EUR-Lex Access to European Union law

Back to EUR-Lex homepage

This document is an excerpt from the EUR-Lex website

Document 22018P1207(04)

Trešdienas, 2018. gada 20. jūnija, sēdes protokols

OJ C 443, 7.12.2018, p. 9–20 (BG, ES, CS, DA, DE, ET, EL, EN, FR, HR, IT, LV, LT, HU, MT, NL, PL, PT, RO, SK, SL, FI, SV)

7.12.2018   

LV

Eiropas Savienības Oficiālais Vēstnesis

C 443/9


TREŠDIENAS, 2018. GADA 20. JŪNIJA, SĒDES PROTOKOLS

(2018/C 443/04)

KOPSAVILKUMS

1.

Semināra kopsavilkuma ziņojums 9

2.

Ekonomisko un sociālo partneru ziņojums 9

3.

Ziņojums par Jaunatnes konferenci 10

4.

Carl B. Greenidge, Gajānas viceprezidenta un ārlietu ministra paziņojums 10

5.

Bulgārijas premjerministra vietnieces tiesu sistēmas reformas jautājumos un ārlietu ministres, ES Padomes priekšsēdētājas Ekaterina Zaharieva paziņojums 10

6.

Jautājumi Padomei 10

7.

Debates ar Padomi – brīvais mikrofons 11

8.

Ziņojums par 15. reģionālo sanāksmi, kas notika Nairobi, Kenijā (Austrumāfrikas reģions) 2018. gada 11.–13. aprīlī – līdzpriekšsēdētāju ziņojums 11

9.

Protokolu apstiprināšana sanāksmēm, kas notika pirmdien, 2018. gada 18. jūnijā, pēcpusdienā, un otrdien, 2018. gada 19. jūnijā, no rīta un pēcpusdienā 11

10.

Balsojums par rezolūciju priekšlikumiem, kas iekļauti trīs pastāvīgo komiteju ziņojumos 12

11.

Balsojums par steidzamiem rezolūciju priekšlikumiem 13

12.

Dažādi jautājumi 13

13.

Apvienotās parlamentārās asamblejas 36. sesijas norises laiks un vieta 13

I PIELIKUMS

APVIENOTĀS PARLAMENTĀRĀS ASAMBLEJAS LOCEKĻU SARAKSTS ALFABĒTA KĀRTĪBĀ 14

II PIELIKUMS

APMEKLĒJUMA REĢISTRS SESIJAI, KAS NORISINĀJĀS BRISELĒ (BEĻĢIJĀ), 2018. GADA 18.–10. JŪNIJĀ 18

TREŠDIENAS PRIEKŠPUSDIENAS, 2018. GADA 20. JŪNIJA SĒDES PROTOKOLS

(Sēdi atklāja plkst. 9.08)

SĒDI VADĪJA: Joseph OWONA KONO

Līdzpriekšsēdētāja p.i.

1.   Semināra kopsavilkuma ziņojums

Clifford Andre (Seišelas) sniedza kopsavilkumu par semināru “Biotehnoloģiskā pētniecība ilgtspējīgai lauksaimniecībai, īpašu uzmanību pievēršot jaunattīstības valstīm”. Svētdien, 17. jūnijā, dalībnieki apmeklēja Vlaams Instituut voor Biotechnologie (VIB) Ģentē (Beļģija), kura darbības centrā ir dzīvības molekulārās bāzes pētījumi, bet kurš veic īpašu biotehnoloģisko izpēti, koncentrējoties uz jaunattīstības valstīm. Dalībnieki noklausījās trīs prezentācijas un pēc tam apmeklēja laboratorijas.

Uzstājās: Catherine Bearder, Halifa Sallah (Gambija).

2.   Ekonomisko un sociālo partneru ziņojums

Eiropas Ekonomikas un sociālo jautājumu komitejas ĀKK Koordinācijas komitejas locekles Brenda King uzstāšanās

ĀKK paveiktā darba kontroles komitejas locekle, ĀKK un ES Ekonomikas un sociālo lietu komitejas pārstāve (aizstāj ES un ĀKK paveiktā darba pārraudzības komitejas priekšsēdētāju Jaroslaw Mulewicz) Brenda King sniedza pārskatu par EESLK nesenajām darbībām, kopš dalības pēdējā APA sanāksmē un komitejas turpmāk veicamajiem darbiem.

Uzstājās: Michel Kamano (Gvineja), Halifa Sallah (Gambjia), Agnima Alain-Michel Lobognon (Kotdivuāra).

3.   Ziņojums par Jaunatnes konferenci

Ar līdzpriekšsēdētāju piekrišanu no jaunatnes konferences dalībniekiem izvēlētam loceklim tika dota iespēja iepazīstināt ar konferences secinājumiem, kuros galvenā uzmanība bija pievērsta vajadzībai veicināt un atbalstīt starpkultūru dialogu un visu veidu integrāciju. Tālāk debatēs ar lielu entuziasmu tika apspriesta jauniešu loma un izvirzīti vairāki priekšlikumi par jauniešu līdzdalību Asamblejas darbā. Louis Michel ierosināja izveidot ĀKK un ES jaunatnes asambleju, kas būtu jāorganizē kopā ar katru Apvienotās parlamentārās asamblejas sanāksmi. Līdzīgi citi dalībnieki ierosināja izveidot jaunatnes forumu, lai sniegtu un saņemtu informāciju no APA, kas balstītos uz jau esošiem modeļiem.

Uzstājās: Nafie Ali Nafie Ahmed (Sudāna), Halifa Sallah (Gambija), Cheryl Sandra V. Husbands (Barbadosa), Louis Michel, Ben Abdallah Banda (Gana), Sir Louis Straker (Sentvinsenta un Grenadīnas), Mathew Sahr Nyuma (Sjerraleone), Dexter Nduna (Zimbabve), Nafie Ali Nafie Ahmed (Sudāna), Margaret Kamar (Kenija), Jacob Oulanyah (Uganda), Adjedoue Weidou (Čada), Heather Mwiza Sibungo (Namībija), Waven William (Seišelas), Liuga Faumuina (Samoa), Agnima Alain-Michel Lobognon (Kotdivuāra), Michèle Rivasi.

4.   Carl B. Greenidge, Gajānas viceprezidenta un ārlietu ministra paziņojums

Gajānas viceprezidents un ārlietu ministrs (ĀKK Ministru padomes priekšsēdētāja vārdā) Carl. B. Greenidge aprakstīja ĀKK un ES APA nozīmi, jo tas ir forums dialogam par attīstību, viņš uzsvēra, ka tas ir vienīgais šāda veida strukturēts forums, kas aptver četrus pasaules reģionus. 79 ĀKK valstīm un 28 dalībvalstīm ir iespēja spēlēt izšķirošu lomu, veidojot globālo pārvaldību un lēmumu pieņemšanu starptautiskos forumos.

Viņš norādīja uz vajadzību pēc 2020. gada partnerībai nodrošināt jaunu sadarbības satvaru, kas būtu efektīvāks, stratēģiskāks, līdzsvarots un orientēts uz rezultātiem. Turklāt viņš paziņoja par ĀKK un Togo Ministru padomes 107. sesijas rezultātiem, kas notika Lomē, 2018. gada 30. maijā Togo, kurā ĀKK grupa pieņēma sarunu mandātu, lai noslēgtu Partnerattiecību nolīgumu pēc Kotonū nolīguma. Šis sarunu mandāts uzskatāms par spēcīgu ĀKK valstu valdību un tautu vienotības un solidaritātes izpausmi.

Viņš beidza uzstāšanos, paužot gandarījumu par Asamblejas izrādīto spēcīgo atbalstu ĀKK grupas vienotības saglabāšanai un uzsvēra, ka ir svarīgi, lai ĀKK puse un ES puse sarunās paustu vienotu savas puses nostāju un abas šīs puses būtu līdzvērtīgas sarunu locekles.

5.   Bulgārijas premjerministra vietnieces tiesu sistēmas reformas jautājumos un ārlietu ministres, ES Padomes priekšsēdētājas Ekaterina Zaharieva paziņojums

Bulgārijas premjerministra vietnieces tiesu sistēmas reformas jautājumos un ārlietu ministre, ES Padomes priekšsēdētāja Ekaterina Zaharieva aprakstīja Bulgārijas prezidentūras galvenās prioritātes, norādot jo īpaši uz ĀKK un ES attiecībām pēc tam, kad būs beidzies Kotonū nolīgums. Viņa uzsvēra, cik svarīgi ir izmantot impulsu ĀKK un ES, lai apvienotu spēkus un lai virzītu kopīgu un globālu daudzpusēju programmu. Viņa atzinīgi novērtēja ĀKK valstu grupas pieņemto sarunu mandātu un paziņoja, ka ES pieņems savu mandātu pirmdien.

Aicinot veidot pastiprinātu dialogu un sapratni starp ĀKK un ES, viņa piebilda, ka ir būtiski vēl vairāk pielāgot ĀKK un ES attiecības jaunajai situācijai un situācijai pasaulē. Lai tā būtu efektīvāka, viņa uzsvēra nepieciešamību padziļināt ĀKK un ES partnerattiecības reģionālā līmenī un atspoguļot un integrēt reģionālo dinamiku, kas vērojama Āfrikā, Karību jūras un Klusā okeāna reģionā. Nākamajā nolīgumā būtu jācenšas veicināt kopīgās un starpnozaru intereses dažādās galvenajās jomās.

Viņa norādīja, ka klimata politika ir svarīga sadarbības joma, un aicināja uz ĀKK un ES koordinētām darbībām un sadarbību, lai cīnītos pret atkārtotām cilvēka izraisītām un dabas katastrofām, kas apdraud jau tā trauslo valstu attīstību, un izveidotu izturētspēju pret tām. Turklāt viņa norādīja, ka parlamentārajai dimensijai ir izšķiroša nozīme demokrātiskā partnerībā, jo tā veicina labāku dialogu un sapratni starp tautām.

6.   Jautājumi Padomei

ĀKK Padomei tika uzdoti 2 jautājumi un ES Padomei tika uzdoti 7 jautājumi.

i)

Carl B. Greenidge atbildēja ĀKK Padomes vārdā atbildēja uz šādiem rakstiskiem jautājumiem, kuriem papildu jautājumu nebija:

Jautājumu Nr. 1, ko iesniedza Sabine Lösing, par lielāku Apvienotās parlamentārās asamblejas lomu apspriestajā jaunajā partnerībā.

Jautājumu Nr. 2, ko iesniedza Nathalie Griesbeck (aizstāj Thierry Cornillet) par nelegālo zveju Karību jūras reģionā.

ii)

Ekaterina Zaharieva ES Padomes vārdā atbildēja uz šādiem jautājumiem un papildu jautājumiem:

Jautājumu Nr. 3, ko uzdeva Jo Leinen (jautājuma sākumā viņu aizstāja Neena Gill), par situāciju Gabonā.

Jautājumu Nr. 4. ko uzdeva Neena Gill par to, ka Padomei nav nostājas jautājumā par drošības spēku veikto vardarbīgo apspiešanu Kongo Demokrātiskajā Republikā 2017. gada decembrī un 2018. gada janvārī.

Jautājumu Nr. 5, ko iesniedza Nathalie Griesbeck (aizstāj Thierry Cornillet) par nelegālo zveju Karību jūras reģionā.

Jautājumu Nr. 6, ko uzdeva Cathrine Bearder, par savvaļas dzīvnieku un augu nelikumīgu tirdzniecību un par ĀKK un ES attiecībām.

Jautājumu Nr. 7. ko uzdeva Thierry Cornillet, par nepieciešamību uzlabot saziņu par ES finansējumu un nodrošināt apmācību vietējām ieinteresētajām personām, lai iesniegtu pieteikumus projektu īstenošanai.

Jautājumu Nr. 8. ko iesniedza Laura Agea, par nākotnes ES programmām/politiku un ilgtspējīgas attīstības mērķiem.

Jautājumu Nr. 9, ko iesniedza Sabine Lösing (aizstāj Lidia Senra Rodriguez), par lielāku Apvienotās parlamentārās asamblejas lomu jaunajā partnerībā.

7.   Debates ar Padomi — brīvais mikrofons

Uzstājās: Michèle Rivasi, Lucie Milebou Aubsson ép Mboussou (Gabona), Halifa Sallah (Gambija), Michel Kamano (Gvineja), Jomo Mfanawemakhosi Dlamini (Esvatini Karaliste).

Deputāti pievērsās tādiem tematiem kā ES budžeta un EAF izsekojamība, lauksaimniecības nozare un plaša mēroga ražošana, politika ĀKK valstīs attiecībā uz pesticīdu un plastmasas izmantošanu; Kotonū partnerattiecību nolīgums un reģionālā integrācija, ieguves ūpniecība, digitālā ekonomika un pievienotās vērtības veidošanas ķēdes, nākamā DFS, konflikti pasaules tirdzniecībā un to ietekme uz ĀKK valstu ekonomiku.

Ekaterina Zaharieva ES Padomes vārdā atbildēja uz jautājumiem Nr. 1., 3. un 4.

Carl B. Greenidge ĀKK Padomes vārdā atbildēja uz jautājumiem Nr. 2. un 3.

Uzstājās: Clifford Andre (Seišelas), Liuga Faumuina (Samoa), Spès-Caritas Njebarikanuye (Burundi), Ben Abdallah Banda (Gana), Dexter Nduna (Zimbabve), Adjedoue Weidou (Čada), Louis Michel.

Deputāti pievērsās tādiem tematiem kā parlamenta deputāta loma sarunu pilnvarās, mazo salu valstis un nelegāla, nereģistrēta un neregulēta (NNN) zveja, globālā sasilšana, jūras līmenis, plastmasas atkritumi un zivju krājumi Klusā okeāna reģionā, ES sankciju atcelšanu Burundi, tehnoloģiju nodošanu ĀKK valstīm, infrastruktūras attīstība, ĀKK priekšlikumi veicināt ekonomikas izaugsmi un līdz minimumam samazināt migrāciju, kā arī EAF iekļaušana budžetā.

Carl B. Greenidge ĀKK Padomes vārdā atbildēja uz jautājumiem Nr. 1., 5. un 6.

Ekaterina Zaharieva ES Padomes vārdā atbildēja uz jautājumiem Nr. 1., 2., 3., 4. un 5.

8.   Ziņojums par 15. reģionālo sanāksmi, kas notika Nairobi, Kenijā (Austrumāfrikas reģions) 2018. gada 11.–13. aprīlī – līdzpriekšsēdētāju ziņojums

Līdzpriekšsēdētāja Michèle Rivasi sniedza mutisku ziņojumu par 15. reģionu sanāksmi (Austrumāfrikas reģions), uzsverot galvenās apspriestās tēmas un īpašu uzmanību pievēršot nepieciešamībai veicināt dziļāku reģionālo integrāciju, kas stiprinātu partnerattiecības ar privāto sektoru un pilsonisko sabiedrību, kā arī stiprināt tirdzniecības kontroles mehānismus, lai panāktu ilgtspējīgu sociālekonomisko un politisko attīstību. Viņa norādīja, ka vienīgais ilgtermiņa risinājums konflikta cēloņu novēršanai ir politiskais dialogs, sadarbības uzlabošana un arī starptautiskā palīdzība.

Attiecībā uz ĀKK un ES nolīgumu pēc Kotonū līguma beigām viņa uzsvēra, ka jābalstās uz Kotonū acquis un līgumā jāatspoguļo jaunā globālā realitāte, jo īpaši attiecībā uz reģionālajām īpatnībām; tikpat svarīgi ir arī informēt ĀKK valstu pilsonisko sabiedrību par sarunu gaitu.

9.   Protokolu apstiprināšana sanāksmēm, kas notika pirmdien, 2018. gada 18. jūnijā, pēcpusdienā, un otrdien, 2018. gada 19. jūnijā, no rīta un pēcpusdienā

Protokolu apstiprināja.

(Sēdi pārtrauca plkst. 12.35 un atsāka plkst. 15.01)

SĒDI VADĪJA: Louis MICHEL

Līdzpriekšsēdētājs

10.   Balsojums par rezolūciju priekšlikumiem, kas iekļauti trīs pastāvīgo komiteju ziņojumos

Līdzpriekšsēdētājs atgādināja par balsošanas kārtību asamblejā.

i)   ĀKK un ES attiecības pēc Kotonū nolīguma: spēcīga parlamentārā dimensija (ĀKK – ES/102.400/18/galīgā redakcija)

(Politisko lietu komiteja)

Jacob Oulanyah (Uganda) un Cristian Dan Preda ziņojums

Pieņemtie grozījumi: 1, 6, 7, 1. mutiskais grozījums par I apsvērumu

Noraidītie grozījumi: 2, 3, 4, 5.

EPP grupa pieprasīja par 2. grozījumu balsot katrai palātai atsevišķi. Grozījumu noraidīja.

EPP grupa pieprasīja par 3. grozījumu balsot katrai palātai atsevišķi. Grozījumu noraidīja. S&D grupa pieprasīja par F apsvērumu balsot katrai palātai atsevišķi. Pirmo daļu pieņēma.

S&D grupa pieprasīja balsot pa daļām par 6. punktu un katrai palātai atsevišķi par šā grozījuma otro daļu. Pirmo daļu pieņēma.

EPP grupa pieprasīja balsot pa daļām par 11. punktu un katrai palātai atsevišķi par šā grozījuma otro daļu. Pirmo daļu pieņēma.

EPP grupa pieprasīja balsot pa daļām par 12. punktu un katrai palātai atsevišķi par šā grozījuma otro daļu. Pirmo daļu pieņēma.

EPP grupa pieprasīja balsot pa daļām par 16. punktu un katrai palātai atsevišķi par šā grozījuma otro daļu. Pirmo daļu pieņēma.

EPP grupa pieprasīja balsot pa daļām par 20. punktu un katrai palātai atsevišķi par šā grozījuma otro daļu. Pirmo daļu pieņēma.

Šādi grozīto rezolūciju pieņēma ar 62 balsīm par, 0 pret un 5 deputātam atturoties.

ii)   Fitosanitāro produktu, sēklu un citu lauksaimnieciskās ražošanas resursu nelegālās tirdzniecības ietekme uz ĀKK valstu ekonomiku (ĀKK – ES/102.403/18/galīgā redakcija)

(Ekonomikas attīstības, finanšu un tirdzniecības komiteja)

Lucie Milebou Aubusson Mboussou kundzes (Gabona) un Maria Arena ziņojums

Pieņemtie grozījumi: 2, 6, 7, 8,

Noraidītie grozījumi: 1, 4, 5,

Spēku zaudējušie grozījumi: 3

PPE grupa pieprasīja balsojumu pa daļām par O apsvērumu. Apsvērums tika pieņemts.

PPE grupa pieprasīja balsojumu pa daļām par 18. punktu. Šis punkts tika pieņemts.

Grozīto rezolūciju pieņēma vienbalsīgi.

iii)   Urbanizācijas ietekme uz sociālo un vides jomu, jo īpaši rūpniecisko un sadzīves atkritumu drošu apsaimniekošanu ĀKK valstīs (ĀKK – ES/102.408/18/galīgā redakcija)

(Sociālo lietu un vides komiteja)

Alhaji Halifa Sallah (Gambija) un Eleni Theocharous ziņojums

Pieņemtais grozījums: 2

Noraidītais grozījums: 1

PPE un ECR grupas pieprasīja par 6. grozījumu balsot katrai palātai atsevišķi. Pirmo daļu pieņēma.

Grozīto rezolūciju pieņēma vienbalsīgi.

11.   Balsojums par steidzamiem rezolūciju priekšlikumiem

i)   Akūta nepieciešamība pēc jauniem pasākumiem cīņā pret starptautisko terorismu (ĀKK – ES/102.582/18/galīgā redakcija)

Pieņemtie grozījumi: 1

Grozīto rezolūciju pieņēma vienbalsīgi.

ii)   Humanitārā krīze Dienvidsudānā (ĀKK – ES/102.583/18/galīgā redakcija)

Pieņemtie grozījumi: 1

Šādi grozīto rezolūciju pieņēma vienprātīgi, trim deputātiem atturoties.

12.   Dažādi jautājumi

Līdzpriekšsēdētājs pateicās deputātiem, līdzsekretariātam, tulkiem un Komisijas dienestiem par viņu darbu.

13.   Apvienotās parlamentārās asamblejas 36. sesijas norises laiks un vieta

Apvienotās parlamentārās asamblejas 36. sesija notiks no 2018. gada 3. līdz 5. decembrim Benīnā.

(Sēdi slēdza plkst. 15.32)

Joseph OWONA KONO

Louis MICHEL

Līdzpriekšsēdētāji

Patrick I. GOMES

Jose Javier FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ (pienākumu izpildītājs)

Līdzģenerālsekretāri


I PIELIKUMS

APVIENOTĀS PARLAMENTĀRĀS ASAMBLEJAS LOCEKĻU SARAKSTS ALFABĒTA KĀRTĪBĀ

ĀKK valstu grupas pārstāvji

EP pārstāvji

KONO (KAMERŪNA), līdzpriekšēdētājs

MICHEL, līdzpriekšsēdētājs

ANGOLA

ANTIGVA UN BARBUDA

BAHAMU SALAS

BARBADOSA (PV)

BELIZE

BENĪNA

BOTSVĀNA

BURKINAFASO

BURUNDI

KAMERŪNA

KABOVERDE

CENTRĀLĀFRIKAS REPUBLIKA

ČADA (PV)

KOMORU SALAS

KONGO DEMOKRĀTISKĀ REPUBLIKA

KONGO REPUBLIKA

KUKA SALAS

KOTDIVUĀRA

DŽIBUTIJA

DOMINIKA

DOMINIKĀNAS REPUBLIKA

EKVATORIĀLĀ GVINEJA

ERITREJA

ESVATINI KARALISTE

ETIOPIJA (PV)

FIDŽI (PV)

GABONA

GAMBIJA

GANA

GRENĀDA

GVINEJA (VP)

GVINEJA-BISAVA

GAJĀNA

HAITI

JAMAIKA

KENIJA

KIRIBATI

LESOTO

LIBĒRIJA

MADAGASKARA

MALĀVIJA

MALI

MĀRŠALA SALU REPUBLIKA

MAURITĀNIJA

MAURĪCIJA

MIKRONĒZIJAS FEDERATĪVĀS VALSTIS

MOZAMBIKA

NAMĪBIJA (PV)

NAURU

NIGĒRA

NIGĒRIJA (PV)

NIUE

PALAU

PAPUA-JAUNGVINEJA

RUANDA

SENKITSA UN NEVISA

SENTLUSIJA

SENTVINSENTA UN GRENADĪNAS

SAMOA (PV)

SANTOME UN PRINSIPI

SENEGĀLA

SEIŠELAS

SJERRALEONE

ZĀLAMANA SALAS

SOMĀLIJA

DIENVIDĀFRIKA (PV)

SUDĀNA

SURINAMA (PV)

TANZĀNIJA

AUSTRUMTIMORA

TOGO

TONGA

TRINIDĀDA UN TOBAGO

TUVALU

UGANDA

VANUATU

ZAMBIJA

ZIMBABVE

ADEMOV

ADINOLFI

AGEA

ARENA

BAREKOV

BAY

BEARDER

BEŇOVÁ

CAMPBELL BANNERMAN

CASA

CHRISTENSEN

CIOCCA

CORNILLET

CORRAO

CZESAK (PV)

DANCE

DELAHAYE

D’ORNANO

ENGSTRÖM

ESTARÀS FERRAGUT

FERRARA

FERREIRA (VP)

FLORENZ

GAL

GARDIAZABAL RUBIAL

GERICKE

GERINGER DE OEDENBERG

GIUFFRIDA

GOERENS

GRIESBECK

GUERRERO SALOM

HANNAN (PV)

HETMAN

HEUBUCH

ITURGAIZ

KARSKI

KYENGE (PV)

LANCINI

LÓPEZ AGUILAR (PV)

LÖSING

MCAVAN

MANSCOUR (PV)

MARUSIK

MICHEL

MIZZI

MUSELIER (PV)

MUSSOLINI

NART (PV)

NEUSER

NOICHL

OMARJEE

PAPADIMOULIS

PEDICINI (PV)

POGLIESE

POPA

PREUSS

PUNSET

RANGEL (VIP)

RIVASI (VP)

ROLIN

ROSATI

SARGENTINI

SCHAFFHAUSER

SCHREIJER-PIERIK

SENRA RODRÍGUEZ

STOLOJAN

THOMAS

VAIDERE

VALERO

WENTA

WERNER

WIELAND

WIŚNIEWSKA (VP)

ZÁBORSKÁ

ZELLER

ZORRINHO

ZOVKO

ZWIEFKA


POLITIKAS LIETU KOMITEJA

Komitejas locekļi no ĀKK valstīm

EP deputāti

KATUMWA, KONGO DEMOKRĀTISKĀ REPUBLIKA Līdzpriekšsēdētājs

MALI, 2. VC

GOERENS, līdzpriekšsēdētājs

ZELLER, 1. VC

GUERRERO SALOM, 2. VC

BENĪNA

BURKINAFASO

BURUNDI

ČADA

KOTDIVUĀRA

DŽIBUTIJA

ETIOPIJA

FIDŽI

GAJĀNA

HAITI

JAMAIKA

KENIJA

KIRIBATI

LESOTO

LIBĒRIJA

MĀRŠALA SALAS

NAURU

SENTVINSENTA UN GRENADĪNAS

SAOTOME UN PRINSIPI

AUSTRUMTIMORA

TOGO

UGANDA

ZAMBIJA

ZIMBABVE

ADEMOV

ADINOLFI

BAREKOV

CASA

CHAUPRADE

CORRAO

CZESAK

DANCE

ENGSTRÖM

GAL

KARSKI

KYENGE

LÖSING

LÓPEZ AGUILAR

MICHEL

POGLIESE

PREUSS

RANGEL

VALERO

WERNER

WIELAND

ZORRINHO

ZWIEFKA


EKONOMIKAS ATTĪSTĪBAS, FINANŠU UN TIRDZNIECĪBAS KOMITEJA

Komitejas locekļi no ĀKK valstīm

EP deputāti

PARKIES (DIENVIDĀFRIKA), līdzpriekšsēdētājs

KABOVERDE 1 VC

KOMORU SALAS 2 VC

FERRARA (līdzpriekšsēdētājs)

ESTARÀS FERRAGUT, 1. VC

MANSCOUR, 2. VC

ANGOLA

BARBADOSA

EKVATORIĀLĀ GVINEJA

GABONA

GVINEJA

GVINEJA-BISAVA

ESVATINI KARALISTE

MADAGASKARA

MAURĪCIJA

NAMĪBIJA

NIGĒRIJA

NIUE

PAPUA-JAUNGVINEJA

KONGO Republika

SENEGĀLA

SEIŠELAS

ZĀLAMANA SALAS

SENTKITSA UN NEVISA

SENTLUSIJA

SURINAMA

TANZĀNIJA

TONGA

TRINIDĀDA UN TOBAGO

ARENA

BAY

BEŇOVÁ

CAMPBELL BANNERMAN

CORNILLET

DELAHAYE

FLORENZ

GRIESBECK

HANNAN

MIZZI

MUSELIER

OMARJEE

PAPADIMOULIS

PEDICINI

POPA

PUNSET

ROSATI

SARGENTINI

SCHREIJER-PIERIK

STOLOJAN

THOMAS

ZOVKO


SOCIĀLO LIETU UN VIDES KOMITEJA

Komitejas locekļi no ĀKK valstīm

EP deputāti

(līdzpriekšsēdētājs) ERITREJA 1 VC

RIVASI, līdzpriekšsēdētāja

AGEA, 1. VC

MUSSOLINI, 2. VC

ANTIGVA UN BARBUDA

BAHAMU SALAS

BELIZA

BOTSVĀNA

KAMERŪNA

CENTRĀLĀFRIKAS REPUBLIKA

KUKA SALAS

DOMINIKA

DOMINIKĀNAS REPUBLIKA

GAMBIJA

GANA

GRENĀDA

MALĀVIJA

MAURITĀNIJA

MIKRONĒZIJAS FEDERATĪVĀS VALSTIS

MOZAMBIKA

NIGĒRA

PALAU

RUANDA

SAMOA

SJERRALEONE

SOMĀLIJA

SUDĀNA

TUVALU

VANUATU

KUBA (*1)

BEARDER

CHRISTENSEN

CIOCCA

FERREIRA

GARDIAZÁBAL RUBIAL

GERICKE

GERINGER DE OEDENBERG

GIUFFRIDA

HERRANZ GARCÍA

HETMAN

HEUBUCH

MARUSIK

MCAVAN

NART

NEUSER

NOICHL

ROLIN

SENRA RODRÍGUEZ

VAIDERE

WENTA

WIŚNIEWSKA

ZABORSKA


(*1)  Novērotāja statuss


II PIELIKUMS

APMEKLĒJUMA REĢISTRS SESIJAI, KAS NORISINĀJĀS BRISELĒ (BEĻĢIJĀ), 2018. GADA 18.–10. JŪNIJĀ

KONO (KAMERŪNA), līdzpriekšēdētājs

MICHEL, līdzpriekšsēdētājs

XIRIMBIMBI (ANGOLA)

HUSBANDS (BARBADOSA)

GBIAN (BENĪNA)

MANGOLE (BOTSVĀNA)

OUSMANE (BURKINAFASO)

NIEBARIKANUYE (BURUNDI)

GBERI (KAMERŪNA)

YAMA (CENTRĀLĀFRIKAS REPUBLIKA)

WEIDOU (ČADA)

OPIMBAT (KONGO, Republika)

KATUMWA (KONGO, Demokrātiskā Republika)

LOBOGNON (KOTDIVUĀRA)

ABDALLAH AHMED (DŽIBUTIJA)

PUJALS NOLASCO (DOMINIKĀNAS REPUBLIKA)

NAIB (ERITREJA)

WAKJIRA (ETIOPIJA)

DLAMINI (ESVATINI (Karaliste))

OYONO BIBANG (EKVATORIĀLĀ GVINEJA)

SUDHAKAR (FIDŽI)

MILEBOU AUBUSSON ép MBOUSSOU (GABONA)

SILLAH (GAMBIJA)

BANDA (GANA)

DIALLO (GVINEJA)

GREENIDGE (GAJĀNA)

CYPRIEN (HAITI)

MAYNE (JAMAIKA)

CHEBOI (KENIJA)

RAPAPA (LESOTO)

GRAY (LIBĒRIJA)

RAKOTONIRINA (MADAGASKARA)

MHONE (MALĀVIJA)

FOWDAR (MAURĪCIJA)

WELLY (MIKRONĒZIJA (Federālās valstis))

SIBUNGO (NAMĪBIJA)

DIOFFO (NIGĒRA)

IRIASE (NIGERIJA)

RUGEMA (RUANDA)

BYRON-NISBETT (SENTKITSA UN NEVISA)

STRAKER (SENTVINSENTA UN GRENADĪNAS)

FAUMUINA (SAMOA)

CASSANDRA CORREIA (SANSTOME UN PRINSIPI)

NDIAYE (SENEGĀLA)

ANDRE (SEIŠELAS)

SAHR NYUMA (SJERRALEONE)

PARKIES (DIENVIDĀFRIKA)

ALI NAFIE AHMED (SUDĀNA)

MISIEKABA (SURINAMA)

KABAKAKI (TANZĀNIJA)

IBRAHIMA (TOGO)

BROOKE (TRINIDADA UN TOBAGO)

PIE SIMATI (TUVALU)

WAMANGA (UGANDA)

LICHT (VANUATU)

ZINDI (ZIMBABVE)

ARENA

BAREKOV  (1)  (2)

BAY  (3)

BEARDER

CLUNE  (3)

CORNILLET

DANCE  (2)

DIAZ DE MERA  (3)

ENGEL

ESTARAS  (3)

FERREIRA  (3)

GAHLER

GAMBÚS  (2)

GERICKE  (2)  (3)

GILL  (2)  (3)

GUERRERO SAOLOM  (1)

HETMAN  (2)  (3)

HEUBUCH  (2)  (3)

HÖLVÉNYI

JIMENEZ BECERRIL BARRIO

KYENGE  (2)  (3)

LEINEN

LÓPEZ AGUILAR  (1)

LÖSING  (2)

MANSCOUR

MARTIN

NEUSER  (2)  (3)

RIVASI  (2)  (3)

ROSATI  (2)  (3)

SCHAFFHAUSER  (2)  (3)

SENRA RODRIGUEZ

SERRÃO SANTOS  (2)

SYLIKIOTIS  (2)  (3)

THEOCHAROUS  (2)  (3)

VAIDERE  (2)

VALERO

WARD

WENTA

WIŚNIEWSKA  (2)  (3)

ZÁBORSKÁ  (2)

ZELLER

ZORRINHO  (1)  (2)

ZOVKO  (2)  (3)

ZWIEFKA  (2)  (3)

Piedalījās arī:

ANGOLA

JESUS

MUKINDA

SEMEDO

TYOVA

SIMBA

BENĪNA

AHONOUKOUN

AKPLOGAN

BOTSVĀNA

MORETI

MOSINKI

MATAMBO

BATSHU

NTONGANA

BURKINAFASO

SOME

KOMDITAMDE COMPAORE

KIEMDE

LANKOANDE

BURUNDI

BIGIRIMANA

NJEBARIKANUYE

KAMERŪNA

ETEKY MONGUE

ČADA

ADJI

CENTRĀLĀFRIKAS REPUBLIKA

NZESSIOUE

KONGO (Republika)

NDOUA

OTSALA

ABONDO

KONGO (KDR)

BASIALA MAKA

NZUZI

MABAYA

MUKENDI KABAMBI

KOTDIVUĀRA

LOBOGNON

COULIBALY-TANOE

DŽIBUTIJA

MOHAMED HAMID

DAOUD AHMED

BOURHAN ALI

DOMENIKĀNAS REPUBLIKA

PUIG

ERITREJA

HAGOS

ETIOPIJA

BIRHANU

ESVATINI

HENWOOD-RONALD

EKVATORIĀLĀ GVINEJA

BANG NVO

FIDŽI

SINGH

GABONA

MANGOUALA

TSIABA

OWONO NGUEMA

JOUMAS dit SALAMBA

MBA ALLOUMBA

YALIS

MNGOMEZULU

GAMBIJA

CEESAY

SOWE

CARDOS

MADI CEESAY

GANA

ARMAH

GVINEJA

SYLLA

GAJĀNA

HALES

HAITI

LUMERANT

KENIJA

KAMAR

MBAYA

GOGO

KITERU

RASSO

NTHIWA

WAMALWA

LESOTO

MATOBO

MOQOLO

RAMOTHELLO

BULANE

MOKOALELI

MADAGASKARA

RAKOTONIRINA

RAZAFISON

MALĀVIJA

MWANYULA

MAKANDA

MIKRONĒZIJAS FEDERATĪVĀS VALSTIS

ALIK

MAURITĀNIJA

SAMBA

MAURĪCIJA

MANDARY

NAMĪBIJA

VENAANI

CALEY

NIGĒRA

MAHAMANE

DILLE

ADAMOU

ABDOURAMANE

KORE

ABDOMAHA

NIGĒRIJA

FRANK-USMAN

LIDANI

ABDULLAHI

OLATUNBOSUN

YUNUSA

AUDU

AMOS

UFOUMA

SAMOA

PENN

SENEGĀLA

SECK

BALLA LO

DIAW

SEIŠELAS

WILLIAM

SJERRALEONE

CONTEH

EMERSON LAMINA

ARUNA KOROMA

DIENVIDĀFRIKA

MOODLEY

SUDĀNA

OSMAN ALI OSMAN

ABAKER AHMED MOHAMED

FAD EHEESDA

SURINAMA

SHARMAN

SAMIDIN

TANZĀNIJA

SOKOINE

KABAKAKI

TOGO

TCHAYE

ABIGUIME

AZILAN

UGANDA

KAGORO

NOKRACH

EKITUI

OYET

KINYAMATAMA

ZAMBIJA

NGALAZI

NGULUBE

MUBANGA

ZIMBABVE

JURU

NDUNA

ĀKK PADOME

CARL GREENIDGE, Gajānas ārlietu ministra, ĀKK Padomes priekšsēdētājs

ES PADOME

EKATERINA ZAHARIEVA, Bulgārijas premjerministra vietniece tiesu sistēmas reformas jautājumos un ārlietu ministre, ES Padomes priekšsēdētāja

EIROPAS KOMISIJA

NEVEN MIMICA, Par starptautisko sadarbību un attīstību atbildīgais Komisijas loceklis

EIROPAS ĀRĒJĀS DARBĪBAS DIENESTS

VILLALONGA, Nodaļas vadītāja vietnieks (Āfrika 5)

EIROPAS EKONOMIKAS UN SOCIĀLO LIETU KOMITEJA

KING

ĀKK VALSTU SEKRETARIĀTS

GOMES, līdzģenerālsekretārs

ES VALSTU SEKRETARIĀTS

FERNANDEZ FERNANDES, ģenerālsekretāra vietas izpildītājs, direktora vietas izpildītājs


(1)  Piedalījās 2018. gada 18. jūnijā.

(2)  Piedalījās 2018. gada 19. jūnijā.

(3)  Piedalījās 2018. gada 20. jūnijā.


Top