4.10.2011 |
LT |
Europos Sąjungos oficialusis leidinys |
CE 291/231 |
2011 m. liepos 7 d., ketvirtadienis
2011 M. LIEPOS 7 D. POSĖDŽIO PROTOKOLAS
2011/C 291 E/04
Turinys
1. |
Posėdžio pradžia |
2. |
Gauti dokumentai |
3. |
Maisto skirstymo labiausiai nepasiturintiems Sąjungos asmenims programa (diskusijos) |
4. |
Akto dėl Europos Parlamento narių rinkimų remiantis tiesiogine visuotine rinkimų teise dalinis keitimas (diskusijos) |
5. |
Kovos su minomis pažanga (trumpas pristatymas) |
6. |
Pirmininko pareiškimas |
7. |
Balsuoti skirtas laikas |
7.1. |
Europos aktyvaus senėjimo metai (2012) ***I (balsavimas) |
7.2. |
Padėtis Sirijoje, Jemene ir Bahreine, atsižvelgiant į padėtį Arabų šalyse ir Šiaurės Afrikoje (balsavimas) |
7.3. |
ES išorės politika siekiant demokratizacijos (balsavimas) |
7.4. |
Pasirengimas Rusijos Valstybės Dūmos rinkimams, kurie vyks gruodžio mėnesį (balsavimas) |
7.5. |
Šengeno sistemos pasikeitimai (balsavimas) |
7.6. |
Europos Parlamento požiūris į Lisabonos sutarties protokolo Nr. 1 9 ir 10 straipsnių dėl tarpparlamentinio bendradarbiavimo BUSP ir BSGP srityse taikymą (balsavimas) |
7.7. |
Maisto skirstymo labiausiai nepasiturintiems Sąjungos asmenims programa (balsavimas) |
7.8. |
Akto dėl Europos Parlamento narių rinkimų remiantis tiesiogine visuotine rinkimų teise dalinis keitimas (balsavimas) |
7.9. |
Kovos su minomis pažanga (balsavimas) |
8. |
Paaiškinimai dėl balsavimo |
9. |
Balsavimo pataisymai ir ketinimai |
10. |
Ankstesnio posėdžio protokolo tvirtinimas |
11. |
Diskusijos dėl žmogaus teisių, demokratijos ir teisinės valstybės principų pažeidimų (diskusijos) |
11.1. |
Padėtis Kongo Demokratinėje Respublikoje, masiniai prievartavimai Pietų Kivu provincijoje |
11.2. |
Padėtis Indonezijoje, įskaitant išpuolius prieš mažumų atstovus |
11.3. |
Padėtis Indijoje, ypač mirties nuosprendis Davinderui Palui Singhui |
12. |
Balsuoti skirtas laikas |
12.1. |
Padėtis Kongo Demokratinėje Respublikoje, masiniai prievartavimai Pietų Kivu provincijoje (balsavimas) |
12.2. |
Padėtis Indonezijoje, įskaitant išpuolius prieš mažumų atstovus (balsavimas) |
12.3. |
Padėtis Indijoje, ypač mirties nuosprendis Davinderui Palui Singhui (balsavimas) |
13. |
Balsavimo pataisymai ir ketinimai |
14. |
Sprendimai dėl kai kurių dokumentų |
15. |
Į registrą įrašyti rašytiniai pareiškimai (Darbo tvarkos taisyklių 123 straipsnis) |
16. |
Posėdžio metu priimtų tekstų perdavimas |
17. |
Kitų posėdžių tvarkaraštis |
18. |
Sesijos atidėjimas |
DALYVIŲ SĄRAŠAS
PRIEDAS I
BALSAVIMO REZULTATAI
1. |
Europos aktyvaus senėjimo metai (2012) ***I |
2. |
Padėtis Sirijoje, Jemene ir Bahreine, atsižvelgiant į padėtį Arabų šalyse ir Šiaurės Afrikoje |
3. |
ES išorės politika siekiant demokratizacijos |
4. |
Pasirengimas Rusijos Valstybės Dūmos rinkimams, kurie vyks gruodžio mėnesį |
5. |
Šengeno sistemos pasikeitimai |
6. |
Europos Parlamento požiūris į Lisabonos sutarties protokolo Nr. 1 9 ir 10 straipsnių dėl tarpparlamentinio bendradarbiavimo BUSP ir BSGP srityse taikymą |
7. |
Maisto skirstymo labiausiai nepasiturintiems Sąjungos asmenims programa |
8. |
Kovos su minomis pažanga |
9. |
Padėtis Kongo Demokratinėje Respublikoje, masiniai prievartavimai Pietų Kivu provincijoje |
10. |
Padėtis Indonezijoje, įskaitant išpuolius prieš mažumų atstovus |
11. |
Padėtis Indijoje, ypač mirties nuosprendis Davinderui Palui Singhui |
II PRIEDAS.
VARDINIO BALSAVIMO REZULTATAI
1. |
A7-0061/2011 - Martin Kastler. Teisėkūros rezoliucija |
2. |
RC-B7-0389/2011.3 pakeitimas |
3. |
A7-0231/2011 - Véronique De Keyser. Rezoliucija |
4. |
B7-0388/2011.4 pakeitimas |
5. |
RC-B7-0397/2011.1 pakeitimas |
6. |
RC-B7-0397/2011.2 pakeitimas |
7. |
RC-B7-0397/2011. Rezoliucija |
8. |
A7-0211/2011 - Geoffrey Van Orden. Rezoliucija |
9. |
RC-B7-0442/2011.1 pakeitimas |
10. |
RC-B7-0467/2011. Rezoliucija |
2011 M. LIEPOS 7 D. POSĖDŽIO PROTOKOLAS
PIRMININKAVO: Dagmar ROTH-BEHRENDT
Pirmininko pavaduotoja
1. Posėdžio pradžia
Posėdis pradėtas 09.00 val.
2. Gauti dokumentai
Gauti šie dokumentai:
1) |
Parlamento komitetų:
|
2) |
Parlamento narių: pasiūlymas dėl rekomendacijos (Darbo tvarkos taisyklių 121 straipsnis)
|
3. Maisto skirstymo labiausiai nepasiturintiems Sąjungos asmenims programa (diskusijos)
Komisijos pareiškimas: Maisto skirstymo labiausiai nepasiturintiems Sąjungos asmenims programa
Maria Damanaki (Komisijos narė) padarė pareiškimą.
Kalbėjo: Elisabeth Morin-Chartier PPE frakcijos vardu, Pervenche Berès S&D frakcijos vardu, Marielle De Sarnez ALDE frakcijos vardu, James Nicholson ECR frakcijos vardu, Marije Cornelissen Verts/ALE frakcijos vardu, Ilda Figueiredo GUE/NGL frakcijos vardu, Czesław Adam Siekierski, Frédéric Daerden, Sylvie Goulard, Janusz Wojciechowski, Jacky Hénin, Agustín Díaz de Mera García Consuegra, Eider Gardiazábal Rubial, Stéphane Le Foll, Patrizia Toia, Silvia-Adriana Țicău ir Spyros Danellis.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Sari Essayah, Marc Tarabella, Anneli Jäätteenmäki, Raül Romeva i Rueda, Giovanni La Via, Gilles Pargneaux, Karima Delli, Elie Hoarau, Jaroslav Paška, Mario Mauro, Wojciech Michał Olejniczak ir Vasilica Viorica Dăncilă.
Kalbėjo Maria Damanaki.
Pasiūlymai dėl rezoliucijos, pateikti remiantis Darbo tvarkos taisyklių 110 straipsnio 2 dalimi baigiantis diskusijoms:
— |
Marije Cornelissen ir José Bové Verts/ALE frakcijos vardu, Pervenche Berès, Alejandro Cercas, Luis Manuel Capoulas Santos ir Paolo De Castro S&D frakcijos vardu – dėl maisto skirstymo labiausiai nepasiturintiems Sąjungos asmenims programos (B7-0397/2011); |
— |
Csaba Őry, Giovanni La Via, Georgios Papastamkos ir Mariya Nedelcheva PPE frakcijos vardu – dėl maisto skirstymo labiausiai nepasiturintiems Sąjungos asmenims programos (B7-0398/2011); |
— |
Sylvie Goulard, George Lyon, Marian Harkin, Louis Michel ir Frédérique Ries ALDE frakcijos vardu – dėl maisto skirstymo labiausiai nepasiturintiems Sąjungos asmenims programos (B7-0399/2011); |
— |
Patrick Le Hyaric, Ilda Figueiredo, Gabriele Zimmer, Elie Hoarau, Kyriacos Triantaphyllides, Alfreds Rubiks ir Nikolaos Chountis GUE/NGL frakcijos vardu – dėl maisto skirstymo labiausiai nepasiturintiems Sąjungos asmenims programos (B7-0455/2011). |
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: punktas 7.7 protokolo 7.7.2011.
4. Akto dėl Europos Parlamento narių rinkimų remiantis tiesiogine visuotine rinkimų teise dalinis keitimas (diskusijos)
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl 1976 m. rugsėjo 20 d. Akto dėl Europos Parlamento narių rinkimų remiantis tiesiogine visuotine rinkimų teise dalinio pakeitimo [2009/2134(INI)] - Konstitucinių reikalų komitetas. Pranešėjas: Andrew Duff (A7-0176/2011)
Andrew Duff pristatė savo pranešimą ir atsakė į Ashley Fox pakėlus mėlynąją kortelę pateiktą klausimą.
Kalbėjo Maria Damanaki (Komisijos narė).
Kalbėjo: György Schöpflin PPE frakcijos vardu, Roberto Gualtieri S&D frakcijos vardu, Alexandra Thein ALDE frakcijos vardu, Dimitar Stoyanov, Ashley Fox ECR frakcijos vardu (jis taip pat atsakė į tris Nicole Sinclaire, Olle Schmidt ir Rainer Wieland pakėlus mėlynąją kortelę pateiktus klausimus), Gerald Häfner Verts/ALE frakcijos vardu, Søren Bo Søndergaard GUE/NGL frakcijos vardu, (jis taip pat atsakė į pakėlus mėlynąją kortelę Jo Leinen pateiktą klausimą), John Stuart Agnew EFD frakcijos vardu, nepriklausomas Parlamento narys Béla Kovács, Íñigo Méndez de Vigo ir Monika Flašíková Beňová.
PIRMININKAVO: Isabelle DURANT
Pirmininko pavaduotoja
Kalbėjo: Anneli Jäätteenmäki, Edvard Kožušník, Satu Hassi, Helmut Scholz, Oreste Rossi, Nicole Sinclaire, Carlo Casini, Marita Ulvskog, Niccolò Rinaldi, Julie Girling, Jaroslav Paška, Diane Dodds, Rafał Trzaskowski, Jo Leinen, Olle Schmidt, Salvatore Iacolino, Zigmantas Balčytis, Andrey Kovatchev, Matthias Groote, Róża Gräfin von Thun und Hohenstein, Sophie Auconie ir Rainer Wieland.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Miroslav Mikolášik, Silvia-Adriana Țicău, Hannu Takkula, Ulrike Lunacek, Ilda Figueiredo, Dimitar Stoyanov, Íñigo Méndez de Vigo, Jean-Pierre Audy, Seán Kelly ir Andrew Henry William Brons.
Kalbėjo: Maria Damanaki ir Andrew Duff.
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: punktas 7.8 protokolo 7.7.2011.
5. Kovos su minomis pažanga (trumpas pristatymas)
Pranešimas dėl kovos su minomis pažangos [2011/2007(INI)] - Užsienio reikalų komitetas. Pranešėjas: Geoffrey Van Orden (A7-0211/2011)
Geoffrey Van Orden padarė pristatymą.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Elena Băsescu, Maria Eleni Koppa, Ulrike Lunacek, Franz Obermayr ir Tunne Kelam.
Kalbėjo Maria Damanaki (Komisijos narė).
Diskusijos šiuo klausimu baigtos.
Balsavimas: punktas 7.9 protokolo 7.7.2011.
(Posėdis sustabdytas 11.45 val. prieš balsavimą ir atnaujintas 12.00 val.)
PIRMININKAVO: Libor ROUČEK
Pirmininko pavaduotojas
6. Pirmininko pareiškimas
Pirmininkas padarė deklaraciją minint šeštąsias 2005 m. liepos 7 d. Londone įvykusių bombų atakų metines.
Parlamentas pagerbė tylos minute.
7. Balsuoti skirtas laikas
Išsamūs balsavimo rezultatai (pakeitimai, atskiri balsavimai ir balsavimai dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių ir t. t.) pateikiami protokolo priede „Balsavimo rezultatai“.
Protokolo priede pateikiami vardinio balsavimo rezultatai prieinami tik elektronine forma ir su jais susipažinti galima interneto svetainėje Europarl.
7.1. Europos aktyvaus senėjimo metai (2012) ***I (balsavimas)
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos sprendimo dėl Europos aktyvaus senėjimo metų (2012) [COM(2010)0462 - C7-0253/2010 - 2010/0242(COD)] - Užimtumo ir socialinių reikalų komitetas. Pranešėjas: Martin Kastler (A7-0061/2011)
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 1)
KOMISIJOS PASIŪLYMAS
Patvirtintas su pakeitimais (P7_TA(2011)0332)
TEISĖKŪROS REZOLIUCIJOS PROJEKTAS
Priimta (P7_TA(2011)0332)
Kalbėjo
Martin Kastler (pranešėjas) prieš balsavimą padarė pareiškimą pagal Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnio 4 dalį.
7.2. Padėtis Sirijoje, Jemene ir Bahreine, atsižvelgiant į padėtį Arabų šalyse ir Šiaurės Afrikoje (balsavimas)
Pasiūlymai dėl rezoliucijos paskelbti 2011 m. liepos 6 d.(punktas 12 protokolo 6.7.2011).
Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0389/2011, B7-0390/2011, B7-0446/2011, B7-0447/2011, B7-0449/2011, B7-0453/2011 ir B7-0454/2011.
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 2)
BENDRAS PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS RC-B7-0389/2011
(keičiama B7-0389/2011, B7-0446/2011, B7-0447/2011, B7-0449/2011 ir B7-0454/2011):
pateiktas šių Parlamento narių:
|
José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra, Elmar Brok, Ioannis Kasoulides, Gabriele Albertini, Hans-Gert Pöttering, Angelika Niebler, Mario Mauro, Cristian Dan Preda, Rodi Kratsa-Tsagaropoulou, Andrzej Grzyb, Tokia Saïfi, Michael Gahler, Filip Kaczmarek, Dominique Vlasto, Krzysztof Lisek, Monica Luisa Macovei, Ria Oomen-Ruijten, Mário David, Marco Scurria, Simon Busuttil, Joanna Katarzyna Skrzydlewska, Elena Băsescu, Elżbieta Katarzyna Łukacijewska, Andrey Kovatchev, Nadezhda Neynsky, Seán Kelly, Artur Zasada, Georgios Koumoutsakos ir Bogusław Sonik PPE frakcijos vardu, |
|
Véronique De Keyser, Hannes Swoboda, Kristian Vigenin, Pino Arlacchi, Emine Bozkurt, Corina Crețu, Rosario Crocetta, Harlem Désir, Saïd El Khadraoui, Ana Gomes, Richard Howitt, Maria Eleni Koppa, Wolfgang Kreissl-Dörfler, María Muñiz De Urquiza, Pier Antonio Panzeri, Vincent Peillon, Raimon Obiols, Kyriakos Mavronikolas, Roberto Gualtieri, Carmen Romero López ir Boris Zala S&D frakcijos vardu, |
|
Annemie Neyts-Uyttebroeck, Ivo Vajgl, Marielle De Sarnez, Marietje Schaake, Sonia Alfano, Niccolò Rinaldi, Louis Michel, Alexander Graf Lambsdorff, Frédérique Ries, Johannes Cornelis van Baalen, Jelko Kacin ir Marian Harkin ALDE frakcijos vardu, |
|
Hélène Flautre, Barbara Lochbihler, Franziska Katharina Brantner, Reinhard Bütikofer, Margrete Auken, Ulrike Lunacek, Judith Sargentini, Rui Tavares ir Daniel Cohn-Bendit Verts/ALE frakcijos vardu, |
|
Charles Tannock, Geoffrey Van Orden, Robert Atkins, Ashley Fox ir Sajjad Karim ECR frakcijos vardu. |
Priimta (P7_TA(2011)0333)
(Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0390/2011 ir B7-0453/2011 anuliuoti.)
7.3. ES išorės politika siekiant demokratizacijos (balsavimas)
Pranešimas dėl ES išorės politikos, kuria remiamas demokratijos diegimas [2011/2032(INI)] - Užsienio reikalų komitetas. Pranešėja: Véronique De Keyser (A7-0231/2011)
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 3)
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta (P7_TA(2011)0334)
7.4. Pasirengimas Rusijos Valstybės Dūmos rinkimams, kurie vyks gruodžio mėnesį (balsavimas)
Pasiūlymai dėl rezoliucijos paskelbti 2011 m. liepos 6 d.(punktas 15 protokolo 6.7.2011).
Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0396/2011, B7-0448/2011, B7-04502011, B7-0451/2011 ir B7-0452/2011.
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 4)
BENDRAS PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS RC-B7-0396/2011
(keičiama B7-0396/2011, B7-0448/2011, B7-04502011, B7-0451/2011 ir B7-0452/2011):
pateiktas šių Parlamento narių:
|
Elmar Brok, José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra, Ria Oomen-Ruijten, Ioannis Kasoulides, Alojz Peterle, Jacek Saryusz-Wolski, Cristian Dan Preda, Michael Gahler, Vytautas Landsbergis, Krzysztof Lisek, Traian Ungureanu, Laima Liucija Andrikienė, Inese Vaidere, Jacek Protasiewicz, Zuzana Roithová, Giovanni La Via, Andrey Kovatchev, Joachim Zeller ir Monica Luisa Macovei PPE frakcijos vardu, |
|
Hannes Swoboda, Véronique De Keyser, Knut Fleckenstein, Kristian Vigenin ir Pino Arlacchi S&D frakcijos vardu, |
|
Kristiina Ojuland, Marielle De Sarnez, Leonidas Donskis, Marietje Schaake, Graham Watson, Guy Verhofstadt, Fiona Hall, Alexander Graf Lambsdorff, Edward McMillan-Scott, Johannes Cornelis van Baalen ir Jelko Kacin ALDE frakcijos vardu, |
|
Werner Schulz, Rebecca Harms, Raül Romeva i Rueda ir Bart Staes Verts/ALE frakcijos vardu, |
|
Charles Tannock, Konrad Szymański, Jacek Olgierd Kurski, Jacek Włosowicz, Zbigniew Ziobro, Tadeusz Cymański, Ryszard Antoni Legutko, Paweł Robert Kowal, Tomasz Piotr Poręba, Marek Henryk Migalski ir Janusz Wojciechowski ECR frakcijos vardu, |
|
Helmut Scholz GUE/NGL frakcijos vardu. |
Priimta (P7_TA(2011)0335)
Kalbėjo:
Prieš balsavimą Kristiina Ojuland, kuri pateikė žodinį pakeitimą po 5 dalies, kuris buvo priimtas, ir Hannes Swoboda, kuris pateikė 6 dalies žodinį pakeitimą, kuris buvo priimtas.
7.5. Šengeno sistemos pasikeitimai (balsavimas)
Pasiūlymai dėl rezoliucijos paskelbti 2011 m. liepos 6 d.(punktas 16 protokolo 6.7.2011).
Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0392/2011, B7-0393/2011, B7-04002011, B7-0441/2011, B7-0456/2011 ir B7-0457/2011.
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 5)
BENDRAS PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS RC-B7-0392/2011
(keičiama B7-0392/2011, B7-0393/2011, B7-04002011 ir B7-0456/2011):
pateiktas šių Parlamento narių:
|
Manfred Weber, Simon Busuttil, Carlos Coelho, Roberta Angelilli ir Marian-Jean Marinescu PPE frakcijos vardu, |
|
Martin Schulz, Juan Fernando López Aguilar, Claude Moraes, Monika Flašíková Beňová, Sylvie Guillaume ir Ioan Enciu S&D frakcijos vardu, |
|
Guy Verhofstadt, Renate Weber, Sarah Ludford, Louis Michel, Leonidas Donskis, Jan Mulder, Cecilia Wikström, Sonia Alfano, Alexander Graf Lambsdorff, Giommaria Uggias, Nadja Hirsch, Sophia in 't Veld, Nathalie Griesbeck, Gianni Vattimo, Ramon Tremosa i Balcells, Stanimir Ilchev, Antonyia Parvanova, Ivo Vajgl ir Alexander Alvaro ALDE frakcijos vardu, |
|
Daniel Cohn-Bendit, Rebecca Harms, Judith Sargentini, Raül Romeva i Rueda, Ulrike Lunacek ir Tatjana Ždanoka Verts/ALE frakcijos vardu. |
Priimta (P7_TA(2011)0336)
(Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0441/2011 ir B7-0457/2011 anuliuoti.)
7.6. Europos Parlamento požiūris į Lisabonos sutarties protokolo Nr. 1 9 ir 10 straipsnių dėl tarpparlamentinio bendradarbiavimo BUSP ir BSGP srityse taikymą (balsavimas)
Pasiūlymas dėl rezoliucijos paskelbtas 2011 m. liepos 6 d.(punktas 18 protokolo 6.7.2011).
Pasiūlymas dėl rezoliucijos B7-0388/2011.
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 6)
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta (P7_TA(2011)0337)
7.7. Maisto skirstymo labiausiai nepasiturintiems Sąjungos asmenims programa (balsavimas)
Pasiūlymai dėl rezoliucijos paskelbti 2011 m. liepos 7 d.(punktas 2 protokolo 7.7.2011).
Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0397/2011, B7-0398/2011, B7-03992011 ir B7-0455/2011.
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 7)
BENDRAS PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS RC-B7-0397/2011
(keičiama B7-0397/2011, B7-0398/2011, B7-03992011 ir B7-0455/2011):
pateiktas šių Parlamento narių:
|
Csaba Őry, Czesław Adam Siekierski, Giovanni La Via ir Georgios Papastamkos PPE frakcijos vardu, |
|
Pervenche Berès, Alejandro Cercas, Luis Manuel Capoulas Santos ir Paolo De Castro S&D frakcijos vardu, |
|
Sylvie Goulard, George Lyon, Marian Harkin, Louis Michel, Jean-Luc Bennahmias, Frédérique Ries ir Marielle De Sarnez ALDE frakcijos vardu, |
|
Marije Cornelissen, José Bové, Raül Romeva i Rueda ir Karima Delli Verts/ALE frakcijos vardu, |
|
Ilda Figueiredo, Patrick Le Hyaric, Bairbre de Brún ir Alfreds Rubiks GUE/NGL frakcijos vardu. |
Priimta (P7_TA(2011)0338)
7.8. Akto dėl Europos Parlamento narių rinkimų remiantis tiesiogine visuotine rinkimų teise dalinis keitimas (balsavimas)
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl 1976 m. rugsėjo 20 d. Akto dėl Europos Parlamento narių rinkimų remiantis tiesiogine visuotine rinkimų teise dalinio pakeitimo [2009/2134(INI)] - Konstitucinių reikalų komitetas. Pranešėjas: Andrew Duff (A7-0176/2011)
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
II PRIEDAS. PASIŪLYMAS DĖL SUTARČIŲ KEITIMO
III PRIEDAS. PASIŪLYMAS DĖL TARYBOS SPRENDIMO, KEIČIANČIO 1976 M. AKTĄ DĖL EUROPOS PARLAMENTO RINKIMŲ
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Kalbėjo Andrew Duff (pranešėjas), jis paprašė pagal Darbo tvarkos taisyklių 175 straipsnio 2 dalį grąžinti pranešimą komitetui.
Parlamentas patenkino šį prašymą. Nutarta klausimą grąžinti iš naujo nagrinėti atsakingam komitetui.
7.9. Kovos su minomis pažanga (balsavimas)
Pranešimas dėl kovos su minomis pažangos [2011/2007(INI)] - Užsienio reikalų komitetas. Pranešėjas: Geoffrey Van Orden (A7-0211/2011)
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 8)
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS
Priimta (P7_TA(2011)0339)
8. Paaiškinimai dėl balsavimo
Rašytiniai paaiškinimai dėl balsavimo:
Pagal Darbo tvarkos taisyklių 170 straipsnį raštu pateikti paaiškinimai dėl balsavimo įrašyti į šio posėdžio stenogramą.
Žodiniai paaiškinimai dėl balsavimo:
|
Pranešimas: Martin Kastler - A7-0061/2011 Salvatore Iacolino, Mitro Repo, Sirpa Pietikäinen, Peter Jahr, Alajos Mészáros, Filip Kaczmarek, Daniel Hannan ir Seán Kelly |
|
Padėtis Sirijoje, Jemene ir Bahreine, atsižvelgiant į padėtį arabų šalyse ir Šiaurės Afrikoje - RC-B7-0389/2011 Mitro Repo |
|
Pranešimas: Véronique De Keyser - A7-0231/2011 Adam Bielan, Izaskun Bilbao Barandica, Mitro Repo, Daniel Hannan ir Seán Kelly |
|
Pasirengimas Rusijos Valstybės Dūmos rinkimams, kurie vyks 2011 m. gruodžio mėnesį - RC-B7-0396/2011 Adam Bielan ir Kristian Vigenin |
|
Šengeno sistemos pasikeitimai - RC-B7-0392/2011 Mitro Repo, Peter Jahr, Kristian Vigenin ir Daniel Hannan |
|
Maisto skirstymo labiausiai nepasiturintiems Sąjungos asmenims programa - RC-B7-0397/2011 Peter Jahr |
|
Pranešimas: Geoffrey Van Orden - A7-0211/2011 Mitro Repo |
9. Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Balsavimo pataisymai ir ketinimai pateikiami tinklalapio „Séance en direct“ dalyje „Résultats des votes (appels nominaux) / Results of votes (roll-call votes)“ ir priede „Vardinio balsavimo rezultatai“ (spausdintas variantas).
Dvi savaites nuo balsavimo dienos balsavimo pataisymų elektroninis variantas interneto svetainėje Europarl bus nuolat atnaujinamas.
Vėliau balsavimo pataisymų ir ketinimų sąrašas nebus keičiamas, kadangi jis bus verčiamas ir skelbiamas Oficialiajame leidinyje.
(Posėdis sustabdytas 12.50 val. ir atnaujintas 15.00 val.)
PIRMININKAVO: Diana WALLIS
Pirmininko pavaduotoja
10. Ankstesnio posėdžio protokolo tvirtinimas
Ankstesnio posėdžio protokolas patvirtintas.
11. Diskusijos dėl žmogaus teisių, demokratijos ir teisinės valstybės principų pažeidimų (diskusijos)
(Pasiūlymų dėl rezoliucijų pavadinimus ir autorius žiūrėti punktas 2 protokolo 5.7.2011)
11.1. Padėtis Kongo Demokratinėje Respublikoje, masiniai prievartavimai Pietų Kivu provincijoje
Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0442/2011, B7-0443/2011, B7-0458/2011, B7-0459/2011, B7-0460/2011 ir B7-0461/2011
Charles Tannock, Raül Romeva i Rueda, Michèle Striffler, Marietje Schaake ir Véronique De Keyser pristatė pasiūlymus dėl rezoliucijos.
Kalbėjo: Filip Kaczmarek PPE frakcijos vardu, Ana Gomes S&D frakcijos vardu, Izaskun Bilbao Barandica ALDE frakcijos vardu, Ryszard Czarnecki ECR frakcijos vardu, Bastiaan Belder EFD frakcijos vardu, Franz Obermayr, nepriklausomas Parlamento narys, Monica Luisa Macovei, Justas Vincas Paleckis, Seán Kelly ir Corina Crețu.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Sari Essayah, Mitro Repo, Cristian Silviu Bușoi, Barbara Lochbihler, Eija-Riitta Korhola, Monika Smolková, Zuzana Roithová, Rovana Plumb ir Michael Cashman.
Kalbėjo Maria Damanaki (Komisijos narė).
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: punktas 12.1 protokolo 7.7.2011.
11.2. Padėtis Indonezijoje, įskaitant išpuolius prieš mažumų atstovus
Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0394/2011, B7-0444/2011, B7-0462/2011, B7-0463/2011, B7-0464/2011, B7-0465/2011 ir B7-0466/2011
Bastiaan Belder, Rui Tavares, Adam Bielan, Cristian Dan Preda, Kristiina Ojuland ir Mitro Repo pristatė pasiūlymus dėl rezoliucijos.
Kalbėjo: Csaba Sógor PPE frakcijos vardu, Marc Tarabella S&D frakcijos vardu, Marietje Schaake ALDE frakcijos vardu, Charles Tannock ECR frakcijos vardu, Eija-Riitta Korhola ir Ryszard Czarnecki.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Bogusław Sonik, Lidia Joanna Geringer de Oedenberg, Elena Băsescu, Nirj Deva, Seán Kelly ir Corina Crețu.
Kalbėjo Maria Damanaki (Komisijos narė).
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: punktas 12.2 protokolo 7.7.2011.
11.3. Padėtis Indijoje, ypač mirties nuosprendis Davinderui Palui Singhui
Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0395/2011, B7-0467/2011, B7-0468/2011, B7-0469/2011, B7-0470/2011, B7-0471/2011 ir B7-0472/2011
Karima Delli, Cristian Dan Preda, Charles Tannock, Graham Watson ir Lidia Joanna Geringer de Oedenberg pristatė pasiūlymus dėl rezoliucijos.
Kalbėjo: Bogusław Sonik PPE frakcijos vardu, Silvia-Adriana Țicău S&D frakcijos vardu, Kristiina Ojuland ALDE frakcijos vardu, Barbara Lochbihler Verts/ALE frakcijos vardu, ir Sari Essayah.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Eija-Riitta Korhola, Corina Crețu, Róża Gräfin von Thun und Hohenstein, Ryszard Czarnecki ir Charles Tannock (jis, pakėlęs mėlynąją kortelę pateikė klausimą Róża Gräfin von Thun und Hohenstein, kuri atsakė į klausimą).
Kalbėjo Maria Damanaki (Komisijos narė).
Diskusijos baigtos.
Balsavimas: punktas 12.3 protokolo 7.7.2011.
12. Balsuoti skirtas laikas
Išsamūs balsavimo rezultatai (pakeitimai, atskiri balsavimai ir balsavimai dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių ir t. t.) pateikiami protokolo priede „Balsavimo rezultatai“.
Protokolo priede pateikiami vardinio balsavimo rezultatai prieinami tik elektronine forma ir su jais susipažinti galima interneto svetainėje Europarl.
12.1. Padėtis Kongo Demokratinėje Respublikoje, masiniai prievartavimai Pietų Kivu provincijoje (balsavimas)
Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0442/2011, B7-0443/2011, B7-0458/2011, B7-0459/2011, B7-0460/2011 et B7-0461/2011
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 10)
BENDRAS PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS RC-B7-0442/2011
(keičiama B7-0442/2011, B7-0443/2011, B7-0458/2011, B7-0459/2011, B7-0460/2011 et B7-0461/2011):
pateiktas šių Parlamento narių:
|
Michèle Striffler, Filip Kaczmarek, Cristian Dan Preda, Mario Mauro, Lena Kolarska-Bobińska, Bernd Posselt, Monica Luisa Macovei, Tunne Kelam, Eija-Riitta Korhola, Sari Essayah, Martin Kastler, Jarosław Leszek Wałęsa, Agnès Le Brun, Zuzana Roithová, Tadeusz Zwiefka ir Bogusław Sonik PPE frakcijos vardu, |
|
Véronique De Keyser, Ana Gomes, Richard Howitt, Thijs Berman, Corina Crețu ir Rovana Plumb S&D frakcijos vardu, |
|
Louis Michel, Charles Goerens, Nathalie Griesbeck, Marietje Schaake, Kristiina Ojuland, Sonia Alfano, Ramon Tremosa i Balcells, Alexander Graf Lambsdorff, Frédérique Ries ir Izaskun Bilbao Barandica ALDE frakcijos vardu, |
|
Charles Tannock, Ryszard Antoni Legutko, Tomasz Piotr Poręba ir Ryszard Czarnecki ECR frakcijos vardu, |
|
Isabelle Durant, Barbara Lochbihler, Judith Sargentini, Raül Romeva i Rueda ir Jean Lambert Verts/ALE frakcijos vardu, |
|
Eva-Britt Svensson GUE/NGL frakcijos vardu. |
Priimta (P7_TA(2011)0340)
12.2. Padėtis Indonezijoje, įskaitant išpuolius prieš mažumų atstovus (balsavimas)
Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0394/2011, B7-0444/2011, B7-0462/2011, B7-0463/2011, B7-0464/2011, B7-0465/2011 et B7-0466/2011
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 11)
BENDRAS PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS RC-B7-0394/2011
(keičiama B7-0394/2011, B7-0444/2011, B7-0462/2011, B7-0463/2011, B7-0464/2011, B7-0465/2011 et B7-0466/2011):
pateiktas šių Parlamento narių:
|
Mario Mauro, Filip Kaczmarek, Cristian Dan Preda, Bernd Posselt, Monica Luisa Macovei, Tunne Kelam, Eija-Riitta Korhola, Sari Essayah, Elena Băsescu, Zuzana Roithová, Agnès Le Brun, Martin Kastler, Csaba Sógor ir Bogusław Sonik PPE frakcijos vardu, |
|
Véronique De Keyser, Mitro Repo, Marc Tarabella ir Lidia Joanna Geringer de Oedenberg S&D frakcijos vardu, |
|
Marietje Schaake, Marielle De Sarnez, Kristiina Ojuland, Sonia Alfano, Ramon Tremosa i Balcells, Frédérique Ries, Izaskun Bilbao Barandica, Alexandra Thein ir Louis Michel ALDE frakcijos vardu, |
|
Charles Tannock, Ryszard Antoni Legutko, Tomasz Piotr Poręba, Ryszard Czarnecki ir Adam Bielan ECR frakcijos vardu, |
|
Rui Tavares, Raül Romeva i Rueda, Gerald Häfner, Emilie Turunen, Christian Engström ir Barbara Lochbihler Verts/ALE frakcijos vardu, |
|
Miguel Portas ir Marisa Matias GUE/NGL frakcijos vardu, |
|
Bastiaan Belder EFD frakcijos vardu. |
Priimta (P7_TA(2011)0341)
Kalbėjo
Ana Gomes, prieš balsavimą.
12.3. Padėtis Indijoje, ypač mirties nuosprendis Davinderui Palui Singhui (balsavimas)
Pasiūlymai dėl rezoliucijos B7-0395/2011, B7-0467/2011, B7-0468/2011, B7-0469/2011, B7-0470/2011, B7-0471/2011 et B7-0472/2011
(Reikalinga paprasta balsų dauguma.)
(Balsavimo rezultatai: priedas „Balsavimo rezultatai“, punktas 12)
PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS B7-0395/2011
Atmesta
BENDRAS PASIŪLYMAS DĖL REZOLIUCIJOS RC-B7-0467/2011
(keičiama B7-0467/2011, B7-0468/2011, B7-0469/2011, B7-0470/2011, B7-0471/2011 et B7-0472/2011):
pateiktas šių Parlamento narių:
|
Elmar Brok, José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra, Mario Mauro, Lena Kolarska-Bobińska, Cristian Dan Preda, Bernd Posselt, Monica Luisa Macovei, Tunne Kelam, Eija-Riitta Korhola, Sari Essayah, Agnès Le Brun, Martin Kastler, Zuzana Roithová ir Bogusław Sonik PPE frakcijos vardu, |
|
Véronique De Keyser, Harlem Désir ir Lidia Joanna Geringer de Oedenberg S&D frakcijos vardu, |
|
Graham Watson, Niccolò Rinaldi, Marielle De Sarnez, Marietje Schaake, Kristiina Ojuland, Sonia Alfano, Ramon Tremosa i Balcells, Alexander Graf Lambsdorff, Frédérique Ries, Izaskun Bilbao Barandica, Alexandra Thein ir Louis Michel ALDE frakcijos vardu, |
|
Charles Tannock ECR frakcijos vardu, |
|
Karima Delli, Barbara Lochbihler, Jean Lambert, Satu Hassi, Franziska Keller ir Raül Romeva i Rueda Verts/ALE frakcijos vardu, |
|
Marisa Matias ir Miguel Portas GUE/NGL frakcijos vardu. |
Priimta (P7_TA(2011)0342)
13. Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Balsavimo pataisymai ir ketinimai pateikiami tinklalapio „Séance en direct“ dalyje „Résultats des votes (appels nominaux) / Results of votes (roll-call votes)“ ir priede „Vardinio balsavimo rezultatai“ (spausdintas variantas).
Dvi savaites nuo balsavimo dienos balsavimo pataisymų elektroninis variantas interneto svetainėje Europarl bus nuolat atnaujinamas.
Vėliau balsavimo pataisymų ir ketinimų sąrašas nebus keičiamas, kadangi jis bus verčiamas ir skelbiamas Oficialiajame leidinyje.
14. Sprendimai dėl kai kurių dokumentų
Sprendimas rengti pranešimus savo iniciatyva (Darbo tvarkos taisyklių 48 straipsnis)
DEVE komitetas
— |
4-asis aukšto lygio forumas pagalbos veiksmingumo klausimais (2011/2145(INI)) (nuomonė: INTA) |
— |
AKR ir ES jungtinės parlamentinės asamblėjos veikla 2010 m. (2011/2120(INI)) |
ECON komitetas
— |
Šiuo metu šios antraštės visomis kalbomis nėra. Reform of the EU State Aid Rules on Services of General Economic Interest (2011/2146(INI)) (nuomonė: CULT, ENVI, EMPL, ITRE, IMCO, TRAN, REGI) |
EMPL komitetas
— |
Šiuo metu šios antraštės visomis kalbomis nėra. The Mid-term review of the European strategy 2007-2012 on health and safety at work (2011/2147(INI)) (nuomonė: ENVI) |
FEMM komitetas
— |
Lyčių aspekto integravimas į Europos Parlamento darbą (2011/2151(INI)) |
IMCO komitetas
— |
Nauja vartotojų politikos strategija (2011/2149(INI)) (nuomonė: JURI, ECON) |
ITRE komitetas
— |
Piliečiams naudingos Europos Sąjungos kosmoso strategijos rengimas (2011/2148(INI)) (nuomonė: AFET, ENVI, INTA, TRAN, REGI) |
TRAN komitetas
— |
Šiuo metu šios antraštės visomis kalbomis nėra. Functioning and application of established rights of people travelling by air (2011/2150(INI)) (nuomonė: EMPL, IMCO) |
Sprendimas rengti pranešimus savo iniciatyva (Darbo tvarkos taisyklių 90 straipsnis)
AFET komitetas
— |
Rekomendacijos Tarybai, Komisijai ir EIVT dėl derybų dėl ES ir Gruzijos asociacijos susitarimo (2011/2133(INI)) |
— |
Rekomendacijos Tarybai, Komisijai ir EIVT dėl derybų dėl ES ir Ukrainos asociacijos susitarimo (2011/2132(INI)) |
Perdavimas komitetams
FEMM komitetas
— |
ES parama Tarptautiniam baudžiamajam teismui. Iškilę uždaviniai ir sunkumų įveikimas (2011/2109(INI))
|
AFET komitetas
— |
Sąjungos metiniam biudžetui taikomos finansinės taisyklės (COM(2010)0815 - C7-0016/2011 - 2010/0395(COD))
|
TRAN komitetas
— |
PVM ateitis ( 2011/2082(INI))
|
FEMM komitetas
— |
Europos kooperacinės bendrovės statutas dėl darbuotojų dalyvavimo priimant sprendimus (2011/2116(INI))
|
ITRE komitetas
— |
ES ir Kinija. Nesubalansuota prekyba? (2010/2301(INI))
|
— |
Tvirtesnis bendradarbiavimas kuriant bendrą patentinę apsaugą (COM(2011)0215 - C7-0099/2011 - 2011/0093(COD))
|
15. Į registrą įrašyti rašytiniai pareiškimai (Darbo tvarkos taisyklių 123 straipsnis)
Parašų skaičius, surinktas už į registrą įrašytus rašytinius pareiškimus (Darbo tvarkos taisyklių 123 straipsnio 3 dalis):
Dokumento numeris |
Autorius |
Parašai |
0015/2011 |
Françoise Castex, Franziska Katharina Brantner, Vincent Peillon, Cristian Dan Preda, Ivo Vajgl |
300 |
0016/2011 |
Geoffrey Van Orden, Gabriele Albertini, Alexander Alvaro, Frédérique Ries, Hannu Takkula |
68 |
0017/2011 |
Richard Seeber, Ole Christensen, Carl Haglund, Isabella Lövin, Anna Rosbach |
268 |
0018/2011 |
Martin Ehrenhauser |
35 |
0019/2011 |
Andreas Mölzer |
27 |
0020/2011 |
Peter Skinner |
85 |
0021/2011 |
Jelko Kacin, Edward McMillan-Scott, Anna Rosbach, György Schöpflin, Jutta Steinruck |
226 |
0022/2011 |
Gay Mitchell, Nirj Deva, Marian Harkin, Peter Skinner, Angelika Werthmann |
347 |
0023/2011 |
Niki Tzavela, Jorgo Chatzimarkakis, Edit Herczog, Georgios Koumoutsakos, Fiorello Provera |
144 |
0024/2011 |
Leonidas Donskis, Zigmantas Balčytis, Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Justas Vincas Paleckis |
52 |
0025/2011 |
Georgios Koumoutsakos, Hélène Flautre, Marian Harkin, Vittorio Prodi |
272 |
0026/2011 |
Daciana Octavia Sârbu, Elisabeth Jeggle, Adina-Ioana Vălean, Janusz Wojciechowski |
140 |
0027/2011 |
Patrick Le Hyaric, Margrete Auken, Véronique De Keyser, Niccolò Rinaldi |
115 |
0028/2011 |
Paolo De Castro, Salvatore Caronna, Michel Dantin, Martin Häusling, Justas Vincas Paleckis |
81 |
0029/2011 |
Sarah Ludford, Simon Busuttil, Ana Gomes, Barbara Lochbihler |
95 |
0030/2011 |
Cătălin Sorin Ivan, Silvia Costa, Seán Kelly, Hannu Takkula, Claudiu Ciprian Tănăsescu |
33 |
0031/2011 |
Giovanni Collino |
13 |
0032/2011 |
Philippe Juvin, José Bové, Edite Estrela, Corinne Lepage, Anna Rosbach |
59 |
0033/2011 |
Britta Thomsen, Edit Bauer, Eva-Britt Svensson, Marc Tarabella, Marina Yannakoudakis |
38 |
0034/2011 |
Nuno Teixeira, Luís Paulo Alves, Elie Hoarau, Gabriel Mato Adrover, Maria do Céu Patrão Neves |
35 |
16. Posėdžio metu priimtų tekstų perdavimas
Pagal Darbo tvarkos taisyklių 179 straipsnio 2 dalį šios dienos posėdžio protokolas bus pateiktas Parlamentui tvirtinti kito posėdžio pradžioje.
Parlamentui sutinkant, priimti tekstai bus nedelsiant perduoti atitinkamoms institucijoms.
17. Kitų posėdžių tvarkaraštis
Kiti posėdžiai vyks nuo 2011 m. rugsėjo 12 d. iki 2011 m. rugsėjo 15 d..
18. Sesijos atidėjimas
Europos Parlamento sesija buvo atidėta.
Posėdis baigtas 16.35 val.
Klaus Welle
Generalinis sekretorius
Jerzy Buzek
Pirmininkas
2011 m. liepos 7 d., ketvirtadienis
DALYVIŲ SĄRAŠAS
Pasirašė:
Abad, Áder, Agnew, Albertini, Albrecht, Alfano, Alfonsi, Allam, Alvaro, Alves, Andreasen, Andrés Barea, Andrikienė, Angelilli, Angourakis, Antonescu, Arias Echeverría, Arif, Arlacchi, Arsenis, Ashworth, Auconie, Audy, Auken, Ayala Sender, Aylward, van Baalen, Bach, Badia i Cutchet, Bagó, Balčytis, Baldassarre, Balz, Balzani, Băsescu, Bastos, Bauer, Bearder, Becker, Belder, Belet, Bélier, Benarab-Attou, Bendtsen, Bennahmias, Berès, Berlato, Berlinguer, Berman, Besset, Bielan, Bilbao Barandica, Bisky, Bizzotto, Blinkevičiūtė, Bodu, Böge, Borghezio, Borsellino, Borys, Boștinaru, Boulland, Bové, Bowles, Bozkurt, Bradbourn, Brantner, Brepoels, Březina, Brok, Brons, Brzobohatá, Bufton, Bullmann, Bușoi, Busuttil, Bütikofer, Buzek, Cabrnoch, Cadec, Callanan, van de Camp, Campbell Bannerman, Cancian, Canfin, Caronna, Carvalho, Casa, Cashman, Casini, Caspary, Castex, del Castillo Vera, Cavada, Cercas, Chatzimarkakis, Chichester, Chountis, Christensen, Claeys, Clark, Coelho, Cofferati, Comi, Corazza Bildt, Cornelissen, Correia De Campos, Cortés Lastra, Cramer, Crețu, Creutzmann, Crocetta, Cronberg, Cutaș, Cymański, Czarnecki, Frédéric Daerden, van Dalen, Dăncilă, Danellis, Danjean, Dantin, (The Earl of) Dartmouth, Daul, David, Davies, De Angelis, de Brún, Dehaene, De Keyser, Delli, Delvaux, De Rossa, De Sarnez, Désir, Deß, Deutsch, Deva, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dodds, Domenici, Donskis, Dorfmann, Droutsas, Duff, Durant, Dušek, Ehrenhauser, Eickhout, Enciu, Engel, Engström, Ernst, Ertug, Essayah, Estaràs Ferragut, Estrela, Fajmon, Falbr, Färm, Feio, Ferber, Fernandes, Elisa Ferreira, João Ferreira, Fidanza, Figueiredo, Fisas Ayxela, Fjellner, Flašíková Beňová, Flautre, Fleckenstein, Florenz, Fontana, Ford, Foster, Fox, Fraga Estévez, Franco, Gahler, Gál, Gallagher, Gallo, Gáll-Pelcz, García-Margallo y Marfil, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gardini, Gargani, Gauzès, Gebhardt, Geier, Gerbrandy, Geringer de Oedenberg, Giegold, Gierek, Girling, Glattfelder, Godmanis, Goebbels, Goerens, Gollnisch, Göncz, Goulard, Gräßle, Grech, Grelier, Grèze, Griesbeck, Griffin, Gróbarczyk, Groote, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gualtieri, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez-Cortines, Gutiérrez Prieto, Gyürk, Hadjigeorgiou, Häfner, Fiona Hall, Händel, Handzlik, Hankiss, Hannan, Harkin, Hartong, Hassi, Haug, Häusling, Hedh, Helmer, Hénin, Herczog, Herranz García, Hibner, Higgins, Nadja Hirsch, Hoarau, Hohlmeier, Hökmark, Honeyball, Hortefeux, Howitt, Hughes, Hyusmenova, Iacolino, Ibrisagic, Ilchev, in 't Veld, Iotova, Iovine, Irigoyen Pérez, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivan, Ivanova, Jaakonsaari, Jäätteenmäki, Jahr, Járóka, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jensen, Jiménez-Becerril Barrio, de Jong, Jordan Cizelj, Jørgensen, Junqueras Vies, Juvin, Kacin, Kaczmarek, Kadenbach, Kalfin, Kalinowski, Kalniete, Kamiński, Kammerevert, Karas, Karim, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kazak, Kelam, Keller, Kelly, Kirilov, Kirkhope, Klaß, Kleva, Klinz, Klute, Koch, Koch-Mehrin, Kohlíček, Koppa, Korhola, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Béla Kovács, Kovatchev, Kowal, Kozlík, Kozłowski, Kožušník, Krahmer, Kratsa-Tsagaropoulou, Krehl, Kreissl-Dörfler, Kuhn, Kukan, Kurski, Lamassoure, Lambert, Landsbergis, Lange, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Foll, Le Grip, Legutko, Lehne, Leinen, Lepage, Liberadzki, Lichtenberger, Liese, Liotard, Lisek, Lochbihler, Løkkegaard, Lope Fontagné, López Aguilar, López-Istúriz White, Lösing, Lövin, Ludford, Ludvigsson, Luhan, Łukacijewska, Lulling, Lunacek, Lynne, Lyon, McClarkin, McMillan-Scott, Macovei, Madlener, Manders, Mănescu, Maňka, Mann, Manner, Marcinkiewicz, Marinescu, David Martin, Hans-Peter Martin, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mastella, Matera, Mathieu, Matias, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mavronikolas, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Mélenchon, Méndez de Vigo, Menéndez del Valle, Merkies, Messerschmidt, Mészáros, Louis Michel, Migalski, Mikolášik, Millán Mon, Mirsky, Mitchell, Mölzer, Moraes, Moreira, Morganti, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Mulder, Muñiz De Urquiza, Murphy, Nedelcheva, Neuser, Neveďalová, Newton Dunn, Neynsky, Neyts-Uyttebroeck, Nicholson, Nicolai, Niebler, Nitras, Obermayr, Obiols, Ojuland, Olbrycht, Olejniczak, Oomen-Ruijten, Őry, Ouzký, Oviir, Pack, Padar, Paksas, Paleckis, Paliadeli, Pallone, Panayotov, Panzeri, Papadopoulou, Papanikolaou, Papastamkos, Pargneaux, Parvanova, Pașcu, Paška, Patrão Neves, Paulsen, Peillon, Perello Rodriguez, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Piotrowski, Pirillo, Pirker, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Ponga, Poręba, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Prendergast, Prodi, Proust, Provera, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Ransdorf, Rapkay, Rapti, Regner, Reimers, Remek, Repo, Reul, Riera Madurell, Rinaldi, Riquet, Rivellini, Rochefort, Rodust, Rohde, Roithová, Romero López, Romeva i Rueda, Ronzulli, Rossi, Roth-Behrendt, Rouček, Rübig, Rubiks, Rühle, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salavrakos, Salvini, Sánchez Presedo, Sanchez-Schmid, Sârbu, Sargentini, Sartori, Saryusz-Wolski, Sassoli, Saudargas, Savisaar-Toomast, Schaake, Schaldemose, Schlyter, Olle Schmidt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Scholz, Schöpflin, Schroedter, Martin Schulz, Werner Schulz, Schwab, Scicluna, Scottà, Scurria, Seeber, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Severin, Siekierski, Silvestris, Simon, Simpson, Sinclaire, Siwiec, Skrzydlewska, Skylakakis, Smolková, Sógor, Sommer, Søndergaard, Sonik, Sosa Wagner, Speroni, Staes, Stassen, Šťastný, Stavrakakis, Steinruck, Sterckx, Stevenson, Stihler, van der Stoep, Stolojan, Dimitar Stoyanov, Strejček, Striffler, Surján, Susta, Svensson, Swinburne, Swoboda, Szájer, Szegedi, Szymański, Takkula, Tănăsescu, Tannock, Tarabella, Tarand, Tavares, Taylor, Teixeira, Terho, Thein, Theocharous, Theurer, Thomsen, Thun und Hohenstein, Thyssen, Țicău, Tirolien, Toia, Tőkés, Tomaševski, Tošenovský, Trautmann, Tremopoulos, Tremosa i Balcells, Triantaphyllides, Trüpel, Trzaskowski, Tsoukalas, Turmes, Turunen, Tzavela, Uggias, Ulmer, Ulvskog, Ungureanu, Urutchev, Uspaskich, Vadim Tudor, Vaidere, Vajgl, Vălean, Van Brempt, Vanhecke, Van Orden, Vaughan, Vergiat, Vergnaud, Verheyen, Vidal-Quadras, Vigenin, Vlasák, Voss, Wałęsa, Wallis, Watson, Henri Weber, Manfred Weber, Renate Weber, Weiler, Weisgerber, Werthmann, Westphal, Wieland, Wikström, Willmott, Wils, Hermann Winkler, Iuliu Winkler, Włosowicz, Wojciechowski, Wortmann-Kool, Yáñez-Barnuevo García, Záborská, Zahradil, Zala, Zanicchi, Zasada, Ždanoka, Zeller, Zemke, Zīle, Zimmer, Ziobro, Zver, Zwiefka
2011 m. liepos 7 d., ketvirtadienis
I PRIEDAS
BALSAVIMO REZULTATAI
Santrumpos ir simboliai
+ |
priimta |
- |
atmesta |
↓ |
atkrito |
A |
atšaukta |
VB (…, …, …) |
vardinis balsavimas (už, prieš, susilaikė) |
EB (…, …, …) |
elektroninis balsavimas (už, prieš, susilaikė) |
dal. |
balsavimas dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių |
atsk. |
atskiras balsavimas |
pak. |
pakeitimas |
KP |
kompromisinis pakeitimas |
AD |
atitinkama dalis |
NP |
naikinantis pakeitimas |
= |
tapatūs pakeitimai |
§ |
dalis |
str. |
straipsnis |
konst. |
konstatuojamoji dalis |
PR |
pasiūlymas dėl rezoliucijos |
BPR |
bendras pasiūlymas dėl rezoliucijos |
SB |
slaptas balsavimas |
1. Europos aktyvaus senėjimo metai (2012) ***I
Pranešimas: Martin Kastler (A7-0061/2011)
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Pasiūlymas dėl sprendimo |
|||||
Visas tekstas. Paketas Nr. 1. Kompromisiniai pakeitimai |
53 |
komitetas |
|
+ |
|
Paketas Nr.2. Atsakingo komiteto pakeitimai |
1-52 |
komitetas |
|
↓ |
|
Balsavimas: pakeistas pasiūlymas |
|
+ |
|
||
Teisėkūros rezoliucijos projektas |
|||||
Po 1 dalies |
54 |
komitetas |
|
+ |
|
Balsavimas: teisėkūros rezoliucija |
VB |
+ |
557, 33, 15 |
2. Padėtis Sirijoje, Jemene ir Bahreine, atsižvelgiant į padėtį Arabų šalyse ir Šiaurės Afrikoje
Pasiūlymai dėl rezoliucijų: B7-0389/2011, B7-0390/2011, B7-0446/2011, B7-0447/2011, B7-0449/2011, B7-0453/2011, B7-0454/2011
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Bendras pasiūlymas dėl rezoliucijos RC-B7-0389/2011 (PPE, S&D, ALDE, Verts/ALE, ECR) |
|||||
Po 2 dalies |
1 |
GUE/NGL |
|
- |
|
28 dalis |
2 |
GUE/NGL |
|
- |
|
31 dalis |
3 |
GUE/NGL |
VB |
- |
75, 484, 56 |
Po 35 dalies |
4 |
GUE/NGL |
|
- |
|
38 dalis |
5NP |
GUE/NGL |
|
- |
|
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
|
+ |
|
||
Frakcijų pasiūlymai dėl rezoliucijų |
|||||
B7-0389/2011 |
|
ECR |
|
↓ |
|
B7-0390/2011 |
|
EFD |
|
↓ |
|
B7-0446/2011 |
|
ALDE |
|
↓ |
|
B7-0447/2011 |
|
Verts/ALE |
|
↓ |
|
B7-0449/2011 |
|
PPE |
|
↓ |
|
B7-0453/2011 |
|
GUE/NGL |
|
↓ |
|
B7-0454/2011 |
|
S&D |
|
↓ |
|
Prašymai balsuoti vardiniu būdu
GUE/NGL: 3 pakeitimas.
Įvairūs:
Mariya Nedelcheva taip pat pasirašė PPE frakcijos pasiūlymą dėl rezoliucijos B7-0449/2011.
3. ES išorės politika siekiant demokratizacijos
Pranešimas: Véronique De Keyser (A7-0231/2011)
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
6 dalis |
12 |
PPE |
EB |
- |
293, 314, 6 |
10 dalis |
13 |
PPE |
|
+ |
|
§ |
originalus tekstas |
atsk. |
↓ |
|
|
13 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
31 dalis |
16S |
PPE, ALDE |
EB |
+ |
369, 243, 7 |
34 dalis |
14 |
PPE |
EB |
+ |
320, 297, 4 |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
|
1 |
↓ |
|
|||
2 |
↓ |
|
|||
35 dalis |
11 |
PPE |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2/EB |
- |
286, 330, 7 |
|||
Po 38 dalies |
25 |
PPE, ALDE |
EB |
+ |
362, 245, 12 |
39 dalis |
17NP |
PPE, ALDE |
EB |
+ |
373, 248, 2 |
40 dalis |
1= 8= |
S&D ALDE |
|
+ |
|
7 |
ALDE |
|
↓ |
|
|
Po 44 dalies |
9 |
ALDE |
|
+ |
|
48 dalis |
18NP |
PPE, ALDE |
|
+ |
|
49 dalis |
19NP |
PPE, ALDE |
|
+ |
|
50 dalis |
20NP |
PPE, ALDE |
|
+ |
|
51 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
53 dalis |
10NP 21 NP= |
PPE, ALDE |
EB |
+ |
368, 236, 16 |
54 dalis |
22NP |
PPE, ALDE |
|
+ |
|
55 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
56 dalis |
23NP |
PPE, ALDE |
|
+ |
|
59 dalis |
24NP |
PPE, ALDE |
|
+ |
|
Po 62 dalies |
2 |
S&D |
|
+ |
|
65 dalis |
15 |
PPE |
|
+ |
|
67 dalis |
5 |
S&D |
|
+ |
|
68 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
69 dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk. |
+ |
|
70 dalis |
3 |
S&D |
|
- |
|
71 dalis |
4 |
S&D |
|
+ |
|
G konstatuojamoji dalis |
6 |
ALDE |
|
+ |
|
U konstatuojamoji dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
Y konstatuojamoji dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
VB |
+ |
537, 24, 61 |
Prašymai balsuoti vardiniu būdu
S&D: galutinis balsavimas.
Prašymai balsuoti atskirai
GUE/NGL: 10 ir 69 dalys.
Prašymai balsuoti dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių
GUE/NGL:
13 dalis
1-oji dalis |
: |
visas tekstas, išskyrus žodžius „turo būti vykdoma … tikslais, ir kad“ ir „ji“. |
2-oji dalis |
: |
šie žodžiai. |
34 dalis
1-oji dalis |
: |
visas tekstas, išskyrus žodžius „tačiau pabrėžia … kūrimąsi“. |
2-oji dalis |
: |
šie žodžiai. |
51 dalis
1-oji dalis |
: |
„pabrėžia, kad reikia … skatinti demokratiją“. |
2-oji dalis |
: |
„ragina ES … vystymosi politiką“. |
55 dalis
1-oji dalis |
: |
visas tekstas, išskyrus žodžius „užkertant kelią … juos sprendžiant“. |
2-oji dalis |
: |
šie žodžiai. |
68 dalis
1-oji dalis |
: |
visas tekstas, išskyrus žodžius „glaudus viešojo … bendradarbiavimas ir“. |
2-oji dalis |
: |
šie žodžiai. |
U konstatuojamoji dalis
1-oji dalis |
: |
visas tekstas, išskyrus žodžius „bendros užsienio … (BSGP) misijos“. |
2-oji dalis |
: |
šie žodžiai. |
Y konstatuojamoji dalis
1-oji dalis |
: |
visas tekstas, išskyrus žodį „tiesiogiai“. |
2-oji dalis |
: |
šis žodis. |
ALDE:
11 pakeitimas
1-oji dalis |
: |
visas tekstas, išskyrus žodžius „ir ragina skubiai įsteigti šį fondą“ ir „nepriklausoma“. |
2-oji dalis |
: |
šie žodžiai. |
4. Pasirengimas Rusijos Valstybės Dūmos rinkimams, kurie vyks gruodžio mėnesį
Pasiūlymai dėl rezoliucijų: B7-0396/2011, B7-0448/2011, B7-0450/2011, B7-0451/2011, B7-0452/2011
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Bendras pasiūlymas dėl rezoliucijos RC-B7-0396/2011 (PPE, S&D, ALDE, Verts/ALE, ECR, GUE/NGL) |
|||||
Po 5 dalies |
- |
- |
|
+ |
žodinis pakeitimas |
6 dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk. |
+ |
pakeista žodžiu |
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
|
+ |
|
||
Bendras pasiūlymas dėl rezoliucijos RC-B7-0396/2011 (PPE, S&D, ALDE, Verts/ALE, ECR, GUE/NGL) |
|||||
B7-0396/2011 |
|
Verts/ALE |
|
↓ |
|
B7-0448/2011 |
|
PPE |
|
↓ |
|
B7-0450/2011 |
|
ALDE |
|
↓ |
|
B7-0451/2011 |
|
ECR |
|
↓ |
|
B7-0452/2011 |
|
S&D |
|
↓ |
|
Prašymai balsuoti atskirai
ECR: 6 dalis.
Įvairūs
Kristiina Ojuland pateikė žodinį pakeitimą po 5 a dalies:
„5a. |
apgailestauja, kad 2011 m. liepos 5 d. nuspręsta uždrausti Borisui Nemtsovui šešis mėnesius išvykti iš šalies ir ragina nedelsiant panaikinti šį draudimą;“ |
Hannes Swoboda pateikė tokį 6 dalies žodinį pakeitimą:
„6. |
išreiškia susirūpinimą dėl siūlomo įstatymo, dėl kurio bus diskutuojama Dūmoje ir pagal kurį Rusijos teismai įgytų teisę nepaisyti Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimų kai kuriose srityse, projekto, nes tokia iniciatyva prieštarauja pagrindiniams Europos žmogaus teisių konvencijos principams; džiaugiasi neseniai priimtu Rusijos Dūmos sprendimu kol kas nesvarstyti šio įstatymo projekto ir tikisi, kad, galiausiai, ji atsisakys šios iniciatyvos;“ |
5. Šengeno sistemos pasikeitimai
Pasiūlymai dėl rezoliucijų: B7-0392/2011, B7-0393/2011, B7-0400/2011, B7-0441/2011, B7-0456/2011, B7-0457/2011
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Bendras pasiūlymas dėl rezoliucijos RC-B7-0392/2011 (PPE, S&D, ALDE, Verts/ALE) |
|||||
6 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
7 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
9 dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk. |
+ |
|
10 dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk. |
+ |
|
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
|
+ |
|
||
Frakcijų pasiūlymai dėl rezoliucijų |
|||||
B7-0392/2011 |
|
Verts/ALE |
|
↓ |
|
B7-0393/2011 |
|
PPE |
|
↓ |
|
B7-0400/2011 |
|
S&D |
|
↓ |
|
B7-0441/2011 |
|
ECR |
|
↓ |
|
B7-0456/2011 |
|
ALDE |
|
↓ |
|
B7-0457/2011 |
|
GUE/NGL |
|
↓ |
|
Prašymai balsuoti atskirai
ECR: 9 ir 10 dalys.
Prašymai balsuoti dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių
PPE:
6 dalis
1-oji dalis |
: |
„laikosi nuomonės, kad sąlygos … vidaus saugumui“. |
2-oji dalis |
: |
„ragina Komisiją … narėse sąlygos“. |
7 dalis
1-oji dalis |
: |
„todėl mano, kad … tikrai nesustiprėtų“. |
2-oji dalis |
: |
„pažymi, kad … sienų kontrolei atnaujinti“. |
Įvairūs
Mariya Nedelcheva ir Simon Busuttil taip pat pasirašė PPE frakcijos pasiūlymą dėl rezoliucijos B7-0393/2011.
Salvatore Iacolino (PPE frakcija) taip pat pasirašė bendrą pasiūlymą dėl rezoliucijos RC-B7-0392/2011.
6. Europos Parlamento požiūris į Lisabonos sutarties protokolo Nr. 1 9 ir 10 straipsnių dėl tarpparlamentinio bendradarbiavimo BUSP ir BSGP srityse taikymą
Pasiūlymas dėl rezoliucijos: B7-0388/2011
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Pasiūlymas dėl rezoliucijos B7-0388/2011 (AFET komitetas) |
|||||
1 dalis |
1 |
GUE/NGL |
|
- |
|
4 dalis |
2 |
GUE/NGL |
|
- |
|
Po 4 dalies |
3 |
GUE/NGL |
|
- |
|
4 |
GUE/NGL |
VB |
- |
58, 560, 9 |
|
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
|
+ |
|
Prašymai balsuoti vardiniu būdu
GUE/NGL: 4 pakeitimas
7. Maisto skirstymo labiausiai nepasiturintiems Sąjungos asmenims programa
Pasiūlymai dėl rezoliucijų: B7-0397/2011, B7-0398/2011, B7-0399/2011, B7-0455/2011
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Bendras pasiūlymas dėl rezoliucijos RC-B7-0397/2011 (PPE, S&D, ALDE, Verts/ALE, GUE/NGL) |
|||||
Po 2 dalies |
1 |
GUE/NGL |
VB |
+ |
416, 193, 12 |
2 |
GUE/NGL |
VB |
- |
82, 425, 111 |
|
3 dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk. |
+ |
|
4 dalis |
§ |
originalus tekstas |
dal. |
|
|
1 |
+ |
|
|||
2 |
+ |
|
|||
12 dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk. |
+ |
|
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
VB |
+ |
548, 52, 26 |
||
Frakcijų pasiūlymai dėl rezoliucijų |
|||||
B7-0397/2011 |
|
Verts/ALE, S&D |
|
↓ |
|
B7-0398/2011 |
|
PPE |
|
↓ |
|
B7-0399/2011 |
|
ALDE |
|
↓ |
|
B7-0455/2011 |
|
GUE/NGL |
|
↓ |
|
Prašymai balsuoti vardiniu būdu
S&D: galutinis balsavimas.
GUE/NGL: 1 ir 2 pakeitimai
Prašymai balsuoti atskirai
PPE: 3 dalis.
ECR: 12 dalis.
Prašymai balsuoti dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių
ECR:
4 dalis
1-oji dalis |
: |
„atkreipia dėmesį … programą iš BŽŪP“. |
2-oji dalis |
: |
„ir pažymi, kad reikia užtikrinti tinkamą finansavimą“. |
Įvairūs
Marie-Christine Vergiat (GUE/NGL frakcija), Mariya Nedelcheva ir Dominique Vlasto (PPE frakcija) taip pat pasirašė bendrą pasiūlymą dėl rezoliucijos RC-B7-0397/2011.
Czesław Adam Siekierski ir Michel Dantin taip pat pasirašė PPE frakcijos pasiūlymą dėl rezoliucijos B7-0398/2011.
Raül Romeva i Rueda taip pat pasirašė Verts/ALE ir S&D frakcijų pasiūlymą dėl rezoliucijos B7-0397/2011.
8. Kovos su minomis pažanga
Pranešimas: Geoffrey Van Orden (A7-0211/2011)
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Pavadinimas prieš 28 dalį |
§ |
originalus tekstas |
atsk. |
- |
|
28 dalis |
§ |
originalus tekstas |
atsk. |
- |
|
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
VB |
+ |
544, 5, 7 |
Prašymai balsuoti vardiniu būdu
ECR: galutinis balsavimas.
Prašymai balsuoti atskirai
ECR: Antraštė prieš 28 dalį (Egipto atvejis), 28 dalis.
9. Padėtis Kongo Demokratinėje Respublikoje, masiniai prievartavimai Pietų Kivu provincijoje
B7-0442/2011, B7-0443/2011, B7-0458/2011, B7-0459/2011, B7-0460/2011, B7-0461/2011
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Bendras pasiūlymas dėl rezoliucijos RC-B7-0442/2011 (PPE, S&D, ALDE, ECR, Verts/ALE, GUE/NGL) |
|||||
Po 12 dalies |
1 |
ECR |
VB |
- |
9, 54, 0 |
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
|
+ |
|
||
Frakcijų pasiūlymai dėl rezoliucijų |
|||||
B7-0442/2011 |
|
ECR |
|
↓ |
|
B7-0443/2011 |
|
Verts/ALE |
|
↓ |
|
B7-0458/2011 |
|
PPE |
|
↓ |
|
B7-0459/2011 |
|
GUE/NGL |
|
↓ |
|
B7-0460/2011 |
|
ALDE |
|
↓ |
|
B7-0461/2011 |
|
S&D |
|
↓ |
|
Prašymai balsuoti vardiniu būdu
ECR: 1 pakeitimas.
Įvairūs
Mariya Nedelcheva taip pat pasirašė PPE frakcijos pasiūlymą dėl rezoliucijos B7-0458/2011.
10. Padėtis Indonezijoje, įskaitant išpuolius prieš mažumų atstovus
B7-0394/2011, B7-0444/2011, B7-0462/2011, B7-0463/2011, B7-0464/2011, B7-0465/2011, B7-0466/2011
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Bendras pasiūlymas dėl rezoliucijos RC-B7-0394/2011 (PPE, S&D, ALDE, ECR, Verts/ALE, GUE/NGL, EFD) |
|||||
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
|
+ |
|
||
Frakcijų pasiūlymai dėl rezoliucijų |
|||||
B7-0394/2011 |
|
EFD |
|
↓ |
|
B7-0444/2011 |
|
Verts/ALE |
|
↓ |
|
B7-0462/2011 |
|
ECR |
|
↓ |
|
B7-0462/2011 |
|
PPE |
|
↓ |
|
B7-0464/2011 |
|
GUE/NGL |
|
↓ |
|
B7-0465/2011 |
|
ALDE |
|
↓ |
|
B7-0466/2011 |
|
S&D |
|
↓ |
|
11. Padėtis Indijoje, ypač mirties nuosprendis Davinderui Palui Singhui
B7-0395/2011, B7-0467/2011, B7-0468/2011, B7-0469/2011, B7-0470/2011, B7-0471/2011, B7-0472/2011
Dalykas |
Pak. Nr. |
Autorius |
VB ir kt. |
Balsavimas |
VB / EB: pastabos |
Frakcijų pasiūlymai dėl rezoliucijos |
|||||
B7-0395/2011 |
|
EFD |
|
- |
|
Bendras pasiūlymas dėl rezoliucijos RC-B7-0467/2011 (PPE, S&D, ALDE, ECR, Verts/ALE, GUE/NGL) |
|||||
Po 3 dalies |
2 |
Verts/ALE |
|
- |
|
Po F konstatuojamosios dalies |
1 |
Verts/ALE |
|
- |
|
Balsavimas: rezoliucija (visas tekstas) |
VB |
+ |
55, 0, 5 |
||
Frakcijų pasiūlymai dėl rezoliucijų |
|||||
B7-0467/2011 |
|
Verts/ALE |
|
↓ |
|
B7-0468/2011 |
|
PPE |
|
↓ |
|
B7-0469/2011 |
|
GUE/NGL |
|
↓ |
|
B7-0470/2011 |
|
ECR |
|
↓ |
|
B7-0471/2011 |
|
ALDE |
|
↓ |
|
B7-0472/2011 |
|
S&D |
|
↓ |
|
Prašymai balsuoti vardiniu būdu
PPE: galutinis balsavimas.
2011 m. liepos 7 d., ketvirtadienis
II PRIEDAS
VARDINIO BALSAVIMO REZULTATAI
1. A7-0061/2011 - Martin Kastler. Teisėkūros rezoliucija
Už: 557
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Bușoi, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, De Sarnez, Donskis, Duff, Gerbrandy, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Rochefort, Rohde, Savisaar-Toomast, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Sterckx, Takkula, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, in 't Veld
ECR: Ashworth, Bielan, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Wojciechowski, Włosowicz, Zahradil, Zīle
EFD: Imbrasas, Paksas, Paška, Terho, Tzavela
NI: Dodds, Ehrenhauser, Kovács, Martin Hans-Peter, Severin, Sosa Wagner, Stoyanov Dimitar, Szegedi, Vadim Tudor, Werthmann
PPE: Abad, Albertini, Allam, Andrikienė, Antonescu, Auconie, Audy, Bach, Bagó, Baldassarre, Balz, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Borys, Boulland, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Daul, David, De Veyrac, Delvaux, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Franco, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gargani, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gutiérrez-Cortines, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Hankiss, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Korhola, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, Luhan, Lulling, López-Istúriz White, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Sógor, Teixeira, Theocharous, Thun und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Verheyen, Vidal-Quadras, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry, Šťastný
S&D: Alves, Andrés Barea, Arif, Arlacchi, Arsenis, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Borsellino, Bozkurt, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Crețu, Crocetta, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Désir, Dăncilă, Enciu, Ertug, Estrela, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, Färm, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Goebbels, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Herczog, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Kleva, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Le Foll, Leinen, Liberadzki, Ludvigsson, López Aguilar, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Maňka, Menéndez del Valle, Merkies, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Olejniczak, Padar, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pirillo, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Tirolien, Toia, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weiler, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bélier, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Cramer, Cronberg, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Flautre, Giegold, Grèze, Hassi, Häusling, Junqueras Vies, Keller, Lambert, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 33
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Belder, Bufton, Clark
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, Ferreira João, Figueiredo, Händel, Hénin, Lösing, Matias, Mélenchon, Ransdorf, Remek, Triantaphyllides, Vergiat, Wils, Zimmer, de Jong
NI: Brons, Claeys, Gollnisch, Griffin, Hartong, Madlener, Obermayr, Sinclaire, Stassen, van der Stoep
Susilaikė: 15
ALDE: Goulard
ECR: Helmer
EFD: Bizzotto, Borghezio, Fontana, Morganti, Provera, Rossi, Salavrakos, Salvini, Scottà, Speroni
GUE/NGL: Hoarau, Liotard, Søndergaard
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Gerald Häfner
2. RC-B7-0389/2011. 3 pakeitimas
Už: 75
ALDE: Bilbao Barandica, Gallagher, Goerens, Haglund, Uggias
EFD: Terho
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, Ferreira João, Figueiredo, Hoarau, Händel, Hénin, Liotard, Lösing, Matias, Ransdorf, Remek, Scholz, Søndergaard, Triantaphyllides, Vergiat, Wils, Zimmer
NI: Brons, Claeys, Griffin, Hartong, Kovács, Madlener, Martin Hans-Peter, Obermayr, Sosa Wagner, Stassen, Stoyanov Dimitar, Szegedi, Vadim Tudor, Werthmann, van der Stoep
PPE: Baldassarre, Florenz, Itälä, Scurria
S&D: Costa, Färm, Gomes, Hedh, Ludvigsson, Ulvskog
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Bové, Cornelissen, Cramer, Cronberg, Delli, Grèze, Hassi, Häfner, Junqueras Vies, Keller, Lambert, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Romeva i Rueda, Schlyter, Schroedter, Staes, Tavares, Turunen, Ždanoka
Prieš: 484
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, Bearder, Bennahmias, Bowles, Bușoi, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, De Sarnez, Donskis, Duff, Gerbrandy, Goulard, Griesbeck, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, McMillan-Scott, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar-Toomast, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Sterckx, Takkula, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vajgl, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, in 't Veld
EFD: Belder, Bizzotto, Borghezio, Fontana, Morganti, Paška, Provera, Rossi, Salavrakos, Salvini, Scottà, Speroni, Tzavela
GUE/NGL: de Jong
NI: Gollnisch, Severin
PPE: Abad, Albertini, Allam, Andrikienė, Antonescu, Auconie, Audy, Bach, Bagó, Balz, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Borys, Boulland, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Daul, David, De Veyrac, Delvaux, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Fraga Estévez, Franco, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gargani, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gutiérrez-Cortines, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Hankiss, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Iacolino, Ibrisagic, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Korhola, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, Luhan, Lulling, López-Istúriz White, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schöpflin, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Sógor, Teixeira, Theocharous, Thun und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Verheyen, Vidal-Quadras, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry, Šťastný
S&D: Alves, Andrés Barea, Arif, Arlacchi, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Bozkurt, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Crețu, Crocetta, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Désir, Dăncilă, Enciu, Ertug, Estrela, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Goebbels, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Herczog, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Kleva, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Le Foll, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Maňka, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Olejniczak, Padar, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pirillo, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Tirolien, Toia, Tănăsescu, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weiler, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Besset, Brantner, Bélier, Canfin, Cohn-Bendit, Durant, Eickhout, Flautre, Giegold, Harms, Rühle, Sargentini, Schulz Werner, Tarand, Taylor
Susilaikė: 56
ECR: Ashworth, Bielan, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Helmer, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Wojciechowski, Włosowicz, Zahradil, Zīle
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Bufton, Clark, Imbrasas, Paksas
GUE/NGL: Mélenchon
NI: Dodds, Sinclaire
Verts/ALE: Benarab-Attou, Brepoels, Engström, Häusling, Turmes
3. A7-0231/2011 - Véronique De Keyser. Rezoliucija
Už: 537
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, Bearder, Bennahmias, Bowles, Bușoi, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, De Sarnez, Donskis, Duff, Gallagher, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, McMillan-Scott, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Rochefort, Rohde, Savisaar-Toomast, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Sterckx, Takkula, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, in 't Veld
ECR: Bielan, Cymański, Czarnecki, Gróbarczyk, Kowal, Kurski, Legutko, Migalski, Piotrowski, Szymański, Wojciechowski, Włosowicz, Ziobro
EFD: Belder, Bizzotto, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Morganti, Paksas, Paška, Provera, Rossi, Salavrakos, Salvini, Scottà, Speroni, Tzavela
NI: Ehrenhauser, Severin, Sosa Wagner, Stoyanov Dimitar, Vadim Tudor, Werthmann
PPE: Abad, Albertini, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antonescu, Auconie, Audy, Bach, Bagó, Baldassarre, Balz, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Borys, Boulland, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Daul, David, De Veyrac, Delvaux, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Franco, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gargani, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gutiérrez-Cortines, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Hankiss, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Korhola, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, Luhan, Lulling, López-Istúriz White, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Sógor, Teixeira, Theocharous, Thun und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Verheyen, Vidal-Quadras, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalewski, Zanicchi, Zver, Zwiefka, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry, Šťastný
S&D: Alves, Andrés Barea, Arif, Arlacchi, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Bozkurt, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Crețu, Crocetta, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Désir, Dăncilă, Enciu, Ertug, Estrela, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, Färm, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Goebbels, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Hedh, Herczog, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Kleva, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Le Foll, Leinen, Liberadzki, Ludvigsson, López Aguilar, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Maňka, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Padar, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pirillo, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Toia, Trautmann, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weber Henri, Weiler, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Besset, Brepoels, Cornelissen, Cramer, Cronberg, Durant, Eickhout, Engström, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Häfner, Häusling, Junqueras Vies, Keller, Lambert, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 24
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Bufton, Clark
GUE/NGL: Angourakis, Chountis, Ferreira João, Figueiredo, Hénin, Lösing, Ransdorf, Triantaphyllides, Wils
NI: Brons, Claeys, Griffin, Hartong, Madlener, Stassen, Szegedi, van der Stoep
PPE: Mayer, Zeller
Susilaikė: 61
ALDE: Bilbao Barandica
ECR: Ashworth, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Deva, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Hannan, Helmer, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kožušník, McClarkin, Nicholson, Ouzký, Poręba, Stevenson, Strejček, Swinburne, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Zahradil, Zīle
EFD: Terho
GUE/NGL: Bisky, Ernst, Händel, Klute, Liotard, Matias, Mélenchon, Remek, Scholz, Søndergaard, Vergiat, Zimmer, de Jong
NI: Dodds, Gollnisch, Kovács, Martin Hans-Peter, Obermayr, Sinclaire
PPE: Zasada
Verts/ALE: Benarab-Attou, Bové, Brantner, Bélier, Canfin, Delli, Flautre, Tremopoulos
4. B7-0388/2011. 4 pakeitimas
Už: 58
ALDE: Aylward, Bilbao Barandica, Gallagher, Rinaldi, Uggias
EFD: Bizzotto, Borghezio, Fontana, Morganti, Provera, Rossi, Salvini, Scottà, Speroni
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hoarau, Händel, Hénin, Klute, Kohlíček, Liotard, Lösing, Matias, Mélenchon, Ransdorf, Remek, Scholz, Søndergaard, Triantaphyllides, Vergiat, Wils, Zimmer, de Jong
NI: Brons, Ehrenhauser, Griffin, Hartong, Kovács, Madlener, Obermayr, Sinclaire, Sosa Wagner, Stassen, Stoyanov Dimitar, Szegedi, Vadim Tudor, Werthmann, van der Stoep
PPE: Giannakou, Jędrzejewska
S&D: Maňka
Verts/ALE: Lövin, Schlyter
Prieš: 560
ALDE: Alfano, Alvaro, Bearder, Bennahmias, Bowles, Bușoi, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, De Sarnez, Donskis, Duff, Gerbrandy, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, McMillan-Scott, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Rochefort, Rohde, Savisaar-Toomast, Schmidt, Skylakakis, Sterckx, Takkula, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vajgl, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, in 't Veld
ECR: Ashworth, Bielan, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Helmer, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, McClarkin, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Wojciechowski, Włosowicz, Zahradil, Ziobro, Zīle
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Belder, Bufton, Clark, Paška, Salavrakos, Tzavela
NI: Dodds, Gollnisch, Severin
PPE: Abad, Albertini, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antonescu, Auconie, Audy, Bach, Bagó, Baldassarre, Balz, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Borys, Boulland, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Daul, David, De Veyrac, Delvaux, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gargani, Gauzès, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gutiérrez-Cortines, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Hankiss, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Korhola, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, Luhan, Lulling, López-Istúriz White, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Sógor, Teixeira, Theocharous, Thun und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Verheyen, Vidal-Quadras, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry, Šťastný
S&D: Alves, Andrés Barea, Arif, Arlacchi, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Bozkurt, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Christensen, Cofferati, Correia De Campos, Costa, Crețu, Crocetta, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Désir, Dăncilă, Enciu, Ertug, Estrela, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, Färm, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Goebbels, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guillaume, Gurmai, Göncz, Haug, Herczog, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Kleva, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Le Foll, Leinen, Liberadzki, Ludvigsson, López Aguilar, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pirillo, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Roth-Behrendt, Sassoli, Schaldemose, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Tirolien, Toia, Trautmann, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weber Henri, Weiler, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bélier, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Cramer, Cronberg, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Flautre, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Häfner, Häusling, Junqueras Vies, Keller, Lambert, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schroedter, Schulz Werner, Staes, Tarand, Taylor, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Susilaikė: 9
EFD: Imbrasas, Paksas, Terho
NI: Claeys, Martin Hans-Peter
PPE: Franco
S&D: Hedh
Verts/ALE: Tavares, Tremopoulos
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Michel Dantin, Hans-Peter Martin
Prieš : Vladimír Maňka
5. RC-B7-0397/2011. 1 pakeitimas
Už: 416
ALDE: Aylward, Bennahmias, Bilbao Barandica, De Sarnez, Gallagher, Goulard, Griesbeck, Lepage, Rochefort
ECR: Kamiński
EFD: Paksas, Paška, Salavrakos, Tzavela
GUE/NGL: Angourakis, Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hoarau, Händel, Hénin, Klute, Kohlíček, Liotard, Lösing, Matias, Mélenchon, Ransdorf, Remek, Scholz, Søndergaard, Triantaphyllides, Vergiat, Wils, Zimmer
NI: Gollnisch, Kovács, Obermayr, Severin, Sosa Wagner, Stoyanov Dimitar, Szegedi, Vadim Tudor, Werthmann
PPE: Abad, Albertini, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antonescu, Auconie, Audy, Bach, Bagó, Baldassarre, Balz, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Borys, Boulland, Busuttil, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Danjean, Dantin, Daul, David, De Veyrac, Delvaux, Deutsch, Deß, Díaz de Mera García Consuegra, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Florenz, Fraga Estévez, Franco, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gargani, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gutiérrez-Cortines, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Hankiss, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Iacolino, Itälä, Ivanova, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Korhola, Koumoutsakos, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, Luhan, Lulling, López-Istúriz White, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Olbrycht, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Sógor, Teixeira, Theocharous, Thun und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Verheyen, Vidal-Quadras, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, del Castillo Vera, Áder, Łukacijewska, Őry, Šťastný
S&D: Alves, Andrés Barea, Arif, Arlacchi, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Bozkurt, Boștinaru, Brzobohatá, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Crețu, Crocetta, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Désir, Dăncilă, Enciu, Ertug, Estrela, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Goebbels, Gomes, Grelier, Groote, Gualtieri, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Herczog, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Kleva, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Le Foll, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Maňka, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pirillo, Pittella, Plumb, Poc, Prendergast, Prodi, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Romero López, Roth-Behrendt, Sassoli, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Tirolien, Toia, Trautmann, Tănăsescu, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weber Henri, Weiler, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Prieš: 193
ALDE: Alfano, Alvaro, Bearder, Bowles, Bușoi, Chatzimarkakis, Creutzmann, Davies, Donskis, Duff, Gerbrandy, Goerens, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, McMillan-Scott, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Rinaldi, Rohde, Savisaar-Toomast, Schmidt, Skylakakis, Sterckx, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Vajgl, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, in 't Veld
ECR: Ashworth, Bielan, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Helmer, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Wojciechowski, Włosowicz, Zahradil, Ziobro, Zīle
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Belder, Bizzotto, Borghezio, Bufton, Clark, Fontana, Morganti, Provera, Rossi, Salvini, Scottà, Speroni, Terho
GUE/NGL: de Jong
NI: Brons, Dodds, Ehrenhauser, Griffin, Hartong, Madlener, Stassen, van der Stoep
PPE: Böge, Corazza Bildt, Dorfmann, Fjellner, Hökmark, Ibrisagic, Jahr, Kovatchev
S&D: Christensen, Färm, Hedh, Jørgensen, Ludvigsson, Rodust, Schaldemose, Thomsen, Ulvskog
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bélier, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Cramer, Cronberg, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Flautre, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Häfner, Häusling, Keller, Lambert, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Staes, Tarand, Taylor, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Susilaikė: 12
ALDE: Takkula, Uspaskich
EFD: Imbrasas
NI: Claeys, Martin Hans-Peter, Sinclaire
PPE: Oomen-Ruijten, Wortmann-Kool, de Lange, van de Camp
S&D: Rapkay
Verts/ALE: Tavares
6. RC-B7-0397/2011. 2 pakeitimas
Už: 82
ALDE: Bennahmias, Bilbao Barandica
ECR: Kamiński
EFD: Imbrasas, Paksas, Paška
GUE/NGL: Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hoarau, Händel, Hénin, Klute, Kohlíček, Liotard, Lösing, Matias, Mélenchon, Ransdorf, Remek, Scholz, Vergiat, Wils, Zimmer
NI: Kovács, Stoyanov Dimitar, Szegedi, Vadim Tudor
PPE: Díaz de Mera García Consuegra, La Via, Mauro, Nitras, Pietikäinen, Saryusz-Wolski, Siekierski, Sonik, del Castillo Vera
S&D: Alves, Arif, Arlacchi, Balzani, Berès, Borsellino, Caronna, Castex, Cofferati, Costa, Crocetta, De Angelis, De Rossa, Désir, Flašíková Beňová, Grelier, Gualtieri, Guillaume, Gurmai, Howitt, Kirilov, Le Foll, Leinen, López Aguilar, Martínez Martínez, Moreira, Olejniczak, Paleckis, Pargneaux, Peillon, Pirillo, Pittella, Sassoli, Serracchiani, Siwiec, Tirolien, Trautmann, Van Brempt, Vergnaud, Vigenin, Weber Henri, Zala, Țicău
Prieš: 425
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, Bearder, Bowles, Bușoi, Chatzimarkakis, Creutzmann, De Sarnez, Donskis, Duff, Gallagher, Gerbrandy, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Ludford, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, McMillan-Scott, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar-Toomast, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Sterckx, Takkula, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, in 't Veld
ECR: Ashworth, Bielan, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Fajmon, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Helmer, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Swinburne, Szymański, Tannock, Tomaševski, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Wojciechowski, Włosowicz, Zahradil, Ziobro, Zīle
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Belder, Bizzotto, Borghezio, Bufton, Clark, Fontana, Morganti, Provera, Rossi, Salavrakos, Salvini, Scottà, Speroni, Terho, Tzavela
GUE/NGL: de Jong
NI: Brons, Claeys, Dodds, Ehrenhauser, Gollnisch, Griffin, Hartong, Madlener, Obermayr, Sinclaire, Stassen, van der Stoep
PPE: Abad, Albertini, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antonescu, Auconie, Audy, Bach, Bagó, Baldassarre, Balz, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Borys, Boulland, Busuttil, Böge, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Corazza Bildt, Danjean, Dantin, Daul, David, De Veyrac, Delvaux, Deutsch, Deß, Dorfmann, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Florenz, Fraga Estévez, Franco, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gargani, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gutiérrez-Cortines, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Hankiss, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Korhola, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Grip, Lechner, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, Luhan, Lulling, López-Istúriz White, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niebler, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Stolojan, Striffler, Surján, Svensson Alf, Szájer, Sógor, Teixeira, Theocharous, Thun und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Verheyen, Vidal-Quadras, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Lange, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry, Šťastný
S&D: Christensen, Färm, Haug, Hedh, Jaakonsaari, Jørgensen, Ludvigsson, Mavronikolas, Rodust, Schaldemose, Smolková, Thomsen, Ulvskog
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bélier, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Cramer, Cronberg, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Flautre, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Häfner, Häusling, Junqueras Vies, Keller, Lambert, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Staes, Tarand, Taylor, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Susilaikė: 111
GUE/NGL: Angourakis
NI: Martin, Severin, Werthmann
S&D: Andrés Barea, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balčytis, Berlinguer, Berman, Blinkevičiūtė, Bozkurt, Boștinaru, Brzobohatá, Cashman, Cercas, Childers, Correia De Campos, Cortés Lastra, Crețu, Cutaș, Daerden, Danellis, De Keyser, Domenici, Droutsas, Dušek, Dăncilă, Enciu, Ertug, Estrela, Falbr, Ferreira Elisa, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Goebbels, Gomes, Grech, Groote, Göncz, Herczog, Honeyball, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kleva, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Liberadzki, Martin David, Masip Hidalgo, Maňka, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moraes, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Padar, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pașcu, Perello Rodriguez, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Prodi, Rapkay, Regner, Repo, Riera Madurell, Romero López, Roth-Behrendt, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Simon, Skinner, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Toia, Tănăsescu, Vaughan, Weiler, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zemke
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Corinne Lepage, Patrizia Toia
7. RC-B7-0397/2011. Rezoliucija
Už: 548
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, Bearder, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Bușoi, Chatzimarkakis, Creutzmann, De Sarnez, Donskis, Duff, Gallagher, Gerbrandy, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hirsch, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Klinz, Koch-Mehrin, Kozlík, Krahmer, Lambsdorff, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, Manner, McMillan-Scott, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Reimers, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar-Toomast, Schaake, Skylakakis, Sterckx, Takkula, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, in 't Veld
ECR: Bielan, Cymański, Czarnecki, Gróbarczyk, Kamiński, Kowal, Kurski, Legutko, Migalski, Piotrowski, Poręba, Szymański, Tomaševski, Wojciechowski, Włosowicz, Ziobro
EFD: Paksas, Paška, Salavrakos, Tzavela
GUE/NGL: Bisky, Chountis, Ernst, Ferreira João, Figueiredo, Hoarau, Händel, Hénin, Klute, Kohlíček, Lösing, Matias, Mélenchon, Ransdorf, Remek, Scholz, Søndergaard, Triantaphyllides, Vergiat, Wils, Zimmer
NI: Ehrenhauser, Kovács, Martin Hans-Peter, Severin, Sosa Wagner, Stoyanov Dimitar, Szegedi, Vadim Tudor, Werthmann
PPE: Abad, Albertini, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antonescu, Auconie, Audy, Bach, Bagó, Baldassarre, Balz, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Bodu, Borys, Boulland, Busuttil, Băsescu, Březina, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Danjean, Dantin, Daul, David, De Veyrac, Delvaux, Deutsch, Deß, Dorfmann, Díaz de Mera García Consuegra, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Florenz, Fraga Estévez, Gahler, Gallo, García-Margallo y Marfil, Gardini, Gargani, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Grzyb, Gräßle, Gutiérrez-Cortines, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Hankiss, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Iacolino, Itälä, Ivanova, Jazłowiecka, Jeggle, Jiménez-Becerril Barrio, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Korhola, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Lamassoure, Landsbergis, Langen, Le Grip, Lechner, Liese, Lisek, Lope Fontagné, Luhan, Lulling, López-Istúriz White, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Mastella, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Melo, Mikolášik, Millán Mon, Mitchell, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pieper, Pietikäinen, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Seeber, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Striffler, Surján, Szájer, Sógor, Teixeira, Theocharous, Thun und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Verheyen, Vidal-Quadras, Voss, Wałęsa, Weber Manfred, Weisgerber, Wieland, Winkler Hermann, Wortmann-Kool, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zver, Zwiefka, Záborská, de Lange, del Castillo Vera, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry, Šťastný
S&D: Alves, Andrés Barea, Arif, Arlacchi, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berman, Berès, Blinkevičiūtė, Borsellino, Bozkurt, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Crețu, Crocetta, Cutaș, Daerden, Danellis, De Angelis, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Désir, Dăncilă, Enciu, Ertug, Estrela, Falbr, Ferreira Elisa, Flašíková Beňová, Fleckenstein, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Goebbels, Gomes, Grech, Grelier, Groote, Gualtieri, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Herczog, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Kleva, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Lange, Le Foll, Leinen, Liberadzki, López Aguilar, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Maňka, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moraes, Moreira, Muñiz De Urquiza, Neuser, Neveďalová, Obiols, Olejniczak, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pirillo, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prendergast, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Romero López, Roth-Behrendt, Sassoli, Schulz Martin, Scicluna, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Siwiec, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Tirolien, Toia, Trautmann, Tănăsescu, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weber Henri, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brantner, Brepoels, Bélier, Bütikofer, Canfin, Cohn-Bendit, Cornelissen, Cramer, Cronberg, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Flautre, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Häfner, Häusling, Junqueras Vies, Keller, Lambert, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schroedter, Schulz Werner, Staes, Tarand, Tavares, Taylor, Tremopoulos, Trüpel, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 52
ALDE: Thein
ECR: Ashworth, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Deva, Fajmon, Foster, Fox, Girling, Hannan, Helmer, Karim, Kirkhope, Kožušník, McClarkin, Nicholson, Ouzký, Stevenson, Strejček, Swinburne, Tannock, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Zahradil, Zīle
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Belder, Bufton, Clark, Provera, Terho
GUE/NGL: de Jong
NI: Brons, Dodds, Griffin, Hartong, Madlener, Stassen, van der Stoep
PPE: Böge, Corazza Bildt, Fjellner, Hökmark, Ibrisagic, Svensson Alf
S&D: Ludvigsson
Verts/ALE: Schlyter
Susilaikė: 26
ALDE: Paulsen, Schmidt
EFD: Bizzotto, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Morganti, Rossi, Salvini, Scottà, Speroni
GUE/NGL: Angourakis, Liotard
NI: Claeys, Gollnisch, Obermayr, Sinclaire
PPE: Jahr
S&D: Christensen, Färm, Hedh, Jørgensen, Rodust, Schaldemose, Thomsen, Ulvskog
8. A7-0211/2011 - Geoffrey Van Orden. Rezoliucija
Už: 544
ALDE: Alfano, Alvaro, Aylward, Bennahmias, Bilbao Barandica, Bowles, Chatzimarkakis, De Sarnez, Donskis, Duff, Gallagher, Gerbrandy, Goerens, Goulard, Griesbeck, Haglund, Hall, Harkin, Hyusmenova, Ilchev, Iovine, Jensen, Jäätteenmäki, Kacin, Kazak, Koch-Mehrin, Kozlík, Lambsdorff, Lepage, Ludford, Lynne, Lyon, Løkkegaard, Manders, McMillan-Scott, Michel, Mulder, Mănescu, Newton Dunn, Neyts-Uyttebroeck, Nicolai, Ojuland, Oviir, Panayotov, Parvanova, Paulsen, Reimers, Rinaldi, Rochefort, Rohde, Savisaar-Toomast, Schaake, Schmidt, Skylakakis, Sterckx, Takkula, Thein, Theurer, Tremosa i Balcells, Uggias, Uspaskich, Vajgl, Verhofstadt, Vălean, Wallis, Watson, Weber Renate, in 't Veld
ECR: Ashworth, Bielan, Cabrnoch, Callanan, Campbell Bannerman, Chichester, Cymański, Czarnecki, Deva, Ford, Foster, Fox, Girling, Gróbarczyk, Hannan, Helmer, Kamiński, Karim, Kirkhope, Kowal, Kožušník, Kurski, Legutko, McClarkin, Migalski, Nicholson, Ouzký, Piotrowski, Poręba, Stevenson, Strejček, Swinburne, Szymański, Tannock, Tošenovský, Van Orden, Vlasák, Włosowicz, Zahradil, Zīle
EFD: Belder, Bizzotto, Borghezio, Fontana, Imbrasas, Morganti, Paksas, Paška, Provera, Rossi, Salvini, Speroni
GUE/NGL: Bisky, Chountis, Ernst, Figueiredo, Händel, Hénin, Klute, Kohlíček, Liotard, Lösing, Matias, Mélenchon, Ransdorf, Remek, Scholz, Søndergaard, Triantaphyllides, Vergiat, Wils, Zimmer, de Jong
NI: Brons, Claeys, Dodds, Ehrenhauser, Gollnisch, Griffin, Kovács, Madlener, Martin Hans-Peter, Sosa Wagner, Stassen, Szegedi, Vadim Tudor, Werthmann, van der Stoep
PPE: Abad, Allam, Andrikienė, Angelilli, Antonescu, Audy, Bagó, Baldassarre, Balz, Bastos, Bauer, Becker, Belet, Bendtsen, Berlato, Borys, Boulland, Busuttil, Böge, Băsescu, Cadec, Cancian, Carvalho, Casa, Casini, Caspary, Cavada, Coelho, Comi, Danjean, Dantin, Daul, David, De Veyrac, Delvaux, Deutsch, Deß, Dorfmann, Engel, Essayah, Estaràs Ferragut, Feio, Ferber, Fernandes, Fidanza, Fisas Ayxela, Fjellner, Fraga Estévez, Franco, Gahler, Gallo, Gardini, Gargani, Gauzès, Giannakou, Glattfelder, Grosch, Grossetête, Gräßle, Gutiérrez-Cortines, Gyürk, Gál, Gáll-Pelcz, Handzlik, Hankiss, Herranz García, Hibner, Higgins, Hohlmeier, Hortefeux, Hökmark, Iacolino, Ibrisagic, Itälä, Ivanova, Jahr, Jazłowiecka, Jeggle, Jordan Cizelj, Juvin, Járóka, Jędrzejewska, Kaczmarek, Kalniete, Karas, Kariņš, Kastler, Kelam, Kelly, Klaß, Koch, Korhola, Koumoutsakos, Kovatchev, Kozłowski, Kratsa-Tsagaropoulou, Kuhn, Kukan, Kósa, Köstinger, La Via, Landsbergis, Langen, Le Grip, Lehne, Liese, Lisek, Lope Fontagné, Luhan, Lulling, López-Istúriz White, Macovei, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, Matera, Mathieu, Mato Adrover, Mauro, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Mikolášik, Millán Mon, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Méndez de Vigo, Mészáros, Nedelcheva, Neynsky, Niebler, Nitras, Olbrycht, Oomen-Ruijten, Pack, Pallone, Papanikolaou, Papastamkos, Patrão Neves, Peterle, Pietikäinen, Pirker, Ponga, Posselt, Poupakis, Preda, Proust, Pöttering, Quisthoudt-Rowohl, Reul, Riquet, Rivellini, Roithová, Ronzulli, Rübig, Salafranca Sánchez-Neyra, Sanchez-Schmid, Sartori, Saryusz-Wolski, Saudargas, Saïfi, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Schwab, Schöpflin, Scurria, Siekierski, Silvestris, Skrzydlewska, Sommer, Sonik, Stolojan, Surján, Svensson Alf, Szájer, Sógor, Theocharous, Thun und Hohenstein, Thyssen, Trzaskowski, Tsoukalas, Ulmer, Ungureanu, Urutchev, Verheyen, Vidal-Quadras, Voss, Wałęsa, Wieland, Wortmann-Kool, Zalewski, Zanicchi, Zasada, Zeller, Zwiefka, Záborská, de Lange, van de Camp, Áder, Łukacijewska, Őry
S&D: Alves, Andrés Barea, Arif, Arlacchi, Arsenis, Attard-Montalto, Ayala Sender, Badia i Cutchet, Balzani, Balčytis, Berlinguer, Berman, Berès, Borsellino, Bozkurt, Boștinaru, Brzobohatá, Bullmann, Caronna, Cashman, Castex, Cercas, Childers, Cofferati, Correia De Campos, Cortés Lastra, Costa, Crețu, Crocetta, Daerden, Danellis, De Keyser, De Rossa, Domenici, Droutsas, Dušek, Désir, Enciu, Fleckenstein, Färm, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Gebhardt, Geier, Geringer de Oedenberg, Gierek, Gomes, Grelier, Groote, Gualtieri, Guillaume, Gurmai, Gutiérrez Prieto, Göncz, Haug, Herczog, Honeyball, Howitt, Hughes, Iotova, Irigoyen Pérez, Ivan, Jaakonsaari, Jørgensen, Kadenbach, Kalfin, Kammerevert, Kirilov, Kleva, Koppa, Krehl, Kreissl-Dörfler, Le Foll, Liberadzki, Ludvigsson, López Aguilar, Martin David, Martínez Martínez, Masip Hidalgo, Mavronikolas, Maňka, Menéndez del Valle, Merkies, Mirsky, Moraes, Moreira, Neuser, Neveďalová, Olejniczak, Padar, Paleckis, Paliadeli, Panzeri, Papadopoulou, Pargneaux, Pașcu, Peillon, Perello Rodriguez, Pittella, Plumb, Poc, Podimata, Prodi, Rapkay, Rapti, Regner, Repo, Riera Madurell, Rodust, Romero López, Sassoli, Schaldemose, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Simon, Skinner, Smolková, Stavrakakis, Steinruck, Stihler, Susta, Swoboda, Sánchez Presedo, Sârbu, Tabajdi, Tarabella, Thomsen, Tirolien, Toia, Tănăsescu, Ulvskog, Van Brempt, Vaughan, Vergnaud, Vigenin, Weber Henri, Westphal, Willmott, Yáñez-Barnuevo García, Zala, Zemke, Țicău
Verts/ALE: Albrecht, Alfonsi, Auken, Benarab-Attou, Besset, Bové, Brepoels, Bélier, Bütikofer, Canfin, Cornelissen, Cramer, Cronberg, Delli, Durant, Eickhout, Engström, Flautre, Giegold, Grèze, Harms, Hassi, Häusling, Junqueras Vies, Keller, Lambert, Lichtenberger, Lochbihler, Lunacek, Lövin, Romeva i Rueda, Rühle, Sargentini, Schlyter, Schroedter, Schulz Werner, Staes, Tavares, Taylor, Tremopoulos, Turmes, Turunen, Ždanoka
Prieš: 5
ECR: Wojciechowski
GUE/NGL: Angourakis
NI: Stoyanov
PPE: Matula
Verts/ALE: Tarand
Susilaikė: 7
ECR: Ziobro
EFD: (The Earl of) Dartmouth, Agnew, Andreasen, Bufton, Clark, Terho
Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Už : Ole Christensen, Gerald Häfner
9. RC-B7-0442/2011. 1 pakeitimas
Už: 9
ECR: Chichester, Czarnecki, Deva, Szymański, Tannock
EFD: Belder
NI: Kovács, Vadim Tudor
PPE: Sógor
Prieš: 54
ALDE: Bilbao Barandica, Bușoi, Donskis, Ojuland, Schaake, Thein, Watson
GUE/NGL: Kohlíček
PPE: Audy, Băsescu, Březina, Daul, Deß, Hohlmeier, Jeggle, Kaczmarek, Kastler, Kelly, Korhola, Macovei, Mann, Marinescu, Matula, Mauro, Morin-Chartier, Posselt, Preda, Sonik, Striffler, Thun und Hohenstein, Verheyen, Wieland, Záborská
S&D: Bullmann, Crețu, De Keyser, Dăncilă, Gebhardt, Geringer de Oedenberg, Gomes, Ivan, Plumb, Schulz Martin, Serracchiani, Smolková, Swoboda, Sârbu, Tarabella, Vigenin, Țicău
Verts/ALE: Delli, Lochbihler, Romeva i Rueda, Tavares
Susilaikė: 0
10. RC-B7-0467/2011. Rezoliucija
Už: 55
ALDE: Bilbao Barandica, Bușoi, Donskis, Schaake, Thein
ECR: Chichester
NI: Vadim Tudor
PPE: Auconie, Audy, Băsescu, Březina, Daul, Deß, Hohlmeier, Jeggle, Kaczmarek, Kastler, Kelly, Korhola, Macovei, Mann, Marinescu, Matula, Mauro, Morin-Chartier, Posselt, Preda, Roithová, Sonik, Striffler, Sógor, Thun und Hohenstein, Verheyen, Wieland, Záborská
S&D: Bullmann, De Keyser, Dăncilă, Gebhardt, Geringer de Oedenberg, Gomes, Ivan, Plumb, Schulz Martin, Serracchiani, Smolková, Swoboda, Sârbu, Tarabella, Vigenin, Țicău
Verts/ALE: Delli, Lochbihler, Romeva i Rueda, Tavares
Prieš: 0
Susilaikė: 5
ECR: Szymański, Tannock
EFD: Belder
GUE/NGL: Kohlíček
NI: Kovács