Choose the experimental features you want to try

This document is an excerpt from the EUR-Lex website

Document C2020/427A/01

Paziņojums par vakanci – Priekšsēdētājs(-a) – Ats. 202029TAAD15

OV C 427A, 10.12.2020, p. 1–7 (BG, ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, HR, IT, LV, LT, HU, MT, NL, PL, PT, RO, SK, SL, FI, SV)

10.12.2020   

LV

Eiropas Savienības Oficiālais Vēstnesis

CA 427/1


Paziņojums par vakanci (1)

Priekšsēdētājs(-a)

Ats. 202029TAAD15

(2020/C 427 A/01)

(“EAAPI”) ir neatkarīga Eiropas Savienības iestāde, kas izveidota 2011. gada 1. janvārī ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) Nr. 1094/2010 (2).

EAAPI ir galvenā apdrošināšanas un aroda pensiju jomas iestāde ES. Mūsu pamatuzdevums cita starpā ir veicināt apdrošināšanas un aroda pensiju nozaru stabilu, efektīvu un atbilstīgu regulēšanas un uzraudzības līmeni Eiropā un veicināt patērētājiem paredzēto finanšu produktu un pakalpojumu tirgus pārredzamību, vienkāršumu un taisnīgumu visā iekšējā tirgū ES pilsoņu labā. Savā darbībā mēs palīdzam aizsargāt apdrošinājuma ņēmējus, pensiju shēmu dalībniekus, klientus un patērētājus, un citus apdrošināšanas saņēmējus. Mums ir arī būtiska nozīme finanšu sistēmas stabilitātes un finanšu tirgu un produktu pārredzamības atbalstīšanā, un mēs palīdzam stiprināt koordināciju starp finanšu uzraudzības iestādēm starptautiskā līmenī.

EAAPI ir daļa no Eiropas finanšu uzraudzības sistēmas (EFUS), kas ietver Eiropas Banku iestādi (EBI), Eiropas Vērtspapīru un tirgu iestādi (ESMA) un Eiropas Sistēmisko risku kolēģiju (ESRK).

Plašāka informācija par EAAPI ir pieejama EAAPI tīmekļa vietnē: https://www.eiopa.europa.eu/.

Darbam tās birojā Frankfurtē pie Mainas (Vācija) EAAPI aicina iesniegt pieteikumus turpmāk norādītajam amatam.

Priekšsēdētājs(-a)

KO MĒS PIEDĀVĀJAM

Eiropas Apdrošināšanas un aroda pensiju iestādes (EAAPI) priekšsēdētāja amata vieta. Priekšsēdētājs ir pilnas slodzes neatkarīgs speciālists, EAAPI darbinieks, kura darba vieta atrodas Frankfurtē pie Mainas (Vācijā). Viņš(-a) ir pakļauts(-a) EAAPI Uzraudzības padomei un regulāri ziņo Uzraudzības padomei par EAAPI darbības attīstību.

Priekšsēdētāja(-as) pilnvaru termiņš ir pieci gadi, un to var pagarināt vienu reizi.

AMATA APRAKSTS

Galvenie pienākumi

Priekšsēdētāja (-s) konkrētie pienākumi ir atbildēt par Regulā (ES) Nr. 1094/2010 noteiktajiem uzdevumiem un jo īpaši par:

rīcību kā EAAPI vadītājam un pārstāvim,

EAAPI Uzraudzības padomes un valdes sanāksmju vadīšanu,

EAAPI mērķu izpildes nodrošināšanu,

konkrētu EAAPI Uzraudzības padomes skaidri definētu uzdevumu un lēmumu izpildi,

piedalīšanos uzklausīšanā Eiropas Parlamentā par EAAPI darbības rezultātiem, ziņojuma sniegšanu Eiropas Parlamentā un atbildēšanu uz tā uzdotajiem jautājumiem.

PRASĪBAS

1.   Atbilstības kritēriji

Kandidātus uzskatīs par atbilstīgiem priekšatlasei, pamatojoties uz turpmāk norādītajiem formālajiem atbilstības kritērijiem (kas jāizpilda līdz pieteikumu iesniegšanas termiņam).

1.1.   Vispārīgi

Eiropas Savienības dalībvalsts valstspiederība (3),

jābūt tiesīgam pilnībā izmantot visas pilsoņa tiesības (4),

jābūt izpildītām visām tiesību aktos par militāro dienestu noteiktajām saistībām,

jābūt padziļinātām vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas zināšanām (5) un apmierinošām otras Eiropas Savienības valodas zināšanām,

jābūt fiziski spējīgam(-ai) pildīt ar amatu saistītos pienākumus (6).

1.2.   Konkrēti

1.2.1.   Kvalifikācija

a)

Izglītības līmenis, kas atbilst ar diplomu apliecinātai pabeigtai augstākajai izglītībai (7), ja parastais augstākās izglītības ieguves ilgums ir četri gadi vai vairāk, vai

b)

izglītības līmenis, kas atbilst ar diplomu apliecinātai pabeigtai augstākajai izglītībai6, un atbilstoša vismaz viena gada profesionālā pieredze, ja parastais augstākās izglītības ieguves ilgums ir vismaz trīs gadi (šo viena gada profesionālo pieredzi nevar iekļaut turpmāk prasītajā pēcdiploma profesionālajā pieredzē).

1.2.2.   Profesionālā pieredze

Lai kvalificētos amatam, kandidātam ir jābūt vismaz 15 gadu pierādītai profesionālajai pieredzei (8) pēc pabeigtas izglītības, kā minēts 1.2.1. punktā; vismaz pieciem gadiem no šīs pieredzes ir jābūt gūtiem augstā līmenī EAPPI darbības jomās.

1.2.3.   Valodu zināšanas

Tā kā angļu valoda ir EAAPI darba valoda (9), darba nolūkos ir jābūt izcilām angļu valodas rakstiskajām un mutvārdu zināšanām (10).

1.2.4.   Vecuma ierobežojums

Lai kvalificētos amatam, kandidātam ir jāspēj izpildīt pilnu piecu gadu pilnvaru termiņu pirms pensijas vecuma sasniegšanas. Eiropas Savienības pagaidu darbinieku pensionēšanās vecums ir noteikts kā tā mēneša beigas, kurā persona sasniedz 66 gadu vecumu.

2.   Atlases kritēriji

Papildus iepriekš minētajam tiks piemēroti šādi atlases kritēriji:

jābūt padziļinātām zināšanām nozarēs, kas ir būtiskas EAAPI darbībai, un pierādītai pieredzei šajās jomās,

jābūt pierādītai pieredzei finanšu noteikumu un/vai uzraudzības jomās valsts, Eiropas vai starptautiskā līmenī attiecībā uz EAAPI darbību,

jābūt padziļinātai izpratnei par ES iestādēm un ES lēmumu pieņemšanas procesu, Eiropas un starptautiskajām darbībām, kas ir būtiskas EAAPI darbībai,

jābūt izcilām zināšanām par Eiropas politisko un tiesisko vidi un pierādītai sarunu pieredzei Eiropas un starptautiskā līmenī,

jābūt pieredzei organizācijas vadīšanā ar būtiskiem uzdevumiem un mērķiem un attiecīgās organizācijas virzīšanā uz tās mērķu sasniegšanu.

Pieteikumus novērtē, pamatojoties uz 1. un 2. daļā izklāstītajiem atbilstības un atlases kritērijiem.

Attiecībā uz šo amatu ir sagaidāms, ka kandidātiem būs šādas kompetences, ko novērtēs interviju laikā:

pierādīta spēja pieņemt lēmumus stratēģiskā un politiskā līmenī,

izcilas sadarbības spējas, komunikācijas un attiecību veidošanas prasmes, tostarp spēja strādāt un veikt pārrunas ar augsta līmeņa likumdošanas un valdības pārstāvjiem, kā arī ieinteresētajām personām un finanšu nozares pārstāvjiem gan ES, gan ārpus tās,

izteikta atbildības izjūta, spēja izrādīt iniciatīvu un motivēt sevi.

VIENLĪDZĪGAS IESPĒJAS

EAAPI kā Eiropas Savienības iestāde piemēro vienlīdzīgu iespēju politiku un gādā par to, lai savās darbā pieņemšanas procedūrās nepieļautu nekāda veida diskrimināciju.

ATLASES PROCEDŪRA

Atlases procedūra ietvers turpmāk norādītos elementus.

1.

Šim priekšatlases procesam tiks izveidota priekšatlases komiteja. Visi atbilstošie kandidāti, kuri tiks uzaicināti uz priekšatlases intervijām, uzaicinājumā uz priekšatlases interviju tiks informēti par priekšatlases komitejas sastāvu.

2.

Priekšatlases komiteja analizēs kandidātu pieteikuma dokumentus (dzīves aprakstu un motivācijas vēstuli) attiecībā uz atbilstību un atlases kritērijiem un sagatavos sarakstu, kurā tiks iekļauti līdz desmit kandidātiem, pamatojoties uz viņu nopelniem un iepriekš minētajiem kritērijiem. Šajā sarakstā iekļautos kandidātus priekšatlases komisija uzaicinās uz priekšatlases intervijām.

3.

Pēc priekšatlases intervijām priekšatlases komiteja EAAPI Uzraudzības padomei iesniegs sarakstu ar līdz sešiem vispiemērotākajiem kandidātiem un novērtējuma ziņojumu.

4.

Līdz sešiem kandidātiem, kuri būs iekļauti sarakstā, tiks uzaicināti sniegt prezentāciju par iepriekš noteiktu tēmu, un EAAPI Uzraudzības padome viņus intervēs. Prezentācijas un intervijas notiks vienā un tajā pašā dienā. Prezentācijas tēma tiks paziņota uzaicinājumā sniegt prezentāciju un ierasties uz interviju EAAP Uzraudzības padomē.

5.

Eiropadome pēc Eiropas Parlamenta apstiprinājuma pieņems lēmumu par priekšsēdētāja iecelšanu amatā.

6.

Kandidātiem var lūgt piedalīties intervijās un/vai testos papildus iepriekš minētajiem.

7.

Šis uzaicinājums iesniegt pieteikumus ir pamats saraksta izveidei. Iekļaušana sarakstā negarantē iecelšanu amatā. Kandidātiem jāņem vērā, ka saraksts var tikt publiskots, kad Uzraudzības padome būs to pieņēmusi.

8.

Saskaņā ar Civildienesta noteikumu 11. un 11.a pantu un Eiropas Savienības pārējo darbinieku nodarbināšanas kārtības (CEOS) 11. pantu sekmīgajiem kandidātiem, kuri iekļaujami sarakstā, pirms intervijas Uzraudzības padomē lūgs iesniegt interešu konflikta neesības deklarāciju. Konkrētāk, sākotnēji sarakstā iekļautajiem kandidātiem būs jāparaksta saistību deklarācija par to, ka viņi apņemas strādāt sabiedrības labā, ievērojot neatkarības principu, un deklarācija par interesēm, ko varētu uzskatīt par tādām, kuras mazina viņu neatkarību, un ko pārbaudīs saskaņā ar EAAPI Ētikas satvaru. Katram kandidātam deklarācijā, ko viņš(-a) iesniegs kopā ar savu pieteikumu, būs jāapstiprina vēlme ievērot atbilstību prasībām gadījumā, ja viņš(-a) būs sekmīgais kandidāts.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka priekšatlases komitejas darbs un apsvērumi ir konfidenciāli un ka jebkura saziņa ar tās locekļiem ir stingri aizliegta. Jebkāda kandidātu vai trešo personu sazināšanās ar priekšatlases komitejas locekļiem, lai viņus ietekmētu saistībā ar atlasi, ir pamats izslēgšanai no atlases procedūras.

IECELŠANA AMATĀ UN NODARBINĀŠANAS KĀRTĪBA

1.   Līguma veids, ilgums un sākuma datums

Sekmīgais kandidāts tiks iecelts amatā kā pagaidu darbinieks (CEOS 2. panta a) punkts) (11) ar darba līgumu uz piecu gadu termiņu ar deviņu mēnešu pārbaudes laiku un iespēju pagarināt līgumu, kā paredzēts Regulā (ES) Nr. 1094/2010.

Priekšsēdētāja (-s) amata pilnvaru termiņš ir pieci gadi, un Padome pēc Uzraudzības padomes priekšlikuma un ar Komisijas palīdzību, kā arī ņemot vērā Uzraudzības padomes novērtējumu, to var pagarināt vienu reizi.

Plānotais sākuma datums ir 2021. gada 1. maijs.

2.   Funkciju grupa un pakāpe

Sekmīgo kandidātu pieņems darbā kā pagaidu darbinieku saskaņā ar CEOS 2. panta a) punktu AD 15 pakāpē. Lēstā mēneša pamatalga ir no 17 493 EUR.

Plašāka informācija par visu atalgojuma kopumu ir sniegta Civildienesta noteikumu 62.–70. pantā un VII pielikumā. Lai uzzinātu vairāk informācijas, lūdzu, skatīt darba piedāvājumu lapu EAAPI tīmekļa vietnē: http://www.eiopa.europa.eu/about/careers_en.

3.   Nodarbināšanas nosacījumu kopsavilkums

Algas netiek apliktas ar valsts nodokli. Tā vietā maksā Savienības nodokli ienākumu gūšanas vietā.

Piemēro korekcijas koeficientu, ko saskaņā ar Civildienesta noteikumu 64. pantu piemēro Eiropas Savienības ierēdņu un pārējo darbinieku atalgojumam Berlīnē, Vācijā.

Atkarībā no konkrētā ģimenes stāvokļa un izcelsmes vietas darbiniekiem var būt tiesības saņemt šādus pabalstus: ekspatriācijas pabalstu (16 % apmērā no pamatalgas), apgādnieka pabalstu, apgādājamā bērna pabalstu, izglītības pabalstu, iekārtošanās pabalstu un pārcelšanās izmaksu atmaksu, sākotnējo pagaidu dienas naudu un citus pabalstus.

Tiesības saņemt ikgadējo atvaļinājumu – divas dienas par katru kalendāro mēnesi un papildu dienas par vecumu un pakāpi, kā arī 2,5 papildu dienas atvaļinājumam mītnes zemē, ko piešķir darbiniekiem, kuriem ir tiesības uz ekspatriācijas pabalstu vai ārvalstnieka pabalstu.

ES pensiju shēma (pēc 10 nostrādātiem gadiem).

ES kopīgā veselības apdrošināšanas shēma, apdrošināšana pret nelaimes gadījumiem un arodslimībām, bezdarbnieka un invaliditātes pabalsts.

Ceļojuma apdrošināšana, dodoties komandējumos.

4.   Tiesības un pienākumi

Kandidāti tiek informēti, ka gadījumā, ja viņus ieceļ par EAAPI priekšsēdētāju, viņiem, strādājot EAAPI un pēc aiziešanas no darba EAAPI, jāievēro Civildienesta noteikumu II sadaļā paredzētie ētikas standarti, tostarp noteikumi par neatkarību, integritāti un interešu konflikta neesību.

Priekšsēdētājs(-a) pilda savus pienākumus un rīkojas vienīgi Savienības interesēs un neatkarīgi no jebkurām interesēm, ko var uzskatīt par tādām, kuras mazina viņa(-as) neatkarību.

Īpaša uzmanība tiek vērsta uz faktu, ka personai, kura būs strādājusi par EAAPI priekšsēdētāju, būs pienākums (12) prasīt atļauju EAAPI (divus gadus pēc aiziešanas no darba EAAPI) pirms jebkādu citu darba attiecību uzsākšanas. Ja attiecīgā darbība ir saistīta ar darbu, kas veikts pēdējos trīs dienesta gados, strādājot EAAPI, un ja EAAPI uzskata, ka tas var radīt konfliktu ar EAAPI leģitīmajām interesēm, EAAPI var sniegt apstiprinājumu, piemērojot jebkādus nosacījumus, ko tā uzskata par piemērotiem, vai aizliegt attiecīgo darbību līdz diviem gadiem pēc aiziešanas no darba EAAPI. Darbības, kas radītu EAAPI priekšsēdētājam interešu konflikta situāciju, netiks atļautas.

5.   Nodarbinātības vieta

Frankfurte pie Mainas, Vācija.

PIETEIKŠANĀS PROCESS

Datēti un parakstīti pieteikumi, tajos iekļaujot dzīves aprakstu un motivācijas vēstuli, jāiesniedz angļu valodā, tos nosūtot uz e-pasta adresi 202029TAAD15@eiopa.europa.eu līdz 2021. gada 18. janvārim plkst. 23.59 pēc Centrāleiropas laika.

EAAPI neņem vērā pieteikumus, kas saņemti pēc pieteikumu iesniegšanas termiņa. Kandidātiem iesaka negaidīt līdz pēdējai dienai, lai iesniegtu pieteikumus, jo interneta noslodze vai problēmas ar savienojumu varētu sarežģīt pieteikumu iesniegšanu. EAAPI neuzņemas atbildību par kavējumiem, ko izraisījuši šādi sarežģījumi.

Pieņem un izskata tikai pilnībā aizpildītus pieteikumus. Lai pieteikumus uzskatītu par pilnīgiem, kandidātiem pirms termiņa ir jānosūta visi dokumenti, kam jābūt datētiem un parakstītiem:

1)

dzīves apraksts, kurā skaidri norāda (cita starpā):

kvalifikācijas (lūdzu, norādiet precīzus akadēmisko kvalifikāciju iegūšanas datumus),

atbildības jomas, pieredzi un prasmes, kas gūtas iepriekšējos amatos (lūdzu, norādiet precīzus darba pieredzes gūšanas datumus),

valsts pilsonību,

valodu prasmes; un

2)

motivācijas vēstule uz ne vairāk kā vienas lapas, kurā paskaidrots, kāpēc kandidātu interesē šis amats un kādu pievienoto vērtību kandidāts radītu EAAPI gadījumā, ja viņš tiktu izraudzīts.

Šajā posmā, lūdzu, nesūtiet apliecinošos dokumentus (personas apliecības, pases, diplomu utt. kopijas). Apliecinošie dokumenti jāiesniedz vēlākā procedūras posmā pēc pieprasījuma.

Pirms pieteikuma iesniegšanas kandidātiem ir jānovērtē un jāpārbauda, vai viņi ir izpildījuši visas prasības, kas izklāstītas paziņojumā par vakanci, jo īpaši attiecībā uz kvalifikāciju un attiecīgo profesionālo pieredzi. Tām jābūt izpildītām pirms pieteikumu iesniegšanas termiņa.

Profesionālo pieredzi, kas norādīta dzīves aprakstā, ņem vērā tikai no laika, kad kandidāts ir ieguvis amatam nepieciešamo sertifikātu vai diplomu, un tikai tad, ja tā ir apmaksāta (ietverot studiju stipendijas vai stažēšanās stipendijas). Doktora grādu var uzskatīt par profesionālo pieredzi, ja kandidāti doktorantūras studiju laikā saņēmuši studiju stipendiju vai algu. Maksimālais vērā ņemamais laiks doktora grādam ir trīs gadi, ja doktorantūras studijas ir veiksmīgi pabeigtas līdz atlases procedūras pieteikumu iesniegšanas beigu datumam.

Dzīves aprakstā jānorāda visu iepriekšējo amatu sākuma un beigu datums, kā arī tas, vai tas bija pilna laika vai pusslodzes darbs. Kandidātiem, kuri ir ārštata darbinieki vai pašnodarbinātas personas, ir jāiesniedz kopija no ieraksta attiecīgajā komercreģistrā vai jebkurš oficiāls dokuments (piemēram, nodokļu deklarācija), kas skaidri parāda attiecīgās profesionālās pieredzes ilgumu. Pieteikuma veidlapā ir jānorāda informācija par jebkuru profesionālo pieredzi, apmācību, pētniecību vai studijām. Kandidātiem pēc pieprasījuma ir jāspēj uzrādīt apliecinošos dokumentus, kas skaidri parāda pieredzes ilgumu un veidu.

Dzīves aprakstā norādīto adresi uzskatīs par vietu, no kuras uz interviju uzaicinātie kandidāti ceļos.

Lai paātrinātu atlases procesu, visa saziņa ar kandidātiem par šo vakances paziņojumu notiks angļu valodā.

DATU AIZSARDZĪBA

EAAPI nodrošina kandidātu personas datu apstrādi saskaņā ar prasībām, kas noteiktas Regulā (ES) 2018/1725 (13). Tas jo īpaši attiecas uz šādu datu konfidencialitāti un drošību.

PĀRSŪDZĪBAS PROCEDŪRA

Kandidāti, kuri uzskata, ka ar jebkuru lēmumu, kas saistīts ar atlases procedūru, ir aizskartas viņu intereses, var rīkoties saskaņā ar turpmāk norādīto.

1.   Lūgums pārskatīt priekšatlases komitejas pieņemtos lēmumus

Desmit kalendāro dienu laikā no tās vēstules datuma, ar kuru kandidātam paziņots par priekšatlases komitejas pieņemto lēmumu, viņš varēs iesniegt rakstisku lūgumu šāda lēmuma pārskatīšanai, izklāstot lūguma pamatojumu un nosūtot to uz šādu e-pasta adresi: 202029TAAD15@eiopa.europa.eu.

2.   Pārsūdzības

a)

Kandidāts atbilstīgi Civildienesta noteikumu 90. panta 2. punktam paredzētajā termiņā (trīs mēnešu laikā) var iesniegt sūdzību, sūtot to uz šādu adresi:

Head of Human Resources Unit

EIOPA

Selection procedure: Ats. 202029TAAD15

Westhafenplatz 1

60327 Frankfurt am Main

Germany

b)

Kandidāts var iesniegt pārsūdzību Vispārējai tiesai, pamatojoties uz Līguma par Eiropas Savienības darbību 270. pantu un Civildienesta noteikumu 91. pantu.

Sīkāk par pārsūdzības iesniegšanas kārtību var uzzināt Vispārējās tiesas tīmekļa vietnē: http://curia.europa.eu/.

3.   Sūdzības iesniegšana Eiropas Ombudam

Ir iespējams arī iesniegt sūdzību Eiropas Ombudam saskaņā ar Līguma par Eiropas Savienības darbību 228. panta 1. punktu un saskaņā ar nosacījumiem, kas paredzēti Eiropas Parlamenta Lēmumā 94/262/EOTK, EK, Euratom (14).

Sīkāk par pārsūdzības iesniegšanas kārtību var uzzināt Eiropas Ombuda tīmekļa vietnē: http://www.ombudsman.europa.eu/.

Vēršam jūsu uzmanību uz to, ka sūdzību iesniegšana Eiropas Ombudam nepārtrauc Civildienesta noteikumu 90. panta 2. punktā un 91. pantā noteikto termiņu, lai iesniegtu sūdzību vai apelācijas sūdzību Vispārējā tiesā. Turklāt atbilstīgi 2. panta 4. punktam vispārīgajos nosacījumos, ar ko reglamentē Eiropas Ombuda pienākumu izpildi, pirms sūdzības iesniegšanas Eiropas Ombudam ir attiecīgi administratīvā veidā jāvēršas attiecīgajās iestādēs un struktūrās.


(1)  Šis paziņojums par vakanci ir pieejams Eiropas Savienības oficiālajās valodās. Neatbilstību gadījumā oriģinālvaloda ir angļu valoda un noteicošā ir angļu valodas versija; citu valodu versijas ir tulkojumi tikai informācijas nolūkos.

(2)  Eiropas Parlamenta un Padomes Regula (ES) Nr. 1094/2010 (2010. gada 24. novembris), ar ko izveido Eiropas Uzraudzības iestādi (Eiropas Apdrošināšanas un aroda pensiju iestādi), groza Lēmumu Nr. 716/2009/EK un atceļ Komisijas Lēmumu 2009/79/EK (OV L 331, 15.12.2010., 48. lpp.).

(3)  Kandidātiem jāatbilst prasībām, kas izklāstītas Eiropas Savienības Pārējo darbinieku nodarbināšanas kārtības (CEOS) 12. pantā, ietverot to, ka viņiem jābūt kādas Eiropas Savienības dalībvalsts valstspiederīgajiem.

(4)  Pirms pieņemšanas darbā sekmīgajam kandidātam ir jāiesniedz policijas izziņa par nesodāmību.

(5)  Eiropas Savienības oficiālās valodas ir šādas: angļu, bulgāru, čehu, dāņu, franču, grieķu, horvātu, igauņu, īru, itāļu, latviešu, lietuviešu, maltiešu, nīderlandiešu, poļu, portugāļu, rumāņu, slovāku, slovēņu, somu, spāņu, ungāru, vācu un zviedru valoda.

(6)  Pirms iecelšanas amatā sekmīgā kandidāta veselības stāvokli pārbauda kādā no Eiropas Savienības medicīnas centriem, lai apstiprinātu kandidāta atbilstību Eiropas Savienības pārējo darbinieku nodarbināšanas kārtības (CEOS) 12. panta 2. punkta d) apakšpunkta prasībām.

(7)  Vērā ņem tikai kvalifikācijas, ko piešķīrušas ES dalībvalsts iestādes vai Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) iestādes vai ko attiecīgās iestādes atzinušas par līdzvērtīgām. Ja galvenās studijas notikušas ārpus Eiropas Savienības, kandidāta kvalifikācijai jābūt tādai, ko atzinusi struktūra, kuru šim nolūkam iecēlusi viena no Eiropas Savienības dalībvalstīm (piemēram, valsts izglītības ministrija), un līdz pieteikuma iesniegšanas beigu datumam ir jāiesniedz dokuments, kas to apstiprina.

(8)  Lai uzzinātu plašāku informāciju par profesionālās pieredzes aprēķināšanu, lūdzam skatīt informāciju par pieteikšanās procesu šā vakances paziņojuma beigās.

(9)  Valdes lēmums (EIOPA-11/003) par iekšējo valodu lietojumu.

(10)  Valodas zināšanām ir jābūt vismaz B2 līmenī. B2 līmeņa novērtējumu veic atbilstīgi Eiropas vienotajai valodu prasmes līmeņa noteikšanas sistēma (CEFR) (http://europass.cedefop.europa.eu/sites/default/files/cefr-en.pdf).

(11)  Skatīt 3. zemsvītras piezīmi.

(12)  Sk. jo īpaši ceturto sadaļu Komisijas 2018. gada 29. jūnija Lēmumā C(2018) 4048 final par ārējām darbībām un uzdevumiem un par profesionālo darbību pēc aiziešanas no civildienesta, kas pieņemta ar valdes lēmumu (EIOPA-MB-18/119) par ārējām darbībām un uzdevumiem un par profesionālo darbību pēc aiziešanas no civildienesta.

(13)  Eiropas Parlamenta un Padomes Regula (ES) 2018/1725 (2018. gada 23. oktobris) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi Savienības iestādēs, struktūrās, birojos un aģentūrās un par šādu datu brīvu apriti, un ar ko atceļ Regulu (EK) Nr. 45/2001 un Lēmumu Nr. 1247/2002/EK (OV L 295, 21.11.2018., 39. lpp.).

(14)  Eiropas Parlamenta lēmums (1994. gada 9. marts) par noteikumiem un vispārējiem nosacījumiem, kas reglamentē ombuda pienākumu izpildi (OV L 113, 4.5.1994., 15. lpp.).


Top