 2007. gada 19. jūnija protokola 8.26. punkts.
18. Kaķu un suņu kažokādas ***I (debates)
Ziņojums par priekšlikumu Eiropas Parlamenta un Padomes regulai, ar ko aizliedz laist tirgū un ievest Kopienā vai izvest no tās kaķu un suņu kažokādas un izstrādājumus ar šādām kažokādām [COM(2006)0684 — C6-0428/2006 — 2006/0236(COD)] — Iekšējā tirgus un patērētāju aizsardzības komiteja.
Referente: Eva-Britt Svensson (A6-0157/2007).
Uzstājās Markos Kyprianou (Komisijas loceklis).
Eva-Britt Svensson iepazīstināja ar ziņojumu.
Uzstājās: Caroline Lucas (INTA komitejas atzinuma sagatavotāja), Struan Stevenson (AGRI komitejas atzinuma sagatavotājs), Zuzana Roithová PPE-DE grupas vārdā, Arlene McCarthy PSE grupas vārdā, Toine Manders ALDE grupas vārdā, Janusz Wojciechowski UEN grupas vārdā, Heide Rühle Verts/ALE grupas vārdā, Lydia Schenardi ITS grupas vārdā, Zita Pleštinská, Christel Schaldemose, Mojca Drčar Murko, Carl Schlyter, Jean-Claude Martinez, Catherine Stihler, Elizabeth Lynne un Markos Kyprianou.
Debates tika slēgtas.
Balsojums: 2007. gada 19. jūnija protokola 8.23. punkts.
19. Izkaisītā skleroze (debates)
Mutisks jautājums (O-0028/2007), ko uzdeva Marcin Libicki PETI komitejas vārdā Komisijai: Labākās prakses kodekss attiecībā uz izkaisīto sklerozi (B6-0124/2007).
Marcin Libicki izvērsa mutisko jautājumu.
Markos Kyprianou (Komisijas loceklis) atbildēja uz mutisko jautājumu.
Uzstājās: Frieda Brepoels PPE-DE grupas vārdā, Proinsias De Rossa PSE grupas vārdā, Elizabeth Lynne ALDE grupas vārdā, Ilda Figueiredo GUE/NGL grupas vārdā, Kathy Sinnott IND/DEM grupas vārdā, Sylwester Chruszcz, pie grupām nepiederošs deputāts, Evangelia Tzampazi, Marios Matsakis, Urszula Krupa un Markos Kyprianou.
Debates tika slēgtas.
(Rezolūcijas priekšlikumus neiesniedza, un balsošana nenotika.)
20. Nākamās sēdes darba kārtība
Tika noteikta nākamās dienas sēdes darba kārtība (dokuments “Darba kārtība” PE 389.558/OJMA).
21. Sēdes slēgšana
Sēde tika slēgta plkst. 23.00.
Harald Rømer
ģenerālsekretārs
Hans-Gert Pöttering
priekšsēdētājs
APMEKLĒJUMU REĢISTRS
Parakstīja:
Adamou, Agnoletto, Albertini, Allister, Anastase, Andersson, Andrejevs, Andria, Andrikienė, Angelilli, Antoniozzi, Arif, Arnaoutakis, Ashworth, Assis, Atkins, Attard-Montalto, Audy, Auken, Ayala Sender, Aylward, Ayuso, Badia i Cutchet, Baeva, Bărbuleţiu, Barón Crespo, Barsi-Pataky, Batten, Battilocchio, Batzeli, Bauer, Beaupuy, Beazley, Becsey, Beer, Beglitis, Belder, Belet, Belohorská, Berend, Berès, van den Berg, Berman, Bielan, Binev, Birutis, Blokland, Bloom, Bobošíková, Böge, Bösch, Bonde, Bono, Booth, Borghezio, Borrell Fontelles, Bourlanges, Bourzai, Bowis, Bowles, Bozkurt, Bradbourn, Braghetto, Brejc, Brepoels, Breyer, Březina, Brie, Brok, Budreikaitė, van Buitenen, Bulfon, Bullmann, van den Burg, Buruiană-Aprodu, Bushill-Matthews, Busk, Buşoi, Busuttil, Buzek, Cabrnoch, Calabuig Rull, Callanan, Camre, Capoulas Santos, Cappato, Carlotti, Carnero González, Carollo, Casa, Casaca, Caspary, Castex, del Castillo Vera, Catania, Cederschiöld, Cercas, Chatzimarkakis, Chichester, Chiesa, Chmielewski, Christensen, Chruszcz, Chukolov, Ciornei, Claeys, Coelho, Cohn-Bendit, Corbett, Cornillet, Correia, Coşea, Paolo Costa, Cottigny, Coûteaux, Cramer, Corina Creţu, Gabriela Creţu, Crowley, Marek Aleksander Czarnecki, Ryszard Czarnecki, Daul, Davies, De Blasio, de Brún, Degutis, De Keyser, Demetriou, De Rossa, De Sarnez, Descamps, Désir, Deß, De Veyrac, De Vits, Díaz de Mera García Consuegra, Dičkutė, Didžiokas, Díez González, Dillen, Dimitrakopoulos, Dîncu, Dombrovskis, Douay, Dover, Drčar Murko, Duchoň, Dührkop Dührkop, Duff, Duka-Zólyomi, El Khadraoui, Elles, Estrela, Ettl, Jill Evans, Jonathan Evans, Robert Evans, Fajmon, Falbr, Fava, Fazakas, Ferber, Fernandes, Fernández Martín, Anne Ferreira, Elisa Ferreira, Figueiredo, Fjellner, Flasarová, Flautre, Florenz, Foglietta, Foltyn-Kubicka, Fontaine, Ford, Fourtou, Fraga Estévez, Frassoni, Freitas, Friedrich, Gahler, Gál, Gaľa, Galeote, Ganţ, García-Margallo y Marfil, García Pérez, Gargani, Garriga Polledo, Gaubert, Gauzès, Gawronski, Gebhardt, Gentvilas, Geringer de Oedenberg, Gewalt, Gibault, Gierek, Giertych, Gill, Gklavakis, Glattfelder, Gobbo, Goebbels, Goepel, Golik, Gollnisch, Gomolka, Gottardi, Goudin, Grabowski, Graça Moura, Graefe zu Baringdorf, Gräßle, de Grandes Pascual, Grech, Griesbeck, Gröner, de Groen-Kouwenhoven, Groote, Grossetête, Gruber, Guardans Cambó, Guellec, Guerreiro, Guidoni, Gutiérrez-Cortines, Guy-Quint, Gyürk, Hänsch, Hammerstein, Hamon, Handzlik, Hannan, Harangozó, Harbour, Harkin, Hasse Ferreira, Hatzidakis, Haug, Hedh, Hegyi, Hellvig, Helmer, Henin, Hennicot-Schoepges, Hennis-Plasschaert, Herczog, Herrero-Tejedor, Higgins, Hökmark, Holm, Honeyball, Hoppenstedt, Horáček, Hudacký, Hudghton, Hughes, Hyusmenova, Hutchinson, Hybášková, Iacob-Ridzi, in 't Veld, Iotova, Isler Béguin, Itälä, Iturgaiz Angulo, Jäätteenmäki, Jałowiecki, Janowski, Jeggle, Jeleva, Jensen, Joan i Marí, Jöns, Jørgensen, Jonckheer, Jordan Cizelj, Kacin, Kaczmarek, Kallenbach, Kamiński, Karas, Karatzaferis, Kaufmann, Kauppi, Kazak, Tunne Kelam, Kelemen, Kilroy-Silk, Kindermann, Kinnock, Kirilov, Kirkhope, Klamt, Klaß, Klich, Koch, Kohlíček, Konrad, Kónya-Hamar, Korhola, Koterec, Kozlík, Krahmer, Krasts, Kreissl-Dörfler, Kristovskis, Krupa, Kuc, Kuhne, Kušķis, Kusstatscher, Kuźmiuk, Lagendijk, Laignel, Lamassoure, Lambert, Lambrinidis, Landsbergis, Lang, De Lange, Langen, Laperrouze, La Russa, Lauk, Lavarra, Lax, Le Foll, Lehideux, Lehne, Lehtinen, Leichtfried, Leinen, Jean-Marie Le Pen, Marine Le Pen, Le Rachinel, Lewandowski, Liberadzki, Libicki, Lichtenberger, Lienemann, Liese, Liotard, Lipietz, López-Istúriz White, Losco, Louis, Lucas, Ludford, Lulling, Lundgren, Lynne, Lyubcheva, Maaten, McAvan, McCarthy, McDonald, McGuinness, McMillan-Scott, Madeira, Maldeikis, Manders, Maňka, Erika Mann, Thomas Mann, Marinescu, Markov, Martens, David Martin, Hans-Peter Martin, Martinez, Martínez Martínez, Masiel, Masip Hidalgo, Maštálka, Mathieu, Mato Adrover, Matsakis, Mauro, Mavrommatis, Mayer, Mayor Oreja, Medina Ortega, Meijer, Méndez de Vigo, Menéndez del Valle, Miguélez Ramos, Mihăescu, Mihalache, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Mladenov, Mölzer, Mohácsi, Moisuc, Moraes, Moreno Sánchez, Morgan, Morgantini, Morillon, Morin, Morţun, Mote, Mulder, Musacchio, Muscardini, Muscat, Musotto, Musumeci, Napoletano, Nattrass, Navarro, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicholson, Niebler, van Nistelrooij, Occhetto, Özdemir, Olajos, Olbrycht, Ó Neachtain, Onesta, Onyszkiewicz, Oomen-Ruijten, Őry, Ouzký, Paasilinna, Pack, Pahor, Paleckis, Panayotopoulos-Cassiotou, Panayotov, Pannella, Papadimoulis, Paparizov, Papastamkos, Parish, Paşcu, Pęk, Petre, Pflüger, Piecyk, Pieper, Pīks, Pinior, Piotrowski, Pirilli, Pirker, Piskorski, Pistelli, Pleštinská, Plumb, Podgorean, Podkański, Pöttering, Pohjamo, Poignant, Pomés Ruiz, Popeangă, Portas, Posselt, Post, Prets, Vittorio Prodi, Protasiewicz, Purvis, Queiró, Quisthoudt-Rowohl, Rack, Radwan, Raeva, Ransdorf, Rapkay, Rasmussen, Remek, Resetarits, Ribeiro e Castro, Riera Madurell, Ries, Riis-Jørgensen, Rivera, Rizzo, Rogalski, Roithová, Romagnoli, Romeva i Rueda, Roszkowski, Roth-Behrendt, Rothe, Rouček, Roure, Rudi Ubeda, Rübig, Rühle, Rutowicz, Ryan, Sacconi, Saïfi, Sakalas, Salinas García, Samuelsen, Sánchez Presedo, dos Santos, Sârbu, Saryusz-Wolski, Savi, Schaldemose, Scheele, Schenardi, Schierhuber, Schlyter, Olle Schmidt, Frithjof Schmidt, Schmitt, Schnellhardt, Schöpflin, Jürgen Schröder, Schroedter, Schulz, Schwab, Seeber, Seeberg, Segelström, Seppänen, Şerbu, Severin, Siekierski, Simpson, Sinnott, Siwiec, Skinner, Škottová, Sommer, Søndergaard, Sonik, Sornosa Martínez, Sousa Pinto, Speroni, Staes, Stănescu, Staniszewska, Starkevičiūtė, Šťastný, Stauner, Stavreva, Sterckx, Stevenson, Stihler, Stockmann, Stoyanov, Strejček, Strož, Stubb, Sudre, Sumberg, Surján, Susta, Svensson, Swoboda, Szájer, Szejna, Szent-Iványi, Szymański, Tajani, Takkula, Tannock, Tarabella, Tarand, Tatarella, Thomsen, Thyssen, Ţîrle, Titford, Titley, Toma, Tomczak, Toussas, Trakatellis, Trautmann, Triantaphyllides, Turmes, Tzampazi, Uca, Ulmer, Urutchev, Vaidere, Vakalis, Vălean, Vanhecke, Van Orden, Varela Suanzes-Carpegna, Vatanen, Vaugrenard, Veneto, Ventre, Veraldi, Vergnaud, Vernola, Vidal-Quadras, Vigenin, de Villiers, Vincenzi, Virrankoski, Vlasák, Voggenhuber, Wagenknecht, Wallis, Walter, Watson, Manfred Weber, Weiler, Weisgerber, Westlund, Wieland, Wiersma, Willmott, Wise, von Wogau, Bernard Wojciechowski, Janusz Wojciechowski, Wortmann-Kool, Wurtz, Xenogiannakopoulou, Yáñez-Barnuevo García, Záborská, Zaleski,Zani, Zapałowski, Ždanoka, Zdravkova, Železný, Zieleniec, Zīle, Zimmer, Zingaretti, Zvěřina, Zwiefka