Accept Refuse

EUR-Lex Access to European Union law

Back to EUR-Lex homepage

This document is an excerpt from the EUR-Lex website

Document C2012/147/04

Uzaicinājums iesniegt priekšlikumus 2012. gadam – Finanšu instruments civilās aizsardzības jomā – simulācijas darbības saistībā ar Civilās aizsardzības mehānismu

OJ C 147, 25.5.2012, p. 18–18 (BG, ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, IT, LV, LT, HU, MT, NL, PL, PT, RO, SK, SL, FI, SV)

25.5.2012   

LV

Eiropas Savienības Oficiālais Vēstnesis

C 147/18


Uzaicinājums iesniegt priekšlikumus 2012. gadam – Finanšu instruments civilās aizsardzības jomā – simulācijas darbības saistībā ar Civilās aizsardzības mehānismu

2012/C 147/04

1.

Eiropas Komisijas Humānās palīdzības un civilās aizsardzības ģenerāldirektorāts izsludina uzaicinājumu iesniegt priekšlikumus, lai noteiktu priekšlikumus par simulācijas darbībām, kas būtu tiesīgas pretendēt uz finansiālu atbalstu saskaņā ar 2007. gada 5. martā pieņemto Padomes Lēmumu 2007/162/EK, Euratom (1), ar ko izveido civilās aizsardzības finanšu instrumentu, un 2007. gada 8. novembrī pieņemto Padomes Lēmumu 2007/779/EK, Euratom (2), ar ko izveido Kopienas Civilās aizsardzības mehānismu (pārstrādāta versija). Šis finansiālais atbalsts tiks izmaksāts kā dotācijas.

2.

Attiecīgās jomas, priekšlikumu raksturs un saturs, kā arī finansēšanas nosacījumi ir izklāstīti attiecīgajā rokasgrāmatā par dotāciju pieteikumiem, kurā ietvertas arī sīkas norādes par to, kur un kad jāiesniedz priekšlikums. Rokasgrāmatu par dotāciju pieteikumiem, kā arī attiecīgās dotāciju pieteikuma veidlapas var lejupielādēt no Europa portāla tīmekļa vietnes:

http://ec.europa.eu/echo/funding/opportunities/proposals_en.htm

3.

Priekšlikumi jānosūta Komisijai uz rokasgrāmatā par dotāciju pieteikumiem norādīto adresi līdz 2012. gada 16. jūlijam. Priekšlikumi jānosūta pa pastu vai ar privātu kurjeru ne vēlāk kā 2012. gada 16. jūlijā (par pierādījumu uzskatīs nosūtīšanas datumu, pasta zīmogu vai kvīts datumu). Tos var arī iesniegt personiski rokasgrāmatā par dotāciju pieteikumiem norādītajā adresē ne vēlāk kā 2012. gada 16. jūlijā plkst. 17.00 (par pierādījumu uzskatīs atbildīgās amatpersonas datētu un parakstītu saņemšanas apstiprinājumu).

Pa faksu vai elektronisko pastu iesniegtus priekšlikumus, nepilnīgus pieteikumus vai pa daļām sūtītus pieteikumus nepieņems.

4.

Piešķiršanas kārtība ir šāda:

priekšlikuma saņemšana, reģistrēšana Komisijā un saņemšanas apstiprinājuma nosūtīšana,

priekšlikumu vērtēšana Komisijā,

lēmuma formulēšana un rezultātu paziņošana priekšlikumu iesniedzējiem.

Atbalsta saņēmējus izraudzīsies, pamatojoties uz kritērijiem, kas izklāstīti rokasgrāmatā par dotāciju pieteikumiem, nepārsniedzot pieejamo budžetu.

Ja Komisija priekšlikumu apstiprina, tad Komisija un priekšlikuma iesniedzējs noslēdz dotāciju līgumu.

Minētā procedūra ir pilnīgi konfidenciāla.


Top