Accept Refuse

EUR-Lex Access to European Union law

Back to EUR-Lex homepage

This document is an excerpt from the EUR-Lex website

Document 62013TN0304

Lieta T-304/13 P: Apelācijas sūdzība, ko par Civildienesta tiesas 2013. gada 21. marta spriedumu lietā F-111/11 Aat u.c./Komisija 2013. gada 31. maijā iesniedza Aat u.c.

OJ C 245, 24.8.2013, p. 9–12 (BG, ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, IT, LV, LT, HU, MT, NL, PL, PT, RO, SK, SL, FI, SV)
OJ C 245, 24.8.2013, p. 7–7 (HR)

24.8.2013   

LV

Eiropas Savienības Oficiālais Vēstnesis

C 245/9


Apelācijas sūdzība, ko par Civildienesta tiesas 2013. gada 21. marta spriedumu lietā F-111/11 Aat u.c./Komisija 2013. gada 31. maijā iesniedza Aat u.c.

(Lieta T-304/13 P)

2013/C 245/13

Tiesvedības valoda — franču

Lietas dalībnieki

Apelācijas sūdzības iesniedzēji: Chris van der Aat (Besozzo, Itālija), Kamel Abbas (Besozzo), Roberto Accorsi (Ispra, Itālija), Fredric Achard (Masciago Primo, Itālija), Tuomas Aitasalo (Travedona Monate, Itālija), Robert Alabrese (Cuvio, Itālija), Daniel Albrecht (Comabbio, Itālija), Stefano Alessandrini (Cittiglio, Itālija), Marlene Alvarez Alvarez (Besozzo), Salvatore Amato (Lavagna, Itālija), Angiola Amore (Angera, Itālija), Giuseppe Amoruso (Besozzo), Michel Amsellem (Sangiano, Itālija), Fivos Andritsos (Gavirate, Itālija), Alessandro Annoni (Laveno, Itālija), Massimo Anselmi (Sesto Calende, Itālija), Carlo Antoniotti (Orino, Itālija), Aldo Ardia (Besozzo), Fernando Arroja (Varèse, Itālija), Karin Aschberger (Ranco, Itālija), Andreas Aschberger (Ranco), Heikki Aulamo (Besozzo), Davide Auteri (Varèse), Roberto Babich (Gavirate), Valentino Bada (Ispra), Vagn Bak-Mikkelsen (Angera), Simone Bano (Mornago, Itālija), Joaquin Baraibar (Ispra), Vittorio Barale (Vercelli, Itālija), Stefano Baranzini (Angera), Thomas Barbas (Varèse), Caterina Barbera (Laveno), Marco Barbero (Verbania, Itālija), Paulo Barbosa (Ispra), Elena Bardelli (Monvalle, Itālija), Renzo Bardelli (Besozzo), Jose Ignacio Barredo Cano (Ispra), Marco Basso (Varano Borghi, Itālija), Maurizio Bavetta (Cadrezzate, Itālija), Claudio Belis (Ispra), Carlo Bellora (Milāna, Itālija), Alan Belward (Cittiglio), Zita Bemova (Taino, Itālija), Enrico Ben (Varèse), Jose Bento Valente (Varèse), Claudio Bergonzi (Angera), Walter Bertato (Taino), Paolo Bertoldi (Varèse), Luciana Bervoets Rossini (Angera), Emanuela Besozzi Pedroncin (Taino), Rene Beuchle (Ispra), Massimo Bianchi (Marnate, Itālija), Pierangelo Biavaschi (Brebbia, Itālija), Giovanni Bidoglio (Somma Lombardo, Itālija), James William Bishop (Taino), Herve Blanchard (Ispra), Ornella Blo (Casciago, Itālija), Fabio Bocci (San Giuliano Terme, Itālija), Giuseppe Bof (Ispra), Ottavio Bolchini (Varèse), Silvia Bombardone (Verbania), Renato Bonaldo (Ispra), Fabrizio Bonato (Ispra), Laura Bonfini (Sesto Calende), Chiara Boni (Porto Valtravaglia, Itālija), Isabelle Borgotti (Ispra), Gilles Bories (Masciago Primo), Ann-Charlotte Boström (Cadrezzate), Pernille Brandt (Besozzo), Olivier Breas (Ranco), Norbert Brinkhof (Besozzo), Norbert Brinkhoff-Button (Ranco), Marco Broglia (Cernusco sul Naviglio, Itālija), Davide Brunella (Varèse), Bruno Brunori (Besozzo), Roberto Brunotti (Ispra), Philippe Buchet (Biandronno, Itālija), Barbara Bulgarelli (Taino), Armin Burger (Brebbia), Janice Cake (Malgesso, Itālija), Philip Cake (Malgesso), Francesco Calcerano (Brebbia), Erika Caldarozzi (Laveno Mombello, Itālija), Maria Paula Caldeira Guimaraes (Luvinate, Itālija), Luisa Calì (Ispra), Luigi Calzolai (Gavirate), Cecilia Campo (Brebbia), Jose Cancelinha (Varèse), Daniela Cancellieri (Besozzo), Pierluigi Canevari (Brebbia), Elisabetta Canuti (Caravate, Itālija), Natale Cao (Ispra), Valerio Capelli (Angera), Philippe Caperan (Ranco), Guiseppina Carabellò (Varèse), Manuela Carcano (Besozzo), Giancarlo Carnielli (Gavirate), Massimo Carriero (Ranco), Eda Carriero (Cadrezzate), Folco Casadei (Barasso, Itālija), Juan Casado Poblador (Varano Borghi), Silvia Casati (Angera), Anna Casè (Angera), Roberto Cattalini (Cadrezzate), Fabrizia Cavalli (Angera), Mauro Caviglia (Sesto Calende), Mario Centurelli (Travedona Monate), Alessandra Cerutti (Laveno Mombello), Jean-Marc Chareau (Monvalle), Diana Charels (Cocquio Trevisago, Itālija), Fiorella Chennaux (Ranco), Michael Cherlet (Leggiuno, Itālija), Frans M. Christensen (Taino), Laura Ciafre’ (Monvalle), Ewa Ciesielska (Ispra), Francis Clement (Leggiuno), Sandra Coecke (Varèse), Giacomo Cojazzi (Ispra), Angelo Collotta (Ispra), Ambrogio Colombo (Lonate Pozzolo, Itālija), Rinaldo Colombo (Angera, Itālija), Michele Conti (Angera), Valeria Contini (Cadrezzate), Maida Contini (Leggiuno), Stephane Cordeil (Besozzo), Johannes Bonefatius Comelissen (Cerro di Laveno, Itālija), Raffaella Corvi (Varèse), Loredana Costantini-Barresi (Besozzo), Philip Costeloe (Varèse), Giulio Cotogno (Rovellasca, Itālija), Constantin Coutsomitros (Ranco), Raymond Crandon (Monvalle), Marino Crivelli (Gavirate), Yves Robert Crutzen, (Ranco), Una Cullinan (Malgesso), Leopoldo Da Silva Pestana (Ispra), Felice DaI Bosco (Leggiuno), Carla DaI Molin D’Alessio (Orino), Francesco D’Alberti (Brebbia), Gianfranco De Grandi (Ispra), Johannes De Lange (Bardello, Itālija), Arie De Roo (Besozzo), Gaetano De Vita (Ispra), Gerhard De Vries (Ispra), Luc Dechamp (Monvalle), Massimo Della Rossa (Besozzo), Alessandro Dell’Acqua (Carnago, Itālija), Franciscus Dentener (Caravate), Marc Detry (Brebbia), Claudio Devisoni (Ispra), Wim Devos (Castelveccana, Itālija), Lorenzo Di Cesare (Monvalle), Fabiana Di Fabio (Cocquio Trevisago), Michele Di Franco (Palermo, Itālija), Pietro Di Maggio (Ispra), Luisa Diez (Ispra), Hendrik Doerner (Varèse), Soledad Dominguez (Travedona Monate), Tijmen Doppenberg (Besozzo), Fernando Manuel Dos Santos Marques (Ispra), Kevin Douglas (Brebbia), Pascal Dransart (Ispra), Ioannis Drossinos (Azzio, Itālija), Jean-Noël Druon (Cadrezzate), Matthew Duane (Angera), Gregoire Dubois (Angera), Janja Dugar (Leggiuno), Thierry Dujardin (Osmate, Itālija), Ewan Duncan Dunlop (Vergiate (Itālija), Torbjon Dyngeland (Malgesso), Zdzislav Dzbikowicz (Taino), Alexander Nicolaas Ebbeling (Monvalle), Patrizia Ebbeling Cerreoni (Monvalle), Andrée Ebser (Porto Valtravaglia), Robert Edwards (Ispra), Adriaan Eeckels (Bardello), Daniele Ehrlich (Malborghetto, Itālija), Filippo Elio (Gavirate), Federico Ereno (Osmate), Josè Esteves (Varèse), Luciano Fabbri (Pioltello, Itālija), Natale Faedda (Ispra), Henrique Fattori (Gavirate), Carlo Ferigato (Baveno, Itālija), Fernando Fernandez Espinosa (Ispra), Manuel Ferreira (Laveno Mombello), Michael Field (Besozzo), Jorge Manuel Figueiredo Morgado (Varèse), Roberto Fioravazzi (Ispra), Luca Fiore (Varèse), Gianluca Fiore (Varèse), Christian Folco (Ranco), Claudio Fontanella (Besozzo), Vittorio Forcina (Ranco), Marie-Christine Forment (Bregano, Itālija), Fausto Forni (Brebbia), Marina Forte (Varèse), Patrizia Forti (Malgesso), Susanne Fortunato (Besozzo), Romuald Franielczyk (Ispra), Alberto Franzetti (Taino), Fabio Fratino (Besozzo), Marco Luca Frattini (Varèse), Santino Frison (Taino), Claudia Fuccillova (Bregano), Karen Fullerton (Sangiano), Salvatore Furfaro (Taino), Alberto Fusari (Malgesso), Nathalie Galfre’ Dumont (Varèse), Roberto Galleano (Besozzo), Francisco Javier Gallego Pinilla (Laveno-Mombello, Itālija), Ana Gallego Romero (Barasso), Paola Galmarini (Tradate, Itālija), Stefano Galmarini (Porto Valtravaglia), Marco Galparoli (Tradate), Anabela Galvao Saraiva (Ranco), Gino Gangale (Caravate), Maurizio Garbin (Comignago, Itālija), Garcia Luis Garcia Centeno (Ispra), Teofilo Garcia Domingo (Varèse), Maurizio Gastaldello (Casciago), Simone Gatti (Milāna), Bernd Manfred Gawlik (Sarrebruck, Vācija), Marco Gemelli (Massino Visconti, Itālija), Cristina Gemo (Varèse), Tommaso Genovese (Cocquio Trevisago), Michel Gerboles (Gavirate), Stefania Gerli (Comerio, Itālija), Eugenio Gervasini (Varèse), Alessia Ghezzi (Varèse), Michela Ghiani (Laveno M., Itālija), Georgios Giannopoulos (Taino), Peter Neil Gibson (Ispra), Sabrina Gioria (Veruno, Itālija), Raimondo Giuliani (Boloņa, Itālija), Davide Giussani (Leggiuno), Marusca Gnecchi (Gavirate), Joao Gonçalves (Orino), Eddy Gorts (Varèse), Caterina Gozzi (Ranco), Jean-Marie Gregoire (Besozzo), Claudius Griesinger (Orino), Carsten Gruenig (Leggiuno), Claude Guillou (Ispra), Jean-Philippe Guisset (Comerio), Laurence Guy-Mikkelsen (Angera), Maria Elizabeth Halder (Besozzo), Stamatia Halkia (Varèse), George Ranke (Ranco), Philippe Hannaert (Cittiglio), Isabelle Hariga (Brebbia), Carina Henriksson (Vernazza, Itālija), Pierette Henuset Chambefort (Besozzo), Francisco Javier Hervas de Diego (Ispra), Michel Hick (Besozzo), Jens Liengaard Hjorth (Laveno Mombello), Eddo J. Hoekstra (Leggiuno), Johann Hofberr (Laveno Mombello), Marc Charles Hohenadel (Azzate, Itālija), Uwe Holzwarth (Taino), Wijbe Horstmann (Ispra), Tania Huber (Cadrezzate), Philippe Hubert (Besozzo), Bogdan Ionescu (Reno di Leggiuno), Henrique Jaecques (Ranco), Kathleen James (Angera), Annett Janunsch Roi (Laveno Mombello), Dominique Jassogne (Angera), Niels Roland Jensen (Ispra), Francesco Joudioux (Varèse), Ilmo Kalkas (Cadrezzate), Kristina Kalkas (Cadrezzate), Ioannis Kannellopoulos (Besozzo), Simon Kay (Besozzo), Robert Kenny (Cittiglio), Hervè Kerdiles (Monvalle), Raoul Kiefer (Varèse), Françoise Kievits (Luvinate), Agnieszka Kinsner Ovaskainen (Travedona Monate), Manfred Kohl (Cadrezzate), Jan Kozempel (Uhersky Brod, Čehijas Republika), Elisabeth Krausmann (Angera), Pascal Kupper (Brebbia), Jurgita Kurganiene (Ispra), Donato Lacerenza (Ternate, Itālija), Salvatore Laganga (Ispra), Friedrich Lagler (Besozzo), Izabella Lahodynsky (Leggiuno), Gaston Francisco Lanappe (Varèse), Ingrid Langezaal (Orino), Eric Yann Lazarus (Ispra), Peter Lazzari (Laveno Mombello), Philippe Le Lijour (Leggiuno), Bernadette Legros (Taino), Massimo L’Episcopo (Ispra), Dominique Leriche (Laveno Mombello), Dominique Lesueur (Varèse), An Lievens (Brebbia), Amin Lievens (Angera), Jacobus Ligthart (Luino, Itālija), Jens Patrick Linge (Gavirate), Giovanni Locoro (Lonate Ceppino, Itālija), Per Andreas Loekkemyhr (Brebbia), Giovanna Lombardo (Besozzo), Robert Loos (Laveno Mombello), Maciej Lopatka (Angera), Francisco Lopes (Brebbia), Manuel Lozano (Sesto Calende), Luigi Lunardi Bizzarri (Bregano), Shirley Lutz (Ispra), Egidio Macavero (Ispra), Giovanni Macchi (Gavirate), Girolamo Maddi (Laveno Mombello), Carmela Maddi Brunoni (Malgesso), Georges Magonette (Besozzo), Vincent Mahieu (Brisele, Beļģija), Giuseppe Angelo Mainardi (Brovello Carpugnino, Itālija), Sergio Mainetti (Ispra), Francesca Malgaroli (Paruzzaro, Itālija), Rosemarie Marabelli (Gavirate), Barbara Marchetti (Brenta, Itālija), Giulio Mariani (Ispra), Alessandro Marotta (Varèse), Sebastiao Martins Dos Santos (Cittiglio), Osvaldo Mattana (Lavena Ponte Tresa, Itālija), Philippe Mayaux (Laveno, Itālija), Matteo Mazzuccato (Legnano, Itālija), Wolfgang Mehl (Angera), Frederic Melin (Taino), Katia Menegon (Montebelluna, Itālija), Giovanni Mercurio (Varèse), Eva Merglova (Laveno Mombello), Giuseppe Merlo (Cerretto Langhe, Itālija), Fabio Micale (Ispra), Roberto Miglini (Monvalle), Anne Milcamps (Gavirate), Pascal Millan (Varèse), Michel Millot (Orino), G. Franco Minchillo (Varèse), Apollonia Miola (Varèse), Silvana Mistri (Brebbia), Javier Molina Ruiz (Osmate), Umberto Montaretto Marullo (Castel Rozzone, Itālija), François Montigny (Barasso), Giuseppe Morelli (Besozzo), Sergio Mota (Ispra), Paolo Mozzaglia (Ranco), Friedrich Muehlbauer (Varèse), Harald Muellejans (Induno Olona, Itālija), Sharon Munn (Besozzo), Rino Tiziano Nangeroni (Malgesso), Luciano Nannucci (Ranco), Vito Nardo (Angera), Fabrizio Natale (Gavirate), Paul Nauwelaers (Casciago), Remedios Navas Castro (Cocquio Trevisago), Paolo Negro (Sesto Calende), Francesca Neviani (Varèse), Nicholas Charles Nicholson (Laveno Mombello), Birgit Nickel (Monvalle), George Nicol (Cuvio), Tonny Nielsson (Taino), Hans Nieman (Brebbia), Ole Norager (Laveno Mombello), Jean-Pierre Nordvik (Cocquio Trevisago), Francesco Noseda (Leggiuno), Gianni Novello (Cominago, Itālija), Leo Nykjaer (Laveno Mombello), Franco Oliveri (Dženova, Itālija), Marco Ooms (Sesto Calende), Marie Oskarsson (Leggiuno), Juha Ovaskainen (Travedona Monate), Ramona Pagnottaro (Parma, Itālija), Rita Paiola (Ranco), Sazan Pakalin (Varèse), Panagiotis Panagos (Monvalle), Arrigo Panizza (Brebbia), Antonio Pannunzio (Besozzo), Rana Pant (Leggiuno), Bruno Paracchini (Ispra), Sergio Paris (Azzio), Alberto Paris (Taino), Rosanna Passarella (Laveno Mombello), Marco Pastori (Brugherio, Itālija), Alexandre Patak Dennstedt (Sangiano), Valerio Pedroni (Besozzo), Paolo Peerani (Caravate), Pierre Pegon (Varèse), Paolo Pellegrini (Ghiffa, Itālija), Grazia Pellegrini (Brebbia), Rogerio Peralta (Gavirate), Domenico Perrotta (Malnate, Itālija), Ugo Pesee (Cadrezzate), Georg Peter (Castelletto Ticino, Itālija), Paola Piccinini (Turīna), Fabio Pieri (Vasanello, Itālija), Ronald Piers de Raveshoot (Leggiuno), Tiziano Pinato (Besozzo), Gregor Pinski (Castelletto Ticino), Giuliano Pirelli (Lecce, Itālija), Antonio Piscia (Cadrezzate), Paolo Pizziol (Varèse), Maria Carmen Pombo Lopez (Casciago), Wietse Post (Taino), Jesus Felix Pozuelo Moreno (Varèse), Marsia Pozzato (Sesto Calende), Steven Price (Taino), Pilar Prieto Peraita (Angera), Gioacchino Puccia (Besozzo) Michel Quicheron (Angera), Maria-Antonella Rafaele (Bregano), Alessandra Ravagli (Varèse), Diana Rembges (Travedona Monate), Graziano Renaldi (Porto Ceresio, Itālija), Fabiano Reniero (Taino), Patrice Richir (Leggiuno), Alessandra Rigamonti (Arcisate, Itālija), Maurizio Ristori (Comerio), Luca Riva (Besozzo), Paolo Roggeri (Travedona Monate), Francesco Rossi (Veruno), François Rossi (Cittiglio), Carlo Rovei (Leggiuno), Mauro Roveri (Taino), Espedito Ruotolo (Ispra), Pasquale Salvatore (Angera), Francesco Salvi (Angera), Ilario Santangelo (Osmate), Juan Jose Sanz Ortega (Besozzo), Juan Ignacio Saracho (Ranco), Gianpio Sartorio (Cadrezzate), Antonio Scanga (Dumenza, Itālija), Rita Scardigli (Ispra), Stefan Scheer (Caravate), Hans Guenther Schneider (Laveno Mombello), Christiane Schwartz (Varèse), Dario Scotto (Varèse), Mirco Sculati (Angera), Arcadio Segura Arnau (Ispra), Gianfranco Selvagio (Gallarate, Itālija), Fabrizio Sena (Ispra), Chiara Senaldi (Somma Lombardo), Natalia Serra Francisco (Brebbia), René Seynaeve (Besozzo), David Shaw (Cittiglio), Christos Siaterlis (Taino), Gilles Siccardi (Ispra), Anna Maria Silvano (Casciago), Federica Simonelli (Besozzo), Maria Carmen Simonetta (Sesto Calende), Susanna Simonetta (Sesto Calende), Philippe Simons (Sesto Calende), Helle Skejo (Orino), Birgit Sokull-Kluettgen (Ranco), Piero Soldo (Cadrezzate), Pere Soler Legresa (Besozzo), George Solomos (Barasso), Michel Sondag (Ispra), Sandra Sottocorno (Ispra), Peter Spruyt (Castelveccana), Valeria Staltari (Laveno Mombello), Hermann Stamm (Castelveccana), Hans Jürgen Stibig (Fribourg, Vācija), Nikolaos Stilianakis (Varèse), Adolf Stips (Besozzo), Elena Stringa (Besozzo), Peter Strobl (Besozzo), Marinus Stroosnijder (Cittiglio), Marco Stuani (Cadrezzate), Luc Suetens (Leggiuno), Ewelina Sujka (Varèse), Carmen Helena Suleau (Monvalle), Fabio Tamborini (Sesto Calende), Cristina Tarabugi (Cadrezzate), Pietro Tarateo (Comabbio), Vittorio Tarditi (Galliate Lombardo, Itālija), G. Piero Tartaglia (Varèse), Adrien Taruffi (Leggiuno), Fabio Taucer (Milāna), Simona Tavazzi (Ispra), Nigel Georg Taylor (Varèse), Roberto Tedeschi (Gavirate), Pierluigi Tenuta (Cadrezzate), An Thijs (Bardello), Mary Claude Thiriat (Ispra), Lionel Thoquer (Leggiuno), Philippe Thunis (Besozzo), Friedemann Timm (Castelveccana), Paolo Timossi (Arquata Scrivia, Itālija), Daniel Tirelli (Taino), Salvatore Tirendi (Travedona Monate), Charles Edouard Tixier (Ranco), Daniela Toccafondi (Ispra), Andrea Tognoli (Varèse), Pilade Tonini (Ispra), Katalin Toth (Cittiglio), Jutta Triebe (Varano Borghi), Georgios Tzamalis (Atēnas, Grieķija), Enrico Vaccarezza (Mercallo, Itālija), Ioannis Vakalis (Luvinate), Nadia Valentini (Varèse), Angelo Valli (Biandronno), Massimo Valsesia (Paruzzaro), Geertruida Van Os (Varèse), Diederik Van Regenmortel (Leggiuno), Serge Vanacker (Besozzo), Sabrina Vanelli (Vergiate), Ludo Vanvolsem (Halle, Beļģija), Antonio Vargiu (Kaljāri, Itālija), Roberto Vasselli (Varèse), Patricia Vedovatto (Besozzo), Stefano Venanzi (Bologne), Stefano Venturini (Brenta), Jean Verdebout (Ixelles, Beļģija), Cristina Versino (Varèse), Ana Lisa Vetere Arellano (Taino), Christina Vlassis (Taino), Vincenzo Vocino (Varèse), Jürgen Vogt (Brebbia), Massimiliano Voinich (Besozzo), David Walker (Ranco), Uwe Weng (Besozzo), Helmuth Willers (Besozzo), Ulrike Winter (Ispra), Clemens Wittwehr (Laveno Mombello), Jan Wollgast (Travedona Monate), Maureen Wood (Cuveglio, Itālija), Nikolaos Zampoukas (Sesto Calende), Marco Zanni, (Sovere, Itālija), Giuseppe Zibordi (Gavirate), Carlo Zonca (Arona, Itālija), Salvatore Zoppeddu (Sangiano), Antonio Zorzan (Leggiuno) un Valerie Zuang (Casciago) (pārstāvji — S. Orlandi, D. Abreu Caldas un J.-N. Louis, avocats)

Parējās lietas dalībnieces: Eiropas Komisija un Eiropas Savienības Padome

Prasījumi

Apelācijas sūdzības iesniedzēju prasījumi Vispārējai tiesai ir šādi:

atzīt un nospriest,

ka tiek atcelts Eiropas Savienības Civildienesta tiesas (trešā palāta) 2013. gada 21. marta spriedums lietā F-111/11 Chris Van der Aat u.c./Eiropas Komisija;

taisot jaunu spriedumu:

atzīt un nospriest,

ka Civildienesta noteikumu XI pielikuma 1. pants un 2007. gada 11. decembra Regulas (EK) Nr. 1445/2007 I pielikumā ietvertā metodoloģijas rokasgrāmata ir pretlikumīga;

ka 3. pants Padomes 2010. gada 20. decembra Regulā (ES) Nr. 1239/2010, ar kuru korekcijas koeficients Varēzes pilsētai tiek paredzēts 92,3, ir pretlikumīgs;

ka tiek atcelti lēmumi par prasītāju paziņojumiem par algu, kas balstīti uz Padomes 2010. gada 20. decembra Regulā (ES) Nr. 1239/2010 paredzēto korekcijas koeficientu Varēzes pilsētai, kas piemērojama, sākot ar 2010. gada 1. jūliju;

Komisijai ir jāatlīdzina tiesāšanās izdevumi abās instancēs.

Pamati un galvenie argumenti

Savas apelācijas sūdzības pamatošanai apelācijas sūdzības iesniedzēji izvirza šādus pamatus.

1)

Ar pirmo pamatu tiek apgalvots, ka Civildienesta tiesa, izskatot pamatu, ar kuru tiek apgalvots, ka nav izpildīts pienākums norādīt pamatojumu, ir pieļāvusi kļūdu tiesību piemērošanā, nolemjot, ka ir pietiekami, ja Komisija atsaucas uz Regulu Nr. 1239/2010 (1), lai pamatotu lēmumu piemērot korekcijas koeficientu, kas ir samazināts par 4,8 procentiem līdz 92,3 %, lai aprēķinātu prasītāju, kuri pilda dienesta pienākumus Varēzes [pilsētā], atlīdzību, lai gan Komisijai bija būtiska loma korekcijas koeficientu noteikšanā, izvērtējot statistikas datus un korekcijas koeficientu noteikšanai izmantoto metodi. Tādējādi Komisija nav tikai piemērojusi vispārēji piemērojamu tiesību aktu, neizmantojot rīcības brīvību (attiecībā uz pārsūdzētā sprieduma 27. un 28. punktu).

2)

Ar otro pamatu tiek apgalvots, ka Civildienesta tiesa, izskatot pamatu, ar kuru tiek apgalvots, ka ir pārkāptas tiesības piekļūt dokumentiem, ir pieļāvusi kļūdu tiesību piemērošanā, secinot, ka Komisijai nebija pienākuma sniegt informāciju, ko pieprasīja personāla pārstāvji, “tehniskās atlīdzības grupas” (turpmāk tekstā — “TAG”) locekļi, kā arī prasītāji, atbildot uz to sūdzību. Prasītāji cita starpā norāda, ka:

šādi rīkojoties, Civildienesta tiesa tostarp neievērojot strīdīgo tiesību aktu raksturu, korekcijas koeficientu noteikšanas sarežģīto procedūru, kas pamato TAG izveidošanu, pašu šīs TAG pastāvēšanu, kā arī pirmstiesas procedūras mērķi;

Civildienesta tiesas ieteiktā procedūra, kuras rezultātā ieinteresētajām personām esot jāiesniedz lūgums piekļūt dokumentiem ārpus TAG un jāizmanto attiecīgās pārsūdzības procedūras, pārkāpjot tiesības uz efektīvu tiesību aizsardzību, ņemot vērā termiņu, kādā ir iespējams saņemt pieeju dokumentiem un ņemot vērā, ka būtu sarežģīti individuāli veikt tehnisko datu analīzi par simtiem iesaistīto ierēdņu;

ar šādu nostāju turklāt netiekot ievērota TAG uzbūves “lietderīgā ietekme” un likumā noteikto pārsūdzības procedūru, kas izveidotas, lai apstrīdētu korekcijas koeficientu, kas ietekmē atalgojumu, lex specialis raksturs;

3)

Ar trešo pamatu tiek apgalvots, ka Civildienesta tiesa, izskatot pamatu, ar kuru tiek apgalvots, ka ir pieļauta acīmredzama kļūda vērtējumā, ir pieļāvusi kļūdu tiesību piemērošanā:

nospriežot, ka atšķirība starp dzīves dārdzību Briselē un Varēzē, no vienas puses, un korekcijas koeficienta samazinājums attiecībā uz Varēzi, kas paredzēts ar Regulas Nr. 1239/2010 noteikumiem, no otras puses, neesot pietiekams pamats, lai secinātu, ka ir pieļauta acīmredzama kļūda vērtējumā, un

pieprasot, lai prasītāji sniedz tikpat skaidru un precīzu informāciju, kā to, kas ir pieejama tikai Komisijai, kaut gan saskaņā ar judikatūru nav nepieciešams nodrošināt “norāžu” kopumu, kas būtu pietiekams pierādījums, lai mainītu pierādīšanas pienākuma subjektu un apstrīdētā koeficienta likumības prezumpciju.


(1)  Padomes 2010. gada 20. decembra Regula (ES) Nr. 1239/2010, ar ko no 2010. gada 1. jūlija koriģē Eiropas Savienības ierēdņu un pārējo darbinieku atalgojumu un pensijas, kā arī korekcijas koeficientus, kurus piemēro šim atalgojumam un pensijām (OV L 338, 1. lpp.)


Top