ISSN 1725-521X doi:10.3000/1725521X.CE2010.131.lit |
||
Europos Sąjungos oficialusis leidinys |
C 131E |
|
Leidimas lietuvių kalba |
Informacija ir prane_imai |
53 tomas |
Prane_imo Nr. |
Turinys |
Puslapis |
|
IV Pranešimai |
|
|
EUROPOS SĄJUNGOS INSTITUCIJŲ, ĮSTAIGŲ IR ORGANŲ PRANEŠIMAI |
|
|
Europos Parlamentas |
|
2010/C 131E/01 |
||
|
2010–2011 m. SESIJA |
|
2010/C 131E/02 |
||
2010/C 131E/03 |
||
2010/C 131E/04 |
||
Simbolių paaiškinimai
(Procedūra priklauso nuo Komisijos siūlomo teisinio pagrindo) Informacija dėl balsavimui skirto laiko Jeigu nenurodyta priešingai, pranešėjai prieš balsavimą raštu informavo pirmininką apie savo poziciją dėl pataisų. Parlamento komitetų pavadinimų santrumpos
Frakcijų pavadinimų santrumpos
|
LT |
|
IV Pranešimai
EUROPOS SĄJUNGOS INSTITUCIJŲ, ĮSTAIGŲ IR ORGANŲ PRANEŠIMAI
Europos Parlamentas 2009–2010 m. SESIJA 2010 m. kovo 8 d. posėdis
20.5.2010 |
LT |
Europos Sąjungos oficialusis leidinys |
CE 131/1 |
2010 m. kovo 8 d., pirmadienis
2010 M. KOVO 8 D. POSĖDŽIO PROTOKOLAS
2010/C 131 E/01
Turinys
1. |
Sesijos atnaujinimas |
2. |
Pirmininko pareiškimai |
3. |
Ankstesnio posedžio protokolo tvirtinimas |
4. |
Parlamento sudetis |
5. |
Bendro sprendimo proceduros metu priimtu teises aktu pasirašymas |
6. |
Anuliuoti rašytiniai pareiškimai |
7. |
Veiksmai, kuriu buvo imtasi igyvendinant Parlamento rezoliucijas |
8. |
Asignavimu perkelimas |
9. |
Peticijos |
10. |
Žodiniai klausimai ir rašytiniai pareiškimai (gauti dokumentai) |
11. |
Gauti dokumentai |
12. |
Darbu programa |
13. |
Tarptautine moters diena |
14. |
Vienos minutes kalbos svarbiais politiniais klausimais |
15. |
Gyvunu sveikatos reikalavimai, taikomi nekomerciniam naminiu gyvunu judejimui ***I (diskusijos) |
16. |
Direktyvos del kelioniu paketu peržiura (diskusijos) |
17. |
Finansiniu sandoriu apmokestinimas (diskusijos) |
18. |
Bendros mokejimu eurais erdves (angl. SEPA) sukurimas (diskusijos) |
19. |
Tam tikru tipu bendroviu metines finansines atskaitomybes nuostatos, susijusios su mikrosubjektais (diskusijos) |
20. |
2008 m. konkurencijos politikos ataskaita (trumpas pristatymas) |
21. |
Kito posedžio darbotvarke |
22. |
Posedžio pabaiga |
23. |
Metines sesijos pabaiga |
DALYVIU SARAŠAS
PRIEDAS
VARDINIO BALSAVIMO REZULTATAI
1. |
Darbų programa. Prašymas įrašyti Komisijos pareiškimą. |
2010 M. KOVO 8 D. POSĖDŽIO PROTOKOLAS
PIRMININKAVO: Jerzy BUZEK
Pirmininkas
1. Sesijos atnaujinimas
Posėdis pradėtas 17.05 val.
2. Pirmininko pareiškimai
Pirmininkas pasakė kalbą žėmės drebėjimų Turkijoje, Čilėje bei Haityje ir neseniai Prancūziją bei kai kurias kitas Europos šalis sukrėtusio uragano Ksintija aukoms pagerbti.
Pirmininkas priminė, kad kovo 11 d. sukanka 20 metų nuo Lietuvos nepriklausomybės paskelbimo ir Estijos parlamento pareiškimo, kuriuo buvo pradėtas Estijos nepriklausomybės procesas. Kovo 10 d. bus švenčiamos 51-osios Tibeto sukilimo metinės ir šia proga Pirmininkas paragino Kinijos Liaudies Respublikos vyriausybę pradėti dialogą su Tibeto gyventojais.
Pirmininkas pranešė, kad pagal Darbo tvarkos taisyklių 153 straipsnio 3 dalį jis nusprendė nubausti Nigelį Farage'ą už jo pasisakymus 2010 m. vasario 24 d.(punktas 13 protokolo 24.2.2010) ir dešimt dienų atimti teisę gauti dienpinigių išmoką.
Netoli Europos Parlamento pastato Briuselyje buvo apiplėšta EP narė, todėl Pirmininkas paskelbė, kad bendradarbiaudamas su Komisija ir Taryba pradės derybas su Belgijos valdžios institucijomis, kad prie visų ES institucijų pastatų būtų sukurta saugumo zona.
3. Ankstesnio posėdžio protokolo tvirtinimas
Anne Delvaux, Ulrike Lunacek ir Raül Romeva i Rueda pranešė, kad jie dalyvavo 2010 m. vasario 25 d. posėdyje, bet jų pavardės neįrašytos į posėdžių lankomumo sąrašą.
Ankstesnio posėdžio protokolas patvirtintas.
4. Parlamento sudėtis
Kompetentingos Lenkijos valdžios institucijos pranešė apie Jano Kozlowskio, kuris pakeis Janusz Lewandowski, paskyrimą Parlamento nariu nuo 2010 m. kovo 4 d..
Remiantis Darbo tvarkos taisyklių 3 straipsnio 2 dalies nuostatomis, kol Jano Kozlowskio įgaliojimai nebus patikrinti ir nebus priimtas sprendimas dėl ginčų, jis eis savo pareigas Parlamente ir jo organuose ir galės naudotis visomis su tuo susijusiomis teisėmis, jei prieš tai pateikė rašytinę deklaraciją, kad neužima pareigų, nesuderinamų su Europos Parlamento nario veikla.
5. Priimtų teisės aktų pasirašymas
Pirmininkas pranešė, kad pagal Parlamento darbo tvarkos taisyklių 74 straipsnį kartu su Tarybos pirmininku šią savaitę pasirašys šį priimtą teisės aktą:
— |
Europos Parlamento ir Tarybos direktyva dėl valstybių narių įstatymuose ir kituose teisės aktuose išdėstytų tam tikrų nuostatų, susijusių su audiovizualinės žiniasklaidos paslaugų teikimu, derinimo (Audiovizualinės žiniasklaidos paslaugų direktyva) (kodifikuota redakcija) (03683/2009/LEX - C7-0066/2010 - 2009/0056(COD)). |
6. Anuliuoti rašytiniai pareiškimai
Pagal Darbo tvarkos taisyklių 123 straipsnio 5 dalį rašytiniai pareiškimai Nr. 0061/2009, 0062/2009 anuliuoti, nes nebuvo surinkta reikiamo skaičiaus parašų.
7. Veiksmai, kurių buvo imtasi įgyvendinant Parlamento rezoliucijas
Su Komisijos komunikatais dėl veiksmų, kurių buvo imtasi įgyvendinant Parlamento per 2009 m. spalio mėn. antrąją, lapkričio mėn. pirmąją ir antrąją sesijas priimtas rezoliucijas, galima susipažinti tinklalapyje Séance en direct.
8. Asignavimų perkėlimas
Pagal Finansinio reglamento 24 straipsnio 4 dalį, kaip išaiškinta Bendros deklaracijos dėl pereinamojo laikotarpio priemonių, taikomų biudžeto procedūrai įsigaliojus Lisabonos sutarčiai, 18 ir 20 punktuose, Biudžeto komitetas leido perkelti Europos Komisijos asignavimus Nr. DEC 01/2010 de la Commission européenne (N7-0001/2010 - C7-0007/2010 - 2010/2022 (GBD)).
Pagal Finansinio reglamento 24 straipsnio 4 dalį, kaip išaiškinta Bendros deklaracijos dėl pereinamojo laikotarpio priemonių, taikomų biudžeto procedūrai įsigaliojus Lisabonos sutarčiai, 18 ir 20 punktuose, Biudžeto komitetas leido perkelti Europos Komisijos asignavimus Nr. DEC 02/2010 (N7-0002/2010 - C7-0008/2010 - 2010/2023 (GBD)).
Pagal Finansinio reglamento 24 straipsnio 4 dalį, kaip išaiškinta Bendros deklaracijos dėl pereinamojo laikotarpio priemonių, taikomų biudžeto procedūrai įsigaliojus Lisabonos sutarčiai, 18 ir 20 punktuose, Biudžeto komitetas leido perkelti Europos Komisijos asignavimus Nr. DEC 03/2010 d. (N7-0003/2010 - C7-0009/2010 - 2010/2024 (GBD)).
Pagal Finansinio reglamento 24 straipsnio 4 dalį, kaip išaiškinta Bendros deklaracijos dėl pereinamojo laikotarpio priemonių, taikomų biudžeto procedūrai įsigaliojus Lisabonos sutarčiai, 18 ir 20 punktuose, Biudžeto komitetas leido perkelti Europos Komisijos asignavimus Nr. DEC 05/2010 (N7-0004/2010 - C7-0010/2010 - 2010/2025 (GBD)).
Pagal Finansinio reglamento 24 straipsnio 4 dalį, kaip išaiškinta Bendros deklaracijos dėl pereinamojo laikotarpio priemonių, taikomų biudžeto procedūrai įsigaliojus Lisabonos sutarčiai, 18 ir 20 punktuose, Biudžeto komitetas leido perkelti Europos Komisijos asignavimus Nr. DEC 07/2010 (N7-0006/2010 - C7-0026/2010 - 2010/2030 (GBD)).
Pagal Finansinio reglamento 24 straipsnio 4 dalį, kaip išaiškinta Bendros deklaracijos dėl pereinamojo laikotarpio priemonių, taikomų biudžeto procedūrai įsigaliojus Lisabonos sutarčiai, 18 ir 20 punktuose, Biudžeto komitetas leido perkelti Europos Komisijos asignavimus Nr. DEC 08/2010 (N7-0008/2010 - C7-0037/2010 - 2010/2032 (GBD)).
9. Peticijos
Peticijos, kurios buvo įtrauktos į registrą šiomis nurodytomis datomis, persiųstos kompetetingam komitetui, vadovaujantis Darbo tvarkos taisyklių 201 straipsnio 6 dalimi:
|
2010 m. vasario 16 d. Erich Kumpf (2 parašai) (Nr. 0001/2010); Tanja Schocke (Nr.0002/2010); Mariusz Bocian (Nr. 0003/2010); Alexander Ulram (Nr. 0004/2010); Zelma Birzniece (Nr. 0005/2010); Mika Ollila (Nr. 0006/2010); Waltraud Hansen (Nr. 0007/2010); Willem Linders (Nr. 0008/2010); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0009/2010); Sabin Marius Ispas (Nr. 0010/2010); Oliver Herrmann (Nr. 0011/2010); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0012/2010); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0013/2010); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0014/2010); Cristina Iordache (Nr. 0015/2010); Elena Condruz (Nr. 0016/2010); Mario Edward (Nr. 0017/2010); Alexandra Haffner (Nr. 0018/2010); Norman Ryan (2 parašai) (Nr. 0019/2010); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0020/2010); Pawe Wylądek (Nr. 0021/2010); Hakim Khenniche (ECDC personalo komitetas) (Nr. 0022/2010); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0023/2010); Jozef Prasnikar (Nr. 0024/2010); Dirk Stuck (Nr. 0025/2010); Peter Schönberger (Nr. 0026/2010); Jean Piciu (Nr. 0027/2010); Otwin Schneider (Nr. 0028/2010); Markus Tilli (Nr. 0029/2010); Carola Sahr (Nr. 0030/2010); Krystyna Lemanowicz (Nr. 0031/2010); Halina Wilk (Nr. 0032/2010); David Brent (Nr. 0033/2010); Barbara Zawadzka-Szonert (Nr. 0034/2010); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0035/2010); Salajan Leontin (Nr. 0036/2010); Peter Kleffmann (Nr. 0037/2010); Jacek Płaskociński (Nr. 0038/2010); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0039/2010); Grethe Geinæs (Nr. 0040/2010); Paul Chillington (Nr. 0041/2010); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0042/2010); Hanna Klattenhoff (Nr. 0043/2010); Mihai Stet (Nr. 0044/2010); Sandor Pall (Nr. 0045/2010); Irena Rogowska (visuomeninis komitetas „Stop Odkrywce“) (Nr. 0046/2010); Ingo - A. Becker (Nr. 0047/2010); Thierry Ygé (Nr. 0048/2010); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0049/2010); Petri Salo (Suomijos žmogaus teisių organizacija) (Nr. 0050/2010); Alain Heyrman (Nr. 0051/2010); Ulrich Jarzina (Nr. 0052/2010); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0053/2010); Alexandra Lane („The Aire Centre“) (Nr. 0054/2010); Wolfgang Leue (Nr. 0055/2010); Dirk Lahrmann (Nr. 0056/2010); Terese Kijak-Guguła (Nr. 0057/2010); Nicola Stock („Associazione Task Force Argentina“) (Nr. 0058/2010); Adolfo Pablo Lapi (Nr. 0059/2010); Miguel Gregorio Martínez Murez („Federación Andaluza de Entidades Locales Muncipiales“ (FAEM)) (Nr. 0060/2010); Constantino Riolo (Nr. 0061/2010); Antonio Graziano (Nr. 0062/2010); Gianni Darai (Nr. 0063/2010); Daniel Richard Lavergne (Nr. 0064/2010); Fernando Germán López Corsi (Nr. 0065/2010); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0066/2010); Zhelyazko Dimitrov (Nr. 0067/2010); Gabriel Benaroche (Nr. 0068/2010); Luís Eduardo Pimentel Real (Nr. 0069/2010); Sergio Diana (Nr. 0070/2010); Inmaculada García García (Nr. 0071/2010); Giovanni Polegato (Nr. 0072/2010); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0073/2010); Jean Pirotte („Fédération inter catégorielle des services publics“ (FISP-IFOD)) (Nr. 0074/2010); Francisco José González Aguado (Nr. 0075/2010); Isaac Ibáñez García (Nr. 0076/2010); Giuseppe Piccinini (Nr. 0077/2010); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0078/2010); Georges Barbey (Nr. 0079/2010); Francesco Boni de Nobili (Nr. 0080/2010); Roumen Slavchev Sabev (Nr. 0081/2010); Adolfo Pablo Lapi (Nr. 0082/2010); Rafael Manchado Cuevas (Nr. 0083/2010); |
|
2010 m. vasario 19 d. Leszek Kasprzak (2 parašai) (Nr. 0085/2010); Tamer Ispanak (Nr. 0086/2010); Leo Wiesner (Nr. 0087/2010); Petra Gissler (Nr. 0088/2010); Renate Wortelboger („Reality Observations“) (Nr. 0089/2010); Dieter Schlemann („LTB Schlemann GmbH“) (Nr. 0090/2010); Colin F. Wilkins (Nr. 0091/2010); Klaus Fuchs (Nr. 0092/2010); Armin Wilhelm Miehe (Nr. 0093/2010); William G. Loveland (Nr. 0094/2010); (autorius neskelbiamas) (2 parašai) (Nr. 0095/2010); Selim Sürmeli („Zentralrat Europäischer Bürger“) (Nr. 0096/2010); Xavier Bell (Nr. 0097/2010); Claudette Lemoine (asociacija „Rouannez-Anna“) (2216 parašų) (Nr. 0098/2010); Marco Grondacci („Associazione Culturale di Promozione Sociale Posidonia“) (Nr. 0099/2010); Jacques De Lépinau (www.stopecg.org) (Nr. 0100/2010); Philippe Sinaeve („Socopral“) (Nr. 0101/2010); Izzo Vinvenzo („Comitato Cittadino di Boscotrecase“) (Nr. 0102/2010); Raffaele Sisto (Nr. 0103/2010); José Joaquín Gomá Torres (Nr. 0104/2010); Maria Printzi (Advokatų kontora „Christos Alianos and Associates“) (Nr. 0105/2010); Fernando Bielo Chale (Nr. 0106/2010); Manuel Martín Zafra (Nr. 0107/2010); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0108/2010); Carlos Garrudo (Nr. 0109/2010); Claudio Ferro (Nr. 0110/2010); Federico Escobar (Nr. 0111/2010); Bangueev Alexandre Valkov (Nr. 0112/2010); Jérôme Melet („Syndicat Autonome du SDIS 69“) (Nr. 0113/2010); Peter Trojan Penchev (Nr. 0114/2010); Nikolaos Paralopoulos (Nr. 0115/2010); |
|
2010 m. vasario 23 d. Alexandros Chantzaras (Nr. 0116/2010); Aggeliki Harokopou (Dikigoriko Grafeio Aggelikis Harokopou) (Nr. 0117/2010); Konstantinos Aivaliotis (3 parašai) (Nr. 0118/2010); Maria Rosa García Rodrigo Schröpfer (Nr. 0119/2010); José Soto Cepas („Asociación de ex trabajadores afectados de la fábrica de uranio de Andújar“) (6 parašai) (Nr. 0120/2010); Anastasios Goulis („European Center“) (2 parašai) (Nr. 0121/2010); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0122/2010); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0123/2010); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0124/2010); Radosław Botev (Nr. 0125/2010); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0126/2010); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0127/2010); Linda Ockelford (Nr. 0128/2010); Walter Bauer (Nr. 0129/2010); Joseph Chone (Nr. 0130/2010); Thring Townsend Lee („Thring Townsend Lee & Pembertons“) (Nr. 0131/2010); Heinz Weber (Nr. 0132/2010); Grigorie Bascacov (Nr. 0133/2010); Irena Skowronek (Nr. 0134/2010); Sylwia Obrzut (Nr. 0135/2010); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0136/2010); Bruna Miglioretti (Nr. 0137/2010); Tomasz Nowara (Nr. 0138/2010); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0139/2010); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0140/2010); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0141/2010); Melas Gianniotis (Šiaurės Graikijos draudikų sąjunga „Enosi Asfaliston Boreiou Ellados“) (Nr. 0142/2010); Daniela Theiss („Freiheit ohne Folter e.V.“) (1050 parašų) (Nr. 0143/2010); Koen Godderis (Nr. 0144/2010); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0145/2010); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0146/2010); Petri Salo (Suomijos žmogaus teisių organizacija) (Nr. 0147/2010); Gregorio Vigil-Escalera Alonso (Nr. 0148/2010); Adolfo Pablo Lapi (Nr. 0149/2010); Michele Picco (Nr. 0150/2010); Carlos Correia De Matos (Nr. 0151/2010); Czesław Gizler (Nr. 0152/2010); Joachim Kelke („Joachim Kelke GmbH“) (Nr. 0153/2010); Ralph Lehmann (Nr. 0154/2010); Constantin Turcu Liviu (Nr. 0155/2010); Zuzana Diasova (Nr. 0156/2010); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0157/2010); Simon Busuttil (Nr. 0158/2010); Maura Hillen (Abusos Urbanisticos Almanzora No (AUAN)) (Nr. 0159/2010); |
|
2010 m. kovo 4 d. Andrea Hempen (Nr. 0160/2010); Nick Palmer (House of Commons) (Nr. 0161/2010); Mika Lindén (Nr. 0162/2010); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0163/2010); Mark Vautz (2 parašai) (Nr. 0164/2010); Isolde Gorsboth (Nr. 0165/2010); Matti Niemelä („Dynamic Therapy Center Oy“) (Nr. 0166/2010); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0167/2010); Victoria Azad (Nr. 0168/2010); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0169/2010); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0170/2010); Kamila Beata Klim-Petersen („Romano“) (Nr. 0171/2010); Carla Vink (Globos centras „Carla's cavia's“) (Nr. 0172/2010); Rumyana Vasileva (Nr. 0173/2010); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0174/2010); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0175/2010); Alexander Mahr (Nr. 0176/2010); Klaus Helmut („Ito Ryu Wuppertal e.V.“) (Nr. 0177/2010); Oliver Hepworth (Nr. 0178/2010); Philipp Schmagold (Nr. 0179/2010); Hubert Marx (Nr. 0180/2010); Thomas Schulze (Nr. 0181/2010); Marcin Gall („Polskie Stowarzyszenie Rodzice Przeciw Dyskryminacji Dzieci w Niemczech“) (Nr. 0182/2010); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0183/2010); Hartmut Hofmeister (Nr. 0184/2010); Sergio Monterisi (Nr. 0185/2010); Jürgen Holtkötter (Nr. 0186/2010); Robert Fredericq (Nr. 0187/2010); Thomas Köhler (Nr. 0188/2010); Paolo Campoli (Nr. 0189/2010); Mieczyslaw Olchowy (Nr. 0190/2010); Olaf Weike (Nr. 0191/2010); Klaus P. Schacht („Schacht & Schacht“) (Nr. 0192/2010); Klaus-Diether Goebbels (Nr. 0193/2010); Edward Mallia („Friends of Earth Malta“) (360 parašų) (Nr. 0194/2010); Hans Klose (Nr. 0195/2010); Kurt Lieser (Nr. 0196/2010); Stefan Juranek (Nr. 0197/2010); Maria Rymarczyk (Nr. 0198/2010); Maria Waluk-Sobolewska (Nr. 0199/2010); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0200/2010); (autorius neskelbiamas) (Nr. 0201/2010); Rostogolea-Cristea Cosmin-Dumitru (Nr. 0202/2010); N Gheorghe Asavinei (Nr. 0203/2010); Petra Rump (Nr. 0204/2010). |
10. Žodiniai klausimai ir rašytiniai pareiškimai (gauti dokumentai)
Gauti šie dokumentai iš Parlamento narių
1) |
žodiniai klausimai (Darbo tvarkos taisyklių 115 straipsnis):
|
2) |
Į registrą įtraukti rašytiniai pareiškimai (Darbo tvarkos taisyklių 123 straipsnis):
|
11. Gauti dokumentai
Gauti šie dokumentai:
1) |
Parlamento komitetų:
|
2) |
Parlamento narių:
|
12. Darbų programa
Kitas darbotvarkės punktas – darbų programa.
Buvo išdalytas galutinis 2010 m. kovo mėn. (PE 439.510/PDOJ) plenarinių posėdžių darbotvarkės projektas ir pasiūlyti šie jo pakeitimai (Darbo tvarkos taisyklių 140 straipsnis):
|
Pirmadienis Pakeitimų nepasiūlyta. |
|
Antradienis Pakeitimų nepasiūlyta. |
|
Trečiadienis Verts/ALE ir GUE/NGL pateikė prašymą įrašyti į darbotvarkę Komisijos pareiškimą dėl genetiškai modifikuotų bulvių „AMFLORA“. Kalbėjo: Rebecca Harms Verts/ALE frakcijos vardu, kuri pagrindė prašymą, Francesco Enrico Speroni EFD frakcijos vardu, kuris pritarė prašymui, ir Martin Schulz S&D frakcijos vardu, kuris nepritarė prašymui. Parlamentas balsuodamas vardiniu būdu atmetė prašymą (82 nariai balsavo už, 182 – prieš ir 15 susilaikė). |
|
Ketvirtadienis Pakeitimų nepasiūlyta. Darbų programa patvirtinta. |
13. Tarptautinė moters diena
Pirmininko pareiškimas: Tarptautinė moters diena
Pirmininkas padarė pareiškimą.
Kalbėjo: Corien Wortmann-Kool PPE frakcijos vardu, Martin Schulz S&D frakcijos vardu, Diana Wallis ALDE frakcijos vardu, Marije Cornelissen Verts/ALE frakcijos vardu, Marina Yannakoudakis ECR frakcijos vardu, Eva-Britt Svensson GUE/NGL frakcijos vardu, Marta Andreasen EFD frakcijos vardu ir nepriklausoma Parlamento narė Krisztina Morvai.
Kalbėjo John Dalli (Komisijos narys).
Diskusijos šiuo klausimu baigtos.
14. Vienos minutės kalbos svarbiais politiniais klausimais
Pagal Darbo tvarkos taisyklių 150 straipsnį po vieną minutę kalbėjo šie Parlamento nariai, siekiantys atkreipti Parlamento dėmesį į svarbius politinius klausimus:
Elena Băsescu, Georgios Papastamkos, Carlos José Iturgaiz Angulo, Vasilica Viorica Dăncilă, Antonio Masip Hidalgo, Gianni Vattimo, Diana Wallis, Sandrine Bélier, Ivo Strejček, Kyriacos Triantaphyllides, Ilda Figueiredo, John Bufton, Miroslav Mikolášik, Lena Kolarska-Bobińska, Csaba Sógor, Rovana Plumb, Evelyn Regner, Luigi de Magistris ir Nicole Kiil-Nielsen
PIRMININKAVO: Libor ROUČEK
Pirmininko pavaduotojas
Kalbėjo: Simon Busuttil, María Muñiz De Urquiza, Olle Schmidt, Yannick Jadot, Ashley Fox, Rui Tavares, John Stuart Agnew, Angelika Werthmann, Rosa Estaràs Ferragut, Proinsias De Rossa, Tunne Kelam, Corina Crețu, Seán Kelly, Maria do Céu Patrão Neves, Alajos Mészáros, Andrew Henry William Brons ir Carlos José Iturgaiz Angulo, pour un fait personnel suite à l'intervention de María Muñiz De Urquiza.
Kalbėjo: Franz Obermayr ir László Tőkés dėl vienos minutės kalbų tvarkos (Pirmininkas patikslino procedūrą).
15. Gyvūnų sveikatos reikalavimai, taikomi nekomerciniam naminių gyvūnų judėjimui ***I (diskusijos)
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos reglamento, iš dalies keičiančio Reglamentą (EB) Nr. 998/2003 dėl gyvūnų sveikatos reikalavimų, taikomų nekomerciniam naminių gyvūnėlių judėjimui (COM(2009)0268 – C7-0035/2009 – 2009/0077(COD)) - Aplinkos, visuomenės sveikatos ir maisto saugos komitetas. Pranešėja: Bairbre de Brún (A7-0082/2009)
Bairbre de Brún pristatė savo pranešimą.
Kalbėjo John Dalli (Komisijos narys).
Kalbėjo: Christofer Fjellner PPE frakcijos vardu, Linda McAvan S&D frakcijos vardu, Adina-Ioana Vălean ALDE frakcijos vardu, James Nicholson ECR frakcijos vardu, Anna Rosbach EFD frakcijos vardu, Horst Schnellhardt, Jo Leinen, Chris Davies, John Stuart Agnew, kuris taip pat atsakė į Chris Davies užduotą klausimą pakėlus mėlynąją kortelę, Mairead McGuinness ir Marita Ulvskog.
PIRMININKAVO: Edward McMILLAN-SCOTT
Pirmininko pavaduotojas
Kalbėjo Nessa Childers.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Miroslav Mikolášik, Daciana Octavia Sârbu ir Andreas Mölzer.
Kalbėjo: John Dalli ir Bairbre de Brún.
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: punktas 6.8 protokolo 9.3.2010.
16. Direktyvos dėl kelionių paketų peržiūra (diskusijos)
Komisijos pareiškimas: Direktyvos dėl kelionių paketų peržiūra
John Dalli (Komisijos narys) padarė pareiškimą.
Kalbėjo: Andreas Schwab PPE frakcijos vardu, Alan Kelly S&D frakcijos vardu, Gesine Meissner ALDE frakcijos vardu, Frieda Brepoels Verts/ALE frakcijos vardu, Adam Bielan ECR frakcijos vardu, Andreas Mölzer, nepriklausomas Parlamento narys, Ádám Kósa, Silvia-Adriana Țicău, Malcolm Harbour, Philip Claeys, David Casa, Olga Sehnalová, Jacqueline Foster, Jim Higgins, Jacek Olgierd Kurski ir Hella Ranner.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Georgios Papanikolaou.
PIRMININKAVO: Pál SCHMITT
Pirmininko pavaduotojas
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Sylvana Rapti, Seán Kelly, Karin Kadenbach, Catherine Stihler ir Zigmantas Balčytis.
Kalbėjo John Dalli.
Diskusijos baigtos.
17. Finansinių sandorių apmokestinimas (diskusijos)
Žodinis klausimas (O-0025/2010), kurį uždavė Sharon Bowles ECON komiteto vardu Komisijai: Mokesčiai už finansinius sandorius (B7-0019/2010)
Edward Scicluna pateikė žodinį klausimą.
Algirdas Šemeta (Komisijos narė) atsakė į žodinį klausimą
Kalbėjo: Jean-Paul Gauzès PPE frakcijos vardu, Udo Bullmann S&D frakcijos vardu, Carl Haglund ALDE frakcijos vardu, kuris taip pat atsakė į Catherine Stihler užduotą klausimą pakėlus mėlynąją kortelę, Pascal Canfin Verts/ALE frakcijos vardu, Kay Swinburne ECR frakcijos vardu, Miguel Portas GUE/NGL frakcijos vardu, nepriklausomas Parlamento narys Hans-Peter Martin, Gunnar Hökmark, Pervenche Berès, Louis Michel, Vicky Ford, Nikolaos Chountis, Markus Ferber, Catherine Stihler, Patrick Le Hyaric, Othmar Karas, Magdalena Alvarez ir Diogo Feio.
PIRMININKAVO: Stavros LAMBRINIDIS
Pirmininko pavaduotojas
Kalbėjo: Anni Podimata, Sirpa Pietikäinen, Edward Scicluna ir Elena Băsescu.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Seán Kelly, Kriton Arsenis ir Enrique Guerrero Salom.
Kalbėjo Algirdas Šemeta.
Pasiūlymas dėl rezoliucijos, pateiktas remiantis Darbo tvarkos taisyklių 115 straipsnio 5 dalimi baigiantis diskusijoms:
— |
Sharon Bowles ECON komiteto vardu – dėl finansinių sandorių mokesčių (veiksmingumo siekimas) (B7-0133/2010). |
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: punktas 7.5 protokolo 10.3.2010.
18. Bendros mokėjimų eurais erdvės (angl. SEPA) sukūrimas (diskusijos)
Žodinis klausimas O-0027/2010, kurį uždavė Sharon Bowles ECON komiteto vardu Komisijai: Bendros mokėjimų eurais erdvės (angl. SEPA) sukūrimas (B7-0201/2010)
Sharon Bowles pateikė žodinį klausimą.
Michel Barnier (Komisijos narys) atsakė į žodinį klausimą
Kalbėjo: Jean-Paul Gauzès PPE frakcijos vardu, Udo Bullmann S&D frakcijos vardu, nepriklausomas Parlamento narys Martin Ehrenhauser, Markus Ferber, Othmar Karas ir David Casa.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Elena Băsescu.
Kalbėjo Michel Barnier.
Pasiūlymas dėl rezoliucijos, pateiktas remiantis Darbo tvarkos taisyklių 115 straipsnio 5 dalimi baigiantis diskusijoms:
— |
Sharon Bowles ECON komiteto vardu – dėl Bendros mokėjimų eurais erdvės (angl. SEPA) sukūrimo (B7-0132/2010) |
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: punktas 7.6 protokolo 10.3.2010.
19. Tam tikrų tipų bendrovių metinės finansinės atskaitomybės nuostatos, susijusios su mikrosubjektais (diskusijos)
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos, iš dalies keičiančios Tarybos direktyvos 78/660/EEB dėl tam tikrų tipų bendrovių metinių atskaitomybių nuostatas dėl mikrosubjektų [COM(2009)0083 - C6-0074/2009- 2009/0035(COD)] - Teisės reikalų komitetas. Pranešėjas: Klaus-Heiner Lehne (A7-0011/2010)
Klaus-Heiner Lehne pristatė savo pranešimą.
Kalbėjo Michel Barnier (Komisijos narys).
Kalbėjo: Dirk Sterckx (ECON komiteto nuomonės referentas), Tadeusz Zwiefka PPE frakcijos vardu, Françoise Castex S&D frakcijos vardu, Alexandra Thein ALDE frakcijos vardu, William (The Earl of) Dartmouth, kuris pakėlęs mėlynąją kortelę uždavė klausimą Françoise Castex, kuri atsakė į šį klausimą, Kay Swinburne ECR frakcijos vardu, Cornelis de Jong GUE/NGL frakcijos vardu, William (The Earl of) Dartmouth EFD frakcijos vardu, kuris taip pat atsakė į Dirk Sterckx užduotą klausimą pakėlus mėlynąją kortelę, Diogo Feio, Evelyn Regner, Jaroslav Paška, Othmar Karas, Marianne Thyssen, Hella Ranner, Arturs Krišjānis Kariņš ir Lara Comi.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Monika Hohlmeier, Jean-Paul Gauzès, Seán Kelly, Georgios Papanikolaou ir Zigmantas Balčytis.
Kalbėjo: Michel Barnier ir Klaus-Heiner Lehne.
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: punktas 7.1 protokolo 10.3.2010.
20. 2008 m. konkurencijos politikos ataskaita (trumpas pristatymas)
Pranešimas dėl 2008 m. konkurencijos politikos ataskaitos [COM(2009)0374 - 2009/2173(INI)] - Pranešėja: Sophia in 't Veld (A7-0025/2010).
Sophia in 't Veld padarė pristatymą.
Kalbėjo Michel Barnier (Komisijos narys).
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Seán Kelly, Andreas Schwab, Antolín Sánchez Presedo ir Zigmantas Balčytis.
Diskusijos šiuo klausimu baigtos.
Balsavimas: punktas 6.10 protokolo 9.3.2010.
21. Kito posėdžio darbotvarkė
Kitos dienos darbotvarkė patvirtinta (dokumentas „Darbotvarkė“, PE 439.510/OJMA).
22. Posėdžio pabaiga
Posėdis baigtas 23.05 val.
23. Metinės sesijos pabaiga
2009-2010 Europos Parlamento sesija baigta.
Vadovaudamasis Sutartimi, Parlamentas susirinks rytoj, antradienį, 2010 m. kovo 9 d., 9.00 val.
Klaus Welle
Generalinis sekretorius
Jerzy Buzek
Pirmininkas
2010 m. kovo 8 d., pirmadienis
DALYVIŲ SĄRAŠAS
Pasirašė:
Áder, Agnew, Albertini, Albrecht, Alfano, Alfonsi, Alvarez, Alves, Andreasen, Andrés Barea, Andrikienė, Antonescu, Arias Echeverría, Arif, Arlacchi, Arsenis, Ashworth, Atkins, Attard-Montalto, Auken, Ayala Sender, Aylward, Ayuso, Bach, Badia i Cutchet, Balčytis, Balczó, Balz, Balzani, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Batten, Baudis, Bauer, Bearder, Belder, Belet, Bélier, Benarab-Attou, Bendtsen, Bennahmias, Berès, Berlinguer, Berman, Besset, Bielan, Bilbao Barandica, Binev, Bisky, Blinkevičiūtė, Bodu, Böge, Bontes, Borys, Boștinaru, Bové, Bowles, Bozkurt, Bradbourn, Brepoels, Březina, Brons, Brzobohatá, Bufton, Bullmann, Bușoi, Busuttil, Bütikofer, Buzek, Cabrnoch, Cadec, Callanan, Cancian, Canfin, Capoulas Santos, Caronna, Carvalho, Casa, Cashman, Casini, Caspary, Castex, del Castillo Vera, Cavada, Cercas, Češková, Chichester, Childers, Chountis, Christensen, Claeys, Coelho, Cofferati, Cohn-Bendit, Collino, Colman, Comi, Cornelissen, Cortés Lastra, Silvia Costa, Cozzolino, Cramer, Crețu, Cutaș, Cymański, Czarnecki, Daerden, van Dalen, Dăncilă, Dantin, (The Earl of) Dartmouth, Daul, Davies, de Brún, De Castro, Delli, Delvaux, de Magistris, De Rossa, De Sarnez, Désir, Deß, Deva, Díaz de Mera García Consuegra, Dodds, Domenici, Donskis, Dorfmann, Duff, Durant, Dušek, Ehler, Ehrenhauser, Eickhout, Ek, El Khadraoui, Enciu, Engel, Engström, Ertug, Essayah, Estaràs Ferragut, Evans, Fajmon, Fajon, Falbr, Färm, Feio, Ferber, Fernandes, Elisa Ferreira, Fidanza, Figueiredo, Fisas Ayxela, Fjellner, Flašíková Beňová, Fleckenstein, Florenz, Fontana, Ford, Foster, Fox, Fraga Estévez, Gahler, Gál, Gallagher, Gallo, García-Margallo y Marfil, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gardini, Gauzès, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Girling, Glante, Glattfelder, Godmanis, Goebbels, Goerens, Gollnisch, Gomes, Göncz, Gräßle, Grech, Grelier, Greze, Griesbeck, Gróbarczyk, Groote, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez-Cortines, Hadjigeorgiou, Haglund, Hall, Händel, Handzlik, Hankiss, Hannan, Harbour, Harkin, Harms, Hassi, Haug, Häusling, Hautala, Hedh, Helmer, Hennis-Plasschaert, Herczog, Herranz García, Hibner, Jim Higgins, Joe Higgins, Nadja Hirsch, Hoang Ngoc, Hohlmeier, Hökmark, Honeyball, Howitt, Danuta Maria Hübner, Hudghton, Hughes, Hyusmenova, Iacolino, Ilchev, Imbrasas, in 't Veld, Iotova, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivan, Ivanova, Jaakonsaari, Jäätteenmäki, Jadot, Jahr, Jáuregui Atondo, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jensen, Jiménez-Becerril Barrio, Joly, de Jong, Jordan Cizelj, Jørgensen, Junqueras Vies, Juvin, Kacin, Kaczmarek, Kadenbach, Kalinowski, Kalniete, Kamall, Kammerevert, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kazak, Tunne Kelam, Keller, Alan Kelly, Seán Kelly, Kiil-Nielsen, Kirilov, Kirkhope, Klaß, Klinz, Klute, Koch, Koch-Mehrin, Kohlíček, Kolarska-Bobińska, Koppa, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kowal, Kozlík, Kozłowski, Kožušník, Krahmer, Krehl, Kreissl-Dörfler, Kuhn, Kukan, Kurski, Lamassoure, Lambert, Lamberts, Lambrinidis, Lange, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Legutko, Lehne, Le Hyaric, Leinen, Lepage, Jean-Marie Le Pen, Liberadzki, Lichtenberger, Liese, Lisek, Lochbihler, Lope Fontagné, López Aguilar, Lösing, Lövin, Ludford, Ludvigsson, Łukacijewska, Lulling, Lunacek, Lynne, Lyon, McAvan, McClarkin, McMillan-Scott, Macovei, Manders, Mănescu, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, David Martin, Hans-Peter Martin, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Maštálka, Matera, Mathieu, Matias, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mavronikolas, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Meissner, Melo, Méndez de Vigo, Menéndez del Valle, Merkies, Messerschmidt, Mészáros, Meyer, Michel, Migalski, Mikolášik, Millán Mon, Mirsky, Mitchell, Mölzer, Moraes, Moreira, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Morvai, Motti, Muñiz De Urquiza, Nattrass, Nedelcheva, Neuser, Neveďalová, Newton Dunn, Neynsky, Nicholson, Niculescu, Niebler, Nitras, Nuttall, Obermayr, Obiols, Ojuland, Olejniczak, Oomen-Ruijten, Őry, Ouzký, Oviir, Pack, Panayotov, Panzeri, Papanikolaou, Papastamkos, Pargneaux, Parvanova, Pașcu, Paška, Patrão Neves, Paulsen, Perello Rodriguez, Alojz Peterle, Pieper, Pietikäinen, Piotrowski, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Ponga, Poręba, Portas, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Vittorio Prodi, Protasiewicz, Provera, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Ransdorf, Rapkay, Rapti, Regner, Reimers, Remek, Repo, Reul, Ries, Rinaldi, Riquet, Rivasi, Rochefort, Rodust, Roithová, Romeva i Rueda, Ronzulli, Rosbach, Rossi, Roth-Behrendt, Rouček, Rübig, Rubiks, Rühle, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Salavrakos, Salvini, Sánchez Presedo, Sârbu, Sartori, Saryusz-Wolski, Sassoli, Saudargas, Savisaar, Schaldemose, Olle Schmidt, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Scholz, Schöpflin, Schroedter, Werner Schulz, Schwab, Scicluna, Scotta', Seeber, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Siekierski, Silvestris, Simon, Simpson, Sinclaire, Sippel, Siwiec, Skinner, Skrzydlewska, Skylakakis, Smith, Smolková, Sógor, Soini, Sommer, Søndergaard, Sonik, Sosa Wagner, Soullie, Speroni, Staes, Stassen, Šťastný, Stavrakakis, Steinruck, Sterckx, Stevenson, Stihler, van der Stoep, Stolojan, Emil Stoyanov, Strasser, Strejček, Striffler, Sturdy, Surján, Susta, Alf Svensson, Eva-Britt Svensson, Swinburne, Swoboda, Szájer, Szymański, Tabajdi, Tănăsescu, Tannock, Tarabella, Tarand, Tatarella, Tavares, Teixeira, Thaler, Thein, Theocharous, Theurer, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Țicău, Toia, Tőkés, Tomaševski, Tošenovský, Trautmann, Tremopoulos, Triantaphyllides, Trüpel, Trzaskowski, Tsoukalas, Tzavela, Uggias, Ulmer, Ulvskog, Ungureanu, Urutchev, Uspaskich, Vaidere, Vajgl, Vălean, Van Brempt, Vanhecke, Van Orden, Vattimo, Vaughan, Vergnaud, Verheyen, Vidal-Quadras, Vigenin, Vlasák, Vlasto, Voss, Jarosław Leszek Wałęsa, Wallis, Watson, Henri Weber, Renate Weber, Weiler, Werthmann, Westphal, Wieland, Willmott, Wils, Hermann Winkler, Iuliu Winkler, Włosowicz, Wortmann-Kool, Yáñez-Barnuevo García, Yannakoudakis, Záborská, Zala, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Ždanoka, Zeller, Zemke, Zimmer, Zver, Zwiefka
2010 m. kovo 8 d., pirmadienis
PRIEDAS
VARDINIO BALSAVIMO REZULTATAI
1. Darbų programa. Prašymas įrašyti Komisijos pareiškimą.
Už: 82
ALDE: Davies, de Magistris, Ek, Haglund, Ilchev, Kacin, Lepage, Ludford, Newton Dunn, Parvanova, Rinaldi, Sterckx, Thein, Uggias, Vattimo, Wallis, Watson
ECR: van Dalen
EFD: Fontana, Paška, Provera, Rossi, Speroni
GUE/NGL: Bisky, Chountis, de Brún, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Higgins Joe, Klute, Portas, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Triantaphyllides, Wils
NI: Balczó, Brons, Morvai, Werthmann
PPE: Essayah, Fidanza, Papastamkos, Posselt, Poupakis, Seeber, Siekierski, Silvestris, Wieland
S&D: Masip Hidalgo, Thaler
Verts/ALE: Albrecht, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brepoels, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Delli, Eickhout, Engström, Harms, Häusling, Hautala, Hudghton, Jadot, Keller, Kiil-Nielsen, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Romeva i Rueda, Schroedter, Staes, Tremopoulos, Ždanoka
Prieš: 182
ALDE: Bearder, Duff, Hennis-Plasschaert, Jensen, Paulsen, Reimers, Weber Renate
ECR: Bradbourn, Girling, Nicholson, Strejček, Tošenovský, Yannakoudakis
PPE: Albertini, Antonescu, Bach, Balz, Bauer, Belet, Bendtsen, Busuttil, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Coelho, Comi, Dantin, Daul, Deß, Díaz de Mera García Consuegra, Engel, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gál, Gallo, Gardini, Gauzès, Gräßle, Herranz García, Hibner, Hübner, Iacolino, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kasoulides, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Kósa, Köstinger, Kovatchev, Kuhn, Kukan, de Lange, Langen, La Via, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lulling, Marinescu, Matera, Mathieu, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Mészáros, Mikolášik, Niculescu, Pack, Papanikolaou, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Ponga, Pöttering, Preda, Ranner, Riquet, Ronzulli, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Sartori, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Skylakakis, Sógor, Soullie, Stolojan, Striffler, Szájer, Theocharous, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Verheyen, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zeller, Zver
S&D: Alves, Andrés Barea, Badia i Cutchet, Berlinguer, Boștinaru, Brzobohatá, Capoulas Santos, Cofferati, Cutaș, Daerden, Dăncilă, Enciu, Fajon, Goebbels, Göncz, Groote, Gurmai, Haug, Iotova, Jørgensen, Kadenbach, Kammerevert, Koppa, Krehl, Lange, Liberadzki, McAvan, Martínez Martínez, Mavronikolas, Merkies, Moraes, Muñiz De Urquiza, Olejniczak, Pașcu, Pittella, Poc, Prodi, Regner, Rodust, Roth-Behrendt, Rouček, Schaldemose, Schulz Martin, Simpson, Siwiec, Steinruck, Țicău, Trautmann, Vergnaud, Vigenin, Weber Henri, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zemke
Susilaikė: 15
ALDE: Hirsch, Ries, Vajgl, Verhofstadt
ECR: Kurski, Piotrowski
EFD: Bufton
NI: Stassen, van der Stoep
PPE: Delvaux
S&D: Färm, Fleckenstein, Kreissl-Dörfler, Susta, Tarabella
2010–2011 m. SESIJA 2010 m. kovo 9–11 d. posėdžiai
20.5.2010 |
LT |
Europos Sąjungos oficialusis leidinys |
CE 131/17 |
2010 m. kovo 9 d., antradienis
2010 M. KOVO 9 D. POSĖDŽIO PROTOKOLAS
2010/C 131 E/02
Turinys
1. |
Metinės sesijos pradžia |
2. |
Posėdžio pradžia |
3. |
Diskusijos dėl žmogaus teisių, demokratijos ir teisinės valstybės principų pažeidimų (paskelbiami pateikti pasiūlymai dėl rezoliucijų) |
4. |
Vidaus rinkos rezultatų suvestinė - Vartotojų apsauga - Problemų sprendimo tinklas SOLVIT (diskusijos) |
5. |
Ilgalaikes vizas turinčių asmenų judėjimas ***I (diskusijos) |
6. |
Balsuoti skirtas laikas |
6.1. |
Netiesiogiai apskaičiuotų finansinio tarpininkavimo paslaugų (NAFTAP) išdėstymas siekiant nustatyti bendrąsias nacionalines pajamas (BNP) * (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas) |
6.2. |
Europos prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas. Vokietija: atleidimai iš darbo (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas) |
6.3. |
Europos prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas. Lietuva: atleidimai iš darbo (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas) |
6.4. |
Europos prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas. Lietuva: pastatų statyba (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas) |
6.5. |
Papildomas Šiaurės Rytų Atlanto vandenyno pakrančių ir vandenų apsaugos nuo taršos bendradarbiavimo susitarimo protokolas *** (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas) |
6.6. |
Vartotojų apsauga (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas) |
6.7. |
Problemų sprendimo tinklas SOLVIT (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas) |
6.8. |
Gyvūnų sveikatos reikalavimai, taikomi nekomerciniam naminių gyvūnų judėjimui ***I (balsavimas) |
6.9. |
Ilgalaikes vizas turinčių asmenų judėjimas ***I (balsavimas) |
6.10. |
2008 m. konkurencijos politikos ataskaita (balsavimas) |
6.11. |
Vidaus rinkos rezultatų suvestinė (balsavimas) |
7. |
Paaiškinimai dėl balsavimo |
8. |
Balsavimo pataisymai ir ketinimai |
9. |
Ankstesnio posėdžio protokolo tvirtinimas |
10. |
Klausimų Komisijos pirmininkui valanda |
10.1. |
Įvairūs klasimai |
10.2. |
Naujosios sutarties įgyvendinimas ir pagarba pagrindinėms teisėms |
11. |
Tarptautinė klimato politika po Kopenhagos konferencijos. Tarptautinių derybų spartinimas imantis neatidėliotinų veiksmų (Darbo tvarkos taisyklių 111 straipsnis) |
12. |
Antrasis Europos aukščiausiojo lygio susitikimas romų klausimais (diskusijos) |
13. |
Klausimų valanda (klausimai Komisijai) |
14. |
Pirmojo geležinkelių transporto teisės aktų rinkinio įgyvendinimas (diskusijos) |
15. |
Kovos su klastojimu prekybos susitarimas (angl. ACTA) (diskusijos) |
16. |
Reglamentas dėl bendrųjų tarifų lengvatų sistemos taikymo (diskusijos) |
17. |
Kito posėdžio darbotvarkė |
18. |
Posėdžio pabaiga |
DALYVIŲ SĄRAŠAS
I PRIEDAS
BALSAVIMO REZULTATAI
1. |
Netiesiogiai apskaičiuotų finansinio tarpininkavimo paslaugų (NAFTAP) išdėstymas siekiant nustatyti bendrąsias nacionalines pajamas (BNP)* |
2. |
Europos prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas. Vokietija: atleidimai iš darbo |
3. |
Europos prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas. Lietuva: atleidimai iš darbo |
4. |
Europos prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas. Lietuva: pastatų statyba |
5. |
Papildomas Šiaurės Rytų Atlanto vandenyno pakrančių ir vandenų apsaugos nuo taršos bendradarbiavimo susitarimo protokolas*** |
6. |
Vartotojų apsauga |
7. |
Problemų sprendimo tinklas SOLVIT |
8. |
Gyvūnų sveikatos reikalavimai, taikomi nekomerciniam naminių gyvūnų judėjimui ***I |
9. |
Ilgalaikes vizas turinčių asmenų judėjimas ***I |
10. |
2008 m. konkurencijos politikos ataskaita |
11. |
Vidaus rinkos rezultatų suvestinė |
II PRIEDAS
VARDINIO BALSAVIMO REZULTATAI
1. |
DEHAENE pranešimas A7-0022/2010. VIENAS BALSAVIMAS |
2. |
BÖGE pranešimas A7-0020/2010. VIENAS BALSAVIMAS |
3. |
BÖGE pranešimas A7-0021/2010. VIENAS BALSAVIMAS |
4. |
BÖGE pranešimas A7-0019/2010. VIENAS BALSAVIMAS |
5. |
DE BRÚN pranešimas A7-0082/2010. TEISĖKŪROS REZOLIUCIJA |
6. |
COELHO pranešimas A7-0015/2010. TEISĖKŪROS REZOLIUCIJA |
7. |
VON THUN ir HOHENSTEIN pranešimas A7-0084/2010. 10 dalis |
8. |
VON THUN ir HOHENSTEIN pranešimas A7-0084/2010. REZOLIUCIJA |
2010 M. KOVO 9 D. POSĖDŽIO PROTOKOLAS
PIRMININKAVO: Miguel Angel MARTÍNEZ MARTÍNEZ
Pirmininko pavaduotojas
1. Metinės sesijos pradžia
Vadovaujantis Sutarties dėl Europos Sąjungos veikimo 229 straipsnio pirma pastraipa ir Darbo tvarkos taisyklių 134 straipsnio 2 dalimi 2010–2011 m. Europos Parlamento metinė sesija pradėta.
2. Posėdžio pradžia
Posėdis pradėtas 09.00 val.
3. Diskusijos dėl žmogaus teisių, demokratijos ir teisinės valstybės principų pažeidimų (paskelbiami pateikti pasiūlymai dėl rezoliucijų)
Pagal Darbo tvarkos taisyklių 122 straipsnį šie nariai ar frakcijos paprašė, kad tokios diskusijos būtų surengtos dėl šių pasiūlymų dėl rezoliucijų:
I. |
Gilado Shalito atvejis
|
II. |
Smurto eskalavimas Meksikoje
|
III. |
Mirties bausmės paskelbimas teisėta Pietų Korėjoje
|
Kalbėjimo laikas bus paskirstytas pagal Darbo tvarkos taisyklių 149 straipsnį.
4. Vidaus rinkos rezultatų suvestinė - Vartotojų apsauga - Problemų sprendimo tinklas SOLVIT (diskusijos)
Pranešimas dėl vidaus rinkos rezultatų suvestinės [2009/2141(INI)] - Vidaus rinkos ir vartotojų apsaugos komitetas. Pranešėja: Róża, Gräfin von Thun Und Hohenstein (A7-0084/2009)
Pranešimo projektas dėl vartotojų apsaugos [2009/2137(INI)] - Vidaus rinkos ir vartotojų apsaugos komitetas. Pranešėja: Anna Hedh (A7-0024/2010)
Pranešimo projektas dėl vidaus rinkos problemų sprendimo tinklo (SOLVIT) [2009/2138(INI)] - Vidaus rinkos ir vartotojų apsaugos komitetas. Pranešėjas: Cristian Silviu Bușoi (A7-0027/2010)
Róża, Gräfin von Thun Und Hohenstein, Anna Hedh ir Cristian Silviu Bușoi pristatė savo pranešimus.
Kalbėjo: Michel Barnier ir John Dalli (Komisijos nariai).
Kalbėjo: Simon Busuttil (PETI komiteto nuomonės referentas), Zuzana Roithová PPE frakcijos vardu, Evelyne Gebhardt S&D frakcijos vardu, Robert Rochefort ALDE frakcijos vardu, Heide Rühle Verts/ALE frakcijos vardu, Adam Bielan ECR frakcijos vardu, Kyriacos Triantaphyllides GUE/NGL frakcijos vardu, Oreste Rossi EFD frakcijos vardu, ir Angelika Werthmann, nepriklausoma Parlamento narė, Tiziano Motti, Liem Hoang Ngoc, Jürgen Creutzmann, Malcolm Harbour, Trevor Colman, Andreas Schwab, Catherine Stihler, Morten Løkkegaard, Edvard Kožušník, Othmar Karas, Bernadette Vergnaud, Olle Schmidt, Jacek Olgierd Kurski, Sławomir Witold Nitras, Barbara Weiler, Theodor Dumitru Stolojan, Alan Kelly, Seán Kelly, Sylvana Rapti ir Pascale Gruny.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Małgorzata Handzlik, Marc Tarabella, Franz Obermayr, Mairead McGuinness ir Christel Schaldemose.
Kalbėjo Michel Barnier.
PIRMININKAVO: Libor ROUČEK
Pirmininko pavaduotojas
Kalbėjo: John Dalli, Róża, Gräfin von Thun Und Hohenstein, Anna Hedh ir Cristian Silviu Bușoi.
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: punktas 6.11 protokolo 9.3.2010, punktas 6.6 protokolo 9.3.2010 ir punktas 6.7 protokolo 9.3.2010.
5. Ilgalaikes vizas turinčių asmenų judėjimas ***I (diskusijos)
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos reglamento, iš dalies keičiančio Konvenciją dėl Šengeno susitarimo įgyvendinimo ir Reglamentą (EB) Nr. 562/2006, kiek tai susiję su ilgalaikes vizas turinčių asmenų judėjimu [COM(2009)0091 - C6-0076/2009- 2009/0028(COD)] - Piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus reikalų komitetas. Pranešėjas: Carlos Coelho (A7-0015/2010)
Carlos Coelho pristatė savo pranešimą.
Kalbėjo Cecilia Malmström (Komisijos narė).
Kalbėjo: Cecilia Wikström (JURI komiteto nuomonės referentas), Kinga Gál PPE frakcijos vardu, Vilija Blinkevičiūtė S&D frakcijos vardu, Nathalie Griesbeck ALDE frakcijos vardu, Rui Tavares GUE/NGL frakcijos vardu, Gerard Batten EFD frakcijos vardu, Frank Vanhecke, nepriklausomas Parlamento narys, Agustín Díaz de Mera García Consuegra, Iliana Malinova Iotova, Mario Borghezio, Franz Obermayr, Simon Busuttil, Monika Flašíková Beňová, Piotr Borys, Kinga Göncz, Georgios Papanikolaou, Tanja Fajon ir Zbigniew Ziobro.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Elżbieta Katarzyna Łukacijewska, Andreas Mölzer, Krisztina Morvai ir Andrew Henry William Brons.
Kalbėjo: Cecilia Malmström ir Carlos Coelho.
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: 2010 m. kovo 9 d. protokolo 6.9 punktas.
(Posėdis sustabdytas 11.50 val. prieš balsavimą ir atnaujintas 12.05 val.)
PIRMININKAVO: Diana WALLIS
Pirmininko pavaduotoja
6. Balsuoti skirtas laikas
Išsamūs balsavimo rezultatai (pakeitimai, atskiri balsavimai ir balsavimai dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių ir t. t.) pateikiami protokolo priede „Balsavimo rezultatai“.
Protokolo priede pateikiami vardinio balsavimo rezultatai prieinami tik elektronine forma ir su jais susipažinti galima interneto svetainėje Europarl.
6.1. Netiesiogiai apskaičiuotų finansinio tarpininkavimo paslaugų (NAFTAP) išdėstymas siekiant nustatyti bendrąsias nacionalines pajamas (BNP) * (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Tarybos sprendimo dėl netiesiogiai apskaičiuotų finansinio tarpininkavimo paslaugų (NAFTAP) išdėstymo siekiant nustatyti bendrąsias nacionalines pajamas (BNP), naudojamas Europos Bendrijų biudžeto ir jos nuosavųjų išteklių tikslais [COM(2009)0238 - C7-0049/2009- 2009/0068(CNS)] - Biudžeto komitetas. Pranešėjas: Jean-Luc Dehaene (A7-0022/2010)
(Reikalinga paprasta dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 1)
KOMISIJOS PASIŪLYMAS, PAKEITIMAI ir TEISĖKŪROS REZOLIUCIJOS PROJEKTAS
Priimta vienu balsavimu (P7_TA(2010)0041)
6.2. Europos prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas. Vokietija: atleidimai iš darbo (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos sprendimo dėl Europos prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimo pagal 2006 m. gegužės 17 d. Europos Parlamento, Tarybos ir Komisijos tarpinstitucinio susitarimo dėl biudžetinės drausmės ir patikimo finansų valdymo 28 punktą [COM(2010)0007 – 2010/0005(BUD)] - Biudžeto komitetas. Pranešėjas: Reimer Böge (A7-0020/2010)
(Kvalifikuota balsų dauguma ir 3/5 atiduotų balsų.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 2)
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta vienu balsavimu (P7_TA(2010)0042)
6.3. Europos prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas. Lietuva: atleidimai iš darbo (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos sprendimo dėl Europos prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimo pagal 2006 m. gegužės 17 d. Europos Parlamento, Tarybos ir Komisijos tarpinstitucinio susitarimo dėl biudžetinės drausmės ir patikimo finansų valdymo 28 punktą [COM(2010)0008 – 2010/0003(BUD)] - Biudžeto komitetas. Pranešėjas: Reimer Böge (A7-0021/2010)
(Kvalifikuota balsų dauguma ir 3/5 atiduotų balsų.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 3)
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta vienu balsavimu (P7_TA(2010)0043)
6.4. Europos prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas. Lietuva: pastatų statyba (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos sprendimo dėl Europos prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimo pagal 2006 m. gegužės 17 d. Europos Parlamento, Tarybos ir Komisijos tarpinstitucinio susitarimo dėl biudžetinės drausmės ir patikimo finansų valdymo 28 punktą [COM(2010)0009 – 2010/0002(BUD)] - Biudžeto komitetas. Pranešėjas: Reimer Böge (A7-0019/2010)
(Kvalifikuota balsų dauguma ir 3/5 atiduotų balsų.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 4)
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta vienu balsavimu (P7_TA(2010)0044)
6.5. Papildomas Šiaurės Rytų Atlanto vandenyno pakrančių ir vandenų apsaugos nuo taršos bendradarbiavimo susitarimo protokolas *** (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)
Rekomendacija dėl pasiūlymo dėl Tarybos sprendimo dėl Papildomo Šiaurės rytų Atlanto vandenyno pakrančių ir vandenų apsaugos nuo taršos bendradarbiavimo susitarimo protokolo sudarymo Europos bendrijos vardu [COM(2009)0436 - C7-0163/2009- 2009/0120(NLE)] - Aplinkos, visuomenės sveikatos ir maisto saugos komitetas. Pranešėja: Anna Rosbach (A7-0009/2010)
(Reikalinga paprasta dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 5)
TEISĖKŪROS REZOLIUCIJOS PROJEKTAS
Anna Rosbach (pranešėja) padarė pareiškimą pagal Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnio 4 dalį.
Priimta vienu balsavimu (P7_TA(2010)0045)
Parlamentas davė pritarimą.
6.6. Vartotojų apsauga (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)
Pranešimo projektas dėl vartotojų apsaugos [2009/2137(INI)] - Vidaus rinkos ir vartotojų apsaugos komitetas. Pranešėja: Anna Hedh (A7-0024/2010)
(Reikalinga paprasta dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 6)
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta vienu balsavimu (P7_TA(2010)0046)
6.7. Problemų sprendimo tinklas SOLVIT (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)
Pranešimo projektas dėl vidaus rinkos problemų sprendimo tinklo (SOLVIT) [2009/2138(INI)] - Vidaus rinkos ir vartotojų apsaugos komitetas. Pranešėjas: Cristian Silviu Bușoi (A7-0027/2010)
(Reikalinga paprasta dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 7)
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta vienu balsavimu (P7_TA(2010)0047)
6.8. Gyvūnų sveikatos reikalavimai, taikomi nekomerciniam naminių gyvūnų judėjimui ***I (balsavimas)
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos reglamento, iš dalies keičiančio Reglamentą (EB) Nr. 998/2003 dėl gyvūnų sveikatos reikalavimų, taikomų nekomerciniam naminių gyvūnėlių judėjimui [COM(2009)0268 - C7-0035/2009- 2009/0077(COD)] - Aplinkos, visuomenės sveikatos ir maisto saugos komitetas. Pranešėja: Bairbre de Brún (A7-0082/2009)
(Reikalinga paprasta dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 8)
KOMISIJOS PASIŪLYMAS
Patvirtintas su pakeitimais (P7_TA(2010)0048)
TEISĖKŪROS REZOLIUCIJOS PROJEKTAS
Priimta (P7_TA(2010)0048)
6.9. Ilgalaikes vizas turinčių asmenų judėjimas ***I (balsavimas)
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos reglamento, iš dalies keičiančio Konvenciją dėl Šengeno susitarimo įgyvendinimo ir Reglamentą (EB) Nr. 562/2006, kiek tai susiję su ilgalaikes vizas turinčių asmenų judėjimu [COM(2009)0091 - C6-0076/2009- 2009/0028(COD)] - Piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus reikalų komitetas. Pranešėjas: Carlos Coelho (A7-0015/2010)
(Reikalinga paprasta dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 9)
KOMISIJOS PASIŪLYMAS
Patvirtintas su pakeitimais (P7_TA(2010)0049)
TEISĖKŪROS REZOLIUCIJOS PROJEKTAS
Priimta (P7_TA(2010)0049)
Kalbėjo:
— |
Carlos Coelho (pranešėjas) prieš balsavimą ir pranešė Tarybai (pažymėjęs, jog jos atstovų nėra), kad priėmus jo pranešimą jis įrašys, jog reglamentas įsigalioja 2010 m. balandžio 5 d. (Pirmininkė apgailestavo, kad Tarybos atstovų nėra). |
6.10. 2008 m. konkurencijos politikos ataskaita (balsavimas)
Pranešimas dėl 2008 m. konkurencijos politikos ataskaitos [COM(2009)0374 - 2009/2173(INI)] - Ekonomikos ir pinigų politikos komitetas. Pranešėja: Sophia in 't Veld (A7-0025/2010)
(Reikalinga paprasta dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 10)
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta (P7_TA(2010)0050)
6.11. Vidaus rinkos rezultatų suvestinė (balsavimas)
Pranešimas dėl vidaus rinkos rezultatų suvestinės - Vidaus rinkos ir vartotojų apsaugos komitetas. Pranešėja: Róża, Gräfin von Thun Und Hohenstein (A7-0084/2009)
(Reikalinga paprasta dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 11)
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta (P7_TA(2010)0051)
7. Paaiškinimai dėl balsavimo
|
Rašytiniai paaiškinimai dėl balsavimo: Pagal Darbo tvarkos taisyklių 170 straipsnį raštu pateikti paaiškinimai dėl balsavimo įrašomi į šio posėdžio stenogramą. |
|
Žodiniai paaiškinimai dėl balsavimo:
|
8. Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Balsavimo pataisymai ir ketinimai pateikiami tinklalapio „Séance en direct“ dalyje „Résultats des votes (appels nominaux) / Results of votes (roll-call votes)“ ir priede „Vardinio balsavimo rezultatai“ (spausdintas variantas).
Dvi savaites nuo balsavimo dienos balsavimo pataisymų elektroninis variantas interneto svetainėje Europarl bus nuolat atnaujinamas.
Vėliau balsavimo pataisymų ir ketinimų sąrašas nebus keičiamas, kadangi jis bus verčiamas ir skelbiamas Oficialiajame leidinyje.
*
* *
Karl-Heinz Florenz dalyvavo posėdyje, bet nebalsavo dėl šių pranešimų: A7-0020/2010, A7-0021/2010, A7-0019/2010, A7-0009/2010, A7-0024/2010, A7-0027/2010, A7-0082/2010 ir A7-0015/2010.
(Posėdis sustabdytas 12.35 val. ir atnaujintas 15.05 val.)
PIRMININKAVO: Jerzy BUZEK
Pirmininkas
9. Ankstesnio posėdžio protokolo tvirtinimas
Ankstesnio posėdžio protokolas patvirtintas.
10. Klausimų Komisijos pirmininkui valanda
10.1. Įvairūs klasimai
Kalbėjo, kad užduotų klausimus ir papildomus klausimus, į kuriuos atsakė José Manuel Barroso (Komisijos pirmininkas): Joseph Daul PPE frakcijos vardu, Martin Schulz S&D frakcijos vardu, Guy Verhofstadt ALDE frakcijos vardu, Rebecca Harms Verts/ALE frakcijos vardu, Ivo Strejček ECR frakcijos vardu, Lothar Bisky GUE/NGL frakcijos vardu, Niki Tzavela EFD frakcijos vardu, ir Daniël van der Stoep, nepriklausomas Parlamento narys.
10.2. Naujosios sutarties įgyvendinimas ir pagarba pagrindinėms teisėms
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo, kad užduotų klausimus, į kuriuos atsakė José Manuel Barroso (Komisijos pirmininkas): Alf Svensson, Artur Zasada, Derek Vaughan, Catherine Stihler, Sonia Alfano, Ulrike Lunacek, Ashley Fox, Ilda Figueiredo, John Bufton, Andreas Mölzer, Sarah Ludford, Lena Kolarska-Bobińska, Simon Busuttil, Olle Ludvigsson, Bogusław Liberadzki ir David Casa.
PIRMININKAVO: Silvana KOCH-MEHRIN
Pirmininko pavaduotoja
Kalbėjo David-Maria Sassoli, kad išreikštų nepritarimą Sonia Alfano pastaboms(Pirmininkė atkreipė į tai dėmesį).
11. Tarptautinė klimato politika po Kopenhagos konferencijos. Tarptautinių derybų spartinimas imantis neatidėliotinų veiksmų (Darbo tvarkos taisyklių 111 straipsnis)
Komisijos pareiškimas: Tarptautinė klimato politika po Kopenhagos konferencijos. Tarptautinių derybų spartinimas imantis neatidėliotinų veiksmų
Connie Hedegaard (Komisijos narė) padarė pareiškimą.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo, kad užduotų klausimus, į kuriuos po tris atsakė Connie Hedegaard: Richard Seeber, Marita Ulvskog, Chris Davies, Satu Hassi, Martin Callanan, Bairbre de Brún, Paul Nuttall, Andrew Henry William Brons, Karl-Heinz Florenz, Jo Leinen, Frédérique Ries, Claude Turmes, Maria Da Graça Carvalho, Dan Jørgensen ir Holger Krahmer.
Diskusijos šiuo klausimu baigtos.
12. Antrasis Europos aukščiausiojo lygio susitikimas romų klausimais (diskusijos)
Žodinis klausimas (O-0017/2010), kurį uždavė Hannes Swoboda, Monika Flašíková Beňová, Kinga Göncz ir Claude Moraes S&D frakcijos vardu Tarybai: Antrasis ES aukščiausiojo lygio vadovų susitikimas romų klausimais (B7-0013/2010)
Žodinis klausimas (O-0018/2010), kurį uždavė Hannes Swoboda, Monika Flašíková Beňová, Kinga Göncz ir Claude Moraes S&D frakcijos vardu Komisijai: Antrasis ES aukščiausiojo lygio vadovų susitikimas romų klausimais (B7-0014/2010)
Žodinis klausimas (O-0028/2010), kurį uždavė Raül Romeva i Rueda, Heidi Hautala, Tatjana Ždanoka, Jean Lambert, Hélène Flautre, Judith Sargentini, Franziska Keller ir Jan Philipp Albrecht Verts/ALE frakcijos vardu Tarybai: Antrasis ES aukščiausiojo lygio vadovų susitikimas romų klausimais (B7-0202/2010)
Žodinis klausimas (O-0029/2010), kurį uždavė Raül Romeva i Rueda, Heidi Hautala, Tatjana Ždanoka, Jean Lambert, Hélène Flautre, Judith Sargentini, Franziska Keller ir Jan Philipp Albrecht Verts/ALE frakcijos vardu Komisijai: Antrasis ES aukščiausiojo lygio vadovų susitikimas romų klausimais (B7-0203/2010)
Monika Flašíková Beňová pateikė žodinius klausimus B7-0013/2010 ir B7-0014/2010.
PIRMININKAVO: Alejo VIDAL-QUADRAS
Pirmininko pavaduotojas
Hélène Flautre pateikė žodinius klausimus B7-0202/2010 ir B7-0203/2010.
Diego López Garrido (einantis Tarybos pirmininko pareigas) ir Viviane Reding (Komisijos pirmininko pavaduotojas) atsakė į klausimus.
Kalbėjo: Lívia Járóka PPE frakcijos vardu, Claude Moraes S&D frakcijos vardu, Renate Weber ALDE frakcijos vardu, Jean Lambert Verts/ALE frakcijos vardu, Peter van Dalen ECR frakcijos vardu, Cornelia Ernst GUE/NGL frakcijos vardu, Jaroslav Paška EFD frakcijos vardu, Zoltán Balczó, nepriklausomas Parlamento narys, Agustín Díaz de Mera García Consuegra, Kinga Göncz, Nicole Kiil-Nielsen, Lorenzo Fontana, Simon Busuttil, María Muñiz De Urquiza, Raül Romeva i Rueda, Elena Băsescu, Emine Bozkurt, Danuta Maria Hübner, Csaba Sándor Tabajdi ir Elena Oana Antonescu.
PIRMININKAVO: Edward McMILLAN-SCOTT
Pirmininko pavaduotojas
Kalbėjo: Olga Sehnalová ir Daciana Octavia Sârbu.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Milan Zver, Corina Crețu, Iosif Matula, Krisztina Morvai ir Monika Smolková.
Kalbėjo: Diego López Garrido ir Viviane Reding.
Pasiūlymai dėl rezoliucijų, teikiami pagal 115 straipsnio 5 dalį, bus skelbiami vėliau.
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: kitoje mėnesinėje sesijoje.
Kalbėjo Csaba Sándor Tabajdi techniniu klausimu.
13. Klausimų valanda (klausimai Komisijai)
Michel Barnier atsakė į klausimą ir į Seán Kelly, Jim Higgins ir Janusz Władysław Zemke papildomus klausimus.
László Andor (Komisijos narys) atsakė į klausimą ir į Silvia-Adriana Țicău, Franz Obermayr ir Nikolaos Chountis papildomus klausimus.
Parlamentas svarstė klausimus Komisijai (B7-0017/2010).
Androulla Vassiliou atsakė į klausimą ir į Liam Aylward ir Piotr Borys papildomus klausimus.
Klausimas 28 (Vilija Blinkevičiūtė): Privačių pensijų fondų reguliavimas.
Michel Barnier (Komisijos narys) atsakė į klausimą ir į Vilijos Blinkevičiūtės, Franz Obermayr ir Silvia-Adriana Țicău papildomus klausimus.
Klausimas 29 (Seán Kelly): Draudimo nuo potvynių sistemos ES.
Klausimas 30 (Silvia-Adriana Țicău): Europos kovos su skurdu priemonės.
Klausimas 31 (Georgios Papanikolaou): Programos „Kultūra (2007-2013 m.)“ įvertinimas.
Androulla Vassiliou (Komisijos narė) atsakė į klausimą ir į Georgios Papanikolaou papildomą klausimą.
Klausimas 32 (Liam Aylward): Mėgėjų sporto organizacijų stiprinimas ir finansavimas ES.
Klausimas 33 (Jim Higgins): Žuvusieji keliuose.
Siim Kallas (Komisijos pirmininko pavaduotojas) atsakė į klausimą ir į Jim Higgins, Zigmanto Balčyčio ir Nikolaos Chountis papildomus klausimus.
Klausimas 34 (Ivo Belet): Geležinkelio avarija Buizingene ir elektroninė saugos sistema.
Klausimas 35 (Frieda Brepoels): Vasario 15 d., pirmadienį, įvykusios baisios geležinkelio katastrofos Buizingene priežastys.
Siim Kallas atsakė į klausimus ir į Ivo Belet, Frieda Brepoels ir Piotr Borys papildomus klausimus.
Klausimas 36 (Jacek Włosowicz): Laiko keitimas į vasaros ir žiemos laiką.
Siim Kallas atsakė į klausimą ir į Jacek Włosowicz papildomą klausimą.
Klausimas 37 (Gay Mitchell): Laisvės ir saugumo pusiausvyra.
Viviane Reding (Komisijos pirmininko pavaduotojas) atsakė į klausimą ir į Gay Mitchell papildomą klausimą.
Kalbėjo Marian Harkin, 38 klausimo autorius. Į šį klausimą Viviane Reding pateiks atsakymą raštu.
Klausimas 39 (Bernd Posselt): Tradicinės mažumos.
Viviane Reding atsakė į klausimą ir į Bernd Posselt papildomą klausimą.
Kalbėjo Marc Tarabella.
Atsakymai į klausimus, į kuriuos nebuvo atsakyta dėl laiko stokos, bus pateikti raštu (žr. stenogramos priedą).
Klausimų Komisijai valanda baigta.
(Posėdis sustabdytas 19.50 val. ir atnaujintas 21.00 val.)
PIRMININKAVO: Pál SCHMITT
Pirmininko pavaduotojas
14. Pirmojo geležinkelių transporto teisės aktų rinkinio įgyvendinimas (diskusijos)
Žodinis klausimas (O-0030/2010), kurį uždavė Brian Simpson TRAN komiteto vardu Komisijai: Pirmojo geležinkelių paketo direktyvų (2001/12/EB, 2001/13/EB ir 2001/14/EB) įgyvendinimas (B7-0204/2010)
Brian Simpson pateikė žodinį klausimą.
Siim Kallas (Komisijos pirmininko pavaduotojas) atsakė į žodinį klausimą.
Kalbėjo: Mathieu Grosch PPE frakcijos vardu, Saïd El Khadraoui S&D frakcijos vardu, Gesine Meissner ALDE frakcijos vardu, Isabelle Durant Verts/ALE frakcijos vardu, Oldřich Vlasák ECR frakcijos vardu, Jaromír Kohlíček GUE/NGL frakcijos vardu, Mike Nattrass EFD frakcijos vardu, Georges Bach, Silvia-Adriana Țicău, Ryszard Czarnecki, Jacky Hénin, Jaroslav Paška, Antonio Cancian ir Inés Ayala Sender.
Kalbėjo Brian Simpson asmeniniu klausimu po Mike Nattrass kalbos.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Herbert Dorfmann, João Ferreira ir Silvia-Adriana Țicău.
Kalbėjo Siim Kallas.
Diskusijos baigtos.
15. Kovos su klastojimu prekybos susitarimas (angl. ACTA) (diskusijos)
Žodinis klausimas (O-0026/2010), kurį uždavė Carl Schlyter Verts/ALE frakcijos vardu, Daniel Caspary PPE frakcijos vardu, Kader Arif S&D frakcijos vardu, Niccolò Rinaldi ALDE frakcijos vardu, Helmut Scholz GUE/NGL frakcijos vardu, ir Syed Kamall ECR frakcijos vardu Komisijai: Derybų dėl ACTA (Kovos su klastojimu prekybos susitarimo) skaidrumas ir esama padėtis (B7-0020/2010)
Carl Schlyter, Daniel Caspary, Bernd Lange, Niccolò Rinaldi, Helmut Scholz ir Syed Kamall pateikė žodinį klausimą.
Karel De Gucht (Komisijos narys) atsakė į žodinį klausimą
Kalbėjo: Tokia Saïfi PPE frakcijos vardu, David Martin S&D frakcijos vardu, Sophia in 't Veld ALDE frakcijos vardu, Christian Engström Verts/ALE frakcijos vardu, Edvard Kožušník ECR frakcijos vardu, Eva-Britt Svensson GUE/NGL frakcijos vardu, Laurence J.A.J. Stassen, nepriklausoma Parlamento narė, Zuzana Roithová, Gianluca Susta, Alexander Alvaro, Jan Philipp Albrecht, Patrick Le Hyaric, Cristiana Muscardini, Emine Bozkurt, Eva Lichtenberger ir Catherine Trautmann.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Georgios Papastamkos ir João Ferreira.
Kalbėjo Karel De Gucht.
Pasiūlymai dėl rezoliucijos, pateikti remiantis Darbo tvarkos taisyklių 115 straipsnio 5 dalimi baigiantis diskusijoms:
— |
Carl Schlyter, Eva Lichtenberger, Christian Engström, Jan Philipp Albrecht ir Franziska Keller Verts/ALE frakcijos vardu – dėl derybų dėl Kovos su klastojimu prekybos susitarimo skaidrumo ir esamos padėties (B7-0154/2010); |
— |
Tokia Saïfi, Daniel Caspary, Cristiana Muscardini ir Georgios Papastamkos PPE frakcijos vardu, Syed Kamall ir Robert Sturdy ECR frakcijos vardu – dėl derybų dėl Kovos su klastojimu prekybos susitarimo skaidrumo ir esamos padėties (B7-0158/2010); |
— |
Niccolò Rinaldi, Sophia in 't Veld, Alexander Alvaro, Metin Kazak, Marielle De Sarnez ir Michael Theurer ALDE frakcijos vardu – dėl derybų dėl Kovos su klastojimu prekybos susitarimo skaidrumo ir esamos padėties (B7-0173/2010); |
— |
Kader Arif, Gianluca Susta, Bernd Lange ir David Martin S&D frakcijos vardu – dėl derybų dėl Kovos su klastojimu prekybos susitarimo skaidrumo ir esamos padėties (B7-0179/2010); |
— |
Lothar Bisky, Helmut Scholz, Jim Higgins, Rui Tavares, Cornelis de Jong, Eva-Britt Svensson, Patrick Le Hyaric, Jacky Hénin ir Marie-Christine Vergiat GUE/NGL frakcijos vardu – dėl derybų dėl Kovos su klastojimu prekybos susitarimo skaidrumo ir esamos padėties (B7-0180/2010). |
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: punktas 7.7 protokolo 10.3.2010.
16. Reglamentas dėl bendrųjų tarifų lengvatų sistemos taikymo (diskusijos)
Žodinis klausimas (O-0022/2010), kurį uždavė Daniel Caspary PPE frakcijos vardu, Kader Arif S&D frakcijos vardu, Niccolò Rinaldi ALDE frakcijos vardu, Yannick Jadot Verts/ALE frakcijos vardu, Joe Higgins GUE/NGL frakcijos vardu, ir Robert Sturdy ECR frakcijos vardu Komisijai: Reglamentas dėl bendrųjų tarifų lengvatų sistemos taikymo (B7-0018/2010)
Daniel Caspary, David Martin, Niccolò Rinaldi, Nicole Kiil-Nielsen, Joe Higgins ir Syed Kamall pateikė žodinį klausimą.
Karel De Gucht (Komisijos narys) atsakė į žodinį klausimą.
Kalbėjo: Laima Liucija Andrikienė PPE frakcijos vardu, Vital Moreira S&D frakcijos vardu, Georgios Papastamkos, Bernd Lange, Thomas Mann, Gianluca Susta ir Christofer Fjellner.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Rareș-Lucian Niculescu.
Kalbėjo Karel De Gucht.
Pasiūlymai dėl rezoliucijos, pateikti remiantis Darbo tvarkos taisyklių 115 straipsnio 5 dalimi baigiantis diskusijoms:
— |
Daniel Caspary, Laima Liucija Andrikienė ir Georgios Papastamkos PPE frakcijos vardu, Kader Arif ir Véronique De Keyser S&D frakcijos vardu, Niccolò Rinaldi, Metin Kazak ir Marielle De Sarnez ALDE frakcijos vardu, Yannick Jadot Verts/ALE frakcijos vardu, Robert Sturdy ECR frakcijos vardu – dėl reglamento dėl bendrųjų tarifų lengvatų sistemos taikymo (B7-0181/2010); |
— |
Joe Higgins ir Helmut Scholz GUE/NGL frakcijos vardu – dėl reglamento, numatančio bendrųjų tarifų lengvatų sistemos (BLS) taikymą (B7-0182/2010). |
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: punktas 7.8 protokolo 10.3.2010.
17. Kito posėdžio darbotvarkė
Kitos dienos darbotvarkė patvirtinta (dokumentas „Darbotvarkė“, PE 439.651/OJME).
18. Posėdžio pabaiga
Posėdis baigtas 23.40 val.
Klaus Welle
Generalinis sekretorius
Pál Schmitt
Pirmininko pavaduotojas
2010 m. kovo 9 d., antradienis
DALYVIŲ SĄRAŠAS
Pasirašė:
Áder, Agnew, Albertini, Albrecht, Alfano, Alfonsi, Alvarez, Alvaro, Alves, Andreasen, Andrés Barea, Andrikienė, Angelilli, Angourakis, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Arif, Arlacchi, Arsenis, Ashworth, Atkins, Attard-Montalto, Briard Auconie, Audy, Auken, Ayala Sender, Aylward, Ayuso, Bach, Badia i Cutchet, Balčytis, Balczó, Baldassarre, Balz, Balzani, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Batten, Baudis, Bauer, Bearder, Belder, Belet, Bélier, Benarab-Attou, Bendtsen, Bennahmias, Berès, Berlinguer, Berman, Besset, Bielan, Bilbao Barandica, Binev, Bisky, Blinkevičiūtė, Bodu, Böge, Bonsignore, Bontes, Borghezio, Borys, Boștinaru, Bové, Bowles, Bozkurt, Bradbourn, Brantner, Brepoels, Březina, Brok, Brons, Brzobohatá, Bufton, Bullmann, Bușoi, Busuttil, Bütikofer, Buzek, Cabrnoch, Cadec, Callanan, van de Camp, Cancian, Canfin, Capoulas Santos, Caronna, Carvalho, Casa, Cashman, Casini, Caspary, Castex, del Castillo Vera, Cavada, Cercas, Češková, Chatzimarkakis, Chichester, Childers, Chountis, Christensen, Claeys, Coelho, Cofferati, Cohn-Bendit, Collino, Colman, Comi, Cornelissen, Correia De Campos, Cortés Lastra, Silvia Costa, Cozzolino, Cramer, Crețu, Creutzmann, Cutaș, Cymański, Daerden, van Dalen, Dăncilă, Danellis, Danjean, Dantin, (The Earl of) Dartmouth, Daul, Davies, de Brún, De Castro, Dehaene, Delli, Delvaux, de Magistris, De Rossa, De Sarnez, Désir, Deß, Deutsch, Deva, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dodds, Domenici, Donskis, Dorfmann, Duff, Durant, Dušek, Ehler, Ehrenhauser, Eickhout, Ek, El Khadraoui, Enciu, Engel, Engström, Eppink, Ernst, Ertug, Essayah, Estaràs Ferragut, Estrela, Evans, Fajmon, Fajon, Falbr, Färm, Feio, Ferber, Fernandes, Elisa Ferreira, João Ferreira, Fidanza, Figueiredo, Fisas Ayxela, Fjellner, Flašíková Beňová, Flautre, Fleckenstein, Florenz, Fontana, Ford, Foster, Fox, Fraga Estévez, Gahler, Gál, Gallagher, Gallo, García-Margallo y Marfil, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gardini, Gauzès, Gebhardt, Geier, Gerbrandy, Geringer de Oedenberg, Giegold, Gierek, Girling, Glante, Glattfelder, Goebbels, Goerens, Gollnisch, Gomes, Göncz, Goulard, de Grandes Pascual, Gräßle, Grech, Grelier, Greze, Griesbeck, Gróbarczyk, Groote, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez-Cortines, Győri, Hadjigeorgiou, Häfner, Haglund, Hall, Händel, Handzlik, Hankiss, Harbour, Harkin, Hassi, Haug, Häusling, Hautala, Jiří Havel, Hedh, Helmer, Hénin, Hennis-Plasschaert, Herczog, Herranz García, Hibner, Jim Higgins, Joe Higgins, Nadja Hirsch, Hoang Ngoc, Hohlmeier, Hökmark, Honeyball, Danuta Maria Hübner, Hudghton, Hughes, Hyusmenova, Iacolino, Ibrisagic, Ilchev, Imbrasas, in 't Veld, Iotova, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivan, Ivanova, Jaakonsaari, Jäätteenmäki, Jadot, Jahr, Járóka, Jáuregui Atondo, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jensen, Jiménez-Becerril Barrio, Joly, de Jong, Jordan Cizelj, Jørgensen, Junqueras Vies, Juvin, Kacin, Kaczmarek, Kadenbach, Kalfin, Kalinowski, Kalniete, Kamall, Kamiński, Kammerevert, Karas, Karim, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kazak, Tunne Kelam, Keller, Alan Kelly, Seán Kelly, Kiil-Nielsen, Kirilov, Kirkhope, Klaß, Klinz, Klute, Koch, Koch-Mehrin, Kohlíček, Kolarska-Bobińska, Koppa, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kowal, Kozlík, Kozłowski, Kožušník, Krahmer, Kratsa-Tsagaropoulou, Krehl, Kreissl-Dörfler, Kuhn, Kukan, Kurski, Lamassoure, Lambert, Lamberts, Lambrinidis, Lambsdorff, Lange, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Foll, Le Grip, Legutko, Lehne, Le Hyaric, Leichtfried, Leinen, Lepage, Jean-Marie Le Pen, Liberadzki, Lichtenberger, Liese, Liotard, Lisek, Lochbihler, Løkkegaard, Lope Fontagné, López Aguilar, López-Istúriz White, Lösing, Lövin, Ludford, Ludvigsson, Luhan, Łukacijewska, Lulling, Lunacek, Lynne, Lyon, McAvan, McCarthy, McClarkin, McGuinness, McMillan-Scott, Macovei, Manders, Mănescu, Maňka, Mann, Manner, Marcinkiewicz, Marinescu, David Martin, Hans-Peter Martin, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Maštálka, Matera, Mathieu, Matias, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mavronikolas, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Meissner, Melo, Méndez de Vigo, Menéndez del Valle, Merkies, Messerschmidt, Mészáros, Meyer, Michel, Migalski, Mikolášik, Millán Mon, Mirsky, Mitchell, Mölzer, Moraes, Moreira, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Morvai, Motti, Muñiz De Urquiza, Muscardini, Nattrass, Nedelcheva, Neuser, Neveďalová, Newton Dunn, Neynsky, Neyts-Uyttebroeck, Nicholson, Nicolai, Niculescu, Niebler, Nitras, Nuttall, Obermayr, Obiols, Ojuland, Olbrycht, Olejniczak, Oomen-Ruijten, Őry, Ouzký, Oviir, Pack, Padar, Panayotov, Panzeri, Papadopoulou, Papanikolaou, Papastamkos, Pargneaux, Parvanova, Pașcu, Paška, Patrão Neves, Paulsen, Peillon, Perello Rodriguez, Alojz Peterle, Pieper, Pietikäinen, Piotrowski, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Ponga, Poręba, Portas, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Vittorio Prodi, Protasiewicz, Provera, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Ransdorf, Rapkay, Rapti, Regner, Reimers, Remek, Repo, Reul, Riera Madurell, Ries, Rinaldi, Riquet, Rivasi, Rochefort, Rodust, Rohde, Roithová, Romero López, Romeva i Rueda, Rosbach, Rossi, Roth-Behrendt, Rübig, Rubiks, Rühle, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Salavrakos, Salvini, Sánchez Presedo, Sârbu, Sargentini, Sartori, Saryusz-Wolski, Sassoli, Saudargas, Savisaar, Schaake, Schaldemose, Schlyter, Olle Schmidt, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Scholz, Schöpflin, Schroedter, Werner Schulz, Schwab, Scicluna, Scotta', Scurria, Seeber, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Siekierski, Silvestris, Simon, Simpson, Sinclaire, Sippel, Siwiec, Skinner, Skrzydlewska, Skylakakis, Smith, Smolková, Sógor, Soini, Sommer, Søndergaard, Sonik, Sosa Wagner, Soullie, Speroni, Staes, Stassen, Šťastný, Stavrakakis, Steinruck, Sterckx, Stevenson, Stihler, van der Stoep, Stolojan, Emil Stoyanov, Strasser, Strejček, Striffler, Sturdy, Surján, Susta, Alf Svensson, Eva-Britt Svensson, Swinburne, Swoboda, Szájer, Szymański, Tabajdi, Takkula, Tănăsescu, Tannock, Tarabella, Tarand, Tatarella, Tavares, Teixeira, Thaler, Thein, Theocharous, Theurer, Thomsen, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Țicău, Toia, Tőkés, Tomaševski, Tošenovský, Toussas, Trautmann, Tremopoulos, Tremosa i Balcells, Triantaphyllides, Trüpel, Trzaskowski, Tsoukalas, Turmes, Turunen, Tzavela, Uggias, Ulmer, Ulvskog, Ungureanu, Urutchev, Uspaskich, Vaidere, Vajgl, Vălean, Van Brempt, Vanhecke, Van Orden, Vattimo, Vaughan, Vergnaud, Verheyen, Vidal-Quadras, Vigenin, de Villiers, Vlasák, Vlasto, Voss, Jarosław Leszek Wałęsa, Wallis, Watson, Henri Weber, Manfred Weber, Renate Weber, Weiler, Weisgerber, Werthmann, Westlund, Westphal, Wieland, Wikström, Willmott, Wils, Hermann Winkler, Iuliu Winkler, Włosowicz, Wojciechowski, Wortmann-Kool, Yáñez-Barnuevo García, Yannakoudakis, Záborská, Zala, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Ždanoka, Zeller, Zemke, Zimmer, Ziobro, Zver, Zwiefka
2010 m. kovo 9 d., antradienis
I PRIEDAS
BALSAVIMO REZULTATAI
Santrumpos ir simboliai
+ |
priimta |
- |
atmesta |
↓ |
atkrito |
A |
atšaukta |
VB (…, …, …) |
vardinis balsavimas (už, prieš, susilaikė) |
EB (…, …, …) |
elektroninis balsavimas (už, prieš, susilaikė) |
dal. |
balsavimas dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių |
atsk. |
atskiras balsavimas |
pak. |
pakeitimas |
KP |
kompromisinis pakeitimas |
AD |
atitinkama dalis |
NP |
naikinantis pakeitimas |
= |
tapatūs pakeitimai |
§ |
dalis |
str. |
straipsnis |
konst. |
konstatuojamoji dalis |
PR |
pasiūlymas dėl rezoliucijos |
BPR |
bendras pasiūlymas dėl rezoliucijos |
SB |
slaptas balsavimas |
1. Netiesiogiai apskaičiuotų finansinio tarpininkavimo paslaugų (NAFTAP) išdėstymas siekiant nustatyti bendrąsias nacionalines pajamas (BNP) *
Pranešimas: Jean-Luc Dehaene (A7-0022/2010)
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Vienas balsavimas |
VB |
+ |
534, 4, 20 |
2. Europos prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas. Vokietija: atleidimai iš darbo
Pranešimas: Reimer Böge (A7-0020/2010) (kvalifikuota balsų dauguma ir 3/5 balsavusių narių balsų)
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Vienas balsavimas |
VB |
+ |
525, 52, 15 |
3. Europos prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas. Lietuva: atleidimai iš darbo
Pranešimas: Reimer Böge (A7-0021/2010) (kvalifikuota balsų dauguma ir 3/5 balsavusių narių balsų)
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Vienas balsavimas |
VB |
+ |
546, 45, 14 |
4. Europos prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo lėšų mobilizavimas. Lietuva: pastatų statyba
Pranešimas: Reimer Böge (A7-0019/2010) (kvalifikuota balsų dauguma ir 3/5 balsavusių narių balsų)
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Vienas balsavimas |
VB |
+ |
557, 43, 14 |
5. Papildomas Šiaurės Rytų Atlanto vandenyno pakrančių ir vandenų apsaugos nuo taršos bendradarbiavimo susitarimo protokolas ***
Rekomendacija: Anna Rosbach (A7-0009/2010)
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Vienas balsavimas |
|
+ |
|
6. Vartotojų apsauga
Pranešimas: Anna Hedh (A7-0024/2010)
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Vienas balsavimas |
|
+ |
|
7. Problemų sprendimo tinklas SOLVIT
Pranešimas: Christian Silviu Bușoi (A7-0027/2010)
Dalykas |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Vienas balsavimas |
|
+ |
|
8. Gyvūnų sveikatos reikalavimai, taikomi nekomerciniam naminių gyvūnų judėjimui ***I
Pranešimas: Bairbre De Brún (A7-0082/2010)
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Visas tekstas. Paketas Nr. 1. Kompromisiniai pakeitimai |
4 |
GUE/NGL, S&D, PPE, ALDE, ECR, Verts/ALE |
|
+ |
|
Paketas Nr. 2. Atsakingo komiteto pakeitimai |
1-3 |
komitetas |
|
↓ |
|
Balsavimas: pakeistas pasiūlymas |
|
+ |
|
||
Balsavimas: teisėkūros rezoliucija |
VB |
+ |
618, 17, 5 |
9. Ilgalaikes vizas turinčių asmenų judėjimas ***I
Pranešimas: Carlos Coelho (A7-0015/2010)
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Visas tekstas. Atsakingo komiteto pakeitimas |
1 |
komitetas |
|
+ |
|
Balsavimas: pakeistas pasiūlymas |
|
+ |
|
||
Balsavimas: teisėkūros rezoliucija |
VB |
+ |
562, 29, 51 |
10. 2008 m. konkurencijos politikos ataskaita
Pranešimas: Sophia In 't Veld (A7-0025/2010)
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Po 60 dalies |
1 |
pranešėjas |
|
- |
|
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
|
+ |
|
11. Vidaus rinkos rezultatų suvestinė
Pranešimas: Róża, Gräfin Von Thun und Hohenstein (A7-0084/2010)
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
§ 10 |
§ |
originalus tekstas |
VB |
+ |
369, 260, 11 |
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
VB |
+ |
530, 85, 3 |
Prašymai balsuoti vardiniu būdu
S&D: 10-oji dalis.
PPE: 10-oji dalis, galutinis balsavimas.
2010 m. kovo 9 d., antradienis
II PRIEDAS
VARDINIO BALSAVIMO REZULTATAI
1. DEHAENE pranešimas A7-0022/2010. VIENAS BALSAVIMAS
Už: 534
ALDE: Alvaro, Aylward, Bearder, Bennahmias, Bowles, Bușoi, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, de Magistris, De Sarnez, Donskis, Ek, Gerbrandy, Godmanis, Haglund, Hall, Harkin, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jäätteenmäki, Jensen, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Krahmer, Lambsdorff, Løkkegaard, Lynne, Lyon, Manders, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Oviir, Panayotov, Paulsen, Reimers, Ries, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Vajgl, Vălean, Vattimo, Verhofstadt, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Ashworth, Atkins, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Češková, Chichester, Czarnecki, van Dalen, Deva, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Harbour, Helmer, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kožušník, Kurski, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Wojciechowski, Ziobro
EFD: Belder, Imbrasas, Messerschmidt, Paška, Rosbach, Soini
GUE/NGL: Bisky, Chountis, de Brún, Ferreira João, Figueiredo, Händel, Hénin, Higgins Joe, de Jong, Klute, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Wils, Zimmer
NI: Balczó, Binev, Brons, Claeys, Ehrenhauser, Gollnisch, Le Pen Jean-Marie, McMillan-Scott, Martin Hans-Peter, Mölzer, Morvai, Obermayr, Sosa Wagner, Tănăsescu, Vanhecke, Werthmann
PPE: Áder, Albertini, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Bach, Bartolozzi, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Březina, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Daul, Dehaene, Delvaux, Deß, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fjellner, Fraga Estévez, Gahler, Gál, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Handzlik, Herranz García, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Kaczmarek, Kalinowski, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Protasiewicz, Quisthoudt-Rowohl, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Soullie, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alves, Andrés Barea, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Dăncilă, De Castro, De Rossa, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Ertug, Fajon, Falbr, Färm, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Gurmai, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, López Aguilar, Ludvigsson, McAvan, Maňka, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Olejniczak, Padar, Panzeri, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Romero López, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Scicluna, Sehnalová, Severin, Simon, Simpson, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Stihler, Susta, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Țicău, Toia, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weber Henri, Weiler, Westlund, Willmott, Zala, Zemke
Verts/ALE: Alfonsi, Auken, Besset, Bové, Brepoels, Bütikofer, Canfin, Cramer, Delli, Eickhout, Evans, Giegold, Greze, Harms, Hassi, Häusling, Hautala, Hudghton, Jadot, Joly, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Trüpel, Turmes, Ždanoka
Prieš: 4
NI: Bontes, Sinclaire, Stassen, van der Stoep
Susilaikė: 20
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Borghezio, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Farage, Fontana, Nattrass, Nuttall, Provera, Rossi, Salvini, Scotta', Speroni
GUE/NGL: Angourakis, Toussas, Triantaphyllides
NI: Dodds
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Charles Goerens, Jo Leinen, Ulrike Rodust, Dagmar Roth-Behrendt, Britta Thomsen
Prieš :
Susilaikė :
2. BÖGE pranešimas A7-0020/2010. VIENAS BALSAVIMAS
Už: 525
ALDE: Aylward, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Bușoi, Chatzimarkakis, Davies, de Magistris, De Sarnez, Donskis, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goulard, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jäätteenmäki, Jensen, Kazak, Koch-Mehrin, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Manner, Michel, Newton Dunn, Ojuland, Oviir, Panayotov, Paulsen, Ries, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Tremosa i Balcells, Uggias, Vajgl, Vălean, Vattimo, Verhofstadt, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Gróbarczyk, Kamiński, Kirkhope, Kurski, Legutko, Piotrowski, Poręba, Tomaševski, Van Orden, Wojciechowski
EFD: Belder, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Paška, Provera, Rossi, Salavrakos, Salvini, Scotta', Speroni, Tzavela
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Higgins Joe, de Jong, Klute, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Toussas, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Balczó, Binev, Brons, Claeys, Ehrenhauser, Gollnisch, McMillan-Scott, Martin Hans-Peter, Mölzer, Morvai, Obermayr, Sosa Wagner, Tănăsescu, Vanhecke, Werthmann
PPE: Áder, Albertini, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Bach, Balz, Bartolozzi, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Brok, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Daul, Dehaene, Delvaux, Deß, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fjellner, Fraga Estévez, Gahler, Gál, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Herranz García, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hübner, Iacolino, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Protasiewicz, Quisthoudt-Rowohl, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Soullie, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Cutaș, Daerden, Dăncilă, De Castro, De Rossa, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Fajon, Falbr, Färm, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Gurmai, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, López Aguilar, Ludvigsson, McAvan, Maňka, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Olejniczak, Padar, Panzeri, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Romero López, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Scicluna, Sehnalová, Severin, Simon, Simpson, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Stihler, Susta, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Toia, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weber Henri, Weiler, Westlund, Willmott, Zala, Zemke
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brepoels, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cramer, Delli, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Greze, Harms, Hassi, Häusling, Hautala, Hudghton, Jadot, Joly, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Trüpel, Turmes, Ždanoka
Prieš: 52
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Harbour, Helmer, Kamall, Karim, Kožušník, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tošenovský, Vlasák
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Farage, Messerschmidt, Nattrass, Nuttall, Rosbach, Soini
NI: Bontes, Dodds, Sinclaire, Stassen, van der Stoep
Verts/ALE: Schlyter
Susilaikė: 15
ALDE: Alvaro, Creutzmann, Hirsch, Klinz, Krahmer, Lambsdorff, Meissner, Reimers, Thein, Theurer
ECR: van Dalen, Ziobro
GUE/NGL: Hénin
PPE: Ibrisagic, Svensson Alf
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Charles Goerens, Jo Leinen, Ulrike Rodust, Konrad Szymański, Silvia-Adriana Țicău, Dagmar Roth-Behrendt, Marek Henryk Migalski, Britta Thomsen
Prieš :
Susilaikė : Christofer Fjellner, Jorgo Chatzimarkakis
3. BÖGE pranešimas A7-0021/2010. VIENAS BALSAVIMAS
Už: 546
ALDE: Arlacchi, Aylward, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Bușoi, Davies, de Magistris, De Sarnez, Donskis, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goulard, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jäätteenmäki, Jensen, Kazak, Klinz, Krahmer, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Manner, Michel, Newton Dunn, Ojuland, Oviir, Panayotov, Paulsen, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Tremosa i Balcells, Uggias, Vajgl, Vălean, Vattimo, Verhofstadt, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Bielan, Cabrnoch, Češková, van Dalen, Eppink, Gróbarczyk, Kamiński, Kirkhope, Kurski, Legutko, Migalski, Ouzký, Piotrowski, Szymański, Tomaševski, Tošenovský, Wojciechowski, Ziobro
EFD: Belder, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Paška, Provera, Rossi, Salavrakos, Salvini, Scotta', Soini, Speroni, Tzavela
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Higgins Joe, de Jong, Klute, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Toussas, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Balczó, Binev, Brons, Claeys, Ehrenhauser, Gollnisch, Le Pen Jean-Marie, McMillan-Scott, Martin Hans-Peter, Mölzer, Morvai, Obermayr, Sosa Wagner, Tănăsescu, Vanhecke, Werthmann
PPE: Áder, Albertini, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Bach, Balz, Bartolozzi, Bastos, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Brok, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Daul, Dehaene, Delvaux, Deß, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fraga Estévez, Gahler, Gál, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Herranz García, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hübner, Iacolino, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Protasiewicz, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Soullie, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Dăncilă, De Castro, De Rossa, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Gurmai, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, López Aguilar, Ludvigsson, McAvan, Maňka, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Romero López, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simon, Simpson, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Stihler, Susta, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Țicău, Toia, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weber Henri, Weiler, Westlund, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Cramer, Delli, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Greze, Harms, Hassi, Häusling, Hudghton, Jadot, Joly, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Trüpel, Turmes, Ždanoka
Prieš: 45
ECR: Ashworth, Atkins, Bradbourn, Callanan, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Karim, Kožušník, McClarkin, Nicholson, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Tannock, Van Orden, Vlasák
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Farage, Messerschmidt, Nattrass, Nuttall, Rosbach
NI: Bontes, Dodds, Sinclaire, Stassen, van der Stoep
Verts/ALE: Schlyter
Susilaikė: 14
ALDE: Alvaro, Chatzimarkakis, Creutzmann, Hirsch, Koch-Mehrin, Lambsdorff, Meissner, Reimers, Thein, Theurer
GUE/NGL: Hénin
PPE: Fjellner, Ibrisagic, Svensson Alf
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Charles Goerens, Jo Leinen, Ulrike Rodust, Dagmar Roth-Behrendt, Cristiana Muscardini, Britta Thomsen
Prieš :
Susilaikė : Holger Krahmer
4. BÖGE pranešimas A7-0019/2010. VIENAS BALSAVIMAS
Už: 557
ALDE: Arlacchi, Aylward, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Bușoi, Davies, de Magistris, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goulard, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jäätteenmäki, Jensen, Kazak, Klinz, Krahmer, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Manner, Newton Dunn, Ojuland, Oviir, Panayotov, Paulsen, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Tremosa i Balcells, Uggias, Vajgl, Vălean, Vattimo, Verhofstadt, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Bielan, Cabrnoch, Češková, Cymański, Czarnecki, van Dalen, Eppink, Gróbarczyk, Kamiński, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, Migalski, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Szymański, Tomaševski, Tošenovský, Wojciechowski, Ziobro
EFD: Belder, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Paška, Provera, Rossi, Salavrakos, Salvini, Scotta', Soini, Speroni, Tzavela
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Higgins Joe, de Jong, Klute, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Toussas, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Balczó, Binev, Brons, Claeys, Ehrenhauser, Gollnisch, Le Pen Jean-Marie, McMillan-Scott, Martin Hans-Peter, Mölzer, Morvai, Obermayr, Sosa Wagner, Tănăsescu, Vanhecke, Werthmann
PPE: Áder, Albertini, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Balz, Bartolozzi, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Brok, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Daul, Dehaene, Delvaux, Deß, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fraga Estévez, Gahler, Gál, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Herranz García, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hübner, Iacolino, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Protasiewicz, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Soullie, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Dăncilă, De Castro, De Rossa, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Gurmai, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, López Aguilar, Ludvigsson, McAvan, Maňka, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simon, Simpson, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Stihler, Susta, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Țicău, Toia, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weber Henri, Weiler, Westlund, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Cramer, Delli, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Greze, Harms, Hassi, Häusling, Hautala, Hudghton, Jadot, Joly, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Trüpel, Turmes, Ždanoka
Prieš: 43
ECR: Ashworth, Atkins, Bradbourn, Callanan, Chichester, Deva, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Karim, McClarkin, Nicholson, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Tannock, Van Orden, Vlasák
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Farage, Messerschmidt, Nattrass, Nuttall, Rosbach
NI: Bontes, Dodds, Sinclaire, Stassen, van der Stoep
PPE: Sartori
Verts/ALE: Schlyter
Susilaikė: 14
ALDE: Alvaro, Chatzimarkakis, Creutzmann, Hirsch, Koch-Mehrin, Lambsdorff, Meissner, Reimers, Thein, Theurer
GUE/NGL: Hénin
PPE: Fjellner, Ibrisagic, Svensson Alf
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Charles Goerens, Jo Leinen, Ulrike Rodust, Cristiana Muscardini, Amalia Sartori, Britta Thomsen
Prieš :
Susilaikė : Holger Krahmer
5. DE BRÚN pranešimas A7-0082/2010. TEISĖKŪROS REZOLIUCIJA
Už: 618
ALDE: Alfano, Alvaro, Arlacchi, Aylward, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Bușoi, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, de Magistris, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jäätteenmäki, Jensen, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vălean, Vattimo, Verhofstadt, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, van Dalen, Deva, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Wojciechowski
EFD: Belder, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Messerschmidt, Paška, Rosbach, Rossi, Salavrakos, Salvini, Scotta', Soini, Speroni, Tzavela
GUE/NGL: Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, Higgins Joe, de Jong, Klute, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Balczó, Binev, Brons, Claeys, Dodds, Ehrenhauser, McMillan-Scott, Martin Hans-Peter, Sosa Wagner, Tănăsescu, Vanhecke, Werthmann
PPE: Áder, Albertini, Andrikienė, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Brok, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Daul, Dehaene, Delvaux, Deß, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gál, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Herranz García, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Protasiewicz, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Soullie, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Caronna, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Dăncilă, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Gomes, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, Ludvigsson, McAvan, Maňka, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weber Henri, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Cramer, Delli, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Hassi, Häusling, Hautala, Hudghton, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Trüpel, Turmes, Ždanoka
Prieš: 17
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Farage, Nattrass, Nuttall
NI: Bontes, Gollnisch, Le Pen Jean-Marie, Mölzer, Obermayr, Sinclaire, Stassen, van der Stoep
Susilaikė: 5
GUE/NGL: Angourakis, Toussas
PPE: Jahr, Mathieu
S&D: Poc
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Nuno Melo
Prieš :
Susilaikė :
6. COELHO pranešimas A7-0015/2010. TEISĖKŪROS REZOLIUCIJA
Už: 562
ALDE: Alfano, Alvaro, Arlacchi, Aylward, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Bușoi, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, de Magistris, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jäätteenmäki, Jensen, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Mănescu, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vălean, Vattimo, Verhofstadt, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Bielan, Cabrnoch, Callanan, Češková, Cymański, Czarnecki, van Dalen, Eppink, Fajmon, Gróbarczyk, Hannan, Kamiński, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, Migalski, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Szymański, Tomaševski, Tošenovský, Vlasák, Wojciechowski
EFD: Belder, Paška, Speroni
GUE/NGL: Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, de Jong, Klute, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Svensson Eva-Britt, Tavares, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Balczó, Binev, McMillan-Scott, Morvai, Sosa Wagner, Tănăsescu
PPE: Áder, Albertini, Andrikienė, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Audy, Ayuso, Bach, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Borys, Březina, Brok, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Daul, Dehaene, Delvaux, Deß, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Handzlik, Hankiss, Herranz García, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Protasiewicz, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sommer, Soullie, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Svensson Alf, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Dăncilă, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Gomes, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Le Foll, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, Ludvigsson, McAvan, Maňka, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Prodi, Rapkay, Regner, Repo, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weber Henri, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Cramer, Delli, Eickhout, Engström, Flautre, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Hassi, Häusling, Hautala, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Trüpel, Turmes, Ždanoka
Prieš: 29
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Borghezio, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Farage, Fontana, Messerschmidt, Nattrass, Nuttall, Rosbach, Rossi, Salvini, Scotta', Soini
NI: Bontes, Brons, Claeys, Dodds, Gollnisch, Le Pen Jean-Marie, Mölzer, Obermayr, Sinclaire, Stassen, van der Stoep, Vanhecke
Susilaikė: 51
ECR: Ashworth, Atkins, Bradbourn, Chichester, Deva, Ford, Foster, Fox, Girling, Harbour, Helmer, Kamall, Karim, Kirkhope, McClarkin, Nicholson, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Tannock, Van Orden
EFD: Imbrasas, Salavrakos, Tzavela
GUE/NGL: Angourakis, Higgins Joe, Søndergaard, Toussas
NI: Ehrenhauser, Martin Hans-Peter, Werthmann
PPE: Bauer, Gál, Glattfelder, Győri, Járóka, Kósa, Őry, Schöpflin, Sógor, Surján, Tőkés
S&D: Arsenis, Koppa, Lambrinidis, Podimata, Rapti, Stavrakakis
Verts/ALE: Evans, Hudghton
7. VON THUN ir HOHENSTEIN pranešimas A7-0084/2010. 10 dalis
Už: 369
ALDE: Alfano, Alvaro, Arlacchi, Aylward, Bearder, Bilbao Barandica, Bowles, Bușoi, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, de Magistris, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jäätteenmäki, Jensen, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Mănescu, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vălean, Vattimo, Verhofstadt, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, van Dalen, Deva, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák
EFD: Belder, Messerschmidt, Paška, Rosbach, Salavrakos, Tzavela
NI: Binev, Ehrenhauser, McMillan-Scott, Martin Hans-Peter, Werthmann
PPE: Áder, Albertini, Andrikienė, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Brok, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Daul, Dehaene, Delvaux, Deß, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gál, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Herranz García, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, Luhan, Łukacijewska, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Protasiewicz, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Soullie, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Fajon, Siwiec, Skinner
Verts/ALE: Brepoels
Prieš: 260
ALDE: Bennahmias
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Farage, Nattrass, Nuttall, Soini
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, Higgins Joe, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Toussas, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Bontes, Brons, Claeys, Dodds, Gollnisch, Le Pen Jean-Marie, Mölzer, Obermayr, Stassen, van der Stoep, Tănăsescu, Vanhecke
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Dăncilă, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Gomes, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, Ludvigsson, McAvan, Maňka, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Mirsky, Moraes, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simpson, Sippel, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weber Henri, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Cramer, Delli, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Hassi, Häusling, Hautala, Hudghton, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Trüpel, Turmes, Ždanoka
Susilaikė: 11
EFD: Borghezio, Fontana, Imbrasas, Rossi, Salvini, Scotta', Speroni
NI: Balczó, Morvai, Sinclaire, Sosa Wagner
8. VON THUN ir HOHENSTEIN pranešimas A7-0084/2010. REZOLIUCIJA
Už: 530
ALDE: Alfano, Alvaro, Arlacchi, Aylward, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Bușoi, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, de Magistris, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jäätteenmäki, Jensen, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Mănescu, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vălean, Vattimo, Verhofstadt, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, van Dalen, Deva, Eppink, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Wojciechowski, Ziobro
EFD: Belder, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Paška, Rossi, Salavrakos, Scotta', Speroni, Tzavela
NI: Binev, Ehrenhauser, McMillan-Scott, Martin Hans-Peter, Sosa Wagner, Tănăsescu, Werthmann
PPE: Áder, Andrikienė, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Borys, Březina, Brok, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Daul, Dehaene, Delvaux, Deß, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gál, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Hankiss, Herranz García, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sógor, Sommer, Soullie, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Cutaș, Daerden, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Gomes, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Ivan, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, Ludvigsson, McAvan, Maňka, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Auken, Brepoels, Bütikofer, Cohn-Bendit, Cornelissen, Evans, Harms, Hudghton, Jadot, Lochbihler, Lunacek, Smith, Turmes, Ždanoka
Prieš: 85
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Farage, Nattrass, Nuttall, Soini
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, Higgins Joe, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Toussas, Wils, Zimmer
NI: Bontes, Brons, Claeys, Dodds, Gollnisch, Mölzer, Obermayr, Sinclaire, Stassen, van der Stoep, Vanhecke
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Canfin, Cramer, Delli, Eickhout, Engström, Flautre, Giegold, Greze, Häfner, Hassi, Häusling, Hautala, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lichtenberger, Lövin, Romeva i Rueda, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Staes, Tarand, Trüpel
Susilaikė: 3
NI: Balczó, Morvai
Verts/ALE: Rühle
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už :
Prieš : Rebecca Harms
Susilaikė :
20.5.2010 |
LT |
Europos Sąjungos oficialusis leidinys |
CE 131/48 |
2010 m. kovo 10 d., trečiadienis
2010 M. KOVO 10 D. POSĖDŽIO PROTOKOLAS
2010/C 131 E/03
Turinys
1. |
Posėdžio pradžia |
2. |
Veiksmai, kurių buvo imtasi įgyvendinant Parlamento pozicijas ir rezoliucijas |
3. |
Strategija „ES 2020“. Tolesni veiksmai, susiję su neoficialiu 2010 m. vasario 11 d. Europos Vadovų Tarybos susitikimu (pateikti pasiūlymai dėl rezoliucijų) |
4. |
R. Goldstone'o rekomendacijų Izraelio ir Palestinos klausimais įgyvendinimas (pateikti pasiūlymai dėl rezoliucijų) |
5. |
Pilietinės visuomenės ir tautinių mažumų padėtis Baltarusijoje (pateikti pasiūlymai dėl rezoliucijų) |
6. |
2008 m. metinis pranešimas dėl BUSP. Europos saugumo strategijos ir Bendrosios saugumo ir gynybos politikos įgyvendinimas. Branduolinių ginklų neplatinimo sutartis (diskusijos) |
7. |
Balsuoti skirtas laikas |
7.1. |
Tam tikrų tipų bendrovių metinės finansinės atskaitomybės nuostatos, susijusios su mikrosubjektais ***I (balsavimas) |
7.2. |
Strategija „ES 2020“. Tolesni veiksmai, susiję su neoficialiu 2010 m. vasario 11 d. Europos Vadovų Tarybos susitikimu (balsavimas) |
7.3. |
R. Goldstone'o rekomendacijų Izraelio ir Palestinos klausimais įgyvendinimas (balsavimas) |
7.4. |
Pilietinės visuomenės ir tautinių mažumų padėtis Baltarusijoje (balsavimas) |
7.5. |
Finansinių sandorių apmokestinimas (balsavimas) |
7.6. |
Bendra mokėjimų eurais erdvė (balsavimas) |
7.7. |
Kovos su klastojimu prekybos susitarimas (angl. ACTA) (balsavimas) |
7.8. |
Reglamentas dėl bendrųjų tarifų lengvatų sistemos taikymo (balsavimas) |
7.9. |
2008 m. metinė ataskaita dėl BUSP (balsavimas) |
7.10. |
Europos saugumo strategijos ir Bendrosios saugumo ir gynybos politikos įgyvendinimas (balsavimas) |
7.11. |
Branduolinių ginklų neplatinimo sutartis (balsavimas) |
8. |
Paaiškinimai dėl balsavimo |
9. |
Balsavimo pataisymai ir ketinimai |
10. |
Ankstesnio posėdžio protokolo tvirtinimas |
11. |
ES politika Arkties regiono klausimais (diskusijos) |
12. |
Kuba (diskusijos) |
13. |
Klausimų valanda (klausimai Tarybai) |
14. |
Komitetų ir delegacijų sudėtis |
15. |
Įgyvendinimo priemonės (Darbo tvarkos taisyklių 88 straipsnis) |
16. |
Kito posėdžio darbotvarkė |
17. |
Posėdžio pabaiga |
DALYVIŲ SĄRAŠAS
I PRIEDAS
BALSAVIMO REZULTATAI
1. |
Tam tikrų tipų bendrovių metinės finansinės atskaitomybės nuostatos, susijusios su mikrosubjektais ***I |
2. |
Strategija „ES 2020“. Tolesni veiksmai, susiję su neoficialiu 2010 m. vasario 11 d. Europos Vadovų Tarybos susitikimu |
3. |
R. Goldstone'o rekomendacijų Izraelio ir Palestinos klausimais įgyvendinimas |
4. |
Pilietinės visuomenės ir tautinių mažumų padėtis Baltarusijoje |
5. |
Finansinių sandorių apmokestinimas |
6. |
Bendra mokėjimų eurais erdvė |
7. |
Kovos su klastojimu prekybos susitarimas (angl. ACTA) |
8. |
Reglamentas dėl bendrųjų tarifų lengvatų sistemos taikymas |
9. |
2008 m. metinis pranešimas dėl BUSP |
10. |
Europos saugumo strategijos ir Bendrosios saugumo ir gynybos politikos įgyvendinimas |
11. |
Branduolinių ginklų neplatinimo sutartis |
II PRIEDAS
VARDINIO BALSAVIMO REZULTATAI
1. |
LEHNE pranešimas A7-0011/2010. TEISĖKŪROS REZOLIUCIJA |
2. |
B7-0150/2010. Strategija „ES 2020“. REZOLIUCIJA |
3. |
RC-B7-0151/2010. Strategija „ES 2020“. 6/2 DALIS |
4. |
RC-B7-0151/2010. Strategija „ES 2020“. REZOLIUCIJA |
5. |
B7-0135/2010. R.Goldstone'o rekomendacijų įgyvendinimas. REZOLIUCIJA |
6. |
B7-0136/2010. R.Goldstone'o rekomendacijų įgyvendinimas. A KONSTATUOJAMOJI DALIS |
7. |
B7-0133/2010. Finansinių sandorių apmokestinimas. 7 DALIS |
8. |
B7-0133/2010. Finansinių sandorių apmokestinimas. REZOLIUCIJA |
9. |
RC-B7-0154/2010. Kovos su klastojimu prekybos susitarimas (angl. ACTA). 3 DALIS |
10. |
RC-B7-0154/2010. Kovos su klastojimu prekybos susitarimas (angl. ACTA). 5 PAKEITIMAS |
11. |
RC-B7-0154/2010. Kovos su klastojimu prekybos susitarimas (angl. ACTA). 1 PAKEITIMAS |
12. |
RC-B7-0154/2010. Kovos su klastojimu prekybos susitarimas (angl. ACTA). 6 PAKEITIMAS |
13. |
RC-B7-0154/2010. Kovos su klastojimu prekybos susitarimas (angl. ACTA). 2 PAKEITIMAS |
14. |
RC-B7-0154/2010. Kovos su klastojimu prekybos susitarimas (angl. ACTA). REZOLIUCIJA |
15. |
RC-B7-0181/2010. Tarifų lengvatų sistemos taikymas. 7 PAKEITIMAS |
16. |
RC-B7-0181/2010. Tarifų lengvatų sistemos taikymas. 8 PAKEITIMAS |
17. |
RC-B7-0181/2010. Tarifų lengvatų sistemos taikymas. 9 PAKEITIMAS |
18. |
RC-B7-0181/2010. Tarifų lengvatų sistemos taikymas. 10 PAKEITIMAS |
19. |
RC-B7-0181/2010. Tarifų lengvatų sistemos taikymas. 4 PAKEITIMAS |
20. |
RC-B7-0181/2010. Tarifų lengvatų sistemos taikymas. 3 PAKEITIMAS |
21. |
RC-B7-0181/2010. Tarifų lengvatų sistemos taikymas. REZOLIUCIJA |
22. |
ALBERTINI pranešimas A7-0023/2010. 18 PAKEITIMAS |
23. |
ALBERTINI pranešimas A7-0023/2010. 187NP PAKEITIMAS |
24. |
ALBERTINI pranešimas A7-0023/2010. 19 PAKEITIMAS |
25. |
ALBERTINI pranešimas A7-0023/2010. 21 PAKEITIMAS |
26. |
ALBERTINI pranešimas A7-0023/2010. REZOLIUCIJA |
27. |
DANJEAN pranešimas A7-0026/2010. 27/1 PAKEITIMAS |
28. |
DANJEAN pranešimas A7-0026/2010. 27/2 PAKEITIMAS |
29. |
DANJEAN pranešimas A7-0026/2010. 20 DALIS |
30. |
DANJEAN pranešimas A7-0026/2010. 20 PAKEITIMAS |
31. |
DANJEAN pranešimas A7-0026/2010. 17 PAKEITIMAS |
32. |
DANJEAN pranešimas A7-0026/2010. 30 PAKEITIMAS |
33. |
DANJEAN pranešimas A7-0026/2010. REZOLIUCIJA |
34. |
RC-B7-0137/2010. Branduolinių ginklų neplatinimo sutartis. 2 PAKEITIMAS |
35. |
RC-B7-0137/2010. Branduolinių ginklų neplatinimo sutartis. 3 PAKEITIMAS |
36. |
RC-B7-0137/2010. Branduolinių ginklų neplatinimo sutartis. 16/1 DALIS |
37. |
RC-B7-0137/2010. Branduolinių ginklų neplatinimo sutartis. 16/2 DALIS |
38. |
RC-B7-0137/2010. Branduolinių ginklų neplatinimo sutartis. G/1 KONSTATUOJAMOJI DALIS |
39. |
RC-B7-0137/2010. Branduolinių ginklų neplatinimo sutartis. G/2 KONSTATUOJAMOJI DALIS |
2010 M. KOVO 10 D. POSĖDŽIO PROTOKOLAS
PIRMININKAVO: Gianni PITTELLA
Pirmininko pavaduotojas
1. Posėdžio pradžia
Posėdis pradėtas 09.05 val.
2. Veiksmai, kurių buvo imtasi įgyvendinant Parlamento pozicijas ir rezoliucijas
Su Komisijos komunikatu dėl veiksmų, kurių buvo imtasi įgyvendinant Parlamento per 2009 m. gruodžio mėn. sesiją priimtas pozicijas ir rezoliucijas, galima susipažinti tinklalapyje Séance en direct.
3. Strategija „ES 2020“. Tolesni veiksmai, susiję su neoficialiu 2010 m. vasario 11 d. Europos Vadovų Tarybos susitikimu (pateikti pasiūlymai dėl rezoliucijų)
Tarybos ir Komisijos pareiškimai: Strategija „ES 2020“. Tolesni veiksmai, susiję su neoficialiu 2010 m. vasario 11 d. Europos Vadovų Tarybos susitikimu
Diskusijos buvo surengtos 2010 m. vasario 24 d. (punktas 13 protokolo 24.2.2010).
Pasiūlymai dėl rezoliucijos, pateikti remiantis Darbo tvarkos taisyklių 110 straipsnio 2 dalimi baigiantis diskusijoms:
— |
Malcolm Harbour ir Roberts Zīle ECR frakcijos vardu – dėl „ES 2020“ (B7-0150/2010); |
— |
Martin Schulz ir Stephen Hughes S&D frakcijos vardu – dėl strategijos „ES 2020“. Tolesni veiksmai, susiję su neoficialiu Europos Vadovų Tarybos 2010 m. vasario 11 d. susitikimu (B7-0151/2010); |
— |
Corien Wortmann-Kool, Peter Liese, Richard Seeber, Pilar del Castillo Vera, Andreas Schwab, Jean-Paul Gauzès, Csaba Őry, Mathieu Grosch, Lambert van Nistelrooij, Albert Deß, Othmar Karas ir Marian-Jean Marinescu PPE frakcijos vardu – dėl strategijos „ES 2020“ siekiant pasirengti pavasario Europos Vadovų Tarybos susitikimui (B7-0153/2010); |
— |
Rebecca Harms ir Daniel Cohn-Bendit Verts/ALE frakcijos vardu – dėl strategijos „ES 2020“. Tolesni veiksmai, susiję su neoficialiu Europos Vadovų Tarybos 2010 m. vasario 11 d. susitikimu (B7-0159/2010); |
— |
Lena Ek ALDE frakcijos vardu – dėl tolesnių veiksmų, susijusių su neoficialiu Europos Vadovų Tarybos 2010 m. vasario 11 d. susitikimu (B7-0160/2010); |
— |
Ilda Figueiredo, Patrick Le Hyaric, Kyriacos Triantaphyllides ir Nikolaos Chountis GUE/NGL frakcijos vardu – dėl strategijos „ES 2020“. Tolesni veiksmai, susiję su neoficialiu Europos Vadovų Tarybos 2010 m. vasario 11 d. susitikimu (B7-0165/2010). |
Balsavimas: punktas 7.2 protokolo 10.3.2010.
4. R. Goldstone'o rekomendacijų Izraelio ir Palestinos klausimais įgyvendinimas (pateikti pasiūlymai dėl rezoliucijų)
Tarybos ir Komisijos pareiškimai: R. Goldstone'o rekomendacijų Izraelio ir Palestinos klausimais įgyvendinimas
Diskusijos buvo surengtos 2010 m. vasario 24 d. (punktas 17 protokolo 24.2.2010).
Pasiūlymai dėl rezoliucijos, pateikti remiantis Darbo tvarkos taisyklių 110 straipsnio 2 dalimi baigiantis diskusijoms:
— |
José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra, Elmar Brok, Ioannis Kasoulides ir Cristian Dan Preda PPE frakcijos vardu – dėl R. Goldstone'o rekomendacijų Izraelio ir Palestinos klausimais įgyvendinimo (B7-0135/2010); |
— |
Annemie Neyts-Uyttebroeck ALDE frakcijos vardu – dėl R. Goldstone'o rekomendacijų Izraelio ir Palestinos klausimais įgyvendinimo (B7-0136/2010); |
— |
Véronique De Keyser, Adrian Severin, Hannes Swoboda, Richard Howitt, Proinsias De Rossa, Olga Sehnalová, María Muñiz De Urquiza ir Robert Goebbels S&D frakcijos vardu – dėl R. Goldstone'o rekomendacijų Izraelio ir Palestinos klausimais įgyvendinimo (B7-0138/2010); |
— |
Charles Tannock ECR frakcijos vardu – dėl R. Goldstone'o rekomendacijų Izraelio ir Palestinos klausimais įgyvendinimo (B7-0140/2010); |
— |
Hélène Flautre, Frieda Brepoels, Franziska Katharina Brantner, Nicole Kiil-Nielsen, Heidi Hautala, Caroline Lucas, Margrete Auken, Jan Philipp Albrecht, Eva Joly, Daniel Cohn-Bendit ir Malika Benarab-Attou Verts/ALE frakcijos vardu – dėl R. Goldstone'o ataskaitoje pateiktų rekomendacijų įgyvendinimo (B7-0145/2010); |
— |
Kyriacos Triantaphyllides, Patrick Le Hyaric, Bairbre de Brún, Willy Meyer ir Ilda Figueiredo GUE/NGL frakcijos vardu – dėl R. Goldstone'o ataskaitos įgyvendinimo (B7-0146/2010). |
Balsavimas: punktas 7.3 protokolo 10.3.2010.
5. Pilietinės visuomenės ir tautinių mažumų padėtis Baltarusijoje (pateikti pasiūlymai dėl rezoliucijų)
Tarybos ir Komisijos pareiškimai: Pilietinės visuomenės ir tautinių mažumų padėtis Baltarusijoje
Diskusijos buvo surengtos 2010 m. vasario 24 d. (punktas 18 protokolo 24.2.2010).
Pasiūlymai dėl rezoliucijos, pateikti remiantis Darbo tvarkos taisyklių 110 straipsnio 2 dalimi baigiantis diskusijoms:
— |
Charles Tannock, Michał Tomasz Kamiński, Ryszard Antoni Legutko, Tomasz Piotr Poręba, Ryszard Czarnecki, Paweł Robert Kowal, Konrad Szymański, Adam Bielan, Marek Henryk Migalski ir Mirosław Piotrowski ECR frakcijos vardu – dėl Baltarusijos (B7-0134/2010); |
— |
Adrian Severin, Kristian Vigenin, Marek Siwiec ir Justas Vincas Paleckis S&D frakcijos vardu – dėl pilietinės visuomenės ir tautinių mažumų padėties Baltarusijoje (B7-0152/2010); |
— |
Heidi Hautala, Elisabeth Schroedter ir Werner Schulz Verts/ALE frakcijos vardu – dėl pilietinės visuomenės ir tautinių mažumų padėties Baltarusijoje (B7-0157/2010); |
— |
Gerben-Jan Gerbrandy ir Kristiina Ojuland ALDE frakcijos vardu – dėl pilietinės visuomenės ir tautinių mažumų padėties Baltarusijoje (B7-0161/2010); |
— |
Helmut Scholz ir Jiří Maštálka GUE/NGL frakcijos vardu – dėl pilietinės visuomenės ir tautinių mažumų padėties Baltarusijoje (B7-0162/2010); |
— |
Jacek Protasiewicz, Elmar Brok, José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra, Ioannis Kasoulides, Hans-Gert Pöttering, Traian Ungureanu, Filip Kaczmarek, Jacek Saryusz-Wolski ir Vytautas Landsbergis PPE frakcijos vardu – dėl pilietinės visuomenės ir tautinių mažumų padėties Baltarusijoje (B7-0163/2010). |
Balsavimas: punktas 7.4 protokolo 10.3.2010.
6. 2008 m. metinis pranešimas dėl BUSP. Europos saugumo strategijos ir Bendrosios saugumo ir gynybos politikos įgyvendinimas. Branduolinių ginklų neplatinimo sutartis (diskusijos)
Pranešimas dėl 2008 m. Tarybos metinio pranešimo Europos Parlamentui dėl bendrosios užsienio ir saugumo politikos (BUSP) pagrindinių aspektų ir esminių pasirinkimų, Europos Parlamentui pateikto pagal 2006 m. gegužės 17 d. tarpinstitucinio susitarimo II dalies G antraštinės dalies 43 skirsnį [(2009/2057(INI)] - Užsienio reikalų komitetas. Pranešėjas: Gabriele Albertini (A7-0023/2010).
Pranešimas dėl Europos saugumo strategijos ir Bendrosios saugumo ir gynybos politikos įgyvendinimo [(2009/2198(INI)] - Užsienio reikalų komitetas. Pranešėjas: Arnaud Danjean (A7-0026/2010).
Žodinis klausimas (O-0169/2009), kurį uždavė Gabriele Albertini ir Arnaud Danjean AFET komiteto vardu Tarybai: Branduolinio ginklo neplatinimo sutartis (B7-0009/2010).
Žodinis klausimas (O-0170/2009), kurį uždavė Gabriele Albertini ir Arnaud Danjean AFET komiteto vardu Komisijai: Branduolinio ginklo neplatinimo sutartis (B7-0010/2010).
Gabriele Albertini pristatė savo pranešimą.
Arnaud Danjean pristatė savo pranešimą ir pateikė žodinius klausimus.
Kalbėjo Catherine Ashton (Komisijos pirmininko pavaduotoja-Sąjungos vyriausioji įgaliotinė užsienio reikalams ir saugumo politikai).
Kalbėjo: Nadezhda Neynsky (BUDG komiteto nuomonės referentė), Ioannis Kasoulides PPE frakcijos vardu, Adrian Severin S&D frakcijos vardu, Annemie Neyts-Uyttebroeck ALDE frakcijos vardu, Franziska Katharina Brantner Verts/ALE frakcijos vardu, Charles Tannock ECR frakcijos vardu, Willy Meyer GUE/NGL frakcijos vardu, Fiorello Provera EFD frakcijos vardu, Andreas Mölzer, nepriklausomas Parlamento narys, Catherine Ashton, Elmar Brok, Hannes Swoboda, Andrew Duff, Reinhard Bütikofer, Paweł Robert Kowal, Sabine Lösing, Bastiaan Belder, Martin Ehrenhauser, Mario Mauro, Kristian Vigenin, Pino Arlacchi ir Ulrike Lunacek.
PIRMININKAVO: Alejo VIDAL-QUADRAS
Pirmininko pavaduotojas
Kalbėjo: Geoffrey Van Orden, Nikolaos Salavrakos, Philip Claeys, Jacek Saryusz-Wolski, Maria Eleni Koppa, Norica Nicolai, Paul Nuttall, Cristian Dan Preda, Ioan Mircea Pașcu, Mirosław Piotrowski, Ernst Strasser, Wolfgang Kreissl-Dörfler, Eduard Kukan, Roberto Gualtieri, Tunne Kelam, Richard Howitt, Francisco José Millán Mon, Libor Rouček, Laima Liucija Andrikienė, Zoran Thaler, Michael Gahler, María Muñiz De Urquiza, Krzysztof Lisek, Proinsias De Rossa ir Andrey Kovatchev.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Ágnes Hankiss, Ivo Vajgl, Piotr Borys, Izaskun Bilbao Barandica, Struan Stevenson, Andrew Henry William Brons, Andrzej Grzyb, Jelko Kacin, Franz Obermayr ir Miroslav Mikolášik.
Kalbėjo: Catherine Ashton, Gabriele Albertini ir Arnaud Danjean.
Pasiūlymai dėl rezoliucijos, pateikti remiantis Darbo tvarkos taisyklių 115 straipsnio 5 dalimi baigiantis diskusijoms:
— |
Elmar Brok, José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra ir Ioannis Kasoulides PPE frakcijos vardu – dėl Branduolinio ginklo neplatinimo sutarties (B7-0137/2010); |
— |
Reinhard Bütikofer, Ulrike Lunacek, Franziska Katharina Brantner, Raül Romeva i Rueda ir Indrek Tarand Verts/ALE frakcijos vardu – dėl Branduolinio ginklo neplatinimo sutarties (B7-0141/2010); |
— |
Roberto Gualtieri, Hannes Swoboda ir Adrian Severin S&D frakcijos vardu – dėl Branduolinio ginklo neplatinimo sutarties (B7-0142/2010); |
— |
Pino Arlacchi, Annemie Neyts-Uyttebroeck ir Andrew Duff ALDE frakcijos vardu – dėl Branduolinio ginklo neplatinimo sutarties (B7-0143/2010); |
— |
Sabine Lösing, Willy Meyer, Helmut Scholz, Cornelis de Jong, Ilda Figueiredo, Takis Hadjigeorgiou ir Nikolaos Chountis GUE/NGL frakcijos vardu – dėl Branduolinio ginklo neplatinimo sutarties (B7-0144/2010); |
— |
Charles Tannock ECR frakcijos vardu – dėl konferencijos Sutarties dėl branduolinio ginklo neplatinimo klausimu perspektyvų (B7-0147/2010). |
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: punktas 7.9 protokolo 10.3.2010, punktas 7.10 protokolo 10.3.2010 ir punktas 7.11 protokolo 10.3.2010.
(Posėdis sustabdytas 11.55 val. prieš balsavimą ir atnaujintas 12.00 val.)
PIRMININKAVO: Edward McMILLAN-SCOTT
Pirmininko pavaduotojas
7. Balsuoti skirtas laikas
Išsamūs balsavimo rezultatai (pakeitimai, atskiri balsavimai ir balsavimai dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių ir t. t.) pateikiami protokolo priede „Balsavimo rezultatai“.
Protokolo priede pateikiami vardinio balsavimo rezultatai prieinami tik elektronine forma ir su jais susipažinti galima interneto svetainėje Europarl.
*
* *
Kalbėjo: Robert Atkins ir Sergio Paolo Francesco Silvestris.
7.1. Tam tikrų tipų bendrovių metinės finansinės atskaitomybės nuostatos, susijusios su mikrosubjektais ***I (balsavimas)
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos, iš dalies keičiančios Tarybos direktyvos 78/660/EEB dėl tam tikrų tipų bendrovių metinių atskaitomybių nuostatas dėl mikrosubjektų [COM(2009)0083 - C6-0074/2009- 2009/0035(COD)] Pranešėjas: Klaus-Heiner Lehne (A7-0011/2010).
(Reikalinga paprasta dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 1)
KOMISIJOS PASIŪLYMAS
Patvirtintas su pakeitimais (P7_TA-PROV(2010)0052)
TEISĖKŪROS REZOLIUCIJOS PROJEKTAS
Priimta (P7_TA-PROV(2010)0052)
Kalbėjo:
Charles Tannock, kad pasveikintų oficialioje tribūnoje sėdintį Gilado Shalito tėvą Noamą Shalitą.
7.2. Strategija „ES 2020“. Tolesni veiksmai, susiję su neoficialiu 2010 m. vasario 11 d. Europos Vadovų Tarybos susitikimu (balsavimas)
Diskusijos buvo surengtos 2010 m. vasario 24 d. (punktas 13 protokolo 24.2.2010).
Pasiūlymai dėl rezoliucijos paskelbti 2010 m. kovo 10 d.(punktas 3 protokolo 10.3.2010).
Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0150/2010, B7-0151/2010, B7-0153/2010, B7-0159/2010, B7-0160/2010 ir B7-0165/2010
(Reikalinga paprasta dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 2)
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS B7-0150/2010
Atmesta.
BENDRAS PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS RC-B7-0151/2010
(keičiama B7-0151/2010, B7-0153/2010 ir B7-0160/2010):
pateiktas šių Parlamento narių:
|
Joseph Daul ir Corien Wortmann-Kool PPE frakcijos vardu, |
|
Martin Schulz ir Stephen Hughes S&D frakcijos vardu, |
|
Guy Verhofstadt, Lena Ek ir Sylvie Goulard ALDE frakcijos vardu. |
Priimta (P7_TA-PROV(2010)0053)
(Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0159/2010 ir B7-0165/2010 anuliuoti.)
7.3. R. Goldstone'o rekomendacijų Izraelio ir Palestinos klausimais įgyvendinimas (balsavimas)
Diskusijos buvo surengtos 2010 m. vasario 24 d. (punktas 17 protokolo 24.2.2010).
Pasiūlymai dėl rezoliucijos paskelbti 2010 m. kovo 10 d.(punktas 4 protokolo 10.3.2010).
Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0135/2010, B7-0136/2010, B7-0138/2010, B7-0140/2010, B7-0145/2010 ir B7-0146/2010
(Reikalinga paprasta dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 3)
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS B7-0135/2010
Atmesta
BENDRAS PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS RC-B7-0136/2010
(keičiama B7-0136/2010, B7-0138/2010, B7-0145/2010 ir B7-0146/2010):
pateiktas šių Parlamento narių:
|
Véronique De Keyser, Adrian Severin, Hannes Swoboda, Richard Howitt, Proinsias De Rossa, María Muñiz De Urquiza ir Robert Goebbels S&D frakcijos vardu, |
|
Annemie Neyts-Uyttebroeck ALDE frakcijos vardu, |
|
Hélène Flautre, Frieda Brepoels, Franziska Katharina Brantner, Nicole Kiil-Nielsen, Heidi Hautala, Caroline Lucas, Margrete Auken, Jan Philipp Albrecht, Malika Benarab-Attou, Eva Joly, Isabelle Durant ir Daniel Cohn-Bendit Verts/ALE frakcijos vardu, |
|
Kyriacos Triantaphyllides, Patrick Le Hyaric, Helmut Scholz ir Jürgen Klute GUE/NGL frakcijos vardu. |
Priimta (P7_TA-PROV(2010)0054)
(Pasiūlymas dėl rezoliucijos B7-0140/2010 anuliuotas.)
7.4. Pilietinės visuomenės ir tautinių mažumų padėtis Baltarusijoje (balsavimas)
Diskusijos buvo surengtos 2010 m. vasario 24 d. (punktas 18 protokolo 24.2.2010).
Pasiūlymai dėl rezoliucijos paskelbti 2010 m. kovo 10 d.(punktas 5 protokolo 10.3.2010).
Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0134/2010, B7-0152/2010, B7-0157/2010, B7-0161/2010, B7-0162/2010 ir B7-0163/2010
(Reikalinga paprasta dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 4)
BENDRAS PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS RC-B7-0134/2010
(keičiama B7-134/2010, B7-0152/2010, B7-0157/2010, B7-0161/2010 ir B7-0163/2010):
pateiktas šių Parlamento narių:
|
Elmar Brok, José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra, Andrzej Grzyb, Jacek Protasiewicz ir Jacek Saryusz-Wolski PPE frakcijos vardu, |
|
Adrian Severin, Kristian Vigenin ir Marek Siwiec S&D frakcijos vardu, |
|
Gerben-Jan Gerbrandy ir Kristiina Ojuland ALDE frakcijos vardu, |
|
Heidi Hautala, Elisabeth Schroedter ir Werner Schulz Verts/ALE frakcijos vardu, |
|
Charles Tannock, Michał Tomasz Kamiński, Ryszard Antoni Legutko, Tomasz Piotr Poręba, Ryszard Czarnecki, Paweł Robert Kowal, Konrad Szymański, Adam Bielan, Marek Henryk Migalski ir Mirosław Piotrowski ECR frakcijos vardu. |
Priimta (P7_TA-PROV(2010)0055)
(Pasiūlymas dėl rezoliucijos B7-0162/2010 anuliuotas.)
7.5. Finansinių sandorių apmokestinimas (balsavimas)
Pasiūlymas dėl rezoliucijos B7-0133/2010
(Reikalinga paprasta dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 5)
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta (P7_TA-PROV(2010)0056)
7.6. Bendra mokėjimų eurais erdvė (balsavimas)
Pasiūlymas dėl rezoliucijos B7-0132/2010
(Reikalinga paprasta dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 6)
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta (P7_TA-PROV(2010)0057)
7.7. Kovos su klastojimu prekybos susitarimas (angl. ACTA) (balsavimas)
Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0154/2010, B7-0158/2010, B7-0173/2010, B7-0179/2010 ir B7-0180/2010
(Reikalinga paprasta dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 7)
BENDRAS PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS RC-B7-0154/2010
(keičiama B7-0154/2010, B7-0158/2010, B7-0173/2010, B7-0179/2010 ir B7-0180/2010):
pateiktas šių Parlamento narių:
|
Tokia Saïfi, Daniel Caspary, Cristiana Muscardini ir Georgios Papastamkos PPE frakcijos vardu, |
|
Kader Arif, Gianluca Susta, Bernd Lange ir David Martin S&D frakcijos vardu, |
|
Niccolò Rinaldi, Sophia in 't Veld, Alexander Alvaro, Metin Kazak, Marielle De Sarnez ir Michael Theurer ALDE frakcijos vardu, |
|
Carl Schlyter, Eva Lichtenberger, Christian Engström, Jan Philipp Albrecht, Franziska Keller ir Judith Sargentini Verts/ALE frakcijos vardu, |
|
Syed Kamall ECR frakcijos vardu, |
|
Lothar Bisky, Helmut Scholz, Rui Tavares, Cornelis de Jong, Eva-Britt Svensson, Patrick Le Hyaric, Jacky Hénin ir Marie-Christine Vergiat GUE/NGL frakcijos vardu. |
Priimta (P7_TA-PROV(2010)0058)
Kalbėjo:
Tokia Saïfi PPE frakcijos vardu pasiūlė 1 pakeitimo žodinį pakeitimą, kuris buvo priimtas.
7.8. Reglamentas dėl bendrųjų tarifų lengvatų sistemos taikymo (balsavimas)
Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0181/2010 ir B7-0182/2010
(Reikalinga paprasta dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 8)
BENDRAS PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS RC-B7-0181/2010
(keičiama B7-0181/2010 ir B7-0182/2010):
pateiktas šių Parlamento narių:
|
Daniel Caspary, Laima Liucija Andrikienė ir Georgios Papastamkos PPE frakcijos vardu, |
|
Kader Arif ir Véronique De Keyser S&D frakcijos vardu, |
|
Niccolò Rinaldi, Metin Kazak ir Marielle De Sarnez ALDE frakcijos vardu, |
|
Yannick Jadot Verts/ALE frakcijos vardu, |
|
Robert Sturdy ECR frakcijos vardu, |
|
Helmut Scholz GUE/NGL frakcijos vardu. |
Priimta (P7_TA-PROV(2010)0059)
Kalbėjo:
Yannick Jadot Verts/ALE frakcijos vardu pasiūlė 4 pakeitimo žodinį pakeitimą, kuris buvo priimtas (pakeistas 4 pakeitimas buvo atmestas).
7.9. 2008 m. metinė ataskaita dėl BUSP (balsavimas)
Pranešimas dėl 2008 m. Tarybos metinio pranešimo Europos Parlamentui dėl bendrosios užsienio ir saugumo politikos (BUSP) pagrindinių aspektų ir esminių pasirinkimų, Europos Parlamentui pateikto pagal 2006 m. gegužės 17 d. tarpinstitucinio susitarimo II dalies G antraštinės dalies 43 skirsnį [(2009/2057(INI)] - Užsienio reikalų komitetas. Pranešėjas: Gabriele Albertini (A7-0023/2010)
(Reikalinga paprasta dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 9)
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta (P7_TA-PROV(2010)0060)
Kalbėjo:
prieš balsavimą Heidi Hautala priminė apie taikų tibetiečių sukilimą 2008 m. kovo 10 d.
Adrian Severin S&D frakcijos vardu pasiūlė 1 pakeitimo žodinį pakeitimą, kuris buvo priimtas (pakeistas 1 pakeitimas buvo atmestas).
7.10. Europos saugumo strategijos ir Bendrosios saugumo ir gynybos politikos įgyvendinimas (balsavimas)
Pranešimas dėl Europos saugumo strategijos ir Bendrosios saugumo ir gynybos politikos įgyvendinimo [(2009/2198(INI)] - Užsienio reikalų komitetas. Pranešėjas: Arnaud Danjean (A7-0026/2010)
(Reikalinga paprasta dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 10)
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta (P7_TA-PROV(2010)0061)
Kalbėjo:
|
Reinhard Bütikofer Verts/ALE frakcijos vardu pasiūlė 5 pakeitimo žodinį pakeitimą, kuris nebuvo priimtas. |
|
Hannes Swoboda S&D frakcijos vardu pasiūlė 34 pakeitimo žodinį pakeitimą, kuris nebuvo priimtas. |
7.11. Branduolinių ginklų neplatinimo sutartis (balsavimas)
Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0137/2010, B7-0141/2010, B7-0142/2010, B7-0143/2010, B7-0144/2010 ir B7-0147/2010
(Reikalinga paprasta dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 11)
BENDRAS PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS RC-B7-0137/2010
(keičiama B7-0137/2010, B7-0141/2010, B7-0142/2010 ir B7-0143/2010):
pateiktas šių Parlamento narių:
|
Elmar Brok, José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra ir Michael Gahler PPE frakcijos vardu, |
|
Hannes Swoboda, Roberto Gualtieri ir Adrian Severin S&D frakcijos vardu, |
|
Pino Arlacchi, Annemie Neyts-Uyttebroeck ir Andrew Duff ALDE frakcijos vardu, |
|
Reinhard Bütikofer Verts/ALE frakcijos vardu. |
Priimta (P7_TA-PROV(2010)0062)
(Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0144/2010 ir B7-0147/2010 anuliuoti.)
8. Paaiškinimai dėl balsavimo
|
Rašytiniai paaiškinimai dėl balsavimo: Pagal Darbo tvarkos taisyklių 170 straipsnį raštu pateikti paaiškinimai dėl balsavimo įrašomi į šio posėdžio stenogramą. |
|
Žodiniai paaiškinimai dėl balsavimo:
|
9. Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Balsavimo pataisymai ir ketinimai pateikiami tinklalapio „Séance en direct“ dalyje „Résultats des votes (appels nominaux) / Results of votes (roll-call votes)“ ir priede „Vardinio balsavimo rezultatai“ (spausdintas variantas).
Dvi savaites nuo balsavimo dienos balsavimo pataisymų elektroninis variantas interneto svetainėje Europarl bus nuolat atnaujinamas.
Vėliau balsavimo pataisymų ir ketinimų sąrašas nebus keičiamas, kadangi jis bus verčiamas ir skelbiamas Oficialiajame leidinyje.
(Posėdis sustabdytas 13.55 val. ir atnaujintas 15.00 val.)
PIRMININKAVO: Pál SCHMITT
Pirmininko pavaduotojas
10. Ankstesnio posėdžio protokolo tvirtinimas
Ankstesnio posėdžio protokolas patvirtintas.
11. ES politika Arkties regiono klausimais (diskusijos)
Sąjungos vyriausiosios įgaliotinės užsienio reikalams ir saugumo politikai pareiškimas: ES politika Arkties regiono klausimais
Catherine Ashton (Komisijos pirmininko pavaduotoja-Sąjungos vyriausioji įgaliotinė užsienio reikalams ir saugumo politikai) padarė pareiškimą.
Kalbėjo: Michael Gahler PPE frakcijos vardu, Liisa Jaakonsaari S&D frakcijos vardu, Diana Wallis ALDE frakcijos vardu, Satu Hassi Verts/ALE frakcijos vardu, Charles Tannock ECR frakcijos vardu, Søren Bo Søndergaard GUE/NGL frakcijos vardu, Timo Soini EFD frakcijos vardu, Diane Dodds, nepriklausoma Parlamento narė, Jarosław Leszek Wałęsa ir Kriton Arsenis.
PIRMININKAVO: Diana WALLIS
Pirmininko pavaduotoja
Kalbėjo: Pat the Cope Gallagher, Reinhard Bütikofer, Anna Rosbach, Nick Griffin, Anna Ibrisagic, Zigmantas Balčytis, Kristiina Ojuland, Indrek Tarand, William (The Earl of) Dartmouth, Sari Essayah, Herbert Reul, Andrzej Grzyb, Cristian Dan Preda, Zuzana Roithová, Bendt Bendtsen ir Thomas Ulmer.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Riikka Manner, Gerard Batten, Andreas Mölzer, Birgit Schnieber-Jastram, Marian-Jean Marinescu ir John Bufton.
Kalbėjo Catherine Ashton.
Diskusijos baigtos.
12. Kuba (diskusijos)
Tarybos ir Komisijos pareiškimai: Kuba
Diego López Garrido (einantis Tarybos pirmininko pareigas) ir Andris Piebalgs (Komisijos narys) padarė pareiškimus.
Kalbėjo: José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra PPE frakcijos vardu, Luis Yáñez-Barnuevo García S&D frakcijos vardu, Renate Weber ALDE frakcijos vardu, Raül Romeva i Rueda Verts/ALE frakcijos vardu, Edvard Kožušník ECR frakcijos vardu, Willy Meyer GUE/NGL frakcijos vardu, ir Andreas Mölzer, nepriklausomas Parlamento narys.
PIRMININKAVO: Isabelle DURANT
Pirmininko pavaduotoja
Kalbėjo: Jarosław Leszek Wałęsa, Emine Bozkurt, Izaskun Bilbao Barandica, Tomasz Piotr Poręba, Ilda Figueiredo, Bogusław Sonik, Richard Howitt, Louis Michel, Marek Henryk Migalski, Jiří Maštálka, Mario Mauro, María Muñiz De Urquiza, Ramon Tremosa i Balcells, Francisco José Millán Mon, Antonio Masip Hidalgo ir Fiorello Provera.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Michael Gahler, João Ferreira, Antonio López-Istúriz White, Gesine Meissner, Franz Obermayr, Alf Svensson, Anna Záborská ir Angelika Werthmann.
Kalbėjo: Diego López Garrido ir Andris Piebalgs.
Pasiūlymai dėl rezoliucijos, pateikti remiantis Darbo tvarkos taisyklių 110 straipsnio 2 dalimi baigiantis diskusijoms:
— |
José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra, Francisco José Millán Mon ir Bogusław Sonik PPE frakcijos vardu – dėl politinių ir sąžinės kalinių padėties Kuboje (B7-0169/2010); |
— |
Fiorello Provera ir Lorenzo Fontana EFD frakcijos vardu – dėl Kubos (B7-0170/2010); |
— |
Adrian Severin, Luis Yáñez-Barnuevo García ir Emine Bozkurt S&D frakcijos vardu – dėl sąžinės kalinių Kuboje (B7-0174/2010); |
— |
Renate Weber ir Izaskun Bilbao Barandica ALDE frakcijos vardu – dėl Kubos (B7-0175/2010); |
— |
Charles Tannock, Edvard Kožušník, Jacek Olgierd Kurski, Ryszard Antoni Legutko, Tomasz Piotr Poręba, Adam Bielan ir Ryszard Czarnecki ECR frakcijos vardu – dėl Kubos (Orlando Zapatos Tamayo atvejis) (B7-0176/2010); |
— |
Willy Meyer, Jacky Hénin, Ilda Figueiredo, Patrick Le Hyaric, Marie-Christine Vergiat, Sabine Lösing ir Jürgen Klute GUE/NGL frakcijos vardu – dėl Orlando Zapatos Tamayo mirties Kuboje (B7-0177/2010); |
— |
Franziska Katharina Brantner ir Raül Romeva i Rueda Verts/ALE frakcijos vardu – dėl Orlando Zapatos Tamayo mirties Kuboje (B7-0178/2010). |
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: punktas 8.1 protokolo 11.3.2010.
(Posėdis sustabdytas 17.25 val. prieš klausimų valandą ir atnaujintas 18.00 val.).
PIRMININKAVO: Diana WALLIS
Pirmininko pavaduotoja
13. Klausimų valanda (klausimai Tarybai)
Parlamentas svarstė klausimus Tarybai (B7-0017/2010).
Klausimas 1 (Georgios Papanikolaou): ES ir Turkijos bendradarbiavimas nelegalios imigracijos srityje.
Diego López Garrido (einantis Tarybos pirmininko pareigas) atsakė į klausimą ir į Georgios Papanikolaou, Nikolaos Chountis ir Roger Helmer papildomus klausimus.
Klausimas 2 (Marian Harkin): Smurtas šeimoje.
Diego López Garrido atsakė į klausimą ir į Marian Harkin, David Martin ir Andreas Mölzer papildomus klausimus.
Klausimas 3 (Bernd Posselt): Dunojaus strategija.
Diego López Garrido atsakė į klausimą ir į Bernd Posselt, Paul Rübig ir Silvia-Adriana Țicău papildomus klausimus.
Klausimas 4 (Konstantinos Poupakis): Europos socialinis modelis ir kova su skurdu.
Klausimas 5 (Liam Aylward): Europos kovos su skurdu ir socialine atskirtimi metai.
Diego López Garrido atsakė į klausimus ir į Konstantinos Poupakis, Liam Aylward, Vicky Ford, Ádám Kósa, Robert Atkins ir Daniel Hannan papildomus klausimus.
6 klausimas buvo atšauktas.
Klausimas 7 (Justas Vincas Paleckis): ES ir Rusijos vizų režimas.
Klausimas 8 (Laima Liucija Andrikienė): ES ir Rusijos santykiai. Europos Sąjungos Tarybai pirmininkausiančios Ispanijos darbotvarkė.
Diego López Garrido atsakė į klausimus ir į Bernd Posselt, Bogusław Sonik ir Janusz Władysław Zemke papildomus klausimus.
Atsakymai į klausimus, į kuriuos nebuvo atsakyta dėl laiko stokos, bus pateikti raštu (žr. stenogramos priedą).
Klausimų Tarybai valanda baigta.
14. Komitetų ir delegacijų sudėtis
Pirmininkas gavo šiuos PPE ir S&D frakcijų prašymus dėl paskyrimų:
|
PECH komitetas: Werner Kuhn vietoj Vito Bonsignore. |
|
AFCO komitetas: Constance Le Grip David Martin vietoj John Attard-Montalto. |
|
Delegacija ryšiams su Pietų Azijos šalimis: Constance Le Grip. |
|
Delegacija Europos ir Viduržemio jūros šalių parlamentinėje asamblėjoje: Vito Bonsignore vietoj Ingeborg Gräßle. |
Šie paskyrimai bus laikomi patvirtintais, jei iki protokolo patvirtinimo nebus pateikta prieštaravimų.
15. Įgyvendinimo priemonės (Darbo tvarkos taisyklių 88 straipsnis)
Parlamentui pateikti šie įgyvendinimo priemonių projektai, kuriems taikoma reguliavimo procedūra su tikrinimu:
— |
Komisijos reglamento, kuriuo iš dalies keičiami Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr. 396/2005 II, III ir IV priedai dėl didžiausios leidžiamosios tam tikrų pesticidų likučių koncentracijos tam tikruose produktuose arba ant jų, projektas (D006810/03 - 2010/2587(RPS) - terminas: 02/05/2010)
|
— |
[data] Komisijos reglamentas (ES) Nr…/…, kuriuo įgyvendinamos Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos 2009/16/EB 10 straipsnio 3 dalies nuostatos dėl vėliavos valstybės veiklos vertinimo (D006896/02 - 2010/2577(RPS) - terminas: 23/05/2010)
|
— |
Komisijos reglamento, kuriuo iš dalies keičiamas Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (EB) Nr. 854/2004, nustatantis specialiąsias gyvūninės kilmės produktų, skirtų vartoti žmonėms, oficialios kontrolės taisykles, projektas (D007327/03 - 2010/2590(RPS) - terminas: 02/06/2010)
|
— |
[data] Komisijos sprendimas, kuriuo nustatomi komercinių parodomųjų projektų, kuriais siekiama užtikrinti aplinkai nežalingą CO2 surinkimą ir geologinį saugojimą, taip pat inovacinių atsinaujinančių išteklių energijos technologijų naudojimo pagal Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 2003/87/EB nustatytą Bendrijos šiltnamio efektą sukeliančių dujų apyvartinių taršos leidimų prekybos sistemą, finansavimo kriterijai ir priemonės (D007721/02 - 2010/2582(RPS) - terminas: 25/05/2010)
|
— |
[data] Komisijos sprendimo iš dalies keisti Sprendimą 2004/452/EB, nustatantį sąrašą įstaigų, kurių tyrėjai gali naudotis konfidencialiais duomenimis mokslo reikmėms, projektas (D008240/01 - 2010/2606(RPS) - terminas: 04/06/2010)
|
— |
Komisijos direktyvos dėl Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos 2004/42/EB dėl lakiųjų organinių junginių išmetamų kiekių ribojimo III priedo priderinimo prie technikos pažangos projektas (D008362/02 - 2010/2589(RPS) - terminas: 02/06/2010)
|
— |
Komisijos direktyvos, kuria iš dalies keičiama Direktyva 2008/60/EB, nustatanti tam tikrus saldiklių grynumo kriterijus, projektas (D008400/02 - 2010/2608(RPS) - terminas: 05/06/2010)
|
— |
[data] Komisijos reglamentas dėl Europos saugios oro navigacijos organizacijos (Eurokontrolės) parengtos supaprastintos priemonės, kuria apskaičiuojamos apytikslės tam tikrų aplinką mažai teršiančių naudotojų orlaivių degalų sąnaudos, patvirtinimo (D008414/02 - 2010/2586(RPS) - terminas: 02/06/2010)
|
— |
Komisijos reglamentas (ES) dėl tipo patvirtinimo reikalavimų, taikomų tam tikrų variklinių transporto priemonių priekinio stiklo nutirpdymo ir rasos šalinimo sistemoms, ir Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr. 661/2009 dėl variklinių transporto priemonių, jų priekabų ir joms skirtų sistemų, sudėtinių dalių bei atskirų techninių mazgų tipo patvirtinimo, atsižvelgiant į jų bendrąją saugą, reikalavimų įgyvendinimo (D008417/02 - 2010/2607(RPS) - terminas: 04/06/2010)
|
16. Kito posėdžio darbotvarkė
Kitos dienos darbotvarkė patvirtinta (dokumentas „Darbotvarkė“, PE 439.651/OJJE).
17. Posėdžio pabaiga
Posėdis baigtas 19.20 val.
Klaus Welle
Generalinis sekretorius
Rainer Wieland
Pirmininko pavaduotojas
2010 m. kovo 10 d., trečiadienis
DALYVIŲ SĄRAŠAS
Pasirašė:
Áder, Agnew, Albertini, Albrecht, Alfano, Alfonsi, Alvarez, Alvaro, Alves, Andreasen, Andrés Barea, Andrikienė, Angelilli, Angourakis, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Arif, Arlacchi, Arsenis, Ashworth, Atkins, Attard-Montalto, Briard Auconie, Audy, Auken, Ayala Sender, Aylward, Ayuso, van Baalen, Bach, Badia i Cutchet, Balčytis, Balczó, Baldassarre, Balz, Balzani, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Batten, Baudis, Bauer, Bearder, Belder, Belet, Bélier, Benarab-Attou, Bendtsen, Bennahmias, Berès, Berlinguer, Berman, Besset, Bielan, Bilbao Barandica, Binev, Bisky, Blinkevičiūtė, Bodu, Böge, Bonsignore, Bontes, Borghezio, Borys, Boștinaru, Bové, Bowles, Bozkurt, Bradbourn, Brantner, Brepoels, Březina, Brok, Brons, Brzobohatá, Bufton, Bullmann, Busuttil, Bütikofer, Buzek, Cabrnoch, Cadec, Callanan, van de Camp, Cancian, Canfin, Capoulas Santos, Caronna, Carvalho, Casa, Cashman, Casini, Caspary, Castex, del Castillo Vera, Cavada, Cercas, Češková, Chatzimarkakis, Chichester, Chountis, Christensen, Claeys, Coelho, Cofferati, Cohn-Bendit, Collino, Colman, Comi, Cornelissen, Correia De Campos, Cortés Lastra, Silvia Costa, Cozzolino, Cramer, Crețu, Creutzmann, Cutaș, Cymański, Czarnecki, Daerden, van Dalen, Dăncilă, Danellis, Danjean, Dantin, (The Earl of) Dartmouth, Dati, Daul, Davies, De Angelis, de Brún, De Castro, Dehaene, Delli, Delvaux, de Magistris, De Rossa, De Sarnez, Désir, Deß, Deutsch, Deva, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dodds, Domenici, Donskis, Dorfmann, Duff, Durant, Dušek, Ehler, Ehrenhauser, Eickhout, Ek, El Khadraoui, Elles, Enciu, Engel, Engström, Eppink, Ernst, Ertug, Essayah, Estaràs Ferragut, Estrela, Evans, Fajmon, Fajon, Falbr, Färm, Feio, Ferber, Fernandes, Elisa Ferreira, João Ferreira, Fidanza, Figueiredo, Fisas Ayxela, Fjellner, Flašíková Beňová, Flautre, Fleckenstein, Florenz, Fontana, Ford, Foster, Fox, Fraga Estévez, Gahler, Gallagher, Gallo, García-Margallo y Marfil, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gardini, Gauzès, Gebhardt, Geier, Gerbrandy, Geringer de Oedenberg, Giegold, Gierek, Girling, Glante, Glattfelder, Godmanis, Goebbels, Goerens, Gollnisch, Göncz, Goulard, de Grandes Pascual, Gräßle, Grech, Grelier, Greze, Griesbeck, Griffin, Gróbarczyk, Groote, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez-Cortines, Győri, Hadjigeorgiou, Häfner, Haglund, Hall, Händel, Handzlik, Hankiss, Hannan, Harbour, Harkin, Harms, Hassi, Haug, Häusling, Hautala, Jiří Havel, Hedh, Helmer, Hénin, Hennis-Plasschaert, Herczog, Hibner, Jim Higgins, Joe Higgins, Nadja Hirsch, Hoang Ngoc, Hohlmeier, Hökmark, Honeyball, Howitt, Danuta Maria Hübner, Hudghton, Hughes, Hyusmenova, Iacolino, Ibrisagic, Ilchev, Imbrasas, in 't Veld, Iotova, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivan, Ivanova, Jaakonsaari, Jäätteenmäki, Jadot, Jahr, Járóka, Jáuregui Atondo, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jensen, Jiménez-Becerril Barrio, Joly, de Jong, Jordan Cizelj, Jørgensen, Junqueras Vies, Kacin, Kaczmarek, Kadenbach, Kalfin, Kalinowski, Kalniete, Kamall, Kamiński, Kammerevert, Karas, Karim, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kazak, Tunne Kelam, Keller, Alan Kelly, Seán Kelly, Kiil-Nielsen, Kirilov, Kirkhope, Klaß, Klinz, Klute, Koch, Koch-Mehrin, Kohlíček, Kolarska-Bobińska, Koppa, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kowal, Kozlík, Kozłowski, Kožušník, Krahmer, Kratsa-Tsagaropoulou, Krehl, Kreissl-Dörfler, Kuhn, Kukan, Kurski, Lamassoure, Lambert, Lamberts, Lambrinidis, Lambsdorff, Lange, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Foll, Le Grip, Legutko, Lehne, Le Hyaric, Leichtfried, Leinen, Lepage, Liberadzki, Lichtenberger, Liese, Liotard, Lisek, Lochbihler, Løkkegaard, Lope Fontagné, López Aguilar, López-Istúriz White, Lösing, Lövin, Ludford, Ludvigsson, Luhan, Łukacijewska, Lulling, Lunacek, Lynne, Lyon, McAvan, McCarthy, McClarkin, McGuinness, McMillan-Scott, Macovei, Madlener, Manders, Mănescu, Maňka, Mann, Manner, Marcinkiewicz, Marinescu, David Martin, Hans-Peter Martin, Masip Hidalgo, Maštálka, Matera, Mathieu, Matias, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mavronikolas, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Meissner, Melo, Méndez de Vigo, Menéndez del Valle, Merkies, Messerschmidt, Mészáros, Meyer, Michel, Migalski, Mikolášik, Milana, Millán Mon, Mirsky, Mitchell, Mölzer, Moraes, Moreira, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Morvai, Motti, Muñiz De Urquiza, Muscardini, Nattrass, Nedelcheva, Neuser, Neveďalová, Newton Dunn, Neynsky, Neyts-Uyttebroeck, Nicholson, Nicolai, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Nuttall, Obermayr, Obiols, Ojuland, Olbrycht, Olejniczak, Oomen-Ruijten, Őry, Ouzký, Oviir, Pack, Padar, Panayotov, Panzeri, Papadopoulou, Papanikolaou, Papastamkos, Pargneaux, Parvanova, Pașcu, Paška, Patrão Neves, Paulsen, Peillon, Perello Rodriguez, Alojz Peterle, Pieper, Pietikäinen, Piotrowski, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Ponga, Poręba, Portas, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Vittorio Prodi, Protasiewicz, Provera, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Ransdorf, Rapkay, Rapti, Regner, Reimers, Remek, Repo, Reul, Riera Madurell, Ries, Rinaldi, Riquet, Rochefort, Rodust, Rohde, Roithová, Romero López, Romeva i Rueda, Ronzulli, Rosbach, Rossi, Roth-Behrendt, Rouček, Rübig, Rubiks, Rühle, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Salavrakos, Salvini, Sánchez Presedo, Sanchez-Schmid, Sârbu, Sargentini, Sartori, Saryusz-Wolski, Sassoli, Saudargas, Savisaar, Schaake, Schaldemose, Schlyter, Olle Schmidt, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Scholz, Schöpflin, Schroedter, Werner Schulz, Schwab, Scicluna, Scotta', Seeber, Sehnalová, Senyszyn, Siekierski, Silvestris, Simon, Simpson, Sinclaire, Sippel, Siwiec, Skinner, Skrzydlewska, Skylakakis, Smith, Smolková, Sógor, Soini, Søndergaard, Sonik, Sosa Wagner, Soullie, Speroni, Staes, Stassen, Šťastný, Stavrakakis, Steinruck, Sterckx, Stevenson, Stihler, van der Stoep, Stolojan, Dimitar Stoyanov, Emil Stoyanov, Strasser, Strejček, Striffler, Sturdy, Surján, Susta, Alf Svensson, Eva-Britt Svensson, Swinburne, Swoboda, Szájer, Szymański, Tabajdi, Takkula, Tănăsescu, Tannock, Tarabella, Tarand, Tatarella, Tavares, Teixeira, Thaler, Thein, Theocharous, Theurer, Thomsen, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Țicău, Toia, Tőkés, Tomaševski, Tošenovský, Toussas, Trautmann, Tremopoulos, Tremosa i Balcells, Triantaphyllides, Trüpel, Trzaskowski, Tsoukalas, Turmes, Turunen, Tzavela, Uggias, Ulmer, Ulvskog, Ungureanu, Urutchev, Uspaskich, Vaidere, Vajgl, Vălean, Van Brempt, Vanhecke, Van Orden, Vattimo, Vaughan, Vergnaud, Verheyen, Vidal-Quadras, Vigenin, de Villiers, Vlasák, Voss, Jarosław Leszek Wałęsa, Wallis, Watson, Henri Weber, Manfred Weber, Renate Weber, Weiler, Weisgerber, Werthmann, Westlund, Westphal, Wieland, Wikström, Willmott, Wils, Hermann Winkler, Iuliu Winkler, Włosowicz, Wojciechowski, Wortmann-Kool, Yáñez-Barnuevo García, Yannakoudakis, Záborská, Zala, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Ždanoka, Zeller, Zemke, Zimmer, Ziobro, Zver, Zwiefka
2010 m. kovo 10 d., trečiadienis
I PRIEDAS
BALSAVIMO REZULTATAI
Santrumpos ir simboliai
+ |
priimta |
- |
atmesta |
↓ |
atkrito |
A |
atšaukta |
VB (…, …, …) |
vardinis balsavimas (už, prieš, susilaikė) |
EB (…, …, …) |
elektroninis balsavimas (už, prieš, susilaikė) |
dal. |
balsavimas dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių |
atsk. |
atskiras balsavimas |
pak. |
pakeitimas |
KP |
kompromisinis pakeitimas |
AD |
atitinkama dalis |
NP |
naikinantis pakeitimas |
= |
tapatūs pakeitimai |
§ |
dalis |
str. |
straipsnis |
konst. |
konstatuojamoji dalis |
PR |
pasiūlymas dėl rezoliucijos |
BPR |
bendras pasiūlymas dėl rezoliucijos |
SB |
slaptas balsavimas |
1. Tam tikrų tipų bendrovių metinės finansinės atskaitomybės nuostatos, susijusios su mikrosubjektais ***I
Pranešimas: Klaus-Heiner Lehne (A7-0011/2010)
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Pasiūlymas atmesti Komisijos pasiūlymą |
6 |
daugiau kaip 40 narių |
EB |
- |
153, 470, 9 |
Visas tekstas. |
1-5 |
komitetas |
|
+ |
|
Balsavimas: pakeistas pasiūlymas |
|
+ |
|
||
Teisėkūros rezoliucijos projektas |
|||||
Po 1 dalies |
7 |
daugiau kaip 40 narių |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
- |
|
|||
Balsavimas: teisėkūros rezoliucija |
VB |
+ |
445, 196, 21 |
Prašymai balsuoti dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių
PPE:
7 pakeitimas
1-oji dalis |
: |
„ragina 2010 m. atlikti … direktyvų peržiūrą“. |
2-oji dalis |
: |
„kurią vykdant ypatingas dėmesys … paprastinimui“. |
Įvairūs:
Dirk Sterckx ir kiti pateikė 6 ir 7 pakeitimus.
2. Strategija „ ES 2020“. Tolesni veiksmai, susiję su neoficialiu 2010 m. vasario 11 d. Europos Vadovų Tarybos susitikimu
Pasiūlymai dėl rezoliucijos: B7-0150/2010, B7-0151/2010, B7-0153/2010, B7-0159/2010, B7-0160/2010, B7-0165/2010
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Frakcijos pasiūlymas dėl rezoliucijos B7-0150/2010 (ECR) |
|||||
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
VB |
- |
64, 588, 12 |
||
Bendras pasiūlymas dėl rezoliucijos RC-B7-0151/2010 (PPE, S&D, ALDE) |
|||||
4 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
3 |
+ |
|
|||
5 dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk./EB |
+ |
338, 311, 5 |
6 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2/VB |
+ |
381, 277, 7 |
|||
11 dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk. |
+ |
|
12 dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk. |
+ |
|
14 dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk. |
+ |
|
16 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
19 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
20 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
21 dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk. |
+ |
|
23 dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk. |
+ |
|
27 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
28 dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk/EB |
- |
141, 518, 6 |
30 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
- |
|
|||
33 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
34 dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk. |
+ |
|
Po 38 dalies |
1 |
PPE |
EB |
+ |
541, 81, 33 |
39 dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk. |
+ |
|
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
VB |
+ |
462, 140, 58 |
||
Frakcijų pasiūlymai dėl rezoliucijos |
|||||
B7-0151/2010 |
|
S&D |
VB |
↓ |
|
B7-0153/2010 |
|
PPE |
|
↓ |
|
Frakcijos pasiūlymas dėl rezoliucijos B7-0159/2010 (Verts/ALE) |
|||||
§ 32 |
1 |
Verts/ALE |
|
↓ |
|
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
|
↓ |
|
||
Frakcijų pasiūlymai dėl rezoliucijų |
|||||
B7-0160/2010 |
|
ALDE |
|
↓ |
|
B7-0165/2010 |
|
GUE/NGL |
|
↓ |
|
Prašymai balsuoti vardiniu būdu
S&D: 6 punkto antra dalis, galutinis balsavimas [RC-B7-0151/2010], galutinis balsavimas [B7-0151/2010], galutinis balsavimas [B7-0150/2010].
Prašymai balsuoti atskirai
S&D: 28 dalis
ECR: 5, 11, 12, 14, 21, 23, 34, 39 dalys.
Prašymai balsuoti dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių
PPE, S&D:
30 dalis
1-oji dalis |
: |
„mano, kad Komisija … skatinti naujoviškas idėjas“. |
2-oji dalis |
: |
„pvz., MVĮ tyrimo įtraukimą į nacionalinius įstatymus“. |
S&D:
6 dalis
1-oji dalis |
: |
„mano, kad … darbo rinką“. |
2-oji dalis |
: |
„naudojant … darbo paieškų rėmimą“. |
33 dalis
1-oji dalis |
: |
visas tekstas, išskyrus žodžius „ir lankstesnis išėjimo į pensiją amžius (kai darbuotojai tai pasirenka)“. |
2-oji dalis |
: |
šie žodžiai. |
ECR:
16 dalis
1-oji dalis |
: |
„pabrėžia, kad … pilietine visuomene“. |
2-oji dalis |
: |
„mano, kad … pasiekti rezultatų“. |
20 dalis
1-oji dalis |
: |
„pabrėžia, kad … stabilumą ateityje“. |
2-oji dalis |
: |
„mano, kad … socialinių reikmių“. |
27 dalis
1-oji dalis |
: |
„mano, kad … tiekimo saugumą“. |
2-oji dalis |
: |
„mano, kad … ES energijos šaltinių derinio dalį“. |
ECR, S&D:
4 dalis
1-oji dalis |
: |
visas tekstas, išskyrus žodžius „ambicingą socialinę darbotvarkę“ ir „ir stažuočių“. |
2-oji dalis |
: |
„ambicingą socialinę darbotvarkę“. |
3-oji dalis |
: |
„ir stažuočių“. |
19 dalis
1-oji dalis |
: |
„mano, kad … „ES 2020“ tikslų“. |
2-oji dalis |
: |
„ir kad ES finansavimas … tikslams“. |
3. R. Goldstone'o rekomendacijų Izraelio ir Palestinos klausimais įgyvendinimas
Pasiūlymai dėl rezoliucijos: B7-0135/2010, B7-0136/2010, B7-0138/2010, B7-0140/2010, B7-0145/2010, B7-0146/2010
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Frakcijos pasiūlymas dėl rezoliucijos B7-0135/2010 (PPE) |
|||||
1 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2/EB |
+ |
536, 75, 37 |
|||
3 |
+ |
|
|||
2 dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk. |
+ |
|
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
VB |
- |
243, 364, 60 |
||
Bendras pasiūlymas dėl rezoliucijosRC-B7-0136/2010 ( S&D, ALDE, Verts/ALE, GUE/NGL) |
|||||
2 dalis |
§ |
originalus tekstas |
|
+ |
|
3 dalis |
§ |
originalus tekstas |
|
+ |
|
4 dalis |
§ |
originalus tekstas |
|
+ |
|
9 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1/EB |
+ |
331, 294, 32 |
|||
2 |
+ |
|
|||
A konstatuojamoji dalis |
§ |
originalus tekstas |
VB |
+ |
580, 37, 49 |
B konstatuojamoji dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
EB |
+ |
335, 287, 43 |
||
Frakcijų pasiūlymai dėl rezoliucijų |
|||||
B7-0136/2010 |
|
ALDE |
|
↓ |
|
B7-0138/2010 |
|
S&D |
|
↓ |
|
B7-0140/2010 |
|
ECR |
|
↓ |
|
B7-0145/2010 |
|
Verts/ALE |
|
↓ |
|
B7-0146/2010 |
|
GUE/NGL |
|
↓ |
|
Prašymai balsuoti vardiniu būdu
GUE/NGL: A konstatuojamoji dalis (RC-B7-0136/2010).
PPE: galutinis balsavimas (B7-0135/2010).
Prašymai balsuoti atskirai
ECR: 2 dalis [B7-0135/2010], 2, 3, 4 dalys [RC-B7-0136/2010].
Prašymai balsuoti dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių
ECR:
1 dalis [B7-0135/2010]
1-oji dalis |
: |
„dar kartą ragina … Pietų Izraelyje klausimais“. |
2-oji dalis |
: |
„ir viešai pareikalauti … karo nusikaltimus“. |
3-oji dalis |
: |
„taip pat paraginti, … humanitarinės teisės“. |
B konstatuojamoji dalis[RC-B7-0136/2010]
1-oji dalis |
: |
„kadangi ginkluoto konflikto … 2009 m. sausio 18 d.“. |
2-oji dalis |
: |
„metu žuvo … infrastruktūra“. |
9 dalis [RC-B7-0136/2010]
1-oji dalis |
: |
„pabrėžia, kad … bendradarbiavimas“. |
2-oji dalis |
: |
„išreiškia susirūpinimą … organizacijų veiklai“. |
Įvairūs:
Sabine Wils taip pat pasirašė GUE/NGL frakcijos pasiūlymą dėl rezoliucijos B7-0146/2010.
4. Pilietinės visuomenės ir tautinių mažumų padėtis Baltarusijoje
Pasiūlymai dėl rezoliucijos: B7-0134/2010, B7-0152/2010, B7-0157/2010, B7-0161/2010, B7-0162/2010, B7-0163/2010
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Bendras pasiūlymas dėl rezoliucijosRC-B7-0134/2010 (PPE, S&D, ALDE, Verts/ALE, ECR) |
|||||
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
|
+ |
|
||
Frakcijų pasiūlymai dėl rezoliucijų |
|||||
B7-0134/2010 |
|
ECR |
|
↓ |
|
B7-0152/2010 |
|
S&D |
|
↓ |
|
B7-0157/2010 |
|
Verts/ALE |
|
↓ |
|
B7-0161/2010 |
|
ALDE |
|
↓ |
|
B7-0162/2010 |
|
GUE/NGL |
|
↓ |
|
B7-0163/2010 |
|
PPE |
|
↓ |
|
Įvairūs:
Andrzej Grzyb taip pat pasirašė PPE frakcijos pasiūlymą dėl rezoliucijos B7-0163/2010.
5. Finansinių sandorių apmokestinimas
Pasiūlymas dėl rezoliucijos: B7-0133/2010
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Pasiūlymas dėl rezoliucijosB7-0133/2010 (ekonomikos ir pinigų politikos komitetas) |
|||||
§7 |
§ |
originalus tekstas |
VB |
+ |
561, 80, 17 |
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
VB |
+ |
536, 80, 33 |
Prašymai balsuoti vardiniu būdu
S&D: galutinis balsavimas.
ECR: 7 dalis.
6. Bendra mokėjimų eurais erdvė
Pasiūlymas dėl rezoliucijos: B7-0132/2010
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Pasiūlymas dėl rezoliucijosB7-0132/2010 (Ekonomikos ir pinigų politikos komitetas) |
|||||
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
|
+ |
|
7. Kovos su klastojimu prekybos susitarimas (angl. ACTA)
Pasiūlymai dėl rezoliucijos: B7-0154/2010, B7-0158/2010, B7-0173/2010, B7-0179/2010, B7-0180/2010
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Bendras pasiūlymas dėl rezoliucijosRC-B7-0154/2010 (PPE, S&D, ALDE, Verts/ALE, ECR, GUE/NGL) |
|||||
2 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2/EB |
+ |
363, 292, 5 |
|||
3 dalis |
§ |
originalus tekstas |
VB |
+ |
651, 3, 16 |
Po 5 dalies |
4 |
ALDE, Verts/ALE |
EB |
+ |
331, 326, 8 |
8 dalis |
5 |
GUE/NGL |
VB |
- |
97, 557, 6 |
1 |
S&D, Verts/ALE |
VB |
+ |
513, 129, 17 pakeista žodžiu |
|
3 |
PPE |
|
+ |
|
|
9 dalis |
|
originalus tekstas |
atsk. |
+ |
|
10 dalis |
6 |
GUE/NGL |
VB |
+ |
346, 306, 12 |
§ |
originalus tekstas |
atsk. |
↓ |
|
|
Po 11 dalies |
2 |
S&D, ALDE, Verts/ALE, GUE/NGL |
VB |
+ |
573, 60, 22 |
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
VB |
+ |
633, 13, 16 |
||
Frakcijų pasiūlymai dėl rezoliucijos |
|||||
B7-0154/2010 |
|
Verts/ALE |
|
↓ |
|
B7-0158/2010 |
|
PPE, ECR |
|
↓ |
|
B7-0173/2010 |
|
ALDE |
|
↓ |
|
B7-0179/2010 |
|
S&D |
|
↓ |
|
B7-0180/2010 |
|
GUE/NGL |
|
↓ |
|
Prašymai balsuoti vardiniu būdu
ALDE: 2 pakeitimo 3 dalis ir galutinis balsavimas.
GUE/NGL: 1, 2, 5 ir 6 pakeitimai ir galutinis balsavimas.
Prašymai balsuoti atskirai
PPE: 9, 10 dalys.
Prašymai balsuoti dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių
PPE:
2 dalis
1-oji dalis |
: |
„išreiškia susirūpinimą … SESV turiniui ir prasmei“. |
2-oji dalis |
: |
„yra labai susirūpinęs … derybų įgaliojimams“ |
Įvairūs:
Tokia Saïfi PPE frakcijos vardu pateikė tokį 1 pakeitimo žodinį pakeitimą:
„ragina Komisiją tęsti derybas dėl KKPS ir apriboti jas esama Europos intelektinės nuosavybės teisių apsaugos nuo klastojimo sistema“.
8. Reglamentas dėl bendrųjų tarifų lengvatų sistemos taikymas
Pasiūlymai dėl rezoliucijos: B7-0181/2010, B7-0182/2010
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Bendras pasiūlymas dėl rezoliucijosRC-B7-0181 /2010 (PPE, S&D, ALDE, Verts/ALE, ECR, GUE/NGL) |
|||||
3 dalis |
5 |
GUE/NGL |
|
- |
|
4 dalis |
6 |
GUE/NGL |
|
- |
|
Po 4 dalies |
7 |
GUE/NGL |
VB |
- |
253, 393, 19 |
8 |
GUE/NGL |
VB |
- |
89, 553, 18 |
|
9 |
GUE/NGL |
VB |
- |
105, 528, 20 |
|
10 |
GUE/NGL |
VB |
- |
133, 476, 39 |
|
Po 6 dalies |
2 |
ALDE |
EB |
+ |
351, 287, 17 |
4 |
Verts/ALE |
VB |
- |
249, 377, 31 pakeista žodžiu |
|
3 |
ALDE |
VB |
+ |
327, 295, 17 |
|
1 |
ALDE, Verts/ALE |
EB |
+ |
345, 300, 17 |
|
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
VB |
+ |
349, 255, 61 |
||
Frakcijų pasiūlymai dėl rezoliucijos |
|||||
B7-0181/2010 |
|
PPE, S&D, ALDE, Verts/ALE, ECR |
|
↓ |
|
B7-0182/2010 |
|
GUE/NGL |
|
↓ |
|
Prašymai balsuoti vardiniu būdu
GUE/NGL: 3, 4, 7, 8, 9, 10 pakeitimai.
Verts/ALE: 4 pakeitimas, galutinis balsavimas.
Įvairūs:
11a pakeitimas buvo panaikintas.
9. 2008 m. metinis pranešimas dėl BUSP
Pranešimas: Gabriele Albertini (A7-0023/2010)
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Po 1 dalies |
18 |
GUE/NGL |
VB |
- |
50, 542, 62 |
6 dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk. |
+ |
|
Po 6 dalies |
9 |
ALDE |
EB |
+ |
370, 277, 13 |
10 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
Po 12 dalies |
3 |
Verts/ALE |
|
- |
|
14 dalis |
10 |
ALDE |
|
- |
|
29 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2/EB |
+ |
332, 327, 4 |
|||
40 dalis |
17NP |
GUE/NGL |
VB |
- |
79, 575, 4 |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
Po 40 dalies |
19 |
GUE/NGL |
VB |
- |
54, 600, 9 |
41 dalis |
4 |
Verts/ALE |
|
+ |
|
43 dalis |
11 |
ALDE |
|
- |
|
Po 43 dalies |
20 |
GUE/NGL |
|
- |
|
44 dalis |
12 |
ALDE |
|
- |
|
48 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2/EB |
- |
246, 361, 57 |
|||
53 dalis |
13 |
ALDE |
|
- |
|
54 dalis |
14 |
ALDE |
|
- |
|
55 dalis |
1 |
Verts/ALE |
EB |
- |
276, 362, 18 pakeista žodžiu |
Po 57 dalies |
7 |
S&D |
|
+ |
|
21 |
GUE/NGL |
VB |
- |
152, 466, 42 |
|
59 dalis |
15 |
ALDE |
|
- |
|
Po 59 dalies |
22 |
GUE/NGL |
|
- |
|
60 dalis |
16 |
ALDE |
|
- |
|
Po 64 dalies |
5 |
Verts/ALE |
|
+ |
|
68 dalis |
2 |
Verts/ALE |
|
- |
|
Po 68 dalies |
23 |
GUE/NGL |
|
- |
|
70 dalis |
6 |
S&D |
|
+ |
|
D konstatuojamoji dalis |
8 |
ALDE |
|
- |
|
I konstatuojamoji dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk. |
+ |
|
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
VB |
+ |
592, 66, 11 |
Prašymai balsuoti vardiniu būdu
GUE/NGL: 17, 18, 19 ir 21 pakeitimai ir galutinis balsavimas.
Prašymai balsuoti atskirai
GUE/NGL: 6 dalis, I konstatuojamoji dalis.
Prašymai balsuoti dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių
PPE:
29 dalis
1-oji dalis |
: |
„ir abiejų lyčių“. |
2-oji dalis |
: |
šie žodžiai. |
48 dalis
1-oji dalis |
: |
„ragina … Juodosios jūros sinergijos projektus“. |
2-oji dalis |
: |
„kuri galėtų apimti šio regiono Stabilumo paktą“. |
S&D:
40 dalis
1-oji dalis |
: |
„mano, kad … toje pačioje misijų zonoje“. |
2-oji dalis |
: |
„todėl apgailestauja … ir NATO veiksmingumui ir patikimui“. |
GUE/NGL:
10 dalis
1-oji dalis |
: |
„dar kartą pabrėžia, jog … BUSP tikslus ir pasiekimus“. |
2-oji dalis |
: |
„ir atsižvelgdamas į tai … priežiūros svarbą“. |
10. Europos saugumo strategijos ir Bendrosios saugumo ir gynybos politikos įgyvendinimas
Pranešimas: Arnaud Danjean (A7-0026/2010)
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
1 dalis |
29 |
GUE/NGL |
|
- |
|
Po 1 dalies |
27 |
GUE/NGL |
dal. / VB |
|
|
1 |
- |
257, 344, 61 |
|||
2 |
- |
103, 486, 55 |
|||
28 |
GUE/NGL |
|
- |
|
|
6 dalis |
3 |
Verts/ALE |
|
- |
|
Po 12 dalies |
22 |
ALDE |
EB |
- |
135, 515, 8 |
15 dalis |
4 |
Verts/ALE |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2/EB |
- |
252, 355, 54 |
|||
Po 18 dalies |
31 |
GUE/NGL |
|
- |
|
19 dalis |
11 |
Verts/ALE |
|
- |
|
Po 19 dalies |
5 |
Verts/ALE |
EB |
+ |
309, 299, 57 |
20 dalis |
§ |
originalus tekstas |
VB |
+ |
528, 127, 10 |
21 dalis |
6 |
Verts/ALE |
|
- |
|
27 dalis |
9NP |
Verts/ALE |
|
- |
|
33 dalis |
1NP |
PPE |
EB |
+ |
356, 302, 6 |
24 |
ALDE |
|
↓ |
|
|
35 dalis |
14 |
S&D |
|
- |
|
38 dalis |
13NP= 15NP |
Verts/ALE, S&D |
|
- |
|
39 dalis |
25 |
ALDE |
EB |
- |
313, 319, 33 |
16 |
S&D |
EB |
+ |
381, 261, 14 |
|
40 dalis |
18 |
S&D |
EB |
+ |
479, 122, 42 |
46 dalis |
10 |
Verts/ALE |
|
+ |
|
52 dalis |
19 |
S&D |
EB |
+ |
341, 310, 6 |
Po 52 dalies |
20 |
S&D |
VB |
+ |
316, 288, 17 |
56 dalis |
12 |
Verts/ALE |
|
- |
|
Po 57 dalies |
21 |
S&D |
|
- |
|
65 dalies 2 įtraukos 4 papunktis |
2 |
PPE |
|
+ |
|
67 dalis |
7 |
Verts/ALE |
dal. |
|
|
1 |
- |
|
|||
2 |
- |
|
|||
Po 78 dalies |
32 |
GUE/NGL |
|
- |
|
Po 79 dalies |
23 |
ALDE |
EB |
+ |
372, 272,12 |
Po 84 dalies |
8 |
Verts/ALE |
|
- |
|
87 dalis |
33 |
daugiau kaip 40 narių |
|
A |
|
34 |
daugiau kaip 40 narių |
EB |
+ |
358, 288, 12 |
|
Po 87 dalies |
17 |
S&D |
VB |
- |
286, 297, 47 |
Po 88 dalies |
30 |
GUE/NGL |
VB |
- |
103, 493, 56 |
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
VB |
+ |
480, 111, 64 |
Prašymai balsuoti vardiniu būdu
ECR: 20 dalis.
GUE/NGL: 27, 30 pakeitimai ir galutinis balsavimas.
S&D: 17 ir 20 pakeitimai.
Prašymai balsuoti atskirai
S&D: 20 dalis.
Prašymai balsuoti dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių
GUE/NGL:
7 pakeitimas
1-oji dalis |
: |
„primena, kad … lėšų didinimui“; |
2-oji dalis |
: |
„ir tai, kad … įvairią sąveiką;“. |
S&D:
4 pakeitimas
1-oji dalis |
: |
išbraukti žodžiai „tiek Europos Sąjungos viduje, tiek išorėje“; |
2-oji dalis |
: |
išbraukti žodžiai „mano, kad karinė … civilinio pobūdžio pavojais;“. |
27 pakeitimas
1-oji dalis |
: |
visas tekstas išskyrus žodžius „griežtai laikantis JT chartijos ir“. |
2-oji dalis |
: |
šie žodžiai. |
Įvairūs:
Tunne Kelam ir kiti pateikė 33 ir 34 pakeitimus.
27 pakeitimas buvo atsiimtas.
PPE frakcija pasiūlė šių dalių tvarkos pakeitimus:
|
3 dalis turėtų eiti prieš esamą 12 dalį, |
|
6 dalis turėtų eito po esamos 2 dalies, |
|
8 dalis turėtų eiti prieš esamą 10 dalį, |
|
11 dalis turėtų eiti po esamos 9 dalies, |
|
17 dalis turėtų eiti prieš esamą 22 dalį. |
Šeši EP nariai atsiėmė savo parašus po 33 pakeitimu. Taigi šis pakeitimas nebepriimtinas (Darbo tvarkos taisyklių 156 straipsnio 1 dalis).
11. Branduolinių ginklų neplatinimo sutartis
Pasiūlymai dėl rezoliucijos: B7-0137/2010, B7-0141/2010, B7-0142/2010, B7-0143/2010, B7-0144/2010, B7-0147/2010
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Bendras pasiūlymas dėl rezoliucijosRC-B7-0137/2010 (PPE, S&D, ALDE, Verts/ALE) |
|||||
Po 1 dalies |
1 |
ALDE |
|
A |
|
Po 3 dalies |
2 |
Verts/ALE |
VB |
+ |
331, 311, 19 |
10 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
3 |
+ |
|
|||
Po 11 dalies |
3 |
Verts/ALE |
VB |
- |
181, 446, 24 |
16 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. / VB |
|
|
1 |
+ |
602, 22, 16 |
|||
2 |
+ |
322, 294, 24 |
|||
Po 16 dalies |
4 |
Verts/ALE |
|
- |
|
Po 19 dalies |
5 |
Verts/ALE |
EB |
- |
190, 315, 147 |
G konstatuojamoji dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. / VB |
|
|
1 |
+ |
568, 71, 14 |
|||
2 |
+ |
577, 45, 14 |
|||
J konstatuojamoji dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
|
+ |
|
||
Frakcijų pasiūlymai dėl rezoliucijos |
|||||
B7-0137/2010 |
|
PPE |
|
↓ |
|
B7-0141/2010 |
|
Verts/ALE |
|
↓ |
|
B7-0142/2010 |
|
S&D |
|
↓ |
|
B7-0143/2010 |
|
ALDE |
|
↓ |
|
B7-0144/2010 |
|
GUE/NGL |
|
↓ |
|
B7-0147/2010 |
|
ECR |
|
↓ |
|
Prašymai balsuoti vardiniu būdu
Verts/ALE: 2 ir 3 pakeitimai.
Prašymai balsuoti dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių
PPE:
16 dalis
1-oji dalis |
: |
„ragina … pasaulio be branduolinio ginklo linkme“. |
2-oji dalis |
: |
„atsižvelgdamas į tai mano, … nusiginklavimui vykdyti;“. |
GUE/NGL:
G konstatuojamoji dalis
1-oji dalis |
: |
visas tekstas išskyrus žodžius „panaudoti visas turimas priemones“; |
2-oji dalis |
: |
šie žodžiai. |
Verts/ALE:
J konstatuojamoji dalis
1-oji dalis |
: |
„kadangi … branduolinius objektus;“; |
2-oji dalis |
: |
„kadangi … taikaus pobūdžio;“. |
10 dalis
1-oji dalis |
: |
„pakartoja, kad … kuro banko sukūrimą“; |
2-oji dalis |
: |
„ be to, remia … branduolinės energijos naudojimas“. |
3-oji dalis |
: |
„atsižvelgdamas į tai, … bendriems veiksmams;“. |
Įvairūs:
1 pakeitimas buvo atsiimtas.
Malika Benarab-Attou taip pat pasirašė bendrą pasiūlymą dėl rezoliucijos (RC-B7-0137/2010).
2010 m. kovo 10 d., trečiadienis
II PRIEDAS
VARDINIO BALSAVIMO REZULTATAI
1. LEHNE pranešimas A7-0011/2010. TEISĖKŪROS REZOLIUCIJA
Už: 445
ALDE: Alvaro, Arlacchi, Aylward, van Baalen, Bearder, Bilbao Barandica, Bowles, Creutzmann, Davies, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Godmanis, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hyusmenova, Ilchev, Jensen, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Mănescu, Manner, Meissner, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Rinaldi, Rohde, Savisaar, Schmidt, Thein, Theurer, Vajgl, Vălean, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, van Dalen, Deva, Elles, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Belder, Borghezio, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Fontana, Imbrasas, Messerschmidt, Nattrass, Nuttall, Paška, Provera, Rosbach, Rossi, Salavrakos, Salvini, Scotta', Soini, Speroni, Tzavela, de Villiers
NI: Balczó, Binev, Bontes, Brons, Claeys, Dodds, Gollnisch, Griffin, McMillan-Scott, Mölzer, Morvai, Obermayr, Stassen, van der Stoep, Stoyanov Dimitar, Tănăsescu, Vanhecke
PPE: Áder, Albertini, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Ayuso, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Bendtsen, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Brok, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Daul, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, Gräßle, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Kósa, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Protasiewicz, Quisthoudt-Rowohl, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sonik, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Attard-Montalto, Berman, Bozkurt, Capoulas Santos, Cashman, Enciu, Fleckenstein, Geier, Glante, Grech, Groote, Haug, Hughes, Kammerevert, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Leinen, McAvan, McCarthy, Martin David, Merkies, Pittella, Rapkay, Rodust, Roth-Behrendt, Scicluna, Sippel, Siwiec, Skinner, Steinruck, Stihler, Trautmann, Vaughan, Weiler, Westphal, Willmott
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Cramer, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Greze, Häfner, Harms, Hassi, Häusling, Hautala, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Tarand, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 196
ALDE: Alfano, Bennahmias, Chatzimarkakis, de Magistris, Gerbrandy, Goerens, Goulard, Griesbeck, Hirsch, in 't Veld, Lepage, Michel, Nicolai, Ries, Rochefort, Schaake, Sterckx, Tremosa i Balcells, Uggias, Vattimo
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, Higgins Joe, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Svensson Eva-Britt, Tavares, Toussas, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Ehrenhauser, Martin Hans-Peter, Sosa Wagner, Werthmann
PPE: Audy, Bach, Belet, Dati, Dehaene, Delvaux, Engel, Essayah, Grosch, Grossetête, Itälä, Korhola, Lulling, Motti, Pietikäinen, Soullie, Thyssen, Vlasto
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Brzobohatá, Caronna, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geringer de Oedenberg, Gierek, Goebbels, Göncz, Grelier, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Lambrinidis, Le Foll, Leichtfried, Liberadzki, Ludvigsson, Maňka, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Perello Rodriguez, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Romero López, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Senyszyn, Severin, Simpson, Smolková, Stavrakakis, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Țicău, Toia, Ulvskog, Van Brempt, Vergnaud, Vigenin, Westlund, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Brepoels, Staes
Susilaikė: 21
ALDE: De Sarnez, Takkula
ECR: Eppink
EFD: Farage
GUE/NGL: de Jong, Liotard, Søndergaard
PPE: Karas, Köstinger, Millán Mon, Ranner, Rübig, Seeber
S&D: Bullmann, Neuser, Peillon, Sehnalová, Simon, Susta, Thaler
Verts/ALE: Giegold
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Jorgo Chatzimarkakis, Nadja Hirsch, Ismail Ertug
Prieš : Morten Messerschmidt, Vincent Peillon, Catherine Trautmann
Susilaikė :
2. B7-0150/2010. Strategija „ES 2020“. REZOLIUCIJA
Už: 64
ALDE: Goulard, Griesbeck
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, van Dalen, Deva, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Paška, Salavrakos, Soini, Tzavela
GUE/NGL: Bisky
NI: Binev, Claeys, McMillan-Scott, Stoyanov Dimitar, Vanhecke
PPE: Bodu, Reul
S&D: Gierek
Prieš: 588
ALDE: Alfano, Alvaro, Arlacchi, Aylward, van Baalen, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, de Magistris, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Mănescu, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Takkula, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Vajgl, Vălean, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Farage, Messerschmidt, Nattrass, Nuttall, Rosbach, de Villiers
GUE/NGL: Angourakis, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, Higgins Joe, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Toussas, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Balczó, Bontes, Brons, Dodds, Ehrenhauser, Griffin, Martin Hans-Peter, Morvai, Sinclaire, Sosa Wagner, Stassen, van der Stoep, Tănăsescu, Werthmann
PPE: Áder, Albertini, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Brok, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, Dehaene, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Protasiewicz, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sonik, Soullie, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Dăncilă, Danellis, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, Ludvigsson, McAvan, McCarthy, Maňka, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Cramer, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Hassi, Häusling, Hautala, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Susilaikė: 12
EFD: Belder, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Provera, Rossi, Salvini, Scotta', Speroni
NI: Gollnisch, Mölzer, Obermayr
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už :
Prieš : Nathalie Griesbeck
Susilaikė :
3. RC-B7-0151/2010. Strategija „ES 2020“. 6/2 DALIS
Už: 381
ALDE: Alfano, Alvaro, Arlacchi, Aylward, van Baalen, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, de Magistris, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Mănescu, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Takkula, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Vajgl, Vălean, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Češková, Cymański, Czarnecki, van Dalen, Deva, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Borghezio, Fontana, Messerschmidt, Paška, Provera, Rosbach, Rossi, Salavrakos, Salvini, Scotta', Speroni, Tzavela
NI: Balczó, Binev, Ehrenhauser, McMillan-Scott, Martin Hans-Peter, Morvai, Stoyanov Dimitar, Tănăsescu, Werthmann
PPE: Áder, Albertini, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Bendtsen, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Brok, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Kovatchev, Kozłowski, Kuhn, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Preda, Protasiewicz, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sonik, Soullie, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Tőkés, Trzaskowski, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
Verts/ALE: Benarab-Attou, Besset, Brepoels, Bütikofer, Smith
Prieš: 277
ALDE: Lepage
ECR: Chichester, Kowal
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Belder, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Farage, Nattrass, Nuttall, Soini, de Villiers
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, Higgins Joe, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Toussas, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Bontes, Claeys, Dodds, Gollnisch, Mölzer, Obermayr, Sosa Wagner, Stassen, van der Stoep, Vanhecke
PPE: Koumoutsakos, Kratsa-Tsagaropoulou, Papanikolaou, Papastamkos, Poupakis, Tsoukalas
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Dăncilă, Danellis, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, Ludvigsson, McAvan, McCarthy, Maňka, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Bélier, Bové, Brantner, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Cramer, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Hassi, Häusling, Hautala, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Staes, Tarand, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Susilaikė: 7
NI: Brons, Griffin, Sinclaire
PPE: Belet, Dehaene, Thyssen
S&D: Thaler
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už :
Prieš : Jean-Paul Besset, Malika Benarab-Attou
Susilaikė :
4. RC-B7-0151/2010. Strategija „ES 2020“. REZOLIUCIJA
Už: 462
ALDE: Alfano, Alvaro, Arlacchi, Aylward, van Baalen, Bearder, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, de Magistris, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Mănescu, Manner, Meissner, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Savisaar, Schmidt, Sterckx, Takkula, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Vajgl, Vălean, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
EFD: Imbrasas, Salavrakos, Tzavela
NI: Ehrenhauser, Martin Hans-Peter, Sosa Wagner, Tănăsescu, Werthmann
PPE: Áder, Albertini, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Brok, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, Dehaene, Delvaux, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Preda, Protasiewicz, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sonik, Soullie, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Dăncilă, Danellis, De Angelis, De Castro, De Rossa, Domenici, Dušek, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Gurmai, Haug, Havel, Herczog, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, Ludvigsson, McAvan, McCarthy, Maňka, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simon, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Tabajdi, Thaler, Thomsen, Țicău, Ulvskog, Vaughan, Vigenin, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Zala, Zemke
Verts/ALE: Brepoels
Prieš: 140
ALDE: Ojuland
ECR: Strejček
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Belder, Borghezio, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Farage, Fontana, Messerschmidt, Nattrass, Nuttall, Paška, Provera, Rosbach, Rossi, Salvini, Scotta', Soini, Speroni, de Villiers
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, Higgins Joe, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Toussas, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Balczó, Binev, Bontes, Brons, Claeys, Dodds, Gollnisch, Griffin, Mölzer, Morvai, Obermayr, Sinclaire, Stassen, van der Stoep, Stoyanov Dimitar, Vanhecke
PPE: Lehne, Pack, Peterle, Pieper, Reul, Ulmer
S&D: Arif, Berès, Castex, Daerden, Désir, Gierek, Grelier, Guillaume, Hoang Ngoc, Le Foll, Pargneaux, Tarabella, Trautmann, Vergnaud
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Cramer, Delli, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Hassi, Häusling, Hautala, Hudghton, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Susilaikė: 58
ALDE: Bennahmias
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, van Dalen, Deva, Elles, Eppink, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
GUE/NGL: Ransdorf
NI: McMillan-Scott
PPE: Deß, Engel, Kastler, Záborská
S&D: El Khadraoui, Toia, Van Brempt
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už :
Prieš : Vincent Peillon, Albert Deß
Susilaikė :
5. B7-0135/2010. R.Goldstone'o rekomendacijų įgyvendinimas. REZOLIUCIJA
Už: 243
ECR: Atkins, Elles, Karim
EFD: Colman, Imbrasas, Paška
NI: Binev, Stoyanov Dimitar, Tănăsescu
PPE: Áder, Albertini, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, Dehaene, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Iturgaiz Angulo, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Protasiewicz, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thyssen, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Gierek, Liberadzki, Olejniczak, Siwiec, Yáñez-Barnuevo García, Zemke
Prieš: 364
ALDE: Alfano, Alvaro, Arlacchi, Aylward, van Baalen, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Creutzmann, Davies, de Magistris, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Kacin, Kazak, Koch-Mehrin, Kozlík, Lambsdorff, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Mănescu, Manner, Michel, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Ries, Rinaldi, Rochefort, Savisaar, Schaake, Sterckx, Takkula, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vălean, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate
ECR: Ashworth, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, van Dalen, Deva, Eppink, Fajmon, Foster, Girling, Hannan, Harbour, Helmer, Kamiński, Kirkhope, Kowal, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Strejček, Sturdy, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Belder, Messerschmidt, Rosbach, Salavrakos, Soini, Tzavela, de Villiers
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, Higgins Joe, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Toussas, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Bontes, Claeys, Dodds, McMillan-Scott, Sosa Wagner, Stassen, van der Stoep, Vanhecke
PPE: Brok, Gräßle
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Dăncilă, Danellis, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, López Aguilar, Ludvigsson, McAvan, McCarthy, Maňka, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Severin, Simon, Simpson, Sippel, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Zala
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Cramer, Delli, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Hassi, Häusling, Hautala, Hudghton, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tremopoulos, Turmes, Turunen, Ždanoka
Susilaikė: 60
ALDE: Chatzimarkakis, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Jensen, Klinz, Krahmer, Løkkegaard, Manders, Meissner, Oviir, Reimers, Rohde, Schmidt, Thein, Theurer, Wikström
ECR: Ford, Fox, Gróbarczyk, Stevenson, Vlasák
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Borghezio, Bufton, (The Earl of) Dartmouth, Farage, Fontana, Nattrass, Nuttall, Provera, Rossi, Salvini, Scotta', Speroni
NI: Balczó, Brons, Ehrenhauser, Gollnisch, Griffin, Martin Hans-Peter, Mölzer, Morvai, Obermayr, Sinclaire, Werthmann
PPE: Delvaux, Essayah, Ivanova, Korhola, Marinescu, Roithová, Soullie, Thun Und Hohenstein, Urutchev
S&D: Ertug, Sehnalová, Senyszyn
Verts/ALE: Trüpel
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Zuzana Roithová, Ingeborg Gräßle
Prieš : Francisco José Millán Mon
Susilaikė : Elena Băsescu
6. B7-0136/2010. R.Goldstone'o rekomendacijų įgyvendinimas. A KONSTATUOJAMOJI DALIS
Už: 580
ALDE: Alfano, Arlacchi, Aylward, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Davies, de Magistris, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, in 't Veld, Jensen, Kacin, Kozlík, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Manner, Michel, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Oviir, Paulsen, Ries, Rinaldi, Rochefort, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Takkula, Thein, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vălean, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate
ECR: Ashworth, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, van Dalen, Deva, Eppink, Fajmon, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Belder, Borghezio, Colman, Fontana, Messerschmidt, Rosbach, Rossi, Salavrakos, Salvini, Scotta', Soini, Speroni, Tzavela
NI: Balczó, Binev, Bontes, Claeys, Ehrenhauser, McMillan-Scott, Martin Hans-Peter, Mölzer, Morvai, Obermayr, Sosa Wagner, Stassen, van der Stoep, Stoyanov Dimitar, Tănăsescu, Vanhecke, Werthmann
PPE: Áder, Albertini, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, Dehaene, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Protasiewicz, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Šťastný, Stolojan, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Dăncilă, Danellis, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Havel, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, McAvan, McCarthy, Maňka, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Senyszyn, Severin, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weiler, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Hassi, Häusling, Hautala, Hudghton, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Tarand, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 37
ALDE: van Baalen, Hennis-Plasschaert, Hyusmenova, Ilchev, Mănescu, Ojuland, Parvanova, Tremosa i Balcells
EFD: Provera
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, Higgins Joe, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Meyer, Ransdorf, Rubiks, Svensson Eva-Britt, Toussas, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Dodds
PPE: Pietikäinen, Soullie
Susilaikė: 49
ALDE: Alvaro, Chatzimarkakis, Creutzmann, Hirsch, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Krahmer, Lambsdorff, Løkkegaard, Manders, Meissner, Panayotov, Reimers, Rohde, Theurer, Wikström
ECR: Atkins
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, (The Earl of) Dartmouth, Farage, Imbrasas, Nattrass, Nuttall, Paška
GUE/NGL: Ernst, Matias, Portas, Scholz, Tavares
NI: Brons, Gollnisch, Griffin, Sinclaire
PPE: Melo, Roithová, Stoyanov Emil, Urutchev
S&D: Ertug, Färm, Hedh, Ludvigsson, Pașcu, Sehnalová, Ulvskog, Westlund
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Zuzana Roithová, Fiorello Provera, Nuno Melo
Prieš :
Susilaikė : Diane Dodds, Gabriele Zimmer, Alexandra Thein
7. B7-0133/2010. Finansinių sandorių apmokestinimas. 7 DALIS
Už: 561
ALDE: Alfano, Alvaro, Arlacchi, Aylward, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, de Magistris, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Mănescu, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Takkula, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vălean, Vattimo, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
EFD: Salavrakos, Tzavela
GUE/NGL: Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, Higgins Joe, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Binev, Ehrenhauser, Martin Hans-Peter, Sosa Wagner, Tănăsescu, Werthmann
PPE: Áder, Albertini, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Brok, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Dehaene, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Protasiewicz, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Soullie, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, Ludvigsson, McAvan, Maňka, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Canfin, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Hassi, Häusling, Hautala, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tremopoulos, Trüpel, Turunen, Ždanoka
Prieš: 80
ALDE: Jensen, Rohde
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, van Dalen, Deva, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Belder, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Farage, Messerschmidt, Nattrass, Nuttall, Paška, Rosbach, Soini
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Toussas
NI: Bontes, Brons, Claeys, Dodds, Griffin, McMillan-Scott, Sinclaire, Stassen, van der Stoep, Vanhecke
PPE: Feio, Melo
S&D: McCarthy
Susilaikė: 17
ALDE: van Baalen, Haglund, Manders
ECR: Gróbarczyk
EFD: Borghezio, Fontana, Imbrasas, Rossi, Salvini, Scotta', Speroni
NI: Balczó, Gollnisch, Mölzer, Morvai, Obermayr
Verts/ALE: Hudghton
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Arlene McCarthy
Prieš : Morten Løkkegaard
Susilaikė :
8. B7-0133/2010. Finansinių sandorių apmokestinimas. REZOLIUCIJA
Už: 536
ALDE: Alfano, Alvaro, Arlacchi, Aylward, van Baalen, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Creutzmann, Davies, de Magistris, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Mănescu, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Takkula, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vălean, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
EFD: Imbrasas, Salavrakos, Tzavela
NI: Balczó, Binev, Ehrenhauser, Martin Hans-Peter, Mölzer, Morvai, Sosa Wagner, Stoyanov Dimitar, Tănăsescu, Werthmann
PPE: Áder, Albertini, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Brok, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Soullie, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Svensson Alf, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Dăncilă, Danellis, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, Ludvigsson, McAvan, McCarthy, Maňka, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bütikofer, Canfin, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Hassi, Häusling, Hautala, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Smith, Staes, Tarand, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 80
ALDE: Jensen, Rohde
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, van Dalen, Deva, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Hannan, Harbour, Helmer, Kamiński, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Belder, Borghezio, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Farage, Fontana, Messerschmidt, Nattrass, Nuttall, Paška, Rosbach, Rossi, Scotta', Soini, de Villiers
GUE/NGL: Angourakis, Toussas
NI: Bontes, Brons, Claeys, Dodds, Griffin, McMillan-Scott, Sinclaire, Stassen, van der Stoep, Vanhecke
PPE: Feio, Melo
Susilaikė: 33
ALDE: Haglund
EFD: Salvini, Speroni
GUE/NGL: Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, Higgins Joe, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Gollnisch, Obermayr
Verts/ALE: Hudghton
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Bernhard Rapkay, Franz Obermayr
Prieš :
Susilaikė :
9. RC-B7-0154/2010. Kovos su klastojimu prekybos susitarimas (angl. ACTA). 3 DALIS
Už: 651
ALDE: Alfano, Alvaro, Arlacchi, Aylward, van Baalen, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, de Magistris, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Mănescu, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Takkula, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vălean, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Ashworth, Atkins, Bradbourn, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, van Dalen, Deva, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Belder, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Messerschmidt, Paška, Provera, Rosbach, Rossi, Salavrakos, Salvini, Scotta', Soini, Speroni, Tzavela
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, Higgins Joe, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Toussas, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Balczó, Binev, Claeys, Ehrenhauser, Gollnisch, McMillan-Scott, Martin Hans-Peter, Mölzer, Morvai, Obermayr, Sosa Wagner, Stoyanov Dimitar, Tănăsescu, Vanhecke, Werthmann
PPE: Áder, Albertini, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Brok, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, Dehaene, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Protasiewicz, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Soullie, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Dăncilă, Danellis, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, Ludvigsson, McAvan, McCarthy, Maňka, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moraes, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Hassi, Häusling, Hautala, Hudghton, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 3
ECR: Bielan
EFD: de Villiers
S&D: Moreira
Susilaikė: 16
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Farage, Nattrass, Nuttall
NI: Bontes, Brons, Dodds, Griffin, Sinclaire, Stassen, van der Stoep
10. RC-B7-0154/2010. Kovos su klastojimu prekybos susitarimas (angl. ACTA). 5 PAKEITIMAS
Už: 97
ALDE: Vattimo
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Farage, Messerschmidt, Nattrass, Rosbach, Soini
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, Higgins Joe, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Toussas, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Ehrenhauser, Martin Hans-Peter, Sosa Wagner, Werthmann
PPE: Roithová
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Hassi, Häusling, Hudghton, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 557
ALDE: Alfano, Alvaro, Arlacchi, Aylward, van Baalen, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, de Magistris, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Mănescu, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Takkula, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vălean, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Chichester, Cymański, Czarnecki, van Dalen, Deva, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Belder, Borghezio, Fontana, Nuttall, Paška, Rossi, Salavrakos, Salvini, Scotta', Speroni, Tzavela, de Villiers
NI: Balczó, Binev, Bontes, Claeys, Gollnisch, McMillan-Scott, Mölzer, Morvai, Obermayr, Stassen, van der Stoep, Stoyanov Dimitar, Tănăsescu, Vanhecke
PPE: Áder, Albertini, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Brok, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, Dehaene, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Protasiewicz, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Soullie, Šťastný, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Dăncilă, Danellis, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, Ludvigsson, McAvan, McCarthy, Maňka, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simon, Simpson, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Susilaikė: 6
ECR: Gróbarczyk
EFD: Imbrasas
NI: Brons, Dodds, Griffin, Sinclaire
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Paul Nuttall
Prieš :
Susilaikė :
11. RC-B7-0154/2010. Kovos su klastojimu prekybos susitarimas (angl. ACTA). 1 PAKEITIMAS
Už: 513
ALDE: Alvaro, van Baalen, Bearder, Bennahmias, Chatzimarkakis, Creutzmann, de Magistris, De Sarnez, Duff, Gerbrandy, Goulard, Griesbeck, Hennis-Plasschaert, in 't Veld, Kacin, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Nicolai, Oviir, Paulsen, Ries, Rinaldi, Rochefort, Schaake, Schmidt, Takkula, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Vajgl, Watson, Wikström
ECR: Hannan, Harbour, Kamall, Nicholson, Sturdy, Wojciechowski
EFD: Belder, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Messerschmidt, Paška, Rosbach, Rossi, Salvini, Scotta', Soini, Speroni
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, Higgins Joe, de Jong, Klute, Kohlíček, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Toussas, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Balczó, Ehrenhauser, Gollnisch, Martin Hans-Peter, Obermayr, Sosa Wagner, Tănăsescu, Werthmann
PPE: Áder, Albertini, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Brok, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Coelho, Comi, Dantin, Daul, Dehaene, Delvaux, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Higgins Jim, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Lehne, Liese, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mathieu, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Protasiewicz, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Soullie, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Teixeira, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Tőkés, Tsoukalas, Ulmer, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Dăncilă, Danellis, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, Ludvigsson, McAvan, McCarthy, Maňka, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moraes, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Hassi, Häusling, Hautala, Hudghton, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 129
ALDE: Arlacchi, Aylward, Bilbao Barandica, Donskis, Ek, Gallagher, Godmanis, Goerens, Haglund, Hall, Harkin, Hyusmenova, Ilchev, Jensen, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Mănescu, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Ojuland, Panayotov, Parvanova, Reimers, Savisaar, Sterckx, Uspaskich, Vălean, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Weber Renate
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, van Dalen, Deva, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Helmer, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Włosowicz, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Andreasen, Colman, Nuttall, Provera, Salavrakos, Tzavela, de Villiers
NI: Bontes, Claeys, Dodds, McMillan-Scott, Stassen, van der Stoep, Vanhecke
PPE: Antoniozzi, Baldassarre, Casini, Cavada, Deß, Dorfmann, Ehler, Grossetête, Hibner, Jahr, Jiménez-Becerril Barrio, Karas, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Kukan, Le Grip, Lisek, Matera, Mato Adrover, Matula, Mazzoni, Nedelcheva, Saudargas, Tatarella, Theocharous, Trzaskowski, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Winkler Iuliu, Záborská, Zanicchi
S&D: Moreira
Susilaikė: 17
ALDE: Bowles, Davies
EFD: Agnew, Batten, Bufton, Nattrass
NI: Binev, Brons, Griffin, Mölzer, Morvai, Sinclaire, Stoyanov Dimitar
PPE: Dati, Sommer, Sonik
Verts/ALE: Bélier
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Othmar Karas, Iosif Matula, Françoise Grossetête, Sandrine Bélier, Andreas Mölzer
Prieš : Cristiana Muscardini, Graham Watson
Susilaikė :
12. RC-B7-0154/2010. Kovos su klastojimu prekybos susitarimas (angl. ACTA). 6 PAKEITIMAS
Už: 346
ALDE: Alfano, Alvaro, Arlacchi, Aylward, van Baalen, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, de Magistris, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Mănescu, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Takkula, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vălean, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
EFD: Imbrasas, Messerschmidt, Rosbach, Soini, de Villiers
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, Higgins Joe, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Toussas, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Balczó, Ehrenhauser, Gollnisch, Martin Hans-Peter, Mölzer, Morvai, Obermayr, Sosa Wagner, Werthmann
PPE: Andrikienė, Svensson Alf
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Dăncilă, Danellis, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, Ludvigsson, McAvan, McCarthy, Maňka, Martin David, Masip Hidalgo, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moraes, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Hassi, Häusling, Hautala, Hudghton, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 306
ALDE: Lambsdorff
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, van Dalen, Deva, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Belder, Borghezio, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Farage, Fontana, Nattrass, Nuttall, Paška, Provera, Rossi, Salavrakos, Salvini, Scotta', Speroni, Tzavela
NI: Dodds, McMillan-Scott, Tănăsescu
PPE: Áder, Albertini, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Brok, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, Dehaene, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Protasiewicz, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Riquet, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Soullie, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zwiefka
S&D: Moreira
Susilaikė: 12
ECR: Gróbarczyk
NI: Binev, Bontes, Brons, Claeys, Griffin, Sinclaire, Stassen, van der Stoep, Stoyanov Dimitar, Vanhecke
PPE: Roithová
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Alexander Graf Lambsdorff
Prieš :
Susilaikė :
13. RC-B7-0154/2010. Kovos su klastojimu prekybos susitarimas (angl. ACTA). 2 PAKEITIMAS
Už: 573
ALDE: Alfano, Alvaro, Arlacchi, Aylward, van Baalen, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, de Magistris, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Mănescu, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Takkula, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vălean, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Cabrnoch, van Dalen, Eppink
EFD: Imbrasas, Messerschmidt, Rosbach, Salavrakos, Soini, Tzavela
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Toussas, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Ehrenhauser, McMillan-Scott, Martin Hans-Peter, Sosa Wagner, Tănăsescu, Werthmann
PPE: Albertini, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Brok, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Dantin, Dati, Daul, Dehaene, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Protasiewicz, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salatto, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Soullie, Šťastný, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Crețu, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, Ludvigsson, McAvan, McCarthy, Maňka, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Hassi, Häusling, Hudghton, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 60
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Elles, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Hannan, Harbour, Kamall, Kamiński, Karim, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Farage, Nattrass, Nuttall, Provera
NI: Bontes, Claeys, Dodds, Stassen, van der Stoep, Vanhecke
PPE: Riquet
Susilaikė: 22
ECR: Gróbarczyk, Helmer
EFD: Belder, Borghezio, Fontana, Paška, Rossi, Salvini, Scotta', Speroni, de Villiers
NI: Balczó, Binev, Brons, Gollnisch, Griffin, Mölzer, Morvai, Obermayr, Sinclaire, Stoyanov Dimitar
S&D: Cashman
14. RC-B7-0154/2010. Kovos su klastojimu prekybos susitarimas (angl. ACTA). REZOLIUCIJA
Už: 633
ALDE: Alfano, Alvaro, Arlacchi, Aylward, van Baalen, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, de Magistris, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Mănescu, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Takkula, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vălean, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, van Dalen, Deva, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Belder, Imbrasas, Messerschmidt, Paška, Rosbach, Salavrakos, Soini, Tzavela
GUE/NGL: Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, Higgins Joe, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Wils, Zimmer
NI: Balczó, Binev, Claeys, Ehrenhauser, Gollnisch, McMillan-Scott, Martin Hans-Peter, Mölzer, Morvai, Obermayr, Sosa Wagner, Stoyanov Dimitar, Tănăsescu, Vanhecke, Werthmann
PPE: Áder, Albertini, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, Dehaene, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, van Nistelrooij, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Protasiewicz, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sonik, Soullie, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Dăncilă, Danellis, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, Ludvigsson, McAvan, McCarthy, Maňka, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moraes, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Hassi, Häusling, Hautala, Hudghton, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Tarand, Tremopoulos, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 13
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Farage, Nattrass, Nuttall
NI: Bontes, Sinclaire, Stassen, van der Stoep
Susilaikė: 16
EFD: Borghezio, Fontana, Provera, Rossi, Salvini, Scotta', Speroni, de Villiers
GUE/NGL: Angourakis, Toussas, Triantaphyllides
NI: Brons, Dodds, Griffin
PPE: Ponga
S&D: Moreira
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Daniël van der Stoep, Laurence J.A.J. Stassen, Louis Bontes, Maurice Ponga
Prieš :
Susilaikė : Marielle Gallo
15. RC-B7-0181/2010. Tarifų lengvatų sistemos taikymas. 7 PAKEITIMAS
Už: 253
ALDE: Vattimo
EFD: Soini
GUE/NGL: Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, Higgins Joe, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Ehrenhauser, Martin Hans-Peter, Sosa Wagner, Werthmann
PPE: Gräßle, Surján
S&D: Alvarez, Alves, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Dăncilă, Danellis, De Angelis, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Havel, Hedh, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, Ludvigsson, McAvan, McCarthy, Maňka, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moraes, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Bélier, Besset, Brantner, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Hassi, Häusling, Hautala, Hudghton, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 393
ALDE: Alfano, Alvaro, Arlacchi, Aylward, van Baalen, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, de Magistris, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Mănescu, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Takkula, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vălean, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, van Dalen, Deva, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Belder, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Farage, Messerschmidt, Nattrass, Nuttall, Rosbach, Salavrakos, Tzavela, de Villiers
NI: Bontes, Claeys, Dodds, Gollnisch, McMillan-Scott, Mölzer, Obermayr, Stassen, van der Stoep, Tănăsescu, Vanhecke
PPE: Áder, Albertini, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Brok, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, Dehaene, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Protasiewicz, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Soullie, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Svensson Alf, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Andrés Barea
Susilaikė: 19
ECR: Gróbarczyk
EFD: Borghezio, Fontana, Paška, Provera, Rossi, Salvini, Scotta', Speroni
GUE/NGL: Angourakis, Toussas
NI: Balczó, Binev, Brons, Griffin, Morvai, Sinclaire, Stoyanov Dimitar
S&D: Moreira
16. RC-B7-0181/2010. Tarifų lengvatų sistemos taikymas. 8 PAKEITIMAS
Už: 89
EFD: Messerschmidt, Rosbach
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, Higgins Joe, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Toussas, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Sosa Wagner
PPE: Pack, Reul
S&D: De Castro
Verts/ALE: Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Hassi, Häusling, Hautala, Hudghton, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 553
ALDE: Alfano, Alvaro, Arlacchi, Aylward, van Baalen, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, de Magistris, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Jensen, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Mănescu, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Takkula, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vălean, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, van Dalen, Deva, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Belder, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Farage, Nattrass, Nuttall, Salavrakos, Soini, Tzavela, de Villiers
NI: Bontes, Claeys, Dodds, Gollnisch, McMillan-Scott, Mölzer, Obermayr, Stassen, van der Stoep, Tănăsescu, Vanhecke
PPE: Áder, Albertini, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Brok, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, Dehaene, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Köstinger, Koumoutsakos, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Protasiewicz, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Soullie, Šťastný, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Dăncilă, Danellis, De Angelis, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, Ludvigsson, McAvan, McCarthy, Maňka, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Susilaikė: 18
ECR: Gróbarczyk
EFD: Borghezio, Fontana, Imbrasas, Paška, Provera, Rossi, Salvini, Scotta', Speroni
NI: Balczó, Binev, Brons, Ehrenhauser, Martin Hans-Peter, Morvai, Sinclaire, Werthmann
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už :
Prieš : Frieda Brepoels
Susilaikė :
17. RC-B7-0181/2010. Tarifų lengvatų sistemos taikymas. 9 PAKEITIMAS
Už: 105
EFD: Borghezio, Fontana, Messerschmidt, Provera, Rosbach, Rossi, Salvini, Scotta', Speroni
GUE/NGL: Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, Higgins Joe, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Sosa Wagner
S&D: Cashman, Hoang Ngoc, Honeyball, Hughes, Leinen, McAvan, McCarthy, Martin David, Moraes, Rouček, Simpson, Skinner, Stihler, Vaughan, Willmott
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Hassi, Häusling, Hautala, Hudghton, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 528
ALDE: Alfano, Alvaro, Arlacchi, Aylward, van Baalen, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, de Magistris, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Mănescu, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vălean, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, van Dalen, Deva, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Belder, (The Earl of) Dartmouth, Nattrass, Paška, Salavrakos, Soini, Tzavela, de Villiers
NI: Binev, Bontes, Claeys, Gollnisch, McMillan-Scott, Mölzer, Obermayr, Stassen, van der Stoep, Stoyanov Dimitar, Tănăsescu, Vanhecke
PPE: Áder, Albertini, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Bendtsen, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Brok, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, Dehaene, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fjellner, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, van Nistelrooij, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Protasiewicz, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Soullie, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Dăncilă, Danellis, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, Leichtfried, Liberadzki, López Aguilar, Maňka, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simon, Sippel, Siwiec, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vergnaud, Vigenin, Weiler, Westlund, Westphal, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Susilaikė: 20
ECR: Gróbarczyk
EFD: Agnew, Andreasen, Bufton, Colman, Farage, Imbrasas, Nuttall
GUE/NGL: Angourakis, Toussas
NI: Brons, Dodds, Ehrenhauser, Griffin, Martin Hans-Peter, Morvai, Sinclaire, Werthmann
S&D: Fleckenstein, Howitt
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už :
Prieš : Liem Hoang Ngoc
Susilaikė :
18. RC-B7-0181/2010. Tarifų lengvatų sistemos taikymas. 10 PAKEITIMAS
Už: 133
ALDE: Vattimo
EFD: Borghezio, Fontana, Messerschmidt, Rosbach, Rossi, Scotta', Speroni
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, Higgins Joe, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Toussas, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Ehrenhauser, Martin Hans-Peter, Sosa Wagner, Werthmann
S&D: Attard-Montalto, Berman, Blinkevičiūtė, Bozkurt, Cashman, Cercas, Childers, Christensen, Daerden, De Rossa, Ertug, Färm, Goebbels, Gualtieri, Hedh, Honeyball, Hughes, Jaakonsaari, Jørgensen, Kelly Alan, Ludvigsson, McAvan, McCarthy, Martin David, Mavronikolas, Moraes, Padar, Repo, Riera Madurell, Rodust, Schaldemose, Simpson, Skinner, Stihler, Tarabella, Thomsen, Ulvskog, Vaughan, Westlund, Willmott
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Hassi, Hudghton, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 476
ALDE: Alfano, Alvaro, Arlacchi, Aylward, van Baalen, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, de Magistris, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Mănescu, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schmidt, Sterckx, Takkula, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vălean, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Ashworth, Atkins, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, van Dalen, Deva, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Belder, (The Earl of) Dartmouth, Paška, Salavrakos, Soini, Tzavela, de Villiers
NI: Binev, Bontes, Claeys, Gollnisch, McMillan-Scott, Mölzer, Obermayr, Stassen, van der Stoep, Stoyanov Dimitar, Tănăsescu, Vanhecke
PPE: Áder, Albertini, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Bonsignore, Borys, Březina, Brok, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Lehne, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mazzoni, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Protasiewicz, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Soullie, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Boștinaru, Brzobohatá, Capoulas Santos, Caronna, Castex, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Cutaș, Dăncilă, De Angelis, De Castro, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Estrela, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Göncz, Grelier, Groote, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Havel, Herczog, Hoang Ngoc, Iotova, Jáuregui Atondo, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Le Foll, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, Maňka, Masip Hidalgo, Menéndez del Valle, Merkies, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Romero López, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schulz Martin, Senyszyn, Severin, Simon, Sippel, Siwiec, Smolková, Steinruck, Susta, Swoboda, Tabajdi, Thaler, Țicău, Van Brempt, Vergnaud, Weiler, Westphal, Yáñez-Barnuevo García, Zemke
Susilaikė: 39
ECR: Gróbarczyk
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, Colman, Farage, Imbrasas, Nattrass, Nuttall, Provera, Salvini
NI: Balczó, Brons, Dodds, Griffin, Morvai, Sinclaire
S&D: Arsenis, Berlinguer, Cozzolino, Crețu, Danellis, Fajon, Falbr, Grech, Ivan, Kadenbach, Koppa, Lambrinidis, Leichtfried, Rapti, Regner, Roth-Behrendt, Scicluna, Sehnalová, Stavrakakis, Vigenin, Zala
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už :
Prieš :
Susilaikė : Anni Podimata
19. RC-B7-0181/2010. Tarifų lengvatų sistemos taikymas. 4 PAKEITIMAS
Už: 249
ALDE: Bearder, Bennahmias, De Sarnez, Ek, Goulard, Griesbeck, Harkin, Lepage, Paulsen, Uggias, Vattimo, Wikström
EFD: Salavrakos, Scotta', Tzavela
GUE/NGL: Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Balczó, Martin Hans-Peter, Morvai, Sosa Wagner, Tănăsescu
PPE: Zeller
S&D: Alves, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Dăncilă, Danellis, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guillaume, Gurmai, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, Ludvigsson, McAvan, McCarthy, Maňka, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Merkies, Mirsky, Moraes, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Roth-Behrendt, Rouček, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Severin, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Hassi, Häusling, Hautala, Hudghton, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 377
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, van Baalen, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, de Magistris, Donskis, Duff, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Mănescu, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Takkula, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vajgl, Vălean, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, van Dalen, Deva, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Belder, (The Earl of) Dartmouth, Farage, Fontana, Provera, Soini, Speroni
GUE/NGL: Angourakis, Higgins Joe, Toussas
NI: Binev, Bontes, Claeys, Gollnisch, Mölzer, Obermayr, Stassen, van der Stoep, Stoyanov Dimitar
PPE: Áder, Albertini, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Brok, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Protasiewicz, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Soullie, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Andrés Barea, Ayala Sender, Cortés Lastra, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Guerrero Salom, Jáuregui Atondo, López Aguilar, Menéndez del Valle, Muñiz De Urquiza, Romero López, Sánchez Presedo
Susilaikė: 31
ALDE: Manders
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, Colman, Messerschmidt, Nattrass, Nuttall, Paška, Rosbach, Rossi, Salvini, de Villiers
NI: Dodds, Ehrenhauser, Griffin, McMillan-Scott, Sinclaire, Vanhecke, Werthmann
PPE: Cavada, Coelho
S&D: Lambrinidis, Moreira, Perello Rodriguez, Rapti, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Susta
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Robert Rochefort, Joe Higgins, Charalampos Angourakis, Georgios Toussas
Prieš :
Susilaikė :
20. RC-B7-0181/2010. Tarifų lengvatų sistemos taikymas. 3 PAKEITIMAS
Už: 327
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, van Baalen, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, de Magistris, De Sarnez, Donskis, Ek, Gallagher, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Mănescu, Manner, Meissner, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Parvanova, Paulsen, Reimers, Rinaldi, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Takkula, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vălean, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Wikström
EFD: Belder, Imbrasas, Paška, Provera, Salavrakos, Scotta', Speroni
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, Higgins Joe, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Toussas, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Balczó, Binev, Ehrenhauser, Martin Hans-Peter, Morvai, Obermayr, Sosa Wagner, Stoyanov Dimitar, Vanhecke, Werthmann
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Havel, Hedh, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, Ludvigsson, McAvan, McCarthy, Maňka, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moraes, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weiler, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Hassi, Häusling, Hudghton, Jadot, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 295
ALDE: Michel, Panayotov, Ries, Rochefort
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, van Dalen, Deva, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Messerschmidt, Rosbach, Soini, Tzavela, de Villiers
NI: Bontes, Stassen, van der Stoep
PPE: Áder, Albertini, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Bendtsen, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Brok, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Lamassoure, de Lange, La Via, Lechner, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Protasiewicz, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salatto, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Soullie, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Svensson Alf, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Herczog
Susilaikė: 17
ALDE: Manders
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, Colman, Farage, Fontana, Nattrass, Nuttall, Rossi, Salvini
NI: Dodds, Sinclaire
PPE: Belet, Dehaene
S&D: Susta
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Robert Rochefort, Andreas Mölzer
Prieš :
Susilaikė :
21. RC-B7-0181/2010. Tarifų lengvatų sistemos taikymas. REZOLIUCIJA
Už: 349
ALDE: Alfano, Alvaro, Arlacchi, Aylward, van Baalen, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, de Magistris, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Mănescu, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Takkula, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vălean, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Włosowicz, Wojciechowski
EFD: Belder, Imbrasas, Paška, Salavrakos, Soini, Tzavela
GUE/NGL: Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, Higgins Joe, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Ehrenhauser, Martin Hans-Peter, Sosa Wagner, Tănăsescu, Werthmann
PPE: Belet, Dehaene, Delvaux, Fjellner, Hökmark, Ibrisagic, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jiménez-Becerril Barrio
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Dăncilă, Danellis, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Hughes, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, Ludvigsson, McAvan, Maňka, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Susta, Swoboda, Tabajdi, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Hassi, Häusling, Hautala, Hudghton, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 255
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, van Dalen, Deva, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Farage, Messerschmidt, Nattrass, Nuttall, Rosbach
NI: Bontes, Dodds, McMillan-Scott, Sinclaire, van der Stoep
PPE: Áder, Albertini, Angelilli, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Ayuso, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Bauer, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Busuttil, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Daul, Deß, Deutsch, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fraga Estévez, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gardini, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hübner, Iacolino, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Kaczmarek, Kalinowski, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Posselt, Poupakis, Preda, Protasiewicz, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Šťastný, Stolojan, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zver, Zwiefka
Susilaikė: 61
EFD: Borghezio, Fontana, Provera, Rossi, Salvini, Scotta', Speroni, de Villiers
GUE/NGL: Angourakis, Toussas
NI: Balczó, Binev, Brons, Claeys, Gollnisch, Griffin, Mölzer, Morvai, Obermayr, Stoyanov Dimitar, Vanhecke
PPE: Andrikienė, Auconie, Audy, Bach, Baudis, Brok, Cadec, Cavada, Dantin, Dati, De Veyrac, Fisas Ayxela, Florenz, Gauzès, Grosch, Grossetête, Gruny, Jeggle, Jordan Cizelj, Kovatchev, Lamassoure, Le Grip, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Ponga, Pöttering, Saïfi, Sanchez-Schmid, Soullie, Stoyanov Emil, Thyssen, Vlasto, Weisgerber, Zeller
S&D: Cashman, Howitt, McCarthy, Martin David, Stihler, Tarabella
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Marianne Thyssen
Prieš : Santiago Fisas Ayxela, Teresa Jiménez-Becerril Barrio
Susilaikė : Peter Skinner
22. ALBERTINI pranešimas A7-0023/2010. 18 PAKEITIMAS
Už: 50
ALDE: de Magistris
ECR: Karim
EFD: Salavrakos, Soini, Tzavela
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ferreira João, Figueiredo, Händel, Hénin, Higgins Joe, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Toussas, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Brons, Ehrenhauser, Griffin, Martin Hans-Peter, Werthmann
PPE: Ungureanu
S&D: Cercas, Kalfin, Moreira, Rouček
Verts/ALE: Evans, Hudghton, Lambert, Lövin, Schlyter, Ždanoka
Prieš: 542
ALDE: Alfano, Alvaro, Arlacchi, Aylward, van Baalen, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Mănescu, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Takkula, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vălean, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
EFD: Agnew, Andreasen, Belder, Borghezio, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Fontana, Messerschmidt, Nuttall, Paška, Provera, Rosbach, Rossi, Salvini, Scotta', Speroni
GUE/NGL: Ernst
NI: Balczó, Binev, Bontes, Claeys, Gollnisch, Mölzer, Morvai, Obermayr, Sosa Wagner, Stassen, van der Stoep, Stoyanov Dimitar, Vanhecke
PPE: Áder, Albertini, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Brok, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Protasiewicz, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salatto, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Soullie, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Dăncilă, Danellis, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Göncz, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, Ludvigsson, McAvan, McCarthy, Maňka, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moraes, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Sánchez Presedo, Sârbu, Schaldemose, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Tabajdi, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Flautre, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Hassi, Häusling, Hautala, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Rühle, Sargentini, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen
Susilaikė: 62
ALDE: Gallagher, Harkin
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, van Dalen, Deva, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Batten, Imbrasas, Nattrass, de Villiers
NI: Dodds, McMillan-Scott, Sinclaire, Tănăsescu
S&D: Grech, Scicluna
Verts/ALE: Lichtenberger, Romeva i Rueda
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Zuzana Roithová
Prieš :
Susilaikė :
23. ALBERTINI pranešimas A7-0023/2010. 187NP PAKEITIMAS
Už: 79
ALDE: Alfano, de Magistris
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Belder, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Messerschmidt, Nattrass, Nuttall, Paška, Rosbach, Salavrakos, de Villiers
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Händel, Hénin, Higgins Joe, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Toussas, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Balczó, Brons, Ehrenhauser, Gollnisch, Griffin, Martin Hans-Peter, Mölzer, Morvai, Obermayr, Sosa Wagner, Werthmann
PPE: Kasoulides, Koumoutsakos, Kratsa-Tsagaropoulou, Papanikolaou, Papastamkos, Poupakis, Skylakakis, Theocharous, Tsoukalas, Weber Manfred
S&D: Cozzolino, Färm, Hedh, Ludvigsson, Ulvskog, Westlund
Verts/ALE: Evans, Hudghton, Lambert, Lövin, Schlyter, Ždanoka
Prieš: 575
ALDE: Alvaro, Arlacchi, Aylward, van Baalen, Bearder, Bennahmias, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Mănescu, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Takkula, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vălean, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, van Dalen, Deva, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis
EFD: Borghezio, Fontana, Provera, Rossi, Salvini, Scotta', Speroni, Tzavela
NI: Binev, Bontes, Claeys, Sinclaire, Stassen, van der Stoep, Stoyanov Dimitar, Tănăsescu, Vanhecke
PPE: Áder, Albertini, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Brok, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, Dehaene, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Kovatchev, Kuhn, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Preda, Protasiewicz, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sógor, Sommer, Sonik, Soullie, Šťastný, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Tatarella, Teixeira, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Tőkés, Trzaskowski, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Crețu, Cutaș, Daerden, Dăncilă, Danellis, De Angelis, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Havel, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, McAvan, McCarthy, Maňka, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weiler, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Cramer, Delli, Eickhout, Engström, Flautre, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Hassi, Häusling, Hautala, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schulz Werner, Smith, Staes, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen
Susilaikė: 4
ALDE: Harkin
EFD: Soini
NI: Dodds
Verts/ALE: Schroedter
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Kyriakos Mavronikolas, Antigoni Papadopoulou
Prieš :
Susilaikė :
24. ALBERTINI pranešimas A7-0023/2010. 19 PAKEITIMAS
Už: 54
ALDE: Alfano, de Magistris
EFD: Soini
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, Higgins Joe, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Toussas, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Balczó, Brons, Ehrenhauser, Gollnisch, Griffin, Martin Hans-Peter, Mölzer, Morvai, Obermayr, Werthmann
PPE: Balz, Bartolozzi, Poupakis
Verts/ALE: Evans, Hudghton, Kiil-Nielsen, Lambert, Lövin, Schlyter, Ždanoka
Prieš: 600
ALDE: Alvaro, Arlacchi, Aylward, van Baalen, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Mănescu, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Takkula, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, van Dalen, Deva, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Belder, Borghezio, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Fontana, Messerschmidt, Nattrass, Nuttall, Paška, Provera, Rosbach, Rossi, Salvini, Scotta', Speroni
NI: Bontes, Claeys, Dodds, McMillan-Scott, Sinclaire, Sosa Wagner, Stassen, van der Stoep, Vanhecke
PPE: Áder, Albertini, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Brok, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, Dehaene, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Ponga, Posselt, Pöttering, Preda, Protasiewicz, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Soullie, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Dăncilă, Danellis, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, Ludvigsson, McAvan, McCarthy, Maňka, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Flautre, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Hassi, Häusling, Hautala, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen
Susilaikė: 9
EFD: Imbrasas, Salavrakos, Tzavela, de Villiers
NI: Binev, Stoyanov Dimitar, Tănăsescu
Verts/ALE: Keller, Schroedter
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už :
Prieš : Nicole Kiil-Nielsen, Konstantinos Poupakis
Susilaikė :
25. ALBERTINI pranešimas A7-0023/2010. 21 PAKEITIMAS
Už: 152
ALDE: Alfano, Bilbao Barandica, de Magistris, Ek, Paulsen, Schmidt, Vajgl, Vattimo, Wikström
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, van Dalen, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Messerschmidt, Rosbach, Soini
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, Higgins Joe, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Toussas, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Binev, Ehrenhauser, McMillan-Scott, Martin Hans-Peter, Sosa Wagner, Stoyanov Dimitar, Tănăsescu, Werthmann
PPE: Pietikäinen
S&D: Arif, Capoulas Santos, El Khadraoui, Färm, Gebhardt, Hedh, Howitt, Moreira, Neuser, Severin, Ulvskog, Weiler, Westlund
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Bové, Brepoels, Canfin, Delli, Durant, Engström, Evans, Greze, Häfner, Harms, Hassi, Häusling, Hautala, Hudghton, Jadot, Junqueras Vies, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 466
ALDE: Alvaro, Arlacchi, Aylward, van Baalen, Bearder, Bennahmias, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, De Sarnez, Donskis, Duff, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kacin, Kazak, Klinz, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Mănescu, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Sterckx, Takkula, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vălean, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate
EFD: Belder, Paška, de Villiers
NI: Bontes, Stassen, van der Stoep
PPE: Áder, Albertini, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Brok, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, Dehaene, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Protasiewicz, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Soullie, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Caronna, Cashman, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Dăncilă, Danellis, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, Gardiazábal Rubial, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Gurmai, Haug, Havel, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Hughes, Iotova, Ivan, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, Ludvigsson, McAvan, McCarthy, Maňka, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moraes, Muñiz De Urquiza, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Bütikofer, Cohn-Bendit
Susilaikė: 42
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Borghezio, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Fontana, Imbrasas, Nattrass, Nuttall, Provera, Rossi, Salavrakos, Salvini, Scotta', Speroni, Tzavela
NI: Balczó, Brons, Dodds, Gollnisch, Griffin, Mölzer, Morvai, Obermayr, Sinclaire, Vanhecke
S&D: Castex, Leichtfried, Susta, Thaler
Verts/ALE: Besset, Brantner, Cornelissen, Eickhout, Flautre, Giegold, Rühle, Sargentini, Tremopoulos, Trüpel
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Evelyn Regner
Prieš : Saïd El Khadraoui
Susilaikė :
26. ALBERTINI pranešimas A7-0023/2010. REZOLIUCIJA
Už: 592
ALDE: Alfano, Alvaro, Arlacchi, Aylward, van Baalen, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, de Magistris, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Mănescu, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Takkula, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vălean, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, van Dalen, Deva, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Poręba, Stevenson, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Borghezio, Fontana, Imbrasas, Paška, Provera, Rossi, Salavrakos, Salvini, Scotta', Speroni, Tzavela
NI: Binev, McMillan-Scott, Sosa Wagner, Stoyanov Dimitar, Tănăsescu
PPE: Áder, Albertini, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Brok, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, Dehaene, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kuhn, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Protasiewicz, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Soullie, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Dăncilă, Danellis, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, Ludvigsson, McAvan, McCarthy, Maňka, Martin David, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Flautre, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Häusling, Hautala, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen
Prieš: 66
ECR: Helmer
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Belder, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Messerschmidt, Nattrass, Nuttall, Rosbach, Soini, de Villiers
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, Higgins Joe, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Toussas, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Balczó, Bontes, Brons, Claeys, Dodds, Ehrenhauser, Gollnisch, Griffin, Martin Hans-Peter, Mölzer, Morvai, Obermayr, Sinclaire, Stassen, van der Stoep, Vanhecke, Werthmann
PPE: Kalniete
Verts/ALE: Albrecht, Lövin, Schlyter
Susilaikė: 11
ECR: Kamall, Piotrowski, Strejček
PPE: Kratsa-Tsagaropoulou
S&D: Goebbels, Masip Hidalgo
Verts/ALE: Evans, Hudghton, Lambert, Schroedter, Ždanoka
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Rodi Kratsa-Tsagaropoulou
Prieš :
Susilaikė :
27. DANJEAN pranešimas A7-0026/2010. 27/1 PAKEITIMAS
Už: 257
ALDE: Alfano, de Magistris, De Sarnez
EFD: Imbrasas, Salavrakos, Soini, Tzavela
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, Higgins Joe, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Tavares, Toussas, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Balczó, Ehrenhauser, Gollnisch, Martin Hans-Peter, Mölzer, Morvai, Obermayr, Werthmann
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cercas, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Dăncilă, Danellis, De Angelis, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, Ludvigsson, McAvan, McCarthy, Maňka, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bütikofer, Canfin, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Hassi, Häusling, Hautala, Hudghton, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 344
ALDE: Alvaro, Arlacchi, Aylward, van Baalen, Bearder, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Mănescu, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Takkula, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vălean, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Czarnecki
EFD: Agnew, Andreasen, Belder, Borghezio, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Fontana, Messerschmidt, Paška, Provera, Rosbach, Rossi, Salvini, Scotta', Speroni, de Villiers
GUE/NGL: de Jong, Svensson Eva-Britt
NI: Binev, Bontes, Sosa Wagner, Stassen, van der Stoep, Stoyanov Dimitar, Tănăsescu
PPE: Áder, Albertini, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Brok, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, Dehaene, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Protasiewicz, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Soullie, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Castex, Childers, Christensen, De Castro
Susilaikė: 61
ALDE: Bennahmias, Harkin
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, van Dalen, Deva, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Batten, Nattrass, Nuttall
NI: Brons, Claeys, Griffin, McMillan-Scott, Sinclaire, Vanhecke
Verts/ALE: Cohn-Bendit
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Eva-Britt Svensson, Ole Christensen
Prieš :
Susilaikė :
28. DANJEAN pranešimas A7-0026/2010. 27/2 PAKEITIMAS
Už: 103
ALDE: Alfano, de Magistris, Hennis-Plasschaert
EFD: Imbrasas, Salavrakos, Tzavela
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, Higgins Joe, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Tavares, Toussas, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Balczó, Binev, Ehrenhauser, Gollnisch, Martin Hans-Peter, Mölzer, Morvai, Obermayr, Sinclaire, Sosa Wagner, Stoyanov Dimitar, Werthmann
S&D: Färm, Hedh, Hoang Ngoc, Ludvigsson, McCarthy, Ulvskog, Weiler, Westlund
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bütikofer, Canfin, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Evans, Flautre, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Hassi, Häusling, Hautala, Hudghton, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 486
ALDE: Alvaro, Arlacchi, Aylward, van Baalen, Bearder, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Mănescu, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Takkula, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vălean, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: van Dalen
EFD: Agnew, Andreasen, Belder, Borghezio, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Fontana, Messerschmidt, Nattrass, Paška, Provera, Rosbach, Rossi, Salvini, Scotta', Soini, Speroni, de Villiers
GUE/NGL: Svensson Eva-Britt
NI: Bontes, Stassen, van der Stoep, Tănăsescu
PPE: Áder, Albertini, Andrikienė, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, Dehaene, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Protasiewicz, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Siekierski, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Soullie, Šťastný, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Dăncilă, Danellis, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Herczog, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, McAvan, Maňka, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Susilaikė: 55
ALDE: Bennahmias, Harkin
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Harbour, Helmer, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Batten, Nuttall
NI: Brons, Claeys, Dodds, Griffin, McMillan-Scott, Vanhecke
Verts/ALE: Cohn-Bendit
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Eva-Britt Svensson
Prieš : Arlene McCarthy
Susilaikė :
29. DANJEAN pranešimas A7-0026/2010. 20 DALIS
Už: 528
ALDE: Alvaro, Arlacchi, van Baalen, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, De Sarnez, Donskis, Duff, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Mănescu, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Takkula, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vălean, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
EFD: Borghezio, Fontana, Rossi, Salavrakos, Salvini, Scotta', Speroni, Tzavela
NI: Claeys, Gollnisch, Mölzer, Obermayr, Tănăsescu, Vanhecke
PPE: Áder, Albertini, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Brok, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, Dehaene, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Protasiewicz, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Soullie, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Dăncilă, Danellis, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Göncz, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, Ludvigsson, McCarthy, Maňka, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simon, Sippel, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Susta, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vergnaud, Vigenin, Weiler, Westlund, Westphal, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Hassi, Häusling, Hudghton, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 127
ALDE: Alfano, Aylward, de Magistris, Gallagher, Harkin, Vattimo
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Belder, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Messerschmidt, Nattrass, Paška, Rosbach, Soini, de Villiers
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, Higgins Joe, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Toussas, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Bontes, Brons, Dodds, Ehrenhauser, Griffin, McMillan-Scott, Martin Hans-Peter, Sinclaire, Sosa Wagner, Stassen, van der Stoep, Werthmann
PPE: del Castillo Vera, Díaz de Mera García Consuegra, Schwab
S&D: Cashman, Honeyball, Howitt, Hughes, McAvan, Moraes, Simpson, Siwiec, Skinner, Stihler, Vaughan, Willmott
Verts/ALE: Kiil-Nielsen, Lambert, Schlyter
Susilaikė: 10
ALDE: Ek
EFD: Imbrasas
NI: Balczó, Binev, Morvai, Stoyanov Dimitar
S&D: Attard-Montalto, Grech, Scicluna
Verts/ALE: Schroedter
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Nicole Kiil-Nielsen, Francisco Sosa Wagner
Prieš : Arlene McCarthy
Susilaikė : Peter Skinner
30. DANJEAN pranešimas A7-0026/2010. 20 PAKEITIMAS
Už: 316
ALDE: Alfano, Arlacchi, Aylward, van Baalen, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Creutzmann, Davies, de Magistris, De Sarnez, Donskis, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Mănescu, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Nicolai, Ojuland, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schmidt, Sterckx, Takkula, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vălean, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate
EFD: Imbrasas, Salavrakos, Soini, Tzavela
GUE/NGL: Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, Higgins Joe, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Balczó, Ehrenhauser, Gollnisch, Martin Hans-Peter, Mölzer, Morvai, Obermayr, Sosa Wagner, Tănăsescu, Werthmann
PPE: Angelilli, Belet, Dehaene, Delvaux, Grosch, Pietikäinen, Skrzydlewska, Thyssen
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Balčytis, Balzani, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Cutaș, Daerden, Dăncilă, Danellis, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Havel, Hedh, Hoang Ngoc, Honeyball, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Le Foll, Leichtfried, Liberadzki, López Aguilar, Ludvigsson, McCarthy, Maňka, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Muñiz De Urquiza, Neuser, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Peillon, Perello Rodriguez, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Simon, Sippel, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Susta, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vergnaud, Vigenin, Weiler, Westlund, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Hassi, Häusling, Hudghton, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schulz Werner, Smith, Tarand, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 288
ALDE: Wikström
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, van Dalen, Deva, Elles, Eppink, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Belder, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Fontana, Messerschmidt, Nattrass, Paška, Provera, Rosbach, Rossi, Scotta', Speroni, de Villiers
NI: Bontes, Dodds, Stassen, van der Stoep
PPE: Áder, Albertini, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Bendtsen, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Lamassoure, de Lange, La Via, Lechner, Le Grip, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Silvestris, Sógor, Sommer, Soullie, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Szájer, Tatarella, Teixeira, Thun Und Hohenstein, Tőkés, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Hughes, Siwiec, Skinner
Susilaikė: 17
GUE/NGL: Angourakis, Toussas
NI: Brons, Claeys, Griffin, Sinclaire, Vanhecke
PPE: Sonik
S&D: Cashman, Howitt, McAvan, Moraes, Pașcu, Simpson, Stihler, Vaughan, Willmott
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už :
Prieš : Joanna Katarzyna Skrzydlewska
Susilaikė : Arlene McCarthy
31. DANJEAN pranešimas A7-0026/2010. 17 PAKEITIMAS
Už: 286
ALDE: Alfano, Arlacchi, Aylward, Bennahmias, de Magistris, De Sarnez, Ek, Goulard, Griesbeck, Harkin, Lepage, Rinaldi, Rochefort, Schmidt, Uggias, Wikström
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, van Dalen, Deva, Elles, Eppink, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Borghezio, Messerschmidt, Salavrakos, Tzavela
GUE/NGL: de Jong, Ransdorf
NI: Balczó, Ehrenhauser, Gollnisch, McMillan-Scott, Martin Hans-Peter, Mölzer, Morvai, Sosa Wagner, Tănăsescu, Werthmann
PPE: Busuttil, Delvaux, Fernandes, Klaß, Marinescu, Svensson Alf, Thyssen, Weber Manfred, Wortmann-Kool
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Danellis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Goebbels, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Hedh, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Ivan, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Leichtfried, López Aguilar, Ludvigsson, McAvan, Maňka, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Rodust, Romero López, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Schaldemose, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simon, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Ulvskog, Vergnaud, Vigenin, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bütikofer, Canfin, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Greze, Häfner, Hassi, Häusling, Hautala, Hudghton, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 297
ALDE: Alvaro, van Baalen, Bearder, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, Donskis, Duff, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Haglund, Hall, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kacin, Kazak, Klinz, Løkkegaard, Ludford, Lyon, Manders, Mănescu, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rohde, Savisaar, Schaake, Sterckx, Takkula, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vajgl, Vălean, Vattimo, Watson, Weber Renate
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Provera, Rosbach
GUE/NGL: Svensson Eva-Britt
NI: Bontes, Brons, Claeys, Griffin, Obermayr, Stassen, van der Stoep, Vanhecke
PPE: Áder, Albertini, Andrikienė, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Brok, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, Dehaene, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Ferber, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Lamassoure, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Soullie, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weisgerber, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Cercas, Glante, Havel, Liberadzki, McCarthy, Martin David, Riera Madurell
Verts/ALE: Cohn-Bendit, Harms
Susilaikė: 47
ECR: Fajmon
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Belder, Bufton, Colman, Fontana, Nattrass, Paška, Rossi, Salvini, Scotta', Soini, Speroni, de Villiers
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, Higgins Joe, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Rubiks, Tavares, Toussas, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Binev, Dodds, Sinclaire, Stoyanov Dimitar
S&D: Roth-Behrendt
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : David Martin, Franz Obermayr, Arlene McCarthy, Eva-Britt Svensson
Prieš : Morten Messerschmidt
Susilaikė :
32. DANJEAN pranešimas A7-0026/2010. 30 PAKEITIMAS
Už: 103
ALDE: Alfano, de Magistris, Gallagher
EFD: Belder, Paška, Salavrakos, Soini, Tzavela
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, Higgins Joe, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Toussas, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Balczó, Bontes, Brons, Claeys, Ehrenhauser, Gollnisch, Griffin, Martin Hans-Peter, Mölzer, Morvai, Stassen, van der Stoep, Vanhecke, Werthmann
PPE: Belet
S&D: Falbr, Pașcu
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Hassi, Häusling, Hautala, Hudghton, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 493
ALDE: Alvaro, Arlacchi, Aylward, van Baalen, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Griesbeck, Haglund, Hall, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Mănescu, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Takkula, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vălean, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate
ECR: van Dalen, Eppink
EFD: Agnew, Andreasen, Borghezio, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Fontana, Messerschmidt, Provera, Rosbach, Rossi, Salvini, Scotta', Speroni, de Villiers
NI: Sosa Wagner, Tănăsescu
PPE: Áder, Albertini, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Bendtsen, Bodu, Böge, Borys, Březina, Brok, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, Dehaene, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Soullie, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Dăncilă, Danellis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, Ludvigsson, McAvan, McCarthy, Maňka, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Lövin
Susilaikė: 56
ALDE: Harkin
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Elles, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Batten, Nattrass
NI: Binev, Dodds, McMillan-Scott, Stoyanov Dimitar
PPE: Pieper
Verts/ALE: Flautre
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Isabella Lövin, Nicole Kiil-Nielsen, Franz Obermayr
Prieš : Ivo Belet
Susilaikė :
33. DANJEAN pranešimas A7-0026/2010. REZOLIUCIJA
Už: 480
ALDE: Alvaro, Arlacchi, Aylward, van Baalen, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Mănescu, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Takkula, Thein, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vălean, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
EFD: Borghezio, Fontana, Paška, Provera, Rossi, Salvini, Scotta', Speroni, Tzavela
NI: Binev, Obermayr, Stoyanov Dimitar, Tănăsescu
PPE: Áder, Albertini, Andrikienė, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Bendtsen, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Brok, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, Dehaene, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Soullie, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Cutaș, Daerden, Dăncilă, Danellis, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Göncz, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Havel, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, Ludvigsson, McAvan, McCarthy, Maňka, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Tarand
Prieš: 111
ALDE: Rohde, Theurer
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, van Dalen, Deva, Elles, Eppink, Fajmon, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Belder, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Messerschmidt, Nattrass, Rosbach, Soini, de Villiers
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, Higgins Joe, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Toussas, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Bontes, Brons, Dodds, Ehrenhauser, Griffin, McMillan-Scott, Martin Hans-Peter, Sinclaire, Sosa Wagner, Stassen, van der Stoep, Werthmann
PPE: Angelilli, Ayuso, Belet
S&D: Schulz Martin
Verts/ALE: Lövin, Schlyter
Susilaikė: 64
ALDE: Alfano, de Magistris
EFD: Imbrasas
NI: Balczó, Claeys, Gollnisch, Mölzer, Morvai, Vanhecke
PPE: Higgins Jim, Kelly Seán, McGuinness, Mitchell
S&D: Goebbels, Hedh, Roth-Behrendt
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bütikofer, Canfin, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Greze, Häfner, Hassi, Häusling, Hautala, Hudghton, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Francisco Sosa Wagner, Martin Schulz
Prieš :
Susilaikė : Franz Obermayr
34. RC-B7-0137/2010. Branduolinių ginklų neplatinimo sutartis. 2 PAKEITIMAS
Už: 331
ALDE: Alfano, Alvaro, Arlacchi, Aylward, van Baalen, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, de Magistris, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Mănescu, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vălean, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
EFD: Borghezio, Fontana, Imbrasas, Paška, Provera, Rossi, Salvini, Scotta', Speroni, Tzavela
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, Higgins Joe, de Jong, Klute, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Toussas, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Sosa Wagner, Werthmann
PPE: Angelilli, Pietikäinen
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Dăncilă, Danellis, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, Ludvigsson, McCarthy, Maňka, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simon, Sippel, Siwiec, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Susta, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vergnaud, Vigenin, Weiler, Westlund, Westphal, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bütikofer, Canfin, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Hassi, Häusling, Hautala, Hudghton, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 311
ALDE: Takkula
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, van Dalen, Deva, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, McClarkin, Migalski, Nicholson, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Belder, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Messerschmidt, Nattrass, Rosbach, Salavrakos, de Villiers
NI: Balczó, Bontes, Claeys, Dodds, Gollnisch, McMillan-Scott, Mölzer, Morvai, Obermayr, Stassen, van der Stoep, Tănăsescu, Vanhecke
PPE: Áder, Albertini, Andrikienė, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Brok, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Coelho, Collino, Comi, Dantin, Dati, Daul, Dehaene, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Soullie, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Berlinguer, Costa
Susilaikė: 19
ECR: Legutko, Ouzký
EFD: Soini
GUE/NGL: Kohlíček
NI: Binev, Brons, Griffin, Sinclaire, Stoyanov Dimitar
S&D: Cashman, Honeyball, Howitt, Hughes, McAvan, Moraes, Simpson, Skinner, Stihler, Vaughan
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už :
Prieš :
Susilaikė : Arlene McCarthy
35. RC-B7-0137/2010. Branduolinių ginklų neplatinimo sutartis. 3 PAKEITIMAS
Už: 181
ALDE: Alfano, Alvaro, Arlacchi, Aylward, Bearder, Bennahmias, Bowles, Davies, de Magistris, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Goulard, Griesbeck, Hall, Harkin, Hyusmenova, in 't Veld, Jensen, Kacin, Kazak, Klinz, Kozlík, Krahmer, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Mănescu, Manner, Meissner, Nicolai, Paulsen, Ries, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Theurer, Uggias, Vajgl, Vălean, Vattimo, Verhofstadt, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: van Dalen
EFD: Borghezio, Fontana, Imbrasas, Messerschmidt, Rosbach, Rossi, Salvini, Scotta', Speroni, Tzavela
GUE/NGL: Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, Higgins Joe, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Ehrenhauser, Martin Hans-Peter, Sosa Wagner, Werthmann
PPE: Pietikäinen
S&D: Arsenis, Attard-Montalto, Berès, Berman, Christensen, Danellis, De Angelis, Ertug, Färm, Gebhardt, Geier, Havel, Hedh, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kammerevert, Koppa, Lambrinidis, Leichtfried, Ludvigsson, Mavronikolas, Olejniczak, Panzeri, Podimata, Rapkay, Rapti, Regner, Rodust, Schaldemose, Stavrakakis, Swoboda, Thomsen, Ulvskog, Van Brempt, Weiler, Westlund
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brepoels, Bütikofer, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Greze, Harms, Hassi, Häusling, Hautala, Hudghton, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tremopoulos, Trüpel, Turunen, Ždanoka
Prieš: 446
ALDE: van Baalen, Creutzmann, Goerens, Haglund, Hennis-Plasschaert, Ilchev, Koch-Mehrin, Lambsdorff, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Parvanova, Takkula, Thein
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Belder, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Nattrass, Provera, Salavrakos, Soini, de Villiers
NI: Balczó, Bontes, Claeys, Dodds, Gollnisch, McMillan-Scott, Mölzer, Morvai, Stassen, van der Stoep, Tănăsescu, Vanhecke
PPE: Áder, Albertini, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Brok, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, Dehaene, Delvaux, Deß, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Soullie, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Ayala Sender, Balčytis, Balzani, Berlinguer, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Capoulas Santos, Caronna, Castex, Cercas, Childers, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Dăncilă, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Göncz, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Ivan, Jáuregui Atondo, Kalfin, Kelly Alan, Kirilov, Krehl, Lange, Le Foll, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, McAvan, McCarthy, Maňka, Martin David, Masip Hidalgo, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Padar, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Prodi, Repo, Riera Madurell, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Steinruck, Stihler, Susta, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Țicău, Trautmann, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Susilaikė: 24
ALDE: Bilbao Barandica, Chatzimarkakis, Hirsch, Manders, Panayotov, Reimers, Schmidt, Sterckx, Tremosa i Balcells, Uspaskich
EFD: Paška
GUE/NGL: Angourakis, Toussas
NI: Binev, Brons, Griffin, Obermayr, Sinclaire, Stoyanov Dimitar
PPE: Svensson Alf
S&D: Cashman, Grech, Toia
Verts/ALE: Turmes
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Saïd El Khadraoui, Alexandra Thein
Prieš : Franz Obermayr
Susilaikė :
36. RC-B7-0137/2010. Branduolinių ginklų neplatinimo sutartis. 16/1 DALIS
Už: 602
ALDE: Alfano, Alvaro, Arlacchi, Aylward, van Baalen, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, de Magistris, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Mănescu, Manner, Meissner, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Takkula, Thein, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vălean, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, van Dalen, Deva, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Harbour, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tošenovský, Van Orden, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Paška, Soini, de Villiers
GUE/NGL: Angourakis, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, Higgins Joe, de Jong, Klute, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Toussas, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Binev, Ehrenhauser, McMillan-Scott, Martin Hans-Peter, Stoyanov Dimitar, Tănăsescu, Werthmann
PPE: Áder, Albertini, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, Dehaene, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Soullie, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Dăncilă, Danellis, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Havel, Hedh, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, Ludvigsson, McAvan, McCarthy, Maňka, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weiler, Westlund, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Bélier, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bütikofer, Canfin, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Hassi, Häusling, Hautala, Hudghton, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Smith, Staes, Tarand, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 22
ECR: Hannan, Vlasák
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Belder, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Messerschmidt, Nattrass, Rosbach
NI: Balczó, Bontes, Claeys, Gollnisch, Mölzer, Sosa Wagner, Stassen, van der Stoep, Vanhecke
PPE: Schwab
Susilaikė: 16
EFD: Borghezio, Fontana, Provera, Rossi, Salavrakos, Salvini, Scotta', Speroni, Tzavela
GUE/NGL: Kohlíček
NI: Brons, Dodds, Griffin, Morvai, Obermayr, Sinclaire
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Andreas Schwab
Prieš : Franz Obermayr
Susilaikė : Arlene McCarthy
37. RC-B7-0137/2010. Branduolinių ginklų neplatinimo sutartis. 16/2 DALIS
Už: 322
ALDE: Alfano, Arlacchi, Aylward, van Baalen, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Creutzmann, Davies, de Magistris, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Mănescu, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Takkula, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vălean, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
EFD: Imbrasas, Paška
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, Higgins Joe, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Toussas, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Ehrenhauser, Martin Hans-Peter, Sosa Wagner, Tănăsescu, Werthmann
PPE: Casa, Dehaene, Delvaux, de Grandes Pascual, Mathieu, Pietikäinen, Thyssen
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Dăncilă, Danellis, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Hughes, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, Ludvigsson, McCarthy, Maňka, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Roth-Behrendt, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simon, Sippel, Siwiec, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Susta, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weiler, Westlund, Westphal, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Bélier, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Canfin, Cohn-Bendit, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Flautre, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Hassi, Häusling, Hudghton, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Tarand, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 294
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, van Dalen, Deva, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Agnew, Andreasen, Belder, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Messerschmidt, Rosbach, de Villiers
NI: Balczó, Bontes, Claeys, Dodds, Gollnisch, McMillan-Scott, Mölzer, Stassen, van der Stoep, Vanhecke
PPE: Áder, Albertini, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Brok, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, Deß, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Soullie, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
Verts/ALE: Hautala
Susilaikė: 24
EFD: Borghezio, Fontana, Provera, Rossi, Salavrakos, Salvini, Scotta', Soini, Speroni, Tzavela
NI: Binev, Griffin, Morvai, Obermayr, Sinclaire, Stoyanov Dimitar
S&D: Cashman, Howitt, McAvan, Moraes, Simpson, Skinner, Stihler, Willmott
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už :
Prieš : Franz Obermayr
Susilaikė : Arlene McCarthy
38. RC-B7-0137/2010. Branduolinių ginklų neplatinimo sutartis. G/1 KONSTATUOJAMOJI DALIS
Už: 568
ALDE: Alfano, Arlacchi, Aylward, van Baalen, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, de Magistris, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Mănescu, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Takkula, Thein, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vălean, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: van Dalen
EFD: Belder, Messerschmidt, Paška, Rosbach, Soini, Speroni
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Hénin, Higgins Joe, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Liotard, Lösing, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Toussas, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Ehrenhauser, Martin Hans-Peter, Tănăsescu, Werthmann
PPE: Áder, Albertini, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Brok, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, Dehaene, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, Gräßle, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Soullie, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Dăncilă, Danellis, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, Ludvigsson, McAvan, McCarthy, Maňka, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Cramer, Delli, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Häusling, Hautala, Hudghton, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 71
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Kamall, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Nattrass
NI: Balczó, Binev, Bontes, Dodds, Gollnisch, McMillan-Scott, Mölzer, Morvai, Obermayr, Sosa Wagner, Stassen, van der Stoep, Stoyanov Dimitar
PPE: del Castillo Vera, Hökmark, Svensson Alf
Susilaikė: 14
EFD: Borghezio, Fontana, Provera, Rossi, Salavrakos, Salvini, Scotta', Tzavela, de Villiers
NI: Brons, Claeys, Griffin, Sinclaire, Vanhecke
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Gunnar Hökmark
Prieš :
Susilaikė :
39. RC-B7-0137/2010. Branduolinių ginklų neplatinimo sutartis. G/2 KONSTATUOJAMOJI DALIS
Už: 577
ALDE: Alfano, Arlacchi, Aylward, van Baalen, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, de Magistris, De Sarnez, Donskis, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Lyon, Manders, Mănescu, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Sterckx, Takkula, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Vălean, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Ashworth, Bielan, Bradbourn, Cabrnoch, Callanan, Češková, Chichester, Cymański, Czarnecki, van Dalen, Elles, Eppink, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Belder, Messerschmidt, Paška, Rosbach, Soini, Speroni, Tzavela
GUE/NGL: Matias, Portas, Søndergaard, Tavares
NI: Binev, McMillan-Scott, Sosa Wagner, Stoyanov Dimitar, Tănăsescu
PPE: Áder, Albertini, Andrikienė, Angelilli, Antinoro, Antonescu, Antoniozzi, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Bonsignore, Borys, Březina, Busuttil, Cadec, van de Camp, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Dantin, Dati, Daul, Dehaene, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Ivanova, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Grip, Liese, Lisek, Lope Fontagné, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pack, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Soullie, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Tatarella, Teixeira, Theocharous, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Tőkés, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasto, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Záborská, Zalba Bidegain, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Capoulas Santos, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Crețu, Cutaș, Daerden, Dăncilă, Danellis, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Enciu, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gurmai, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Hughes, Iotova, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lambrinidis, Lange, Le Foll, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, Ludvigsson, McAvan, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simon, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weiler, Westlund, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Bélier, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cramer, Delli, Eickhout, Engström, Evans, Flautre, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Hassi, Häusling, Hautala, Hudghton, Jadot, Joly, Junqueras Vies, Keller, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Smith, Staes, Tarand, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 45
ECR: Atkins, Kowal
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, Colman, (The Earl of) Dartmouth, Nattrass
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Higgins Joe, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Lösing, Maštálka, Meyer, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Svensson Eva-Britt, Toussas, Triantaphyllides, Wils, Zimmer
NI: Balczó, Bontes, Ehrenhauser, Gollnisch, Martin Hans-Peter, Mölzer, Morvai, Obermayr, Stassen, van der Stoep
Verts/ALE: Rühle
Susilaikė: 14
EFD: Borghezio, Fontana, Provera, Rossi, Salavrakos, Salvini, Scotta', de Villiers
NI: Brons, Claeys, Dodds, Griffin, Sinclaire, Werthmann
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Nicole Kiil-Nielsen
Prieš :
Susilaikė :
20.5.2010 |
LT |
Europos Sąjungos oficialusis leidinys |
CE 131/136 |
2010 m. kovo 11 d., ketvirtadienis
2010 M. KOVO 11 D. POSĖDŽIO PROTOKOLAS
2010/C 131 E/04
Turinys
1. |
Posėdžio pradžia |
2. |
Investavimas į mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančias technologijas (diskusijos) |
3. |
Uragano Ksintija padariniai Europoje (diskusijos) |
4. |
Didelė gaivalinė nelaimė Madeiros autonominėje srityje ir uragano Ksintija padariniai Europoje (pateikti pasiūlymai dėl rezoliucijų) |
5. |
Padėtis Čilėje ir ES humanitarinės pagalbos strategija (diskusijos) |
6. |
Pirmininko pareiškimas |
7. |
Plenarinių sesijų tvarkaraštis |
8. |
Balsuoti skirtas laikas |
8.1. |
Kuba (balsavimas) |
8.2. |
Investavimas į mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančias technologijas (balsavimas) |
8.3. |
Didelė gaivalinė nelaimė Madeiros autonominėje srityje ir uragano Ksintija padariniai Europoje (balsavimas) |
9. |
Paaiškinimai dėl balsavimo |
10. |
Balsavimo pataisymai ir ketinimai |
11. |
Ankstesnio posėdžio protokolo tvirtinimas |
12. |
Diskusijos dėl žmogaus teisių, demokratijos ir teisinės valstybės principų pažeidimų (diskusijos) |
12.1. |
Gilado Shalito atvejis |
12.2. |
Smurto eskalavimas Meksikoje |
12.3. |
Mirties bausmės paskelbimas teisėta Pietų Korėjoje |
13. |
Balsuoti skirtas laikas |
13.1. |
Gilado Shalito atvejis (balsavimas) |
13.2. |
Smurto eskalavimas Meksikoje (balsavimas) |
13.3. |
Mirties bausmės paskelbimas teisėta Pietų Korėjoje (balsavimas) |
14. |
Balsavimo pataisymai ir ketinimai |
15. |
Tarybos pozicijos pirmojo svarstymo metu |
16. |
Sprendimai dėl kai kurių dokumentų |
17. |
Gauti dokumentai |
18. |
Į registrą įrašyti rašytiniai pareiškimai (Darbo tvarkos taisyklių 123 straipsnis) |
19. |
Posėdžio metu priimtų tekstų perdavimas |
20. |
Kitų posėdžių tvarkaraštis |
21. |
Sesijos atidėjimas |
DALYVIŲ SĄRAŠAS
PRIEDAS I
BALSAVIMO REZULTATAI
1. |
Kuba |
2. |
Investavimas į mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančias technologijas |
3. |
Didelė gaivalinė nelaimė Madeiros autonominėje srityje ir uragano Ksintija padariniai Europoje |
4. |
Gilado Shalito atvejis |
5. |
Smurto eskalavimas Meksikoje |
6. |
Mirties bausmės paskelbimas teisėta Pietų Korėjoje |
PRIEDAS II
VARDINIO BALSAVIMO REZULTATAI
1. |
RC- B7-0169/2010 - Kuba. 2 PAKEITIMAS |
2. |
RC- B7-0169/2010 - Kuba. 3 PAKEITIMAS |
3. |
RC- B7-0169/2010 - Kuba. 10 DALIS |
4. |
RC- B7-0169/2010 - Kuba. 1 PAKEITIMAS |
5. |
RC- B7-0075/2010 - Kuba. REZOLIUCIJA |
6. |
B7-0148/2010. Investavimas į mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančias technologijas. 8 PAKEITIMAS |
7. |
B7-0148/2010. Investavimas į mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančias technologijas. 4 PAKEITIMAS |
8. |
B7-0148/2010. Investavimas į mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančias technologijas. 10 PAKEITIMAS |
9. |
B7-0148/2010. Investavimas į mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančias technologijas. 5 PAKEITIMAS |
10. |
B7-0148/2010. Investavimas į mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančias technologijas. 18 PAKEITIMAS |
11. |
B7-0148/2010. Investavimas į mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančias technologijas. 2 PAKEITIMAS |
12. |
B7-0148/2010. Investavimas į mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančias technologijas. 3NP PAKEITIMAS |
13. |
B7-0148/2010. Investavimas į mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančias technologijas. REZOLIUCIJA |
14. |
RC-B7-0139/2010. Madeira ir Ksintijos uraganas Europoje. 10 PAKEITIMAS |
15. |
RC-B7-0139/2010. Madeira ir Ksintijos uraganas Europoje. 7 PAKEITIMAS |
16. |
RC-B7-0139/2010. Madeira ir Ksintijos uraganas Europoje. 8 PAKEITIMAS |
17. |
RC-B7-0139/2010. Madeira ir Ksintijos uraganas Europoje. 12 PAKEITIMAS |
18. |
RC-B7-0139/2010. Madeira ir Ksintijos uraganas Europoje. 2 PAKEITIMAS |
19. |
RC-B7-0139/2010. Madeira ir Ksintijos uraganas Europoje. 3 PAKEITIMAS |
20. |
RC-B7-0139/2010. Madeira ir Ksintijos uraganas Europoje. REZOLIUCIJA |
21. |
RC-B7-0171/2010. Gilado Shalito atvejis. 6 PAKEITIMAS |
22. |
RC-B7-0171/2010. Gilado Shalito atvejis. 1 PAKEITIMAS |
23. |
RC-B7-0171/2010. Gilado Shalito atvejis. 3 PAKEITIMAS |
24. |
RC-B7-0171/2010. Gilado Shalito atvejis. 2 PAKEITIMAS |
25. |
RC-B7-0188/2010. Smurto eskalavimas Meksikoje. 2 PAKEITIMAS |
26. |
RC-B7-0188/2010. Smurto eskalavimas Meksikoje. 3 PAKEITIMAS |
27. |
RC-B7-0188/2010. Smurto eskalavimas Meksikoje. 4 PAKEITIMAS |
28. |
RC-B7-0188/2010. Smurto eskalavimas Meksikoje. 5 PAKEITIMAS |
29. |
RC-B7-0188/2010. Smurto eskalavimas Meksikoje. 1 PAKEITIMAS |
30. |
RC-B7-0188/2010. Smurto eskalavimas Meksikoje. REZOLIUCIJA |
31. |
RC-B7-0191/2010. Mirties bausmės paskelbimas teisėta Pietų Korėjoje. REZOLIUCIJA |
2010 M. KOVO 11 D. POSĖDŽIO PROTOKOLAS
PIRMININKAVO: Rodi KRATSA-TSAGAROPOULOU
Pirmininko pavaduotoja
1. Posėdžio pradžia
Posėdis pradėtas 09.05 val.
2. Investavimas į mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančias technologijas (diskusijos)
Žodinis klausimas (O-0015/2010), kurį uždavė Herbert Reul ITRE komiteto vardu Tarybai: Komunikatas dėl investavimo į mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančių technologijų kūrimą (B7-0011/2010).
Žodinis klausimas (O-0016/2010), kurį uždavė Herbert Reul ITRE komiteto vardu Komisijai: Komunikatas dėl investavimo į mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančių technologijų kūrimą (B7-0012/2010).
Herbert Reul pateikė žodinius klausimus.
Pedro Luis Marín Uribe (einantis Tarybos pirmininko pareigas) atsakė į klausimą B7-0011/2010.
Janez Potočnik (Komisijos narys) atsakė į klausimą B7-0012/2010.
Kalbėjo: Jean-Pierre Audy PPE frakcijos vardu, Teresa Riera Madurell S&D frakcijos vardu, Fiona Hall ALDE frakcijos vardu, Claude Turmes Verts/ALE frakcijos vardu, Giles Chichester ECR frakcijos vardu, Marisa Matias GUE/NGL frakcijos vardu, Christian Ehler, Marita Ulvskog, Chris Davies, Konrad Szymański, Arturs Krišjānis Kariņš, Britta Thomsen, Liam Aylward, Vicky Ford, Marian-Jean Marinescu, Silvia-Adriana Țicău, Zbigniew Ziobro, Bogdan Kazimierz Marcinkiewicz, Roger Helmer, Maria Da Graça Carvalho, Patrizia Toia, Mairead McGuinness, Csaba Sándor Tabajdi, Bogusław Sonik ir Fiorello Provera EFD frakcijos vardu.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Rareș-Lucian Niculescu, Karin Kadenbach, João Ferreira, Alajos Mészáros, Seán Kelly, Zoltán Balczó, Elena Băsescu ir Antonio Cancian.
Kalbėjo: Christian Ehler, Claude Turmes ir Iosif Matula, Pedro Luis Marín Uribe ir Janez Potočnik.
Pasiūlymai dėl rezoliucijos, pateikti remiantis Darbo tvarkos taisyklių 115 straipsnio 5 dalimi baigiantis diskusijoms:
— |
Teresa Riera Madurell S&D frakcijos vardu, Fiona Hall ALDE frakcijos vardu, ir Claude Turmes Verts/ALE frakcijos vardu – dėl investavimo į mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančių technologijų kūrimą (B7-0148/2010); |
— |
Pilar del Castillo Vera, Christian Ehler, Herbert Reul, Maria Da Graça Carvalho, Romana Jordan Cizelj PPE frakcijos vardu, ir Giles Chichester ECR frakcijos vardu – dėl investavimo į mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančių technologijų kūrimą (B7-0149/2010). |
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: punktas 8.2 protokolo 11.3.2010.
3. Uragano Ksintija padariniai Europoje (diskusijos)
Komisijos pareiškimas: Uragano Ksintija padariniai Europoje.
Janez Potočnik (Komisijos narys) padarė pareiškimą.
Kalbėjo Elisabeth Morin-Chartier PPE frakcijos vardu.
PIRMININKAVO: Libor ROUČEK
Pirmininko pavaduotojas
Kalbėjo: Edite Estrela S&D frakcijos vardu, Giommaria Uggias ALDE frakcijos vardu, Raül Romeva i Rueda Verts/ALE frakcijos vardu, João Ferreira GUE/NGL frakcijos vardu, Bruno Gollnisch, nepriklausomas Parlamento narys, Lambert van Nistelrooij, Bernadette Vergnaud, François Alfonsi, Patrick Le Hyaric, Maurice Ponga ir Ricardo Cortés Lastra.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Marian-Jean Marinescu, Karin Kadenbach, Agustín Díaz de Mera García Consuegra, Nuno Teixeira ir Petru Constantin Luhan.
Kalbėjo Janez Potočnik.
Diskusijos baigtos.
4. Didelė gaivalinė nelaimė Madeiros autonominėje srityje ir uragano Ksintija padariniai Europoje (pateikti pasiūlymai dėl rezoliucijų)
Komisijos pareiškimas: Didelė gaivalinė nelaimė Madeiros autonominėje srityje ir uragano Ksintija padariniai Europoje
Diskusijos buvo surengtos 2010 m. vasario 24 d. (2010 m. vasario 24 d. protokolo 21 punktas) ir 2010 m. kovo 11 d. (2010 m. kovo 11 d. protokolo 3 punktas).
Pasiūlymai dėl rezoliucijos, pateikti remiantis Darbo tvarkos taisyklių 110 straipsnio 2 dalimi baigiantis diskusijoms:
— |
Giommaria Uggias ir Marielle De Sarnez ALDE frakcijos vardu – dėl didelių gaivalinių nelaimių Madeiros autonominėje srityje ir Prancūzijoje (B7-0139/2010); |
— |
Raül Romeva i Rueda, Michail Tremopoulos, Catherine Greze, François Alfonsi ir Sandrine Bélier Verts/ALE frakcijos vardu – dėl didelių gaivalinių nelaimių Madeiros autonominėje srityje ir Prancūzijoje (B7-0155/2010); |
— |
Nuno Teixeira, Lambert van Nistelrooij, Salvador Garriga Polledo, László Surján, Marian-Jean Marinescu, Barbara Matera, Danuta Maria Hübner, Carlos Coelho, Regina Bastos, José Manuel Fernandes, Esther Herranz García, Maurice Ponga, Maria do Céu Patrão Neves, José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra, Jan Olbrycht, Luis de Grandes Pascual, Lena Kolarska-Bobińska, Hans-Gert Pöttering, Maria Da Graça Carvalho, Pilar del Castillo Vera, Artur Zasada, Danuta Jazłowiecka, Jarosław Leszek Wałęsa, Sławomir Witold Nitras, Andrzej Grzyb, Piotr Borys, Jolanta Emilia Hibner, Róża, Gräfin von Thun Und Hohenstein, Nuno Melo, Veronica Lope Fontagné, Sophie Auconie, Elisabeth Morin-Chartier, Jean-Pierre Audy, Véronique Mathieu, Christine De Veyrac, Marie-Thérèse Sanchez-Schmid, Tokia Saïfi, Françoise Grossetête, Rachida Dati, Alain Cadec, Jean-Marie Cavada, Philippe Juvin ir Pascale Gruny PPE frakcijos vardu, Constanze Angela Krehl, Edite Estrela, Luís Paulo Alves, Luis Manuel Capoulas Santos, António Fernando Correia De Campos, Elisa Ferreira, Ana Gomes, Vital Moreira, Stéphane Le Foll, Patrice Tirolien, Iratxe García Pérez ir Ricardo Cortés Lastra S&D frakcijos vardu – dėl didelių gaivalinių nelaimių Madeiros autonominėje srityje, Prancūzijoje ir Ispanijoje (B7-0156/2010); |
— |
Ilda Figueiredo, João Ferreira, Miguel Portas, Marisa Matias, Rui Tavares, Patrick Le Hyaric, Jacky Hénin ir Marie-Christine Vergiat GUE/NGL frakcijos vardu – dėl didelių gaivalinių nelaimių Madeiros autonominėje srityje, Prancūzijoje ir Ispanijoje (B7-0164/2010); |
— |
Marek Henryk Migalski ECR frakcijos vardu – dėl didelių gaivalinių nelaimių Madeiros autonominėje srityje, Prancūzijoje ir Ispanijoje (B7-0166/2010). |
Balsavimas: punktas 8.3 protokolo 11.3.2010.
5. Padėtis Čilėje ir ES humanitarinės pagalbos strategija (diskusijos)
Komisijos pareiškimas: Padėtis Čilėje ir ES humanitarinės pagalbos strategija.
Janez Potočnik (Komisijos narys) padarė pareiškimą.
Kalbėjo: Michèle Striffler PPE frakcijos vardu, María Muñiz De Urquiza S&D frakcijos vardu, Izaskun Bilbao Barandica ALDE frakcijos vardu, Raül Romeva i Rueda Verts/ALE frakcijos vardu, Tomasz Piotr Poręba ECR frakcijos vardu, Fiorello Provera EFD frakcijos vardu, Diane Dodds, nepriklausoma Parlamento narė, Georgios Papanikolaou, Enrique Guerrero Salom ir Jim Higgins.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Agustín Díaz de Mera García Consuegra ir Andreas Mölzer.
Kalbėjo Janez Potočnik.
Diskusijos baigtos.
(Posėdis sustabdytas 11.40 val. prieš balsavimą ir atnaujintas 12.00 val.)
PIRMININKAVO: Gianni PITTELLA
Pirmininko pavaduotojas
6. Pirmininko pareiškimas
Pirmininkas padarė pareiškimą 6-osios Europos terorizmo aukų dienos proga. Jis pagerbė terorizmo aukų Europoje atminimą, ypatingą dėmesį atkreipdamas į teroro išpuolių Madride (2004 m. kovo 11 d.) ir Londone (2005 m. liepos 7 d.) aukas. Jis pasmerkė teroro aktus, pavadindamas juos išpuoliais prieš demokratiją.
7. Plenarinių sesijų tvarkaraštis
Pirmininkas pranešė, kad pagal Darbo tvarkos taisyklių 134 straipsnio 3 dalį Pirmininkų sueiga nusprendė 2010 m. balandžio 7 d., trečiadienį, 14.30–16.30 val. Briuselyje sušaukti neeilinę plenarinę sesiją dėl Europos Vadovų Tarybos pranešimo ir Komisijos pareiškimo dėl Europos Vadovų Tarybos 2010 m. kovo 25–26 d. aukščiausiojo lygio susitikimo rezultatų.
8. Balsuoti skirtas laikas
Išsamūs balsavimo rezultatai (pakeitimai, atskiri balsavimai ir balsavimai dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių ir t. t.) pateikiami protokolo priede „Balsavimo rezultatai“.
Protokolo priede pateikiami vardinio balsavimo rezultatai prieinami tik elektronine forma ir su jais susipažinti galima interneto svetainėje Europarl.
Kalbėjo Robert Goebbels dėl balsavimo tvarkos.
8.1. Kuba (balsavimas)
Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0169/2010, B7-0170/2010, B7-0174/2010, B7-0175/2010, B7-0176/2010, B7-0177/2010 ir B7-0178/2010.
(Reikalinga paprasta dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 1)
BENDRAS PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS RC-B7-0169/2010
(keičiama B7-0169/2010, B7-0170/2010, B7-0174/2010, B7-0175/2010, B7-0176/2010 ir B7-0178/2010):
pateiktas šių Parlamento narių:
|
José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra, Francisco José Millán Mon, Jaime Mayor Oreja, Mario Mauro, Bogusław Sonik, Cristian Dan Preda, Laima Liucija Andrikienė, Filip Kaczmarek ir Tunne Kelam PPE frakcijos vardu, |
|
Adrian Severin, Luis Yáñez-Barnuevo García ir Emine Bozkurt S&D frakcijos vardu, |
|
Renate Weber ir Izaskun Bilbao Barandica ALDE frakcijos vardu, |
|
Raül Romeva i Rueda Verts/ALE frakcijos vardu, |
|
Edvard Kožušník ir Charles Tannock ECR frakcijos vardu, |
|
Fiorello Provera EFD frakcijos vardu. |
Priimta (P7_TA-PROV(2010)0063).
(Pasiūlymas dėl rezoliucijos B7-0177/2010 anuliuotas.)
8.2. Investavimas į mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančias technologijas (balsavimas)
Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0148/2010 ir B7-0149/2010
(Reikalinga paprasta dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 2)
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS B7-0148/2010
Priimta (P7_TA-PROV(2010)0064)
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS B7-0149/2010
(Pasiūlymas dėl rezoliucijos B7-0149/2010 anuliuotas.)
8.3. Didelė gaivalinė nelaimė Madeiros autonominėje srityje ir uragano Ksintija padariniai Europoje (balsavimas)
Diskusijos buvo surengtos 2010 m. vasario 24 d. (punktas 21 protokolo 24.2.2010) ir 2010 m. kovo 11 d. (punktas 3 protokolo 11.3.2010).
Pasiūlymai dėl rezoliucijos paskelbti 2010 m. kovo 11 d.(punktas 4 protokolo 11.3.2010).
Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0139/2010, B7-0155/2010, B7-0156/2010, B7-0164/2010 ir B7-0166/2010
(Reikalinga paprasta dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 3)
BENDRAS PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS RC-B7-0139/2010
(keičiama B7-0139/2010, B7-0156/2010, B7-0164/2010 ir B7-0166/2010):
pateiktas šių Parlamento narių:
|
Nuno Teixeira, Marian-Jean Marinescu, Danuta Maria Hübner, Maria do Céu Patrão Neves, Diogo Feio, Maria Da Graça Carvalho, Nuno Melo, José Manuel Fernandes, Carlos Coelho, José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra, Veronica Lope Fontagné, Maurice Ponga, Sophie Auconie, Alain Cadec, Françoise Grossetête, Tokia Saïfi ir Marie-Thérèse Sanchez-Schmid PPE frakcijos vardu, |
|
Constanze Angela Krehl, Stéphane Le Foll, Patrice Tirolien, Iratxe García Pérez, Ricardo Cortés Lastra, Edite Estrela, Luís Paulo Alves, Luis Manuel Capoulas Santos, António Fernando Correia De Campos, Elisa Ferreira, Ana Gomes ir Vital Moreira S&D frakcijos vardu, |
|
Giommaria Uggias ir Marielle De Sarnez ALDE frakcijos vardu, |
|
Marek Henryk Migalski ir Tomasz Piotr Poręba ECR frakcijos vardu, |
|
Ilda Figueiredo, João Ferreira, Miguel Portas, Marisa Matias, Rui Tavares, Patrick Le Hyaric, Jacky Hénin, Marie-Christine Vergiat ir Elie Hoarau GUE/NGL frakcijos vardu. |
Priimta (P7_TA-PROV(2010)0065)
(Pasiūlymas dėl rezoliucijos B7-0155/2010 anuliuotas.)
9. Paaiškinimai dėl balsavimo
Rašytiniai paaiškinimai dėl balsavimo:
Pagal Darbo tvarkos taisyklių 170 straipsnį raštu pateikti paaiškinimai dėl balsavimo įrašomi į šio posėdžio stenogramą.
Žodiniai paaiškinimai dėl balsavimo:
Kuba - RC-B7-0169/2010:
Miroslav Mikolášik, Filip Kaczmarek, Ramón Jáuregui Atondo, Zuzana Roithová, Daniel Hannan ir Philip Claeys.
Investavimas į mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančias technologijas - B7-0148/2010:
Jarosław Kalinowski, Jan Březina, Marek Józef Gróbarczyk ir Seán Kelly.
Didelė gaivalinė nelaimė Madeiros autonominėje srityje ir uragano Ksintija padariniai Europoje - RC-B7-0139/2010:
Sophie Auconie.
10. Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Balsavimo pataisymai ir ketinimai pateikiami tinklalapio „Séance en direct“ dalyje „Résultats des votes (appels nominaux) / Results of votes (roll-call votes)“ ir priede „Vardinio balsavimo rezultatai“ (spausdintas variantas).
Dvi savaites nuo balsavimo dienos balsavimo pataisymų elektroninis variantas interneto svetainėje Europarl bus nuolat atnaujinamas.
Vėliau balsavimo pataisymų ir ketinimų sąrašas nebus keičiamas, kadangi jis bus verčiamas ir skelbiamas Oficialiajame leidinyje.
(Posėdis sustabdytas 12.30 val. ir atnaujintas 15.00 val.)
PIRMININKAVO: Rainer WIELAND
Pirmininko pavaduotojas
11. Ankstesnio posėdžio protokolo tvirtinimas
Ankstesnio posėdžio protokolas patvirtintas.
12. Diskusijos dėl žmogaus teisių, demokratijos ir teisinės valstybės principų pažeidimų (diskusijos)
(Pasiūlymų dėl rezoliucijų pavadinimus ir autorius žiūrėti punktas 3 protokolo 9.3.2010)
12.1. Gilado Shalito atvejis
Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0171/2010, B7-0172/2010, B7-0183/2010, B7-0184/2010, B7-0185/2010, B7-0186/2010 ir B7-0187/2010
Bastiaan Belder, Frédérique Ries, Proinsias De Rossa, Charles Tannock, Sari Essayah, Takis Hadjigeorgiou ir Nicole Kiil-Nielsen pristatė pasiūlymus dėl rezoliucijos.
Kalbėjo: Elena Băsescu PPE frakcijos vardu, Olga Sehnalová S&D frakcijos vardu, Margrete Auken Verts/ALE frakcijos vardu, Louis Bontes, nepriklausomas Parlamento narys, Tunne Kelam ir Filip Kaczmarek.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Cristian Dan Preda, Ana Gomes, Ryszard Czarnecki ir Eija-Riitta Korhola.
Kalbėjo Janez Potočnik (Komisijos narys).
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: punktas 13.1 protokolo 11.3.2010.
12.2. Smurto eskalavimas Meksikoje
Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0188/2010, B7-0189/2010, B7-0190/2010, B7-0192/2010, B7-0195/2010 ir B7-0196/2010
Ramón Jáuregui Atondo, Renate Weber, Adam Bielan, Santiago Fisas Ayxela, Marie-Christine Vergiat ir Barbara Lochbihler pristatė pasiūlymus dėl rezoliucijos.
Kalbėjo: Cristian Dan Preda PPE frakcijos vardu, Ana Gomes S&D frakcijos vardu, Ryszard Czarnecki ECR frakcijos vardu, Rui Tavares GUE/NGL frakcijos vardu, Eija-Riitta Korhola, Silvia-Adriana Țicău ir Bernd Posselt.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Francisco José Millán Mon ir Charles Tannock.
Kalbėjo Janez Potočnik (Komisijos narys).
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: punktas 13.2 protokolo 11.3.2010.
12.3. Mirties bausmės paskelbimas teisėta Pietų Korėjoje
Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0191/2010, B7-0193/2010, B7-0194/2010, B7-0197/2010 ir B7-0198/2010
Renate Weber, David Martin, Martin Kastler, Marie-Christine Vergiat ir Barbara Lochbihler pristatė pasiūlymus dėl rezoliucijos.
Kalbėjo: Jarosław Leszek Wałęsa PPE frakcijos vardu, Lidia Joanna Geringer de Oedenberg S&D frakcijos vardu, Zbigniew Ziobro ECR frakcijos vardu, ir Marek Henryk Migalski.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Bogusław Sonik, Jaroslav Paška ir Joanna Katarzyna Skrzydlewska.
Kalbėjo Janez Potočnik (Komisijos narys).
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: punktas 13.3 protokolo 11.3.2010.
13. Balsuoti skirtas laikas
Išsamūs balsavimo rezultatai (pakeitimai, atskiri balsavimai ir balsavimai dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių ir t. t.) pateikiami protokolo priede „Balsavimo rezultatai“.
Protokolo priede pateikiami vardinio balsavimo rezultatai prieinami tik elektronine forma ir su jais susipažinti galima interneto svetainėje Europarl.
13.1. Gilado Shalito atvejis (balsavimas)
Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0171/2010, B7-0172/2010, B7-0183/2010, B7-0184/2010, B7-0185/2010, B7-0186/2010 ir B7-0187/2010
(Reikalinga paprasta dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 4)
BENDRAS PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS RC-B7-0171/2010
(keičiama B7-0171/2010, B7-0172/2010, B7-0183/2010, B7-0184/2010 ir B7-0185/2010):
pateiktas šių Parlamento narių:
|
Sari Essayah, Cristian Dan Preda, Bernd Posselt, Elena Băsescu, Filip Kaczmarek, Mario Mauro, Monica Luisa Macovei, Eija-Riitta Korhola, Tunne Kelam ir Tadeusz Zwiefka PPE frakcijos vardu, |
|
Adrian Severin, Hannes Swoboda, Richard Howitt ir Proinsias De Rossa S&D frakcijos vardu, |
|
Frédérique Ries, Ramon Tremosa i Balcells ir Niccolò Rinaldi ALDE frakcijos vardu, |
|
Charles Tannock ECR frakcijos vardu, |
|
Fiorello Provera ir Bastiaan Belder EFD frakcijos vardu, |
|
Daniel Cohn-Bendit, Jan Philipp Albrecht ir Reinhard Bütikofer. |
Priimta (P7_TA-PROV(2010)0066)
(Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0186/2010 ir B7-0187/2010 anuliuoti.)
13.2. Smurto eskalavimas Meksikoje (balsavimas)
Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0188/2010, B7-0189/2010, B7-0190/2010, B7-0192/2010, B7-0195/2010 ir B7-0196/2010
(Reikalinga paprasta dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 5)
BENDRAS PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS RC-B7-0188/2010
(keičiama B7-0188/2010, B7-0189/2010, B7-0190/2010, B7-0192/2010 ir B7-0196/2010):
pateiktas šių Parlamento narių:
|
José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra, Santiago Fisas Ayxela, Cristian Dan Preda, Bernd Posselt, Sari Essayah, Eija-Riitta Korhola, Mario Mauro ir Monica Luisa Macovei PPE frakcijos vardu, |
|
Hannes Swoboda, Ramón Jáuregui Atondo ir María Muñiz De Urquiza S&D frakcijos vardu, |
|
Renate Weber, Marielle De Sarnez ir Izaskun Bilbao Barandica ALDE frakcijos vardu, |
|
Raül Romeva i Rueda, Barbara Lochbihler ir Ulrike Lunacek Verts/ALE frakcijos vardu, |
|
Tomasz Piotr Poręba, Zbigniew Ziobro, Edvard Kožušník, Adam Bielan, Michał Tomasz Kamiński, Tadeusz Cymański ir Charles Tannock ECR frakcijos vardu. |
Priimta (P7_TA-PROV(2010)0067)
(Pasiūlymas dėl rezoliucijos B7-0195/2010 anuliuotas.)
13.3. Mirties bausmės paskelbimas teisėta Pietų Korėjoje (balsavimas)
Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0191/2010, B7-0193/2010, B7-0194/2010, B7-0197/2010 ir B7-0198/2010
(Reikalinga paprasta dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 6)
BENDRAS PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS RC-B7-0191/2010
(keičiama B7-0191/2010, B7-0193/2010, B7-0194/2010, B7-0197/2010 ir B7-0198/2010):
pateiktas šių Parlamento narių:
|
Christian Ehler, José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra, Elżbieta Katarzyna Łukacijewska, Cristian Dan Preda, Bernd Posselt, Eija-Riitta Korhola, Monica Luisa Macovei, Filip Kaczmarek, Sari Essayah, Mario Mauro, Laima Liucija Andrikienė, Tunne Kelam ir Martin Kastler PPE frakcijos vardu, |
|
Hannes Swoboda, David Martin, George Sabin Cutaș ir Peter Simon S&D frakcijos vardu, |
|
Marielle De Sarnez ALDE frakcijos vardu, |
|
Barbara Lochbihler, Gerald Häfner, Heidi Hautala ir Sandrine Bélier Verts/ALE frakcijos vardu, |
|
Marie-Christine Vergiat GUE/NGL frakcijos vardu. |
Priimta (P7_TA-PROV(2010)0068)
14. Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Balsavimo pataisymai ir ketinimai pateikiami tinklalapio „Séance en direct“ dalyje „Résultats des votes (appels nominaux) / Results of votes (roll-call votes)“ ir priede „Vardinio balsavimo rezultatai“ (spausdintas variantas).
Dvi savaites nuo balsavimo dienos balsavimo pataisymų elektroninis variantas interneto svetainėje Europarl bus nuolat atnaujinamas.
Vėliau balsavimo pataisymų ir ketinimų sąrašas nebus keičiamas, kadangi jis bus verčiamas ir skelbiamas Oficialiajame leidinyje.
15. Tarybos pozicijos pirmojo svarstymo metu
Pirmininkas, remdamasis Darbo tvarkos taisyklių 61 straipsnio 1 dalimi, pranešė, kad buvo gautos šios Tarybos bendrosios pozicijos su nurodytomis jas patvirtinti paskatinusiomis priežastimis ir Komisijos pozicija dėl:
— |
Tarybos pozicija pirmojo svarstymo metu, siekiant priimti Europos Parlamento ir Tarybos direktyvą dėl pramoninių išmetamų teršalų (taršos integruotos prevencijos ir kontrolės) (nauja redakcija) (11962/3/2009 - C7-0034/2010 - 2007/0286(COD))
|
— |
Tarybos pozicija pirmojo svarstymo metu, siekiant priimti Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą dėl Europos prieglobsčio paramos biuro įsteigimo (16626/2/2009 - C7-0049/2010 - 2009/0027(COD))
|
— |
Tarybos pozicija pirmojo svarstymo metu, siekiant priimti Europos Parlamento ir Tarybos sprendimą, iš dalies keičiantį Sprendimo Nr. 573/2007/EB dėl Europos pabėgėlių fondo 2008–2013 m. laikotarpiui įsteigimo nuostatas dėl tam tikrų Bendrijos veiksmų finansavimo nutraukimo ir tokių veiksmų finansavimo ribos pakeitimo (16627/1/2009 - C7-0051/2010 - 2009/0026(COD))
|
— |
Tarybos pozicija pirmojo svarstymo metu, siekiant priimti Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą, nustatantį veiklos vykdytojų, pateikiančių į rinką medieną ir medienos produktus, pareigas (05885/4/2010 - C7-0053/2010 - 2008/0198(COD))
|
Trijų mėnesių terminas, per kurį Parlamentas turi patvirtinti savo poziciją, prasidės kitą dieną, t. y. 2010 m. kovo 12 d..
16. Sprendimai dėl kai kurių dokumentų
Sprendimas rengti pranešimus savo iniciatyva(Darbo tvarkos taisyklių 48 straipsnis)
DEVE komitetas
— |
Pažanga siekiant Tūkstantmečio vystymosi tikslų: laikotarpio vidurio apžvalga rengiantis 2010 m. rugsėjo mėn. vyksiančiam JT aukščiausiojo lygio susitikimui (2010/2037(INI)) (nuomonė: INTA) |
ECON komitetas
— |
Ilgalaikis viešųjų finansų tvarumas atsigaunant ekonomikai (2010/2038(INI)) (nuomonė: BUDG, EMPL) |
EMPL komitetas
— |
Minimalių pajamų vaidmuo kovojant su skurdu ir skatinant įtraukties principais grindžiamą visuomenę Europoje (2010/2039(INI)) |
FEMM komitetas
— |
Etninių mažumų grupėms priklausančių moterų socialinė įtrauktis (2010/2041(INI)) |
TRAN komitetas
— |
Integruota jūrų politika - padarytos pažangos vertinimas ir nauji uždaviniai (2010/2040(INI)) (nuomonė: AFET, ENVI, ITRE, REGI, PECH) |
Susiję komitetai
ECON komitetas
— |
Ilgalaikis viešųjų finansų tvarumas atsigaunant ekonomikai (2010/2038(INI)) (nuomonė: BUDG) |
Susiję komitetai ECON, EMPL
(Pirmininkų sueigai priėmus sprendimą 2010 03 04)
Perdavimas komitetams
ECON komitetas
— |
Teisės aktų delegavimo galios (2010/2021(INI))
|
17. Gauti dokumentai
Gauti šie dokumentai:
1) |
Tarybos ir Komisijos
|
2) |
Parlamento narių:
|
18. Į registrą įrašyti rašytiniai pareiškimai (Darbo tvarkos taisyklių 123 straipsnis)
Parašų skaičius, surinktas už į registrą įrašytus rašytinius pareiškimus (Darbo tvarkos taisyklių 123 straipsnio 3 dalis):
Dokumento numeris |
Autorius |
Parašai |
63/2009 |
Jiří Maštálka |
24 |
64/2009 |
Sergio Paolo Francesco Silvestris, Mario Mauro, David-Maria Sassoli, Mario Borghezio, Magdi Cristiano Allam |
129 |
65/2009 |
Graham Watson, Lena Kolarska-Bobińska |
65 |
66/2009 |
Elizabeth Lynne, Edit Bauer, Zita Gurmai, Emilie Turunen |
138 |
67/2009 |
Franz Obermayr |
57 |
68/2009 |
Willy Meyer, Ilda Figueiredo, João Ferreira |
100 |
69/2009 |
Sophia in 't Veld, Gianni Vattimo, Miguel Angel Martínez Martínez, Stanimir Ilchev, Jean-Marie Cavada |
88 |
70/2009 |
Filip Kaczmarek |
48 |
71/2009 |
Elizabeth Lynne, Michail Tremopoulos, Lívia Járóka, Lidia Joanna Geringer de Oedenberg |
323 |
1/2010 |
Frieda Brepoels, Françoise Grossetête, Vittorio Prodi, Antonyia Parvanova, Miroslav Ouzký |
107 |
2/2010 |
Monica Luisa Macovei, Simon Busuttil, Luigi de Magistris, Ana Gomes, Bart Staes |
248 |
3/2010 |
Lara Comi, Andreas Schwab, Jolanta Emilia Hibner, Anna Maria Corazza Bildt, Christophe Béchu |
181 |
4/2010 |
Morten Messerschmidt, Timo Soini |
30 |
5/2010 |
Cătălin Sorin Ivan |
51 |
7/2010 |
Richard Howitt, Bogusław Sonik, Alexander Graf Lambsdorff, Marek Siwiec, Cornelis de Jong |
96 |
8/2010 |
Ryszard Czarnecki, Lajos Bokros, Jarosław Kalinowski, Janusz Wojciechowski |
41 |
9/2010 |
Andreas Mölzer |
11 |
10/2010 |
Joanna Katarzyna Skrzydlewska, Barbara Matera, Joachim Zeller, Artur Zasada, Wojciech Michał Olejniczak |
44 |
11/2010 |
Valdemar Tomaševski, Mirosław Piotrowski, Janusz Wojciechowski, Sandra Kalniete |
30 |
12/2010 |
Françoise Castex, Zuzana Roithová, Alexander Alvaro, Stavros Lambrinidis |
62 |
13/2010 |
Andreas Mölzer |
8 |
14/2010 |
Daciana Octavia Sârbu, Cătălin Sorin Ivan |
12 |
19. Posėdžio metu priimtų tekstų perdavimas
Remiantis Darbo tvarkos taisyklių 179 straipsnio 2 dalimi, šios dienos posėdžio protokolas bus pateiktas Parlamentui patvirtinti kito posėdžio pradžioje.
Parlamentui sutinkant, priimti tekstai bus nedelsiant perduoti atitinkamoms institucijoms.
20. Kitų posėdžių tvarkaraštis
Kiti posėdžiai vyks 2010 m. kovo 24 d. ir 25 d.
21. Sesijos atidėjimas
Europos Parlamento sesija buvo atidėta.
Posėdis baigtas 16.30 val.
Klaus Welle
Generalinis sekretorius
Jerzy Buzek
Pirmininkas
2010 m. kovo 11 d., ketvirtadienis
DALYVIŲ SĄRAŠAS
Pasirašė:
Áder, Agnew, Albertini, Albrecht, Alfano, Alfonsi, Alvarez, Alvaro, Alves, Andreasen, Andrés Barea, Angourakis, Antinoro, Antonescu, Arias Echeverría, Arif, Arsenis, Atkins, Attard-Montalto, Auconie, Audy, Auken, Ayala Sender, Aylward, Ayuso, van Baalen, Bach, Badia i Cutchet, Balczó, Baldassarre, Balz, Balzani, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Batten, Baudis, Bauer, Bearder, Belder, Belet, Benarab-Attou, Bendtsen, Bennahmias, Berlinguer, Berman, Besset, Bielan, Bilbao Barandica, Bisky, Bodu, Böge, Bontes, Borys, Boștinaru, Bowles, Bozkurt, Bradbourn, Brantner, Brepoels, Březina, Brons, Brzobohatá, Bufton, Bullmann, Busuttil, Bütikofer, Buzek, Cabrnoch, Cadec, Callanan, Cancian, Canfin, Caronna, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Castex, del Castillo Vera, Cavada, Chatzimarkakis, Chichester, Childers, Chountis, Christensen, Claeys, Coelho, Cofferati, Collino, Comi, Cornelissen, Cortés Lastra, Silvia Costa, Cozzolino, Cramer, Creutzmann, Cutaș, Cymański, Czarnecki, Daerden, van Dalen, Danjean, Dantin, (The Earl of) Dartmouth, Daul, Davies, De Angelis, de Brún, De Castro, Delli, Delvaux, de Magistris, De Rossa, De Sarnez, Désir, Deß, Deutsch, Deva, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dodds, Domenici, Dorfmann, Duff, Durant, Dušek, Ehler, Ehrenhauser, Eickhout, Ek, El Khadraoui, Engel, Engström, Eppink, Ernst, Ertug, Essayah, Estaràs Ferragut, Estrela, Evans, Fajmon, Fajon, Falbr, Färm, Feio, Ferber, Fernandes, Elisa Ferreira, João Ferreira, Fidanza, Figueiredo, Fisas Ayxela, Fjellner, Fleckenstein, Florenz, Fontana, Ford, Foster, Fox, Fraga Estévez, Gahler, Gallagher, Gallo, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gardini, Gauzès, Gebhardt, Geier, Gerbrandy, Geringer de Oedenberg, Giegold, Gierek, Girling, Glante, Glattfelder, Godmanis, Goebbels, Goerens, Gollnisch, Gomes, Göncz, Goulard, de Grandes Pascual, Gräßle, Grech, Grelier, Greze, Griesbeck, Gróbarczyk, Groote, Grosch, Grossetête, Gruny, Grzyb, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Gutiérrez-Cortines, Győri, Hadjigeorgiou, Häfner, Haglund, Hall, Händel, Handzlik, Hankiss, Harkin, Hassi, Haug, Häusling, Hautala, Jiří Havel, Hedh, Helmer, Hennis-Plasschaert, Herczog, Hibner, Jim Higgins, Joe Higgins, Nadja Hirsch, Hoang Ngoc, Hohlmeier, Hökmark, Honeyball, Howitt, Danuta Maria Hübner, Hudghton, Hughes, Hyusmenova, Iacolino, Ibrisagic, Ilchev, Imbrasas, in 't Veld, Iotova, Itälä, Jaakonsaari, Jahr, Jáuregui Atondo, Jędrzejewska, Jeggle, Jensen, Jiménez-Becerril Barrio, de Jong, Jordan Cizelj, Jørgensen, Junqueras Vies, Juvin, Kacin, Kaczmarek, Kadenbach, Kalfin, Kalinowski, Kalniete, Kamall, Kamiński, Kammerevert, Karas, Karim, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kazak, Tunne Kelam, Keller, Alan Kelly, Seán Kelly, Kiil-Nielsen, Kirilov, Klaß, Klinz, Klute, Koch, Kohlíček, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozlík, Kozłowski, Kožušník, Krahmer, Kratsa-Tsagaropoulou, Krehl, Kreissl-Dörfler, Kuhn, Kukan, Kurski, Lambert, Lamberts, Lambsdorff, Lange, de Lange, Langen, La Via, Le Foll, Le Grip, Le Hyaric, Leichtfried, Leinen, Lepage, Liberadzki, Lichtenberger, Liese, Lisek, Lochbihler, Løkkegaard, Lope Fontagné, López Aguilar, Lösing, Lövin, Ludford, Ludvigsson, Luhan, Łukacijewska, Lulling, Lunacek, Lynne, McClarkin, McGuinness, McMillan-Scott, Macovei, Madlener, Manders, Mann, Manner, Marcinkiewicz, Marinescu, David Martin, Hans-Peter Martin, Masip Hidalgo, Maštálka, Matera, Mathieu, Matias, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mavronikolas, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Meissner, Melo, Méndez de Vigo, Menéndez del Valle, Merkies, Messerschmidt, Mészáros, Michel, Migalski, Mikolášik, Milana, Millán Mon, Mirsky, Mitchell, Mölzer, Moraes, Moreira, Morin-Chartier, Morvai, Motti, Muñiz De Urquiza, Muscardini, Nattrass, Nedelcheva, Neuser, Newton Dunn, Neynsky, Nicholson, Nicolai, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Obermayr, Obiols, Ojuland, Olbrycht, Olejniczak, Őry, Ouzký, Oviir, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Papanikolaou, Papastamkos, Pargneaux, Parvanova, Pașcu, Paška, Patrão Neves, Paulsen, Perello Rodriguez, Pieper, Pietikäinen, Piotrowski, Poc, Ponga, Poręba, Portas, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Vittorio Prodi, Provera, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Ransdorf, Rapkay, Regner, Reimers, Remek, Repo, Reul, Riera Madurell, Rinaldi, Riquet, Rochefort, Rodust, Rohde, Roithová, Romero López, Romeva i Rueda, Ronzulli, Rosbach, Rossi, Rouček, Rübig, Rubiks, Rühle, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salvini, Sánchez Presedo, Sanchez-Schmid, Sârbu, Sargentini, Sartori, Saryusz-Wolski, Sassoli, Savisaar, Schaake, Schaldemose, Olle Schmidt, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Scholz, Schöpflin, Schroedter, Schwab, Scicluna, Scotta', Seeber, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Silvestris, Simpson, Sinclaire, Sippel, Siwiec, Skinner, Skrzydlewska, Skylakakis, Smith, Sógor, Soini, Sommer, Søndergaard, Sonik, Sosa Wagner, Speroni, Staes, Stassen, Šťastný, Steinruck, Stevenson, Stihler, van der Stoep, Stolojan, Dimitar Stoyanov, Emil Stoyanov, Strasser, Strejček, Striffler, Sturdy, Surján, Alf Svensson, Eva-Britt Svensson, Swinburne, Swoboda, Szájer, Szymański, Tabajdi, Tănăsescu, Tannock, Tarabella, Tarand, Tavares, Teixeira, Thaler, Thein, Theocharous, Thomsen, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Țicău, Toia, Tomaševski, Tošenovský, Trautmann, Tremosa i Balcells, Triantaphyllides, Trüpel, Trzaskowski, Tsoukalas, Turmes, Turunen, Uggias, Ulmer, Ulvskog, Ungureanu, Urutchev, Uspaskich, Vaidere, Vajgl, Van Brempt, Vanhecke, Vattimo, Vaughan, Vergiat, Vergnaud, Verheyen, Vidal-Quadras, Vlasák, Voss, Jarosław Leszek Wałęsa, Wallis, Watson, Manfred Weber, Renate Weber, Weisgerber, Werthmann, Westlund, Wieland, Wikström, Willmott, Wils, Hermann Winkler, Iuliu Winkler, Włosowicz, Wojciechowski, Wortmann-Kool, Yáñez-Barnuevo García, Yannakoudakis, Zala, Zalba Bidegain, Zasada, Ždanoka, Zeller, Zemke, Zimmer, Ziobro, Zver, Zwiefka
2010 m. kovo 11 d., ketvirtadienis
I PRIEDAS
BALSAVIMO REZULTATAI
Santrumpos ir simboliai
+ |
priimta |
- |
atmesta |
↓ |
atkrito |
A |
atšaukta |
VB (…, …, …) |
vardinis balsavimas (už, prieš, susilaikė) |
EB (…, …, …) |
elektroninis balsavimas (už, prieš, susilaikė) |
dal. |
balsavimas dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių |
atsk. |
atskiras balsavimas |
pak. |
pakeitimas |
KP |
kompromisinis pakeitimas |
AD |
atitinkama dalis |
NP |
naikinantis pakeitimas |
= |
tapatūs pakeitimai |
§ |
dalis |
str. |
straipsnis |
konst. |
konstatuojamoji dalis |
PR |
pasiūlymas dėl rezoliucijos |
BPR |
bendras pasiūlymas dėl rezoliucijos |
SB |
slaptas balsavimas |
1. Kuba
Pasiūlymai dėl rezoliucijos: B7-0169/2010, B7-0170/2010, B7-0174/2010, B7-0175/2010, B7-0176/2010, B7-0177/2010, B7-0178/2010
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Bendras pasiūlymas dėl rezoliucijos RC-B7-0169/2010 (PPE, S&D, ALDE, Verts/ALE, ECR, EFD) |
|||||
Po 1 dalies |
2 |
GUE/NGL |
VB |
- |
67, 452, 14 |
Po 3 dalies |
3 |
GUE/NGL |
VB |
- |
87, 439, 12 |
10 dalis |
§ |
originalus tekstas |
VB |
+ |
438, 72, 35 |
Po B konstatuojamosios dalies |
1 |
GUE/NGL |
VB |
- |
88, 444, 15 |
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
VB |
+ |
509, 30, 14 |
||
Frakcijų pasiūlymai dėl rezoliucijos |
|||||
B7-0169/2010 |
|
PPE |
|
↓ |
|
B7-0170/2010 |
|
EFD |
|
↓ |
|
B7-0174/2010 |
|
S&D |
|
↓ |
|
B7-0175/2010 |
|
ALDE |
|
↓ |
|
B7-0176/2010 |
|
ECR |
|
↓ |
|
B7-0177/2010 |
|
GUE/NGL |
|
↓ |
|
B7-0178/2010 |
|
Verts/ALE |
|
↓ |
|
Prašymai balsuoti vardiniu būdu
PPE: 1, 2 ir 3 pakeitimai, galutinis balsavimas.
S&D: 10 dalis.
GUE/NGL: 1, 2 ir 3 pakeitimai, galutinis balsavimas.
2. Investavimas į mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančias technologijas
Pasiūlymai dėl rezoliucijos: B7-0148/2010, B7-0149/2010
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Frakcijų pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0148/2010 (S&D, ALDE, Verts/ALE) |
|||||
3 dalis |
14 |
S&D |
|
- |
|
5 dalis |
7 |
Verts/ALE |
|
- |
|
7 dalis |
15 |
S&D |
|
- |
|
8 dalis |
8 |
Verts/ALE |
VB |
- |
68, 477, 11 |
10 dalis |
9 |
Verts/ALE |
|
- |
|
Po 10 dalies |
4 |
PPE, ECR |
VB |
+ |
283, 260, 11 |
14 dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk. |
+ |
|
16 dalis |
10 |
Verts/ALE |
VB |
- |
210, 332, 13 |
17 dalis |
11 |
Verts/ALE |
|
- |
|
5 |
PPE, ECR |
VB |
- |
261, 268, 28 |
|
18 dalis |
16 |
S&D |
|
+ |
|
21 dalis |
17 |
S&D |
|
+ |
|
22 dalis |
19 |
ALDE |
EB |
+ |
294,245,16 |
25 dalis |
6 |
PPE, ECR |
|
- |
|
Po 27 dalies |
18 |
S&D |
VB |
- |
196, 339, 28 |
29 dalis |
12 |
Verts/ALE |
|
- |
|
A konstatuojamoji dalis |
1 |
PPE, ECR |
EB |
+ |
312, 243, 2 |
E konstatuojamoji dalis |
2 |
PPE, ECR |
VB |
- |
269, 288, 5 |
G konstatuojamoji dalis |
13 |
S&D |
|
+ |
|
I konstatuojamoji dalis |
3NP |
PPE, ECR |
VB |
+ |
282, 265, 16 |
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
VB |
+ |
444, 88, 32 |
||
Pasiūlymas dėl rezoliucijos B7-0149/2010 ( PPE, ECR) |
|||||
3 dalis |
15 |
S&D |
|
↓ |
|
5 dalis |
8 |
Verts/ALE |
|
↓ |
|
7 dalis |
16 |
S&D |
|
↓ |
|
8 dalis |
9 |
Verts/ALE |
VB |
↓ |
|
10 dalis |
10 |
Verts/ALE |
|
↓ |
|
Po 10 dalies |
4 |
PPE, ECR |
VB |
↓ |
|
14 dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk. |
↓ |
|
16 dalis |
11 |
Verts/ALE |
|
↓ |
|
17 dalis |
12 |
Verts/ALE |
|
↓ |
|
5 |
PPE, ECR |
VB |
↓ |
|
|
18 dalis |
17 |
S&D |
|
↓ |
|
21 dalis |
18 |
S&D |
|
↓ |
|
22 dalis |
20 |
ALDE |
|
↓ |
|
25 dalis |
6 |
PPE, ECR |
|
↓ |
|
Po 27 dalies |
19 |
S&D |
VB |
↓ |
|
29 dalis |
13 |
Verts/ALE |
|
↓ |
|
A konstatuojamoji dalis |
1 |
PPE, ECR |
|
↓ |
|
E konstatuojamoji dalis |
2 |
PPE, ECR |
VB |
↓ |
|
G konstatuojamoji dalis |
14 |
S&D |
|
↓ |
|
Po H konstatuojamosios dalies |
7 |
Verts/ALE |
VB |
↓ |
|
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
|
↓ |
|
Pasiūlymo dėl rezoliucijos (B7-0149/2010) 3 pakeitimas buvo išbrauktas.
Prašymai balsuoti vardiniu būdu
Verts/ALE: 2, 3, 10 pakeitimai, galutinis balsavimas (B7-0148/2010).
PPE: 2, 3, 4, 5, 8, 18 pakeitimai (B7-0148/2010), 2, 4, 5, 7, 9, 19 pakeitimai (B7-0149/2010).
Prašymai balsuoti atskirai
GUE/NGL: 14 dalis (B7-0148/2010 ir B7-0149/2010).
3. Didelė gaivalinė nelaimė Madeiros autonominėje srityje ir uragano Ksintija padariniai Europoje
Pasiūlymai dėl rezoliucijos: B7-0139/2010, B7-0155/2010, B7-0156/2010, B7-0164/2010, B7-0166/2010
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Bendras pasiūlymas dėl rezoliucijos RC-B7-0139/2010 (PPE, S&D, ALDE, ECR, GUE/NGL) |
|||||
4 dalis |
6 |
Verts/ALE |
|
- |
|
5 |
Verts/ALE |
|
+ |
|
|
6 dalis |
10 |
GUE/NGL |
VB |
- |
114, 418, 26 |
Po 7 dalies |
7 |
Verts/ALE |
VB |
- |
144, 377, 28 |
§ 9 |
11 |
GUE/NGL |
|
A |
|
Po 9 dalies |
8 |
Verts/ALE |
VB |
- |
74, 473, 11 |
Po 10 dalies |
12 |
GUE/NGL |
VB |
- |
145, 403, 6 |
13 |
GUE/NGL |
|
+ |
|
|
Po 1 įtraukos |
9 |
GUE/NGL |
EB |
- |
232, 316, 8 |
Po C konstatuojamosios dalies |
1 |
Verts/ALE |
|
- |
|
2 |
Verts/ALE |
VB |
- |
69, 460, 28 |
|
3 |
Verts/ALE |
VB |
- |
135, 386, 16 |
|
H konstatuojamoji dalis |
4 |
Verts/ALE |
|
- |
|
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
VB |
+ |
474, 7, 50 |
||
Frakcijų pasiūlymai dėl rezoliucijos |
|||||
B7-0139/2010 |
|
ALDE |
|
↓ |
|
B7-0155/2010 |
|
Verts/ALE |
|
↓ |
|
B7-0156/2010 |
|
PPE, S&D |
|
↓ |
|
B7-0164/2010 |
|
GUE/NGL |
|
↓ |
|
B7-0166/2010 |
|
ECR |
|
↓ |
|
Pasiūlymas dėl rezoliucijos B7-0167/2010 buvo atšauktas.
Prašymai balsuoti vardiniu būdu
PPE galutinis balsavimas (RC-B7-0139/2010).
Verts/ALE 2, 3, 7, 8 pakeitimai.
GUE/NGL 10 ir 12 pakeitimai.
Įvairūs:
Raül Romeva i Rueda taip pat pasirašė 1, 2, 3, 4, 6, 7 ir 8 pakeitimus.
Tamás Deutsch taip pat pasirašė bendrą pasiūlymą dėl rezoliucijos (RC-B7-0139/2010).
4. Gilado Shalito atvejis
Pasiūlymai dėl rezoliucijos: B7-0171/2010, B7-0172/2010, B7-0183/2010, B7-0184/2010, B7-0185/2010, B7-0186/2010, B7-0187/2010
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Bendras pasiūlymas dėl rezoliucijos RC-B7-0171/2010 (PPE, S&D, ALDE, ECR, EFD, Daniel Cohn-Bendit, Jan Philipp Albrecht, Reinhard Bütikofer) |
|||||
Po 1 dalies |
5 |
GUE/NGL |
|
- |
|
6 |
GUE/NGL |
VB |
- |
13, 36, 11 |
|
Po 3 dalies |
1 |
Verts/ALE |
VB |
- |
8, 45, 9 |
4 nurodomoji dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk. |
+ |
|
Po A konstatuojamosios dalies |
3 |
GUE/NGL |
VB |
- |
14, 32, 17 |
4 |
GUE/NGL |
|
- |
|
|
E konstatuojamoji dalis |
2 |
Verts/ALE |
VB |
- |
8, 40, 16 |
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
|
+ |
|
||
Frakcijų pasiūlymai dėl rezoliucijos |
|||||
B7-0171/2010 |
|
EFD |
|
↓ |
|
B7-0172/2010 |
|
ALDE |
|
↓ |
|
B7-0183/2010 |
|
S&D |
|
↓ |
|
B7-0184/2010 |
|
ECR |
|
↓ |
|
B7-0185/2010 |
|
PPE |
|
↓ |
|
B7-0186/2010 |
|
GUE/NGL |
|
↓ |
|
B7-0187/2010 |
|
Verts/ALE |
|
↓ |
|
Prašymai balsuoti vardiniu būdu
GUE/NGL: 3 ir 6 pakeitimai.
Verts/ALE: 1 ir 2 pakeitimai.
Prašymai balsuoti atskirai
S&D: 4 nurodomoji dalis.
Įvairūs:
Michał Tomasz Kamiński atsiėmė savo parašą dėl bendro pasiūlymo dėl rezoliucijos (RC-B7-0171/2010).
5. Smurto eskalavimas Meksikoje
Pasiūlymai dėl rezoliucijos: B7-0188/2010, B7-0189/2010, B7-0190/2010, B7-0192/2010, B7-0195/2010, B7-0196/2010
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Bendras pasiūlymas dėl rezoliucijos RC-B7-0188/2010 (PPE, S&D, ALDE, Verts/ALE, ECR) |
|||||
1 dalis |
2 |
GUE/NGL |
VB |
|
8, 54, 1 |
Po 7 dalies |
7 |
ECR |
|
|
|
Po 9 dalies |
3 |
GUE/NGL |
VB |
|
7, 54, 1 |
Po 10 dalies |
8 |
ECR |
|
|
|
Po 11 dalies |
4 |
GUE/NGL |
VB |
|
7, 54, 1 |
12 dalis |
5 |
GUE/NGL |
VB |
|
6, 54, 2 |
A konstatuojamoji dalis |
1 |
GUE/NGL |
VB |
|
7, 55, 1 |
Po J konstatuojamosios dalies |
6 |
ECR |
|
|
|
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
VB |
+ |
57, 2, 3 |
||
Frakcijų pasiūlymai dėl rezoliucijos |
|||||
B7-0188/2010 |
|
S&D |
|
↓ |
|
B7-0189/2010 |
|
ALDE |
|
↓ |
|
B7-0190/2010 |
|
ECR |
|
↓ |
|
B7-0192/2010 |
|
PPE |
|
↓ |
|
B7-0195/2010 |
|
GUE/NGL |
|
↓ |
|
B7-0196/2010 |
|
Verts/ALE |
|
↓ |
|
Prašymai balsuoti vardiniu būdu
PPE: 1, 2, 3, 4 ir 5 pakeitimai ir galutinis balsavimas.
Įvairūs:
Edvard Kožušník taip pat pasirašė pasiūlymą dėl rezoliucijos B7-0190/2010.
6. Mirties bausmės paskelbimas teisėta Pietų Korėjoje
Pasiūlymai dėl rezoliucijos: B7-0191/2010, B7-0193/2010, B7-0194/2010, B7-0197/2010, B7-0198/2010
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Bendras pasiūlymas dėl rezoliucijos RC-B7-0191/2010 (PPE, S&D, ALDE, Verts/ALE, GUE/NGL) |
|||||
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
VB |
+ |
50, 4, 4 |
||
Frakcijų pasiūlymai dėl rezoliucijos |
|||||
B7-0191/2010 |
|
ALDE |
|
↓ |
|
B7-0193/2010 |
|
S&D |
|
↓ |
|
B7-0194/2010 |
|
PPE |
|
↓ |
|
B7-0197/2010 |
|
GUE/NGL |
|
↓ |
|
B7-0198/2010 |
|
Verts/ALE |
|
↓ |
|
Prašymai balsuoti vardiniu būdu
PPE: galutinis balsavimas.
2010 m. kovo 11 d., ketvirtadienis
II PRIEDAS
VARDINIO BALSAVIMO REZULTATAI
1. RC- B7-0169/2010 - Kuba. 2 PAKEITIMAS
Už: 67
ALDE: Alfano, Bennahmias, de Magistris, Kozlík, Michel, Nicolai, Vattimo
EFD: Soini
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Remek, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Vergiat, Wils
PPE: Pietikäinen, Ungureanu
Verts/ALE: Albrecht, Auken, Cornelissen, Cramer, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Greze, Häfner, Harms, Häusling, Hudghton, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Smith, Staes, Tarand, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 452
ALDE: Alvaro, Aylward, van Baalen, Bearder, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kazak, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Manders, Manner, Meissner, Newton Dunn, Oviir, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Thein, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Callanan, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamiński, Karim, Kowal, Kožušník, Kurski, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Belder, Borghezio, Bufton, (The Earl of) Dartmouth, Fontana, Messerschmidt, Nattrass, Paška, Provera, Rosbach, Rossi, Salvini, Scotta', Speroni
NI: Bontes, Claeys, Dodds, McMillan-Scott, Madlener, Sosa Wagner, Stassen, van der Stoep, Tănăsescu, Vanhecke, Werthmann
PPE: Áder, Albertini, Antinoro, Antonescu, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bodu, Böge, Březina, Brok, Busuttil, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Daul, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Jahr, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Koch, Kolarska-Bobińska, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, de Lange, Langen, La Via, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Pieper, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sartori, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Šťastný, Stolojan, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Teixeira, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Attard-Montalto, Badia i Cutchet, Balzani, Berlinguer, Berman, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Caronna, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Cutaș, Daerden, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, López Aguilar, Ludvigsson, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Pittella, Poc, Prodi, Rapkay, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Steinruck, Stihler, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Westlund, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zemke
Susilaikė: 14
NI: Balczó, Brons, Ehrenhauser, Gollnisch, Mölzer, Morvai, Obermayr, Sinclaire, Stoyanov Dimitar
PPE: Klaß
S&D: Arsenis, Castex, Gierek
Verts/ALE: Alfonsi
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už :
Prieš : Alejandro Cercas, Inés Ayala Sender
Susilaikė :
2. RC- B7-0169/2010 - Kuba. 3 PAKEITIMAS
Už: 87
ALDE: Alfano, de Magistris, Goerens, Kozlík, Michel, Uggias, Vattimo
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Remek, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Vergiat, Wils
NI: Balczó, Brons, Ehrenhauser, Gollnisch, Mölzer, Morvai, Obermayr, Sosa Wagner, Stoyanov Dimitar
PPE: Muscardini, Pietikäinen
S&D: Arif, Castex, Désir, Grelier, Guillaume, Pargneaux, Trautmann, Vergnaud
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Besset, Brantner, Bütikofer, Canfin, Cornelissen, Cramer, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Greze, Häfner, Harms, Häusling, Hudghton, Keller, Kiil-Nielsen, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Smith, Staes, Tarand, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 439
ALDE: Alvaro, Aylward, van Baalen, Bearder, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kazak, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Manders, Manner, Meissner, Newton Dunn, Nicolai, Oviir, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Thein, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Ashworth, Bielan, Callanan, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamiński, Karim, Kowal, Kožušník, Kurski, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Belder, Borghezio, Bufton, Fontana, Messerschmidt, Nattrass, Paška, Provera, Rosbach, Rossi, Salvini, Scotta', Soini, Speroni
NI: Bontes, Claeys, Dodds, McMillan-Scott, Madlener, Stassen, van der Stoep, Tănăsescu, Vanhecke
PPE: Áder, Albertini, Antinoro, Antonescu, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bodu, Böge, Březina, Brok, Busuttil, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Daul, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Estaràs Ferragut, Feio, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Ivanova, Jahr, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, de Lange, Langen, La Via, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Motti, Nedelcheva, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Pieper, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sartori, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Šťastný, Stolojan, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Teixeira, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arsenis, Attard-Montalto, Badia i Cutchet, Balzani, Berlinguer, Berman, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Caronna, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Cutaș, Daerden, De Angelis, De Castro, De Rossa, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Ferreira Elisa, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Haug, Havel, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Leichtfried, Leinen, López Aguilar, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pașcu, Perello Rodriguez, Pittella, Poc, Prodi, Rapkay, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Steinruck, Stihler, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Van Brempt, Vaughan, Vigenin, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zemke
Susilaikė: 12
ALDE: Bennahmias
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Imbrasas
NI: Sinclaire, Werthmann
S&D: Färm, Gierek, Hedh, Ludvigsson, Ulvskog, Westlund
Verts/ALE: Junqueras Vies
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Liem Hoang Ngoc, Stéphane Le Foll
Prieš : Alejandro Cercas, Inés Ayala Sender
Susilaikė :
3. RC- B7-0169/2010 - Kuba. 10 DALIS
Už: 438
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, van Baalen, Bearder, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, de Magistris, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kazak, Klinz, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Manders, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Nicolai, Oviir, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Thein, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Callanan, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamiński, Kowal, Kožušník, Kurski, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Belder, Imbrasas, Messerschmidt, Paška, Rosbach
GUE/NGL: de Jong
NI: Balczó, Claeys, Ehrenhauser, Gollnisch, McMillan-Scott, Mölzer, Morvai, Obermayr, Sosa Wagner, Stoyanov Dimitar, Tănăsescu, Vanhecke, Werthmann
PPE: Áder, Albertini, Antinoro, Antonescu, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bodu, Böge, Březina, Brok, Busuttil, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Daul, Delvaux, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Ivanova, Jahr, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, de Lange, Langen, La Via, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sartori, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Teixeira, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alves, Arif, Attard-Montalto, Balzani, Berlinguer, Berman, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Caronna, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Costa, Cozzolino, Cutaș, Daerden, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Fleckenstein, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Glante, Gomes, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guillaume, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Iotova, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Ludvigsson, Martin David, Mavronikolas, Merkies, Milana, Moreira, Neuser, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Pittella, Poc, Prodi, Rapkay, Regner, Repo, Rodust, Rouček, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Steinruck, Stihler, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Westlund, Yáñez-Barnuevo García, Zemke
Prieš: 72
ALDE: Lynne
EFD: Soini
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Remek, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Vergiat, Wils
NI: Bontes, Brons, Madlener, Stassen, van der Stoep
PPE: Deß, Ronzulli
S&D: Andrés Barea, Arsenis, Goebbels, Willmott
Verts/ALE: Albrecht, Auken, Besset, Brantner, Bütikofer, Canfin, Cornelissen, Cramer, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Greze, Häfner, Harms, Häusling, Hudghton, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Smith, Staes, Tarand, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Susilaikė: 35
ALDE: Bennahmias
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Borghezio, Bufton, (The Earl of) Dartmouth, Fontana, Nattrass, Provera, Rossi, Salvini, Scotta', Speroni
GUE/NGL: Tavares
NI: Dodds, Sinclaire
S&D: Alvarez, Badia i Cutchet, Cortés Lastra, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gierek, Guerrero Salom, Jáuregui Atondo, López Aguilar, Masip Hidalgo, Menéndez del Valle, Muñiz De Urquiza, Obiols, Perello Rodriguez, Riera Madurell, Romero López, Sánchez Presedo
Verts/ALE: Alfonsi
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Glenis Willmott, Licia Ronzulli, Jarosław Leszek Wałęsa
Prieš :
Susilaikė : Inés Ayala Sender, Josefa Andrés Barea
4. RC- B7-0169/2010 - Kuba. 1 PAKEITIMAS
Už: 88
ALDE: Aylward, Gallagher, Goerens, Michel, Nicolai, Vattimo
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Remek, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Vergiat, Wils
NI: Balczó, Brons, Ehrenhauser, Gollnisch, Mölzer, Morvai, Obermayr, Stoyanov Dimitar
PPE: Díaz de Mera García Consuegra, Hohlmeier, Lehne, McGuinness, Schöpflin, Schwab, Silvestris
S&D: Le Foll, Perello Rodriguez, Schulz Martin
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Besset, Brantner, Bütikofer, Canfin, Cornelissen, Cramer, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Greze, Häfner, Harms, Häusling, Hudghton, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schroedter, Smith, Staes, Tarand, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 444
ALDE: Alfano, Alvaro, van Baalen, Bearder, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, de Magistris, Duff, Ek, Gerbrandy, Godmanis, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kazak, Klinz, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Manders, Manner, Meissner, Newton Dunn, Oviir, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Thein, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Ashworth, Atkins, Callanan, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Fajmon, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamiński, Karim, Kowal, Kožušník, Kurski, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Belder, Borghezio, Fontana, Messerschmidt, Paška, Provera, Rosbach, Rossi, Salvini, Scotta', Soini, Speroni
NI: Claeys, McMillan-Scott, Sinclaire, Sosa Wagner, Tănăsescu, Vanhecke, Werthmann
PPE: Áder, Albertini, Antinoro, Antonescu, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bodu, Böge, Březina, Brok, Busuttil, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Daul, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Ivanova, Jahr, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, de Lange, Langen, La Via, Le Grip, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sartori, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Seeber, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Teixeira, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Badia i Cutchet, Balzani, Berlinguer, Berman, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Caronna, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Cutaș, Daerden, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Glante, Goebbels, Gomes, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Leichtfried, Leinen, López Aguilar, Ludvigsson, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Pittella, Poc, Prodi, Rapkay, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Steinruck, Stihler, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Westlund, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zemke
Susilaikė: 15
ALDE: Bennahmias, Harkin
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, (The Earl of) Dartmouth, Imbrasas, Nattrass
NI: Bontes, Dodds, Madlener, Stassen, van der Stoep
S&D: Gierek
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už :
Prieš : Martin Schulz, Inés Ayala Sender, Monika Hohlmeier, Andres Perello Rodriguez
Susilaikė :
5. RC- B7-0075/2010 - Kuba. REZOLIUCIJA
Už: 509
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, van Baalen, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, de Magistris, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kazak, Klinz, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Manders, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Nicolai, Oviir, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Thein, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Callanan, Chichester, Deva, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamiński, Karim, Kowal, Kožušník, Kurski, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Belder, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Messerschmidt, Paška, Provera, Rosbach, Rossi, Salvini, Scotta', Soini, Speroni
GUE/NGL: de Jong
NI: Balczó, Claeys, Ehrenhauser, Gollnisch, McMillan-Scott, Mölzer, Morvai, Sosa Wagner, Stoyanov Dimitar, Tănăsescu, Vanhecke, Werthmann
PPE: Áder, Albertini, Antinoro, Antonescu, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bodu, Böge, Březina, Brok, Busuttil, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Daul, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Ivanova, Jahr, Jędrzejewska, Jeggle, Jordan Cizelj, Juvin, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, de Lange, Langen, La Via, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sartori, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Teixeira, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Badia i Cutchet, Balzani, Berlinguer, Berman, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Caronna, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Cutaș, Daerden, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Glante, Goebbels, Gomes, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, López Aguilar, Ludvigsson, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Perello Rodriguez, Pittella, Poc, Prodi, Rapkay, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Steinruck, Stihler, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Westlund, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zemke
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Besset, Brantner, Bütikofer, Canfin, Cornelissen, Cramer, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Greze, Häfner, Harms, Häusling, Hudghton, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schroedter, Smith, Staes, Tarand, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 30
ALDE: Vattimo
ECR: Cymański, Czarnecki
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Remek, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Vergiat, Wils
NI: Sinclaire
PPE: Jiménez-Becerril Barrio
S&D: Gierek
Susilaikė: 14
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, (The Earl of) Dartmouth, Nattrass
GUE/NGL: Tavares
NI: Bontes, Brons, Dodds, Madlener, Obermayr, Stassen, van der Stoep
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Inés Ayala Sender, Teresa Jiménez-Becerril Barrio, Franz Obermayr
Prieš :
Susilaikė :
6. B7-0148/2010. Investavimas į mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančias technologijas. 8 PAKEITIMAS
Už: 68
ALDE: Alfano, Bennahmias, de Magistris, Uggias, Vattimo
GUE/NGL: Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, de Jong, Klute, Matias, Meyer, Portas, Rubiks, Scholz, Tavares, Vergiat, Wils
NI: Ehrenhauser, Obermayr, Sosa Wagner, Werthmann
PPE: Pietikäinen
S&D: Daerden, Kreissl-Dörfler, Tarabella
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Besset, Brantner, Bütikofer, Canfin, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Häusling, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schroedter, Staes, Tarand, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 477
ALDE: Alvaro, Aylward, van Baalen, Bearder, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kazak, Klinz, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Manders, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Nicolai, Oviir, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Cabrnoch, Callanan, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamiński, Karim, Kowal, Kožušník, Kurski, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Belder, Borghezio, Bufton, (The Earl of) Dartmouth, Fontana, Messerschmidt, Nattrass, Paška, Provera, Rosbach, Rossi, Salvini, Scotta', Soini, Speroni
GUE/NGL: de Brún, Kohlíček, Ransdorf, Svensson Eva-Britt
NI: Balczó, Bontes, Claeys, Gollnisch, McMillan-Scott, Madlener, Mölzer, Morvai, Stassen, van der Stoep, Stoyanov Dimitar, Tănăsescu, Vanhecke
PPE: Áder, Albertini, Antinoro, Antonescu, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Březina, Brok, Busuttil, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Daul, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Ivanova, Jahr, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, de Lange, Langen, La Via, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Pieper, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sartori, Saryusz-Wolski, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Teixeira, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Attard-Montalto, Badia i Cutchet, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Caronna, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Cutaș, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Glante, Goebbels, Gomes, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Krehl, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, López Aguilar, Ludvigsson, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Perello Rodriguez, Pittella, Poc, Prodi, Rapkay, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Steinruck, Stihler, Swoboda, Tabajdi, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Westlund, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zemke
Verts/ALE: Hudghton, Smith
Susilaikė: 11
ALDE: Lepage
EFD: Imbrasas
GUE/NGL: Angourakis, Le Hyaric, Maštálka, Remek, Søndergaard
NI: Brons, Dodds, Sinclaire
S&D: Gierek
7. B7-0148/2010. Investavimas į mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančias technologijas. 4 PAKEITIMAS
Už: 283
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Cabrnoch, Callanan, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamiński, Karim, Kowal, Kožušník, Kurski, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tomaševski, Tošenovský, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Belder, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Paška, Provera, Rossi, Salvini, Scotta', Soini, Speroni
GUE/NGL: Bisky, Chountis, de Brún, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, de Jong, Kohlíček, Maštálka, Matias, Portas, Ransdorf, Remek, Rubiks, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares
NI: Balczó, Claeys, Gollnisch, McMillan-Scott, Mölzer, Morvai, Obermayr, Stoyanov Dimitar, Tănăsescu, Vanhecke, Werthmann
PPE: Áder, Albertini, Antinoro, Antonescu, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Březina, Busuttil, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Daul, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Ivanova, Jahr, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, de Lange, Langen, La Via, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Pieper, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sartori, Saryusz-Wolski, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Teixeira, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
Prieš: 260
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, van Baalen, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, de Magistris, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kazak, Klinz, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Manders, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Nicolai, Oviir, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Tannock
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, (The Earl of) Dartmouth, Messerschmidt, Nattrass, Rosbach
GUE/NGL: Angourakis
NI: Bontes, Brons, Ehrenhauser, Madlener, Sosa Wagner, Stassen, van der Stoep
PPE: Pietikäinen
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Caronna, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Cutaș, Daerden, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Glante, Goebbels, Gomes, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, López Aguilar, Ludvigsson, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Perello Rodriguez, Poc, Prodi, Rapkay, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Steinruck, Stihler, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Westlund, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zemke
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Besset, Brantner, Bütikofer, Canfin, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Häusling, Hudghton, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schroedter, Smith, Staes, Tarand, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Susilaikė: 11
GUE/NGL: Ernst, Händel, Klute, Le Hyaric, Scholz, Vergiat, Wils
NI: Dodds, Sinclaire
S&D: Gierek, Haug
8. B7-0148/2010. Investavimas į mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančias technologijas. 10 PAKEITIMAS
Už: 210
ALDE: Alfano, Bennahmias, Bilbao Barandica, de Magistris
GUE/NGL: Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, de Jong, Klute, Kohlíček, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Vergiat, Wils
NI: Brons, Ehrenhauser, Gollnisch, Mölzer, Obermayr, Sosa Wagner, Werthmann
PPE: Delvaux, Trzaskowski, Tsoukalas
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Caronna, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Cutaș, Daerden, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Glante, Gomes, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Le Foll, Leichtfried, López Aguilar, Ludvigsson, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Pargneaux, Pașcu, Pittella, Poc, Prodi, Rapkay, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simpson, Sippel, Steinruck, Stihler, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Westlund, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zemke
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Besset, Brantner, Bütikofer, Canfin, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Häusling, Hudghton, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schroedter, Smith, Staes, Tarand, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 332
ALDE: Alvaro, Aylward, van Baalen, Bearder, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kazak, Klinz, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Manders, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Nicolai, Oviir, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Cabrnoch, Callanan, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamiński, Karim, Kowal, Kožušník, Kurski, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Belder, Borghezio, Fontana, Messerschmidt, Nattrass, Paška, Provera, Rosbach, Rossi, Salvini, Scotta', Soini, Speroni
NI: Balczó, Bontes, Dodds, McMillan-Scott, Madlener, Morvai, Stassen, van der Stoep, Stoyanov Dimitar, Tănăsescu
PPE: Áder, Albertini, Antinoro, Antonescu, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bodu, Böge, Březina, Brok, Busuttil, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Daul, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Ivanova, Jahr, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, de Lange, Langen, La Via, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sartori, Saryusz-Wolski, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Teixeira, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Goebbels, Papadopoulou, Perello Rodriguez, Siwiec
Susilaikė: 13
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, (The Earl of) Dartmouth, Imbrasas
GUE/NGL: Angourakis, Le Hyaric, Remek
NI: Claeys, Sinclaire, Vanhecke
S&D: Gierek
9. B7-0148/2010. Investavimas į mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančias technologijas. 5 PAKEITIMAS
Už: 261
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Cabrnoch, Callanan, Chichester, Cymański, Deva, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Hannan, Harbour, Helmer, Kamiński, Karim, Kožušník, McClarkin, Nicholson, Ouzký, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Vlasák, Wojciechowski, Yannakoudakis
EFD: Belder, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Paška, Provera, Rossi, Salvini, Scotta', Soini, Speroni
GUE/NGL: Le Hyaric, Ransdorf
NI: Claeys, Gollnisch, McMillan-Scott, Mölzer, Obermayr, Stoyanov Dimitar, Tănăsescu, Vanhecke, Werthmann
PPE: Áder, Albertini, Antinoro, Antonescu, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Březina, Brok, Busuttil, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Daul, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Ivanova, Jahr, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, de Lange, Langen, La Via, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sartori, Saryusz-Wolski, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Teixeira, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
Verts/ALE: Lichtenberger
Prieš: 268
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, van Baalen, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, de Magistris, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kazak, Klinz, Kozlík, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Manders, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Nicolai, Oviir, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Gróbarczyk, Kurski
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, (The Earl of) Dartmouth, Messerschmidt, Nattrass, Rosbach
GUE/NGL: Angourakis, de Brún, Hadjigeorgiou, de Jong, Kohlíček, Portas, Søndergaard, Svensson Eva-Britt
NI: Balczó, Bontes, Brons, Ehrenhauser, Madlener, Morvai, Sosa Wagner, Stassen, van der Stoep
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Caronna, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Cutaș, Daerden, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Goebbels, Gomes, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, López Aguilar, Ludvigsson, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Perello Rodriguez, Pittella, Poc, Prodi, Rapkay, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Steinruck, Stihler, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Westlund, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zemke
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Besset, Brantner, Bütikofer, Canfin, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Häusling, Hudghton, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schroedter, Smith, Staes, Tarand, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Susilaikė: 28
ECR: Czarnecki, Kowal, Migalski, Piotrowski, Poręba, Szymański, Włosowicz, Ziobro
GUE/NGL: Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Händel, Klute, Maštálka, Matias, Meyer, Remek, Rubiks, Scholz, Tavares, Vergiat, Wils
NI: Dodds, Sinclaire
S&D: Gierek, Haug
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už :
Prieš : Eva Lichtenberger
Susilaikė :
10. B7-0148/2010. Investavimas į mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančias technologijas. 18 PAKEITIMAS
Už: 196
ALDE: Alfano, Bennahmias, Bilbao Barandica, de Magistris, Manders
ECR: McClarkin
EFD: Imbrasas, Soini
GUE/NGL: Kohlíček, Maštálka, Remek
NI: Balczó, Claeys, Morvai, Sosa Wagner, Tănăsescu, Vanhecke, Werthmann
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balzani, Berès, Berman, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Caronna, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Cutaș, Daerden, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Gomes, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, López Aguilar, Ludvigsson, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Mirsky, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Perello Rodriguez, Pittella, Poc, Prodi, Rapkay, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Steinruck, Stihler, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Westlund, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zemke
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Besset, Brantner, Bütikofer, Canfin, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Häusling, Hudghton, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schroedter, Smith, Staes, Tarand, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 339
ALDE: Alvaro, Aylward, van Baalen, Bearder, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kazak, Klinz, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Nicolai, Oviir, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Cabrnoch, Callanan, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Elles, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamiński, Karim, Kowal, Kožušník, Kurski, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Belder, Borghezio, Bufton, (The Earl of) Dartmouth, Fontana, Messerschmidt, Nattrass, Provera, Rosbach, Rossi, Salvini, Speroni
GUE/NGL: Angourakis
NI: Bontes, Brons, Dodds, Gollnisch, McMillan-Scott, Madlener, Stassen, van der Stoep, Stoyanov Dimitar
PPE: Áder, Albertini, Antinoro, Antonescu, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Březina, Brok, Busuttil, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Daul, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Ivanova, Jahr, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, de Lange, Langen, La Via, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sartori, Saryusz-Wolski, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Teixeira, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Attard-Montalto, Berlinguer
Susilaikė: 28
EFD: Paška, Scotta'
GUE/NGL: Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, de Jong, Klute, Le Hyaric, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Vergiat, Wils
NI: Ehrenhauser, Mölzer, Obermayr, Sinclaire
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už :
Prieš : Marie-Christine Vergiat
Susilaikė :
11. B7-0148/2010. Investavimas į mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančias technologijas. 2 PAKEITIMAS
Už: 269
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Cabrnoch, Callanan, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Elles, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamiński, Karim, Kowal, Kožušník, Kurski, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Belder, Borghezio, Fontana, Messerschmidt, Paška, Provera, Rosbach, Rossi, Salvini, Scotta', Speroni
GUE/NGL: Kohlíček, Maštálka, Ransdorf, Remek
NI: Balczó, Claeys, Gollnisch, McMillan-Scott, Mölzer, Morvai, Obermayr, Stoyanov Dimitar, Tănăsescu, Vanhecke
PPE: Áder, Albertini, Antinoro, Antonescu, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Březina, Brok, Busuttil, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Daul, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Ivanova, Jahr, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, de Lange, Langen, La Via, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Pieper, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Reul, Riquet, Roithová, Salafranca Sánchez-Neyra, Sartori, Saryusz-Wolski, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Teixeira, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
Prieš: 288
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, van Baalen, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, de Magistris, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kazak, Klinz, Kozlík, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Manders, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Nicolai, Oviir, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, (The Earl of) Dartmouth, Nattrass, Soini
GUE/NGL: Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, de Jong, Klute, Le Hyaric, Matias, Meyer, Portas, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Vergiat, Wils
NI: Bontes, Brons, Ehrenhauser, Madlener, Sosa Wagner, Stassen, van der Stoep, Werthmann
PPE: Karas, Köstinger, Pietikäinen, Ranner, Ronzulli, Rübig, Seeber, Strasser
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Berès, Berlinguer, Berman, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Caronna, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Cutaș, Daerden, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Glante, Goebbels, Gomes, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, López Aguilar, Ludvigsson, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Mirsky, Muñiz De Urquiza, Neuser, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Perello Rodriguez, Pittella, Poc, Prodi, Rapkay, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Steinruck, Stihler, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Westlund, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zemke
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Besset, Brantner, Bütikofer, Canfin, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Häusling, Hudghton, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schroedter, Smith, Staes, Tarand, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Susilaikė: 5
EFD: Imbrasas
GUE/NGL: Angourakis
NI: Dodds, Sinclaire
S&D: Gierek
12. B7-0148/2010. Investavimas į mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančias technologijas. 3NP PAKEITIMAS
Už: 282
ALDE: van Baalen, Haglund
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Cabrnoch, Callanan, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Elles, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamiński, Karim, Kowal, Kožušník, Kurski, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Belder, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Messerschmidt, Paška, Provera, Rosbach, Rossi, Salvini, Scotta', Speroni
GUE/NGL: Kohlíček, Maštálka, Ransdorf, Remek
NI: Balczó, Claeys, Dodds, Gollnisch, McMillan-Scott, Mölzer, Morvai, Stoyanov Dimitar, Tănăsescu, Vanhecke
PPE: Áder, Albertini, Antinoro, Antonescu, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bodu, Böge, Březina, Brok, Busuttil, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Collino, Comi, Danjean, Daul, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Ivanova, Jahr, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Kariņš, Kasoulides, Kelam, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, de Lange, Langen, La Via, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Morin-Chartier, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Pieper, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Salafranca Sánchez-Neyra, Sartori, Saryusz-Wolski, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Teixeira, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Goebbels, Göncz, Herczog, Honeyball, Howitt, Kalfin, Kirilov, Mirsky, Sârbu, Simpson, Tabajdi, Thaler, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zemke
Prieš: 265
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, de Magistris, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kazak, Klinz, Kozlík, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Manders, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Nicolai, Oviir, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, (The Earl of) Dartmouth, Nattrass, Soini
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, de Jong, Klute, Le Hyaric, Matias, Meyer, Portas, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Tavares, Vergiat, Wils
NI: Bontes, Brons, Madlener, Obermayr, Sosa Wagner, Stassen, van der Stoep, Werthmann
PPE: Bach, Bendtsen, Karas, Köstinger, Pietikäinen, Ranner, Rübig, Seeber, Strasser
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Caronna, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Cutaș, Daerden, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Gierek, Glante, Gomes, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Haug, Hedh, Hoang Ngoc, Hughes, Iotova, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kammerevert, Kelly Alan, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, López Aguilar, Ludvigsson, Martin David, Masip Hidalgo, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Muñiz De Urquiza, Neuser, Obiols, Olejniczak, Padar, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Perello Rodriguez, Pittella, Poc, Prodi, Rapkay, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Rouček, Sánchez Presedo, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Senyszyn, Severin, Siwiec, Skinner, Steinruck, Stihler, Swoboda, Tarabella, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Westlund
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Besset, Brantner, Bütikofer, Canfin, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Häusling, Hudghton, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schroedter, Smith, Staes, Tarand, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Susilaikė: 16
GUE/NGL: Svensson Eva-Britt
NI: Ehrenhauser, Sinclaire
PPE: Coelho, Kastler, Kelly Seán, Mitchell
S&D: Geringer de Oedenberg, Grech, Havel, Mavronikolas, Moreira, Panzeri, Scicluna, Sehnalová, Sippel
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Olle Schmidt, Silvia-Adriana Țicău:
Prieš :
Susilaikė :
13. B7-0148/2010. Investavimas į mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančias technologijas. REZOLIUCIJA
Už: 444
ALDE: Alvaro, Aylward, van Baalen, Bearder, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kazak, Klinz, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Manders, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Nicolai, Oviir, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Cabrnoch, Callanan, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Elles, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Hannan, Harbour, Helmer, Kamiński, Karim, Kožušník, McClarkin, Nicholson, Ouzký, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Vlasák, Yannakoudakis
EFD: Belder, Paška
GUE/NGL: Kohlíček, Maštálka, Ransdorf, Remek
NI: Balczó, McMillan-Scott, Morvai, Sosa Wagner, Stoyanov Dimitar, Tănăsescu
PPE: Áder, Albertini, Antinoro, Antonescu, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Březina, Brok, Busuttil, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Collino, Comi, Danjean, Daul, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Ivanova, Jahr, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kelam, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, de Lange, Langen, La Via, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sartori, Saryusz-Wolski, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Teixeira, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balzani, Berès, Berlinguer, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Caronna, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Costa, Cozzolino, Cutaș, Daerden, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Gomes, Göncz, Grech, Grelier, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Krehl, Le Foll, Leinen, López Aguilar, Ludvigsson, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Perello Rodriguez, Pittella, Poc, Prodi, Rapkay, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simpson, Sippel, Siwiec, Steinruck, Stihler, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Westlund, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zemke
Prieš: 88
ALDE: Alfano, Bennahmias, de Magistris, Uggias, Vattimo
EFD: Andreasen, Batten, Borghezio, Bufton, (The Earl of) Dartmouth, Fontana, Messerschmidt, Nattrass, Provera, Rosbach, Rossi, Salvini, Scotta', Soini, Speroni
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, de Jong, Klute, Matias, Meyer, Portas, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Wils
NI: Bontes, Brons, Madlener, Sinclaire, Stassen, van der Stoep, Werthmann
S&D: Kreissl-Dörfler, Leichtfried
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Besset, Brantner, Bütikofer, Canfin, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Häusling, Hudghton, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schroedter, Smith, Staes, Tarand, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Susilaikė: 32
ALDE: Rinaldi
ECR: Gróbarczyk, Kowal, Kurski, Migalski, Piotrowski, Poręba, Szymański, Włosowicz, Wojciechowski, Ziobro
EFD: Imbrasas
GUE/NGL: de Brún, Le Hyaric, Vergiat
NI: Claeys, Dodds, Ehrenhauser, Gollnisch, Martin Hans-Peter, Mölzer, Obermayr, Vanhecke
PPE: Coelho, Kastler, Kelly Seán
S&D: Berman, Cortés Lastra, Fleckenstein, Groote, Lange, Skinner
14. RC-B7-0139/2010. Madeira ir Ksintijos uraganas Europoje. 10 PAKEITIMAS
Už: 114
ALDE: Løkkegaard, Nicolai
EFD: Imbrasas
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Remek, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Vergiat, Wils
NI: Ehrenhauser, Gollnisch, Martin Hans-Peter, Mölzer, Obermayr, Sosa Wagner, Tănăsescu
PPE: Arias Echeverría, Audy, Ayuso, Baudis, Brok, del Castillo Vera, Cavada, Danjean, Díaz de Mera García Consuegra, Essayah, Estaràs Ferragut, Fisas Ayxela, Fraga Estévez, Gallo, Gauzès, de Grandes Pascual, Gruny, Gutiérrez-Cortines, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Le Grip, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Mathieu, Mato Adrover, Mayor Oreja, Mikolášik, Millán Mon, Morin-Chartier, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Ponga, Pöttering, Riquet, Salafranca Sánchez-Neyra, Skylakakis, Šťastný, Striffler, Teixeira, Wieland
S&D: Alvarez, Alves, Arif, Berès, Castex, Cutaș, Daerden, Désir, Estrela, Falbr, Ferreira Elisa, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gomes, Grelier, Guerrero Salom, Guillaume, Hoang Ngoc, Hughes, Jáuregui Atondo, Le Foll, López Aguilar, Masip Hidalgo, Menéndez del Valle, Milana, Muñiz De Urquiza, Obiols, Pargneaux, Perello Rodriguez, Romero López, Sánchez Presedo, Tarabella, Țicău, Trautmann, Vergnaud
Prieš: 418
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, van Baalen, Bearder, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, de Magistris, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kazak, Klinz, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Ludford, Lynne, Manders, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Oviir, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Cabrnoch, Callanan, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Elles, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamiński, Kowal, Kožušník, Kurski, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Belder, Messerschmidt, Paška, Rosbach, Soini
NI: Brons, Dodds, McMillan-Scott
PPE: Áder, Albertini, Antinoro, Antonescu, Auconie, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Březina, Busuttil, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Coelho, Collino, Comi, Daul, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Dorfmann, Ehler, Engel, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fjellner, Florenz, Gahler, Gardini, Glattfelder, Gräßle, Grosch, Grzyb, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Ivanova, Jahr, Jędrzejewska, Jeggle, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kuhn, Kukan, de Lange, Langen, La Via, Lehne, Liese, Lisek, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Matula, Mauro, Mayer, Mazzoni, Méndez de Vigo, Mészáros, Mitchell, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pieper, Pietikäinen, Posselt, Poupakis, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Roithová, Ronzulli, Rübig, Sartori, Saryusz-Wolski, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Seeber, Silvestris, Skrzydlewska, Sógor, Sommer, Sonik, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Surján, Svensson Alf, Szájer, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Andrés Barea, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Balzani, Berlinguer, Berman, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Caronna, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, De Angelis, De Castro, De Rossa, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Ertug, Fajon, Färm, Fleckenstein, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Groote, Gualtieri, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Honeyball, Howitt, Iotova, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Leichtfried, Leinen, Ludvigsson, Martin David, Mavronikolas, Merkies, Mirsky, Moreira, Neuser, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pașcu, Pittella, Poc, Prodi, Rapkay, Regner, Repo, Rodust, Rouček, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Steinruck, Stihler, Swoboda, Tabajdi, Thaler, Thomsen, Toia, Ulvskog, Van Brempt, Vigenin, Westlund, Willmott, Zemke
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Besset, Brantner, Bütikofer, Canfin, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Häusling, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schroedter, Smith, Staes, Tarand, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Susilaikė: 26
ALDE: Bennahmias
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Borghezio, Bufton, (The Earl of) Dartmouth, Fontana, Nattrass, Provera, Salvini, Scotta', Speroni
NI: Balczó, Bontes, Claeys, Madlener, Morvai, Sinclaire, Stassen, van der Stoep, Stoyanov Dimitar, Vanhecke, Werthmann
Verts/ALE: Hudghton, Junqueras Vies
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Nuno Melo
Prieš : Morten Løkkegaard
Susilaikė :
15. RC-B7-0139/2010. Madeira ir Ksintijos uraganas Europoje. 7 PAKEITIMAS
Už: 144
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, van Baalen, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, de Magistris, Duff, Ek, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kazak, Klinz, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Manders, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Nicolai, Oviir, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Savisaar, Schaake, Schmidt, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
EFD: Belder, Fontana, Messerschmidt, Provera, Rosbach, Rossi, Scotta', Soini, Speroni
GUE/NGL: Ernst, Händel, Matias, Portas, Scholz, Søndergaard, Tavares, Wils
NI: Balczó, Bontes, Claeys, Ehrenhauser, Gollnisch, Madlener, Martin Hans-Peter, Mölzer, Morvai, Obermayr, Sosa Wagner, Stassen, van der Stoep, Vanhecke, Werthmann
PPE: Essayah, Gallo, Juvin, Zeller
S&D: Andrés Barea, Cortés Lastra, Daerden, Gomes, López Aguilar, Tarabella
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Brantner, Bütikofer, Canfin, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Häusling, Hudghton, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Smith, Staes, Tarand, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 377
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Cabrnoch, Callanan, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Elles, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamiński, Kowal, Kožušník, Kurski, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Vlasák, Włosowicz, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Paška
GUE/NGL: Angourakis, Kohlíček
NI: Brons, McMillan-Scott, Tănăsescu
PPE: Áder, Albertini, Antinoro, Antonescu, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Březina, Busuttil, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Daul, Delvaux, Deß, Deutsch, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Ivanova, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, de Lange, Langen, La Via, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sartori, Saryusz-Wolski, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Teixeira, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Zasada, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Caronna, Castex, Childers, Christensen, Cofferati, Costa, Cozzolino, Cutaș, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, Ludvigsson, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Mirsky, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Obiols, Olejniczak, Padar, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Perello Rodriguez, Poc, Prodi, Rapkay, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Steinruck, Stihler, Swoboda, Tabajdi, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Vergnaud, Vigenin, Westlund, Willmott, Zemke
Verts/ALE: Besset
Susilaikė: 28
ALDE: Rohde
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Borghezio, Bufton, (The Earl of) Dartmouth, Imbrasas, Nattrass, Salvini
GUE/NGL: Bisky, Chountis, de Brún, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Klute, Le Hyaric, Maštálka, Meyer, Ransdorf, Remek, Rubiks, Svensson Eva-Britt, Vergiat
NI: Sinclaire, Stoyanov Dimitar
PPE: Jahr
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už :
Prieš : Christine De Veyrac
Susilaikė :
16. RC-B7-0139/2010. Madeira ir Ksintijos uraganas Europoje. 8 PAKEITIMAS
Už: 74
ALDE: Alfano, Bennahmias, de Magistris, Ek, Paulsen, Schmidt, Wikström
EFD: Soini
GUE/NGL: Ernst, Händel, Klute, Portas, Scholz, Tavares, Wils
NI: Ehrenhauser, Martin Hans-Peter, Sosa Wagner, Werthmann
PPE: Florenz, Zeller
S&D: Arif, Berès, Castex, Désir, Gomes, Grelier, Guillaume, Hoang Ngoc, Le Foll, Pargneaux, Pittella, Trautmann, Vergnaud
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Besset, Brantner, Bütikofer, Canfin, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Häusling, Hudghton, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schroedter, Smith, Staes, Tarand, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 473
ALDE: Alvaro, Aylward, van Baalen, Bearder, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, Duff, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kazak, Klinz, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Manders, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Nicolai, Oviir, Parvanova, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Cabrnoch, Callanan, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Elles, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamiński, Kowal, Kožušník, Kurski, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Borghezio, Bufton, (The Earl of) Dartmouth, Fontana, Messerschmidt, Nattrass, Paška, Provera, Rosbach, Rossi, Salvini, Scotta', Speroni
GUE/NGL: Bisky, de Brún, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, de Jong, Kohlíček, Le Hyaric, Maštálka, Matias, Ransdorf, Remek, Rubiks, Svensson Eva-Britt, Vergiat
NI: Bontes, Claeys, Dodds, Gollnisch, McMillan-Scott, Madlener, Mölzer, Obermayr, Stassen, van der Stoep, Tănăsescu, Vanhecke
PPE: Áder, Albertini, Antinoro, Antonescu, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Březina, Brok, Busuttil, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Daul, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Ivanova, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, de Lange, Langen, La Via, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sartori, Saryusz-Wolski, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Teixeira, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zasada, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Attard-Montalto, Ayala Sender, Balzani, Berlinguer, Berman, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Caronna, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Cutaș, Daerden, De Angelis, De Castro, De Rossa, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Leichtfried, Leinen, López Aguilar, Ludvigsson, Martin David, Masip Hidalgo, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Mirsky, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pașcu, Perello Rodriguez, Poc, Prodi, Rapkay, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Steinruck, Stihler, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Ulvskog, Van Brempt, Vigenin, Westlund, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zemke
Susilaikė: 11
EFD: Belder, Imbrasas
GUE/NGL: Angourakis, Chountis, Søndergaard
NI: Balczó, Brons, Morvai, Sinclaire, Stoyanov Dimitar
PPE: Jahr
17. RC-B7-0139/2010. Madeira ir Ksintijos uraganas Europoje. 12 PAKEITIMAS
Už: 145
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Remek, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Vergiat, Wils
NI: Balczó, Ehrenhauser, Gollnisch, Martin Hans-Peter, Mölzer, Morvai, Obermayr, Sosa Wagner, Werthmann
PPE: Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Baudis, del Castillo Vera, Cavada, Danjean, Díaz de Mera García Consuegra, Fisas Ayxela, Fraga Estévez, Gallo, de Grandes Pascual, Gruny, Gutiérrez-Cortines, Jiménez-Becerril Barrio, Juvin, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Le Grip, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Mathieu, Mato Adrover, Mayor Oreja, Millán Mon, Morin-Chartier, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Ponga, Riquet, Salafranca Sánchez-Neyra, Skylakakis, Stoyanov Emil, Striffler, Teixeira, Wieland, Zalba Bidegain
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Berès, Castex, Cercas, Cortés Lastra, Désir, Estrela, Ferreira Elisa, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gomes, Grelier, Guerrero Salom, Guillaume, Hoang Ngoc, Jáuregui Atondo, Le Foll, López Aguilar, Menéndez del Valle, Muñiz De Urquiza, Obiols, Pargneaux, Perello Rodriguez, Riera Madurell, Romero López, Sánchez Presedo, Trautmann, Vergnaud
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Besset, Brantner, Bütikofer, Canfin, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Häusling, Hudghton, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schroedter, Smith, Staes, Tarand, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 403
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, van Baalen, Bearder, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, de Magistris, Duff, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kazak, Klinz, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Løkkegaard, Ludford, Lynne, Manders, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Nicolai, Oviir, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Cabrnoch, Callanan, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Elles, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamiński, Kowal, Kožušník, Kurski, McClarkin, Migalski, Nicholson, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Belder, Borghezio, Bufton, (The Earl of) Dartmouth, Fontana, Messerschmidt, Nattrass, Paška, Provera, Rosbach, Rossi, Salvini, Scotta', Soini, Speroni
NI: Bontes, Dodds, McMillan-Scott, Madlener, Stassen, van der Stoep, Tănăsescu
PPE: Áder, Albertini, Antinoro, Antonescu, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Březina, Brok, Busuttil, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Coelho, Collino, Comi, Daul, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fjellner, Gahler, Gardini, Gauzès, Glattfelder, Gräßle, Grosch, Grzyb, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Ivanova, Jahr, Jędrzejewska, Jeggle, Jordan Cizelj, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kuhn, Kukan, de Lange, Langen, La Via, Lehne, Liese, Lisek, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Matula, Mauro, Mayer, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Mitchell, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Pieper, Pietikäinen, Pöttering, Poupakis, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Roithová, Ronzulli, Rübig, Sartori, Saryusz-Wolski, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Seeber, Silvestris, Skrzydlewska, Sógor, Sommer, Sonik, Šťastný, Stolojan, Strasser, Surján, Svensson Alf, Szájer, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka
S&D: Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Balzani, Berlinguer, Berman, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Bullmann, Caronna, Childers, Christensen, Cofferati, Costa, Cozzolino, Cutaș, Daerden, De Angelis, De Castro, De Rossa, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Ertug, Fajon, Falbr, Färm, Fleckenstein, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Göncz, Grech, Gualtieri, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Leichtfried, Leinen, Ludvigsson, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Merkies, Milana, Mirsky, Moreira, Neuser, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pașcu, Pittella, Poc, Prodi, Rapkay, Regner, Repo, Rodust, Rouček, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simpson, Sippel, Siwiec, Skinner, Steinruck, Stihler, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Ulvskog, Van Brempt, Vigenin, Westlund, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zemke
Susilaikė: 6
ALDE: Bennahmias
NI: Brons, Claeys, Sinclaire, Stoyanov Dimitar, Vanhecke
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Nuno Melo
Prieš :
Susilaikė :
18. RC-B7-0139/2010. Madeira ir Ksintijos uraganas Europoje. 2 PAKEITIMAS
Už: 69
ALDE: Bennahmias, Lambsdorff, Lepage
EFD: Borghezio, Fontana, Provera, Rossi, Salvini, Scotta', Speroni
GUE/NGL: Angourakis, Chountis, de Jong, Klute, Matias, Portas, Søndergaard, Tavares, Wils
NI: Balczó, Brons, Ehrenhauser, Martin Hans-Peter, Morvai, Sosa Wagner, Werthmann
PPE: Essayah, Zeller
S&D: Gomes, Siwiec
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Besset, Brantner, Bütikofer, Canfin, Cornelissen, Cramer, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Häusling, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schroedter, Smith, Staes, Tarand, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 460
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, van Baalen, Bearder, Bilbao Barandica, Bowles, Creutzmann, Davies, de Magistris, Duff, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kazak, Klinz, Krahmer, Løkkegaard, Ludford, Manders, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Nicolai, Oviir, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar, Schaake, Schmidt, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Cabrnoch, Callanan, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Elles, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Helmer, Kamiński, Karim, Kowal, Kožušník, Kurski, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Belder, Messerschmidt, Paška, Rosbach, Soini
GUE/NGL: Kohlíček
NI: Bontes, Claeys, Gollnisch, McMillan-Scott, Madlener, Mölzer, Obermayr, Stassen, van der Stoep, Tănăsescu, Vanhecke
PPE: Áder, Albertini, Antinoro, Antonescu, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Březina, Brok, Busuttil, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Daul, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Ivanova, Jahr, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, de Lange, Langen, La Via, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sartori, Saryusz-Wolski, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Teixeira, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zasada, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Attard-Montalto, Ayala Sender, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Caronna, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cozzolino, Cutaș, Daerden, De Angelis, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Le Foll, Leichtfried, Leinen, López Aguilar, Ludvigsson, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Mirsky, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Obiols, Olejniczak, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Perello Rodriguez, Pittella, Poc, Prodi, Rapkay, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simpson, Sippel, Skinner, Steinruck, Stihler, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vergnaud, Vigenin, Westlund, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zemke
Susilaikė: 28
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, (The Earl of) Dartmouth, Imbrasas, Nattrass
GUE/NGL: Bisky, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, Le Hyaric, Maštálka, Meyer, Ransdorf, Remek, Rubiks, Scholz, Svensson Eva-Britt, Vergiat
NI: Dodds, Sinclaire, Stoyanov Dimitar
PPE: Sonik
Verts/ALE: Hudghton
19. RC-B7-0139/2010. Madeira ir Ksintijos uraganas Europoje. 3 PAKEITIMAS
Už: 135
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, van Baalen, Bearder, Bilbao Barandica, Bowles, Creutzmann, Davies, de Magistris, Duff, Gallagher, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, in 't Veld, Jensen, Kazak, Klinz, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Ludford, Lynne, Manders, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Nicolai, Oviir, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Savisaar, Schaake, Schmidt, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
EFD: Belder, Fontana, Provera, Rossi, Salvini, Scotta', Speroni
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, de Jong, Klute, Le Hyaric, Matias, Portas, Ransdorf, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Vergiat, Wils
NI: Balczó, Brons, Ehrenhauser, Martin Hans-Peter, Morvai, Sosa Wagner, Werthmann
PPE: Zeller
S&D: Siwiec
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Besset, Brantner, Bütikofer, Canfin, Cornelissen, Cramer, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Häusling, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schroedter, Smith, Staes, Tarand, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 386
ALDE: Rohde
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Cabrnoch, Callanan, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Elles, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Harbour, Kamiński, Karim, Kowal, Kožušník, Kurski, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tomaševski, Tošenovský, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Messerschmidt, Paška, Rosbach, Soini
NI: Bontes, Gollnisch, McMillan-Scott, Madlener, Mölzer, Obermayr, Stassen, van der Stoep, Stoyanov Dimitar, Tănăsescu
PPE: Áder, Albertini, Antinoro, Antonescu, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Březina, Brok, Busuttil, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Daul, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Gruny, Grzyb, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hankiss, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Ivanova, Jahr, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Kaczmarek, Kalinowski, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kelam, Kelly Seán, Klaß, Koch, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, de Lange, Langen, La Via, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sartori, Saryusz-Wolski, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Silvestris, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Teixeira, Thun Und Hohenstein, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Verheyen, Vidal-Quadras, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Zalba Bidegain, Zasada, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Attard-Montalto, Ayala Sender, Balzani, Berlinguer, Berman, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Caronna, Castex, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Cutaș, Daerden, De Angelis, De Castro, De Rossa, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Gomes, Göncz, Grech, Grelier, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Leichtfried, Leinen, López Aguilar, Ludvigsson, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Milana, Mirsky, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Obiols, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Poc, Prodi, Rapkay, Regner, Repo, Rodust, Romero López, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simpson, Sippel, Skinner, Steinruck, Stihler, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vergnaud, Vigenin, Westlund, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zemke
Susilaikė: 16
ALDE: Løkkegaard
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, (The Earl of) Dartmouth, Imbrasas, Nattrass
GUE/NGL: Kohlíček, Maštálka, Remek
NI: Claeys, Dodds, Sinclaire, Vanhecke
Verts/ALE: Hudghton
20. RC-B7-0139/2010. Madeira ir Ksintijos uraganas Europoje. REZOLIUCIJA
Už: 474
ALDE: Alfano, Alvaro, van Baalen, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Creutzmann, de Magistris, Duff, Gerbrandy, Godmanis, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hennis-Plasschaert, Hirsch, Ilchev, in 't Veld, Kazak, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Ludford, Lynne, Manders, Manner, Meissner, Michel, Newton Dunn, Nicolai, Oviir, Parvanova, Paulsen, Reimers, Ries, Rinaldi, Rochefort, Savisaar, Schaake, Schmidt, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Vattimo, Verhofstadt, Wallis, Watson, Weber Renate, Wikström
ECR: Ashworth, Atkins, Bielan, Cabrnoch, Callanan, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Elles, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Harbour, Helmer, Kamiński, Kowal, Kožušník, Kurski, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Sturdy, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Vlasák, Włosowicz, Wojciechowski, Yannakoudakis, Ziobro
EFD: Belder, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Paška, Provera, Rossi, Salvini, Scotta', Soini, Speroni
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, de Brún, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hadjigeorgiou, Händel, de Jong, Klute, Kohlíček, Le Hyaric, Maštálka, Matias, Meyer, Portas, Ransdorf, Remek, Rubiks, Scholz, Søndergaard, Svensson Eva-Britt, Tavares, Vergiat, Wils
NI: Balczó, Brons, Claeys, Dodds, Ehrenhauser, Gollnisch, Martin Hans-Peter, Mölzer, Morvai, Obermayr, Sosa Wagner, Stoyanov Dimitar, Tănăsescu, Vanhecke, Werthmann
PPE: Albertini, Antinoro, Antonescu, Arias Echeverría, Auconie, Audy, Ayuso, Bach, Baldassarre, Balz, Bartolozzi, Băsescu, Bastos, Baudis, Bauer, Belet, Bendtsen, Bodu, Böge, Březina, Brok, Busuttil, Cancian, Carvalho, Casini, Caspary, del Castillo Vera, Cavada, Coelho, Collino, Comi, Danjean, Delvaux, Deß, Deutsch, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, Gardini, Gauzès, Glattfelder, de Grandes Pascual, Gräßle, Grosch, Gruny, Gutiérrez-Cortines, Győri, Handzlik, Hibner, Higgins Jim, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Ivanova, Jahr, Jędrzejewska, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly Seán, Kolarska-Bobińska, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, de Lange, Langen, La Via, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, López-Istúriz White, Luhan, Łukacijewska, Lulling, McGuinness, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mazzoni, Melo, Méndez de Vigo, Mészáros, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Motti, Muscardini, Nedelcheva, Neynsky, Niculescu, Niebler, van Nistelrooij, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Őry, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Pieper, Pietikäinen, Ponga, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Quisthoudt-Rowohl, Ranner, Reul, Riquet, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sartori, Saryusz-Wolski, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Schwab, Seeber, Silvestris, Skylakakis, Sógor, Sommer, Sonik, Šťastný, Stolojan, Stoyanov Emil, Strasser, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Teixeira, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Verheyen, Vidal-Quadras, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Wortmann-Kool, Zasada, Zver, Zwiefka
S&D: Alvarez, Alves, Andrés Barea, Arif, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Balzani, Berès, Berlinguer, Berman, Boștinaru, Bozkurt, Brzobohatá, Caronna, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Cortés Lastra, Costa, Cutaș, Daerden, De Castro, De Rossa, Désir, Domenici, Dušek, El Khadraoui, Ertug, Estrela, Fajon, Falbr, Färm, Ferreira Elisa, Fleckenstein, García Pérez, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Glante, Goebbels, Gomes, Göncz, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guerrero Salom, Guillaume, Haug, Havel, Hedh, Herczog, Hoang Ngoc, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kelly Alan, Kirilov, Krehl, Kreissl-Dörfler, Le Foll, Leichtfried, Leinen, López Aguilar, Ludvigsson, Martin David, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Milana, Mirsky, Moreira, Neuser, Obiols, Padar, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Perello Rodriguez, Pittella, Prodi, Rapkay, Regner, Repo, Riera Madurell, Romero López, Rouček, Sánchez Presedo, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Severin, Simpson, Skinner, Steinruck, Stihler, Swoboda, Tabajdi, Tarabella, Thaler, Thomsen, Țicău, Toia, Trautmann, Ulvskog, Van Brempt, Vergnaud, Vigenin, Westlund, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zemke
Verts/ALE: Cramer, Delli, Sargentini, Staes, Tarand
Prieš: 7
ALDE: Jensen, Løkkegaard, Rohde
ECR: Hannan
PPE: Áder, Daul, Klaß
Susilaikė: 50
EFD: Agnew, Andreasen, Batten, Bufton, (The Earl of) Dartmouth, Messerschmidt, Nattrass, Rosbach
NI: Bontes, Madlener, Sinclaire, Stassen, van der Stoep
PPE: Koch, Zeller
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Besset, Brantner, Bütikofer, Canfin, Cornelissen, Durant, Eickhout, Engström, Evans, Giegold, Greze, Häfner, Harms, Häusling, Hudghton, Junqueras Vies, Keller, Kiil-Nielsen, Lambert, Lamberts, Lichtenberger, Lochbihler, Lövin, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Schroedter, Smith, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Wojciech Michał Olejniczak, Anne E. Jensen, Joseph Daul
Prieš :
Susilaikė :
21. RC-B7-0171/2010. Gilado Shalito atvejis. 6 PAKEITIMAS
Už: 13
GUE/NGL: Angourakis, Hadjigeorgiou, Kohlíček, Tavares, Vergiat
S&D: Färm, Gomes, Martin David, Muñiz De Urquiza, Sârbu, Țicău
Verts/ALE: Auken, Lochbihler
Prieš: 36
ALDE: Ries, Weber Renate
ECR: Sturdy
EFD: Belder, Paška
NI: Werthmann
PPE: Arias Echeverría, Audy, Băsescu, Březina, Deß, Essayah, Fisas Ayxela, de Grandes Pascual, Kaczmarek, Karas, Kasoulides, Kastler, Klaß, Korhola, Le Grip, Macovei, Marinescu, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Millán Mon, Posselt, Preda, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sonik, Šťastný, Wałęsa, Wieland
Susilaikė: 11
ECR: Chichester, Migalski, Tannock, Tomaševski, Ziobro
EFD: Imbrasas
S&D: Boștinaru, Geringer de Oedenberg, Jáuregui Atondo, Sehnalová, Severin
22. RC-B7-0171/2010. Gilado Shalito atvejis. 1 PAKEITIMAS
Už: 8
EFD: Imbrasas
GUE/NGL: Hadjigeorgiou, Kohlíček, Tavares
NI: Werthmann
S&D: Martin David
Verts/ALE: Auken, Lochbihler
Prieš: 45
ALDE: Ries, Weber Renate
EFD: Belder
PPE: Arias Echeverría, Audy, Băsescu, Březina, Deß, Essayah, Fisas Ayxela, de Grandes Pascual, Kaczmarek, Karas, Kasoulides, Kastler, Klaß, Korhola, Le Grip, Macovei, Marinescu, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Méndez de Vigo, Millán Mon, Posselt, Preda, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sonik, Šťastný, Wałęsa, Wieland
S&D: Boștinaru, Färm, Gomes, Jáuregui Atondo, Mavronikolas, Muñiz De Urquiza, Prodi, Sârbu, Sehnalová, Severin, Țicău
Susilaikė: 9
ECR: Chichester, Migalski, Sturdy, Tannock, Tomaševski, Ziobro
EFD: Paška
GUE/NGL: Angourakis
S&D: Geringer de Oedenberg
23. RC-B7-0171/2010. Gilado Shalito atvejis. 3 PAKEITIMAS
Už: 14
GUE/NGL: Angourakis, Hadjigeorgiou, Kohlíček, Tavares, Vergiat
NI: Werthmann
PPE: Le Grip, Marinescu, Mato Adrover, Matula, Sógor
S&D: Martin David
Verts/ALE: Auken, Lochbihler
Prieš: 32
ALDE: Ries, Weber Renate
ECR: Chichester, Migalski, Sturdy, Tannock, Tomaševski, Ziobro
EFD: Belder
PPE: Arias Echeverría, Audy, Băsescu, Březina, Deß, Essayah, Fisas Ayxela, de Grandes Pascual, Kaczmarek, Karas, Kasoulides, Kastler, Klaß, Korhola, Macovei, Mathieu, Méndez de Vigo, Millán Mon, Posselt, Preda, Šťastný, Wałęsa, Wieland
Susilaikė: 17
EFD: Imbrasas, Paška
PPE: Skrzydlewska, Skylakakis, Sonik
S&D: Boștinaru, Färm, Geringer de Oedenberg, Gomes, Jáuregui Atondo, Mavronikolas, Muñiz De Urquiza, Prodi, Sârbu, Sehnalová, Severin, Țicău
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už :
Prieš : Constance Le Grip
Susilaikė : Angelika Werthmann
24. RC-B7-0171/2010. Gilado Shalito atvejis. 2 PAKEITIMAS
Už: 8
EFD: Imbrasas
GUE/NGL: Hadjigeorgiou, Kohlíček, Tavares, Vergiat
S&D: Martin David
Verts/ALE: Auken, Lochbihler
Prieš: 40
ALDE: Ries, Weber Renate
ECR: Chichester, Migalski, Sturdy, Tannock, Tomaševski, Ziobro
EFD: Belder
NI: Werthmann
PPE: Arias Echeverría, Audy, Băsescu, Březina, Deß, Essayah, Fisas Ayxela, de Grandes Pascual, Hohlmeier, Kaczmarek, Karas, Kasoulides, Kastler, Klaß, Korhola, Le Grip, Macovei, Marinescu, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Méndez de Vigo, Millán Mon, Posselt, Preda, Sógor, Sonik, Šťastný, Wałęsa, Wieland
Susilaikė: 16
EFD: Paška
GUE/NGL: Angourakis
PPE: Skrzydlewska, Skylakakis
S&D: Boștinaru, Färm, Geringer de Oedenberg, Gomes, Jáuregui Atondo, Mavronikolas, Muñiz De Urquiza, Prodi, Sârbu, Sehnalová, Severin, Țicău
25. RC-B7-0188/2010. Smurto eskalavimas Meksikoje. 2 PAKEITIMAS
Už: 8
EFD: Paška
GUE/NGL: Angourakis, Hadjigeorgiou, Kohlíček, Tavares, Vergiat
Verts/ALE: Auken, Lochbihler
Prieš: 54
ALDE: Weber Renate
ECR: Chichester, Migalski, Sturdy, Tannock, Tomaševski, Ziobro
EFD: Belder
NI: Werthmann
PPE: Arias Echeverría, Audy, Băsescu, Březina, Deß, Essayah, Fisas Ayxela, de Grandes Pascual, Hohlmeier, Kaczmarek, Karas, Kasoulides, Kastler, Klaß, Korhola, Le Grip, Luhan, Macovei, Marinescu, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Méndez de Vigo, Millán Mon, Posselt, Preda, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sonik, Šťastný, Wałęsa, Wieland
S&D: Boștinaru, Färm, Geringer de Oedenberg, Gomes, Jáuregui Atondo, Martin David, Mavronikolas, Prodi, Sârbu, Sehnalová, Severin, Țicău
Susilaikė: 1
EFD: Imbrasas
26. RC-B7-0188/2010. Smurto eskalavimas Meksikoje. 3 PAKEITIMAS
Už: 7
GUE/NGL: Angourakis, Hadjigeorgiou, Kohlíček, Tavares, Vergiat
Verts/ALE: Auken, Lochbihler
Prieš: 54
ALDE: Weber Renate
ECR: Chichester, Migalski, Sturdy, Tannock, Tomaševski, Ziobro
EFD: Belder
NI: Werthmann
PPE: Arias Echeverría, Audy, Băsescu, Březina, Deß, Essayah, Fisas Ayxela, de Grandes Pascual, Hohlmeier, Kaczmarek, Karas, Kasoulides, Kastler, Klaß, Korhola, Le Grip, Luhan, Macovei, Marinescu, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Méndez de Vigo, Millán Mon, Posselt, Preda, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sonik, Šťastný, Wałęsa, Wieland
S&D: Boștinaru, Färm, Geringer de Oedenberg, Gomes, Jáuregui Atondo, Martin David, Mavronikolas, Prodi, Sârbu, Sehnalová, Severin, Țicău
Susilaikė: 1
EFD: Paška
27. RC-B7-0188/2010. Smurto eskalavimas Meksikoje. 4 PAKEITIMAS
Už: 7
GUE/NGL: Angourakis, Hadjigeorgiou, Kohlíček, Tavares, Vergiat
Verts/ALE: Auken, Lochbihler
Prieš: 54
ALDE: Weber Renate
ECR: Chichester, Migalski, Sturdy, Tannock, Tomaševski, Ziobro
EFD: Belder, Paška
NI: Werthmann
PPE: Arias Echeverría, Audy, Băsescu, Březina, Deß, Essayah, Fisas Ayxela, de Grandes Pascual, Hohlmeier, Kaczmarek, Karas, Kasoulides, Kastler, Klaß, Korhola, Le Grip, Macovei, Marinescu, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Méndez de Vigo, Millán Mon, Posselt, Preda, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sonik, Šťastný, Wałęsa, Wieland
S&D: Boștinaru, Färm, Geringer de Oedenberg, Gomes, Jáuregui Atondo, Martin David, Mavronikolas, Prodi, Sârbu, Sehnalová, Severin, Țicău
Susilaikė: 1
EFD: Imbrasas
28. RC-B7-0188/2010. Smurto eskalavimas Meksikoje. 5 PAKEITIMAS
Už: 6
GUE/NGL: Hadjigeorgiou, Kohlíček, Tavares, Vergiat
Verts/ALE: Auken, Lochbihler
Prieš: 54
ALDE: Weber Renate
ECR: Chichester, Migalski, Sturdy, Tannock, Tomaševski, Ziobro
EFD: Belder, Paška
NI: Werthmann
PPE: Arias Echeverría, Audy, Băsescu, Březina, Deß, Essayah, Fisas Ayxela, de Grandes Pascual, Hohlmeier, Kaczmarek, Karas, Kasoulides, Kastler, Klaß, Le Grip, Luhan, Macovei, Marinescu, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Méndez de Vigo, Millán Mon, Posselt, Preda, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sonik, Šťastný, Wałęsa, Wieland
S&D: Boștinaru, Färm, Geringer de Oedenberg, Gomes, Jáuregui Atondo, Martin David, Mavronikolas, Prodi, Sârbu, Sehnalová, Severin, Țicău
Susilaikė: 2
EFD: Imbrasas
GUE/NGL: Angourakis
29. RC-B7-0188/2010. Smurto eskalavimas Meksikoje. 1 PAKEITIMAS
Už: 7
GUE/NGL: Angourakis, Hadjigeorgiou, Kohlíček, Tavares, Vergiat
Verts/ALE: Auken, Lochbihler
Prieš: 55
ALDE: Weber Renate
ECR: Chichester, Migalski, Sturdy, Tannock, Tomaševski, Ziobro
EFD: Belder, Paška
NI: Werthmann
PPE: Arias Echeverría, Audy, Băsescu, Březina, Deß, Essayah, Fisas Ayxela, de Grandes Pascual, Hohlmeier, Kaczmarek, Karas, Kasoulides, Kastler, Klaß, Korhola, Le Grip, Luhan, Macovei, Marinescu, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Méndez de Vigo, Millán Mon, Posselt, Preda, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sonik, Šťastný, Wałęsa, Wieland
S&D: Boștinaru, Färm, Geringer de Oedenberg, Gomes, Jáuregui Atondo, Martin David, Mavronikolas, Prodi, Sârbu, Sehnalová, Severin, Țicău
Susilaikė: 1
EFD: Imbrasas
30. RC-B7-0188/2010. Smurto eskalavimas Meksikoje. REZOLIUCIJA
Už: 57
ALDE: Weber Renate
ECR: Chichester, Migalski, Sturdy, Tannock, Tomaševski, Ziobro
EFD: Belder, Paška
NI: Werthmann
PPE: Arias Echeverría, Audy, Băsescu, Březina, Deß, Essayah, Fisas Ayxela, de Grandes Pascual, Hohlmeier, Kaczmarek, Karas, Kasoulides, Kastler, Klaß, Korhola, Le Grip, Luhan, Macovei, Marinescu, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Méndez de Vigo, Millán Mon, Posselt, Preda, Skrzydlewska, Skylakakis, Sógor, Sonik, Šťastný, Wałęsa, Wieland
S&D: Boștinaru, Färm, Geringer de Oedenberg, Gomes, Jáuregui Atondo, Martin David, Mavronikolas, Prodi, Sârbu, Sehnalová, Severin, Țicău
Verts/ALE: Auken, Lochbihler
Prieš: 2
GUE/NGL: Angourakis, Kohlíček
Susilaikė: 3
GUE/NGL: Hadjigeorgiou, Tavares, Vergiat
31. RC-B7-0191/2010. Mirties bausmės paskelbimas teisėta Pietų Korėjoje. REZOLIUCIJA
Už: 50
ALDE: Weber Renate
ECR: Chichester
EFD: Imbrasas
GUE/NGL: Tavares, Vergiat
NI: Werthmann
PPE: Arias Echeverría, Audy, Băsescu, Březina, Deß, Essayah, Fisas Ayxela, de Grandes Pascual, Hohlmeier, Kaczmarek, Karas, Kasoulides, Kastler, Klaß, Korhola, Le Grip, Luhan, Macovei, Marinescu, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Méndez de Vigo, Millán Mon, Posselt, Preda, Skrzydlewska, Sógor, Sonik, Šťastný, Wałęsa, Wieland
S&D: Geringer de Oedenberg, Gomes, Jáuregui Atondo, Martin David, Mavronikolas, Prodi, Sârbu, Sehnalová, Severin, Țicău
Verts/ALE: Auken, Lochbihler
Prieš: 4
ECR: Migalski, Tomaševski, Ziobro
EFD: Paška
Susilaikė: 4
ECR: Sturdy, Tannock
EFD: Belder
GUE/NGL: Kohlíček