29.3.2016   

LT

Europos Sąjungos oficialusis leidinys

C 111/24


2016 m. vasario 1 d. Bendrojo Teismo nutartis byloje SolarWorld ir kt./Taryba

(Byla T-142/14) (1)

((Ieškinys dėl panaikinimo - Subsidijos - Kinijos kilmės arba iš Kinijos siunčiamų fotovoltinių modulių iš kristalinio silicio ir jų pagrindinių sudėtinių dalių (elementų) importas - Galutinis kompensacinis muitas - Importo, kuriam taikomas įsipareigojimas, atleidimas nuo muitų - Neatsiejamumas - Nepriimtinumas))

(2016/C 111/29)

Proceso kalba: anglų

Šalys

Ieškovės: SolarWorld AG (Bona, Vokietija), Brandoni solare SpA (Castelfidardo, Italija), Solaria Energia y Medio Ambiente, SA (Madridas, Ispanija), atstovaujamos advokato L. Ruessmann ir solisitorės J. Beck

Atsakovė: Europos Sąjungos Taryba, atstovaujama B. Driessen

Atsakovės pusėje į bylą įstojusios šalys: Europos Komisija, atstovaujama J.-F. Brakeland, T. Maxian Rusche ir A. Stobiecka-Kuik; Canadian Solar Manufacturing (Changshu), Inc. (Changshu, Kinija), Canadian Solar Manufacturing (Luoyang), Inc. (Luoyang, Kinija), Csi Cells Co. Ltd (Suzhou, Kinija) ir Csi Solar Power (China) Inc. (Suzhou), atstovaujamos advokatų A. Willems, S. De Knop ir solisitorės K. Daly; ir China Chamber of Commerce for Import and Export of Machinery and Electronic Products (Pekinas, Kinija), atstovaujama advokatų J.-F. Bellis, F. Di Gianni ir A. Scalini

Dalykas

Prašymas panaikinti 2013 m. gruodžio 2 d. Tarybos įgyvendinimo reglamento (ES) Nr. 1239/2013, kuriuo importuojamiems Kinijos Liaudies Respublikos kilmės arba iš Kinijos Liaudies Respublikos siunčiamiems fotovoltiniams moduliams iš kristalinio silicio ir jų pagrindinėms sudėtinėms dalims (t. y. elementams) nustatomas galutinis kompensacinis muitas (OL L 325, p. 66), 2 straipsnį.

Rezoliucinė dalis

1.

Ieškinys atmetamas kaip nepriimtinas.

2.

Canadian Solar Manufacturing (Changshu), Inc., Canadian Solar Manufacturing (Luoyang), Inc., Csi Cells Co. Ltd ir Csi Solar Power (China), Inc. išbraukiamos iš bylos T-142/14 kaip įstojusios į bylą šalys.

3.

SolarWorld AG, Brandoni solare SpA ir Solaria Energia y Medio Ambiente, SA padengia savo ir Europos Sąjungos Tarybos bylinėjimosi išlaidas, įskaitant tas, kurias ji patyrė per procedūrą dėl laikinųjų apsaugos priemonių taikymo.

4.

Europos Komisija, Canadian Solar Manufacturing (Changshu), Inc., Canadian Solar Manufacturing (Luoyang), Inc., Csi Cells Co. Ltd, Csi Solar Power (China), Inc. ir China Chamber of Commerce for Import and Export of Machinery and Electronic Products padengia savo bylinėjimosi išlaidas.


(1)  OL C 142, 2014 5 12.