EUR-Lex Access to European Union law

Back to EUR-Lex homepage

This document is an excerpt from the EUR-Lex website

Document C:2008:115:TOC

Eiropas Savienības Oficiālais Vēstnesis, C 115, 2008. gada 09. maijs


Display all documents published in this Official Journal
 

ISSN 1725-5201

Eiropas Savienības

Oficiālais Vēstnesis

C 115

European flag  

Izdevums latviešu valodā

Informācija un paziņojumi

51. sējums
2008. gada 9. maijs


Paziņojums Nr.

Saturs

Lappuse

 

2008/C 115/01

Līguma par Eiropas Savienību un Līguma par Eiropas Savienības darbību konsolidētās versijas

1

Līguma par Eiropas Savienību konsolidētā versija

13

Līguma par Eiropas Savienības darbību konsolidētā versija

47

Protokoli

201

Pielikumi

329

Deklarācijas, kas pievienotas Lisabonas Līgumu, kas parakstīts 2007. gada 13. decembrī, pieņēmušās Starpvaldību konferences Nobeiguma aktam

335

Atbilstības tabula

361


LASĪTĀJU IEVĒRĪBAI

Šis izdevums satur Līguma par Eiropas Savienību un Līguma par Eiropas Savienības darbību, kā arī minēto līgumu protokolu un pielikumu konsolidētās versijas, ietverot grozījumus, kas izdarīti ar Lisabonā, 2007. gada 13. decembrī parakstīto Lisabonas Līgumu. Šajā izdevumā ietvertas arī deklarācijas, kas pievienotas Lisabonas Līgumu pieņēmušās Starpvaldību konferences Nobeiguma aktam.

Dalībvalstis joprojām turpina Lisabonas Līguma ratificēšanu atbilstīgi savām attiecīgajām konstitucionālajām prasībām. Kā noteikts minētā līguma 6. pantā, tas stājas spēkā 2009. gada 1. janvārī ar noteikumu, ka pirms minētās dienas ir deponēti visi ratifikācijas instrumenti, vai nākamā mēneša pirmajā dienā pēc tam, kad ir deponēts pēdējais ratifikācijas instruments.

Šis izdevums ir provizorisks. Pirms stājas spēkā Lisabonas Līgums, teksta atsevišķās valodu versijās vēl varētu tikt veikti labojumi, lai novērstu iespējamās kļūdas, kas varētu būt konstatētas Lisabonas Līgumā vai pastāvošajos līgumos.

Šā izdevuma mērķis ir atvieglot darbu ar minētajiem dokumentiem, un Eiropas Savienības iestādes nav atbildīgas par tā saturu.

LV

 

Top