ISSN 1977-0960 doi:10.3000/19770960.CE2012.007.lit |
||
Europos Sąjungos oficialusis leidinys |
C 7E |
|
Leidimas lietuvių kalba |
Informacija ir prane_imai |
55 tomas |
Prane_imo Nr. |
Turinys |
Puslapis |
|
IV Pranešimai |
|
|
EUROPOS SĄJUNGOS INSTITUCIJŲ, ĮSTAIGŲ IR ORGANŲ PRANEŠIMAI |
|
|
Europos Parlamentas |
|
2012/C 007E/01 |
||
2012/C 007E/02 |
||
2012/C 007E/03 |
||
2012/C 007E/04 |
||
Simbolių paaiškinimai
(Procedūra priklauso nuo Komisijos siūlomo teisinio pagrindo) Informacija dėl balsavimui skirto laiko Jeigu nenurodyta priešingai, pranešėjai prieš balsavimą raštu informavo pirmininką apie savo poziciją dėl pataisų. Parlamento komitetų pavadinimų santrumpos
Frakcijų pavadinimų santrumpos
|
LT |
|
IV Pranešimai
EUROPOS SĄJUNGOS INSTITUCIJŲ, ĮSTAIGŲ IR ORGANŲ PRANEŠIMAI
Europos Parlamentas 2011–2012 m. SESIJA 2011 m. rugsėjo 12–15 d. posėdžiai
10.1.2012 |
LT |
Europos Sąjungos oficialusis leidinys |
CE 7/1 |
2011 m. rugsėjo 12 d., pirmadienis
2011 M. RUGSĖJO 12 D. POSĖDŽIO PROTOKOLAS
2012/C 7 E/01
Turinys
1. |
Sesijos atnaujinimas |
2. |
Pirmininko pareiškimai |
3. |
Ankstesnio posėdžio protokolo tvirtinimas |
4. |
Darbo tvarkos taisyklių aiškinimas |
5. |
Parlamento sudėtis |
6. |
Prašymas ginti Parlamento nario imunitetą |
7. |
Įgaliojimų tikrinimas |
8. |
Komitetų ir delegacijų sudėtis |
9. |
Pagal įprastą teisėkūros procedūrą priimtų teisės aktų pasirašymas |
10. |
Klaidų ištaisymas (Darbo tvarkos taisyklių 216 straipsnis) |
11. |
Gauti dokumentai |
12. |
Anuliuoti rašytiniai pareiškimai |
13. |
Klausimai, į kuriuos atsakoma žodžiu, ir rašytiniai pareiškimai (gauti dokumentai) |
14. |
Tarybos perduoti susitarimų tekstai |
15. |
Veiksmai, kurių buvo imtasi įgyvendinant Parlamento rezoliucijas |
16. |
Peticijos |
17. |
Asignavimų perkėlimas |
18. |
Darbų programa |
19. |
2001-ųjų rugsėjo 11-osios dešimtųjų metinių minėjimas (Pirmininko pareiškimas) |
20. |
Vykstančios Dohos derybos (diskusijos) |
21. |
Veiksminga Europos žaliavų strategija (diskusijos) |
22. |
Vienos minutės kalbos svarbiais politiniais klausimais |
23. |
ES kovos su terorizmu politika. Svarbiausi laimėjimai ir ateities uždaviniai (trumpas pristatymas) |
24. |
Audito politika. Per krizę įgyta patirtis (trumpas pristatymas) |
25. |
Žuvininkystė Juodojoje jūroje (trumpas pristatymas) |
26. |
Su nafta ir dujomis susijusios veiklos atviroje jūroje sauga (trumpas pristatymas) |
27. |
Moterų verslumas mažosiose ir vidutinėse įmonėse (trumpas pristatymas) |
28. |
Prie pensinio amžiaus artėjančių moterų padėtis (trumpas pristatymas) |
29. |
Kito posėdžio darbotvarkė |
30. |
Posėdžio pabaiga |
DALYVIŲ SĄRAŠAS
2011 M. RUGSĖJO 12 D. POSĖDŽIO PROTOKOLAS
PIRMININKAVO: Jerzy BUZEK
Pirmininkas
1. Sesijos atnaujinimas
Posėdis pradėtas 17.05 val.
2. Pirmininko pareiškimai
Pirmininkas padarė pareiškimą dėl iniciatyvų, kurių neseniai ėmėsi ES, siekdama įveikti ekonomikos krizę, ir dėl Libijos konflikto baigties.
Kalbėjo: Guy Verhofstadt ALDE frakcijos vardu, jis paminėjo Italijos ministro pirmininko Silvio Berlusconi rytojaus dienos vizitą Parlamente ir pasiūlė, kad šis susitiktų su ECON komitetu, Rebecca Harms Verts/ALE frakcijos vardu, ji pritarė Guy Verhofstadt žodžiams, Mario Mauro PPE frakcijos vardu ir Werner Langen (Pirmininkas patikslino, kad tai nėra oficialus vizitas).
Pirmininkas priminė, kad rytoj į Parlamentą atvyksta Lenkijos Respublikos prezidentas Bronisław Komorowski.
Pirmininkas pranešė, kad Parlamentas 2011 m. rugsėjo 15 d. taip pat minės Jungtinių Tautų tarptautinę demokratijos dieną
Pirmininkas pasmerkė smurtą, 2011 m. liepos 2 d. įvykdytą prieš Parlamento narį Karim, ir išreiškė paramą jam.
Kalbėjo: dėl Italijos ministro pirmininko vizito Niccolò Rinaldi ir Mario Mauro.
3. Ankstesnio posėdžio protokolo tvirtinimas
Ankstesnio posėdžio protokolas patvirtintas.
*
* *
Danuta Maria Hübner informavo, kad per 2011 m. liepos 6 d. balsavimą ji norėjo balsuoti už pranešimo A7-0210/2011 16 dalies b punktą (originalus tekstas).
4. Darbo tvarkos taisyklių aiškinimas
Pirmininkas pagal Darbo tvarkos taisyklių 211 straipsnio 3 dalį informavo Parlamentą apie šiuos Darbo tvarkos taisyklių 51 ir 192 straipsnių išaiškinimus, kuriuos pateikė Konstitucinių reikalų komitetas, į kurį buvo kreiptasi dėl šių nuostatų taikymo:
|
Darbo tvarkos taisyklių 51 straipsnio aiškinimas: „Šisstraipsnis gali būti taikomas procedūrai, kurios pabaigoje pateikiama rekomendacija, kurioje siūloma pagal 90straipsnio 5dalį ir 81straipsnio 1dalį pritarti arba nepritarti tarptautinio susitarimo sudarymui, jeigu laikomasi jame nustatytų sąlygų.“ |
|
Darbo tvarkos taisyklių 192 straipsnio aiškinimas:
|
Jei frakcija ar ne mažiau kaip keturiasdešimt Parlamento narių (Darbo tvarkos taisyklių 211 strapsnio 4 dalis) iki šio posėdžio protokolo patvirtinimo neišreiškia prieštaravimo šiems išaiškinimams, jie bus laikomi priimtais. Priešingu atveju jie bus pateikti balsuoti Parlamentui.
5. Parlamento sudėtis
Eva-Britt Svensson raštu pranešė apie savo atsistatydinimą iš Europos Parlamento narių nuo 2011 m. rugsėjo 1 d.
Pagal Darbo tvarkos taisyklių 4 straipsnio 1 ir 3 dalis Parlamentas konstatavo, kad nuo šios datos jos vieta laisva, ir informavo kompetentingas nacionalines institucijas.
*
* *
Dirk Sterckx raštu pranešė apie savo atsistatydinimą iš Europos Parlamento narių nuo 2011 m. rugsėjo 7 d..
Pagal Darbo tvarkos taisyklių 4 straipsnio 1 ir 3 dalis Parlamentas konstatavo, kad nuo šios datos jo vieta laisva, ir informavo kompetentingas nacionalines institucijas.
Kompetetingos Belgijos valdžios institucijos pranešė, kad Philippe De Backer išrinktas Europos Parlamento nariu ir jis pakeis Dirk Sterckx.
Parlamentas pažymėjo, kad tai įsigalioja 2011 m. rugsėjo 7 d.
*
* *
2011 m. liepos 19 d. kompetentingos Italijos valdžios institucijos pranešė, kad pagal Akto dėl Europos Parlamento narių rinkimų remiantis tiesiogine visuotine rinkimų teise 7 straipsnio 3 dalį baigėsi Luigi de Magistris įgaliojiami ir jį pakeitė Andrea Zanoni.
Pagal Darbo tvarkos taisyklių 4 straipsnio 1 ir 4 dalis Parlamentas konstatavo, kad nuo 2011 m. liepos 19 d. Luigi de Magistris vieta laisva, ir pažymėjo, kad nuo tos pačios datos išrenkamas Andrea Zanoni.
*
* *
Remiantis Darbo tvarkos taisyklių 3 straipsnio 2 dalies nuostatomis, kol Philippe De Backer et Andrea Zanoni įgaliojimai nebus patikrinti ir nebus priimtas sprendimas dėl ginčų, jie eis savo pareigas Parlamente ir jo organuose ir galės naudotis visomis su tuo susijusiomis teisėmis, jei prieš tai pateikė rašytinę deklaraciją, kad neužima pareigų, nesuderinamų su Europos Parlamento nario veikla.
6. Prašymas ginti Parlamento nario imunitetą
Buvęs Europos Parlamento narys Luigi de Magistris pateikė prašymą ginti jo parlamentinį imunitetą vykstant bylos nagrinėjimui Lamecija Termės civiliniame teisme.
Remiantis Darbo tvarkos taisyklių 6 straipsnio 3 dalimi, prašymas buvo perduotas atsakingam JURI komitetui.
7. Įgaliojimų tikrinimas
Remdamasis JURI komiteto pasiūlymu, Parlamentas nusprendė patvirtinti Tarja Cronberg ir Dimitrios Droutsas įgaliojimus, įsigaliojusius nuo 2011 m. birželio 22 d., ir Franck Proust įgaliojimus, įsigaliojusius 2011 m. birželio 23 d.
8. Komitetų ir delegacijų sudėtis
Pirmininkas gavo ALDE, Verts/ALE ir GUE/NGL frakcijų prašymus dėl šių paskyrimų:
|
AFET komitetas: Tarja Cronberg |
|
CONT komitetas: Giommaria Uggias |
|
IMCO komitetas: Cornelis de Jong vietoj Kyriacos Triantaphyllides |
|
TRAN komitetas: Andrea Zanoni vietoj Giommaria Uggias, Philippe De Backer |
|
PECH komitetas: Jorgo Chatzimarkakis vietoj Britta Reimers |
|
LIBE komitetas: Kyriacos Triantaphyllides vietoj Cornelis de Jong |
|
Delegacija ryšiams su Mašreko šalimis: Andrea Zanoni |
|
Delegacija ES ir Meksikos jungtiniame parlamentiniame komitete: Philippe De Backer |
|
Delegacija Europos ir Lotynų Amerikos šalių parlamentinėje asamblėjoje: Philippe De Backer |
Šie paskyrimai bus laikomi patvirtintais, jei iki protokolo patvirtinimo nebus pateikta prieštaravimų.
9. Pagal įprastą teisėkūros procedūrą priimtų teisės aktų pasirašymas
Pirmininkas pranešė, kad kartu su Tarybos pirmininku trečiadienį pasirašys šiuos teisės aktus, priimtus pagal įprastą teisėkūros procedūrą (Darbo tvarkos taisyklių 74 straipsnis):
— |
Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas, kuriuo iš dalies keičiamas Reglamentas (EB) Nr. 2006/2004 dėl nacionalinių institucijų, atsakingų už vartotojų apsaugos teisės aktų vykdymą, bendradarbiavimo (00023/2011/LEX - C7-0240/2011 - 2011/0001(COD)) |
— |
Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas, kuriuo panaikinamas Tarybos reglamentas (EB) Nr. 1541/98 dėl tam tikrų tekstilės gaminių, klasifikuojamų Kombinuotosios nomenklatūros XI skyriuje ir išleidžiamų į laisvą apyvartą Bendrijoje, kilmės įrodymo ir dėl tokio įrodymo pripažinimo sąlygų ir kuriuo iš dalies keičiamas Tarybos reglamentas (EEB) Nr. 3030/93 dėl tam tikrų tekstilės gaminių importo iš trečiųjų šalių bendrųjų taisyklių (00025/2011/LEX - C7-0239/2011 - 2010/0272(COD)) |
— |
Europos Parlamento ir Tarybos sprendimas dėl Europos aktyvaus senėjimo ir kartų solidarumo metų (2012 m.) (00020/2011/LEX - C7-0238/2011 - 2010/0242(COD)) |
— |
Europos Parlamento ir Tarybos direktyva, kuria iš dalies keičiamos Direktyvos 2000/25/EB nuostatos dėl traktorių, pateiktų rinkai pagal lankstumo schemą (00019/2011/LEX - C7-0237/2011 - 2010/0301(COD)) |
10. Klaidų ištaisymas (Darbo tvarkos taisyklių 216 straipsnis)
Kompetentingi komitetai perdavė šiuos Europos Parlamento priimtų tekstų klaidų ištaisymus:
— |
Europos Parlamento pozicijos, priimtos per pirmąjį svarstymą 2011 m. liepos 5 d., siekiant priimti Europos Parlamento ir Tarybos direktyvą 2011/…/ES, kuria iš dalies keičiama Europos Parlamento ir Tarybos direktyva97/9/EB dėl investuotojų kompensavimo sistemų, P7_TA-PROV(2011)0313 - (COM(2010)0371 – C7-0174/2010 – 2010/0199(COD) – ECON, klaidų ištaisymas (P7_TA-PROV(2011)0313(COR01)) |
— |
Europos Parlamento pozicijos, priimtos 2011 m. gegužės 11 d. per antrąjį svarstymą, siekiant priimti Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (ES) Nr. …/2011 dėl tekstilės pluoštų pavadinimų ir susijusio tekstilės gaminių pluoštų sudėties ženklinimo ir žymėjimo, kuriuo panaikinamos Tarybos direktyva 73/44/EEB ir Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos 96/73/EB bei2008/121/EB P7_TA-PROV(2011)0218 - (13807/4/2010 – C7-0017/2011 – 2009/0006(COD) – IMCO, klaidų ištaisymas (P7_TA-PROV(2011)0218(COR01)) |
Pagal Darbo tvarkos taisyklių 216 straipsnio 4 dalį laikoma, kad šiems klaidų ištaisymams pritarta, jeigu per 48 valandas frakcija arba ne mažiau kaip keturiasdešimt Parlamento narių nepareikalauja, kad dėl jų būtų balsuojama.
Klaidų ištaisymas pateikiamas tinklapyje „Séance en direct“.
11. Gauti dokumentai
Gauti šie dokumentai:
1) |
Parlamento komitetų pranešimai:
|
2) |
Parlamento narių:
|
12. Anuliuoti rašytiniai pareiškimai
Pagal Darbo tvarkos taisyklių 123 straipsnio 5 dalį rašytinis pareiškimas 0016/2011 anuliuotas, nes nebuvo surinkta reikiamo skaičiaus parašų.
13. Klausimai, į kuriuos atsakoma žodžiu, ir rašytiniai pareiškimai (gauti dokumentai)
Gauti šie dokumentai iš Parlamento narių
1) |
klausimai, į kuriuos atsakoma žodžiu (Darbo tvarkos taisyklių 115 straipsnis)
|
2) |
Į registrą įtraukti rašytiniai pareiškimai (Darbo tvarkos taisyklių 123 straipsnis)
|
14. Tarybos perduoti susitarimų tekstai
Taryba perdavė šių dokumentų patvirtintus nuorašus:
— |
Europos Sąjungos ir Tarptautinio vežimo geležinkeliais tarpvyriausybinės organizacijos susitarimas dėl Europos Sąjungos prisijungimo prie 1980 m. gegužės 9 d. Tarptautinio vežimo geležinkeliais sutarties (COTIF) su pakeitimais, padarytais 1999 m. birželio 3 d. Vilniaus protokolu; |
— |
Europos Sąjungos ir Šveicarijos Konfederacijos susitarimas dėl žemės ūkio produktų ir maisto produktų kilmės vietos nuorodų ir geografinių nuorodų apsaugos, kuriuo iš dalies keičiamas Europos bendrijos ir Šveicarijos Konfederacijos susitarimas dėl prekybos žemės ūkio produktais; |
— |
Europos Sąjungos, Šveicarijos Konfederacijos ir Lichtenšteino Kunigaikštystės susitarimas, kuriuo iš dalies keičiamas Europos bendrijos, Šveicarijos Konfederacijos ir Lichtenšteino Kunigaikštystės papildomas susitarimas, numatantis Europos bendrijos ir Šveicarijos Konfederacijos susitarimo dėl prekybos žemės ūkio produktais taikymą Lichtenšteino Kunigaikštystei; |
— |
Europos Sąjungos ir Indonezijos Respublikos susitarimas dėl oro susisiekimo paslaugų tam tikrų aspektų; |
— |
Europos Sąjungos ir Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos bendradarbiavimo memorandumas, kuriuo grindžiamas glaudesnis bendradarbiavimas; |
— |
Europos Sąjungos ir Maroko Karalystės protokolas, kuriuo nustatomos Europos Bendrijos ir Maroko žuvininkystės sektoriaus partnerystės susitarime numatytos žvejybos galimybės ir finansinis įnašas; |
— |
Europos Sąjungos ir Žaliojo Kyšulio Respublikos protokolas, kuriuo nustatomos dabar galiojančiame abiejų šalių žuvininkystės sektoriaus partnerystės susitarime numatytos žvejybos galimybės ir finansinis įnašas. |
15. Veiksmai, kurių buvo imtasi įgyvendinant Parlamento rezoliucijas
Su Komisijos komunikatu dėl veiksmų, kurių buvo imtasi įgyvendinant Parlamento per 2011 m. pirmąją vasario mėn. sesiją priimtas rezoliucijas, galima susipažinti tinklalapyje Séance en direct.
16. Peticijos
Peticijos, kurios buvo įtrauktos į registrą šiomis nurodytomis datomis, persiųstos kompetetingam komitetui, vadovaujantis Darbo tvarkos taisyklių 201 straipsnio 6 dalimi:
|
2011 m. liepos 26 d. Joachim Ledwoch (Nr. 0707/2011); Widla Renata Michalska (Stowarzyszenie Przyjazna Rokietnica) (Nr. 0708/2011); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0709/2011); Jozef Adamski (Nr. 0710/2011); T S Ostrowski (4 parašai) (Nr. 0711/2011); Helmut Geuking (Partei Soziale Gerechtigkeit) (Nr. 0712/2011); Dieter Schädlich (Nr. 0713/2011); Jadwiga Szczodra (Nr. 0714/2011); Rita Kasumu (11 parašų) (Nr. 0715/2011); Adolf Śmieszek (Nr. 0716/2011); Dietrich Bechstein (Flugtouristik Deitzsch e.V.) (Nr. 0717/2011); Robert Wilk (Nr. 0718/2011); Daniela Theiss (Nr. 0719/2011); Siegfried Schäfer (Nr. 0720/2011); Vincent Grünberg (Nr. 0721/2011); Ingeborg Flandergan (Nr. 0722/2011); Simon Jakob (Jakob & Kollegen) (Nr. 0723/2011); Kazimierz Gała (Nr. 0724/2011); Bernhard Kempen (Universität zu Köln) (Nr. 0725/2011); Enrico Venezia (Nr. 0726/2011); Mihai Dulgheru (Nr. 0727/2011); Kosyo Kosev (KOSKO LTD) (Nr. 0728/2011); Fiona Munro (Nr. 0729/2011); Agostino Furfaro (Nr. 0730/2011); Kevin Forbes (Nr. 0731/2011); Clive Smith (Nr. 0732/2011); Christian Nekvedavicius (Lithuanian association for the protection of human rights) (Nr. 0733/2011); Patrick Pearse Heffernan (Nr. 0734/2011); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0735/2011); Mario Marocco (Associazione nazionale operatori elettrici indipendenti) (Nr. 0736/2011); Hugo Wolff (Nr. 0737/2011); Carina Diana Lintia (Nr. 0738/2011); Desislava Rayanovo (Nr. 0739/2011); Antonio Luis García Martínez (Nr. 0740/2011); Francisco Bernal Alfonso (Nr. 0741/2011); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0742/2011); Jaime Sanfelix Palau (Laserood 2007, S.L.) (Nr. 0743/2011); María Antonia Busto Ortiz (Nr. 0744/2011); Alberto de la Peña Guillén (Nr. 0745/2011); Cristina Díaz Espiñeira (Nr. 0746/2011); Asunción Cremades Campos (Nr. 0747/2011); José Ramón Gil Benito (Nr. 0748/2011). |
|
2011 m. rugpjūčio 3 d. Ritva Suortti (Nr. 0749/2011); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0750/2011); Jean-Louis Posté (Président de Mauves Vivantes) (Nr. 0751/2011); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0752/2011); Dries Emmen (O.O.B.T.) (Nr. 0753/2011); Salvador Peiró Gómez (Centro de Acuicultura Experimental) (Nr. 0754/2011); Adorjáni István (Nr. 0755/2011); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0756/2011); Zacharias Tsirtos (Nr. 0757/2011); Victor Alexandru Kovacs (Nr. 0758/2011); Elise Michaud (Nr. 0759/2011); Rodulfo Galido Torres (Nr. 0760/2011); Silvia Beltrán Pallarés (Plataforma Europea de los Consumidores y del Medio Ambiente) (Nr. 0761/2011); André Goretti (Président de la Fédération Autonome des Sapeurs-pompiers professionnels) (Nr. 0762/2011); Judit Szima (Tettrekész Magyar Rendőrség Szakszervezete) (Nr. 0763/2011). |
|
2011 m. rugpjūčio 12 d. Ewa Rydzyńska (Nr. 0764/2011); Symanski Botho (Nr. 0765/2011); Heinz Greiner Walter (Nr. 0766/2011); Aartur Hirschmann (Nr. 0767/2011); Józef Suszczewicz (Nr. 0768/2011); Helga Hung (Nr. 0769/2011); Wolfgang Panthel (Nr. 0770/2011); Algimantas Jonas Petraitis (Nr. 0771/2011); Tsvetan Georgiev Rangelov (Nr. 0772/2011); Marek Iwanowski (Nr. 0773/2011); Jerzy Aplej (Nr. 0774/2011); Wilfried Gesing (Nr. 0775/2011); Martin Wagner (2 parašai) (Nr. 0776/2011); Agata Szczęśniak-Sevastiadi (Nr. 0777/2011); Krzysztof Tokarz (Nr. 0778/2011); Georg Schömer (Nr. 0779/2011); Igor Herzog (Nr. 0780/2011); Manfred Tröger (Nr. 0781/2011); Krzysztof Tomasik (Nr. 0782/2011); Ehrhardt Bekeschus (Nr. 0783/2011); Stefanija Groh (Nr. 0784/2011); Jolanta Smagłowska (Nr. 0785/2011); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0786/2011); Edelmiro Cuadrado Alba (Nr. 0787/2011); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0788/2011); Alejandro Pastor (Nr. 0789/2011); Pepe Montes Guillén (Agrupación de Labradores del Pozuelo S.A) (Nr. 0790/2011); Mikel Basabe Kortabarria (Aralar) (Nr. 0791/2011); Sebastiano Licciardello (Studio Legale Prof. Avv. Sebastiano Licciardello) (90 parašų) (Nr. 0792/2011); José Ignacio Francés Sánchez (IFS ABOGADOS) (74 parašai) (Nr. 0793/2011); Joaquim Boadas De Quintana (FECASARM ) (Nr. 0794/2011); Antonio Luis García Martínez (Nr. 0795/2011); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0796/2011); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0797/2011); Giorgio Gurrieri (Nr. 0798/2011); Giuseppe Sorrentino (Federconsumatori) (Nr. 0799/2011); Henryk Nowakowski (Nr. 0800/2011); Vladimirs Strazdiņš (Austrumu Medicīna Co., Ltd.) (Nr. 0801/2011); European Policy Office WWF (WWF European Policy Office) (Nr. 0802/2011); Vladimir Dimitrov (BAR - Association Bulgare de Recyclage) (Nr. 0803/2011); Sergio López (Nr. 0804/2011); Sándor Polgár (Nr. 0805/2011); Diego Zunino (3973 parašai) (Nr. 0806/2011); Milcho Georgiev Stanoev (Nr. 0807/2011); Helene Lopes (Nr. 0808/2011); María Inés Barcia (Asociación AAPV) (Nr. 0809/2011); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0810/2011); Garbis Vincentiu Kehaiyan (Nr. 0811/2011); Silvia Beltrán Pallarés (Plataforma Europea de los Consumidores y del Medio Ambiente) (Nr. 0812/2011); Catherine Abéguilé-Petit (Nr. 0813/2011); Sara Consuegra (Nr. 0814/2011); Anna Poulsen (Nr. 0815/2011); Pavlos Arvanitopoulos (Nr. 0816/2011); Jean-Antoine Enrile (Nr. 0817/2011); Samir Bekenniche (Nr. 0818/2011); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0819/2011); Jan a.a. Huijsman (Nr. 0820/2011); Εmmanuel Perrakis (Nr. 0821/2011); Juan Carlos Uriarte Amarica (Agaden Association) (Nr. 0822/2011); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0823/2011); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0824/2011); (autorius neskelbiamas) (2 parašai) (Nr. 0825/2011); Andrea Cocco (Nr. 0826/2011); Anita Brandt (ART OPUS GmbH) (2 parašai) (Nr. 0827/2011); Patrick Anazonwu (Nr. 0828/2011); John Hadman (Nr. 0829/2011); Polykarpos Markaras (Nr. 0830/2011); Leszek Janczyk (Nr. 0831/2011); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0832/2011); Markus Knops (Nr. 0833/2011); Ömer Cakmak (Nr. 0834/2011); Peter Spyrka (Nr. 0835/2011); Noelia Ferrer Martínez (Ebame & Associats) (Nr. 0836/2011); Gianfranco Concetti (Nr. 0837/2011); Hans Lennros (Upadek AB) (Nr. 0838/2011); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0839/2011); Arabadzhieva Neli Petrova (3 parašai) (Nr. 0840/2011); Magdalena Zdravkova Slavova (4 parašai) (Nr. 0841/2011); Finn Skovgaard (Nr. 0842/2011); Alessandro Michelucci (Nr. 0843/2011); Remo Pulcini (Progetto Mezzogiorno) (Nr. 0844/2011); Mark Borda (Nr. 0845/2011); Giuseppe Giacomini (Conte & Giacomini) (Nr. 0846/2011); Mohammad Reza Fardoom (Solidarity, Independence, Democracy (SID)) (Nr. 0847/2011); Antonio Luis García Martínez (Nr. 0848/2011); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0849/2011); Basem Kasem (156 Sirijos studentų vardu) (156 parašai) (Nr. 0850/2011). |
|
2011 m. rugsėjo 8 d. Kurt Bilogan (Nr. 0851/2011); Wolfgard Christine Ruckershauer (Nr. 0852/2011); P Kuecklich-Scheer (115 parašų) (Nr. 0853/2011); Wilhelm Hök (Nr. 0854/2011); Ralf Schneeweiss (Nr. 0855/2011); Edward Zytka (Nr. 0856/2011); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0857/2011); Ryszard Kopera (Nr. 0858/2011); Schmid Peter (Nr. 0859/2011); Kind Paul (Nr. 0860/2011); Christel Krombolz (2 parašai) (Nr. 0861/2011); Maria Klein (Nr. 0862/2011); Michał Combik (Nr. 0863/2011); Mehl Ulrich (Nr. 0864/2011); Günter Dillikrath (Nr. 0865/2011); Peter Mohr (Nr. 0866/2011); Appel c/o Schmidt Manfred (Nr. 0867/2011); Michael Stoltenberg (Nr. 0868/2011); Safet Alimehaj (www.klage-gegen-ljubljanska-banka.de) (Nr. 0869/2011); Reinhold Leckert (Nr. 0870/2011); K. T. Baranowska (Nr. 0871/2011); Georg Geisenfelder (Nr. 0872/2011); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0873/2011); Michael Witfer (Sportboot Gemeinschaft Saale-Elster e.V.) (Nr. 0874/2011); Ursula Lehmann (Nr. 0875/2011); Prof. Dr. Dennis von Heimburg (Vereinigung der Deutschen Aesthetisch-Plastischen Chirurgen) (Nr. 0876/2011); Jorg Rudolf (Nr. 0877/2011); Cristian Nan (Nr. 0878/2011); Fundația FACIAS (Fundația Pentru Apărarea Cetățenilor Împotriva Abuzurilor Statului (FACIAS) (Nr. 0879/2011); Petar Trojanski Penchev (Association for the freedom of speech „Anna Politkovskaia“ (Асоциация на свободното слово „Анна Политковская“)) (Nr. 0880/2011); Alexandru Popovici (Fundatia „Anastasie Basota“) (Nr. 0881/2011); Kristina Angelova Dikova (Nr. 0882/2011); Motoristas Patinter (Patinter Portuguesa de Automóveis Transportadora) (Nr. 0883/2011); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0884/2011); Adrian Roman (Nr. 0885/2011); Topalov Dimov (Nr. 0886/2011); Viorica Sarcu (Nr. 0887/2011); Luis Neto (Nr. 0888/2011); Stefania Giro (Nr. 0889/2011); Ian Carr-de Avelon (Nr. 0890/2011); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0891/2011); Dumitru Pirjol (Asociația Obștea de Moșneni Aninișeni-Radoșeni-Carpinișeni) (Nr. 0892/2011); Ioan Stan (11 parašų) (Nr. 0893/2011); Mihalis A. Vomvas (Nr. 0894/2011); Anthony Webb (Nr. 0895/2011); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0896/2011); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0897/2011); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0898/2011); David Camus (Persverkopers) (Nr. 0899/2011); Andreka Maftei (Nr. 0900/2011); Spyridon Zouridakis (Association Pulley) (Nr. 0901/2011); Ricardo Catrola (Nr. 0902/2011); Giovanni Bellin (Nova Hollad) (Nr. 0903/2011); Jiří Hůlka (Union of Municipalities of the Sumava national park) (Nr. 0904/2011); Michele Bertucco (Associazione Legambiente Veneto) (6 parašai) (Nr. 0905/2011); Alessandro Lanci (Nuovo Senso Civico) (2 parašai) (Nr. 0906/2011); Ljubima Jordanova Dimitrova (Nr. 0907/2011); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0908/2011); Maria Teresa Motas de Oliveira (Nr. 0909/2011). |
17. Asignavimų perkėlimas
Pagal Finansinio reglamento 24 straipsnio 4 dalį, kaip išaiškinta Bendros deklaracijos dėl pereinamojo laikotarpio priemonių, taikomų biudžeto procedūrai įsigaliojus Lisabonos sutarčiai, 20 dalyje, Biudžeto komitetas patvirtino Komisijos pasiūlymą dėl asignavimų perkėlimo DEC 09/2011 (N7-0053/2011 - C7-0158/2011 - 2011/2121(GBD)).
Pagal Finansinio reglamento 24 straipsnio 4 dalį, kaip išaiškinta Bendros deklaracijos dėl pereinamojo laikotarpio priemonių, taikomų biudžeto procedūrai įsigaliojus Lisabonos sutarčiai, 20 dalyje, Biudžeto komitetas patvirtino Komisijos pasiūlymą dėl asignavimų perkėlimo DEC 12/2011 (N7-0054/2011 - C7-0165/2011 - 2011/2127(GBD)).
Pagal Finansinio reglamento 24 straipsnio 4 dalį, kaip išaiškinta Bendros deklaracijos dėl pereinamojo laikotarpio priemonių, taikomų biudžeto procedūrai įsigaliojus Lisabonos sutarčiai, 20 dalyje, Biudžeto komitetas patvirtino Komisijos pasiūlymą dėl asignavimų perkėlimo DEC 13/2011 (N7-0057/2011 - C7-0177/2011 - 2011/2141(GBD)).
Pagal Finansinio reglamento 24 straipsnio 4 dalį, kaip išaiškinta Bendros deklaracijos dėl pereinamojo laikotarpio priemonių, taikomų biudžeto procedūrai įsigaliojus Lisabonos sutarčiai, 20 dalyje, Biudžeto komitetas patvirtino Komisijos pasiūlymą dėl asignavimų perkėlimo DEC 14/2011 (N7-0058/2011 - C7-0178/2011 - 2011/2142(GBD)).
Pagal Finansinio reglamento 24 straipsnio 4 dalį, kaip išaiškinta Bendros deklaracijos dėl pereinamojo laikotarpio priemonių, taikomų biudžeto procedūrai įsigaliojus Lisabonos sutarčiai, 20 dalyje, Biudžeto komitetas patvirtino Komisijos pasiūlymą dėl asignavimų perkėlimo DEC 15/2011 (N7-0059/2011 - C7-0179/2011 - 2011/2143(GBD)).
Pagal Finansinio reglamento 24 straipsnio 4 dalį, kaip išaiškinta Bendros deklaracijos dėl pereinamojo laikotarpio priemonių, taikomų biudžeto procedūrai įsigaliojus Lisabonos sutarčiai, 20 dalyje, Biudžeto komitetas patvirtino Komisijos pasiūlymą dėl asignavimų perkėlimo DEC 16/2011 (N7-0060/2011 - C7-0180/2011 - 2011/2144(GBD)).
Pagal Finansinio reglamento 24 straipsnio 4 dalį, kaip išaiškinta Bendros deklaracijos dėl pereinamojo laikotarpio priemonių, taikomų biudžeto procedūrai įsigaliojus Lisabonos sutarčiai, 20 dalyje, Biudžeto komitetas patvirtino Komisijos pasiūlymą dėl asignavimų perkėlimo DEC 17/2011 (N7-0055/2011 - C7-0171/2011 - 2011/2134(GBD)).
Pagal Finansinio reglamento 24 straipsnio 4 dalį, kaip išaiškinta Bendros deklaracijos dėl pereinamojo laikotarpio priemonių, taikomų biudžeto procedūrai įsigaliojus Lisabonos sutarčiai, 20 dalyje, Biudžeto komitetas patvirtino Komisijos pasiūlymą dėl asignavimų perkėlimo DEC 20/2011 (N7-0056/2011 - C7-0176/2011 - 2011/2140(GBD)).
Pagal Finansinio reglamento 24 straipsnio 4 dalį, kaip išaiškinta Bendros deklaracijos dėl pereinamojo laikotarpio priemonių, taikomų biudžeto procedūrai įsigaliojus Lisabonos sutarčiai, 20 dalyje, Biudžeto komitetas patvirtino Komisijos pasiūlymą dėl asignavimų perkėlimo DEC 24/2011 (N7-0063/2011 - C7-0188/2011 - 2011/2153(GBD)).
Pagal Finansinio reglamento 24 straipsnio 4 dalį, kaip išaiškinta Bendros deklaracijos dėl pereinamojo laikotarpio priemonių, taikomų biudžeto procedūrai įsigaliojus Lisabonos sutarčiai, 20 dalyje, Biudžeto komitetas patvirtino Komisijos pasiūlymą dėl asignavimų perkėlimo DEC 31/2011 (N7-0066/2011 - C7-0214/2011 - 2011/2164(GBD)).
18. Darbų programa
Kitas darbotvarkės punktas – darbų programa.
Buvo išdalytas galutinis 2011 m. pirmosios rugsėjo mėn. sesijos (PE 470.595/PDOJ) plenarinių posėdžių darbotvarkės projektas ir pasiūlyti šie jo pakeitimai (Darbo tvarkos taisyklių 140 straipsnis):
|
Pirmadienis, antradienis, trečiadienis Pakeitimų nepasiūlyta. |
|
Ketvirtadienis PPE frakcija paprašė paankstinti balsavimą dėl pasiūlymų dėl rezoliucijų, kurios bus pateiktos baigus diskusijas dėl padėties Libijoje, ir balsuoti dėl jų per šią sesiją (galutinio darbotvarkės projekto 180 punktas). |
Kalbėjo: Cristian Dan Preda PPE frakcijos vardu, jis pagrindė prašymą, Niccolò Rinaldi ALDE frakcijos vardu, jis parėmė prašymą, ir Rebecca Harms Verts/ALE frakcijos vardu, ji nepritarė prašymui.
Parlamentas po balsavimo elektroniniu būdu (131 balsavo už, 95 – prieš, 7 susilaikė) patenkino prašymą.
Nustatyti šie pateikimo terminai:
|
pasiūlymai dėl rezoliucijų: rugsėjo 13 d., antradienis, 10 val. |
|
pakeitimai ir bendri pasiūlymai dėl rezoliucijų: rugsėjo 14 d., trečiadienis, 10 val. |
|
bendrų pasiūlymų dėl rezoliucijų pakeitimai: rugsėjo 14 d., trečiadienis, 11 val. |
Balsavimas vyks ketvirtadienį.
*
* *
Darbų programa patvirtinta.
19. 2001-ųjų rugsėjo 11-osios dešimtųjų metinių minėjimas (Pirmininko pareiškimas)
Pirmininkas padarė pareiškimą 2001-ųjų rugsėjo 11-osios dešimtųjų metinių minėjimo proga
Parlamentas pagerbė tylos minute.
20. Vykstančios Dohos derybos (diskusijos)
Komisijos pareiškimas: Vykstančios Dohos derybos
Karel De Gucht (Komisijos narys) padarė pareiškimą.
Kalbėjo: Godelieve Quisthoudt-Rowohl PPE frakcijos vardu, Vital Moreira S&D frakcijos vardu, Niccolò Rinaldi ALDE frakcijos vardu, Keith Taylor Verts/ALE frakcijos vardu ir Helmut Scholz GUE/NGL frakcijos vardu.
PIRMININKAVO: Anni PODIMATA
Pirmininko pavaduotoja
Kalbėjo: William (The Earl of) Dartmouth EFD frakcijos vardu, Nicole Sinclaire, nepriklausoma Parlamento narė, Daniel Caspary, George Sabin Cutaș, jis taip pat atsakė į pakėlus mėlynąją kortelę Hans-Peter Martin pateiktą klausimą, Yannick Jadot, João Ferreira, Bastiaan Belder, Hans-Peter Martin, Georgios Papastamkos, Corina Crețu, Judith Sargentini, Christofer Fjellner, Béla Glattfelder ir Elisabeth Köstinger.
Kalbėjo Antonio Tajani (Komisijos pirmininko pavaduotojas).
PIRMININKAVO: Libor ROUČEK
Pirmininko pavaduotojas
Pasiūlymas dėl rezoliucijos, pateiktas remiantis Darbo tvarkos taisyklių 110 straipsnio 2 dalimi baigiantis diskusijoms:
— |
Vital Moreira INTA komiteto vardu – dėl derybų dėl Dohos vystymosi darbotvarkės padėties (B7-0478/2011). |
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: punktas 5.12 protokolo 14.9.2011.
21. Veiksminga Europos žaliavų strategija (diskusijos)
Pranešimas dėl veiksmingos Europos žaliavų strategijos [2011/2056(INI)] - Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komitetas. Pranešėjas: Reinhard Bütikofer (A7-0288/2011)
Reinhard Bütikofer pristatė savo pranešimą.
Kalbėjo Antonio Tajani (Komisijos pirmininko pavaduotojas).
Kalbėjo: Birgit Schnieber-Jastram (DEVE komiteto nuomonės referentė), Bernd Lange (INTA komiteto nuomonės referentas), Judith A. Merkies (ENVI komiteto nuomonės referentė), Daciana Octavia Sârbu (AGRI komiteto nuomonės referentė), Pilar del Castillo Vera PPE frakcijos vardu, Marita Ulvskog S&D frakcijos vardu, Lena Ek ALDE frakcijos vardu, Bas Eickhout Verts/ALE frakcijos vardu, Julie Girling ECR frakcijos vardu, Marisa Matias GUE/NGL frakcijos vardu, Jaroslav Paška EFD frakcijos vardu, Ioannis A. Tsoukalas, Adam Gierek, Michael Theurer, Ilda Figueiredo, Bastiaan Belder, Jolanta Emilia Hibner, Riikka Manner, Esther de Lange, Silvia-Adriana Țicău, Karl-Heinz Florenz, Csaba Sándor Tabajdi, Theodor Dumitru Stolojan, Herbert Reul ir Marian-Jean Marinescu.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Mairead McGuinness, Monika Smolková, Andreas Mölzer, Seán Kelly, Vasilica Viorica Dăncilă, Oreste Rossi, Elena Băsescu ir Judith A. Merkies.
Kalbėjo: Antonio Tajani ir Reinhard Bütikofer.
PIRMININKAVO: Rainer WIELAND
Pirmininko pavaduotojas
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: punktas 5.22 protokolo 13.9.2011.
22. Vienos minutės kalbos svarbiais politiniais klausimais
Pagal Darbo tvarkos taisyklių 150 straipsnį po vieną minutę kalbėjo šie Parlamento nariai, siekiantys atkreipti Parlamento dėmesį į svarbius politinius klausimus:
Rosa Estaràs Ferragut, Vasilica Viorica Dăncilă, Chris Davies, Rui Tavares, Marek Henryk Migalski, Kyriacos Triantaphyllides, Oreste Rossi, Slavi Binev, László Tőkés, Cătălin Sorin Ivan, Georgios Toussas, Gerard Batten, Andrew Henry William Brons, Jim Higgins, Silvia-Adriana Țicău, Ilda Figueiredo, Alajos Mészáros, Maria Eleni Koppa, Willy Meyer, Georgios Papanikolaou, Antigoni Papadopoulou, Eleni Theocharous, George Sabin Cutaș, Jarosław Kalinowski, Boris Zala, Mairead McGuinness, Luís Paulo Alves, Seán Kelly ir Nuno Melo.
23. ES kovos su terorizmu politika. Svarbiausi laimėjimai ir ateities uždaviniai (trumpas pristatymas)
Pranešimas dėl ES kovos su terorizmu politikos. Svarbiausi laimėjimai ir ateities uždaviniai [2010/2311(INI)] - Piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus reikalų komitetas. Pranešėja: Sophia in 't Veld (A7-0286/2011)
Sophia in 't Veld padarė pristatymą.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Agustín Díaz de Mera García Consuegra, Juan Fernando López Aguilar, Izaskun Bilbao Barandica, Jan Philipp Albrecht, Jaroslav Paška, Martin Ehrenhauser, Teresa Jiménez-Becerril Barrio, Anna Hedh, Elena Băsescu ir Monika Flašíková Beňová.
Kalbėjo Antonio Tajani (Komisijos pirmininko pavaduotojas).
PIRMININKAVO: Roberta ANGELILLI
Pirmininko pavaduotoja
Diskusijos šiuo klausimu baigtos.
Balsavimas: punktas 5.23 protokolo 13.9.2011.
24. Audito politika. Per krizę įgyta patirtis (trumpas pristatymas)
Pranešimas dėl audito politikos ir per krizę įgytos patirties [2011/2037(INI)] - Teisės reikalų komitetas. Pranešėjas: Antonio Masip Hidalgo (A7-0200/2011)
Antonio Masip Hidalgo padarė pristatymą.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Monika Flašíková Beňová, Evelyn Regner, Rui Tavares, Kay Swinburne ir Jaroslav Paška.
Kalbėjo Michel Barnier (Komisijos narys).
Diskusijos šiuo klausimu baigtos.
Balsavimas: punktas 5.17 protokolo 13.9.2011.
25. Žuvininkystė Juodojoje jūroje (trumpas pristatymas)
Pranešimas dėl Juodosios jūros žuvininkystės valdymo dabar ir ateityje [2010/2113(INI)] - Žuvininkystės komitetas. Pranešėja: Iliana Malinova Iotova (A7-0236/2011)
Iliana Malinova Iotova padarė pristatymą.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Guido Milana, Vasilica Viorica Dăncilă, Josefa Andrés Barea, Silvia-Adriana Țicău, Evgeni Kirilov ir João Ferreira.
Kalbėjo Antonio Tajani (Komisijos pirmininko pavaduotojas).
Diskusijos šiuo klausimu baigtos.
Balsavimas: punktas 5.24 protokolo 13.9.2011.
26. Su nafta ir dujomis susijusios veiklos atviroje jūroje sauga (trumpas pristatymas)
Pranešimas dėl naftos ir dujų žvalgymo ir gavybos atviroje jūroje saugos problemų [2011/2072(INI)] - Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komitetas. Pranešėja: Vicky Ford (A7-0290/2011)
Vicky Ford padarė pristatymą.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Alajos Mészáros, Monika Flašíková Beňová, Silvia-Adriana Țicău, Ilda Figueiredo ir Michèle Rivasi.
Kalbėjo Antonio Tajani (Komisijos pirmininko pavaduotojas).
Diskusijos šiuo klausimu baigtos.
Balsavimas: punktas 5.25 protokolo 13.9.2011.
27. Moterų verslumas mažosiose ir vidutinėse įmonėse (trumpas pristatymas)
Pranešimas dėl moterų verslumo mažosiose ir vidutinėse įmonėse [2010/2275(INI)] - Moterų teisių ir lyčių lygybės komitetas. Pranešėja: Marina Yannakoudakis (A7-0207/2011)
Marina Yannakoudakis padarė pristatymą.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Regina Bastos, Miroslav Mikolášik, Vasilica Viorica Dăncilă, Monika Flašíková Beňová, Silvia-Adriana Țicău, Ilda Figueiredo, Elena Băsescu, Jaroslav Paška, Alajos Mészáros, Katarína Neveďalová, Antigoni Papadopoulou ir Angelika Werthmann.
Kalbėjo Antonio Tajani (Komisijos pirmininko pavaduotojas).
Diskusijos šiuo klausimu baigtos.
Balsavimas: punktas 5.26 protokolo 13.9.2011.
28. Prie pensinio amžiaus artėjančių moterų padėtis (trumpas pristatymas)
Pranešimas dėl prie pensinio amžiaus artėjančių moterų padėties [2011/2091(INI)] - Moterų teisių ir lyčių lygybės komitetas. Pranešėja: Edit Bauer (A7-0291/2011)
Edit Bauer padarė pristatymą.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Christa Klaß, Miroslav Mikolášik, Vasilica Viorica Dăncilă, Ilda Figueiredo, Monika Flašíková Beňová, Katarína Neveďalová ir Antigoni Papadopoulou.
Kalbėjo Antonio Tajani (Komisijos pirmininko pavaduotojas).
Diskusijos šiuo klausimu baigtos.
Balsavimas: punktas 5.18 protokolo 13.9.2011.
29. Kito posėdžio darbotvarkė
Kitos dienos darbotvarkė patvirtinta (dokumentas „Darbotvarkė“, PE 470.595/OJMA).
30. Posėdžio pabaiga
Posėdis baigtas 22.50 val.
Klaus Welle
Generalinis sekretorius
Miguel Angel Martínez Martínez
Pirmininko pavaduotojas
2011 m. rugsėjo 12 d., pirmadienis
DALYVIŲ SĄRAŠAS
Pasirašė:
Abad, Áder, Albrecht, Alfano, Alvaro, Alves, Andreasen, Andrés Barea, Andrikienė, Angourakis, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Arif, Arlacchi, Arsenis, Ashworth, Atkins, Attard-Montalto, Auconie, Audy, Auken, Aylward, Ayuso, Bach, Badia i Cutchet, Bagó, Balčytis, Baldassarre, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Batten, Bauer, Bearder, Belder, Belet, Bélier, Benarab-Attou, Bendtsen, Bennahmias, Berès, Berlato, Berlinguer, Berman, Bielan, Bilbao Barandica, Binev, Bisky, Bizzotto, Blinkevičiūtė, Bodu, Bokros, Bonsignore, Borghezio, Borsellino, Boștinaru, Boulland, Bové, Bozkurt, Bradbourn, Brantner, Březina, Brons, Brzobohatá, Bufton, Bullmann, Bușoi, Busuttil, Bütikofer, Buzek, Cabrnoch, Callanan, van de Camp, Campbell Bannerman, Cancian, Capoulas Santos, Caronna, Carvalho, Casa, Cashman, Casini, Caspary, Castex, del Castillo Vera, Cavada, Cercas, Češková, Chatzimarkakis, Chichester, Childers, Chountis, Claeys, Clark, Coelho, Cofferati, Colman, Comi, Corazza Bildt, Silvia Costa, Cozzolino, Cramer, Crețu, Creutzmann, Crocetta, Cutaș, Cymański, Czarnecki, Frédéric Daerden, van Dalen, Dăncilă, Danellis, Danjean, Dantin, (The Earl of) Dartmouth, Daul, David, Davies, De Angelis, De Backer, de Brún, Dehaene, De Keyser, Delvaux, De Mita, De Rossa, De Sarnez, Deß, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dodds, Domenici, Donskis, Dorfmann, Droutsas, Duff, Durant, Dušek, Ehler, Ehrenhauser, Eickhout, Ek, El Khadraoui, Elles, Enciu, Engström, Eppink, Ernst, Ertug, Essayah, Estaràs Ferragut, Estrela, Evans, Fajmon, Fajon, Falbr, Farage, Färm, Feio, Ferber, Fernandes, Elisa Ferreira, João Ferreira, Fidanza, Figueiredo, Fisas Ayxela, Fjellner, Flašíková Beňová, Flautre, Fleckenstein, Florenz, Fontana, Ford, Foster, Fox, Fraga Estévez, Franco, Gahler, Gál, Gallagher, Gallo, Gáll-Pelcz, García-Margallo y Marfil, García Pérez, Gardini, Gargani, Garriga Polledo, Gauzès, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Giannakou, Giegold, Gierek, Glante, Glattfelder, Godmanis, Goebbels, Goerens, Gollnisch, Gomes, Göncz, Goulard, de Grandes Pascual, Gräßle, Grech, Grelier, Grèze, Griesbeck, Griffin, Gróbarczyk, Groote, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez-Cortines, Gutiérrez Prieto, Gyürk, Haglund, Hall, Händel, Handzlik, Hannan, Harbour, Harkin, Hartong, Hassi, Haug, Häusling, Hedh, Helmer, Hénin, Herczog, Herranz García, Hibner, Higgins, Nadja Hirsch, Hoang Ngoc, Hohlmeier, Hökmark, Honeyball, Hortefeux, Danuta Maria Hübner, Hughes, Hyusmenova, Iacolino, Ibrisagic, Ilchev, Imbrasas, in 't Veld, Iotova, Iovine, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivan, Ivanova, Jaakonsaari, Jäätteenmäki, Jadot, Jahr, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jensen, Jiménez-Becerril Barrio, Joly, de Jong, Jordan Cizelj, Junqueras Vies, Juvin, Kacin, Kaczmarek, Kadenbach, Kalinowski, Kalniete, Kamall, Kamiński, Karas, Karim, Kasoulides, Kastler, Kazak, Kelam, Kelly, Kiil-Nielsen, Kirilov, Kirkhope, Klaß, Klinz, Klute, Koch, Koch-Mehrin, Kohlíček, Kolarska-Bobińska, Koppa, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kowal, Kozlík, Kozłowski, Kožušník, Krahmer, Kratsa-Tsagaropoulou, Krehl, Kreissl-Dörfler, Kuhn, Kukan, Lamassoure, Lambert, Lamberts, Landsbergis, Lange, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Legutko, Lehne, Leinen, Lepage, Jean-Marie Le Pen, Liberadzki, Lichtenberger, Liese, Lisek, Lochbihler, Løkkegaard, López Aguilar, Lösing, Ludford, Ludvigsson, Luhan, Łukacijewska, Lulling, Lunacek, Lynne, Lyon, McAvan, McCarthy, McClarkin, McGuinness, McMillan-Scott, Macovei, Madlener, Manders, Mănescu, Mann, Manner, Marcinkiewicz, Marinescu, David Martin, Hans-Peter Martin, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mastella, Mathieu, Matias, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mavronikolas, Mayer, Mazzoni, Meissner, Melo, Méndez de Vigo, Menéndez del Valle, Merkies, Mészáros, Meyer, Migalski, Mikolášik, Milana, Millán Mon, Mirsky, Mölzer, Moraes, Moreira, Morin-Chartier, Mulder, Murphy, Muscardini, Nattrass, Nedelcheva, Neuser, Neveďalová, Newton Dunn, Neynsky, Nicholson, Nicolai, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Nuttall, Obermayr, Ojuland, Olbrycht, Olejniczak, Oomen-Ruijten, Őry, Ouzký, Oviir, Pack, Padar, Paksas, Paleckis, Paliadeli, Pallone, Panayotov, Panzeri, Papadopoulou, Papanikolaou, Papastamkos, Pargneaux, Paška, Patrão Neves, Patriciello, Paulsen, Peillon, Perello Rodriguez, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Piotrowski, Pirillo, Pirker, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Ponga, Portas, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Provera, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Ransdorf, Rapkay, Rapti, Regner, Reimers, Remek, Repo, Reul, Riera Madurell, Ries, Rinaldi, Riquet, Rivasi, Rivellini, Rochefort, Rodust, Rohde, Roithová, Romero López, Romeva i Rueda, Ronzulli, Rosbach, Rossi, Roth-Behrendt, Rouček, Rübig, Rubiks, Rühle, Saïfi, Sánchez Presedo, Sanchez-Schmid, Sârbu, Sargentini, Sartori, Saryusz-Wolski, Sassoli, Saudargas, Schaake, Schaldemose, Schlyter, Olle Schmidt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Scholz, Schöpflin, Schroedter, Martin Schulz, Schwab, Scottà, Scurria, Seeber, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Siekierski, Silvestris, Simon, Simpson, Sinclaire, Sippel, Siwiec, Skinner, Skrzydlewska, Skylakakis, Smith, Smolková, Sógor, Sommer, Søndergaard, Sonik, Sosa Wagner, Speroni, Staes, Stassen, Šťastný, Stavrakakis, Steinruck, Stevenson, Stihler, Stolojan, Emil Stoyanov, Strejček, Striffler, Sturdy, Surján, Susta, Alf Svensson, Swinburne, Szájer, Tabajdi, Takkula, Tănăsescu, Tannock, Tarabella, Tarand, Tatarella, Tavares, Taylor, Teixeira, Terho, Thein, Theocharous, Theurer, Thyssen, Țicău, Toia, Tőkés, Tomaševski, Tošenovský, Toussas, Trautmann, Tremopoulos, Tremosa i Balcells, Triantaphyllides, Trüpel, Tsoukalas, Turmes, Uggias, Ulmer, Ulvskog, Ungureanu, Urutchev, Uspaskich, Vadim Tudor, Vaidere, Vajgl, Vălean, Van Brempt, Vanhecke, Van Orden, Vattimo, Vaughan, Vergnaud, Verheyen, Vidal-Quadras, Vigenin, de Villiers, Vlasák, Vlasto, Voss, Wallis, Watson, Manfred Weber, Renate Weber, Weiler, Weisgerber, Werthmann, Westphal, Wieland, Wikström, Wils, Hermann Winkler, Iuliu Winkler, Wortmann-Kool, Yáñez-Barnuevo García, Yannakoudakis, Záborská, Zala, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zanoni, Zasada, Ždanoka, Zeller, Zemke, Zimmer, Zver, Zwiefka
10.1.2012 |
LT |
Europos Sąjungos oficialusis leidinys |
CE 7/21 |
2011 m. rugsėjo 13 d., antradienis
2011 M. RUGSĖJO 13 D. POSĖDŽIO PROTOKOLAS
2012/C 7 E/02
Turinys
1. |
Posėdžio pradžia |
2. |
Diskusijos dėl žmogaus teisių, demokratijos ir teisinės valstybės principų pažeidimų (paskelbiami pateikti pasiūlymai dėl rezoliucijų) |
3. |
Direktyva dėl tarpininkavimo valstybėse narėse (diskusijos) |
4. |
Europos operatyvaus bendradarbiavimo prie Europos Sąjungos valstybių narių išorės sienų valdymo agentūra (FRONTEX) ***I (diskusijos) |
5. |
Balsuoti skirtas laikas |
5.1. |
Prašymas atšaukti Parlamento nario Hanso-Peterio Martino imunitetą (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas) |
5.2. |
Europos operatyvaus bendradarbiavimo prie Europos Sąjungos valstybių narių išorės sienų valdymo agentūra (FRONTEX) ***I (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas) |
5.3. |
Bendrijos dvejopo naudojimo prekių eksporto, persiuntimo, susijusių tarpininkavimo paslaugų ir tranzito kontrolės režimas ***I (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas) |
5.4. |
Nebeaktualūs bendros žemės ūkio politikos srities Tarybos aktai ***I (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas) |
5.5. |
Tam tikrų nebeaktualių Tarybos aktų panaikinimas ***I (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas) |
5.6. |
Reglamento (EEB) Nr. 429/73 ir Reglamento (EB) Nr. 215/2000 panaikinimas ***I (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas) |
5.7. |
Tam tikrų valstybės ir privačių projektų poveikis aplinkai ***I (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas) |
5.8. |
Galileo programos pagrindu sukurtos pasaulinės navigacijos palydovų sistemos paslauga valstybinėms institucijoms ***I (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas) |
5.9. |
Tarptautinis susitarimas dėl atogrąžų medienos (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas) |
5.10. |
ES ir Šveicarijos susitarimas dėl žemės ūkio produktų ir maisto produktų kilmės vietos nuorodų ir geografinių nuorodų apsaugos *** (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas) |
5.11. |
ES ir Norvegijos susitarimas dėl papildomų prekybos žemės ūkio produktais lengvatų *** (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas) |
5.12. |
EB ir Šveicarijos susitarimo dėl prekybos žemės ūkio produktais išplėtimas siekiant jį taikyti Lichtenšteino Kunigaikštystei *** (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas) |
5.13. |
Konvencija dėl pietų Ramiojo vandenyno atviros jūros žuvininkystės išteklių išsaugojimo ir valdymo *** (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas) |
5.14. |
ES ir Brazilijos susitarimas dėl civilinės aviacijos saugos *** (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas) |
5.15. |
ES ir Islandijos bei Norvegijos susitarimas dėl perdavimo tvarkos tarp Europos Sąjungos valstybių narių ir Islandijos bei Norvegijos *** (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas) |
5.16. |
Kuro elementų ir vandenilio bendroji įmonė * (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas) |
5.17. |
Audito politika. Per krizę įgyta patirtis (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas) |
5.18. |
Prie pensinio amžiaus artėjančių moterų padėtis (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas) |
5.19. |
Direktyva dėl tarpininkavimo įvalstybėse narėse (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas) |
5.20. |
Tiesioginių išmokų pagal bendrą žemės ūkio politiką savanoriškas moduliavimas ***I (balsavimas) |
5.21. |
Oficialiai remiami eksporto kreditai ***I (galutinis balsavimas) |
5.22. |
Veiksminga Europos žaliavų strategija (balsavimas) |
5.23. |
ES kovos su terorizmu politika. Svarbiausi laimėjimai ir ateities uždaviniai (balsavimas) |
5.24. |
Žuvininkystė Juodojoje jūroje (balsavimas) |
5.25. |
Su nafta ir dujomis susijusios veiklos atviroje jūroje sauga (balsavimas) |
5.26. |
Moterų verslumas mažosiose ir vidutinėse įmonėse (balsavimas) |
6. |
Iškilmingas posėdis - Lenkija |
7. |
Oficialus pasveikinimas |
8. |
Paaiškinimai dėl balsavimo |
9. |
Balsavimo pataisymai ir ketinimai |
10. |
Ankstesnio posėdžio protokolo tvirtinimas |
11. |
Darbo tvarkos taisyklių aiškinimas |
12. |
Gauti dokumentai |
13. |
Deleguotieji aktai (Darbo tvarkos taisyklių 87a straipsnis) |
14. |
Energijos rinkos vientisumas ir skaidrumas ***I (diskusijos) |
15. |
27-oji metinė ES teisės taikymo stebėsenos ataskaita (2009 m.) - Geresnė teisėkūra, subsidiarumas ir proporcingumas bei sumanus reguliavimas - Visuomenės teisė susipažinti su dokumentais 2009–2010 m. (diskusijos) |
16. |
2010 m. Peticijų komiteto veikla (diskusijos) |
17. |
Klausimų Komisijai valanda |
18. |
Europos MVĮ tarptautinis lygis (diskusijos) |
19. |
ES strategija dėl benamių (diskusijos) |
20. |
Visapusiškas požiūris į įtakos klimatui turinčius antropogeninius (ne CO2) teršalus (diskusijos) |
21. |
Kito posėdžio darbotvarkė |
22. |
Posėdžio pabaiga |
DALYVIŲ SĄRAŠAS
I PRIEDAS
BALSAVIMO REZULTATAI
1. |
Prašymas atšaukti Parlamento nario Hanso-Peterio Martino imunitetą |
2. |
Europos operatyvaus bendradarbiavimo prie Europos Sąjungos valstybių narių išorės sienų valdymo agentūra (FRONTEX) ***I |
3. |
Bendrijos dvejopo naudojimo prekių eksporto, persiuntimo, susijusių tarpininkavimo paslaugų ir tranzito kontrolės režimas ***I |
4. |
Nebeaktualūs bendros žemės ūkio politikos srities Tarybos aktai ***I |
5. |
Tam tikrų nebeaktualių Tarybos aktų panaikinimas ***I |
6. |
Reglamento (EEB) Nr. 429/73 ir Reglamento (EB) Nr. 215/2000 panaikinimas ***I |
7. |
Tam tikrų valstybės ir privačių projektų poveikis aplinkai ***I |
8. |
Galileo programos pagrindu sukurtos pasaulinės navigacijos palydovų sistemos paslauga valstybinėms institucijoms ***I |
9. |
Tarptautinis susitarimas dėl atogrąžų medienos |
10. |
ES ir Šveicarijos susitarimas dėl žemės ūkio produktų ir maisto produktų kilmės vietos nuorodų ir geografinių nuorodų apsaugos *** |
11. |
ES ir Norvegijos susitarimas dėl papildomų prekybos žemės ūkio produktais lengvatų *** |
12. |
EB ir Šveicarijos susitarimo dėl prekybos žemės ūkio produktais išplėtimas siekiant jį taikyti Lichtenšteino Kunigaikštystei *** |
13. |
Konvencija dėl pietų Ramiojo vandenyno atviros jūros žuvininkystės išteklių išsaugojimo ir valdymo *** |
14. |
ES ir Brazilijos susitarimas dėl civilinės aviacijos saugos *** |
15. |
ES ir Islandijos bei Norvegijos susitarimas dėl perdavimo tvarkos tarp Europos Sąjungos valstybių narių ir Islandijos bei Norvegijos *** |
16. |
Kuro elementų ir vandenilio bendroji įmonė * |
17. |
Audito politika. Per krizę įgyta patirtis |
18. |
Prie pensinio amžiaus artėjančių moterų padėtis |
19. |
Direktyva dėl tarpininkavimo valstybėse narėse |
20. |
Tiesioginių išmokų pagal bendrą žemės ūkio politiką savanoriškas moduliavimas ***I |
21. |
Oficialiai remiami eksporto kreditai ***I |
22. |
Veiksminga Europos žaliavų strategija |
23. |
Žuvininkystė Juodojoje jūroje |
24. |
Su nafta ir dujomis susijusios veiklos atviroje jūroje sauga |
25. |
Moterų verslumas mažosiose ir vidutinėse įmonėse |
II PRIEDAS
VARDINIO BALSAVIMO REZULTATAI
1. |
A7-0278/2011 - Simon Busuttil. Vienas balsavimas |
2. |
A7-0256/2011. Vital Moreira. Vienas balsavimas |
3. |
A7-0252/2011 - Paolo De Castro. Vienas balsavimas |
4. |
A7-0257/2011 - Vital Moreira. Vienas balsavimas |
5. |
A7-0250/2011 - Vital Moreira. Vienas balsavimas |
6. |
A7-0272/2011 - Sajjad Karim. Vienas balsavimas |
7. |
A7-0260/2011 - Norbert Glante. Vienas balsavimas |
8. |
A7-0261/2011 - Herbert Reul. Vienas balsavimas |
9. |
A7-0275/2011 - Arlene McCarthy. Vienas balsavimas |
10. |
A7-0203/2011 - Britta Reimers. Teisėkūros rezoliucija |
11. |
A7-0364/2010 - Yannick Jadot. Vienas balsavimas |
12. |
A7-0290/2011 - Vicky Ford. 2 dalis |
13. |
A7-0290/2011 - Vicky Ford. 19/1 dalis |
14. |
A7-0290/2011 - Vicky Ford. 19/2 dalis |
15. |
A7-0290/2011 - Vicky Ford. 19/3 dalis |
16. |
A7-0290/2011 - Vicky Ford. 47/1 dalis |
17. |
A7-0290/2011 - Vicky Ford. 47/2 dalis |
18. |
A7-0290/2011 - Vicky Ford. 47/3 dalis |
19. |
A7-0290/2011 - Vicky Ford. 47/4 dalis |
20. |
A7-0290/2011 - Vicky Ford. 47/5 dalis |
21. |
A7-0290/2011 - Vicky Ford. 2 pakeitimas |
22. |
A7-0290/2011 - Vicky Ford. 76/1 dalis |
23. |
A7-0290/2011 - Vicky Ford. 76/2 dalis |
24. |
A7-0290/2011 - Vicky Ford. 76/3 dalis |
25. |
A7-0290/2011 - Vicky Ford. 76/4 dalis |
26. |
A7-0290/2011 - Vicky Ford. ITRE rezoliucija |
2011 M. RUGSĖJO 13 D. POSĖDŽIO PROTOKOLAS
PIRMININKAVO: Rodi KRATSA-TSAGAROPOULOU
Pirmininko pavaduotoja
1. Posėdžio pradžia
Posėdis pradėtas 09.00 val.
2. Diskusijos dėl žmogaus teisių, demokratijos ir teisinės valstybės principų pažeidimų (paskelbiami pateikti pasiūlymai dėl rezoliucijų)
Pagal Darbo tvarkos taisyklių 122 straipsnį šie nariai ar frakcijos paprašė, kad tokios diskusijos būtų surengtos dėl šių pasiūlymų dėl rezoliucijų:
I. |
Baltarusija: žmogaus teisių gynėjo Alesio Bialiackio sulaikymas
|
II. |
Sudanas: padėtis Pietų Kordofane ir Mėlynojo Nilo valstijoje
|
III. |
Eritrėja: Dawito Isaako atvejis
|
Kalbėjimo laikas bus paskirstytas pagal Darbo tvarkos taisyklių 149 straipsnį.
3. Direktyva dėl tarpininkavimo valstybėse narėse (diskusijos)
Pranešimas dėl direktyvos dėl tarpininkavimo įgyvendinimo valstybėse narėse, jos poveikio tarpininkavimui ir taikymo teismuose [2011/2026(INI)] - Teisės reikalų komitetas. Pranešėja: Arlene McCarthy (A7-0275/2011)
Arlene McCarthy pristatė savo pranešimą.
Kalbėjo Viviane Reding (Komisijos pirmininko pavaduotoja).
Kalbėjo: Paulo Rangel PPE frakcijos vardu, Lidia Joanna Geringer de Oedenberg S&D frakcijos vardu, Diana Wallis ALDE frakcijos vardu, Raffaele Baldassarre, Kinga Göncz, Alexandra Thein, Roberta Angelilli ir Oldřich Vlasák.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Salvatore Iacolino, Jaroslav Paška ir Andrew Henry William Brons.
Kalbėjo: Viviane Reding ir Arlene McCarthy.
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: punktas 5.19 protokolo 13.9.2011.
4. Europos operatyvaus bendradarbiavimo prie Europos Sąjungos valstybių narių išorės sienų valdymo agentūra (FRONTEX) ***I (diskusijos)
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos reglamento, kuriuo iš dalies keičiamas Reglamentas (EB) Nr. 2007/2004, įsteigiantis Europos operatyvaus bendradarbiavimo prie Europos Sąjungos valstybių narių išorės sienų valdymo agentūrą (FRONTEX) [COM(2010)0061 - C7-0045/2010 - 2010/0039(COD)] - Piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus reikalų komitetas. Pranešėjas: Simon Busuttil (A7-0278/2011)
Simon Busuttil pristatė savo pranešimą.
Kalbėjo: Jerzy Miller (einantis Tarybos pirmininko pareigas) ir Cecilia Malmström (Komisijos narė).
Kalbėjo: Barbara Lochbihler (AFET komiteto nuomonės referentė), Agustín Díaz de Mera García Consuegra PPE frakcijos vardu, Sylvie Guillaume S&D frakcijos vardu ir Cecilia Wikström ALDE frakcijos vardu.
PIRMININKAVO: Roberta ANGELILLI
Pirmininko pavaduotoja
Kalbėjo: Hélène Flautre Verts/ALE frakcijos vardu, Cornelia Ernst GUE/NGL frakcijos vardu, Gerard Batten EFD frakcijos vardu, Andrew Henry William Brons, nepriklausomas Parlamento narys, Carlos Coelho, Kyriakos Mavronikolas, Nathalie Griesbeck, Franziska Keller, Timothy Kirkhope ECR frakcijos vardu, Marie-Christine Vergiat, Sampo Terho, Barry Madlener, Salvatore Iacolino, Juan Fernando López Aguilar, Sonia Alfano, Ulrike Lunacek, Angelika Werthmann, Georgios Papanikolaou, Carmen Romero López, Véronique Mathieu, Birgit Sippel, Anna Maria Corazza Bildt, Tanja Fajon, ji taip pat atsakė į pakėlus mėlynąją kortelę William (The Earl of) Dartmouth pateiktą klausimą, Csaba Sógor, Ioan Enciu ir Antigoni Papadopoulou.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Jan Kozłowski, Carlo Fidanza, Monika Flašíková Beňová, Ioan Mircea Pașcu, Hubert Pirker, Lena Ek, Malika Benarab-Attou, Jaroslav Paška ir Franz Obermayr.
Kalbėjo: Cecilia Malmström, Jerzy Miller ir Simon Busuttil.
Kalbėjo Barry Madlener.
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: punktas 5.2 protokolo 13.9.2011.
(Posėdis sustabdytas 11.15 val. prieš balsavimą ir atnaujintas 11.35 val.)
PIRMININKAVO: Edward McMILLAN-SCOTT
Pirmininko pavaduotojas
5. Balsuoti skirtas laikas
Išsamūs balsavimo rezultatai (pakeitimai, atskiri balsavimai ir balsavimai dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių ir t. t.) pateikiami protokolo priede „Balsavimo rezultatai“.
Protokolo priede pateikiami vardinio balsavimo rezultatai prieinami tik elektronine forma ir su jais susipažinti galima interneto svetainėje Europarl.
5.1. Prašymas atšaukti Parlamento nario Hanso-Peterio Martino imunitetą (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)
Pranešimas dėl prašymo atšaukti Hanso-Peterio Martino imunitetą [2011/2104(IMM)] - Teisės reikalų komitetas. Pranešėjas: Tadeusz Zwiefka (A7-0267/2011)
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 1)
PASIŪLYMAS DĖL SPRENDIMO
Priimta vienu balsavimu (P7_TA(2011)0343)
5.2. Europos operatyvaus bendradarbiavimo prie Europos Sąjungos valstybių narių išorės sienų valdymo agentūra (FRONTEX) ***I (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos reglamento, kuriuo iš dalies keičiamas Reglamentas (EB) Nr. 2007/2004, įsteigiantis Europos operatyvaus bendradarbiavimo prie Europos Sąjungos valstybių narių išorės sienų valdymo agentūrą (FRONTEX) [COM(2010)0061 - C7-0045/2010 - 2010/0039(COD)] - Piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus reikalų komitetas. Pranešėjas: Simon Busuttil (A7-0278/2011)
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 2)
TEISĖKŪROS REZOLIUCIJOS PROJEKTAS
Priimta vienu balsavimu (P7_TA(2011)0344)
5.3. Bendrijos dvejopo naudojimo prekių eksporto, persiuntimo, susijusių tarpininkavimo paslaugų ir tranzito kontrolės režimas ***I (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos reglamento, kuriuo iš dalies keičiamas Reglamentas (EB) Nr. 428/2009, nustatantis Bendrijos dvejopo naudojimo prekių eksporto, persiuntimo, susijusių tarpininkavimo paslaugų ir tranzito kontrolės režimą [COM(2010)0509 - C7-0289/2010 - 2010/0262(COD)] - Tarptautinės prekybos komitetas. Pranešėjas: Vital Moreira (A7-0256/2011)
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 3)
TEISĖKŪROS REZOLIUCIJOS PROJEKTAS
Priimta vienu balsavimu (P7_TA(2011)0345)
5.4. Nebeaktualūs bendros žemės ūkio politikos srities Tarybos aktai ***I (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos reglamento, kuriuo panaikinami tam tikri nebeaktualūs bendros žemės ūkio politikos srities Tarybos aktai [COM(2010)0764 - C7-0006/2011 - 2010/0368(COD)] - Žemės ūkio ir kaimo plėtros komitetas. Pranešėjas: Paolo De Castro (A7-0252/2011)
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 4)
TEISĖKŪROS REZOLIUCIJOS PROJEKTAS
Priimta vienu balsavimu (P7_TA(2011)0346)
5.5. Tam tikrų nebeaktualių Tarybos aktų panaikinimas ***I (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos reglamento, kuriuo panaikinami tam tikri nebeaktualūs Tarybos aktai [COM(2010)0765 - C7-0009/2011 - 2010/0369(COD)] - Tarptautinės prekybos komitetas. Pranešėjas: Vital Moreira (A7-0257/2011)
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 5)
TEISĖKŪROS REZOLIUCIJOS PROJEKTAS
Priimta vienu balsavimu (P7_TA(2011)0347)
5.6. Reglamento (EEB) Nr. 429/73 ir Reglamento (EB) Nr. 215/2000 panaikinimas ***I (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos reglamento, kuriuo panaikinamas Reglamentas (EEB) Nr. 429/73, nustatantis specialias nuostatas dėl tam tikrų prekių, reglamentuojamų Reglamentu (EEB) Nr. 1059/69, ir kurių kilmės šalis yra Turkija, įvežimo į Bendriją, ir Reglamentas (EB) Nr. 215/2000, kuriuo 2000 m. atnaujinamos priemonės, nustatytos Reglamentu (EB) Nr. 1416/95, kuriuo tam tikriems perdirbtiems žemės ūkio produktams 1995 m. nustatomos kai kurios Bendrijos tarifinių kvotų pavidalo lengvatos [COM(2010)0756 - C7-0004/2011 - 2010/0367(COD)] - Tarptautinės prekybos komitetas. Pranešėjas: Vital Moreira (A7-0250/2011)
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 6)
TEISĖKŪROS REZOLIUCIJOS PROJEKTAS
Priimta vienu balsavimu (P7_TA(2011)0348)
5.7. Tam tikrų valstybės ir privačių projektų poveikis aplinkai ***I (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos dėl tam tikrų valstybės ir privačių projektų poveikio aplinkai vertinimo (kodifikuota redakcija) [COM(2011)0189 - C7-0095/2011 - 2011/0080(COD)] - Teisės reikalų komitetas. Pranešėjas: Sajjad Karim (A7-0272/2011)
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 7)
TEISĖKŪROS REZOLIUCIJOS PROJEKTAS
Priimta vienu balsavimu (P7_TA(2011)0349)
5.8. Galileo programos pagrindu sukurtos pasaulinės navigacijos palydovų sistemos paslauga valstybinėms institucijoms ***I (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos sprendimo dėl Galileo programos pagrindu sukurtos pasaulinės navigacijos palydovų sistemos paslaugos valstybinėms institucijoms prieigos tvarkos [COM(2010)0550 - C7-0318/2010 - 2010/0282(COD)] - Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komitetas. Pranešėjas: Norbert Glante (A7-0260/2011)
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 8)
Norbert Glante (pranešėjas) padarė pareiškimą pagal Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnio 4 dalį ir Cecilia Malmström (Komisijos narė) pristatė Komisijos poziciją.
TEISĖKŪROS REZOLIUCIJOS PROJEKTAS
Priimta vienu balsavimu (P7_TA(2011)0350)
5.9. Tarptautinis susitarimas dėl atogrąžų medienos (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)
Rekomendacija dėl Tarybos sprendimo dėl 2006 m. Tarptautinio susitarimo dėl atogrąžų medienos sudarymo Europos Sąjungos vardu projekto [05812/2011 - C7-0061/2011 - 2006/0263(NLE)] - Tarptautinės prekybos komitetas. Pranešėjas: Vital Moreira (A7-0280/2011)
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 9)
TEISĖKŪROS REZOLIUCIJOS PROJEKTAS
Priimta vienu balsavimu (P7_TA(2011)0351)
Parlamentas pritarė susitarimo sudarymui.
5.10. ES ir Šveicarijos susitarimas dėl žemės ūkio produktų ir maisto produktų kilmės vietos nuorodų ir geografinių nuorodų apsaugos *** (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)
Rekomendacija dėl Tarybos sprendimo dėl Europos Sąjungos ir Šveicarijos Konfederacijos susitarimo dėl žemės ūkio produktų ir maisto produktų kilmės vietos nuorodų ir geografinių nuorodų apsaugos, kuriuo iš dalies keičiamas Europos bendrijos ir Šveicarijos Konfederacijos susitarimas dėl prekybos žemės ūkio produktais, sudarymo projekto [16198/2010 - C7-0126/2011- 2010/0317(NLE)] - Tarptautinės prekybos komitetas. Pranešėjas: Béla Glattfelder (A7-0247/2011)
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 10)
TEISĖKŪROS REZOLIUCIJOS PROJEKTAS
Priimta vienu balsavimu (P7_TA(2011)0352)
Parlamentas pritarė susitarimo sudarymui.
5.11. ES ir Norvegijos susitarimas dėl papildomų prekybos žemės ūkio produktais lengvatų *** (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)
Rekomendacija dėl Tarybos sprendimo dėl Europos Sąjungos ir Norvegijos Karalystės susitarimo pasikeičiant laiškais dėl papildomų prekybos žemės ūkio produktais lengvatų, pasiekto pagal Europos ekonominės erdvės susitarimo 19 straipsnį, sudarymo projekto [14206/2010 - C7-0101/2011 - 2010/0243(NLE)] - Tarptautinės prekybos komitetas. Pranešėjas: Helmut Scholz (A7-0276/2011)
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 11)
TEISĖKŪROS REZOLIUCIJOS PROJEKTAS
Priimta vienu balsavimu (P7_TA(2011)0353)
Parlamentas pritarė susitarimo sudarymui.
5.12. EB ir Šveicarijos susitarimo dėl prekybos žemės ūkio produktais išplėtimas siekiant jį taikyti Lichtenšteino Kunigaikštystei *** (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)
Rekomendacija dėl Tarybos sprendimo dėl Europos Sąjungos, Šveicarijos Konfederacijos ir Lichtenšteino Kunigaikštystės susitarimo, kuriuo iš dalies keičiamas Europos bendrijos, Šveicarijos Konfederacijos ir Lichtenšteino Kunigaikštystės papildomas susitarimas, numatantis Europos bendrijos ir Šveicarijos Konfederacijos susitarimo dėl prekybos žemės ūkio produktais taikymą Lichtenšteino Kunigaikštystei, sudarymo projekto [2010/16209 - C7-0125/2011 - 2010/0313(NLE)] - Tarptautinės prekybos komitetas. Pranešėjas: Béla Glattfelder (A7-0248/2011)
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 12)
TEISĖKŪROS REZOLIUCIJOS PROJEKTAS
Priimta vienu balsavimu (P7_TA(2011)0354)
Parlamentas pritarė susitarimo sudarymui.
5.13. Konvencija dėl pietų Ramiojo vandenyno atviros jūros žuvininkystės išteklių išsaugojimo ir valdymo *** (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)
Rekomendacija dėl Tarybos sprendimo dėl Konvencijos dėl pietų Ramiojo vandenyno atviros jūros žuvininkystės išteklių išsaugojimo ir valdymo patvirtinimo Europos Sąjungos vardu projekto [08135/2011 - C7-0098/2011 - 2011/0047(NLE)] - Žuvininkystės komitetas. Pranešėja: Carmen Fraga Estévez (A7-0274/2011)
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 13)
TEISĖKŪROS REZOLIUCIJOS PROJEKTAS
Priimta vienu balsavimu (P7_TA(2011)0355)
Parlamentas pritarė konvencijos patvirtinimui.
5.14. ES ir Brazilijos susitarimas dėl civilinės aviacijos saugos *** (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)
Rekomendacija dėl Tarybos sprendimo dėl Europos Sąjungos ir Brazilijos Federacinės Respublikos Vyriausybės susitarimo dėl civilinės aviacijos saugos sudarymo projekto [13989/1/2010 - C7-0336/2010 - 2010/0143(NLE)] - Transporto ir turizmo komitetas. Pranešėja: Silvia-Adriana Țicău (A7-0259/2011)
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 14)
TEISĖKŪROS REZOLIUCIJOS PROJEKTAS
Priimta vienu balsavimu (P7_TA(2011)0356)
Parlamentas pritarė susitarimo sudarymui.
5.15. ES ir Islandijos bei Norvegijos susitarimas dėl perdavimo tvarkos tarp Europos Sąjungos valstybių narių ir Islandijos bei Norvegijos *** (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)
Rekomendacija dėl Tarybos sprendimo projekto dėl Europos Sąjungos ir Islandijos Respublikos bei Norvegijos Karalystės susitarimo dėl perdavimo tvarkos tarp Europos Sąjungos valstybių narių ir Islandijos bei Norvegijos sudarymo [05307/2010 - C7-0032/2010 - 2009/0192(NLE)] - Piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus reikalų komitetas. Pranešėjas: Rui Tavares (A7-0268/2011)
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 15)
TEISĖKŪROS REZOLIUCIJOS PROJEKTAS
Priimta vienu balsavimu (P7_TA(2011)0357)
Parlamentas pritarė susitarimo sudarymui.
5.16. Kuro elementų ir vandenilio bendroji įmonė * (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Tarybos reglamento, kuriuo iš dalies keičiamas Reglamentas (EB) Nr. 521/2008, įsteigiantis Kuro elementų ir vandenilio bendrąją įmonę [(COM(2011)0224 - C7-0120/2011 - 2011/0091(NLE)] - Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komitetas. Pranešėjas: Herbert Reul (A7-0261/2011)
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 16)
TEISĖKŪROS REZOLIUCIJOS PROJEKTAS
Priimta vienu balsavimu (P7_TA(2011)0358)
5.17. Audito politika. Per krizę įgyta patirtis (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)
Pranešimas dėl audito politikos ir per krizę įgytos patirties [2011/2037(INI)] - Teisės reikalų komitetas. Pranešėjas: Antonio Masip Hidalgo (A7-0200/2011)
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 17)
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta vienu balsavimu (P7_TA(2011)0359)
5.18. Prie pensinio amžiaus artėjančių moterų padėtis (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)
Pranešimas dėl prie pensinio amžiaus artėjančių moterų padėties [2011/2091(INI)] - Moterų teisių ir lyčių lygybės komitetas. Pranešėja: Edit Bauer (A7-0291/2011)
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 18)
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta vienu balsavimu (P7_TA(2011)0360)
5.19. Direktyva dėl tarpininkavimo įvalstybėse narėse (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)
Pranešimas dėl direktyvos dėl tarpininkavimo įgyvendinimo valstybėse narėse, jos poveikio tarpininkavimui ir taikymo teismuose [2011/2026(INI)] - Teisės reikalų komitetas. Pranešėja: Arlene McCarthy (A7-0275/2011)
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 19)
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta vienu balsavimu (P7_TA(2011)0361)
5.20. Tiesioginių išmokų pagal bendrą žemės ūkio politiką savanoriškas moduliavimas ***I (balsavimas)
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos reglamento, kuriuo iš dalies keičiamos Tarybos reglamento (EB) Nr. 378/2007 nuostatos dėl tiesioginių išmokų savanoriško moduliavimo įgyvendinimo pagal bendrąją žemės ūkio politiką taisyklių [COM(2010)0772 - C7-0013/2011 - 2010/0372(COD)] - Žemės ūkio ir kaimo plėtros komitetas. Pranešėja: Britta Reimers (A7-0203/2011)
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 20)
KOMISIJOS PASIŪLYMAS
Patvirtintas su pakeitimais (P7_TA(2011)0362)
TEISĖKŪROS REZOLIUCIJOS PROJEKTAS
Priimta (P7_TA(2011)0362)
5.21. Oficialiai remiami eksporto kreditai ***I (galutinis balsavimas)
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos sprendimo dėl tam tikrų rekomendacijų taikymo oficialiai remiamiems eksporto kreditams [COM(2006)0456 C7-0050/2010 - 2006/0167(COD)] - Tarptautinės prekybos komitetas. Pranešėjas: Yannick Jadot (A7-0364/2010)
Balsavimas dėl teisėkūros rezoliucijos projekto 2011 m. balandžio 5 d. buvo atidėtas (punktas 4.7 protokolo 5.4.2011).
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 21)
Yannick Jadot (pranešėjas) padarė pareiškimą.
KOMISIJOS PASIŪLYMAS
Patvirtinta su pakeitimais (P7_TA(2011)0363)
TEISĖKŪROS REZOLIUCIJOS PROJEKTAS
Priimta (P7_TA(2011)0363)
5.22. Veiksminga Europos žaliavų strategija (balsavimas)
Pranešimas dėl veiksmingos Europos žaliavų strategijos [2011/2056(INI)] - Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komitetas. Pranešėjas: Reinhard Bütikofer (A7-0288/2011)
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 22)
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta (P7_TA(2011)0364)
5.23. ES kovos su terorizmu politika. Svarbiausi laimėjimai ir ateities uždaviniai (balsavimas)
Pranešimas dėl ES kovos su terorizmu politikos. Svarbiausi laimėjimai ir ateities uždaviniai [2010/2311(INI)] - Piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus reikalų komitetas. Pranešėja: Sophia in 't Veld (A7-0286/2011)
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 23)
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Sophia in 't Veld (pranešėja) pagal Darbo tvarkos taisyklių 177 straipsnį paprašė paankstinti balsavimą; Simon Busuttil PPE frakcijos vardu išreiškė nepritarimą šiam prašymui ir Hannes Swoboda S&D frakcijos vardu pritarė prašymui.
Parlamentas po balsavimo elektroniniu būdu (400 balsavo už, 268 – prieš, 6 susilaikė) patenkino prašymą.
Balsavimas dėl šio pranešimo atidėtas vėlesnei sesijai.
5.24. Žuvininkystė Juodojoje jūroje (balsavimas)
Pranešimas dėl Juodosios jūros žuvininkystės valdymo dabar ir ateityje [2010/2113(INI)] - Žuvininkystės komitetas. Pranešėja: Iliana Malinova Iotova (A7-0236/2011)
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 24)
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta (P7_TA(2011)0365)
5.25. Su nafta ir dujomis susijusios veiklos atviroje jūroje sauga (balsavimas)
Pranešimas dėl naftos ir dujų žvalgymo ir gavybos atviroje jūroje saugos problemų [2011/2072(INI)] - Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komitetas. Pranešėja: Vicky Ford (A7-0290/2011)
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 25)
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta (P7_TA(2011)0366)
5.26. Moterų verslumas mažosiose ir vidutinėse įmonėse (balsavimas)
Pranešimas dėl moterų verslumo mažosiose ir vidutinėse įmonėse [2010/2275(INI)] - Moterų teisių ir lyčių lygybės komitetas. Pranešėja: Marina Yannakoudakis (A7-0207/2011)
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 26)
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta (P7_TA(2011)0367)
(Posėdis trumpam sustabdytas iki iškilmingo posėdžio pradžios.)
PIRMININKAVO: Jerzy BUZEK
Pirmininkas
6. Iškilmingas posėdis - Lenkija
Lenkijos Respublikos Prezidento Bronisław Komorowski vizito proga nuo 12.05 val. iki 12.35 val. vyko iškilmingas Parlamento posėdis.
PIRMININKAVO: Edward McMILLAN-SCOTT
Pirmininko pavaduotojas
7. Oficialus pasveikinimas
Pirmininkas Parlamento vardu pasveikino oficialioje galerijoje sėdinčius David Tilson vadovaujamos delegacijos narius iš Kanados federalinio parlamento ir Kanados misijos prie Europos Sąjungos Briuselyje.
8. Paaiškinimai dėl balsavimo
Rašytiniai paaiškinimai dėl balsavimo:
Pagal Darbo tvarkos taisyklių 170 straipsnį raštu pateikti paaiškinimai dėl balsavimo įrašyti į šio posėdžio stenogramą.
Žodiniai paaiškinimai dėl balsavimo:
|
Pranešimas: Simon Busuttil - A7-0278/2011 Jens Rohde ir Clemente Mastella |
|
Pranešimas: Antonio Masip Hidalgo - A7-0200/2011 Jens Rohde, Mairead McGuinness, Daniel Hannan ir Seán Kelly |
|
Pranešimas: Edit Bauer - A7-0291/2011 Jens Rohde, Mairead McGuinness, Mario Pirillo ir Marian Harkin |
|
Pranešimas: Arlene McCarthy - A7-0275/2011 Jens Rohde |
|
Pranešimas: Britta Reimers - A7-0203/2011 Diane Dodds ir Daniel Hannan |
|
Pranešimas: Yannick Jadot - A7-0364/2010 Gianluca Susta, Alfredo Antoniozzi ir Daniel Hannan |
|
Pranešimas: Reinhard Bütikofer - A7-0288/2011 Jens Rohde, Francesco De Angelis, Adam Bielan, Daniel Caspary, Alfredo Antoniozzi, Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Mairead McGuinness, Mario Pirillo ir Paul Murphy |
|
Pranešimas: Iliana Malinova Iotova - A7-0236/2011 Guido Milana |
|
Pranešimas: Vicky Ford - A7-0290/2011 Jens Rohde, Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Mario Pirillo, Adam Bielan ir Paolo Bartolozzi |
|
Pranešimas: Marina Yannakoudakis - A7-0207/2011 Clemente Mastella, Jens Rohde, Mairead McGuinness, Marian Harkin, Seán Kelly ir Christa Klaß |
9. Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Balsavimo pataisymai ir ketinimai pateikiami tinklalapio „Séance en direct“ dalyje „Résultats des votes (appels nominaux) / Results of votes (roll-call votes)“ ir priede „Vardinio balsavimo rezultatai“ (spausdintas variantas).
Dvi savaites nuo balsavimo dienos balsavimo pataisymų elektroninis variantas interneto svetainėje Europarl bus nuolat atnaujinamas.
Vėliau balsavimo pataisymų ir ketinimų sąrašas nebus keičiamas, kadangi jis bus verčiamas ir skelbiamas Oficialiajame leidinyje.
(Posėdis sustabdytas 13.25 val. ir atnaujintas 15.00 val.)
PIRMININKAVO: Miguel Angel MARTÍNEZ MARTÍNEZ
Pirmininko pavaduotojas
10. Ankstesnio posėdžio protokolo tvirtinimas
Ankstesnio posėdžio protokolas patvirtintas.
11. Darbo tvarkos taisyklių aiškinimas
Vakar dienos posėdyje Konstitucinių reikalų komitetas pateikė Darbo tvarkos taisyklių 51 ir 192 straipsnių išaiškinimą (punktas 4 protokolo 12.9.2011).
Kadangi jokia frakcija nei ne mažiau kaip keturiasdešimt Parlamento narių (Darbo tvarkos taisyklių 211 straipsnio 4 dalis) dėl šio išaiškinimo nepareiškė prieštaravimo, jis laikomas priimtu.
12. Gauti dokumentai
Gauti šie dokumentai:
1) |
Tarybos ir Komisijos
|
2) |
Parlamento komitetų pranešimai:
|
13. Deleguotieji aktai (Darbo tvarkos taisyklių 87a straipsnis)
Parlamentui buvo perduoti šie deleguotų aktų projektai:
— |
2011.7.14 Komisijos deleguotasis reglamentas (ES) Nr. …/…, kuriuo iš dalies keičiamas Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (EB) Nr. 998/2003 dėl skiepijimo nuo pasiutligės techninių reikalavimų (C(2011)5002) - terminas 2011.09.14
|
— |
2011.7.14 Komisijos deleguotasis reglamentas (ES) Nr. …/… dėl prevencinių sveikatos priemonių siekiant kontroliuoti tarp šunų plintančią Echinococcus multilocularis sukeltą infekciją, kuriuo papildomas Europos Parlamento ir Tarybos Reglamentas (EB) Nr. 998/2003 (C(2011)5016) – terminas 2011.11.14
|
— |
2011.8.30 Komisijos deleguotasis reglamentas (ES) Nr. …/…, kuriuo iš dalies keičiamas Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (EB) Nr. 998/2003 dėl skiepijimo nuo pasiutligės techninių reikalavimų C(2011)6255) – terminas 2011.10.30
|
14. Energijos rinkos vientisumas ir skaidrumas ***I (diskusijos)
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos reglamento dėl energijos rinkos vientisumo ir skaidrumo [COM(2010)0726 - C7-0407/2010- 2010/0363(COD)] - Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komitetas. Pranešėjas: Jorgo Chatzimarkakis (A7-0273/2011)
Jorgo Chatzimarkakis pristatė savo pranešimą.
Kalbėjo: Martin Korolec (einantis Tarybos pirmininko pareigas) ir Günther Oettinger (Komisijos narys).
Kalbėjo: Robert Goebbels (ECON komiteto nuomonės referentas), Rafał Trzaskowski (IMCO komiteto nuomonės referentas), András Gyürk PPE frakcijos vardu, Hannes Swoboda S&D frakcijos vardu, Lena Ek ALDE frakcijos vardu, Claude Turmes Verts/ALE frakcijos vardu, Konrad Szymański ECR frakcijos vardu, Vladimír Remek GUE/NGL frakcijos vardu, Rolandas Paksas EFD frakcijos vardu, Franz Obermayr, nepriklausomas Parlamento narys, Krišjānis Kariņš, Teresa Riera Madurell, Romana Jordan Cizelj, Marita Ulvskog, Maria Da Graça Carvalho, Edit Herczog, Othmar Karas, Ioan Enciu ir Lena Kolarska-Bobińska.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Mairead McGuinness, Marisa Matias, Andreas Mölzer, Miroslav Mikolášik, Ivailo Kalfin ir Petru Constantin Luhan.
Kalbėjo Günther Oettinger.
PIRMININKAVO: Libor ROUČEK
Pirmininko pavaduotojas
Kalbėjo: Martin Korolec ir Jorgo Chatzimarkakis.
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: punktas 5.4 protokolo 14.9.2011.
15. 27-oji metinė ES teisės taikymo stebėsenos ataskaita (2009 m.) - Geresnė teisėkūra, subsidiarumas ir proporcingumas bei sumanus reguliavimas - Visuomenės teisė susipažinti su dokumentais 2009–2010 m. (diskusijos)
Pranešimas dėl 27-osios metinės Europos Sąjungos teisės taikymo stebėsenos ataskaitos (2009 m.) [2011/2027(INI)] - Teisės reikalų komitetas. Pranešėja: Eva Lichtenberger (A7-0249/2011)
Pranešimas dėl geresnės teisėkūros, subsidiarumo ir proporcingumo principų bei sumanaus reguliavimo [2011/2029(INI)] - Teisės reikalų komitetas. Pranešėjas: Sajjad Karim (A7-0251/2011)
Pranešimas dėl visuomenės teisės susipažinti su dokumentais 2009–2010 m. (Darbo tvarkos taisyklių 104 straipsnio 7 dalis) [2010/2294(INI)] - Piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus reikalų komitetas. Pranešėja: Judith Sargentini (A7-0245/2011)
Eva Lichtenberger, Sajjad Karim ir Judith Sargentini pristatė savo pranešimus.
Kalbėjo: Maciej Szpunar (einantis Tarybos pirmininko pareigas) ir Maroš Šefčovič (Komisijos pirmininko pavaduotojas).
Kalbėjo: Paulo Rangel (AFCO komiteto nuomonės referentas), Cristian Silviu Bușoi (IMCO komiteto nuomonės referentas), Cornelis de Jong (IMCO komiteto nuomonės referentas), Margrete Auken (PETI komiteto nuomonės referentė), Sebastian Valentin Bodu PPE frakcijos vardu, Lidia Joanna Geringer de Oedenberg S&D frakcijos vardu, Diana Wallis ALDE frakcijos vardu, Gerald Häfner Verts/ALE frakcijos vardu, Edvard Kožušník ECR frakcijos vardu, Marta Andreasen EFD frakcijos vardu, Andrew Henry William Brons, nepriklausomas Parlamento narys, Renate Sommer, Evelyn Regner, Cecilia Wikström, Carl Schlyter, Franz Obermayr, Tadeusz Zwiefka, Monika Flašíková Beňová, Sonia Alfano, Oldřich Vlasák, Michael Cashman ir Toine Manders.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Eduard Kukan, Izaskun Bilbao Barandica, Raffaele Baldassarre ir Miroslav Mikolášik.
PIRMININKAVO: Alejo VIDAL-QUADRAS
Pirmininko pavaduotojas
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Pat the Cope Gallagher ir Mairead McGuinness.
Kalbėjo: Maroš Šefčovič, Maciej Szpunar, Eva Lichtenberger, Sajjad Karim ir Judith Sargentini.
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: punktas 5.9 protokolo 14.9.2011, punktas 7.1 protokolo 14.9.2011 ir punktas 5.10 protokolo 14.9.2011.
16. 2010 m. Peticijų komiteto veikla (diskusijos)
Pranešimas dėl 2010 m. Peticijų komiteto veiklos [2010/2295(INI)] - Peticijų komitetas. Pranešėjas: Willy Meyer (A7-0232/2011)
Willy Meyer pristatė savo pranešimą.
Kalbėjo Maroš Šefčovič (Komisijos pirmininko pavaduotojas).
Kalbėjo: Peter Jahr PPE frakcijos vardu, Victor Boștinaru S&D frakcijos vardu, Margrete Auken Verts/ALE frakcijos vardu, Roger Helmer ECR frakcijos vardu, Matteo Salvini EFD frakcijos vardu, Angelika Werthmann, nepriklausoma Parlamento narė, Erminia Mazzoni, Michael Cashman, Philippe Boulland ir Monika Flašíková Beňová.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Elena Băsescu ir Mairead McGuinness.
Kalbėjo: Maroš Šefčovič ir Willy Meyer.
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: punktas 7.2 protokolo 14.9.2011.
PIRMININKAVO: Diana WALLIS
Pirmininko pavaduotoja
17. Klausimų Komisijai valanda
Nauji darbo būdai
László Andor (Komisijos narys), Viviane Reding (Komisijos pirmininko pavaduotoja) ir Antonio Tajani (Komisijos pirmininko pavaduotojas)
Pirmininkė trumpai pristatė naują procedūrą, taikomą klausimų Komisijai valandai.
Kalbėjo Mairead McGuinness dėl šios dienos temos pasirinkimo (Pirmininkė paaiškino, kad tema pasirinkta sutarus su Komisija ir ją patvirtino Pirmininkų sueiga. Ateityje frakcijos taip pat dalyvaus priimant sprendimą).
Viviane Reding ir Antonio Tajani (Komisijos pirmininko pavaduotojai) ir László Andor (Komisijos narys) atsakė į šių narių pateiktus klausimus:
|
Raffaele Baldassarre, Alejandro Cercas, Sarah Ludford, Konstantinos Poupakis, Jutta Steinruck, Elizabeth Lynne, Indrek Tarand, Pablo Zalba Bidegain, Sylvana Rapti, Filiz Hakaeva Hyusmenova, Damien Abad, Rareș-Lucian Niculescu, Phil Prendergast, Amalia Sartori, Monika Smolková, Marian Harkin, Nikolaos Chountis, Seán Kelly, Carlo Fidanza, Richard Howitt, Elisabeth Schroedter ir Csaba Őry. |
|
Klabėjo Hubert Pirker, ji išsakė abejones dėl klausimų valandos eigos (Pirmininkė pasižymėjo šį klausimą). |
Klausimų Komisijai valanda baigta.
(Posėdis sustabdytas 20.15 val. ir atnaujintas 21.00 val.)
PIRMININKAVO: Isabelle DURANT
Pirmininko pavaduotoja
18. Europos MVĮ tarptautinis lygis (diskusijos)
Klausimas, į kurį atsakoma žodžiu (O-000185/2011), kurį pateikė Michael Theurer, Niccolò Rinaldi, Catherine Bearder, Marielle De Sarnez ir Jürgen Creutzmann ALDE frakcijos vardu, Godelieve Quisthoudt-Rowohl, Othmar Karas, Daniel Caspary ir Cristiana Muscardini PPE frakcijos vardu ir Robert Sturdy ECR frakcijos vardu, Komisijai: Europos MVĮ tarptautinis lygis (B7-0430/2011)
Michael Theurer ir Cristiana Muscardini pateikė žodinį klausimą.
Antonio Tajani (Komisijos pirmininko pavaduotojas) atsakė į žodinį klausimą
Kalbėjo: Othmar Karas PPE frakcijos vardu, Gianluca Susta S&D frakcijos vardu, Niccolò Rinaldi ALDE frakcijos vardu, John Bufton EFD frakcijos vardu, Daniel Caspary, Silvia-Adriana Țicău, Claudio Morganti, Peter Šťastný ir Paul Rübig.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Petru Constantin Luhan, Phil Prendergast, Janusz Władysław Zemke, Ilda Figueiredo, Monika Flašíková Beňová ir Jaroslav Paška.
Kalbėjo Antonio Tajani.
Diskusijos baigtos.
19. ES strategija dėl benamių (diskusijos)
Klausimas, į kurį atsakoma žodžiu (O-000153/2011), kurį pateikė Pervenche Berès ir Karima Delli, EMPL komiteto vardu, Komisijai: ES strategija dėl benamių (B7-0421/2011)
Karima Delli pateikė žodinį klausimą.
László Andor (Komisijos narys) atsakė į žodinį klausimą.
Kalbėjo: Csaba Őry PPE frakcijos vardu, Pervenche Berès S&D frakcijos vardu, Elizabeth Lynne ALDE frakcijos vardu, Ryszard Czarnecki ECR frakcijos vardu, Ilda Figueiredo GUE/NGL frakcijos vardu, Jaroslav Paška EFD frakcijos vardu, Diane Dodds, nepriklausoma Parlamento narė, Sari Essayah, Frédéric Daerden, Paul Murphy, Anne Delvaux, ji taip pat atsakė į pakėlus mėlynąją kortelę Silvia-Adriana Țicău pateiktą klausimą, Kinga Göncz, Willy Meyer, Joanna Katarzyna Skrzydlewska, Monika Flašíková Beňová, Marie-Christine Vergiat, Regina Bastos, Íñigo Méndez de Vigo, Sylvana Rapti, Elisabeth Morin-Chartier, Silvia-Adriana Țicău, Bogusław Sonik ir Monika Smolková.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Miroslav Mikolášik, Rareș-Lucian Niculescu, Petru Constantin Luhan, Anna Záborská, Iosif Matula, Phil Prendergast, Elena Băsescu ir Claudiu Ciprian Tănăsescu.
Kalbėjo László Andor.
Pasiūlymas dėl rezoliucijos, pateiktas remiantis Darbo tvarkos taisyklių 115 straipsnio 5 dalimi baigiantis diskusijoms:
— |
Pervenche Berès ir Karima Delli, EMPL komiteto vardu, dėl ES kovos su benamyste strategijos (B7-0475/2011) |
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: punktas 7.3 protokolo 14.9.2011.
20. Visapusiškas požiūris į įtakos klimatui turinčius antropogeninius (ne CO2) teršalus (diskusijos)
Klausimas, į kurį atsakoma žodžiu (O-000135/2011), kurį pateikė Jo Leinen, Richard Seeber ir Theodoros Skylakakis ENVI komiteto vardu Komisijai: Visapusiškas požiūris į įtakos klimatui turinčius antropogeninius (ne CO2) teršalus (B7-0418/2011)
Richard Seeber ir Theodoros Skylakakis pateikė žodinį klausimą.
Connie Hedegaard (Komisijos narė) atsakė į žodinį klausimą
Kalbėjo: Sophie Auconie PPE frakcijos vardu, Claudiu Ciprian Tănăsescu S&D frakcijos vardu, Chris Davies ALDE frakcijos vardu, Satu Hassi Verts/ALE frakcijos vardu, Elisabetta Gardini, Csaba Sándor Tabajdi, Riikka Manner, Bas Eickhout, Silvia-Adriana Țicău ir Michail Tremopoulos.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Iosif Matula, João Ferreira ir Jaroslav Paška.
Kalbėjo Connie Hedegaard.
Pasiūlymas dėl rezoliucijos, pateiktas remiantis Darbo tvarkos taisyklių 115 straipsnio 5 dalimi baigiantis diskusijoms:
— |
Richard Seeber ir Theodoros Skylakakis ENVI komiteto vardu – dėl visapusiško požiūrio į įtakos klimatui turinčius antropogeninius (ne CO2) teršalus (B7-0474/2011). |
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: punktas 7.4 protokolo 14.9.2011.
21. Kito posėdžio darbotvarkė
Kitos dienos darbotvarkė patvirtinta (dokumentas „Darbotvarkė“, PE 470.595/OJME).
22. Posėdžio pabaiga
Posėdis baigtas 23.50 val.
Klaus Welle
Generalinis sekretorius
Roberta Angelilli
Pirmininko pavaduotoja
2011 m. rugsėjo 13 d., antradienis
DALYVIŲ SĄRAŠAS
Pasirašė:
Abad, Áder, Agnew, Albertini, Albrecht, Alfano, Alfonsi, Allam, Alvaro, Alves, Andreasen, Andrés Barea, Andrikienė, Angelilli, Angourakis, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Arif, Arlacchi, Arsenis, Ashworth, Atkins, Attard-Montalto, Auconie, Audy, Auken, Aylward, Ayuso, van Baalen, Bach, Badia i Cutchet, Bagó, Balčytis, Baldassarre, Balz, Balzani, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Batten, Bauer, Bearder, Becali, Becker, Belder, Belet, Bélier, Benarab-Attou, Bendtsen, Bennahmias, Berès, Berlato, Berlinguer, Berman, Bielan, Bilbao Barandica, Binev, Bisky, Bizzotto, Blinkevičiūtė, Bodu, Böge, Bokros, Bonsignore, Borghezio, Borsellino, Borys, Boștinaru, Boulland, Bové, Bozkurt, Bradbourn, Brantner, Brepoels, Březina, Brok, Brons, Brzobohatá, Bufton, Bullmann, Bușoi, Busuttil, Bütikofer, Buzek, Cabrnoch, Cadec, Callanan, van de Camp, Campbell Bannerman, Cancian, Canfin, Capoulas Santos, Caronna, Carvalho, Casa, Cashman, Casini, Caspary, Castex, del Castillo Vera, Cavada, Cercas, Češková, Chatzimarkakis, Chichester, Childers, Chountis, Christensen, Claeys, Clark, Coelho, Cofferati, Colman, Comi, Corazza Bildt, Cortés Lastra, Cozzolino, Cramer, Crețu, Creutzmann, Crocetta, Cutaș, Czarnecki, Frédéric Daerden, van Dalen, Dăncilă, Danellis, Danjean, Dantin, (The Earl of) Dartmouth, Dati, Daul, David, Davies, De Angelis, De Backer, de Brún, De Castro, Dehaene, De Keyser, Delli, Delvaux, De Mita, De Rossa, De Sarnez, Désir, Deß, Deva, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dodds, Domenici, Donskis, Dorfmann, Droutsas, Duff, Durant, Dušek, Ehler, Ehrenhauser, Eickhout, Ek, El Khadraoui, Elles, Enciu, Engel, Engström, Eppink, Ernst, Ertug, Essayah, Estaràs Ferragut, Estrela, Evans, Fajmon, Fajon, Falbr, Farage, Färm, Feio, Ferber, Fernandes, Elisa Ferreira, João Ferreira, Fidanza, Figueiredo, Fisas Ayxela, Fjellner, Flašíková Beňová, Flautre, Fleckenstein, Florenz, Fontana, Ford, Foster, Fox, Fraga Estévez, Franco, Gahler, Gál, Gallagher, Gallo, Gáll-Pelcz, García-Margallo y Marfil, García Pérez, Gardini, Gargani, Garriga Polledo, Gauzès, Gebhardt, Geier, Gerbrandy, Geringer de Oedenberg, Giannakou, Giegold, Gierek, Girling, Glante, Glattfelder, Godmanis, Goebbels, Goerens, Gollnisch, Gomes, Göncz, Goulard, de Grandes Pascual, Gräßle, Grech, Grelier, Grèze, Griesbeck, Griffin, Gróbarczyk, Groote, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez-Cortines, Gutiérrez Prieto, Gyürk, Häfner, Haglund, Fiona Hall, Händel, Handzlik, Hannan, Harbour, Harkin, Hartong, Hassi, Haug, Häusling, Hedh, Helmer, Hénin, Herczog, Herranz García, Hibner, Higgins, Nadja Hirsch, Hoang Ngoc, Hoarau, Hohlmeier, Hökmark, Honeyball, Hortefeux, Howitt, Danuta Maria Hübner, Hudghton, Hughes, Hyusmenova, Iacolino, Ibrisagic, Ilchev, Imbrasas, in 't Veld, Iotova, Iovine, Irigoyen Pérez, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivan, Ivanova, Jaakonsaari, Jäätteenmäki, Jadot, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jensen, Jiménez-Becerril Barrio, Joly, de Jong, Jordan Cizelj, Jørgensen, Junqueras Vies, Juvin, Kacin, Kaczmarek, Kadenbach, Kalfin, Kalinowski, Kalniete, Kamall, Kamiński, Kammerevert, Karas, Karim, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kazak, Kelam, Keller, Kelly, Kiil-Nielsen, Kirilov, Kirkhope, Klaß, Kleva, Klinz, Klute, Koch, Koch-Mehrin, Kohlíček, Kolarska-Bobińska, Koppa, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kowal, Kozlík, Kozłowski, Kožušník, Krahmer, Kratsa-Tsagaropoulou, Krehl, Kreissl-Dörfler, Kuhn, Kukan, Kurski, Lamassoure, Lambert, Lamberts, Lambsdorff, Landsbergis, Lange, de Lange, Langen, La Via, Le Brun, Lechner, Le Foll, Le Grip, Legutko, Lehne, Leichtfried, Leinen, Lepage, Marine Le Pen, Liberadzki, Lichtenberger, Liese, Liotard, Lisek, Lochbihler, Løkkegaard, López Aguilar, López-Istúriz White, Lösing, Lövin, Ludford, Ludvigsson, Luhan, Łukacijewska, Lulling, Lunacek, Lynne, Lyon, McAvan, McCarthy, McClarkin, McGuinness, McMillan-Scott, Macovei, Madlener, Manders, Mănescu, Maňka, Mann, Manner, Marcinkiewicz, Marinescu, David Martin, Hans-Peter Martin, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Maštálka, Mastella, Matera, Mathieu, Matias, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mavronikolas, Mayer, Mazzoni, Meissner, Mélenchon, Melo, Méndez de Vigo, Menéndez del Valle, Merkies, Mészáros, Meyer, Louis Michel, Migalski, Mikolášik, Milana, Millán Mon, Mirsky, Mölzer, Moraes, Moreira, Morganti, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Mulder, Muñiz De Urquiza, Murphy, Muscardini, Nattrass, Nedelcheva, Neuser, Neveďalová, Newton Dunn, Neynsky, Neyts-Uyttebroeck, Nicholson, Nicolai, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Nuttall, Obermayr, Obiols, Ojuland, Olbrycht, Olejniczak, Oomen-Ruijten, Őry, Ouzký, Oviir, Pack, Padar, Paksas, Paleckis, Paliadeli, Pallone, Panayotov, Panzeri, Papadopoulou, Papanikolaou, Papastamkos, Pargneaux, Parvanova, Pașcu, Paška, Patrão Neves, Patriciello, Paulsen, Peillon, Perello Rodriguez, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Piotrowski, Pirillo, Pirker, Pittella, Plumb, Podimata, Ponga, Poręba, Portas, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Prendergast, Proust, Provera, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Ransdorf, Rapkay, Rapti, Regner, Reimers, Remek, Repo, Reul, Riera Madurell, Ries, Rinaldi, Riquet, Rivasi, Rivellini, Rochefort, Rodust, Rohde, Roithová, Romero López, Romeva i Rueda, Ronzulli, Rosbach, Rossi, Roth-Behrendt, Rouček, Rübig, Rubiks, Rühle, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salvini, Sánchez Presedo, Sanchez-Schmid, Sârbu, Sargentini, Sartori, Saryusz-Wolski, Sassoli, Saudargas, Schaake, Schaldemose, Schlyter, Olle Schmidt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Scholz, Schöpflin, Schroedter, Schwab, Scicluna, Scottà, Scurria, Seeber, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Severin, Siekierski, Silvestris, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skrzydlewska, Skylakakis, Smith, Smolková, Sógor, Sommer, Søndergaard, Sonik, Sosa Wagner, Speroni, Staes, Stassen, Šťastný, Stavrakakis, Steinruck, Stevenson, Stihler, Stolojan, Emil Stoyanov, Strejček, Striffler, Sturdy, Surján, Susta, Svensson, Swinburne, Swoboda, Szájer, Szymański, Tabajdi, Takkula, Tănăsescu, Tannock, Tarabella, Tarand, Tatarella, Tavares, Taylor, Teixeira, Terho, Thein, Theocharous, Theurer, Thomsen, Thun und Hohenstein, Thyssen, Țicău, Tirolien, Toia, Tőkés, Tomaševski, Tošenovský, Toussas, Trautmann, Tremopoulos, Tremosa i Balcells, Triantaphyllides, Trüpel, Trzaskowski, Tsoukalas, Turmes, Turunen, Uggias, Ulmer, Ulvskog, Ungureanu, Urutchev, Uspaskich, Vadim Tudor, Vaidere, Vajgl, Vălean, Van Brempt, Vanhecke, Van Orden, Vattimo, Vaughan, Vergiat, Vergnaud, Verheyen, Vidal-Quadras, de Villiers, Vlasák, Vlasto, Voss, Wallis, Watson, Henri Weber, Renate Weber, Weiler, Weisgerber, Werthmann, Westlund, Westphal, Wieland, Wikström, Willmott, Wils, Hermann Winkler, Iuliu Winkler, Wortmann-Kool, Yáñez-Barnuevo García, Yannakoudakis, Záborská, Zala, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zanoni, Zasada, Ždanoka, Zeller, Zemke, Zimmer, Zver, Zwiefka
2011 m. rugsėjo 13 d., antradienis
I PRIEDAS
BALSAVIMO REZULTATAI
Santrumpos ir simboliai
+ |
priimta |
- |
atmesta |
↓ |
atkrito |
A |
atšaukta |
VB (…, …, …) |
vardinis balsavimas (už, prieš, susilaikė) |
EB (…, …, …) |
elektroninis balsavimas (už, prieš, susilaikė) |
dal. |
balsavimas dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių |
atsk. |
atskiras balsavimas |
pak. |
pakeitimas |
KP |
kompromisinis pakeitimas |
AD |
atitinkama dalis |
NP |
naikinantis pakeitimas |
= |
tapatūs pakeitimai |
§ |
dalis |
str. |
straipsnis |
konst. |
konstatuojamoji dalis |
PR |
pasiūlymas dėl rezoliucijos |
BPR |
bendras pasiūlymas dėl rezoliucijos |
SB |
slaptas balsavimas |
1. Prašymas atšaukti Parlamento nario Hanso-Peterio Martino imunitetą
Pranešimas: Tadeusz Zwiefka (A7-0267/2011)
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Vienas balsavimas |
|
+ |
|
2. Europos operatyvaus bendradarbiavimo prie Europos Sąjungos valstybių narių išorės sienų valdymo agentūra (FRONTEX) ***I
Pranešimas: Simon Busuttil (A7-0278/2011)
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Vienas balsavimas |
VB |
+ |
431, 49, 48 |
3. Bendrijos dvejopo naudojimo prekių eksporto, persiuntimo, susijusių tarpininkavimo paslaugų ir tranzito kontrolės režimas ***I
Pranešimas: Vital Moreira (A7-0256/2011)
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Vienas balsavimas |
VB |
+ |
518, 21, 71 |
4. Nebeaktualūs bendros žemės ūkio politikos srities Tarybos aktai ***I
Pranešimas: Paolo De Castro (A7-0252/2011)
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Vienas balsavimas |
VB |
+ |
612, 2, 9 |
5. Tam tikrų nebeaktualių Tarybos aktų panaikinimas ***I
Pranešimas: Vital Moreira (A7-0257/2011)
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Vienas balsavimas |
VB |
+ |
621, 1, 3 |
6. Reglamento (EEB) Nr. 429/73 ir Reglamento (EB) Nr. 215/2000 panaikinimas ***I
Pranešimas: Vital Moreira (A7-0250/2011)
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Vienas balsavimas |
VB |
+ |
616, 2, 9 |
7. Tam tikrų valstybės ir privačių projektų poveikis aplinkai ***I
Pranešimas: Sajjad Karim (A7-0272/2011)
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Vienas balsavimas |
VB |
+ |
609, 13, 11 |
8. Galileo programos pagrindu sukurtos pasaulinės navigacijos palydovų sistemos paslauga valstybinėms institucijoms ***I
Pranešimas: Norbert Glante (A7-0260/2011)
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Vienas balsavimas |
VB |
+ |
556, 71, 30 |
9. Tarptautinis susitarimas dėl atogrąžų medienos
Rekomendacija: Vital Moreira (A7-0280/2011)
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Vienas balsavimas |
|
+ |
|
10. ES ir Šveicarijos susitarimas dėl žemės ūkio produktų ir maisto produktų kilmės vietos nuorodų ir geografinių nuorodų apsaugos ***
Rekomendacija: Béla Glattfelder (A7-0247/2011)
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Vienas balsavimas |
|
+ |
|
11. ES ir Norvegijos susitarimas dėl papildomų prekybos žemės ūkio produktais lengvatų ***
Rekomendacija: Helmut Scholz (A7-0276/2011)
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Vienas balsavimas |
|
+ |
|
12. EB ir Šveicarijos susitarimo dėl prekybos žemės ūkio produktais išplėtimas siekiant jį taikyti Lichtenšteino Kunigaikštystei ***
Rekomendacija: Béla Glattfelder (A7-0248/2011)
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Vienas balsavimas |
|
+ |
|
13. Konvencija dėl pietų Ramiojo vandenyno atviros jūros žuvininkystės išteklių išsaugojimo ir valdymo ***
Rekomendacija: Carmen Fraga Estévez (A7-0274/2011)
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Vienas balsavimas |
|
+ |
|
14. ES ir Brazilijos susitarimas dėl civilinės aviacijos saugos ***
Rekomendacija: Silvia-Adriana Țicău (A7-0259/2011)
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Vienas balsavimas |
|
+ |
|
15. ES ir Islandijos bei Norvegijos susitarimas dėl perdavimo tvarkos tarp Europos Sąjungos valstybių narių ir Islandijos bei Norvegijos ***
Pranešimas: Rui Tavares (A7-0268/2011)
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Vienas balsavimas |
|
+ |
|
16. Kuro elementų ir vandenilio bendroji įmonė *
Pranešimas: Herbert Reul (A7-0261/2011)
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Vienas balsavimas |
VB |
+ |
592, 18, 57 |
17. Audito politika. Per krizę įgyta patirtis
Pranešimas: Antonio Masip Hidalgo (A7-0200/2011)
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Vienas balsavimas |
|
+ |
|
18. Prie pensinio amžiaus artėjančių moterų padėtis
Pranešimas: Edit Bauer (A7-0291/2011)
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Vienas balsavimas |
|
+ |
|
19. Direktyva dėl tarpininkavimo valstybėse narėse
Pranešimas: Arlene McCarthy (A7-0275/2011)
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Vienas balsavimas |
VB |
+ |
633, 20, 10 |
Prašymai balsuoti vardiniu būdu
PPE: galutinis balsavimas.
20. Tiesioginių išmokų pagal bendrą žemės ūkio politiką savanoriškas moduliavimas ***I
Pranešimas: Britta Reimers (A7-0203/2011)
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Visas tekstas. Paketas Nr. 1. Kompromisiniai pakeitimai |
8 |
ALDE, PPE, S&D, Verts/ALE, ECR |
|
+ |
|
Paketas Nr.2. Atsakingo komiteto pakeitimai |
1-7 |
komitetas |
|
↓ |
|
Balsavimas: pakeistas pasiūlymas |
|
+ |
|
||
Balsavimas: teisėkūros rezoliucija |
VB |
+ |
641, 21, 9 |
21. Oficialiai remiami eksporto kreditai ***I
Pranešimas: Yannick Jadot (A7-0364/2010)
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Atsakingo komiteto pakeitimas |
24 |
komitetas |
|
+ |
|
Balsavimas: pakeistas pasiūlymas |
|
+ |
|
||
Balsavimas: teisėkūros rezoliucija |
VB |
+ |
643, 20, 9 |
Pranešimas 2011 m. balandžio 5 d. buvo grąžintas kompetentingam komitetui persvarstyti (Darbo tvarkos taisyklių 57 straipsnio 2 dalis).
24 pakeitimas keičia 2011 m. balandžio 5 d. priimtus pakeitimus.
22. Veiksminga Europos žaliavų strategija
Pranešimas: Reinhard Bütikofer (A7-0288/2011)
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
1 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
2 dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk. |
+ |
|
46 dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk. |
+ |
|
47 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
|
+ |
|
Prašymai balsuoti atskirai
ECR: 46 dalis.
GUE/NGL: 2 dalis.
Prašymai balsuoti dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių
GUE/NGL:
1 dalis
1-oji dalis |
: |
„mano, kad žaliavų požiūriu … efektyvumui ir naujovių diegimui“. |
2-oji dalis |
: |
„palankiai vertina tai, kad Komisija … Europos išorės veiksmų tarnybos užduotis“. |
47 dalis
1-oji dalis |
: |
„pažymi, kad prekyboje žaliavomis … regioninis stabilumas, skaidrumas ir tvarus vystymasis“. |
2-oji dalis |
: |
„mano, kad retųjų žemių elementų srities … retųjų žemių elementų srities suinteresuotuosius subjektus“. |
Įvairūs:
Remdamasis Darbo tvarkos taisyklių 157 straipsnio 3 dalimi Pirmininkas paskelbė 1 pakeitimą nepriimtinu.
23. Žuvininkystė Juodojoje jūroje
Pranešimas: Iliana Malinova Iotova (A7-0236/2011)
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
|
+ |
|
24. Su nafta ir dujomis susijusios veiklos atviroje jūroje sauga
Pranešimas: Vicky Ford (A7-0290/2011)
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Alternatyvus pasiūlymas dėl rezoliucijos |
1 |
Verts/ALE |
|
- |
|
2 dalis |
§ |
originalus tekstas |
VB |
+ |
558, 94, 22 |
6 dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk./EB |
+ |
557, 97, 13 |
10 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
3 |
+ |
|
|||
11 dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk. |
+ |
|
12 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
19 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1/VB |
+ |
653, 12, 14 |
|||
2/VB |
+ |
555, 72, 15 |
|||
3/VB |
+ |
588, 59, 16 |
|||
22 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
3 |
+ |
|
|||
4/EB |
+ |
342, 324, 12 |
|||
28 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
- |
|
|||
29 dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk. |
- |
|
33 dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk. |
+ |
|
47 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1/VB |
+ |
664, 12, 3 |
|||
2/VB |
+ |
590, 58, 6 |
|||
3/VB |
+ |
427, 232, 3 |
|||
4/VB |
+ |
367, 300, 4 |
|||
5/VB |
+ |
361, 292, 7 |
|||
48 dalis |
2 |
daugiau kaip 74 narių |
VB |
+ |
407, 261, 10 |
50 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
53 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
64 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
71 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2/EB |
+ |
352, 321, 3 |
|||
75 dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk. |
- |
|
76 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1/VB |
+ |
658, 15, 0 |
|||
2/VB |
+ |
591, 61, 2 |
|||
3/VB |
- |
225, 429, 5 |
|||
4/VB |
- |
159, 502, 9 |
|||
78 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
- |
|
|||
Balsavimas: ITRE komiteto rezoliucija (visas tekstas) |
VB |
+ |
602, 64, 13 |
Prašymai balsuoti vardiniu būdu
Verts/ALE: 2, 19, 47 ir 76 dalys, 2 pakeitimas ir galutinis balsavimas.
Prašymai balsuoti atskirai
Verts/ALE: 6 dalis.
ECR: 11, 29, 33 ir 75 dalys.
S&D: 29 dalis.
PPE: 75 dalis.
Prašymai balsuoti dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių
Verts/ALE:
53 dalis
1-oji dalis |
: |
visas tekstas, išskyrus žodžius „ir toliau“. |
2-oji dalis |
: |
šie žodžiai. |
ECR:
10 dalis
1-oji dalis |
: |
„ragina Komisiją …žvalgymo ir gavybos veikla“. |
2-oji dalis |
: |
„tuo tarpu … eksploatacijos nutraukimą“. |
3-oji dalis |
: |
„palankiai vertina … aplinkos srities teisės aktus“. |
12 dalis
1-oji dalis |
: |
visas tekstas išskyrus žodžius „taikyti bendraisiais … be to, ragina“ |
2-oji dalis |
: |
šie žodžiai. |
19 dalis
1-oji dalis |
: |
„pažymi, kad veiklos vykdytojo … trečioji šalis“. |
2-oji dalis |
: |
„bei ES lygmens inspekcijos“. |
3-oji dalis |
: |
„ir, kad laivų auditas … gavybos platformose“. |
28 dalis
1-oji dalis |
: |
visas tekstas, išskyrus žodžius „sistema“ ir „ir savitarpio draudimo bendrove proporcingai atsižvelgiant į riziką, su kuria susiduriama“. |
2-oji dalis |
: |
šie žodžiai. |
50 dalis
1-oji dalis |
: |
visas tekstas, išskyrus žodžius „bei vykdant tokios taršos prevenciją“. |
2-oji dalis |
: |
šie žodžiai. |
64 dalis
1-oji dalis |
: |
visas tekstas, išskyrus žodžius „kaip galima greičiau“ ir „dėl ES civilinės saugos … ES civilinės saugos mechanizmu, ir“. |
2-oji dalis |
: |
šie žodžiai. |
71 dalis
1-oji dalis |
: |
visas tekstas išskyrus žodžius „įrodytų turimas finansines garantijas, kuriomis“. |
2-oji dalis |
: |
šie žodžiai. |
PPE:
78 dalis
1-oji dalis |
: |
„ragina Komisiją … jūros vandenims ir biologinei įvairovei“. |
2-oji dalis |
: |
„nepaisant bet kokios aukščiausios ribos, numatytos savitarpio pagalbos ar draudimo sutartyse“. |
Verts/ALE, ECR:
22 dalis
1-oji dalis |
: |
„yra susirūpinęs, kad … pakankamai pridėtinės vertės“. |
2-oji dalis |
: |
„pripažįsta, kad … saugos standartus visoje ES“ išskyrus žodžius „prevencijos“ bei „Europos“ ir „reguliavimo“. |
3-oji dalis |
: |
žodis „prevencijos“. |
4-oji dalis |
: |
žodžiai „Europos“ ir „reguliavimo“. |
ECR, PPE:
47 dalis
1-oji dalis |
: |
„mano, kad naftos … mažai tikėtiniems incidentams“ išskyrus žodžius „licencijos suteikimo procedūros metu ir“. |
2-oji dalis |
: |
žodžiai „licencijos suteikimo procedūros metu ir“. |
3-oji dalis |
: |
„pasinaudodamos arba privalomomis … finansinis saugumas“ išskyrus žodžius „privalomomis“ ir „privalomuoju“. |
4-oji dalis |
: |
žodis „privalomomis“. |
5-oji dalis |
: |
žodis „privalomuoju“. |
76 dalis
1-oji dalis |
: |
„mano, kad turėtų … bet kokią sukeltą žalą“. |
2-oji dalis |
: |
„ir įpareigoti jas visiškai atsakyti“. |
3-oji dalis |
: |
„už galimus nuostolius sumokant neriboto dydžio kompensacijas“. |
4-oji dalis |
: |
„kurios turi būti kaupiamos … įnašų“. |
Įvairūs:
Vicky Ford ir kiti pateikė 2 pakeitimą.
25. Moterų verslumas mažosiose ir vidutinėse įmonėse
Pranešimas: Marina Yannakoudakis (A7-0207/2011)
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
34 dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk. |
+ |
|
44 dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk. |
+ |
|
46 dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk./EB |
+ |
386, 262, 5 |
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
|
+ |
|
Prašymai balsuoti atskirai
EFD: 34 ir 44 dalys.
PPE: 46 dalis.
2011 m. rugsėjo 13 d., antradienis
II PRIEDAS
VARDINIO BALSAVIMO REZULTATAI
1. A7-0278/2011 - Simon Busuttil. Vienas balsavimas
Už: 431
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, Bearder, Bilbao Barandica, Bușoi, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Godmanis, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Hirsch, Hyusmenova, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kazak, Klinz, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, McMillan-Scott, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Parvanova, Paulsen, Reimers, Rochefort, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Thein, Tremosa i Balcells, Uggias, Vajgl, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Czarnecki, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Rosbach, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Van Orden, Vlasák, Yannakoudakis, Zahradil, van Dalen, Češková
EFD: Belder, Imbrasas, Paksas, Paška, Terho
NI: Becali, Binev, Gollnisch, Hartong, Le Pen Marine, Madlener, Sosa Wagner, Stassen, Vadim Tudor
PPE: Abad, Andrikienė, Angelilli, Antonescu, Antoniozzi, Auconie, Audy, Balz, Bastos, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Boulland, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Dantin, Dati, De Veyrac, Dehaene, Delvaux, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Engel, Essayah, Feio, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Franco, Gahler, Gallo, Gardini, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iacolino, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Koumoutsakos, Kozłowski, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Lisek, Luhan, Lulling, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mazzoni, McGuinness, Melo, Millán Mon, Morin-Chartier, Motti, Muscardini, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patriciello, Pirker, Ponga, Posselt, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Svensson, Szájer, Sógor, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weisgerber, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Zalba Bidegain, Zalewski, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, van de Camp, Łukacijewska, Őry
S&D: Alves, Andrés Barea, Arsenis, Badia i Cutchet, Balzani, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Borsellino, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Caronna, Cashman, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Cutaș, Danellis, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Dăncilă, Enciu, Estrela, Falbr, Ferreira Elisa, Färm, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Göncz, Haug, Hoang Ngoc, Howitt, Hughes, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kammerevert, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Leichtfried, Leinen, Ludvigsson, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Maňka, McAvan, McCarthy, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Obiols, Olejniczak, Padar, Paliadeli, Panzeri, Pargneaux, Pașcu, Pirillo, Pittella, Plumb, Prendergast, Rapkay, Regner, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Sippel, Siwiec, Smolková, Stavrakakis, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Weiler, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Brepoels
Prieš: 49
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Batten, Bizzotto, Borghezio, Bufton, Clark, Farage, Fontana, Provera, Rossi, Salvini, Scottà, Speroni, de Villiers
GUE/NGL: Angourakis, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hoarau, Händel, Hénin, Kohlíček, Lösing, Maštálka, Meyer, Murphy, Mélenchon, Ransdorf, Remek, Rubiks, Scholz, Toussas, Triantaphyllides, Wils, de Brún
NI: Brons, Claeys, Colman, Dodds, Griffin, Mölzer, Nattrass, Obermayr, Vanhecke
S&D: Hedh
Verts/ALE: Tavares
Susilaikė: 48
ALDE: Bennahmias, Vattimo
ECR: Helmer
EFD: Morganti
NI: Ehrenhauser, Martin Hans-Peter, Werthmann
S&D: Westlund
Verts/ALE: Albrecht, Auken, Bové, Brantner, Bélier, Bütikofer, Cohn-Bendit, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Hudghton, Häusling, Jadot, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Smith, Staes, Taylor, Tremopoulos, Turunen, Ždanoka
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Lara Comi, Anna Maria Corazza Bildt, Albert Deß, Anna Ibrisagic, Lívia Járóka, Louis Michel, Maria do Céu Patrão Neves, Jacek Saryusz-Wolski, Britta Thomsen
Prieš : Marie-Christine Vergiat
Susilaikė : Bruno Gollnisch, Jean-Marie Le Pen, Marine Le Pen, Marita Ulvskog
2. A7-0256/2011. Vital Moreira. Vienas balsavimas
Už: 518
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bușoi, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Klinz, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, McMillan-Scott, Meissner, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Rochefort, Rohde, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Thein, Tremosa i Balcells, Uggias, Vajgl, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni, in 't Veld
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Czarnecki, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Rosbach, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Van Orden, Vlasák, Yannakoudakis, Zahradil, van Dalen, Češková
EFD: Belder, Bizzotto, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Morganti, Paksas, Paška, Provera, Rossi, Salvini, Scottà, Speroni, Terho
NI: Becali, Binev, Claeys, Gollnisch, Hartong, Le Pen Jean-Marie, Madlener, Sosa Wagner, Stassen, Vadim Tudor, Vanhecke, Werthmann
PPE: Abad, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antonescu, Antoniozzi, Auconie, Audy, Bagó, Balz, Bartolozzi, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Bonsignore, Boulland, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Danjean, Dantin, Dati, Daul, De Veyrac, Dehaene, Delvaux, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Engel, Essayah, Feio, Ferber, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Franco, Gahler, Gallo, Gardini, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Luhan, Lulling, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mazzoni, McGuinness, Melo, Millán Mon, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patriciello, Pieper, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Svensson, Szájer, Sógor, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Őry
S&D: Alves, Andrés Barea, Arsenis, Attard-Montalto, Badia i Cutchet, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Borsellino, Bozkurt, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Danellis, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Dăncilă, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Färm, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Hoang Ngoc, Howitt, Hughes, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Leichtfried, Leinen, Ludvigsson, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Maňka, McAvan, McCarthy, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Paliadeli, Panzeri, Pargneaux, Pașcu, Pirillo, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Rapkay, Regner, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Toia, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Brepoels, Schroedter
Prieš: 21
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, Clark, Farage, Nuttall, de Villiers
GUE/NGL: Angourakis, Kohlíček, Maštálka, Remek, Søndergaard, Toussas
NI: Colman, Dodds, Martin Hans-Peter, Mölzer, Nattrass, Obermayr
Susilaikė: 71
GUE/NGL: Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hoarau, Händel, Hénin, Lösing, Meyer, Murphy, Mélenchon, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Triantaphyllides, Vergiat, Wils, Zimmer, de Brún
NI: Brons, Ehrenhauser, Griffin, Le Pen Marine
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Benarab-Attou, Bové, Brantner, Bélier, Bütikofer, Cohn-Bendit, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Hudghton, Häfner, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Smith, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Tremopoulos, Turunen, Ždanoka
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Lara Comi, Anna Maria Corazza Bildt, Lívia Járóka, Maria do Céu Patrão Neves, Britta Thomsen
Susilaikė : Elisabeth Schroedter
3. A7-0252/2011 - Paolo De Castro. Vienas balsavimas
Už: 612
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bușoi, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Klinz, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, McMillan-Scott, Meissner, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Rochefort, Rohde, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Vajgl, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni, in 't Veld
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Czarnecki, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Rosbach, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Van Orden, Vlasák, Yannakoudakis, Zahradil, van Dalen, Češková
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Batten, Belder, Bizzotto, Borghezio, Bufton, Clark, Farage, Fontana, Imbrasas, Morganti, Nuttall, Paksas, Paška, Provera, Rossi, Salvini, Scottà, Speroni, Terho
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, Ernst, Hoarau, Händel, Hénin, Kohlíček, Lösing, Matias, Maštálka, Meyer, Murphy, Mélenchon, Portas, Ransdorf, Remek, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Toussas, Triantaphyllides, Vergiat, Wils, Zimmer, de Brún
NI: Becali, Binev, Brons, Claeys, Colman, Dodds, Ehrenhauser, Griffin, Martin Hans-Peter, Nattrass, Sosa Wagner, Vadim Tudor, Vanhecke, Werthmann
PPE: Abad, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antonescu, Audy, Bagó, Balz, Bartolozzi, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Bonsignore, Boulland, Brok, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, De Mita, De Veyrac, Dehaene, Delvaux, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Engel, Essayah, Feio, Ferber, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Franco, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Garriga Polledo, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Luhan, Lulling, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mazzoni, McGuinness, Melo, Millán Mon, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patriciello, Pieper, Pietikäinen, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Svensson, Szájer, Sógor, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Tőkés, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry
S&D: Alves, Andrés Barea, Arsenis, Attard-Montalto, Badia i Cutchet, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Borsellino, Bozkurt, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Danellis, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Dăncilă, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, Färm, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Hoang Ngoc, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Leichtfried, Leinen, Ludvigsson, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Maňka, McAvan, McCarthy, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Mirsky, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Paliadeli, Panzeri, Pargneaux, Pașcu, Perello Rodriguez, Pirillo, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Rapkay, Regner, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Toia, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Albrecht, Auken, Benarab-Attou, Bové, Brantner, Brepoels, Bélier, Bütikofer, Cohn-Bendit, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Hudghton, Häfner, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Smith, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Tremopoulos, Turunen, Ždanoka
Prieš: 2
EFD: de Villiers
NI: Obermayr
Susilaikė: 9
GUE/NGL: Ferreira, Figueiredo
NI: Gollnisch, Hartong, Le Pen Jean-Marie, Le Pen Marine, Madlener, Mölzer, Stassen
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Anna Maria Corazza Bildt, Maria do Céu Patrão Neves
4. A7-0257/2011 - Vital Moreira. Vienas balsavimas
Už: 621
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bușoi, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Klinz, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, McMillan-Scott, Meissner, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Vajgl, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni, in 't Veld
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Czarnecki, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Rosbach, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Van Orden, Vlasák, Yannakoudakis, Zahradil, van Dalen, Češková
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Batten, Belder, Bizzotto, Borghezio, Bufton, Clark, Farage, Fontana, Imbrasas, Morganti, Nuttall, Paksas, Paška, Provera, Rossi, Salvini, Scottà, Speroni, Terho
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hoarau, Händel, Hénin, Kohlíček, Lösing, Matias, Maštálka, Meyer, Murphy, Mélenchon, Portas, Ransdorf, Remek, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Toussas, Triantaphyllides, Vergiat, Wils, Zimmer, de Brún
NI: Becali, Binev, Brons, Claeys, Colman, Dodds, Ehrenhauser, Gollnisch, Griffin, Hartong, Madlener, Mölzer, Nattrass, Obermayr, Sosa Wagner, Stassen, Vadim Tudor, Vanhecke, Werthmann
PPE: Abad, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antonescu, Antoniozzi, Auconie, Audy, Bagó, Balz, Bartolozzi, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Bonsignore, Boulland, Brok, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, De Veyrac, Dehaene, Delvaux, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Engel, Essayah, Feio, Ferber, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Franco, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Garriga Polledo, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Luhan, Lulling, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mazzoni, McGuinness, Melo, Millán Mon, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patriciello, Pieper, Pietikäinen, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Svensson, Szájer, Sógor, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Tőkés, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry
S&D: Alves, Andrés Barea, Arsenis, Attard-Montalto, Badia i Cutchet, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Borsellino, Bozkurt, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Danellis, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Dăncilă, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, Färm, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Hoang Ngoc, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Leichtfried, Leinen, Ludvigsson, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Maňka, McAvan, McCarthy, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Paliadeli, Panzeri, Pargneaux, Pașcu, Perello Rodriguez, Pirillo, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Rapkay, Regner, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Toia, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Benarab-Attou, Bové, Brantner, Brepoels, Bélier, Bütikofer, Cohn-Bendit, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Hudghton, Häfner, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Smith, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Tremopoulos, Turunen, Ždanoka
Prieš: 1
EFD: de Villiers
Susilaikė: 3
NI: Le Pen, Le Pen Marine, Martin Hans-Peter
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Anna Maria Corazza Bildt, Maria do Céu Patrão Neves
Susilaikė : Franz Obermayr
5. A7-0250/2011 - Vital Moreira. Vienas balsavimas
Už: 616
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bușoi, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, McMillan-Scott, Meissner, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Rochefort, Rohde, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Vajgl, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni, in 't Veld
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Czarnecki, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Rosbach, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Van Orden, Vlasák, Yannakoudakis, Zahradil, van Dalen, Češková
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Batten, Belder, Bizzotto, Borghezio, Bufton, Clark, Farage, Fontana, Imbrasas, Morganti, Nuttall, Paksas, Paška, Provera, Rossi, Salvini, Scottà, Speroni, Terho, de Villiers
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hoarau, Händel, Hénin, Kohlíček, Lösing, Matias, Maštálka, Meyer, Murphy, Mélenchon, Portas, Ransdorf, Remek, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Toussas, Triantaphyllides, Vergiat, Wils, Zimmer
NI: Becali, Binev, Colman, Dodds, Ehrenhauser, Hartong, Madlener, Nattrass, Sosa Wagner, Stassen, Vadim Tudor
PPE: Abad, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antonescu, Antoniozzi, Auconie, Audy, Bagó, Balz, Bartolozzi, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Bonsignore, Boulland, Brok, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, De Mita, De Veyrac, Dehaene, Delvaux, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Engel, Essayah, Feio, Ferber, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Franco, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Garriga Polledo, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Luhan, Lulling, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mazzoni, McGuinness, Melo, Millán Mon, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patriciello, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Svensson, Szájer, Sógor, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Tőkés, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry
S&D: Alves, Andrés Barea, Arsenis, Attard-Montalto, Badia i Cutchet, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Borsellino, Bozkurt, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Danellis, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Dăncilă, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Färm, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Hoang Ngoc, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Leichtfried, Leinen, Ludvigsson, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Maňka, McAvan, McCarthy, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Perello Rodriguez, Pirillo, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Rapkay, Regner, Riera Madurell, Roth-Behrendt, Rouček, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Toia, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Benarab-Attou, Bové, Brantner, Brepoels, Bélier, Bütikofer, Cohn-Bendit, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Hudghton, Häfner, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Smith, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Tremopoulos, Trüpel, Turunen, Ždanoka
Prieš: 2
NI: Brons, Griffin
Susilaikė: 9
NI: Claeys, Gollnisch, Le Pen Jean-Marie, Le Pen Marine, Martin Hans-Peter, Mölzer, Obermayr, Vanhecke, Werthmann
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Anna Maria Corazza Bildt, Maria do Céu Patrão Neves, Silvia-Adriana Țicău
6. A7-0272/2011 - Sajjad Karim. Vienas balsavimas
Už: 609
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bușoi, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, McMillan-Scott, Meissner, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rochefort, Rohde, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Vajgl, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni, in 't Veld
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Czarnecki, Elles, Eppink, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Rosbach, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Van Orden, Vlasák, Yannakoudakis, Zahradil, van Dalen, Češková
EFD: Belder, Bizzotto, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Morganti, Paksas, Paška, Provera, Rossi, Salvini, Scottà, Speroni, Terho
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hoarau, Händel, Hénin, Kohlíček, Lösing, Matias, Maštálka, Meyer, Murphy, Mélenchon, Portas, Ransdorf, Remek, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Toussas, Triantaphyllides, Vergiat, Wils, Zimmer, de Brún
NI: Becali, Brons, Claeys, Ehrenhauser, Griffin, Martin Hans-Peter, Sosa Wagner, Vadim Tudor, Vanhecke, Werthmann
PPE: Abad, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Bagó, Balz, Bartolozzi, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Bonsignore, Boulland, Brok, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Danjean, Dantin, Daul, De Mita, De Veyrac, Dehaene, Delvaux, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Engel, Essayah, Feio, Ferber, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Franco, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Garriga Polledo, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Luhan, Lulling, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mazzoni, McGuinness, Melo, Millán Mon, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patriciello, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Silvestris, Skrzydlewska, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Svensson, Szájer, Sógor, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Tőkés, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry
S&D: Alves, Andrés Barea, Arsenis, Attard-Montalto, Badia i Cutchet, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Bozkurt, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Danellis, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Dăncilă, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, Färm, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Hoang Ngoc, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Leichtfried, Leinen, Ludvigsson, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Maňka, McAvan, McCarthy, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Perello Rodriguez, Pirillo, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Rapkay, Regner, Riera Madurell, Rodust, Roth-Behrendt, Rouček, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Toia, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Benarab-Attou, Bové, Brantner, Brepoels, Bélier, Bütikofer, Cohn-Bendit, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Hudghton, Häfner, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Smith, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Tremopoulos, Trüpel, Turunen, Ždanoka
Prieš: 13
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, Clark, Farage, Nuttall
NI: Colman, Hartong, Madlener, Nattrass, Stassen
Susilaikė: 11
ECR: Fajmon, Helmer
EFD: de Villiers
NI: Binev, Dodds, Gollnisch, Le Pen Jean-Marie, Le Pen Marine, Mölzer, Obermayr
S&D: Liberadzki
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Anna Maria Corazza Bildt, Rachida Dati, Maria do Céu Patrão Neves
7. A7-0260/2011 - Norbert Glante. Vienas balsavimas
Už: 556
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bușoi, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, McMillan-Scott, Meissner, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni, in 't Veld
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Chichester, Czarnecki, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Rosbach, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Van Orden, Vlasák, Yannakoudakis, Zahradil, van Dalen, Češková
EFD: Belder, Bizzotto, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Morganti, Paksas, Paška, Provera, Rossi, Salvini, Scottà, Speroni
GUE/NGL: Hoarau, Hénin, Kohlíček, Maštálka, Mélenchon, Ransdorf, Remek, Rubiks
NI: Becali, Binev, Sosa Wagner, Vadim Tudor
PPE: Abad, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Bagó, Balz, Bartolozzi, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Bonsignore, Boulland, Brok, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Dati, Daul, David, De Mita, De Veyrac, Delvaux, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Engel, Essayah, Feio, Ferber, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Franco, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Garriga Polledo, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gutiérrez-Cortines, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Luhan, Lulling, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mazzoni, McGuinness, Melo, Mikolášik, Millán Mon, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patriciello, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Svensson, Szájer, Sógor, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Tőkés, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry, Šťastný
S&D: Alves, Andrés Barea, Arsenis, Attard-Montalto, Badia i Cutchet, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Bozkurt, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Dăncilă, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, Färm, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Hoang Ngoc, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, Ludvigsson, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Maňka, McAvan, McCarthy, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Perello Rodriguez, Pirillo, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Rapkay, Rapti, Regner, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Toia, Trautmann, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Weber Henri, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Brepoels, Tarand
Prieš: 71
ECR: Helmer
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, Clark, Farage, Nuttall, de Villiers
GUE/NGL: Angourakis, Chountis, Liotard, Lösing, Meyer, Murphy, Søndergaard, Toussas, Triantaphyllides, Vergiat, Wils, de Brún, de Jong
NI: Colman, Dodds, Ehrenhauser, Hartong, Madlener, Nattrass, Stassen
Verts/ALE: Auken, Benarab-Attou, Bütikofer, Cohn-Bendit, Cramer, Delli, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Hudghton, Häfner, Häusling, Jadot, Joly, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Rivasi, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Smith, Staes, Tavares, Taylor, Tremopoulos, Turmes, Turunen, Ždanoka
Susilaikė: 30
ECR: Campbell Bannerman
EFD: Terho
GUE/NGL: Bisky, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Händel, Matias, Portas, Scholz, Zimmer
NI: Brons, Claeys, Gollnisch, Griffin, Le Pen Marine, Le Pen Jean-Marie, Martin Hans-Peter, Mölzer, Obermayr, Vanhecke, Werthmann
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Bové, Brantner, Bélier, Durant, Junqueras Vies, Trüpel
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Maria do Céu Patrão Neves
Prieš : Jan Philipp Albrecht
8. A7-0261/2011 - Herbert Reul. Vienas balsavimas
Už: 592
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bușoi, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, McMillan-Scott, Meissner, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni, in 't Veld
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bokros, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Czarnecki, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Rosbach, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Yannakoudakis, Zahradil, van Dalen, Češková
EFD: Belder, Bizzotto, Borghezio, Fontana, Morganti, Paška, Provera, Rossi, Salvini, Scottà, Speroni, Terho
GUE/NGL: Bisky, Chountis, Ernst, Hoarau, Händel, Hénin, Kohlíček, Liotard, Lösing, Matias, Maštálka, Meyer, Mélenchon, Portas, Ransdorf, Remek, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Triantaphyllides, Vergiat, Wils, Zimmer, de Brún, de Jong
NI: Becali, Binev, Claeys, Gollnisch, Le Pen Jean-Marie, Le Pen Marine, Martin Hans-Peter, Mölzer, Obermayr, Sosa Wagner, Vadim Tudor, Vanhecke
PPE: Abad, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Bagó, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Bonsignore, Boulland, Brok, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Dati, Daul, David, De Mita, De Veyrac, Dehaene, Delvaux, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Essayah, Feio, Ferber, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Franco, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gargani, Garriga Polledo, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gutiérrez-Cortines, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Luhan, Lulling, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mazzoni, McGuinness, Melo, Mikolášik, Millán Mon, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patriciello, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Svensson, Szájer, Sógor, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Tőkés, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry, Šťastný
S&D: Alves, Andrés Barea, Arsenis, Attard-Montalto, Badia i Cutchet, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Bozkurt, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Dăncilă, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, Färm, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, Ludvigsson, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Maňka, McAvan, McCarthy, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Perello Rodriguez, Pirillo, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Toia, Trautmann, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Weber Henri, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Alfonsi, Brepoels, Häfner
Prieš: 18
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, Clark, Farage, Nuttall
GUE/NGL: Angourakis, Toussas
NI: Brons, Colman, Dodds, Griffin, Hartong, Madlener, Nattrass, Stassen
Susilaikė: 57
ECR: Helmer
EFD: Imbrasas, de Villiers
GUE/NGL: Ferreira, Figueiredo, Murphy
NI: Ehrenhauser, Werthmann
Verts/ALE: Albrecht, Auken, Benarab-Attou, Bové, Brantner, Bélier, Bütikofer, Cohn-Bendit, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Rivasi, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Maria do Céu Patrão Neves
9. A7-0275/2011 - Arlene McCarthy. Vienas balsavimas
Už: 633
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bușoi, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, McMillan-Scott, Meissner, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni, in 't Veld
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bokros, Bradbourn, Cabrnoch, Campbell Bannerman, Chichester, Czarnecki, Elles, Eppink, Fajmon, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Harbour, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Rosbach, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Yannakoudakis, Zahradil, van Dalen, Češková
EFD: Belder, Bizzotto, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Morganti, Paksas, Paška, Provera, Rossi, Salvini, Scottà, Speroni
GUE/NGL: Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hoarau, Händel, Hénin, Kohlíček, Liotard, Lösing, Matias, Maštálka, Meyer, Murphy, Mélenchon, Portas, Ransdorf, Remek, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Triantaphyllides, Vergiat, Wils, Zimmer, de Brún, de Jong
NI: Becali, Binev, Ehrenhauser, Sosa Wagner, Vadim Tudor, Vanhecke, Werthmann
PPE: Abad, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bagó, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Bonsignore, Boulland, Brok, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Corazza Bildt, Danjean, Dati, Daul, David, De Mita, De Veyrac, Dehaene, Delvaux, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Essayah, Feio, Ferber, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Franco, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gargani, Garriga Polledo, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gutiérrez-Cortines, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Lisek, Luhan, Lulling, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mazzoni, McGuinness, Melo, Mikolášik, Millán Mon, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patriciello, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Svensson, Szájer, Sógor, Tatarella, Teixeira, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Tőkés, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry, Šťastný
S&D: Alves, Andrés Barea, Arlacchi, Arsenis, Attard-Montalto, Badia i Cutchet, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Bozkurt, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Dăncilă, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, Färm, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, Ludvigsson, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Maňka, McAvan, McCarthy, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Perello Rodriguez, Pirillo, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Toia, Trautmann, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Weber Henri, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Benarab-Attou, Bové, Brantner, Brepoels, Bélier, Bütikofer, Cohn-Bendit, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Hudghton, Häfner, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Rivasi, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 20
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, Clark, Farage, Nuttall, de Villiers
GUE/NGL: Angourakis, Toussas
NI: Brons, Colman, Dodds, Griffin, Hartong, Madlener, Nattrass, Stassen
PPE: Dantin
Susilaikė: 10
ECR: Hannan, Helmer
EFD: Terho
NI: Claeys, Gollnisch, Le Pen Jean-Marie, Le Pen Marine, Martin Hans-Peter, Mölzer, Obermayr
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Michel Dantin, Maria do Céu Patrão Neves
10. A7-0203/2011 - Britta Reimers. Teisėkūros rezoliucija
Už: 641
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bușoi, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, McMillan-Scott, Meissner, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni, in 't Veld
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bokros, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Czarnecki, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Rosbach, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Yannakoudakis, Zahradil, van Dalen, Češková
EFD: Belder, Bizzotto, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Morganti, Paška, Provera, Rossi, Salvini, Scottà, Speroni
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, Ernst, Hoarau, Händel, Hénin, Kohlíček, Liotard, Lösing, Matias, Maštálka, Murphy, Mélenchon, Portas, Ransdorf, Remek, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Toussas, Vergiat, Wils, Zimmer, de Brún, de Jong
NI: Becali, Binev, Dodds, Ehrenhauser, Sosa Wagner, Vadim Tudor, Werthmann
PPE: Abad, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bagó, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Bonsignore, Boulland, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Dati, Daul, David, De Mita, De Veyrac, Dehaene, Delvaux, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Essayah, Feio, Ferber, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Franco, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gargani, Garriga Polledo, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gutiérrez-Cortines, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Luhan, Lulling, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mazzoni, McGuinness, Melo, Mikolášik, Millán Mon, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patriciello, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Svensson, Szájer, Sógor, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Tőkés, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry, Šťastný
S&D: Alves, Andrés Barea, Arif, Arlacchi, Arsenis, Attard-Montalto, Badia i Cutchet, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Bozkurt, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Dăncilă, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, Färm, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, Ludvigsson, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Maňka, McAvan, McCarthy, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pirillo, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Toia, Trautmann, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Weber Henri, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Benarab-Attou, Bové, Brantner, Brepoels, Bélier, Bütikofer, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Hudghton, Häfner, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Rivasi, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 21
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, Clark, Farage, Nuttall, de Villiers
NI: Brons, Colman, Gollnisch, Griffin, Hartong, Le Pen Jean-Marie, Le Pen Marine, Madlener, Mölzer, Nattrass, Obermayr, Stassen
Susilaikė: 9
EFD: Paksas, Terho
GUE/NGL: Ferreira, Figueiredo, Meyer, Triantaphyllides
NI: Claeys, Martin Hans-Peter, Vanhecke
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Maria do Céu Patrão Neves
11. A7-0364/2010 - Yannick Jadot. Vienas balsavimas
Už: 643
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bușoi, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, McMillan-Scott, Meissner, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni, in 't Veld
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bokros, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Czarnecki, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Rosbach, Stevenson, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Yannakoudakis, Zahradil, van Dalen, Češková
EFD: Belder, Bizzotto, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Morganti, Paksas, Paška, Provera, Rossi, Salvini, Scottà, Speroni
GUE/NGL: Bisky, Chountis, Ernst, Händel, Kohlíček, Liotard, Lösing, Matias, Maštálka, Meyer, Murphy, Mélenchon, Portas, Ransdorf, Remek, Rubiks, Scholz, Triantaphyllides, Vergiat, Wils, Zimmer, de Brún, de Jong
NI: Becali, Binev, Ehrenhauser, Gollnisch, Le Pen Jean-Marie, Le Pen Marine, Mölzer, Obermayr, Sosa Wagner, Vadim Tudor, Werthmann
PPE: Abad, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bagó, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Bonsignore, Boulland, Brok, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Dati, Daul, David, De Mita, De Veyrac, Dehaene, Delvaux, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Essayah, Ferber, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Franco, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gargani, Garriga Polledo, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gutiérrez-Cortines, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Luhan, Lulling, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mazzoni, McGuinness, Melo, Mikolášik, Millán Mon, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patriciello, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Svensson, Szájer, Sógor, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Tőkés, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry, Šťastný
S&D: Alves, Andrés Barea, Arif, Arlacchi, Arsenis, Attard-Montalto, Badia i Cutchet, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Bozkurt, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Dăncilă, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, Färm, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, Ludvigsson, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Maňka, McAvan, McCarthy, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pirillo, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Tirolien, Trautmann, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Weber Henri, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Benarab-Attou, Bové, Brantner, Brepoels, Bélier, Bütikofer, Cohn-Bendit, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Hudghton, Häfner, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Rivasi, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 20
ECR: Strejček
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, Clark, Farage, Nuttall, de Villiers
GUE/NGL: Hoarau, Hénin
NI: Brons, Colman, Dodds, Griffin, Hartong, Madlener, Nattrass, Stassen
Susilaikė: 9
EFD: Terho
GUE/NGL: Angourakis, Ferreira João, Figueiredo, Søndergaard, Toussas
NI: Claeys, Martin Hans-Peter, Vanhecke
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Elie Hoarau, Jacky Hénin, Maria do Céu Patrão Neves
12. A7-0290/2011 - Vicky Ford. 2 dalis
Už: 558
ALDE: Alvaro, Aylward, Bearder, Bilbao Barandica, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, De Backer, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Godmanis, Goerens, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, McMillan-Scott, Meissner, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rohde, Schmidt, Skylakakis, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bokros, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Czarnecki, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Rosbach, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Yannakoudakis, Zahradil, van Dalen, Češková
EFD: Belder, Bizzotto, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Morganti, Paksas, Paška, Provera, Rossi, Salvini, Scottà, Speroni, Terho
GUE/NGL: Ransdorf
NI: Becali, Binev, Brons, Claeys, Colman, Gollnisch, Griffin, Le Pen Jean-Marie, Le Pen Marine, Mölzer, Nattrass, Obermayr, Vadim Tudor, Vanhecke
PPE: Abad, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Bagó, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Bonsignore, Boulland, Brok, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Dati, Daul, David, De Mita, De Veyrac, Dehaene, Delvaux, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Franco, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gargani, Garriga Polledo, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gutiérrez-Cortines, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Luhan, Lulling, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mazzoni, McGuinness, Melo, Mikolášik, Millán Mon, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patriciello, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Svensson, Szájer, Sógor, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Tőkés, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry, Šťastný
S&D: Alves, Andrés Barea, Arlacchi, Attard-Montalto, Badia i Cutchet, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Bozkurt, Boștinaru, Brzobohatá, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Dăncilă, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, Färm, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Gomes, Grech, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Herczog, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, Ludvigsson, López Aguilar, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Maňka, McAvan, McCarthy, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pașcu, Perello Rodriguez, Pirillo, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Toia, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Brepoels, Hudghton, Lichtenberger, Smith, Ždanoka
Prieš: 94
ALDE: Alfano, Bennahmias, De Sarnez, Goulard, Griesbeck, Lepage, Rinaldi, Rochefort
GUE/NGL: Bisky, Chountis, Ernst, Hoarau, Händel, Hénin, Liotard, Lösing, Matias, Meyer, Murphy, Mélenchon, Portas, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Triantaphyllides, Vergiat, Wils, Zimmer, de Brún, de Jong
NI: Ehrenhauser, Hartong, Madlener, Sosa Wagner, Stassen, Werthmann
S&D: Arif, Castex, El Khadraoui, Grelier, Guillaume, Hoang Ngoc, Pargneaux, Peillon, Tirolien, Trautmann, Vergnaud, Weber Henri
Verts/ALE: Albrecht, Auken, Benarab-Attou, Bové, Brantner, Bélier, Bütikofer, Cohn-Bendit, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Häfner, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Rivasi, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen
Susilaikė: 22
ALDE: Gerbrandy, Schaake, in 't Veld
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, Clark, Farage, Nuttall, de Villiers
GUE/NGL: Angourakis, Ferreira João, Figueiredo, Kohlíček, Maštálka, Remek, Toussas
NI: Dodds, Martin Hans-Peter
Verts/ALE: Alfonsi
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Maria do Céu Patrão Neves, Kyriacos Triantaphyllides
Prieš : Pervenche Berès, Kathleen Van Brempt
13. A7-0290/2011 - Vicky Ford. 19/1 dalis
Už: 653
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bușoi, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, McMillan-Scott, Meissner, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni, in 't Veld
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bokros, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Czarnecki, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Rosbach, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Yannakoudakis, Zahradil, van Dalen, Češková
EFD: Belder, Bizzotto, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Morganti, Paška, Provera, Rossi, Salvini, Scottà, Speroni
GUE/NGL: Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hoarau, Händel, Hénin, Klute, Kohlíček, Liotard, Lösing, Matias, Maštálka, Meyer, Murphy, Mélenchon, Portas, Ransdorf, Remek, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Triantaphyllides, Vergiat, Wils, Zimmer, de Brún, de Jong
NI: Becali, Brons, Claeys, Griffin, Martin Hans-Peter, Sosa Wagner, Vadim Tudor, Vanhecke, Werthmann
PPE: Abad, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Bagó, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Bonsignore, Boulland, Brok, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Dati, Daul, David, De Mita, De Veyrac, Dehaene, Delvaux, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Franco, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gargani, Garriga Polledo, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gutiérrez-Cortines, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Luhan, Lulling, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mazzoni, McGuinness, Melo, Mikolášik, Millán Mon, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patriciello, Peterle, Pieper, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Svensson, Szájer, Sógor, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Tőkés, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry, Šťastný
S&D: Alves, Andrés Barea, Arif, Arlacchi, Arsenis, Attard-Montalto, Badia i Cutchet, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Bozkurt, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Dăncilă, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, Färm, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, Ludvigsson, López Aguilar, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Maňka, McAvan, McCarthy, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pirillo, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Tirolien, Toia, Trautmann, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weber Henri, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Benarab-Attou, Bové, Brantner, Brepoels, Bélier, Bütikofer, Cohn-Bendit, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Hudghton, Häfner, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Rivasi, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 12
EFD: Terho, de Villiers
NI: Binev, Gollnisch, Hartong, Le Pen Jean-Marie, Le Pen Marine, Madlener, Mölzer, Obermayr, Stassen
PPE: Pietikäinen
Susilaikė: 14
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, Clark, Farage, Nuttall, Paksas
GUE/NGL: Angourakis, Toussas
NI: Colman, Dodds, Nattrass
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Maria do Céu Patrão Neves
14. A7-0290/2011 - Vicky Ford. 19/2 dalis
Už: 555
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bușoi, Chatzimarkakis, Creutzmann, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, Meissner, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rochefort, Rohde, Schaake, Schmidt, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni, in 't Veld
ECR: Czarnecki
EFD: Imbrasas
GUE/NGL: Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hoarau, Händel, Hénin, Kohlíček, Liotard, Lösing, Matias, Meyer, Murphy, Mélenchon, Portas, Ransdorf, Remek, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Triantaphyllides, Vergiat, Wils, Zimmer, de Jong
NI: Becali, Binev, Brons, Ehrenhauser, Griffin, Martin Hans-Peter, Sosa Wagner, Vadim Tudor, Werthmann
PPE: Abad, Allam, Andrikienė, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Bagó, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Bonsignore, Boulland, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Corazza Bildt, Dantin, Dati, Daul, David, De Mita, De Veyrac, Dehaene, Delvaux, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Franco, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gargani, Garriga Polledo, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gutiérrez-Cortines, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Lisek, Luhan, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mazzoni, McGuinness, Melo, Mikolášik, Millán Mon, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patriciello, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Svensson, Szájer, Sógor, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Tőkés, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry, Šťastný
S&D: Alves, Andrés Barea, Arif, Arlacchi, Arsenis, Attard-Montalto, Badia i Cutchet, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Bozkurt, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Dăncilă, El Khadraoui, Ertug, Estrela, Fajon, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, Färm, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Kreissl-Dörfler, Lange, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, Ludvigsson, López Aguilar, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Maňka, McAvan, McCarthy, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Pirillo, Pittella, Plumb, Podimata, Rapkay, Rapti, Repo, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Sassoli, Schaldemose, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Tirolien, Trautmann, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weber Henri, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Benarab-Attou, Bové, Brantner, Bélier, Bütikofer, Cohn-Bendit, Cramer, Delli, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Häfner, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Rivasi, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schulz Werner, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen
Prieš: 72
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bokros, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Yannakoudakis, van Dalen, Češková
EFD: Belder, Bizzotto, Borghezio, Fontana, Morganti, Paška, Provera, Rossi, Salvini, Scottà, Speroni, Terho, de Villiers
GUE/NGL: Angourakis, Toussas
NI: Colman, Gollnisch, Hartong, Le Pen Jean-Marie, Le Pen Marine, Madlener, Mölzer, Nattrass, Obermayr, Stassen
Verts/ALE: Smith
Susilaikė: 15
ECR: Rosbach
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, Clark, Farage, Nuttall, Paksas
NI: Claeys, Dodds, Vanhecke
Verts/ALE: Brepoels, Ždanoka
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Maria do Céu Patrão Neves
Prieš : Ian Hudghton
15. A7-0290/2011 - Vicky Ford. 19/3 dalis
Už: 588
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bușoi, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, McMillan-Scott, Meissner, Michel, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni, in 't Veld
ECR: Rosbach
EFD: Belder, Bizzotto, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Morganti, Paška, Provera, Rossi, Salvini, Scottà, Speroni, Terho
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hoarau, Händel, Hénin, Klute, Kohlíček, Liotard, Lösing, Matias, Maštálka, Meyer, Murphy, Mélenchon, Portas, Ransdorf, Remek, Rubiks, Scholz, Toussas, Triantaphyllides, Vergiat, Wils, Zimmer, de Brún, de Jong
NI: Becali, Brons, Claeys, Ehrenhauser, Griffin, Martin Hans-Peter, Sosa Wagner, Vadim Tudor, Vanhecke, Werthmann
PPE: Abad, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Bagó, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Boulland, Brok, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Coelho, Comi, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Dati, Daul, David, De Mita, De Veyrac, Dehaene, Delvaux, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Franco, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gargani, Garriga Polledo, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gutiérrez-Cortines, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Luhan, Lulling, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mazzoni, McGuinness, Melo, Mikolášik, Millán Mon, Muscardini, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patriciello, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Svensson, Szájer, Sógor, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun und Hohenstein, Thyssen, Tsoukalas, Tőkés, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry, Šťastný
S&D: Alves, Andrés Barea, Arif, Arlacchi, Arsenis, Attard-Montalto, Badia i Cutchet, Balčytis, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Bozkurt, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Dăncilă, El Khadraoui, Enciu, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, Färm, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, Ludvigsson, López Aguilar, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Maňka, McAvan, McCarthy, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Pirillo, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sassoli, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Tirolien, Toia, Trautmann, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weber Henri, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Alfonsi, Benarab-Attou, Bové, Brantner, Bélier, Bütikofer, Cohn-Bendit, Cramer, Delli, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Häfner, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Rivasi, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen
Prieš: 59
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bokros, Bradbourn, Cabrnoch, Campbell Bannerman, Chichester, Czarnecki, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Yannakoudakis, Zahradil, van Dalen, Češková
EFD: de Villiers
NI: Binev, Dodds, Hartong, Madlener, Stassen
Verts/ALE: Albrecht, Auken, Durant, Hudghton, Smith, Ždanoka
Susilaikė: 16
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, Clark, Farage, Nuttall, Paksas
NI: Colman, Gollnisch, Le Pen Jean-Marie, Mölzer, Nattrass, Obermayr
Verts/ALE: Brepoels
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Jan Philipp Albrecht, Margrete Auken, Isabelle Durant, Maria do Céu Patrão Neves, Christel Schaldemose
16. A7-0290/2011 - Vicky Ford. 47/1 dalis
Už: 664
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bușoi, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, McMillan-Scott, Meissner, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni, in 't Veld
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bokros, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Czarnecki, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Rosbach, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Yannakoudakis, Zahradil, van Dalen, Češková
EFD: Belder, Bizzotto, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Morganti, Paksas, Paška, Provera, Rossi, Salvini, Scottà, Speroni, Terho
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hoarau, Händel, Hénin, Klute, Kohlíček, Liotard, Lösing, Matias, Maštálka, Meyer, Murphy, Mélenchon, Portas, Ransdorf, Remek, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Toussas, Triantaphyllides, Vergiat, Wils, Zimmer, de Brún, de Jong
NI: Becali, Binev, Brons, Claeys, Ehrenhauser, Gollnisch, Griffin, Le Pen Jean-Marie, Le Pen Marine, Martin Hans-Peter, Mölzer, Obermayr, Sosa Wagner, Vadim Tudor, Vanhecke, Werthmann
PPE: Abad, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Bagó, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Bonsignore, Boulland, Brok, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Dati, Daul, David, De Mita, De Veyrac, Dehaene, Delvaux, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Franco, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gargani, Garriga Polledo, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gutiérrez-Cortines, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Luhan, Lulling, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mazzoni, McGuinness, Melo, Mikolášik, Millán Mon, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patriciello, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Svensson, Szájer, Sógor, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Tőkés, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weisgerber, Wieland, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry, Šťastný
S&D: Alves, Andrés Barea, Arif, Arlacchi, Arsenis, Attard-Montalto, Badia i Cutchet, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Bozkurt, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Dăncilă, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, Färm, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, Ludvigsson, López Aguilar, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Maňka, McAvan, McCarthy, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pirillo, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Tirolien, Toia, Trautmann, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weber Henri, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Benarab-Attou, Bové, Brantner, Brepoels, Bélier, Bütikofer, Cohn-Bendit, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Hudghton, Häfner, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Rivasi, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 12
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, Clark, Farage, Nuttall, de Villiers
NI: Hartong, Madlener, Stassen
Susilaikė: 3
NI: Colman, Dodds, Nattrass
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Maria do Céu Patrão Neves
17. A7-0290/2011 - Vicky Ford. 47/2 dalis
Už: 590
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bușoi, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Ludford, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, McMillan-Scott, Meissner, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Vajgl, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni, in 't Veld
EFD: Bizzotto, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Morganti, Paksas, Provera, Rossi, Salvini, Scottà, Speroni, de Villiers
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hoarau, Händel, Hénin, Klute, Kohlíček, Liotard, Lösing, Matias, Maštálka, Meyer, Murphy, Mélenchon, Portas, Ransdorf, Remek, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Toussas, Triantaphyllides, Vergiat, Wils, Zimmer, de Brún, de Jong
NI: Becali, Binev, Claeys, Gollnisch, Le Pen Jean-Marie, Le Pen Marine, Martin Hans-Peter, Mölzer, Obermayr, Sosa Wagner, Vadim Tudor, Vanhecke, Werthmann
PPE: Allam, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Bagó, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Bonsignore, Boulland, Brok, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Dati, Daul, David, De Mita, De Veyrac, Dehaene, Delvaux, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fidanza, Fisas Ayxela, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gargani, Garriga Polledo, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Luhan, Lulling, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mazzoni, McGuinness, Melo, Mikolášik, Millán Mon, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patriciello, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Svensson, Szájer, Sógor, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Tőkés, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry, Šťastný
S&D: Alves, Andrés Barea, Arif, Arlacchi, Arsenis, Badia i Cutchet, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Borsellino, Bozkurt, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Dăncilă, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, Färm, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, Ludvigsson, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Maňka, McAvan, McCarthy, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pirillo, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Tirolien, Toia, Trautmann, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weber Henri, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Benarab-Attou, Bové, Brantner, Brepoels, Bélier, Bütikofer, Cohn-Bendit, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Hudghton, Häfner, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Rivasi, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 58
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bokros, Bradbourn, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Czarnecki, Elles, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, McClarkin, Migalski, Ouzký, Piotrowski, Rosbach, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Yannakoudakis, Zahradil, Češková
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Batten, Belder, Bufton, Clark, Farage, Nuttall, Terho
NI: Brons, Dodds, Griffin
PPE: Fjellner
Susilaikė: 6
EFD: Paška
NI: Colman, Hartong, Madlener, Nattrass, Stassen
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Christofer Fjellner, Maria do Céu Patrão Neves
18. A7-0290/2011 - Vicky Ford. 47/3 dalis
Už: 427
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bușoi, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Lambsdorff, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, McMillan-Scott, Meissner, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni, in 't Veld
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bokros, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Czarnecki, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Rosbach, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Yannakoudakis, Zahradil, van Dalen, Češková
EFD: Bizzotto, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Morganti, Paksas, Paška, Provera, Salvini, Scottà, Speroni, Terho, de Villiers
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Hoarau, Händel, Hénin, Klute, Kohlíček, Liotard, Lösing, Matias, Maštálka, Meyer, Murphy, Mélenchon, Portas, Ransdorf, Remek, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Toussas, Triantaphyllides, Vergiat, Wils, Zimmer, de Brún, de Jong
NI: Binev, Brons, Claeys, Ehrenhauser, Gollnisch, Griffin, Le Pen Jean-Marie, Le Pen Marine, Martin Hans-Peter, Mölzer, Obermayr, Sosa Wagner, Vadim Tudor, Vanhecke, Werthmann
PPE: Abad, Bodu, De Mita, Delvaux, Dorfmann, Fjellner, Gargani, Glattfelder, Herranz García, Iacolino, Klaß, Koch, Macovei, Mazzoni, Peterle, Pietikäinen, Ponga, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Riquet, Silvestris, Sonik, Svensson, Winkler Hermann
S&D: Alves, Andrés Barea, Arif, Arlacchi, Arsenis, Attard-Montalto, Badia i Cutchet, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Bozkurt, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Dăncilă, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, Färm, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, Ludvigsson, López Aguilar, Martin David, Martínez Martínez, Mavronikolas, Maňka, McAvan, McCarthy, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pirillo, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Sippel, Skinner, Smolková, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Tirolien, Toia, Trautmann, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weber Henri, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Benarab-Attou, Bové, Brantner, Brepoels, Bélier, Bütikofer, Cohn-Bendit, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Rivasi, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 232
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Batten, Belder, Bufton, Clark, Farage, Nuttall
NI: Becali, Hartong, Stassen
PPE: Allam, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Bagó, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bonsignore, Boulland, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Dati, Daul, David, De Veyrac, Deß, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fidanza, Fisas Ayxela, Florenz, Fraga Estévez, Franco, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gardini, Garriga Polledo, Gauzès, Giannakou, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gutiérrez-Cortines, Gyürk, Gáll-Pelcz, Handzlik, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly, Kolarska-Bobińska, Korhola, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Luhan, Lulling, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, McGuinness, Melo, Mikolášik, Millán Mon, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patriciello, Pieper, Pirker, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Rangel, Reul, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Skrzydlewska, Sommer, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Szájer, Sógor, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Tőkés, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry, Šťastný
Susilaikė: 3
NI: Colman, Dodds, Nattrass
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Prieš : Christofer Fjellner, Maria do Céu Patrão Neves, Maurice Ponga, Godelieve Quisthoudt-Rowohl
19. A7-0290/2011 - Vicky Ford. 47/4 dalis
Už: 367
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bușoi, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, McMillan-Scott, Meissner, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni, in 't Veld
ECR: Rosbach, van Dalen
EFD: Bizzotto, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Morganti, Provera, Rossi, Salvini, Scottà, Speroni
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hoarau, Händel, Hénin, Klute, Kohlíček, Liotard, Lösing, Matias, Maštálka, Meyer, Murphy, Mélenchon, Portas, Ransdorf, Remek, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Toussas, Triantaphyllides, Vergiat, Wils, Zimmer, de Brún, de Jong
NI: Claeys, Ehrenhauser, Gollnisch, Le Pen Jean-Marie, Le Pen Marine, Martin Hans-Peter, Mölzer, Obermayr, Sosa Wagner, Vadim Tudor, Vanhecke, Werthmann
PPE: Bodu, De Mita, Delvaux, Dorfmann, Gargani, Klaß, Koch, Mazzoni, Pietikäinen, Silvestris, Svensson
S&D: Alves, Andrés Barea, Arif, Arlacchi, Arsenis, Attard-Montalto, Badia i Cutchet, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Bozkurt, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Dăncilă, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, Färm, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, Ludvigsson, López Aguilar, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Maňka, McAvan, McCarthy, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pirillo, Pittella, Plumb, Podimata, Prendergast, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sassoli, Schaldemose, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Tirolien, Toia, Trautmann, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weber Henri, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Benarab-Attou, Bové, Brantner, Brepoels, Bélier, Bütikofer, Cohn-Bendit, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Hudghton, Häfner, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Rivasi, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 300
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bokros, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Yannakoudakis, Zahradil, Češková
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Batten, Belder, Bufton, Clark, Farage, Nuttall, Paška, Terho
NI: Becali, Binev, Brons, Dodds, Griffin, Hartong, Madlener, Stassen
PPE: Abad, Allam, Andrikienė, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Bagó, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bonsignore, Boulland, Brok, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Dati, Daul, David, De Veyrac, Dehaene, Deß, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Fraga Estévez, Franco, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Garriga Polledo, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gutiérrez-Cortines, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly, Kolarska-Bobińska, Korhola, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Luhan, Lulling, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, McGuinness, Melo, Mikolášik, Millán Mon, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patriciello, Peterle, Pieper, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Szájer, Sógor, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Tőkés, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry, Šťastný
Susilaikė: 4
EFD: Paksas, de Villiers
NI: Colman, Nattrass
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Prieš : Maria do Céu Patrão Neves
20. A7-0290/2011 - Vicky Ford. 47/5 dalis
Už: 361
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bușoi, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, McMillan-Scott, Meissner, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Vajgl, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni, in 't Veld
ECR: Rosbach, van Dalen
EFD: Bizzotto, Borghezio, Fontana, Morganti, Provera, Rossi, Salvini, Scottà, Speroni
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hoarau, Händel, Hénin, Klute, Kohlíček, Liotard, Lösing, Matias, Maštálka, Meyer, Murphy, Mélenchon, Portas, Ransdorf, Remek, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Toussas, Triantaphyllides, Vergiat, Wils, Zimmer, de Brún, de Jong
NI: Claeys, Ehrenhauser, Gollnisch, Le Pen Jean-Marie, Le Pen Marine, Martin Hans-Peter, Mölzer, Obermayr, Sosa Wagner, Vadim Tudor, Vanhecke, Werthmann
PPE: Bodu, De Mita, Delvaux, Gargani, Klaß, Kratsa-Tsagaropoulou, Mazzoni, Pietikäinen, Silvestris, Svensson, Wieland
S&D: Alves, Andrés Barea, Arif, Arlacchi, Arsenis, Attard-Montalto, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Bozkurt, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Dăncilă, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, Färm, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, Ludvigsson, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Maňka, McAvan, McCarthy, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pirillo, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Tirolien, Toia, Trautmann, Tănăsescu, Ulvskog, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weber Henri, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Benarab-Attou, Bové, Brantner, Brepoels, Bélier, Bütikofer, Cohn-Bendit, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Hudghton, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Rivasi, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Tremopoulos, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 292
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bokros, Bradbourn, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Czarnecki, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Yannakoudakis, Zahradil, Češková
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Batten, Belder, Bufton, Clark, Farage, Nuttall, Paška, Terho
NI: Becali, Binev, Brons, Dodds, Griffin
PPE: Abad, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Bagó, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bonsignore, Boulland, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Dati, Daul, David, De Veyrac, Dehaene, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Franco, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Garriga Polledo, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gutiérrez-Cortines, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kastler, Kelam, Kelly, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Luhan, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, McGuinness, Melo, Mikolášik, Millán Mon, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patriciello, Peterle, Pieper, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Szájer, Sógor, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Tőkés, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, van Nistelrooij, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry, Šťastný
Susilaikė: 7
EFD: Imbrasas, Paksas
NI: Colman, Hartong, Madlener, Nattrass, Stassen
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Prieš : Rodi Kratsa-Tsagaropoulou, Maria do Céu Patrão Neves
21. A7-0290/2011 - Vicky Ford. 2 pakeitimas
Už: 407
ALDE: Alvaro, Aylward, Bearder, Bilbao Barandica, Bușoi, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, De Backer, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Godmanis, Goerens, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, McMillan-Scott, Meissner, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rohde, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Thein, Theurer, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni, in 't Veld
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bokros, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Czarnecki, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Rosbach, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Yannakoudakis, Zahradil, van Dalen, Češková
EFD: Belder, Bizzotto, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Morganti, Paksas, Paška, Provera, Rossi, Salvini, Scottà, Speroni, Terho
NI: Becali, Binev, Ehrenhauser, Gollnisch, Le Pen Jean-Marie, Le Pen Marine, Mölzer, Obermayr, Vadim Tudor
PPE: Abad, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Bagó, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Bonsignore, Boulland, Brok, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Dati, Daul, David, De Mita, De Veyrac, Dehaene, Delvaux, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Franco, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gargani, Garriga Polledo, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gutiérrez-Cortines, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Luhan, Lulling, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mazzoni, McGuinness, Melo, Mikolášik, Millán Mon, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patriciello, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Svensson, Szájer, Sógor, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Tőkés, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry, Šťastný
S&D: Attard-Montalto, Cercas, Koppa, López Aguilar, Olejniczak, Paleckis, Vigenin, Zala
Verts/ALE: Albrecht, Benarab-Attou, Brepoels, Hudghton, Romeva i Rueda, Smith, Ždanoka
Prieš: 261
ALDE: Alfano, Bennahmias, De Sarnez, Goulard, Griesbeck, Rochefort
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, Clark, Farage, Nuttall, de Villiers
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hoarau, Händel, Hénin, Klute, Kohlíček, Liotard, Lösing, Matias, Meyer, Murphy, Mélenchon, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Toussas, Triantaphyllides, Vergiat, Wils, Zimmer, de Brún, de Jong
NI: Hartong, Madlener, Martin Hans-Peter, Stassen, Werthmann
S&D: Alves, Andrés Barea, Arif, Arlacchi, Arsenis, Badia i Cutchet, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Bozkurt, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Dăncilă, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, Färm, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, Ludvigsson, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Maňka, McAvan, McCarthy, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Padar, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pirillo, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Tirolien, Toia, Trautmann, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Weber Henri, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Alfonsi, Auken, Bové, Brantner, Bélier, Bütikofer, Cohn-Bendit, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Häfner, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Rivasi, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen
Susilaikė: 10
ALDE: Gerbrandy
GUE/NGL: Maštálka, Remek
NI: Brons, Claeys, Colman, Dodds, Griffin, Nattrass, Vanhecke
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Maria do Céu Patrão Neves
Prieš : Martin Ehrenhauser, Corinne Lepage, Maurice Ponga, Raül Romeva i Rueda
22. A7-0290/2011 - Vicky Ford. 76/1 dalis
Už: 658
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bușoi, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, McMillan-Scott, Meissner, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni, in 't Veld
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bokros, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Czarnecki, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Rosbach, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Yannakoudakis, Zahradil, van Dalen, Češková
EFD: Belder, Bizzotto, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Morganti, Paksas, Paška, Provera, Rossi, Salvini, Scottà, Speroni, Terho
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hoarau, Händel, Hénin, Klute, Kohlíček, Liotard, Lösing, Matias, Maštálka, Meyer, Murphy, Portas, Ransdorf, Remek, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Toussas, Triantaphyllides, Vergiat, Wils, Zimmer, de Brún, de Jong
NI: Becali, Binev, Brons, Claeys, Ehrenhauser, Gollnisch, Griffin, Le Pen Jean-Marie, Le Pen Marine, Martin Hans-Peter, Mölzer, Obermayr, Sosa Wagner, Vadim Tudor, Vanhecke, Werthmann
PPE: Abad, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Bagó, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Bonsignore, Boulland, Brok, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Dati, Daul, David, De Mita, De Veyrac, Dehaene, Delvaux, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Franco, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gargani, Garriga Polledo, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gutiérrez-Cortines, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Luhan, Lulling, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mazzoni, McGuinness, Melo, Mikolášik, Millán Mon, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patriciello, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Svensson, Szájer, Sógor, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Tőkés, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry, Šťastný
S&D: Alves, Andrés Barea, Arif, Arlacchi, Arsenis, Attard-Montalto, Badia i Cutchet, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Bozkurt, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Dăncilă, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, Färm, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, Ludvigsson, López Aguilar, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Maňka, McCarthy, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pirillo, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Tirolien, Toia, Trautmann, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weber Henri, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Benarab-Attou, Bové, Brantner, Brepoels, Bélier, Bütikofer, Canfin, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Hudghton, Häfner, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Rivasi, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 15
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, Clark, Farage, Nuttall, de Villiers
NI: Colman, Dodds, Hartong, Madlener, Nattrass, Stassen
Susilaikė: 0
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Maria do Céu Patrão Neves
23. A7-0290/2011 - Vicky Ford. 76/2 dalis
Už: 591
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bușoi, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, McMillan-Scott, Meissner, Michel, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni, in 't Veld
ECR: Rosbach, Tomaševski, van Dalen
EFD: Bizzotto, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Morganti, Paksas, Paška, Provera, Rossi, Salvini, Scottà, Speroni
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Händel, Hénin, Klute, Kohlíček, Liotard, Lösing, Matias, Maštálka, Meyer, Murphy, Portas, Ransdorf, Remek, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Toussas, Triantaphyllides, Vergiat, Wils, Zimmer, de Brún, de Jong
NI: Becali, Binev, Brons, Claeys, Ehrenhauser, Gollnisch, Griffin, Le Pen Jean-Marie, Le Pen Marine, Martin Hans-Peter, Mölzer, Obermayr, Sosa Wagner, Vadim Tudor, Vanhecke, Werthmann
PPE: Abad, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Bagó, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Bonsignore, Boulland, Brok, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Dati, Daul, David, De Mita, De Veyrac, Dehaene, Delvaux, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Franco, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gargani, Garriga Polledo, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Luhan, Lulling, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mazzoni, McGuinness, Melo, Millán Mon, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Méndez de Vigo, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patriciello, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Svensson, Szájer, Sógor, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Tőkés, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, van Nistelrooij, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry, Šťastný
S&D: Alves, Andrés Barea, Arif, Arlacchi, Arsenis, Attard-Montalto, Badia i Cutchet, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Bozkurt, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Dăncilă, El Khadraoui, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, Färm, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, Ludvigsson, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Maňka, McAvan, McCarthy, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pirillo, Pittella, Plumb, Podimata, Prendergast, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Tirolien, Toia, Trautmann, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weber Henri, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Benarab-Attou, Bové, Brantner, Brepoels, Bélier, Bütikofer, Canfin, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Hudghton, Häfner, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Rivasi, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Trüpel, Turunen, Ždanoka
Prieš: 61
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bokros, Bradbourn, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Czarnecki, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Yannakoudakis, Zahradil, Češková
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Batten, Belder, Bufton, Clark, Farage, Nuttall, Terho, de Villiers
NI: Dodds, Hartong, Madlener, Stassen
PPE: Wieland
Susilaikė: 2
ALDE: Ludford
NI: Colman
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Maria do Céu Patrão Neves, Claude Turmes, Rainer Wieland
24. A7-0290/2011 - Vicky Ford. 76/3 dalis
Už: 225
ALDE: Alvaro, Aylward, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bușoi, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manner, McMillan-Scott, Meissner, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Vajgl, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni, in 't Veld
ECR: Rosbach, van Dalen
EFD: Borghezio, Fontana, Imbrasas, Morganti, Paška, Provera, Rossi, Salvini, Scottà, Speroni, de Villiers
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hoarau, Händel, Hénin, Klute, Kohlíček, Liotard, Lösing, Matias, Meyer, Murphy, Mélenchon, Portas, Ransdorf, Remek, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Toussas, Triantaphyllides, Vergiat, Wils, Zimmer, de Brún, de Jong
NI: Binev, Brons, Claeys, Ehrenhauser, Gollnisch, Griffin, Le Pen Jean-Marie, Le Pen Marine, Martin Hans-Peter, Mölzer, Obermayr, Sosa Wagner, Vadim Tudor, Vanhecke, Werthmann
PPE: Bodu, Delvaux, Florenz, Gargani, Glattfelder, Jordan Cizelj, Oomen-Ruijten, Pietikäinen, Vlasto
S&D: Arif, Balzani, Castex, Christensen, Cozzolino, Dăncilă, El Khadraoui, Enciu, Fajon, Grelier, Guillaume, Hoang Ngoc, Jørgensen, Maňka, McAvan, Milana, Moraes, Olejniczak, Papadopoulou, Pargneaux, Peillon, Perello Rodriguez, Pirillo, Schaldemose, Siwiec, Thomsen, Tirolien, Trautmann, Van Brempt, Vergnaud, Weber Henri, Yáñez-Barnuevo García
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Benarab-Attou, Bové, Brantner, Brepoels, Bélier, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Hudghton, Häfner, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Rivasi, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 429
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bokros, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Czarnecki, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, McClarkin, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Vlasák, Yannakoudakis, Zahradil, Češková
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Batten, Belder, Bufton, Clark, Farage, Nuttall, Terho
NI: Becali, Dodds, Hartong, Madlener, Stassen
PPE: Abad, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Bagó, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bonsignore, Boulland, Brok, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Corazza Bildt, Dantin, Dati, Daul, David, De Mita, De Veyrac, Dehaene, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Fraga Estévez, Franco, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Garriga Polledo, Gauzès, Giannakou, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gutiérrez-Cortines, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kastler, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Luhan, Lulling, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mazzoni, McGuinness, Melo, Mikolášik, Millán Mon, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patriciello, Peterle, Pieper, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Svensson, Szájer, Sógor, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Tőkés, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry, Šťastný
S&D: Alves, Andrés Barea, Attard-Montalto, Badia i Cutchet, Balčytis, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Bozkurt, Boștinaru, Brzobohatá, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Cercas, Childers, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Crețu, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Ertug, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, Färm, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Grech, Gualtieri, Guerrero Salom, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Herczog, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, Ludvigsson, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, McCarthy, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Pașcu, Pittella, Plumb, Podimata, Prendergast, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sassoli, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Tănăsescu, Ulvskog, Vaughan, Vigenin, Weiler, Westlund, Westphal, Zala, Zemke
Susilaikė: 5
NI: Colman, Nattrass
S&D: Arlacchi, Toia, Țicău
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Pervenche Berès
Prieš : Maria do Céu Patrão Neves
25. A7-0290/2011 - Vicky Ford. 76/4 dalis
Už: 159
ALDE: Alfano, Bearder, Bennahmias, De Sarnez, Gallagher, Goulard, Griesbeck, Hyusmenova, Kozlík, Lepage, Lyon, Manders, McMillan-Scott, Mulder, Neyts-Uyttebroeck, Rochefort, Rohde, Vattimo, Weber Renate
ECR: van Dalen
EFD: Bizzotto, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Morganti, Paksas, Paška, Provera, Rossi, Salvini, Scottà, Speroni
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hoarau, Händel, Hénin, Klute, Kohlíček, Liotard, Lösing, Matias, Maštálka, Meyer, Murphy, Mélenchon, Portas, Ransdorf, Remek, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Toussas, Triantaphyllides, Vergiat, Wils, Zimmer, de Brún, de Jong
NI: Ehrenhauser, Gollnisch, Le Pen Jean-Marie, Le Pen Marine, Martin Hans-Peter, Mölzer, Obermayr, Sosa Wagner, Vadim Tudor, Werthmann
PPE: Bodu, Gargani, Jordan Cizelj, Kósa, Mazzoni, Pietikäinen
S&D: Arif, Balzani, Berman, Berès, Castex, Christensen, El Khadraoui, Färm, Grelier, Guillaume, Hedh, Hoang Ngoc, Jaakonsaari, Jørgensen, Leichtfried, Maňka, Milana, Olejniczak, Pargneaux, Peillon, Schaldemose, Thomsen, Tirolien, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vergnaud, Weber Henri, Westlund
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Benarab-Attou, Bové, Brantner, Bélier, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Hudghton, Häfner, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Rivasi, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 502
ALDE: Alvaro, Aylward, Bilbao Barandica, Bușoi, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, De Backer, Donskis, Duff, Ek, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Krahmer, Lambsdorff, Ludford, Lynne, Løkkegaard, Manner, Meissner, Michel, Mănescu, Newton Dunn, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Wikström, Zanoni, in 't Veld
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bokros, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Czarnecki, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Yannakoudakis, Zahradil, Češková
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Batten, Belder, Bufton, Clark, Farage, Nuttall
NI: Becali, Binev, Dodds, Hartong, Stassen
PPE: Abad, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Bagó, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bonsignore, Boulland, Brok, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Dati, Daul, David, De Mita, De Veyrac, Dehaene, Delvaux, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Franco, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Garriga Polledo, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gutiérrez-Cortines, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Lulling, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, McGuinness, Melo, Millán Mon, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patriciello, Peterle, Pieper, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Svensson, Szájer, Sógor, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Tőkés, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry, Šťastný
S&D: Alves, Andrés Barea, Arlacchi, Attard-Montalto, Badia i Cutchet, Balčytis, Berlinguer, Blinkevičiūtė, Borsellino, Bozkurt, Boștinaru, Brzobohatá, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Cercas, Childers, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Dăncilă, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Gomes, Gualtieri, Guerrero Salom, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Herczog, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Leinen, Liberadzki, Ludvigsson, López Aguilar, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, McAvan, McCarthy, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pașcu, Perello Rodriguez, Pirillo, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sassoli, Schulz Martin, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Tănăsescu, Vaughan, Vigenin, Weiler, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Susilaikė: 9
ECR: Rosbach
EFD: Terho, de Villiers
NI: Brons, Colman, Griffin, Madlener, Nattrass
S&D: Scicluna
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Silvia-Adriana Țicău
Prieš : Maria do Céu Patrão Neves
26. A7-0290/2011 - Vicky Ford. ITRE rezoliucija
Už: 602
ALDE: Alvaro, Aylward, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bușoi, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, McMillan-Scott, Meissner, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni, in 't Veld
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bokros, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Czarnecki, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Rosbach, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Yannakoudakis, Zahradil, van Dalen, Češková
EFD: Belder, Bizzotto, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Morganti, Paksas, Paška, Provera, Rossi, Salvini, Scottà, Speroni, Terho, de Villiers
GUE/NGL: Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hoarau, Händel, Klute, Kohlíček, Liotard, Lösing, Matias, Maštálka, Murphy, Mélenchon, Portas, Ransdorf, Remek, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Vergiat, Wils, Zimmer, de Brún, de Jong
NI: Becali, Binev, Claeys, Gollnisch, Le Pen Jean-Marie, Le Pen Marine, Mölzer, Obermayr, Vadim Tudor, Vanhecke
PPE: Abad, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Bagó, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Berlato, Bodu, Bonsignore, Boulland, Brok, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Dati, Daul, David, De Mita, De Veyrac, Dehaene, Delvaux, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Franco, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gargani, Garriga Polledo, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gutiérrez-Cortines, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Luhan, Lulling, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mazzoni, McGuinness, Melo, Mikolášik, Millán Mon, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patriciello, Peterle, Pietikäinen, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Svensson, Szájer, Sógor, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Tőkés, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry, Šťastný
S&D: Alves, Andrés Barea, Arif, Arlacchi, Arsenis, Attard-Montalto, Badia i Cutchet, Balčytis, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Bozkurt, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Dăncilă, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, Färm, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, Ludvigsson, López Aguilar, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Maňka, McAvan, McCarthy, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pirillo, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Tirolien, Trautmann, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weber Henri, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Brepoels, Hudghton, Smith, Staes, Ždanoka
Prieš: 64
ALDE: Alfano, Lepage
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, Clark, Farage, Nuttall
GUE/NGL: Angourakis, Toussas
NI: Ehrenhauser, Hartong, Madlener, Martin Hans-Peter, Stassen, Werthmann
S&D: Balzani
Verts/ALE: Albrecht, Auken, Benarab-Attou, Bové, Brantner, Bélier, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Häfner, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Rivasi, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Tavares, Taylor, Tremopoulos, Turmes, Turunen
Susilaikė: 13
GUE/NGL: Hénin, Meyer, Triantaphyllides
NI: Brons, Colman, Dodds, Griffin, Nattrass, Sosa Wagner
PPE: Bendtsen, Pieper
Verts/ALE: Alfonsi, Tarand
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Maria do Céu Patrão Neves, Patrizia Toia
10.1.2012 |
LT |
Europos Sąjungos oficialusis leidinys |
CE 7/94 |
2011 m. rugsėjo 14 d., trečiadienis
2011 M. RUGSĖJO 14 D. POSĖDŽIO PROTOKOLAS
2012/C 7 E/03
Turinys
1. |
Posėdžio pradžia |
2. |
Įgyvendinimo priemonės (Darbo tvarkos taisyklių 88 straipsnis) |
3. |
Ekonomikos krizė ir euras (diskusijos) |
4. |
Tarybos pozicijos dėl bendrojo 2012 finansinių metų biudžeto projekto pristatymas |
5. |
Balsuoti skirtas laikas |
5.1. |
Prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas (Austrijos paraiška „AT/AT&S“) (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas) |
5.2. |
Prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas (Austrijos paraiška „AT/Steiermark ir Niederösterreich“) (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas) |
5.3. |
Prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas (techninė pagalba Komisijos iniciatyva) (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas) |
5.4. |
Prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas (Nyderlandų paraiška „EGF/2010/029 NL/Zuid-Holland ir Utrecht“, 18 skyrius) (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas) |
5.5. |
Prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas (Nyderlandų paraiška „EGF/2010/027 NL/Noord-Brabant“, 18 skyrius) (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas) |
5.6. |
Prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas (Nyderlandų paraiška „EGF/2010/028 NL/Overijssel“, 18 skyrius) (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas) |
5.7. |
Prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas (Nyderlandų paraiška „EGF/2010/030 NL/Noord-Holland ir Flevoland“, 18 skyrius) (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas) |
5.8. |
Energijos rinkos vientisumas ir skaidrumas ***I (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas) |
5.9. |
27-oji metinė ES teisės taikymo stebėsenos ataskaita (2009 m.) (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas) |
5.10. |
Visuomenės teisė susipažinti su dokumentais 2009–2010 m. (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas) |
5.11. |
Darbo tvarkos taisyklių nuostatų, susijusių su paskirtųjų Komisijos narių klausymais, dalinis keitimas (balsavimas) |
5.12. |
Vykstančios Dohos derybos (balsavimas) |
6. |
Pirmininko pareiškimas |
7. |
Balsuoti skirtas laikas (tęsinys) |
7.1. |
Geresnė teisėkūra, subsidiarumas ir proporcingumas bei sumanus reguliavimas (balsavimas) |
7.2. |
2010 m. Peticijų komiteto veikla (balsavimas) |
7.3. |
ES benamystės strategija (balsavimas) |
7.4. |
Visapusiškas požiūris į įtakos klimatui turinčius antropogeninius (ne CO2) teršalus (balsavimas) |
8. |
Paaiškinimai dėl balsavimo |
9. |
Balsavimo pataisymai ir ketinimai |
10. |
Ankstesnio posėdžio protokolo tvirtinimas |
11. |
Padėtis Libijoje (diskusijos) |
12. |
Padėtis Sirijoje (diskusijos) |
13. |
Dabartinė Artimųjų Rytų taikos proceso padėtis (diskusijos) |
14. |
Komitetų ir delegacijų sudėtis |
15. |
Spragos tarp kovos su korupcija įstatymų ir to, kas yra tikrovėje, užpildymas (diskusijos) |
16. |
Kito posėdžio darbotvarkė |
17. |
Posėdžio pabaiga |
DALYVIŲ SĄRAŠAS
I PRIEDAS
BALSAVIMO REZULTATAI
1. |
Prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas (Austrijos paraiška „AT/AT&S“) |
2. |
Prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas (Austrijos paraiška „AT/Steiermark ir Niederösterreich“) |
3. |
Prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas (techninė pagalba Komisijos iniciatyva) |
4. |
Prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas (Nyderlandų paraiška „EGF/2010/029 NL/Zuid-Holland ir Utrecht“, 18 skyrius) |
5. |
Prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas (Nyderlandų paraiška „EGF/2010/027 NL/Noord-Brabant“, 18 skyrius) |
6. |
Prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas (Nyderlandų paraiška „EGF/2010/028 NL/Overijssel“, 18 skyrius) |
7. |
Prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas (Nyderlandų paraiška „EGF/2010/030 NL/Noord Holland ir Flevoland“, 18 skyrius) |
8. |
Energijos rinkos vientisumas ir skaidrumas ***I |
9. |
27-oji metinė ES teisės taikymo stebėsenos ataskaita (2009 m.) |
10. |
Visuomenės teisė susipažinti su dokumentais 2009–2010 m. |
11. |
Darbo tvarkos taisyklių nuostatų, susijusių su paskirtųjų Komisijos narių klausymais, dalinis keitimas |
12. |
Vykstančios Dohos derybos |
13. |
Geresnė teisėkūra, subsidiarumas ir proporcingumas bei sumanus reguliavimas |
14. |
2010 m. Peticijų komiteto veikla |
15. |
ES strategija dėl benamių |
16. |
Visapusiškas požiūris į įtakos klimatui turinčius antropogeninius (ne CO2) teršalus |
II PRIEDAS
VARDINIO BALSAVIMO REZULTATAI
1. |
A7-0279/2011 - Barbara Matera. Vienas balsavimas |
2. |
A7-0277/2011 - Barbara Matera. Vienas balsavimas |
3. |
A7-0270/2011 - Barbara Matera. Vienas balsavimas |
4. |
A7-0303/2011 - Barbara Matera. Vienas balsavimas |
5. |
A7-0304/2011 - Barbara Matera. Vienas balsavimas |
6. |
A7-0305/2011 - Barbara Matera. Vienas balsavimas |
7. |
A7-0306/2011 - Barbara Matera. Vienas balsavimas |
8. |
A7-0273/2011 - Jorgo Chatzimarkakis. Vienas balsavimas |
9. |
B7-0475/2011. Rezoliucija |
10. |
B7-0474/2011. Rezoliucija |
2011 M. RUGSĖJO 14 D. POSĖDŽIO PROTOKOLAS
PIRMININKAVO: Jerzy BUZEK
Pirmininkas
1. Posėdžio pradžia
Posėdis pradėtas 09.00 val.
2. Įgyvendinimo priemonės (Darbo tvarkos taisyklių 88 straipsnis)
Parlamentui pateikti šie įgyvendinimo priemonių projektai, kuriems taikoma reguliavimo procedūra su tikrinimu:
— |
[data] Komisijos reglamentas (ES) Nr. …/…, kuriuo priimama bendroji jūrų laivų avarijų ir incidentų tyrimo metodika, parengta pagal Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos 2009/18/EB 5 straipsnio 4 dalį (D008448/04 - 2011/2779(RPS) - terminas: 19/10/2011)
|
— |
Komisijos sprendimas, kuriuo nustatomos taisyklės ir skaičiavimo metodai, pagal kuriuos tikrinama, kaip siekiama Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos 2008/98/EB 11 straipsnio 2 dalyje nustatytų tikslų (D010816/03 - 2011/2775(RPS) - terminas: 16/10/2011)
|
— |
[data] Komisijos reglamentas (ES) Nr. …/…, kuriuo dėl salmonelių šviežioje paukštienoje iš dalies keičiamas Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr. 2160/2003 II priedas ir Reglamento (EB) Nr. 2073/2005 I priedas (D011120/06 - 2011/2766(RPS) - terminas: 14/10/2011)
|
— |
[data] Komisijos reglamentas (ES) Nr. …/…, kuriuo pagal Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (EB) Nr. 216/2008 nustatomi su civilinės aviacijos orlaivių įgula susiję techniniai reikalavimai ir administracinės procedūros (D011451/03 - 2011/2765(RPS) - terminas: 13/10/2011)
|
— |
Komisijos reglamentas (ES) Nr. …/…, kuriuo dėl reikalavimų, susijusių su žmonėms vartoti skirtais užšaldytais gyvūninės kilmės maisto produktais, iš dalies keičiamas Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr. 853/2004 II priedas (D011618/05 - 2011/2816(RPS) - terminas: 09/12/2011)
|
— |
[data] Komisijos direktyva …/…/ES, kuria iš dalies keičiama Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 2006/126/EB dėl vairuotojo pažymėjimų (D011724/02 - 2011/2767(RPS) - terminas: 14/10/2011)
|
— |
XXX Komisijos reglamentas (ES) Nr. …/…, kuriuo iš dalies keičiamas Reglamentas (EB) Nr. 2042/2003 dėl orlaivių nepertraukiamojo tinkamumo skraidyti ir aviacijos produktų, dalių bei prietaisų tinkamumo naudoti ir šias užduotis atliekančių organizacijų bei darbuotojų patvirtinimo (D012257/03 - 2011/2772(RPS) - terminas: 18/10/2011)
|
— |
Komisijos reglamentas (ES) Nr. …/… dėl leidimo ir atsisakymo suteikti leidimą vartoti tam tikrus teiginius apie maisto produktų sveikumą ir apie rizikos susirgti mažinimą (D013132/03 - 2011/2788(RPS) - terminas: 28/10/2011)
|
— |
XXX Komisijos reglamentas (ES) Nr. …/…, kuriuo iš dalies keičiamas Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr. 1333/2008 II priedas sudarant Sąjungos maisto priedų sąrašą (D013273/03 - 2011/2769(RPS) - terminas: 15/10/2011)
|
— |
XXX Komisijos reglamentas (ES) Nr. …/…, kuriuo dėl sudaromo Sąjungos maisto prieduose, maisto fermentuose, maisto kvapiosiose medžiagose ir maistingosiose medžiagose leidžiamų naudoti maisto priedų sąrašo iš dalies keičiamas Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr. 1333/2008 dėl maisto priedų III priedas (D013274/03 - 2011/2768(RPS) - terminas: 15/10/2011)
|
— |
[data] Komisijos reglamentas (ES) Nr. …/…, kuriuo dėl žmonėms vartoti skirtų žuvininkystės produktų apdorojimo, siekiant sunaikinti gyvybingus parazitus, iš dalies keičiamas Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr. 853/2004 III priedas (D013387/04 - 2011/2799(RPS) - terminas: 19/11/2011)
|
— |
Priedai 2011. Komisijos reglamentas (ES) Nr. …/…, kuriuo iš dalies keičiamas Tarybos reglamentas (EB) Nr. 338/97 dėl laukinės faunos ir floros rūšių apsaugos kontroliuojant jų prekybą (D013522/02 - 2011/2800(RPS) - terminas: 30/11/2011)
|
— |
[…] Komisijos direktyvos …/…/ES, kuria iš dalies keičiamos Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos 2009/43/EB nuostatos dėl su gynyba susijusių produktų sąrašo, projektas (D014162/01 - 2011/2771(RPS) - terminas: 15/10/2011)
|
— |
Komisijos reglamentas, kuriuo iš dalies keičiamas 2009 m. liepos 13 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (EB) Nr. 810/2009, nustatantis Bendrijos vizų kodeksą (Vizų kodeksas) (D014177/01 - 2011/2789(RPS) - terminas: 15/09/2011)
|
— |
Komisijos reglamentas (ES) Nr. …/…, kuriuo neleidžiama vartoti tam tikrų teiginių apie maisto produktų sveikumą - rizikos susirgti mažinimą (D014310/03 - 2011/2784(RPS) - terminas: 27/10/2011)
|
— |
Komisijos reglamentas (ES) Nr. …/…, kuriuo neleidžiama vartoti tam tikrų teiginių apie maisto produktų sveikumą, išskyrus teiginius apie rizikos susirgti mažinimą ir teiginius apie vaikų vystymąsi ir sveikatą (D014311/03 - 2011/2787(RPS) - terminas: 27/10/2011)
|
— |
Komisijos reglamentas, kuriuo įgyvendinant Europos Parlamento ir Tarybos direktyvą 2009/125/EB nustatomi oro kondicionierių ir patogumo ventiliatorių ekologinio projektavimo reikalavimai (D014313/02 - 2011/2770(RPS) - terminas: 15/10/2011)
|
— |
Komisijos sprendimas, kuriuo reikalaujama, kad valstybės narės uždraustų tiekti rinkai mentinius pjovimo įtaisus, skirtus nešiojamosioms rankinėms krūmapjovėms (D014364/01 - 2011/2783(RPS) - terminas: 25/10/2011)
|
— |
Komisijos Sprendimas, kuriuo iš dalies keičiami sprendimai 2010/2/ES ir 2011/278/ES dėl sektorių ir jų pošakių, kuriems būdinga didelė anglies dioksido nutekėjimo rizika (D014405/02 - 2011/2773(RPS) - terminas: 15/10/2011)
|
— |
Komisijos reglamentas, kuriuo iš dalies keičiamos Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr. 1222/2009 nuostatos dėl padangų sukibimo su šlapia danga klasių, pasipriešinimo riedėjimui matavimo ir patikrinimo procedūros - (D014488/02 - 2011/2776(RPS) - terminas: 16/10/2011)
|
— |
[data] Komisijos sprendimas dėl dviračių, mažamečių vaikų dviračių ir dviračių bagažinių Europos standartų atitikties saugos reikalavimams, nustatytiems Europos Parlamento ir Tarybos direktyvoje 2001/95/EB (D014548/02 - 2011/2763(RPS) - terminas: 13/10/2011)
|
— |
[data] Komisijos reglamentas (ES) Nr. …/…, kuriuo dėl didžiausios leidžiamosios nitratų koncentracijos maisto produktuose iš dalies keičiamas Reglamentas (EB) Nr. 1881/2006 (D014586/03 - 2011/2795(RPS) - terminas: 17/11/2011)
|
— |
[data] Komisijos reglamentas (ES) Nr. …/…, kuriuo dėl didžiausios leidžiamosios dioksinų ir dioksinų tipo PCB koncentracijos maisto produktuose iš dalies keičiamas Reglamentas (EB) Nr. 1881/2006 (D014588/03 - 2011/2798(RPS) - terminas: 18/11/2011)
|
— |
Komisijos sprendimas dėl kriterijų, kuriais remiantis pripažįstami traukinių mašinistų mokymo centrai bei traukinių mašinistų egzaminuotojai ir organizuojami egzaminai pagal Europos Parlamento ir Tarybos direktyvą 2007/59/EB (D014705/02 - 2011/2774(RPS) - terminas: 15/10/2011)
|
— |
Komisijos sprendimas, kuriuo iš dalies keičiami sprendimai 2006/799/EB, 2007/64/EB, 2007/506/EB, 2007/742/EB, 2009/543/EB ir 2009/544/EB, kad būtų pratęstas ekologinių kriterijų, taikomų tam tikriems produktams suteikiant ES ekologinį ženklą, galiojimas (D014779/01 - 2011/2778(RPS) - terminas: 18/10/2011)
|
— |
Komisijos reglamentas (ES) Nr. …/…, kuriuo iš dalies keičiami Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr. 396/2005 II ir III priedai dėl didžiausios leidžiamosios acetamiprido, bifenilo, kaptano, chlorantraniliprolo, ciflufenamido, cimoksanilo, dichlorpropo-P, difenokonazolo, dimetomorfo, ditiokarbamatų, epoksikonazolo, etefono, flutriafolo, fluksapiroksado, izopirazamo, propamokarbo, piraklostrobino, pirimetanilo ir spirotetramato likučių koncentracijos tam tikruose produktuose ar ant jų (D014805/02 - 2011/2780(RPS) - terminas: 21/10/2011)
|
— |
Komisijos reglamentas (ES) Nr. …/…, kuriuo pagal Europos Parlamento ir Tarybos direktyvą 2003/87/EB ir Europos Parlamento ir Tarybos sprendimą 280/2004/EB nustatomas Sąjungos apyvartinių taršos leidimų prekybos sistemos prekybos laikotarpio, prasidedančio 2013 m. sausio 1 d., ir tolesnių prekybos laikotarpių Sąjungos registras ir iš dalies keičiami reglamentai (EB) Nr. 2216/2004 ir (ES) Nr. 920/2010 (D014910/02 - 2011/2785(RPS) - terminas: 27/10/2011)
|
— |
Komisijos sprendimas dėl sąlygų, kuriomis suderintai taikomos su judriojo palydovinio ryšio paslaugomis susijusios reikalavimų vykdymo užtikrinimo taisyklės pagal Europos Parlamento ir Tarybos sprendimo Nr. 626/2008/EB 9 straipsnio 3 dalį (D014932/03 - 2011/2797(RPS) - terminas: 16/09/2011)
|
— |
[data] Komisijos reglamentas (ES) Nr. …/…, kuriuo nustatomi bendri oro erdvės naudojimo reikalavimai ir veiklos procedūros, kad būtų išvengta susidūrimų ore (D014946/01 - 2011/2815(RPS) - terminas: 08/12/2011)
|
— |
Komisijos sprendimas dėl ES bendros, trečiųjų šalių ir visuotinės registracijos, atliekamos pagal 2009 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (EB) Nr. 1221/2009 dėl organizacijų savanoriško Bendrijos aplinkosaugos vadybos ir audito sistemos (EMAS) taikymo, vadovo (D015052/02 - 2011/2791(RPS) - terminas: 29/10/2011)
|
— |
Komisijos direktyva …/…/ES, kuria dėl bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo papildomų prielaidų iš dalies keičiamas Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos 2008/48/EB I priedas (D015094/02 - 2011/2782(RPS) - terminas: 22/10/2011)
|
— |
XXX Komisijos reglamentas (ES) Nr. …/…, kuriuo dėl kūno skenerių naudojimo oro uostuose iš dalies keičiamas Reglamentas (EB) Nr. 272/2009, kuriuo papildomi bendrieji pagrindiniai civilinės aviacijos saugumo standartai (D015240/02 - 2011/2777(RPS) - terminas: 16/10/2011)
|
— |
Komisijos reglamentas (ES) Nr. …/…, kuriuo iš dalies keičiami Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 2002/46/EB, Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (EB) Nr. 1925/2006 ir Komisijos reglamentas (EB) Nr. 953/2009 dėl mineralinių medžiagų, kurių galima dėti į maisto produktus, sąrašų (D015369/01 - 2011/2781(RPS) - terminas: 23/10/2011)
|
— |
Komisijos reglamentas (ES) Nr. …/…, kuriuo iš dalies keičiamas Reglamentas (ES) Nr. 1031/2010, kad visų pirma būtų nustatytas iki 2013 m. aukcionuose parduotinų šiltnamio efektą sukeliančių dujų apyvartinių taršos leidimų skaičius (D015414/02 - 2011/2786(RPS) - terminas: 27/10/2011)
|
— |
Komisijos reglamentas (ES) Nr. …/…, kuriuo dėl steviolio glikozidų iš dalies keičiamas Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr. 1333/2008 II priedas (D015453/02 - 2011/2792(RPS) - terminas: 29/10/2011)
|
— |
Komisijos direktyvos …/…/ES, kuria iš dalies keičiama Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 98/79/EB dėl in vitro diagnostikos medicinos prietaisų, projektas (D015628/01 - 2011/2796(RPS) - terminas: 16/11/2011)
|
— |
Komisijos reglamentas (ES) Nr. …/…, kuriuo iš dalies keičiamas Reglamentas (EB) Nr. 1126/2008, priimantis tam tikrus tarptautinius apskaitos standartus pagal Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (EB) Nr. 1606/2002, kiek tai susiję su 7-uoju tarptautiniu finansinės atskaitomybės standartu (TFAS) (D015764/01 - 2011/2790(RPS) - terminas: 28/10/2011)
|
3. Ekonomikos krizė ir euras(diskusijos)
Tarybos ir Komisijos pareiškimai: Ekonomikos krizė ir euras
Pirmininkas padarė trumpą pareiškimą.
Jan Vincent-Rostowski (einantis Tarybos pirmininko pareigas) ir José Manuel Barroso (Komisijos pirmininkas) padarė pareiškimus.
Kalbėjo: Joseph Daul PPE frakcijos vardu, Martin Schulz S&D frakcijos vardu, Guy Verhofstadt ALDE frakcijos vardu, Konrad Szymański, jis, pakėlęs mėlynąją kortelę pateikė klausimą Joseph Daul, kuris į jį atsakė, Rebecca Harms Verts/ALE frakcijos vardu, Derk Jan Eppink ECR frakcijos vardu, Lothar Bisky GUE/NGL frakcijos vardu, Nigel Farage EFD frakcijos vardu, jis taip pat atsakė į pakėlus mėlynąją kortelę Philippe Lamberts pateiktą klausimą, Barry Madlener, nepriklausomas Parlamento narys, Corien Wortmann-Kool ir Stephen Hughes.
PIRMININKAVO: Rainer WIELAND
Pirmininko pavaduotojas
Kalbėjo: Sylvie Goulard, Pascal Canfin, Martin Callanan, Nikolaos Chountis, Claudio Morganti, Trevor Colman, Werner Langen, Antolín Sánchez Presedo, Carl Haglund, Kay Swinburne, Georgios Toussas, Philip Claeys, Mario Mauro, Leonardo Domenici, Peter van Dalen, Jean-Paul Gauzès, Anni Podimata, Vicky Ford, Luis de Grandes Pascual, Udo Bullmann, Paulo Rangel, Pervenche Berès, Marietta Giannakou, Marianne Thyssen ir Gunnar Hökmark.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Mairead McGuinness, Ana Gomes, Marielle De Sarnez, Sven Giegold, Lajos Bokros, Ilda Figueiredo, Bastiaan Belder ir Andrew Henry William Brons.
Kalbėjo: Olli Rehn (Komisijos narys) ir Jan Vincent-Rostowski.
Diskusijos baigtos.
4. Tarybos pozicijos dėl bendrojo 2012 finansinių metų biudžeto projekto pristatymas
Jacek Dominik (einantis Tarybos pirmininko pareigas) padarė pristatymą.
PIRMININKAVO: Jerzy BUZEK
Pirmininkas
Kalbėjo: Janusz Lewandowski (Komisijos narys), Francesca Balzani (pranešėja), José Manuel Fernandes (pranešėjas) ir Jacek Dominik.
Diskusijos šiuo klausimu baigtos.
(Posėdis keletui minučių sustabdytas iki balsuoti skirto laiko)
5. Balsuoti skirtas laikas
Išsamūs balsavimo rezultatai (pakeitimai, atskiri balsavimai ir balsavimai dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių ir t. t.) pateikiami protokolo priede „Balsavimo rezultatai“.
Protokolo priede pateikiami vardinio balsavimo rezultatai prieinami tik elektronine forma ir su jais susipažinti galima interneto svetainėje Europarl.
5.1. Prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas (Austrijos paraiška „AT/AT&S“) (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos sprendimo dėl Europos prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimo pagal 2006 m. gegužės 17 d. Europos Parlamento, Tarybos ir Komisijos tarpinstitucinio susitarimo dėl biudžetinės drausmės ir patikimo finansų valdymo 28 punktą (Austrijos paraiška „EGF/2010/008AT/AT&S“) [COM(2011)0339 - C7-0160/2011- 2011/2125(BUD)] - Biudžeto komitetas. Pranešėja: Barbara Matera (A7-0279/2011)
(Kvalifikuota balsų dauguma ir 3/5 balsavusių narių balsų.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 1)
KOMISIJOS PASIŪLYMAS ir PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta vienu balsavimu (P7_TA(2011)0369)
Kalbėjo
Barbara Matera (pranešėja), prieš balsavimą.
5.2. Prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas (Austrijos paraiška „AT/Steiermark ir Niederösterreich“) (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos sprendimo dėl Europos prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimo pagal 2006 m. gegužės 17 d. Europos Parlamento, Tarybos ir Komisijos tarpinstitucinio susitarimo dėl biudžetinės drausmės ir patikimo finansų valdymo 28 punktą (Austrijos paraiška „ЕGF/2010/007 AT/ Steiermark ir Niederösterreich“) [COM(2011)0340 - C7-0159/2011- 2011/2124(BUD)] - Biudžeto komitetas. Pranešėja: Barbara Matera (A7-0277/2011)
(Kvalifikuota balsų dauguma ir 3/5 balsavusių narių balsų.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 2)
KOMISIJOS PASIŪLYMAS ir PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta vienu balsavimu (P7_TA(2011)0370)
5.3. Prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas (techninė pagalba Komisijos iniciatyva) (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos sprendimo dėl Europos prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų skyrimo pagal 2006 m. gegužės 17 d. Europos Parlamento, Tarybos ir Komisijos tarpinstitucinio susitarimo dėl biudžetinės drausmės ir patikimo finansų valdymo 28 punktą (paraiška EGF/2011/000 TA 2011 – techninė pagalba Komisijos iniciatyva) [COM(2011)0358 - C7-0167/2011- 2011/2130(BUD)] - Biudžeto komitetas. Pranešėja: Barbara Matera (A7-0270/2011)
(Kvalifikuota balsų dauguma ir 3/5 balsavusių narių balsų.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 3)
KOMISIJOS PASIŪLYMAS ir PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta vienu balsavimu (P7_TA(2011)0371)
5.4. Prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas (Nyderlandų paraiška „EGF/2010/029 NL/Zuid-Holland ir Utrecht“, 18 skyrius) (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)
Pranešimas dėl Europos Parlamento ir Tarybos sprendimo dėl Europos prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų skyrimo pagal 2006 m. gegužės 17 d. Europos Parlamento, Tarybos ir Komisijos tarpinstitucinio susitarimo dėl biudžetinės drausmės ir patikimo finansų valdymo 28 punktą (Nyderlandų paraiška „EGF/2010/029 NL/ Zuid-Holland ir Utrecht“, 18 skyrius) [COM(2011)0388 - C7-0172/2011- 2011/2136(BUD)] - Biudžeto komitetas. Pranešėja: Barbara Matera (A7-0303/2011)
(Kvalifikuota balsų dauguma ir 3/5 balsavusių narių balsų.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 4)
KOMISIJOS PASIŪLYMAS ir PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta vienu balsavimu (P7_TA(2011)0372)
5.5. Prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas (Nyderlandų paraiška „EGF/2010/027 NL/Noord-Brabant“, 18 skyrius) (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos sprendimo dėl Europos prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų skyrimo pagal 2006 m. gegužės 17 d. Europos Parlamento, Tarybos ir Komisijos tarpinstitucinio susitarimo dėl biudžetinės drausmės ir patikimo finansų valdymo 28 punktą (Nyderlandų paraiška „EGF/2010/027 NL/ Noord-Brabant“, 18 skyrius [COM(2011)0386 - C7-0173/2011- 2011/2137(BUD)] - Biudžeto komitetas. Pranešėja: Barbara Matera (A7-0304/2011)
(Kvalifikuota balsų dauguma ir 3/5 balsavusių narių balsų.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 5)
KOMISIJOS PASIŪLYMAS ir PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta vienu balsavimu (P7_TA(2011)0373)
5.6. Prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas (Nyderlandų paraiška „EGF/2010/028 NL/Overijssel“, 18 skyrius) (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos sprendimo dėl Europos prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų skyrimo pagal 2006 m. gegužės 17 d. Europos Parlamento, Tarybos ir Komisijos tarpinstitucinio susitarimo dėl biudžetinės drausmės ir patikimo finansų valdymo 28 punktą (Nyderlandų paraiška „EGF/2010/028 NL/ Overijssel“, 18 skyrius) [COM(2011)0387 - C7-0174/2011- 2011/2138(BUD)] - Biudžeto komitetas. Pranešėja: Barbara Matera (A7-0305/2011)
(Kvalifikuota balsų dauguma ir 3/5 balsavusių narių balsų.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 6)
KOMISIJOS PASIŪLYMAS ir PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta vienu balsavimu (P7_TA(2011)0374)
5.7. Prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas (Nyderlandų paraiška „EGF/2010/030 NL/Noord-Holland ir Flevoland“, 18 skyrius) (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos sprendimo dėl Europos prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų skyrimo pagal 2006 m. gegužės 17 d. Europos Parlamento, Tarybos ir Komisijos tarpinstitucinio susitarimo dėl biudžetinės drausmės ir patikimo finansų valdymo 28 punktą (Nyderlandų paraiška „EGF/2010/030 NL/ Noord-Holland ir Flevoland“, 18 skyrius) [COM(2011)0389 - C7-0175/2011- 2011/2139(BUD)] - Biudžeto komitetas. Pranešėja: Barbara Matera (A7-0306/2011)
(Kvalifikuota balsų dauguma ir 3/5 balsavusių narių balsų.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 7)
KOMISIJOS PASIŪLYMAS ir PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta vienu balsavimu (P7_TA(2011)0375)
5.8. Energijos rinkos vientisumas ir skaidrumas ***I (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos reglamento dėl energijos rinkos vientisumo ir skaidrumo [COM(2010)0726 - C7-0407/2010- 2010/0363(COD)] - Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komitetas. Pranešėjas: Jorgo Chatzimarkakis (A7-0273/2011)
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 8)
KOMISIJOS PASIŪLYMAS, PAKEITIMAS ir TEISĖKŪROS REZOLIUCIJOS PROJEKTAS
Priimta vienu balsavimu (P7_TA(2011)0376)
5.9. 27-oji metinė ES teisės taikymo stebėsenos ataskaita (2009 m.) (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)
Pranešimas dėl 27-osios metinės Europos Sąjungos teisės taikymo stebėsenos ataskaitos (2009 m.) [2011/2027(INI)] - Teisės reikalų komitetas. Pranešėja: Eva Lichtenberger (A7-0249/2011)
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 9)
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta vienu balsavimu (P7_TA(2011)0377)
5.10. Visuomenės teisė susipažinti su dokumentais 2009–2010 m. (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)
Pranešimas dėl visuomenės teisės susipažinti su dokumentais 2009–2010 m. (Darbo tvarkos taisyklių 104 straipsnio 7 dalis) [2010/2294(INI)] - Piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus reikalų komitetas. Pranešėja: Judith Sargentini (A7-0245/2011)
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 10)
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta vienu balsavimu (P7_TA(2011)0378)
5.11. Darbo tvarkos taisyklių nuostatų, susijusių su paskirtųjų Komisijos narių klausymais, dalinis keitimas (balsavimas)
Pranešimas dėl Europos Parlamento darbo tvarkos taisyklių 106 ir 192 straipsnių ir XVII priedo dalinio pakeitimo [2010/2231(REG)] - Konstitucinių reikalų komitetas. Pranešėjas: Andrew Duff (A7-0240/2011)
(Balsuojant dėl reglamento teksto reikalinga kvalifikuota balsų dauguma, balsuojant dėl pasiūlymo dėl sprendimo reikalinga paprasta balsų dauguma)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 11)
DARBO TVARKOS TAISYKLIŲ TEKSTAS
Priimti pakeitimai: žr. priedą „Balsavimo rezultatai“
PASIŪLYMAS DĖL SPRENDIMO
Priimta (P7_TA(2011)0379)
Naujosios nuostatos įsigalios pirmą kitos mėnesinės sesijos dieną.
5.12. Vykstančios Dohos derybos (balsavimas)
Pasiūlymas dėl rezoliucijos B7-0478/2011
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 12)
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta (P7_TA(2011)0380)
Kalbėjo
Prieš balsavimą dėl 15 pakeitimo Jörg Leichtfried S&D frakcijos vardu paprašė, kad dėl žodžių „ir suinteresuotuosius subjektus“ būtų balsuojama dalimis (šis prašymas nebuvo patenkintas, nes daugiau kaip 40 Parlamento narių nesutiko, kad į jį būtų atsižvelgta).
*
* *
(Balsavimas nutrauktas)
6. Pirmininko pareiškimas
Pirmininkas padarė pareiškimą dėl 2011 m. liepos 22 d. Norvegijoje įvykdytų žudynių.
Kalbėjo: Gunnar Hökmark PPE frakcijos vardu, Martin Schulz S&D frakcijos vardu, Guy Verhofstadt ALDE frakcijos vardu, Daniel Cohn-Bendit Verts/ALE frakcijos vardu, Jan Zahradil ECR frakcijos vardu, Søren Bo Søndergaard GUE/NGL frakcijos vardu, Francesco Enrico Speroni EFD frakcijos vardu ir Diane Dodds, nepriklausoma Parlamento narė.
Kalbėjo Cecilia Malmström (Komisijos narė).
Parlamentas pagerbė tylos minute.
Kalbėjo Robert Goebbels.
7. Balsuoti skirtas laikas (tęsinys)
7.1. Geresnė teisėkūra, subsidiarumas ir proporcingumas bei sumanus reguliavimas (balsavimas)
Pranešimas dėl geresnės teisėkūros, subsidiarumo ir proporcingumo principų bei sumanaus reguliavimo [2011/2029(INI)] - Teisės reikalų komitetas. Pranešėjas: Sajjad Karim (A7-0251/2011)
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 13)
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta (P7_TA(2011)0381)
7.2. 2010 m. Peticijų komiteto veikla (balsavimas)
Pranešimas dėl 2010 m. Peticijų komiteto veiklos [2010/2295(INI)] - Peticijų komitetas. Pranešėjas: Willy Meyer (A7-0232/2011)
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 14)
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta (P7_TA(2011)0382)
7.3. ES benamystės strategija (balsavimas)
Pasiūlymas dėl rezoliucijos B7-0475/2011
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 15)
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta (P7_TA(2011)0383)
7.4. Visapusiškas požiūris į įtakos klimatui turinčius antropogeninius (ne CO2) teršalus (balsavimas)
Pasiūlymas dėl rezoliucijos B7-0474/2011
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 16)
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta (P7_TA(2011)0384)
*
* *
Kalbėjo Jean-Marie Le Pen asmeniniu klausimu po Daniel Cohn-Bendit kalbos (Pirmininkas priminė Darbo tvarkos taisyklių 151 straipsnio nuostatas).
PIRMININKAVO: Rainer WIELAND
Pirmininko pavaduotojas
8. Paaiškinimai dėl balsavimo
Rašytiniai paaiškinimai dėl balsavimo:
Pagal Darbo tvarkos taisyklių 170 straipsnį raštu pateikti paaiškinimai dėl balsavimo įrašyti į šio posėdžio stenogramą.
Žodiniai paaiškinimai dėl balsavimo:
|
Pranešimas: Jorgo Chatzimarkakis - A7-0273/2011 Jens Rohde, Roberta Angelilli, Marek Józef Gróbarczyk, Sergej Kozlík, Adam Bielan, Alajos Mészáros, Mairead McGuinness, Mario Pirillo, Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Seán Kelly ir Daniel Hannan |
|
Pranešimas: Eva Lichtenberger - A7-0249/2011 Jens Rohde, Roberta Angelilli, David Campbell Bannerman ir Daniel Hannan |
|
Pranešimas: Judith Sargentini - A7-0245/2011 Clemente Mastella, Jens Rohde, Anna Maria Corazza Bildt, Salvatore Iacolino, Janusz Władysław Zemke, Adam Bielan, Anneli Jäätteenmäki ir Daniel Hannan |
|
Pranešimas: Andrew Duff - A7-0240/2011 Jens Rohde, Seán Kelly ir Daniel Hannan |
|
Vykstančios Dohos derybos - B7-0478/2011 Roberta Angelilli, Gianluca Susta, Mairead McGuinness, Cristiana Muscardini, Paul Murphy ir Syed Kamall |
|
Pranešimas: Sajjad Karim - A7-0251/2011 Jens Rohde, Alfredo Antoniozzi, Peter Jahr, David Campbell Bannerman, Guido Milana ir Anna Záborská |
|
Pranešimas: Willy Meyer - A7-0232/2011 Clemente Mastella, Jens Rohde, Alfredo Antoniozzi, Peter Jahr, Mairead McGuinness, Jim Higgins ir Seán Kelly |
|
ES kovos su benamyste strategija - B7-0475/2011 Roberta Angelilli ir Sergej Kozlík |
|
Visapusiškas požiūris į įtakos klimatui turinčius antropogeninius (ne CO2) teršalus - B7-0474/2011 Jens Rohde, Marek Józef Gróbarczyk ir Mairead McGuinness |
9. Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Balsavimo pataisymai ir ketinimai pateikiami tinklalapio „Séance en direct“ dalyje „Résultats des votes (appels nominaux)/Results of votes (roll-call votes)“ ir priede „Vardinio balsavimo rezultatai“ (spausdintas variantas).
Dvi savaites nuo balsavimo dienos balsavimo pataisymų elektroninis variantas interneto svetainėje Europarl bus nuolat atnaujinamas.
Vėliau balsavimo pataisymų ir ketinimų sąrašas nebus keičiamas, kadangi jis bus verčiamas ir skelbiamas Oficialiajame leidinyje.
Karl-Heinz Florenz informavo, kad jis buvo, tačiau nebalsavo dėl pranešimų A7-0279/2011, A7-0277/2011, A7-0270/2011, A7-0303/2011, A7-0304/2011, A7-0305/2011 ir A7-0306/2011.
(Posėdis sustabdytas 13.50 val. ir atnaujintas 15.45 val.)
PIRMININKAVO: Roberta ANGELILLI
Pirmininko pavaduotoja
10. Ankstesnio posėdžio protokolo tvirtinimas
Ankstesnio posėdžio protokolas patvirtintas.
11. Padėtis Libijoje (diskusijos)
Komisijos pirmininko pavaduotojos-Sąjungos vyriausiosios įgaliotinės užsienio reikalams ir saugumo politikai pareiškimas: Padėtis Libijoje
Mikołaj Dowgielewicz (einantis Tarybos pirmininko pareigas) padarė pareiškimą Komisijos pirmininko pavaduotojos-Sąjungos vyriausiosios įgaliotinės užsienio reikalams ir saugumo politikai vardu.
Kalbėjo: José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra PPE frakcijos vardu, Ana Gomes S&D frakcijos vardu, Kristiina Ojuland ALDE frakcijos vardu, Daniel Cohn-Bendit Verts/ALE frakcijos vardu, Charles Tannock ECR frakcijos vardu, Miguel Portas GUE/NGL frakcijos vardu, Fiorello Provera EFD frakcijos vardu, Andreas Mölzer, nepriklausomas Parlamento narys, Elmar Brok, Pier Antonio Panzeri, Edward McMillan-Scott, Franziska Katharina Brantner, Paweł Robert Kowal, Charalampos Angourakis, Mario Mauro, Véronique De Keyser, Barbara Lochbihler, Cristian Dan Preda, Roberto Gualtieri, Arnaud Danjean, Maria Eleni Koppa, Santiago Fisas Ayxela, Simon Busuttil ir Alf Svensson.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Seán Kelly, Mariya Nedelcheva, Katarína Neveďalová, Ioan Mircea Pașcu, Kyriakos Mavronikolas, Marie-Thérèse Sanchez-Schmid ir Judith Sargentini.
PIRMININKAVO: Anni PODIMATA
Pirmininko pavaduotoja
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: João Ferreira, Jaroslav Paška, Franz Obermayr ir Andrew Henry William Brons.
Kalbėjo: Štefan Füle (Komisijos narys) ir Mikołaj Dowgielewicz.
Pasiūlymai dėl rezoliucijos, pateikti remiantis Darbo tvarkos taisyklių 110 straipsnio 2 dalimi baigiantis diskusijoms:
— |
Ana Gomes, Véronique De Keyser, Pier Antonio Panzeri, Roberto Gualtieri ir María Muñiz De Urquiza S&D frakcijos vardu – dėl padėties Libijojedėl padėties Libijoje (B7-0513/2011); |
— |
Jean-Luc Mélenchon, Marisa Matias, Miguel Portas, Cornelia Ernst ir Gabriele Zimmer GUE/NGL frakcijos vardu – dėl padėties Libijoje (B7-0514/2011); |
— |
José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra, Elmar Brok, Ioannis Kasoulides, Cristian Dan Preda, Mario Mauro, Simon Busuttil, Arnaud Danjean, Tokia Saïfi, Laima Liucija Andrikienė, Othmar Karas, Tunne Kelam, Alf Svensson, Anna Ibrisagic, Ria Oomen-Ruijten, Elena Băsescu, Nadezhda Neynsky, Rodi Kratsa-Tsagaropoulou, Santiago Fisas Ayxela, Salvatore Iacolino, Hans-Gert Pöttering, Roberta Angelilli, Franck Proust ir Dominique Vlasto PPE frakcijos vardu – dėl padėties Libijojedėl padėties Libijoje (B7-0515/2011); |
— |
Charles Tannock, Ryszard Antoni Legutko, Tomasz Piotr Poręba, Ryszard Czarnecki, Konrad Szymański ir Geoffrey Van Orden ECR frakcijos vardu – dėl padėties Libijoje (B7-0516/2011); |
— |
Daniel Cohn-Bendit, Hélène Flautre ir Franziska Katharina Brantner Verts/ALE frakcijos vardu, dėl padėties Libijoje (B7-0517/2011); |
— |
Kristiina Ojuland, Marielle De Sarnez, Niccolò Rinaldi, Edward McMillan-Scott, Sonia Alfano, Marietje Schaake, Annemie Neyts-Uyttebroeck ir Graham Watson ALDE frakcijos vardu – dėl padėties Libijoje (B7-0518/2011). |
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: punktas 6.2 protokolo 15.9.2011.
12. Padėtis Sirijoje (diskusijos)
Komisijos pirmininko pavaduotojos-Sąjungos vyriausiosios įgaliotinės užsienio reikalams ir saugumo politikai pareiškimas: Padėtis Sirijoje
Mikołaj Dowgielewicz (einantis Tarybos pirmininko pareigas) padarė pareiškimą Komisijos pirmininko pavaduotojos-Sąjungos vyriausiosios įgaliotinės užsienio reikalams ir saugumo politikai vardu.
Kalbėjo: Ioannis Kasoulides PPE frakcijos vardu, Richard Howitt S&D frakcijos vardu, Marietje Schaake ALDE frakcijos vardu, Ulrike Lunacek Verts/ALE frakcijos vardu, Charles Tannock ECR frakcijos vardu, Andrew Henry William Brons, nepriklausomas Parlamento narys, Ria Oomen-Ruijten, Saïd El Khadraoui, Louis Michel, Sajjad Karim, Andreas Mölzer, Krzysztof Lisek, Carmen Romero López, Laima Liucija Andrikienė, Corina Crețu, Tunne Kelam, Emine Bozkurt ir Pino Arlacchi.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Miroslav Mikolášik, Sławomir Witold Nitras, Véronique De Keyser, Isabelle Durant ir Elena Băsescu.
Kalbėjo Štefan Füle (Komisijos narys).
PIRMININKAVO: László TŐKÉS
Pirmininko pavaduotojas
Kalbėjo Mikołaj Dowgielewicz.
Pasiūlymai dėl rezoliucijos, pateikti remiantis Darbo tvarkos taisyklių 110 straipsnio 2 dalimi baigiantis diskusijoms:
— |
Véronique De Keyser, Hannes Swoboda, Pino Arlacchi, Emine Bozkurt, Harlem Désir, Richard Howitt, María Muñiz De Urquiza, Vincent Peillon, Carmen Romero López ir Roberto Gualtieri S&D frakcijos vardu – dėl padėties Sirijoje (B7-0482/2011); |
— |
Charles Tannock, Ryszard Antoni Legutko, Ryszard Czarnecki, Sajjad Karim, Tomasz Piotr Poręba, Valdemar Tomaševski, Michał Tomasz Kamiński, Geoffrey Van Orden ir Adam Bielan ECR frakcijos vardu – dėl padėties Sirijoje (B7-0483/2011); |
— |
Willy Meyer, Gabriele Zimmer ir Jean-Luc Mélenchon GUE/NGL frakcijos vardu – dėl padėties Sirijoje (B7-0484/2011); |
— |
Daniel Cohn-Bendit, Hélène Flautre, Franziska Katharina Brantner, Raül Romeva i Rueda, Barbara Lochbihler, Jean-Paul Besset, Malika Benarab-Attou, Ulrike Lunacek, Nicole Kiil-Nielsen, Catherine Grèze ir Helga Trüpel Verts/ALE frakcijos vardu – dėl padėties Sirijoje (B7-0485/2011); |
— |
José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra, Elmar Brok, Ioannis Kasoulides, Tokia Saïfi, Hans-Gert Pöttering, Rodi Kratsa-Tsagaropoulou, Roberta Angelilli, Cristian Dan Preda, Mário David, Ria Oomen-Ruijten, Simon Busuttil, Dominique Vlasto, Nadezhda Neynsky, Franck Proust, Laima Liucija Andrikienė, Agnès Le Brun ir Elena Băsescu PPE frakcijos vardu – dėl padėties Sirijoje (B7-0486/2011); |
— |
Marietje Schaake, Marielle De Sarnez, Louis Michel, Charles Goerens, Sonia Alfano, Kristiina Ojuland, Izaskun Bilbao Barandica, Ramon Tremosa i Balcells ir Niccolò Rinaldi ALDE frakcijos vardu – dėl padėties Sirijoje (B7-0487/2011). |
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: punktas 6.3 protokolo 15.9.2011.
13. Dabartinė Artimųjų Rytų taikos proceso padėtis (diskusijos)
Komisijos pirmininko pavaduotojos-Sąjungos vyriausiosios įgaliotinės užsienio reikalams ir saugumo politikai pareiškimas: Dabartinė Artimųjų Rytų taikos proceso padėtis
Mikołaj Dowgielewicz (einantis Tarybos pirmininko pareigas) padarė pareiškimą Komisijos pirmininko pavaduotojos-Sąjungos vyriausiosios įgaliotinės užsienio reikalams ir saugumo politikai.
Kalbėjo: José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra PPE frakcijos vardu, Véronique De Keyser S&D frakcijos vardu, jis taip pat atsakė į pakėlus mėlynąją kortelę Ioan Mircea Pașcu pateiktą klausimą, Annemie Neyts-Uyttebroeck ALDE frakcijos vardu, Franziska Katharina Brantner Verts/ALE frakcijos vardu, Konrad Szymański ECR frakcijos vardu, Kyriacos Triantaphyllides GUE/NGL frakcijos vardu, Bastiaan Belder EFD frakcijos vardu, Nick Griffin, nepriklausomas Parlamento narys, Ria Oomen-Ruijten, Proinsias De Rossa, Niccolò Rinaldi, Nicole Kiil-Nielsen, Peter van Dalen, jis taip pat atsakė į pakėlus mėlynąją kortelę Ria Oomen-Ruijten pateiktą klausimą, Franz Obermayr dėl diskusijų eigos, Paul Murphy, jis taip pat atsakė į pakėlus mėlynąją kortelę Proinsias De Rossa pateiktą klausimą, ir Fiorello Provera.
PIRMININKAVO: Alejo VIDAL-QUADRAS
Pirmininko pavaduotojas
Kalbėjo: Diane Dodds, Hans-Gert Pöttering, Frédérique Ries, ji taip pat atsakė į pakėlus mėlynąją kortelę Nicole Kiil-Nielsen pateiktą klausimą, Frieda Brepoels, Struan Stevenson, João Ferreira, Mário David, Marek Siwiec, Margrete Auken, Sabine Lösing, Ioannis Kasoulides, Wolfgang Kreissl-Dörfler, Michael Gahler, jis taip pat atsakė į pakėlus mėlynąją kortelę Margrete Auken pateiktą klausimą, Boris Zala, Paweł Zalewski, Rosario Crocetta, György Schöpflin, Sari Essayah, Alf Svensson ir Georgios Koumoutsakos.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Laima Liucija Andrikienė, Krzysztof Lisek, Jaroslav Paška, Elena Băsescu, Franz Obermayr ir Eduard Kukan.
Kalbėjo Mikołaj Dowgielewicz.
Diskusijos baigtos.
14. Komitetų ir delegacijų sudėtis
S&D frakcijos prašymu Parlamentas patvirtino šį paskyrimą:
Delegacija ryšiams su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis: Dimitrios Droutsas
15. Spragos tarp kovos su korupcija įstatymų ir to, kas yra tikrovėje, užpildymas (diskusijos)
Klausimas, į kurį atsakoma žodžiu (O-000148/2011), kurį pateikė Monica Luisa Macovei, Mariya Nedelcheva, Simon Busuttil ir Manfred Weber PPE frakcijos vardu Tarybai: Spragos tarp kovos su korupcija įstatymų ir to, kas yra tikrovėje, užpildymas (B7-0419/2011);
Klausimas, į kurį atsakoma žodžiu (O-000149/2011), kurį pateikė Monica Luisa Macovei, Mariya Nedelcheva, Simon Busuttil ir Manfred Weber PPE frakcijos vardu Komisijai: Spragos tarp kovos su korupcija įstatymų ir to, kas yra tikrovėje, užpildymas (B7-0420/2011);
Klausimas, į kurį atsakoma žodžiu (O-000154/2011), kurį pateikė Cornelis de Jong, Cornelia Ernst, Nikolaos Chountis, Søren Bo Søndergaard ir Alfreds Rubiks GUE/NGL frakcijos vardu Tarybai: Priemonių kovai su korupcija stiprinimas (B7-0422/2011);
Klausimas, į kurį atsakoma žodžiu (O-000155/2011), kurį pateikė Cornelis de Jong, Cornelia Ernst, Nikolaos Chountis, Søren Bo Søndergaard ir Alfreds Rubiks GUE/NGL frakcijos vardu Komisijai: Priemonių kovai su korupcija stiprinimas (B7-0423/2011);
Klausimas, į kurį atsakoma žodžiu (O-000172/2011), kurį pateikė Jan Philipp Albrecht ir Judith Sargentini Verts/ALE frakcijos vardu Tarybai: Spragos tarp kovos su korupcija įstatymų ir to, kas yra tikrovėje, užpildymas (B7-0424/2011);
Klausimas, į kurį atsakoma žodžiu (O-000173/2011), kurį pateikė Jan Philipp Albrecht ir Judith Sargentini Verts/ALE frakcijos vardu Komisijai: Spragos tarp kovos su korupcija įstatymų ir to, kas yra tikrovėje, užpildymas (B7-0425/2011);
Klausimas, į kurį atsakoma žodžiu (O-000178/2011), kurį pateikė Ana Gomes, Claude Moraes, Rita Borsellino ir Rosario Crocetta S&D frakcijos vardu Tarybai: ES kovos su korupcija priemonių rinkinio įgyvendinimas (B7-0427/2011);
Klausimas, į kurį atsakoma žodžiu (O-000179/2011), kurį pateikė Ana Gomes, Claude Moraes, Rita Borsellino ir Rosario Crocetta S&D frakcijos vardu Komisijai: ES kovos su korupcija priemonių rinkinio įgyvendinimas (B7-0428/2011);
Klausimas, į kurį atsakoma žodžiu (O-000190/2011), kurį pateikė Timothy Kirkhope ECR frakcijos vardu Tarybai: Kovos su korupcija priemonės (B7-0431/2011);
Klausimas, į kurį atsakoma žodžiu (O-000191/2011), kurį pateikė Timothy Kirkhope ECR frakcijos vardu Komisijai: Kovos su korupcija priemonės (B7-0432/2011);
Klausimas, į kurį atsakoma žodžiu (O-000193/2011), kurį pateikė Sonia Alfano, Renate Weber, Sarah Ludford, Jan Mulder, Louis Michel, Nathalie Griesbeck, Ramon Tremosa i Balcells, Nadja Hirsch, Stanimir Ilchev ir Jens Rohde ALDE frakcijos vardu Tarybai: Spragos tarp kovos su korupcija įstatymų ir to, kas yra tikrovėje, užpildymas (B7-0433/2011);
Klausimas, į kurį atsakoma žodžiu (O-000194/2011), kurį pateikė Sonia Alfano, Renate Weber, Sarah Ludford, Jan Mulder, Louis Michel, Nathalie Griesbeck, Ramon Tremosa i Balcells, Nadja Hirsch, Stanimir Ilchev ir Jens Rohde ALDE frakcijos vardu Komisijai: Spragos tarp kovos su korupcija įstatymų ir to, kas yra tikrovėje, užpildymas (B7-0434/2011).
Monica Luisa Macovei, Cornelis de Jong, Jan Philipp Albrecht, Ana Gomes, Timothy Kirkhope ir Sonia Alfano pateikė žodinius klausimus.
Jerzy Miller (einantis Tarybos pirmininko pareigas) ir Cecilia Malmström (Komisijos narė) atsakė į žodinius klausimus.
Kalbėjo: Simon Busuttil PPE frakcijos vardu, Claude Moraes S&D frakcijos vardu, Renate Weber ALDE frakcijos vardu, Zbigniew Ziobro ECR frakcijos vardu, jis taip pat atsakė į pakėlus mėlynąją kortelę Lena Kolarska-Bobińska pateiktą klausimą, Martin Ehrenhauser, nepriklausomas Parlamento narys, Agustín Díaz de Mera García Consuegra, Juan Fernando López Aguilar, Stanimir Ilchev, Franz Obermayr, jis taip pat atsakė į pakėlus mėlynąją kortelę Martin Ehrenhauser pateiktą klausimą, Mariya Nedelcheva, Rita Borsellino, Roberta Angelilli, Rosario Crocetta, Carlos Coelho, Cătălin Sorin Ivan, Georgios Papanikolaou, Lena Kolarska-Bobińska, Marietta Giannakou, Milan Zver ir Salvatore Iacolino.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Elena Băsescu, Jaroslav Paška ir Eduard Kukan.
Kalbėjo: Cecilia Malmström ir Jerzy Miller.
Pasiūlymas dėl rezoliucijos, pateiktas remiantis Darbo tvarkos taisyklių 115 straipsnio 5 dalimi baigiantis diskusijoms:
Monica Luisa Macovei, Mariya Nedelcheva, Manfred Weber, Simon Busuttil, Agustín Díaz de Mera García Consuegra, Salvatore Iacolino, Marietta Giannakou, Jean-Pierre Audy ir Roberta Angelilli PPE frakcijos vardu, Hannes Swoboda, Ana Gomes, Claude Moraes, Jens Geier, Rita Borsellino ir Rosario Crocetta S&D frakcijos vardu, Renate Weber, Sonia Alfano, Nathalie Griesbeck, Ramon Tremosa i Balcells, Louis Michel, Jan Mulder, Sarah Ludford, Andrea Zanoni ir Jens Rohde ALDE frakcijos vardu, Jan Philipp Albrecht, Eva Joly ir Judith Sargentini Verts/ALE frakcijos vardu, Cornelis de Jong, Søren Bo Søndergaard ir Jean-Luc Mélenchon GUE/NGL frakcijos vardu, Timothy Kirkhope ECR frakcijos vardu, dėl ES pastangų kovoti su korupcija (B7-0481/2011).
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: punktas 6.4 protokolo 15.9.2011.
16. Kito posėdžio darbotvarkė
Kitos dienos darbotvarkė patvirtinta (dokumentas „Darbotvarkė“, PE 470.595/OJJE).
17. Posėdžio pabaiga
Posėdis baigtas 21.20 val.
Klaus Welle
Generalinis sekretorius
Libor Rouček
Pirmininko pavaduotojas
2011 m. rugsėjo 14 d., trečiadienis
DALYVIŲ SĄRAŠAS
Pasirašė:
Abad, Áder, Agnew, Albertini, Albrecht, Alfano, Alfonsi, Allam, Alvaro, Alves, Andreasen, Andrés Barea, Andrikienė, Angelilli, Angourakis, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Arif, Arlacchi, Arsenis, Ashworth, Atkins, Attard-Montalto, Audy, Auken, Ayala Sender, Aylward, Ayuso, van Baalen, Bach, Badia i Cutchet, Bagó, Balčytis, Baldassarre, Balz, Balzani, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Batten, Bauer, Becali, Becker, Belder, Belet, Bélier, Benarab-Attou, Bendtsen, Bennahmias, Berès, Berlato, Berlinguer, Berman, Bielan, Bilbao Barandica, Binev, Bisky, Blinkevičiūtė, Bodu, Böge, Bokros, Bonsignore, Borghezio, Borsellino, Borys, Boștinaru, Boulland, Bové, Bowles, Bozkurt, Bradbourn, Brantner, Brepoels, Březina, Brok, Brons, Brzobohatá, Bufton, Bullmann, Bușoi, Busuttil, Bütikofer, Buzek, Cabrnoch, Cadec, Callanan, van de Camp, Campbell Bannerman, Cancian, Canfin, Capoulas Santos, Caronna, Carvalho, Casa, Cashman, Casini, Caspary, Castex, del Castillo Vera, Cavada, Cercas, Češková, Chichester, Childers, Chountis, Christensen, Claeys, Clark, Coelho, Cofferati, Colman, Comi, Corazza Bildt, Cortés Lastra, Cozzolino, Cramer, Crețu, Creutzmann, Crocetta, Cutaș, Cymański, Czarnecki, Frédéric Daerden, van Dalen, Dăncilă, Danellis, Danjean, Dantin, (The Earl of) Dartmouth, Dati, Daul, David, Davies, De Angelis, De Backer, de Brún, De Castro, Dehaene, De Keyser, Delli, Delvaux, De Mita, De Rossa, De Sarnez, Désir, Deß, Deva, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dodds, Domenici, Donskis, Dorfmann, Droutsas, Duff, Durant, Dušek, Ehler, Ehrenhauser, Eickhout, Ek, El Khadraoui, Elles, Enciu, Engström, Eppink, Ernst, Ertug, Essayah, Estaràs Ferragut, Estrela, Evans, Fajon, Falbr, Farage, Färm, Feio, Ferber, Fernandes, Elisa Ferreira, João Ferreira, Fidanza, Figueiredo, Fisas Ayxela, Fjellner, Flašíková Beňová, Fleckenstein, Florenz, Fontana, Ford, Foster, Fox, Fraga Estévez, Franco, Gahler, Gál, Gallagher, Gallo, Gáll-Pelcz, García-Margallo y Marfil, García Pérez, Gardini, Gargani, Garriga Polledo, Gauzès, Gebhardt, Geier, Gerbrandy, Geringer de Oedenberg, Giannakou, Giegold, Gierek, Girling, Glante, Glattfelder, Godmanis, Goebbels, Goerens, Gomes, Göncz, Goulard, de Grandes Pascual, Gräßle, Grech, Grelier, Grèze, Griesbeck, Griffin, Gróbarczyk, Groote, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez-Cortines, Gyürk, Häfner, Haglund, Fiona Hall, Händel, Handzlik, Hannan, Harbour, Harkin, Hartong, Hassi, Haug, Häusling, Hedh, Helmer, Herczog, Herranz García, Hibner, Higgins, Nadja Hirsch, Hoang Ngoc, Hoarau, Hohlmeier, Hökmark, Honeyball, Hortefeux, Howitt, Danuta Maria Hübner, Hudghton, Hughes, Hyusmenova, Iacolino, Ibrisagic, Imbrasas, in 't Veld, Iotova, Iovine, Irigoyen Pérez, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivan, Ivanova, Jaakonsaari, Jäätteenmäki, Jadot, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jensen, Jiménez-Becerril Barrio, Joly, de Jong, Jordan Cizelj, Jørgensen, Junqueras Vies, Juvin, Kacin, Kaczmarek, Kadenbach, Kalfin, Kalinowski, Kalniete, Kamall, Kammerevert, Karas, Karim, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kazak, Kelam, Keller, Kelly, Kiil-Nielsen, Kirilov, Kirkhope, Klaß, Kleva, Klinz, Klute, Koch, Koch-Mehrin, Kohlíček, Kolarska-Bobińska, Koppa, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kowal, Kozłowski, Kožušník, Krahmer, Kratsa-Tsagaropoulou, Krehl, Kreissl-Dörfler, Kuhn, Kukan, Kurski, Lamassoure, Lambert, Lamberts, Landsbergis, Lange, de Lange, Langen, La Via, Le Brun, Lechner, Le Foll, Le Grip, Legutko, Lehne, Leichtfried, Leinen, Lepage, Jean-Marie Le Pen, Marine Le Pen, Liberadzki, Lichtenberger, Liese, Liotard, Lisek, Lochbihler, Løkkegaard, López Aguilar, López-Istúriz White, Lösing, Lövin, Ludford, Ludvigsson, Luhan, Łukacijewska, Lulling, Lunacek, Lynne, Lyon, McAvan, McClarkin, McGuinness, McMillan-Scott, Macovei, Madlener, Manders, Mănescu, Maňka, Mann, Manner, Marcinkiewicz, Marinescu, David Martin, Hans-Peter Martin, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Maštálka, Mastella, Matera, Mathieu, Matias, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mavronikolas, Mayer, Mazzoni, Meissner, Mélenchon, Melo, Méndez de Vigo, Menéndez del Valle, Merkies, Mészáros, Meyer, Louis Michel, Migalski, Mikolášik, Milana, Millán Mon, Mirsky, Mölzer, Moraes, Moreira, Morganti, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Mulder, Muñiz De Urquiza, Murphy, Muscardini, Nattrass, Nedelcheva, Neuser, Neveďalová, Newton Dunn, Neynsky, Neyts-Uyttebroeck, Nicholson, Nicolai, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Nuttall, Obermayr, Obiols, Ojuland, Olbrycht, Olejniczak, Oomen-Ruijten, Őry, Ouzký, Oviir, Pack, Padar, Paksas, Paleckis, Paliadeli, Pallone, Panayotov, Panzeri, Papadopoulou, Papanikolaou, Papastamkos, Pargneaux, Parvanova, Pașcu, Paška, Patrão Neves, Patriciello, Paulsen, Peillon, Perello Rodriguez, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Piotrowski, Pirillo, Pirker, Plumb, Poc, Podimata, Ponga, Portas, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Prendergast, Proust, Provera, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Ransdorf, Rapkay, Rapti, Regner, Reimers, Remek, Repo, Reul, Riera Madurell, Ries, Rinaldi, Riquet, Rivasi, Rivellini, Rochefort, Rodust, Rohde, Roithová, Romero López, Romeva i Rueda, Ronzulli, Rosbach, Rossi, Roth-Behrendt, Rouček, Rübig, Rubiks, Rühle, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salvini, Sánchez Presedo, Sanchez-Schmid, Sârbu, Sargentini, Sartori, Saryusz-Wolski, Sassoli, Saudargas, Schaake, Schaldemose, Schlyter, Olle Schmidt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Scholz, Schöpflin, Schroedter, Werner Schulz, Schwab, Scicluna, Scottà, Scurria, Seeber, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Severin, Siekierski, Silvestris, Simon, Simpson, Sinclaire, Sippel, Siwiec, Skrzydlewska, Skylakakis, Smith, Smolková, Sógor, Sommer, Søndergaard, Sonik, Sosa Wagner, Speroni, Staes, Stassen, Šťastný, Stavrakakis, Steinruck, Stevenson, Stihler, Stolojan, Emil Stoyanov, Strejček, Striffler, Sturdy, Surján, Susta, Svensson, Swinburne, Swoboda, Szájer, Szymański, Tabajdi, Takkula, Tănăsescu, Tannock, Tarabella, Tarand, Tatarella, Tavares, Taylor, Teixeira, Terho, Theocharous, Theurer, Thomsen, Thun und Hohenstein, Thyssen, Țicău, Tirolien, Toia, Tőkés, Tomaševski, Toussas, Trautmann, Tremopoulos, Tremosa i Balcells, Triantaphyllides, Trüpel, Trzaskowski, Tsoukalas, Turmes, Turunen, Uggias, Ulvskog, Ungureanu, Urutchev, Uspaskich, Vadim Tudor, Vaidere, Vajgl, Vălean, Van Brempt, Van Orden, Vattimo, Vaughan, Vergnaud, Verheyen, Vidal-Quadras, Vigenin, de Villiers, Vlasák, Vlasto, Voss, Wallis, Watson, Henri Weber, Manfred Weber, Renate Weber, Weiler, Weisgerber, Werthmann, Westlund, Westphal, Wieland, Wikström, Willmott, Wils, Hermann Winkler, Iuliu Winkler, Włosowicz, Wortmann-Kool, Yáñez-Barnuevo García, Yannakoudakis, Záborská, Zahradil, Zala, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zanoni, Zasada, Ždanoka, Zeller, Zemke, Zīle, Zimmer, Ziobro, Zver, Zwiefka
2011 m. rugsėjo 14 d., trečiadienis
I PRIEDAS
BALSAVIMO REZULTATAI
Santrumpos ir simboliai
+ |
priimta |
- |
atmesta |
↓ |
atkrito |
A |
atšaukta |
VB (…, …, …) |
vardinis balsavimas (už, prieš, susilaikė) |
EB (…, …, …) |
elektroninis balsavimas (už, prieš, susilaikė) |
dal. |
balsavimas dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių |
atsk. |
atskiras balsavimas |
pak. |
pakeitimas |
KP |
kompromisinis pakeitimas |
AD |
atitinkama dalis |
NP |
naikinantis pakeitimas |
= |
tapatūs pakeitimai |
§ |
dalis |
str. |
straipsnis |
konst. |
konstatuojamoji dalis |
PR |
pasiūlymas dėl rezoliucijos |
BPR |
bendras pasiūlymas dėl rezoliucijos |
SB |
slaptas balsavimas |
1. Prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas (Austrijos paraiška „AT/AT&S“)
Pranešimas: Barbara Matera (A7-0279/2011) (reikalinga kvalifikuota balsų dauguma ir 3/5 balsavusių narių balsų)
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Vienas balsavimas |
VB |
+ |
554, 61, 19 |
2. Prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas (Austrijos paraiška „AT/Steiermark ir Niederösterreich“)
Pranešimas: Barbara Matera (A7-0277/2011) (reikalinga kvalifikuota balsų dauguma ir 3/5 balsavusių narių balsų)
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Vienas balsavimas |
VB |
+ |
558, 64, 23 |
3. Prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas (techninė pagalba Komisijos iniciatyva)
Pranešimas: Barbara Matera (A7-0270/2011) (reikalinga kvalifikuota balsų dauguma ir 3/5 balsavusių narių balsų)
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Vienas balsavimas |
VB |
+ |
557, 76, 23 |
4. Prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas (Nyderlandų paraiška „EGF/2010/029 NL/Zuid-Holland ir Utrecht“, 18 skyrius)
Pranešimas: Barbara Matera (A7-0303/2011) (reikalinga kvalifikuota balsų dauguma ir 3/5 balsavusių narių balsų)
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Vienas balsavimas |
VB |
+ |
573, 64, 22 |
5. Prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas (Nyderlandų paraiška „EGF/2010/027 NL/Noord-Brabant“, 18 skyrius)
Pranešimas: Barbara Matera (A7-0304/2011) (reikalinga kvalifikuota balsų dauguma ir 3/5 balsavusių narių balsų)
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Vienas balsavimas |
VB |
+ |
572, 63, 22 |
6. Prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas (Nyderlandų paraiška „EGF/2010/028 NL/Overijssel“, 18 skyrius)
Pranešimas: Barbara Matera (A7-0305/2011) (reikalinga kvalifikuota balsų dauguma ir 3/5 balsavusių narių balsų)
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Vienas balsavimas |
VB |
+ |
574, 65, 22 |
7. Prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas (Nyderlandų paraiška „EGF/2010/030 NL/Noord Holland ir Flevoland“, 18 skyrius)
Pranešimas: Barbara Matera (A7-0306/2011) (reikalinga kvalifikuota balsų dauguma ir 3/5 balsavusių narių balsų)
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Vienas balsavimas |
VB |
+ |
573, 64, 26 |
8. Energijos rinkos vientisumas ir skaidrumas ***I
Pranešimas: Jorgo Chatzimarkakis (A7-0273/2011)
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Vienas balsavimas |
VB |
+ |
616, 26, 24 |
9. 27-oji metinė ES teisės taikymo stebėsenos ataskaita (2009 m.)
Pranešimas: Eva Lichtenberger (A7-0249/2011)
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Vienas balsavimas |
|
+ |
|
10. Visuomenės teisė susipažinti su dokumentais 2009–2010 m.
Pranešimas: Judith Sargentini (A7-0245/2011)
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Vienas balsavimas |
|
+ |
|
11. Darbo tvarkos taisyklių nuostatų, susijusių su paskirtųjų Komisijos narių klausymais, dalinis keitimas
Pranešimas: Andrew Duff (A7-0240/2011)
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Reglamentas (reikalinga kvalifikuota balsų dauguma) |
|||||
Atsakingo komiteto pakeitimai. Balsavimas už visus pakeitimus iš karto |
1-6 8-9 11 |
komitetas |
|
+ |
|
Atsakingo komiteto pakeitimai. Atskiras balsavimas |
7 |
komitetas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2/EB |
- |
334, 325, 6 |
|||
10 |
komitetas |
dal. |
|
|
|
1 |
+ |
|
|||
2/EB |
+ |
369, 296, 2 |
|||
Sprendimas (reikalinga paprasta balsų dauguma) |
|||||
1 dalis |
12 |
ALDE |
|
+ |
|
Balsavimas: pasiūlymas dėl sprendimo (visas tekstas) |
|
+ |
|
Prašymai balsuoti dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių
PPE, ALDE:
7 pakeitimas.
1-oji dalis |
: |
visas tekstas, išskyrus žodžius „ir jei vykstant … ir galutinis klausymas“. |
2-oji dalis |
: |
šie žodžiai. |
ALDE:
10 pakeitimas.
1-oji dalis |
: |
visas tekstas, išskyrus žodžius „arba jei viena iš frakcijų pateikia prašymą“. |
2-oji dalis |
: |
šie žodžiai. |
12. Vykstančios Dohos derybos
Pasiūlymas dėl rezoliucijos: B7-0478/2011
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Pasiūlymas dėl rezoliucijos B7-0478/2011 INTA komitetas |
|||||
1 dalis |
26 |
GUE/NGL |
dal. |
|
|
1 |
- |
|
|||
2 |
- |
|
|||
12 |
Verts/ALE |
|
- |
|
|
Po 1 dalies |
2 |
ALDE |
|
- |
|
22 |
S&D |
dal. |
|
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
- |
|
|||
3 dalis |
13 |
Verts/ALE |
|
- |
|
Po 4 dalies |
3 |
ALDE |
|
- |
|
5 dalies įžanginė dalis |
14 |
Verts/ALE |
EB |
- |
301, 356, 2 |
5 dalies b punktas |
4 |
ALDE |
|
- |
|
5 dalies c punktas |
5 |
ALDE |
|
+ |
|
8 dalis |
6 |
ALDE |
|
+ |
|
9 dalis |
27 |
GUE/NGL |
EB |
- |
318, 337, 6 |
Po 9 dalies |
28 |
GUE/NGL |
dal. |
|
|
1/EB |
- |
167, 318, 173 |
|||
2 |
- |
|
|||
29 |
GUE/NGL |
EB |
- |
111, 323, 221 |
|
Po 10 dalies |
15 |
Verts/ALE |
EB |
- |
235, 250, 168 |
11 dalis |
16 |
Verts/ALE |
|
- |
|
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
12 dalis |
7 |
ALDE |
|
- |
|
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
|
1/EB |
+ |
422, 227, 13 |
|||
2 |
+ |
|
|||
Po 12 dalies |
8 |
ALDE |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2/EB |
- |
282, 366, 7 |
|||
14 dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk. |
+ |
|
Po 15 dalies |
9 |
ALDE |
EB |
+ |
302, 253, 93 |
Po 1 nurodomosios dalies |
23 |
GUE/NGL |
|
+ |
|
6 nurodomoji dalis |
1 |
ALDE |
|
+ |
|
Po 6 nurodomosios dalies |
17 |
S&D |
|
+ |
|
18 |
S&D |
|
+ |
|
|
A konstatuojamoji dalis |
24 |
GUE/NGL |
|
- |
|
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
B konstatuojamoji dalis |
19 |
S&D |
dal. |
|
|
1/EB |
- |
266, 389, 10 |
|||
2 |
- |
|
|||
Po B konstatuojamosios dalies |
25 |
GUE/NGL |
dal. |
|
|
1 |
- |
|
|||
2 |
↓ |
|
|||
C konstatuojamoji dalis |
10 |
Verts/ALE |
|
- |
|
Po C konstatuojamosios dalies |
20 |
S&D |
EB |
- |
285, 314, 65 |
D konstatuojamoji dalis |
11 |
Verts/ALE |
|
- |
|
E konstatuojamoji dalis |
21 |
S&D |
EB |
+ |
338, 274, 55 |
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
|
+ |
|
Prašymai balsuoti atskirai
GUE/NGL: 14 dalis.
Verts/ALE: 12 ir 14 dalys.
Prašymai balsuoti dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių
GUE/NGL:
11 dalis
1-oji dalis |
: |
„yra visiškai įsitikinęs … svarbą pasauliui“. |
2-oji dalis |
: |
„ragina visas … skurdo panaikinimą“. |
12 dalis
1-oji dalis |
: |
visas tekstas, išskyrus žodžius „ypač atsižvelgiant į BRIK … pasaulio ekonomikoje“. |
2-oji dalis |
: |
šie žodžiai. |
PPE:
8 pakeitimas
1-oji dalis |
: |
visas tekstas, išskyrus žodžius „besivystančių šalių, ypač“. |
2-oji dalis |
: |
šie žodžiai. |
22 pakeitimas
1-oji dalis |
: |
visas tekstas, išskyrus žodžius „besivystančių, ypač“. |
2-oji dalis |
: |
šie žodžiai. |
Verts/ALE:
A konstatuojamoji dalis
1-oji dalis |
: |
„kadangi 2001 m. Dohos derybų raundas … (MIŠ)“. |
2-oji dalis |
: |
„ekonominės integracijos … visų žemynų vystymosi“ |
19 pakeitimas
1-oji dalis |
: |
„kadangi … jų laikymasis“. |
2-oji dalis |
: |
„kadangi … tik antru iš geriausių variantų“. |
28 pakeitimas
1-oji dalis |
: |
„mano, kad … šiomis galimybėmis“. |
2-oji dalis |
: |
„todėl rekomenduoja … prekybos aplinkos“. |
S&D:
25 pakeitimas
1-oji dalis |
: |
„kadangi … prekybos susitarimus“. |
2-oji dalis |
: |
„kurie … įmonėms“. |
26 pakeitimas
1-oji dalis |
: |
visas tekstas, išskyrus žodį „greičiau“. |
2-oji dalis |
: |
šie žodžiai. |
13. Geresnė teisėkūra, subsidiarumas ir proporcingumas bei sumanus reguliavimas
Pranešimas: Sajjad Karim (A7-0251/2011)
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
11 dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk. |
- |
|
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
|
+ |
|
Prašymai balsuoti atskirai
PPE: 11 dalis.
14. 2010 m. Peticijų komiteto veikla
Pranešimas: Willy Meyer (A7-0232/2011)
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
30 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2/EB |
+ |
436, 201, 8 |
|||
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
|
+ |
|
Prašymai balsuoti dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių
ALDE:
30 dalis
1-oji dalis |
: |
„atsižvelgia į tai … nacionalinėms ar regioninėms valdžios institucijoms“. |
2-oji dalis |
: |
„palankiai vertina … procedūrą“. |
15. ES strategija dėl benamių
Pasiūlymas dėl rezoliucijos: B7-0475/2011
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Pasiūlymas dėl rezoliucijos B7-0475/2011 EMPL komitetas |
|||
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
VB |
+ |
578, 51, 22 |
Prašymai balsuoti vardiniu būdu
Verts/ALE: galutinis balsavimas.
16. Visapusiškas požiūris į įtakos klimatui turinčius antropogeninius (ne CO2) teršalus
Pasiūlymas dėl rezoliucijos: B7-0474/2011
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Pasiūlymas dėl rezoliucijos B7-0474/2011 ENVI komitetas |
|||||
Po 5 dalies |
3 |
Verts/ALE |
|
- |
|
10 dalis |
4 |
Verts/ALE |
|
- |
|
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
- |
|
|||
Po 11 dalies |
5 |
Verts/ALE |
|
- |
|
Po F konstatuojamosios dalies |
1 |
Verts/ALE |
|
- |
|
2 |
Verts/ALE |
|
- |
|
|
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
VB |
+ |
538, 54, 23 |
Prašymai balsuoti vardiniu būdu
Verts/ALE: galutinis balsavimas.
Prašymai balsuoti dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių
PPE:
10 dalis
1-oji dalis |
: |
„ragina ES … dujų kiekio kontrolę“. |
2-oji dalis |
: |
„riboti biomasės … teršalų kiekį“. |
2011 m. rugsėjo 14 d., trečiadienis
II PRIEDAS
VARDINIO BALSAVIMO REZULTATAI
1. A7-0279/2011 - Barbara Matera. Vienas balsavimas
Už: 554
ALDE: Alfano, Aylward, Bilbao Barandica, Bowles, Bușoi, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gerbrandy, Goerens, Goulard, Griesbeck, Hall, Harkin, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Lambsdorff, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, McMillan-Scott, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Ries, Rochefort, Rohde, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Takkula, Theurer, Uggias, Vajgl, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni
EFD: Bizzotto, Fontana, Imbrasas, Morganti, Paksas, Provera, Rossi, Salvini, Scottà, Speroni, de Villiers
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hoarau, Händel, Klute, Kohlíček, Liotard, Lösing, Matias, Maštálka, Meyer, Murphy, Mélenchon, Portas, Ransdorf, Remek, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Toussas, Triantaphyllides, Wils, de Brún, de Jong
NI: Becali, Binev, Claeys, Ehrenhauser, Le Pen Jean-Marie, Le Pen Marine, Mölzer, Obermayr, Severin, Sosa Wagner, Vadim Tudor
PPE: Abad, Albertini, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Bonsignore, Boulland, Brok, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, David, De Mita, De Veyrac, Dehaene, Delvaux, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fraga Estévez, Franco, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gargani, Garriga Polledo, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Gräßle, Gutiérrez-Cortines, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Luhan, Lulling, López-Istúriz White, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mazzoni, McGuinness, Melo, Mikolášik, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patriciello, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Szájer, Sógor, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Őry, Šťastný
S&D: Alves, Andrés Barea, Arif, Arlacchi, Arsenis, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Cozzolino, Crețu, Crocetta, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Castro, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Désir, Dăncilă, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Fleckenstein, Färm, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Kleva, Krehl, Kreissl-Dörfler, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, Ludvigsson, López Aguilar, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Maňka, McAvan, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Moraes, Moreira, Neuser, Obiols, Olejniczak, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pirillo, Plumb, Poc, Prendergast, Rapkay, Rapti, Regner, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Tirolien, Toia, Trautmann, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weber Henri, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Benarab-Attou, Bové, Brepoels, Bélier, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Hudghton, Häfner, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Rivasi, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 61
ECR: Ashworth, Atkins, Bokros, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Cymański, Czarnecki, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Rosbach, Stevenson, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Van Orden, Vlasák, Yannakoudakis, Zahradil, Zīle, van Dalen, Češková
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Bufton, Clark, Nuttall, Terho
NI: Colman, Dodds, Hartong, Madlener, Nattrass, Sinclaire, Stassen
Verts/ALE: Schlyter
Susilaikė: 19
ALDE: Alvaro, Creutzmann, Godmanis, Haglund, Hirsch, Klinz, Koch-Mehrin, Krahmer, Meissner, Reimers
ECR: Elles
EFD: Belder, Paška
GUE/NGL: Vergiat
NI: Werthmann
PPE: Corazza Bildt, Fjellner, Hökmark, Svensson
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Sophie Auconie, Emine Bozkurt, Pat the Cope Gallagher, Véronique Mathieu, Niccolò Rinaldi
2. A7-0277/2011 - Barbara Matera. Vienas balsavimas
Už: 558
ALDE: Alfano, Aylward, Bilbao Barandica, Bowles, Bușoi, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gerbrandy, Goerens, Goulard, Griesbeck, Hall, Harkin, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Lambsdorff, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, McMillan-Scott, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Ries, Rochefort, Rohde, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Takkula, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni
EFD: Bizzotto, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Morganti, Paksas, Provera, Rossi, Scottà, Speroni
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hoarau, Händel, Klute, Liotard, Lösing, Matias, Maštálka, Meyer, Murphy, Portas, Ransdorf, Remek, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Toussas, Triantaphyllides, Wils, de Brún, de Jong
NI: Becali, Binev, Claeys, Ehrenhauser, Le Pen Jean-Marie, Le Pen Marine, Mölzer, Obermayr, Severin, Sosa Wagner, Vadim Tudor
PPE: Abad, Albertini, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Audy, Ayuso, Bach, Bagó, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Bonsignore, Boulland, Brok, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, David, De Mita, De Veyrac, Dehaene, Delvaux, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fraga Estévez, Franco, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gargani, Garriga Polledo, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Gräßle, Gutiérrez-Cortines, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Luhan, Lulling, López-Istúriz White, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mazzoni, McGuinness, Melo, Mikolášik, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patriciello, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Szájer, Sógor, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Őry, Šťastný
S&D: Alves, Andrés Barea, Arif, Arlacchi, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Caronna, Cashman, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Cozzolino, Crețu, Crocetta, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Castro, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Désir, Dăncilă, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Fleckenstein, Färm, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Kleva, Krehl, Kreissl-Dörfler, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, Ludvigsson, López Aguilar, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Maňka, McAvan, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Obiols, Olejniczak, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pirillo, Plumb, Poc, Prendergast, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Tirolien, Toia, Trautmann, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weber Henri, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Benarab-Attou, Bové, Brepoels, Bélier, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Hudghton, Häfner, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Rivasi, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 64
ECR: Ashworth, Atkins, Bokros, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Cymański, Czarnecki, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Rosbach, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Van Orden, Vlasák, Yannakoudakis, Zahradil, Zīle, van Dalen, Češková
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Bufton, Clark, Nuttall, Terho, de Villiers
NI: Brons, Colman, Dodds, Hartong, Madlener, Nattrass, Sinclaire, Stassen
Verts/ALE: Schlyter
Susilaikė: 23
ALDE: Alvaro, Creutzmann, Godmanis, Haglund, Hirsch, Klinz, Koch-Mehrin, Krahmer, Meissner, Reimers, Theurer
ECR: Elles
EFD: Belder, Paška, Salvini
GUE/NGL: Kohlíček, Mélenchon, Vergiat
NI: Werthmann
PPE: Corazza Bildt, Fjellner, Hökmark, Svensson
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Prieš : Sophie Auconie, Emine Bozkurt, Pat the Cope Gallagher, Véronique Mathieu, Niccolò Rinaldi
3. A7-0270/2011 - Barbara Matera. Vienas balsavimas
Už: 557
ALDE: Alfano, Aylward, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Bușoi, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Kozlík, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, McMillan-Scott, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Ries, Rochefort, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Takkula, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni
EFD: Belder, Imbrasas, Paksas
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hoarau, Händel, Klute, Kohlíček, Liotard, Lösing, Matias, Maštálka, Meyer, Murphy, Portas, Ransdorf, Remek, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Toussas, Triantaphyllides, Wils, de Brún, de Jong
NI: Becali, Binev, Ehrenhauser, Severin, Sosa Wagner, Vadim Tudor
PPE: Abad, Albertini, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Audy, Ayuso, Bach, Bagó, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Bonsignore, Boulland, Brok, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, David, De Mita, De Veyrac, Dehaene, Delvaux, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Florenz, Fraga Estévez, Franco, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gargani, Garriga Polledo, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gutiérrez-Cortines, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Luhan, Lulling, López-Istúriz White, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mazzoni, McGuinness, Melo, Mikolášik, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patriciello, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Szájer, Sógor, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Łukacijewska, Őry, Šťastný
S&D: Alves, Andrés Barea, Arif, Arlacchi, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Cozzolino, Crețu, Crocetta, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Castro, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Désir, Dăncilă, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Fleckenstein, Färm, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Kleva, Krehl, Kreissl-Dörfler, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, Ludvigsson, López Aguilar, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Maňka, McAvan, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Obiols, Olejniczak, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pirillo, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Tirolien, Toia, Trautmann, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weber Henri, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Benarab-Attou, Bové, Brepoels, Bélier, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Hudghton, Häfner, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Rivasi, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 76
ECR: Ashworth, Atkins, Bokros, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Cymański, Czarnecki, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Rosbach, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Van Orden, Vlasák, Yannakoudakis, Zahradil, Zīle, van Dalen, Češková
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Bizzotto, Borghezio, Bufton, Clark, Farage, Fontana, Morganti, Nuttall, Paška, Provera, Rossi, Salvini, Scottà, Speroni, Terho, de Villiers
NI: Brons, Claeys, Colman, Dodds, Hartong, Madlener, Nattrass, Sinclaire, Stassen
Verts/ALE: Schlyter
Susilaikė: 23
ALDE: Alvaro, Creutzmann, Hirsch, Klinz, Koch-Mehrin, Krahmer, Lambsdorff, Meissner, Reimers, Theurer
ECR: Elles
GUE/NGL: Mélenchon, Vergiat
NI: Le Pen, Le Pen Marine, Mölzer, Obermayr, Werthmann
PPE: Corazza Bildt, Fjellner, Hökmark, Svensson
S&D: Sassoli
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Sophie Auconie, Emine Bozkurt, Pat the Cope Gallagher, Véronique Mathieu, Niccolò Rinaldi
4. A7-0303/2011 - Barbara Matera. Vienas balsavimas
Už: 573
ALDE: Alfano, Aylward, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Bușoi, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gerbrandy, Goerens, Goulard, Griesbeck, Hall, Harkin, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Kozlík, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, McMillan-Scott, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Ries, Rochefort, Rohde, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Takkula, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni
EFD: Belder, Bizzotto, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Morganti, Paksas, Provera, Rossi, Salvini, Scottà, Speroni
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hoarau, Händel, Klute, Kohlíček, Liotard, Lösing, Matias, Maštálka, Meyer, Murphy, Portas, Ransdorf, Remek, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Toussas, Triantaphyllides, Wils, de Brún, de Jong
NI: Becali, Binev, Claeys, Ehrenhauser, Hartong, Le Pen Jean-Marie, Le Pen Marine, Madlener, Mölzer, Obermayr, Severin, Sosa Wagner, Stassen, Vadim Tudor
PPE: Abad, Albertini, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Audy, Ayuso, Bach, Bagó, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Bonsignore, Boulland, Brok, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, David, De Mita, De Veyrac, Dehaene, Delvaux, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fraga Estévez, Franco, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gargani, Garriga Polledo, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gutiérrez-Cortines, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Luhan, Lulling, López-Istúriz White, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mazzoni, McGuinness, Melo, Mikolášik, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patriciello, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Szájer, Sógor, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry, Šťastný
S&D: Alves, Andrés Barea, Arif, Arlacchi, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Cozzolino, Crețu, Crocetta, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Castro, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Désir, Dăncilă, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Fleckenstein, Färm, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Kleva, Krehl, Kreissl-Dörfler, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, Ludvigsson, López Aguilar, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Maňka, McAvan, Menéndez del Valle, Merkies, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Obiols, Olejniczak, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pirillo, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Tirolien, Toia, Trautmann, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weber Henri, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Benarab-Attou, Bové, Brepoels, Bélier, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Hudghton, Häfner, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Rivasi, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 64
ECR: Ashworth, Atkins, Bokros, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Rosbach, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Van Orden, Vlasák, Yannakoudakis, Zahradil, Zīle, van Dalen, Češková
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Bufton, Clark, Farage, Nuttall, Terho, de Villiers
NI: Brons, Colman, Dodds, Nattrass, Sinclaire
S&D: Milana
Verts/ALE: Schlyter
Susilaikė: 22
ALDE: Alvaro, Creutzmann, Godmanis, Haglund, Hirsch, Klinz, Koch-Mehrin, Krahmer, Lambsdorff, Meissner, Reimers, Theurer
ECR: Elles
EFD: Paška
GUE/NGL: Mélenchon, Vergiat
NI: Werthmann
PPE: Corazza Bildt, Fjellner, Hökmark, Svensson
S&D: Sassoli
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Sophie Auconie, Emine Bozkurt, Pat the Cope Gallagher, Véronique Mathieu, Niccolò Rinaldi
5. A7-0304/2011 - Barbara Matera. Vienas balsavimas
Už: 572
ALDE: Alfano, Aylward, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Bușoi, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gerbrandy, Goerens, Goulard, Griesbeck, Hall, Harkin, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Kozlík, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, McMillan-Scott, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Ries, Rochefort, Rohde, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Takkula, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni
EFD: Belder, Bizzotto, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Paksas, Provera, Rossi, Scottà, Speroni
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hoarau, Händel, Klute, Kohlíček, Liotard, Lösing, Matias, Maštálka, Meyer, Murphy, Portas, Ransdorf, Remek, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Toussas, Triantaphyllides, Wils, de Brún, de Jong
NI: Becali, Binev, Claeys, Ehrenhauser, Hartong, Le Pen Jean-Marie, Le Pen Marine, Madlener, Mölzer, Obermayr, Severin, Sosa Wagner, Stassen, Vadim Tudor
PPE: Abad, Albertini, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Bagó, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Bonsignore, Boulland, Brok, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, David, De Mita, De Veyrac, Dehaene, Delvaux, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Florenz, Fraga Estévez, Franco, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gargani, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gutiérrez-Cortines, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Luhan, Lulling, López-Istúriz White, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mazzoni, McGuinness, Melo, Mikolášik, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patriciello, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Szájer, Sógor, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry, Šťastný
S&D: Alves, Andrés Barea, Arif, Arlacchi, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Crețu, Crocetta, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Castro, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Désir, Dăncilă, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Fleckenstein, Färm, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Kleva, Krehl, Kreissl-Dörfler, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, Ludvigsson, López Aguilar, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Maňka, McAvan, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Obiols, Olejniczak, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pirillo, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Rapkay, Rapti, Regner, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Tirolien, Toia, Trautmann, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weber Henri, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Benarab-Attou, Bové, Brepoels, Bélier, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Hudghton, Häfner, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Rivasi, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 63
ECR: Ashworth, Atkins, Bokros, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Rosbach, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Van Orden, Vlasák, Yannakoudakis, Zahradil, Zīle, van Dalen, Češková
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Bufton, Clark, Farage, Nuttall, Terho, de Villiers
NI: Brons, Colman, Dodds, Nattrass, Sinclaire
Verts/ALE: Schlyter
Susilaikė: 22
ALDE: Alvaro, Creutzmann, Godmanis, Haglund, Hirsch, Klinz, Koch-Mehrin, Krahmer, Lambsdorff, Meissner, Reimers, Theurer
ECR: Elles
EFD: Paška, Salvini
GUE/NGL: Mélenchon, Vergiat
NI: Werthmann
PPE: Corazza Bildt, Fjellner, Hökmark, Svensson
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Emine Bozkurt, Pat the Cope Gallagher, Véronique Mathieu, Niccolò Rinaldi
6. A7-0305/2011 - Barbara Matera. Vienas balsavimas
Už: 574
ALDE: Alfano, Aylward, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Bușoi, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gerbrandy, Goerens, Goulard, Griesbeck, Hall, Harkin, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Kozlík, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, McMillan-Scott, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Ries, Rochefort, Rohde, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Takkula, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni
EFD: Belder, Bizzotto, Fontana, Imbrasas, Morganti, Paksas, Rossi, Scottà, Speroni
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hoarau, Händel, Klute, Kohlíček, Liotard, Lösing, Matias, Maštálka, Meyer, Murphy, Portas, Ransdorf, Remek, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Toussas, Triantaphyllides, Wils, de Brún, de Jong
NI: Becali, Binev, Claeys, Ehrenhauser, Hartong, Le Pen Jean-Marie, Le Pen Marine, Madlener, Mölzer, Obermayr, Severin, Sosa Wagner, Stassen, Vadim Tudor
PPE: Abad, Albertini, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Bagó, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Bastos, Bauer, Becker, Bendtsen, Berlato, Bodu, Bonsignore, Boulland, Brok, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Danjean, Dati, Daul, David, De Mita, De Veyrac, Dehaene, Delvaux, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Florenz, Fraga Estévez, Franco, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gargani, Garriga Polledo, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gutiérrez-Cortines, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Luhan, Lulling, López-Istúriz White, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mazzoni, McGuinness, Melo, Mikolášik, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patriciello, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Szájer, Sógor, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry, Šťastný
S&D: Alves, Andrés Barea, Arif, Arlacchi, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Cozzolino, Crețu, Crocetta, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Castro, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Désir, Dăncilă, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Fleckenstein, Färm, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Kleva, Krehl, Kreissl-Dörfler, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, Ludvigsson, López Aguilar, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Maňka, McAvan, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Obiols, Olejniczak, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pirillo, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sassoli, Schaldemose, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Tirolien, Toia, Trautmann, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weber Henri, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Benarab-Attou, Bové, Brepoels, Bélier, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Hudghton, Häfner, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Rivasi, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 65
ECR: Ashworth, Atkins, Bokros, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Rosbach, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Van Orden, Vlasák, Yannakoudakis, Zahradil, Zīle, van Dalen, Češková
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Bufton, Clark, Farage, Nuttall, Provera, Salvini, Terho, de Villiers
NI: Brons, Colman, Dodds, Nattrass, Sinclaire
Verts/ALE: Schlyter
Susilaikė: 22
ALDE: Alvaro, Creutzmann, Godmanis, Haglund, Hirsch, Klinz, Koch-Mehrin, Krahmer, Lambsdorff, Meissner, Reimers, Theurer
ECR: Elles
EFD: Borghezio, Paška
GUE/NGL: Mélenchon, Vergiat
NI: Werthmann
PPE: Corazza Bildt, Fjellner, Hökmark, Svensson
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Emine Bozkurt, Michel Dantin, Pat the Cope Gallagher, Véronique Mathieu, Niccolò Rinaldi
7. A7-0306/2011 - Barbara Matera. Vienas balsavimas
Už: 573
ALDE: Alfano, Aylward, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Bușoi, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gerbrandy, Goerens, Goulard, Griesbeck, Hall, Harkin, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Kozlík, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, McMillan-Scott, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Ries, Rochefort, Rohde, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Takkula, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni
EFD: Belder, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Morganti, Paksas, Rossi, Scottà, Speroni
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hoarau, Händel, Klute, Liotard, Matias, Maštálka, Meyer, Murphy, Portas, Ransdorf, Remek, Scholz, Søndergaard, Toussas, Triantaphyllides, Wils, de Brún, de Jong
NI: Becali, Binev, Claeys, Ehrenhauser, Hartong, Le Pen Jean-Marie, Le Pen Marine, Madlener, Mölzer, Obermayr, Severin, Sosa Wagner, Stassen, Vadim Tudor
PPE: Abad, Albertini, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Bagó, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Bonsignore, Boulland, Brok, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, David, De Mita, De Veyrac, Dehaene, Delvaux, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Florenz, Fraga Estévez, Franco, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gargani, Garriga Polledo, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gutiérrez-Cortines, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Luhan, Lulling, López-Istúriz White, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mazzoni, McGuinness, Melo, Mikolášik, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patriciello, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Szájer, Sógor, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry, Šťastný
S&D: Alves, Andrés Barea, Arif, Arlacchi, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Cozzolino, Crețu, Crocetta, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Castro, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Désir, Dăncilă, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, Färm, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Kleva, Krehl, Kreissl-Dörfler, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, Ludvigsson, López Aguilar, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Maňka, McAvan, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Obiols, Olejniczak, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pirillo, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Roth-Behrendt, Rouček, Sassoli, Schaldemose, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Tirolien, Toia, Trautmann, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weber Henri, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Benarab-Attou, Bové, Brepoels, Bélier, Canfin, Cohn-Bendit, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Hudghton, Häfner, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Rivasi, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 64
ECR: Ashworth, Atkins, Bokros, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Rosbach, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Van Orden, Vlasák, Yannakoudakis, Zahradil, Zīle, van Dalen, Češková
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Bufton, Clark, Farage, Nuttall, Salvini, Terho, de Villiers
NI: Brons, Colman, Dodds, Nattrass, Sinclaire
Verts/ALE: Schlyter
Susilaikė: 26
ALDE: Alvaro, Creutzmann, Godmanis, Haglund, Hirsch, Klinz, Koch-Mehrin, Krahmer, Lambsdorff, Meissner, Reimers, Theurer
ECR: Elles
EFD: Bizzotto, Paška, Provera
GUE/NGL: Kohlíček, Lösing, Mélenchon, Rubiks, Vergiat
NI: Werthmann
PPE: Corazza Bildt, Fjellner, Hökmark, Svensson
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Emine Bozkurt, Pat the Cope Gallagher, Niccolò Rinaldi
8. A7-0273/2011 - Jorgo Chatzimarkakis. Vienas balsavimas
Už: 616
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Bușoi, Creutzmann, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, McMillan-Scott, Meissner, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rochefort, Rohde, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Takkula, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni
ECR: Ashworth, Atkins, Bokros, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Harbour, Kamall, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, McClarkin, Migalski, Ouzký, Piotrowski, Rosbach, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Van Orden, Vlasák, Yannakoudakis, Zahradil, Zīle, van Dalen, Češková
EFD: Belder, Bizzotto, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Morganti, Paksas, Paška, Provera, Rossi, Salvini, Scottà, Speroni, Terho
NI: Becali, Binev, Claeys, Ehrenhauser, Severin, Sosa Wagner, Vadim Tudor, Werthmann
PPE: Abad, Albertini, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Bagó, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Bonsignore, Borys, Boulland, Brok, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Dati, Daul, David, De Mita, De Veyrac, Dehaene, Delvaux, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Franco, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gargani, Garriga Polledo, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gutiérrez-Cortines, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Luhan, Lulling, López-Istúriz White, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mazzoni, McGuinness, Melo, Mikolášik, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patriciello, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Svensson, Szájer, Sógor, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry, Šťastný
S&D: Alves, Andrés Barea, Arif, Arlacchi, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Cozzolino, Crețu, Crocetta, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Castro, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Désir, Dăncilă, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, Färm, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Glante, Goebbels, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Kleva, Krehl, Kreissl-Dörfler, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, Ludvigsson, López Aguilar, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Maňka, McAvan, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Obiols, Olejniczak, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pirillo, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Tirolien, Toia, Trautmann, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weber Henri, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Benarab-Attou, Bové, Brepoels, Bélier, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Hudghton, Häfner, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Rivasi, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 26
ECR: Nicholson
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Bufton, Clark, Farage, Nuttall, de Villiers
GUE/NGL: Angourakis, Chountis, Ferreira João, Figueiredo, Kohlíček, Maštálka, Meyer, Murphy, Ransdorf, Remek, Rubiks, Toussas, Triantaphyllides, Vergiat
NI: Colman, Dodds, Nattrass, Sinclaire
Susilaikė: 24
ECR: Hannan, Helmer
GUE/NGL: Bisky, Ernst, Händel, Klute, Liotard, Lösing, Matias, Portas, Scholz, Søndergaard, Wils, de Brún, de Jong
NI: Brons, Hartong, Le Pen Jean-Marie, Le Pen Marine, Madlener, Mölzer, Obermayr, Stassen
S&D: Gierek
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Emine Bozkurt
Prieš : Jean-Luc Mélenchon
9. B7-0475/2011. Rezoliucija
Už: 578
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Bușoi, Creutzmann, Davies, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, McMillan-Scott, Meissner, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Takkula, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni, in 't Veld
ECR: Zahradil
EFD: Imbrasas, Paksas, Paška, Terho
GUE/NGL: Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hoarau, Händel, Klute, Kohlíček, Liotard, Lösing, Matias, Maštálka, Meyer, Murphy, Mélenchon, Portas, Ransdorf, Remek, Scholz, Søndergaard, Triantaphyllides, Vergiat, Wils, Zimmer, de Brún
NI: Becali, Binev, Ehrenhauser, Severin, Sosa Wagner, Vadim Tudor, Werthmann
PPE: Abad, Albertini, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Bagó, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Bonsignore, Borys, Boulland, Brok, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Dati, Daul, David, De Mita, De Veyrac, Dehaene, Delvaux, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Franco, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gargani, Garriga Polledo, Gauzès, Giannakou, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gutiérrez-Cortines, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iacolino, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Luhan, Lulling, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mazzoni, McGuinness, Melo, Mikolášik, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patriciello, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Svensson, Szájer, Sógor, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Tőkés, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry, Šťastný
S&D: Alves, Andrés Barea, Arif, Arlacchi, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Bozkurt, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Cozzolino, Crețu, Crocetta, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Castro, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Désir, Dăncilă, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, Färm, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Kleva, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, Ludvigsson, López Aguilar, Martin David, Martínez Martínez, Mavronikolas, Maňka, McAvan, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pirillo, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Rapkay, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Tirolien, Toia, Trautmann, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weber Henri, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Benarab-Attou, Bové, Brantner, Brepoels, Bélier, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Hudghton, Häfner, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Rivasi, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Ždanoka
Prieš: 51
ALDE: van Baalen
ECR: Ashworth, Atkins, Bokros, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Deva, Elles, Fajmon, Foster, Fox, Girling, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Karim, Kirkhope, Kožušník, McClarkin, Rosbach, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Tannock, Yannakoudakis, Zīle, Češková
EFD: Agnew, Andreasen, Belder, Bizzotto, Borghezio, Bufton, Fontana, Morganti, Provera, Rossi, Salvini, Speroni, de Villiers
NI: Brons, Claeys, Griffin, Le Pen Jean-Marie, Le Pen Marine, Mölzer, Obermayr
Susilaikė: 22
ALDE: Lambsdorff
ECR: Bielan, Cymański, Czarnecki, Eppink, Gróbarczyk, Kowal, Kurski, Legutko, Migalski, Piotrowski, Szymański, Tomaševski, Vlasák, van Dalen
GUE/NGL: Angourakis, Rubiks, Toussas, de Jong
NI: Hartong, Madlener
Verts/ALE: Schlyter
10. B7-0474/2011. Rezoliucija
Už: 538
ALDE: Alfano, Aylward, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Bușoi, Creutzmann, Davies, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Koch-Mehrin, Lambsdorff, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, McMillan-Scott, Meissner, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Ries, Rinaldi, Rochefort, Schmidt, Skylakakis, Takkula, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni, in 't Veld
ECR: van Dalen
EFD: Belder, Imbrasas, Paksas, Paška
GUE/NGL: Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Händel, Klute, Liotard, Lösing, Matias, Meyer, Murphy, Portas, Ransdorf, Scholz, Søndergaard, Triantaphyllides, Vergiat, Wils, Zimmer, de Brún, de Jong
NI: Becali, Ehrenhauser, Severin, Sosa Wagner, Vadim Tudor, Werthmann
PPE: Abad, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Auconie, Audy, Bach, Bagó, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Bonsignore, Borys, Boulland, Brok, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casini, Caspary, Coelho, Comi, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Dati, Daul, David, De Mita, De Veyrac, Dehaene, Delvaux, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Franco, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gargani, Garriga Polledo, Gauzès, Giannakou, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gutiérrez-Cortines, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Hübner, Iacolino, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Liese, Lisek, Luhan, Lulling, Macovei, Mann, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mazzoni, McGuinness, Melo, Mikolášik, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patriciello, Patrão Neves, Peterle, Pietikäinen, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Svensson, Szájer, Sógor, Theocharous, Thun und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, del Castillo Vera, van Nistelrooij, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry, Šťastný
S&D: Alves, Andrés Barea, Arif, Arlacchi, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Cozzolino, Crețu, Crocetta, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Castro, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Désir, Dăncilă, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Fleckenstein, Färm, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Glante, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kleva, Koppa, Krehl, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, Ludvigsson, López Aguilar, Martin David, Martínez Martínez, Mavronikolas, Maňka, McAvan, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pirillo, Plumb, Poc, Podimata, Rapkay, Rapti, Regner, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Tabajdi, Thomsen, Tirolien, Toia, Trautmann, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weber Henri, Weiler, Westlund, Westphal, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Benarab-Attou, Bové, Brantner, Brepoels, Bélier, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Hudghton, Häfner, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Rivasi, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Tremopoulos, Turmes, Ždanoka
Prieš: 54
ECR: Ashworth, Bielan, Bokros, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Elles, Fajmon, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, McClarkin, Migalski, Piotrowski, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tomaševski, Vlasák, Yannakoudakis, Zahradil, Zīle, Češková
EFD: Agnew, Andreasen, Bufton, de Villiers
NI: Binev, Brons, Dodds, Griffin, Hartong, Le Pen Jean-Marie, Le Pen Marine, Madlener, Mölzer, Obermayr
Susilaikė: 23
ALDE: Krahmer, Reimers, van Baalen
EFD: Bizzotto, Borghezio, Fontana, Morganti, Provera, Rossi, Salvini, Scottà, Speroni, Terho
GUE/NGL: Angourakis, Kohlíček, Maštálka, Remek, Rubiks, Toussas
NI: Claeys
PPE: Lehne, Pieper, Reul
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Edward Scicluna
10.1.2012 |
LT |
Europos Sąjungos oficialusis leidinys |
CE 7/137 |
2011 m. rugsėjo 15 d., ketvirtadienis
2011 M. RUGSĖJO 15 D. POSĖDŽIO PROTOKOLAS
2012/C 7 E/04
Turinys
1. |
Posėdžio pradžia |
2. |
Badas Rytų Afrikoje (diskusijos) |
3. |
ES pozicija ir įsipareigojimai prieš Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos aukšto lygio susitikimą dėl neužkrečiamųjų ligų prevencijos ir kontrolės (diskusijos) |
4. |
ES politinis požiūris dėl Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos (angl. ITU) 2012 m. pasaulinės radijo ryšio konferencijos (angl. WRC-12) (diskusijos) |
5. |
Epilepsija (rašytinis pareiškimas) |
6. |
Balsuoti skirtas laikas |
6.1. |
Derybos dėl ES ir Moldovos asociacijos susitarimo (balsavimas) |
6.2. |
Padėtis Libijoje (balsavimas) |
6.3. |
Padėtis Sirijoje (balsavimas) |
6.4. |
Spragos tarp kovos su korupcija įstatymų ir to, kas yra tikrovėje, užpildymas (balsavimas) |
6.5. |
Badas Rytų Afrikoje (balsavimas) |
6.6. |
ES pozicija ir įsipareigojimai prieš Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos aukšto lygio susitikimą dėl neužkrečiamųjų ligų prevencijos ir kontrolės (balsavimas) |
6.7. |
ES politinis požiūris dėl Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos (angl. ITU) 2012 m. pasaulinės radijo ryšio konferencijos (angl. WRC-12) (balsavimas) |
7. |
Paaiškinimai dėl balsavimo |
8. |
Balsavimo pataisymai ir ketinimai |
9. |
Ankstesnio posėdžio protokolo tvirtinimas |
10. |
Tarybos pozicija pirmojo svarstymo metu |
11. |
Diskusijos dėl žmogaus teisių, demokratijos ir teisinės valstybės principų pažeidimų (diskusijos) |
11.1. |
Baltarusija: žmogaus teisių gynėjo Alesio Bialiackio sulaikymas |
11.2. |
Sudanas: padėtis Pietų Kordofane ir Mėlynojo Nilo valstijoje |
11.3. |
Eritrėja: Dawito Isaako atvejis |
12. |
Balsuoti skirtas laikas |
12.1. |
Baltarusija: žmogaus teisių gynėjo Alesio Bialiackio sulaikymas (balsavimas) |
12.2. |
Sudanas: padėtis Pietų Kordofane ir Mėlynojo Nilo valstijoje (balsavimas) |
12.3. |
Eritrėja: Dawito Isaako atvejis (balsavimas) |
13. |
Balsavimo pataisymai ir ketinimai |
14. |
Komitetų ir delegacijų sudėtis |
15. |
Sprendimai dėl kai kurių dokumentų |
16. |
Į registrą įrašyti rašytiniai pareiškimai (Darbo tvarkos taisyklių 123 straipsnis) |
17. |
Veiksmai, kurių buvo imtasi įgyvendinant Parlamento rezoliucijas |
18. |
Gauti dokumentai |
19. |
Posėdžio metu priimtų tekstų perdavimas |
20. |
Kitų posėdžių tvarkaraštis |
21. |
Sesijos atidėjimas |
DALYVIŲ SĄRAŠAS
1 Priedas
I PRIEDAS
BALSAVIMO REZULTATAI
1. |
Derybos dėl ES ir Moldovos asociacijos susitarimo |
2. |
Padėtis Libijoje |
3. |
Padėtis Sirijoje |
4. |
Spragos tarp kovos su korupcija įstatymų ir to, kas yra tikrovėje, užpildymas |
5. |
Badas Rytų Afrikoje |
6. |
ES pozicija ir įsipareigojimai prieš Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos aukšto lygio susitikimą dėl neužkrečiamųjų ligų prevencijos ir kontrolės |
7. |
ES politinis požiūris dėl Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos (angl. ITU) 2012 m. pasaulinės radijo ryšio konferencijos (angl. WRC-12) |
8. |
Baltarusija: žmogaus teisių gynėjo Alesio Bialiackio sulaikymas |
9. |
Sudanas: padėtis pietų Kordofane ir Mėlynojo Nilo valstijoje |
10. |
Eritrėja: Dawito Isaako atvejis |
II PRIEDAS
VARDINIO BALSAVIMO REZULTATAI
1. |
B7-0481/2011. Rezoliucija |
2. |
RC-B7-0490/2011. 7 dalis |
3. |
RC-B7-0490/2011. 8 dalis |
4. |
RC-B7-0490/2011. 2/rev pakeitimas |
5. |
RC-B7-0490/2011. P/2 konstatuojamoji dalis |
6. |
RC-B7-0490/2011. 3/rev pakeitimas |
7. |
RC-B7-0505/2011. Rezoliucija |
2011 M. RUGSĖJO 15 D. POSĖDŽIO PROTOKOLAS
PIRMININKAVO: Giles CHICHESTER
Pirmininko pavaduotojas
1. Posėdžio pradžia
Posėdis pradėtas 09.00 val.
2. Badas Rytų Afrikoje (diskusijos)
Komisijos pareiškimas: Badas Rytų Afrikoje
Cecilia Malmström (Komisijos narė) padarė pareiškimą.
Kalbėjo: Michèle Striffler PPE frakcijos vardu, Thijs Berman S&D frakcijos vardu, Charles Goerens ALDE frakcijos vardu, Eva Joly Verts/ALE frakcijos vardu, Nirj Deva ECR frakcijos vardu, Elie Hoarau GUE/NGL frakcijos vardu, Fiorello Provera EFD frakcijos vardu, jis taip pat atsakė į pakėlus mėlynąją kortelę Nirj Deva pateiktą klausimą, Filip Kaczmarek, Corina Crețu, Franziska Keller, Valdemar Tomaševski, João Ferreira, Birgit Schnieber-Jastram, Ricardo Cortés Lastra, Judith Sargentini, Charles Tannock, jis taip pat atsakė į pakėlus mėlynąją kortelę Nirj Deva pateiktą klausimą, Andreas Mölzer, Alf Svensson, Norbert Neuser, Reinhard Bütikofer, Michael Gahler, jis taip pat atsakė į pakėlus mėlynąją kortelę Fiorello Provera pateiktą klausimą, Eduard Kukan ir Cristian Dan Preda.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Seán Kelly, Karin Kadenbach, Roberta Angelilli, Diane Dodds, Mario Mauro, Mairead McGuinness ir Elena Băsescu.
Kalbėjo Cecilia Malmström.
PIRMININKAVO: Miguel Angel MARTÍNEZ MARTÍNEZ
Pirmininko pavaduotojas
Pasiūlymai dėl rezoliucijos, pateikti remiantis Darbo tvarkos taisyklių 110 straipsnio 2 dalimi baigiantis diskusijoms:
— |
Charles Tannock, Jan Zahradil, James Nicholson, Ryszard Antoni Legutko, Tomasz Piotr Poręba, Ryszard Czarnecki, Valdemar Tomaševski, Geoffrey Van Orden, Adam Bielan ir Michał Tomasz Kamiński ECR frakcijos vardu – dėl bado Rytų Afrikoje (B7-0490/2011); |
— |
Véronique De Keyser, Ana Gomes, Michael Cashman, Udo Bullmann, Arlene McCarthy, Thijs Berman, Ricardo Cortés Lastra, Harlem Désir, Vincent Peillon, Corina Crețu ir Pino Arlacchi S&D frakcijos vardu – dėl bado Rytų Afrikoje (B7-0491/2011); |
— |
Reinhard Bütikofer, Franziska Keller, Michail Tremopoulos, Raül Romeva i Rueda, Judith Sargentini ir Jean Lambert Verts/ALE frakcijos vardu – dėl bado Rytų Afrikoje (B7-0492/2011); |
— |
Michèle Striffler, Filip Kaczmarek, Cristian Dan Preda, Mario Mauro, Roberta Angelilli, Alf Svensson, Birgit Schnieber-Jastram ir Eduard Kukan PPE frakcijos vardu – dėl bado Rytų Afrikoje (B7-0493/2011); |
— |
Charles Goerens, Louis Michel, Ivo Vajgl ir Marielle De Sarnez ALDE frakcijos vardu – dėl bado Rytų Afrikoje (B7-0494/2011); |
— |
Gabriele Zimmer, Jean-Luc Mélenchon, Sabine Lösing, Willy Meyer ir Cornelia Ernst GUE/NGL frakcijos vardu – dėl bado Rytų Afrikoje (B7-0495/2011). |
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: punktas 6.5 protokolo 15.9.2011.
3. ES pozicija ir įsipareigojimai prieš Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos aukšto lygio susitikimą dėl neužkrečiamųjų ligų prevencijos ir kontrolės (diskusijos)
Komisijos pareiškimas: ES pozicija ir įsipareigojimai prieš Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos aukšto lygio susitikimą dėl neužkrečiamųjų ligų prevencijos ir kontrolės
Cecilia Malmström (Komisijos narė) padarė pareiškimą.
Kalbėjo: Simon Busuttil PPE frakcijos vardu, Glenis Willmott S&D frakcijos vardu, Antonyia Parvanova ALDE frakcijos vardu, Marisa Matias GUE/NGL frakcijos vardu, Peter Liese, Christel Schaldemose, Sarah Ludford, Anne Delvaux, Antigoni Papadopoulou, Françoise Grossetête ir Christa Klaß.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Seán Kelly, Karin Kadenbach, Mairead McGuinness, Claudiu Ciprian Tănăsescu ir Rareș-Lucian Niculescu.
Kalbėjo Cecilia Malmström.
Pasiūlymai dėl rezoliucijos, pateikti remiantis Darbo tvarkos taisyklių 110 straipsnio 2 dalimi baigiantis diskusijoms:
— |
Antonyia Parvanova, Sarah Ludford, Liam Aylward ir Frédérique Ries ALDE frakcijos vardu, Linda McAvan ir Glenis Willmott S&D frakcijos vardu, Michèle Rivasi ir Raül Romeva i Rueda Verts/ALE frakcijos vardu, Marina Yannakoudakis ir Milan Cabrnoch ECR frakcijos vardu, Marisa Matias, Bairbre de Brún ir Nikolaos Chountis GUE/NGL frakcijos vardu – dėl Europos Sąjungos pozicijos ir įsipareigojimų prieš Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos aukšto lygio susitikimą dėl neužkrečiamųjų ligų prevencijos ir kontrolės (B7-0488/2011); |
— |
Corien Wortmann-Kool, Peter Liese ir Simon Busuttil PPE frakcijos vardu – dėl ES pozicijos ir įsipareigojimų prieš Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos aukšto lygio susitikimą dėl neužkrečiamųjų ligų prevencijos ir kontrolės (B7-0489/2011). |
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: punktas 6.6 protokolo 15.9.2011.
4. ES politinis požiūris dėl Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos (angl. ITU) 2012 m. pasaulinės radijo ryšio konferencijos (angl. WRC-12) (diskusijos)
Klausimas, į kurį atsakoma žodžiu (O-000180/2011), kurį pateikė Herbert Reul ITRE komiteto vardu Komisijai: Europos Sąjungos politinis požiūris dėl ITU Pasaulinės radijo ryšio konferencijos (WRC-12) (B7-0429/2011).
Herbert Reul pateikė žodinį klausimą.
Cecilia Malmström (Komisijos narė) atsakė į žodinį klausimą
Kalbėjo: Gunnar Hökmark PPE frakcijos vardu, Catherine Trautmann S&D frakcijos vardu, ir Lena Ek ALDE frakcijos vardu.
PIRMININKAVO: Rodi KRATSA-TSAGAROPOULOU
Pirmininko pavaduotoja
Kalbėjo: Philippe Lamberts Verts/ALE frakcijos vardu, Oldřich Vlasák ECR frakcijos vardu, Jaroslav Paška EFD frakcijos vardu, Silvia-Adriana Țicău ir Juozas Imbrasas.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Martin Kastler.
Kalbėjo Cecilia Malmström.
Pasiūlymas dėl rezoliucijos, pateiktas remiantis Darbo tvarkos taisyklių 115 straipsnio 5 dalimi baigiantis diskusijoms:
— |
Herbert Reul ITRE komiteto vardu dėl Europos Sąjungos politinio požiūrio dėl Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos (angl. ITU) 2012 m. pasaulinės radijo ryšio konferencijos (angl. WRC-12) (B7-0480/2011). |
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: punktas 6.7 protokolo 15.9.2011.
(Posėdis sustabdytas 11.15 val. ir atnaujintas 12.00 val.)
PIRMININKAVO: Diana WALLIS
Pirmininko pavaduotoja
5. Epilepsija (rašytinis pareiškimas)
Parlamento narių Gay Mitchell, Nirj Deva, Marian Harkin, Peter Skinner ir Angelika Werthmann pateiktą rašytinį pareiškimą 0022/2011 dėl epilepsijos 2011 m. rugsėjo 15 d. pasirašė dauguma visų Parlamento narių. Todėl, remiantis Darbo tvarkos taisyklių 123 straipsnio 3 ir 4 dalimis, jis bus perduotas adresatams ir kartu su pasirašiusiųjų pavardėmis paskelbtas šio posėdžio (P7_TA(2011)0395) Priimtuose tekstuose (žr. 1 priedą).
Kalbėjo Angelika Werthmann.
*
* *
Kalbėjo Konrad Szymański.
6. Balsuoti skirtas laikas
Išsamūs balsavimo rezultatai (pakeitimai, atskiri balsavimai ir balsavimai dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių ir t. t.) pateikiami protokolo priede „Balsavimo rezultatai“.
Protokolo priede pateikiami vardinio balsavimo rezultatai prieinami tik elektronine forma ir su jais susipažinti galima interneto svetainėje Europarl.
6.1. Derybos dėl ES ir Moldovos asociacijos susitarimo (balsavimas)
Pranešimas su Europos Parlamento rekomendacijomis Tarybai, Komisijai ir Europos išorės veiksmų tarnybai dėl derybų dėl ES ir Moldovos Respublikos asociacijos susitarimo [2011/2079(INI)] Pranešėjas: Graham Watson (A7-0289/2011)
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 1)
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta (P7_TA(2011)0385)
6.2. Padėtis Libijoje (balsavimas)
Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0513/2011, B7-0514/2011, B7-0515/2011, B7-0516/2011, B7-0517/2001 ir B7-0518/2011
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 2)
BENDRAS PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS RC-B7-0513/2011
(keičiama B7-0513/2011, B7-0514/2011, B7-0515/2011, B7-0516/2011, B7-0517/2001 ir B7-0518/2011):
pateiktas šių Parlamento narių:
|
José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra, Elmar Brok, Ioannis Kasoulides, Cristian Dan Preda, Mario Mauro, Simon Busuttil, Arnaud Danjean, Tokia Saïfi, Laima Liucija Andrikienė, Othmar Karas, Tunne Kelam, Alf Svensson, Ria Oomen-Ruijten, Elena Băsescu, Nadezhda Neynsky, Rodi Kratsa-Tsagaropoulou, Santiago Fisas Ayxela, Salvatore Iacolino, Hans-Gert Pöttering, Roberta Angelilli, Franck Proust, Dominique Vlasto, Agnès Le Brun, Georgios Koumoutsakos ir Anna Ibrisagic PPE frakcijos vardu, |
|
Ana Gomes, Véronique De Keyser, Pier Antonio Panzeri, Kristian Vigenin, Roberto Gualtieri, María Muñiz De Urquiza, Carmen Romero López, Harlem Désir, Vincent Peillon, Rovana Plumb ir Rosario Crocetta S&D frakcijos vardu, |
|
Kristiina Ojuland, Marielle De Sarnez, Niccolò Rinaldi, Edward McMillan-Scott, Sonia Alfano, Marietje Schaake, Annemie Neyts-Uyttebroeck, Graham Watson, Ramon Tremosa i Balcells ir Jelko Kacin ALDE frakcijos vardu, |
|
Daniel Cohn-Bendit, Franziska Katharina Brantner, Hélène Flautre, Judith Sargentini, Eva Joly, Isabelle Durant, Malika Benarab-Attou, Yannick Jadot, Barbara Lochbihler ir Ulrike Lunacek Verts/ALE frakcijos vardu, |
|
Charles Tannock, Ryszard Antoni Legutko, Tomasz Piotr Poręba, Konrad Szymański, Ryszard Czarnecki, Adam Bielan, Michał Tomasz Kamiński ir Geoffrey Van Orden ECR frakcijos vardu. |
Priimta (P7_TA(2011)0386)
6.3. Padėtis Sirijoje (balsavimas)
Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0482/2011, B7-0483/2011, B7-0484/2011, B7-0485/2011, B7-0486/2011 ir B7-0487/2011
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 3)
BENDRAS PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS RC-B7-0482/2011
(keičiama B7-0482/2011, B7-0483/2011, B7-0485/2011, B7-0486/2011 ir B7-0487/2011):
pateiktas šių Parlamento narių:
|
José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra, Elmar Brok, Ioannis Kasoulides, Gabriele Albertini, Tokia Saïfi, Hans-Gert Pöttering, Mario Mauro, Rodi Kratsa-Tsagaropoulou, Roberta Angelilli, Cristian Dan Preda, Mário David, Ria Oomen-Ruijten, Michael Gahler, Andrzej Grzyb, Simon Busuttil, Dominique Vlasto, Nadezhda Neynsky, Franck Proust, Laima Liucija Andrikienė, Agnès Le Brun ir Elena Băsescu PPE frakcijos vardu, |
|
Véronique De Keyser, Hannes Swoboda, Kristian Vigenin, Pino Arlacchi, Emine Bozkurt, Harlem Désir, Saïd El Khadraoui, Richard Howitt, María Muñiz De Urquiza, Vincent Peillon ir Carmen Romero López S&D frakcijos vardu, |
|
Marietje Schaake, Marielle De Sarnez, Louis Michel, Charles Goerens, Sonia Alfano, Kristiina Ojuland, Izaskun Bilbao Barandica, Ramon Tremosa i Balcells, Niccolò Rinaldi, Edward McMillan-Scott ir Graham Watson ALDE frakcijos vardu, |
|
Daniel Cohn-Bendit, Hélène Flautre, Franziska Katharina Brantner, Ulrike Lunacek, Isabelle Durant, Judith Sargentini, Barbara Lochbihler, Eva Joly, Rui Tavares, Raül Romeva i Rueda, Jean-Paul Besset, Nicole Kiil-Nielsen, Malika Benarab-Attou, Helga Trüpel ir François Alfonsi Verts/ALE frakcijos vardu, |
|
Charles Tannock, Geoffrey Van Orden, Ryszard Antoni Legutko, Ryszard Czarnecki, Sajjad Karim, Tomasz Piotr Poręba, Adam Bielan ir Michał Tomasz Kamiński ECR frakcijos vardu. |
Priimta (P7_TA(2011)0387)
(Pasiūlymas dėl rezoliucijos B7-0484/2011 anuliuotas.)
6.4. Spragos tarp kovos su korupcija įstatymų ir to, kas yra tikrovėje, užpildymas (balsavimas)
Pasiūlymas dėl rezoliucijos B7-0481/2011
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 4)
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta (P7_TA(2011)0388)
Kalbėjo:
Martin Schulz, Franz Obermayr, Chris Davies ir Jean-Paul Gauzès dėl balsavimo įrangos veikimo.
6.5. Badas Rytų Afrikoje (balsavimas)
Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0490/2011, B7-0491/2011, B7-0492/2011, B7-0493/2011, B7-0494/2011 ir B7-0495/2011
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 5)
BENDRAS PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS RC-B7-0490/2011
(keičiama B7-0490/2011, B7-0491/2011, B7-0492/2011, B7-0493/2011, B7-0494/2011 ir B7-0495/2011):
pateiktas šių Parlamento narių:
|
Michèle Striffler, Filip Kaczmarek, Cristian Dan Preda, Mario Mauro, Roberta Angelilli, Alf Svensson, Birgit Schnieber-Jastram, Eduard Kukan, Ioannis Kasoulides, Michael Gahler ir Joachim Zeller PPE frakcijos vardu, |
|
Véronique De Keyser, Ana Gomes, Michael Cashman, Corina Crețu, Pino Arlacchi, Udo Bullmann, Arlene McCarthy, Thijs Berman, Ricardo Cortés Lastra, Harlem Désir ir Vincent Peillon S&D frakcijos vardu, |
|
Charles Goerens, Louis Michel, Ivo Vajgl ir Marielle De Sarnez ALDE frakcijos vardu, |
|
Reinhard Bütikofer, Franziska Keller, Michail Tremopoulos, Raül Romeva i Rueda, Judith Sargentini ir Jean Lambert Verts/ALE frakcijos vardu, |
|
Charles Tannock, Jan Zahradil, James Nicholson, Ryszard Antoni Legutko, Tomasz Piotr Poręba, Ryszard Czarnecki, Valdemar Tomaševski, Geoffrey Van Orden, Adam Bielan ir Michał Tomasz Kamiński ECR frakcijos vardu, |
|
Liem Hoang Ngoc, Gabriele Zimmer ir Cornelia Ernst GUE/NGL frakcijos vardu. |
Priimta (P7_TA(2011)0389)
6.6. ES pozicija ir įsipareigojimai prieš Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos aukšto lygio susitikimą dėl neužkrečiamųjų ligų prevencijos ir kontrolės (balsavimas)
Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0488/2011 ir B7-0489/2011
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 6)
BENDRAS PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS RC-B7-0488/2011/rév
(keičiama B7-0488/2011 ir B7-0489/2011):
pateiktas šių Parlamento narių:
|
Corien Wortmann-Kool, Peter Liese ir Simon Busuttil PPE frakcijos vardu, |
|
Linda McAvan ir Glenis Willmott S&D frakcijos vardu, |
|
Antonyia Parvanova, Sarah Ludford, Liam Aylward ir Frédérique Ries ALDE frakcijos vardu, |
|
Michèle Rivasi ir Raül Romeva i Rueda Verts/ALE frakcijos vardu, |
|
Marina Yannakoudakis ir Milan Cabrnoch ECR frakcijos vardu, |
|
Marisa Matias, Bairbre de Brún, João Ferreira ir Nikolaos Chountis GUE/NGL frakcijos vardu. |
Priimta (P7_TA(2011)0390)
Kalbėjo:
Peter Liese prieš balsavimą, jis pateikė paaiškinimų dėl balsavimo sąrašo.
6.7. ES politinis požiūris dėl Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos (angl. ITU) 2012 m. pasaulinės radijo ryšio konferencijos (angl. WRC-12) (balsavimas)
Pasiūlymas dėl rezoliucijos B7-0480/2011
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 7)
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta (P7_TA(2011)0391)
7. Paaiškinimai dėl balsavimo
Rašytiniai paaiškinimai dėl balsavimo:
Pagal Darbo tvarkos taisyklių 170 straipsnį raštu pateikti paaiškinimai dėl balsavimo įrašyti į šio posėdžio stenogramą.
Žodiniai paaiškinimai dėl balsavimo:
|
Padėtis Libijoje - RC-B7-0513/2011 Tunne Kelam, Anna Záborská, Hannu Takkula, Mitro Repo, Salvatore Iacolino, Peter Jahr, Daniel Hannan, Syed Kamall ir Rui Tavares |
|
Padėtis Sirijoje - RC-B7-0482/2011 Tunne Kelam, Mitro Repo, Paul Murphy ir Adam Bielan |
|
Spragos tarp kovos su korupcija įstatymų ir to, kas yra tikrovėje, užpildymas - B7-0481/2011 Anna Záborská, Peter Jahr, Daniel Hannan, Miroslav Mikolášik ir Syed Kamall |
|
Badas Rytų Afrikoje - RC-B7-0490/2011 Anna Záborská, Mitro Repo ir Seán Kelly |
|
ES pozicija ir įsipareigojimai prieš Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos aukšto lygio susitikimą dėl neužkrečiamųjų ligų prevencijos ir kontrolės - RC-B7-0488/2011/rev Anna Záborská ir Seán Kelly |
|
ES politinis požiūris dėl Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos (angl. ITU) 2012 m. pasaulinės radijo ryšio konferencijos (angl. WRC-12) - B7-0480/2011 Adam Bielan |
8. Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Balsavimo pataisymai ir ketinimai pateikiami tinklalapio „Séance en direct“ dalyje „Résultats des votes (appels nominaux)/Results of votes (roll-call votes)“ ir priede „Vardinio balsavimo rezultatai“ (spausdintas variantas).
Dvi savaites nuo balsavimo dienos balsavimo pataisymų elektroninis variantas interneto svetainėje Europarl bus nuolat atnaujinamas.
Vėliau balsavimo pataisymų ir ketinimų sąrašas nebus keičiamas, kadangi jis bus verčiamas ir skelbiamas Oficialiajame leidinyje.
*
* *
Konrad Szymański, Franz Obermayr ir Norbert Glante informavo, kad dėl techninių priežasčių jie negalėjo balsuoti dėl pasiūlymo dėl rezoliucijos B7-0481/2011.
(Posėdis sustabdytas 12.50 val. ir atnaujintas 15.00 val.)
PIRMININKAVO: Libor ROUČEK
Pirmininko pavaduotojas
9. Ankstesnio posėdžio protokolo tvirtinimas
Ankstesnio posėdžio protokolas patvirtintas.
10. Tarybos pozicija pirmojo svarstymo metu
Pirmininkas, remdamasis Darbo tvarkos taisyklių 61 straipsnio 1 dalimi, pranešė, kad gavo šią Tarybos bendrąją poziciją su nurodytomis ją patvirtinti paskatinusiomis priežastimis ir Komisijos poziciją dėl jos:
— |
Per pirmąjį svarstymą priimta Tarybos pozicija siekiant priimti Europos Parlamento ir Tarybos sprendimą dėl Europos Sąjungos veiksmų, susijusių su Europos paveldo ženklu (10303/1/2011 - C7-0236/2011 - 2010/0044(COD))
|
Trijų mėnesių terminas, per kurį Parlamentas turi patvirtinti savo poziciją, prasidės kitą dieną, t. y. 2011 m. rugsėjo 16 d..
11. Diskusijos dėl žmogaus teisių, demokratijos ir teisinės valstybės principų pažeidimų (diskusijos)
(Pasiūlymų dėl rezoliucijų pavadinimus ir autorius žiūrėti punktas 2 protokolo 13.9.2011)
11.1. Baltarusija: žmogaus teisių gynėjo Alesio Bialiackio sulaikymas
Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0496/2011, B7-0497/2011, B7-0498/2011, B7-0499/2011 ir B7-0500/2011
Kalbėjo Véronique De Keyser dėl Rafah Nached, sulaikytos ir dingusios Sirijoje, atvejo.
Raül Romeva i Rueda, Charles Tannock, Justas Vincas Paleckis, Leonidas Donskis ir Cristian Dan Preda pristatė pasiūlymus dėl rezoliucijos.
Kalbėjo: Csaba Sógor PPE frakcijos vardu, Mitro Repo S&D frakcijos vardu, Gerben-Jan Gerbrandy ALDE frakcijos vardu, Adam Bielan ECR frakcijos vardu, Marie-Christine Vergiat GUE/NGL frakcijos vardu, Bernd Posselt, Lidia Joanna Geringer de Oedenberg, Anneli Jäätteenmäki, Jiří Maštálka, jis taip pat atsakė į du pakėlus mėlynąją kortelę Bernd Posselt ir Cristian Dan Preda pateiktus klausimus, ir Krzysztof Lisek.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Seán Kelly, Jacek Saryusz-Wolski, Franz Obermayr, Sari Essayah, Bogusław Sonik ir Michael Gahler.
Kalbėjo Cecilia Malmström (Komisijos narė).
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: punktas 12.1 protokolo 15.9.2011.
11.2. Sudanas: padėtis Pietų Kordofane ir Mėlynojo Nilo valstijoje
Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0501/2011, B7-0502/2011, B7-0503/2011, B7-0504/2011, B7-0506/2011 ir B7-0508/2011
Charles Tannock, Rui Tavares, Marie-Christine Vergiat, Véronique De Keyser, Kristiina Ojuland ir Cristian Dan Preda pristatė pasiūlymus dėl rezoliucijos.
Kalbėjo: Sari Essayah PPE frakcijos vardu, Ana Gomes S&D frakcijos vardu, Jaroslav Paška EFD frakcijos vardu, Franz Obermayr, nepriklausomas Parlamento narys, Seán Kelly ir Joanna Senyszyn.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Albert Deß, Lidia Joanna Geringer de Oedenberg, Corina Crețu, Bogusław Sonik, Mitro Repo ir George Sabin Cutaș, jis taip pat atsakė į pakėlus mėlynąją kortelę Bernd Posselt pateiktą klausimą.
Kalbėjo Cecilia Malmström (Komisijos narė).
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: punktas 12.2 protokolo 15.9.2011.
11.3. Eritrėja: Dawito Isaako atvejis
Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0505/2011, B7-0507/2011, B7-0509/2011, B7-0510/2011, B7-0511/2011 ir B7-0512/2011
Judith Sargentini, Charles Tannock, Marie-Christine Vergiat, Ana Gomes, Olle Schmidt ir Filip Kaczmarek pristatė pasiūlymus dėl rezoliucijos.
Kalbėjo: Zuzana Roithová PPE frakcijos vardu, Corina Crețu S&D frakcijos vardu, Jaroslav Paška EFD frakcijos vardu ir Elena Băsescu.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Seán Kelly, Anna Záborská, Mitro Repo, Gesine Meissner ir Krzysztof Lisek.
Kalbėjo Cecilia Malmström (Komisijos narė).
Kalbėjo Charles Tannock.
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: punktas 12.3 protokolo 15.9.2011.
12. Balsuoti skirtas laikas
Išsamūs balsavimo rezultatai (pakeitimai, atskiri balsavimai ir balsavimai dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių ir t. t.) pateikiami protokolo priede „Balsavimo rezultatai“.
Protokolo priede pateikiami vardinio balsavimo rezultatai prieinami tik elektronine forma ir su jais susipažinti galima interneto svetainėje Europarl.
12.1. Baltarusija: žmogaus teisių gynėjo Alesio Bialiackio sulaikymas (balsavimas)
Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0496/2011, B7-0497/2011, B7-0498/2011, B7-0499/2011 ir B7-0500/2011,
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 8)
BENDRAS PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS RC-B7-0496/2011
(keičiama B7-0496/2011, B7-0497/2011, B7-0498/2011, B7-0499/2011 ir B7-0500/2011):
pateiktas šių Parlamento narių:
|
Elmar Brok, José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra, Jacek Protasiewicz, Michael Gahler, Mario Mauro, Cristian Dan Preda, Filip Kaczmarek, Lena Kolarska-Bobińska, Eduard Kukan, Csaba Sógor, Bernd Posselt, Monica Luisa Macovei, Elena Băsescu, Eija-Riitta Korhola, Tunne Kelam, Krzysztof Lisek, Zuzana Roithová, Sari Essayah, Róża Gräfin von Thun und Hohenstein, Laima Liucija Andrikienė, Sergio Paolo Francesco Silvestris, Vytautas Landsbergis, Bogusław Sonik ir Gabriele Albertini PPE frakcijos vardu, |
|
Véronique De Keyser, Justas Vincas Paleckis, Kristian Vigenin ir Marek Siwiec S&D frakcijos vardu, |
|
Leonidas Donskis, Marielle De Sarnez, Kristiina Ojuland, Izaskun Bilbao Barandica, Marietje Schaake, Sonia Alfano, Ramon Tremosa i Balcells ir Anneli Jäätteenmäki ALDE frakcijos vardu, |
|
Elisabeth Schroedter, Werner Schulz ir Raül Romeva i Rueda Verts/ALE frakcijos vardu, |
|
Charles Tannock, Ryszard Antoni Legutko, Tomasz Piotr Poręba, Michał Tomasz Kamiński, Adam Bielan, Ryszard Czarnecki, Marek Henryk Migalski, Konrad Szymański, Valdemar Tomaševski, Geoffrey Van Orden, Jacek Olgierd Kurski, Roberts Zīle ir Paweł Robert Kowal ECR frakcijos vardu, |
|
Marie-Christine Vergiat GUE/NGL frakcijos vardu. |
Priimta (P7_TA(2011)0392)
12.2. Sudanas: padėtis Pietų Kordofane ir Mėlynojo Nilo valstijoje (balsavimas)
Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0501/2011, B7-0502/2011, B7-0503/2011, B7-0504/2011, B7-0506/2011 ir B7-0508/2011
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 9)
BENDRAS PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS RC-B7-0501/2011
(keičiama B7-0501/2011, B7-0502/2011, B7-0503/2011, B7-0504/2011, B7-0506/2011 ir B7-0508/2011):
pateiktas šių Parlamento narių:
|
Mariya Nedelcheva, Filip Kaczmarek, Mario Mauro, Michèle Striffler, Cristian Dan Preda, Bernd Posselt, Monica Luisa Macovei, Tunne Kelam, Sari Essayah, Elena Băsescu, Eija-Riitta Korhola, Zuzana Roithová, Joachim Zeller, Sergio Paolo Francesco Silvestris, Tadeusz Zwiefka, Bogusław Sonik ir Gabriele Albertini PPE frakcijos vardu, |
|
Véronique De Keyser, Ana Gomes, Ricardo Cortés Lastra, Richard Howitt ir Patrice Tirolien S&D frakcijos vardu, |
|
Louis Michel, Ivo Vajgl, Kristiina Ojuland, Marielle De Sarnez, Izaskun Bilbao Barandica, Charles Goerens, Leonidas Donskis, Marietje Schaake, Sonia Alfano, Ramon Tremosa i Balcells ir Niccolò Rinaldi ALDE frakcijos vardu, |
|
Rui Tavares, Judith Sargentini, Raül Romeva i Rueda ir Barbara Lochbihler Verts/ALE frakcijos vardu, |
|
Charles Tannock, Jan Zahradil, Ryszard Antoni Legutko, Tomasz Piotr Poręba, Ryszard Czarnecki, Geoffrey Van Orden, Adam Bielan ir Michał Tomasz Kamiński ECR frakcijos vardu, |
|
Marie-Christine Vergiat GUE/NGL frakcijos vardu. |
Priimta (P7_TA(2011)0393)
12.3. Eritrėja: Dawito Isaako atvejis (balsavimas)
Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0505/2011, B7-0507/2011, B7-0509/2011, B7-0510/2011, B7-0511/2011 ir B7-0512/2011
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 10)
BENDRAS PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS RC-B7-0505/2011
(keičiama B7-0505/2011, B7-0507/2011, B7-0509/2011, B7-0510/2011, B7-0511/2011 ir B7-0512/2011):
pateiktas šių Parlamento narių:
|
Filip Kaczmarek, Mario Mauro, Cristian Dan Preda, Bernd Posselt, Monica Luisa Macovei, Tunne Kelam, Sari Essayah, Elena Băsescu, Eija-Riitta Korhola, Zuzana Roithová, Sergio Paolo Francesco Silvestris ir Gabriele Albertini PPE frakcijos vardu, |
|
Véronique De Keyser, Ana Gomes ir Marita Ulvskog S&D frakcijos vardu, |
|
Olle Schmidt, Louis Michel, Kristiina Ojuland, Marielle De Sarnez, Izaskun Bilbao Barandica, Marietje Schaake, Sonia Alfano ir Ramon Tremosa i Balcells ALDE frakcijos vardu, |
|
Judith Sargentini, Isabella Lövin, Carl Schlyter, Rui Tavares, Raül Romeva i Rueda ir Barbara Lochbihler Verts/ALE frakcijos vardu, |
|
Charles Tannock, Ryszard Antoni Legutko, Tomasz Piotr Poręba, Geoffrey Van Orden, Ryszard Czarnecki, Adam Bielan ir Michał Tomasz Kamiński ECR frakcijos vardu, |
|
Bairbre de Brún, Marie-Christine Vergiat ir Elie Hoarau GUE/NGL frakcijos vardu. |
Priimta (P7_TA(2011)0394)
13. Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Balsavimo pataisymai ir ketinimai pateikiami tinklalapio „Séance en direct“ dalyje „Résultats des votes (appels nominaux)/Results of votes (roll-call votes)“ ir priede „Vardinio balsavimo rezultatai“ (spausdintas variantas).
Dvi savaites nuo balsavimo dienos balsavimo pataisymų elektroninis variantas interneto svetainėje Europarl bus nuolat atnaujinamas.
Vėliau balsavimo pataisymų ir ketinimų sąrašas nebus keičiamas, kadangi jis bus verčiamas ir skelbiamas Oficialiajame leidinyje.
14. Komitetų ir delegacijų sudėtis
ALDE ir Verts/ALE frakcijų prašymu Parlamentas patvirtino šiuos paskyrimus:
|
EMPL komitetas: Andrea Zanoni vietoj Vincenzo Iovine |
|
TRAN komitetas: Vincenzo Iovine vietoj Andrea Zanoni |
|
SEDE pakomitetis: Tarja Cronberg vietoj Ulrike Lunacek |
|
DROI pakomitetis: Rui Tavares |
|
Delegacija ryšiams su Iranu: Tarja Cronbergvietoj Barbara Lochbihler |
|
Delegacija AKR ir ES jungtinėje parlamentinėje asamblėjoje: Nicole Kiil-Nielsen vietojYannick Jadot. |
15. Sprendimai dėl kai kurių dokumentų
Sprendimas rengti pranešimus savo iniciatyva
ITRE komitetas
— |
Šiuo metu šios antraštes visomis kalbomis nera. A competitive digital single market - eGovernment as a spearhead (2011/2178(INI)) (nuomonė: CULT, ENVI, EMPL, JURI, LIBE, IMCO, REGI) |
PETI komitetas
— |
Šiuo metu šios antraštes visomis kalbomis nera. EU Citizenship Report 2010: Dismantling the obstacles to EU citizens’ rights (2011/2182(INI)) (nuomonė: FEMM, AFCO, CULT, ENVI, EMPL, ITRE, JURI, LIBE, IMCO, TRAN) |
Sprendimas rengti pranešimus savo iniciatyva (Darbo tvarkos taisyklių 42 straipsnis)
JURI komitetas
— |
Šiuo metu šios antraštes visomis kalbomis nera. Jurisdictional system for patent disputes (2011/2176(INI)) (nuomonė: AFCO, ITRE) |
Sprendimas rengti pranešimus savo iniciatyva (Darbo tvarkos taisyklių 48 straipsnis)
AFET komitetas
— |
Šiuo metu šios antraštes visomis kalbomis nera. The impact of the financial crisis on the defence sector in the EU Member States (2011/2177(INI)) (nuomonė: ITRE) |
— |
Europos kaimynystės politikos peržiūra (2011/2157(INI)) (nuomonė: AFCO, DEVE, CULT, AGRI, ENVI, EMPL, BUDG, ITRE, LIBE, INTA, REGI) |
AGRI komitetas
— |
Šiuo metu šios antraštes visomis kalbomis nera. How to avoid food wastage: strategies for a more efficient food chain in the EU (2011/2175(INI)) (nuomonė: ENVI, EMPL, IMCO) |
CONT komitetas
— |
Bendrijos finansinių interesų apsauga. Kova su sukčiavimu. 2010 m. metinis pranešimas (2011/2154(INI)) (nuomonė: REGI) |
CULT komitetas
— |
Šiuo metu šios antraštes visomis kalbomis nera. The contribution of the European institutions to the consolidation and progress of the Bologna process (2011/2180(INI)) (nuomonė: ITRE, IMCO) |
IMCO komitetas
— |
Vidaus rinkos rezultatų suvestinė (2011/2155(INI)) (nuomonė: ITRE) |
JURI komitetas
— |
Šiuo metu šios antraštes visomis kalbomis nera. A corporate governance framework for European companies (2011/2181(INI)) (nuomonė: FEMM, EMPL, ITRE, ECON, IMCO) |
REGI komitetas
— |
Šiuo metu šios antraštes visomis kalbomis nera. Evolution of EU Macro-Regional Strategies: Present Practice and Future Prospects, especially in the Mediterranean (2011/2179(INI)) (nuomonė: CULT) |
Sprendimas rengti pranešimus savo iniciatyva (Darbo tvarkos taisyklių 119 straipsnis)
ECON komitetas
— |
ECB 2010 m. metinė ataskaita (2011/2156(INI)) |
Susiję komitetai
ENVI komitetas
— |
Konkurencingos mažo anglies dioksido kiekio technologijų ekonomikos sukūrimo iki 2050m. planas (2011/2095(INI)) (nuomonė: AGRI, IMCO, TRAN, REGI) Susiję komitetai ENVI, ITRE (Pirmininkų sueigai priėmus sprendimą 2011 09 08) |
Perdavimas komitetams
INTA komitetas
— |
Rekomendacijos Tarybai, Komisijai ir EIVT dėl derybų dėl ES ir Gruzijos asociacijos susitarimo (2011/2133(INI))
|
— |
Rekomendacijos Tarybai, Komisijai ir EIVT dėl derybų dėl ES ir Ukrainos asociacijos susitarimo (2011/2132(INI))
|
AFET komitetas
— |
Prekyba siekiant pasikeitimų. ES prekybos ir investicijų strategija pietų Viduržemio jūros regione po arabų pavasario revoliucijų (2011/2113(INI))
|
— |
Žalioji knyga „Iššūkius paversti galimybėmis. Bendros strateginės ES mokslinių tyrimų ir inovacijų finansavimo programos kūrimas“ (2011/2107(INI))
|
AFCO komitetas
— |
Pasiūlymas dėl Europos Parlamento ir Tarybos reglamento, kuriuo iš dalies keičiamas Europos Sąjungos Teisingumo Teismo statutas (02074/2011 - C7-0090/2011 - 2011/0901(COD))
|
EMPL komitetas
— |
Jurisdikcija ir teismo sprendimų civilinėse ir komercinėse bylose pripažinimas ir vykdymas (Nauja redakcija) (COM(2010)0748 - C7-0433/2010 - 2010/0383(COD))
|
JURI komitetas
— |
Teisė turėti advokatą vykstant baudžiamajam procesui ir teisė susisiekti po sulaikymo (COM(2011)0326 - C7-0157/2011 - 2011/0154(COD))
|
Darbo tvarkos taisyklių keitimas (Darbo tvarkos taisyklių 212 straipsnis)
AFCO komitetas
— |
Šiuo metu šios antraštes visomis kalbomis nera. Amendment to Rules of Procedure regarding code of conduct for Members of the European Parliament in respect of financial interests and conflicts of interest (2011/2174(REG)) |
— |
Parlamento darbo tvarkos taisyklių 48 straipsnio („Pranešimai savo iniciatyva“) 2 dalies keitimas (2011/2168(REG)) |
16. Į registrą įrašyti rašytiniai pareiškimai (Darbo tvarkos taisyklių 123 straipsnis)
Parašų skaičius, surinktas už į registrą įrašytus rašytinius pareiškimus (Darbo tvarkos taisyklių 123 straipsnio 3 dalis):
Dokumento numeris |
Autorius |
Parašai |
0015/2011 |
Françoise Castex, Franziska Katharina Brantner, Vincent Peillon, Cristian Dan Preda, Ivo Vajgl |
389 |
0017/2011 |
Richard Seeber, Ole Christensen, Carl Haglund, Isabella Lövin, Anna Rosbach |
276 |
0018/2011 |
Martin Ehrenhauser |
39 |
0019/2011 |
Andreas Mölzer |
33 |
0020/2011 |
Peter Skinner |
107 |
0021/2011 |
Jelko Kacin, Edward McMillan-Scott, Anna Rosbach, György Schöpflin, Jutta Steinruck |
315 |
0023/2011 |
Niki Tzavela, Jorgo Chatzimarkakis, Edit Herczog, Georgios Koumoutsakos, Fiorello Provera |
156 |
0024/2011 |
Leonidas Donskis, Zigmantas Balčytis, Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Justas Vincas Paleckis |
64 |
0025/2011 |
Georgios Koumoutsakos, Hélène Flautre, Marian Harkin, Vittorio Prodi |
347 |
0026/2011 |
Daciana Octavia Sârbu, Elisabeth Jeggle, Raül Romeva i Rueda, Adina-Ioana Vălean, Janusz Wojciechowski |
223 |
0027/2011 |
Patrick Le Hyaric, Robert Atkins, Margrete Auken, Véronique De Keyser, Niccolò Rinaldi |
165 |
0028/2011 |
Paolo De Castro, Salvatore Caronna, Michel Dantin, Martin Häusling, Justas Vincas Paleckis |
108 |
0029/2011 |
Sarah Ludford, Simon Busuttil, Ana Gomes, Barbara Lochbihler |
125 |
0030/2011 |
Cătălin Sorin Ivan, Silvia Costa, Seán Kelly, Hannu Takkula, Claudiu Ciprian Tănăsescu |
39 |
0031/2011 |
Giovanni Collino |
15 |
0032/2011 |
Philippe Juvin, José Bové, Edite Estrela, Corinne Lepage, Anna Rosbach |
72 |
0033/2011 |
Britta Thomsen, Edit Bauer, Eva-Britt Svensson, Marc Tarabella, Marina Yannakoudakis |
47 |
0034/2011 |
Nuno Teixeira, Luís Paulo Alves, Elie Hoarau, Gabriel Mato Adrover, Maria do Céu Patrão Neves |
48 |
0035/2011 |
Marian-Jean Marinescu, Ádám Kósa, Eva Lichtenberger, Gesine Meissner, Gianni Pittella |
93 |
0036/2011 |
Valdemar Tomaševski |
18 |
0037/2011 |
Spyros Danellis, Maria Da Graça Carvalho, Kyriakos Mavronikolas, Alyn Smith, Giommaria Uggias |
68 |
0038/2011 |
Harlem Désir, Cornelis de Jong, Corinne Lepage, Ulrike Lunacek, Mariya Nedelcheva |
26 |
17. Veiksmai, kurių buvo imtasi įgyvendinant Parlamento rezoliucijas
Su Komisijos komunikatu dėl veiksmų, kurių buvo imtasi įgyvendinant Parlamento per kovo I ir II 2011 sesijas priimtas rezoliucijas, galima susipažinti tinklalapyje Séance en direct.
18. Gauti dokumentai
Gauti šie Tarybos ir Komisijos dokumentai:
— |
Pasiūlymas dėl Europos Parlamento ir Tarybos reglamento, kuriuo dėl galvijų elektroninio identifikavimo ir dėl savanoriško jautienos ženklinimo nuostatų panaikinimo iš dalies keičiamas Reglamentas (EB) Nr. 1760/2000 (COM(2011)0525 - C7-0227/2011 - 2011/0229(COD)) Pagal Darbo tvarkos taisyklių 124 straipsnio 1 dalį ir 125 straipsnio 1 dalį Parlamento pirmininkas dėl šio pasiūlymo konsultuosis su Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komitetu ir Regionų komitetu.
|
— |
Pasiūlymas dėl Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos, kuria dėl valstybių narių priežiūros sistemų kompiuterinių duomenų bazių iš dalies keičiama Tarybos direktyva 64/432/EEB (COM(2011)0524 - C7-0229/2011 - 2011/0228(COD)) Pagal Darbo tvarkos taisyklių 124 straipsnio 1 dalį Parlamento pirmininkas dėl šio pasiūlymo konsultuosis su Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komitetu.
|
— |
Pasiūlymas dėl Europos Parlamento ir Tarybos reglamento dėl aromatizuotų vyno produktų apibrėžimo, aprašymo, pateikimo, ženklinimo ir geografinių nuorodų apsaugos (COM(2011)0530 - C7-0234/2011 - 2011/0231(COD)) Pagal Darbo tvarkos taisyklių 124 straipsnio 1 dalį Parlamento pirmininkas dėl šio pasiūlymo konsultuosis su Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komitetu.
|
— |
Pasiūlymas dėl Europos Parlamento ir Tarybos sprendimo, kuriuo tarpvyriausybiniams valstybių narių energetikos susitarimams su trečiosiomis šalimis nustatomas keitimosi informacija mechanizmas (COM(2011)0540 - C7-0235/2011 - 2011/0238(COD)) Pagal Darbo tvarkos taisyklių 124 straipsnio 1 dalį ir 125 straipsnio 1 dalį Parlamento pirmininkas dėl šio pasiūlymo konsultuosis su Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komitetu ir Regionų komitetu.
|
— |
Pasiūlymas dėl Tarybos sprendimo dėl Europos Sąjungos ir Liberijos Respublikos savanoriškos partnerystės susitarimo dėl miškų teisės aktų vykdymo, miškų valdymo ir prekybos į Europos Sąjungą importuojamais medienos produktais sudarymo (11104/2011 - C7-0241/2011 - 2011/0160(NLE))
|
— |
Pasiūlymas dėl Tarybos sprendimo dėl Europos Sąjungos ir Indonezijos Respublikos Vyriausybės susitarimo dėl oro susisiekimo paslaugų tam tikrų aspektų sudarymo (13238/2011 - C7-0242/2011 - 2010/0132(NLE))
|
— |
2011 m. bendrojo biudžeto taisomojo biudžeto Nr. 4 projektas. 2011 m. rugsėjo 12 d. Tarybos pozicija (13990/2011 - C7-0243/2011 - 2011/2128(BUD))
|
— |
2011 m. bendrojo biudžeto taisomojo biudžeto Nr. 5 projektas. 2011 m. rugsėjo 12 d. Tarybos pozicija (13991/2011 - C7-0244/2011 - 2011/2131(BUD))
|
— |
Pasiūlymas perkelti DEC 33/2011 asignavimus. III skirsnis. Komisija (N7-0076/2011 - C7-0245/2011 - 2011/2183(GBD))
|
— |
Pasiūlymas dėl Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos, kuria iš dalies keičiama Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 2008/106/EB dėl minimalaus jūrininkų rengimo (COM(2011)0555 - C7-0246/2011 - 2011/0239(COD)) Pagal Darbo tvarkos taisyklių 124 straipsnio 1 dalį ir 125 straipsnio 1 dalį Parlamento pirmininkas dėl šio pasiūlymo konsultuosis su Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komitetu ir Regionų komitetu.
|
19. Posėdžio metu priimtų tekstų perdavimas
Pagal Darbo tvarkos taisyklių 179 straipsnio 2 dalį šios dienos posėdžio protokolas bus pateiktas Parlamentui tvirtinti kito posėdžio pradžioje.
Parlamentui sutinkant, priimti tekstai bus nedelsiant perduoti atitinkamoms institucijoms.
20. Kitų posėdžių tvarkaraštis
Kiti posėdžiai vyks nuo 2011 m. rugsėjo 26 d. iki 2011 m. rugsėjo 29 d..
21. Sesijos atidėjimas
Europos Parlamento sesija buvo atidėta.
Posėdis baigtas 16.40 val.
Klaus Welle
Generalinis sekretorius
Jerzy Buzek
Pirmininkas
2011 m. rugsėjo 15 d., ketvirtadienis
DALYVIŲ SĄRAŠAS
Pasirašė:
Abad, Áder, Agnew, Albertini, Albrecht, Alfano, Alfonsi, Allam, Alvaro, Alves, Andreasen, Andrés Barea, Andrikienė, Angelilli, Angourakis, Antonescu, Arias Echeverría, Arif, Arlacchi, Arsenis, Ashworth, Atkins, Attard-Montalto, Auconie, Audy, Auken, Ayala Sender, Aylward, van Baalen, Bach, Badia i Cutchet, Bagó, Baldassarre, Balz, Băsescu, Bastos, Batten, Bauer, Becali, Becker, Belder, Belet, Bélier, Benarab-Attou, Bendtsen, Bennahmias, Berès, Berlato, Berlinguer, Berman, Bielan, Bilbao Barandica, Bisky, Bizzotto, Blinkevičiūtė, Bodu, Böge, Bokros, Borghezio, Borsellino, Boștinaru, Boulland, Bové, Bowles, Bradbourn, Brantner, Brepoels, Březina, Brons, Brzobohatá, Bullmann, Bușoi, Busuttil, Bütikofer, Buzek, Cabrnoch, Cadec, Callanan, van de Camp, Campbell Bannerman, Cancian, Canfin, Capoulas Santos, Caronna, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Castex, Cavada, Cercas, Češková, Chatzimarkakis, Chichester, Childers, Chountis, Christensen, Claeys, Clark, Coelho, Cofferati, Comi, Corazza Bildt, Cortés Lastra, Cozzolino, Crețu, Crocetta, Cutaș, Cymański, van Dalen, Dăncilă, Danellis, Danjean, Dantin, Daul, Davies, De Angelis, De Backer, de Brún, De Castro, Dehaene, De Keyser, Delli, Delvaux, De Rossa, De Sarnez, Désir, Deß, Deutsch, Deva, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dodds, Domenici, Donskis, Dorfmann, Droutsas, Duff, Durant, Dušek, Ehler, Ehrenhauser, Eickhout, Ek, El Khadraoui, Elles, Enciu, Engel, Engström, Eppink, Ernst, Ertug, Essayah, Estaràs Ferragut, Estrela, Evans, Fajmon, Fajon, Falbr, Farage, Färm, Feio, Ferber, Fernandes, João Ferreira, Fidanza, Figueiredo, Fisas Ayxela, Fjellner, Flašíková Beňová, Flautre, Fleckenstein, Florenz, Fontana, Ford, Foster, Fox, Fraga Estévez, Gahler, Gál, Gallagher, Gallo, Gáll-Pelcz, García-Margallo y Marfil, García Pérez, Gardini, Garriga Polledo, Gauzès, Gebhardt, Geier, Gerbrandy, Geringer de Oedenberg, Giannakou, Giegold, Gierek, Girling, Glante, Godmanis, Goebbels, Goerens, Gollnisch, Gomes, Göncz, Goulard, de Grandes Pascual, Gräßle, Grech, Grelier, Grèze, Griesbeck, Griffin, Gróbarczyk, Groote, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Gyürk, Häfner, Haglund, Fiona Hall, Händel, Handzlik, Hannan, Harbour, Harkin, Hartong, Hassi, Haug, Häusling, Hedh, Helmer, Hénin, Herczog, Herranz García, Hibner, Higgins, Nadja Hirsch, Hoang Ngoc, Hoarau, Hohlmeier, Hökmark, Honeyball, Hortefeux, Howitt, Hudghton, Hughes, Hyusmenova, Iacolino, Ibrisagic, Ilchev, Imbrasas, in 't Veld, Iotova, Iovine, Irigoyen Pérez, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivan, Ivanova, Jaakonsaari, Jäätteenmäki, Jadot, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Joly, de Jong, Jordan Cizelj, Junqueras Vies, Juvin, Kacin, Kaczmarek, Kadenbach, Kalfin, Kalinowski, Kalniete, Kamall, Kammerevert, Karas, Karim, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kazak, Kelam, Keller, Kelly, Kiil-Nielsen, Kirilov, Kirkhope, Klaß, Kleva, Klinz, Klute, Koch, Koch-Mehrin, Kohlíček, Kolarska-Bobińska, Koppa, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozlík, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Krehl, Kreissl-Dörfler, Kuhn, Kukan, Lambert, Lamberts, Lambsdorff, Lange, de Lange, Langen, La Via, Le Brun, Lechner, Le Foll, Le Grip, Lehne, Leichtfried, Leinen, Lepage, Lichtenberger, Liese, Liotard, Lisek, Lochbihler, López Aguilar, López-Istúriz White, Lösing, Lövin, Ludford, Ludvigsson, Luhan, Łukacijewska, Lulling, Lunacek, Lynne, Lyon, McGuinness, McMillan-Scott, Macovei, Madlener, Manders, Mănescu, Maňka, Mann, Manner, Marcinkiewicz, Marinescu, David Martin, Hans-Peter Martin, Martínez Martínez, Maštálka, Mastella, Matera, Mathieu, Matias, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mavronikolas, Mayer, Mazzoni, Meissner, Mélenchon, Melo, Menéndez del Valle, Merkies, Mészáros, Mikolášik, Milana, Millán Mon, Mirsky, Mölzer, Moraes, Moreira, Morganti, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Mulder, Murphy, Muscardini, Nattrass, Nedelcheva, Neuser, Neveďalová, Newton Dunn, Neynsky, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Obermayr, Obiols, Ojuland, Olbrycht, Olejniczak, Őry, Ouzký, Oviir, Pack, Padar, Paksas, Paleckis, Paliadeli, Panayotov, Panzeri, Papadopoulou, Papanikolaou, Papastamkos, Pargneaux, Parvanova, Pașcu, Paška, Patrão Neves, Paulsen, Peillon, Perello Rodriguez, Peterle, Pieper, Piotrowski, Pirillo, Pirker, Plumb, Poc, Podimata, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Prendergast, Proust, Provera, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Ransdorf, Rapkay, Regner, Reimers, Remek, Repo, Reul, Riera Madurell, Ries, Rinaldi, Riquet, Rochefort, Rodust, Rohde, Roithová, Romero López, Romeva i Rueda, Ronzulli, Rosbach, Rossi, Roth-Behrendt, Rouček, Rübig, Rubiks, Rühle, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Sánchez Presedo, Sanchez-Schmid, Sârbu, Sargentini, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schaldemose, Schlyter, Olle Schmidt, Schnieber-Jastram, Scholz, Schöpflin, Schroedter, Werner Schulz, Schwab, Scicluna, Scottà, Scurria, Seeber, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Severin, Siekierski, Silvestris, Simon, Simpson, Sinclaire, Sippel, Siwiec, Skinner, Skrzydlewska, Smith, Smolková, Sógor, Sommer, Sonik, Sosa Wagner, Speroni, Staes, Stavrakakis, Steinruck, Stevenson, Stihler, Stolojan, Emil Stoyanov, Strejček, Striffler, Sturdy, Surján, Susta, Svensson, Swinburne, Swoboda, Szájer, Szymański, Tabajdi, Takkula, Tănăsescu, Tannock, Tarabella, Tarand, Tavares, Taylor, Teixeira, Terho, Thein, Theurer, Thomsen, Thun und Hohenstein, Thyssen, Țicău, Tirolien, Toia, Tomaševski, Toussas, Trautmann, Tremosa i Balcells, Triantaphyllides, Trüpel, Trzaskowski, Tsoukalas, Turmes, Uggias, Ulmer, Ulvskog, Ungureanu, Urutchev, Uspaskich, Vadim Tudor, Vaidere, Vălean, Van Brempt, Vanhecke, Vattimo, Vaughan, Vergiat, Vergnaud, Verheyen, Vidal-Quadras, Vigenin, de Villiers, Vlasák, Vlasto, Voss, Wallis, Watson, Henri Weber, Manfred Weber, Renate Weber, Weiler, Weisgerber, Werthmann, Westlund, Westphal, Wieland, Wikström, Willmott, Wils, Hermann Winkler, Iuliu Winkler, Włosowicz, Wortmann-Kool, Yáñez-Barnuevo García, Yannakoudakis, Záborská, Zahradil, Zala, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zanoni, Zasada, Zeller, Zemke, Zīle, Ziobro, Zver, Zwiefka
2011 m. rugsėjo 15 d., ketvirtadienis
1 PRIEDAS
Epilepsija (rašytinis pareiškimas)
Rašytinį pareiškimą dėl epilepsijos 0022/2011, pateiktą Parlamento narių Gay Mitchell, Nirj Deva, Marian Harkin, Peter Skinner ir Angelika Werthmann, (punktas 5 protokolo 15.9.2011) ir (P7_TA(2011)0395) pasirašė 459 Parlamento nariai:
Damien Abad, János Áder, Gabriele Albertini, Sonia Alfano, François Alfonsi, Josefa Andrés Barea, Laima Liucija Andrikienė, Roberta Angelilli, Charalampos Angourakis, Alfredo Antoniozzi, Kader Arif, Kriton Arsenis, Robert Atkins, John Attard-Montalto, Sophie Auconie, Jean-Pierre Audy, Margrete Auken, Liam Aylward, Pilar Ayuso, Georges Bach, Zoltán Bagó, Zigmantas Balčytis, Paolo Bartolozzi, Regina Bastos, Edit Bauer, Catherine Bearder, Ivo Belet, Bendt Bendtsen, Jean-Luc Bennahmias, Sergio Berlato, Luigi Berlinguer, Thijs Berman, Adam Bielan, Slavi Binev, Mara Bizzotto, Vilija Blinkevičiūtė, Vito Bonsignore, Mario Borghezio, Rita Borsellino, Piotr Borys, Victor Boștinaru, Philippe Boulland, Sharon Bowles, Frieda Brepoels, Elmar Brok, Zuzana Brzobohatá, John Bufton, Udo Bullmann, Cristian Silviu Bușoi, Simon Busuttil, Alain Cadec, Wim van de Camp, Antonio Cancian, Luis Manuel Capoulas Santos, Salvatore Caronna, Maria Da Graça Carvalho, David Casa, Michael Cashman, Carlo Casini, Jean-Marie Cavada, Alejandro Cercas, Jorgo Chatzimarkakis, Nessa Childers, Nikolaos Chountis, Ole Christensen, Philip Claeys, Carlos Coelho, Sergio Gaetano Cofferati, Lara Comi, António Fernando Correia De Campos, Ricardo Cortés Lastra, Silvia Costa, Andrea Cozzolino, Jürgen Creutzmann, Rosario Crocetta, George Sabin Cutaș, Peter van Dalen, Vasilica Viorica Dăncilă, Spyros Danellis, Michel Dantin, Joseph Daul, Mário David, Chris Davies, Francesco De Angelis, Bairbre de Brún, Paolo De Castro, Jean-Luc Dehaene, Véronique De Keyser, Anne Delvaux, Luigi Ciriaco De Mita, Proinsias De Rossa, Marielle De Sarnez, Albert Deß, Nirj Deva, Christine De Veyrac, Agustín Díaz de Mera García Consuegra, Diane Dodds, Leonardo Domenici, Leonidas Donskis, Martin Ehrenhauser, Lena Ek, James Elles, Ioan Enciu, Frank Engel, Ismail Ertug, Sari Essayah, Rosa Estaràs Ferragut, Edite Estrela, Jill Evans, Tanja Fajon, Richard Falbr, Diogo Feio, José Manuel Fernandes, Elisa Ferreira, João Ferreira, Carlo Fidanza, Ilda Figueiredo, Santiago Fisas Ayxela, Monika Flašíková Beňová, Karl-Heinz Florenz, Vicky Ford, Gaston Franco, Michael Gahler, Kinga Gál, Pat the Cope Gallagher, Marielle Gallo, Ildikó Gáll-Pelcz, José Manuel García-Margallo y Marfil, Eider Gardiazábal Rubial, Elisabetta Gardini, Giuseppe Gargani, Salvador Garriga Polledo, Jean-Paul Gauzès, Gerben-Jan Gerbrandy, Lidia Joanna Geringer de Oedenberg, Marietta Giannakou, Adam Gierek, Ana Gomes, Kinga Göncz, Sylvie Goulard, Luis de Grandes Pascual, Louis Grech, Nathalie Griesbeck, Nick Griffin, Mathieu Grosch, Françoise Grossetête, Sylvie Guillaume, Zita Gurmai, Sergio Gutiérrez Prieto, András Gyürk, Carl Haglund, Fiona Hall, Małgorzata Handzlik, Ágnes Hankiss, Malcolm Harbour, Marian Harkin, Satu Hassi, Edit Herczog, Esther Herranz García, Jolanta Emilia Hibner, Jim Higgins, Nadja Hirsch, Elie Hoarau, Mary Honeyball, Richard Howitt, Ian Hudghton, Filiz Hakaeva Hyusmenova, Salvatore Iacolino, Stanimir Ilchev, Juozas Imbrasas, Iliana Malinova Iotova, Vincenzo Iovine, María Irigoyen Pérez, Ville Itälä, Carlos José Iturgaiz Angulo, Cătălin Sorin Ivan, Iliana Ivanova, Liisa Jaakonsaari, Anneli Jäätteenmäki, Peter Jahr, Lívia Járóka, Danuta Jazłowiecka, Sidonia Elżbieta Jędrzejewska, Teresa Jiménez-Becerril Barrio, Romana Jordan Cizelj, Dan Jørgensen, Philippe Juvin, Jelko Kacin, Filip Kaczmarek, Karin Kadenbach, Jarosław Kalinowski, Sajjad Karim, Ioannis Kasoulides, Martin Kastler, Tunne Kelam, Seán Kelly, Evgeni Kirilov, Timothy Kirkhope, Mojca Kleva, Jürgen Klute, Dieter-Lebrecht Koch, Silvana Koch-Mehrin, Jaromír Kohlíček, Eija-Riitta Korhola, Ádám Kósa, Georgios Koumoutsakos, Béla Kovács, Andrey Kovatchev, Paweł Robert Kowal, Sergej Kozlík, Jan Kozłowski, Rodi Kratsa-Tsagaropoulou, Wolfgang Kreissl-Dörfler, Eduard Kukan, Jean Lambert, Alexander Graf Lambsdorff, Vytautas Landsbergis, Esther de Lange, Giovanni La Via, Agnès Le Brun, Stéphane Le Foll, Constance Le Grip, Jörg Leichtfried, Jo Leinen, Bogusław Liberadzki, Eva Lichtenberger, Peter Liese, Kartika Tamara Liotard, Krzysztof Lisek, Morten Løkkegaard, Antonio López-Istúriz White, Sabine Lösing, Sarah Ludford, Elżbieta Katarzyna Łukacijewska, Ulrike Lunacek, Elizabeth Lynne, George Lyon, Linda McAvan, Arlene McCarthy, Mairead McGuinness, Edward McMillan-Scott, Ramona Nicole Mănescu, Vladimír Maňka, Riikka Manner, Bogdan Kazimierz Marcinkiewicz, David Martin, Miguel Angel Martínez Martínez, Antonio Masip Hidalgo, Clemente Mastella, Barbara Matera, Véronique Mathieu, Marisa Matias, Iosif Matula, Mario Mauro, Kyriakos Mavronikolas, Hans-Peter Mayer, Erminia Mazzoni, Gesine Meissner, Nuno Melo, Íñigo Méndez de Vigo, Emilio Menéndez del Valle, Alajos Mészáros, Willy Meyer, Louis Michel, Marek Henryk Migalski, Miroslav Mikolášik, Guido Milana, Francisco José Millán Mon, Gay Mitchell, Andreas Mölzer, Claude Moraes, Claudio Morganti, Elisabeth Morin-Chartier, Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Krisztina Morvai, Tiziano Motti, Jan Mulder, María Muñiz De Urquiza, Paul Murphy, Cristiana Muscardini, Mike Nattrass, Mariya Nedelcheva, Katarína Neveďalová, Bill Newton Dunn, Nadezhda Neynsky, James Nicholson, Angelika Niebler, Lambert van Nistelrooij, Franz Obermayr, Kristiina Ojuland, Jan Olbrycht, Wojciech Michał Olejniczak, Ria Oomen-Ruijten, Csaba Őry, Miroslav Ouzký, Siiri Oviir, Ivari Padar, Rolandas Paksas, Justas Vincas Paleckis, Alfredo Pallone, Pier Antonio Panzeri, Antigoni Papadopoulou, Georgios Papanikolaou, Georgios Papastamkos, Antonyia Parvanova, Ioan Mircea Pașcu, Jaroslav Paška, Maria do Céu Patrão Neves, Aldo Patriciello, Vincent Peillon, Andres Perello Rodriguez, Alojz Peterle, Sirpa Pietikäinen, Mario Pirillo, Gianni Pittella, Pavel Poc, Maurice Ponga, Miguel Portas, Bernd Posselt, Hans-Gert Pöttering, Konstantinos Poupakis, Cristian Dan Preda, Phil Prendergast, Vittorio Prodi, Franck Proust, Fiorello Provera, Sylvana Rapti, Evelyn Regner, Vladimír Remek, Mitro Repo, Herbert Reul, Frédérique Ries, Niccolò Rinaldi, Dominique Riquet, Crescenzio Rivellini, Robert Rochefort, Jens Rohde, Zuzana Roithová, Carmen Romero López, Raül Romeva i Rueda, Licia Ronzulli, Anna Rosbach, Oreste Rossi, Dagmar Roth-Behrendt, Libor Rouček, Alfreds Rubiks, Heide Rühle, Tokia Saïfi, José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra, Nikolaos Salavrakos, Matteo Salvini, Antolín Sánchez Presedo, Daciana Octavia Sârbu, Amalia Sartori, Jacek Saryusz-Wolski, David-Maria Sassoli, Algirdas Saudargas, Vilja Savisaar-Toomast, Christel Schaldemose, Carl Schlyter, Olle Schmidt, Birgit Schnieber-Jastram, Helmut Scholz, György Schöpflin, Edward Scicluna, Giancarlo Scottà, Olga Sehnalová, Debora Serracchiani, Czesław Adam Siekierski, Peter Simon, Brian Simpson, Nicole Sinclaire, Marek Siwiec, Peter Skinner, Theodoros Skylakakis, Alyn Smith, Monika Smolková, Csaba Sógor, Renate Sommer, Søren Bo Søndergaard, Bogusław Sonik, Francisco Sosa Wagner, Bart Staes, Peter Šťastný, Georgios Stavrakakis, Dirk Sterckx, Struan Stevenson, Catherine Stihler, Emil Stoyanov, Michèle Striffler, Robert Sturdy, László Surján, Gianluca Susta, Alf Svensson, Hannes Swoboda, Csaba Sándor Tabajdi, Hannu Takkula, Claudiu Ciprian Tănăsescu, Charles Tannock, Marc Tarabella, Indrek Tarand, Salvatore Tatarella, Keith Taylor, Nuno Teixeira, Sampo Terho, Alexandra Thein, Eleni Theocharous, Britta Thomsen, Róża Gräfin von Thun und Hohenstein, Marianne Thyssen, Silvia-Adriana Țicău, Patrizia Toia, László Tőkés, Valdemar Tomaševski, Georgios Toussas, Catherine Trautmann, Kyriacos Triantaphyllides, Rafał Trzaskowski, Emilie Turunen, Niki Tzavela, Giommaria Uggias, Thomas Ulmer, Vladimir Urutchev, Viktor Uspaskich, Corneliu Vadim Tudor, Ivo Vajgl, Adina-Ioana Vălean, Geoffrey Van Orden, Gianni Vattimo, Derek Vaughan, Sabine Verheyen, Alejo Vidal-Quadras, Kristian Vigenin, Dominique Vlasto, Axel Voss, Graham Watson, Henri Weber, Manfred Weber, Renate Weber, Anja Weisgerber, Angelika Werthmann, Cecilia Wikström, Glenis Willmott, Sabine Wils, Iuliu Winkler, Corien Wortmann-Kool, Luis Yáñez-Barnuevo García, Marina Yannakoudakis, Anna Záborská, Boris Zala, Iva Zanicchi, Andrea Zanoni, Artur Zasada, Tatjana Ždanoka, Joachim Zeller, Janusz Władysław Zemke, Gabriele Zimmer, Milan Zver, Tadeusz Zwiefka
2011 m. rugsėjo 15 d., ketvirtadienis
I PRIEDAS
BALSAVIMO REZULTATAI
Santrumpos ir simboliai
+ |
priimta |
- |
atmesta |
↓ |
atkrito |
A |
atšaukta |
VB (…, …, …) |
vardinis balsavimas (už, prieš, susilaikė) |
EB (…, …, …) |
elektroninis balsavimas (už, prieš, susilaikė) |
dal. |
balsavimas dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių |
atsk. |
atskiras balsavimas |
pak. |
pakeitimas |
KP |
kompromisinis pakeitimas |
AD |
atitinkama dalis |
NP |
naikinantis pakeitimas |
= |
tapatūs pakeitimai |
§ |
dalis |
str. |
straipsnis |
konst. |
konstatuojamoji dalis |
PR |
pasiūlymas dėl rezoliucijos |
BPR |
bendras pasiūlymas dėl rezoliucijos |
SB |
slaptas balsavimas |
1. Derybos dėl ES ir Moldovos asociacijos susitarimo
Pranešimas: Graham Watson (A7-0289/2011)
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Po 1 dalies r punkto |
1 |
Verts/ALE |
|
+ |
|
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
|
+ |
|
2. Padėtis Libijoje
Pasiūlymai dėl rezoliucijų: B7-0513/2011, B7-0514/2011, B7-0515/2011, B7-0516/2011, B7-0517/2011, B7-0518/2011
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Bendras pasiūlymas dėl rezoliucijos RC-B7-0513/2011 (PPE, S&D, ALDE, Verts/ALE, ECR) |
|||||
4 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
Po 9 dalies |
1 |
Verts/ALE |
EB |
+ |
326, 203, 13 |
Po 15 dalies |
2 |
S&D |
|
+ |
|
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
|
+ |
|
||
Frakcijų pasiūlymai dėl rezoliucijų |
|||||
B7-0513/2011 |
|
S&D |
|
↓ |
|
B7-0514/2011 |
|
GUE/NGL |
|
↓ |
|
B7-0515/2011 |
|
PPE |
|
↓ |
|
B7-0516/2011 |
|
ECR |
|
↓ |
|
B7-0517/2011 |
|
Verts/ALE |
|
↓ |
|
B7-0518/2011 |
|
ALDE |
|
↓ |
|
Prašymai balsuoti dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių
ECR:
4 dalis
1-oji dalis |
: |
„pabrėžia, kad … tarptautinio stebėjimo galimybę“. |
2-oji dalis |
: |
„ir mirties bausmės netaikymą“. |
3. Padėtis Sirijoje
Pasiūlymai dėl rezoliucijų: B7-0482/2011, B7-0483/2011, B7-0484/2011, B7-0485/2011, B7-0486/2011, B7-0487/2011
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Bendras pasiūlymas dėl rezoliucijos RC-B7-0482/2011 (PPE, S&D, ALDE, Verts/ALE, ECR) |
|||||
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
|
+ |
|
||
Frakcijų pasiūlymai dėl rezoliucijų |
|||||
B7-0482/2011 |
|
S&D |
|
↓ |
|
B7-0483/2011 |
|
ECR |
|
↓ |
|
B7-0484/2011 |
|
GUE/NGL |
|
↓ |
|
B7-0485/2011 |
|
Verts/ALE |
|
↓ |
|
B7-0486/2011 |
|
PPE |
|
↓ |
|
B7-0487/2011 |
|
ALDE |
|
↓ |
|
4. Spragos tarp kovos su korupcija įstatymų ir to, kas yra tikrovėje, užpildymas
Pasiūlymas dėl rezoliucijos: B7-0481/2011
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Pasiūlymas dėl rezoliucijos B7-0481/2011 (PPE, S&D, ALDE, Verts/ALE, GUE/NGL, ECR) |
|||||
Po 16 dalies |
4 |
GUE/NGL |
|
+ |
|
19 dalis |
3 |
GUE/NGL |
|
+ |
|
F konstatuojamoji dalis |
1 |
GUE/NGL |
|
+ |
|
G konstatuojamoji dalis |
2 |
GUE/NGL |
|
+ |
|
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
VB |
+ |
553, 3, 11 |
Prašymai balsuoti vardiniu būdu
PPE: galutinis balsavimas.
Įvairūs:
Pino Arlacchi taip pat pasirašė frakcijų PPE, S&D, ALDE, Verts/ALE, GUE/NGL ir ECR pasiūlymą dėl rezoliucijos B7-0481/2011.
5. Badas Rytų Afrikoje
Pasiūlymai dėl rezoliucijų: B7-0490/2011, B7-0491/2011, B7-0492/2011, B7-0493/2011, B7-0494/2011, B7-0495/2011
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Bendras pasiūlymas dėl rezoliucijos RC-B7-0490/2011 (PPE, S&D, ALDE, Verts/ALE, ECR, GUE/NGL) |
|||||
7 dalis |
§ |
originalus tekstas |
VB |
+ |
545, 19, 14 |
8 dalis |
§ |
originalus tekstas |
VB |
+ |
529, 29, 7 |
16 dalis |
2rev |
S&D |
VB |
- |
190, 377, 15 |
Po 23 dalies |
1 |
ECR |
|
- |
|
N konstatuojamoji dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2/EB |
+ |
328, 246, 9 |
|||
P konstatuojamoji dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2/VB |
- |
272, 298, 18 |
|||
Q konstatuojamoji dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk. |
- |
|
R konstatuojamoji dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk./EB |
+ |
301, 275, 14 |
Po R konstatuojamosios dalies |
3rev |
S&D |
VB |
- |
202, 373, 14 |
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
|
+ |
|
||
Frakcijų pasiūlymai dėl rezoliucijų |
|||||
B7-0490/2011 |
|
ECR |
|
↓ |
|
B7-0491/2011 |
|
S&D |
|
↓ |
|
B7-0492/2011 |
|
Verts/ALE |
|
↓ |
|
B7-0493/2011 |
|
PPE |
|
↓ |
|
B7-0494/2011 |
|
ALDE |
|
↓ |
|
B7-0495/2011 |
|
GUE/NGL |
|
↓ |
|
Prašymai balsuoti vardiniu būdu
S&D: 2 ir 3 pakeitimai, P konstatuojamosios dalies antra dalis.
GUE/NGL: 7 ir 8 dalys.
Prašymai balsuoti atskirai
PPE: Q ir R konstatuojamosios dalys.
Prašymai balsuoti dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių
PPE:
N konstatuojamoji dalis
1-oji dalis |
: |
visas tekstas, išskyrus žodžius „dažniausi pirkėjai – užsienio investuotojai“. |
2-oji dalis |
: |
šie žodžiai. |
P konstatuojamoji dalis
1-oji dalis |
: |
„kadangi … gresia pavojus“. |
2-oji dalis |
: |
„ir jos kartu … Afrikos Kyšulyje“. |
6. ES pozicija ir įsipareigojimai prieš Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos aukšto lygio susitikimą dėl neužkrečiamųjų ligų prevencijos ir kontrolės
Pasiūlymai dėl rezoliucijų: B7-0488/2011, B7-0489/2011
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Bendras pasiūlymas dėl rezoliucijos RC-B7-0488/2011/rev (PPE, S&D, ALDE, Verts/ALE, ECR, GUE/NGL) |
|||||
3 dalies antra įtrauka |
5 |
Verts/ALE |
|
+ |
|
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
|
1 |
↓ |
|
|||
2 |
↓ |
|
|||
7 dalis |
8 |
PPE |
|
+ |
|
14 dalis |
1 |
S&D |
|
- |
|
17 dalis |
6 |
Verts/ALE |
EB |
+ |
307, 263, 3 |
22 dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk. |
+ |
|
I konstatuojamoji dalis |
4 |
Verts/ALE |
|
+ |
|
Po J konstatuojamosios dalies |
7 |
PPE |
EB |
+ |
290, 276, 5 |
Po K konstatuojamosios dalies |
2 |
ALDE |
|
+ |
|
Po R konstatuojamosios dalies |
3 |
PPE |
EB |
+ |
287, 274, 7 |
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
|
+ |
|
||
Frakcijų pasiūlymai dėl rezoliucijų |
|||||
B7-0488/2011 |
|
ALDE, S&D, Verts/ALE, ECR, GUE/NGL |
|
↓ |
|
B7-0489/2011 |
|
PPE |
|
↓ |
|
Prašymai balsuoti atskirai
PPE: 22 dalis:
Prašymai balsuoti dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių
PPE:
3 dalies antra įtrauka
1-oji dalis |
: |
visas tekstas išskyrus žodžius „įskaitant druskos, cukraus, sočiųjų riebalų ir riebalų rūgščių transizomerų vartojimo mažinimą visuomenėje“. |
2-oji dalis |
: |
šie žodžiai. |
Įvairūs:
João Ferreira taip pat pasirašė frakcijų ALDE, S&D, Verts/ALE, ECR ir GUE/NGL pasiūlymą dėl rezoliucijos B7-0488/2011.
Pino Arlacchi (ALDE) taip pat pasirašė bendrą pasiūlymą dėl rezoliucijos RC-B7-0488/2011/rév.
7. ES politinis požiūris dėl Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos (angl. ITU) 2012 m. pasaulinės radijo ryšio konferencijos (angl. WRC-12)
Pasiūlymas dėl rezoliucijos: B7-0480/2011
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Pasiūlymas dėl rezoliucijos B7-0480/2011 (ITRE komitetas) |
|||
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
|
+ |
|
8. Baltarusija: žmogaus teisių gynėjo Alesio Bialiackio sulaikymas
Pasiūlymai dėl rezoliucijų: B7-0496/2011, B7-0497/2011, B7-0498/2011, B7-0499/2011, B7-0500/2011
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Bendras pasiūlymas dėl rezoliucijos RC-B7-0496/2011 (PPE, S&D, ALDE, Verts/ALE, ECR, GUE/NGL) |
|||||
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
|
+ |
|
||
Frakcijų pasiūlymai dėl rezoliucijų |
|||||
B7-0496/2011 |
|
Verts/ALE |
|
↓ |
|
B7-0497/2011 |
|
ECR |
|
↓ |
|
B7-0498/2011 |
|
S&D |
|
↓ |
|
B7-0499/2011 |
|
ALDE |
|
↓ |
|
B7-0500/2011 |
|
PPE |
|
↓ |
|
Įvairūs:
Gerben-Jan Gerbrandy (ALDE) taip pat pasirašė bendrą pasiūlymą dėl rezoliucijos RC-B7-0496/2011.
9. Sudanas: padėtis pietų Kordofane ir Mėlynojo Nilo valstijoje
Pasiūlymai dėl rezoliucijų: B7-0501/2011, B7-0502/2011, B7-0503/2011, B7-0504/2011, B7-0506/2011, B7-0508/2011
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Bendras pasiūlymas dėl rezoliucijos RC-B7-0501/2011 (PPE, S&D, ALDE, Verts/ALE, ECR, GUE/NGL) |
|||||
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
|
+ |
|
||
Frakcijų pasiūlymai dėl rezoliucijų |
|||||
B7-0501/2011 |
|
ECR |
|
↓ |
|
B7-0502/2011 |
|
Verts/ALE |
|
↓ |
|
B7-0503/2011 |
|
GUE/NGL |
|
↓ |
|
B7-0504/2011 |
|
S&D |
|
↓ |
|
B7-0506/2011 |
|
ALDE |
|
↓ |
|
B7-0508/2011 |
|
PPE |
|
↓ |
|
10. Eritrėja: Dawito Isaako atvejis
Pasiūlymai dėl rezoliucijų: B7-0505/2011, B7-0507/2011, B7-0509/2011, B7-0510/2011, B7-0511/2011, B7-0512/2011
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Bendras pasiūlymas dėl rezoliucijos RC-B7-0505/2011 (PPE, S&D, ALDE, Verts/ALE, ECR, GUE/NGL) |
|||||
7 dalis |
1 |
ECR |
|
- |
|
8 dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk. |
- |
|
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
VB |
+ |
53, 0, 0 |
||
Frakcijų pasiūlymai dėl rezoliucijų |
|||||
B7-0505/2011 |
|
Verts/ALE |
|
↓ |
|
B7-0507/2011 |
|
ECR |
|
↓ |
|
B7-0509/2011 |
|
GUE/NGL |
|
↓ |
|
B7-0510/2011 |
|
S&D |
|
↓ |
|
B7-0511/2011 |
|
ALDE |
|
↓ |
|
B7-0512/2011 |
|
PPE |
|
↓ |
|
Prašymai balsuoti vardiniu būdu
PPE: galutinis balsavimas.
Prašymai balsuoti atskirai
PPE: 8 dalis.
2011 m. rugsėjo 15 d., ketvirtadienis
II PRIEDAS
VARDINIO BALSAVIMO REZULTATAI
1. B7-0481/2011. Rezoliucija
Už: 553
ALDE: Alvaro, Aylward, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Bușoi, Chatzimarkakis, Davies, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Klinz, Kozlík, Lambsdorff, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Manner, McMillan-Scott, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rochefort, Rohde, Schaake, Schmidt, Takkula, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni, in 't Veld
ECR: Ashworth, Bielan, Bokros, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Cymański, Deva, Eppink, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Karim, Kirkhope, Piotrowski, Rosbach, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Tannock, Tomaševski, Vlasák, Włosowicz, Yannakoudakis, Zahradil, Zīle, van Dalen
EFD: Belder, Bizzotto, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Morganti, Paksas, Paška, Provera, Rossi, Scottà, Speroni
GUE/NGL: Bisky, Chountis, Ferreira João, Figueiredo, Hoarau, Händel, Hénin, Klute, Kohlíček, Liotard, Lösing, Matias, Murphy, Mélenchon, Portas, Remek, Scholz, Triantaphyllides, Vergiat, Wils, de Brún, de Jong
NI: Becali, Dodds, Ehrenhauser, Gollnisch, Hartong, Madlener, Mölzer, Obermayr, Severin, Sosa Wagner, Vadim Tudor, Werthmann
PPE: Abad, Albertini, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antonescu, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Bach, Bagó, Baldassarre, Balz, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Boulland, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Daul, De Veyrac, Delvaux, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Garriga Polledo, Gauzès, Grosch, Grossetête, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Lisek, Luhan, Lulling, López-Istúriz White, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mazzoni, McGuinness, Melo, Mikolášik, Millán Mon, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saudargas, Saïfi, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Svensson, Szájer, Sógor, Teixeira, Thun und Hohenstein, Thyssen, Tsoukalas, Ulmer, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, van Nistelrooij, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry
S&D: Alves, Andrés Barea, Arif, Arlacchi, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Danellis, De Castro, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Désir, Dăncilă, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Goebbels, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Kleva, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Ludvigsson, López Aguilar, Martin David, Martínez Martínez, Mavronikolas, Maňka, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Mirsky, Moreira, Neuser, Obiols, Olejniczak, Padar, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pirillo, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Rodust, Romero López, Rouček, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Thomsen, Tirolien, Toia, Trautmann, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Benarab-Attou, Bové, Brantner, Brepoels, Bélier, Canfin, Cohn-Bendit, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Hudghton, Häfner, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Smith, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Trüpel, Turmes
Prieš: 3
EFD: de Villiers
NI: Nattrass, Sinclaire
Susilaikė: 11
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Clark, Farage, Terho
GUE/NGL: Angourakis, Toussas
NI: Brons, Griffin, Vanhecke
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Norbert Glante, Salvatore Iacolino, Ulrike Lunacek, Jacek Saryusz-Wolski
2. RC-B7-0490/2011. 7 dalis
Už: 545
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Bușoi, Chatzimarkakis, Davies, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Klinz, Kozlík, Lambsdorff, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Manner, McMillan-Scott, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Schaake, Schmidt, Takkula, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni, in 't Veld
ECR: Ashworth, Bielan, Bokros, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Cymański, Deva, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Karim, Kirkhope, Piotrowski, Rosbach, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Vlasák, Włosowicz, Yannakoudakis, Zahradil, Zīle, van Dalen
EFD: Belder, Bizzotto, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Morganti, Paksas, Paška, Provera, Rossi, Scottà, Speroni, Terho
GUE/NGL: de Jong
NI: Becali, Brons, Dodds, Ehrenhauser, Griffin, Hartong, Madlener, Mölzer, Obermayr, Severin, Sosa Wagner, Vadim Tudor, Werthmann
PPE: Abad, Albertini, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antonescu, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Bach, Bagó, Baldassarre, Balz, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Boulland, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Daul, De Veyrac, Delvaux, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Garriga Polledo, Gauzès, Giannakou, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Luhan, Lulling, López-Istúriz White, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mazzoni, McGuinness, Melo, Mikolášik, Millán Mon, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saudargas, Saïfi, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Svensson, Szájer, Sógor, Teixeira, Thun und Hohenstein, Thyssen, Tsoukalas, Ulmer, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, van Nistelrooij, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry
S&D: Alves, Andrés Barea, Arif, Arlacchi, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Cozzolino, Crețu, Crocetta, Cutaș, Danellis, De Castro, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Désir, Dăncilă, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Goebbels, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Kleva, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Ludvigsson, López Aguilar, Martin David, Martínez Martínez, Mavronikolas, Maňka, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Mirsky, Moreira, Neuser, Obiols, Olejniczak, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pirillo, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Rodust, Romero López, Rouček, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Tirolien, Toia, Trautmann, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Weber Henri, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Benarab-Attou, Bové, Brepoels, Bélier, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Hudghton, Häfner, Häusling, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Smith, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Trüpel, Turmes
Prieš: 19
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Händel, Hénin, Klute, Kohlíček, Lösing, Matias, Murphy, Portas, Remek, Scholz, Toussas, Triantaphyllides, Wils
Susilaikė: 14
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Clark, Farage, de Villiers
GUE/NGL: Hoarau, Liotard, Vergiat, de Brún
NI: Claeys, Gollnisch, Nattrass, Sinclaire
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Norbert Glante, Jacek Saryusz-Wolski
3. RC-B7-0490/2011. 8 dalis
Už: 529
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Bușoi, Chatzimarkakis, Davies, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Iovine, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Klinz, Kozlík, Lambsdorff, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Manner, McMillan-Scott, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rohde, Schaake, Schmidt, Takkula, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni, in 't Veld
ECR: Ashworth, Bielan, Bokros, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Cymański, Deva, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Karim, Kirkhope, Rosbach, Sturdy, Tomaševski, Vlasák, Włosowicz, Yannakoudakis, Zahradil, Ziobro, Zīle, van Dalen
EFD: Belder, Bizzotto, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Morganti, Paksas, Paška, Provera, Rossi, Scottà, Speroni, Terho
NI: Becali, Claeys, Dodds, Ehrenhauser, Sosa Wagner, Vadim Tudor, Vanhecke, Werthmann
PPE: Abad, Albertini, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antonescu, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Bach, Bagó, Baldassarre, Balz, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Boulland, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Daul, De Veyrac, Delvaux, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Garriga Polledo, Gauzès, Giannakou, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Lulling, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mazzoni, Melo, Mikolášik, Millán Mon, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Olbrycht, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saudargas, Saïfi, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Svensson, Szájer, Sógor, Teixeira, Thun und Hohenstein, Thyssen, Tsoukalas, Ulmer, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, van Nistelrooij, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry
S&D: Alves, Andrés Barea, Arif, Arlacchi, Attard-Montalto, Ayala Sender, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Cozzolino, Crețu, Crocetta, Cutaș, Danellis, De Castro, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Désir, Dăncilă, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Goebbels, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Kleva, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Ludvigsson, López Aguilar, Martin David, Martínez Martínez, Mavronikolas, Maňka, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Mirsky, Moreira, Neuser, Olejniczak, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pirillo, Poc, Podimata, Prendergast, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Rodust, Romero López, Rouček, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Tirolien, Toia, Trautmann, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Weber Henri, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Benarab-Attou, Bové, Brantner, Brepoels, Bélier, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Hudghton, Häfner, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Smith, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Trüpel, Turmes
Prieš: 29
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Clark, Farage, de Villiers
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Händel, Klute, Kohlíček, Liotard, Lösing, Matias, Murphy, Portas, Remek, Scholz, Toussas, Triantaphyllides, Wils
NI: Brons, Griffin, Nattrass, Sinclaire
Susilaikė: 7
GUE/NGL: Hoarau, Hénin, Vergiat, de Brún, de Jong
NI: Hartong, Madlener
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Norbert Glante, Jacek Saryusz-Wolski
4. RC-B7-0490/2011. 2/rev pakeitimas
Už: 190
ALDE: Alfano, Aylward, Bennahmias, Lepage
EFD: Bizzotto, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Morganti, Paksas, Paška, Provera, Rossi, Scottà, Speroni, Terho
GUE/NGL: de Jong
NI: Dodds, Gollnisch, Mölzer, Obermayr, Severin, Sosa Wagner, Vadim Tudor, Werthmann
PPE: Bach, Dorfmann, Ferber, Iacolino, Jeggle, Kalniete, Klaß, Koch, Thun und Hohenstein, Zwiefka
S&D: Alves, Andrés Barea, Arif, Arlacchi, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Borsellino, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Cozzolino, Crețu, Crocetta, Cutaș, Danellis, De Castro, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Désir, Dăncilă, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Goebbels, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Kleva, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Ludvigsson, López Aguilar, Martin David, Martínez Martínez, Mavronikolas, Maňka, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Mirsky, Moreira, Neuser, Obiols, Olejniczak, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pirillo, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Rodust, Romero López, Rouček, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Tirolien, Toia, Trautmann, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Weber Henri, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Prieš: 377
ALDE: Alvaro, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Davies, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Klinz, Kozlík, Lambsdorff, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Manner, McMillan-Scott, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Schaake, Schmidt, Takkula, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni, in 't Veld
ECR: Ashworth, Bielan, Bokros, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Cymański, Deva, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Karim, Kirkhope, Piotrowski, Rosbach, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Vlasák, Włosowicz, Yannakoudakis, Zahradil, Ziobro, Zīle, van Dalen
EFD: de Villiers
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hoarau, Hénin, Klute, Kohlíček, Liotard, Lösing, Matias, Murphy, Portas, Remek, Toussas, Triantaphyllides, Vergiat, Wils, de Brún
NI: Becali, Ehrenhauser, Hartong, Madlener, Nattrass, Sinclaire
PPE: Abad, Albertini, Allam, Andrikienė, Antonescu, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Bagó, Baldassarre, Balz, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Boulland, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Daul, De Veyrac, Deutsch, Deß, Díaz de Mera García Consuegra, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Garriga Polledo, Gauzès, Giannakou, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly, Kolarska-Bobińska, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Luhan, Lulling, López-Istúriz White, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, McGuinness, Melo, Mikolášik, Millán Mon, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saudargas, Saïfi, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Svensson, Szájer, Sógor, Teixeira, Thyssen, Tsoukalas, Ulmer, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zver, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, van Nistelrooij, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Benarab-Attou, Bové, Brantner, Brepoels, Bélier, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Hudghton, Häfner, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Smith, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Trüpel, Turmes
Susilaikė: 15
ALDE: Bușoi, Uspaskich
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Belder, Clark, Farage
GUE/NGL: Händel, Scholz
NI: Brons, Claeys, Griffin, Vanhecke
PPE: Angelilli
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Norbert Glante, Peter van Dalen
Prieš : Jacek Saryusz-Wolski
5. RC-B7-0490/2011. P/2 konstatuojamoji dalis
Už: 272
ALDE: Alfano, Aylward, Bennahmias, Gallagher, Harkin, Lepage
EFD: Bizzotto, Borghezio, Fontana, Morganti, Paksas, Provera, Rossi, Scottà, Speroni
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hoarau, Händel, Hénin, Klute, Kohlíček, Liotard, Lösing, Matias, Murphy, Portas, Remek, Scholz, Toussas, Triantaphyllides, Vergiat, Wils, de Brún, de Jong
NI: Dodds, Ehrenhauser, Gollnisch, Mölzer, Obermayr, Severin, Sosa Wagner, Vadim Tudor, Werthmann
PPE: Abad, Audy, Boulland, Cadec, Danjean, Dantin, De Veyrac, Gallo, Gauzès, Grossetête, Hortefeux, Juvin, Le Brun, Le Grip, Morin-Chartier, Nedelcheva, Ponga, Proust, Riquet, Sanchez-Schmid, Saïfi, Vlasto
S&D: Alves, Andrés Barea, Arif, Arlacchi, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Cozzolino, Crețu, Crocetta, Cutaș, Danellis, De Castro, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Désir, Dăncilă, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Kleva, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Ludvigsson, López Aguilar, Martin David, Martínez Martínez, Mavronikolas, Maňka, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Mirsky, Moreira, Neuser, Obiols, Olejniczak, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pirillo, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Rodust, Romero López, Rouček, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Tirolien, Toia, Trautmann, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Weber Henri, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Benarab-Attou, Bové, Brantner, Bélier, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Hudghton, Häfner, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Smith, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Trüpel, Turmes
Prieš: 298
ALDE: Alvaro, Bilbao Barandica, Bowles, Bușoi, Chatzimarkakis, Davies, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Gerbrandy, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Klinz, Kozlík, Lambsdorff, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Manner, McMillan-Scott, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Schaake, Schmidt, Takkula, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni, in 't Veld
ECR: Ashworth, Bielan, Bokros, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Cymański, Deva, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Karim, Kirkhope, Piotrowski, Rosbach, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Vlasák, Włosowicz, Yannakoudakis, Zahradil, Ziobro, Zīle, van Dalen
EFD: Belder, de Villiers
NI: Becali, Hartong, Madlener
PPE: Albertini, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antonescu, Arias Echeverría, Auconie, Bach, Bagó, Baldassarre, Balz, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cancian, Carvalho, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Corazza Bildt, Daul, Delvaux, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gardini, Garriga Polledo, Giannakou, Grosch, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hökmark, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Langen, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Luhan, Lulling, López-Istúriz White, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mazzoni, McGuinness, Melo, Mikolášik, Millán Mon, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Mészáros, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pirker, Posselt, Poupakis, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Reul, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sartori, Saudargas, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Svensson, Szájer, Sógor, Teixeira, Thun und Hohenstein, Thyssen, Tsoukalas, Ulmer, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, van Nistelrooij, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry
Susilaikė: 18
ALDE: Ek, Uspaskich
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Clark, Farage, Imbrasas, Paška, Terho
NI: Brons, Claeys, Griffin, Nattrass, Sinclaire, Vanhecke
PPE: Essayah
Verts/ALE: Brepoels
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Peter van Dalen
Prieš : Jacek Saryusz-Wolski
6. RC-B7-0490/2011. 3/rev pakeitimas
Už: 202
ALDE: Alfano, Aylward, Bennahmias, Gallagher, Harkin, Lepage
EFD: Bizzotto, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Morganti, Paksas, Paška, Provera, Rossi, Scottà, Speroni
GUE/NGL: Bisky, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Händel, Klute, Kohlíček, Liotard, Matias, Mélenchon, Portas, Remek, Scholz, Triantaphyllides, Wils, de Brún, de Jong
NI: Dodds, Gollnisch, Mölzer, Obermayr, Severin, Sosa Wagner, Vadim Tudor, Werthmann
PPE: Delvaux
S&D: Alves, Andrés Barea, Arif, Arlacchi, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Cozzolino, Crețu, Crocetta, Cutaș, Danellis, De Castro, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Désir, Dăncilă, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Flašíková Beňová, Fleckenstein, Färm, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Kadenbach, Kammerevert, Kirilov, Kleva, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Ludvigsson, López Aguilar, Martin David, Martínez Martínez, Mavronikolas, Maňka, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Moreira, Neuser, Obiols, Olejniczak, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pirillo, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Rouček, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Tirolien, Toia, Trautmann, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Weber Henri, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Trüpel
Prieš: 373
ALDE: Alvaro, Bowles, Bușoi, Chatzimarkakis, Davies, De Backer, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gerbrandy, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Klinz, Kozlík, Lambsdorff, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Manner, McMillan-Scott, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Schaake, Schmidt, Takkula, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Vattimo, Verhofstadt, Vălean, Watson, Weber Renate, Wikström, Zanoni, in 't Veld
ECR: Ashworth, Bielan, Bokros, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Cymański, Deva, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Karim, Kirkhope, Piotrowski, Rosbach, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Vlasák, Włosowicz, Yannakoudakis, Zahradil, Ziobro, Zīle, van Dalen
EFD: Terho, de Villiers
GUE/NGL: Angourakis, Murphy, Toussas
NI: Becali, Brons, Claeys, Ehrenhauser, Griffin, Hartong, Madlener, Vanhecke
PPE: Abad, Albertini, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antonescu, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Bach, Bagó, Baldassarre, Balz, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Boulland, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Daul, De Veyrac, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Garriga Polledo, Gauzès, Giannakou, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Langen, Le Brun, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Luhan, Lulling, López-Istúriz White, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mazzoni, McGuinness, Melo, Mikolášik, Millán Mon, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saudargas, Saïfi, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Svensson, Szájer, Sógor, Teixeira, Thun und Hohenstein, Thyssen, Tsoukalas, Ulmer, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Weber Manfred, Weisgerber, Winkler Iuliu, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Grandes Pascual, de Lange, van Nistelrooij, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Benarab-Attou, Bové, Brantner, Brepoels, Bélier, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Hudghton, Häfner, Häusling, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Turmes
Susilaikė: 14
ALDE: Uspaskich
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Belder, Clark, Farage
GUE/NGL: Chountis, Hoarau, Hénin, Lösing, Vergiat
NI: Nattrass, Sinclaire
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Prieš : Jacek Saryusz-Wolski
7. RC-B7-0505/2011. Rezoliucija
Už: 53
ALDE: De Backer, Donskis, Gallagher, Meissner, Mulder, Schmidt
ECR: Chichester
EFD: Paška
GUE/NGL: Kohlíček, Vergiat
NI: Vadim Tudor
PPE: Audy, Bauer, Băsescu, Březina, Daul, Deß, Gauzès, Grossetête, Hibner, Jazłowiecka, Jeggle, Kelly, Langen, Lisek, Lulling, Marinescu, Mathieu, Matula, Mauro, Posselt, Preda, Roithová, Saryusz-Wolski, Sonik, Sógor, Thun und Hohenstein, Thyssen, Záborská
S&D: Cutaș, De Keyser, Enciu, Färm, Gebhardt, Geringer de Oedenberg, Gomes, Sehnalová, Senyszyn, Tarabella, Vigenin
Verts/ALE: Romeva i Rueda, Sargentini, Tavares
Prieš: 0
Susilaikė: 0